Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 1. a 2. kolo

Až šesť tímov v úvodnom dvojkole novej sezóny nezaváhalo, po šesť bodov si pripočítali trenčianska Dukla, Púchov, bratislavský Slovan, Banská Bystrica, Košice a Liptovský Mikuláš. Na opačnom póle je Skalica, ktorá nedokázala Košiciam streliť ani jeden gól.


1. kolo SLOVAN - MICHALOVCE 4:1 (2:1, 2:0, 0:0)
09:12 Vavruška (Miklovič, Civiľev) v presilovke 1:0
11:54 Géci z trestného strieľania 2:0
19:51 Opryska (Ragan) v oslabení 2:1
28:09 Tóth (Géci, Černák) 3:1
39:59 Géci (Abaffy, Tóth) 4:1
Vylúčenia: 3:6 na 2 min, navyše Hauser TS držanie, Petras 10 vrazenie na mantinel - Tomaško TS podrazenie, Hajnik 5+DKZ napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 37:13 (14:5, 12:5, 11:3).
Rozhodovali: Vladimír Baluška - Zenko Hrehor, Michal Orolin.
Divákov: 128.
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Viktor Vavruška
Tomáš Černák, Filip Patzelt - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Mojmir Petras
Branislav Brúder - Marián Adamčík, Libor Nemec
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Jozef Dudurič, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Kristián Tomaško - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Dávid Hajnik
Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Adam Stripai, Slavomír Nguyen Tien
Gregor Štefan Horváth - Jakub Magyar, Dominik Kenderka

 

2. kolo SLOVAN - MICHALOVCE 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
03:26 Farkaš (Ragan, Čollák) v presilovke o dvoch 0:1
07:10 Hajnik (Farkaš, Čollák) 0:2
17:47 Tóth (Hauser, Lukošik) v presilovke 1:2
27:05 Abaffy (Nemec, Adamčík) 2:2
43:43 Houdek (Abaffy) v presilovke 3:2
Vylúčenia: 8:3 na 2 min, navyše Géci 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:37 (7:17, 11:11, 14:9).
Rozhodovali: Peter Jonák - Roman Výleta, Šimon Synek.
Divákov: 102.
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Viktor Vavruška
Tomáš Černák, Filip Patzelt - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Libor Nemec
Branislav Brúder - Marián Adamčík, Mojmir Petras
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Jozef Dudurič, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Kristián Tomaško - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Dávid Hajnik
Gregor Štefan Horváth, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Adam Stripai, Slavomír Nguyen Tien
Jakub Magyar, Dominik Kenderka

 

1. kolo KOŠICE - SKALICA 6:0 (0:0, 0:0, 6:0)
40:54 Vaculik (Faith, Jobbágy) 1:0
42:36 Faith (Vaculik) 2:0
44:31 Veteška (Jacko, Tvrdoň) 3:0
45:24 Faith (Barger, Vaculik) v presilovke 4:0
56:04 A. Novota (Soľár) 5:0
58:23 Faith (Nagy) 6:0
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:31 (9:13, 13:8, 17:10).
Rozhodovali: Martin Korba - Jaroslav Riš, Ondrej Homola.
Divákov: 105.
Košice: Jakub Balogáč
Jozef Viliam Kmec, Marko Ragan, Pavol Zůbek, Adam Jobbágy, Tomáš Veteška, Samuel Lorinc, Miroslav Novota, Matej Jacko
Miroslav Tvrdoň, Roman Faith, Samuel Nagy, Zoltán Novák, Patrik Barger, Denis Šándor, Alex Novota, Lukáš Vaculik, Lukáš Kaža, Jakub Demek, Samuel Beluško, Dávid Soľár
Skalica: Adam Rekoš (46. Matúš Žúrek)
Dominik Cagáň, Daniel Michálik, David Novák, Dan Tomeček, Maxim Jazovskich, Denis Klíma, Maximilián Mikula
Leonard Mikulič, Vladimir Michalčuk, Adam Pavelka, Timotej Holub, David Kočka, Tomáš Balát, Matej Čulen, Branislav Kotvan, Richard Hodáň, Richard Nemec, Kristián Rajčák, Michal Kučera

 

2. kolo KOŠICE - SKALICA 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
08:44 Vaculik (M. Novota, Faith) v presilovke 1:0
27:25 Jobbágy (Faith, Barger) v presilovke 2:0
33:00 Vaculik (Barger, Faith) 3:0
52:29 Tvrdoň (Nagy) 4:0
53:08 Demek (Lorinc, Šándor) 5:0
58:23 Barger (M. Novota, Faith) 6:0
Vylúčenia: 5:6. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:37 (9:10, 15:7, 9:20).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Jaroslav Riš, Ondrej Homola.
Divákov: 98.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Samuel Lorinc, Pavol Zůbek - Lukáš Kaža, Jakub Demek, Samuel Beluško
Jozef Viliam Kmec, Marko Ragan - Matej Jurčo, Denis Šándor, Alex Novota
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Kristián Rajčák, Richard Nemec, Michal Kučera
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Vladimir Michalčuk, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Daniel Michálik - Richard Hodáň, David Kočka, Leonard Mikulič
David Novák, Dan Tomeček - Timotej Holub, Matej Čulen, Tomáš Balát

 

1. kolo NITRA - B. BYSTRICA 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
30:44 Jendroľ (Orlíček, Ferenčík) 0:1
52:42 Vargaeštók (Legiň) v presilovke 0:2
57:45 Jendroľ (Ferenčík) 0:3
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:38 (6:14, 13:11, 5:13).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 60.
Nitra: Juraj Beržinec
Samuel Socha, Samuel Kliment - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Martin Kratochvíl, Jakub Ingeli - Karol Švajlen, Ondrej Molnár, Michal Šipoš
Zdenko Sedlák, Peter Pejkovič - Adam Sýkora, Viktor Huszár, Marcel Novák
Adam Belák, Jakub Čulák - Oliver Hinca, Oliver Klejna, Nikita Silčenko
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Matúš Hronček, Tomáš Kepka, Jozef Rákoš
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Viktor Kucej, Filip Orlíček - David Gajdáč, Samuel Širo, Adam Kristály

 

2. kolo NITRA - B. BYSTRICA 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
00:29 Legiň (Hudák) 0:1
08:02 Švajlen 1:1
15:57 Hojo (Pinka) 1:2
22:25 Šramaty (Jandák, Bagin) v presilovke 2:2
48:55 Kristály (Zubák) 2:3
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:32 (9:16, 17:6, 11:10).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Juraj Konc ml., Daniel Konc ml.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Ingeli, Samuel Kliment - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Martin Kratochvíl, Samuel Socha - Karol Švajlen, Viktor Huszár, Michal Šipoš
Zdenko Sedlák, Peter Pejkovič - Oliver Hinca, Oliver Klejna, Nikita Silčenko
Adam Belák, Jakub Čulák - Adam Sýkora, Ondrej Molnár, Marcel Novák
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Matúš Hronček, Tomáš Kepka, Jozef Rákoš
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Viktor Kucej, Filip Orlíček - David Gajdáč, Samuel Širo, Adam Kristály

 

1. kolo ZVOLEN - DUKLA 1:7 (1:3, 0:4, 0:0)
03:09 Chromiak 0:1
04:16 Haščák (Chromiak, Stacha) 0:2
09:40 Wachal 0:3
12:03 Nociar (Gubančok, Petrina) v presilovke 1:3
27:27 Chromiak (Stacha, Petrovický) 1:4
30:13 Blicha (Stránský, Miklovič) 1:5
33:28 Krajčovič (Wachal, Párička) 1:6
38:58 Haščák (Chromiak) 1:7
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Miklovič TS seknutie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 20:32 (10:11, 5:15, 5:6).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Erik Šebeň, Tomáš Izakovič.
Divákov: 95.
Zvolen: Dávid Slúka (28. Jakub Vrábeľ)
Šimon Mišurda, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Marek Bukai, Marián Čižniar - Róbert Svitek, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Jakub Debnár, Filip Němeček - Filip Pecník, Martin Mihalčák, Šimon Šimkovič
Samuel Štímel - Martin Suchár, Denis Gonda
Dukla: Šimon Latkóczy
Marko Stacha, Rayen Petrovický - Martin Chromiak, Matej Honeček, Jozef Haščák
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Christián Kuric, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Erik Párička, Daniel Pisch - Marek Wachal, Daniel Ján Svitač, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ľuboš Pazdera - Matej Blicha, Roman Vaňo, Adam Stránský

 

2. kolo ZVOLEN - DUKLA 1:7 (1:2, 0:1, 0:4)
13:31 Mihalčák (Bukai, Balciar) 1:0
15:31 Haščák (Chromiak, Stacha) 1:1
18:58 Honeček 1:2
34:35 Honeček (Chromiak, Stacha) v presilovke 1:3
40:41 Haščák (Stacha, Petrovický) v oslabení 1:4
42:58 Haščák (Chromiak) 1:5
44:27 Wachal (Haščák, Honeček) 1:6
51:17 Párička (Haščák, Chromiak) 1:7
Vylúčenia: 6:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 23:43 (10:12, 12:13, 1:18).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Peter Rojík, Erik Šebeň.
Divákov: 90.
Zvolen: Dávid Slúka (41. Jakub Vrábeľ)
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Róbert Svitek, Matej Ľupták, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Martin Mihalčák, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Filip Němeček, Samuel Štímel - Kristián Krankuš, Denis Gonda, Martin Suchár
Dukla: Šimon Latkóczy
Marko Stacha, Rayen Petrovický - Martin Chromiak, Matej Honeček, Jozef Haščák
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Christián Kuric, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Erik Párička, Daniel Pisch - Marek Wachal, Matúš Zemko, Andrej Krajčovič
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Matej Blicha, Roman Vaňo, Adam Stránský

 

1. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
19:58 Droppa (Maňuch, Nemec) v presilovke 0:1
24:06 Nemec (Michalík, Kapičák) 0:2
46:28 Brath (Mrázik, Kráľ) 1:2
59:50 Šimalčík (Michalík) do prázdnej brány 1:3
Vylúčenia: 5:7 na 2 min, navyše Pavlák 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:29 (7:11, 11:11, 11:7).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 73.
Žilina: Samuel Cigánik
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Samuel Rehák, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Ladislav Vrbica, Daniel Ščasník, Jakub Šteiniger
Matúš Grbál, Samuel Slaninka - Michal Pleva, Federico Faltínek, Šimon Lopušan
Marek Súkeník - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Martin Pleva, Michal Kapičák - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Sebastian Droppa - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Ján Gažo, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň

 

2. kolo ŽILINA - L. MIKULÁŠ 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
03:54 Maňuch (Sleziak, Plávka) 0:1
46:13 Gažo (Michalík, Šimalčík) 0:2
49:05 Brath 1:2
58:00 Nemec (Droppa) 1:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Droppa 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:35 (11:14, 11:14, 9:7).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Oto Durmis, Michal Macek.
Divákov: 65.
Žilina: Jakub Sihelský
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Šimon Lopušan, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Federico Faltínek, Samuel Rehák, Tomáš Dudáš
Matúš Grbál, Marek Súkeník - Ladislav Vrbica, Daniel Ščasník, Michal Pleva
Samuel Slaninka, Rostyslav Loboda - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Martin Pleva, Michal Kapičák - Ján Gažo, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Sebastian Droppa - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Fedor Feherpataky, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň

 

1. kolo PÚCHOV - MARTIN 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
36:25 Čykancev (Putala, Urban) v presilovke 1:0
50:30 Michnáč (Kočalka, Belica) 1:1
52:14 Ladecký (Putala, Urban) v presilovke 2:1
59:56 Rusnák (Plavecký) do prázdnej brány 3:1
Vylúčenia: 7:6 na 2 min, navyše Kovačka TS seknutie. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:27 (15:6, 10:8, 8:13).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Peter Hanko, Michal Kováčik.
Divákov: 95.
Púchov: Šimon Opatovský
Samuel Majerník, Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Maximilián Moravanský, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Miroslav Papán, Matúš Floriš, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Lukáš Urbánek
Martin: Matej Sekeráš
Denis Bakala, Erik Haško - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Lukáš Michnáč
Jakub Kovačka, Lukáš Belica - Ondrej Grega, Kristián Stročka, Adam Kráľ
Šimon Vitkovský, Andrej Volko - Tomáš Ďurkovič, Matej Grega, Adam Čatloš
Dávid Nátny - Andrej Kubala, Sebastián Ábel, Matúš Ulbricht

 

2. kolo PÚCHOV - MARTIN 8:2 (4:0, 1:1, 3:1)
15:57 Rusnák (Urban, Putala) v presilovke 1:0
18:09 Majerník (Urbánek, Čykancev) v presilovke o dvoch 2:0
18:38 Urban v presilovke 3:0
19:34 Čykancev 4:0
36:13 Plavecký (Urbánek, Januščák) 5:0
38:36 Hlavatý (Kráľ) 5:1
44:08 Rusnák (Plavecký, Urban) 6:1
48:33 Urbánek (Čykancev) 7:1
49:59 Ulbricht v oslabení 7:2
53:10 Rusnák (Plavecký) 8:2
Vylúčenia: 8:10. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 36:28 (15:6, 9:12, 12:10).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Divákov: 97.
Púchov: Šimon Opatovský
Samuel Majerník, Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Maximilián Moravanský, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Matúš Floriš, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Lukáš Urbánek, Július Bubela
Martin: Matej Sekeráš (19. Daniel Ďuris)
Lukáš Belica, Erik Haško - Ondrej Grega, Matej Kočalka, Lukáš Michnáč
Jakub Kovačka, Denis Bakala - Adam Čatloš, Matúš Hlavatý, Adam Kráľ
Dávid Nátny, Andrej Volko - Matej Grega, Kristián Stročka, Matúš Ulbricht
Šimon Vitkovský - Tomáš Ďurkovič, Sebastián Ábel, Andrej Kubala

 

1. kolo SPIŠSKÁ - POPRAD 3:4sn (0:0, 2:1, 1:1 - 0:0)
19:15 Jevoš (Valigura) 0:1
23:51 Hadušovský (Slivka) 1:1
26:42 Žlnka v oslabení 1:2
35:58 Olejník (Serednickij) 2:2
42:15 Knižka (Serednickij, Olejník) v presilovke 3:2
59:59 Jevoš (Valigura, Dzivjak) 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Mešár 3:4
Vylúčenia: 4:3 na 2 min, navyše Ludányi TS podrazenie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 40:39 (10:10, 9:11, 14:12 - 7:4).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 180.
Spišská: Eugen Rabčan
Matej Petrek, Martin Knižka - Ivan Novák, Tomáš Ludányi, Martin Bača
Samuel Džerenga, Samuel Jurčák - Matúš Hadušovský, Jakub Slivka, Alexander Klempár
Rastislav Šofranko, Samuel Gonda - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Matej Grec, Štefan Takáč - Jakub Kochan, Erik Grič, Michal Kalafut
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, René Turan - Michal Stanček, Filip Mešár, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Richard Hodorovič - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Slavomír Šlosárik, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Jakub Petrás
Peter Harbut, Maroš Mešár - Alex Šotek, Markus Suchý, Adam Žlnka

 

2. kolo SPIŠSKÁ - POPRAD 7:2 (0:1, 3:0, 4:1)
09:57 Krigovský (Petrás) 0:1
24:30 Ludányi (Slivka, Kochan) 1:1
31:21 Serednickij (Knižka) v presilovke 2:1
36:53 Knižka (Richnavský) v presilovke 3:1
41:48 Suchý (Harbut) 3:2
45:58 Džerenga 4:2
48:01 Šofranko (Ludányi, Petrek) v presilovke 5:2
52:54 Serednickij (Klempár, Richnavský) 6:2
58:14 Džerenga (Hadušovský, Petrek) 7:2
Vylúčenia: 4:7. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:24 (8:7, 11:9, 11:8).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Vladimír Wolf.
Divákov: 140.
Spišská: Eugen Rabčan
Rastislav Šofranko, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Samuel Gonda, Matej Petrek - Matúš Hadušovský, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Jakub Kochan, Štefan Takáč - Alexander Klempár, Erik Grič, Michal Kalafut
Poprad: Štefan Valluš (41.-53. Enriko Lipták)
Lukáš Labus, René Turan - Michal Stanček, Filip Mešár, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Richard Hodorovič - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Slavomír Šlosárik, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Jakub Petrás
Peter Harbut, Maroš Mešár - Alex Šotek, Markus Suchý, Adam Žlnka
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

16 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:39
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 23.3.2019 15:39
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:39
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7441521265-20999
2San Jose Sharks7536723266-23795
3Winnipeg Jets7436826249-21892
4Nashville Predators7533927223-19790
5Vegas Golden Knights7435727232-20389
6St. Louis Blues7433627219-20286
7Dallas Stars7432630186-18382
8Minnesota Wild7531431202-21879
9Colorado Avalanche7430329235-22578
10Arizona Coyotes7427932198-20878
11Chicago Blackhawks73221031244-26674
12Vancouver Canucks74211132206-22974
13Edmonton Oilers74221134210-24573
14Anaheim Ducks7623836177-23371
15Los Angeles Kings7319739174-23260
Aktualizované: 23.3.2019 15:39
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning75451313298-198120
2Boston Bruins74341120226-18699
3Washington Capitals7534924257-23394
4Toronto Maple Leafs7438625263-22193
5Pittsburgh Penguins7533724253-22491
6New York Islanders74321025206-18291
7Carolina Hurricanes7334626218-20487
8Montreal Canadiens7433628219-21385
9Columbus Blue Jackets7431930223-21884
10Philadelphia Flyers7428830226-24580
11Florida Panthers74231029240-24878
12Buffalo Sabres73191233202-23771
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7522539206-25863
15Detroit Red Wings74161038200-25462
16Ottawa Senators7420543218-27556
Aktualizované: 23.3.2019 15:39
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.3.2019 15:39

Bleskovky

Lulea HF - Växjö Lakers HC 3:1 v play off švédskej ligy

Výsledky prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Färjestad BK – HV 71 1:2 pp /stav série 0:1/, Lulea HF – Växjö Lakers HC 3:1 /stav série 1:0/
včera o 22:25 - TASR

Kärpät Oulu - Ilves Tampere 4:3 pp, Krištof 0+2

V prvom štvrťfinálovom zápase play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Kärpätu Oulu nad Ilves Tampere 4:3 po predĺžení. Dve asistencie v drese domácich si pripísal slovenský útočník Michal Krištof. výsledky: Kärpät Oulu – Ilves Tampere 4:3 pp /za domácich Krištof 0+2, stav série 1:0/, Tappara Tampere – Lukko Rauma 3:2 /stav série 1:0/
včera o 21:15 - TASR

Bern postúpil do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu postúpili do semifinále play off švajčiarskej ligy. V šiestom štvrťfinálovom zápase zvíťazili na ľade Servette Ženeva 3:2 po predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:2. štvrťfinále play off - 6. zápasy Langnau - Lausanne 4:2 /stav série: 3:3/ Servette Ženeva - Bern 2:3 pp /stav série: 2:4/ o udržanie: Davos - Fribourg 1:2 Zürich - Rapperswil 1:4
včera o 07:59 - Adrián Danaj / TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
20.3.2019 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
19.3.2019 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
27. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00

Odohrané zápasy

21. 03. 2019
MichalovceŽilina
2:0REPORT
20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov