Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Extraliga juniorov: 9. a 10. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
30.9.2018 17:37 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Až v piatich zápasoch víkendového dvojkola si brankári udržali čisté konto - trenčiansky Michal Gabriš v sobotu proti Slovanu, martinský Timotej Michálek v oboch dueloch proti Banskej Bystrici, a nitrianski Richard Alexander Pončák a Frederik Hudec v Košiciach.


9. kolo DUKLA - SLOVAN 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
09:13 Luhový (Haščák, Dúžek) v presilovke 1:0
28:28 Pelech (Haščák, Dúžek) v presilovke 2:0
34:38 Martiška (Chromiak) 3:0
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 46:25 (17:6, 14:8, 15:11).
Rozhodovali: Mário Krist - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Divákov: 182.
Dukla: Michal Gabriš
Jakub Martiška, Martin Božík - Martin Chromiak, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Adam Dúžek, Marko Stacha - Michal Luhový, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Michal Chatrnúch, Michal Žák - Viktor Ďurina, Matej Honeček, David Maniaček
David Janík - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Matej Komloš
Slovan: Martin Vičan
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Alex František Kupka, Juraj Adamovič, Ján Ševčík
Marco Ejem, Andrej Guriš - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Adam Martin Korec, Lukáš Miklovič - Dominik Jendek, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Ján Špaček - Dušan Štefanco, Juraj Čech

 

10. kolo DUKLA - SLOVAN 7:1 (2:1, 1:0, 4:0)
00:58 Luhový (Pelech) 1:0
04:50 Uram (Šalka, Štefanco) v presilovke 1:1
18:50 Luhový (Haščák, Dúžek) 2:1
37:08 Luhový (Haščák, Pelech) 3:1
43:28 Stacha (Ďurina, Sárdi) 4:1
46:55 Božík (Škvarka) 5:1
52:38 Jakubec (Stacha, Katreniak) 6:1
54:42 Maniaček (Žák) 7:1
Vylúčenia: 5:3 na 2 min, navyše Sárdi 5+DKZ napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:41 (10:11, 14:14, 6:16).
Rozhodovali: Milan Novák - Jozef Valo, Andrej Kollár.
Divákov: 187.
Dukla: Filip Katreniak
Jakub Martiška, Martin Božík - Martin Chromiak, Richard Jakubec, Marcel Škvarka
Adam Dúžek, Marko Stacha - Michal Luhový, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Michal Chatrnúch, Michal Žák - Viktor Ďurina, Matej Honeček, David Maniaček
David Janík - Máté Sárdi, Matej Komloš
Slovan: Roman Sabo (53. Martin Vičan)
Šimon Trnavský, Matej Šalka - Dominik Jendek, Alex František Kupka, Ján Ševčík
Marco Ejem, Andrej Guriš - Michail Lepskij, Jakub Uram, Samuel Mojžiš
Adam Martin Korec, Lukáš Miklovič - Juraj Čech, Andrej Škultéty, Filip Bobál
Ján Špaček - Dušan Štefanco

 

9. kolo KOŠICE - NITRA 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
04:48 Hvizdoš (Baran, Gubo) 0:1
37:22 Šturdík (Mrázik) 0:2
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:26 (13:5, 7:11, 7:10).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Andrej Bogdaň, Ondrej Homola.
Divákov: 81.
Košice: Kristián Adamko
Jakub Cibák, Adam Markuš - Patrik Frič, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Samuel Sirotňák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič, Ján Bajtoš - Gabriel Vereš, Dominik Borov, Kristián Uhrin
Oliver Zahuranec - Ondrej Lukáčik, Ján Munka
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Ondrej Šturdík - Erik Gubo, Tomáš Štefanka, Alex Hoffmann
Milan Hudec, Jakub Soveľ - Adam Baran, Alexander Hvizdoš, Matej Mrázik
Matúš Hlinka, Denis Bulák - Hugo Kováč, Jakub Minárik, Viktor Varga
Peter Rohaľ, Samuel Matúš - Tomáš Adamovič, Kristián Gorž

 

10. kolo KOŠICE - NITRA 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
11:44 Kováč (Štefanka, Šturdík) 0:1
28:07 Mrázik (Martiška) 0:2
33:39 Hvizdoš (Soveľ, Baran) 0:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Hudec 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:29 (13:6, 9:12, 6:11).
Rozhodovali: Marián Žák - Andrej Bogdaň, Richard Herich.
Divákov: 101.
Košice: Matúš Horváth
Jakub Cibák, Adam Markuš - Patrik Frič, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Samuel Sirotňák, Adrián Palacko - Richard Faith, Adam Matej, Peter Eliáš
Ľubomír Patlevič, Ján Bajtoš - Gabriel Vereš, Dominik Borov, Kristián Uhrin
Oliver Zahuranec - Ondrej Lukáčik, Ján Munka
Nitra: Frederik Hudec
Marek Martiška, Ondrej Šturdík - Erik Gubo, Jakub Minárik, Alex Hoffmann
Milan Hudec, Jakub Soveľ - Adam Baran, Alexander Hvizdoš, Matej Mrázik
Matúš Hlinka, Denis Bulák - Hugo Kováč, Tomáš Štefanka, Viktor Varga
Peter Rohaľ, Samuel Matúš - Tomáš Adamovič, Kristián Gorž

 

9. kolo POPRAD - ŽILINA 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)
01:01 Miškovec (Olejník) 1:0
02:25 Udovyčenko (Groma, Domanický) 1:1
05:23 Dzivjak (Václav) 2:1
21:26 Tyczynski (Miškovec, Václav) 3:1
25:51 Hryzák (Udovyčenko) 3:2
26:20 Rób. Hohol (Česánek) 4:2
28:02 Václav (Nespala, Tyczynski) 5:2
44:56 Figura (Božoň, Dzivjak) 6:2
Vylúčenia: 10:8 na 2 min, navyše Olejník 10+DKZ napádanie rozhodcov - Lackovič 10 napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:17 (7:7, 12:6, 12:4).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Ľudovít Šoltés, Jozef Paulíny.
Divákov: 86.
Poprad: Roman Rychlík
Lukáš Turan, Boris Česánek - Adrián Valigura, Michal Králik, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Martin Semaňák - Lukáš Olejník, Damian Tyczynski, Adrián Miškovec
Tomáš Božoň, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Rastislav Václav
Dávid Šoltés, Damián Iglovský - Juraj Figura, Radoslav Hohol, Adrián Pavlov
Žilina: Jakub Lackovič (27. Tomáš Hrušík)
Martin Turian, Jakub Pišoja - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Vladimír Krč
Dominik Surán, Michal Coma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Marko Lopuchovský, Igor Kotala - Tristan Kozma, Daniel Dilkov, Norbert Gálik
Alexej Babenko, Samuel Domanický - Andrij Udovyčenko, Martin Vydra, Albert Groma

 

10. kolo POPRAD - ŽILINA 6:2 (3:1, 2:1, 1:0)
00:33 Tyczynski (Miškovec, Česánek) 1:0
08:33 Rad. Hohol (Olejník) 2:0
12:35 Pavlov (Česánek, Valigura) 3:0
17:01 Pišoja (Turian, Hryzák) v presilovke o dvoch 3:1
24:06 Miškovec (Tyczynski, Václav) 4:1
33:39 Hryzák (Coma) 4:2
36:54 Valigura (Nespala, Králik) 5:2
47:47 Valigura (Tyczynski, Miškovec) 6:2
Vylúčenia: 5:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:22 (12:10, 11:7, 10:5).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Ľudovít Šoltés, Michal Mišek.
Divákov: 55.
Poprad: Roman Rychlík
Lukáš Turan, Boris Česánek - Adrián Valigura, Michal Králik, Jakub Nespala
Daniel Slanina, Martin Semaňák - Lukáš Olejník, Damian Tyczynski, Adrián Miškovec
Tomáš Božoň, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Rastislav Václav
Dávid Šoltés, Damián Iglovský - Juraj Figura, Radoslav Hohol, Adrián Pavlov
Žilina: Tomáš Hrušík (48. Jakub Lackovič)
Martin Turian, Jakub Pišoja - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák
Dominik Surán, Michal Coma - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Marko Lopuchovský, Igor Kotala - Tristan Kozma, Daniel Dilkov, Norbert Gálik
Alexej Babenko, Samuel Domanický - Andrij Udovyčenko, Martin Vydra, Albert Groma

 

9. kolo MARTIN - B. BYSTRICA 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
49:12 Deneš (Kaněra, Kalnický) 1:0
59:30 Paulíny (Lalík) 2:0
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:29 (7:8, 7:10, 10:11).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Ivan Gajdošík, Michal Kováčik.
Divákov: 97.
Martin: Timotej Michálek
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Adam Paulíny, Martin Barto, Martin Mirilovič
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Andrej Hús
Andrej Humaj, Peter Junas - Boris Deneš, Marcel Kaněra, Robin Révész
Richard Podhorský, Marek Kubány - Matej Repka, Róbert Kalnický, Peter Malček
B. Bystrica: Matej Šimo
Adam Kobolka, Martin Dlapka - Martin Majerík, Marek Chamula, Ján Sarvaš
Adam Moravčík, Félix Petrinec - Matúš Bodnár, Dávid Pastucha, Samuel Širo
Jakub Lopejský, Michal Ganz - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Matej Kraut

 

10. kolo MARTIN - B. BYSTRICA 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
50:15 Mirilovič (Kaněra, Révész) 1:0
59:32 Barto (Paulíny, Mirilovič) v presilovke do prázdnej brány 2:0
Vylúčenia: 4:3 na 2 min, navyše Bodnár 5+DKZ napadnutie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:32 (14:8, 15:11, 10:13).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Marián Znak, Michal Kováčik.
Divákov: 118.
Martin: Timotej Michálek
Matúš Lukáš Lavička, Filip Lednický - Adam Paulíny, Martin Barto, Martin Mirilovič
Lukáš Lalík, Branislav Ligas - Oliver Rešetár, Jozef Martančík, Andrej Hús
Andrej Humaj, Peter Junas - Boris Deneš, Marcel Kaněra, Robin Révész
Richard Podhorský, Róbert Bače - Matej Repka, Róbert Kalnický, Peter Malček
B. Bystrica: Matej Šimo
Michal Ganz, Félix Petrinec - Matúš Bodnár, Dávid Pastucha, Ján Sarvaš
Jakub Lopejský, Martin Dlapka - Martin Majerík, Mário Jamrich, Michal Suľovský
Adam Moravčík, Adam Kobolka - Alex Vargaeštók, Marek Chamula, Matej Kraut
Samuel Širo

 

9. kolo SKALICA - L. MIKULÁŠ 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
27:43 Monachov (Šmída) v oslabení 1:0
40:46 Šmída (Vanek, Štepanovský) v presilovke 2:0
48:32 Rolný 2:1
59:28 Šmída (Monachov) 3:1
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 39:23 (10:12, 17:7, 12:4).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 69.
Skalica: Dávid Borák
Richard Vanek, Marek Štepanovský - Jegor Derkin, Sebastián Šmída, Alexej Monachov
Erik Muráň, Jozef Melicher - Marek Pobuda, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Adam Vlčák, David Rapant - David Balát, Jakub Lacho, Dominik Kovačovský
Denis Kadlečík - Igor Olbert, Jaroslav Trocenko, Maxim Kondratenko
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Matúš Gregor, Matúš Miroslav Parobek - Vladimír Vybiral, Simon Kalousek, Martin Rolný
Daniel Vyparina, Ján Revaj - Adam Nechaj, Martin Barna, Martin Židek
Patryk Gosztyla, Maxim Nikolajev - Adrián Betušťák, Adam Haluška, Dominik Béreš
Filip Senko - Dávid Špinler, Juraj Fekete, Adam Strečok

 

10. kolo SKALICA - L. MIKULÁŠ 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
21:09 Jaša (Šmída, Hílek) v presilovke 1:0
31:18 Haluška (Strečok, Kalousek) 1:1
32:16 Derkin (Šmída, Šagát) 2:1
41:38 Monachov z trestného strieľania 3:1
44:40 Béreš (Fekete) 3:2
Vylúčenia: 2:4 na 2 min, navyše Revaj TS podrazenie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:20 (12:7, 16:6, 15:7).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Ivan Haringa, Martin Junek.
Divákov: 62.
Skalica: Adam Romančík
David Hílek, Pavol Šagát - Alexej Monachov, Samuel Funtek, Michal Blanárik
Erik Muráň, Jozef Melicher - David Balát, Dominik Kovačovský, Marek Pobuda
Adam Vlčák, David Rapant - Jaroslav Trocenko, Maxim Kondratenko
Denis Kadlečík - Igor Olbert, Sebastián Šmída, David Jaša - Jegor Derkin
L. Mikuláš: Patrik Kozel
Maxim Nikolajev, Matúš Miroslav Parobek - Adam Strečok, Simon Kalousek, Adam Haluška
Daniel Vyparina, Ján Revaj - Dávid Špinler, Martin Barna, Martin Rolný
Patryk Gosztyla, Matúš Gregor - Martin Židek, Juraj Fekete, Dominik Béreš
Filip Senko - Adrián Betušťák
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


MT_člen

 

Konečne Martin! Potrebovali sme to ako soľ. Potrebovali sme odraziť sa od dna. Snáď to už bude iba lepšie.
30.9.2018 - 19:52
+2

kelnička

 

Eh veru
30.9.2018 - 21:04
0

Big Bear

 

Tento vikend bodova zatva juniorka aj dorast
30.9.2018 - 23:09
+2

jozo

 

podme Martin
30.9.2018 - 21:42
0

len_tak

 

Slovan dnes v poslednej tretine zo šiestich striel na bránu dostal štyri góly?
30.9.2018 - 21:44
+1


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.4.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 16:34
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 25.4.2019 16:34
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 16:34
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 25.4.2019 16:34
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 25.4.2019 16:34
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 25.4.2019 16:34

Bleskovky

Obranca Rutta sa pripojí k českej reprezentácii

Českú hokejovú reprezentáciu posilní pred MS v Bratislave a Košiciach ďalší hráč zo zámorskej NHL. Účasť prisľúbil obranca Tampy Bay Jan Rutta. "Rutta potvrdil účasť, bude hrať už na Carlson Hockey Games v Brne," povedal hovorca tímu Zdeněk Zikmund pre portál hokej.
pred 2 hod. - Adrián Danaj / TASR

Columbus trápia zranenia obrancov, debut možno zažije Gavrikov

Ruský hokejový obranca Vladislav Gavrikov môže v drese Columbusu Blue Jackets absolvovať debut v NHL v úvodnom zápase druhého kola play off na ľade Bostonu Bruins, kde pôsobia Slováci Zdeno Chára a Jaroslav Halák. Vo štvrtok to povedal tréner Blue Jackets John Tortorella. Obranu Columbusu trápia zranenia, od polovice februára nehrá Ryan Murray od konca marca Adam McQuaid a posledné dva zápasy série úvodného kola play off proti Tampe Bay Lightning vynechal Markus Nutivaara.
o 09:11 - Michal Bruner / TASR

Mníchov - Mannheim 0:4 v 4. finále play off nemeckej DEL

Vo štvrtom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:0 a v sérii vedú 3:1. Piaty duel je na programe v piatok.
včera o 21:51 - Michal Bruner / TASR

Djurgarden - Frölunda 5:1 v 2. finále play off švédskej ligy

Hokejisti Djurgardenu zvíťazili v stredajšom druhom zápase finále play off švédskej hokejovej ligy nad Frölundou 5:1 a vyrovnali stav série na 1:1. finále - 2. zápas: Djurgarden IF Hockey - Frölunda HC 5:1 /stav série: 1:1/.
23.4.2019 21:55 - / TASR

HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 v druhom finále play off fínskej ligy

Hokejisti HPK Hämeenlinna zvíťazili v utorkovom druhom finálovom dueli play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Kärpät Oulu 3:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Slovenský útočník Michal Krištof v drese hostí nebodoval. 2. finále - výsledok: HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 /stav série 1:1/.
23.4.2019 20:01 - / TASR

Švédov posilní útočník Hörnqvist

Patric Hörnqvist posilní hokejovú reprezentáciu Švédska na májovom svetovom šampionáte na Slovensku. Útočník Pittsburghu Penguins je štrnástym hráčom zo zámorskej NHL, ktorý bude hrať za "Tre Kronor".
23.4.2019 17:39 - / TASR

Francúzi na šampionáte na Slovensku bez Stephana Da Costu

Francúzski hokejoví reprezentanti sa na MS predstavia bez Stephana Da Costu. Útočník Jekaterinburgu sa necíti byť fyzicky pripravený a po skončení sezóny v KHL dal prednosť oddychu. Francúzi budú jedným zo súperov Slovenska v košickej A-skupine.
23.4.2019 09:24 - Michal Bruner / TASR

Tretie finále nemeckej DEL pre Mannheim

V treťom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:1 a v sérii vedú 2:1.
22.4.2019 16:53 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi mesiaca apríl Metsola, Robinson a Grigorenko

Najlepšími hráčmi mesiaca apríl sa v Kontinentálnej hokejovej lige stali brankár Juha Metsola, obranca Mat Robinson a útočník Michail Grigorenko.
22.4.2019 15:58 - Michal Bruner / TASR

Vo finále o Norrisovú trofej trio Burns, Giordano, Hedman

Najlepší obranca tejto sezóny NHL vzíde z trojice hokejistov Brent Burns (San Jose), Mark Giordano (Calgary) a Victor Hedman (Tampa Bay). Víťaza Norrisovej trofeje vyhlásia 19. júna v Las Vegas.
22.4.2019 11:30 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

16. 04. 2019
B. BystricaNitra
6:2REPORT
14. 04. 2019
NitraB. Bystrica
2:1 SNREPORT
13. 04. 2019
NitraB. Bystrica
3:7REPORT
10. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:1REPORT
09. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:2 PPREPORT
05. 04. 2019
ZvolenNitra
1:4REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola