Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 7. a 8. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
23.9.2018 20:24 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 25 prejsť na diskusiu

Iba Košice dokázali vyhrať v oboch zápasoch, hoci na Slovane stratili v prvom bod. V ostatných dvojzápasoch si tímy výhry podelili. V nedeľu si v Trenčíne diváci užili hneď sedemnásť gólov, do hry sa dostali všetci štyria brankári; Dukla po prvý raz v sezóne prehrala a Poprad tak stiahol jej náskok na čele tabuľky. Naopak v Skalici si Dávid Borák udržal proti Martinu čisté konto.


7. kolo SLOVAN - KOŠICE 3:4sn (1:1, 2:1, 0:1 - 0:0)
04:44 Eliáš (Matej) 0:1
13:03 Adamovič (Čech) 1:1
29:03 Mojžiš (Lepskij, Uram) 2:1
30:55 Uhrin (Borov, Vereš) 2:2
31:07 Ševčík (Trnavský, Fiala) 3:2
43:26 Borov (Palacko, Vereš) 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Hudák 3:4
Vylúčenia: 6:4 na 2 min, navyše Zelka 10 nešportové správanie, Jendek 5+DKZ podrazenie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:49 (17:17, 13:14, 9:15 - 3:3).
Rozhodovali: Vladimír Baluška - Ľubor Kovalík, Marko Šotek.
Divákov: 120.
Slovan: Martin Vičan
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Alex František Kupka, Marek Fiala, Ján Ševčík
Marco Ejem, Martin Papaj - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Patrik Topor, Adam Martin Korec - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Andrej Guriš, Ján Špaček - Ronald Zelka, Juraj Adamovič, Juraj Čech
Košice: Kristián Adamko
Jakub Cibák, Adam Markuš - Patrik Frič, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Samuel Sirotňák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič, Ján Bajtoš - Dominik Borov, Kristián Uhrin
Lukáš Havrila, Oliver Zahuranec - Gabriel Vereš, Ondrej Lukáčik, Ján Munka

 

8. kolo SLOVAN - KOŠICE 2:4 (2:1, 0:0, 0:3)
01:40 Kupka (Hedera) 1:0
06:09 Faith (Eliáš, Matej) v presilovke 1:1
07:57 Mojžiš (Uram, Kupka) 2:1
50:56 Borov (Patlevič) 2:2
52:06 Matej (Eliáš, Cibák) 2:3
57:07 Hudák (Pavlík) 2:4
Vylúčenia: 5:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:53 (11:19, 16:16, 9:18).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Šimon Synek, Ľubor Kovalík.
Divákov: 102.
Slovan: Roman Sabo
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Jegor Baranov, Juraj Adamovič, Ján Ševčík
Marco Ejem, Tomáš Hedera - Alex František Kupka, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Adam Martin Korec, Martin Papaj - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Patrik Topor, Andrej Guriš - Michail Lepskij, Ronald Zelka, Juraj Čech
Košice: Kristián Adamko
Jakub Cibák, Adam Markuš - Patrik Frič, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Samuel Sirotňák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič, Ján Bajtoš - Dominik Borov, Kristián Uhrin
Lukáš Havrila, Oliver Zahuranec - Gabriel Vereš, Ondrej Lukáčik, Ján Munka

 

7. kolo DUKLA - POPRAD 5:3 (2:1, 3:2, 0:0)
03:01 Miškovec (Tyczynski) 0:1
10:22 Krajč 1:1
19:59 Ferenyi (Stacha, Maniaček) v presilovke 2:1
28:53 Pelech (Husár, Luhový) 3:1
29:29 Nespala (Valigura, Králik) 3:2
31:18 Jakubec (Škvarka, Martiška) 4:2
34:29 Chromiak (Škvarka, Jakubec) 5:2
37:45 Olejník (Turan) 5:3
Vylúčenia: 4:8. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:27 (14:10, 13:9, 6:8).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Divákov: 200.
Dukla: Filip Katreniak
Jakub Martiška, Martin Božík - Martin Chromiak, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Michal Žák, Filip Husár - Michal Luhový, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Adam Dúžek, Marko Stacha - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Michal Chatrnúch, David Janík - Samuel Krajč, Matej Honeček, Matej Komloš
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Šoltés, Boris Česánek - Lukáš Olejník, Michal Králik, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Martin Semaňák - Adrián Miškovec, Damian Tyczynski, Juraj Figura
Tomáš Božoň, Stanislav Slavkovský - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Boris Martančík
Lukáš Turan, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Radoslav Hohol

 

8. kolo DUKLA - POPRAD 7:10 (1:3, 1:6, 5:1)
02:43 Krajč (Božík, Honeček) 1:0
04:56 Rób. Hohol v oslabení 1:1
12:48 Miškovec (Tyczynski, Olejník) v presilovke 1:2
13:09 Rad. Hohol (Hodorovič) 1:3
21:48 Pelech (Haščák, Luhový) 2:3
22:43 Králik (Valigura, Nespala) v presilovke 2:4
26:50 Tyczynski (Miškovec) v presilovke 2:5
28:19 Olejník (Dzivjak) v oslabení 2:6
30:25 Králik (Dzivjak) 2:7
34:47 Miškovec (Dzivjak) v oslabení 2:8
36:35 Valigura (Nespala, Slanina) 2:9
41:10 Haščák (Pelech) 3:9
44:40 Chromiak (Jakubec, Žák) 4:9
46:00 Pelech (Martiška, Chatrnúch) v presilovke 5:9
48:38 Luhový (Martiška, Haščák) 6:9
53:34 Luhový (Haščák, Dúžek) v presilovke 7:9
55:07 Olejník (Miškovec, Tyczynski) 7:10
Vylúčenia: 8:14 na 2 min, navyše Chatrnúch 5+DKZ pästný súboj - Miškovec 5+DKZ pästný súboj. Presilovky: 2:3. Oslabenia: 0:3.
Strely na bránu: 45:28 (8:10, 12:9, 25:9).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Peter Tvrdoň, Daniel Hodoň.
Divákov: 248.
Dukla: Šimon Latkóczy (29. Michal Gabriš)
Jakub Martiška, Martin Božík - Martin Chromiak, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Michal Žák, Filip Husár - Michal Luhový, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Adam Dúžek, Marko Stacha - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Michal Chatrnúch - Samuel Krajč, Matej Honeček, Matej Komloš
Poprad: Krisitán Budinský (46. Roman Rychlík)
Dávid Šoltés, Boris Česánek - Lukáš Olejník, Michal Králik, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Martin Semaňák - Adrián Miškovec, Damian Tyczynski, Juraj Figura
Tomáš Božoň, Stanislav Slavkovský - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Adrián Valigura
Lukáš Turan, Richard Hodorovič - Radoslav Hohol

 

7. kolo NITRA - B. BYSTRICA 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
01:19 Matoušek (Bodnár) 0:1
13:38 Suľovský (Dlapka) v presilovke 0:2
36:44 Suľovský (Kraut) 0:3
39:04 Minárik (Baran, Šturdík) v oslabení 1:3
41:44 Hvizdoš (Gubo, Mrázik) v presilovke 2:3
Vylúčenia: 7:4. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 33:30 (7:13, 10:9, 16:8).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 65.
Nitra: Juraj Sklenár
Marek Martiška, Ondrej Šturdík - Hugo Kováč, Tomáš Štefanka, Alex Hoffmann
Róbert Paduch, Milan Hudec -Tomáš Adamovič, Alexander Hvizdoš, Viktor Varga
Matúš Hlinka, Denis Bulák - Adam Baran, Jakub Minárik, Kristián Gorž
Samuel Matúš - Erik Gubo, Matej Mrázik
B. Bystrica: Matej Šimo
Michal Ganz, Adam Kobolka - Martin Majerík, Marek Chamula, Ján Sarvaš
Adam Moravčík, Félix Petrinec - Alex Vargaeštók, Michal Matoušek, Matúš Bodnár
Jakub Lopejský, Martin Dlapka - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Matej Kraut
Martin Mitter - Filip Slameň, Mário Emanuel Kreutz

 

8. kolo NITRA - B. BYSTRICA 5:3 (2:0, 1:2, 2:1)
07:26 Minárik (Gubo) 1:0
15:33 Štefanka (Mrázik, Martiška) v presilovke 2:0
20:23 Minárik (Gubo, Martiška) 3:0
25:12 Kraut (Ganz, Kobolka) 3:1
28:06 Bodnár (Matoušek) v oslabení 3:2
48:57 Matoušek (Ganz) 3:3
53:05 Hoffmann (Bulák, Minárik) 4:3
57:25 Kováč (Gorž, Štefanka) 5:3
Vylúčenia: 5:7 na 2 min, navyše Dlapka 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 38:34 (18:10, 10:10, 10:14).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Lukáš Beniač, Marko Šotek.
Divákov: 60.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Matej Mrázik - Erik Gubo, Jakub Minárik, Alex Hoffmann
Matúš Hlinka, Samuel Matúš - Adam Baran, Alexander Hvizdoš, Tomáš Adamovič
Kristián Gorž, Denis Bulák - Hugo Kováč, Tomáš Štefanka, Viktor Varga
Milan Hudec
B. Bystrica: FIlip Belányi
Michal Ganz, Adam Kobolka - Martin Majerík, Marek Chamula, Ján Sarvaš
Adam Moravčík, Félix Petrinec - Alex Vargaeštók, Michal Matoušek, Matúš Bodnár
Jakub Lopejský, Martin Dlapka - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Matej Kraut
Martin Mitter - Filip Slameň, Mário Emanuel Kreutz

 

7. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
01:35 Revaj (Haluška, Betušťák) 0:1
44:16 Droppa (Nikolajev, Nechaj) v presilovke 0:2
46:38 Valášek (Gálik, Bielousov) v presilovke o dvoch 1:2
51:13 Gálik (Vydra) 2:2
56:11 Bielousov (Gálik, Korbáš) 3:2
59:53 Bielousov (Straka, Korbáš) 4:2
Vylúčenia: 4:5 na 2 min, navyše Gálik 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:31 (8:16, 9:7, 19:8).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Michal Coma - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Vladimír Krč
Dominik Surán, Jakub Pišoja - Tristan Kozma, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marko Lopuchovský, Albert Groma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Igor Kotala, Samuel Domanický - Andrij Udovyčenko, Martin Vydra, Daniel Dilkov
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Matúš Miroslav Parobek, Sebastian Droppa - Adam Strečok, Simon Kalousek, Martin Rolný
Ján Revaj, Daniel Vyparina - Adam Nechaj, Martin Barna, Martin Židek
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adrián Betušťák, Adam Haluška, Dominik Béreš
Filip Senko

 

8. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
11:03 Hryzák (Turian) 1:0
42:37 Béreš (Parobek, Haluška) 1:1
54:29 Rolný (Revaj, Senko) 1:2
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Domanický 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:26 (9:5, 10:9, 7:12).
Rozhodovali: Mário Krist - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Žilina: Tomáš Hrušík
Martin Turian, Michal Coma - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Ivan Bielousov
Dominik Surán, Jakub Pišoja - Martin Vydra, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marko Lopuchovský, Igor Kotala - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Andrij Udovyčenko
Alexej Babenko, Samuel Domanický - Tristan Kozma, Daniel Dilkov, Albert Groma
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Sebastian Droppa - Adam Strečok, Simon Kalousek, Martin Rolný
Ján Revaj, Matúš Miroslav Parobek - Adam Nechaj, Martin Barna, Martin Židek
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adrián Betušťák, Adam Haluška, Dominik Béreš
Filip Senko

 

7. kolo SKALICA - MARTIN 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
07:20 Šagát (Kovačovský) 1:0
08:17 Barto (Junas) 1:1
16:17 Monachov (Melicher, Muráň) 2:1
25:43 Deneš (Mirilovič) 2:2
25:56 Martančík (Rešetár) 2:3
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:30 (11:6, 9:13, 13:11).
Rozhodovali: Roman Jančík - Martin Junek, Peter Šefčík.
Divákov: 89.
Skalica: Mathias Štefanka
Richard Vanek, Marek Štepanovský - Jegor Derkin, Sebastián Šmída, Samuel Funtek
Erik Muráň, Jozef Melicher - Alexej Monachov, Richard Nemec, Marek Pobuda
Adam Vlčák, Pavol Šagát - Igor Olbert, Dominik Kovačovský, Michal Blanárik
Maxim Kondratenko
Martin: Timotej Michálek
Denis Bakala, Filip Lednický - Boris Deneš, Martin Barto, Martin Mirilovič
Richard Podhorský, Branislav Ligas - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Andrej Hús
Lukáš Lalík, Peter Junas - Matej Repka, Róbert Kalnický, Robin Révész
Róbert Bače - Peter Malček

 

8. kolo SKALICA - MARTIN 7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
03:04 Jaša (Šmída, Štepanovský) 1:0
12:31 Jaša v oslabení 2:0
15:51 Jaša z trestného strieľania 3:0
29:42 Muráň (Kovačovský, Monachov) 4:0
35:15 Melicher (Borák) 5:0
43:25 Melicher (Štepanovský, Jaša) 6:0
59:27 Derkin (Jaša, Šmída) 7:0
Vylúčenia: 3:6 na 2 min, navyše Trocenko 10 nešportové správanie - Bače TS seknutie, Bakala 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 43:24 (16:7, 11:8, 16:9).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Ivan Haringa, Martin Junek.
Divákov: 67.
Skalica: Dávid Borák
David Hílek, Marek Štepanovský - Jegor Derkin, Sebastián Šmída, David Jaša
Erik Muráň, Jozef Melicher - Alexej Monachov, Richard Nemec, Samuel Funtek
Adam Vlčák - Marek Pobuda, Dominik Kovačovský, Michal Blanárik
Igor Olbert, Jaroslav Trocenko, Maxim Kondratenko
Martin: Timotej Michálek (32. Patrik Richter)
Denis Bakala, Filip Lednický - Boris Deneš, Martin Barto, Martin Mirilovič
Richard Podhorský, Branislav Ligas - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Andrej Hús
Lukáš Lalík, Peter Junas - Matej Repka, Róbert Kalnický, Robin Révész
Róbert Bače - Peter Malček
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

25 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.4.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 16:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 25.4.2019 16:30
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 16:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 25.4.2019 16:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 25.4.2019 16:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 25.4.2019 16:30

Bleskovky

Obranca Rutta sa pripojí k českej reprezentácii

Českú hokejovú reprezentáciu posilní pred MS v Bratislave a Košiciach ďalší hráč zo zámorskej NHL. Účasť prisľúbil obranca Tampy Bay Jan Rutta. "Rutta potvrdil účasť, bude hrať už na Carlson Hockey Games v Brne," povedal hovorca tímu Zdeněk Zikmund pre portál hokej.
pred hodinou - Adrián Danaj / TASR

Columbus trápia zranenia obrancov, debut možno zažije Gavrikov

Ruský hokejový obranca Vladislav Gavrikov môže v drese Columbusu Blue Jackets absolvovať debut v NHL v úvodnom zápase druhého kola play off na ľade Bostonu Bruins, kde pôsobia Slováci Zdeno Chára a Jaroslav Halák. Vo štvrtok to povedal tréner Blue Jackets John Tortorella. Obranu Columbusu trápia zranenia, od polovice februára nehrá Ryan Murray od konca marca Adam McQuaid a posledné dva zápasy série úvodného kola play off proti Tampe Bay Lightning vynechal Markus Nutivaara.
o 09:11 - Michal Bruner / TASR

Mníchov - Mannheim 0:4 v 4. finále play off nemeckej DEL

Vo štvrtom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:0 a v sérii vedú 3:1. Piaty duel je na programe v piatok.
včera o 21:51 - Michal Bruner / TASR

Djurgarden - Frölunda 5:1 v 2. finále play off švédskej ligy

Hokejisti Djurgardenu zvíťazili v stredajšom druhom zápase finále play off švédskej hokejovej ligy nad Frölundou 5:1 a vyrovnali stav série na 1:1. finále - 2. zápas: Djurgarden IF Hockey - Frölunda HC 5:1 /stav série: 1:1/.
23.4.2019 21:55 - / TASR

HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 v druhom finále play off fínskej ligy

Hokejisti HPK Hämeenlinna zvíťazili v utorkovom druhom finálovom dueli play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Kärpät Oulu 3:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Slovenský útočník Michal Krištof v drese hostí nebodoval. 2. finále - výsledok: HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 /stav série 1:1/.
23.4.2019 20:01 - / TASR

Švédov posilní útočník Hörnqvist

Patric Hörnqvist posilní hokejovú reprezentáciu Švédska na májovom svetovom šampionáte na Slovensku. Útočník Pittsburghu Penguins je štrnástym hráčom zo zámorskej NHL, ktorý bude hrať za "Tre Kronor".
23.4.2019 17:39 - / TASR

Francúzi na šampionáte na Slovensku bez Stephana Da Costu

Francúzski hokejoví reprezentanti sa na MS predstavia bez Stephana Da Costu. Útočník Jekaterinburgu sa necíti byť fyzicky pripravený a po skončení sezóny v KHL dal prednosť oddychu. Francúzi budú jedným zo súperov Slovenska v košickej A-skupine.
23.4.2019 09:24 - Michal Bruner / TASR

Tretie finále nemeckej DEL pre Mannheim

V treťom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:1 a v sérii vedú 2:1.
22.4.2019 16:53 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi mesiaca apríl Metsola, Robinson a Grigorenko

Najlepšími hráčmi mesiaca apríl sa v Kontinentálnej hokejovej lige stali brankár Juha Metsola, obranca Mat Robinson a útočník Michail Grigorenko.
22.4.2019 15:58 - Michal Bruner / TASR

Vo finále o Norrisovú trofej trio Burns, Giordano, Hedman

Najlepší obranca tejto sezóny NHL vzíde z trojice hokejistov Brent Burns (San Jose), Mark Giordano (Calgary) a Victor Hedman (Tampa Bay). Víťaza Norrisovej trofeje vyhlásia 19. júna v Las Vegas.
22.4.2019 11:30 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

16. 04. 2019
B. BystricaNitra
6:2REPORT
14. 04. 2019
NitraB. Bystrica
2:1 SNREPORT
13. 04. 2019
NitraB. Bystrica
3:7REPORT
10. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:1REPORT
09. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:2 PPREPORT
05. 04. 2019
ZvolenNitra
1:4REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola