Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Kaufland extraliga dorastu: 9. a 10. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
30.9.2018 17:03 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 1 prejsť na diskusiu

Zvolen ostáva naďalej bez bodu, keď v ostatnom víkende doma nestačil na Martin. V nedeľu si dokonca martinský brankár Sekeráš udržal čisté konto. Okrem Martina zabrali naplno aj Slovan a Michalovce.


9. kolo SLOVAN - L. MIKULÁŠ 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
12:43 Géci (Civilev) 1:0
52:44 Géci (Civilev, Ketner) v presilovke 2:0
52:54 Bubica (Lukošik, Houdek) 3:0
59:38 Mihaľ (Kapičák, Plávka) v presilovke 3:1
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:22 (10:6, 12:7, 10:9).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Ľubor Kovalík, Matúš Kanda.
Divákov: 98.
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Oliver Ketner - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Dominik Verčík, Tomáš Černák - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Mojmir Petras, Jaroslav Samadov
L. Mikuláš: Samuel Šándor
Lukáš Liška, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Nikodém Šulík
Daniel Josef Dvořák, Vojtech Jánoš

 

10. kolo SLOVAN - L. MIKULÁŠ 10:3 (3:1, 4:0, 3:2)
05:47 Brúder (Vavruška) 1:0
08:06 Šandor (Lukošik, Houdek) 2:0
08:59 Šimalčík (Nemec, Liška) 2:1
09:19 Bubica (Ožvald, Ketner) 3:1
27:50 Ketner (Civilev, Samadov) 4:1
29:00 Černák (Géci) 5:1
34:02 Géci (Ketner, Hauser) v presilovke 6:1
36:24 Abaffy (Samadov) 7:1
43:36 Vavruška (Verčík, Houdek) v presilovke 8:1
44:13 Géci (Houdek, Samadov) v presilovke 9:1
46:01 Sleziak (Mihaľ) 9:2
51:02 Ožvald (Vavruška, Černák) 10:2
59:26 Šulík (Jánoš) 10:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Sleziak 10 napádanie rozhodcov, Gažo 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Liška 5+DKZ pichnutie. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:15 (18:3, 15:4, 14:8).
Rozhodovali: Peter Stano - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 72.
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Oliver Ketner - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Dominik Verčík, Tomáš Černák - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Mojmir Petras, Jaroslav Samadov
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas (37. Samuel Šándor)
Jakub Mihaľ, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Nikodém Šulík
Daniel Josef Dvořák, Vojtech Jánoš

 

9. kolo ZVOLEN - MARTIN 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
16:24 Belica (O. Grega) v presilovke 0:1
17:58 Smidžár (Kočalka, Bakala) v presilovke 0:2
23:57 Smidžár (Kočalka) 0:3
27:34 Suchár (Bukai) 1:3
28:10 Ľupták (Petrina, Mišurda) 2:3
42:00 Michnáč (O. Grega, Hlavatý) 2:4
49:04 Šimkovič (Petrina, Ľupták) v presilovke 3:4
54:49 Kráľ (Smidžár) 3:5
Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:28 (18:12, 11:6, 14:10).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Peter Rojík, Jakub Trnka.
Divákov: 85.
Zvolen: Dávid Slúka
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Andrej Balciar
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Matej Ľupták, Šimon Šimkovič, Martin Petrina
Martin Suchár, Filip Čulík - Marko Brumerčík, Jakub Čunderlík, Marek Molnár
Marián Čižniar, Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Filip Pecník
Martin: Pavol Maťovčík
Erik Haško, Lukáš Belica - František Smidžár, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Denis Bakala, Kristián Huba - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Lukáš Michnáč
Šimon Vitkovský, Boris Nagy - Ivan Thomka, Matej Grega, Adam Čatloš
Tomáš Ďurkovič, Kristián Stročka, Andrej Kubala

 

10. kolo ZVOLEN - MARTIN 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
09:38 Smidžár (Hlavatý, Kráľ) 0:1
11:35 Haško (Kráľ, Kočalka) 0:2
26:55 Kočalka (Thomka, Kráľ) 0:3
32:54 Michnáč (O. Grega) 0:4
38:21 Belica (Hlavatý, Thomka) v presilovke 0:5
Vylúčenia: 4:2 na 2 min, navyše Belica 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Haško 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:33 (11:10, 15:15, 11:8).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Peter Rojík, Jakub Trnka.
Divákov: 72.
Zvolen: Norbert Uhrovič
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Andrej Balciar
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Matej Ľupták, Šimon Šimkovič, Martin Petrina
Marián Čižniar, Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Martin Suchár
Filip Pecník
Martin: Matej Sekeráš
Erik Haško, Lukáš Belica - František Smidžár, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Denis Bakala, Ivan Thomka - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Lukáš Michnáč
Šimon Vitkovský, Kristián Huba - Tomáš Ďurkovič, Kristián Stročka, Adam Čatloš
Boris Nagy - Andrej Kubala

 

9. kolo B. BYSTRICA - POPRAD 4:3pp (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0)
04:59 Ferenčík (Jendroľ, Kucej) 1:0
09:31 Dlugoš (Turan, Krigovský) 1:1
11:51 Kristály (Hudák, Živický) 2:1
13:00 Stanček v oslabení 2:2
30:52 Hojo (Legiň) 3:2
38:58 Podurujev (Dlugoš, Krigovský) 3:3
62:47 Legiň (Jendroľ) 4:3
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Krigovský 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 27:32 (10:8, 9:8, 7:15 - 1:1).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Martin Číž, Viktor Šinský.
Divákov: 87.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Jakub Krnáč - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Kevin Jendroľ, Matúš Vongrej - Viktor Kucej, Branislav Ferenčík, Jakub Šimko
Filip Orlíček, Ľubomír Hojo - Patrik Martin Pinka, Miroslav Forgáč, Jakub Legiň
Oliver Donoval, Marek Raniak - Simon Dokoupil, Tomáš Kepka, Matúš Hronček
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, René Turan - Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, Lukáš Bujňák - Jakub Petrás, Jakub Vernarec

 

10. kolo B. BYSTRICA - POPRAD 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
01:51 Harbut (Suchý, Pokorný) 0:1
04:27 Pokorný (Šotek, Suchý) 0:2
13:32 Legiň 1:2
38:55 Rákoš (Kristály, Raniak) 2:2
39:58 Suchý (Šotek, Pokorný) 2:3
42:16 Šotek (Pokorný, Suchý) 2:4
Vylúčenia: 3:2 na 2 min, navyše Petrás 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:28 (5:11, 7:6, 10:11).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Richard Ivan, Viktor Šinský.
Divákov: 82.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Jakub Krnáč - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Patrik Martin Pinka, Matúš Vongrej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Filip Orlíček, Ľubomír Hojo - Viktor Kucej, Miroslav Forgáč, Jakub Legiň
Oliver Donoval, Marek Raniak - Simon Dokoupil, Tomáš Kepka, Matúš Hronček
Poprad: Enriko Lipták (41. Štefan Valluš)
Lukáš Labus, René Turan - Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, Lukáš Bujňák - Jakub Petrás, Jakub Vernarec

 

9. kolo SPIŠSKÁ - KOŠICE 3:4sn (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
09:01 Džerenga (Serednickij, Bača) pri signalizovanom vylúčení 1:0
23:05 Richnavský (Gonda, Serednickij) 2:0
33:25 Barger (Faith, M. Novota) v presilovke 2:1
40:55 Nagy (Faith, Vaculik) 2:2
52:02 Soľár (Barger, Sárossy) 2:3
58:37 Ludányi (Bača, I. Novák) pri hre bez brankára 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Faith 3:4
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Petrek 10 nešportové správanie, Ludányi 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:38 (13:13, 9:13, 11:11 - 4:1).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 103.
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Erik Slezák, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč, Martin Ján Král - Erik Grič, Dominik Novák, Jakub Kochan
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár, Samuel Sárossy
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Jakub Demek, Samuel Beluško, Miroslav Tvrdoň
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Alex Novota, Denis Šándor

 

10. kolo SPIŠSKÁ - KOŠICE 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
11:38 Vaculik (M. Novota, Eliaš) v oslabení 0:1
31:43 Soľár (Barger, Tvrdoň) 0:2
37:38 I. Novák (Bača, Ludányi) 1:2
39:11 Nagy (Vaculik) 1:3
53:31 Šándor (Sárossy, Demek) 1:4
Vylúčenia: 2:4 na 2 min, navyše I. Novák 10 napadnutie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 33:46 (14:17, 11:18, 8:11).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Martin Ordzovenský, Vladimír Wolf.
Divákov: 98.
Spišská: Eugen Rabčan
Erik Slezák, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Samuel Gonda, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč, Martin Ján Král - Dominik Novák, Jakub Kochan
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Samuel Sárossy, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár, Lukáš Vaculik
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Denis Šándor, Jakub Demek, Miroslav Tvrdoň
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Alex Novota

 

9. kolo MICHALOVCE - PÚCHOV 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
15:54 Opryska (Ragan) 1:0
25:18 Putala (Michalík) 1:1
36:25 Dudurič (Ragan, Nguyen Tien) 2:1
50:13 Čykancev (Michalík) 2:2
59:38 Hajnik (Gavura, Farkaš) 3:2
59:55 Stripai (Ragan, Hajnik) do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 3:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:33 (11:14, 9:9, 11:10).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Radoslav Regenda, Róbert Jakub.
Divákov: 89.
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško - Jakub Ragan, Erhan Can Opryska, Jozef Dudurič
Gabriel Cehlár, Adam Stripai - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Davyd Ivaščenko
Dominik Spišák
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Matúš Floriš, Patrik Ladecký, Michal Urban
Vladimír Omelka, Adam Zlocha - Michailo Čykancev, Lukáš Urbánek, Marek Putala
Samuel Majerník, Viliam Krajčovič - Jaroslav Michalík, Ladislav Kuriš, David Januščák
Pavol Haluška, Maximilián Moravanský, Adrián Suchánek

 

10. kolo MICHALOVCE - PÚCHOV 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
12:05 Kuriš (M. Urban, Hajas) 0:1
20:24 Ladecký 0:2
31:52 Ragan (Šeba, Šulof) 1:2
41:52 Stripai (Nguyen Tien, Šulof) 2:2
58:43 Ragan (Stripai, Opryska) v presilovke 3:2
Vylúčenia: 4:5 na 2 min, navyše Floriš 10 nešportové správanie, M. Urban 10+DKZ nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:32 (11:11, 16:9, 8:12).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Radoslav Regenda, Michal Vall.
Divákov: 55.
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško - Jakub Ragan, Erhan Can Opryska, Jozef Dudurič
Gabriel Cehlár, Adam Stripai - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Davyd Ivaščenko
Dominik Spišák
Púchov: Patrik Andrisík
Dominik Hajas, Ján Urban - Matúš Floriš, Patrik Ladecký, Michal Urban
Vladimír Omelka, Adam Zlocha - Michailo Čykancev, Lukáš Urbánek, Marek Putala
Samuel Majerník, Viliam Krajčovič - Jaroslav Michalík, Ladislav Kuriš, David Januščák
Pavol Haluška, Maximilián Moravanský, Adrián Suchánek

 

9. kolo SKALICA - ŽILINA 2:1pp (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
54:00 Čulen (Kučera, Kuba) 1:0
57:44 Mrázik (Danylenko) 1:1
62:57 Klíma (Pavelka) 2:1
Vylúčenia: 0:4 na 2 min, navyše Nemec TS podrazenie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:35 (13:14, 14:12, 14:7 - 2:2).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 54.
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Michal Kučera, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, David Novák - Kristián Rajčák, Richard Nemec, Vladimir Michalčuk
Erik Zaňát, Maximilián Mikula - Matej Čulen, David Kočka, Martin Staňka
Daniel Michálik - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Jakub Šteiniger
Samuel Slaninka, Timofei Dorofejev - Michal Pleva, Tomáš Dudáš, Viktor Danylenko
Marek Súkeník - Juraj Andráško

 

10. kolo SKALICA - ŽILINA 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
14:42 Pavelka (Kočka) 1:0
26:34 Rajčák (Nemec) 2:0
38:17 Lopušan (Kocúr, Rehák) v oslabení 2:1
38:45 Rehák (Hrubo) v oslabení 2:2
45:12 Rehák (Lopušan, Brath) v presilovke 2:3
52:50 Nemec (Rajčák) 3:3
58:03 Kotvan (Kočka, Pavelka) 4:3
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 36:28 (14:9, 9:12, 13:7).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 55.
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Branislav Kotvan, David Kočka, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, David Novák - Kristián Rajčák, Richard Nemec, Matej Čulen
Erik Zaňát, Maximilián Mikula - Michal Kučera, Lukáš Kuba, Vladimir Michalčuk
Daniel Michálik - Timotej Holub, Martin Staňka
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Viktor Danylenko
Samuel Slaninka, Timofei Dorofejev - Michal Pleva, Jakub Šteiniger, Juraj Andráško

 

9. kolo NITRA - DUKLA 3:2sn (0:0, 0:1, 2:1)
32:27 Petrovický (Zemko, M. Wachal) 0:1
46:06 Žiak (Šramaty) 1:1
50:45 Bagin (Žiak, Socha) v presilovke 2:1
52:31 Stránský (Jankovský) 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Stümpel 3:2
Vylúčenia: 2:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:33 (8:9, 9:12, 14:9 - 4:3).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 79.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Dominik Žiak, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Adam Belák - Ondrej Molnár, Viktor Huszár, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna
Dukla: Šimon Latkóczy
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Jakub Gaťár, Adam Stránský
Šimon Miklovič, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Michal Hruška, Ľuboš Pazdera - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Christián Kuric
Andrej Migila, Daniel Ján Svitač, Marek Wachal

 

10. kolo NITRA - DUKLA 4:5pp (1:1, 2:1, 1:2 - 0:1)
07:48 Kuric (Pisch, Petrovický) v presilovke 0:1
17:21 Bagin (Šramaty) 1:1
22:14 Bagin (Žiak) 2:1
31:53 Stránský (Gaťár, Krajč) 2:2
39:50 Sýkora (Socha, Stümpel) v presilovke 3:2
48:20 Stránský (Petrovický, Pisch) 3:3
55:07 Danielčák (J. Wachal, Miklovič) v presilovke 3:4
59:57 Bagin (Stümpel, Socha) pri hre bez brankára 4:4
61:07 J. Wachal 4:5
Vylúčenia: 4:2 na 2 min, navyše Milo TS seknutie, neskôr 10 napadnutie zozadu. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:44 (8:13, 6:14, 12:16 - 0:1).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Róbert Frimmel, Denis Piovarči.
Divákov: 60.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Dominik Žiak, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Adam Belák - Martin Hašto, Viktor Huszár, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák - Oliver Klejna
Dukla: Šimon Latkóczy
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Samuel Krajč, Jakub Gaťár, Adam Stránský
Šimon Miklovič, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Michal Hruška, Ľuboš Pazdera - Juraj Wachal, Matúš Zemko, Christián Kuric
Tim Danielčák, Daniel Ján Svitač, Marek Wachal
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

1 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica53179:126107
2.Zvolen53178:118104
3.Košice53175:127103
4.Poprad54159:13999
5.Nitra53203:13198
6.N. Zámky54141:12392
7.Miškovec53140:13885
8.Trenčín53137:12782
9.Detva53140:17862
10.Budapešť53148:18858
11.L. Mikuláš53122:16652
12.Žilina53140:20349
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4328618184:11197
2.Dukla4230327197:10795
3.Nitra43203515157:13271
4.Slovan43183319157:14863
5.Košice43154717136:14160
6.B. Bystrica42163320114:13557
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina44128420116:13256
2.Skalica44145421112:15056
3.Martin44143522102:15553
4.L. Mikuláš4410152897:16134
Aktualizované: 17.2.2019 03:47
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4636118223:108111
2.Košice4628459184:10597
3.Poprad46284410194:11896
4.Dukla46266311171:9493
5.Púchov46274411152:9293
6.B. Bystrica46237214157:12985
7.Spišská46224416151:12678
8.Michalovce46184321135:16165
9.Martin46181324133:15459
10.Nitra46163225124:14556
11.Skalica46132427106:18247
12.L. Mikuláš46110332107:17736
13.Žilina4684430107:20236
14.Zvolen464024084:23511
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
4Jokerit Helsinky59305018182-15476
5Dynamo Moskva59266021148-13570
6Spartak Moskva59217023152-14864
7HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
8HK Soči59169024138-15460
9Dinamo Riga59177025119-14858
10Severstal Čerepovec60139034117-17348
11HC Dinamo Minsk59142035110-17040
12HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 06:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
2Barys Astana59289012186-14384
3Avangard Omsk612810018170-13081
4Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
5Ak Bars Kazaň59334017158-12879
6Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
7Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
8Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
9HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
10Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
11Red Star Kunlun59181030132-17748
12Admiral Vladivostok59165033133-16947
13Amur Chabarovsk59153032117-17245
Aktualizované: 17.2.2019 06:54
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva5941909180-73100
2SKA Petrohrad5942408198-7997
3Avtomobilist Jekatěrinburg59368014177-11889
4Lokomotiv Jaroslavl60346015158-11285
5Barys Astana59289012186-14384
6Avangard Omsk612810018170-13081
7Metallurg Magnitogorsk59336018172-12680
8Ak Bars Kazaň59334017158-12879
9Jokerit Helsinky59305018182-15476
10Salavat Julajev Ufa61246021155-13870
11Dynamo Moskva59266021148-13570
12Spartak Moskva59217023152-14864
13Torpedo Nižnij Novgorod60197024173-18962
14HC Viťaz Moskevská oblast59225025128-15561
15HK Soči59169024138-15460
16Dinamo Riga59177025119-14858
17Traktor Čeljabinsk59179029100-14656
18HK Sibir Novosibirsk60195030142-18154
19Neftěchimik Nižněkamsk60158031127-15552
20Red Star Kunlun59181030132-17748
21Severstal Čerepovec60139034117-17348
22Admiral Vladivostok59165033133-16947
23Amur Chabarovsk59153032117-17245
24HC Dinamo Minsk59142035110-17040
25HC Slovan Bratislava59105041100-19933
Aktualizované: 17.2.2019 06:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5830516212-17477
2San Jose Sharks5929617214-18477
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6128622186-16073
5Vegas Golden Knights6026624180-16968
6St. Louis Blues5726422170-16265
7Dallas Stars5824524145-14963
8Minnesota Wild5824325164-17260
9Vancouver Canucks6018827170-18859
10Colorado Avalanche5822124186-19257
11Arizona Coyotes5820627152-16757
12Chicago Blackhawks5916826192-21657
13Edmonton Oilers5816829163-19553
14Anaheim Ducks5815727128-18553
15Los Angeles Kings5816729140-17752
Aktualizované: 17.2.2019 06:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning5935911232-15992
2New York Islanders5827817169-13876
3Boston Bruins5927717173-14976
4Toronto Maple Leafs5830619206-16475
5Washington Capitals5825719197-18471
6Columbus Blue Jackets5726721185-17269
7Montreal Canadiens5825620173-16869
8Carolina Hurricanes5927422173-16568
9Pittsburgh Penguins5825521200-17967
10Buffalo Sabres57181022167-17763
11Philadelphia Flyers5821624173-19561
12New York Rangers5718724165-18858
13Florida Panthers5615924171-19456
14Detroit Red Wings5914928167-19654
15New Jersey Devils5818428169-20352
16Ottawa Senators5817531179-21149
Aktualizované: 17.2.2019 06:54
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.2.2019 06:54

Bleskovky

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
včera o 22:12 - TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
včera o 20:34 - TASR

Pelicans Lahti – KooKoo 9:4 vo fínskej lige

Helsinki 15. februára (TASR) – Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej ligy: KalPa Kuopio - Mikkelin Jukurit 7:2 /za domácich Godla odchytal celý zápas/, Pelicans Lahti – KooKoo 9:4, Saipa Lappeenranta - Vaasan Sport 7:2, Tappara Tampere – TPS Turku 2:3
15.2.2019 20:13 - TASR

Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2 v nemeckej DEL

Hokejisti Krefeldu Pinguine zvíťazili vo štvrtkovom zápase nemeckej DEL nad Grizzly Wolfsburg 5:2. výsledok: Krefeld Pinguine - Grizzly Wolfsburg 5:2.
14.2.2019 22:14 - TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1 v zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí švédskej SHL na domácom ľade nad Malmö Redhawks 5:1. SHL - výsledky: Linköping HC - Rögle BK 3:4, Lulea HF - Malmö Redhawks 5:1, Timra IK - Frölunda 1:5, Växjö Lakers - Brynäs IF 5:3, Skelleftea AIK - Mora IK 3:4 pp
14.2.2019 21:30 - TASR

Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1 vo fínskej Liige

Hokejisti Lukko Rauma rozstrieľali vo štvrtkovom súboji fínskej Liigy doma lídra tabuľky Kärpät Oulu 8:1. Liiga - výsledok: Lukko Rauma - Kärpät Oulu 8:1.
14.2.2019 20:10 - TASR

TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1vo fínskej Liige

Hokejisti TPS Turku zvíťazili v stredajšom súboji fínskej Liigy doma nad JYP Jyväskylä 4:1. Liiga - výsledky: IFK Helsinki - Sport Vaasa 5:2, Ässät Pori - Hämeenlinna 4:3 pp, TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:1
13.2.2019 20:00 - TASR

Davos - Zug 1:5 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Davos - Zug 1:5, Zürich - Servette Ženeva 1:4.
12.2.2019 22:30 - TASR

Brynäs - Lulea HF 1:2 pp v utorkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v utorňajšom stretnutí švédskej SHL na ľade Brynäsu 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Brynäs - Lulea HF 1:2 pp, Djurgarden IF - Timra IK 2:1 pp, Frölunda - Växjö Lakers 4:3 pp a sn, HV 71 - Skelleftea 1:3, Malmö Redhawks - Färjestad BK 5:6, Mora IK - Linköping HC 3:2 pp a sn, Rögle BK - Örebro HK 5:2.
12.2.2019 21:53 - TASR

Kärpät Oulu - Tappara 4:2 vo fínskej Liige

Hokejisti Kärpätu Oulu zvíťazili v utorňajšom súboji fínskej Liigy nad Tapparou 4:2. Liiga - výsledky: Kärpät Oulu - Tappara Tampere 4:2, Lukko Rauma - Pelicans Lahti 5:2.
12.2.2019 20:00 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

17. 02. 2019
Poprad - Miškovec o 16:00
Nitra - Žilina o 16:00
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
B. Bystrica - Detva o 17:00
Trenčín - Zvolen o 17:00
Budapešť - Košice o 17:30

Odohrané zápasy

15. 02. 2019
MiškovecN. Zámky
1:2 SNREPORT
ZvolenB. Bystrica
2:4REPORT
DetvaPoprad
3:4 SNREPORT
NitraL. Mikuláš
4:1REPORT
ŽilinaBudapešť
3:2REPORT
KošiceTrenčín
4:2REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY68 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO60
4.Lantoši R.NIT55
5.Higgs B.BBY54

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Blackwater J.NIT29
3.Asselin G.BBY28
4.Buček S.NIT26
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.21 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.47 %
4.Košarišťan A.NZA93.23 %
5.Vošvrda T.POP93.1 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov