Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 3. a 4. kolo nadstavby

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
20.1.2019 19:50 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk Pridať komentár

V nadstavbovej časti v skupine A brala šesť bodov Nitra, po tri Slovan, Dukla a Poprad. V skupine B zabrali naplno domáci - Žilina a Skalica.


NADSTAVBOVÁ ČASŤ A
3. kolo SLOVAN - DUKLA 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
09:17 Ďurina (Stacha, Honeček) 0:1
12:40 Maniaček (Ferenyi, Ďurina) 0:2
35:12 Baranov (Trnavský, Škultéty) 1:2
38:25 Maniaček (Ferenyi, Janík) 1:3
Vylúčenia: 9:8 na 2 min, navyše Bobál 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:36 (10:11, 7:11, 11:14).
Rozhodovali: Peter Jonák, Roman Výleta - Filip Crman, Lukáš Beniač.
Divákov: 128.
Slovan: Michal Vojvoda
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Jegor Baranov, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Dávid Boldižár, Marco Ejem - Michail Lepskij, Alex Géci, Samuel Mojžiš
Samuel Houdek, Václav Moc - Dominik Jendek, Adam Lukošik, Filip Bobál
Matej Šalka, Ronald Zelka - Alex Dubovecký, Marek Fiala, Juraj Čech
Dukla: Jakub Kostelný
Jakub Martiška, Marko Stacha - Michal Luhový, Richard Jakubec, Róbert Džugan
Adam Dúžek, Filip Husár - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Marcel Škvarka
David Janík, Michal Chatrnúch - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Samuel Krajč, Matej Honeček, Matej Komloš

 

4. kolo SLOVAN - B. BYSTRICA 7:5 (1:1, 2:3, 4:1)
07:56 Géci (Lepskij, Mojžiš) 1:0
09:08 Rybár (Bodnár) 1:1
24:56 Chamula (Majerík, Zubák) v oslabení 1:2
28:33 Lukošik (Šalka, Moc) 2:2
34:18 Sarvaš (Rybár, Bodnár) 2:3
35:33 Chamula (Majerík) 2:4
39:01 Kupka (Jendek) 3:4
41:37 Jendek (Boldižár, Šalka) v oslabení 4:4
47:22 Ganz (Slameň, Jamrich) v presilovke 4:5
53:55 Mojžiš (Jendek) v presilovke 5:5
56:01 Škultéty (Mojžiš, Jendek) v presilovke 6:5
59:24 Kupka (Šalka) do prázdnej brány 7:5
Vylúčenia: 10:12 na 2 min, navyše Trnavský a Škultéty 10 pästný súboj, Baranov 5+DKZ krosček - Suľovský a Slameň 10 pästný súboj, Kraut 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 1:1.
Strely na bránu: 38:36 (12:13, 12:15, 14:8).
Rozhodovali: Marek Belica - Ľubor Kovalík, Filip Crman.
Divákov: 111.
Slovan: Martin Vičan (41. Michal Vojvoda)
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Jegor Baranov, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Dávid Boldižár, Marco Ejem - Michail Lepskij, Alex Géci, Samuel Mojžiš
Samuel Houdek, Václav Moc - Dominik Jendek, Adam Lukošik, Filip Bobál
Matej Šalka, Ronald Zelka - Alex Dubovecký, Marek Fiala, Juraj Čech
B. Bystrica: Filip Belányi
Michal Ganz, Félix Petrinec - Matúš Bodnár, Filip Rybár, Ján Sarvaš
Marek Švarc, Adrián Zubák - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Filip Slameň
Jozef Vlk, Adam Kobolka - Martin Majerík, Marek Chamula, Martin Dlapka
Adam Moravčík, Alex Vargaeštók, Matej Kraut

 

3. kolo NITRA - B. BYSTRICA 8:3 (2:1, 6:1, 0:1)
13:15 Adamovič (Štefanka, Tóth) 1:0
15:52 Mrázik (Hvizdoš, Šturdík) 2:0
19:48 Slameň (Vlk) v oslabení 2:1
20:20 Minárik (Šimurda, Pončák) v presilovke 3:1
25:06 Rohaľ (Tóth, Štefanka) v presilovke 4:1
26:52 Gubo (Hlinka) 5:1
27:39 Kováč (Hvizdoš, Mrázik) 6:1
30:07 Minárik (Gubo, Múčka) 7:1
30:55 Slameň (Vlk, Suľovský) 7:2
34:18 Šturdík (Hvizdoš, Mrázik) v presilovke 8:2
53:12 Slameň (Vlk) 8:3
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 35:28 (11:13, 15:5, 9:10).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 60.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Adam Šimurda - Erik Gubo, Jakub Minárik, Mário Múčka
Matúš Hlinka, Ondrej Šturdík - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Alexander Hvizdoš
Róbert Paduch, Peter Rohaľ - Tomáš Adamovič, Tomáš Štefanka, Matej Tóth
Denis Bulák - Viktor Varga, Kristián Gorž, Adam Baran
B. Bystrica: Matej Šimo (26.-41. Samuel Guštafík)
Adrián Zubák, Marek Švarc - Martin Dlapka, Filip Rybár, Ján Sarvaš
Jozef Vlk, Adam Moravčík - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Filip Slameň
Adam Kobolka, Félix Petrinec - Martin Majerík, Marek Chamula, Lukáš Lunter
Michal Ganz - Matúš Bodnár, Alex Vargaeštók, Matej Kraut

 

4. kolo NITRA - DUKLA 6:3 (2:0, 2:2, 2:1)
10:25 Minárik (Múčka) 1:0
16:38 Šimurda (Gubo, Múčka) 2:0
20:46 Ferenyi (Ďurina, Gabriš) v oslabení 2:1
22:04 Ferenyi (Krajč) 2:2
28:01 Hvizdoš (J. Štefanka) v oslabení 3:2
38:13 Šturdík (Adamovič, Tóth) 4:2
42:12 Bulák (Paduch, T. Štefanka) 5:2
42:51 Varga (Baran, Gorž) 6:2
49:24 Džugan (Luhový, Haščák) 6:3
Vylúčenia: 4:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:1.
Strely na bránu: 37:45 (14:14, 10:19, 13:12).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Juraj Konc ml., Róbert Frimmel.
Divákov: 100.
Nitra: Juraj Sklenár
Marek Martiška, Adam Šimurda - Erik Gubo, Jakub Minárik, Mário Múčka
Matúš Hlinka, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Alexander Hvizdoš
Peter Rohaľ, Ondrej Šturdík - Tomáš Adamovič, Tomáš Štefanka, Matej Tóth
Róbert Paduch, Denis Bulák - Viktor Varga, Kristián Gorž, Adam Baran
Dukla: Michal Gabriš (43. Filip Katreniak)
Jakub Martiška, Marko Stacha - Michal Luhový, Richard Jakubec, Róbert Džugan
Adam Dúžek, Michal Chatrnúch - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Marcel Škvarka
David Janík, Erik Párička - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Samuel Krajč, Matej Komloš

 

3. kolo KOŠICE - POPRAD 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
09:37 Králik (Tyczynski, Romaňák) 0:1
35:10 Králik (Tyczynski, Valigura) 0:2
50:56 Romaňák (Brincko, Tyczynski) 0:3
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:25 (8:5, 10:10, 10:10).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Jaroslav Riš, Ondrej Homola.
Divákov: 153.
Košice: Dominik Janičkár
Samuel Sirotňák, Adam Markuš - Adam Matej, Oliver Mriglot, Samuel Pavlík
Miroslav Novota, Ľubomír Patlevič - Richard Faith, Jakub Študenc, Peter Eliáš
Oliver Zahuranec, Lukáš Turan - Kristián Uhrin, Matúš Havrila, Patrik Frič
Viktor Juraško, Ondrej Lukáčik, Ján Munka
Poprad: Daniel Jakub Pavličko
Boris Brincko, Dávid Romaňák - René Svitana, Filip Mešár, Jakub Nespala
Martin Krempaský, Daniel Slanina - Michal Králik, Damian Tyczynski, Adrián Valigura
Martin Semaňák, Boris Česánek - Adrián Pavlov, Róbert Hohol, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Tomáš Božoň - Dávid Šoltés, Radoslav Hohol, Juraj Figura

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ B
3. kolo ŽILINA - MARTIN 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
21:16 Rehák (Hryzák) 1:0
Vylúčenia: 2:0 na 2 min, navyše Coma TS podrazenie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:36 (12:11, 10:17, 6:8).
Rozhodovali: Mário Krist - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Dominik Surán - Michal Coma, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marcel Dlugoš, Ján Nahálka - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Albert Groma, Jakub Pišoja - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov Igor Kotala, Alexej Babenko - Andrij Udovyčenko
Martin: Timotej Michálek
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Peter Melcher, Martin Barto, Oliver Rešetár
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Nikolas Ferleťják, Jakub Urbánek, František Smidžár
Richard Podhorský, Peter Junas - Boris Deneš, Martin Mirilovič, Andrej Hús
Róbert Bače - Peter Malček, Róbert Kalnický, Matej Repka

 

4. kolo ŽILINA - MARTIN 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
22:43 Coma (Gálik) 1:0
25:25 Surán (Gálik, Dlugoš) v presilovke 2:0
50:45 Hryzák (Pjaták, Rehák) 3:0
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:36 (7:15, 7:11, 10:10).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Lukáš Ševčík, Martin Hajnik.
Divákov: 38.
Žilina: Tomáš Hrušík
Martin Turian, Dominik Surán - Michal Coma, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marcel Dlugoš, Ján Nahálka - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Igor Kotala, Alexej Babenko - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov Albert Groma - Andrij Udovyčenko
Martin: Timotej Michálek
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Peter Melcher, Martin Barto, Oliver Rešetár
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Nikolas Ferleťják, Jakub Urbánek, Adam Paulíny
Richard Podhorský, Peter Junas - Boris Deneš, Martin Mirilovič, Andrej Hús
Róbert Bače - Matej Repka, Róbert Kalnický, František Smidžár

 

3. kolo SKALICA - L. MIKULÁŠ 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
08:29 Jaša (Vanek, Hílek) v presilovke 1:0
15:42 Nechaj (Kalousek) 1:1
16:14 Nechaj (Zahradník, Gregor) v presilovke 1:2
41:25 Hílek (Muráň, Šmída) 2:2
55:47 Jaša (Hílek, Šmída) 3:2
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 45:26 (19:12, 16:8, 10:6).
Rozhodovali: Roman Jančík - Martin Junek, Peter Šefčík.
Divákov: 50.
Skalica: Dávid Borák
Erik Muráň, David Hílek - Richard Nemec, Sebastián Šmída, David Jaša
Jozef Melicher, Richard Vanek - Miroslav Tyršel, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Denis Kadlečík, Dávid Rapant - Dominik Kovačovský, Branislav Kotvan, Adam Vlčák
Maxim Kondratenko, Jaroslav Trocenko, David Balát
L. Mikuláš: Matej Kapičák
Sebastian Droppa, Maksim Nikolajev - Adam Haluška, Filip Čenka, Samuel Zahradník
Matúš Gregor, Filip Senko - Martin Rolný, Simon Kalousek, Adam Nechaj
Jakub Mihaľ, Patryk Gosztyla - Juraj Fekete, Martin Barna, Adam Strečok
Kamil Jarembák - Adrián Betušťák

 

4. kolo SKALICA - L. MIKULÁŠ 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
12:53 Zahradník (Kalousek, Gregor) 0:1
14:43 Blanárik (Funtek, Tyršel) 1:1
32:33 Tyršel (Kotvan, Rapant) 2:1
51:59 Šmída (Hílek, Jaša) 3:1
Vylúčenia: 2:6 na 2 min, navyše Gregor TS seknutie a 10 nešportové správanie - Droppa 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Zahradník 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 49:14 (15:3, 17:6, 17:5).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Martin Marek.
Divákov: 40.
Skalica: Juraj Ovečka
Erik Muráň, David Hílek - Richard Nemec, Sebastián Šmída, David Jaša
Jozef Melicher, Richard Vanek - Miroslav Tyršel, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Denis Kadlečík, Dávid Rapant - Dominik Kovačovský, Branislav Kotvan, Adam Vlčák
Maxim Kondratenko, Jaroslav Trocenko, David Balát
L. Mikuláš: Matej Bátory
Sebastian Droppa, Maksim Nikolajev - Adam Haluška, Filip Čenka, Samuel Zahradník
Matúš Gregor, Filip Senko - Martin Rolný, Simon Kalousek, Adam Nechaj
Jakub Mihaľ, Patryk Gosztyla - Juraj Fekete, Martin Barna, Adam Strečok
Kamil Jarembák - Adrián Betušťák
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

Pridať komentár


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 21.3.2019 13:18
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 21.3.2019 13:18
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 21.3.2019 13:18
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7340521260-20897
2San Jose Sharks7336722261-22994
3Winnipeg Jets7336825249-21392
4Nashville Predators7433927222-19589
5Vegas Golden Knights7334727227-20387
6St. Louis Blues7332627214-20084
7Dallas Stars7332629185-18082
8Arizona Coyotes7327931196-20478
9Minnesota Wild7430431200-21777
10Colorado Avalanche7329329232-22476
11Chicago Blackhawks72221030243-26374
12Vancouver Canucks74211132206-22974
13Edmonton Oilers73211134206-24471
14Anaheim Ducks7523736173-23069
15Los Angeles Kings7218739170-23058
Aktualizované: 21.3.2019 13:18
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning74441313292-195118
2Boston Bruins73331120221-18597
3Washington Capitals7434923256-23194
4Toronto Maple Leafs7438625263-22193
5New York Islanders73321024206-17891
6Pittsburgh Penguins7433624251-22389
7Carolina Hurricanes7234625215-19887
8Columbus Blue Jackets7331929222-21484
9Montreal Canadiens7332628215-21383
10Philadelphia Flyers7327830223-24478
11Florida Panthers73221029236-24676
12Buffalo Sabres73191233202-23771
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7422538205-25363
15Detroit Red Wings73161037198-24962
16Ottawa Senators7320542217-27056
Aktualizované: 21.3.2019 13:18
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 21.3.2019 13:18

Bleskovky

Džentlmenské gesto Pupáka: "Syna učíme, aby bol spravodlivý"

Spomedzi štvrťfinálových sérií Kaufland play off Tipsport Ligy bola najvyhrotenejšia tá medzi Nitrou a Trenčínom. Až trojica hráčov si odniesla niekoľkozápasové tresty a oba tímy sa obviňovali z likvidačných faulov a podávania podnetov na disciplinárku. O to viac prekvapilo džentlmenské gesto v rozhodujúcich momentoch šiesteho zápasu na trenčianskom ľade.
pred hodinou - TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
včera o 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
19.3.2019 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Zug do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy, keď v sobotu vyhrali na ľade Lugana 5:4 po predĺžení a v sérii dominovali 4:0 na zápasy. Servette Ženeva - Bern 1:2 /na zápasy: 2:2/ Ambri-Piotta - Biel 2:1 /na zápasy: 1:3/ Langnau - Lausanne 1:2 /na zápasy: 1:3/ Lugano - Zug 4:5 pp /konečný stav série: 0:4/.
17.3.2019 07:26 - Michal Bruner / TASR

Eisbären Berlín - Red Bull Mníchov 4:0 v play off nemeckej ligy

Výsledky piatkových druhých zápasov štvrťfinále play off nemeckej hokejovej ligy: Düsseldorf EG - Augsburg Panther 4:1 /stav série: 1:1/ ERC Ingolstadt - Kolín Haie 4:3 pp /stav série: 1:0/ Norimberg Ice Tigers - Adler Mannheim 2:4 /stav série: 0:2/ Eisbären Berlín - EHC Red Bull Mníchov 4:0 /stav série: 1:1/.
15.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

21. 03. 2019
Michalovce - Žilina o 17:30
23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT
17. 03. 2019
B. BystricaDetva
4:0REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov