Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: Prvé zápasy štvrťfinále play-off (aktualizované)

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
28.2.2019 20:36 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 34 prejsť na diskusiu

V prvom štvrťfinálovom zápase sa doma výsledkovo celkom jasne darilo Bystrici, ktorá porazila Slovan 9:3, a Nitre, ktorá nad súperom z Košíc vyhrala 5:1. Najtesnejší výsledok sa zrodil v Trenčíne, kde domáca Dukla porazila Skalicu 5:4. Jediné tabuľkové prekvapenie sa tak paradoxne konalo na ľade lídra, keď Poprad musel skloniť hlavu pred Žilinou po prehre 4:6. V druhom zápase si mečbal výhrami vytvorili Dukla, Nitra aj Bystrica, zatiaľčo Poprad sériu vyrovnal. Štvrťfinále pokračuje v nedeľu 3. marca v Skalici od 15:00, v Košiciach od 16:30 a v Žiline a Bratislave od 17:00.


POPRAD (1.) - ŽILINA (8.) stav série 1:1
prvý zápas 4:6 (2:2, 2:1, 0:3)
06:21 Hryzák (Krieger, Dlugoš) v presilovke 0:1
11:12 Semaňák (Nespala, Olejník) 1:1
15:12 Bielousov (Valo, Babenko) v presilovke 1:2
17:20 Česánek (Valigura, Králik) v presilovke 2:2
27:36 Korbáš (Straka) 2:3
32:24 Václav (Nespala, Krempaský) v presilovke 3:3
34:55 Králik (Tyczynski, Česánek) 4:3
44:00 Gálik (Straka, Dlugoš) 4:4
56:07 Turian (Valášek, Bielousov) 4:5
56:58 Hryzák (Scheuer, Groma) 4:6
Vylúčenia: 5:4 na 2 min, navyše Turian 10 nešportové správanie. Presilovky: 2:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 38:30 (12:11, 14:13, 12:6).
Rozhodovali: Vladimír Snášel, Tomáš Orolin - Rastislav Gajan st., Róbert Gavalier.
Divákov: 250.
Poprad: Daniel Jakub Pavličko
Boris Brincko, Dávid Romaňák - Lukáš Olejník, René Svitana, Jakub Nespala
Martin Krempaský, Tomáš Božoň - Michal Králik, Damian Tyczynski, Adrián Valigura
Martin Semaňák, Boris Česánek - Adam Jevoš, Peter Kundrik, Rastislav Václav
Adrián Pavlov, Stanislav Slavkovský - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Boris Martančík
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Dominik Surán - Michal Coma, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marcel Dlugoš, Jakub Savara - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Marek Krieger
Marek Scheuer, Albert Groma - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Igor Kotala, Alexej Babenko - Andrij Udovyčenko, Adrián Valo, Ivan Bielousov

 

druhý zápas 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
12:52 Nespala (Králik) v oslabení 1:0
34:39 Valigura (Václav, Kundrik) 2:0
43:11 Krempaský (Slanina, Králik) 3:0
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 43:23 (14:6, 16:10, 13:7).
Rozhodovali: Tomáš Orolin, Vladimír Snášel - Martin Ordzovenský, Rastislav Gajan st..
Divákov: 208.
Poprad: Roman Rychlík
Boris Brincko, Dávid Romaňák - Lukáš Olejník, René Svitana, Jakub Nespala
Martin Krempaský, Daniel Slanina - Semjon Podurujev, Michal Králik, Adrián Miškovec
Martin Semaňák, Boris Česánek - Adrián Valigura, Peter Kundrik, Rastislav Václav
Adrián Pavlov, Stanislav Slavkovský - Jakub Dzivjak, Róbert Hohol, Adam Jevoš
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Dominik Surán - Michal Coma, Denis Valášek, Norbert Gálik
Marcel Dlugoš, Jakub Savara - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Marek Krieger
Marek Scheuer, Albert Groma - Simeon Pjaták, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Igor Kotala, Alexej Babenko - Andrij Udovyčenko, Adrián Valo, Ivan Bielousov

 

DUKLA (2.) - SKALICA (7.) stav série 2:0
prvý zápas 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
10:54 Škvarka (Maniaček, Ferenyi) 1:0
14:06 Nemec (Kotvan) 1:1
17:59 Chromiak (Haščák, Stacha) v presilovke 2:1
23:25 Kotvan (Nemec) 2:2
26:15 Vanek (Muráň, Funtek) v presilovke 2:3
35:43 Luhový (Jakubec, Džugan) 3:3
41:09 Džugan (Luhový, Stacha) v presilovke 4:3
43:52 Chromiak (Haščák, Škvarka) 5:3
53:45 Nemec z trestného strieľania 5:4
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Stacha TS seknutie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:34 (13:13, 10:10, 14:11).
Rozhodovali: Peter Lokšík, Gabriel Hatala - Martin Krajčík, Adam Jurčiak.
Divákov: 253.
Dukla: Jakub Kostelný
Filip Husár, Adam Dúžek - Michal Luhový, Richard Jakubec, Róbert Džugan
David Janík, Alexander Zekucia - Marcel Škvarka, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Martin Božík, Marko Stacha - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Samuel Pelech
Michal Žák, Michal Chatrnúch - Viktor Ďurina, Samuel Krajč, Matej Komloš
Skalica: Mathias Štefanka
Denis Kadlečík, David Hílek - Branislav Kotvan, Richard Nemec, David Jaša
Richard Vanek, Erik Muráň - Samuel Funtek, Miroslav Tyršel, Michal Blanárik
Dávid Rapant, Pavol Šagát - Dominik Kovačovský, Jakub Lacho, Adam Vlčák
Denis Klíma - Maxim Kondratenko, David Balát, Jaroslav Trocenko

 

druhý zápas 7:2 (1:0, 3:1, 3:1)
19:37 Škvarka (Ferenyi, Maniaček) 1:0
29:36 Maniaček (Ferenyi) v oslabení 2:0
34:37 Haščák (Chromiak, Stacha) v presilovke 3:0
34:57 Maniaček (Ferenyi, Škvarka) 4:0
38:58 Kovačovský (Lacho, Blanárik) 4:1
45:24 Husár (Chromiak, Komloš) 5:1
47:02 Džugan (Chromiak, Stacha) 6:1
51:59 Škvarka (Ferenyi) 7:1
59:51 Vanek 7:2
Vylúčenia: 7:8 na 2 min, navyše Husár 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Pelech 5+10+DKZ bitka - Muráň 5+10+DKZ bitka. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 36:15 (6:5, 12:6, 18:4).
Rozhodovali: Peter Lokšík, Ľuboš Vido - Martin Krajčík, Oto Durmis.
Divákov: 247.
Dukla: Jakub Kostelný
Filip Husár, Adam Dúžek - Michal Luhový, Richard Jakubec, Róbert Džugan
Jakub Martiška, Marko Stacha - Martin Chromiak, Jozef Haščák, Samuel Pelech
David Janík, Martin Božík - Marcel Škvarka, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Michal Žák, Michal Chatrnúch - Viktor Ďurina, Matej Honeček, Matej Komloš
Skalica: Mathias Štefanka
Denis Kadlečík, David Hílek - Branislav Kotvan, Richard Nemec, David Jaša
Richard Vanek, Erik Muráň - Samuel Funtek, Miroslav Tyršel, Michal Blanárik
Dávid Rapant, Adam Vlčák - David Balát, Jakub Lacho, Dominik Kovačovský
Jaroslav Trocenko, Denis Klíma, Maxim Kondratenko

 

NITRA (3.) - KOŠICE (6.) stav série 2:0
prvý zápas 5:1 (2:1, 1:0, 2:0)
07:40 Minárik (Múčka) 1:0
10:32 Hudák (Matej, Pavlík) v presilovke 1:1
18:03 Martiška (Minárik) 2:1
27:38 Múčka (Rohaľ, Kováč) 3:1
50:53 Múčka (Gubo, Minárik) v presilovke 4:1
52:38 Varga (Hoffmann, Baran) 5:1
Vylúčenia: 6:4. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 44:27 (13:6, 17:10, 14:11).
Rozhodovali: Daniel Konc st., Tomáš Hronský - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 150.
Nitra: Frederik Hudec
Marek Martiška, Adam Šimurda - Erik Gubo, Jakub Minárik, Mário Múčka
Jakub Soveľ, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Alexander Hvizdoš
Matúš Hlinka, Ondrej Šturdík - Tomáš Adamovič, Tomáš Štefanka, Matej Tóth
Peter Rohaľ, Kristián Gorž - Viktor Varga, Adam Baran, Alex Hoffmann
Košice: Matúš Horváth
Jakub Cibák, Adam Markuš - Adam Matej, Filip Hudák, Samuel Pavlík
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Oliver Mriglot, Jakub Köver, Matúš Havrila
Lukáš Turan, Samuel Sirotňák - Kristián Uhrin, Jakub Študenc, Patrik Frič
Oliver Zahuranec - Viktor Juraško, Ondrej Lukáčik, Ján Munka

 

druhý zápas 5:2 (0:0, 3:2, 2:0)
25:17 Soveľ (Hivzdoš, Mrázik) v presilovke 1:0
27:10 Múčka (Gubo, Minárik) 2:0
29:17 Hudák (Matej, Köver) 2:1
36:20 Múčka (Šimurda) 3:1
39:31 Havrila 3:2
45:33 Adamovič (Šturdík, Štefanka) 4:2
57:08 Kováč (Hivzdoš) 5:2
Vylúčenia: 6:12 na 2 min, navyše Hlinka 10 pästný súboj, Baran 5+DKZ pichnutie, Varga 5+10+DKZ pästný súboj - Študenc 10 pästný súboj +DKZ nešportové správanie, Munka DKZ pästný súboj, Hudák 10 nešportové správanie, Lukáčik 5+10+DKZ pästný súboj. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 52:30 (15:5, 18:11, 19:14).
Rozhodovali: Daniel Konc st., Peter Stano - Daniel Konc ml., Róbert Frimmel.
Divákov: 170.
Nitra: Frederik Hudec
Marek Martiška, Adam Šimurda - Erik Gubo, Jakub Minárik, Mário Múčka
Jakub Soveľ, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Matej Mrázik, Alexander Hvizdoš
Matúš Hlinka, Ondrej Šturdík - Tomáš Adamovič, Tomáš Štefanka, Matej Tóth
Peter Rohaľ, Kristián Gorž - Viktor Varga, Adam Baran, Alex Hoffmann
Košice: Kristián Adamko
Jakub Cibák, Adam Markuš - Adam Matej, Filip Hudák, Jakub Köver
Ľubomír Patlevič, Adrián Palacko - Samuel Pavlík, Oliver Mriglot, Matúš Havrila
Lukáš Turan, Samuel Sirotňák - Kristián Uhrin, Jakub Študenc, Patrik Frič
Ján Munka, Oliver Zahuranec - Viktor Juraško, Ondrej Lukáčik, Richard Faith

 

B. BYSTRICA (4.) - SLOVAN (5.) stav série 2:0
prvý zápas 9:3 (1:1, 4:1, 4:1)
08:43 Boldižár (Kupka) 0:1
13:42 Chamula (Slameň) 1:1
24:00 Slameň (Švarc) 2:1
27:08 Majerík (Lunter, Sojka) v presilovke 3:1
30:22 Ševčík (Ejem, Kupka) 3:2
33:00 Sojka (Vlk, Lunter) 4:2
36:16 Pastucha (Švarc, Zubák) 5:2
40:38 Lunter (Kobolka, Sojka) v presilovke 6:2
45:17 Slameň (Suľovský, Jamrich) 7:2
45:40 Sojka (Lunter, Majerík) 8:2
58:28 Baranov (Mojžiš) v presilovke 8:3
59:57 Bodnár (Sarvaš) 9:3
Vylúčenia: 5:7 na 2 min, navyše Pastucha 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Suľovský 10 pästný súboj - Géci 10 pästný súboj. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:35 (6:16, 16:11, 13:8).
Rozhodovali: Miroslav Štefik, Miroslav Valach - Miroslav Kollár, Peter Rojík.
Divákov: 132.
B. Bystrica: Matej Šimo
Adrián Zubák, Marek Švarc - Michal Suľovský, Marek Chamula, Filip Slameň
Jozef Vlk, Félix Petrinec - Ján Sarvaš, Dávid Pastucha, Matúš Bodnár
Adam Kobolka, Martin Dlapka - Martin Majerík, Dominik Sojka, Lukáš Lunter
Adam Moravčík - Mário Emanuel Kreutz, Mário Jamrich, Alex Vargaeštók
Slovan: Martin Vičan (37. Michal Vojvoda)
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Ján Ševčík, Alex František Kupka, Filip Bobál
Samuel Houdek, Marco Ejem - Michail Lepskij, Alex Géci, Samuel Mojžiš
Dávid Boldižár, Lukáš Miklovič - Jegor Baranov, Jakub Uram, Juraj Čech
Adam Martin Korec, Václav Moc - Alex Dubovecký, Matej Šalka

 

druhý zápas 5:4pp (1:1, 3:0, 0:3 - 1:0)
08:18 Bobál (Čech) 0:1
17:16 Petrinec (Švarc) v presilovke 1:1
24:33 Lunter (Majerík, Sojka) 2:1
31:08 Petrinec (Pastucha, Sarvaš) v presilovke 3:1
32:36 Majerík (Lunter, Kobolka) 4:1
55:17 Kupka (Bobál) v presilovke 4:2
55:48 Škultéty (Mojžiš) 4:3
58:34 Šalka (Ševčík) 4:4
60:28 Majerík (Lunter, Sojka) v presilovke 5:4
Vylúčenia: 8:5 na 2 min, navyše Ejem 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 3:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:38 (10:10, 9:14, 13:14 - 1:0).
Rozhodovali: Milan Novák, Milan Adamec - Jozef Valo, Miroslav Kollár.
Divákov: 147.
B. Bystrica: Matej Šimo
Adrián Zubák, Marek Švarc - Michal Suľovský, Mário Jamrich, Filip Slameň
Jozef Vlk, Félix Petrinec - Ján Sarvaš, Dávid Pastucha, Matúš Bodnár
Adam Kobolka, Martin Dlapka - Martin Majerík, Dominik Sojka, Lukáš Lunter
Adam Moravčík, Mário Emanuel Kreutz, Alex Vargaeštók
Slovan: Martin Vičan (33. Michal Vojvoda)
Šimon Trnavský, Andrej Škultéty - Ján Ševčík, Alex František Kupka, Filip Bobál
Samuel Houdek, Marco Ejem - Michail Lepskij, Alex Géci, Samuel Mojžiš
Dávid Boldižár, Lukáš Miklovič - Jegor Baranov, Juraj Čech
Adam Martin Korec, Václav Moc - Alex Dubovecký, Matej Šalka
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

34 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 24.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 24.3.2019 03:53
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 24.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce61225430176:22080
2.Nitra60223332163:18375
3.L. Mikuláš58180337157:22757
4.Skalica59154436136:24957
5.Žilina57125535136:24851
6.Zvolen5770347120:28621
Aktualizované: 25.3.2019 02:29
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.3.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 25.3.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.3.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7542521268-210101
2San Jose Sharks7536723266-23795
3Winnipeg Jets7537826254-21894
4Vegas Golden Knights7535727234-20690
5Nashville Predators7633928223-20290
6St. Louis Blues7534627223-20588
7Dallas Stars7532631188-18682
8Colorado Avalanche7631329240-22981
9Arizona Coyotes7627933199-21279
10Minnesota Wild7631432203-22379
11Chicago Blackhawks75221132248-27176
12Vancouver Canucks76211134207-23774
13Edmonton Oilers75221134213-24974
14Anaheim Ducks7723836180-23772
15Los Angeles Kings7419839178-23562
Aktualizované: 25.3.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning76451314301-202120
2Boston Bruins75351120233-189101
3Washington Capitals7635924260-23496
4New York Islanders76341025212-18495
5Toronto Maple Leafs7538625264-22394
6Pittsburgh Penguins7634724256-22693
7Carolina Hurricanes7535726225-20691
8Montreal Canadiens7634628227-21988
9Columbus Blue Jackets7532930228-21886
10Philadelphia Flyers7628832229-25280
11Florida Panthers75231030243-25578
12Buffalo Sabres74191234206-24471
13New York Rangers7421832206-24571
14New Jersey Devils7622639208-25965
15Detroit Red Wings75161138203-25664
16Ottawa Senators7520643222-27858
Aktualizované: 25.3.2019 06:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 25.3.2019 06:40

Bleskovky

New York Islanders - Arizona 2:0 v nedeľňajšom zápase (2)

Hokejisti Arizony prehrali v nedeľňajšom zápase NHL na ľade New Yorku Islanders 0:2. Slovenský útočník Richard Pánik nastúpil v prvej formácii, ale do streleckej listiny sa nezapísal. "Kojoti" prehrali piatykrát za sebou. V ďalšom zápase si Washington poradil s Philadelphiou 3:1 výsledky NHL: Washington - Philadelphia 3:1, New York Islanders - Arizona 2:0 ...
včera o 22:38 - TASR

Mannheim postúpil do semfiinále play off nemeckej ligy

Výsledky piatkových 4. zápasov štvrťfinále play off nemeckej hokejovej ligy: Augsburg - Düsseldorf 4:3 pp /stav série 3:2/, Mannheim - Norimberg 7:4 /konečný stav série 4:1/, Mníchov - Eisbären Berlín 0:3 /stav série 3:2/, Kolín - Ingolstadt 4:3 /stav série 2:3/
včera o 21:38 - Adrián Danaj / TASR

Štvrťfinále play off švédskej ligy

Výsledky nedeľňajších zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: HV 71 - Färjestad BK 1:3 /stav série 1:1/, Växjö Lakers - Lulea HF 4:5 po predĺžení /stav série 0:2/
včera o 17:46 - Adrián Danaj / TASR

HC Lausanne - SCL Tigers 8:1 v play off švajčiarskej ligy

Výsledky sobotňajších stretnutí švajčiarskej hokejovej ligy: play off, štvrťfinále – 7. zápas: HC Lausanne – SCL Tigers 8:1 /konečný výsledok série 4:3, Lausanne postúpilo do semifinále/ play out - 6. kolo: Fribourg-Gotteron – ZSC Lions 5:2, SC Rapperswil-Jona Lakers – HC Davos 2:1.
23.3.2019 22:26 - / TASR

Lukko Rauma - Tappara Tampere 2:3, Záborský 0+1

V sobotňajšom zápase štvrťfinále play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Tappary Tampere na ľade Lukka Rauma 3:2 a v sérii vedú 2:0. Asistenciu v drese hostí si pripísal slovenský útočník Tomáš Záborský. výsledky: HPK Hämeenlinna – TPS Turku 5:3 /stav série 2:0/, IFK Helsinki – Pelicans Lahti 3:2 /stav série 1:1/, Ilves Hockey – Kärpät Oulu 0:4 /stav série 0:2/, Lukko Rauma – Tappara Tampere 2:3 /za hostí Záborský 0+1, stav série 0:2/.
23.3.2019 19:08 - / TASR

Frölunda - Malmö 4:0 vo štvrťfinále play off švédskej ligy

Výsledky sobotňajších prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Djurgaarden – Skelleftea 0:2 /stav série 0:1, Frölunda – Malmö 4:0 /stav série 1:0/
23.3.2019 17:21 - / TASR

Lulea HF - Växjö Lakers HC 3:1 v play off švédskej ligy

Výsledky prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Färjestad BK – HV 71 1:2 pp /stav série 0:1/, Lulea HF – Växjö Lakers HC 3:1 /stav série 1:0/
22.3.2019 22:25 - / TASR

Kärpät Oulu - Ilves Tampere 4:3 pp, Krištof 0+2

V prvom štvrťfinálovom zápase play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Kärpätu Oulu nad Ilves Tampere 4:3 po predĺžení. Dve asistencie v drese domácich si pripísal slovenský útočník Michal Krištof. výsledky: Kärpät Oulu – Ilves Tampere 4:3 pp /za domácich Krištof 0+2, stav série 1:0/, Tappara Tampere – Lukko Rauma 3:2 /stav série 1:0/
22.3.2019 21:15 - / TASR

Bern postúpil do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu postúpili do semifinále play off švajčiarskej ligy. V šiestom štvrťfinálovom zápase zvíťazili na ľade Servette Ženeva 3:2 po predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:2. štvrťfinále play off - 6. zápasy Langnau - Lausanne 4:2 /stav série: 3:3/ Servette Ženeva - Bern 2:3 pp /stav série: 2:4/ o udržanie: Davos - Fribourg 1:2 Zürich - Rapperswil 1:4
22.3.2019 07:59 - Adrián Danaj / TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
20.3.2019 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
27. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00
28. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00
29. 03. 2019
Nitra - Zvolen o 18:00
30. 03. 2019
Nitra - Zvolen o 18:00

Odohrané zápasy

24. 03. 2019
B. BystricaPoprad
4:3REPORT
23. 03. 2019
B. BystricaPoprad
5:4REPORT
ŽilinaMichalovce
1:2REPORT
21. 03. 2019
MichalovceŽilina
2:0REPORT
20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov