Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 39. a 40. kolo

zdroj: HokejPortal/Domi Haršáni
3.2.2019 18:08 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 3 prejsť na diskusiu

Po šesť bodov si pripísali Slovan, Martin, Púchov, Košice, Dukla a Michalovce. Košice tak poskočili na druhú pozíciu o bod pred Poprad.


39. kolo SLOVAN - POPRAD 7:2 (0:0, 5:2, 2:0)
20:10 Petráš (Ketner) 1:0
21:47 Lipiansky (Vavruška, Hauser) 2:0
23:47 Podurujev 2:1
30:33 Ožvald (Petras) 3:1
30:53 Samadov (Petráš, Šandor) 4:1
34:51 Šandor (Hauser, Petráš) 5:1
36:12 Dlugoš (Sokoli) 5:2
53:28 Šandor (Vavruška, Tóth) 6:2
56:36 Abaffy (Tóth, Civilev) 7:2
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Šandor 10 pästný súboj - Turan 10 pästný súboj. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 46:27 (15:11, 20:6, 11:10).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Roman Výleta, Adam Maškulka.
Divákov: 78.
Slovan: Ádám Beke
Richard Patzelt, Oliver Ketner - Jaroslav Samadov, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Dominik Verčík - Patrik Abaffy, Vladimir Civilev, Ferdinand Tóth
William Hauser, Branislav Brúder - Viktor Vavruška, Lukáš Lipiansky, Antonio Ožvald
Mojmir Petras, Maximilián Bubica, Alex Kocúrek
Poprad: Štefan Valluš (31. Kristián Budinský)
Slavomír Šlosárik, René Turan - Jakub Vernarec, Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Richard Nemeš
Patrik Sokoli - Branislav Krigovský, René Matúš Babík, Jakub Petrás - Alex Šotek

 

40. kolo SLOVAN - POPRAD 5:3 (4:1, 0:0, 1:2)
05:07 Vavruška (Civilev, Abaffy) 1:0
05:47 Šotek (Pokorný, Suchý) 1:1
08:00 Abaffy (Petras, Hauser) 2:1
14:12 Šandor (Petráš, Samadov) v presilovke 3:1
17:48 Vavruška (Civilev) 4:1
45:17 Tóth (Černák) 5:1
47:15 Turan 5:2
54:11 F. Mešár (Krigovský) 5:3
Vylúčenia: 4:1. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:33 (8:9, 19:15, 8:9).
Rozhodovali: Marek Belica - Filip Crman, Richard Michna.
Divákov: 60.
Slovan: Oliver Nemec
Richard Patzelt, Oliver Ketner - Jaroslav Samadov, Richard Petráš, Peter Šandor
Tomáš Černák, Dominik Verčík - Patrik Abaffy, Vladimir Civilev, Viktor Vavruška
William Hauser, Branislav Brúder - Ferdinand Tóth, Lukáš Lipiansky, Antonio Ožvald
Mojmir Petras, Alex Kocúrek
Poprad: Štefan Valluš (21. Kristián Budinský)
Slavomír Šlosárik, René Turan - Patrik Sokoli, Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Richard Nemeš, Jakub Vernarec - Branislav Krigovský, René Matúš Babík, Jakub Petrás

 

39. kolo MARTIN - SPIŠSKÁ 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
04:51 Smidžár (Kočalka, Belica) 1:0
21:17 Grega (Haško, Krcho) 2:0
23:05 Grega (Haško, Kovačka) v presilovke 3:0
41:40 Grega (Haško) 4:0
Vylúčenia: 4:8. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 49:22 (14:7, 22:9, 13:6).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Michal Kováčik, Andrej Jakubec.
Divákov: 87.
Martin: Pavol Maťovčík
Denis Bakala, Lukáš Belica - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, František Smidžár
Erik Haško, Šimon Vitkovský - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Branislav Krcho
Artur Vladár, Jakub Kovačka - Lukáš Michnáč, Šimon Fázik, Adam Kráľ
Kristián Huba - Andrej Kubala, Kristián Malík, Tomáš Ďurkovič
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Matej Grec - Bogdan Serednickij, Samuel Džerenga, Bruno Wagner
Samuel Jurčák, Kristián Tatarko - Alexander Klempár, Branislav Richnavský, Jakub Slivka
Martin Ján Král, Nicolas Zekucia - Radoslav Neupauer, Jakub Kochan

 

40. kolo MARTIN - SPIŠSKÁ 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
20:45 Nauš (Kočalka, Smidžár) v presilovke 1:0
55:12 Novák (Jurčák, Bača) 1:1
56:18 Grega (Hlavatý, Bakala) 2:1
58:03 Kočalka (Nauš, Belica) do prázdnej brány 3:1
59:30 Smidžár (Kočalka) 4:1
Vylúčenia: 3:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:35 (10:11, 10:11, 11:13).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Tomáš Holienka, Michal Kováčik.
Divákov: 87.
Martin: Pavol Maťovčík
Denis Bakala, Erik Haško - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, František Smidžár
Artur Vladár, Lukáš Belica - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Branislav Krcho
Šimon Vitkovský, Jakub Kovačka - Lukáš Michnáč, Šimon Fázik, Adam Kráľ
Kristián Huba - Andrej Kubala, Kristián Malík, Tomáš Ďurkovič
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Jurčák, Martin Knižka - Jakub Kochan, Samuel Džerenga, Ivan Novák
Martin Ján Král, Matej Petrek - Alexander Klempár, Jakub Slivka, Martin Bača
Samuel Gonda, Matej Grec - Tomáš Ludányi, Branislav Richnavský, Bogdan Serednickij

 

39. kolo L. MIKULÁŠ - PÚCHOV 3:4 (0:0, 2:1, 1:3)
32:51 Maňuch (Plávka, Kuráň) 1:0
33:07 Feherpataky (Michalík, Šimalčík) 2:0
39:03 Omelka (Ladecký) 2:1
40:15 Kuric 2:2
42:15 Urbánek (Opatovský) v presilovke 2:3
46:43 Šimalčík (Antol) v presilovke 3:3
54:30 Omelka (M. Urban, Kuriš) 3:4
Vylúčenia: 1:2. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 16:35 (4:12, 4:6, 8:17).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Tomáš Knižka, Martin Ordzovenský.
Divákov: 34.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Tobias Kubaliak, Michal Kapičák - Boris Kuráň, Mário Maňuch, Oliver Plávka
Vojtech Jánoš, Eliáš Večerek - Nikodém Šulík, Žigmund Zöld, František Ridzoň
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Michailo Čykancev, Lukáš Urbánek, Christián Kuric
Viliam Krajčovič, Vladimír Omelka - Adam Rusnák, Patrik Ladecký, David Januščák
Samuel Majerník - Ladislav Vrbica, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Adrián Suchánek, Jakub Križan, Július Bubela

 

40. kolo L. MIKULÁŠ - PÚCHOV 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)
01:18 Rusnák (Januščák, Krajčovič) 0:1
07:18 Rusnák (J. Urban) 0:2
26:05 Kuriš (Vrbica, J. Urban) 0:3
39:57 Plávka (Pleva, Kapičák) v presilovke 1:3
Vylúčenia: 2:11 na 2 min, navyše Kuriš 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:22 (9:10, 17:9, 16:3).
Rozhodovali: Mário Krist - Tomáš Knižka, Matej Martínek.
Divákov: 36.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Martin Pleva, Michal Kapičák - Boris Kuráň, Mário Maňuch, Oliver Plávka
Vojtech Jánoš, Eliáš Večerek - Erik Grič, Žigmund Zöld, František Ridzoň
Tobias Kubaliak
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas Samuel Majerník, Ján Urban - Giorgio Panciera, Lukáš Urbánek, Christián Kuric
Viliam Krajčovič, Vladimír Omelka - Adam Rusnák, Patrik Ladecký, David Januščák
Ladislav Vrbica, Ladislav Kuriš, Michal Urban
Adrián Suchánek, Jakub Križan, Július Bubela

 

39. kolo ZVOLEN - ŽILINA 3:2 (1:3, 2:1, 0:1)
00:22 Balciar (Šeliga, Ľupták) 1:0
27:42 Brath (Lopušan) 1:1
32:29 Lalík (Matúch, Baláž) 2:1
36:58 Šeliga (Ľupták) v oslabení 3:1
53:26 Danylenko (Rehák) 3:2
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 43:38 (9:15, 19:13, 15:10).
Rozhodovali: Marek Žák - Peter Rojík, Erik Šebeň.
Divákov: 135.
Zvolen: Dávid Slúka
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Nikolas Gubančok, Andrej Balciar, Matej Ľupták
Šimon Šimkovič, Jakub Debnár st. - Róbert Svitek, Adrián Daniš, Lukáš Mrenica
Marián Čižniar, Jakub Debnár ml. - Jakub Matúch, Marek Lalík, Rastislav Baláž
Samuel Štímel - Denis Gonda
Žilina: Jakub Sihelský
Petr Kráľ, Jozef Myšiak - Samuel Rehák, Šimon Lopušan, Mário Brath
Boris Hrubo, Ján Kocúr - Daniel Ščasník, Jakub Šteiniger, Michal Pleva
Samuel Slaninka, Marek Súkeník - Timofej Dorofejev, Tomáš Dudáš, Viktor Danylenko
Maroš Puškár

 

40. kolo ZVOLEN - ŽILINA 2:3sn (0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
10:20 Danylenko (Myšiak) v presilovke 0:1
35:24 Ľupták (Lalík, Baláž) 1:1
49:12 Ľupták (Matúch, Baláž) 2:1
59:06 Kráľ (Lopušan) pri hre bez brankára 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Myšiak 2:3
Vylúčenia: 7:5 na 2 min, navyše Svitek 10 nešportové správanie - Hrubo 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 55:43 (18:10, 16:9, 16:18 - 5:6).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Peter Hanko, Maroš Paulík.
Divákov: 95.
Zvolen: Dávid Slúka
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Nikolas Gubančok, Andrej Balciar, Matej Ľupták
Šimon Šimkovič, Jakub Debnár st. - Róbert Svitek, Adrián Daniš, Lukáš Mrenica
Marián Čižniar, Jakub Debnár ml. - Jakub Matúch, Marek Lalík, Rastislav Baláž
Samuel Štímel - Denis Gonda
Žilina: Samuel Cigánik
Petr Kráľ, Jozef Myšiak - Samuel Rehák, Šimon Lopušan, Mário Brath
Boris Hrubo, Ján Kocúr - Daniel Ščasník, Maroš Puškár, Michal Pleva
Samuel Slaninka, Marek Súkeník - Timofej Dorofejev, Tomáš Dudáš, Viktor Danylenko

 

39. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
12:34 Vaňo (Wachal, Blicha) 1:0
17:51 Sárdi (Stránský, Korbel) v presilovke 2:0
23:54 Stránský (Korbel, Wachal) v presilovke 3:0
31:37 Stránský (Vereš, Sárdi) 4:0
40:40 Kristály (Hudák, Živický) 4:1
57:57 Blicha (Vaňo, Wachal) v presilovke 5:1
Vylúčenia: 6:5. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:29 (13:8, 13:7, 5:14).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Martin Krajčík, Adam Jurčiak.
Divákov: 147.
Dukla: Samuel Štofik
Šimon Bečár, Rayen Petrovický - Matej Blicha, Jakub Gaťár, Juraj Wachal
Erik Párička, Lukáš Drápal - Adam Stránský, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Daniel Pisch, Ondrej Vereš - Andrej Krajčovič, Roman Vaňo, Matúš Zemko
B. Bystrica: Šimon Šimko
Samuel Hudák, Ladislav Šidlovský - Matej Kraut, Adam Kristály, Matej Pisarovič
Marek Raniak, Filip Orlíček - Kevin Jendroľ, Jakub Šimko, Branislav Ferenčík
Patrik Martin Pinka, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jakub Legiň, Jozef Rákoš
Matúš Hronček, Jakub Krnáč - Samuel Širo, Ľubomír Hojo, Miroslav Forgáč

 

40. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
03:29 Wachal (Gaťár, Petrovický) v presilovke 1:0
22:05 Sárdi (Stacha, Krajčovič) 2:0
49:19 Kristály v oslabení 2:1
51:26 Drápal (Zemko, Sárdi) 3:1
52:29 Blicha (Wachal) 4:1
Vylúčenia: 7:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 31:27 (11:8, 9:6, 11:13).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Adam Jurčiak, Vladimír Knapec.
Divákov: 125.
Dukla: Šimon Latkóczy
Lukáš Drápal, Rayen Petrovický - Matej Blicha, Jakub Gaťár, Juraj Wachal
Marko Stacha, Erik Párička - Samuel Krajč, Roman Vaňo, Joze Haščák
Daniel Pisch, Ondrej Vereš - Adam Stránský, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Andrej Krajčovič, Matúš Zemko
B. Bystrica: Adam Políček
Samuel Hudák, Ladislav Šidlovský - Matej Kraut, Adam Kristály, Matej Pisarovič
Marek Raniak, Filip Orlíček - Kevin Jendroľ, Jakub Šimko, Branislav Ferenčík
Patrik Martin Pinka, Matúš Vongrej - Patrik Živický, Jakub Legiň, Jozef Rákoš
Matúš Hronček, Jakub Krnáč - Samuel Širo, Ľubomír Hojo, Miroslav Forgáč

 

39. kolo NITRA - KOŠICE 4:6 (1:1, 0:2, 3:3)
17:17 Jandák (Kratochvíl, Bagin) 1:0
18:50 Kmec (Tvrdoň) 1:1
28:30 Faith (Sárossy) 1:2
38:41 Vaculik (Faith, Jobbágy) 1:3
46:52 Bagin (Kratochvíl, Šramaty) 2:3
47:48 Vaculik (Faith, Veteška) 2:4
49:40 Faith (Zůbek) 2:5
53:18 Bagin 3:5
58:32 Šramaty (Jandák, Lidik) pri hre bez brankára 4:5
59:55 Sárossy do prázdnej brány 4:6
Vylúčenia: 0:0 na 2 min, navyše Soľár 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:33 (9:10, 10:12, 14:11).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 40.
Nitra: Juraj Beržinec
Šimon Mišurda, Martin Kratochvíl - Dávid Bagin, Marek Šramaty, Adrián Jandák
Jakub Milo, Samuel Kliment - Ondrej Molnár, Oliver Stümpel, Karol Švajlen
Jakub Ingeli, Zdenko Sedlák - Michal Šipoš, Matej Lidik, Oliver Klejna
Adam Belák - Lukáš Chomiščák, Viktor Huszár, Martin Hašto
Košice: Jakub Balogáč
Jozef Viliam Kmec, Adam Jobbágy - Samuel Nagy, Roman Faith, Lukáš Vaculik
Pavol Zůbek, Matej Jacko - Dávid Soľár, Patrik Barger, Lukáš Kaža
Marko Ragan, Tomáš Veteška - Samuel Sárossy, Jakub Demek, Miroslav Tvrdoň
Matej Jurčo, Denis Šándor

 

40. kolo NITRA - KOŠICE 1:8 (0:0, 1:1, 0:7)
31:23 Barger (Vaculik, Faith) v presilovke 0:1
32:18 Huszár (Milo, Kliment) 1:1
44:34 Nagy (Faith, Veteška) 1:2
44:45 Faith (Vaculik, Nagy) 1:3
48:28 Soľár (Sárossy, Tvrdoň) v presilovke 1:4
53:06 Faith (Vaculik, Nagy) 1:5
54:36 Jobbágy (Tvrdoň, Veteška) 1:6
57:23 Vaculik (Faith) 1:7
57:37 Veteška (Nagy, Vaculik) 1:8
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:37 (15:14, 10:10, 6:13).
Rozhodovali: Karol Valko - Peter Kiepeš, Juraj Konc ml.
Divákov: 100.
Nitra: Matej Marinov
Šimon Mišurda, Martin Kratochvíl - Dávid Bagin, Marek Šramaty, Adrián Jandák
Jakub Milo, Samuel Kliment - Michal Šipoš, Oliver Stümpel, Karol Švajlen
Jakub Ingeli, Adam Belák - Lukáš Chomiščák, Viktor Huszár, Martin Hašto
Zdenko Sedlák - Oliver Klejna
Košice: Jakub Balogáč
Jozef Viliam Kmec, Adam Jobbágy - Samuel Nagy, Roman Faith, Lukáš Vaculik
Pavol Zůbek, Matej Jacko - Dávid Soľár, Patrik Barger, Lukáš Kaža
Marko Ragan, Tomáš Veteška - Samuel Sárossy, Jakub Demek, Miroslav Tvrdoň
Matej Jurčo, Denis Šándor

 

39. kolo SKALICA - MICHALOVCE 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
04:44 Ragan (Gavura, Magyar) 0:1
16:30 Kočka (Michalčuk) 1:1
24:03 Stepančenko (Opryska) 1:2
41:09 Gavura (Ragan, Tomaško) v presilovke 1:3
52:52 Stripai (Stepančenko) 1:4
Vylúčenia: 3:6. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:31 (11:9, 8:13, 8:9).
Rozhodovali: Roman Jančík - Ivan Haringa, Peter Šefčík.
Divákov: 67.
Skalica: Matúš Žúrek
Erik Zaňát, Maxim Jazovskich - David Kočka, Vladimir Michalčuk, Marco Tomkovič
David Novák, Michal Végh - Matej Čulen, Denis Malík, Michal Kučera
Daniel Michálik, Adam Jančík - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Michalovce: Miroslav Gombár
Adam Stripai, Samuel Merva - Jakub Ragan, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Bogdan Stepančenko, Erhan Can Opryska, Slavomír Nguyen Tien
Gabriel Cehlár, Matúš Šeba - Sebastián Štekláč, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Roman Novák, Samuel Polák - Matej Šimko, Jakub Čorba

 

40. kolo SKALICA - MICHALOVCE 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
30:05 Nguyen Tien (Novák, Opryska) 0:1
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 20:25 (5:7, 6:13, 9:5).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Tomáš Valachovič, Martin Junek.
Divákov: 55.
Skalica: Matúš Žúrek
Erik Zaňát, Maxim Jazovskich - Denis Malík, David Kočka, Marco Tomkovič
David Novák, Michal Végh - Matej Čulen, Vladimir Michalčuk, Timotej Holub
Daniel Michálik, Adam Jančík - Matej Lipovský, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Michal Kučera
Michalovce: Miroslav Gombár
Adam Stripai, Samuel Merva - Jakub Ragan, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Marcel Dobos, Kristián Tomaško - Bogdan Stepančenko, Erhan Can Opryska, Slavomír Nguyen Tien
Gabriel Cehlár, Matúš Šeba - Sebastián Štekláč, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Roman Novák, Samuel Polák - Matej Šimko, Jakub Čorba
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

3 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica53179:126107
2.Zvolen53178:118104
3.Košice53175:127103
4.Poprad54159:13999
5.Nitra53203:13198
6.N. Zámky54141:12392
7.Miškovec53140:13885
8.Trenčín53137:12782
9.Detva53140:17862
10.Budapešť53148:18858
11.L. Mikuláš53122:16652
12.Žilina53140:20349
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4328618184:11197
2.Dukla4230327197:10795
3.Nitra43203515157:13271
4.Slovan43183319157:14863
5.Košice43154717136:14160
6.B. Bystrica42163320114:13557
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina44128420116:13256
2.Skalica44145421112:15056
3.Martin44143522102:15553
4.L. Mikuláš4410152897:16134
Aktualizované: 17.2.2019 03:47
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4636118223:108111
2.Košice4628459184:10597
3.Poprad46284410194:11896
4.Dukla46266311171:9493
5.Púchov46274411152:9293
6.B. Bystrica46237214157:12985
7.Spišská46224416151:12678
8.Michalovce46184321135:16165
9.Martin46181324133:15459
10.Nitra46163225124:14556
11.Skalica46132427106:18247
12.L. Mikuláš46110332107:17736
13.Žilina4684430107:20236
14.Zvolen464024084:23511
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
4Jokerit Helsinky59305018182-15476
5Dynamo Moskva59266021148-13570
6Spartak Moskva59217023152-14864
7HK Soči60179024141-15562
8HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
9Dinamo Riga59177025119-14858
10Severstal Čerepovec60139034117-17348
11HC Dinamo Minsk60142036111-17340
12HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 17:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
2Barys Astana59289012186-14384
3Avangard Omsk612810018170-13081
4Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
5Ak Bars Kazaň59334017158-12879
6Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
7Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
8Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
9HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
10Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
11Red Star Kunlun59181030132-17748
12Admiral Vladivostok59165033133-16947
13Amur Chabarovsk59153032117-17245
Aktualizované: 17.2.2019 17:38
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
4Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
5Barys Astana59289012186-14384
6Avangard Omsk612810018170-13081
7Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
8Ak Bars Kazaň59334017158-12879
9Jokerit Helsinky59305018182-15476
10Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
11Dynamo Moskva59266021148-13570
12Spartak Moskva59217023152-14864
13HK Soči60179024141-15562
14Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
15HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
16Dinamo Riga59177025119-14858
17Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
18HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
19Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
20Red Star Kunlun59181030132-17748
21Severstal Čerepovec60139034117-17348
22Admiral Vladivostok59165033133-16947
23Amur Chabarovsk59153032117-17245
24HC Dinamo Minsk60142036111-17340
25HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 17:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5830516212-17477
2San Jose Sharks5929617214-18477
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6128622186-16073
5Vegas Golden Knights6026624180-16968
6St. Louis Blues5726422170-16265
7Dallas Stars5824524145-14963
8Minnesota Wild5824325164-17260
9Vancouver Canucks6018827170-18859
10Colorado Avalanche5822124186-19257
11Arizona Coyotes5820627152-16757
12Chicago Blackhawks5916826192-21657
13Edmonton Oilers5816829163-19553
14Anaheim Ducks5815727128-18553
15Los Angeles Kings5816729141-17952
Aktualizované: 17.2.2019 17:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning5935911232-15992
2New York Islanders5827817169-13876
3Boston Bruins5927717175-15076
4Toronto Maple Leafs5830619206-16475
5Washington Capitals5825719197-18471
6Columbus Blue Jackets5726721185-17269
7Montreal Canadiens5825620173-16869
8Carolina Hurricanes5927422173-16568
9Pittsburgh Penguins5825521200-17967
10Buffalo Sabres57181022167-17763
11Philadelphia Flyers5821624173-19561
12New York Rangers5718724165-18858
13Florida Panthers5615924171-19456
14Detroit Red Wings5914928167-19654
15New Jersey Devils5818428169-20352
16Ottawa Senators5817531179-21149
Aktualizované: 17.2.2019 17:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.2.2019 17:38

Bleskovky

Slováci triumfovali na turnaji v Plzni v rámci prípravy na MS

Slovenskí hokejbalisti zvíťazili na víkendovom turnaji troch krajín v Plzni. V dvojzápasoch proti Česku a Švajčiarsku si pripísali tri víťazstvá a jednu prehru. Zverenci trénerov Mariána Gregoríka a Dušana Danka zdolali v sobotu Švajčiarsko 6:5 a Česko 4:2, s tými istými súpermi sa stretli aj v nedeľu.
pred 20 min. - TASR

Spooner sa sťahuje z Edmontonu do Vancouveru za Gagnera

Kanadský hokejista Ryan Spooner sa sťahuje v rámci NHL z Edmontonu do Vancouveru výmenou za iného útočníka Sama Gagnera. Pre 27-ročného Spoonera budú Canucks už treťou ligovou zastávkou v tejto sezóne, okrem Oilers hral aj za NY Rangers. Gagner sa vracia do Edmontonu, ktorý ho v roku 2007 draftoval z celkového šiesteho miesta.
o 11:03 - Michal Bruner / TASR

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
včera o 22:12 - / TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
včera o 20:34 - / TASR

Pelicans Lahti – KooKoo 9:4 vo fínskej lige

Helsinki 15. februára (TASR) – Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej ligy: KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 7:2 /za domácich Godla odchytal celý zápas/, Pelicans Lahti – KooKoo 9:4, Saipa Lappeenranta - Vaasan Sport 7:2, Tappara Tampere – TPS Turku 2:3
15.2.2019 20:13 - / TASR

Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2 v nemeckej DEL

Hokejisti Krefeldu Pinguine zvíťazili vo štvrtkovom zápase nemeckej DEL nad Grizzly Wolfsburg 5:2. výsledok: Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2.
14.2.2019 22:14 - / TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1 v zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí švédskej SHL na domácom ľade nad Malmö Redhawks 5:1. SHL - výsledky: Linköping HC - Rögle BK 3:4, Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1, Timra IK - Frölunda 1:5, Växjö Lakers - Brynäs IF 5:3, Skelleftea AIK - Mora IK 3:4 pp
14.2.2019 21:30 - / TASR

Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1 vo fínskej Liige

Hokejisti Lukko Rauma rozstrieľali vo štvrtkovom súboji fínskej Liigy doma lídra tabuľky Kärpät Oulu 8:1. Liiga - výsledok: Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1.
14.2.2019 20:10 - / TASR

TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1vo fínskej Liige

Hokejisti TPS Turku zvíťazili v stredajšom súboji fínskej Liigy doma nad JYP Jyväskylä 4:1. Liiga - výsledky: IFK Helsinki - Sport Vaasa 5:2, Ässät Pori - Hämeenlinna 4:3 pp, TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1
13.2.2019 20:00 - / TASR

Davos - Zug 1:5 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Davos - Zug 1:5, Zürich - Servette Ženeva 1:4.
12.2.2019 22:30 - / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

22. 02. 2019
Žilina - L. Mikuláš o 17:30
Košice - Nitra o 17:30
Zvolen - Budapešť o 18:00
Detva - Trenčín o 18:00
Miškovec - B. Bystrica o 18:30
24. 02. 2019
L. Mikuláš - Poprad o 17:00

Odohrané zápasy

15. 02. 2019
MiškovecN. Zámky
1:2 SNREPORT
ZvolenB. Bystrica
2:4REPORT
DetvaPoprad
3:4 SNREPORT
NitraL. Mikuláš
4:1REPORT
ŽilinaBudapešť
3:2REPORT
KošiceTrenčín
4:2REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY68 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO60
4.Lantoši R.NIT55
5.Higgs B.BBY54

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Blackwater J.NIT29
3.Asselin G.BBY28
4.Buček S.NIT26
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.21 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.47 %
4.Košarišťan A.NZA93.23 %
5.Vošvrda T.POP93.1 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov