Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 3. a 4. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
9.9.2018 19:22 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 1 prejsť na diskusiu

Banskobystrický a trenčiansky dorast si pripísali plný počet bodov aj v druhom dvojkole. Šesť bodov zaknihovala aj Skalica a poskočila tak z posledného miesta. Bez bodu ostáva Zvolen, Martin a Michalovce.


3. kolo KOŠICE - SLOVAN 4:5pp (1:3, 2:1, 1:0 - 0:1)
02:39 Petras (Brúder, Adamčík) 0:1
03:23 Šandor (Petráš) 0:2
10:57 Faith (Barger) v presilovke 1:2
15:32 Petráš (Hauser, Šandor) v presilovke 1:3
24:29 Faith z trestného strieľania 2:3
27:44 Veteška (Barger, Faith) v presilovke o dvoch 3:3
32:00 Šandor (Miklovič, Abaffy) 3:4
47:20 Jacko (Soľár) v presilovke 4:4
63:54 Nemec (Šandor) 4:5
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Patzelt TS držanie. Presilovky: 3:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:46 (8:20, 9:10, 6:10 - 2:6).
Rozhodovali: Martin Korba - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Divákov: 75.
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Samuel Lorinc, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Jakub Demek, Samuel Beluško
Marko Ragan, Pavol Zůbek - Matej Jurčo, Denis Šándor, Alex Novota
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Peter Šandor
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Filip Patzelt, Oliver Ketner - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Libor Nemec
Branislav Brúder, Antonio Ožvald - Viktor Vavruška, Marián Adamčík, Mojmir Petras

 

4. kolo KOŠICE - SLOVAN 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
04:22 Vaculik (Faith, Barger) 1:0
07:43 Demek (Novota) 2:0
Vylúčenia: 3:4 na 2 min, navyše trest pre hráčsku lavicu DKZ napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 19:36 (7:13, 7:11, 5:12).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Divákov: 89.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Samuel Beluško, Denis Šándor
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Matej Jurčo, Jakub Demek, Alex Novota
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Peter Šandor
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Filip Patzelt, Oliver Ketner - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Libor Nemec
Branislav Brúder - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Mojmir Petras

 

3. kolo B. BYSTRICA - MICHALOVCE 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
09:45 Vargaeštók (Kristály, Vongrej) 1:0
16:00 Šidlovský (Jendroľ) 2:0
18:20 Stepančenko (Dudurič, Tomaško) 2:1
19:12 Ferenčík 3:1
24:59 Dudurič (Šeba, Farkaš) v presilovke 3:2
33:45 Ferenčík (Jendroľ, Šimko) 4:2
49:13 Vargaeštók (Kristály) 5:2
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:29 (14:8, 11:14, 17:7).
Rozhodovali: Milan Adamec - Tomáš Izakovič, Jakub Trnka.
Divákov: 72.
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Jakub Matúch, Tomáš Kepka, Simon Dokoupil
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Viktor Kucej, Filip Orlíček - Miroslav Forgáč, David Gajdáč, Adam Kristály
Michalovce: Rastislav Hancin
Gregor Štefan Horváth, Kristián Tomaško - Slavomír Nguyen Tien, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Simon Čollák - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Sebastián Štekláč, Matúš Šeba - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Jozef Dudurič
Davyd Ivaščenko, Dominik Kenderka

 

4. kolo B. BYSTRICA - MICHALOVCE 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
10:47 Jendroľ (Zubák) v presilovke 1:0
17:38 Ferenčík (Jendroľ, Šimko) v presilovke 2:0
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:21 (17:4, 6:10, 16:7).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Ľubomír Danko, Tomáš Izakovič.
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Jakub Matúch, Tomáš Kepka, Simon Dokoupil
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, David Gajdáč, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Jozef Rákoš
Viktor Kucej, Filip Orlíček - Alex Vargaeštók, Jakub Šimko, Adam Kristály
Michalovce: Rastislav Hancin
Gregor Štefan Horváth, Kristián Tomaško - Slavomír Nguyen Tien, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Simon Čollák - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Sebastián Štekláč, Matúš Šeba - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Jozef Dudurič
Davyd Ivaščenko, Dominik Kenderka

 

3. kolo ZVOLEN - SKALICA 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
04:20 Petrina (Daniš) 1:0
13:20 Čulen (Rajčák) 1:1
27:20 Cagáň (Rajčák, Pavelka) v oslabení 1:2
28:17 Nemec z trestného strieľania 1:3
48:22 Svitek (Debnár, Daniš) 2:3
51:12 Kotvan v oslabení 2:4
53:45 Rajčák (Nemec, Kotvan) 2:5
57:50 Čulen (Kočka) 2:6
Vylúčenia: 3:8 na 2 min, navyše Gubančok TS seknutie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 32:33 (10:12, 13:11, 9:10).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Peter Rojík, Peter Hanko.
Divákov: 65.
Zvolen: Dávid Slúka
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Lukáš Mrenica, Matej Ľupták, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Róbert Svitek, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Filip Němeček, Martin Ukrop - Denis Gonda, Martin Mihalčák, Martin Suchár
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Branislav Kotvan, Richard Nemec, Kristián Rajčák
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Michal Kučera, Vladimir Michalčuk, Adam Pavelka
David Novák, Dan Tomeček - Matej Čulen, David Kočka, Leonard Mikulič
Daniel Michálik - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Dominik Rusnák

 

4. kolo ZVOLEN - SKALICA 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
07:01 Kotvan (Rajčák, Jazovskich) 0:1
42:00 Čulen (Kučera) 0:2
56:20 Kotvan (Nemec, Klíma) v presilovke 0:3
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 20:28 (5:7, 5:10, 10:11).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Peter Rojík, Martin Číž.
Divákov: 60.
Zvolen: Dávid Slúka
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Lukáš Mrenica, Matej Ľupták, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Róbert Svitek, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Filip Němeček, Martin Ukrop - Denis Gonda, Martin Mihalčák, Martin Suchár
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Branislav Kotvan, Richard Nemec, Kristián Rajčák
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Michal Kučera, Vladimir Michalčuk, Adam Pavelka
David Novák, Dan Tomeček - Matej Čulen, David Kočka, Leonard Mikulič
Daniel Michálik - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Dominik Rusnák

 

3. kolo L. MIKULÁŠ - NITRA 3:5 (1:0, 0:2, 2:3)
07:58 Michalík (Feherpataky, Nemec) v presilovke 1:0
22:51 Šramaty (Klejna) 1:1
38:27 Bagin (Švajlen, Pejkovič) v presilovke 1:2
43:34 Šimalčík (Michalík, Antol) 2:2
44:19 Maňuch (Sleziak, Mihaľ) 3:2
50:03 Hinca (Sýkora, Milo) 3:3
57:19 Bagin (Ingeli, Šramaty) 3:4
58:02 Jandák (Bagin) 3:5
Vylúčenia: 5:8. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:31 (14:9, 9:10, 10:12).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 53.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Nikodém Šulík, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň
Nitra: Juraj Beržinec
Zdenko Sedlák, Karol Švajlen - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Kliment, Jakub Milo - Michal Šipoš, Ondrej Molnár, Nikita Silčenko
Jakub Ingeli, Peter Pejkovič - Oliver Hinca, Viktor Huszár, Adam Sýkora
Adam Belák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna

 

4. kolo L. MIKULÁŠ - NITRA 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
05:12 Pejkovič (Silčenko, Jandák) 0:1
35:22 Šipoš (Bagin) 0:2
38:24 Michalík (Šimalčík, Feherpataky) 1:2
42:04 Bagin (Šramaty, Jandák) v presilovke 1:3
43:13 Bagin (Jandák, Milo) 1:4
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:37 (7:9, 10:10, 6:18).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Tomáš Knižka.
Divákov: 31.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Nikodém Šulík, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň
Nitra: Juraj Beržinec
Adam Belák, Karol Švajlen - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Jakub Ingeli, Jakub Milo - Oliver Hinca, Viktor Huszár, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Peter Pejkovič - Michal Šipoš, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna

 

3. kolo MARTIN - DUKLA 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
13:00 Párička 0:1
27:46 Stránský (Zemko) 0:2
31:45 Sárdi 0:3
Vylúčenia: 3:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 19:33 (5:9, 4:13, 10:11).
Rozhodovali: Marek Žák - Ľubomír Danko, Michal Mišek.
Divákov: 53.
Martin: Matej Sekeráš
Lukáš Belica, Denis Bakala - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Andrej Volko, Erik Haško - Ondrej Grega, Matej Grega, Lukáš Michnáč
Dávid Nátny, Šimon Vitkovský - Tomáš Ďurkovič, Kristián Stročka, Adam Čatloš
Kristián Huba - Andrej Kubala, Sebastián Ábel, Matúš Ulbricht
Dukla: Šimon Latkóczy
Ondrej Vereš, Rayen Petrovický - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Daniel Pisch - Erik Párička, Daniel Ján Svitač, Christián Kuric
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Marek Wachal, Matúš Zemko, Adam Stránský

 

4. kolo MARTIN - DUKLA 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
28:35 J. Wachal (Sárdi, Petrovický) 0:1
35:39 M. Wachal (Zemko, Pazdera) 0:2
38:58 Nátny (Haško, Bakala) 1:2
39:15 Krajč 1:3
50:19 O. Grega v presilovke 2:3
Vylúčenia: 1:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:47 (7:19, 11:15, 12:13).
Rozhodovali: Marek Žák - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 65.
Martin: Matej Sekeráš
Andrej Volko, Denis Bakala - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Ondrej Grega
Dávid Nátny, Erik Haško - Lukáš Michnáč, Matej Grega, Adam Kráľ
Lukáš Belica, Šimon Vitkovský - Andrej Kubala, Adam Čatloš, Matúš Ulbricht
Kristián Huba - Sebastián Ábel, Kristián Stročka, Tomáš Ďurkovič
Dukla: Adam Bednár
Ondrej Vereš, Rayen Petrovický - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Adam Stránský, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Daniel Pisch - Erik Párička, Daniel Ján Svitač, Christián Kuric
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Marek Wachal, Matúš Zemko, Denis Hagara

 

3. kolo POPRAD - ŽILINA 2:1sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
44:43 Dzivjak (Krigovský, Dlugoš) 1:0
45:31 Šteiniger (Faltínek) 1:1
rozhodujúci samostatný nájazd Šotek 2:1
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:31 (11:7, 16:14, 17:6 - 3:4).
Rozhodovali: Peter Korba - Tomáš Knižka, Jozef Paulíny.
Divákov: 98.
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Štefan Dlugoš, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Jakub Petrás, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Vernarec, Richard Nemeš, Patrik Sokoli
Žilina: Jakub Sihelský
Jozef Myšiak, Matúš Grbál - Filip Mrázik, Šimon Lopušan, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Federico Faltínek, Samuel Rehák, Jakub Šteiniger
Marek Súkeník, Rostyslav Loboda - Michal Pleva, Daniel Ščasník, Tomáš Dudáš
Samuel Slaninka - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík

 

4. kolo POPRAD - ŽILINA 9:1 (1:0, 4:1, 4:0)
16:18 Harbut (Suchý, Šotek) v presilovke 1:0
21:17 Mešár 2:0
23:07 Hrubo (Rehák) v presilovke 2:1
25:09 Nemeš 3:1
27:21 Stanček (Sokoli, Mešár) 4:1
32:13 Vernarec (Šlosárik, Nemeš) 5:1
47:25 Dzivjak (Dlugoš, Hodorovič) 6:1
51:35 Mešár (Sokoli, Stanček) 7:1
52:21 Suchý (Petrás, Šotek) 8:1
57:13 Dzivjak (Valluš) 9:1
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 45:23 (19:2, 14:10, 12:11).
Rozhodovali: Martin Korba - Jaroslav Riš, Matúš Stanzel.
Divákov: 110.
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Štefan Dlugoš, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Vernarec, Richard Nemeš, Jakub Petrás
Žilina: Samuel Cigánik (28. Jakub Sihelský)
Jozef Myšiak, Matúš Grbál - Filip Mrázik, Šimon Lopušan, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Federico Faltínek, Samuel Rehák, Tomáš Dudáš
Marek Súkeník, Rostyslav Loboda - Michal Pleva, Daniel Ščasník, Jakub Šteiniger
Samuel Slaninka - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík

 

3. kolo PÚCHOV - SPIŠSKÁ 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
12:52 Knižka 0:1
44:49 Kuriš (Slugeň) 1:1
56:21 Olejník (Knižka, Serednickij) v presilovke 1:2
Vylúčenia: 9:10 na 2 min, navyše Ladecký 10 nešportové správanie - Olejník TS držanie, Jurčák 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:32 (14:9, 12:7, 14:16).
Rozhodovali: Milan Novák - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 97.
Púchov: Patrik Andrisík
Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Dávid Prna, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Marián Pažítka, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Matúš Floriš, Lukáš Urbánek
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Martin Ján Král, Štefan Takáč - Jakub Kochan, Dominik Novák

 

4. kolo PÚCHOV - SPIŠSKÁ 5:4 (3:1, 1:1, 1:2)
08:29 J. Urban (Rusnák) v presilovke 1:0
09:16 Kochan (Ludányi, Šofranko) 1:1
09:34 Pažítka (Slugeň) 2:1
12:28 Plavecký (Kuriš) 3:1
28:25 Putala (Rusnák, Ladecký) 4:1
29:10 Serednickij (Šofranko, Petrek) 4:2
52:30 Džerenga (Bača, Jurčák) v presilovke 4:3
54:16 M. Urban (Putala) v presilovke 5:3
55:00 Serednickij (Klempár, Olejník) 5:4
Vylúčenia: 6:7 na 2 min, navyše Opatovský TS hodenie hokejky - Džerenga 10 nešportové správanie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:36 (17:6, 10:14, 13:16).
Rozhodovali: Peter Stano - Tomáš Gegáň, Róbert Frimmel.
Divákov: 94.
Púchov: Šimon Opatovský
Adam Zlocha, Marek Putala, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Július Bubela, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Dávid Prna, Adrián Suchánek, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Marián Pažítka, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Lukáš Urbánek
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Martin Ján Král, Štefan Takáč - Jakub Kochan, Dominik Novák
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

1 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.1.2019 02:49
TímZSkóreB
1.Zvolen45153:10090
2.B. Bystrica45153:10790
3.Košice45150:10687
4.Nitra45170:11185
5.Poprad45131:11483
6.N. Zámky45117:10874
7.Trenčín45111:10871
8.Miškovec45121:12369
9.Budapešť45131:15454
10.Detva45120:14953
11.L. Mikuláš45111:13649
12.Žilina45118:17239
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce4032224224:81102
2.Topoľčany4024718172:9086
3.Martin40244210194:11082
4.Dubnica39251211177:10179
5.Skalica4020649176:10776
6.Bratislava40192514150:12066
7.Humenné39191613175:11765
8.Sp.Nová Ves40163417125:12855
9.P.Bystrica39144417124:13254
10.Trnava4091228108:18131
11.Prešov405103497:19817
12.Nové Zámky B401003945:3963
-.Orange 2011401632:3813
Aktualizované: 16.1.2019 21:42
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad3825607164:9587
2.Dukla3727226177:9284
3.Nitra38173414127:11661
4.B. Bystrica37163315100:10557
5.Košice38144614122:11556
6.Slovan38161318135:13153
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Martin3813331992:14248
2.Skalica3811342097:13543
3.Žilina387841997:12541
4.L. Mikuláš389152387:14231
Aktualizované: 14.1.2019 02:32
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4031117192:9096
2.Poprad4026437168:9589
3.B. Bystrica4023629143:9883
4.Dukla4022639153:8581
3.Košice4023449148:9181
6.Púchov39214410124:8075
7.Spišská40203412133:10170
8.Michalovce40144319123:14953
9.Nitra40133222108:12447
10.Martin40141322112:13847
11.Skalica4012242198:16444
12.L. Mikuláš409032890:15530
13.Žilina407242791:18229
14.Zvolen393003671:2029
Aktualizované: 14.1.2019 02:32
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva4934807148-5684
2SKA Petrohrad4834306163-6579
3Lokomotiv Jaroslavl50266015124-9667
4Jokerit Helsinky48273012153-11866
5Dynamo Moskva50216019124-11558
6Spartak Moskva50187019130-12256
7HC Viťaz Moskevská oblast49195021110-12452
8HK Soči50147020121-13651
9Dinamo Riga49145020100-12448
10Severstal Čerepovec4910602989-14536
11HC Dinamo Minsk4912203093-14133
12HC Slovan Bratislava518403686-17227
Aktualizované: 16.1.2019 23:47
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg50336010156-9679
2Avangard Omsk52249014148-11071
3Ak Bars Kazaň51294014134-11070
4Metallurg Magnitogorsk49276014146-10768
5Barys Astana48237011152-12367
6Salavat Julajev Ufa51225017140-11461
7Torpedo Nižnij Novgorod49175018142-15253
8Traktor Čeljabinsk4914902386-12449
9Red Star Kunlun49171024111-14443
10Neftěchimik Nižněkamsk50116027109-13640
11HK Sibir Novosibirsk49153027109-14740
12Amur Chabarovsk4811102888-14432
13Admiral Vladivostok47103029101-14231
Aktualizované: 16.1.2019 23:47
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva4934807148-5684
2SKA Petrohrad4834306163-6579
3Avtomobilist Jekatěrinburg50336010156-9679
4Avangard Omsk52249014148-11071
5Ak Bars Kazaň51294014134-11070
6Metallurg Magnitogorsk49276014146-10768
7Barys Astana48237011152-12367
8Lokomotiv Jaroslavl50266015124-9667
9Jokerit Helsinky48273012153-11866
10Salavat Julajev Ufa51225017140-11461
11Dynamo Moskva50216019124-11558
12Spartak Moskva50187019130-12256
13Torpedo Nižnij Novgorod49175018142-15253
14HC Viťaz Moskevská oblast49195021110-12452
15HK Soči50147020121-13651
16Traktor Čeljabinsk4914902386-12449
17Dinamo Riga49145020100-12448
18Red Star Kunlun49171024111-14443
19Neftěchimik Nižněkamsk50116027109-13640
20HK Sibir Novosibirsk49153027109-14740
21Severstal Čerepovec4910602989-14536
22HC Dinamo Minsk4912203093-14133
23Amur Chabarovsk4811102888-14432
24Admiral Vladivostok47103029101-14231
25HC Slovan Bratislava518403686-17227
Aktualizované: 16.1.2019 23:47
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames4726413173-13364
2San Jose Sharks4825313172-14363
3Winnipeg Jets4623714160-12962
4Nashville Predators4823516152-12460
5Vegas Golden Knights4923517147-13160
6Colorado Avalanche4620117157-14750
7Dallas Stars4718520121-12450
8Minnesota Wild4620320131-13449
9Vancouver Canucks4715621136-14847
10Edmonton Oilers4615721133-14647
11Anaheim Ducks4712719113-14347
12St. Louis Blues4518220126-13745
13Arizona Coyotes4514622116-13043
14Chicago Blackhawks4811523142-17941
15Los Angeles Kings4713525107-13940
Aktualizované: 16.1.2019 23:47
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning472889191-13374
2Washington Capitals4621614157-13959
3Columbus Blue Jackets4621715152-14059
4Toronto Maple Leafs4523515161-12858
5Boston Bruins4621515133-11957
6Montreal Canadiens4821517146-14257
7Pittsburgh Penguins4621415163-13756
8New York Islanders4520615136-11856
9Buffalo Sabres4615817133-13752
10Carolina Hurricanes4619319125-13649
11New York Rangers4613620132-15945
12New Jersey Devils4616221137-15743
13Detroit Red Wings4810823136-16143
14Florida Panthers4511620139-16542
15Philadelphia Flyers4614323130-16440
16Ottawa Senators4613424143-17839
Aktualizované: 16.1.2019 23:47
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 16.1.2019 23:47

Bleskovky

Mníchov zvíťazil v Salzburgu a postúpil do finále

Hokejisti nemeckého EHC Mníchov postúpili do finále Ligy majstrov. V stredajšej odvete semifinále zvíťazili na ľade rakúskeho EC Red Bull Salzburg 3:1, v prvom zápase sa súperi rozišli bez gólov. V drese hostí nastúpil slovenský obranca Martin Štajnoch, do štatistík sa však nezapísal.
pred hodinou - TASR

TPS Turku - Ilves Tampere 3:4 v stredajšom zpase fínskej ligy

Hokejisti TPS Turku prehrali v stredajšom zápase fínskej Liigy na domácom ľade s Ilves Tampere 3:4. Liiga - výsledok: TPS Turku - Ilves Tampere 3:4
pred 4 hod. - TASR

Zraneného Baranceva nahradí na exhibícii All Stars spoluhráč Holm

Zraneného obrancu Denisa Baranceva z Torpeda Nižnij Novgorod nahradí počas All Star víkendu KHL (19. a 20. januára v Kazani) spoluhráč Philip Holm. Uviedla to oficiálna webová stránka nadnárodnej súťaže. Švédsky hokejový útočník zaznamenal v tejto sezóne 6 gólov a pridal 18 asistencií.
o 14:25 - TASR

Hamerlík sa po hosťovaní v Pardubiciach vrátil do Třinca

Slovenský hokejový brankár Peter Hamerlík sa po krátkom hosťovaní v Pardubiciach vrátil do českého extraligového tímu HC Oceláři Třinec. Informoval o tom portál hokej. cz.
o 10:03 - Michal Bruner / TASR

Servette Ženeva - Bern 4:5 pp vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Lausanne - Langnau 4:0, Servette Ženeva - Bern 4:5 pp
včera o 22:37 - / TASR

Edmonton získal cez waiver z Bostonu útočníka Cavea

Zámorský hokejový tím Edmonton Oilers získal z Bostonu Bruins útočníka Colbyho Cavea, po ktorom siahol cez waiver listinu. Dvadsaťštyriročný center odohral v tejto sezóne v drese "medveďov" 20 zápasov, strelil v nich jeden gól a pridal štyri asistencie. Na farme v Providence v AHL zaznamenal 18 bodov v 15-tich dueloch.
včera o 21:47 - / TASR

Josh Gorges ukončil kariéru

Kanadský hokejový obranca Josh Gorges sa rozhodol po 13 rokoch v zámorskej NHL ukončiť aktívnu kariéru. Tridsaťštyriročný bek ju odštartoval v profilige v sezóne 2005/06 za San Jose Sharks, odkiaľ o rok prestúpil do Montrealu. V organizácii Canadiens strávil osem sezón a ďalšie štyri pridal v Buffale.
14.1.2019 20:44 - Michal Bruner / TASR

Dallas získal Cogliana z Anaheimu, opačným smerom putoval Shore

Hokejový klub zámorskej NHL Dallas Stars získal z Anaheimu Ducks skúseného útočníka Andrewa Cogliana. Opačným smerom putoval center Devin Shore.
14.1.2019 17:56 - Michal Bruner / TASR

Norimberg Ice Tigers - Krefeld Pinguine 4:3 v 39. kole DEL

Hokejisti Bremerhavenu v nedeľňajšom stretnutí 39. kola najvyššej nemeckej súťaže doma zdolali hráčov Schwenningenu 3:0. Posledný tím v ligovej tabuľke Iserlohn prehral s Ingolstadtom 2:3 a natiahol šnúru nezdarov na desať zápasov. DEL - 39. kolo: Pinguins Bremerhaven - Schwenninger Wild Wings 3:0, ERC Ingolstadt - Iserlohn Roosters 3:2, Grizzlys Wolfsburg - Eisbären Berlín 4:2, Norimberg Ice Tigers - Krefeld Pinguine 4:3, Adler Mannheim - Straubing Tigers 6:3, Düsseldorf EG - EHC Red Bull Mníchov 2:5.
13.1.2019 21:17 - / TASR

Sobotňajšie výsledky švajčiarskej ligy

Bern - Zug 0:3, Biel - Ambri-Piotta 3:0, Fribourg - Langnau 1:3, Rapperswil - Lugano 2:3, Lausanne - Servette Ženeva 3:4 pp a sn.
12.1.2019 22:30 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

18. 01. 2019
Žilina - N. Zámky o 17:30
Košice - Miškovec o 17:30
Trenčín - L. Mikuláš o 18:00
Nitra - Poprad o 18:00
Zvolen - Detva o 18:00
Budapešť - B. Bystrica o 19:00

Odohrané zápasy

15. 01. 2019
N. ZámkyB. Bystrica
3:2REPORT
MiškovecTrenčín
5:4 SNREPORT
DetvaBudapešť
3:7REPORT
ZvolenNitra
1:0REPORT
KošiceŽilina
4:5 SNREPORT
L. MikulášPoprad
0:1REPORT

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS57 bodov
2.Faille É.BBY55
3.Chovan M.ZVO53
4.Lantoši R.NIT49
5.Asselin G.BBY46

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS31 gólov
2.Asselin G.BBY27
3.Blackwater J.NIT25
4.Kytnár M.ZVO24
5.Magosi B.MIS22

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.2 perc
2.Kristín M.NZA94.2 %
3.Vošvrda T.POP93.49 %
4.Košarišťan A.NZA93.15 %
5.Habal V.KOS93.14 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov