Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 39. a 40. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
11.2.2018 16:09 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 33 prejsť na diskusiu

Nitra si sobotnou výhrou nad Spišskou zabezpečila prvenstvo po základnej časti. Trenčianska Dukla skončila na druhom mieste len o bodík. Po poslednom víkende sa tabuľka menila len v prípadoch rovnosti bodov a v play-off tak nastúpia Nitra proti Žiline, Trenčín so Skalicou, Košice so Slovanom a Banská Bystrica s Popradom. Štvrťfinálová séria sa odohrá 24., 25., 28.2. a 1.3., prípadne 4., 6. a 8.3. Liptovský Mikuláš, Martin, Zvolen a Spišská budú ďalej bojovať o zotrvanie v extralige v play-out. Zápasy o udržanie sa začínajú 20.2.


39. kolo NITRA - SPIŠSKÁ 8:2 (3:0, 4:2, 1:0)
01:55 Kollár (Gorž, Šimurda) 1:0
12:18 Gubo (Šramaty, Bahna) v presilovke 2:0
19:31 Štefanka (Gubo, Rácz) v presilovke o dvoch 3:0
22:37 Kristian (Kalafut) 3:1
24:45 Šramaty (Gubo, Bahna) 4:1
27:42 Šramaty (Bahna, Šimurda) 5:1
33:28 Bahna (Šturdík, Vaňo) 6:1
38:30 Kristian (Macko, Mikloš) v presilovke 6:2
39:39 Kollár (Adamovič, Soveľ) 7:2
45:36 Šramaty (Bahna, Gubo) 8:2
Vylúčenia: 6:4. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 52:24 (18:12, 18:5, 16:7).
Rozhodovali: Peter Stano - Tomáš Gegáň, Daniel Konc ml.
Divákov: 80.
Nitra: Vladimír Glosár
Samuel Rácz, Juraj Štefanka ml. - Erik Gubo, Erik Šramaty, Ľuboš Bahna
Jakub Soveľ, Adam Šimurda - Tomáš Adamovič, Andrej Kollár ml., Kristián Gorž
Michal Pupák, Dávid Matejovič - Marco Dobrotina, Alexander Hvizdoš, Mário Múčka
Jaroslav Maček, Ondrej Šturdík - Milan Hudec, Jakub Dušan Vaňo
Spišská: Matej Šimo (28. Nicolas Boško)
Patryk Gosztyla, Matej Mikloš - Ľubomír Knižka, Marek Macko, František Forrai
Stanislav Slavkovský, Martin Bdžoch - Peter Kristian, Damian Tyczynski, Tomáš Točoň
Richard Majer, Jegor Derkin, Michal Kalafut

 

40. kolo NITRA - KOŠICE 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
27:26 Šramaty (Šimurda) 1:0
29:40 Pavlík (Eliáš, Kmec) v presilovke 1:1
36:52 Borov (Kmec) v presilovke 1:2
53:29 Gubo (Bahna, Štefanka) 2:2
56:01 Šumichrast (Tamáš, Mriglot) 2:3
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:36 (17:12, 11:13, 12:11).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Tomáš Hronský.
Divákov: 70.
Nitra: Vladimír Glosár
Samuel Rácz, Juraj Štefanka ml. - Erik Gubo, Erik Šramaty, Ľuboš Bahna
Jakub Soveľ, Adam Šimurda - Tomáš Adamovič, Andrej Kollár ml., Kristián Gorž
Michal Pupák, Dávid Matejovič - Marco Dobrotina, Alexander Hvizdoš, Mário Múčka
Jaroslav Maček, Ondrej Šturdík - Milan Hudec, Jakub Dušan Vaňo
Košice: Kristián Adamko
Dominik Borov, Samuel Sirotňák - Jakub Mackaľ, Oliver Mriglot, Adrián Nazad
Adrián Palacko, Šimon Stríž - Tomáš Šumichrast, Adam Matej, Tibor Tamáš
Filip Rusňák, Patrick Hogel - Samuel Pavlík, Dušan Kmec, Peter Eliáš
Ján Bajtoš - Kristián Uhrin, Oliver Glitta

 

39. kolo DUKLA - KOŠICE 5:2 (0:1, 3:0, 2:1)
11:01 Hogel (Borov, Nazad) v presilovke 0:1
25:15 Džugan (Jakubec, Havrila) 1:1
33:00 Jakubec (Škvarka, Themár) 2:1
34:19 Džugan (Havrila, Okuliar) 3:1
51:56 Okuliar (Maniaček) 4:1
56:17 Stríž (Borov) 4:2
59:30 Jakubec (Okuliar) v oslabení o dvoch do prázdnej brány 5:2
Vylúčenia: 9:5. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 56:42 (18:14, 19:16, 19:12).
Rozhodovali: Milan Novák - Juraj Šefčík, Peter Šefčík.
Divákov: 132.
Dukla: Dávid Páleš
Adam Dúžek, Adam Themár - Andrej Kukuča, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Jakub Martiška, Alexander Zekucia - Oliver Okuliar, Matúš Havrila, Róbert Džugan
David Maniaček
Košice: Tomáš Tkačik
Dominik Borov, Samuel Sirotňák - Jakub Mackaľ, Oliver Mriglot, Adrián Nazad
Adrián Palacko, Šimon Stríž - Tomáš Šumichrast, Adam Matej, Tibor Tamáš
Filip Rusňák, Patrick Hogel - Samuel Pavlík, Dušan Kmec, Peter Eliáš
Ján Bajtoš - Kristián Uhrin, Oliver Glitta

 

40. kolo DUKLA - SPIŠSKÁ 9:1 (2:0, 4:1, 3:0)
14:00 Džugan (Havrila, Zekucia) v presilovke 1:0
17:27 Okuliar (Jakubec, Dúžek) 2:0
20:32 Kukuča (Božík, Smolka) 3:0
28:18 Okuliar (Kukuča, Božík) 4:0
28:48 Havrila (Kukuča, Themár) 5:0
36:13 Kristian (Macko, Tyczynski) v presilovke 5:1
37:04 Kukuča (Jakubec, Chatrnúch) 6:1
47:50 Džugan (Ďurina) 7:1
53:15 Smolka 8:1
55:33 Kukuča (Okuliar, Themár) 9:1
Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 75:22 (26:6, 25:4, 24:12).
Rozhodovali: Milan Novák - Martin Krajčík, Martin Nosek.
Divákov: 120.
Dukla: Jakub Kostelný
Martin Božík, Adam Themár - Andrej Kukuča, Richard Jakubec, Erik Smolka
Adam Dúžek, Alexander Zekucia - Oliver Okuliar, Matúš Havrila, Róbert Džugan
Jakub Martiška, Michal Chatrnúch - Viktor Ďurina, Marcel Škvarka
Spišská: Nicolas Boško (29. Matej Šimo)
Patryk Gosztyla, Matej Mikloš - Roan Raáb, Marek Macko, Jegor Derkin
Stanislav Slavkovský, Richard Majer - Peter Kristian, Damian Tyczynski, Tomáš Točoň
Michal Kalafut

 

39. kolo B. BYSTRICA - ŽILINA 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
02:29 Váňa (Valo) 0:1
33:58 Váňa (Krč, Surán) 0:2
52:12 Valo (Váňa, Krč) 0:3
54:39 Valášek (Coma) 0:4
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:32 (15:13, 5:5, 16:14).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Rastislav Gajan st., Matúš Stanzel.
Divákov: 114.
B. Bystrica: Matej Gajan
Martin Jendroľ, Félix Petrinec - Martin Majerík, Marek Chamula, Lukáš Lunter
Sebastián Hudec, Marek Švarc - Peter Daniel Šebest, Oliver Giertl, Martin Lipnický
Adam Kobolka, Martin Dlapka - Michal Suľovský, Dávid Pastucha, Patrik Németh
Martin Kupec, Matúš Bodnár - Ján Sarvaš, Filip Rybár, Matej Hunčík
Žilina: Anton Ivanovič
Michal Roman, Andrej Hatala - Marián Váňa, Adrián Valo, Vladimír Krč
Denis Valášek, Martin Turian - Marko Lopuchovský, Michal Coma, Ondrej Prašil
Dominik Surán, Albert Groma - Nikolas Ferleťják, Daniel Dilkov, Kamil Káčer

 

40. kolo B. BYSTRICA - MARTIN 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
03:17 Rudzan (Barto) 0:1
29:19 Šebest (Švarc) v presilovke 1:1
49:17 Németh (Lipnický, Suľovský) 2:1
52:53 Vlk (Hunčík) 3:1
59:52 Giertl (Majerík) 4:1
Vylúčenia: 3:8. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 44:24 (14:8, 14:9, 16:7).
Rozhodovali: Radovan Vojtek - Erik Šebeň, Marián Puškár.
Divákov: 78.
B. Bystrica: Mário Lamper
Jozef Vlk, Félix Petrinec - Peter Daniel Šebest, Dávid Pastucha, Matej Hunčík
Adam Kobolka, Marek Švarc - Michal Suľovský, Martin Lipnický, Patrik Németh
Martin Jendroľ, Martin Kupec - Ján Sarvaš, Filip Rybár, Matúš Bodnár
Martin Majerík, Oliver Giertl, Lukáš Lunter
Martin: Branislav Bernát
Jakub Ivan, Filip Lednický - Matúš Rudzan, Martin Barto, Filip Simon
Marek Kubány, Peter Junas ml. - Oliver Rešetár, Marcel Kaněra, Aurel Nauš
Peter Malček, Branislav Krcho, Richard Podhorský

 

39. kolo ZVOLEN - MARTIN 2:3pp (0:0, 0:0, 2:2 - 0:1
42:19 Kelemen (Golian) v oslabení 1:0
49:33 Rešetár (Nauš, Kubány) 1:1
51:10 Rudzan (Junas, Simon) 1:2
58:42 Lunter (Kelemen, Marcinek) 2:2
64:08 Rešetár (Simon, Barto) 2:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Bernát TS hodenie hokejky. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 49:35 (9:14, 20:5, 15:12 - 5:4).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Štefan Mráz, Maroš Paulík.
Divákov: 125.
Zvolen: Filip Katreniak
Dávid Mudrák, Patrik Samuel Priatka - Miloš Kelemen, Patrik Marcinek, Tomáš Ondris
Andrej Golian, Andrej Klein - Kristián Lunter, Ján Chlepčok, Tomáš Trnka
Norbert Kováč, Martin Benko - Martin Magdolen, Patrik Halama, Radovan Iždinský
Dalibor Ďuriš, Karol Vrbka, Richard Dúbravský
Martin: Branislav Bernát
Jakub Ivan, Filip Lednický - Matúš Rudzan, Martin Barto, Filip Simon
Marek Kubány, Peter Junas ml. - Oliver Rešetár, Marcel Kaněra, Aurel Nauš
Peter Malček, Branislav Krcho, Richard Podhorský

 

40. kolo ZVOLEN - ŽILINA 8:3 (3:0, 2:2, 3:1)
02:52 Mudrák (Ondris, Priatka) v presilovke 1:0
06:48 Trnka (Magdolen, Klein) 2:0
19:25 Ondris (Mudrák, Marcinek) 3:0
22:12 Ondris (Marcinek, Priatka) v presilovke 4:0
25:21 Ferleťják (Káčer) 4:1
28:57 Valo (Váňa, Groma) v presilovke 4:2
38:54 Ondris (Mudrák, Kelemen) 5:2
41:19 Valášek (Groma, Prašil) 5:3
49:57 Halama (Chlepčok, Lunter) 6:3
50:20 Marcinek (Kelemen, Priatka) 7:3
56:36 Ondris (Iždinský) 8:3
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 54:27 (23:8, 15:9, 16:10).
Rozhodovali: Milan Adamec - Miroslav Kollár, Peter Rojík.
Divákov: 50.
Zvolen: Alan Bielik
Dávid Mudrák, Patrik Samuel Priatka - Martin Magdolen, Miloš Kelemen, Patrik Marcinek
Andrej Golian, Andrej Klein - Kristián Lunter, Ján Chlepčok, Tomáš Trnka
Norbert Kováč - Radovan Iždinský, Patrik Halama, Richard Dúbravský
Martin Benko - Tomáš Ondris
Žilina: Anton Ivanovič
Martin Turian, Dominik Surán - Marián Váňa, Adrián Valo, Vladimír Krč
Albert Groma, Marko Lopuchovský - Michal Coma, Ondrej Prašil, Denis Valášek
Nikolas Ferleťják, Daniel Dilkov, Kamil Káčer

 

39. kolo SLOVAN - POPRAD 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
04:00 Sloboda (Hedera, Bobál) 1:0
21:15 Králik (Janaček) 1:1
24:07 Baranov (Ledenev, Boldižár) 2:1
43:20 Ševčík (Mrázik, Baranov) v presilovke 3:1
52:49 Vitaloš (Baranov, Mrázik) 4:1
58:04 Sloboda z trestného strieľania 5:1
Vylúčenia: 8:8 na 2 min, navyše Česánek TS zdržiavanie hry. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:30 (14:10, 13:13, 15:7).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Jozef Tvrdoň, Šimon Synek.
Divákov: 97.
Slovan: Martin Vičan
Samuel Fereta, Tomáš Hedera - Marek Sloboda, Alex Vavrušek, Filip Bobál
Roman Ledenev, Dávid Boldižár - Jegor Baranov, Martin Mirilovič, Ján Ševčík
Dominik Šauša, Martin Vitaloš - Radovan Hanula, Matej Mrázik, Andrej Škultéty
Dušan Štefanco
Poprad: Daniel Jakub Pavličko
Oliver Turan, Dávid Romaňák - Tomáš Bartkovský, René Svitana, Filip Vašaš
Andrej Leško, Lukáš Turan - Kristián Janaček, Michal Králik, Róbert Hohol
Boris Česánek, Oliver Šanko - Damián Iglovský, Jakub Petrás

 

40. kolo SLOVAN - L. MIKULÁŠ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
21:00 Boldižár (Mrázik, Ledenev) 1:0
43:54 Hedera (Bobál, Vavrušek) v presilovke 2:0
56:25 Ledenev (Koza, Boldižár) 3:0
59:32 Kalousek (Gregor) 3:1
Vylúčenia: 6:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:29 (17:6, 9:13, 9:10).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Drahoslav Vyšný, Jozef Tvrdoň.
Divákov: 102.
Slovan: Michal Vojvoda
Samuel Fereta, Tomáš Hedera - Marián Koza, Alex Vavrušek, Filip Bobál
Roman Ledenev, Dávid Boldižár - Jegor Baranov, Matej Mrázik, Ján Ševčík
Dominik Šauša, Martin Vitaloš - Radovan Hanula, Andrej Škultéty, Dušan Štefanco
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Martin Laučík, Karol Šimek, Ján Revaj, Matúš Miroslav Parobek, Jakub Lupták, Pavol Sčensný, Daniel Vyparina, Matúš Gregor, Sebastian Droppa
Samuel Zahradník, Martin Barna, Simon Kalousek, Martin Rolný, Patrik Oško, Adam Nechaj, Michal Mrázik, Martin Židek, Jozef Cibuľa

 

39. kolo SKALICA - L. MIKULÁŠ 5:6sn (0:1, 2:1, 3:3 - 0:0)
08:59 Židek (Oško, Zahradník) 0:1
23:43 Okoličány (Šmída, Tyršel) v presilovke 1:1
24:26 Zahradník (Oško, Vyparina) 1:2
36:02 Okoličány (Šmída, Tyršel) 2:2
40:55 Okoličány (Šmída, Tyršel) v presilovke 3:2
41:40 Nechaj (Droppa, Vybiral) 3:3
50:44 Vybiral (Žiak, Kalousek) 3:4
52:46 Čederle (Krýdl, Muráň) 4:4
56:38 Krýdl (Dmitrijev, Čederle) 5:4
59:59 Lupták (Žiak, Nechaj) pri hre bez brankára 5:5
rozhodujúci samostatný nájazd Kalousek 5:6
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:36 (8:12, 17:9, 13:10 - 5:5).
Rozhodovali: Peter Jonák - Marian Olle, Tomáš Ziolkovský.
Divákov: 120.
Skalica: Mathias Štefanka
Jozef Melicher, David Hílek - Dávid Okoličány, Sebastián Šmída, Miroslav Tyršel
Richard Vanek, Erik Muráň - Sebastián Čederle, Daniil Dmitrijev, Gabriel Krýdl
Jakub Savara, Pavol Šagát - Marek Krieger, Samuel Funtek, René Polák
Róbert Ondráš - Michal Blanárik
L. Mikuláš: Matej Bátory
Martin Laučík, Karol Šimek, Ján Revaj, Matúš Miroslav Parobek, Jakub Lupták, Pavol Sčensný, Daniel Vyparina, Sebastian Droppa
Samuel Zahradník, Vladimír Vybiral, Martin Barna, Simon Kalousek, Martin Rolný, Lukáš Žiak, Patrik Oško, Adam Nechaj, Michal Mrázik, Martin Židek, Jozef Cibuľa

 

40. kolo SKALICA - POPRAD 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
06:13 Čederle (Tyršel, Dmitrijev) 1:0
20:56 Tyršel (Okoličány, Šmída) 2:0
30:06 Dmitrijev (Čederle) 3:0
30:23 Turan (Šanko, Vašaš) 3:1
33:55 Šmída (Okoličány) 4:1
42:00 Hílek (Melicher, Čederle) 5:1
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 41:30 (16:9, 15:11, 10:10).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Tomáš Gegáň, Peter Jedlička.
Divákov: 87.
Skalica: Mathias Štefanka
Jozef Melicher, David Hílek - Dávid Okoličány, Sebastián Šmída, Miroslav Tyršel
Richard Vanek, Erik Muráň - Sebastián Čederle, Daniil Dmitrijev, Gabriel Krýdl
Róbert Ondráš, Pavol Šagát - Marek Krieger, Samuel Funtek, René Polák
Jakub Savara - Michal Blanárik
Poprad: Matúš Kirol (47. Daniel Jakub Pavličko)
Oliver Turan, Dávid Romaňák - Tomáš Bartkovský, René Svitana, Filip Vašaš
Andrej Leško, Lukáš Turan - Kristián Janaček, Michal Králik, Róbert Hohol
Boris Česánek, Oliver Šanko - Damián Iglovský, Jakub Petrás
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

33 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica53179:126107
2.Zvolen53178:118104
3.Košice53175:127103
4.Poprad54159:13999
5.Nitra53203:13198
6.N. Zámky54141:12392
7.Miškovec53140:13885
8.Trenčín53137:12782
9.Detva53140:17862
10.Budapešť53148:18858
11.L. Mikuláš53122:16652
12.Žilina53140:20349
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4328618184:11197
2.Dukla4230327197:10795
3.Nitra43203515157:13271
4.Slovan43183319157:14863
5.Košice43154717136:14160
6.B. Bystrica42163320114:13557
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina44128420116:13256
2.Skalica44145421112:15056
3.Martin44143522102:15553
4.L. Mikuláš4410152897:16134
Aktualizované: 17.2.2019 03:47
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4636118223:108111
2.Košice4628459184:10597
3.Poprad46284410194:11896
4.Dukla46266311171:9493
5.Púchov46274411152:9293
6.B. Bystrica46237214157:12985
7.Spišská46224416151:12678
8.Michalovce46184321135:16165
9.Martin46181324133:15459
10.Nitra46163225124:14556
11.Skalica46132427106:18247
12.L. Mikuláš46110332107:17736
13.Žilina4684430107:20236
14.Zvolen464024084:23511
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
4Jokerit Helsinky59305018182-15476
5Dynamo Moskva59266021148-13570
6Spartak Moskva59217023152-14864
7HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
8HK Soči59169024138-15460
9Dinamo Riga59177025119-14858
10Severstal Čerepovec60139034117-17348
11HC Dinamo Minsk59142035110-17040
12HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 07:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
2Barys Astana59289012186-14384
3Avangard Omsk612810018170-13081
4Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
5Ak Bars Kazaň59334017158-12879
6Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
7Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
8Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
9HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
10Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
11Red Star Kunlun59181030132-17748
12Admiral Vladivostok59165033133-16947
13Amur Chabarovsk59153032117-17245
Aktualizované: 17.2.2019 07:23
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
4Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
5Barys Astana59289012186-14384
6Avangard Omsk612810018170-13081
7Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
8Ak Bars Kazaň59334017158-12879
9Jokerit Helsinky59305018182-15476
10Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
11Dynamo Moskva59266021148-13570
12Spartak Moskva59217023152-14864
13Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
14HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
15HK Soči59169024138-15460
16Dinamo Riga59177025119-14858
17Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
18HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
19Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
20Red Star Kunlun59181030132-17748
21Severstal Čerepovec60139034117-17348
22Admiral Vladivostok59165033133-16947
23Amur Chabarovsk59153032117-17245
24HC Dinamo Minsk59142035110-17040
25HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 07:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5830516212-17477
2San Jose Sharks5929617214-18477
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6128622186-16073
5Vegas Golden Knights6026624180-16968
6St. Louis Blues5726422170-16265
7Dallas Stars5824524145-14963
8Minnesota Wild5824325164-17260
9Vancouver Canucks6018827170-18859
10Colorado Avalanche5822124186-19257
11Arizona Coyotes5820627152-16757
12Chicago Blackhawks5916826192-21657
13Edmonton Oilers5816829163-19553
14Anaheim Ducks5815727128-18553
15Los Angeles Kings5816729141-17952
Aktualizované: 17.2.2019 07:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning5935911232-15992
2New York Islanders5827817169-13876
3Boston Bruins5927717175-15076
4Toronto Maple Leafs5830619206-16475
5Washington Capitals5825719197-18471
6Columbus Blue Jackets5726721185-17269
7Montreal Canadiens5825620173-16869
8Carolina Hurricanes5927422173-16568
9Pittsburgh Penguins5825521200-17967
10Buffalo Sabres57181022167-17763
11Philadelphia Flyers5821624173-19561
12New York Rangers5718724165-18858
13Florida Panthers5615924171-19456
14Detroit Red Wings5914928167-19654
15New Jersey Devils5818428169-20352
16Ottawa Senators5817531179-21149
Aktualizované: 17.2.2019 07:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.2.2019 07:23

Bleskovky

Jaroš pomohol dvomi asistenciami k triumfu Ottawy, Cehlárik 0+1

Slovenský hokejový obranca Christián Jaroš prispel dvomi asistenciami k triumfu Ottawy Senators v nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Winnipegu Jets 4:3 po predĺžení. Dvadsaťdvaročný bek prihral aj na víťazný zásah Ryana Dzingela a v prebiehajúcej sezóne zaznamenal dokopy sedem bodov (1+6) v 43 stretnutiach. Jednu asistenciu zaznamenal aj útočník Peter Cehlárik ...
pred 20 min. - TASR

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
včera o 22:12 - TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
včera o 20:34 - TASR

Pelicans Lahti – KooKoo 9:4 vo fínskej lige

Helsinki 15. februára (TASR) – Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej ligy: KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 7:2 /za domácich Godla odchytal celý zápas/, Pelicans Lahti – KooKoo 9:4, Saipa Lappeenranta - Vaasan Sport 7:2, Tappara Tampere – TPS Turku 2:3
15.2.2019 20:13 - TASR

Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2 v nemeckej DEL

Hokejisti Krefeldu Pinguine zvíťazili vo štvrtkovom zápase nemeckej DEL nad Grizzly Wolfsburg 5:2. výsledok: Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2.
14.2.2019 22:14 - TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1 v zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí švédskej SHL na domácom ľade nad Malmö Redhawks 5:1. SHL - výsledky: Linköping HC - Rögle BK 3:4, Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1, Timra IK - Frölunda 1:5, Växjö Lakers - Brynäs IF 5:3, Skelleftea AIK - Mora IK 3:4 pp
14.2.2019 21:30 - TASR

Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1 vo fínskej Liige

Hokejisti Lukko Rauma rozstrieľali vo štvrtkovom súboji fínskej Liigy doma lídra tabuľky Kärpät Oulu 8:1. Liiga - výsledok: Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1.
14.2.2019 20:10 - TASR

TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1vo fínskej Liige

Hokejisti TPS Turku zvíťazili v stredajšom súboji fínskej Liigy doma nad JYP Jyväskylä 4:1. Liiga - výsledky: IFK Helsinki - Sport Vaasa 5:2, Ässät Pori - Hämeenlinna 4:3 pp, TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1
13.2.2019 20:00 - TASR

Davos - Zug 1:5 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Davos - Zug 1:5, Zürich - Servette Ženeva 1:4.
12.2.2019 22:30 - TASR

Brynäs - Lulea HF 1:2 pp v utorkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v utorňajšom stretnutí švédskej SHL na ľade Brynäsu 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Brynäs - Lulea HF 1:2 pp, Djurgarden IF - Timra IK 2:1 pp, Frölunda - Växjö Lakers 4:3 pp a sn, HV 71 - Skelleftea 1:3, Malmö Redhawks - Färjestad BK 5:6, Mora IK - Linköping HC 3:2 pp a sn, Rögle BK - Örebro HK 5:2.
12.2.2019 21:53 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

17. 02. 2019
Poprad - Miškovec o 16:00
Nitra - Žilina o 16:00
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
B. Bystrica - Detva o 17:00
Trenčín - Zvolen o 17:00
Budapešť - Košice o 17:30

Odohrané zápasy

15. 02. 2019
MiškovecN. Zámky
1:2 SNREPORT
ZvolenB. Bystrica
2:4REPORT
DetvaPoprad
3:4 SNREPORT
NitraL. Mikuláš
4:1REPORT
ŽilinaBudapešť
3:2REPORT
KošiceTrenčín
4:2REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY68 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO60
4.Lantoši R.NIT55
5.Higgs B.BBY54

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Blackwater J.NIT29
3.Asselin G.BBY28
4.Buček S.NIT26
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.21 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.47 %
4.Košarišťan A.NZA93.23 %
5.Vošvrda T.POP93.1 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov