Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: 3. a 4. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
9.9.2018 19:22 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Banskobystrický a trenčiansky dorast si pripísali plný počet bodov aj v druhom dvojkole. Šesť bodov zaknihovala aj Skalica a poskočila tak z posledného miesta. Bez bodu ostáva Zvolen, Martin a Michalovce.


3. kolo KOŠICE - SLOVAN 4:5pp (1:3, 2:1, 1:0 - 0:1)
02:39 Petras (Brúder, Adamčík) 0:1
03:23 Šandor (Petráš) 0:2
10:57 Faith (Barger) v presilovke 1:2
15:32 Petráš (Hauser, Šandor) v presilovke 1:3
24:29 Faith z trestného strieľania 2:3
27:44 Veteška (Barger, Faith) v presilovke o dvoch 3:3
32:00 Šandor (Miklovič, Abaffy) 3:4
47:20 Jacko (Soľár) v presilovke 4:4
63:54 Nemec (Šandor) 4:5
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Patzelt TS držanie. Presilovky: 3:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:46 (8:20, 9:10, 6:10 - 2:6).
Rozhodovali: Martin Korba - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Divákov: 75.
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Samuel Lorinc, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Jakub Demek, Samuel Beluško
Marko Ragan, Pavol Zůbek - Matej Jurčo, Denis Šándor, Alex Novota
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Peter Šandor
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Filip Patzelt, Oliver Ketner - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Libor Nemec
Branislav Brúder, Antonio Ožvald - Viktor Vavruška, Marián Adamčík, Mojmir Petras

 

4. kolo KOŠICE - SLOVAN 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
04:22 Vaculik (Faith, Barger) 1:0
07:43 Demek (Novota) 2:0
Vylúčenia: 3:4 na 2 min, navyše trest pre hráčsku lavicu DKZ napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 19:36 (7:13, 7:11, 5:12).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Divákov: 89.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Samuel Beluško, Denis Šándor
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Matej Jurčo, Jakub Demek, Alex Novota
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Peter Šandor
Dominik Verčík, Samuel Houdek - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Filip Patzelt, Oliver Ketner - Maximilian Bubica, Vladimír Civilev, Libor Nemec
Branislav Brúder - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Mojmir Petras

 

3. kolo B. BYSTRICA - MICHALOVCE 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
09:45 Vargaeštók (Kristály, Vongrej) 1:0
16:00 Šidlovský (Jendroľ) 2:0
18:20 Stepančenko (Dudurič, Tomaško) 2:1
19:12 Ferenčík 3:1
24:59 Dudurič (Šeba, Farkaš) v presilovke 3:2
33:45 Ferenčík (Jendroľ, Šimko) 4:2
49:13 Vargaeštók (Kristály) 5:2
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:29 (14:8, 11:14, 17:7).
Rozhodovali: Milan Adamec - Tomáš Izakovič, Jakub Trnka.
Divákov: 72.
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Jakub Matúch, Tomáš Kepka, Simon Dokoupil
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Viktor Kucej, Filip Orlíček - Miroslav Forgáč, David Gajdáč, Adam Kristály
Michalovce: Rastislav Hancin
Gregor Štefan Horváth, Kristián Tomaško - Slavomír Nguyen Tien, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Simon Čollák - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Sebastián Štekláč, Matúš Šeba - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Jozef Dudurič
Davyd Ivaščenko, Dominik Kenderka

 

4. kolo B. BYSTRICA - MICHALOVCE 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
10:47 Jendroľ (Zubák) v presilovke 1:0
17:38 Ferenčík (Jendroľ, Šimko) v presilovke 2:0
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:21 (17:4, 6:10, 16:7).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Ľubomír Danko, Tomáš Izakovič.
B. Bystrica: Filip Belányi
Marek Raniak, Ladislav Šidlovský - Jakub Matúch, Tomáš Kepka, Simon Dokoupil
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, David Gajdáč, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Jozef Rákoš
Viktor Kucej, Filip Orlíček - Alex Vargaeštók, Jakub Šimko, Adam Kristály
Michalovce: Rastislav Hancin
Gregor Štefan Horváth, Kristián Tomaško - Slavomír Nguyen Tien, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Simon Čollák - Adam Filip Gavura, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Sebastián Štekláč, Matúš Šeba - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Jozef Dudurič
Davyd Ivaščenko, Dominik Kenderka

 

3. kolo ZVOLEN - SKALICA 2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
04:20 Petrina (Daniš) 1:0
13:20 Čulen (Rajčák) 1:1
27:20 Cagáň (Rajčák, Pavelka) v oslabení 1:2
28:17 Nemec z trestného strieľania 1:3
48:22 Svitek (Debnár, Daniš) 2:3
51:12 Kotvan v oslabení 2:4
53:45 Rajčák (Nemec, Kotvan) 2:5
57:50 Čulen (Kočka) 2:6
Vylúčenia: 3:8 na 2 min, navyše Gubančok TS seknutie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 32:33 (10:12, 13:11, 9:10).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Peter Rojík, Peter Hanko.
Divákov: 65.
Zvolen: Dávid Slúka
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Lukáš Mrenica, Matej Ľupták, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Róbert Svitek, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Filip Němeček, Martin Ukrop - Denis Gonda, Martin Mihalčák, Martin Suchár
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Branislav Kotvan, Richard Nemec, Kristián Rajčák
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Michal Kučera, Vladimir Michalčuk, Adam Pavelka
David Novák, Dan Tomeček - Matej Čulen, David Kočka, Leonard Mikulič
Daniel Michálik - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Dominik Rusnák

 

4. kolo ZVOLEN - SKALICA 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
07:01 Kotvan (Rajčák, Jazovskich) 0:1
42:00 Čulen (Kučera) 0:2
56:20 Kotvan (Nemec, Klíma) v presilovke 0:3
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 20:28 (5:7, 5:10, 10:11).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Peter Rojík, Martin Číž.
Divákov: 60.
Zvolen: Dávid Slúka
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Lukáš Mrenica, Matej Ľupták, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Róbert Svitek, Martin Šeliga, Andrej Balciar
Filip Němeček, Martin Ukrop - Denis Gonda, Martin Mihalčák, Martin Suchár
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Branislav Kotvan, Richard Nemec, Kristián Rajčák
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Michal Kučera, Vladimir Michalčuk, Adam Pavelka
David Novák, Dan Tomeček - Matej Čulen, David Kočka, Leonard Mikulič
Daniel Michálik - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Dominik Rusnák

 

3. kolo L. MIKULÁŠ - NITRA 3:5 (1:0, 0:2, 2:3)
07:58 Michalík (Feherpataky, Nemec) v presilovke 1:0
22:51 Šramaty (Klejna) 1:1
38:27 Bagin (Švajlen, Pejkovič) v presilovke 1:2
43:34 Šimalčík (Michalík, Antol) 2:2
44:19 Maňuch (Sleziak, Mihaľ) 3:2
50:03 Hinca (Sýkora, Milo) 3:3
57:19 Bagin (Ingeli, Šramaty) 3:4
58:02 Jandák (Bagin) 3:5
Vylúčenia: 5:8. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:31 (14:9, 9:10, 10:12).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 53.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Nikodém Šulík, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň
Nitra: Juraj Beržinec
Zdenko Sedlák, Karol Švajlen - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Kliment, Jakub Milo - Michal Šipoš, Ondrej Molnár, Nikita Silčenko
Jakub Ingeli, Peter Pejkovič - Oliver Hinca, Viktor Huszár, Adam Sýkora
Adam Belák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna

 

4. kolo L. MIKULÁŠ - NITRA 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
05:12 Pejkovič (Silčenko, Jandák) 0:1
35:22 Šipoš (Bagin) 0:2
38:24 Michalík (Šimalčík, Feherpataky) 1:2
42:04 Bagin (Šramaty, Jandák) v presilovke 1:3
43:13 Bagin (Jandák, Milo) 1:4
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:37 (7:9, 10:10, 6:18).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Tomáš Knižka.
Divákov: 31.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Nikolas Stanek, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Lukáš Liška, Vojtech Jánoš - Nikodém Šulík, Daniel Josef Dvořák, Boris Kuráň
Nitra: Juraj Beržinec
Adam Belák, Karol Švajlen - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Jakub Ingeli, Jakub Milo - Oliver Hinca, Viktor Huszár, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Peter Pejkovič - Michal Šipoš, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna

 

3. kolo MARTIN - DUKLA 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
13:00 Párička 0:1
27:46 Stránský (Zemko) 0:2
31:45 Sárdi 0:3
Vylúčenia: 3:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 19:33 (5:9, 4:13, 10:11).
Rozhodovali: Marek Žák - Ľubomír Danko, Michal Mišek.
Divákov: 53.
Martin: Matej Sekeráš
Lukáš Belica, Denis Bakala - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Andrej Volko, Erik Haško - Ondrej Grega, Matej Grega, Lukáš Michnáč
Dávid Nátny, Šimon Vitkovský - Tomáš Ďurkovič, Kristián Stročka, Adam Čatloš
Kristián Huba - Andrej Kubala, Sebastián Ábel, Matúš Ulbricht
Dukla: Šimon Latkóczy
Ondrej Vereš, Rayen Petrovický - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Daniel Pisch - Erik Párička, Daniel Ján Svitač, Christián Kuric
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Marek Wachal, Matúš Zemko, Adam Stránský

 

4. kolo MARTIN - DUKLA 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
28:35 J. Wachal (Sárdi, Petrovický) 0:1
35:39 M. Wachal (Zemko, Pazdera) 0:2
38:58 Nátny (Haško, Bakala) 1:2
39:15 Krajč 1:3
50:19 O. Grega v presilovke 2:3
Vylúčenia: 1:3. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:47 (7:19, 11:15, 12:13).
Rozhodovali: Marek Žák - Oto Durmis, Lukáš Ševčík.
Divákov: 65.
Martin: Matej Sekeráš
Andrej Volko, Denis Bakala - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Ondrej Grega
Dávid Nátny, Erik Haško - Lukáš Michnáč, Matej Grega, Adam Kráľ
Lukáš Belica, Šimon Vitkovský - Andrej Kubala, Adam Čatloš, Matúš Ulbricht
Kristián Huba - Sebastián Ábel, Kristián Stročka, Tomáš Ďurkovič
Dukla: Adam Bednár
Ondrej Vereš, Rayen Petrovický - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Adam Stránský, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Daniel Pisch - Erik Párička, Daniel Ján Svitač, Christián Kuric
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Marek Wachal, Matúš Zemko, Denis Hagara

 

3. kolo POPRAD - ŽILINA 2:1sn (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
44:43 Dzivjak (Krigovský, Dlugoš) 1:0
45:31 Šteiniger (Faltínek) 1:1
rozhodujúci samostatný nájazd Šotek 2:1
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:31 (11:7, 16:14, 17:6 - 3:4).
Rozhodovali: Peter Korba - Tomáš Knižka, Jozef Paulíny.
Divákov: 98.
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Štefan Dlugoš, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Jakub Petrás, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Vernarec, Richard Nemeš, Patrik Sokoli
Žilina: Jakub Sihelský
Jozef Myšiak, Matúš Grbál - Filip Mrázik, Šimon Lopušan, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Federico Faltínek, Samuel Rehák, Jakub Šteiniger
Marek Súkeník, Rostyslav Loboda - Michal Pleva, Daniel Ščasník, Tomáš Dudáš
Samuel Slaninka - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík

 

4. kolo POPRAD - ŽILINA 9:1 (1:0, 4:1, 4:0)
16:18 Harbut (Suchý, Šotek) v presilovke 1:0
21:17 Mešár 2:0
23:07 Hrubo (Rehák) v presilovke 2:1
25:09 Nemeš 3:1
27:21 Stanček (Sokoli, Mešár) 4:1
32:13 Vernarec (Šlosárik, Nemeš) 5:1
47:25 Dzivjak (Dlugoš, Hodorovič) 6:1
51:35 Mešár (Sokoli, Stanček) 7:1
52:21 Suchý (Petrás, Šotek) 8:1
57:13 Dzivjak (Valluš) 9:1
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 45:23 (19:2, 14:10, 12:11).
Rozhodovali: Martin Korba - Jaroslav Riš, Matúš Stanzel.
Divákov: 110.
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, Richard Hodorovič - Jakub Dzivjak, Štefan Dlugoš, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Vernarec, Richard Nemeš, Jakub Petrás
Žilina: Samuel Cigánik (28. Jakub Sihelský)
Jozef Myšiak, Matúš Grbál - Filip Mrázik, Šimon Lopušan, Mário Brath
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Federico Faltínek, Samuel Rehák, Tomáš Dudáš
Marek Súkeník, Rostyslav Loboda - Michal Pleva, Daniel Ščasník, Jakub Šteiniger
Samuel Slaninka - Sebastián Kozma, Richard Gašpierik, Lukáš Kubík

 

3. kolo PÚCHOV - SPIŠSKÁ 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
12:52 Knižka 0:1
44:49 Kuriš (Slugeň) 1:1
56:21 Olejník (Knižka, Serednickij) v presilovke 1:2
Vylúčenia: 9:10 na 2 min, navyše Ladecký 10 nešportové správanie - Olejník TS držanie, Jurčák 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:32 (14:9, 12:7, 14:16).
Rozhodovali: Milan Novák - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 97.
Púchov: Patrik Andrisík
Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Dávid Prna, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Marián Pažítka, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Matúš Floriš, Lukáš Urbánek
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Martin Ján Král, Štefan Takáč - Jakub Kochan, Dominik Novák

 

4. kolo PÚCHOV - SPIŠSKÁ 5:4 (3:1, 1:1, 1:2)
08:29 J. Urban (Rusnák) v presilovke 1:0
09:16 Kochan (Ludányi, Šofranko) 1:1
09:34 Pažítka (Slugeň) 2:1
12:28 Plavecký (Kuriš) 3:1
28:25 Putala (Rusnák, Ladecký) 4:1
29:10 Serednickij (Šofranko, Petrek) 4:2
52:30 Džerenga (Bača, Jurčák) v presilovke 4:3
54:16 M. Urban (Putala) v presilovke 5:3
55:00 Serednickij (Klempár, Olejník) 5:4
Vylúčenia: 6:7 na 2 min, navyše Opatovský TS hodenie hokejky - Džerenga 10 nešportové správanie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:36 (17:6, 10:14, 13:16).
Rozhodovali: Peter Stano - Tomáš Gegáň, Róbert Frimmel.
Divákov: 94.
Púchov: Šimon Opatovský
Adam Zlocha, Marek Putala, Vladimír Omelka, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Július Bubela, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Dávid Prna, Adrián Suchánek, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Marián Pažítka, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Lukáš Urbánek
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Martin Ján Král, Štefan Takáč - Jakub Kochan, Dominik Novák
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


Nehadaj_sa

 

Celkom zaujimave mena v supiske slovana...taky medzinarodny mix mien
9.9.2018 - 22:59
0


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica54186:129110
2.Zvolen54180:121105
3.Košice54176:130103
4.Poprad55161:140102
5.Nitra54206:132101
6.N. Zámky55141:12492
7.Miškovec54141:14085
8.Trenčín54140:12984
9.Detva54143:18562
10.Budapešť54151:18961
11.L. Mikuláš54123:16655
12.Žilina54141:20649
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4429618191:114100
2.Dukla4430428202:11297
3.Nitra45213516161:13774
4.Slovan45184419164:15666
5.B. Bystrica44173420122:14261
6.Košice44154718139:14860
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica46165421124:15562
2.Žilina46138421124:13659
3.Martin46153523107:16356
4.L. Mikuláš46101530102:17334
Aktualizované: 18.2.2019 02:27
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4837218230:109116
2.Košice4830459190:106103
3.Poprad48304410203:124102
4.Púchov48274512153:9994
5.Dukla48266313177:10393
6.B. Bystrica48237216158:13585
7.Spišská48244416159:12784
8.Michalovce48195321144:16770
9.Martin48201324140:15765
10.Nitra48163227127:15256
11.Skalica48132429112:19247
12.L. Mikuláš48130332117:18342
13.Žilina4884432108:21036
14.Zvolen484034190:24412
Aktualizované: 18.2.2019 02:27
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva61421009188-75104
2SKA Petrohrad6144408206-79101
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky61325018194-15980
5Dynamo Moskva61266023149-13870
6Spartak Moskva61217025156-15564
7HK Soči61189024143-15564
8HC Viťaz Moskevská oblast61235026133-16463
9Dinamo Riga61188025129-15262
10Severstal Čerepovec61139034121-17849
11HC Dinamo Minsk61142037114-17740
12HC Slovan Bratislava61105043101-21133
Aktualizované: 20.2.2019 20:32
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg61388014186-12493
2Barys Astana61289014187-14784
3Metallurg Magnitogorsk61346019178-13282
4Ak Bars Kazaň61344017165-13582
5Avangard Omsk612810018170-13081
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod61207024175-18964
8Traktor Čeljabinsk61189030101-14858
9HK Sibir Novosibirsk61195031145-18554
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Red Star Kunlun61191031140-18750
12Admiral Vladivostok61175034138-17649
13Amur Chabarovsk61173032126-17449
Aktualizované: 20.2.2019 20:32
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva61421009188-75104
2SKA Petrohrad6144408206-79101
3Avtomobilist Jekatěrinburg61388014186-12493
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana61289014187-14784
6Metallurg Magnitogorsk61346019178-13282
7Ak Bars Kazaň61344017165-13582
8Avangard Omsk612810018170-13081
9Jokerit Helsinky61325018194-15980
10Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
11Dynamo Moskva61266023149-13870
12Spartak Moskva61217025156-15564
13HK Soči61189024143-15564
14Torpedo Nižnij Novgorod61207024175-18964
15HC Viťaz Moskevská oblast61235026133-16463
16Dinamo Riga61188025129-15262
17Traktor Čeljabinsk61189030101-14858
18HK Sibir Novosibirsk61195031145-18554
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Red Star Kunlun61191031140-18750
21Admiral Vladivostok61175034138-17649
22Amur Chabarovsk61173032126-17449
23Severstal Čerepovec61139034121-17849
24HC Dinamo Minsk61142037114-17740
25HC Slovan Bratislava61105043101-21133
Aktualizované: 20.2.2019 20:32
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5931516217-17679
2San Jose Sharks6029617219-19078
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6229622191-16375
5St. Louis Blues5927522177-16469
6Vegas Golden Knights6126625180-17268
7Dallas Stars5924525148-15463
8Minnesota Wild6024327164-18060
9Colorado Avalanche5923124189-19259
10Arizona Coyotes6020728157-17459
11Vancouver Canucks6018827170-18859
12Chicago Blackhawks6017826200-22359
13Anaheim Ducks6017727137-18757
14Edmonton Oilers5916829165-19854
15Los Angeles Kings5916730143-18252
Aktualizované: 20.2.2019 20:32
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning6137911242-16296
2Boston Bruins6027817181-15578
3Toronto Maple Leafs5930619208-16776
4New York Islanders5827817169-13876
5Washington Capitals6026720202-19173
6Pittsburgh Penguins6027521210-18771
7Montreal Canadiens6026621179-17671
8Columbus Blue Jackets5926723188-18069
9Carolina Hurricanes6027423174-16768
10Buffalo Sabres59181024170-18563
11Philadelphia Flyers6022625178-20163
12Florida Panthers5817924181-19960
13New York Rangers5919725172-19560
14Detroit Red Wings6014929168-19954
15New Jersey Devils6019429176-20854
16Ottawa Senators5917532186-21949
Aktualizované: 20.2.2019 20:32
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.2.2019 20:32

Bleskovky

HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín 9:2, Gulaš dal 5 gólov

Hokejisti Plzne zvíťazili v stredajšom zápase 46. kola českej ligy nad Zlínom presvedčivo 9:2. Za domácich strelil päť gólov Milan Gulaš, slovenský útočník Miroslav Preisinger si pripísal jednu asistenciu. HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín 9:2 (1:0, 5:1, 3:1) Góly: 24., 39., 41., 43. a 46. Gulaš, 8. Straka (PREISINGER), 30. Kracík, 31. Kindl, 32. Němec – 36. Herman, 49. Kubiš.
pred 20 min. - Michal Bruner / TASR

Krištof s gólom a asistenciou pri víťazstve Kärpät Oulu nad TPS Turku 6:1

Slovenský hokejový útočník Michal Krištof dal jeden gól a pridal asistenciu pri vysokom víťazstve Kärpät Oulu v stredajšom zápase fínskej ligy nad TPS Turku 6:1. Liiga - výsledky: Ässät Pori - JYP Jyväskylä 3:4, Hämeenlinna - Jukurit Mikkeli 4:3, KalPa Kuopio - Tappara Tampere 2:5, Kärpät Oulu - TPS Turku 6:1 /M. Krištof za domácich 1+1/, KooKoo Kouvola - Ilves Tampere 1:2 pp, Sport Vaasa - IFK Helsinki 4:3 pp.
pred 20 min. - Michal Bruner / TASR

Davos - Bern 3:4 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Davosu prehrali v utorňajšom zápase 44. kola švajčiarskej ligy s vedúcim Bernom 3:4. Výsledky: Davos - Bern 3:4, Lausanne - Lugano 0:7, Zug - Ambri-Piotta 3:6.
včera o 22:07 - / TASR

Norimberg s Jurčinom a Štajnochom prehral v Kolíne 3:6

Hokejisti Norimbergu v zostave so slovenskými obrancami Milanom Jučinom a Martinom Štajnochom prehrali v utorňajšom zápase 48. kola nemeckej DEL v Kolíne 3:6. DEL - výsledky: ERC Ingolstadt - Schwenninger Wild Wings 4:1, Kölner Haie - Norimberg Ice Tigers 6:3, Krefeld Pinguine - EHC Red Bull Mníchov 3:2 pp, Adler Mannheim - Pingiuns Bremerhaven 6:5, Straubing Tigers - Eisbären Berlín 7:3.
včera o 22:05 - / TASR

Jágr sa po roku vrátil na ľad

Český hokejový veterán Jaromír Jágr má za sebou úspešný návrat. Po roku a dňu sa predstavil v zápase druhej najvyššej súťaže, keď jeho Kladno zdolalo domáci Havířov 2:0. Legenda českého hokeja strávila na ľade takmer osemnásť minút. Hoci sa Jágr do streleckej listiny nezapísal, po zápase bol spokojný.
18.2.2019 22:29 - Michal Bruner / TASR

Anaheim vyradil dres Niedermayera s číslom 27

Vedenie klubu zámorskej NHL Anaheim Ducks vyradilo dres bývalého kanadského hokejového obrancu Scotta Niedermayera s číslom 27. Člen Siene slávy v roku 2007 pomohol "káčerom" k zisku Stanleyho pohára a stal sa najužitočnejším hráčom play off.
18.2.2019 07:07 - Michal Bruner / TASR

Spooner sa sťahuje z Edmontonu do Vancouveru za Gagnera

Kanadský hokejista Ryan Spooner sa sťahuje v rámci NHL z Edmontonu do Vancouveru výmenou za iného útočníka Sama Gagnera. Pre 27-ročného Spoonera budú Canucks už treťou ligovou zastávkou v tejto sezóne, okrem Oilers hral aj za NY Rangers. Gagner sa vracia do Edmontonu, ktorý ho v roku 2007 draftoval z celkového šiesteho miesta.
17.2.2019 11:03 - Michal Bruner / TASR

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
16.2.2019 22:12 - / TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
16.2.2019 20:34 - / TASR

Pelicans Lahti – KooKoo 9:4 vo fínskej lige

Helsinki 15. februára (TASR) – Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej ligy: KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 7:2 /za domácich Godla odchytal celý zápas/, Pelicans Lahti – KooKoo 9:4, Saipa Lappeenranta - Vaasan Sport 7:2, Tappara Tampere – TPS Turku 2:3
15.2.2019 20:13 - / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

22. 02. 2019
Žilina - L. Mikuláš o 17:30
Košice - Nitra o 17:30
Zvolen - Budapešť o 18:00
Detva - Trenčín o 18:00
Miškovec - B. Bystrica o 18:30
24. 02. 2019
L. Mikuláš - Poprad o 17:00

Odohrané zápasy

17. 02. 2019
BudapešťKošice
3:1REPORT
L. MikulášN. Zámky
1:0REPORT
B. BystricaDetva
7:3REPORT
TrenčínZvolen
3:2 SNREPORT
PopradMiškovec
2:1REPORT
NitraŽilina
3:1REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY70 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO61
4.Higgs B.BBY55
5.Lantoši R.NIT55

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Asselin G.BBY29
3.Blackwater J.NIT29
4.Buček S.NIT27
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.22 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.37 %
4.Košarišťan A.NZA93.27 %
5.Vošvrda T.POP93.18 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov