Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 13. a 14. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
14.10.2018 20:45 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 9 prejsť na diskusiu

Dobre rozbehnutý Slovan pokračoval šesťbodovo aj cez víkend v Poprade, od ktorého sa mu tak podarilo odpútať na rozdiel desiatich bodov. Rovnako naplno opäť zabrali aj Košice, Spišiaci a Púchov, pridali sa aj Žilina a Michalovce a Banskobystričania doma s Duklou stratili iba bod.


13. kolo POPRAD - SLOVAN 2:5 (0:0, 1:4, 1:1)
20:20 Podurujev (Krigovský) 1:0
24:41 Šandor (Lukošik, Petráš) 1:1
25:00 Samadov (Abaffy, Civilev) 1:2
29:32 Petráš (Lukošik, F. Patzelt) v presilovke 1:3
33:24 Ketner (Lukošik, Petráš) 1:4
47:59 Dlugoš 2:4
49:46 Abaffy (Houdek, Civilev) 2:5
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Ketner 10 napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:47 (4:8, 12:18, 8:21).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Vladimír Wolf, Ľudovít Šoltés.
Divákov: 70.
Poprad: Štefan Valluš (30. Kristián Budinský)
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Dzivjak, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Maroš Mešár, Peter Harbut - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Jakub Vernarec, Štefan Dlugoš, Patrik Sokoli
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Richard Patzelt - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Jaroslav Samadov, Patrik Abaffy
Oliver Ketner, Filip Patzelt - Viktor Vavruška, Tomáš Černák, Mojmir Petras

 

14. kolo POPRAD - SLOVAN 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
09:15 Dzivjak z trestného strieľania 1:0
12:30 Petráš (Šandor, Lukošik) 1:1
29:21 Abaffy (Verčík, Houdek) 1:2
32:18 Černák (Vavruška, Petras) 1:3
33:47 Suchý (Šotek, Sokoli) 2:3
46:08 Lukošik (Šandor, Petráš) 2:4
Vylúčenia: 6:2 na 2 min, navyše vernarec 10 napadnutie oblasti hlavy a krku - Civilev TS hákovanie, Šandor TS hákovanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 24:51 (7:11, 10:21, 7:19).
Rozhodovali: Marián Žák - Ondrej Homola, Michal Borza.
Divákov: 55.
Poprad: Kristián Budinský
Slavomír Šlosárik, René Turan - Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Jakub Dzivjak, Filip Mešár, Michal Stanček
Maroš Mešár, Peter Harbut - Patrik Sokoli, Markus Suchý, Alex Šotek
Jakub Vernarec, Richard Nemeš, Dominik Pokorný
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Richard Patzelt - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Jaroslav Samadov, Patrik Abaffy
Oliver Ketner, Filip Patzelt - Viktor Vavruška, Tomáš Černák, Mojmir Petras

 

13. kolo SPIŠSKÁ - MARTIN 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
10:35 Bača (Ludányi, Novák) 1:0
31:26 Bača (Knižka, Novák) 2:0
32:10 Bača (Novák, Ludányi) 3:0
Vylúčenia: 4:2 na 2 min, navyše Nátny TS podrazenie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 44:25 (17:7, 16:6, 11:12).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Richard Hovan.
Divákov: 80.
Spišská: Eugen Rabčan
Erik Slezák, Martin Knižka - Ivan Novák, Tomáš Ludányi, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Alexander Klempár, Samuel Džerenga, Jakub Slivka
Rastislav Šofranko, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Samuel Gonda, Martin Ján Král - Štefan Takáč, Erik Grič, Matúš Hadušovský
Martin: Pavol Maťovčík
Andrej Volko, Jakub Kovačka - František Smidžár, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Šimon Vitkovský, Ivan Thomka - Matúš Ulbricht, Matej Grega, Ondrej Grega
Dávid Nátny, Sebastián Ábel - Andrej Kubala, Kristián Stročka, Tomáš Ďurkovič
Kristián Malík

 

14. kolo SPIŠSKÁ - MARTIN 6:3 (4:0, 1:1, 1:2)
02:00 Serednickij (Olejník, Richnavský) 1:0
14:03 Slivka (Klempár, Džerenga) 2:0
16:53 Bača (Knižka, Ludányi) 3:0
18:26 Klempár (Džerenga, Slivka) 4:0
26:21 Kočalka (Smidžár, Volko) 4:1
28:40 Ludányi (Novák, Bača) 5:1
41:15 Volko (O. Grega, Kočalka) 5:2
42:46 Kráľ (Kočalka, O. Grega) v presilovke 5:3
51:53 Ludányi (Knižka) 6:3
Vylúčenia: 5:1. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 53:21 (24:4, 13:12, 16:5).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Peter Hanko, Ľudovít Šoltés.
Divákov: 51.
Spišská: Eugen Rabčan
Rastislav Šofranko, Martin Knižka - Ivan Novák, Tomáš Ludányi, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Alexander Klempár, Samuel Džerenga, Jakub Slivka
Samuel Gonda, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Martin Ján Král - Štefan Takáč
Martin: Pavol Maťovčík
Andrej Volko, Jakub Kovačka - František Smidžár, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Šimon Vitkovský, Dávid Nátny - Ivan Thomka, Matej Grega, Ondrej Grega
Sebastián Ábel - Andrej Kubala, Kristián Malík, Tomáš Ďurkovič
Kristián Stročka

 

13. kolo PÚCHOV - L. MIKULÁŠ 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
02:48 Putala (Čykancev) 1:0
10:17 Plávka (Sleziak, Líška) v oslabení 1:1
25:09 Hajas (Omelka, M. Urban) v presilovke 2:1
26:08 Sleziak (Nemec, Plávka) 2:2
33:42 J. Urban (Putala) v presilovke 3:2
35:01 Michalík (Nemec, Šimalčík) v oslabení 3:3
57:02 Čykancev (Putala, J. Urban) 4:3
Vylúčenia: 5:6 na 2 min, navyše Sleziak 5+DKZ napadnutie, Michalík 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 35:32 (10:7, 15:6, 10:19).
Rozhodovali: Daniel Pleško - Daniel Hodoň, Adam Rehák.
Divákov: 111.
Púchov: Daniel Kmošena (36. Šimon Opatovský)
Jakub Pobežal, Ján Urban - Marek Putala, Lukáš Urbánek, Mychailo Čykancev
Vladimír Omelka, Viliam Krajčovič - Dominik Hajas, Patrik Ladecký, Michal Urban
Samuel Majerník, Adam Zlocha - Jaroslav Michalík, Ladislav Kuriš, David Januščák
Július Bubela, Adrián Suchánek
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Jakub Mihaľ, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Nikodém Šulík, Dominik Pavlák, Dávid Pukluš
Róbert Antol, Vojtech Jánoš - Nikolas Stanek, Tobias Kubaliak

 

14. kolo PÚCHOV - L. MIKULÁŠ 5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
16:07 Putala (Čykancev, Urbánek) 1:0
28:16 Putala (Pobežal, Urbánek) v presilovke 2:0
31:51 Michalík (Šimalčík, Nemec) v presilovke 2:1
44:49 Kuriš (Michalík, Zlocha) 3:1
46:52 Majerník (Michalík) 4:1
48:33 Čykancev (Urbánek) v presilovke 5:1
57:45 Mihaľ 5:2
Vylúčenia: 11:10 na 2 min, navyše Michalík 10 napadnutie oblasti hlavy a krku - Gažo 10 vrazenie na mantinel, trest pre hráčsku lavicu DKZ napádanie rozhodcov. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:31 (9:10, 12:10, 10:11).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Daniel Hodoň, Daniel Pleško.
Divákov: 112.
Púchov: Šimon Opatovský
Jakub Pobežal, Ján Urban - Marek Putala, Lukáš Urbánek, Mychailo Čykancev
Vladimír Omelka, Viliam Krajčovič - Dominik Hajas, Patrik Ladecký, Michal Urban
Samuel Majerník, Adam Zlocha - Jaroslav Michalík, Ladislav Kuriš, David Januščák
Július Bubela, Adrián Suchánek
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Jakub Mihaľ, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Róbert Antol, Ján Gažo - Nikodém Šulík, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Vojtech Jánoš - Nikolas Stanek

 

13. kolo ŽILINA - ZVOLEN 7:1 (4:0, 0:1, 3:0)
11:06 Mrázik (Ščasník) 1:0
14:29 Danylenko 2:0
15:05 Lopušan (Kuric) 3:0
19:32 Brath (Dorofejev) 4:0
37:57 Balciar (Petrina) v presilovke 4:1
43:17 Brath (Rehák) 5:1
48:36 Kráľ (Flatínek) v presilovke 6:1
54:49 Rehák (Lopušan, Kocúr) 7:1
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:34 (13:8, 14:13, 12:13).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 24.
Žilina: Jakub Sihelský
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Timofei Dorofejev, Samuel Slaninka - Viktor Danylenko, Jakub Šteiniger, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Christián Kuric
Ladislav Vrbica
Zvolen: Norbert Uhrovič (16. Dávid Slúka)
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Andrej Balciar, Nikolas Gubančok, Adrián Daniš
Marián Čižniar, Jakub Debnár - Matej Ľupták, Šimon Šimkovič, Martin Petrina
Matúš Sásik, Oliver Donoval - Matúš Hronček, Róbert Svitek, Martin Suchár
Rastislav Baláž, Marek Lalík

 

14. kolo ŽILINA - ZVOLEN 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
20:24 Myšiak (Kráľ, Mrázik) 1:0
31:26 Petrina (Balciar, Debnár) 1:1
43:38 Mrázik (Ščasník, Faltínek) 2:1
45:31 Hronček (Šimkovič, Baláž) 2:2
59:44 Brath (Kocúr) 3:2
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 38:37 (12:12, 12:13, 14:12).
Rozhodovali: Lukáš Ševčík - Oto Durmis, Michal Macek.
Divákov: 49.
Žilina: Jakub Sihelský
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Timofei Dorofejev, Samuel Slaninka - Viktor Danylenko, Jakub Šteiniger, Christián Kuric
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Ladislav Vrbica
Zvolen: Dávid Slúka
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Martin Suchár, Nikolas Gubančok, Adrián Daniš
Šimon Šimkovič, Jakub Debnár - Martin Petrina, Andrej Balciar, Matúš Hronček
Marián Čižniar, Oliver Donoval - Matúš Sásik, Róbert Svitek, Rastislav Baláž

 

13. kolo B. BYSTRICA - DUKLA 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
14:13 Forgáč (Hudák, Šidlovský) v presilovke 1:0
23:24 Širo (Matúch, Dokoupil) 2:0
46:21 Širo (Dokoupil, Matúch) 3:0
Vylúčenia: 4:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:26 (8:12, 7:7, 8:7).
Rozhodovali: Peter Hanko - Viktor Šinský, Jakub Trnka.
Divákov: 95.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Ladislav Šidlovský, Viktor Kucej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, David Gajdáč
Marek Raniak, Patrik Martin Pinka - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Tomáš Kepka, Michal Žiljak - Jakub Matúch, Samuel Širo, Simon Dokoupil
Dukla: Samuel Štofik
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Adam Stránský, Denis Hagara
Erik Párička, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ondrej Vereš - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Marek Wachal
Ľuboš Pazdera, Michal Hruška - Matúš Šimík, Daniel Ján Svitač

 

14. kolo B. BYSTRICA - DUKLA 2:1pp (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
32:03 Stránský (Petrovický) 0:1
53:45 Šimko (Vongrej, Ferenčík) 1:1
62:08 Matúch (Legiň) 2:1
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Rákoš 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:47 (7:16, 8:18, 9:12 - 2:1).
Rozhodovali: Richard Ivan - Jakub Trnka, Erik Krištof.
Divákov: 75.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Ladislav Šidlovský, Viktor Kucej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, David Gajdáč
Marek Raniak, Jakub Krnáč - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Tomáš Kepka, Michal Žiljak - Jakub Matúch, Samuel Širo, Simon Dokoupil
Dukla: Samuel Štofik
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Adam Stránský, Denis Hagara
Erik Párička, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Marek Wachal
Ľuboš Pazdera, Michal Hruška - Matúš Šimík, Daniel Ján Svitač

 

13. kolo KOŠICE - NITRA 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
05:56 Nagy (Faith, Vaculik) 1:0
34:01 Vaculik (Faith, M. Novota) v presilovke 2:0
35:46 Bagin (Šramaty, Milo) v presilovke 2:1
57:12 Faith (Barger) 3:1
59:25 Nagy do prázdnej brány 4:1
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:31 (9:9, 12:12, 12:10).
Rozhodovali: Martin Korba - Martin Jobbágy, Andrej Bogdaň.
Divákov: 100.
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Jozef Viliam Kmec - Jakub Demek, Dávid Soľár, Patrik Barger
Pavol Zůbek, Matej Jacko - Denis Šándor, Samuel Beluško
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Lukáš Kaža, Alex Novota
Nitra: Matej Marinov
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Nikita Silčenko, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Adrián Jandák, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Zdenko Sedlák - Michal Šipoš, Ondrej Molnár, Matej Lidik
Šimon Mišurda - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna

 

14. kolo KOŠICE - NITRA 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
04:26 Nagy (Faith, Jobbágy) 1:0
28:40 Bagin (Jandák, Šramaty) 1:1
35:41 Kliment (Hašto, Klejna) 1:2
51:23 Faith (Nagy, M. Novota) 2:2
52:31 Faith (Nagy, Vaculik) 3:2
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:23 (10:10, 20:11, 12:2).
Rozhodovali: Peter Korba - Andrej Bogdaň, Jaroslav Riš.
Divákov: 83.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Jozef Viliam Kmec - Jakub Demek, Dávid Soľár, Patrik Barger
Pavol Zůbek, Matej Jacko - Denis Šándor, Samuel Beluško
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Lukáš Kaža, Alex Novota
Nitra: Juraj Beržinec
Šimon Mišurda, Peter Pejkovič - Nikita Silčenko, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Adrián Jandák, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Jakub Milo - Michal Šipoš, Ondrej Molnár, Matej Lidik
Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna

 

13. kolo MICHALOVCE - SKALICA 7:3 (1:1, 4:1, 2:1)
04:59 Pavelka (Kotvan, Klíma) v presilovke 0:1
14:27 Dudurič (Ragan, Farkaš) v presilovke 1:1
24:47 Dudurič z trestného strieľania 2:1
27:48 Rajčák (Klíma, Pavelka) v presilovke 2:2
28:17 Stripai (Tomaško, Gavura) 3:2
29:09 Šeba (Stepančenko, Nguyen Tien) 4:2
36:46 Štekláč (Tomaško, Opryska) 5:2
48:30 Jazovskich (Kotvan) 5:3
50:55 Tomaško (Stripai, Opryska) v presilovke 6:3
57:44 Farkaš (Hajnik, Ragan) 7:3
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Nguyen Tien 10 napadnutie oblasti hlavy a krku - Cagáň TS zdržiavanie hry. Presilovky: 2:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 46:30 (14:10, 20:10, 12:10).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Radoslav Regenda, Michal Vall.
Divákov: 74.
Michalovce: Rastislav Hancin
Marcel Dobos, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško - Adam Stripai, Erhan Can Opryska, Adam Filip Gavura
Matúš Šeba, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Jozef Dudurič
Gregor Štefan Horváth - Dominik Kenderka, Jakub Magyar, Dominik Spišák
Skalica: Adam Rekoš (41. Adam Hesek)
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Kristián Rajčák, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, David Novák - Matej Čulen, Vladimir Michalčuk, Michal Kučera
Adam Jančík, Maximilián Mikula - Timotej Holub, Denis Malík, Lukáš Kuba
Daniel Michálik - Leonard Mikulič

 

14. kolo MICHALOVCE - SKALICA 6:3 (2:2, 3:0, 1:1)
00:20 Pavelka (Kotvan, Rajčák) 0:1
03:49 Dudurič (Čollák, Gavura) 1:1
05:31 Cagáň (Čulen, Mikulič) 1:2
18:46 Farkaš (Dudurič, Hajnik) v presilovke 2:2
22:50 Nguyen Tien (Čollák, Šeba) 3:2
26:27 Hajnik (Šeba, Ragan) 4:2
34:15 Stepančenko (Dudurič, Čollák) 5:2
44:36 Stripai (Opryska, Čollák) v presilovke 6:2
53:50 Holub (Michalčuk, Mikula) v presilovke 6:3
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Šulof 10 nešportové správanie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:30 (17:10, 8:12, 8:8).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Radoslav Regenda, Michal Vall.
Divákov: 80.
Michalovce: Rastislav Hancin
Adam Stripai, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Matúš Šeba, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Erhan Can Opryska, Adam Filip Gavura
Gregor Štefan Horváth, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Dominik Kenderka
Jakub Magyar, Dominik Spišák
Skalica: Adam Hesek (25.-26. a 35. Adam Rekoš)
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Kristián Rajčák, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Timotej Holub, Vladimir Michalčuk, Lukáš Kuba
David Novák - Daniel Michálik, Matej Čulen, Leonard Mikulič
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

9 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 21.3.2019 13:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 21.3.2019 13:05
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 21.3.2019 13:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7340521260-20897
2San Jose Sharks7336722261-22994
3Winnipeg Jets7336825249-21392
4Nashville Predators7433927222-19589
5Vegas Golden Knights7334727227-20387
6St. Louis Blues7332627214-20084
7Dallas Stars7332629185-18082
8Arizona Coyotes7327931196-20478
9Minnesota Wild7430431200-21777
10Colorado Avalanche7329329232-22476
11Chicago Blackhawks72221030243-26374
12Vancouver Canucks74211132206-22974
13Edmonton Oilers73211134206-24471
14Anaheim Ducks7523736173-23069
15Los Angeles Kings7218739170-23058
Aktualizované: 21.3.2019 13:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning74441313292-195118
2Boston Bruins73331120221-18597
3Washington Capitals7434923256-23194
4Toronto Maple Leafs7438625263-22193
5New York Islanders73321024206-17891
6Pittsburgh Penguins7433624251-22389
7Carolina Hurricanes7234625215-19887
8Columbus Blue Jackets7331929222-21484
9Montreal Canadiens7332628215-21383
10Philadelphia Flyers7327830223-24478
11Florida Panthers73221029236-24676
12Buffalo Sabres73191233202-23771
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7422538205-25363
15Detroit Red Wings73161037198-24962
16Ottawa Senators7320542217-27056
Aktualizované: 21.3.2019 13:05
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 21.3.2019 13:05

Bleskovky

Džentlmenské gesto Pupáka: "Syna učíme, aby bol spravodlivý"

Spomedzi štvrťfinálových sérií Kaufland play off Tipsport Ligy bola najvyhrotenejšia tá medzi Nitrou a Trenčínom. Až trojica hráčov si odniesla niekoľkozápasové tresty a oba tímy sa obviňovali z likvidačných faulov a podávania podnetov na disciplinárku. O to viac prekvapilo džentlmenské gesto v rozhodujúcich momentoch šiesteho zápasu na trenčianskom ľade.
pred hodinou - TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
včera o 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
19.3.2019 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Zug do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy, keď v sobotu vyhrali na ľade Lugana 5:4 po predĺžení a v sérii dominovali 4:0 na zápasy. Servette Ženeva - Bern 1:2 /na zápasy: 2:2/ Ambri-Piotta - Biel 2:1 /na zápasy: 1:3/ Langnau - Lausanne 1:2 /na zápasy: 1:3/ Lugano - Zug 4:5 pp /konečný stav série: 0:4/.
17.3.2019 07:26 - Michal Bruner / TASR

Eisbären Berlín - Red Bull Mníchov 4:0 v play off nemeckej ligy

Výsledky piatkových druhých zápasov štvrťfinále play off nemeckej hokejovej ligy: Düsseldorf EG - Augsburg Panther 4:1 /stav série: 1:1/ ERC Ingolstadt - Kolín Haie 4:3 pp /stav série: 1:0/ Norimberg Ice Tigers - Adler Mannheim 2:4 /stav série: 0:2/ Eisbären Berlín - EHC Red Bull Mníchov 4:0 /stav série: 1:1/.
15.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

21. 03. 2019
Michalovce - Žilina o 17:30
23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT
17. 03. 2019
B. BystricaDetva
4:0REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov