Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Extraliga juniorov: 7. a 8. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
29.9.2019 15:45 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

September ukončili šesťbodovo Skalica a Dukla, svoj domáci zápas s Osemnástkou zvládli Košice i Poprad.


7. kolo SLOVAN - ŽILINA 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
05:07 Houdek (Škultéty, Kormúth) 1:0
10:30 Straka (Lopušan, Babenko) v presilovke 1:1
30:59 Lopušan (Špinler, Kocúr) v presilovke 1:2
40:32 Hanula (Ejem, Rolný) v presilovke 2:2
43:02 Slanička (Gálik) 2:3
Vylúčenia: 7:5. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 50:28 (20:12, 15:6, 15:10).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Lukáš Kacej, Filip Crman.
Divákov: 78.
Slovan: Ádám Beke
Marco Ejem, Matej Repka - Patrik Abaffy, Andrej Škultéty, Peter Šandor
Branislav Brúder, Daniel Demo - Michail Lepskij, Alex Géci, Juraj Čech
Daniel Pangrác, Samuel Houdek - Alex Kocúrek, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Matúš Miroslav Parobek, Lukáš Miklovič - Radovan Hanula, Martin Rolný
Žilina: Jakub Lackovič
Alexej Babenko, Šimon Káčer - Simeon Pjaták, Denis Valášek, Norbert Gálik
Daniel Slanička, Ján Kocúr - Andrej Straka, Šimon Lopušan, Dávid Špinler
Samuel Domanický, Marko Lopuchovský - Filip Mrázik, Petr Kráľ, Viktor Danylenko
Mário Brath

 

8. kolo SLOVAN - MARTIN 3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
10:35 Kalnický (Rešetár, Grega) 0:1
12:07 Hanula (Lačný, Rolný) v presilovke 1:1
21:14 Haško (Lavička, Melcher) v presilovke 1:2
23:36 Melcher v oslabení 1:3
25:51 Melcher (Nauš, Kočalka) 1:4
46:31 Hanula (Rolný, Houdek) v presilovke 2:4
53:35 Kormúth (Lačný, Čech) 3:4
Vylúčenia: 4:9. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 37:28 (15:11, 5:13, 17:4).
Rozhodovali: Jozef Tvrdoň - Marko Šotek, Drahoslav Vyšný.
Slovan: Kirill Nikolajevskij
Marco Ejem, Matej Repka - Patrik Abaffy, Andrej Škultéty, Peter Šandor
Branislav Brúder, Daniel Demo - Michail Lepskij, Alex Géci, Juraj Čech
Daniel Pangrác, Samuel Houdek - Alex Kocúrek, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Matúš Miroslav Parobek - Radovan Hanula, Martin Rolný
Martin: Patrik Richter
Matúš Lukáš Lavička, Erik Haško - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, Peter Melcher
Lukáš Belica, Dávid Nátny - Oliver Rešetár, Róbert Kalnický, Ondrej Grega
Kristián Huba, Richard Podhorský - Matúš Hlavatý, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Domen Lukan - Andrej Kubala, Marián Ďureje, Peter Malček

 

7. kolo SKALICA - MARTIN 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
07:47 Kočalka 0:1
09:49 Rajčák 1:1
23:37 Sleziak (Grega, Krcho) 1:2
50:33 Muráň (Andrek) 2:2
56:10 Pobuda (Rajčák, Rapant) 3:2
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:49 (8:22, 12:13, 13:14).
Rozhodovali: Róbert Müllner - Martin Junek, Juraj Šefčík.
Divákov: 89.
Skalica: Adam Romančík
Erik Muráň, Denis Kadlečík - Marek Pobuda, Kristián Rajčák, Miroslav Tyršel
Maximilián Mikula, Maxim Jazovskich - Samuel Andrek, Tristan Kozma, Michal Blanárik
David Rapant - Denis Klíma, Alexander Kovalskij, Matej Čulen
Martin: Pavol Maťovčík
Matúš Lukáš Lavička, Dávid Nátny - Peter Melcher, Róbert Kalnický, Oliver Rešetár
Erik Haško, Richard Podhorský - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Lukáš Belica, Denis Bakala - Ondrej Grega, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Kristián Huba, Domen Lukan - Andrej Kubala, Marián Ďureje, Peter Malček

 

8. kolo SKALICA - ŽILINA 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
18:50 Pobuda (Mikula) 1:0
27:45 Kovalskij (Čulen) 2:0
30:26 Kadlečík (Pobuda, Tyršel) v presilovke 3:0
43:44 Rajčák (Andrek) 4:0
44:30 Čulen (Kovalskij, Rapant) 5:0
55:48 Rajčák (Mikula, Derkin) v presilovke 6:0
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:23 (9:8, 9:9, 13:6).
Rozhodovali: Milan Adamec - Juraj Šefčík, Andrej Kollár.
Divákov: 120.
Skalica: Dávid Borák
Erik Muráň, Denis Kadlečík - Marek Pobuda, Richard Nemec, Miroslav Tyršel
Maximilián Mikula, Michal Blanárik - Samuel Andrek, Kristián Rajčák, Jegor Derkin
Denis Klíma, David Rapant -Tristan Kozma, Alexander Kovalskij, Matej Čulen
Žilina: Samuel Cigánik
Alexej Babenko, Šimon Káčer - Andrej Straka, Šimon Lopušan, Dávid Špinler
Daniel Slanička, Ján Kocúr - Simeon Pjaták, Petr Kráľ, Mário Brath
Samuel Domanický, Marko Lopuchovský - Filip Mrázik, Jakub Šteiniger Viktor Danylenko

 

7. kolo NITRA - ZVOLEN 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
12:56 Žiak 1:0
24:18 Baran (Jandák) 2:0
42:05 Šimkovič (Daniš) 2:1
43:01 Nociar 2:2
48:09 Švajlen (Tóth) 3:2
48:32 Žiak (Hlinka) 4:2
53:33 Baran (Rohaľ, Pončák) 5:2
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Jandák 5+DKZ pästný súboj a 10 nešportové správanie - Nociar TS seknutie, Lalík 10 nešportové správanie, Šimkovič 5+DKZ pästný súboj a 10 nešportové správanie, Šeliga 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 55:34 (16:9, 17:10, 22:15).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Juraj Konc ml., Daniel Konc ml.
Divákov: 50.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Šimon Ďurech - Hugo Kováč, Adrián Jandák, Adam Baran
Matúš Hlinka, Peter Rohaľ - Viktor Varga, Marek Šramaty, Alex Hoffmann
Denis Bulák, Karol Švajlen - Kristián Gorž, Matej Tóth, Tomáš Adamovič
Roman Ryšavý - Michal Šipoš, Kristián Včelka, Dominik Žiak
Zvolen: Marek Lupták (49. Martin Vorčák)
Martin Šeliga, Lukáš Lalík - Matej Ľupták, Patrik Halama, Martin Magdolen
Jakub Debnár, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Šimon Šimkovič, Jaroslav Sokolov
Michal Štec - Marián Čižniar, Adam Andrejko, Patrik Gergeľ

 

8. kolo NITRA - B. BYSTRICA 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
03:02 Sarvaš (Kobolka) v presilovke 0:1
46:41 Vargaeštók 0:2
59:13 Vargaeštók (Macko, Vlk) do prázdnej brány 0:3
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Kováč 5+DKZ vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:26 (17:4, 14:11, 8:11).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Peter Kiepeš, Daniel Konc ml.
Divákov: 55.
Nitra: Juraj Beržinec
Marek Martiška, Šimon Ďurech - Hugo Kováč, Marek Šramaty, Adam Baran
Denis Bulák, Peter Rohaľ - Kristián Gorž, Matej Tóth, Roman Ryšavý
Karol Švajlen, Adrián Jandák - Viktor Varga, Tomáš Adamovič, Alex Hoffmann
Michal Šipoš, Kristián Včelka, Dominik Žiak
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Kevin Jendroľ
Jakub Lopejský, Branislav Ferenčík - Ján Sarvaš, Marek Macko, Alex Vargaeštók
Samuel Hudák, Adam Moravčík - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Viktor Kucej - Roan Raáb, Mário Emanuel Kreutz, Jozef Rákoš

 

7. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
03:07 Deneš (Ferenyi, Gaťár) 1:0
16:56 Deneš (Janík, Ferenyi) v presilovke 2:0
25:58 Vlk (Kobolka, Suľovský) v presilovke 2:1
30:17 Sádecký (Komloš, Bečár) 3:1
41:31 Dúžek (Komloš, Maniaček) 4:1
Vylúčenia: 12:12 na 2 min, navyše Kuchárik 10 bitka, Hudík TS hákovanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:38 (15:10, 12:11, 13:17).
Rozhodovali: Milan Adamec - Tomáš Gegáň, Adam Jurčiak.
Divákov: 157.
Dukla: Tomáš Hrušík
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Nicolas Ferenyi, Jakub Gaťár
Šimon Bečár, Adam Dúžek - David Maniaček, Matej Sádecký, Matej Komloš
Daniel Pisch, Ján Urban - Ivan Bielousov, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik - Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Erik Párička
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Kevin Jendroľ
Jakub Lopejský, Branislav Ferenčík - Ján Sarvaš, Marek Macko, Alex Vargaeštók
Samuel Hudák, Adam Moravčík - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Viktor Kucej - Roan Raáb, Mário Emanuel Kreutz, Jozef Rákoš

 

8. kolo DUKLA - ZVOLEN 11:3 (3:1, 5:0, 3:2)
00:58 Deneš (Párička) 1:0
01:32 Bečár (Maniaček, Komloš) 2:0
07:07 Bielousov 3:0
07:44 Magdolen (Halama) 3:1
22:31 Komloš (Maniaček) v presilovke 4:1
25:06 Ferenyi (Deneš) v oslabení 5:1
29:00 Sádecký (Komloš, Urban) 6:1
34:49 Komloš (Sádecký, Maniaček) v presilovke 7:1
38:23 Janík (Maniaček) 8:1
43:58 Sádecký (Komloš) 9:1
46:03 Bielousov (Ladecký) 10:1
46:15 Deneš (Hudík, Párička) 11:1
48:15 Halama (Magdolen, Šeliga) v presilovke o dvoch 11:2
57:34 Čižniar (Jedlička) v oslabení 11:3
Vylúčenia: 7:10 na 2 min, navyše Kuchárik 5+DKZ pästný súboj - Andrejko 5+DKZ pästný súboj. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 1:1.
Strely na bránu: 40:38 (14:8, 12:15, 14:15).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Lukáš Kacej, Michal Orolin.
Divákov: 93.
Dukla: Tomáš Hrušík (41. Alex Kovalčík)
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Nicolas Ferenyi, Erik Párička
Šimon Bečár, Ján Urban Adam Dúžek - David Maniaček, Matej Sádecký, Matej Komloš
Vladimír Kuchárik, Daniel Pisch - Jakub Gaťár, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Ivan Bielousov
Zvolen: Marek Lupták (26. Martin Vorčák)
Šimon Šimkovič, Lukáš Lalík - Matej Ľupták, Adrián Daniš, Jaroslav Sokolov
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Martin Magdolen, Patrik Halama, Maroš Jedlička
Jakub Debnár, Michal Štec - Dominik Martuš, Adam Andrejko, Patrik Gergeľ
Marián Čižniar

 

7. kolo POPRAD - SR 18 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
06:57 Šimko 0:1
16:34 Králik (Podurujev, F. Mešár) 1:1
21:28 F. Mešár (Králik, Nespala) 2:1
24:47 Petrovický (Rehák, Stümpel) 2:2
28:57 Petrovický (Stümpel) v presilovke 2:3
37:13 Svitana (Semaňák, Nespala) v presilovke o dvoch 3:3
42:51 Dzivjak (Nespala) 4:3
55:36 Králik (Šotek, F. Mešár) v presilovke 5:3
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:37 (14:16, 11:12, 10:9).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Matúš Stanzel, Ľudovít Šoltés.
Divákov: 200.
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Romaňák, Tomáš Božoň - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Martin Semaňák - Semjon Podurujev, Filip Mešár, Michal Králik
Maroš Mešár, Stanoslav Slavkovský - Viktor Kolesár, Martin Dlugolinský, Adrián Pavlov
Kamil Krempaský, René Turan - Jakub Nespala, Jakub Slivka, Samuel Džerenga
Reprezentácia SR 18: Šimon Opatovský
Marek Putala, Oliver Ketner - Gabriel Olejník, Richard Petráš, Jakub Ragan
Michal Kapičák, Rayen Petrovický - Oliver Stümpel, Samuel Rehák, Ferdinand Tóth
Matej Jacko, Adam Stripai - Michal Stanček, Jakub Šimko
Dominik Verčík - Roman Vaňo, Jakub Demek, Štefan Dlugoš

 

8. kolo KOŠICE - SR 18 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
05:16 Šimko (Petrovický, Stanček) 0:1
07:41 Vereš (Sirotňák, Palacko) 1:1
20:17 Frič (Hrabčák, Matej) 2:1
35:58 Frič (Palacko, Matej) 3:1
38:38 Soľár (Barger, Sedlák) 4:1
57:33 Nagy do prázdnej brány 5:1
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:33 (5:13, 11:9, 11:11).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Martin Jobbágy, Andrej Bogdaň.
Divákov: 140.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Markuš, Miroslav Novota - Samuel Hrabčák, Patrik Frič, Adam Matej
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Adam Jobbágy, Viktor Juraško - Dávid Soľár, Patrik Barger, Jakub Sedlák
Tomáš Veteška - Igor Olbert
Reprezentácia SR 18: Jakub Sihelský (41. Šimon Opatovský)
Marek Putala, Oliver Ketner - Gabriel Olejník, Richard Petráš, Jakub Ragan
Michal Kapičák, Rayen Petrovický - Oliver Stümpel, Samuel Rehák, Ferdinand Tóth
Matej Jacko, Adam Stripai - Michal Stanček, Jakub Šimko
Dominik Verčík - Roman Vaňo, Jakub Demek, Štefan Dlugoš
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež



Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 20.10.2019 02:57
TímZSkóreB
1.B. Bystrica1235:2226
2.Slovan1239:2525
3.Zvolen1246:3124
4.Košice1236:2524
5.Michalovce1232:2821
6.Trenčín1232:2921
7.Poprad1233:3117
8.Miškovec1232:3316
9.Budapešť1237:4016
10.Detva1233:3714
11.N. Zámky1230:3712
12.Nitra1227:3912
13.L. Mikuláš1219:546
TímZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava 131002166:3732
2.Topoľčany13910344:3029
3.Sp.Nová Ves14810559:5026
4.Martin13621449:4223
5.Dubnica13620546:4422
6.Skalica14611654:3921
7.Levice14602649:5320
8.Žilina13411734:4115
9.P.Bystrica14311939:5612
10.Trnava132011037:687
11.SR 184000410:270
Aktualizované: 20.10.2019 04:03
TímZVVPPPPSkóreB
1.Dukla141101258:2534
2.Nitra141002265:3832
3.Poprad15920476:3831
4.Košice15713460:4426
5.B. Bystrica14721445:3426
6.Zvolen14700750:7621
7.Martin14610736:3820
8.SR 1816412945:5616
9.Žilina14320929:5713
10.Skalica153101140:7711
11.Slovan152121036:5710
Aktualizované: 20.10.2019 16:01
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra161121279:3438
2.Košice141210158:1838
3.Poprad141202052:2238
4.Slovan16920556:3831
5.Dukla14810550:3126
6.Púchov14803359:3424
7.Trnava14711546:3924
8.Martin14522543:4921
9.B. Bystrica14600839:3318
10.Michalovce144001031:6112
11.Spišská142111027:599
12.Žilina142111025:579
13.Skalica142011122:567
14.L. Mikuláš140101319:75-1
Aktualizované: 20.10.2019 17:04
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.10.2019 18:56
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 20.10.2019 18:56
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.10.2019 18:56
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 20.10.2019 18:56
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 20.10.2019 18:56
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.10.2019 18:56

Bleskovky

Frölunda - Malmö 4:1 v 12. kole švédskej ligy

Švédska hokejová liga pokračovala v sobotu zápasmi 12. kola. Výsledky: Färjestad - Lulea 2:3, Frölunda - Malmö 4:1, Leksand - Djurgarden 0:4, Rögle - Skelleftea 3:0, Örebro - HV 71 1:3, Oskarshamn - Linköping 3:2, Växjö - Brynäs 4:1.
včera o 20:47 - TASR

Kometa Brno - HC Plzeň 3:1 v sobotnom zápase českej extraligy

Hokejisti Komety Brno zvíťazili v sobotnom domácom zápase najvyššej českej súťaže nad Plzňou 3:1. Sumár: Kometa Brno - HC Plzeň 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) Góly: 7. Němec, 21. Zaťovič, 60. Lev - 7. Mertl.
včera o 19:53 - TASR

Hischier podpísal s New Jersey nový sedemročný kontrakt

Švajčiarsky hokejista Nico Hischier predĺžil v piatok spoluprácu s klubom NHL New Jersey Devils. Nová lukratívna sedemročná zmluva mu vynesie celkovo 50,75 milióna dolárov, ročne tak v priemere zarobí 7,25 milióna USD.
včera o 09:54 - TASR

Zykov si nezahrá 20 zápasov za porušenie antidopingového programu

Vedenie zámorskej hokejovej NHL suspendovalo ruského útočníka Vegas Golden Knights Valentina Zykova na 20 zápasov za porušenie antidopingového programu. Zykov podľa generálneho manažéra "zlatých rytierov" Georgea McPheea užil prípravky, ktoré neboli schválené klubom a vedenie o tom neinformoval.
18.10.2019 09:26 - TASR

Straubing - Mannheim 5:1 v nemeckej lige

Výsledok štvrtkového zápasu nemeckej hokejovej ligy: Straubing - Mannheim 5:1.
17.10.2019 21:45 - TASR

Lulea – Leksands 4:3 vo švédskej lige, Hrivík 1+0

Vo štvrtkovom zápase 11. kola švédskej hokejovej ligy prehral Leksand na ľade tímu Lulea HF 3:4. V drese hostí si pripísal gól slovenský útočník Marek Hrivík. výsledky: Brynäs IF - IK Oskarshamn 4:1, Djurgardens IF Hockey - Skelleftea AIK 1:3,Färjestad BK - Rögle BK 5:3, Frölunda HC - Vaxjö Lakers HC 6:5 pp, Linköpings HC - Örebro HK 2:5, Lulea HF - Leksands IF 4:3, Malmö - HV 71 3:4 sn.
17.10.2019 21:38 - TASR

Tréner Stavjaňa po 11 zápasoch skončil v Zlíne, nahradil ho Svoboda

Vedenie českého extraligového klubu PSG Berani Zlín odvolalo z funkcie hlavného trénera Antonína Stavjaňu. Skúsený kormidelník, ktorý prišiel pred sezónou 2019/2020 z Nitry, viedol mužstvo v 11 zápasoch. Zlín v nich získal iba 6 bodov a je na poslednom 14. mieste tabuľky.
17.10.2019 21:28 - TASR

IFK Helsinki – Kärpät Oulu 4:3 pp, brankár Rybár asistoval

Vo štvrtkovom zápase fínskej hokejovej ligy prehral Kärpät Oulu s brankárom Patrikom Rybárom a útočníkom Michalom Krištofom na ľade IFK Helsinki 3:4 po predĺžení. Slovenský gólman asistoval pri góle Miku Pyoralu na 3:3. výsledok: IFK Helsinki – Kärpät Oulu 4:3 pp /za hostí Rybár 0+1/.
17.10.2019 20:36 - TASR

Záborský i Grman prispeli asistenciami k výhre SaiPy vo fínskej lige

Slovenskí hokejisti v drese SaiPy Tomáš Záborský a Mário Grman prispeli gólovou asistenciou k domácej výhre svojho tímu nad JYP Jyväskylä 2:1 v stredajšom zápase najvyššej fínskej súťaže. Rozhodujúci gól, na ktorý prihral Grman, padol 61 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času.
16.10.2019 20:14 - TASR

TPS Turku - KooKoo 1:4 vo fínskej lige

Hokejisti KooKoo zvíťazili v utorňajšom zápase fínskej ligy na ľade TPS Turku 4:1 Liiga - výsledok: TPS Turku - KooKoo 1:4.
15.10.2019 21:26 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

22. 10. 2019
Košice - N. Zámky o 17:30
Detva - B. Bystrica o 18:00
Poprad - Zvolen o 18:00
Miškovec - Budapešť o 18:00
Nitra - Michalovce o 18:00
Slovan - L. Mikuláš o 18:30

Odohrané zápasy

18. 10. 2019
N. ZámkyDetva
3:0REPORT
PopradTrenčín
2:3 SNREPORT
ZvolenNitra
4:0REPORT
MichalovceBudapešť
4:1REPORT
L. MikulášKošice
2:4REPORT
13. 10. 2019
DetvaSlovan
2:4REPORT

Najviac bodov

Marcel HaščákKOS16 bodov
2.McPherson A.ZVO16
3.Chovan M.KOS16
4.Hickmott J.BBY16
5.Zigo T.SBA15

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS12 gólov
2.Bonis K.ZVO9
3.Zigo T.SBA9
4.Jääskeläinen J.BBY8
5.Langkow C.MAC8

Najlepší brankár

Matej TomekTRE95.35 perc
2.Košarišťan A.KOS94.22 %
3.Beskorowany T.BBY93.67 %
4.Brust B.SBA93.58 %
5.Rajna M.MIS92.88 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
KB Sports