Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 3. a 4. kolo

Martin sa po šesťbodovom víkende a jedinom inkasovanom góle vyšvihol na tretiu priečku tabuľky. Naopak na predposledné miesto sa prepadol Slovan, keď doma nezískal ani bod. Spišská Nová Ves doma dokonca nestrelila ani jeden gól a so Zvolenom ostáva zatiaľ bez bodu.


3. kolo SPIŠSKÁ - MARTIN 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
00:15 Barto (Rudzan) 0:1
26:59 Ferleťják (Pauline, Kľoc) v presilovke 0:2
57:56 Paulíny (Rudzan, Nauš) do prázdnej brány 0:3
Vylúčenia: 2:6 na 2 min, navyše Kukľa 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:33 (10:7, 5:11, 7:15).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Róbert Gavalier, Vladimír Wolf.
Divákov: 101.
Spišská: Nicolas Boško
Matej Mikloš, Alexander Zekucia - Peter Kristian, Tomáš Kukľa, Róbert Džugan
Richard Majer, Roland Hochmann - Kristián Čepišák, Damian Tyczynski, Ján Prokopčák
Stanislav Slavkovský, Ľubomír Knižka - Roan Raáb, Marek Macko, Dominik Kovačovský
Tadeáš Jendrál, Tomáš Ludányi, Andrej Telúch
Martin: Branislav Bernát
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Matúš Rudzan, Martin Barto, Aurel Nauš
Peter Junas ml., Andrej Humaj - Oliver Rešetár, Oliver Minko, Nikolas Ferleťják
Branislav Ligas, Erik Haško - Alex Nagy, Adam Paulíny, Erik Kľoc

 

4. kolo SPIŠSKÁ - ŽILINA 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
19:58 Ševčenko (Dlugoš) 0:1
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:27 (7:11, 10:7, 6:9).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 105.
Spišská: Nicolas Boško
Matej Mikloš, Martin Bdžoch - Peter Kristian, Tomáš Kukľa, Róbert Džugan
Richard Majer, Roland Hochmann - Kristián Čepišák, Damian Tyczynski, Ján Prokopčák
Stanislav Slavkovský, Ľubomír Knižka - Roan Raáb, Marek Macko, Dominik Kovačovský
Tadeáš Jendrál, Tomáš Ludányi, Andrej Telúch
Žilina: Anton Ivanovič
Martin Turian, Dominik Surán - Norbert Gálik, Ivan Hryzák, Michal Coma
Marcel Dlugoš, Ján Nahálka - Andrej Straka, Denis Valášek, Kamil Káčer
Sebastián Sagan, Samuel Saboš - Jakub Pišoja, Adam Faciník, Simeon Pjaták
Michal Lopuchovský, Michal Bohucký - Daniel Dilkov, Adrián Valo, Igor Ševčenko

 

3. kolo KOŠICE - ŽILINA 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
09:40 Mackaľ (Študenc, Hudák) 1:0
15:35 Straka (Surán, Sagan) v presilovke 1:1
19:08 Matej (Pavlík) 2:1
24:58 Nazad (Mriglot, Maňák) 3:1
25:24 Straka (Nahálka, Valo) 3:2
28:20 Valášek (Káčer) 3:3
57:22 Hudák (Tamáš) 4:3
Vylúčenia: 7:3. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:31 (13:4, 12:16, 17:11).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Divákov: 82.
Košice: Tomáš Tkačik
Filip Maňák, Adrián Palacko - Tomáš Šumichrast, Oliver Mriglot, Adrián Nazad
Simon Striž, Dominik Ján Mecko - Jakub Mackaľ, Filip Hudák, Jakub Študenc
Patrick Hogel, Filip Rusňák - Kristián Uhrin, Richard Faith, Tibor Tamáš
Juraj Heske, Ján Bajtoš - Samuel Pavlík, Adam Matej, Peter Eliáš
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Jakub Pišoja - Michal Coma, Ivan Hryzák, Ondrej Prašil
Marcel Dlugoš, Ján Nahálka - Simeon Pjaták, Adrián Valo, Norbert Gálik
Sebastián Sagan, Dominik Surán - Kamil Káčer, Denis Valášek, Andrej Straka
Michal Lopuchovský, Michal Bohucký - Igor Ševčenko, Adam Faciník, Daniel Dilkov

 

4. kolo KOŠICE - MARTIN 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
10:58 Študenc (Striž, Hudák) 1:0
30:05 Barto (Nauš, Rešetár) 1:1
32:59 Rešetár (Nauš, Ligas) 1:2
59:53 Ferleťják (Ligas) do prázdnej brány 1:3
Vylúčenia: 7:6. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:37 (7:15, 4:14, 15:8).
Rozhodovali: Peter Korba - Martin Korba, Ondrej Homola.
Divákov: 60.
Košice: Tomáš Tkačik
Filip Maňák, Adrián Palacko - Tomáš Šumichrast, Oliver Mriglot, Adrián Nazad
Simon Striž, Dominik Ján Mecko - Jakub Mackaľ, Filip Hudák, Jakub Študenc
Patrick Hogel, Filip Rusňák - Kristián Uhrin, Adam Matej, Tibor Tamáš
Juraj Heske, Ján Bajtoš - Samuel Pavlík, Peter Eliáš
Martin: Branislav Bernát
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Matúš Rudzan, Martin Barto, Aurel Nauš
Peter Junas ml., Andrej Humaj - Alex Nagy, Oliver Minko, Erik Kľoc
Branislav Ligas, Erik Haško - Nikolas Ferleťják, Adam Paulíny, Oliver Rešetár

 

3. kolo SLOVAN - NITRA 3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
13:02 Včelka (Mirilovič, Škrabák) 1:0
15:53 Kollár 1:1
19:14 Pupák (Kollár) v presilovke 1:2
19:22 A. Gergel (Adámik) 1:3
21:11 Gubo (Bahna) v oslabení 1:4
21:55 Vitaloš (Matuška, Drdan) v presilovke 2:4
24:58 Bahna (Gubo, Šimurda) 2:5
43:43 Hanula z trestného strieľania 3:5
45:34 Hvizdoš (Vaňo, Soveľ) 3:6
49:05 D. Gergel (Adámik, A. Gergel) 3:7
54:06 Gubo (Kollár) v presilovke 3:8
Vylúčenia: 5:4 na 2 min, navyše Štefanka TS seknutie. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 41:36 (10:11, 15:16, 16:9).
Rozhodovali: Vladimír Baluška - Roman Výleta, Jozef Tvrdoň.
Divákov: 136.
Slovan: Michal Vojvoda (25. Martin Vičan)
Šimon Trnavský, Roman Ledenev - Martin Puš, Alex Vavrušek, Dominik Vitek
Dominik Šauša, Kevin Dvonč - Radovan Hanula, Dominik Verbický, Ján Ševčík
Martin Vitaloš, Lukáš Drdan - Marián Koza, Martin Matuška, Filip Bobál
Ján Škrabák, Dušan Štefanco - Michael Astaloš, Kristián Včelka, Martin Mirilovič
Nitra: Frederik Hudec
Juraj Štefanka ml., Dávid Matejovie - Marco Dobrotina, Richard Ondrušek, Erik Šramaty
Michal Pupák, Adam Šimurda - Erik Gubo, Andrej Kollár ml., Ľuboš Bahna
Jakub Soveľ, Samuel Rácz - Tomáš Adamovič, Alexander Hvizdoš, Jakub Dušan Vaňo
Jaroslav Maček, Ondrej Šturdík - Denis Adámik, Adrián Gergel, Dávid Gergel

 

4. kolo SLOVAN - DUKLA 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
21:25 Kováčik (Okuliar) 0:1
29:03 Škvarka (Ďurkech, Kukuča) v presilovke 0:2
50:13 Okuliar (Martiška, Božík) v presilovke 0:3
59:04 Vitaloš (Ševčík, Vitek) 1:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Škrabák TS podrazenie - Kostelný 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:43 (11:11, 7:19, 6:13).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Michal Orolin, Drahoslav Vyšný.
Divákov: 132.
Slovan: Martin Vičan
Šimon Trnavský, Roman Ledenev - Martin Puš, Alex Vavrušek, Dominik Vitek
Dominik Šauša, Kevin Dvonč - Kristián Včelka, Martin Matuška, Ján Ševčík
Martin Vitaloš, Lukáš Drdan - Radovan Hanula, Dominik Verbický, Filip Bobál
Ján Škrabák, Dušan Štefanco - Marián Koza, Michael Astaloš, Martin Mirilovič
Dukla: Jakub Kostelný (60. Dávid Páleš)
Lukáš Ďurkech, Michal Chatrnúch - Andrej Kukuča, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Jakub Martiška, Martin Božík - Viktor Ďurina, Kristián Kováčik, Oliver Okuliar
Filip Husár, Filip Štefánik - Michal Luhový, Adam Baran, Nicolas Ferenyi
Pavol Šagát, Andrej Pastorák - Nicolas Jánoš

 

3. kolo SKALICA - DUKLA 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
05:18 Luhový (Baran) 0:1
28:44 Škvarka 0:2
34:41 Jakubec (Kukuča, Štefánik) 0:3
59:51 Polák (Blanárik, Savara) 1:3
Vylúčenia: 3:6. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:40 (10:15, 13:18, 11:7).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Róbert Frimmel, Martin Junek.
Divákov: 95.
Skalica: Adam Romančík
Jakub Lacho, Jozef Melicher - Andrej Hús, Daniil Dmitrijev, Gabriel Krýdl
Róbert Ondráš, Richard Vanek - Miroslav Tyršel, Sebastián Čederle, Samuel Funtek
Jan Bureš, Jakub Savara - Marek Krieger, Michal Blanárik, René Polák
Jakub Leitner
Dukla: Dávid Páleš
Samuel Kňažko, Filip Štefánik - Andrej Kukuča, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Jakub Martiška, Martin Božík - Viktor Ďurina, Kristián Kováčik, Oliver Okuliar
Filip Husár, Pavol Šagát - Michal Luhový, Adam Baran, Jozef Haščák
Andrej Pastorák - Nicolas Jánoš, Matúš Halgoš

 

4. kolo SKALICA - NITRA 2:3pp (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
05:45 Bureš (Dmitrijev, Savara) v presilovke 1:0
32:09 Šimurda (Kollár, Gubo) v presilovke 1:1
43:21 Gubo (Kollár) 1:2
58:09 Krýdl (Dmitrijev, Ondráš) 2:2
61:20 Ondrušek (Šramaty) 2:3
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:37 (9:11, 13:14, 11:11 - 2:1).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Róbert Frimmel.
Divákov: 98.
Skalica: Adam Romančík
Jakub Lacho, Jozef Melicher - Dávid Okoličány, Daniil Dmitrijev, Gabriel Krýdl
Róbert Ondráš, Richard Vanek - Miroslav Tyršel, Sebastián Čederle, Samuel Funtek
Jan Bureš, Jakub Savara - Andrej Hús, Marek Krieger, René Polák
Jakub Leitner - Michal Blanárik
Nitra: Vladimír Glosár
Juraj Štefanka ml., Dávid Matejovie - Marco Dobrotina, Richard Ondrušek, Erik Šramaty
Michal Pupák, Adam Šimurda - Erik Gubo, Andrej Kollár ml., Ľuboš Bahna
Jakub Soveľ, Samuel Rácz - Tomáš Adamovič, Alexander Hvizdoš, Jakub Dušan Vaňo
Jaroslav Maček, Ondrej Šturdík - Denis Adámik, Adrián Gergel, Dávid Gergel

 

3. kolo ZVOLEN - POPRAD 4:6 (2:0, 2:1, 0:5)
08:45 Ondris (Golian, Iždinský) 1:0
16:35 Vrbka (Krajč, Rumanko) 2:0
28:49 Panáček (Pjecha) 2:1
30:07 Kelemen (Magdolen, Lunter) 3:1
39:39 Kelemen (Magdolen) v presilovke 4:1
44:06 Slanina (Svitana, Bartkovský) v presilovke 4:2
44:51 Brincko (Nespala, Panáček) 4:3
45:06 Králik (Bukovina, Janaček) 4:4
51:28 Janaček (Králik) 4:5
59:00 Svitana v oslabení do prázdnej brány 4:6
Vylúčenia: 5:6 na 2 min, navyše Slanina 10 nešportové správanie, Turan 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 43:22 (22:7, 14:7, 7:8).
Rozhodovali: Ján Majling - Erik Šebeň, Martin Kurčík.
Zvolen: Filip Katreniak (46. Alan Bielik)
Michal Krajč, Patrik Samuel Priatka - Kristián Lunter, Martin Magdolen, Miloš Kelemen
Jakub Dubina, Andrej Golian - Radovan Iždinský, Ján Chlepčok, Tomáš Ondris
Dávid Mudrák, Lukáš Lalík - Richard Dúbravský, Tomáš Rumanko, Karol Vrbka
Patrik Halama, Matúš Jablonský
Poprad: Matúš Kirol
Lukáš Turan, Dávid Romaňák - Adrián Miškovec, René Svitana, Tomáš Bartkovský
Boris Česánek, Boris Brincko - Michal Pjecha, Róbert Hohol, Jakub Nespala
Martin Semaňák, Daniel Slanina - Roan Krupa, Michal Králik, Kristián Janaček
Štefan Bukovina, Dominik Panáček

 

4. kolo ZVOLEN - L. MIKULÁŠ 5:6 (3:1, 1:2, 1:3)
00:36 Kelemen 1:0
03:13 Lunter (Halama, Kelemen) 2:0
05:09 Parobek (Štuk) 2:1
18:47 Mudrák (Golian, Kelemen) v presilovke 3:1
22:42 Rolný (Zahradník, Parobek) 3:2
23:20 Halama (Kelemen, Lunter) 4:2
39:08 Barna (Nemec, Zahradník) v presilovke 4:3
43:05 Magdolen (Priatka, Golian) 5:3
47:30 Nemec (Žiak, Kalousek) v presilovke 5:4
52:44 Nechaj (Kalousek, Nemec) v presilovke 5:5
58:33 Barna (Zahradník, Rolný) 5:6
Vylúčenia: 7:4. Presilovky: 1:3. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:31 (11:9, 7:8, 10:14).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Erik Šebeň, Peter Rojík.
Divákov: 89.
Zvolen: Filip Katreniak
Michal Krajč, Patrik Samuel Priatka - Kristián Lunter, Patrik Halama, Miloš Kelemen
Dávid Mudrák, Andrej Golian - Radovan Iždinský, Ján Chlepčok, Tomáš Ondris
Jakub Dubina, Lukáš Lalík - Richard Dúbravský, Martin Magdolen, Karol Vrbka
Dalibor Ďuriš, Tomáš Rumanko, Matúš Jablonský
L. Mikuláš: Matej Bátory (4. Dávid Poburíni)
Jakub Nemec, Jakub Lupták - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Lukáš Žiak
Matúš Miroslav Parobek - Samuel Zahradník, Martin Barna, Martin Rolný
Matúš Gregor, Daniel Vyparina - Michal Mrázik, Filip Čenka, Martin Židek
Marián Hošala, Ján Revaj - Samuel Štuk, Martin Šereš, Adam Strečok

 

3. kolo B. BYSTRICA - L. MIKULÁŠ 2:1sn (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
21:41 Nechaj (Nemec) 0:1
50:52 Suľovský (Petrinec) 1:1
rozhodujúci samostatný nájazd Kobolka 2:1
Vylúčenia: 6:4 na 2 min, navyše Suľovský 10 nešportové správanie, Lunter 10 napadnutie oblasti hlavy a krku - Gregor TS seknutie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:36 (11:11, 9:7, 13:15 - 3:3).
Rozhodovali: Radovan Vojtek - Richard Ivan, Peter Rojík.
Divákov: 84.
B. Bystrica: Matej Gajan
Félix Petrinec, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Matúš Bodnár
Sebastián Hudec, Michal Žák - Martin Majerík, Marek Chamula, Lukáš Lunter
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Ján Sarvaš, Dominik Sojka, Damián Zubek
Dávid Petrík - Peter Daniel Šebest, Dávid Pastucha, Patrik Németh
L. Mikuláš: Matej Bátory
Jakub Nemec, Jakub Lupták - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Lukáš Žiak
Matúš Miroslav Parobek, Pavol Sčensný - Samuel Zahradník, Martin Barna, Martin Rolný
Matúš Gregor, Daniel Vyparina - Michal Mrázik, Filip Čenka, Martin Židek
Marián Hošala, Ján Revaj - Samuel Štuk, Martin Šereš, Adam Strečok

 

4. kolo B. BYSTRICA - POPRAD 5:2 (3:1, 0:0, 2:1)
04:40 Sojka (Sarvaš) 1:0
07:15 Panáček (Nespala, Pjecha) 1:1
11:33 Matoušek v oslabení 2:1
13:09 Chamula (Šebest, Hudec) 3:1
43:17 Majerík (Chamula, Hudec) 4:1
50:38 Panáček (Pjecha, Bukovina) 4:2
53:16 Matoušek (Bodnár) 5:2
Vylúčenia: 8:5 na 2 min, navyše Bodnár 10 nešportové správanie - Brincko 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 40:25 (12:10, 12:6, 16:9).
Rozhodovali: Radovan Vojtek - Richard Ivan, Igor Hus.
Divákov: 81.
B. Bystrica: Mário Lamper
Félix Petrinec, Jozef Vlk - Martin Majerík, Marek Chamula, Lukáš Lunter
Sebastián Hudec, Michal Žák - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Matúš Bodnár
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Ján Sarvaš, Dominik Sojka, Damián Zubek
Dávid Petrík - Peter Daniel Šebest, Dávid Pastucha, Patrik Németh
Poprad: Matúš Kirol
Lukáš Turan, Dávid Romaňák - Kristián Janaček, René Svitana, Tomáš Bartkovský
Boris Česánek, Boris Brincko - Michal Pjecha, Dominik Panáček, Jakub Nespala
Martin Semaňák, Daniel Slanina - Michal Králik, Róbert Hohol, Štefan Bukovina
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

2 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín1339:1534
2.B. Bystrica1349:3127
3.Košice1334:2925
4.Poprad1338:2924
5.Zvolen1338:3621
6.N. Zámky1436:3719
7.Žilina1340:3817
8.Nitra1346:4817
9.L. Mikuláš1327:3216
10.SR 201126:4612
11.Detva1316:481
TímZVVPPPPSkóreB
1.Prešov11900246:1827
2.Michalovce11711253:2524
3.Skalica10710242:2323
4.Dubnica11611335:2521
5.Topoľčany11421430:3117
6.Sp.Nová Ves11312540:4813
7.Bratislava10400625:3412
8.N. Zámky B10400625:4812
9.Trnava10200822:386
10.P. Bystrica10200832:546
-Orange 205012215:214
Aktualizované: 15.10.2017 05:52
tímzvvppppskóreb
1.Dukla12921057:3132
2.Nitra12920155:3031
3.Martin12701438:3022
4.Košice12512438:4019
5.L. Mikuláš12511547:5218
6.Slovan12510635:3417
7.B. Bystrica12332433:3517
8.Zvolen12500747:4715
9.Poprad11330535:4315
10.Skalica12302727:3511
11.Žilina11302635:4511
12.Spišská12102918:435
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
tímzvvppppskóreb
1.Dukla141001359:2531
2.Skalica14901450:3228
3.Košice14811455:3727
4.Slovan14721350:3326
5.Nitra14712457:4025
6.L. Mikuláš14712434:3225
7.Poprad14711546:3724
8.Zvolen14621543:4223
9.Púchov14621542:4123
10.Spišská14620555:4422
11.Michalovce14512639:5019
12.B. Bystrica14430742:4418
13.Martin14501841:5116
14.Trnava14311934:5212
15.Žilina14302937:5811
16.Prešov141001320:863
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2419300105-3565
2Jokerit Helsinky191520163-2450
3CSKA Moskva201250361-3146
4Torpedo Nižnij Novgorod231120842-4439
5Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
6Dynamo Moskva249401158-5735
7HK Soči22920758-6235
8Severstal Čerepovec23730850-6132
9HC Dinamo Minsk239101147-5031
10HC Viťaz247101359-6826
11HC Slovan Bratislava235101246-7522
12Spartak Moskva214401251-6221
13Dinamo Riga231301835-7510
Aktualizované: 18.10.2017 17:02
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň211310465-4844
2Avangard Omsk221140764-3841
3Metallurg Magnitogorsk221030666-5739
4Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
5Barys Astana221110867-5437
6Salavat Julajev Ufa2311101065-5936
7Neftěchimik Nižněkamsk221010752-6036
8Red Star Kunlun221010848-5135
9Traktor Čeljabinsk228201042-5530
10Amur Chabarovsk22630949-6128
11HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
12Admiral Vladivostok225201147-6223
13Jugra Chanty-Mansijsk222501241-7519
14Lada Toljatti224101533-5516
Aktualizované: 18.10.2017 17:02
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2419300105-3565
2Jokerit Helsinky191520163-2450
3CSKA Moskva201250361-3146
4Ak Bars Kazaň211310465-4844
5Avangard Omsk221140764-3841
6Metallurg Magnitogorsk221030666-5739
7Torpedo Nižnij Novgorod231120842-4439
8Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
9Barys Astana221110867-5437
10Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
11Salavat Julajev Ufa2311101065-5936
12Neftěchimik Nižněkamsk221010752-6036
13Dynamo Moskva249401158-5735
14Red Star Kunlun221010848-5135
15HK Soči22920758-6235
16Severstal Čerepovec23730850-6132
17HC Dinamo Minsk239101147-5031
18Traktor Čeljabinsk228201042-5530
19Amur Chabarovsk22630949-6128
20HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
21HC Viťaz247101359-6826
22Admiral Vladivostok225201147-6223
23HC Slovan Bratislava235101246-7522
24Spartak Moskva214401251-6221
25Jugra Chanty-Mansijsk222501241-7519
26Lada Toljatti224101533-5516
27Dinamo Riga231301835-7510
Aktualizované: 18.10.2017 17:02
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks82371323244-213109
2Minnesota Wild8242725266-208106
3Anaheim Ducks8240623223-200105
4Edmonton Oilers82371026247-212103
5St. Louis Blues8238829235-21899
6San Jose Sharks8238829221-20199
7Calgary Flames82321333226-22194
8Nashville Predators8235629240-22494
9Winnipeg Jets8233735249-25687
10Los Angeles Kings82251435201-20586
11Dallas Stars8228637223-26279
12Arizona Coyotes82201042197-26070
13Vancouver Canucks82191143182-24369
14Colorado Avalanche8214856166-27848
Aktualizované: 18.10.2017 17:02
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451019263-182118
2Pittsburgh Penguins82401021282-234111
3Columbus Blue Jackets82391124249-195108
4Montreal Canadiens82331426226-200103
5New York Rangers8240828256-220102
6Ottawa Senators82341028212-21498
7Toronto Maple Leafs8233727251-24295
8Boston Bruins8238631234-21295
9New York Islanders8233829241-24294
10Tampa Bay Lightning82321030234-22794
11Philadelphia Flyers82251433219-23688
12Carolina Hurricanes8228831215-23687
13Florida Panthers82231236210-23781
14Detroit Red Wings82171636207-24479
15Buffalo Sabres8225837201-23778
16New Jersey Devils82181040183-24470
Aktualizované: 18.10.2017 17:02
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 18.10.2017 17:02

Bleskovky

Jakub Kindl podpísal skúšobnú mesačnú zmluvu s Plzňou

Hokejistov extraligovej Plzne posilnil obranca Jakub Kindl, ktorý hral naposledy v zámorskej NHL za Floridu Panthers. S vedením "indiánov" podpísal skúšobnú zmluvu na jeden mesiac, informovali české médiá. Tridsaťročný obranca vypomôže Plzni počas zranenia kapitána Petra Kadleca.
pred 3 hod. - Michal Bruner / TASR

Ambri-Piotta - Bern 0:1 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Ambri-Piotta - Bern 0:1, Kloten - Lugano 3:1, Fribourg - Biel 6:2, Langnau - Zürich 3:2, Lausanne - Zug 1:0, Ženeva - Davos 3:0
včera o 23:03 - / TASR

Straubing Tigers - Grizzlys Wolfsburg 1:6 v nemeckej lige

Výsledok utorňajšieho zápasu nemeckej hokejovej ligy: Straubing Tigers - Grizzlys Wolfsburg 1:6
včera o 22:58 - / TASR

Godlova KalPa prehrala s Hämeenlinnou 1:5

Hokejisti KalPa Kuopio prehrali v utorňajšom stretnutí fínskej Liigy s Hämeenlinnou 1:5. Za hostí odchytal celý duel slovenský brankár Denis Godla. Liiga - výsledky: Pelicans Lahti - Jukurit Mikkeli 5:1, HPK Hämeenlinna - KalPa Kuopio 5:1 /D. GODLA (KalPa) odchytal celý zápas/, Kookoo Kouvola - Ilves Tampere 6:7 pp, JYP Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 1:4, Tappara Tampere - Vaasan Sport 1:0 pp, TPS Turku - Ässät Pori 2:3 pp a sn
včera o 20:22 - / TASR

Canadiens definitívne rozviazali kontrakt s veteránom Streitom

Švajčiarsky hokejový veterán Mark Streit a klub NHL Montreal Canadiens sa vzájomne dohodli na rozviazaní kontraktu. Tridsaťdeväťročný obranca sa predtým odmietol hlásiť na farme v AHL, kam ho chceli "Habs" poslať. Informovala o tom stanica TSN.
16.10.2017 21:16 - Michal Bruner / TASR

Las Vegas zaradilo Fleuryho a Marchessaulta na listinu zranených hráčov

Nováčik zámorskej hokejovej NHL Vegas Golden Knights v pondelok zaradil brankára Marca-Andreho Fleuryho a útočníka Jonathana Marchessaulta na listinu zranených hráčov. Fleury sa zranil v noci na sobotu, keď inkasoval úder kolenom do hlavy od útočníka Detroitu Red Wings Anthonyho Manthu. Odvtedy s tímom netrénoval.
16.10.2017 07:58 - / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Výsledky sobotných zápasov najvyššej švajčiarskej hokejovej súťaže: Biel - Kloten 4:2, Langnau - Bern 0:2, Lugano - Davos 4:3, Zürich - Zug 7:3
14.10.2017 22:13 - / TASR

Výsledky fínskej ligy - sobota

Hokejisti Kärpätu Oulu zvíťazili v sobotňajšom domácom stretnutí fínskej ligy nad KalPou Kuopio 3:2. Slovenský brankár Denis Godla sedel iba ako náhradník na striedačke hostí. Liiga - výsledky: Ässät Pori - Hämeenlinna 2:5, Ilves Tampere - Pelicans Lahti 1:4, Kärpät Oulu - KalPa Kuopio 3:2, SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 1:0
14.10.2017 18:56 - / TASR

Linköping - Frölunda 2:3 v sobotňajšom zápase švédskej ligy

Hokejisti Frölundy zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej ligy na ľade Linköpingu 3:2. SHL - výsledky: Skelleftea - Brynäs 1:2, Linköping - Frölunda 2:3, Djurgaarden - Mora 6:0, HV 71 - Färjestad 2:4, Karlskrona - Växjö 1:3
14.10.2017 17:53 - / TASR

Streit sa odmietol hlásiť na farme Montrealu, zvažuje ďalšie možnosti

Švajčiarsky hokejový veterán Mark Streit sa odmietol hlásiť na farme, kam ho chcel poslať jeho klub NHL Montreal Canadiens. Tridsaťdeväťročný obranca sa neuplatnil v prvom tíme "Habs", tí ho vo štvrtok zaradili na waiver listinu, odkiaľ si ho ale nevybral žiadny tím. Ako informovala agentúra AP, Streit bude v nasledujúcich dňoch zvažovať ďalšie možnosti.
14.10.2017 10:36 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

19. 10. 2017
Poprad - SR 20 o 17:00
20. 10. 2017
Košice - B. Bystrica o 17:30
Detva - Nitra o 18:00
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

17. 10. 2017
ŽilinaB. Bystrica
3:1REPORT
SR 20N. Zámky
1:3REPORT
15. 10. 2017
B. BystricaTrenčín
5:2REPORT
PopradKošice
0:1REPORT
NitraŽilina
2:3REPORT

Najviac bodov

Anthony LucianiNIT16 bodov
2.Krištof M.NIT16
3.Hohmann C.BBY16
4.Bubela M.BBY15
5.Ölvecký P.TRE14

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT9 gólov
2.Bubela M.BBY8
3.Luciani A.NIT8
4.Šišovský P.ZVO7
5.Brittain J.BBY7

Najlepší brankár

Michal ValentTRE95.83 perc
2.Corbeil M.POP93.54 %
3.Lundström J.KOS93.3 %
4.Lassila T.BBY93.24 %
5.Kováč V.NZA93.15 %
Články SIHPA na HokejPortáli »