Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 17. a 18. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
28.10.2018 18:01 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 1 prejsť na diskusiu

Po prvých bodoch získaných v týždni pokračoval Zvolen cez víkend úspešným dvojkolom, keď doma porazil Mikuláš. Šesť bodov si pripísal aj Púchov, ktorý sa tak vytiahol na štvrtú priečku. Po bode stratili Bystrica a Košice.


17. kolo DUKLA - SLOVAN 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
24:33 Civilev (Géci) v presilovke o dvoch 0:1
25:17 Géci (Houdek, Civilev) v presilovke 0:2
27:19 Migila (Svitač) 1:2
43:22 Civilev (Géci, Abaffy) v presilovke 1:3
Vylúčenia: 7:8. Presilovky: 0:3. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:30 (8:12, 9:12, 8:6).
Rozhodovali: Milan Novák - Jozef Valo, Andrej Kollár.
Divákov: 148.
Dukla: Šimon Latkóczy
Michal Hruška, Daniel Pisch - Adam Stránský, Matej Honeček, Máté Sárdi
Erik Jankovský, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ondrej Vereš - Matej Blicha, Matúš Zemko, Marek Wachal
David Pavlovič, Ľuboš Pazdera - Tim Danielčák, Daniel Ján Svitač, Andrej Migila
Slovan: Ádám Beke
Richard Patzelt, William Hauser - Viktor Vavruška, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Samuel Houdek - Alex Géci, Vladimir Civilev, Patrik Abaffy
Branislav Brúder, Filip Patzelt - Oliver Ketner, Jaroslav Samadov, Mojmir Petras Dominik Verčík - Maximilian Bubica, Antonio Ožvald, Marián Adamčík

 

18. kolo DUKLA - SLOVAN 6:2 (2:2, 2:0, 2:0)
03:08 Danielčák (Svitač) 1:0
03:51 Stránský 2:0
04:02 Civilev (Géci, Abaffy) 2:1
13:31 F. Patzelt (Samadov) 2:2
30:45 Hruška (Svitač, Honeček) v presilovke 3:2
32:05 Danielčák (Pisch, J. Wachal) 4:2
59:16 Petrovický (Hruška) do prázdnej brány 5:2
59:53 Párička (Honeček) v oslabení 6:2
Vylúčenia: 4:6 na2 min, navyše Párička 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 30:35 (12:13, 10:10, 8:12).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Martin Nosek, Mário Vondra.
Divákov: 151.
Dukla: Šimon Latkóczy
Michal Hruška, Daniel Pisch - Adam Stránský, Matej Honeček, Erik Párička
Erik Jankovský, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Máté Sárdi, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ondrej Vereš - Matej Blicha, Roman Vaňo, Marek Wachal
Matúš Zemko, Ľuboš Pazdera - Tim Danielčák, Daniel Ján Svitač, Denis Hagara
Slovan: Oliver Nemec
Richard Patzelt, William Hauser - Viktor Vavruška, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Samuel Houdek - Alex Géci, Vladimir Civilev, Patrik Abaffy
Branislav Brúder, Filip Patzelt - Oliver Ketner, Jaroslav Samadov, Mojmir Petras Dominik Verčík - Maximilian Bubica, Antonio Ožvald, Marián Adamčík

 

17. kolo NITRA - ŽILINA 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
16:17 Jandák (Švajlen) 1:0
26:27 Danylenko (Dorofejev) 1:1
34:37 Rehák 1:2
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 49:23 (20:10, 17:9, 12:4).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml..
Divákov: 70.
Nitra: Juraj Beržinec
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Adrián Jandák, Karol Švajlen
Šimon Mišurda, Martin Kratochvíl - Dávid Bagin, Marek Šramaty, Dominik Žiak
Adam Belák, Samuel Kliment - Adam Sýkora, Oliver Stümpel, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák, Peter Pejkovič - Martin Hašto, Oliver Klejna, Viktor Huszár
Žilina: Samuel Cigánik
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Timofei Dorofejev, Samuel Slaninka - Michal Pleva, Jakub Šteiniger, Viktor Danylenko
Ladislav Vrbica

 

18. kolo NITRA - ŽILINA 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
15:47 Šipoš (Jandák, Švajlen) 1:0
19:13 Jandák (Ingeli) v presilovke 2:0
35:00 Rehák (Brath, Hrubo) v presilovke 2:1
40:55 Bagin 3:1
47:10 Pleva (Šteiniger, Slaninka) 3:2
53:52 Šipoš (Jandák) 4:2
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 50:30 (14:10, 19:9, 17:11).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Ivan Haringa, Peter Jedlička.
Nitra: Matej Marinov
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Adrián Jandák, Karol Švajlen
Šimon Mišurda, Martin Kratochvíl - Dávid Bagin, Marek Šramaty, Dominik Žiak
Adam Belák, Peter Pejkovič - Oliver Klejna, Oliver Stümpel, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák, Samuel Kliment - Martin Hašto, Ondrej Molnár, Viktor Huszár
Žilina: Samuel Cigánik
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Timofei Dorofejev, Samuel Slaninka - Michal Pleva, Jakub Šteiniger, Viktor Danylenko
Ladislav Vrbica

 

17. kolo PÚCHOV - SKALICA 5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
06:28 Januščák (Ladecký, Čykancev) v presilovke 1:0
13:20 M. Urban (Floriš) 2:0
19:49 Ladecký (Majerník) 3:0
22:03 M. Urban (Floriš, Zlocha) 4:0
26:26 Januščák (J. Urban) v presilovke 5:0
31:49 Rajčák (Klíma) v presilovke 5:1
48:58 Michalčuk 5:2
Vylúčenia: 5:6 na 2 min, navyše J. Urban 5+DKZ faul kolenom - Jazovskich 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:36 (12:10, 9:18, 12:8).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Daniel Hodoň, Adam Jurčiak.
Divákov: 97.
Púchov: Patrik Andrisík
Dominik Hajas, Ján Urban - Marek Putala, Lukáš Urbánek, Christián Kuric
Vladimír Omelka, Viliam Krajčovič - David Januščák, Patrik Ladecký, Michailo Čykancev
Samuel Majerník, Adam Zlocha - Matúš Floriš, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Adrián Suchánek - Jaroslav Michalík, Maximilián Moravanský, Miroslav Papán
Skalica: Adam Rekoš (23. Adam Hesek)
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Matej Čulen, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, David Novák - Kristián Rajčák, Vladimir Michalčuk, David Kočka
Adam Jančík, Maximilián Mikula - Timotej Holub, Denis Malík, Tomáš Balát
Daniel Michálik - Michal Kučera, Lukáš Kuba, Leonard Mikulič

 

18. kolo PÚCHOV - SKALICA 5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
01:38 Kuriš (Floriš, Omelka) 1:0
13:21 Pavelka (Kotvan) 1:1
14:12 M. Urban (Urbánek) 2:1
31:31 Čulen (Kučera) 2:2
42:23 J. Urban (Putala, Hajas) v presilovke 3:2
44:30 Putala (Hajas, Kuric) 4:2
44:58 Januščák (Ladecký, Čykancev) 5:2
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Krajčovič TS podrazenie, Čykancev 5+DKZ napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:25 (12:13, 9:9, 9:3).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Daniel Hodoň, Peter Kubala.
Divákov: 119.
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Marek Putala, Lukáš Urbánek, Christián Kuric
Vladimír Omelka, Viliam Krajčovič - David Januščák, Patrik Ladecký, Michailo Čykancev
Samuel Majerník, Adam Zlocha - Matúš Floriš, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Jaroslav Michalík, Adrián Suchánek
Skalica: Adam Hesek
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Kristián Rajčák, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
David Novák, Denis Klíma - Matej Čulen, Vladimir Michalčuk, David Kočka
Adam Jančík, Maxim Jazovskich - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Michal Kučera
Daniel Michálik - Leonard Mikulič

 

17. kolo MICHALOVCE - SPIŠSKÁ 4:3pp (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)
09:05 Stripai (Ragan, Farkaš) v presilovke 1:0
16:32 Ragan (Hajnik, Stripai) 2:0
23:37 Olejník (Serednickij) 2:1
26:38 Nguyen Tien (Gavura, Šulof) v presilovke o dvoch 3:1
55:02 Džerenga (Slivka) 3:2
59:06 Bača (Novák) pri hre bez brankára 3:3
60:45 Šulof (Ragan, Farkaš) 4:3
Vylúčenia: 2:8 na 2 min, navyše Knižka 10 nešportové správanie. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 48:23 (20:4, 12:10, 15:9 - 1:0).
Rozhodovali: Peter Piovar - Radoslav Regenda, Jakub Pavlotty.
Divákov: 63.
Michalovce: Rastislav Hancin
Adam Stripai, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Matúš Šeba, Kristián Tomaško - Davyd Ivaščenko, Erhan Can Opryska, Adam Filip Gavura
Gabriel Cehlár, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Jozef Dudurič
Samuel Polák, Gregor Štefan Horváth - Dominik Kenderka, Jakub Magyar, Matej Šimko
Spišská: Eugen Rabčan
Rastislav Šofranko, Martin Knižka - Ivan Novák, Tomáš Ludányi, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Jakub Kochan, Samuel Džerenga, Jakub Slivka
Samuel Gonda, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč, Martin Ján Král - Erik Grič

 

18. kolo MICHALOVCE - SPIŠSKÁ 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
15:25 Richnavský (Serednickij, Olejník) 0:1
39:47 Džerenga (Novák) 0:2
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Šulof 10+DKZ nešportové správanie, Nguyen Tien 10+DKZ nešportové správanie - Petrek 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 49:24 (14:10, 14:10, 21:4).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Radoslav Regenda, Róbert Jakub.
Divákov: 62.
Michalovce: Miroslav Gombár
Adam Stripai, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Matúš Šeba, Kristián Tomaško - Davyd Ivaščenko, Erhan Can Opryska, Adam Filip Gavura
Gabriel Cehlár, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Jozef Dudurič
Samuel Polák, Gregor Štefan Horváth - Dominik Kenderka, Jakub Magyar, Matej Šimko
Spišská: Eugen Rabčan
Rastislav Šofranko, Martin Knižka - Ivan Novák, Tomáš Ludányi, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Jakub Kochan, Samuel Džerenga, Jakub Slivka
Martin Ján Král, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč

 

17. kolo KOŠICE - POPRAD 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
00:13 Sárossy (Bartoš, Barger) 1:0
15:42 Podurujev (Jevoš, Šlosárik) 1:1
51:19 F. Mešár (Baláži, Stanček) 1:2
53:28 Demek (Jacko, Kaža) v presilovke 2:2
55:45 Barger z trestného strieľania 3:2
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Turan TS seknutie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:39 (5:14, 3:13, 14:12).
Rozhodovali: Peter Korba - Andrej Bogdaň, Michal Borza.
Divákov: 72.
Košice: Jakub Balogáč
Antonín Bartoš, Tomáš Veteška - Miroslav Tvrdoň, Patrik Barger, Samuel Sárossy
Pavol Zůbek, Matej Jacko - Lukáš Kaža, Dávid Soľár, Jakub Demek
Samuel Lorinc, Jozef Viliam Kmec - Denis Šándor, Samuel Beluško, Matej Jurčo
Marko Ragan - Alex Novota
Poprad: Kristián Budinský
Slavomír Šlosárik, René Turan - Branislav Krigovský, Semjon Podurujev, Adam Jevoš
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Alex Šotek, Markus Suchý, Dominik Pokorný
Jakub Petrás - Štefan Dlugoš, Richard Nemeš

 

18. kolo KOŠICE - POPRAD 6:5pp (3:0, 1:4, 1:1 - 1:0)
00:39 Sárossy (Barger) 1:0
00:57 Kaža (Jacko, Demek) 2:0
06:03 Sárossy (Kaža, Kmec) 3:0
24:26 Stanček (F. Mešár) v presilovke 3:1
29:04 Jevoš z trestného strieľania 3:2
29:55 Dlugoš (Stanček) v oslabení 3:3
31:00 Demek (Soľár, Jacko) v presilovke 4:3
38:46 Stanček (Harbut) 4:4
42:18 Stanček (Lukáč, Dlugoš) v presilovke 4:5
59:09 Veteška (Kaža, Lorinc) pri hre bez brankára 5:5
60:10 Tvrdoň (Barger, Veteška) 6:5
Vylúčenia: 6:7 na 2 min, navyše Soľár TS seknutie - Jevoš 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 36:33 (16:13, 9:13, 10:7 - 1:0).
Rozhodovali: Marián Žák - Michal Borza, Matej Janiga.
Divákov: 100.
Košice: Rastislav Eliaš
Antonín Bartoš, Tomáš Veteška - Miroslav Tvrdoň, Patrik Barger, Samuel Sárossy
Pavol Zůbek, Matej Jacko - Lukáš Kaža, Dávid Soľár, Jakub Demek
Samuel Lorinc, Jozef Viliam Kmec - Denis Šándor, Samuel Beluško, Matej Jurčo
Marko Ragan - Alex Novota
Poprad: Štefan Valluš (7. Kristián Budinský)
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Petrás, Semjon Podurujev, Adam Jevoš
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Alex Šotek, Markus Suchý, Dominik Pokorný
René Matúš Babík - Štefan Dlugoš, Richard Nemeš, Jakub Vernarec

 

17. kolo B. BYSTRICA - MARTIN 3:2sn (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
09:55 Thomka (Nátny) v presilovke 0:1
11:10 Jamrich (Ferenčík, Lopejský) v presilovke 1:1
27:16 Kráľ (O. Grega, Kočalka) 1:2
47:48 Jamrich 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Živický 3:2
Vylúčenia: 4:5 na 2 min, navyše Hlavatý 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 57:12 (10:3, 24:5, 21:3 - 2:1).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Jakub Trnka, Erik Krištof.
Divákov: 87.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Patrik Martin Pinka, Viktor Kucej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Mário Jamrich
Marek Raniak, Jakub Lopejský - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Jakub Krnáč, Martin Masarik - Jakub Matúch, Samuel Širo, Alex Vargaeštók
Martin: Pavol Maťovčík
Andrej Volko, Denis Bakala - Ondrej Grega, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Jakub Kovačka, Dávid Nátny - Matúš Ulbricht, Ivan Thomka, Matúš Hlavatý
Šimon Vitkovský, Lukáš Belica - Milan Lesay, Matej Grega, Kristián Stročka
Tomáš Sajdák - Rastislav Kubík, Andrej Siakeľ

 

18. kolo B. BYSTRICA - MARTIN 7:4 (2:1, 3:3, 2:0)
01:12 Jamrich 1:0
08:29 Raniak (Jamrich, Širo) v presilovke 2:0
15:00 Smidžár 2:1
22:27 Forgáč 3:1
23:02 Smidžár 3:2
26:04 Širo (Jamrich, Raniak) v presilovke 1:0
31:05 Kráľ (Hlavatý) 4:3
34:10 Lopejský (Jamrich) 5:3
35:38 Smidžár 5:4
46:31 J. Šimko (Kristály) 6:4
55:51 Ferenčík (J. Šimko) 7:4
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 57:19 (18:5, 20:9, 19:5).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Richard Ivan, Martin Číž.
Divákov: 88.
B. Bystrica: Šimon Šimko (36. Adam Políček)
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Matej Kraut, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Patrik Martin Pinka, Viktor Kucej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Mário Jamrich
Marek Raniak, Jakub Lopejský - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Jakub Krnáč, Martin Masarik - Jakub Matúch, Samuel Širo
Martin: Matej Sekeráš
Lukáš Belica, Denis Bakala - Ondrej Grega František Smidžár, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Jakub Kovačka, Dávid Nátny - Matúš Ulbricht, Ivan Thomka, Matúš Hlavatý, Matej Grega
Andrej Volko - Šimon Vitkovský, Kristián Stročka, Tomáš Sajdák

 

17. kolo ZVOLEN - L. MIKULÁŠ 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
09:15 Suchár (Svitek) 1:0
42:05 Šulík 1:1
58:57 Šeliga (Gubančok) 2:1
Vylúčenia: 6:5 na 2 min, navyše Nemec 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Sleziak 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:26 (15:5, 8:11, 10:10).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Michal Kováčik, Tomáš Holienka.
Divákov: 100.
Zvolen: Norbert Uhrovič
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Martin Petrina, Nikolas Gubančok, Lukáš Mrenica
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Adrián Daniš
Filip Čulík, Samuel Štímel - Marek Lalík, Marko Brumerčík, Martin Suchár
Marek Molnár, Jakub Čunderlík
L. Mikuláš: Samuel Šándor
Lukáš Liška, Šimon Nemec - Oliver Plávka, Patrik Sleziak, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Matúš Hadušovský
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Mário Maňuch, Dominik Pavlák, Nikodém Šulík
Nikolas Stanek, Tobias Kubaliak

 

18. kolo ZVOLEN - L. MIKULÁŠ 6:3 (2:0, 1:3, 3:0)
06:40 Petrina (Gubančok, Nociar) v presilovke 1:0
15:25 Svitek (Šimkovič, Štímel) 2:0
21:31 Plávka 2:1
23:37 Sleziak (Mihaľ, Kapičák) v presilovke 2:2
28:24 Šulík (Stanek, Krendželák) 2:3
32:24 Daniš (Baláž, Svitek) v presilovke 3:3
51:18 Petrina (Gubančok, Nociar) v presilovke 4:3
56:51 Suchár (Mrenica, Nociar) 5:3
59:02 Petrina (Daniš, Gubančok) 6:3
Vylúčenia: 6:8 na 2 min, navyše Šimkovič 10 nešportové správanie. Presilovky: 3:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:29 (12:9, 9:14, 13:6).
Rozhodovali: Jozef Greguš - Erik Šebeň, Maroš Paulík.
Divákov: 82.
Zvolen: Norbert Uhrovič
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Martin Petrina, Nikolas Gubančok, Lukáš Mrenica
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Adrián Daniš
Filip Čulík, Samuel Štímel - Marek Lalík, Jakub Čunderlík, Martin Suchár
Benjamín Gondoľ
L. Mikuláš: Samuel Šándor
Lukáš Liška, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Matúš Hadušovský, Dominik Pavlák, Nikodém Šulík
Nikolas Stanek, Tobias Kubaliak
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

1 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.3.2019 22:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 20.3.2019 22:30
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.3.2019 22:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7340521260-20897
2San Jose Sharks7336722261-22994
3Winnipeg Jets7235825246-21390
4Nashville Predators7433927222-19589
5Vegas Golden Knights7334727227-20387
6St. Louis Blues7332627214-20084
7Dallas Stars7332629185-18082
8Arizona Coyotes7327931196-20478
9Minnesota Wild7430431200-21777
10Colorado Avalanche7329329232-22476
11Chicago Blackhawks72221030243-26374
12Vancouver Canucks73201132199-22572
13Edmonton Oilers73211134206-24471
14Anaheim Ducks7423735173-22769
15Los Angeles Kings7218739170-23058
Aktualizované: 20.3.2019 22:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning73441213287-191116
2Boston Bruins73331120221-18597
3Washington Capitals7334923252-22693
4Toronto Maple Leafs7337625259-21991
5New York Islanders73321024206-17891
6Pittsburgh Penguins7433624251-22389
7Carolina Hurricanes7234625215-19887
8Columbus Blue Jackets7331929222-21484
9Montreal Canadiens7332628215-21383
10Philadelphia Flyers7327830223-24478
11Florida Panthers73221029236-24676
12Buffalo Sabres72191232200-23371
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7422538205-25363
15Detroit Red Wings73161037198-24962
16Ottawa Senators7220541213-26356
Aktualizované: 20.3.2019 22:30
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.3.2019 22:30

Bleskovky

HK Poprad - HC Košice 4:2 v 6. štvrťfinále, hlasy

Roman Stantien, tréner HK Poprad: "Za stavu 3:2 na zápasy sme už museli doma vyhrať, pretože ísť na rozhodujúci duel do Košíc by už nebolo jednoduché. Povedali sme si, že sme dobré mužstvo a dobré mužstvá neprehrávajú tri zápasy za sebou. V prvej tretine sme hrali presne to, čo sme si povedali, a dali sme aj dva góly.
pred hodinou - TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
o 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
včera o 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Zug do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy, keď v sobotu vyhrali na ľade Lugana 5:4 po predĺžení a v sérii dominovali 4:0 na zápasy. Servette Ženeva - Bern 1:2 /na zápasy: 2:2/ Ambri-Piotta - Biel 2:1 /na zápasy: 1:3/ Langnau - Lausanne 1:2 /na zápasy: 1:3/ Lugano - Zug 4:5 pp /konečný stav série: 0:4/.
17.3.2019 07:26 - Michal Bruner / TASR

Eisbären Berlín - Red Bull Mníchov 4:0 v play off nemeckej ligy

Výsledky piatkových druhých zápasov štvrťfinále play off nemeckej hokejovej ligy: Düsseldorf EG - Augsburg Panther 4:1 /stav série: 1:1/ ERC Ingolstadt - Kolín Haie 4:3 pp /stav série: 1:0/ Norimberg Ice Tigers - Adler Mannheim 2:4 /stav série: 0:2/ Eisbären Berlín - EHC Red Bull Mníchov 4:0 /stav série: 1:1/.
15.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

21. 03. 2019
Michalovce - Žilina o 17:30
23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT
17. 03. 2019
B. BystricaDetva
4:0REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov