Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 1. a 2. kolo

Až šesť tímov v úvodnom dvojkole novej sezóny nezaváhalo, po šesť bodov si pripočítali trenčianska Dukla, Púchov, bratislavský Slovan, Banská Bystrica, Košice a Liptovský Mikuláš. Na opačnom póle je Skalica, ktorá nedokázala Košiciam streliť ani jeden gól.


1. kolo SLOVAN - MICHALOVCE 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
09:12 Vavruška (Miklovič, Civiľev) v presilovke 1:0
11:54 Géci z trestného strieľania 2:0
19:51 Opryska (Ragan) v oslabení 2:1
28:09 Tóth (Géci, Černák) 3:1
39:59 Géci (Abaffy, Tóth) 4:1
Vylúčenia: 3:6 na 2 min, navyše Hauser TS držanie, Petras 10 vrazenie na mantinel - Tomaško TS podrazenie, Hajnik 5+DKZ napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 37:13 (14:5, 12:5, 11:3).
Rozhodovali: Vladimír Baluška - Zenko Hrehor, Michal Orolin.
Divákov: 128.
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Viktor Vavruška
Tomáš Černák, Filip Patzelt - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Mojmir Petras
Branislav Brúder - Marián Adamčík, Libor Nemec
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Jozef Dudurič, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Kristián Tomaško - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Dávid Hajnik
Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Adam Stripai, Slavomír Nguyen Tien
Gregor Štefan Horváth - Jakub Magyar, Dominik Kenderka

 

2. kolo SLOVAN - MICHALOVCE 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
03:26 Farkaš (Ragan, Čollák) v presilovke o dvoch 0:1
07:10 Hajnik (Farkaš, Čollák) 0:2
17:47 Tóth (Hauser, Lukošik) v presilovke 1:2
27:05 Abaffy (Nemec, Adamčík) 2:2
43:43 Houdek (Abaffy) v presilovke 3:2
Vylúčenia: 8:3 na 2 min, navyše Géci 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:37 (7:17, 11:11, 14:9).
Rozhodovali: Peter Jonák - Roman Výleta, Šimon Synek.
Divákov: 102.
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Viktor Vavruška
Tomáš Černák, Filip Patzelt - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Libor Nemec
Branislav Brúder - Marián Adamčík, Mojmir Petras
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Jozef Dudurič, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Kristián Tomaško - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Dávid Hajnik
Gregor Štefan Horváth, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Adam Stripai, Slavomír Nguyen Tien
Jakub Magyar, Dominik Kenderka

 

1. kolo KOŠICE - SKALICA 6:0 (0:0, 0:0, 6:0)
40:54 Vaculik (Faith, Jobbágy) 1:0
42:36 Faith (Vaculik) 2:0
44:31 Veteška (Jacko, Tvrdoň) 3:0
45:24 Faith (Barger, Vaculik) v presilovke 4:0
56:04 A. Novota (Soľár) 5:0
58:23 Faith (Nagy) 6:0
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:31 (9:13, 13:8, 17:10).
Rozhodovali: Martin Korba - Jaroslav Riš, Ondrej Homola.
Divákov: 105.
Košice: Jakub Balogáč
Jozef Viliam Kmec, Marko Ragan, Pavol Zůbek, Adam Jobbágy, Tomáš Veteška, Samuel Lorinc, Miroslav Novota, Matej Jacko
Miroslav Tvrdoň, Roman Faith, Samuel Nagy, Zoltán Novák, Patrik Barger, Denis Šándor, Alex Novota, Lukáš Vaculik, Lukáš Kaža, Jakub Demek, Samuel Beluško, Dávid Soľár
Skalica: Adam Rekoš (46. Matúš Žúrek)
Dominik Cagáň, Daniel Michálik, David Novák, Dan Tomeček, Maxim Jazovskich, Denis Klíma, Maximilián Mikula
Leonard Mikulič, Vladimir Michalčuk, Adam Pavelka, Timotej Holub, David Kočka, Tomáš Balát, Matej Čulen, Branislav Kotvan, Richard Hodáň, Richard Nemec, Kristián Rajčák, Michal Kučera

 

2. kolo KOŠICE - SKALICA 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
08:44 Vaculik (M. Novota, Faith) v presilovke 1:0
27:25 Jobbágy (Faith, Barger) v presilovke 2:0
33:00 Vaculik (Barger, Faith) 3:0
52:29 Tvrdoň (Nagy) 4:0
53:08 Demek (Lorinc, Šándor) 5:0
58:23 Barger (M. Novota, Faith) 6:0
Vylúčenia: 5:6. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:37 (9:10, 15:7, 9:20).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Jaroslav Riš, Ondrej Homola.
Divákov: 98.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Samuel Lorinc, Pavol Zůbek - Lukáš Kaža, Jakub Demek, Samuel Beluško
Jozef Viliam Kmec, Marko Ragan - Matej Jurčo, Denis Šándor, Alex Novota
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Kristián Rajčák, Richard Nemec, Michal Kučera
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Vladimir Michalčuk, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Daniel Michálik - Richard Hodáň, David Kočka, Leonard Mikulič
David Novák, Dan Tomeček - Timotej Holub, Matej Čulen, Tomáš Balát

 

1. kolo NITRA - B. BYSTRICA 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
30:44 Jendroľ (Orlíček, Ferenčík) 0:1
52:42 Vargaeštók (Legiň) v presilovke 0:2
57:45 Jendroľ (Ferenčík) 0:3
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:38 (6:14, 13:11, 5:13).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 60.
Nitra: Juraj Beržinec
Samuel Socha, Samuel Kliment - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Martin Kratochvíl, Jakub Ingeli - Karol Švajlen, Ondrej Molnár, Michal Šipoš
Zdenko Sedlák, Peter Pejkovič - Adam Sýkora, Viktor Huszár, Marcel Novák
Adam Belák, Jakub Čulák - Oliver Hinca, Oliver Klejna, Nikita Silčenko
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Matúš Hronček, Tomáš Kepka, Jozef Rákoš
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Viktor Kucej, Filip Orlíček - David Gajdáč, Samuel Širo, Adam Kristály

 

2. kolo NITRA - B. BYSTRICA 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
00:29 Legiň (Hudák) 0:1
08:02 Švajlen 1:1
15:57 Hojo (Pinka) 1:2
22:25 Šramaty (Jandák, Bagin) v presilovke 2:2
48:55 Kristály (Zubák) 2:3
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:32 (9:16, 17:6, 11:10).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Juraj Konc ml., Daniel Konc ml.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Ingeli, Samuel Kliment - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Martin Kratochvíl, Samuel Socha - Karol Švajlen, Viktor Huszár, Michal Šipoš
Zdenko Sedlák, Peter Pejkovič - Oliver Hinca, Oliver Klejna, Nikita Silčenko
Adam Belák, Jakub Čulák - Adam Sýkora, Ondrej Molnár, Marcel Novák
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Matúš Hronček, Tomáš Kepka, Jozef Rákoš
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Viktor Kucej, Filip Orlíček - David Gajdáč, Samuel Širo, Adam Kristály

 

1. kolo ZVOLEN - DUKLA 1:7 (1:3, 0:4, 0:0)
03:09 Chromiak 0:1
04:16 Haščák (Chromiak, Stacha) 0:2
09:40 Wachal 0:3
12:03 Nociar (Gubančok, Petrina) v presilovke 1:3
27:27 Chromiak (Stacha, Petrovický) 1:4
30:13 Blicha (Stránský, Miklovič) 1:5
33:28 Krajčovič (Wachal, Párička) 1:6
38:58 Haščák (Chromiak) 1:7
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Miklovič TS seknutie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 20:32 (10:11, 5:15, 5:6).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Erik Šebeň, Tomáš Izakovič.
Divákov: 95.
Zvolen: Dávid Slúka (28. Jakub Vrábeľ)
Šimon Mišurda, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Marek Bukai, Marián Čižniar - Róbert Svitek, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Jakub Debnár, Filip Němeček - Filip Pecník, Martin Mihalčák, Šimon Šimkovič
Samuel Štímel - Martin Suchár, Denis Gonda
Dukla: Šimon Latkóczy
Marko Stacha, Rayen Petrovický - Martin Chromiak, Matej Honeček, Jozef Haščák
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Christián Kuric, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Erik Párička, Daniel Pisch - Marek Wachal, Daniel Ján Svitač, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ľuboš Pazdera - Matej Blicha, Roman Vaňo, Adam Stránský

 

2. kolo ZVOLEN - DUKLA 1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
13:31 Mihalčák (Bukai, Balciar) 1:0
15:31 Haščák (Chromiak, Stacha) 1:1
18:58 Honeček 1:2
34:35 Honeček (Chromiak, Stacha) v presilovke 1:3
40:41 Haščák (Stacha, Petrovický) v oslabení 1:4
42:58 Haščák (Chromiak) 1:5
44:27 Wachal (Haščák, Honeček) 1:6
51:17 Párička (Haščák, Chromiak) 1:7
Vylúčenia: 6:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 23:43 (10:12, 12:13, 1:18).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Peter Rojík, Erik Šebeň.
Divákov: 90.
Zvolen: Dávid Slúka (41. Jakub Vrábeľ)
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Róbert Svitek, Matej Ľupták, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Martin Mihalčák, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Filip Němeček, Samuel Štímel - Kristián Krankuš, Denis Gonda, Martin Suchár
Dukla: Šimon Latkóczy
Marko Stacha, Rayen Petrovický - Martin Chromiak, Matej Honeček, Jozef Haščák
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Christián Kuric, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Erik Párička, Daniel Pisch - Marek Wachal, Matúš Zemko, Andrej Krajčovič
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Matej Blicha, Roman Vaňo, Adam Stránský

 

1. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
19:58 Droppa (Maňuch, Nemec) v presilovke 0:1
24:06 Nemec (Michalík, Kapičák) 0:2
46:28 Brath (Mrázik, Kráľ) 1:2
59:50 Šimalčík (Michalík) do prázdnej brány 1:3
Vylúčenia: 5:7 na 2 min, navyše Pavlák 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:29 (7:11, 11:11, 11:7).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 73.
Žilina: Samuel Cigánik
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Samuel Rehák, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Ladislav Vrbica, Daniel Ščasník, Jakub Šteiniger
Matúš Grbál, Samuel Slaninka - Michal Pleva, Federico Faltínek, Šimon Lopušan
Marek Súkeník - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Martin Pleva, Michal Kapičák - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Sebastian Droppa - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Ján Gažo, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň

 

2. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
03:54 Maňuch (Sleziak, Plávka) 0:1
46:13 Gažo (Michalík, Šimalčík) 0:2
49:05 Brath 1:2
58:00 Nemec (Droppa) 1:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Droppa 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:35 (11:14, 11:14, 9:7).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Oto Durmis, Michal Macek.
Divákov: 65.
Žilina: Jakub Sihelský
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Šimon Lopušan, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Federico Faltínek, Samuel Rehák, Tomáš Dudáš
Matúš Grbál, Marek Súkeník - Ladislav Vrbica, Daniel Ščasník, Michal Pleva
Samuel Slaninka, Rostyslav Loboda - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Martin Pleva, Michal Kapičák - Ján Gažo, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Sebastian Droppa - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Fedor Feherpataky, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň

 

1. kolo PÚCHOV - MARTIN 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
36:25 Čykancev (Putala, Urban) v presilovke 1:0
50:30 Michnáč (Kočalka, Belica) 1:1
52:14 Ladecký (Putala, Urban) v presilovke 2:1
59:56 Rusnák (Plavecký) do prázdnej brány 3:1
Vylúčenia: 7:6 na 2 min, navyše Kovačka TS seknutie. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:27 (15:6, 10:8, 8:13).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Peter Hanko, Michal Kováčik.
Divákov: 95.
Púchov: Šimon Opatovský
Samuel Majerník, Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Maximilián Moravanský, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Miroslav Papán, Matúš Floriš, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Lukáš Urbánek
Martin: Matej Sekeráš
Denis Bakala, Erik Haško - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Lukáš Michnáč
Jakub Kovačka, Lukáš Belica - Ondrej Grega, Kristián Stročka, Adam Kráľ
Šimon Vitkovský, Andrej Volko - Tomáš Ďurkovič, Matej Grega, Adam Čatloš
Dávid Nátny - Andrej Kubala, Sebastián Ábel, Matúš Ulbricht

 

2. kolo PÚCHOV - MARTIN 8:2 (4:0, 1:1, 3:1)
15:57 Rusnák (Urban, Putala) v presilovke 1:0
18:09 Majerník (Urbánek, Čykancev) v presilovke o dvoch 2:0
18:38 Urban v presilovke 3:0
19:34 Čykancev 4:0
36:13 Plavecký (Urbánek, Januščák) 5:0
38:36 Hlavatý (Kráľ) 5:1
44:08 Rusnák (Plavecký, Urban) 6:1
48:33 Urbánek (Čykancev) 7:1
49:59 Ulbricht v oslabení 7:2
53:10 Rusnák (Plavecký) 8:2
Vylúčenia: 8:10. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 36:28 (15:6, 9:12, 12:10).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Divákov: 97.
Púchov: Šimon Opatovský
Samuel Majerník, Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Maximilián Moravanský, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Matúš Floriš, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Lukáš Urbánek, Július Bubela
Martin: Matej Sekeráš (19. Daniel Ďuris)
Lukáš Belica, Erik Haško - Ondrej Grega, Matej Kočalka, Lukáš Michnáč
Jakub Kovačka, Denis Bakala - Adam Čatloš, Matúš Hlavatý, Adam Kráľ
Dávid Nátny, Andrej Volko - Matej Grega, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Šimon Vitkovský - Tomáš Ďurkovič, Sebastián Ábel, Andrej Kubala

 

1. kolo SPIŠSKÁ - POPRAD 3:4sn (0:0, 2:1, 1:1 - 0:0)
19:15 Jevoš (Valigura) 0:1
23:51 Hadušovský (Slivka) 1:1
26:42 Žlnka v oslabení 1:2
35:58 Olejník (Serednickij) 2:2
42:15 Knižka (Serednickij, Olejník) v presilovke 3:2
59:59 Jevoš (Valigura, Dzivjak) 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Mešár 3:4
Vylúčenia: 4:3 na 2 min, navyše Ludányi TS podrazenie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 40:39 (10:10, 9:11, 14:12 - 7:4).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 180.
Spišská: Eugen Rabčan
Matej Petrek, Martin Knižka - Ivan Novák, Tomáš Ludányi, Martin Bača
Samuel Džerenga, Samuel Jurčák - Matúš Hadušovský, Jakub Slivka, Alexander Klempár
Rastislav Šofranko, Samuel Gonda - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Matej Grec, Štefan Takáč - Jakub Kochan, Erik Grič, Michal Kalafut
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, René Turan - Michal Stanček, Filip Mešár, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Richard Hodorovič - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Slavomír Šlosárik, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Jakub Petrás
Peter Harbut, Maroš Mešár - Alex Šotek, Markus Suchý, Adam Žlnka

 

2. kolo SPIŠSKÁ - POPRAD 7:2 (0:1, 3:0, 4:1)
09:57 Krigovský (Petrás) 0:1
24:30 Ludányi (Slivka, Kochan) 1:1
31:21 Serednickij (Knižka) v presilovke 2:1
36:53 Knižka (Richnavský) v presilovke 3:1
41:48 Suchý (Harbut) 3:2
45:58 Džerenga 4:2
48:01 Šofranko (Ludányi, Petrek) v presilovke 5:2
52:54 Serednickij (Klempár, Richnavský) 6:2
58:14 Džerenga (Hadušovský, Petrek) 7:2
Vylúčenia: 4:7. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:24 (8:7, 11:9, 11:8).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Vladimír Wolf.
Divákov: 140.
Spišská: Eugen Rabčan
Rastislav Šofranko, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Samuel Gonda, Matej Petrek - Matúš Hadušovský, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Jakub Kochan, Štefan Takáč - Alexander Klempár, Erik Grič, Michal Kalafut
Poprad: Štefan Valluš (41.-53. Enriko Lipták)
Lukáš Labus, René Turan - Michal Stanček, Filip Mešár, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Richard Hodorovič - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Slavomír Šlosárik, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Jakub Petrás
Peter Harbut, Maroš Mešár - Alex Šotek, Markus Suchý, Adam Žlnka
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

16 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 19.5.2019 02:53
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 19.5.2019 03:57
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 19.5.2019 03:57
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 19.5.2019 03:57
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 22.5.2019 14:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 22.5.2019 14:59
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 22.5.2019 14:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 22.5.2019 14:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 22.5.2019 14:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 22.5.2019 14:59

Bleskovky

V Košiciach severské derby aj kanadská odplata Helvétom

Dvoma štvrťfinálovými zápasmi vo štvrtok vyvrcholí košická časť hokejových MS. Zatiaľ čo v prvom z nich Kanada - Švajčiarsko (od 16.15) je favorit jasný, severské derby Fínsko - Švédsko (od 20.15) sľubuje nevyspytateľné hokejové divadlo. Fíni sa na MS predstavili s tímom, v ktorom figurujú iba dvaja hráči, ktorí hrali v sezóne 2018/2019 v NHL. Napriek tomu vyhrali 5 ...
pred 30 min. - TASR

Bratislavským ťahákom 1/4finále duel zbornej s USA,Rusi sú opatrní

Ťahákom štvrtkového štvrťfinálového programu v Bratislave bude súboj hokejistov Ruska s USA (16.15). Zborná v základnej fáze potvrdila pozíciu hviezdami najviac nabitého tímu MS a v siedmich zápasoch v B-skupine nestratila ani bod, pričom vždy zvíťazila aspoň o dva góly. Zverenci trénera Iľju Vorobjova sa vyhli výraznejšiemu zaváhaniu a najväčších konkurentov ...
pred 30 min. - TASR

Na Slovensku kvalifikácia ZOH, na MS2020 s Britmi i Bielorusmi

Výslednica základnej časti 83. MS rozhodla, že celkovo deviate Slovensko postúpilo o jedno miesto na rovnakú priečku v renkingu Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF). Podľa už vyše roka starých predpokladov sa touto pozíciou dostalo pod čiaru priameho postupu na najbližší olympijský turnaj. Pohľad na priebežný rebríček (s pracovnými bodmi štvrťfinalistov) zároveň...
pred 2 hod. - TASR

Pre zraneného fínskeho centra Luostarinena sa šampionát skončil

Fínska hokejová reprezentácia sa vo zvyšnom priebehu MS bude musieť zaobísť bez Eetu Luostarinena. Dvadsaťročný center utrpel v piatkovom zápase košickej A-skupiny proti Veľkej Británii (5:0) zranenie kolena a už opustil dejisko šampionátu. Doma vo Fínsku sa podrobí ďalším lekárskym vyšetreniam.
18.5.2019 19:26 - TASR

Davidson sa stal novým prezidentom New Yorku Rangers

John Davidson, bývalý riaditeľ hokejových operácií organizácie Columbusu Blue Jackets, sa stal novým prezidentom New Yorku Rangers. Hlavnou úlohou 66-ročného Davidsona bude dostať Rangers späť medzi elitu. Bývalý brankár nahradí na pozícii Glena Sather, ktorý bude v klube pôsobiť ako poradca majiteľa.
18.5.2019 12:04 - TASR

Freibergs dostal trest za zákrok na Gudasa, proti Rusku nenastúpi

Lotyšský hokejový obranca Ralfs Freibergs dostal od disciplinárnej komisie IIHF jednozápasový trest za nedovolený zákrok na Radka Gudasa vo štvrtkovom dueli MS s Českom (3:6). Svojmu tímu tak bude chýbať v sobotňajšom súboji bratislavskej B-skupiny proti Rusku.
17.5.2019 19:22 - TASR

USA dopísali na súpisku útočníka Kunina z Minnesoty

Káder hokejovej reprezentácie USA na MS na Slovensku doplnil útočník Luke Kunin z Minnesoty Wild. Na svojej webovej stránke to oznámilo vedenie americkej federácie USA Hockey. Dvadsaťjedenročný Kunin začal sezónu na farme "divochov" v Iowe, po odohratí 25 zápasov v AHL ho povolali do prvého tímu.
17.5.2019 16:01 - TASR

Kandidátmi na najlepšieho GM trio Armstrong, Sweeney a Waddell

Finalistami ocenenia pre najlepšieho generálneho manažéra NHL 2018/2019 sú Doug Armstrong zo St. Louis Blues, Don Sweeney z Boston Bruins a Don Waddell z Caroliny Hurricanes. Informoval o tom oficiálny portál zámorskej hokejovej profiligy.
17.5.2019 11:35 - TASR

Niederreiter má po vypadnutí Caroliny záujem posilniť Švajčiarsko

Švajčiarsky hokejista Nino Niederreiter chce posilniť národný tím na MS. Dvadsaťšesťročný útočník pôsobí v NHL v drese Caroliny Hurricanes. Klubové povinnosti mu skončili po domácej prehre s Bostonom 0:4 a vyradení v 3. kole play off. V základnej časti tejto sezóny odohral 76 zápasov s bilanciou 23+30.
17.5.2019 10:58 - TASR

Jim Schoenfeld sa lúči s New York Rangers

Jim Schoenfeld končí vo funkciách viceprezidenta a asistenta generálneho manažéra tímu zámorskej hokejovej NHL New York Rangers. Bývalý obranca strávil u "jazdcov" v rôznych pozíciách sedemnásť sezón. "Za takmer dve dekády prešiel Jim prakticky všetky stupne organizácie.
16.5.2019 20:32 - TASR

Archív krátkych správ »
ŠTATISTIKY MS 2019 SLOVENSKO

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 05. 2019
Kanada - Švajčiarsko o 16:15
Rusko - USA o 16:15
Fínsko - Švédsko o 20:15
Česko - Nemecko o 20:15

Odohrané zápasy

21. 05. 2019
KanadaUSA
3:0REPORT
ŠvédskoRusko
4:7REPORT
SlovenskoDánsko
2:1 SNREPORT
NórskoLotyšsko
1:4REPORT
FínskoNemecko
2:4REPORT
ČeskoŠvajčiarsko
5:4REPORT

Najviac bodov

William NylanderSWE17 bodov
2.Kučerov N.RUS15
3.Voráček J.CZE15
4.Frolík M.CZE14
5.Mantha A.CAN12

Najlepší strelec

Jevgenij DadonovRUS7 gólov
2.Frolík M.CZE7
3.Mantha A.CAN7
4.Hörnqvist P.SWE6
5.Kakko K.FIN6

Najlepší brankár

Andrej VasilevskijRUS94.57 perc
2.Niederberger M.GER94.17 %
3.Lankinen K.FIN93.86 %
4.Dahm S.DEN92.75 %
5.Schneider C.USA92.41 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.Kanada736:1118
2.Fínsko722:1116
3.Nemecko718:1815
4.USA727:1514
5.Slovensko728:1911
6.Dánsko718:236
7.Francúzsko714:342
8.Veľká Británia79:412
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Rusko736:721
2.Česko739:1418
3.Švédsko741:2115
4.Švajčiarsko727:1412
5.Lotyšsko721:209
6.Nórsko719:336
7.Taliansko75:482
8.Rakúsko79:401
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola