Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 25. a 26. kolo (aktualizované)

zdroj: HokejPortal.sk
16.12.2018 19:57 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 15 prejsť na diskusiu

Slovan aj tento víkend bodoval naplno, spolu s Popradom a Duklou. Jeden bod stratili Košice. Nitra si v dohrávke v polovici decembra taktiež pripísala plný počet bodov.


25. kolo SLOVAN - SPIŠSKÁ 7:4 (3:1, 2:2, 2:1)
04:28 Géci (Abaffy) v oslabení 1:0
08:16 Ketner (Šandor, Petráš) v presilovke 2:0
13:18 Ludányi (Petrek, Kochan) 2:1
17:29 Šandor (Ožvald, Houdek) 3:1
21:19 Černák (Géci) 4:1
33:02 Géci (Civilev) 5:1
33:58 Klempár (Džerenga, Novák) 5:2
37:48 Ludányi (Petrek, Klempár) 5:3
42:22 Džerenga (Novák, Klempár) 5:4
57:54 Abaffy (Civilev, Verčík) 6:4
59:37 Petráš (Šandor, Vavruška) v presilovke 7:4
Vylúčenia: 3:4 na 2 min, navyše Jurčák 10 nešportové správanie, Kochan 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 36:38 (15:13, 14:10, 7:15).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Šimon Synek, Drahoslav Vyšný.
Divákov: 112.
Slovan: Oliver Nemec
Oliver Ketner, William Hauser - Viktor Vavruška, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Branislav Brúder, Filip Patzelt - Jaroslav Samadov, Antonio Ožvald, Mojmir Petras Dominik Verčík - Alex Kocúrek, Marián Adamčík
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Jurčák, Martin Knižka - Alexander Klempár, Samuel Džerenga, Ivan Novák
Samuel Gonda, Matej Petrek - Jakub Slivka, Tomáš Ludányi, Jakub Kochan
Matej Grec, Rastislav Šofranko - Martin Bača, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč

 

26. kolo SLOVAN - SPIŠSKÁ 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
12:53 Abaffy (Géci, Houdek) v presilovke 1:0
47:49 Abaffy (Civilev, Houdek) 2:0
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 46:33 (13:14, 16:11, 17:8).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Filip Crman, Lukáš Kacej.
Divákov: 98.
Slovan: Oliver Nemec
Filip Patzelt, William Hauser - Viktor Vavruška, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Branislav Brúder, Oliver Ketner - Jaroslav Samadov, Antonio Ožvald, Mojmir Petras Dominik Verčík - Alex Kocúrek, Marián Adamčík
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Jurčák, Martin Knižka - Alexander Klempár, Samuel Džerenga, Ivan Novák
Samuel Gonda, Matej Petrek - Jakub Slivka, Tomáš Ludányi, Jakub Kochan
Matej Grec, Rastislav Šofranko - Martin Bača, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč

 

25. kolo PÚCHOV - POPRAD 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
00:49 J. Urban (Kuric) v presilovke 1:0
13:23 Dlugoš (Turan) v oslabení 1:1
33:01 Putala (Hajas, J. Urban) v presilovke 2:3
38:20 Stanček (Mešár) 2:2
51:50 Podurujev (Harbut) 2:3
Vylúčenia: 3:6 na 2 min, navyše Nemeš 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 26:27 (7:9, 9:9, 10:9).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Martin Krajčík, Daniel Hodoň.
Divákov: 97.
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Marek Putala, Jakub Križan, Christián Kuric
Jakub Pobežal, Viliam Krajčovič - Dominik Plavecký, Patrik Ladecký, David Januščák
Samuel Majerník, Adam Zlocha - Dominik Slugeň, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Miroslav Papán, Július Bubela - Maximilián Moravanský, Giorgio Panciera
Poprad: Štefan Valluš
Slavomír Šlosárik, René Turan - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Dominik Pokorný, Jakub Petrás, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Richard Nemeš, René Matúš Babík, Jakub Vernarec

 

26. kolo PÚCHOV - POPRAD 1:4 (1:3, 0:1, 0:0)
05:49 Putala (Urbánek) v presilovke 1:0
07:19 Babík (Františka, Harbut) 1:1
09:52 Podurujev (Dlugoš, Baláži) 1:2
15:50 Vernarec (Harbut, Dlugoš) v presilovke 1:3
39:28 Podurujev (Stanček, Dlugoš) 1:4
Vylúčenia: 8:6 na 2 min, navyše Hajas 5+DKZ bitka, Januščák 10 nešportové správanie, Putala 10 nešportové správanie, trest pre hráčsku lavicu DKZ nešportové správanie - Petrás 5+DKZ bitka, 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:29 (11:10, 9:12, 15:7).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Daniel Hodoň, Adam Jurčiak.
Divákov: 65.
Púchov: Daniel Kmošena (10. Šimon Opatovský)
Dominik Hajas, Ján Urban - Marek Putala, Lukáš Urbánek, Christián Kuric
Dominik Plavecký, Jakub Pobežal - Michal Urban, Patrik Ladecký, David Januščák
Dominik Slugeň, Adam Zlocha - Patrik Šmigura, Ladislav Kuriš, Giorgio Panciera
Július Bubela
Poprad: Kristián Budinský
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Vernarec, Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Richard Nemeš, Jakub Petrás, Michal Stanček
Peter Harbut - Dominik Františka, René Matúš Babík, Lukáš Bujňák

 

25. kolo ŽILINA - MARTIN 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
17:38 Stročka (M. Grega) 0:1
18:38 Kráľ (Ščasník, Faltínek) 1:1
27:41 Kráľ (Šteiniger) 2:1
40:21 Rehák (Hrubo) 3:1
47:12 Fázik 3:2
59:58 Rehák (Hrubo) do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:29 (19:12, 9:12, 8:5).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 24.
Žilina: Samuel Cigánik
Boris Hrubo, Ján Kocúr - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Matúš Grbál, Timofej Dorofejev - Denis Hagara, Jakub Šteiniger, Viktor Danylenko
Samuel Slaninka - Ladislav Vrbica, Michal Pleva
Martin: Matej Sekeráš
Lukáš Belica, Jakub Kovačka - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka
Erik Haško, Artur Vladár - Kristián Malík, Šimon Fázik, Adam Kráľ
Ondrej Grega, Andrej Volko - Matúš Ulbricht, Ivan Thomka, Adam Čatloš
Kristián Huba, Šimon Vitkovský - Andrej Kubala, Kristián Stročka, Matej Grega

 

26. kolo ŽILINA - MARTIN 3:2sn (0:0, 0:0, 2:2 - 0:0)
43:14 Brath (Rehák, Kocúr) 1:0
51:13 Grega (Kočalka, Bakala) v oslabení 1:1
51:37 Kočalka (Grega) v oslabení 1:2
58:20 Kocúr 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Kocúr 3:2
Vylúčenia: 7:6. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 33:43 (8:9, 8:16, 14:15 - 3:3).
Rozhodovali: Vladimír Ďurina - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 38.
Žilina: Samuel Cigánik
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Daniel Ščasník
Boris Hrubo, Ján Kocúr - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Matúš Grbál, Timofej Dorofejev - Denis Hagara, Jakub Šteiniger, Viktor Danylenko
Ladislav Vrbica, Michal Pleva
Martin: Pavol Maťovčík
Lukáš Belica, Denis Bakala - Šimon Fázik, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Erik Haško, Jakub Kovačka - Kristián Malík, Matúš Hlavatý, Ondrej Grega
Artur Vladár, Andrej Volko - Matúš Ulbricht, Kristián Stročka, Adam Čatloš
Kristián Huba, Šimon Vitkovský - Tomáš Ďurkovič, Andrej Kubala

 

25. kolo DUKLA - L. MIKULÁŠ 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
05:03 Párička (Štofik) 1:0
21:10 Stránský (Petrovický, Sárdi) v presilovke 2:0
31:32 Párička (Petrovický, Sárdi) v presilovke o dvoch 3:0
37:34 Sleziak (Nemec, Ridzoň) 3:1
42:50 Danielčák (Zemko, Wachal) 4:1
50:31 Ridzoň (Šimalčík, Plávka) v presilovke 4:2
Vylúčenia: 7:9 na 2 min, navyše Michalík TS hákovanie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:29 (11:8, 12:7, 5:14).
Rozhodovali: Peter Jonák - Adam Jurčiak, Martin Nosek.
Divákov: 130.
Dukla: Samuel Štofik
Ondrej Vereš, Daniel Pisch - Tim Danielčák, Jakub Gaťár, Marek Wachal
Rayen Petrovický, Erik Párička - Adam Stránský, Daniel Ján Svitač, Máté Sárdi
Ľuboš Pazdera, Erik Jankovský - Andrej Krajčovič, Roman Vaňo, Matej Blicha
Šimon Miklovič, Michal Hruška - Andrej Migila, Matúš Zemko, Martin Benko
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Mário Maňuch, Žigmund Zöld, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Oliver Plávka, Patrik Sleziak, František Ridzoň
Matúš Krendželák, Martin Pleva - Matúš Hadušovský, Vladimír Šimalčík, Fedor Feherpataky
Tobias Kubaliak, Vojtech Jánoš - Nikodém Šulík, Dominik Pavlák, Boris Kuráň

 

26. kolo DUKLA - L. MIKULÁŠ 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
08:20 Pavlák (Sleziak, Kuráň) 0:1
12:05 Pisch (Gaťár) v presilovke 1:1
18:09 Sleziak 1:2
28:58 Sárdi (Stránský, Párička) 2:2
33:13 Blicha (Krajčovič, Pisch) 3:2
49:14 Blicha (Krajčovič, Vaňo) 4:2
Vylúčenia: 7:6 na 2 min, navyše Pleva 5+DKZ hrubosť. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:17 (10:5, 20:6, 9:6).
Rozhodovali: Mário Krist - Jozef Lesay, Vladimír Knapec.
Divákov: 167.
Dukla: Adam Bednár
Ondrej Vereš, Daniel Pisch - Tim Danielčák, Jakub Gaťár, Matúš Zemko
Rayen Petrovický, Erik Párička - Adam Stránský, Daniel Ján Svitač, Máté Sárdi
Ľuboš Pazdera, Erik Jankovský - Andrej Krajčovič, Roman Vaňo, Matej Blicha
Šimon Miklovič - Marek Wachal
L. Mikuláš: Samuel Šándor
Róbert Antol, Šimon Nemec - Mário Maňuch, Žigmund Zöld, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Oliver Plávka, Patrik Sleziak, František Ridzoň
Matúš Krendželák, Martin Pleva - Nikodém Šulík, Vladimír Šimalčík, Matúš Hadušovský
Dominik Pavlák, Boris Kuráň

 

25. kolo ZVOLEN - NITRA 3:4 (0:1, 0:2, 3:1) dohrávka 15.12.
12:52 Švajlen (Ingeli) 0:1
28:22 Švajlen (Molnár) 0:2
34:49 Šramaty (Švajlen, Ingeli) 0:3
41:13 Ľupták (Gubančok, Šimkovič) 1:3
50:19 Šramaty (Žiak) v oslabení 1:4
54:32 Brumerčík (Lalík, Suchár) 2:4
57:59 Balciar (Nociar, Šeliga) 3:4
Vylúčenia: 3:2 na 2 min, navyše Ľupták 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 24:32 (11:7, 6:13, 7:12).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Ľubomír Danko, Erik Šebeň.
Divákov: 105.
Zvolen: Dávid Slúka
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Nikolas Gubančok, Andrej Balciar, Adrián Daniš
Šimon Šimkovič, Jakub Debnár - Matej Ľupták, Róbert Svitek, Leonard Mikulič
Marek Bukai, Marián Čižniar - Lukáš Mrenica, Martin Suchár, Rastislav Baláž Filip Čulík - Marko Brumerčík, Marek Lalík
Nitra: Juraj Beržinec
Šimon Mišurda, Martin Kratochvíl - Dávid Bagin, Marek Šramaty, Dominik Žiak
Jakub Ingeli, Samuel Socha - Ondrej Molnár, Oliver Stümpel, Karol Švajlen
Jakub Milo, Samuel Kliment - Michal Šipoš, Adrián Jandák, Adam Sýkora
Zdenko Sedlák, Peter Pejkovič - Oliver Hinca, Oliver Klejna

 

26. kolo ZVOLEN - NITRA 1:4 (0:1, 0:3, 1:0) dohrávka 16.12.
10:30 Šramaty (Žiak, Ingeli) 0:1
27:06 Šipoš (Sýkora, Kliment) 0:2
28:23 Hinca (Žiak, Šramaty) 0:3
38:17 Milo (Kliment, Sýkora) 0:4
58:32 Balciar (Daniš, Gubančok) 1:4
Vylúčenia: 3:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:29 (12:10, 9:11, 8:8).
Rozhodovali: Peter Rojík, Viktor Šinský.
Divákov: 86.
Zvolen: Dávid Slúka
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Nikolas Gubančok, Andrej Balciar, Adrián Daniš
Šimon Šimkovič, Jakub Debnár - Matej Ľupták, Róbert Svitek, Leonard Mikulič
Marek Bukai, Marián Čižniar - Marek Lalík, Martin Suchár, Rastislav Baláž Lukáš Mrenica
Nitra: Matej Marinov
Šimon Mišurda, Martin Kratochvíl - Oliver Hinca, Marek Šramaty, Dominik Žiak
Jakub Ingeli, Samuel Socha - Ondrej Molnár, Oliver Stümpel, Karol Švajlen
Jakub Milo, Samuel Kliment - Michal Šipoš, Adrián Jandák, Adam Sýkora
Zdenko Sedlák, Peter Pejkovič - Oliver Klejna

 

25. kolo SKALICA - B. BYSTRICA 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
05:18 Kristály (Legiň) v oslabení 0:1
17:42 Rajčák (Malík, Klíma) v presilovke 1:1
18:32 Michalčuk (Kotvan) 2:1
41:09 Kočka (Kotvan, Michalčuk) 3:1
Vylúčenia: 6:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 21:33 (10:11, 5:12, 6:10).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 100.
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Denis Malík, Kristián Rajčák, Adam Pavelka
David Novák, Maximilián Mikula - Vladimir Michalčuk, Branislav Kotvan, David Kočka
Dávid Mrva, Matúš Račko - Marco Tomkovič, Patrik Litavec, Žigmund Polák
Erik Zaňát, Daniel Michálik - Tomáš Balát, Matej Čulen, Michal Kučera
B. Bystrica: Adam Políček
Viktor Kucej, Matúš Vongrej - Miroslav Forgáč, Adam Kristály, Patrik Živický
Michal Žiljak, Matěj Eliaš - Branislav Ferenčík, David Gajdáč, Kevin Jendroľ
Matúš Hronček, Marek Raniak - Jozef Rákoš, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Filip Orlíček, Martin Masarik - Jakub Matúch, Samuel Širo, Simon Dokoupil

 

26. kolo SKALICA - B. BYSTRICA 2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
16:54 Hojo (Matúch) 0:1
21:53 Novák (Kotvan, Kočka) 1:1
28:44 Hronček (Širo) 1:2
41:09 Vongrej 1:3
43:35 Klíma (Jazovskich, Malík) 2:3
44:39 Ferenčík (Kristály) v oslabení 2:4
57:32 Jendroľ (Vongrej) v oslabení do prázdnej brány 2:5
Vylúčenia: 6:10. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 37:31 (16:6, 12:12, 9:13).
Rozhodovali: Roman Jančík - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 67.
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Denis Malík, Kristián Rajčák, Adam Pavelka
David Novák, Maximilián Mikula - Vladimir Michalčuk, Branislav Kotvan, David Kočka
Dávid Mrva, Matúš Račko - Marco Tomkovič, Patrik Litavec, Žigmund Polák
Daniel Michálik - Matej Čulen, Lukáš Kuba
B. Bystrica: Šimon Šimko
Filip Orlíček, Viktor Kucej, Adam Kristály, Jakub Matúch, Jakub Legiň, Matěj Eliaš, Miroslav Forgáč, Matúš Vongrej, Martin Masarik
Marek Raniak, Simon Dokoupil, Patrik Živický, Michal Žiljak, Samuel Širo, Matúš Hronček, David Gajdáč, Kevin Jendroľ, Ľubomír Hojo, Jozef Rákoš, Branislav Ferenčík

 

25. kolo KOŠICE - MICHALOVCE 5:1 (1:1, 4:0, 0:0)
04:03 Opryska (Čollák) 0:1
18:16 Faith (Vaculik, M. Novota) 1:1
22:26 Vaculik (Faith, Barger) v presilovke 2:1
31:50 Barger (Jobbágy, Faith) 3:1
34:27 Jobbágy (Nagy, M. Novota) 4:1
39:10 Faith (Vaculik, M. Novota) 5:1
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Tomaško 5+DKZ seknutie. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:30 (11:10, 17:7, 11:13).
Rozhodovali: Peter Korba - Rastislav Gajan st., Martin Ordzovenský.
Divákov: 93.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Samuel Nagy, Roman Faith, Lukáš Vaculik
Matej Jacko, Tomáš Veteška - Miroslav Tvrdoň, Patrik Barger, Samuel Sárossy
Jozef Viliam Kmec, Pavol Zůbek - Denis Šándor, Jakub Demek, Lukáš Kaža
Marko Ragan - Alex Novota
Michalovce: Rastislav Hancin (46. Miroslav Gombár)
Adam Stripai, Denis Šulof - Jakub Ragan, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Matúš Šeba, Kristián Tomaško - Dávid Hajnik, Erhan Can Opryska, Jozef Dudurič
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Slavomír Nguyen Tien
Dominik Kenderka

 

26. kolo KOŠICE - MICHALOVCE 7:6pp (2:2, 0:4, 4:0 - 1:0)
09:55 Ragan (Farkaš, Šulof) v oslabení 0:1
12:16 Faith (Jobbágy, Nagy) 1:1
14:20 Nagy (Jobbágy) 2:1
16:18 Ragan (Dudurič) v oslabení 2:2
25:25 Dudurič (Hajnik) v presilovke 2:3
26:07 Ragan (Šulof) 2:4
29:10 Gavura (Dudurič) 2:5
32:08 Čollák (Šulof) v presilovke 2:6
47:17 Kaža (Jacko, Veteška) v presilovke 3:6
49:43 Nagy (Veteška, Kaža) 4:6
53:12 M. Novota (Faith, Vaculik) v presilovke 5:6
59:53 Nagy (M. Novota) v oslabení o dvoch pri hre bez brankára 6:6
62:33 M. Novota (Vaculik, Kaža) 7:6
Vylúčenia: 6:9 na 2 min, navyše M. Novota TS seknutie, Barger 10 nešportové správanie, Faith 10 nešportové správanie. Presilovky: 2:2. Oslabenia: 1:2.
Strely na bránu: 48:33 (15:12, 14:10, 18:9 - 1:2).
Rozhodovali: Peter Korba - Matej Janiga, Michal Borza.
Divákov: 62.
Košice: Adam Vadász (27. Patrik Jurčák)
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Samuel Nagy, Roman Faith, Lukáš Vaculik
Matej Jacko, Tomáš Veteška - Miroslav Tvrdoň, Patrik Barger, Lukáš Kaža
Jozef Viliam Kmec, Pavol Zůbek - Denis Šándor, Jakub Demek, Alex Novota
Matej Jurčo
Michalovce: Miroslav Gombár
Adam Stripai, Denis Šulof - Jakub Ragan, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Matúš Šeba, Kristián Tomaško - Dávid Hajnik, Erhan Can Opryska, Jozef Dudurič
Dominik Kenderka, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Slavomír Nguyen Tien
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

15 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica54186:129110
2.Zvolen54180:121105
3.Košice54176:130103
4.Poprad55161:140102
5.Nitra54206:132101
6.N. Zámky55141:12492
7.Miškovec54141:14085
8.Trenčín54140:12984
9.Detva54143:18562
10.Budapešť54151:18961
11.L. Mikuláš54123:16655
12.Žilina54141:20649
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4429618191:114100
2.Dukla4430428202:11297
3.Nitra45213516161:13774
4.Slovan45184419164:15666
5.B. Bystrica44173420122:14261
6.Košice44154718139:14860
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica46165421124:15562
2.Žilina46138421124:13659
3.Martin46153523107:16356
4.L. Mikuláš46101530102:17334
Aktualizované: 17.2.2019 19:34
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4837218230:109116
2.Košice4830459190:106103
3.Poprad48304410203:124102
4.Púchov48274512153:9994
5.Dukla48266313177:10393
6.B. Bystrica48237216158:13585
7.Spišská48244416159:12784
8.Michalovce48195321144:16770
9.Martin48201324140:15765
10.Nitra48163227127:15256
11.Skalica48132429112:19247
12.L. Mikuláš48130332117:18342
13.Žilina4884432108:21036
14.Zvolen484034190:24412
Aktualizované: 17.2.2019 19:39
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
4Jokerit Helsinky59305018182-15476
5Dynamo Moskva59266021148-13570
6Spartak Moskva59217023152-14864
7HK Soči60179024141-15562
8HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
9Dinamo Riga59177025119-14858
10Severstal Čerepovec60139034117-17348
11HC Dinamo Minsk60142036111-17340
12HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 20:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
2Barys Astana59289012186-14384
3Avangard Omsk612810018170-13081
4Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
5Ak Bars Kazaň59334017158-12879
6Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
7Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
8Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
9HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
10Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
11Red Star Kunlun59181030132-17748
12Admiral Vladivostok59165033133-16947
13Amur Chabarovsk59153032117-17245
Aktualizované: 17.2.2019 20:59
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
4Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
5Barys Astana59289012186-14384
6Avangard Omsk612810018170-13081
7Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
8Ak Bars Kazaň59334017158-12879
9Jokerit Helsinky59305018182-15476
10Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
11Dynamo Moskva59266021148-13570
12Spartak Moskva59217023152-14864
13HK Soči60179024141-15562
14Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
15HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
16Dinamo Riga59177025119-14858
17Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
18HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
19Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
20Red Star Kunlun59181030132-17748
21Severstal Čerepovec60139034117-17348
22Admiral Vladivostok59165033133-16947
23Amur Chabarovsk59153032117-17245
24HC Dinamo Minsk60142036111-17340
25HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 20:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5830516212-17477
2San Jose Sharks5929617214-18477
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6128622186-16073
5Vegas Golden Knights6026624180-16968
6St. Louis Blues5726422170-16265
7Dallas Stars5824524145-14963
8Minnesota Wild5824325164-17260
9Vancouver Canucks6018827170-18859
10Colorado Avalanche5822124186-19257
11Arizona Coyotes5820627152-16757
12Chicago Blackhawks5916826192-21657
13Edmonton Oilers5816829163-19553
14Anaheim Ducks5815727128-18553
15Los Angeles Kings5816729141-17952
Aktualizované: 17.2.2019 20:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning5935911232-15992
2New York Islanders5827817169-13876
3Boston Bruins5927717175-15076
4Toronto Maple Leafs5830619206-16475
5Washington Capitals5825719197-18471
6Pittsburgh Penguins5926521204-18269
7Columbus Blue Jackets5726721185-17269
8Montreal Canadiens5825620173-16869
9Carolina Hurricanes5927422173-16568
10Buffalo Sabres57181022167-17763
11Philadelphia Flyers5821624173-19561
12New York Rangers5818725168-19258
13Florida Panthers5615924171-19456
14Detroit Red Wings5914928167-19654
15New Jersey Devils5818428169-20352
16Ottawa Senators5817531179-21149
Aktualizované: 17.2.2019 20:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.2.2019 20:59

Bleskovky

Spooner sa sťahuje z Edmontonu do Vancouveru za Gagnera

Kanadský hokejista Ryan Spooner sa sťahuje v rámci NHL z Edmontonu do Vancouveru výmenou za iného útočníka Sama Gagnera. Pre 27-ročného Spoonera budú Canucks už treťou ligovou zastávkou v tejto sezóne, okrem Oilers hral aj za NY Rangers. Gagner sa vracia do Edmontonu, ktorý ho v roku 2007 draftoval z celkového šiesteho miesta.
o 11:03 - Michal Bruner / TASR

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
včera o 22:12 - / TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
včera o 20:34 - / TASR

Pelicans Lahti – KooKoo 9:4 vo fínskej lige

Helsinki 15. februára (TASR) – Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej ligy: KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 7:2 /za domácich Godla odchytal celý zápas/, Pelicans Lahti – KooKoo 9:4, Saipa Lappeenranta - Vaasan Sport 7:2, Tappara Tampere – TPS Turku 2:3
15.2.2019 20:13 - / TASR

Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2 v nemeckej DEL

Hokejisti Krefeldu Pinguine zvíťazili vo štvrtkovom zápase nemeckej DEL nad Grizzly Wolfsburg 5:2. výsledok: Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2.
14.2.2019 22:14 - / TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1 v zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí švédskej SHL na domácom ľade nad Malmö Redhawks 5:1. SHL - výsledky: Linköping HC - Rögle BK 3:4, Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1, Timra IK - Frölunda 1:5, Växjö Lakers - Brynäs IF 5:3, Skelleftea AIK - Mora IK 3:4 pp
14.2.2019 21:30 - / TASR

Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1 vo fínskej Liige

Hokejisti Lukko Rauma rozstrieľali vo štvrtkovom súboji fínskej Liigy doma lídra tabuľky Kärpät Oulu 8:1. Liiga - výsledok: Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1.
14.2.2019 20:10 - / TASR

TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1vo fínskej Liige

Hokejisti TPS Turku zvíťazili v stredajšom súboji fínskej Liigy doma nad JYP Jyväskylä 4:1. Liiga - výsledky: IFK Helsinki - Sport Vaasa 5:2, Ässät Pori - Hämeenlinna 4:3 pp, TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1
13.2.2019 20:00 - / TASR

Davos - Zug 1:5 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Davos - Zug 1:5, Zürich - Servette Ženeva 1:4.
12.2.2019 22:30 - / TASR

Brynäs - Lulea HF 1:2 pp v utorkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v utorňajšom stretnutí švédskej SHL na ľade Brynäsu 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Brynäs - Lulea HF 1:2 pp, Djurgarden IF - Timra IK 2:1 pp, Frölunda - Växjö Lakers 4:3 pp a sn, HV 71 - Skelleftea 1:3, Malmö Redhawks - Färjestad BK 5:6, Mora IK - Linköping HC 3:2 pp a sn, Rögle BK - Örebro HK 5:2.
12.2.2019 21:53 - / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

22. 02. 2019
Žilina - L. Mikuláš o 17:30
Košice - Nitra o 17:30
Zvolen - Budapešť o 18:00
Detva - Trenčín o 18:00
Miškovec - B. Bystrica o 18:30
24. 02. 2019
L. Mikuláš - Poprad o 17:00

Odohrané zápasy

17. 02. 2019
PopradMiškovec
2:1REPORT
NitraŽilina
3:1REPORT
15. 02. 2019
MiškovecN. Zámky
1:2 SNREPORT
ZvolenB. Bystrica
2:4REPORT
DetvaPoprad
3:4 SNREPORT
NitraL. Mikuláš
4:1REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY68 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO60
4.Lantoši R.NIT55
5.Higgs B.BBY54

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Blackwater J.NIT29
3.Asselin G.BBY28
4.Buček S.NIT26
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.21 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.47 %
4.Košarišťan A.NZA93.23 %
5.Vošvrda T.POP93.1 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov