Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: 11. a 12. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
7.10.2018 20:18 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Poprad, Spišská a Košice doma, a Slovan vonku, získali po šesť bodov. Trenčiansky brankár Šimon Latkóczy si proti Michalovciam pripísal ďalšie čisté konto, už štvrté v tejto sezóne.


11. kolo MARTIN - SLOVAN 2:6 (1:3, 1:1, 0:2)
02:05 Patzelt (Bubica) 0:1
11:20 Bubica (Verčík) 0:2
15:48 Bubica (Vavruška, Brúder) 0:3
19:05 Kráľ (O. Grega, Smidžár) v presilovke 1:3
22:35 Smidžár (Kráľ, O. Grega) 2:3
24:58 Géci 2:4
52:10 Abaffy (Civilev, Géci) v presilovke 2:5
56:40 Houdek (Vavruška, Ožvald) 2:6
Vylúčenia: 4:6 na 2 min, navyše Haško TS podrazenie - Houdek DKZ napádanie rozhodcov. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:47 (11:16, 8:13, 9:18).
Rozhodovali: Oto Durmis - Michal Mišek, Andrej Jakubec.
Divákov: 106.
Martin: Pavol Maťovčík
Erik Haško, Andrej Volko - František Smidžár, Adam Kráľ, Ondrej Grega
Šimon Vitkovský, Denis Bakala - Adam Čatloš, Ivan Thomka, Matúš Ulbricht
Boris Nagy, Kristián Huba - Tomáš Ďurkovič, Matej Grega, Kristián Stročka
Andrej Kubala, Sebastián Ábel
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Oliver Ketner - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Branislav Brúder, Filip Patzelt - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Dominik Verčík - Mojmir Petras, Jaroslav Samadov

 

12. kolo MARTIN - SLOVAN 3:8 (1:3, 2:3, 0:2)
05:03 Šandor (Houdek) 0:1
07:55 Samadov (Géci) 0:2
12:32 Ketner (Petráš, Šandor) v presilovke 0:3
14:02 O. Grega (Kráľ, Čatloš) 1:3
27:22 O. Grega 2:3
29:05 Géci (Civilev, Abaffy) 2:4
29:48 O. Grega (Kráľ, Haško) 3:4
38:40 Petras (Brúder) 3:5
39:17 Šandor (Petráš) 3:6
48:27 Šandor (Petráš, Lukošik) 3:7
54:08 Patzelt (Géci) 3:8
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:61 (11:20, 7:17, 6:24).
Rozhodovali: Peter Rojík - Michal Mišek, Andrej Jakubec.
Divákov: 96.
Martin: Daniel Ďuris
Erik Haško, Andrej Volko - Tomáš Ďurkovič, Adam Kráľ, Ondrej Grega
Šimon Vitkovský, Denis Bakala - Adam Čatloš, Andrej Kubala, Kristián Stročka
Boris Nagy, Kristián Huba - Tomáš Sajdák, Sebastián Ábel
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Oliver Ketner - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Branislav Brúder, Filip Patzelt - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Dominik Verčík - Mojmir Petras, Jaroslav Samadov

 

11. kolo POPRAD - L. MIKULÁŠ 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
25:41 Baláži (Stanček, F. Mešár) v presilovke 1:0
36:33 Podurujev (Dlugoš, Vernarec) 2:0
38:33 Stanček (Turan, F. Mešár) 3:0
39:56 Baláži (Pokorný, Suchý) 4:0
48:19 Turan (Petrás) 5:0
Vylúčenia: 7:4 na 2 min, navyše Labus 10 vrazenie na mantinel - Mihaľ 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 41:21 (14:5, 12:10, 15:6).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Ľudovít Šoltés, Róbert Gavalier.
Divákov: 100.
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, René Turan - Jakub Dzivjak, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik - Jakub Petrás, Jakub Vernarec, Štefan Dlugoš
L. Mikuláš: Samuel Šándor (41. Jozef Michal Bukas)
Jakub Mihaľ, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Nikodém Šulík
Vojtech Jánoš - Tobias Kubaliak, Daniel Josef Dvořák, Nikolas Stanek

 

12. kolo POPRAD - L. MIKULÁŠ 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
10:20 Podurujev 1:0
13:57 Feherpataky (Mihaľ, Michalík) 1:1
21:05 Žlnka (Lukáč, Mešár) 2:1
28:48 Podurujev (Baláži) 3:1
30:26 Podurujev (Dzivjak, Turan) 4:1
33:21 Dzivjak (Baláži, Lukáč) v presilovke 5:1
43:20 Dzivjak (Krigovský, Podurujev) 6:1
Vylúčenia: 2:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:27 (8:17, 14:7, 14:3).
Rozhodovali: Tomáš Knižka - Jozef Paulíny, Matej Martínek.
Divákov: 105.
Poprad: Štefan Valluš
Peter Harbut, René Turan - Jakub Dzivjak, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Slavomír Šlosárik - Jakub Petrás, Štefan Dlugoš, Lukáš Bujňák
Jakub Vernarec
L. Mikuláš: Samuel Šándor (33. Jozef Michal Bukas)
Jakub Mihaľ, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Vojtech Jánoš - Nikolas Stanek

 

11. kolo SPIŠSKÁ - ZVOLEN 5:2 (3:0, 1:0, 1:2)
01:49 Ludányi (Petrek, Klempár) 1:0
05:02 Olejník (Serednickij, Jurčák) 2:0
10:04 Novák (Petrek, Bača) 3:0
34:27 Slezák (Serednickij, Olejník) 4:0
50:05 Šeliga (Nociar) 4:1
55:43 Gubančok (Daniš) 4:2
59:11 Bača (Ludányi, Petrek) 5:2
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:33 (12:11, 8:11, 9:11).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Zuzana Findurová Rimbalová.
Spišská: Eugen Rabčan
Erik Slezák, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Samuel Gonda, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Rastislav Šofranko, Martin Ján Král - Matúš Hadušovský, Erik Grič, Jakub Kochan
Zvolen: Dávid Slúka
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Andrej Balciar
Marián Čižniar, Jakub Debnár - Matej Ľupták, Šimon Šimkovič, Martin Petrina
Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Lukáš Mrenica
Martin Suchár

 

12. kolo SPIŠSKÁ - ZVOLEN 4:3 (0:0, 2:1, 2:2)
25:21 Gubančok (Daniš, Šeliga) 0:1
35:29 Grec (Olejník, Petrek) v presilovke 1:1
38:14 I. Novák 2:1
48:22 I. Novák (Ludányi, Olejník) 3:1
52:24 Suchár (Šeliga, Gubančok) 3:2
55:40 Suchár (Daniš, Gubančok) 3:3
56:35 Ludányi (I. Novák, Bača) 4:3
Vylúčenia: 2:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:33 (18:10, 12:11, 9:12).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Spišská: Eugen Rabčan
Erik Slezák, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Samuel Gonda, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Rastislav Šofranko, Štefan Takáč - Martin Ján Král, Dominik Novák, Jakub Kochan
Zvolen: Norbert Uhrovič
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Martin Suchár, Nikolas Gubančok, Adrián Daniš
Šimon Šimkovič, Jakub Debnár - Matej Ľupták, Andrej Balciar, Martin Petrina
Marián Čižniar, Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Lukáš Mrenica

 

11. kolo PÚCHOV - B. BYSTRICA 2:3sn (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
08:09 Michalík (Panciera, Prna) 1:0
13:29 Kuriš (Putala, Opatovský) 2:0
42:24 Šimko (Širo, Hojo) 2:1
47:44 Ferenčík (Kucej, Živický) 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Živický 2:3
Vylúčenia: 3:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:27 (10:9, 13:9, 8:7 - 5:2).
Rozhodovali: Mário Krist - Daniel Hodoň, Mário Vondra.
Divákov: 76.
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Matúš Floriš, Patrik Ladecký, David Januščák
Vladimír Omelka, Adam Zlocha - Ladislav Kuriš, Lukáš Urbánek, Marek Putala
Samuel Majerník, Viliam Krajčovič - Jaroslav Michalík, Dávid Prna, Giorgio Panciera
Maximilián Moravanský, Adrián Suchánek
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Marek Raniak, Viktor Kucej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Jakub Krnáč, Patrik Martin Pinka - Samuel Širo, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Miroslav Forgáč, Michal Žiljak - David Gajdáč, Tomáš Kepka, Matúš Hronček

 

12. kolo PÚCHOV - B. BYSTRICA 4:5sn (2:1, 1:1, 1:2 - 0:0)
13:08 Prna (J. Urban, Hajas) v presilovke 1:0
14:00 Rákoš (Živický, Zubák) 1:1
15:48 Čykancev (Omelka) 2:1
21:06 Živický (Zubák, Hudák) v presilovke 2:2
39:20 Čykancev (Prna, Zlocha) 3:2
42:22 Kuriš (Prna, Ladecký) v presilovke 4:2
53:07 Zubák (Hojo, Legiň) 4:3
53:58 Zubák (Hudák, Ferenčík) v presilovke 4:4
rozhodujúci samostatný nájazd Živický 4:5
Vylúčenia: 4:5 na 2 min, navyše Zubák TS podrazenie. Presilovky: 2:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:38 (9:10, 10:11, 8:12 - 2:4).
Rozhodovali: Mário Krist - Daniel Hodoň, Adam Jurčiak.
Divákov: 79.
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Dávid Prna, Patrik Ladecký, Ladislav Kuriš
Vladimír Omelka, Viliam Krajčovič - Mychailo Čykancev, Lukáš Urbánek, Marek Putala
Samuel Majerník, Adam Zlocha - Jaroslav Michalík, Maximilián Moravanský, David Januščák
Adrián Suchánek
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Jozef Rákoš, Adam Kristály, Adrián Zubák
Viktor Kucej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Patrik Živický Kevin Jendroľ
Jakub Krnáč, Patrik Martin Pinka - Samuel Širo, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Miroslav Forgáč, Michal Žiljak - David Gajdáč, Tomáš Kepka, Matúš Hronček

 

11. kolo KOŠICE - ŽILINA 5:4 (3:1, 1:2, 1:1)
03:14 Faith (Vaculik, M. Novota) 1:0
11:17 Demek (Šándor, Zůbek) 2:0
13:29 Jobbágy (Nagy, Faith) 3:0
19:18 Mrázik 3:1
27:30 Nagy (Vaculik) 4:1
32:44 Mrázik (Kozma) 4:2
39:04 Ščasník (Faltínek, Mrázik) 4:3
40:31 Vaculik (Faith, Nagy) 5:3
44:52 Faltínek (Mrázik) 5:4
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 38:19 (15:7, 12:7, 11:5).
Rozhodovali: Martin Korba - Michal Borza, Eva Mária Moleková.
Divákov: 58.
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár, Samuel Sárossy
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Denis Šándor, Jakub Demek, Alex Novota
Marko Ragan, Samuel Lorinc
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Viktor Danylenko, Jakub Šteiniger, Christián Kuric
Timofei Dorofejev, David Pavlovič - Sebastián Kozma, Tomáš Dudáš, Michal Pleva
Marek Súkeník, Samuel Slaninka - Ladislav Vrbica, Richard Gašpierik, Juraj Andráško

 

12. kolo KOŠICE - ŽILINA 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
17:42 Sárossy (Soľar, Barger) 1:0
20:14 Mrázik 1:1
28:03 Veteška (Sárossy, Jacko) 2:1
34:38 Kocúr (Mrázik, Hrubo) v presilovke 2:2
38:15 Nagy (Barger) 3:2
50:49 Vaculik (M. Novota, Faith) 4:2
54:15 Nagy (Jobbágy, M. Novota) 5:2
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:20 (12:5, 15:5, 10:10).
Rozhodovali: Peter Korba - Ondrej Homola, Peter Lukáč.
Divákov: 98.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár, Samuel Sárossy
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Denis Šándor, Jakub Demek, Alex Novota
Marko Ragan, Samuel Lorinc
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Viktor Danylenko, Jakub Šteiniger, Christián Kuric
Timofei Dorofejev, David Pavlovič - Sebastián Kozma, Michal Pleva
Samuel Slaninka - Ladislav Vrbica, Richard Gašpierik, Juraj Andráško

 

11. kolo DUKLA - MICHALOVCE 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
32:37 Gaťár (Stránský, Pisch) 1:0
39:13 Blicha (Vaňo, Krajčovič) 2:0
58:32 Vaňo (Hruška) do prázdnej brány 3:0
Vylúčenia: 4:6. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:28 (12:8, 12:12, 5:8).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Jozef Lesay, Adam Jurčiak.
Divákov: 154.
Dukla: Šimon Latkóczy
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Jakub Gaťár, Adam Stránský
Michal Hruška, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ondrej Vereš - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Marek Wachal
Ľuboš Pazdera
Michalovce: Rastislav Hancin
Adam Stripai, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Dominik Kenderka
Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško - Jakub Ragan, Erhan Can Opryska, Jozef Dudurič
Matúš Šeba, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Davyd Ivaščenko
Matej Šimko, Dominik Spišák, Jakub Magyar

 

12. kolo DUKLA - MICHALOVCE 5:4sn (0:0, 1:1, 3:3 - 0:0)
28:46 Blicha (Krajčovič, Vaňo) v presilovke 1:0
31:59 Čollák (Šulof, Ragan) v presilovke o dvoch 1:1
47:31 Danielčák (Zemko, M. Wachal) 2:1
49:23 Krajčovič (Jankovský, Vaňo) 3:1
52:11 Farkaš 3:2
56:25 Petrovický (Jankovský, Krajčovič) 4:2
59:37 Ragan (Šulof, Farkaš) v presilovke 4:3
59:50 Farkaš (Čollák) v presilovke 4:4
rozhodujúci samostatný nájazd Stránský 5:4
Vylúčenia: 4:13 na 2 min, navyše Vaňo 5+DKZ seknutie. Presilovky: 1:3. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 45:30 (13:6, 15:11, 12:11 - 5:2).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Martin Nosek, Daniel Pleško.
Divákov: 124.
Dukla: Adam Bednár
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Jakub Gaťár, Adam Stránský
Michal Hruška, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ondrej Vereš - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Marek Wachal
Ľuboš Pazdera - Andrej Migila, Daniel Ján Svitač
Michalovce: Rastislav Hancin
Adam Stripai, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Jozef Dudurič
Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško - Jakub Ragan, Erhan Can Opryska, Slavomír Nguyen Tien
Matúš Šeba, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Davyd Ivaščenko
Matej Šimko, Dominik Spišák, Dominik Kenderka

 

11. kolo NITRA - SKALICA 3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
30:09 Žiak (Bagin, Pejkovič) 1:0
31:29 Rajčák (Čulen, Novák) 1:1
33:48 Bagin (Žiak) v oslabení 2:1
40:39 Šramaty (Pejkovič, Bagin) 3:1
42:08 Kotvan (Klíma) v presilovke 3:2
Vylúčenia: 3:1. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 26:29 (7:8, 8:12, 11:9).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Ľubomír Danko, Adrián Hvojník.
Divákov: 60.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Dominik Žiak, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna
Jakub Čulák, Nikita Silčenko - Matej Lidik, Ondrej Molnár, Viktor Huszár
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Branislav Kotvan, David Kočka, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, David Novák - Kristián Rajčák, Richard Nemec, Matej Čulen
Erik Zaňát, Maximilián Mikula - Michal Kučera, Vladimir Michalčuk, Tomáš Balát
Daniel Michálik - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Martin Staňka

 

12. kolo NITRA - SKALICA 2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
18:33 Bagin (Šramaty) 1:0
21:04 Michalčuk (Čulen) 1:1
44:40 Šipoš 2:1
50:39 Rajčák 2:2
55:22 Pavelka 2:3
58:34 Kotvan (Klíma) do prázdnej brány 2:4
Vylúčenia: 2:3 na 2 min, navyše Socha 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:47 (12:16, 11:18, 17:13).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Juraj Konc ml., Ľubomír Danko.
Divákov: 70.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Dominik Žiak, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Oliver Klejna, Nikita Silčenko
Jakub Čulák
Skalica: Adam Rekoš
Dominik Cagáň, Denis Klíma - Kristián Rajčák, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Maximilián Mikula, David Novák - Matej Čulen, Vladimir Michalčuk, Lukáš Kuba
Erik Zaňát, Maxim Jazovskich - Timotej Holub, Richard Nemec, Michal Kučera
Daniel Michálik
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


matoguco

 

Pekne Dukla, 2 výhry sú skvelým výsledkom
8.10.2018 - 10:37
0


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica53179:126107
2.Zvolen53178:118104
3.Košice53175:127103
4.Poprad54159:13999
5.Nitra53203:13198
6.N. Zámky54141:12392
7.Miškovec53140:13885
8.Trenčín53137:12782
9.Detva53140:17862
10.Budapešť53148:18858
11.L. Mikuláš53122:16652
12.Žilina53140:20349
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4328618184:11197
2.Dukla4230327197:10795
3.Nitra43203515157:13271
4.Slovan43183319157:14863
5.Košice43154717136:14160
6.B. Bystrica42163320114:13557
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina44128420116:13256
2.Skalica44145421112:15056
3.Martin44143522102:15553
4.L. Mikuláš4410152897:16134
Aktualizované: 17.2.2019 03:47
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4636118223:108111
2.Košice4628459184:10597
3.Poprad46284410194:11896
4.Dukla46266311171:9493
5.Púchov46274411152:9293
6.B. Bystrica46237214157:12985
7.Spišská46224416151:12678
8.Michalovce46184321135:16165
9.Martin46181324133:15459
10.Nitra46163225124:14556
11.Skalica46132427106:18247
12.L. Mikuláš46110332107:17736
13.Žilina4684430107:20236
14.Zvolen464024084:23511
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
4Jokerit Helsinky59305018182-15476
5Dynamo Moskva59266021148-13570
6Spartak Moskva59217023152-14864
7HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
8HK Soči59169024138-15460
9Dinamo Riga59177025119-14858
10Severstal Čerepovec60139034117-17348
11HC Dinamo Minsk59142035110-17040
12HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 07:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
2Barys Astana59289012186-14384
3Avangard Omsk612810018170-13081
4Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
5Ak Bars Kazaň59334017158-12879
6Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
7Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
8Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
9HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
10Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
11Red Star Kunlun59181030132-17748
12Admiral Vladivostok59165033133-16947
13Amur Chabarovsk59153032117-17245
Aktualizované: 17.2.2019 07:12
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
4Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
5Barys Astana59289012186-14384
6Avangard Omsk612810018170-13081
7Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
8Ak Bars Kazaň59334017158-12879
9Jokerit Helsinky59305018182-15476
10Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
11Dynamo Moskva59266021148-13570
12Spartak Moskva59217023152-14864
13Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
14HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
15HK Soči59169024138-15460
16Dinamo Riga59177025119-14858
17Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
18HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
19Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
20Red Star Kunlun59181030132-17748
21Severstal Čerepovec60139034117-17348
22Admiral Vladivostok59165033133-16947
23Amur Chabarovsk59153032117-17245
24HC Dinamo Minsk59142035110-17040
25HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 07:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5830516212-17477
2San Jose Sharks5929617214-18477
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6128622186-16073
5Vegas Golden Knights6026624180-16968
6St. Louis Blues5726422170-16265
7Dallas Stars5824524145-14963
8Minnesota Wild5824325164-17260
9Vancouver Canucks6018827170-18859
10Colorado Avalanche5822124186-19257
11Arizona Coyotes5820627152-16757
12Chicago Blackhawks5916826192-21657
13Edmonton Oilers5816829163-19553
14Anaheim Ducks5815727128-18553
15Los Angeles Kings5816729141-17952
Aktualizované: 17.2.2019 07:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning5935911232-15992
2New York Islanders5827817169-13876
3Boston Bruins5927717175-15076
4Toronto Maple Leafs5830619206-16475
5Washington Capitals5825719197-18471
6Columbus Blue Jackets5726721185-17269
7Montreal Canadiens5825620173-16869
8Carolina Hurricanes5927422173-16568
9Pittsburgh Penguins5825521200-17967
10Buffalo Sabres57181022167-17763
11Philadelphia Flyers5821624173-19561
12New York Rangers5718724165-18858
13Florida Panthers5615924171-19456
14Detroit Red Wings5914928167-19654
15New Jersey Devils5818428169-20352
16Ottawa Senators5817531179-21149
Aktualizované: 17.2.2019 07:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.2.2019 07:12

Bleskovky

Jaroš pomohol dvomi asistenciami k triumfu Ottawy, Cehlárik 0+1

Slovenský hokejový obranca Christián Jaroš prispel dvomi asistenciami k triumfu Ottawy Senators v nočnom zápase zámorskej NHL na ľade Winnipegu Jets 4:3 po predĺžení. Dvadsaťdvaročný bek prihral aj na víťazný zásah Ryana Dzingela a v prebiehajúcej sezóne zaznamenal dokopy sedem bodov (1+6) v 43 stretnutiach. Jednu asistenciu zaznamenal aj útočník Peter Cehlárik ...
pred 3 min. - TASR

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
včera o 22:12 - TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
včera o 20:34 - TASR

Pelicans Lahti – KooKoo 9:4 vo fínskej lige

Helsinki 15. februára (TASR) – Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej ligy: KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 7:2 /za domácich Godla odchytal celý zápas/, Pelicans Lahti – KooKoo 9:4, Saipa Lappeenranta - Vaasan Sport 7:2, Tappara Tampere – TPS Turku 2:3
15.2.2019 20:13 - TASR

Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2 v nemeckej DEL

Hokejisti Krefeldu Pinguine zvíťazili vo štvrtkovom zápase nemeckej DEL nad Grizzly Wolfsburg 5:2. výsledok: Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2.
14.2.2019 22:14 - TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1 v zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí švédskej SHL na domácom ľade nad Malmö Redhawks 5:1. SHL - výsledky: Linköping HC - Rögle BK 3:4, Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1, Timra IK - Frölunda 1:5, Växjö Lakers - Brynäs IF 5:3, Skelleftea AIK - Mora IK 3:4 pp
14.2.2019 21:30 - TASR

Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1 vo fínskej Liige

Hokejisti Lukko Rauma rozstrieľali vo štvrtkovom súboji fínskej Liigy doma lídra tabuľky Kärpät Oulu 8:1. Liiga - výsledok: Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1.
14.2.2019 20:10 - TASR

TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1vo fínskej Liige

Hokejisti TPS Turku zvíťazili v stredajšom súboji fínskej Liigy doma nad JYP Jyväskylä 4:1. Liiga - výsledky: IFK Helsinki - Sport Vaasa 5:2, Ässät Pori - Hämeenlinna 4:3 pp, TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1
13.2.2019 20:00 - TASR

Davos - Zug 1:5 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Davos - Zug 1:5, Zürich - Servette Ženeva 1:4.
12.2.2019 22:30 - TASR

Brynäs - Lulea HF 1:2 pp v utorkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v utorňajšom stretnutí švédskej SHL na ľade Brynäsu 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Brynäs - Lulea HF 1:2 pp, Djurgarden IF - Timra IK 2:1 pp, Frölunda - Växjö Lakers 4:3 pp a sn, HV 71 - Skelleftea 1:3, Malmö Redhawks - Färjestad BK 5:6, Mora IK - Linköping HC 3:2 pp a sn, Rögle BK - Örebro HK 5:2.
12.2.2019 21:53 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

17. 02. 2019
Poprad - Miškovec o 16:00
Nitra - Žilina o 16:00
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
B. Bystrica - Detva o 17:00
Trenčín - Zvolen o 17:00
Budapešť - Košice o 17:30

Odohrané zápasy

15. 02. 2019
MiškovecN. Zámky
1:2 SNREPORT
ZvolenB. Bystrica
2:4REPORT
DetvaPoprad
3:4 SNREPORT
NitraL. Mikuláš
4:1REPORT
ŽilinaBudapešť
3:2REPORT
KošiceTrenčín
4:2REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY68 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO60
4.Lantoši R.NIT55
5.Higgs B.BBY54

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Blackwater J.NIT29
3.Asselin G.BBY28
4.Buček S.NIT26
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.21 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.47 %
4.Košarišťan A.NZA93.23 %
5.Vošvrda T.POP93.1 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov