Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 23. a 24. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
25.11.2018 20:10 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 2 prejsť na diskusiu

Slovan nielen že vyhral v oboch stretnutiach s Mikulášom, ale neinkasoval od neho ani jeden gól. Šesť bodov brala aj Bystrica a Košice, jeden bod stratil Poprad.


23. kolo SLOVAN - L. MIKULÁŠ 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
13:07 Lepskij (Štefanco) 1:0
25:51 Ševčík z trestného strieľania 2:0
Vylúčenia: 8:6 na 2 min, navyše Kapičák 10 nešportové správanie, Gregor TS seknutie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:33 (15:9, 17:10, 11:14).
Rozhodovali: Peter Jonák, Jozef Tvrdoň - Filip Crman, Tomaš Regec.
Divákov: 154.
Slovan: Martin Vičan
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Filip Bobál, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Tomáš Hedera, Marco Ejem - Adam Lukošik, Marek Fiala, Juraj Čech
Václav Moc, Matej Šalka - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Adam Martin Korec, Dušan Štefanco - Alex Dubovecký, Ferdinand Tóth, Ronald Zelka
L. Mikuláš: Matej Kapičák
Filip Senko, Matúš Miroslav Parobek - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Martin Rolný
Matúš Gregor, Adam Karas - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Patryk Gosztyla, Maksim Nikolajev - Dominik Béreš, Lukáš Lačný, Juraj Fekete
Sebastian Droppa

 

24. kolo SLOVAN - L. MIKULÁŠ 6:0 (5:0, 0:0, 1:0)
08:06 Štefanco (Lepskij) 1:0
11:06 Lepskij (Fiala) 2:0
17:52 Mojžiš (Lepskij) 3:0
18:51 Trnavský (Štefanco) 4:0
19:53 Baranov (Škultéty) 5:0
40:35 Baranov (Trnavský, Kupka) 6:0
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:21 (13:4, 20:8, 14:9).
Rozhodovali: Marek Belica - Matúš Kanda, Marian Olle.
Divákov: 118.
Slovan: Michal Vojvoda
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Jegor Baranov, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Tomáš Hedera, Marco Ejem - Alex Dubovecký, Adam Lukošik, Juraj Čech
Václav Moc, Matej Šalka - Michail Lepskij, Marek Fiala, Samuel Mojžiš
Martin Papaj, Dušan Štefanco - Adam Martin Korec, Ferdinand Tóth, Ronald Zelka
L. Mikuláš: Matej Kapičák (19. Matej Bátory)
Filip Senko, Matúš Miroslav Parobek - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Martin Rolný
Matúš Gregor, Adam Karas - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Patryk Gosztyla, Maksim Nikolajev - Dominik Béreš, Lukáš Lačný, Juraj Fekete
Sebastian Droppa

 

23. kolo SKALICA - B. BYSTRICA 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
06:02 Šmída (Šagát, Melicher) 1:0
19:39 Kreutz (Pastucha, Sarvaš) 1:1
27:20 Nemec (Šmída, Lacho) 2:1
47:54 Kreutz (Dlapka, Matoušek) 2:2
53:45 Chamula (Dlapka) v oslabení 2:3
Vylúčenia: 4:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 32:23 (11:8, 12:7, 9:8).
Rozhodovali: Roman Jančík - Martin Junek, Tomáš Valachovič.
Divákov: 76.
Skalica: Juraj Ovečka
Erik Muráň, Richard Vanek - Miroslav Tyršel, Sebastián Šmída, Richard Nemec
Pavol Šagát, Jozef Melicher - Samuel Funtek, Jakub Lacho, Michal Blanárik
Adam Vlčák, David Rapant - Jegor Derkin, Denis Kadlečík, David Balát
Dominik Kovačovský, Jaroslav Trocenko, Maxim Kondratenko
B. Bystrica: Filip Belányi
Félix Petrinec, Martin Dlapka - Mário Jamrich, Dávid Pastucha, Ján Sarvaš
Jozef Vlk, Marek Švarc - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Alex Vargaeštók
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Martin Majerík, Marek Chamula, Peter Daniel Šebest
Jakub Lopejský - Mário Emanuel Kreutz, Jakub Matúch

 

24. kolo SKALICA - B. BYSTRICA 2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
15:08 Nemec (Tyršel, Muráň) v presilovke 1:0
36:17 Šmída v oslabení 2:0
49:40 Sarvaš 2:1
50:50 Matoušek (Petrinec, Kreutz) 2:2
53:45 Majerík (Šebest, Pastucha) v presilovke 2:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Dlapka TS podrazenie, Šebest 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 25:28 (11:5, 8:17, 6:6).
Rozhodovali: Peter Tvrdoň, Jozef Tvrdoň - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 61.
Skalica: Juraj Ovečka
Erik Muráň, Richard Vanek - Miroslav Tyršel, Sebastián Šmída, Richard Nemec
Pavol Šagát, Jozef Melicher - Samuel Funtek, Jakub Lacho, Michal Blanárik
Denis Kadlečík, David Rapant - Jegor Derkin, Dominik Kovačovský, David Balát
Adam Vlčák - Jaroslav Trocenko, Maxim Kondratenko
B. Bystrica: Matej Šimo
Jozef Vlk, Marek Švarc - Alex Vargaeštók, Dávid Pastucha, Ján Sarvaš
Félix Petrinec, Martin Dlapka - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Mário Jamrich
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Martin Majerík, Marek Chamula, Peter Daniel Šebest
Mário Emanuel Kreutz, Jakub Matúch

 

23. kolo POPRAD - MARTIN 2:1sn (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
17:31 Nespala (Slanina, Tyczynski) 1:0
59:34 Martančík (Kaněra, Deneš) pri hre bez brankára 1:1
rozhodujúci samostatný nájazd Tyczynski 2:1
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:27 (13:7, 9:7, 7:10 - 4:3).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Martin Hajnik, Peter Hanko.
Divákov: 64.
Poprad: Daniel Jakub Pavličko
Stanislav Slavkovský, Dávid Šoltés - Adrián Miškovec, Damian Tyczynski, Jakub Nespala
Ján Lukáč, Daniel Slanina - Boris Martančík, Michal Králik, Adrián Pavlov
Damián Iglovský, Richard Hodorovič - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Radoslav Hohol, Róbert Hohol, Juraj Figura
Martin: Branislav Bernát
Róbert Bače, Filip Lednický - Martin Mirilovič, Martin Barto, Oliver Rešetár
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Nikolas Ferleťják, Jozef Martančík, Boris Deneš
Denis Bakala, Peter Junas - František Smidžár, Marcel Kaněra, Matej Repka
Andrej Humaj - Róbert Kalnický, Robin Révész

 

24. kolo MARTIN - POPRAD 4:7 (2:2, 1:4, 1:1)
09:25 Valigura (Jevoš, Miškovec) 0:1
12:36 Martančík (Junas, Deneš) 1:1
13:32 Mirilovič (Rešetár, Junas) v presilovke 2:1
18:20 Králik (Nespala, Slanina) 2:2
23:46 Králik (Tyczynski, Nespala) 2:3
28:39 Ligas (Lednický, Rešetár) 3:3
30:42 Rób. Hohol (Martančík, Olejník) 3:4
31:05 Miškovec (Valigura, Jevoš) 3:5
36:54 Králik (Tyczynski, Nespala) v presilovke 3:6
43:29 Králik (Nespala, Tyczynski) 3:7
44:20 Martančík (Ferleťják, Deneš) 4:7
Vylúčenia: 1:4 na 2 min, navyše Olejník 10 napadnutie zozadu. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:33 (12:16, 12:12, 11:5).
Rozhodovali: Mário Krist - Lukáš Ševčík, Oto Durmis.
Divákov: 52.
Martin: Lukáš Cabaník (32. Timotej Michálek)
Róbert Bače, Filip Lednický - Martin Mirilovič, Martin Barto, Oliver Rešetár
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Nikolas Ferleťják, Jozef Martančík, Boris Deneš
Denis Bakala, Peter Junas - František Smidžár, Marcel Kaněra, Matej Repka
Andrej Humaj - Róbert Kalnický, Robin Révész
Poprad: Roman Rychlík
Stanislav Slavkovský, Dávid Šoltés - Boris Martančík, Róbert Hohol, Lukáš Olejník
Ján Lukáč, Daniel Slanina - Michal Králik, Damian Tyczynski, Jakub Nespala
Damián Iglovský, Richard Hodorovič - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Adrián Miškovec
Radoslav Hohol, Martin Semaňák - Juraj Figura, Adrián Pavlov, Jakub Dzivjak

 

23. kolo ŽILINA - KOŠICE 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
14:12 Pavlík (Uhrin, Študenc) 0:1
19:39 Turian (Valášek, Babenko) v presilovke 1:1
28:32 Pavlík (Matej, Hudák) 1:2
33:56 Pavlík (Mriglot, Hudák) v presilovke 1:3
41:38 Pjaták (Surán) v presilovke 2:3
47:39 Hudák (Pavlík) v oslabení 2:4
Vylúčenia: 3:7. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 31:28 (10:9, 13:15, 8:4).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 48.
Žilina: Jakub Lackovič
Michal Coma, Martin Turian - Denis Valášek, Samuel Rehák, Norbert Gálik
Jakub Pišoja, Dominik Surán - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Ivan Bielousov
Alexej Babenko, Igor Kotala - Albert Groma, Matúš Korbáš, Andrej Straka
Daniel Dilkov, Andrij Udovyčenko
Košice: Matúš Horváth
Jakub Cibák - Adam Matej, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Richard Faith, Oliver Mriglot, Gabriel Vereš
Lukáš Turan, Samuel Sirotňák - Kristián Uhrin, Jakub Študenc, Peter Eliáš
Ján Bajtoš - Viktor Juraško

 

24. kolo ŽILINA - KOŠICE 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)
00:43 Matej (Pavlík) 0:1
03:16 Hudák (Pavlík, Matej) 0:2
19:39 Uhrin (Eliáš, Študenc) 0:3
45:16 Vereš (Faith, Mriglot) 0:4
57:09 Faith (Vereš, Študenc) 0:5
Vylúčenia: 4:6 na 2 min, navyše Patlevič 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:39 (10:13, 14:13, 11:13).
Rozhodovali: Milan Novák - Vladimír Ďurina, Michal Macek.
Divákov: 51.
Žilina: Tomáš Hrušík
Alexej Babenko, Martin Turian - Michal Coma, Denis Valášek, Norbert Gálik
Jakub Pišoja, Dominik Surán - Simeon Pjaták, Samuel Rehák, Ivan Hryzák
Igor Kotala, Albert Groma - Ivan Bielousov, Daniel Dilkov, Andrij Udovyčenko
Matúš Korbáš, Andrej Straka
Košice: Matúš Horváth
Jakub Cibák - Adam Matej, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Richard Faith, Oliver Mriglot, Gabriel Vereš
Lukáš Turan, Samuel Sirotňák - Kristián Uhrin, Jakub Študenc, Peter Eliáš
Ján Bajtoš - Viktor Juraško

 

23. kolo NITRA - DUKLA 4:3pp (2:1, 1:0, 0:2 - 1:0)
06:03 Mrázik (Múčka, Paduch) 1:0
14:19 Hoffmann (Bulák, Baran) 2:0
18:02 Chromiak (Haščák, Dúžek) v presilovke 2:1
21:05 Tóth (Hlinka, Gubo) 3:1
43:21 Chromiak (Haščák) 3:2
44:04 Ďurina (Jakubec, Ferenyi) 3:3
62:12 Hlinka (Tóth, Šturdík) 4:3
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Martiška 10+DKZ nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:37 (11:7, 9:19, 13:11 - 3:0).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 80.
Nitra: Frederik Hudec
Marek Martiška, Adam Šimurda - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Mário Múčka
Matúš Hlinka, Ondrej Šturdík - Erik Gubo, Matej Tóth, Alexander Hvizdoš
Róbert Paduch, Denis Bulák - Adam Baran, Tomáš Štefanka, Tomáš Adamovič
Alex Hoffmann, Kristián Gorž, Jakub Soveľ
Dukla: Šimon Latkóczy
Jakub Martiška, Marko Stacha - Samuel Krajč, Matej Honeček, Samuel Pelech
Adam Dúžek, Filip Husár - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Marcel Škvarka
Michal Chatrnúch, Martin Božík - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Richard Jakubec, David Janík

 

24. kolo NITRA - DUKLA 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
05:30 Pelech (Krajč, Jakubec) 0:1
51:09 Hlinka (Gubo, Tóth) 1:1
52:59 Gubo (Hvizdoš) 2:1
54:40 Haščák (Dúžek, Chromiak) 2:2
59:38 Chatrnúch (Ďurina, Maniaček) 2:3
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Hvizdoš 10 bitka - Pelech 10 bitka. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:35 (12:12, 17:9, 18:14).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Richard Michna, Marko Šotek.
Divákov: 50.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Adam Šimurda - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Mário Múčka
Matúš Hlinka, Ondrej Šturdík - Erik Gubo, Matej Tóth, Alexander Hvizdoš
Róbert Paduch, Kristián Gorž - Adam Baran, Tomáš Štefanka, Tomáš Adamovič
Denis Bulák - Alex Hoffmann, Jakub Soveľ
Dukla: Michal Gabriš
Jakub Martiška, Marko Stacha - Samuel Krajč, Richard Jakubec, Samuel Pelech
Adam Dúžek, Filip Husár - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Marcel Škvarka
Michal Chatrnúch, Martin Božík - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
David Janík
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

2 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.4.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 22.4.2019 16:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 22.4.2019 16:40
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 22.4.2019 16:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 22.4.2019 16:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 22.4.2019 16:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 22.4.2019 16:40

Bleskovky

Hráčmi mesiaca apríl Metsola, Robinson a Grigorenko

Najlepšími hráčmi mesiaca apríl sa v Kontinentálnej hokejovej lige stali brankár Juha Metsola, obranca Mat Robinson a útočník Michail Grigorenko. Brankár Salavatu Julajev Ufa si počas štyroch aprílových play off duelov na konto pripísal 95,92-percentnú úspešnosť zákrokov. Aj vďaka dvom dlhým predĺženiam chytil v priemere 49 striel a inkasoval 1,51 gólu.
pred hodinou - TASR

Vo finále o Norrisovú trofej trio Burns, Giordano, Hedman

Najlepší obranca tejto sezóny NHL vzíde z trojice hokejistov Brent Burns (San Jose), Mark Giordano (Calgary) a Victor Hedman (Tampa Bay). Víťaza Norrisovej trofeje vyhlásia 19. júna v Las Vegas.
o 11:30 - Michal Bruner / TASR

České Budějovice - Pardubice 5:2 v baráži o českú extraligu

Už istý účastník budúceho ročníka českej hokejovej extraligy z Kladna prehral v nedeľnom zápase 11. kola baráže o najvyššiu súťaž v Chomutove 1:2 po predĺžení. sumáre: Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1) Góly: 31. Redlich – 59. Šťovíček, 62. Koblasa ČEZ Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) Góly: 14. VYDARENÝ, 24. Heřman, 34. Novák, 46. Beránek, 49. VYDARENÝ – 44. Schaus, 58. Zdráhal.
včera o 19:46 - / TASR

Veľká Británia - Maďarsko 3:1 v prípravnom zápase

Hokejisti Veľkej Británie zvíťazili v nedeľňajšom prípravnom stretnutí pred MS nad Maďarskom 3:1. sumáre: Veľká Británia - Maďarsko 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) Góly: 16. Swindlehurst, 20. Duggan, 24. Perlini - 17. Sofron.
včera o 18:45 - / TASR

Frölunda HC - Djurgarden IF 5:3 v 1. finále play off švédskej ligy

Hokejisti Frölunda HC zvíťazili v nedeľňajšom prvom zápase finále play off švédskej hokejovej ligy nad Djurgardenom 5:3. finále 1. zápas: Frölunda HC - Djurgarden IF Hockey 5:3 /stav série: 1:0/.
včera o 17:45 - / TASR

Bishop, Lehner a Vasilevskij sú nominovaní na Vezinovú trofej

Ben Bishop z Dallasu Stars, Robin Lehner z New Yorku Islanders a Andrej Vasilevskij z Tampy Bay Lightning sú traja finalisti na zisk Vezinovej trofeje pre najlepšieho brankára zámorskej hokejovej NHL v sezóne 2018/2019.
včera o 12:35 - Michal Bruner / TASR

Oshie má údajne zlomenú kľúčnu kosť a v play off si už nezahrá

Krídelník zámorského hokejového tímu NHL Washington Capitals T.J. Oshie utrpel po faule útočníka Caroliny Hurricanes Warrena Foegeleho v štvrtom zápase 1. kola play off Východnej konferencie zlomeninu kľúčnej kosti. Informáciu priniesol Washington Post, klub to zatiaľ nepotvrdil. Denník uviedol, že Oshie "takmer s určitosťou" už nezasiahne do bojov v tohtoročnom play off.
včera o 10:22 - Michal Bruner / TASR

Mannheim zvíťazil v Mníchove 3:0 a finálovú sériu vyrovnal na 1:1

Hokejisti Mannheimu zvíťazili v sobotnom treťom zápase finále play off najvyššej nemeckej súťaže v Mníchove 3:0. Stav série vyrovnali na 1:1.
včera o 07:39 - Michal Bruner / TASR

Bern zdolal Zug 2:1 a získal titul vo švajčiarskej lige

Hokejisti Bernu sa stali majstrami najvyššej švajčiarskej súťaže. V sobotnom piatom zápase finále play off zdolali Zug 2:1 a v sérii zvíťazili 4:1.
včera o 07:19 - Michal Bruner / TASR

Švajčiarsko - Česko 2:8 v sobotnom zápase Skupiny A

Hokejisti Česka zvíťazili v sobotnom zápase majstrovstiev sveta do 18 rokov nad rovesníkmi so Švajčiarska 8:2 a zaznamenali prvý triumf na turnaji. sumáre: Skupina A: Švajčiarsko - Česko 2:8 (0:2, 1:3, 1:3) Góly: 25. Rubanik, 51. Dähler – 3. Koffer, 13. Raška, 22. Lang, 23. Rutar, 39. Rychlovský, 41. Lang, 52. Najman, 57. Koffer.
20.4.2019 18:34 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

16. 04. 2019
B. BystricaNitra
6:2REPORT
14. 04. 2019
NitraB. Bystrica
2:1 SNREPORT
13. 04. 2019
NitraB. Bystrica
3:7REPORT
10. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:1REPORT
09. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:2 PPREPORT
05. 04. 2019
ZvolenNitra
1:4REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola