Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
EXL
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

Extraliga juniorov: 3. a 4. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
9.9.2018 16:31 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 3 prejsť na diskusiu

Dukla ani v druhom dvojkole nezaváhala a drží sa na čele tabuľky zatiaľ ako jediná s plným počtom bodov. Naopak bez bodu ostáva Liptovský Mikuláš.


3. kolo B. BYSTRICA - SLOVAN 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
14:01 Uram (Šalka, Lepskij) 0:1
21:27 Fiala (Baranov) 0:2
34:10 Uram (Mojžiš, Lepskij) 0:3
40:27 Baranov (Ševčík, Fiala) 0:4
54:12 Uram (Mojžiš, Papaj) v presilovke 0:5
58:09 Kraut (Suľovský, Jamrich) 1:5
Vylúčenia: 3:6. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:36 (14:10, 10:11, 9:15).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Miroslav Kollár, Martin Číž.
Divákov: 115.
B. Bystrica: Matej Šimo
Marek Švarc, Adam Kobolka - Dominik Sojka, Marek Chamula, Martin Majerík
Michal Ganz, Félix Petrinec - Ján Sarvaš, Filip Rybár, Matúš Bodnár
Jakub Lopejský, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Matej Kraut
Adam Moravčík - Filip Slameň, Samuel Širo, Mário Emanuel Kreutz
Slovan: Martin Vičan
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Jegor Baranov, Marek Fiala, Ján Ševčík
Marco Ejem, Tomáš Hedera - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Patrik Topor, Ján Špaček - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Andrej Guriš, Martin Papaj - Juraj Čech, Ronald Zelka, Michal Herák

 

4. kolo B. BYSTRICA - SLOVAN 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
02:24 Bobál (Jendek) 0:1
11:22 Sarvaš (Suľovský) 1:1
32:14 Sojka (Majerík, Vlk) v presilovke 2:1
42:57 Majerík (Slameň, Širo) 3:1
59:17 Suľovský (Bodnár) do prázdnej brány 4:1
Vylúčenia: 4:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:37 (10:11, 13:16, 11:10).
Rozhodovali: Jozef Greguš - Jakub Trnka, Erik Krištof.
Divákov: 95.
B. Bystrica: Matej Šimo
Michal Ganz, Félix Petrinec - Michal Suľovský, Filip Rybár, Matúš Bodnár
Marek Švarc, Adam Kobolka - Martin Majerík, Dominik Sojka, Ján Sarvaš
Jakub Lopejský, Jozef Vlk - Mário Emanuel Kreutz, Mário Jamrich, Matej Kraut
Adam Moravčík - Filip Slameň, Samuel Širo
Slovan: Roman Sabo
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Jegor Baranov, Marek Fiala, Ján Ševčík
Marco Ejem, Tomáš Hedera - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Patrik Topor, Ján Špaček - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Andrej Guriš, Martin Papaj - Juraj Čech, Ronald Zelka, Michal Herák

 

3. kolo POPRAD - L. MIKULÁŠ 7:4 (3:1, 1:2, 3:1)
07:45 Václav (Bjalončík, Martančík) 1:0
11:27 Králik (Tyczynski, Turan) v presilovke 2:0
15:33 Václav (Bjalončík, Martančík) 3:0
16:58 Haluška (Gosztyla) 3:1
23:10 Bjalončík (Václav) 4:1
32:14 Haluška (Barna) 4:2
37:55 Špinler (Droppa, Nikolajev) v presilovke o dvoch 4:3
46:14 Hohol (Olejník, Česánek) 5:3
55:04 Nikolajev (Židek) 5:4
55:20 Hohol (Olejník, Slowakiewicz) 6:4
58:37 Bjalončík (Václav, Martančík) v presilovke 7:4
Vylúčenia: 8:7. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:32 (19:12, 8:13, 5:7).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 130.
Poprad: Kristián Budinský
Boris Česánek, Martin Semaňák - Boris Martančík, Peter Bjalončík, Rastislav Václav
Dávid Šoltés, Tomáš Božoň - Adam Jevoš, Damian Tyczynski, Adrián Valigura
Daniel Slanina, Lukáš Turan - Lukáš Olejník, Róbert Hohol, Jakub Nespala
Adrián Pavlov, Stanislav Slavkovský - Adrian Pawel Slowakiewicz, Michal Králik, Adrián Miškovec
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Matúš Gregor, Sebastian Droppa - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Dávid Špinler
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Vyparina - Martin Rolný, Lukáš Lačný, Adam Strečok
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Filip Senko, Matej Kuráň - Dominik Béreš, Juraj Fekete, Adrián Betušťák

 

4. kolo POPRAD - L. MIKULÁŠ 6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
11:02 Šoltés (Bjalončík) 1:0
11:54 Slowakiewicz (Božoň, Králik) 2:0
19:58 Václav 3:0
30:32 Jevoš (Semaňák, Králik) 4:0
41:05 Slanina (Tyczynski, Martančík) 5:0
44:28 Židek (Barna, Haluška) v presilovke 5:1
49:53 Valigura (Hohol) 6:1
Vylúčenia: 6:8. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:25 (18:8, 12:9, 10:8).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 115.
Poprad: Roman Rychlík
Boris Česánek, Martin Semaňák - Boris Martančík, Peter Bjalončík, Rastislav Václav
Dávid Šoltés, Tomáš Božoň - Adam Jevoš, Damian Tyczynski, Adrián Valigura
Daniel Slanina, Lukáš Turan - Lukáš Olejník, Róbert Hohol, Jakub Nespala
Adrián Pavlov, Stanislav Slavkovský - Adrian Pawel Slowakiewicz, Michal Králik, Adrián Miškovec
L. Mikuláš: Matej Bátory
Matúš Gregor, Sebastian Droppa - Adam Nechaj, Simon Kalousek, Dávid Špinler
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Vyparina - Martin Rolný, Lukáš Lačný, Adam Strečok
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Filip Senko, Matej Kuráň - Dominik Béreš, Juraj Fekete, Adrián Betušťák

 

3. kolo SKALICA - KOŠICE 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
18:46 Funtek (Monachov, Melicher) v oslabení 1:0
24:00 Pobuda (Derkin) v oslabení 2:0
43:41 Cibák (Hudák, Pavlík) 2:1
59:12 Derkin (Monachov, Muráň) do prázdnej brány 3:1
Vylúčenia: 4:6 na 2 min, navyše Kadlečík 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 2:0.
Strely na bránu: 28:25 (10:8, 10:8, 8:9).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 248.
Skalica: Adam Romančík
Erik Muráň, Jozef Melicher - Sebastián Šmída, Samuel Funtek, Miroslav Tyršel
Pavol Šagát, Marek Štepanovský - Jegor Derkin, Filip Panóc, Alexej Monachov
Denis Kadlečík, David Rapant - Michal Blanárik, David Balát, Marek Pobuda
Igor Olbert, Adam Vlčák
Košice: Kristián Adamko
Samuel Sirotňák, Adam Markuš - Kristián Uhrin, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Jakub Cibák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič, Viktor Juraško - Dominik Borov, Jakub Študenc, Patrik Frič
Ján Bajtoš, Lukáš Havrila - Samuel Sárossy, Ondrej Lukáčik, Ján Munka

 

4. kolo SKALICA - KOŠICE 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
19:38 Pavlík (Palacko, Horváth) 0:1
31:03 Matej (Markuš, Eliáš) 0:2
35:23 Lukáčik (Sárossy) v oslabení 0:3
42:05 Derkin 1:3
55:57 Faith (Cibák, Matej) 1:4
56:52 Študenc (Uhrin, Borov) 1:5
Vylúčenia: 3:6. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 25:25 (7:9, 7:9, 11:7).
Rozhodovali: Milan Novák - Tomáš Valachovič, Martin Junek.
Divákov: 132.
Skalica: Adam Romančík
Erik Muráň, Jozef Melicher - David Balát, Jegor Derkin, Alexej Monachov
Pavol Šagát, Marek Štepanovský - Filip Panóc, Marek Pobuda, Michal Blanárik
Denis Kadlečík, David Rapant - Igor Olbert, Adam Vlčák
Košice: Matúš Horváth
Samuel Sirotňák, Adam Markuš - Kristián Uhrin, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Jakub Cibák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič - Dominik Borov, Jakub Študenc, Patrik Frič
Ján Bajtoš, Lukáš Havrila - Samuel Sárossy, Ondrej Lukáčik, Ján Munka

 

3. kolo MARTIN - DUKLA 2:5 (0:2, 2:0, 0:3)
08:45 Martiška (Honeček, Ďurina) 0:1
14:45 Pelech (Komloš, Žák) 0:2
37:55 Ferleťják (Lavička) 1:2
38:55 Rešetár (Lednický, Hús) 2:2
48:35 Honeček (Chromiak) 2:3
49:05 Luhový 2:4
59:40 Škvarka (Chromiak, Haščák) do prázdnej brány 2:5
Vylúčenia: 1:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:33 (9:13, 9:7, 8:13).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Tomáš Holienka, Michal Kováčik.
Divákov: 63.
Martin: Timotej Michálek
Branislav Ligas, Filip Lednický - Nikolas Ferleťják, Martin Barto, Adam Paulíny
Peter Junas, Lukáš Lalík - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Andrej Hús
Matúš Lukáš Lavička, Jakub Ivan - Boris Deneš, Erik Kľoc, Marcel Kaněra
Richard Podhorský, Marek Kubány - Robin Révész, Róbert Kalnický, Matej Repka
Dukla: Filip Katreniak
Jakub Martiška, Martin Božík - Viktor Ďurina, Matej Honeček, David Maniaček
Michal Chatrnúch, Filip Husár - Martin Chromiak, Richard Jakubec, Samuel Pelech
Adam Dúžek, David Janík - Michal Luhový, Jozef Haščák, Marcel Škvarka
Michal Žák, Marko Stacha - Nicolas Ferenyi, Matej Komloš

 

4. kolo MARTIN - DUKLA 2:4 (1:1, 1:3, 0:0)
03:01 Rešetár (Ferleťják) 1:0
12:40 Škvarka (Jakubec, Husár) 1:1
31:45 Škvarka (Ďurina, Stacha) v oslabení 1:2
32:03 Kaněra (Hús) v presilovke 2:2
33:59 Maniaček (Komloš) 2:3
39:43 Chromiak (Pelech, Husár) 2:4
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 23:44 (7:16, 8:11, 8:17).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Michal Kováčik, Michal Mišek.
Divákov: 82.
Martin: Timotej Michálek
Peter Junas, Lukáš Lalík - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Nikolas Ferleťják
Branislav Ligas, Filip Lednický - Boris Deneš, Marcel Kaněra, Andrej Hús
Richard Podhorský, Jakub Ivan - Robin Révész, Erik Kľoc, Matej Repka
Marek Kubány - Róbert Kalnický, Peter Malček
Dukla: Šimon Latkóczy
Jakub Martiška, Martin Božík - Michal Luhový, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Marko Stacha, Filip Husár - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Adam Dúžek, David Janík - David Maniaček, Matej Honeček, Matej Komloš
Michal Chatrnúch, Michal Žák - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi

 

3. kolo ŽILINA - NITRA 4:3sn (0:0, 3:2, 0:1 - 0:0)
22:02 Varga (Hoffmann) 0:1
24:00 Straka (Korbáš, Bielousov) 1:1
26:55 Straka (Groma, Korbáš) v presilovke 2:1
30:10 Korbáš (Gálik, Kotala) 3:1
35:31 Gubo (Fominych) 3:2
40:43 Štefanka (Martiška) 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Bielousov 4:3
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:41 (7:7, 8:13, 6:16 - 1:5).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Lukáš Ševčík, Oto Durmis.
Divákov: 99.
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Dominik Surán - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Vladimír Krč
Igor Kotala, Jakub Pišoja - Daniel Dilkov, Denis Valášek, Norbert Gálik
Alexej Babenko, Albert Groma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Richard Kolek, Samuel Domanický - Tristan Kozma, Martin Vydra, Andrij Udovyčenko
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Adam Šimurda - Viktor Varga, Tomáš Štefanka, Alex Hoffmann
Ondrej Šturdík, Róbert Paduch - Adam Baran, Jakub Minárik, Kristián Gorž
Peter Rohaľ, Milan Hudec - Samuel Matúš, Alexander Hvizdoš, Hugo Kováč
Matúš Hlinka, Denis Bulák - Erik Gubo, Matej Mrázik, Daniil Fominych

 

4. kolo NITRA - ŽILINA 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
09:01 Baran (Kováč) 1:0
28:55 Straka (Bielousov, Korbáš) 1:1
42:16 Korbáš (Straka, Bielousov) 1:2
51:58 Mrázik (Varga, Fominych) 2:2
52:39 Baran (Štefanka, Hoffmann) 3:2
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 56:18 (20:4, 17:10, 19:4).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Nitra: Juraj Sklenár
Marek Martiška, Adam Šimurda - Matej Mrázik, Daniil Fominych
Róbert Paduch, Samuel Rácz - Viktor Varga, Tomáš Štefanka, Alex Hoffmann
Peter Rohaľ, Ondrej Šturdík - Adam Baran, Jakub Minárik, Kristián Gorž
Matúš Hlinka, Milan Hudec - Samuel Matúš, Alexander Hvizdoš, Hugo Kováč
Žilina: Tomáš Hrušík
Martin Turian, Dominik Surán - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Vladimír Krč
Igor Kotala, Jakub Pišoja - Daniel Dilkov, Denis Valášek, Norbert Gálik
Alexej Babenko, Albert Groma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Richard Kolek, Samuel Domanický - Tristan Kozma, Martin Vydra, Andrij Udovyčenko
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

3 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.4.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 25.4.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 25.4.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 25.4.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 25.4.2019 06:40

Bleskovky

CAROLINA VYRADILA OBHAJCU STANLEYHO POHÁRA WASHINGTON

Hokejisti Caroliny Hurricanes vyradili v 1. kole play off NHL obhajcu Stanleyho pohára Washington Capitals. Postup do semifinále Východnej konferencie si zabezpečili v noci na štvrtok víťazstvom v siedmom zápase na ľade Caps 4:3 po dvojnásobnom predĺžení a rovnakým pomerom triumfovali v sérii. Rozhodujúci gól strelil v 92. minúte Brock McGinn.
pred 5 min. - TASR

Mníchov - Mannheim 0:4 v 4. finále play off nemeckej DEL

Vo štvrtom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:0 a v sérii vedú 3:1. Piaty duel je na programe v piatok.
včera o 21:51 - Michal Bruner / TASR

Djurgarden - Frölunda 5:1 v 2. finále play off švédskej ligy

Hokejisti Djurgardenu zvíťazili v stredajšom druhom zápase finále play off švédskej hokejovej ligy nad Frölundou 5:1 a vyrovnali stav série na 1:1. finále - 2. zápas: Djurgarden IF Hockey - Frölunda HC 5:1 /stav série: 1:1/.
23.4.2019 21:55 - / TASR

HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 v druhom finále play off fínskej ligy

Hokejisti HPK Hämeenlinna zvíťazili v utorkovom druhom finálovom dueli play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Kärpät Oulu 3:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Slovenský útočník Michal Krištof v drese hostí nebodoval. 2. finále - výsledok: HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 /stav série 1:1/.
23.4.2019 20:01 - / TASR

Švédov posilní útočník Hörnqvist

Patric Hörnqvist posilní hokejovú reprezentáciu Švédska na májovom svetovom šampionáte na Slovensku. Útočník Pittsburghu Penguins je štrnástym hráčom zo zámorskej NHL, ktorý bude hrať za "Tre Kronor".
23.4.2019 17:39 - / TASR

Francúzi na šampionáte na Slovensku bez Stephana Da Costu

Francúzski hokejoví reprezentanti sa na MS predstavia bez Stephana Da Costu. Útočník Jekaterinburgu sa necíti byť fyzicky pripravený a po skončení sezóny v KHL dal prednosť oddychu. Francúzi budú jedným zo súperov Slovenska v košickej A-skupine.
23.4.2019 09:24 - Michal Bruner / TASR

Tretie finále nemeckej DEL pre Mannheim

V treťom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:1 a v sérii vedú 2:1.
22.4.2019 16:53 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi mesiaca apríl Metsola, Robinson a Grigorenko

Najlepšími hráčmi mesiaca apríl sa v Kontinentálnej hokejovej lige stali brankár Juha Metsola, obranca Mat Robinson a útočník Michail Grigorenko.
22.4.2019 15:58 - Michal Bruner / TASR

Vo finále o Norrisovú trofej trio Burns, Giordano, Hedman

Najlepší obranca tejto sezóny NHL vzíde z trojice hokejistov Brent Burns (San Jose), Mark Giordano (Calgary) a Victor Hedman (Tampa Bay). Víťaza Norrisovej trofeje vyhlásia 19. júna v Las Vegas.
22.4.2019 11:30 - Michal Bruner / TASR

České Budějovice - Pardubice 5:2 v baráži o českú extraligu

Už istý účastník budúceho ročníka českej hokejovej extraligy z Kladna prehral v nedeľnom zápase 11. kola baráže o najvyššiu súťaž v Chomutove 1:2 po predĺžení. sumáre: Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1) Góly: 31. Redlich – 59. Šťovíček, 62. Koblasa ČEZ Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) Góly: 14. VYDARENÝ, 24. Heřman, 34. Novák, 46. Beránek, 49. VYDARENÝ – 44. Schaus, 58. Zdráhal.
21.4.2019 19:46 - / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

16. 04. 2019
B. BystricaNitra
6:2REPORT
14. 04. 2019
NitraB. Bystrica
2:1 SNREPORT
13. 04. 2019
NitraB. Bystrica
3:7REPORT
10. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:1REPORT
09. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:2 PPREPORT
05. 04. 2019
ZvolenNitra
1:4REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola