Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 31. a 32. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
6.1.2019 16:42 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 12 prejsť na diskusiu

V poslednom dvojkole základnej časti bodoval naplno len Poprad, po bode stratili Martin a Dukla. V nadstavbe "A" sa stretnú Poprad, Dukla, Nitra, Bystrica, Slovan a Košice, a v nadstavbe "B" zabojujú o play-off Martin, Žilina, Skalica a Mikuláš.


31. kolo ŽILINA - SLOVAN 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)
05:25 Rehák (Valášek) 1:0
11:38 Surán (Gálik, Coma) v presilovke 2:0
24:42 Bielousov (Straka) 3:0
29:49 Ševčík (Lukošik) 3:1
30:12 Gálik (Korbáš, Babenko) 4:1
44:55 Korbáš 5:1
Vylúčenia: 1:1. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:38 (10:13, 7:13, 8:12).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 29.
Žilina: Jakub Lackovič
Michal Coma, Dominik Surán - Denis Valášek, Samuel Rehák, Norbert Gálik
Albert Groma, Alexej Babenko - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Igor Kotala, Samuel Domanický - Andrij Udovyčenko, Ivan Hryzák, Martin Vydra
Petr Kráľ
Slovan: Martin Vičan
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Alex Dubovecký, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Samuel Houdek, Dávid Boldižár - Michail Lepskij, Marek Fiala, Samuel Mojžiš
Juraj Čech, Václav Moc - Dominik Jendek, Alex Géci, Adam Lukošik
Adam Martin Korec - Ronald Zelka, Ferdinand Tóth, Filip Bobál

 

32. kolo ŽILINA - SLOVAN 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
02:46 Lukošik (Moc) 0:1
35:40 Mojžiš (Lepskij, Moc) 0:2
58:21 Kupka (Ševčík) v oslabení do prázdnej brány 0:3
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 23:34 (7:14, 3:15, 13:5).
Rozhodovali: Mário Krist - Adam Jurčiak, Mário Vondra.
Divákov: 24.
Žilina: Tomáš Hrušík
Michal Coma, Dominik Surán - Denis Valášek, Samuel Rehák, Norbert Gálik
Albert Groma, Alexej Babenko - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Igor Kotala, Samuel Domanický - Petr Kráľ, Ivan Hryzák, Jakub Pišoja
Andrij Udovyčenko, Martin Vydra
Slovan: Roman Sabo
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Alex Dubovecký, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Samuel Houdek, Dávid Boldižár - Michail Lepskij, Marek Fiala, Samuel Mojžiš
Juraj Čech, Václav Moc - Dominik Jendek, Alex Géci, Adam Lukošik
Adam Martin Korec - Ronald Zelka, Filip Bobál

 

31. kolo MARTIN - NITRA 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
21:20 Paulíny 1:0
30:00 Paulíny (Barto, Rešetár) v presilovke 2:0
37:45 Baran (Štefanka, Adamovič) 2:1
38:57 Hvizdoš (Tóth, Kováč) 2:2
55:10 Barto (Mirilovič, Rešetár) 3:2
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:45 (7:14, 10:22, 8:9).
Rozhodovali: Miroslav Lokšík - Tomáš Holienka, Michal Kováčik.
Divákov: 98.
Martin: Lukáš Cabaník
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - František Smidžár, Martin Barto, Oliver Rešetár
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Nikolas Ferleťják, Jakub Urbánek, Adam Paulíny
Róbert Bače, Peter Junas - Boris Deneš, Róbert Kalnický, Andrej Hús
Richard Podhorský - Peter Malček, Martin Mirilovič, Matej Repka
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Adam Šimurda - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Mário Múčka
Ondrej Šturdík, Juraj Štefanka - Erik Gubo, Matej Tóth, Alexander Hvizdoš
Róbert Paduch, Peter Rohaľ - Tomáš Adamovič, Tomáš Štefanka, Adam Baran
Matúš Hlinka - Samuel Matúš, Kristián Gorž, Viktor Varga

 

32. kolo MARTIN - NITRA 3:2pp (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
02:37 Smidžár (Mirilovič, Rešetár) 1:0
07:36 Múčka (Mrázik, Kováč) 1:1
35:24 Adamovič (Paduch) 1:2
54:06 Ferleťják (Paulíny) 2:2
61:24 Paulíny (Barto, Ferleťják) v presilovke o dvoch 3:2
Vylúčenia: 4:5 na 2 min, navyše Barto 10 nešportové správanie, Junas 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 52:34 (19:13, 12:13, 19:8 - 2:0).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Marián Znak, Igor Hus.
Divákov: 104.
Martin: Lukáš Cabaník
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - František Smidžár, Martin Barto, Oliver Rešetár
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Nikolas Ferleťják, Jakub Urbánek, Adam Paulíny
Róbert Bače, Peter Junas - Boris Deneš, Róbert Kalnický, Andrej Hús
Richard Podhorský - Peter Malček, Martin Mirilovič, Matej Repka
Nitra: Frederik Hudec
Marek Martiška, Adam Šimurda - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Mário Múčka
Ondrej Šturdík, Juraj Štefanka - Erik Gubo, Matej Tóth, Alexander Hvizdoš
Róbert Paduch, Peter Rohaľ - Tomáš Adamovič, Tomáš Štefanka, Adam Baran
Matúš Hlinka - Samuel Matúš, Kristián Gorž, Viktor Varga

 

31. kolo SKALICA - DUKLA 2:3pp (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
12:03 Škvarka (Martiška, Dúžek) 0:1
12:33 Blanárik (Funtek, Vanek) 1:1
29:35 Ferenyi (Maniaček, Jakubec) 1:2
49:55 Šmída (Rajčák) 2:2
63:07 Haščák (Ďurina, Chatrnúch) 2:3
Vylúčenia: 2:5 na 2 min, navyše Chatrnúch 10 nešportové správanie, Džugan TS podrazenie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:44 (8:15, 4:17, 15:8 - 0:4).
Rozhodovali: Peter Jonák, Patrik Purgat - Ivan Haringa, Adam Maškulka.
Divákov: 89.
Skalica: Adam Romančík
Erik Muráň, David Hílek - Kristián Rajčák, Sebastián Šmída, Miroslav Tyršel
Jozef Melicher, Richard Vanek - Denis Kadlečík, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Dávid Rapant, Denis Klíma - Adam Vlčák, Dominik Kovačovský, David Balát
Dukla: Michal Gabriš
Richard Jakubec, Filip Husár - Michal Luhový, Róbert Džugan, Samuel Pelech
Jakub Martiška, Adam Dúžek - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Marcel Škvarka
Michal Chatrnúch, David Janík - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Samuel Krajč, Matej Komloš

 

32. kolo SKALICA - DUKLA 3:6 (1:3, 1:1, 1:2)
01:02 Haščák (Jakubec, Pelech) 0:1
02:45 Šmída (Rajčák) 1:1
15:10 Džugan (Jakubec, Chatrnúch) v presilovke 1:2
19:14 Chromiak (Krajč) v oslabení 1:3
31:00 Krajč (Chromiak, Haščák) 1:4
39:45 Kovačovský 2:4
47:40 Chromiak (Haščák) 2:5
55:08 Funtek 3:5
59:07 Krajč (Škvarka, Haščák) 3:6
Vylúčenia: 7:8 na 2 min, navyše Kadlečík 10 nešportové správanie - Ďurina 5+DKZ vrazenie na mantinel, Džugan 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 33:43 (11:19, 12:12, 10:12).
Rozhodovali: Róbert Müllner - Jozef Valo, Tomáš Gegáň.
Divákov: 99.
Skalica: Juraj Ovečka
Erik Muráň, David Hílek - Kristián Rajčák, Sebastián Šmída, Miroslav Tyršel
Jozef Melicher, Richard Vanek - Denis Kadlečík, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Denis Klíma - Adam Vlčák, Dominik Kovačovský, David Balát
Dukla: Filip Katreniak
Richard Jakubec, Filip Husár - Marcel Škvarka, Róbert Džugan, Samuel Pelech
Michal Chatrnúch, Adam Dúžek - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Samuel Krajč
David Janík - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Matej Komloš

 

31. kolo KOŠICE - L. MIKULÁŠ 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
07:04 Nechaj (Rolný, Kalousek) v presilovke 0:1
14:32 Pavlík (Matej, Sirotňák) v presilovke 1:1
27:08 Barna (Židek) 1:2
33:14 Borov v oslabení 2:2
48:55 Matej (Novota, Mriglot) 3:2
59:30 Uhrin do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 32:30 (12:10, 13:13, 7:7).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Andrej Bogdaň, Jaroslav Riš.
Divákov: 80.
Košice: Matúš Horváth
Samuel Sirotňák, Adam Markuš - Adam Matej, Oliver Mriglot, Samuel Pavlík
Miroslav Novota, Ľubomír Patlevič - Richard Faith, Jakub Študenc, Peter Eliáš
Viktor Juraško, Lukáš Turan - Kristián Uhrin, Dominik Borov, Patrik Frič
Oliver Zahuranec - Ondrej Lukáčik, Ján Munka
L. Mikuláš: Matej Kapičák
Sebastian Droppa, Maksim Nikolajev - Vladimír Vybiral, Filip Čenka, Samuel Zahradník
Matúš Miroslav Parobek, Filip Senko - Martin Rolný, Simon Kalousek, Adam Nechaj
Matúš Gregor, Adam Karas - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Adam Strečok, Lukáš Lačný, Juraj Fekete

 

32. kolo KOŠICE - L. MIKULÁŠ 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)
00:41 Kalousek (Rolný, Nechaj) 0:1
15:13 Zahradník (Čenka, Strečok) 0:2
19:39 Pavlík (Matej, Mriglot) v presilovke 1:2
21:08 Patlevič (Eliáš, Faith) 2:2
47:45 Karas (Lačný, Strečok) 2:3
56:09 Čenka (Gregor, Vybiral) v presilovke 2:4
Vylúčenia: 6:8 na 2 min, navyše Mriglot 10 nešportové správanie - Rolný 10 nešportové správanie, Vybiral 10+DKZ nešportové správanie, Kapičák 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:24 (10:8, 11:6, 18:10).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Róbert Jakub, Michal Vall.
Divákov: 102.
Košice: Kristián Adamko
Samuel Sirotňák, Adam Markuš - Adam Matej, Oliver Mriglot, Samuel Pavlík
Adam Jobbágy, Ľubomír Patlevič - Richard Faith, Jakub Študenc, Peter Eliáš
Viktor Juraško, Lukáš Turan - Kristián Uhrin, Dominik Borov, Patrik Frič
Oliver Zahuranec - Ján Munka
L. Mikuláš: Matej Bátory
Sebastian Droppa, Maksim Nikolajev - Vladimír Vybiral, Filip Čenka, Samuel Zahradník
Jakub Mihaľ, Filip Senko - Martin Rolný, Simon Kalousek, Adam Nechaj
Matúš Gregor, Adam Karas - Adam Haluška, Martin Barna, Martin Židek
Adam Strečok, Lukáš Lačný, Juraj Fekete

 

31. kolo POPRAD - B. BYSTRICA 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
15:08 Martančík (Valigura, Jevoš) 1:0
32:08 Chamula (Petrinec) 1:1
35:55 Chamula (Majerík, Petrinec) 1:2
53:16 Romaňák (Olejník, Svitana) v presilovke 2:2
54:05 Svitana v oslabení 3:2
Vylúčenia: 4:4 na 2 min, navyše Suľovský 10 nepovolený výstroj, Dlapka 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 35:26 (9:10, 10:8, 16:8).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 69.
Poprad: Roman Rychlík
Tomáš Božoň, Dávid Romaňák - Lukáš Olejník, René Svitana, Jakub Nespala
Martin Krempaský, Daniel Slanina - Michal Králik, Damian Tyczynski, Adrián Miškovec
Dávid Šoltés, Boris Česánek - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Boris Martančík
Radoslav Hohol, Damián Iglovský - Adrián Pavlov, Róbert Hohol, Jakub Dzivjak
B. Bystrica: Matej Šimo
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Martin Majerík, Marek Chamula, Filip Slameň
Michal Ganz, Félix Petrinec - Ján Sarvaš, Mário Jamrich, Matúš Bodnár
Jozef Vlk, Martin Dlapka - Michal Suľovský, Dávid Pastucha, Filip Rybár
Mário Emanuel Kreutz, Matej Kraut

 

32. kolo POPRAD - B. BYSTRICA 5:0 (4:0, 1:0, 0:0)
01:20 Miškovec (Václav, Tyczynski) 1:0
03:13 Olejník (Svitana, Nespala) 2:0
10:15 Olejník (Nespala) 3:0
17:59 Nespala (Romaňák, Iglovský) 4:0
37:38 Romaňák (Martančík, Jevoš) 5:0
Vylúčenia: 3:5 na 2 min, navyše Krempaský 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:25 (15:7, 13:13, 6:5).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Matúš Stanzel, Maroš Pribula.
Divákov: 55.
Poprad: Daniel Jakub Pavličko
Damián Iglovský, Dávid Romaňák - Lukáš Olejník, René Svitana, Jakub Nespala
Martin Krempaský, Daniel Slanina - Rastislav Václav, Damian Tyczynski, Adrián Miškovec
Dávid Šoltés, Tomáš Božoň - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Boris Martančík
Stanislav Slavkovský, Adrián Pavlov - Michal Králik, Róbert Hohol, Jakub Dzivjak
B. Bystrica: Matej Šimo
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Martin Majerík, Marek Chamula, Filip Slameň
Michal Ganz, Félix Petrinec - Alex Vargaeštók, Mário Jamrich, Matúš Bodnár
Jozef Vlk, Martin Dlapka - Michal Suľovský, Dávid Pastucha, Filip Rybár
Kevin Jendroľ, Mário Emanuel Kreutz, Matej Kraut
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

12 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 23.3.2019 15:35
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7441521265-20999
2San Jose Sharks7536723266-23795
3Winnipeg Jets7436826249-21892
4Nashville Predators7533927223-19790
5Vegas Golden Knights7435727232-20389
6St. Louis Blues7433627219-20286
7Dallas Stars7432630186-18382
8Minnesota Wild7531431202-21879
9Colorado Avalanche7430329235-22578
10Arizona Coyotes7427932198-20878
11Chicago Blackhawks73221031244-26674
12Vancouver Canucks74211132206-22974
13Edmonton Oilers74221134210-24573
14Anaheim Ducks7623836177-23371
15Los Angeles Kings7319739174-23260
Aktualizované: 23.3.2019 15:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning75451313298-198120
2Boston Bruins74341120226-18699
3Washington Capitals7534924257-23394
4Toronto Maple Leafs7438625263-22193
5Pittsburgh Penguins7533724253-22491
6New York Islanders74321025206-18291
7Carolina Hurricanes7334626218-20487
8Montreal Canadiens7433628219-21385
9Columbus Blue Jackets7431930223-21884
10Philadelphia Flyers7428830226-24580
11Florida Panthers74231029240-24878
12Buffalo Sabres73191233202-23771
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7522539206-25863
15Detroit Red Wings74161038200-25462
16Ottawa Senators7420543218-27556
Aktualizované: 23.3.2019 15:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.3.2019 15:35

Bleskovky

Lulea HF - Växjö Lakers HC 3:1 v play off švédskej ligy

Výsledky prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Färjestad BK – HV 71 1:2 pp /stav série 0:1/, Lulea HF – Växjö Lakers HC 3:1 /stav série 1:0/
včera o 22:25 - TASR

Kärpät Oulu - Ilves Tampere 4:3 pp, Krištof 0+2

V prvom štvrťfinálovom zápase play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Kärpätu Oulu nad Ilves Tampere 4:3 po predĺžení. Dve asistencie v drese domácich si pripísal slovenský útočník Michal Krištof. výsledky: Kärpät Oulu – Ilves Tampere 4:3 pp /za domácich Krištof 0+2, stav série 1:0/, Tappara Tampere – Lukko Rauma 3:2 /stav série 1:0/
včera o 21:15 - TASR

Bern postúpil do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu postúpili do semifinále play off švajčiarskej ligy. V šiestom štvrťfinálovom zápase zvíťazili na ľade Servette Ženeva 3:2 po predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:2. štvrťfinále play off - 6. zápasy Langnau - Lausanne 4:2 /stav série: 3:3/ Servette Ženeva - Bern 2:3 pp /stav série: 2:4/ o udržanie: Davos - Fribourg 1:2 Zürich - Rapperswil 1:4
včera o 07:59 - Adrián Danaj / TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
20.3.2019 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
19.3.2019 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
27. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00

Odohrané zápasy

21. 03. 2019
MichalovceŽilina
2:0REPORT
20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov