Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Extraliga juniorov: 9. a 10. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
30.9.2018 17:37 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Až v piatich zápasoch víkendového dvojkola si brankári udržali čisté konto - trenčiansky Michal Gabriš v sobotu proti Slovanu, martinský Timotej Michálek v oboch dueloch proti Banskej Bystrici, a nitrianski Richard Alexander Pončák a Frederik Hudec v Košiciach.


9. kolo DUKLA - SLOVAN 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
09:13 Luhový (Haščák, Dúžek) v presilovke 1:0
28:28 Pelech (Haščák, Dúžek) v presilovke 2:0
34:38 Martiška (Chromiak) 3:0
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 46:25 (17:6, 14:8, 15:11).
Rozhodovali: Mário Krist - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Divákov: 182.
Dukla: Michal Gabriš
Jakub Martiška, Martin Božík - Martin Chromiak, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Adam Dúžek, Marko Stacha - Michal Luhový, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Michal Chatrnúch, Michal Žák - Viktor Ďurina, Matej Honeček, David Maniaček
David Janík - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Matej Komloš
Slovan: Martin Vičan
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Alex František Kupka, Juraj Adamovič, Ján Ševčík
Marco Ejem, Andrej Guriš - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Adam Martin Korec, Lukáš Miklovič - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Ján Špaček - Dušan Štefanco, Juraj Čech

 

10. kolo DUKLA - SLOVAN 7:1 (2:1, 1:0, 4:0)
00:58 Luhový (Pelech) 1:0
04:50 Uram (Šalka, Štefanco) v presilovke 1:1
18:50 Luhový (Haščák, Dúžek) 2:1
37:08 Luhový (Haščák, Pelech) 3:1
43:28 Stacha (Ďurina, Sárdi) 4:1
46:55 Božík (Škvarka) 5:1
52:38 Jakubec (Stacha, Katreniak) 6:1
54:42 Maniaček (Žák) 7:1
Vylúčenia: 5:3 na 2 min, navyše Sárdi 5+DKZ napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:41 (10:11, 14:14, 6:16).
Rozhodovali: Milan Novák - Jozef Valo, Andrej Kollár.
Divákov: 187.
Dukla: Filip Katreniak
Jakub Martiška, Martin Božík - Martin Chromiak, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Adam Dúžek, Marko Stacha - Michal Luhový, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Michal Chatrnúch, Michal Žák - Viktor Ďurina, Matej Honeček, David Maniaček
David Janík - Máté Sárdi, Matej Komloš
Slovan: Roman Sabo (53. Martin Vičan)
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Dominik Jendek, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Marco Ejem, Andrej Guriš - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Adam Martin Korec, Lukáš Miklovič - Juraj Čech, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Ján Špaček - Dušan Štefanco

 

9. kolo KOŠICE - NITRA 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
04:48 Hvizdoš (Baran, Gubo) 0:1
37:22 Šturdík (Mrázik) 0:2
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:26 (13:5, 7:11, 7:10).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Andrej Bogdaň, Ondrej Homola.
Divákov: 81.
Košice: Kristián Adamko
Jakub Cibák, Adam Markuš - Patrik Frič, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Samuel Sirotňák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič, Ján Bajtoš - Gabriel Vereš, Dominik Borov, Kristián Uhrin
Oliver Zahuranec - Ondrej Lukáčik, Ján Munka
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Ondrej Šturdík - Erik Gubo, Tomáš Štefanka, Alex Hoffmann
Milan Hudec, Jakub Soveľ - Adam Baran, Alexander Hvizdoš, Matej Mrázik
Matúš Hlinka, Denis Bulák - Hugo Kováč, Jakub Minárik, Viktor Varga
Peter Rohaľ, Samuel Matúš - Tomáš Adamovič, Kristián Gorž

 

10. kolo KOŠICE - NITRA 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
11:44 Kováč (Štefanka, Šturdík) 0:1
28:07 Mrázik (Martiška) 0:2
33:39 Hvizdoš (Soveľ, Baran) 0:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Hudec 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:29 (13:6, 9:12, 6:11).
Rozhodovali: Marián Žák - Andrej Bogdaň, Richard Herich.
Divákov: 101.
Košice: Matúš Horváth
Jakub Cibák, Adam Markuš - Patrik Frič, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Samuel Sirotňák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič, Ján Bajtoš - Gabriel Vereš, Dominik Borov, Kristián Uhrin
Oliver Zahuranec - Ondrej Lukáčik, Ján Munka
Nitra: Frederik Hudec
Marek Martiška, Ondrej Šturdík - Erik Gubo, Jakub Minárik, Alex Hoffmann
Milan Hudec, Jakub Soveľ - Adam Baran, Alexander Hvizdoš, Matej Mrázik
Matúš Hlinka, Denis Bulák - Hugo Kováč, Tomáš Štefanka, Viktor Varga
Peter Rohaľ, Samuel Matúš - Tomáš Adamovič, Kristián Gorž

 

9. kolo POPRAD - ŽILINA 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
01:01 Miškovec (Olejník) 1:0
02:25 Udovyčenko (Groma, Domanický) 1:1
05:23 Dzivjak (Václav) 2:1
21:26 Tyczynski (Miškovec, Václav) 3:1
25:51 Hryzák (Udovyčenko) 3:2
26:20 Rób. Hohol (Česánek) 4:2
28:02 Václav (Nespala, Tyczynski) 5:2
44:56 Figura (Božoň, Dzivjak) 6:2
Vylúčenia: 10:8 na 2 min, navyše Olejník 10+DKZ napádanie rozhodcov - Lackovič 10 napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:17 (7:7, 12:6, 12:4).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Ľudovít Šoltés, Jozef Paulíny.
Divákov: 86.
Poprad: Roman Rychlík
Lukáš Turan, Boris Česánek - Adrián Valigura, Michal Králik, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Martin Semaňák - Lukáš Olejník, Damian Tyczynski, Adrián Miškovec
Tomáš Božoň, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Rastislav Václav
Dávid Šoltés, Damián Iglovský - Juraj Figura, Radoslav Hohol, Adrián Pavlov
Žilina: Jakub Lackovič (27. Tomáš Hrušík)
Martin Turian, Jakub Pišoja - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Vladimír Krč
Dominik Surán, Michal Coma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Marko Lopuchovský, Igor Kotala - Tristan Kozma, Daniel Dilkov, Norbert Gálik
Alexej Babenko, Samuel Domanický - Andrij Udovyčenko, Martin Vydra, Albert Groma

 

10. kolo POPRAD - ŽILINA 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
00:33 Tyczynski (Miškovec, Česánek) 1:0
08:33 Rad. Hohol (Olejník) 2:0
12:35 Pavlov (Česánek, Valigura) 3:0
17:01 Pišoja (Turian, Hryzák) v presilovke o dvoch 3:1
24:06 Miškovec (Tyczynski, Václav) 4:1
33:39 Hryzák (Coma) 4:2
36:54 Valigura (Nespala, Králik) 5:2
47:47 Valigura (Tyczynski, Miškovec) 6:2
Vylúčenia: 5:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:22 (12:10, 11:7, 10:5).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Ľudovít Šoltés, Michal Mišek.
Divákov: 55.
Poprad: Roman Rychlík
Lukáš Turan, Boris Česánek - Adrián Valigura, Michal Králik, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Martin Semaňák - Lukáš Olejník, Damian Tyczynski, Adrián Miškovec
Tomáš Božoň, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Rastislav Václav
Dávid Šoltés, Damián Iglovský - Juraj Figura, Radoslav Hohol, Adrián Pavlov
Žilina: Tomáš Hrušík (48. Jakub Lackovič)
Martin Turian, Jakub Pišoja - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák
Dominik Surán, Michal Coma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Marko Lopuchovský, Igor Kotala - Tristan Kozma, Daniel Dilkov, Norbert Gálik
Alexej Babenko, Samuel Domanický - Andrij Udovyčenko, Martin Vydra, Albert Groma

 

9. kolo MARTIN - B. BYSTRICA 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
49:12 Deneš (Kaněra, Kalnický) 1:0
59:30 Paulíny (Lalík) 2:0
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:29 (7:8, 7:10, 10:11).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Ivan Gajdošík, Michal Kováčik.
Divákov: 97.
Martin: Timotej Michálek
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Adam Paulíny, Martin Barto, Martin Mirilovič
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Andrej Hús
Andrej Humaj, Peter Junas - Boris Deneš, Marcel Kaněra, Robin Révész
Richard Podhorský, Marek Kubány - Matej Repka, Róbert Kalnický, Peter Malček
B. Bystrica: Matej Šimo
Adam Kobolka, Martin Dlapka - Martin Majerík, Marek Chamula, Ján Sarvaš
Adam Moravčík, Félix Petrinec - Matúš Bodnár, Dávid Pastucha, Samuel Širo
Jakub Lopejský, Michal Ganz - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Matej Kraut

 

10. kolo MARTIN - B. BYSTRICA 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
50:15 Mirilovič (Kaněra, Révész) 1:0
59:32 Barto (Paulíny, Mirilovič) v presilovke do prázdnej brány 2:0
Vylúčenia: 4:3 na 2 min, navyše Bodnár 5+DKZ napadnutie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:32 (14:8, 15:11, 10:13).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Marián Znak, Michal Kováčik.
Divákov: 118.
Martin: Timotej Michálek
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Adam Paulíny, Martin Barto, Martin Mirilovič
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Andrej Hús
Andrej Humaj, Peter Junas - Boris Deneš, Marcel Kaněra, Robin Révész
Richard Podhorský, Róbert Bače - Matej Repka, Róbert Kalnický, Peter Malček
B. Bystrica: Matej Šimo
Michal Ganz, Félix Petrinec - Matúš Bodnár, Dávid Pastucha, Ján Sarvaš
Jakub Lopejský, Martin Dlapka - Martin Majerík, Mário Jamrich, Michal Suľovský
Adam Moravčík, Adam Kobolka - Alex Vargaeštók, Marek Chamula, Matej Kraut
Samuel Širo

 

9. kolo SKALICA - L. MIKULÁŠ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
27:43 Monachov (Šmída) v oslabení 1:0
40:46 Šmída (Vanek, Štepanovský) v presilovke 2:0
48:32 Rolný 2:1
59:28 Šmída (Monachov) 3:1
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 39:23 (10:12, 17:7, 12:4).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 69.
Skalica: Dávid Borák
Richard Vanek, Marek Štepanovský - Jegor Derkin, Sebastián Šmída, Alexej Monachov
Erik Muráň, Jozef Melicher - Marek Pobuda, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Adam Vlčák, David Rapant - David Balát, Jakub Lacho, Dominik Kovačovský
Denis Kadlečík - Igor Olbert, Jaroslav Trocenko, Maxim Kondratenko
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Matúš Gregor, Matúš Miroslav Parobek - Vladimír Vybiral, Simon Kalousek, Martin Rolný
Daniel Vyparina, Ján Revaj - Adam Nechaj, Martin Barna, Martin Židek
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adrián Betušťák, Adam Haluška, Dominik Béreš
Filip Senko - Dávid Špinler, Juraj Fekete, Adam Strečok

 

10. kolo SKALICA - L. MIKULÁŠ 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
21:09 Jaša (Šmída, Hílek) v presilovke 1:0
31:18 Haluška (Strečok, Kalousek) 1:1
32:16 Derkin (Šmída, Šagát) 2:1
41:38 Monachov z trestného strieľania 3:1
44:40 Béreš (Fekete) 3:2
Vylúčenia: 2:4 na 2 min, navyše Revaj TS podrazenie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:20 (12:7, 16:6, 15:7).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Ivan Haringa, Martin Junek.
Divákov: 62.
Skalica: Adam Romančík
David Hílek, Pavol Šagát - Alexej Monachov, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Erik Muráň, Jozef Melicher - David Balát, Dominik Kovačovský, Marek Pobuda
Adam Vlčák, David Rapant - Jaroslav Trocenko, Maxim Kondratenko
Denis Kadlečík - Igor Olbert, Sebastián Šmída, David Jaša - Jegor Derkin
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Maxim Nikolajev, Matúš Miroslav Parobek - Adam Strečok, Simon Kalousek, Adam Haluška
Daniel Vyparina, Ján Revaj - Dávid Špinler, Martin Barna, Martin Rolný
Patryk Gosztyla, Matúš Gregor - Martin Židek, Juraj Fekete, Dominik Béreš
Filip Senko - Adrián Betušťák
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


MT_člen

 

Konečne Martin! Potrebovali sme to ako soľ. Potrebovali sme odraziť sa od dna. Snáď to už bude iba lepšie.
30.9.2018 - 19:52
+2

kelnička

 

Eh veru
30.9.2018 - 21:04
0

Big Bear

 

Tento vikend bodova zatva juniorka aj dorast
30.9.2018 - 23:09
+2

jozo

 

podme Martin
30.9.2018 - 21:42
0

len_tak

 

Slovan dnes v poslednej tretine zo šiestich striel na bránu dostal štyri góly?
30.9.2018 - 21:44
+1


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica53179:126107
2.Zvolen53178:118104
3.Košice53175:127103
4.Poprad54159:13999
5.Nitra53203:13198
6.N. Zámky54141:12392
7.Miškovec53140:13885
8.Trenčín53137:12782
9.Detva53140:17862
10.Budapešť53148:18858
11.L. Mikuláš53122:16652
12.Žilina53140:20349
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4328618184:11197
2.Dukla4230327197:10795
3.Nitra43203515157:13271
4.Slovan43183319157:14863
5.Košice43154717136:14160
6.B. Bystrica42163320114:13557
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina44128420116:13256
2.Skalica44145421112:15056
3.Martin44143522102:15553
4.L. Mikuláš4410152897:16134
Aktualizované: 17.2.2019 03:47
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4636118223:108111
2.Košice4628459184:10597
3.Poprad46284410194:11896
4.Dukla46266311171:9493
5.Púchov46274411152:9293
6.B. Bystrica46237214157:12985
7.Spišská46224416151:12678
8.Michalovce46184321135:16165
9.Martin46181324133:15459
10.Nitra46163225124:14556
11.Skalica46132427106:18247
12.L. Mikuláš46110332107:17736
13.Žilina4684430107:20236
14.Zvolen464024084:23511
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
4Jokerit Helsinky59305018182-15476
5Dynamo Moskva59266021148-13570
6Spartak Moskva59217023152-14864
7HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
8HK Soči59169024138-15460
9Dinamo Riga59177025119-14858
10Severstal Čerepovec60139034117-17348
11HC Dinamo Minsk59142035110-17040
12HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 07:25
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
2Barys Astana59289012186-14384
3Avangard Omsk612810018170-13081
4Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
5Ak Bars Kazaň59334017158-12879
6Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
7Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
8Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
9HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
10Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
11Red Star Kunlun59181030132-17748
12Admiral Vladivostok59165033133-16947
13Amur Chabarovsk59153032117-17245
Aktualizované: 17.2.2019 07:25
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
4Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
5Barys Astana59289012186-14384
6Avangard Omsk612810018170-13081
7Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
8Ak Bars Kazaň59334017158-12879
9Jokerit Helsinky59305018182-15476
10Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
11Dynamo Moskva59266021148-13570
12Spartak Moskva59217023152-14864
13Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
14HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
15HK Soči59169024138-15460
16Dinamo Riga59177025119-14858
17Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
18HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
19Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
20Red Star Kunlun59181030132-17748
21Severstal Čerepovec60139034117-17348
22Admiral Vladivostok59165033133-16947
23Amur Chabarovsk59153032117-17245
24HC Dinamo Minsk59142035110-17040
25HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 07:25
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5830516212-17477
2San Jose Sharks5929617214-18477
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6128622186-16073
5Vegas Golden Knights6026624180-16968
6St. Louis Blues5726422170-16265
7Dallas Stars5824524145-14963
8Minnesota Wild5824325164-17260
9Vancouver Canucks6018827170-18859
10Colorado Avalanche5822124186-19257
11Arizona Coyotes5820627152-16757
12Chicago Blackhawks5916826192-21657
13Edmonton Oilers5816829163-19553
14Anaheim Ducks5815727128-18553
15Los Angeles Kings5816729141-17952
Aktualizované: 17.2.2019 07:25
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning5935911232-15992
2New York Islanders5827817169-13876
3Boston Bruins5927717175-15076
4Toronto Maple Leafs5830619206-16475
5Washington Capitals5825719197-18471
6Columbus Blue Jackets5726721185-17269
7Montreal Canadiens5825620173-16869
8Carolina Hurricanes5927422173-16568
9Pittsburgh Penguins5825521200-17967
10Buffalo Sabres57181022167-17763
11Philadelphia Flyers5821624173-19561
12New York Rangers5718724165-18858
13Florida Panthers5615924171-19456
14Detroit Red Wings5914928167-19654
15New Jersey Devils5818428169-20352
16Ottawa Senators5817531179-21149
Aktualizované: 17.2.2019 07:25
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.2.2019 07:25

Bleskovky

Jaroš pomohol dvomi asistenciami k triumfu Ottawy, Cehlárik 0+1

Slovenský hokejový obranca Christián Jaroš prispel dvomi asistenciami k triumfu Ottawy Senators v nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Winnipegu Jets 4:3 po predĺžení. Dvadsaťdvaročný bek prihral aj na víťazný zásah Ryana Dzingela a v prebiehajúcej sezóne zaznamenal dokopy sedem bodov (1+6) v 43 stretnutiach. Jednu asistenciu zaznamenal aj útočník Peter Cehlárik ...
pred 20 min. - TASR

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
včera o 22:12 - TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
včera o 20:34 - TASR

Pelicans Lahti – KooKoo 9:4 vo fínskej lige

Helsinki 15. februára (TASR) – Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej ligy: KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 7:2 /za domácich Godla odchytal celý zápas/, Pelicans Lahti – KooKoo 9:4, Saipa Lappeenranta - Vaasan Sport 7:2, Tappara Tampere – TPS Turku 2:3
15.2.2019 20:13 - TASR

Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2 v nemeckej DEL

Hokejisti Krefeldu Pinguine zvíťazili vo štvrtkovom zápase nemeckej DEL nad Grizzly Wolfsburg 5:2. výsledok: Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2.
14.2.2019 22:14 - TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1 v zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí švédskej SHL na domácom ľade nad Malmö Redhawks 5:1. SHL - výsledky: Linköping HC - Rögle BK 3:4, Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1, Timra IK - Frölunda 1:5, Växjö Lakers - Brynäs IF 5:3, Skelleftea AIK - Mora IK 3:4 pp
14.2.2019 21:30 - TASR

Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1 vo fínskej Liige

Hokejisti Lukko Rauma rozstrieľali vo štvrtkovom súboji fínskej Liigy doma lídra tabuľky Kärpät Oulu 8:1. Liiga - výsledok: Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1.
14.2.2019 20:10 - TASR

TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1vo fínskej Liige

Hokejisti TPS Turku zvíťazili v stredajšom súboji fínskej Liigy doma nad JYP Jyväskylä 4:1. Liiga - výsledky: IFK Helsinki - Sport Vaasa 5:2, Ässät Pori - Hämeenlinna 4:3 pp, TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1
13.2.2019 20:00 - TASR

Davos - Zug 1:5 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Davos - Zug 1:5, Zürich - Servette Ženeva 1:4.
12.2.2019 22:30 - TASR

Brynäs - Lulea HF 1:2 pp v utorkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v utorňajšom stretnutí švédskej SHL na ľade Brynäsu 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Brynäs - Lulea HF 1:2 pp, Djurgarden IF - Timra IK 2:1 pp, Frölunda - Växjö Lakers 4:3 pp a sn, HV 71 - Skelleftea 1:3, Malmö Redhawks - Färjestad BK 5:6, Mora IK - Linköping HC 3:2 pp a sn, Rögle BK - Örebro HK 5:2.
12.2.2019 21:53 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

17. 02. 2019
Poprad - Miškovec o 16:00
Nitra - Žilina o 16:00
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
B. Bystrica - Detva o 17:00
Trenčín - Zvolen o 17:00
Budapešť - Košice o 17:30

Odohrané zápasy

15. 02. 2019
MiškovecN. Zámky
1:2 SNREPORT
ZvolenB. Bystrica
2:4REPORT
DetvaPoprad
3:4 SNREPORT
NitraL. Mikuláš
4:1REPORT
ŽilinaBudapešť
3:2REPORT
KošiceTrenčín
4:2REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY68 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO60
4.Lantoši R.NIT55
5.Higgs B.BBY54

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Blackwater J.NIT29
3.Asselin G.BBY28
4.Buček S.NIT26
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.21 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.47 %
4.Košarišťan A.NZA93.23 %
5.Vošvrda T.POP93.1 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov