Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 9. a 10. kolo nadstavby

V nadstavbovej časti skupiny A si plný počet bodov pripísali Poprad, Dukla a Nitra a keďže Slovan doma zaváhal, Trenčanom sa podarilo ho bodovo vyrovnať. V skupine B bodoval naplno Martin a Spišská Nová Ves.


9. kolo SKALICA - KOŠICE 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
17:03 Eliaš (Nagy, Frič) v presilovke 0:1
17:40 Slafkovský (Beluško, Faith) 0:2
26:40 Jobbágy (Faith, Vaculik) v presilovke 0:3
26:45 Kiss (Figura) 0:4
28:14 Kotvan (D. Rekoš, Nemec) 1:4
37:03 Nagy (Eliaš) 1:5
46:07 Figura (Kiss) 1:6
50:30 Bojanovský (Muráň, Nemec) v presilovke 2:6
Vylúčenia: 4:6 na 2 min, navyše D. Rekoš TH nešportové správanie - Juraško 10 údery. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:37 (14:12, 14:15, 9:10).
Rozhodovali: Peter Jonák - Šimon Synek, Lukáš Kacej.
Divákov: 55.
Skalica: Adam Rekoš
David Rapant, David Zetocha - Marek Pobuda, Kristián Rajčák, Adam Pavelka
Filip Bojanovský, Erik Muráň - Branislav Kotvan, Richard Nemec, Dominik Rekoš
Maximilián Mikula, Adam Vlčák - David Balát, Denis Malík, Denis Klíma
Dominik Cagáň, Pavol Funtek - Davyd Ivaščenko, Matej Čulen, Dan Tomeček
Košice: Dominik Janičkár
Viktor Juraško, Miroslav Novota - Samuel Nagy, Juraj Eliaš, Patrik Frič
Adam Jobbágy, Tomáš Veteška - Andrej Kiss, Juraj Figura, Samuel Sárossy
Samuel Beluško, Pavol Zůbek - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Juraj Slafkovský
Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár

 

10. kolo SKALICA - POPRAD 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
08:11 Pavlov (Semaňák) 0:1
12:05 Pobuda (Rajčák, Rapant) 1:1
19:16 Nemec (Kotvan, Bojanovský) 2:1
25:49 Hodorovič (Božoň, Jevoš) v presilovke o dvoch 2:2
47:48 Valigura (Hodorovič, Jevoš) 2:3
Vylúčenia: 7:7. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:31 (10:9, 13:12, 8:10).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Tomáš Gegáň, Juraj Šefčík.
Divákov: 78.
Skalica: Dávid Borák
David Rapant, David Zetocha - Marek Pobuda, Kristián Rajčák, Adam Pavelka
Filip Bojanovský, Erik Muráň - Branislav Kotvan, Richard Nemec, David Balát
Dominik Cagáň, Adam Vlčák - Matej Čulen, Denis Malík, Denis Klíma
Dan Tomeček - Davyd Ivaščenko
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Šoltés, Martin Semaňák - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Ján Lukáč, Tomáš Božoň - Adrián Pavlov, Petr Philippov, René Turan
Lukáš Labus, Richard Hodorovič - Jakub Vernarec, Štefan Dlugoš, Jakub Petrás
Peter Petriľák, Patrik Baláži, Branislav Krigovský

 

9. kolo SLOVAN - POPRAD 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
00:37 Habala (Lepskij, Koza) 1:0
04:25 Petráš (Papaj) 2:0
15:31 Dzivjak (Šoltés, Jevoš) 2:1
33:24 Turan (Šoltés, Philippov) 2:2
52:14 Philippov v oslabení 2:3
54:32 Valigura (Jevoš, Dzivjak) v presilovke 2:4
59:43 Habala (Lepskij, Jendek) 3:4
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 25:26 (8:8, 8:13, 9:5).
Rozhodovali: Vladimír Baluška, Nikoleta Celarová - Roman Výleta, Marko Šotek.
Divákov: 121.
Slovan: Hugo Haas
Lukáš Habala, Samuel Houdek - Michail Lepskij, Marián Koza, Peter Šandor
William Hauser, Michal Beňo - Dominik Jendek, Alex František Kupka, Adam Kormúth
Martin Papaj, Tomáš Černák - Alex Kocúrek, Richard Petráš, Patrik Abaffy
Lukáš Miklovič
Poprad: Štefan Valluš (5. Roman Rychlík)
Dávid Šoltés, Martin Semaňák - Adrián Valigura, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Ján Lukáč, Tomáš Božoň - Adrián Pavlov, Petr Philippov, René Turan
Lukáš Labus, Richard Hodorovič - Jakub Vernarec, Štefan Dlugoš, Jakub Petrás
Peter Petriľák, Patrik Baláži, Branislav Krigovský

 

10. kolo SLOVAN - KOŠICE 5:4pp (1:1, 1:1, 2:2 - 1:0)
13:16 Koza (Beňo) 1:0
17:14 Figura (Kiss, Soľár) 1:1
34:55 Frič (Nagy) 1:2
37:20 Lepskij z trestného strieľania 2:2
47:17 Koza (Habala, Beňo) v presilovke 3:2
48:54 Frič (Juraško, Eliaš) v presilovke 3:3
55:03 Eliaš (Frič, Novota) 3:4
58:27 Kupka (Koza, Habala) pri hre bez brankára 4:4
63:26 Houdek (Kupka, Jendek) 5:4
Vylúčenia: 3:5 na 2 min, navyše Hauser 5+DKZ vrazenie na mantinel - Barger TS hákovanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:33 (9:11, 9:6, 8:12 - 2:4).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Šimon Synek, Richard Michna.
Divákov: 121.
Slovan: Dominik Antala
Lukáš Habala, Samuel Houdek - Marián Koza, Richard Petráš, Michail Lepskij
William Hauser, Martin Papaj - Dominik Jendek, Alex František Kupka, Peter Šandor
Lukáš Miklovič, Michal Beňo - Alex Kocúrek, Patrik Abaffy, Adam Kormúth
Košice: Matúš Horváth
Viktor Juraško, Miroslav Novota - Samuel Nagy, Juraj Eliaš, Patrik Frič
Adam Jobbágy, Tomáš Veteška - Andrej Kiss, Juraj Figura, Samuel Sárossy
Samuel Beluško, Pavol Zůbek - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Juraj Slafkovský
Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár

 

9. kolo DUKLA - ZVOLEN 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
15:51 Honeček (Krajč, Stacha) v presilovke 1:0
31:18 Smatana (Gubančok) 1:1
33:11 Baran 2:1
35:59 Stacha (Kuric, Krajč) v presilovke 3:1
41:32 Krajč (Kuric) 4:1
46:32 Chromiak 5:1
Vylúčenia: 2:2 na 2 min, navyše Baláž 5+DKZ napadnutie zozadu. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:25 (10:7, 17:9, 20:9).
Rozhodovali: Jozef Kubuš - Tomáš Gegáň, Jozef Tvrdoň.
Divákov: 97.
Dukla: Šimon Latkóczy
Kristián Meszároš, David Janík - Martin Chromiak, Erik Párička, Nicolas Korbel
Marko Stacha, Daniel Pisch - Samuel Krajč, Matej Honeček, Juraj Wachal
Lukáš Drápal, Vladimír Kuchárik - Jakub Gaťár, Adam Baran, Viktor Ďurina
Christián Kuric
Zvolen: Marek Lupták
Tomáš Nociar, Karol Vrbka - Patrik Gergeľ, Jakub Debnár ml., Tomáš Rumanko
Lukáš Lalík, Martin Petrina - Jakub Kolenič, Marek Raniak, Nikolas Gubančok
Michal Štec, Rastislav Baláž - Jakub Smatana, Adam Jombík, Róbert Svitek
Marian Výbošťok, Marek Bukai - Jakub Debnár st., Marián Čižniar, Simon Dokoupil

 

10. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 5:4 (3:0, 1:3, 1:1)
04:01 Chromiak (Korbel) 1:0
14:52 Korbel (Chromiak, Párička) 2:0
18:16 Chromiak (Stacha, Chatrnúch) 3:0
20:59 Kraut (Pisarovič) 3:1
24:06 Kristály (Kraut) 3:2
29:46 Chatrnúch (Honeček) v presilovke 4:2
38:17 Pisarovič (Kristály, Kraut) 4:3
49:50 Kraut (Ganz) 4:4
56:48 Korbel (Chromiak, Honeček) 5:4
Vylúčenia: 7:7. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:28 (11:5, 11:11, 14:12).
Rozhodovali: Milan Adamec - Martin Krajčík, Adam Rehák.
Divákov: 245.
Dukla: Michal Gabriš
Kristián Meszároš, David Janík - Martin Chromiak, Erik Párička, Nicolas Korbel
Marko Stacha, Michal Chatrnúch - Samuel Krajč, Matej Honeček, Juraj Wachal
Lukáš Drápal, Vladimír Kuchárik - Jakub Gaťár, Adam Baran, Viktor Ďurina
Daniel Pisch, Christián Kuric
B. Bystrica: Filip Belányi
Ladislav Šidlovský, Samuel Hudák - Alex Vargaeštók, Jakub Šimko, Filip Slameň
Adrián Zubák, Martin Mitter - Matej Pisarovič, Adam Kristály, Matej Kraut
Jakub Lopejský, Viktor Kucej - Mário Emanuel Kreutz, Patrik Sedlár, Peter Petrík
Patrik Martin Pinka, Michal Ganz - David Gajdáč, Samuel Širo, Branislav Ferenčík

 

9. kolo NITRA - B. BYSTRICA 4:1 (3:1, 0:0, 1:0)
02:25 Hoffmann (Varga, Bulák) 1:0
09:17 Štefanka (Jandák, Paduch) 2:0
13:41 Štefanka (Hoffmann, Kováč) 3:0
17:16 Šimko (Slameň, Hudák) v presilovke 3:1
44:28 Minárik (Bagin, Švajlen) 4:1
Vylúčenia: 4:2 na 2 min, navyše Kováč 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:19 (8:7, 11:5, 13:7).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Tomáš Hronský, Michaela Kúdeľová.
Divákov: 70.
Nitra: Juraj Beržinec
Matúš Ratkovský, Peter Rohaľ - Dávid Bagin, Jakub Minárik, Karol Švajlen
Róbert Paduch, Denis Bulák - Hugo Kováč, Tomáš Štefanka, Adrián Jandák
Jakub Farský, Martin Kratochvíl - Michal Šipoš, Viktor Varga, Alex Hoffmann
Matúš Hlinka - Martin Chrenák, Martin Gergel
B. Bystrica: Adam Políček
Ladislav Šidlovský, Samuel Hudák - Alex Vargaeštók, Jakub Šimko, Filip Slameň
Adrián Zubák, Martin Mitter - Matej Pisarovič, Adam Kristály, Matej Kraut
Jakub Lopejský, Viktor Kucej - Mário Emanuel Kreutz, Patrik Sedlár, Peter Petrík
Patrik Martin Pinka, Michal Ganz - David Gajdáč, Samuel Širo, Branislav Ferenčík

 

10. kolo NITRA - ZVOLEN 4:3 (0:2, 3:0, 1:1)
02:55 Smatana (Kolenič) 0:1
04:17 Kolenič 0:2
22:55 Chrenák (Bulák) 1:2
24:40 Minárik (Bagin, Bulák) v presilovke 2:2
34:21 Bagin (Minárik, Švajlen) 3:2
53:48 Minárik (Bulák) 4:2
57:54 Kolenič (Smatana, Rumanko) 4:3
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 41:21 (11:12, 21:3, 9:6).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Tomáš Hronský, Michaela Kúdeľová.
Divákov: 100.
Nitra: Samuel Šándor (5. Juraj Beržinec)
Matúš Ratkovský, Peter Rohaľ - Dávid Bagin, Jakub Minárik, Karol Švajlen
Róbert Paduch, Denis Bulák - Hugo Kováč, Tomáš Štefanka, Adrián Jandák
Jakub Farský, Martin Kratochvíl - Michal Šipoš, Viktor Varga, Alex Hoffmann
Matúš Hlinka - Martin Chrenák, Martin Gergel
Zvolen: Marek Lupták
Jakub Debnár ml., Lukáš Lalík - Jakub Kolenič, Tomáš Rumanko, Jakub Smatana
Marek Raniak, Martin Benko - Róbert Svitek, Nikolas Gubančok, Martin Petrina
Adam Jombík, Michal Štec - Marian Výbošťok, Marek Bukai, Rastislav Baláž
Marián Čižniar, Denis Gonda

 

9. kolo MARTIN - PÚCHOV 7:2 (1:0, 3:0, 3:2)
02:52 Kočalka (Nauš, Melcher) 1:0
24:22 Lavička (Melcher) v presilovke 2:0
31:33 Haško (Melcher, Lavička) v presilovke 3:0
34:14 Paulíny (Minko, Bakala) 4:0
47:33 Paulíny (Minko, Smidžár) 5:0
48:57 Haško (Melcher, Nauš) 6:0
52:42 Kašlík (Bielousov) 6:1
54:35 Bielousov (Kašlík) 6:2
58:01 Nauš (Kočalka) 7:2
Vylúčenia: 5:6 na 2 min, navyše Urban TS hákovanie. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 50:23 (19:11, 15:4, 16:8).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 37.
Martin: Samuel Hlavaj
Matúš Lukáš Lavička, Erik Haško - Peter Melcher, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Denis Bakala, Branislav Ligas - Oliver Minko, Adam Paulíny, František Smidžár
Artur Vladár, Róbert Bače - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Róbert Kalnický
Kristián Huba - Lukáš Michnáč
Púchov: Tomáš Hrušík (35. Daniel Kmošena)
Damian Hudík, Dominik Hajas - Boris Deneš, Patrik Ladecký, Dušan Smolka
Ján Urban, Marek Putala - Federico Faltínek, Matej Kašlík, Ivan Bielousov
Matúš Floriš, Viliam Krajčovič - Samuel Kuchta, Lukáš Húska, Radovan Rusnák

 

10. kolo MARTIN - TRNAVA 8:2 (4:1, 3:1, 1:0)
01:51 Lebedkin (Révész, Solník) 0:1
02:27 Minko (Paulíny) 1:1
08:25 Paulíny (Minko, Smidžár) 2:1
09:37 Melcher (Lavička) v presilovke 3:1
10:15 Paulíny z trestného strieľania 4:1
22:28 Hlavatý (Grega, Vladár) 5:1
29:36 Melcher (Lavička, Kočalka) 6:1
35:12 Lebedkin (Révész, Repka) 6:2
35:40 Smidžár (Ligas, Minko) 7:2
54:20 Melcher (Lavička, Grega) v oslabení 8:2
Vylúčenia: 8:9 na 2 min, navyše Mišurda TS hákovanie, Repka 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 40:27 (17:13, 12:5, 11:9).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Lukáš Ševčík, Oto Durmis.
Divákov: 63.
Martin: Samuel Hlavaj
Matúš Lukáš Lavička, Erik Haško - Peter Melcher, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Denis Bakala, Branislav Ligas - Oliver Minko, Adam Paulíny, František Smidžár
Artur Vladár, Róbert Bače - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Róbert Kalnický
Kristián Huba - Lukáš Michnáč
Trnava: Oliver Krokvica
Matej Hucko, Vladimír Solník - Robin Révész, Vitalij Lebedkin, Matej Repka
Šimon Mišurda, Adam Kohút - Kristián Zubek, Juraj Čech, Adam Sandtner
Samuel Kliment, Dávid Sliva - Radoslav Hupko, Patrik Litavec, Štefan Schäffer

 

9. kolo ŽILINA - TRNAVA 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
09:53 Lebedkin (Révész) 0:1
28:39 Rehák (Jendroľ) 1:1
56:14 Brath (Straka, Domanický) 2:1
Vylúčenia: 0:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:36 (13:13, 16:10, 14:13).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Tomáš Holienka, Peter Hanko.
Divákov: 77.
Žilina: Jakub Lackovič
Samuel Holečka, Mário Krištofík - Šimon Lopušan, Matúš Korbáš, Andrej Straka
Sebastián Kokavec, Samuel Domanický - Mário Brath, Martin Dlugolinský, Samuel Zicho
Marcel Dlugoš, Alexej Babenko - Kevin Jendroľ, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Trnava: Timotej Michálek
Matej Hucko, Vladimír Solník - Robin Révész, Vitalij Lebedkin, Matej Repka
Šimon Mišurda, Adam Kohút - Kristián Zubek, Juraj Čech, Adam Sandtner
Samuel Kliment, Dávid Sliva - Radoslav Hupko, Patrik Litavec, Štefan Schäffer

 

10. kolo ŽILINA - PÚCHOV 1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
18:05 Bielousov (A. Rusnák) 0:1
53:38 Deneš (Kašlík, Smolka) 0:2
57:31 Zicho (Lopušan, Dlugoš) 1:2
Vylúčenia: 8:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:35 (16:13, 14:11, 13:11).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Peter Hanko, Igor Hus.
Divákov: 85.
Žilina: Jakub Lackovič
Samuel Holečka, Mário Krištofík - Šimon Lopušan, Matúš Korbáš, Andrej Straka
Sebastián Kokavec, Samuel Domanický - Mário Brath, Martin Dlugolinský, Samuel Zicho
Marcel Dlugoš, Alexej Babenko - Kevin Jendroľ, Ivan Hryzák, Samuel Rehák
Púchov: Tomáš Hrušík
Damian Hudík, Dominik Hajas - Boris Deneš, Lukáš Húska, Dušan Smolka
Ján Urban, Marek Putala - Adam Rusnák, Matej Kašlík, Ivan Bielousov
Matúš Floriš, Viliam Krajčovič - Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Radovan Rusnák
Michal Urban

 

9. kolo SPIŠSKÁ - PREŠOV 5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
01:44 Garaj (Mihaľ, Želinský) v presilovke 0:1
03:19 Tyczynski (Serednickij, Bača) 1:1
22:49 Knižka (Novák, Tyczynski) 2:1
23:20 Slivka (Richnavský, Krempaský) 3:1
24:54 Klempár (Miklucha, Šofranko) 4:1
32:15 Želinský (Mihaľ, Poklemba) v presilovke 4:2
53:11 Mihaľ (Garaj, Želinský) 4:3
56:39 Tyczynski (Džerenga, Petrek) v presilovke 5:3
Vylúčenia: 6:7 na 2 min, navyše Anderko 10 napadnutie osblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 55:24 (19:5, 16:7, 20:12).
Rozhodovali: Marián Žák - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Spišská: Eugen Rabčan
Peter Kresťanko, Martin Knižka - Bogdan Serednickij, Damian Tyczynski, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Samuel Džerenga, Olexij Miklucha, Alexander Klempár
René Hvizdoš, Samuel Jurčák - Branislav Richnavský, Jakub Slivka, Daniel Krempaský
Matej Pokrievka, Peter Frančák - Michal Kalafut, Ivan Novák
Prešov: Samuel Šándor
Jakub Mihaľ, Adam Peter Garaj - Adam Lukošik, Alex Želinský, Milan Mičko
Denis Anderko, Jakub Sedlák - Jakub Kochan, Dávid Smolko, Tristan Kozma
Michal Sorger, Bernard Budzák - Jozef Hromják, Michal Lehotský, Matúš Poklemba
Adam Andrejko

 

10. kolo SPIŠSKÁ - MICHALOVCE 5:2 (2:2, 1:0, 2:0)
04:05 Béreš (Kmec, Lačný) 0:1
11:07 Bača (Tyczynski, Knižka) 1:1
17:22 Bača (Knižka, Tyczynski) 2:1
18:55 Lukáčik (Hajnik) 2:2
39:42 Tyczynski (Knižka, Kresťanko) 3:2
44:50 Serednickij (Bača, Tyczynski) 4:2
53:43 Serednickij (Tyczynski, Bača) 5:2
Vylúčenia: 1:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:28 (10:9, 15:9, 12:10).
Rozhodovali: Rudolf Lauff - Martin Jobbágy, Jaroslav Riš.
Divákov: 101.
Spišská: Eugen Rabčan
Peter Kresťanko, Martin Knižka - Bogdan Serednickij, Damian Tyczynski, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Samuel Džerenga, Olexij Miklucha, Alexander Klempár
René Hvizdoš, Samuel Jurčák - Branislav Richnavský, Jakub Slivka, Daniel Krempaský
Matej Pokrievka - Michal Kalafut, Ivan Novák
Michalovce: Jakub Rybár
Kristián Tomaško, Peter Mičej - Michael Mihal, Matej Farkaš, Samuel Havrilko
Adam Markuš, Filip Kakoš - Dominik Béreš, Lukáš Lačný, Filip Kmec
Igor Šveda, Samuel Polák - Dávid Hajnik, Ondrej Lukáčik, Lukáš Gurčík

 

9. kolo L. MIKULÁŠ - MICHALOVCE 4:5sn (1:2, 0:0, 3:2 - 0:0)
08:23 Haluška (Plávka, Nemec) 1:0
09:04 Kmec (Mičej, Béreš) 1:1
10:23 Farkaš (Havrilko) 1:2
46:49 Haluška (Nikolajev, Plávka) v presilovke 2:2
48:10 Šimalčík (Jasenek, Mikuláš) pri signalizovanom vylúčení 3:2
51:42 Kmec (Markuš, Lačný) v presilovke 3:3
52:54 Feherpataky (Michalík, Nemec) 4:3
58:51 Markuš (Lukáčik, Farkaš) v presilovke pri hre bez brankára 4:4
rozhodujúci samostatný nájazd Mičej 4:5
Vylúčenia: 6:4 na 2 min, navyše Jasenek TS seknutie - Šulof 5+DKZ faul kolenom, Markuš 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:29 (13:8, 12:10, 8:7 - 4:4).
Rozhodovali: Radovan Vojtek - Richard Ivan, Erik Krištof.
Divákov: 68.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Šimon Nemec, Martin Pleva - Adam Haluška, Juraj Fekete, Oliver Plávka
Filip Krajčí, Maxim Nikolajev - Filip Jasenek, Vladimír Šimalčík, Matej Mikuláš
Róbert Antol - Markus Michalík, Patrik Sleziak, Fedor Feherpataky
Marek Vaculík
Michalovce: Rastislav Hancin
Denis Šulof, Peter Mičej - Michael Mihal, Matej Farkaš, Samuel Havrilko
Adam Markuš, Filip Kakoš - Dominik Béreš, Lukáš Lačný, Filip Kmec
Igor Šveda, Kristián Tomaško - Dávid Hajnik, Ondrej Lukáčik, Lukáš Gurčík
Samuel Polák

 

10. kolo L. MIKULÁŠ - PREŠOV 5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
30:54 Plávka (Haluška, Pleva) 1:0
33:48 Fekete (Nemec, Haluška) v presilovke 2:0
34:56 Mikuláš (Šimalčík) v oslabení 3:0
38:50 Šimalčík (Nemec, Mikuláš) 4:0
51:47 Mihaľ (Garaj, Lukošik) v presilovke 4:1
52:36 Plávka (Fekete, Haluška) 5:1
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 38:22 (8:9, 19:7, 11:6).
Rozhodovali: Slavomír Švajka - Jozef Paulíny, Tomáš Knižka.
Divákov: 39.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Šimon Nemec, Martin Pleva - Adam Haluška, Juraj Fekete, Oliver Plávka
Filip Krajčí, Maxim Nikolajev - Filip Jasenek, Vladimír Šimalčík, Matej Mikuláš
Róbert Antol - Markus Michalík, Patrik Sleziak, Fedor Feherpataky
Marek Vaculík
Prešov: Samuel Šándor
Jakub Mihaľ, Adam Peter Garaj - Adam Lukošik, Alex Želinský, Milan Mičko
Denis Anderko, Jakub Sedlák - Jakub Kochan, Dávid Smolko, Tristan Kozma
Michal Sorger, Bernard Budzák - Jozef Hromják, Michal Lehotský, Matúš Poklemba
Adam Andrejko
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

36 prejsť na diskusiu


PREDPREDAJ17.2.2018 14:00 Ondreja Nepelu | BA

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.B. Bystrica49187:11597
2.Nitra49174:13597
3.Zvolen49165:13295
4.Košice49160:11894
5.Trenčín49133:9894
6.Poprad49136:13179
7.Žilina49121:14260
8.N. Zámky49110:16151
9.L. Mikuláš49109:14349
10.Detva49103:17435
11.SR 202038:8714
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica4633517210:103110
2.Michalovce4631537232:89106
3.Prešov4629629182:109101
4.Topoľčany46237412162:10387
5.Dubnica46213616184:14575
6.Bratislava46172423146:16959
7.Sp.Nová Ves46113725138:19346
8.P. Bystrica45105426129:19744
9.Trnava4692332126:21634
10.N. Zámky B4680335102:30127
-Orange 209312346:3213
Aktualizované: 18.2.2018 06:04
tímzvvppppskóreb
1.Nitra44304010187:11198
2.Dukla4429429204:14197
3.Košice44222614158:15376
4.B. Bystrica44205613131:12276
5.Poprad44186317157:16469
6.Slovan44186218154:13068
7.Skalica44181520142:14861
8.Žilina44173420137:12961
9.L. Mikuláš44162422163:18856
10.Martin44145223163:16554
11.Zvolen44132524147:16648
12.Spišská446343193:19128
Aktualizované: 18.2.2018 06:04
tímzvvppppskóreb
1.Slovan42274110168:10690
2.Dukla42271410171:9087
3.Poprad42244410147:9284
4.Nitra42234411163:11681
5.Košice42231513166:12776
6.B. Bystrica42176217143:11965
7.Zvolen42146121118:16755
8.Skalica42161421124:14354
---------
1.Martin42192417140:12965
2.L. Mikuláš41183416101:10764
3.Žilina42181419113:12260
4.Spišská41165119157:14259
5.Púchov42173121118:12258
6.Michalovce42123522117:15647
7.Trnava40123223109:14144
8.Prešov424013765:24113
Aktualizované: 18.2.2018 06:04
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
5Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
6HK Soči54217019126-13384
7Spartak Moskva54217021149-14182
8Dynamo Moskva55199022131-13580
9Severstal Čerepovec54179019127-14378
10HC Dinamo Minsk54195027105-12270
11HC Viťaz54164027125-15563
12HC Slovan Bratislava54143030112-18055
13Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 20.2.2018 16:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň54301017151-12098
2Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
3Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
4Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
5Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
6Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
7HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
8Avangard Omsk54217019141-11184
9Amur Chabarovsk54208018126-13684
10Barys Astana55195024145-16074
11Admiral Vladivostok54164029115-13961
12Red Star Kunlun55154029101-14360
13Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
14Lada Toljatti5411403399-14647
Aktualizované: 20.2.2018 16:54
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Ak Bars Kazaň54301017151-12098
5Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
6Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
7Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
8Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
9Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
10Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
11Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
12HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
13Avangard Omsk54217019141-11184
14HK Soči54217019126-13384
15Amur Chabarovsk54208018126-13684
16Spartak Moskva54217021149-14182
17Dynamo Moskva55199022131-13580
18Severstal Čerepovec54179019127-14378
19Barys Astana55195024145-16074
20HC Dinamo Minsk54195027105-12270
21HC Viťaz54164027125-15563
22Admiral Vladivostok54164029115-13961
23Red Star Kunlun55154029101-14360
24HC Slovan Bratislava54143030112-18055
25Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
26Lada Toljatti5411403399-14647
27Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 20.2.2018 16:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Vegas Golden Knights5930916202-16082
2Winnipeg Jets5931415196-15779
3Nashville Predators5827814182-15279
4Dallas Stars5927721179-15772
5St. Louis Blues6027722171-15372
6San Jose Sharks5925719175-16172
7Minnesota Wild5926620177-16971
8Anaheim Ducks6124620169-17071
9Los Angeles Kings5924822170-14669
10Calgary Flames6021921169-17569
11Colorado Avalanche5825623179-17366
12Chicago Blackhawks6020527170-17358
13Edmonton Oilers5817730162-19152
14Vancouver Canucks5920330157-18952
15Arizona Coyotes599832143-19744
Aktualizované: 20.2.2018 16:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning5933617211-15981
2Boston Bruins5731513188-14080
3Toronto Maple Leafs61261020204-17277
4Washington Capitals5925918185-17675
5Pittsburgh Penguins6126922195-18074
6Philadelphia Flyers5922819178-17270
7New Jersey Devils5922920180-18170
8New York Islanders6120926203-21964
9Carolina Hurricanes6022523162-18064
10Columbus Blue Jackets59171225157-16963
11New York Rangers6019828173-19159
12Florida Panthers5622424166-18558
13Detroit Red Wings5818625155-17457
14Montreal Canadiens5817529149-18551
15Ottawa Senators5814728158-20451
16Buffalo Sabres6014332143-19845
Aktualizované: 20.2.2018 16:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.2.2018 16:54

Bleskovky

Hráčmi týždňa Hischier, Raanta a Scheifele

Hokejový center New Jersey Devils Nico Hischier, brankár Arizony Coyotes Antti Raanta a center Winnipegu Jets Mark Scheifele získali honor Hráčov týždňa v zámorskej NHL.
včera o 19:22 - Michal Bruner / TASR

Jágr nemá po ataku Sikoru vážnejšie zranenie, termín návratu je neznámy

Jaromír Jágr sa po zranení v sobotňajšom zápase českej WSM Ligy Kladno - Havířov (3:1) zotavuje v domácom prostredí. Slávneho českého hokejistu už v 3. minúte nešetrne narazil na mantinel útočník hostí Marek Sikora. Podľa portálu iDnes.cz Jágr absolvoval vyšetrenie, ktoré nepotvrdilo žiadne vážnejšie zranenie. Momentálne sa zotavuje doma a nikto v klube zatiaľ nevie, či bude schopný nastúpiť v stredu v Českých Budějoviciach.
včera o 13:41 - Michal Bruner / TASR

Ženský turnaj rozšíria v Pekingu na desať tímov

Olympijský hokejový turnaj žien bude mať od budúcich ZOH 2022 v Pekingu desať tímov. Rozšírenie o dva celky potvrdil šéf Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) René Fasel na pondelňajšej tlačovej konferencii v Pjongčangu. Viac tímov podľa neho požadovali samotní organizátori z Pekingu.
včera o 05:19 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte aj s Nemeckom

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom poslednom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte, keď podľahli Nemecku 1:3. Zverenky trénerky Jenny Potterovej, ktoré sa pripravujú na aprílové majstrovstvá sveta, obsadili na podujatí posledné štvrté miesto so skóre 3:10.
18.2.2018 17:58 - Michal Bruner / TASR

Marinčin sa na víťazstve Marlies podieľal asistenciou

Slovenský hokejový obranca Martin Marinčin pomohol asistenciou k víťazstvu Toronta Marlies 4:2 na ľade Laval Rockets v nočnom zápase AHL. V prebiehajúcej sezóne nižšej zámorskej súťaže má Marinčin na konte 14 bodov (3+11) v 32 stretnutiach.
18.2.2018 09:32 - Michal Bruner / TASR

KalPa Kuopio - Sport Vaasa 5:1, Godla nechytal

KalPa Kuopio zvíťazila v sobotňajšom dueli fískej hokejovej Liigy nad Sport Vaasa suverénne. Slovenský brankár Denis Godla sledoval celý zápas z domácej striedačky. Výsledky: KooKoo Kouvola - Ilves Tampere 2:3, IFK Helsinki - HPK Hämeenlinna 3:1, JYP Jyväskylä - Mikkelin Jukurit 4:1, Kärpät Oulu - SaiPa Lappeenranta 3:4 pp a sn, Pelicans Lahti - Ässät Pori 4:3.
17.2.2018 20:11 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte s domácim Rakúskom 2:4

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom druhom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte. Domácemu výberu podľahli 2:4.
17.2.2018 18:42 - Michal Bruner / TASR

Godla vychytal vo Fínsku čisté konto

Jeho tím KalPa Kuopio vyhral na ľade Jukuritu 3:0. Menej dôvodov na radosť mal útočník Tomáš Záborský, ktorého Tappara Tampere prehrala s TPS Turku 1:4. Fínsko - Liiga: HPK Hämeenlinna - Pelicans Lahti 1:0, Lukko Rauma - JYP Jyväskylä 0:4, Sport Vaasa - SaiPa Laapenraanta 5:2, Tappara Tampere - TPS Turku 1:4 /za domácich Záborský 0+0/, Jukurit - KalPa Kuopio 0:3 /za hostí chytal Godla/
16.2.2018 20:37 - Adrián Danaj / TASR

Örebro vyhralo nad Brynäs

Hokejisti Örebra zvíťazili vo štvrtkovej dohrávke 4. kola švédskej ligy na ľade Brynäs IF 4:3.
15.2.2018 21:53 - Michal Bruner / TASR

Ilves Tampere - HIFK Helsinki 2:1 vo fínskej lige

Hokejisti Ilvesu Tampere vyhrali v stredajšom dueli fínskej ligy nad HIFK Helsinki 2:1. Liiga - streda: Ilves Tampere - HIFK Helsinki 2:1
14.2.2018 19:44 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

25. 02. 2018
Nitra - Trenčín o 16:00
Žilina - Košice o 17:00
B. Bystrica - N. Zámky o 17:00
Poprad - Zvolen o 17:00

Odohrané zápasy

11. 02. 2018
PopradŽilina
3:2 PPREPORT
L. MikulášTrenčín
3:2 PPREPORT
DetvaKošice
1:2REPORT
ZvolenN. Zámky
6:3REPORT
NitraB. Bystrica
1:4REPORT

Najviac bodov

Michal KrištofNIT52 bodov
2.Coffman T.ZVO47
3.Svitana P.POP46
4.Paulovič M.NIT45
5.Blackwater J.NIT43

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT26 gólov
2.Coffman T.ZVO25
3.Nagy L.KOS21
4.Mikúš T.NIT19
5.Faille É.BBY19

Najlepší brankár

Michal ValentTRE93.66 perc
2.MacIntyre D.ZVO93.37 %
3.Habal V.KOS93.28 %
4.Lukáš J.BBY93.26 %
5.Hiadlovský T.TRE92.74 %
Články SIHPA na HokejPortáli »