Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Extraliga juniorov: 11. a 12. kolo nadstavby

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
24.2.2019 15:48 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

V poslednom dvojkole nadstavbovej časti v skupine A sa body opäť delili, Bystrici sa ale podarilo preskočiť v tabuľke Slovan a tak začnú play-off doma. V skupine B Skalica znova vyhrala obe stretnutia a potvrdila tak líderskú pozíciu. Druhým postupujúcim sa stala Žilina. Liptovský Mikuláš zostupuje do prvej ligy, pre Martin sa sezóna končí. Vo štvrťfinále proti sebe nastúpia Poprad so Žilinou, Dukla so Skalicou, Nitra s Košicami a Banská Bystrica so Slovanom. Štvrťfinále sa hrá na tri víťazné zápasy, ktoré sa odohrajú 27., 28. februára a 3., prípadne 4. a 6. marca.


NADSTAVBOVÁ ČASŤ A
11. kolo POPRAD - DUKLA 4:3 (1:2, 3:1, 0:0)
10:31 Miškovec (Tyczynski, Králik) 1:0
11:05 Škvarka (Janík) 1:1
14:28 Komloš (Ferenyi, Maniaček) 1:2
22:20 Maniaček (Ferenyi, Dúžek) v presilovke 1:3
24:19 Tyczynski (Miškovec, Krempaský) v presilovke o dvoch 2:3
37:06 Svitana (Nespala, Olejník) 3:3
39:55 Olejník (Svitana, Božoň) 4:3
Vylúčenia: 6:8 na 2 min, navyše Nespala 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:33 (6:14, 17:11, 5:8).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Ľudovít Šoltés, Vladimír Wolf.
Divákov: 205.
Poprad: Daniel Jakub Pavličko
Boris Brincko, Martin Semaňák - Lukáš Olejník, René Svitana, Jakub Nespala
Martin Krempaský, Daniel Slanina - Michal Králik, Damian Tyczynski, Adrián Miškovec
Tomáš Božoň, Boris Česánek - Rastislav Václav, Peter Kundrik, Adrián Valigura
Adrián Pavlov, Dávid Šoltés - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Adam Jevoš
Dukla: Jakub Kostelný
Martin Božík, Alexander Zekucia - Michal Luhový, Richard Jakubec, Samuel Pelech
David Janík, Adam Dúžek - Marcel Škvarka, Matej Honeček, Róbert Džugan
Michal Žák, Michal Chatrnúch - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Erik Párička, Matej Komloš

 

12. kolo POPRAD - BYSTRICA 3:4sn (2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)
08:59 Olejník (Božoň, Nespala) v presilovke 1:0
18:53 Jevoš (Rób. Hohol, Dzivjak) 2:0
38:27 Chamula (Sojka, Lunter) v presilovke 2:1
46:40 Jevoš (Dzivjak, Rób. Hohol) 3:1
53:18 Suľovský (Švarc, Sarvaš) v presilovke 3:2
57:11 Švarc (Lunter) 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Lunter 3:4
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:33 (14:13, 5:7, 10:12 - 5:1).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Róbert Gavalier, Vladimír Wolf.
Divákov: 150.
Poprad: Roman Rychlík
Boris Brincko, Tomáš Božoň - Lukáš Olejník, René Svitana, Jakub Nespala
Martin Krempaský, Daniel Slanina - Michal Králik, Damian Tyczynski, Boris Martančík
Stanislav Slavkovský, Martin Semaňák - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Adam Jevoš
Dávid Šoltés, Radoslav Hohol, Adrián Pavlov
B. Bystrica: Filip Belányi
Adrián Zubák, Marek Švarc - Ján Sarvaš, Dávid Pastucha, Matúš Bodnár
Jozef Vlk, Félix Petrinec - Michal Suľovský, Marek Chamula, Filip Slameň
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Martin Majerík, Dominik Sojka, Jakub Lopejský
Martin Dlapka, Lukáš Lunter - Mário Emanuel Kreutz, Mário Jamrich, Alex Vargaeštók

 

11. kolo KOŠICE - B. BYSTRICA 3:4pp (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
02:35 Kobolka (Lunter, Moravčík) 0:1
05:27 Študenc (Frič, Uhrin) 1:1
08:40 Lunter (Sojka) 1:2
32:49 Majerík (Sojka, Kobolka) 1:3
37:13 Študenc (Havrila, Markuš) v presilovke 2:3
43:31 Lukáčik (Munka, Juraško) 3:3
61:41 Lunter 3:4
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:29 (11:10, 15:6, 13:12 - 0:1).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Divákov: 86.
Košice: Kristián Adamko (33. Matúš Horváth)
Jakub Cibák, Adam Markuš - Adam Matej, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Oliver Mriglot, Jakub Köver, Matúš Havrila
Lukáš Turan, Samuel Sirotňák - Kristián Uhrin, Jakub Študenc, Patrik Frič
Viktor Juraško, Ondrej Lukáčik, Ján Munka
B. Bystrica: Matej Šimo
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Martin Majerík, Dominik Sojka, Lukáš Lunter
Adrián Zubák, Marek Švarc - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Filip Slameň
Jozef Vlk, Félix Petrinec - Ján Sarvaš, Marek Chamula, Alex Vargaeštók
Jakub Lopejský - Mário Emanuel Kreutz, Dávid Pastucha, Matúš Bodnár

 

12. kolo KOŠICE - DUKLA 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
07:55 Študenc (Havrila, Köver) v presilovke 1:0
32:06 Maniaček (Ferenyi, Ďurina) 1:1
33:22 Köver (Markuš, Cibák) 2:1
35:16 Pelech (Jakubec, Chatrnúch) 2:2
54:21 Luhový (Janík, Dúžek) 2:3
Vylúčenia: 6:10 na 2 min, navyše Škvarka 10+DKZ nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:35 (13:9, 9:11, 4:15).
Rozhodovali: Peter Korba - Martin Jobbágy, Jaroslav Riš.
Divákov: 115.
Košice: Matúš Horváth
Jakub Cibák, Adam Markuš - Adam Matej, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Oliver Mriglot, Jakub Köver, Matúš Havrila
Lukáš Turan, Samuel Sirotňák - Kristián Uhrin, Jakub Študenc, Patrik Frič
Viktor Juraško, Ondrej Lukáčik, Ján Munka
Dukla: Filip Katreniak
Martin Božík, Alexander Zekucia - Michal Luhový, Richard Jakubec, Samuel Pelech
David Janík, Adam Dúžek - Marcel Škvarka, Matej Honeček, Róbert Džugan
Michal Žák, Michal Chatrnúch - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Erik Párička, Matej Komloš

 

5. kolo SLOVAN - NITRA 3:6 (1:2, 2:4, 0:0)
14:58 Tóth (Štefanka, Paduch) 0:1
16:01 Géci (Mojžiš, Ejem) 1:1
19:59 Múčka (Hvizdoš, Šimurda) 1:2
22:57 Hvizdoš (Tóth) 1:3
23:19 Ševčík (Kupka, Bobál) 2:3
26:31 Martiška (Gubo, Múčka) v presilovke 2:4
30:51 Mrázik (Šimurda) 2:5
37:14 Čech (Fiala) 3:5
39:02 Hvizdoš (Múčka) 3:6
Vylúčenia: 5:6 na 2 min, navyše Géci 10 vrazenie na mantinel, Trnavský 10 pästný súboj, hrubosť. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:34 (12:13, 10:16, 13:5).
Rozhodovali: Peter Jonák, Roman Výleta - Marko Šotek, Filip Crman.
Slovan: Michal Vojvoda (31. Martin Vičan)
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Ján Ševčík, Alex František Kupka, Filip Bobál
Samuel Houdek, Marco Ejem - Michail Lepskij, Alex Géci, Samuel Mojžiš
Matej Šalka, Lukáš Miklovič - Alex Dubovecký, Marek Fiala, Juraj Čech
Ronald Zelka, Adam Lukošik - Adam Martin Korec
Nitra: Frederik Hudec
Marek Martiška, Adam Šimurda - Erik Gubo, Alexander Hvizdoš, Mário Múčka
Jakub Soveľ, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Matej Mrázik
Matúš Hlinka, Ondrej Šturdík - Tomáš Adamovič, Tomáš Štefanka, Matej Tóth
Róbert Paduch - Viktor Varga, Kristián Gorž, Alex Hoffmann

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ B
11. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
03:40 Zahradník (Rolný) 0:1
42:43 Surán (Coma, Gálik) v presilovke 1:1
55:15 Zahradník (Židek, Čenka) 1:2
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:28 (13:8, 12:10, 10:10).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Oto Durmis, Martin Krajčík.
Divákov: 65.
Žilina: Jakub Lackovič
Albert Groma, Dominik Surán - Michal Coma, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marek Scheuer, Jakub Savara - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Igor Kotala, Alexej Babenko - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Andrij Udovyčenko, Adrián Valo, Marek Krieger
L. Mikuláš: Matej Bátory
Matúš Miroslav Parobek, Karol Šimek - Martin Židek, Filip Čenka, Samuel Zahradník
Patryk Gosztyla, Maksim Nikolajev - Adam Strečok, Martin Rolný, Adrián Betušťák
Kamil Jarembák, Juraj Fekete, Matej Kuráň

 

12. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
07:32 Bielousov (Valo, Kotala) 1:0
36:11 Straka (Korbáš, Krieger) 2:0
45:56 Hryzák (Scheuer, Krieger) 3:0
51:28 Zahradník (Židek, Nikolajev) 3:1
55:20 Hryzák (Surán, Groma) 4:1
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 52:18 (20:4, 20:5, 12:9).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Peter Hanko, Michal Kováčik.
Divákov: 47.
Žilina: Jakub Lackovič
Marek Scheuer, Jakub Savara - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Igor Kotala, Alexej Babenko - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Marek Krieger
Albert Groma, Dominik Surán - Andrij Udovyčenko, Adrián Valo, Ivan Bielousov
L. Mikuláš: Matej Bátory
Matúš Miroslav Parobek, Karol Šimek - Martin Židek, Juraj Fekete, Samuel Zahradník
Patryk Gosztyla, Maksim Nikolajev - Adam Strečok, Martin Rolný, Adrián Betušťák
Kamil Jarembák, Matej Kuráň

 

11. kolo SKALICA - MARTIN 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)
10:11 Kotvan (Jaša, Šmída) 1:0
24:14 Tyršel (Vanek, Blanárik) 2:0
31:21 Hílek (Jaša, Kotvan) 3:0
33:44 Jaša (Vanek) 4:0
43:21 Rešetár (Junas, Lednický) v presilovke 4:1
55:47 Kovačovský (Rapant, Vlčák) 5:1
Vylúčenia: 8:5 na 2 min, navyše Vanek 5+DKZ bitka - Junas 5+DKZ bitka. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 48:17 (16:5, 17:6, 15:6).
Rozhodovali: Roman Jančík - Peter Šefčík, Juraj Šefčík.
Divákov: 67.
Skalica: Mathias Štefanka
Denis Kadlečík, David Hílek - David Jaša, Sebastián Šmída, Branislav Kotvan
Richard Vanek, Erik Muráň - Samuel Funtek, Miroslav Tyršel, Michal Blanárik
Dávid Rapant, Adam Vlčák - Richard Nemec, Jakub Lacho, David Balát
Denis Klíma - Jaroslav Trocenko, Dominik Kovačovský, Maxim Kondratenko
Martin: Timotej Michálek (34. Patrik Richter)
Richard Podhorský, Filip Lednický - Oliver Rešetár, Peter Junas, Nikolas Ferleťják
Robert Bače, Branislav Ligas - Peter Malček, Lukáš Lalík, Andrej Hús
Andrej Kubala, Alex Nagy, Adam Čatloš

 

12. kolo SKALICA - MARTIN 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
02:23 Blanárik (Funtek, Tyršel) v presilovke 1:0
28:38 Klíma (Vanek) 2:0
38:50 Blanárik (Funtek) 3:0
45:37 Muráň (Kovačovský, Vanek) v presilovke o dvoch 4:0
48:20 Blanárik (Hílek, Kotvan) 5:0
50:57 Kotvan (Vanek, Nemec) 6:0
56:06 Hús (Ligas) 6:1
Vylúčenia: 11:10 na 2 min, navyše Vlčák 5+DKZ bitka - Rešetár 10 vrazenie na mantinel, Ferleťják 5+DKZ bitka, Ligas 5+DKZ seknutie. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 55:21 (18:6, 22:12, 15:3).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Roman Jančík, Ivan Haringa.
Divákov: 66.
Skalica: Mathias Štefanka
Denis Kadlečík, David Hílek - Branislav Kotvan, Richard Nemec, David Jaša
Richard Vanek, Erik Muráň - Samuel Funtek, Miroslav Tyršel, Michal Blanárik
Dávid Rapant, Pavol Šagát - Adam Vlčák, Dominik Kovačovský, David Balát
Jaroslav Trocenko, Denis Klíma, Maxim Kondratenko
Martin: Patrik Richter (49. Timotej Michálek)
Richard Podhorský, Filip Lednický - Adam Čatloš, Oliver Rešetár, Nikolas Ferleťják
Robert Bače, Branislav Ligas - Peter Malček, Lukáš Lalík, Andrej Hús
Andrej Kubala, Alex Nagy
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


Sarvi

 

Na dva viťazné?
24.2.2019 - 19:15
+2

Suomi BLOG

 

uff, preklep. vďaka za opravu
24.2.2019 - 20:10
+1

Big brother

 

Nehralo sa minuly rok na 4 vitazne?
25.2.2019 - 7:18
0

len_tak

 

Format sutaze mas na stranke zvazu - Extraliga juniorov a prejdes na Info.

Stvrtfinale 3 vitazne, semifinale a finale 4 vitazne, o 3.miesto 2 vitazne.
25.2.2019 - 8:14
+1

Fanusik2002

 

Konečne Play off.
Môj tip:
1.Dukla
2.Poprad
3.Nitra
4.Slovan
25.2.2019 - 13:39
+1

Kaita Waikiki

 

poprad me velmi dobre muzstvo: a vyhodu domaceho prostredia...dukla bude mat co robit, aj v semi s nitrou to bude napate
25.2.2019 - 13:50
+1

Fanusik2002

 

Áno,Poprad má veľmi silne mužstvo.
Aj napriek tomu môj tip je,že majstrovský titul vybojuje Dukla.
25.2.2019 - 14:19
+2

Big brother

 

Bolo by to vhodné.
25.2.2019 - 15:30
+2

Big brother

 

E.Smolka bude hrat za Duklu?
25.2.2019 - 14:41
0

Big brother

 

Či asi nemoze, coo
25.2.2019 - 14:42
0

len_tak

 

Nie
25.2.2019 - 15:02
0

Kaita Waikiki

 

nemoze: po vypadnuti hc bratislava hra uz iba za gladiatorov univerzitnu ligu a navyse ide na univerziadu
25.2.2019 - 15:54
+1

funky7

 

Poprad bude majster
25.2.2019 - 15:07
+3

forwardPP

 

Súhlasím, finále ligy je jasné Poprad-Dukla, a neviem čím by Dukla prekvapila Poprad.
25.2.2019 - 15:56
+2

Big brother

 

1) Finale nie je jasné
2) Dukla Poprad prekvapit nemusi, stači ked vyhra.
25.2.2019 - 15:58
+1

forwardPP

 

1) mame rozličný názor
2)takže by to bolo prekvapenie.
26.2.2019 - 12:24
+2

Big brother

 

1) evidentne
2) mozno tak pre teba, naši tradične nič ine ako titul neberu
26.2.2019 - 12:34
+1

cuchorko

 

Dukla by mohla prekvapit poprad tym ze da viac golov ako poprad
25.2.2019 - 17:26
+5

len_tak

 

Tiez si myslim, ze vitazom bude Poprad.
25.2.2019 - 15:18
+1

RebelMemoryPP

 

Chalani nech zabojuju ako juniori tak dorastenci,aby sa urobila dobra reklama klubu aj sebe..
26.2.2019 - 10:01
0

dufus

 

teším sa na tieto zápasy,aj ked sme mali dosť velký bodový odstup od prvých dvoch mužstiev,tak vzájomné zápasy boli vyrovnané ,s TN 3:3 a s PP 2:4 na zápasy, ale všetko tesné zápasy až na ten prvý v TN kde sme "kúpili" ,preto verím vo finále
tak ale najskôr treba prejsť cez KE,tak pome na to chlapci,v stredu sme tam !!
26.2.2019 - 12:16
0

raza1

 

poprad: este nepresiel cez prve kolo a uz je majster zaujmave ....play off je play off
26.2.2019 - 20:42
0

RebelMemoryPP

 

Ty si postihnuty..?? skopiruj mi jeden prispevok v ktorom sa pise ze Poprad je majster..??kazdy co sa vyjadril pisal ze si mysli ze BUDE Poprad majster, nie ze je..
27.2.2019 - 15:11
0

ŠKP

 

No dnes prehra 4:6, od najlepsieho muzstva v lige by clovek cakal lepsi hokej. Snad sa spamataju a zajtra sa ukaze kvalita lebo velmi rychlo moze byt po majstrovskych ambiciach.

27.2.2019 - 19:35
0

raza1

 

rebel postihnuty: postihnuty si ty ja viem co som pisal ....play off je play off a myslim ze v nedelu je uz hotovo prides sa pozriet do ziliny
27.2.2019 - 20:23
0


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 24.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 25.3.2019 14:44
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 24.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce61225430176:22080
2.Nitra60223332163:18375
3.L. Mikuláš58180337157:22757
4.Skalica59154436136:24957
5.Žilina57125535136:24851
6.Zvolen5770347120:28621
Aktualizované: 25.3.2019 02:29
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.3.2019 23:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 25.3.2019 23:36
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.3.2019 23:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7542521268-210101
2San Jose Sharks7536723266-23795
3Winnipeg Jets7537826254-21894
4Vegas Golden Knights7535727234-20690
5Nashville Predators7633928223-20290
6St. Louis Blues7534627223-20588
7Dallas Stars7532631188-18682
8Colorado Avalanche7631329240-22981
9Arizona Coyotes7627933199-21279
10Minnesota Wild7631432203-22379
11Chicago Blackhawks75221132248-27176
12Vancouver Canucks76211134207-23774
13Edmonton Oilers75221134213-24974
14Anaheim Ducks7723836180-23772
15Los Angeles Kings7419839178-23562
Aktualizované: 25.3.2019 23:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning76451314301-202120
2Boston Bruins75351120233-189101
3Washington Capitals7635924260-23496
4New York Islanders76341025212-18495
5Toronto Maple Leafs7538625264-22394
6Pittsburgh Penguins7634724256-22693
7Carolina Hurricanes7535726225-20691
8Montreal Canadiens7634628227-21988
9Columbus Blue Jackets7532930228-21886
10Philadelphia Flyers7628832229-25280
11Florida Panthers75231030243-25578
12Buffalo Sabres74191234206-24471
13New York Rangers7421832206-24571
14New Jersey Devils7622639208-25965
15Detroit Red Wings75161138203-25664
16Ottawa Senators7520643222-27858
Aktualizované: 25.3.2019 23:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 25.3.2019 23:36

Bleskovky

Hráčmi týždňa Connor, Stamkos a Grubauer

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali krídelník Winnipegu Jets Kyle Connor, center Tampy Bay Lightning Steven Stamkos a brankár Philipp Grubauer z Colorada Avalanche. Informáciu priniesol oficiálny web profiligy. Connor získal ocenenie prvej hviezdy za päť gólov a tri asistencie, ktoré nazbieral v štyroch vystúpeniach v rámci hodnoteného ...
pred 2 hod. - TASR

Třinec suverénne postúpil do semifinále play off českej ligy

Praha 25. marca (TASR) – Hokejisti HC Oceláři Třinec zvíťazili v pondelkovom 4. zápase štvrťfinále play off českej najvyššej súťaže na ľade HC Vítkovice Ridera 5:2 a v najkratšom možnom čase postúpili do semifinále. V drese domácich si bod za asistenciu pripísal slovenský útočník Radoslav Tybor. V druhom dueli nevyužila Mladá Boleslav domáce prostredie a podľahla Libercu 2:3. Na prvom presnom...
pred 2 hod. - TASR

Malmö - Frölunda 3:2 v 2. zápase štvrťfinále play off SHL

Štokholm 25. marca (TASR) – Druhé štvrťfinálové zápasy play off švédskej najvyššej hokejovej súťaže priniesli víťazstvá Malmö a Djurgardenu. Malmö využilo domáce prostredie a víťazstvom 3:2 vyrovnalo stav série s Frölundou na 1:1. Nerozhodný stav 1:1 je po pondelku aj v sérii medzi Skellefteou a Djurgardenom. SHL – 2. zápasy štvrťfinále play off: Malmö – Frölunda 3:2 /stav série 1:1/ ...
o 21:33 - TASR

HKM Zvolen - HK Nitra 2:4 v 1. semifinále, hlasy

Andrej Podkonický, tréner Zvolena: "Hlavne prvé dva góly po našich zaváhaniach rozhodli o zápase. Od toho momentu sme znervózneli, prestali sme hrať našu hru. Začali sme ju hrať až od stavu 0:3. Až v tretej tretine sme si vytvorili tlak, ale bohužiaľ, nepodarilo sa nám už vyrovnať.
o 21:29 - TASR

Záborský asistoval, Tapparu delí jedna výhra od semifinále play off Liigy

Helsinki 25. marca (TASR) – Hokejisti Kärpätu Oulu a Tappary Tampere zvíťazili aj v tretích zápasoch štvrťfinále play off najvyššej fínskej súťaže. Od postupu do semifinále ich delí jediné víťazstvo. Zo Slovákov sa dokázal bodovo presadiť Tomáš Záborský, ktorý prispel asistenciou k domácemu víťazstvu Tappary nad Lukko Rauma 3:2. Liiga – 3. zápasy štvrťfinále play off: Kärpät Oulu - Ilves ...
pred 3 hod. - TASR

Mannheim postúpil do semfiinále play off nemeckej ligy

Výsledky piatkových 4. zápasov štvrťfinále play off nemeckej hokejovej ligy: Augsburg - Düsseldorf 4:3 pp /stav série 3:2/, Mannheim - Norimberg 7:4 /konečný stav série 4:1/, Mníchov - Eisbären Berlín 0:3 /stav série 3:2/, Kolín - Ingolstadt 4:3 /stav série 2:3/
včera o 21:38 - Adrián Danaj / TASR

Štvrťfinále play off švédskej ligy

Výsledky nedeľňajších zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: HV 71 - Färjestad BK 1:3 /stav série 1:1/, Växjö Lakers - Lulea HF 4:5 po predĺžení /stav série 0:2/
včera o 17:46 - Adrián Danaj / TASR

HC Lausanne - SCL Tigers 8:1 v play off švajčiarskej ligy

Výsledky sobotňajších stretnutí švajčiarskej hokejovej ligy: play off, štvrťfinále – 7. zápas: HC Lausanne – SCL Tigers 8:1 /konečný výsledok série 4:3, Lausanne postúpilo do semifinále/ play out - 6. kolo: Fribourg-Gotteron – ZSC Lions 5:2, SC Rapperswil-Jona Lakers – HC Davos 2:1.
23.3.2019 22:26 - / TASR

Lukko Rauma - Tappara Tampere 2:3, Záborský 0+1

V sobotňajšom zápase štvrťfinále play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Tappary Tampere na ľade Lukka Rauma 3:2 a v sérii vedú 2:0. Asistenciu v drese hostí si pripísal slovenský útočník Tomáš Záborský. výsledky: HPK Hämeenlinna – TPS Turku 5:3 /stav série 2:0/, IFK Helsinki – Pelicans Lahti 3:2 /stav série 1:1/, Ilves Hockey – Kärpät Oulu 0:4 /stav série 0:2/, Lukko Rauma – Tappara Tampere 2:3 /za hostí Záborský 0+1, stav série 0:2/.
23.3.2019 19:08 - / TASR

Frölunda - Malmö 4:0 vo štvrťfinále play off švédskej ligy

Výsledky sobotňajších prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Djurgaarden – Skelleftea 0:2 /stav série 0:1, Frölunda – Malmö 4:0 /stav série 1:0/
23.3.2019 17:21 - / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
27. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00
28. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00
29. 03. 2019
Nitra - Zvolen o 18:00
30. 03. 2019
Nitra - Zvolen o 18:00

Odohrané zápasy

25. 03. 2019
ZvolenNitra
2:4REPORT
24. 03. 2019
B. BystricaPoprad
4:3REPORT
23. 03. 2019
B. BystricaPoprad
5:4REPORT
ŽilinaMichalovce
1:2REPORT
21. 03. 2019
MichalovceŽilina
2:0REPORT
20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov