Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 1. a 2. kolo

Minuloroční finalisti ako jediní vstúpili do novej sezóny bez straty bodu, pričom Nitra od Skalice v dvojzápase inkasovala iba gól.


1. kolo SLOVAN - POPRAD 3:6 (0:3, 2:1, 1:2)
05:36 Králik (Turan, Nespala) v presilovke 0:1
13:23 Bjalončík (Martančík) v oslabení 0:2
16:07 Olejník (Bjalončík, Martančík) 0:3
21:04 Mojžiš (Uram, Trnavský) v presilovke 1:3
26:47 Jendek (Škultéty, Guriš) v oslabení 2:3
28:14 Martančík (Bjalončík) 2:4
44:00 Olejník (Bjalončík) 2:5
51:53 Kupka (Mojžiš) 3:5
59:59 Bjalončík (Olejník, Martančík) do prázdnej brány 3:6
Vylúčenia: 3:6. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:1.
Strely na bránu: 28:37 (7:12, 9:11, 12:14).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Roman Výleta, Ľubor Kovalík.
Divákov: 125.
Slovan: Martin Vičan (44. Roman Sabo)
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Alex František Kupka, Juraj Adamovič, Ján Ševčík
Ján Špaček, Marco Ejem - Jegor Baranov, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Patrik Topor, Oliver Ketner - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Andrej Guriš, Martin Papaj - Michail Lepskij, Marek Fiala, Michal Herák
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Šoltés, Martin Semaňák - Boris Martančík, Peter Bjalončík, Lukáš Olejník
Lukáš Turan, Tomáš Božoň - Jakub Dzivjak, Damian Tyczynski, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Richard Hodorovič - Adrian Pawel Slowakiewicz, Róbert Hohol, Michal Králik
Juraj Figura, Stanislav Slavkovský - Adrián Pavlov, Adam Jevoš, Adrián Valigura

 

2. kolo SLOVAN - POPRAD 2:3sn (0:1, 1:0, 1:1)
06:41 Valigura (Tyczynski, Dzivjak) 0:1
34:21 Papaj (Baranov, Kupka) 1:1
41:57 Valigura (Tyczynski, Jevoš) 1:2
56:19 Kupka (Ejem, Baranov) v presilovke 2:2
rozhodujúci sanostatný nájazd Valigura 2:3
Vylúčenia: 6:8. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:44 (8:15, 10:18, 13:5 - 6:6).
Rozhodovali: Peter Jonák - Šimon Synek, Jozef Tvrdoň.
Divákov: 132.
Slovan: Roman Sabo
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Jegor Baranov, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Marco Ejem, Martin Papaj - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Ján Špaček, Oliver Ketner - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Andrej Guriš, Patrik Topor - Ronald Zelka, Marek Fiala, Michal Herák
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Šoltés, Martin Semaňák - Boris Martančík, Peter Bjalončík, Lukáš Olejník
Lukáš Turan, Tomáš Božoň - Jakub Dzivjak, Damian Tyczynski, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Richard Hodorovič - Adrian Pawel Slowakiewicz, Róbert Hohol, Michal Králik
Juraj Figura, Stanislav Slavkovský - Adrián Pavlov, Adam Jevoš, Adrián Valigura

 

1. kolo KOŠICE - B. BYSTRICA 4:5pp (1:0, 3:2, 0:2 - 0:1)
15:41 Matej (Adamko) v presilovke 1:0
20:41 Uhrin (Hudák, Pavlík) 2:0
24:09 Vlk (Sarvaš, Bodnár) 2:1
29:57 Faith (Nagy) 3:1
32:49 Borov (Bajtoš) 4:1
39:59 Dlapka (Jamrich, Suľovský) 4:2
47:23 Bodnár (Sarvaš, Rybár) 4:3
55:03 Petrinec (Rybár) v oslabení 4:4
64:35 Sojka (Chamula) 4:5
Vylúčenia: 7:8 na 2 min, navyše Študenc 10 vrazenie na mantinel, Matej 10 vrazenie na mantinel, Hudák 10 nešportové správanie - Švarc 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 36:31 (9:13, 11:11, 14:5 - 2:2).
Rozhodovali: Peter Korba - Martin Smrek, Jaroslav Riš.
Košice: Kristián Adamko
Samuel Sirotňák, Adam Markuš - Kristián Uhrin, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Viktor Juraško, Jakub Cibák - Dominik Borov, Jakub Študenc, Patrik Frič
Ján Bajtoš, Lukáš Havrila - Samuel Nagy, Ondrej Lukáčik, Ján Munka
B. Bystrica: Matej Šimo
Martin Dlapka, Adam Kobolka - Dominik Sojka, Marek Chamula, Martin Majerík
Michal Ganz, Félix Petrinec - Ján Sarvaš, Filip Rybár, Matúš Bodnár
Jozef Vlk, Marek Švarc - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Matej Kraut
Jakub Lopejský, Adam Moravčík - Filip Slameň, Mário Emanuel Kreutz, Alex Vargaeštók

 

2. kolo KOŠICE - B. BYSTRICA 1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
05:11 Hudák (Pavlík) v oslabení 1:0
11:13 Vlk (Suľovský) 1:1
50:13 Sojka (Majerík, Chamula) v presilovke 1:2
56:04 Jamrich 1:3
Vylúčenia: 12:12. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 31:29 (10:9, 14:9, 7:11).
Rozhodovali: Marián Žák - Martin Smrek, Richard Hovan.
Divákov: 75.
Košice: Kristián Adamko
Samuel Sirotňák, Adam Markuš - Šimon Stríž, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Viktor Juraško, Jakub Cibák - Dominik Borov, Jakub Študenc, Patrik Frič
Ján Bajtoš, Lukáš Havrila - Samuel Nagy, Ondrej Lukáčik, Ján Munka
B. Bystrica: Matej Šimo
Martin Dlapka, Adam Kobolka - Dominik Sojka, Marek Chamula, Martin Majerík
Michal Ganz, Félix Petrinec - Ján Sarvaš, Filip Rybár, Matúš Bodnár
Jozef Vlk, Marek Švarc - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Matej Kraut
Jakub Lopejský, Adam Moravčík - Filip Slameň, Mário Emanuel Kreutz, Alex Vargaeštók

 

1. kolo L. MIKULÁŠ - DUKLA 3:6 (0:0, 1:3, 2:3)
27:39 Chromiak (Jakubec) 0:1
28:55 Maniaček (Martiška, Ďurina) 0:2
33:45 Kalousek (Nechaj, Bátory) 1:2
39:01 Chromiak 1:3
41:48 Nechaj (Lačný) 2:3
44:24 Škvarka (Chatrnúch) 2:4
50:52 Luhový (Pelech, Haščák) 2:5
51:26 Barna (Strečok) 3:5
59:08 Škvarka do prázdnej brány 3:6
Vylúčenia: 5:4 na 2 min, navyše Kalousek 10 napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:41 (4:28, 13:7, 7:6).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Martin Číž, Tomáš Knižka.
Divákov: 27.
L. Mikuláš: Matej Bátory
Matúš Gregor, Sebastian Droppa - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Dávid Špinler
Ján Revaj - Martin Rolný, Lukáš Lačný, Adam Strečok
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Daniel Vyparina, Martin Pleva - Dominik Béreš, Juraj Fekete, Adrián Betušťák
Dukla: Filip Katreniak
Michal Chatrnúch, Filip Husár - Marcel Škvarka, Richard Jakubec, Martin Chromiak
Adam Dúžek, David Janík - Samuel Pelech, Jozef Haščák, Michal Luhový
Jakub Martiška, Martin Božík - David Maniaček, Erik Smolka, Viktor Ďurina
Michal Žák, Marko Stacha - Matej Komloš, Matej Honeček, Erik Párička

 

2. kolo L. MIKULÁŠ - DUKLA 2:7 (1:1, 1:3, 0:3)
05:32 Smolka (Ďurina, Maniaček) v presilovke 0:1
17:45 Nechaj (Gregor) 1:1
31:57 Haščák (Pelech, Luhový) v presilovke 1:2
34:28 Lačný (Rolný, Strečok) 2:2
35:08 Luhový (Pelech, Haščák) 2:3
38:20 Pelech (Chromiak) 2:4
45:48 Husár (Škvarka, Chatrnúch) v presilovke 2:5
48:02 Žák 2:6
48:53 Chromiak (Jakubec) 2:7
Vylúčenia: 6:1. Presilovky: 0:3. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:45 (10:19, 7:13, 7:13).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Tomáš Izakovič, Tomáš Knižka.
Divákov: 56.
L. Mikuláš: Patrik Kozel (49. Matej Bátory)
Matúš Gregor, Sebastian Droppa - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Dávid Špinler
Ján Revaj - Martin Rolný, Lukáš Lačný, Adam Strečok
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Daniel Vyparina, Martin Pleva - Dominik Béreš, Juraj Fekete, Adrián Betušťák
Dukla: Michal Gabriš
Michal Chatrnúch, Filip Husár - Marcel Škvarka, Richard Jakubec, Martin Chromiak
Adam Dúžek, David Janík - Samuel Pelech, Jozef Haščák, Michal Luhový
Jakub Martiška, Martin Božík - David Maniaček, Erik Smolka, Viktor Ďurina
Michal Žák, Marko Stacha - Matej Komloš, Matej Honeček, Erik Párička

 

1. kolo MARTIN - ŽILINA 4:2 (0:1, 3:0, 1:1)
04:53 Korbáš (Bielousov) 0:1
22:57 Lalík (Rešetár) v oslabení 1:1
35:02 Kočalka (Kaněra) 2:1
37:52 Hús (Rešetár, Lednický) 3:1
48:50 Krč (Coma, Hryzák) 3:2
59:38 Paulíny do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 35:25 (5:11, 18:5, 12:9).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 127.
Martin: Timotej Michálek
Denis Bakala, Lukáš Lalík - Oliver Rešetár, Martin Barto, Andrej Hús
Jakub Ivan, Filip Lednický - Nikolas Ferleťják, Adam Paulíny, Robin Révész
Matúš Lukáš Lavička, Peter Junas - Erik Kľoc, Matej Kočalka, Marcel Kaněra
Richard Podhorský, Andrej Humaj - Boris Deneš, Róbert Kalnický, Peter Malček
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Michal Coma - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Daniel Dilkov
Dominik Surán, Jakub Pišoja - Andrej Straka, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marko Lopuchovský, Albert Groma - Vladimír Krč, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Samuel Domanický - Tristan Kozma, Martin Vydra, Andrij Udovyčenko

 

2. kolo ŽILINA - MARTIN 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
03:35 Krč (Pjaták) 1:0
06:42 Pjaták (Krč) 2:0
39:21 Paulíny v presilovke 2:1
46:10 Ferleťják (Paulíny, Deneš) v presilovke 2:2
57:23 Gálik (Dilkov) 3:2
59:52 Krč (Gálik) 4:2
Vylúčenia: 7:3 na 2 min, navyše Dilkov 10 napádanie rozhodcov, Gálik 10 napádanie rozhodcov - Kľoc 10 nešportové správanie, Lednický 5+DKZ seknutie. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:47 (9:16, 10:17, 14:14).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 49.
Žilina: Tomáš Hrušík
Martin Turian, Michal Coma - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Vladimír Krč
Dominik Surán, Jakub Pišoja - Daniel Dilkov, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marko Lopuchovský, Albert Groma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Samuel Domanický - Tristan Kozma, Martin Vydra, Andrij Udovyčenko
Martin: Timotej Michálek
Denis Bakala, Lukáš Lalík - Oliver Rešetár, Martin Barto, Andrej Hús
Jakub Ivan, Filip Lednický - Nikolas Ferleťják, Adam Paulíny, Robin Révész
Matúš Lukáš Lavička, Peter Junas - Erik Kľoc, Matej Kočalka, Marcel Kaněra
Richard Podhorský, Andrej Humaj - Boris Deneš, Róbert Kalnický, Peter Malček

 

1. kolo NITRA - SKALICA 9:0 (4:0, 3:0, 2:0)
05:47 Mrázik (Gubo, Šturdík) v oslabení 1:0
12:22 Gorž (Minárik, Baran) 2:0
17:29 Fominych (Gubo) 3:0
19:35 Štefanka (Varga, Hoffmann) 4:0
25:47 Minárik (Baran, Rácz) v presilovke 5:0
27:36 Mrázik (Gubo, Fominych) 6:0
37:25 Rácz (Minárik) 7:0
52:59 Kováč (Hvizdoš, Soveľ) v presilovke 8:0
53:49 Fominych (Gubo, Mrázik) 9:0
Vylúčenia: 5:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 38:30 (13:13, 14:12, 11:5).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 70.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Adam Šimurda - Viktor Varga, Tomáš Štefanka, Alex Hoffmann
Ondrej Šturdík, Samuel Rácz - Adam Baran, Jakub Minárik, Kristián Gorž
Jakub Soveľ, Denis Bulák - Samuel Matúš, Alexander Hvizdoš, Hugo Kováč
Peter Rohaľ, Milan Hudec - Erik Gubo, Matej Mrázik, Daniil Fominych
Skalica: Dávid Borák (21. Adam Romančík)
Jakub Lacho, Jozef Melicher - Alexej Monachov, Samuel Funtek, Miroslav Tyršel
Erik Muráň, Denis Kadlečík - Jegor Derkin, Dominik Kovačovský, Michal Blanárik
Pavol Šagát, David Rapant - Gabriel Krýdl, Filip Panóc, Marek Pobuda
Filip Bojanovský - Igor Olbert, David Balát, Adam Vlčák

 

2. kolo NITRA - SKALICA 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
12:55 Rohaľ (Gubo, Mrázik) 1:0
24:00 Varga (Štefanka, Rácz) 2:0
38:13 Fominych (Šturdík) 3:0
42:35 Derkin (Šagát) 3:1
Vylúčenia: 5:2 na 2 min, navyše Monachov 5+DKZ faul kolenom, Muráň 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:22 (9:11, 13:3, 15:8).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 70.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Adam Šimurda - Viktor Varga, Tomáš Štefanka, Alex Hoffmann
Ondrej Šturdík, Samuel Rácz - Adam Baran, Jakub Minárik, Kristián Gorž
Jakub Soveľ, Denis Bulák - Samuel Matúš, Alexander Hvizdoš, Hugo Kováč
Peter Rohaľ, Milan Hudec - Erik Gubo, Matej Mrázik, Daniil Fominych
Skalica: Adam Romančík
Erik Muráň, Jozef Melicher - Alexej Monachov, Samuel Funtek, Miroslav Tyršel
Pavol Šagát, Denis Kadlečík - Jegor Derkin, Filip Panóc, Gabriel Krýdl
Jakub Lacho, David Rapant - Marek Pobuda, Dominik Kovačovský, Michal Blanárik
Filip Bojanovský - Igor Olbert, David Balát, Adam Vlčák
  Z V VP PP P skóre B
1. Nitra 2 2 0 0 0 12:1 6
2. Dukla 2 2 0 0 0 13:5 6
3. Poprad 2 1 1 0 0 9:5 5
4. B. Bystrica 2 1 1 0 0 8:5 5
5. Martin 2 1 0 0 1 6:6 3
5. Žilina 2 1 0 0 1 6:6 3
7. Košice 2 0 0 1 1 5:8 1
8. Slovan 2 0 0 1 1 5:9 1
9. L. Mikuláš 2 0 0 0 2 5:13 0
10. Skalica 2 0 0 0 2 1:12 0

foto ilustračné

Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

26 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 16:11
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 23.3.2019 16:11
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 16:11
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7441521265-20999
2San Jose Sharks7536723266-23795
3Winnipeg Jets7436826249-21892
4Nashville Predators7533927223-19790
5Vegas Golden Knights7435727232-20389
6St. Louis Blues7433627219-20286
7Dallas Stars7432630186-18382
8Minnesota Wild7531431202-21879
9Colorado Avalanche7430329235-22578
10Arizona Coyotes7427932198-20878
11Chicago Blackhawks73221031244-26674
12Vancouver Canucks74211132206-22974
13Edmonton Oilers74221134210-24573
14Anaheim Ducks7623836177-23371
15Los Angeles Kings7319739174-23260
Aktualizované: 23.3.2019 16:11
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning75451313298-198120
2Boston Bruins74341120226-18699
3Washington Capitals7534924257-23394
4Toronto Maple Leafs7438625263-22193
5Pittsburgh Penguins7533724253-22491
6New York Islanders74321025206-18291
7Carolina Hurricanes7334626218-20487
8Montreal Canadiens7433628219-21385
9Columbus Blue Jackets7431930223-21884
10Philadelphia Flyers7428830226-24580
11Florida Panthers74231029240-24878
12Buffalo Sabres73191233202-23771
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7522539206-25863
15Detroit Red Wings74161038200-25462
16Ottawa Senators7420543218-27556
Aktualizované: 23.3.2019 16:11
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.3.2019 16:11

Bleskovky

Lulea HF - Växjö Lakers HC 3:1 v play off švédskej ligy

Výsledky prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Färjestad BK – HV 71 1:2 pp /stav série 0:1/, Lulea HF – Växjö Lakers HC 3:1 /stav série 1:0/
včera o 22:25 - TASR

Kärpät Oulu - Ilves Tampere 4:3 pp, Krištof 0+2

V prvom štvrťfinálovom zápase play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Kärpätu Oulu nad Ilves Tampere 4:3 po predĺžení. Dve asistencie v drese domácich si pripísal slovenský útočník Michal Krištof. výsledky: Kärpät Oulu – Ilves Tampere 4:3 pp /za domácich Krištof 0+2, stav série 1:0/, Tappara Tampere – Lukko Rauma 3:2 /stav série 1:0/
včera o 21:15 - TASR

Bern postúpil do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu postúpili do semifinále play off švajčiarskej ligy. V šiestom štvrťfinálovom zápase zvíťazili na ľade Servette Ženeva 3:2 po predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:2. štvrťfinále play off - 6. zápasy Langnau - Lausanne 4:2 /stav série: 3:3/ Servette Ženeva - Bern 2:3 pp /stav série: 2:4/ o udržanie: Davos - Fribourg 1:2 Zürich - Rapperswil 1:4
včera o 07:59 - Adrián Danaj / TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
20.3.2019 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
19.3.2019 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
27. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00

Odohrané zápasy

21. 03. 2019
MichalovceŽilina
2:0REPORT
20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov