Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 31. a 32. kolo

zdroj: HokejPortal/Domi Haršáni
6.1.2019 15:40 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 8 prejsť na diskusiu

V prvom novoročnom dvojkole si najlepšie počínali Banská Bystrica, Košice, Poprad a Púchov, ktorí nestratili ani bod. Púchov dokonca od Žiliny nedostal ani jeden gól.


31. kolo B. BYSTRICA - SLOVAN 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
08:46 Šimko (Vargaeštók, Ferenčík) 1:0
14:10 Legiň (Zubák) 2:0
20:33 Abaffy (Petras, Samadov) 2:1
39:50 Jendroľ (Zubák, Kristály) v presilovke 3:1
58:49 Ferenčík v oslabení do prázdnej brány 4:1
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Vavruška 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 34:28 (14:8, 13:12, 7:8).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Martin Číž, Jakub Trnka.
Divákov: 107.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Kevin Jendroľ, Adam Kristály, Matej Pisarovič
Patrik Martin Pinka, Adrián Zubák - Jakub Šimko, David Gajdáč, Branislav Ferenčík
Marek Raniak, Filip Orlíček - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Jozef Rákoš
Matúš Hronček, Michal Žiljak - Miroslav Forgáč, Samuel Širo, Ľubomír Hojo
Slovan: Ádám Beke
Filip Patzelt, William Hauser - Antonio Ožvald, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Oliver Ketner - Mojmir Petras, Patrik Abaffy, Jaroslav Samadov
Dominik Verčík, Branislav Brúder - Viktor Vavruška, Marián Adamčík, Alex Kocúrek

 

32. kolo B. BYSTRICA - SLOVAN 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
02:43 Vongrej (Ferenčík, Hudák) v presilovke 1:0
08:02 Samadov (Abaffy) 1:1
08:56 Gajdáč (Raniak, Pinka) 2:1
17:32 Vavruška (Kocúrek) 2:2
43:25 Ferenčík v presilovke 3:2
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:29 (15:10, 11:9, 13:10).
Rozhodovali: Richard Ivan - Erik Krištof, Tomáš Izakovič.
Divákov: 82.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Jozef Rákoš, Adam Kristály, Matej Pisarovič
Patrik Martin Pinka, Adrián Zubák - Jakub Šimko, David Gajdáč, Branislav Ferenčík
Marek Raniak, Filip Orlíček - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Michal Žiljak - Matúš Hronček, Samuel Širo, Tomáš Kepka
Slovan: Oliver Nemec
Filip Patzelt, William Hauser - Antonio Ožvald, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Oliver Ketner - Mojmir Petras, Patrik Abaffy, Jaroslav Samadov
Dominik Verčík, Branislav Brúder - Viktor Vavruška, Marián Adamčík, Alex Kocúrek

 

31. kolo KOŠICE - ZVOLEN 8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
05:05 Barger (Zůbek, Nagy) 1:0
15:29 Sárossy (Barger, Nagy) 2:0
15:55 Jobbágy (Tvrdoň, Veteška) 3:0
30:47 Faith (Vaculik, Barger) v presilovke 4:0
39:29 Beluško (Kaža, Ragan) 5:0
42:39 Zůbek (Sárossy, Jacko) 6:0
45:23 Veteška (Faith, Jobbágy) 7:0
50:51 Sárossy (Nagy, Tvrdoň) v presilovke 8:0
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Gubančok TS seknutie. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:19 (11:4, 9:7, 10:8).
Rozhodovali: Peter Korba - Jaroslav Riš, Michal Borza.
Divákov: 85.
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Tomáš Veteška - Miroslav Tvrdoň, Roman Faith, Lukáš Vaculik
Matej Jacko, Pavol Zůbek - Samuel Nagy, Patrik Barger, Samuel Sárossy
Jozef Viliam Kmec, Marko Ragan - Jakub Demek, Samuel Beluško, Lukáš Kaža
Samuel Lorinc - Denis Šándor, Matej Jurčo
Zvolen: Dávid Slúka (15.-21. Jakub Vrábeľ)
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Nikolas Gubančok, Andrej Balciar, Adrián Daniš
Marián Čižniar, Jakub Debnár - Jakub Matúch, Šimon Šimkovič, Leonard Mikulič
Samuel Štímel, Marek Bukai - Marek Lalík, Lukáš Mrenica, Rastislav Baláž
Denis Gonda

 

32. kolo KOŠICE - ZVOLEN 12:1 (1:0, 6:0, 5:1)
17:46 Veteška (Demek, Kaža) 1:0
23:20 Sárossy (Barger, Zůbek) 2:0
24:50 Faith (Barger, Veteška) v presilovke 3:0
28:29 Nagy v oslabení 4:0
36:24 Sárossy (Barger) 5:0
37:13 Šándor (Kaža, Ragan) 6:0
38:58 Barger (Lorinc, Sárossy) 7:0
40:45 Vaculik (Kaža, Faith) 8:0
44:45 Nagy (Sárossy, Barger) 9:0
48:03 Barger (Nagy, Zůbek) 10:0
53:37 Kaža (Faith, Vaculik) 11:0
57:40 Faith (Vaculik, Beluško) 12:0
58:41 Matúch (Baláž) 12:1
Vylúčenia: 2:3 na 2 min, navyše Gubančok 10 napadnutie zozadu. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 43:36 (12:16, 15:8, 16:12).
Rozhodovali: Martin Korba - Andrej Bogdaň, Michal Borza.
Divákov: 74.
Košice: Jakub Balogáč
Tomáš Veteška, Samuel Beluško - Miroslav Tvrdoň, Roman Faith, Lukáš Vaculik
Pavol Zůbek, Samuel Lorinc - Samuel Nagy, Patrik Barger, Samuel Sárossy
Jozef Viliam Kmec, Marko Ragan - Denis Šándor, Jakub Demek, Lukáš Kaža
Matej Jurčo
Zvolen: Dávid Slúka
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Jakub Matúch, Nikolas Gubančok, Rastislav Baláž
Šimon Šimkovič, Jakub Debnár - Denis Gonda, Andrej Balciar, Adrián Daniš
Marián Čižniar, Marek Bukai - Marek Lalík, Lukáš Mrenica, Leonard Mikulič
Samuel Štímel

 

31. kolo L. MIKULÁŠ - MICHALOVCE 1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
09:45 Gavura (Ragan, Farkaš) 0:1
30:35 Ridzoň (Krendželák) 1:1
42:09 Gavura (Šulof) 1:2
52:02 Opryska (Šulof) v presilovke 1:3
Vylúčenia: 11:9 na 2 min, navyše Feherpataky 10 nešportové sprvanie, Michalík 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:38 (12:12, 10:12, 8:14).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Andrej Jakubec, Michal Mišek.
Divákov: 25.
L. Mikuláš: Samuel Šándor
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Vojtech Jánoš, Martin Pleva - Dominik Pavlák, Žigmund Zöld, František Ridzoň
Matúš Krendželák - Boris Kuráň, Nikodém Šulík, Tobias Kubaliak
Michalovce: Miroslav Gombár
Matúš Šeba, Denis Šulof - Adam Filip Gavura, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Samuel Merva, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Samuel Polák - Matej Šimko, Jakub Čorba

 

32. kolo L. MIKULÁŠ - MICHALOVCE 4:5pp (2:0, 1:3, 1:1 - 0:1)
03:12 Feherpataky (Michalík, Šimalčík) 1:0
12:42 Kapičák (Plávka) 2:0
27:33 Sleziak (Plávka) v oslabení 3:0
28:12 Čollák (Dudurič) v presilovke 3:1
30:17 Ragan (Šulof, Gavura) v presilovke 3:2
33:54 Stepančenko (Magyar, Dudurič) 3:3
41:43 Maňuch (Kapičák, Pleva) 4:3
56:03 Farkaš (Šeba, Gavura) 4:4
63:31 Tomaško (Čollák, Gavura) v presilovke 4:5
Vylúčenia: 8:6 na 2 min, navyše Šulof 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:3. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 33:39 (16:13, 8:15, 9:9 - 0:2).
Rozhodovali: Michal Kováčik - Tomáš Knižka, Matej Martínek.
Divákov: 20.
L. Mikuláš: Samuel Šándor
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Martin Pleva, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Vojtech Jánoš, Matúš Krendželák - Dominik Pavlák, Žigmund Zöld, František Ridzoň
Boris Kuráň, Nikodém Šulík, Tobias Kubaliak
Michalovce: Miroslav Gombár
Matúš Šeba, Denis Šulof - Adam Filip Gavura, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Kristián Tomaško - Jozef Dudurič, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Samuel Merva, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Samuel Polák - Matej Šimko, Jakub Čorba

 

31. kolo SKALICA - MARTIN 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
17:12 Holub (Čulen, Zaňát) 1:0
26:44 Mikula (Kotvan) v presilovke 2:0
27:39 Zaňát (Kučera) 3:0
59:29 Vladár v oslabení 3:1
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 37:34 (17:7, 11:15, 9:12).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Tomáš Valachovič.
Divákov: 65.
Skalica: Adam Rekoš
David Novák, Maximilián Mikula - Denis Malík, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Maxim Jazovskich, Erik Zaňát - Michal Kučera, Matej Čulen, Timotej Holub
Adam Jančík, Daniel Michálik - David Kočka, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Martin: Pavol Maťovčík
Lukáš Belica, Denis Bakala - Branislav Krcho, Matej Kočalka, Šimon Fázik
Jakub Kovačka, Erik Haško - Ondrej Grega, Matúš Ulbricht, Adam Kráľ
Artur Vladár, Šimon Vitkovský - Lukáš Michnáč, Kristián Stročka, Andrej Kubala
Andrej Volko - Adam Čatloš, Tomáš Ďurkovič

 

32. kolo SKALICA - MARTIN 2:3pp (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
28:22 Hlavatý (Grega) 0:1
32:04 Kučera (Čulen) 1:1
35:49 Kučera (Holub, Zaňát) 2:1
59:13 Belica (Krcho) pri hre bez brankára 2:2
60:32 Kočalka (Bakala) 2:3
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:39 (9:12, 10:14, 14:12 - 0:1).
Rozhodovali: Roman Jančík - Ivan Haringa, Martin Marek.
Divákov: 41.
Skalica: Adam Rekoš
David Novák, Maximilián Mikula - Denis Malík, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Maxim Jazovskich, Erik Zaňát - Michal Kučera, Matej Čulen, Timotej Holub
Adam Jančík, Daniel Michálik - David Kočka, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Martin: Pavol Maťovčík
Lukáš Belica, Denis Bakala - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Adam Kráľ
Erik Haško, Šimon Vitkovský - Branislav Krcho, Matej Kočalka, Šimon Fázik
Andrej Volko, Jakub Kovačka - Lukáš Michnáč, Artur Vladár, Kristián Stročka
Tomáš Ďurkovič - Matúš Ulbricht, Adam Čatloš, Andrej Kubala

 

31. kolo NITRA - POPRAD 0:7 (0:2, 0:0, 0:5)
08:07 Stanček (F. Mešár) 0:1
10:41 Dlugoš (Harbut, Podurujev) 0:2
40:14 Podurujev (Šlosárik, Sokoli) v presilovke 0:3
44:00 Dlugoš (Podurujev) 0:4
47:46 F. Mešár (Hodorovič) v oslabení 0:5
49:52 Podurujev (Hodorovič) 0:6
59:56 Sokoli (M. Mešár) 0:7
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 24:50 (6:14, 9:18, 9:18).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Róbert Frimmel, Tomáš Gegáň.
Divákov: 80.
Nitra: Juraj Beržinec
Samuel Kliment, Jakub Milo - Oliver Hinca, Marek Šramaty, Adrián Jandák
Jakub Ingeli, Samuel Socha - Dominik Žiak, Ondrej Molnár, Karol Švajlen
Šimon Mišurda, Martin Kratochvíl - Michal Šipoš,, Oliver Klejna, Lukáš Chomiščák
Peter Pejkovič, Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Viktor Huszár, Adam Belák
Poprad: Kristián Budinský
Slavomír Šlosárik, Richard Hodorovič - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Jakub Vernarec - Richard Nemeš, René Matúš Babík, Jakub Petrás

 

32. kolo NITRA - POPRAD 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
11:10 Pokorný (Šotek, Harbut) v presilovke 0:1
28:18 Žiak (Šramaty, Hinca) 1:1
59:07 Pokorný (Šotek, Suchý) 1:2
Vylúčenia: 5:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:34 (7:10, 11:13, 5:11).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Andrej Kollár, Martin Mudrik.
Divákov: 60.
Nitra: Matej Marinov
Šimon Mišurda, Samuel Socha - Oliver Hinca, Marek Šramaty, Dominik Žiak
Jakub Ingeli, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Adrián Jandák, Karol Švajlen
Jakub Milo, Martin Kratochvíl - Michal Šipoš, Viktor Huszár, Martin Hašto
Peter Pejkovič, Zdenko Sedlák - Adam Belák, Oliver Klejna, Lukáš Chomiščák
Poprad: Štefan Valluš
Slavomír Šlosárik, Richard Hodorovič - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Jakub Vernarec - Richard Nemeš, René Matúš Babík, Jakub Petrás

 

31. kolo SPIŠSKÁ - DUKLA 4:2 (2:0, 0:0, 2:2)
12:59 Olejník (Džerenga, Novák) 1:0
15:16 Džerenga (Olejník) 2:0
47:05 Jurčák (Richnavský) 3:0
47:25 Blicha (Párička, Zemko) 3:1
50:15 Danielčák (Stránský, Párička) v presilovke 3:2
59:49 Olejník (Jurčák, Džerenga) do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 8:7. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:48 (14:20, 8:16, 12:12).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Martin Ordzovenský, Vladimír Wolf.
Divákov: 97.
Spišská: Eugen Rabčan
Erik Slezák, Martin Knižka - Gabriel Olejník, Samuel Džerenga, Ivan Novák
Matej Grec, Matej Petrek - Martin Bača, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Samuel Jurčák, Rastislav Šofranko - Samuel Gonda, Branislav Richnavský, Jakub Kochan
Štefan Takáč, Martin Ján Král
Dukla: Šimon Latkóczy
Erik Párička, Marko Stacha - Máté Sárdi, Matej Honeček, Marek Wachal
Rayen Petrovický, Šimon Miklovič - Adam Stránský, Roman Vaňo, Juraj Wachal
Ľuboš Pazdera, Daniel Pisch - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Matej Blicha
Andrej Migila, Andrej Krajčovič

 

32. kolo SPIŠSKÁ - DUKLA 2:3sn (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
25:47 Honeček (Sárdi, Petrovický) 0:1
29:58 Olejník (Novák, Knižka) 1:1
46:42 Novák (Knižka) v oslabení 2:1
56:19 J. Wachal (Stránský, Vaňo) 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Vaňo 2:3
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 27:39 (9:11, 11:10, 5:15 - 2:3).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 82.
Spišská: Eugen Rabčan
Erik Slezák, Martin Knižka - Gabriel Olejník, Samuel Džerenga, Ivan Novák
Matej Grec, Matej Petrek - Martin Bača, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Samuel Jurčák, Rastislav Šofranko - Samuel Gonda, Branislav Richnavský, Jakub Kochan
Štefan Takáč, Martin Ján Král
Dukla: Samuel Štofik
Erik Párička, Marko Stacha - Máté Sárdi, Matej Honeček, Marek Wachal
Rayen Petrovický, Šimon Miklovič - Adam Stránský, Roman Vaňo, Juraj Wachal
Ľuboš Pazdera, Daniel Pisch - Tim Danielčák, Matej Blicha
Andrej Migila, Matúš Zemko, Andrej Krajčovič

 

31. kolo PÚCHOV - ŽILINA 7:0 (0:0, 3:0, 4:0)
24:13 Rusnák (Urbánek, J. Urban) 1:0
30:51 Januščák (Krajčovič, Pobežal) v presilovke 2:0
38:10 Januščák (Rusnák, Pobežal) v presilovke 3:0
43:36 Hajas (Urbánek) 4:0
47:28 Čykancev (Ladecký) 5:0
51:32 Januščák (Pobežal, Rusnák) 6:0
54:43 Čykancev (Urbánek) 7:0
Vylúčenia: 2:6 na 2 min, navyše Dorofejev 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 46:29 (11:13, 21:7, 14:9).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Peter Tvrdoň, Adam Rehák.
Divákov: 111.
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Matúš Floriš, Lukáš Urbánek, Christián Kuric
Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal - Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Michailo Čykancev
Samuel Majerník, Adam Zlocha - David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Vladimír Omelka, Andrej Vojtech - Adrián Suchánek, Jakub Križan, Július Bubela
Žilina: Jakub Sihelský
Jozef Myšiak, Timofej Dorofejev - Filip Mrázik, Jakub Šteiniger, Daniel Ščasník
Boris Hrubo, Ján Kocúr - Denis Hagara, Šimon Lopušan, Ladislav Vrbica
Marek Súkeník, Samuel Slaninka - Michal Pleva, Maroš Puškár, Tomáš Dudáš
Ľuboš Staríček

 

32. kolo PÚCHOV - ŽILINA 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
21:58 Urban (Čykancev) 1:0
23:55 Putala v oslabení 2:0
42:35 Kuric (Urbánek) v oslabení 3:0
48:43 Ladecký (Rusnák) 4:0
52:38 Januščák (Kuric) v presilovke 5:0
Vylúčenia: 5:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 2:0.
Strely na bránu: 35:19 (11:6, 13:8, 11:5).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Daniel Hodoň, Ľubomír Danko.
Divákov: 96.
Púchov: Šimon Opatovský (49. Daniel Kmošena)
Dominik Hajas, Ján Urban - Marek Putala, Lukáš Urbánek, Christián Kuric
Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal - Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Michailo Čykancev
Samuel Majerník, Adam Zlocha - David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Vladimír Omelka, Andrej Vojtech - Adrián Suchánek, Matúš Floriš, Július Bubela
Žilina: Samuel Cigánik
Jozef Myšiak, Timofej Dorofejev - Filip Mrázik, Jakub Šteiniger, Daniel Ščasník
Boris Hrubo, Ján Kocúr - Michal Pleva, Šimon Lopušan, Ladislav Vrbica
Martin Sluka, Samuel Slaninka - Dávid Dadaj, Tomáš Dudáš, Andrej Štefánik
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

8 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 23.3.2019 15:55
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7441521265-20999
2San Jose Sharks7536723266-23795
3Winnipeg Jets7436826249-21892
4Nashville Predators7533927223-19790
5Vegas Golden Knights7435727232-20389
6St. Louis Blues7433627219-20286
7Dallas Stars7432630186-18382
8Minnesota Wild7531431202-21879
9Colorado Avalanche7430329235-22578
10Arizona Coyotes7427932198-20878
11Chicago Blackhawks73221031244-26674
12Vancouver Canucks74211132206-22974
13Edmonton Oilers74221134210-24573
14Anaheim Ducks7623836177-23371
15Los Angeles Kings7319739174-23260
Aktualizované: 23.3.2019 15:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning75451313298-198120
2Boston Bruins74341120226-18699
3Washington Capitals7534924257-23394
4Toronto Maple Leafs7438625263-22193
5Pittsburgh Penguins7533724253-22491
6New York Islanders74321025206-18291
7Carolina Hurricanes7334626218-20487
8Montreal Canadiens7433628219-21385
9Columbus Blue Jackets7431930223-21884
10Philadelphia Flyers7428830226-24580
11Florida Panthers74231029240-24878
12Buffalo Sabres73191233202-23771
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7522539206-25863
15Detroit Red Wings74161038200-25462
16Ottawa Senators7420543218-27556
Aktualizované: 23.3.2019 15:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.3.2019 15:55

Bleskovky

Lulea HF - Växjö Lakers HC 3:1 v play off švédskej ligy

Výsledky prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Färjestad BK – HV 71 1:2 pp /stav série 0:1/, Lulea HF – Växjö Lakers HC 3:1 /stav série 1:0/
včera o 22:25 - TASR

Kärpät Oulu - Ilves Tampere 4:3 pp, Krištof 0+2

V prvom štvrťfinálovom zápase play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Kärpätu Oulu nad Ilves Tampere 4:3 po predĺžení. Dve asistencie v drese domácich si pripísal slovenský útočník Michal Krištof. výsledky: Kärpät Oulu – Ilves Tampere 4:3 pp /za domácich Krištof 0+2, stav série 1:0/, Tappara Tampere – Lukko Rauma 3:2 /stav série 1:0/
včera o 21:15 - TASR

Bern postúpil do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu postúpili do semifinále play off švajčiarskej ligy. V šiestom štvrťfinálovom zápase zvíťazili na ľade Servette Ženeva 3:2 po predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:2. štvrťfinále play off - 6. zápasy Langnau - Lausanne 4:2 /stav série: 3:3/ Servette Ženeva - Bern 2:3 pp /stav série: 2:4/ o udržanie: Davos - Fribourg 1:2 Zürich - Rapperswil 1:4
včera o 07:59 - Adrián Danaj / TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
20.3.2019 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
19.3.2019 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
27. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00

Odohrané zápasy

21. 03. 2019
MichalovceŽilina
2:0REPORT
20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov