Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: 9. a 10. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
30.9.2018 17:03 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Zvolen ostáva naďalej bez bodu, keď v ostatnom víkende doma nestačil na Martin. V nedeľu si dokonca martinský brankár Sekeráš udržal čisté konto. Okrem Martina zabrali naplno aj Slovan a Michalovce.


9. kolo SLOVAN - L. MIKULÁŠ 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
12:43 Géci (Civilev) 1:0
52:44 Géci (Civilev, Ketner) v presilovke 2:0
52:54 Bubica (Lukošik, Houdek) 3:0
59:38 Mihaľ (Kapičák, Plávka) v presilovke 3:1
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:22 (10:6, 12:7, 10:9).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Ľubor Kovalík, Matúš Kanda.
Divákov: 98.
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Oliver Ketner - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Dominik Verčík, Tomáš Černák - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Mojmir Petras, Jaroslav Samadov
L. Mikuláš: Samuel Šándor
Lukáš Liška, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Jakub Mihaľ, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Nikodém Šulík
Daniel Josef Dvořák, Vojtech Jánoš

 

10. kolo SLOVAN - L. MIKULÁŠ 10:3 (3:1, 4:0, 3:2)
05:47 Brúder (Vavruška) 1:0
08:06 Šandor (Lukošik, Houdek) 2:0
08:59 Šimalčík (Nemec, Liška) 2:1
09:19 Bubica (Ožvald, Ketner) 3:1
27:50 Ketner (Civilev, Samadov) 4:1
29:00 Černák (Géci) 5:1
34:02 Géci (Ketner, Hauser) v presilovke 6:1
36:24 Abaffy (Samadov) 7:1
43:36 Vavruška (Verčík, Houdek) v presilovke 8:1
44:13 Géci (Houdek, Samadov) v presilovke 9:1
46:01 Sleziak (Mihaľ) 9:2
51:02 Ožvald (Vavruška, Černák) 10:2
59:26 Šulík (Jánoš) 10:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Sleziak 10 napádanie rozhodcov, Gažo 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Liška 5+DKZ pichnutie. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:15 (18:3, 15:4, 14:8).
Rozhodovali: Peter Stano - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 72.
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Oliver Ketner - Adam Lukošik, Richard Petráš, Peter Šandor
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Vladimir Civilev, Alex Géci, Patrik Abaffy
Dominik Verčík, Tomáš Černák - Viktor Vavruška, Antonio Ožvald, Maximilian Bubica
Mojmir Petras, Jaroslav Samadov
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas (37. Samuel Šándor)
Jakub Mihaľ, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Matúš Krendželák, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Nikodém Šulík
Daniel Josef Dvořák, Vojtech Jánoš

 

9. kolo ZVOLEN - MARTIN 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
16:24 Belica (O. Grega) v presilovke 0:1
17:58 Smidžár (Kočalka, Bakala) v presilovke 0:2
23:57 Smidžár (Kočalka) 0:3
27:34 Suchár (Bukai) 1:3
28:10 Ľupták (Petrina, Mišurda) 2:3
42:00 Michnáč (O. Grega, Hlavatý) 2:4
49:04 Šimkovič (Petrina, Ľupták) v presilovke 3:4
54:49 Kráľ (Smidžár) 3:5
Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:28 (18:12, 11:6, 14:10).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Peter Rojík, Jakub Trnka.
Divákov: 85.
Zvolen: Dávid Slúka
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Andrej Balciar
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Matej Ľupták, Šimon Šimkovič, Martin Petrina
Martin Suchár, Filip Čulík - Marko Brumerčík, Jakub Čunderlík, Marek Molnár
Marián Čižniar, Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Filip Pecník
Martin: Pavol Maťovčík
Erik Haško, Lukáš Belica - František Smidžár, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Denis Bakala, Kristián Huba - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Lukáš Michnáč
Šimon Vitkovský, Boris Nagy - Ivan Thomka, Matej Grega, Adam Čatloš
Tomáš Ďurkovič, Kristián Stročka, Andrej Kubala

 

10. kolo ZVOLEN - MARTIN 0:5 (0:2, 0:3, 0:0)
09:38 Smidžár (Hlavatý, Kráľ) 0:1
11:35 Haško (Kráľ, Kočalka) 0:2
26:55 Kočalka (Thomka, Kráľ) 0:3
32:54 Michnáč (O. Grega) 0:4
38:21 Belica (Hlavatý, Thomka) v presilovke 0:5
Vylúčenia: 4:2 na 2 min, navyše Belica 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Haško 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:33 (11:10, 15:15, 11:8).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Peter Rojík, Jakub Trnka.
Divákov: 72.
Zvolen: Norbert Uhrovič
Tomáš Nociar, Martin Šeliga - Adrián Daniš, Nikolas Gubančok, Andrej Balciar
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Matej Ľupták, Šimon Šimkovič, Martin Petrina
Marián Čižniar, Marek Bukai - Rastislav Baláž, Róbert Svitek, Martin Suchár
Filip Pecník
Martin: Matej Sekeráš
Erik Haško, Lukáš Belica - František Smidžár, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Denis Bakala, Ivan Thomka - Ondrej Grega, Matúš Hlavatý, Lukáš Michnáč
Šimon Vitkovský, Kristián Huba - Tomáš Ďurkovič, Kristián Stročka, Adam Čatloš
Boris Nagy - Andrej Kubala

 

9. kolo B. BYSTRICA - POPRAD 4:3pp (2:2, 1:1, 0:0 - 1:0)
04:59 Ferenčík (Jendroľ, Kucej) 1:0
09:31 Dlugoš (Turan, Krigovský) 1:1
11:51 Kristály (Hudák, Živický) 2:1
13:00 Stanček v oslabení 2:2
30:52 Hojo (Legiň) 3:2
38:58 Podurujev (Dlugoš, Krigovský) 3:3
62:47 Legiň (Jendroľ) 4:3
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Krigovský 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 27:32 (10:8, 9:8, 7:15 - 1:1).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Martin Číž, Viktor Šinský.
Divákov: 87.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Jakub Krnáč - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Kevin Jendroľ, Matúš Vongrej - Viktor Kucej, Branislav Ferenčík, Jakub Šimko
Filip Orlíček, Ľubomír Hojo - Patrik Martin Pinka, Miroslav Forgáč, Jakub Legiň
Oliver Donoval, Marek Raniak - Simon Dokoupil, Tomáš Kepka, Matúš Hronček
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, René Turan - Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, Lukáš Bujňák - Jakub Petrás, Jakub Vernarec

 

10. kolo B. BYSTRICA - POPRAD 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
01:51 Harbut (Suchý, Pokorný) 0:1
04:27 Pokorný (Šotek, Suchý) 0:2
13:32 Legiň 1:2
38:55 Rákoš (Kristály, Raniak) 2:2
39:58 Suchý (Šotek, Pokorný) 2:3
42:16 Šotek (Pokorný, Suchý) 2:4
Vylúčenia: 3:2 na 2 min, navyše Petrás 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:28 (5:11, 7:6, 10:11).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Richard Ivan, Viktor Šinský.
Divákov: 82.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Jakub Krnáč - Patrik Živický, Jozef Rákoš, Adam Kristály
Patrik Martin Pinka, Matúš Vongrej - Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Kevin Jendroľ
Filip Orlíček, Ľubomír Hojo - Viktor Kucej, Miroslav Forgáč, Jakub Legiň
Oliver Donoval, Marek Raniak - Simon Dokoupil, Tomáš Kepka, Matúš Hronček
Poprad: Enriko Lipták (41. Štefan Valluš)
Lukáš Labus, René Turan - Štefan Dlugoš, Semjon Podurujev, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Adam Žlnka, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, Lukáš Bujňák - Jakub Petrás, Jakub Vernarec

 

9. kolo SPIŠSKÁ - KOŠICE 3:4sn (1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)
09:01 Džerenga (Serednickij, Bača) pri signalizovanom vylúčení 1:0
23:05 Richnavský (Gonda, Serednickij) 2:0
33:25 Barger (Faith, M. Novota) v presilovke 2:1
40:55 Nagy (Faith, Vaculik) 2:2
52:02 Soľár (Barger, Sárossy) 2:3
58:37 Ludányi (Bača, I. Novák) pri hre bez brankára 3:3
rozhodujúci samostatný nájazd Faith 3:4
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Petrek 10 nešportové správanie, Ludányi 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:38 (13:13, 9:13, 11:11 - 4:1).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 103.
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Erik Slezák, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč, Martin Ján Král - Erik Grič, Dominik Novák, Jakub Kochan
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár, Samuel Sárossy
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Jakub Demek, Samuel Beluško, Miroslav Tvrdoň
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Alex Novota, Denis Šándor

 

10. kolo SPIŠSKÁ - KOŠICE 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
11:38 Vaculik (M. Novota, Eliaš) v oslabení 0:1
31:43 Soľár (Barger, Tvrdoň) 0:2
37:38 I. Novák (Bača, Ludányi) 1:2
39:11 Nagy (Vaculik) 1:3
53:31 Šándor (Sárossy, Demek) 1:4
Vylúčenia: 2:4 na 2 min, navyše I. Novák 10 napadnutie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 33:46 (14:17, 11:18, 8:11).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Martin Ordzovenský, Vladimír Wolf.
Divákov: 98.
Spišská: Eugen Rabčan
Erik Slezák, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Matej Grec, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Samuel Gonda, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč, Martin Ján Král - Dominik Novák, Jakub Kochan
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Samuel Sárossy, Roman Faith, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Patrik Barger, Dávid Soľár, Lukáš Vaculik
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Denis Šándor, Jakub Demek, Miroslav Tvrdoň
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Alex Novota

 

9. kolo MICHALOVCE - PÚCHOV 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
15:54 Opryska (Ragan) 1:0
25:18 Putala (Michalík) 1:1
36:25 Dudurič (Ragan, Nguyen Tien) 2:1
50:13 Čykancev (Michalík) 2:2
59:38 Hajnik (Gavura, Farkaš) 3:2
59:55 Stripai (Ragan, Hajnik) do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 3:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:33 (11:14, 9:9, 11:10).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Radoslav Regenda, Róbert Jakub.
Divákov: 89.
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško - Jakub Ragan, Erhan Can Opryska, Jozef Dudurič
Gabriel Cehlár, Adam Stripai - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Davyd Ivaščenko
Dominik Spišák
Púchov: Šimon Opatovský
Dominik Hajas, Ján Urban - Matúš Floriš, Patrik Ladecký, Michal Urban
Vladimír Omelka, Adam Zlocha - Michailo Čykancev, Lukáš Urbánek, Marek Putala
Samuel Majerník, Viliam Krajčovič - Jaroslav Michalík, Ladislav Kuriš, David Januščák
Pavol Haluška, Maximilián Moravanský, Adrián Suchánek

 

10. kolo MICHALOVCE - PÚCHOV 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
12:05 Kuriš (M. Urban, Hajas) 0:1
20:24 Ladecký 0:2
31:52 Ragan (Šeba, Šulof) 1:2
41:52 Stripai (Nguyen Tien, Šulof) 2:2
58:43 Ragan (Stripai, Opryska) v presilovke 3:2
Vylúčenia: 4:5 na 2 min, navyše Floriš 10 nešportové správanie, M. Urban 10+DKZ nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:32 (11:11, 16:9, 8:12).
Rozhodovali: Martin Mihaľov - Radoslav Regenda, Michal Vall.
Divákov: 55.
Michalovce: Rastislav Hancin
Matúš Šeba, Denis Šulof - Dávid Hajnik, Matej Farkaš, Adam Filip Gavura
Sebastián Štekláč, Kristián Tomaško - Jakub Ragan, Erhan Can Opryska, Jozef Dudurič
Gabriel Cehlár, Adam Stripai - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Davyd Ivaščenko
Dominik Spišák
Púchov: Patrik Andrisík
Dominik Hajas, Ján Urban - Matúš Floriš, Patrik Ladecký, Michal Urban
Vladimír Omelka, Adam Zlocha - Michailo Čykancev, Lukáš Urbánek, Marek Putala
Samuel Majerník, Viliam Krajčovič - Jaroslav Michalík, Ladislav Kuriš, David Januščák
Pavol Haluška, Maximilián Moravanský, Adrián Suchánek

 

9. kolo SKALICA - ŽILINA 2:1pp (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
54:00 Čulen (Kučera, Kuba) 1:0
57:44 Mrázik (Danylenko) 1:1
62:57 Klíma (Pavelka) 2:1
Vylúčenia: 0:4 na 2 min, navyše Nemec TS podrazenie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:35 (13:14, 14:12, 14:7 - 2:2).
Rozhodovali: Marián Valachovič - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 54.
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Michal Kučera, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, David Novák - Kristián Rajčák, Richard Nemec, Vladimir Michalčuk
Erik Zaňát, Maximilián Mikula - Matej Čulen, David Kočka, Martin Staňka
Daniel Michálik - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Tomáš Balát
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Jakub Šteiniger
Samuel Slaninka, Timofei Dorofejev - Michal Pleva, Tomáš Dudáš, Viktor Danylenko
Marek Súkeník - Juraj Andráško

 

10. kolo SKALICA - ŽILINA 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
14:42 Pavelka (Kočka) 1:0
26:34 Rajčák (Nemec) 2:0
38:17 Lopušan (Kocúr, Rehák) v oslabení 2:1
38:45 Rehák (Hrubo) v oslabení 2:2
45:12 Rehák (Lopušan, Brath) v presilovke 2:3
52:50 Nemec (Rajčák) 3:3
58:03 Kotvan (Kočka, Pavelka) 4:3
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:2.
Strely na bránu: 36:28 (14:9, 9:12, 13:7).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Martin Junek, Ivan Haringa.
Divákov: 55.
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Branislav Kotvan, David Kočka, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, David Novák - Kristián Rajčák, Richard Nemec, Matej Čulen
Erik Zaňát, Maximilián Mikula - Michal Kučera, Lukáš Kuba, Vladimir Michalčuk
Daniel Michálik - Timotej Holub, Martin Staňka
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Viktor Danylenko
Samuel Slaninka, Timofei Dorofejev - Michal Pleva, Jakub Šteiniger, Juraj Andráško

 

9. kolo NITRA - DUKLA 3:2sn (0:0, 0:1, 2:1)
32:27 Petrovický (Zemko, M. Wachal) 0:1
46:06 Žiak (Šramaty) 1:1
50:45 Bagin (Žiak, Socha) v presilovke 2:1
52:31 Stránský (Jankovský) 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Stümpel 3:2
Vylúčenia: 2:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:33 (8:9, 9:12, 14:9 - 4:3).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 79.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Dominik Žiak, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Adam Belák - Ondrej Molnár, Viktor Huszár, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna
Dukla: Šimon Latkóczy
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Juraj Wachal, Jakub Gaťár, Adam Stránský
Šimon Miklovič, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Michal Hruška, Ľuboš Pazdera - Tim Danielčák, Matúš Zemko, Christián Kuric
Andrej Migila, Daniel Ján Svitač, Marek Wachal

 

10. kolo NITRA - DUKLA 4:5pp (1:1, 2:1, 1:2 - 0:1)
07:48 Kuric (Pisch, Petrovický) v presilovke 0:1
17:21 Bagin (Šramaty) 1:1
22:14 Bagin (Žiak) 2:1
31:53 Stránský (Gaťár, Krajč) 2:2
39:50 Sýkora (Socha, Stümpel) v presilovke 3:2
48:20 Stránský (Petrovický, Pisch) 3:3
55:07 Danielčák (J. Wachal, Miklovič) v presilovke 3:4
59:57 Bagin (Stümpel, Socha) pri hre bez brankára 4:4
61:07 J. Wachal 4:5
Vylúčenia: 4:2 na 2 min, navyše Milo TS seknutie, neskôr 10 napadnutie zozadu. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 26:44 (8:13, 6:14, 12:16 - 0:1).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Róbert Frimmel, Denis Piovarči.
Divákov: 60.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Dominik Žiak, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Samuel Socha, Jakub Ingeli - Michal Šipoš, Oliver Stümpel, Adam Sýkora
Samuel Kliment, Adam Belák - Martin Hašto, Viktor Huszár, Nikita Silčenko
Zdenko Sedlák - Oliver Klejna
Dukla: Šimon Latkóczy
Daniel Pisch, Rayen Petrovický - Samuel Krajč, Jakub Gaťár, Adam Stránský
Šimon Miklovič, Erik Jankovský - Matej Blicha, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Michal Hruška, Ľuboš Pazdera - Juraj Wachal, Matúš Zemko, Christián Kuric
Tim Danielčák, Daniel Ján Svitač, Marek Wachal
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


len_tak

 

Prvé štyri mužstvá sa oddelili od ostatných. Zvolen nezískal body ani doma s Martinom a zatiaľ vyzerá na jednoznačného kandidáta na zostup. Michalovce za šesť bodov, víťazné góly v poslednej resp. predposlednej minúte zápasu.
30.9.2018 - 21:40
0


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.4.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 16:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 25.4.2019 16:36
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 25.4.2019 16:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 25.4.2019 16:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 25.4.2019 16:36
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 25.4.2019 16:36

Bleskovky

Obranca Rutta sa pripojí k českej reprezentácii

Českú hokejovú reprezentáciu posilní pred MS v Bratislave a Košiciach ďalší hráč zo zámorskej NHL. Účasť prisľúbil obranca Tampy Bay Jan Rutta. "Rutta potvrdil účasť, bude hrať už na Carlson Hockey Games v Brne," povedal hovorca tímu Zdeněk Zikmund pre portál hokej.
pred 2 hod. - Adrián Danaj / TASR

Columbus trápia zranenia obrancov, debut možno zažije Gavrikov

Ruský hokejový obranca Vladislav Gavrikov môže v drese Columbusu Blue Jackets absolvovať debut v NHL v úvodnom zápase druhého kola play off na ľade Bostonu Bruins, kde pôsobia Slováci Zdeno Chára a Jaroslav Halák. Vo štvrtok to povedal tréner Blue Jackets John Tortorella. Obranu Columbusu trápia zranenia, od polovice februára nehrá Ryan Murray od konca marca Adam McQuaid a posledné dva zápasy série úvodného kola play off proti Tampe Bay Lightning vynechal Markus Nutivaara.
o 09:11 - Michal Bruner / TASR

Mníchov - Mannheim 0:4 v 4. finále play off nemeckej DEL

Vo štvrtom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:0 a v sérii vedú 3:1. Piaty duel je na programe v piatok.
včera o 21:51 - Michal Bruner / TASR

Djurgarden - Frölunda 5:1 v 2. finále play off švédskej ligy

Hokejisti Djurgardenu zvíťazili v stredajšom druhom zápase finále play off švédskej hokejovej ligy nad Frölundou 5:1 a vyrovnali stav série na 1:1. finále - 2. zápas: Djurgarden IF Hockey - Frölunda HC 5:1 /stav série: 1:1/.
23.4.2019 21:55 - / TASR

HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 v druhom finále play off fínskej ligy

Hokejisti HPK Hämeenlinna zvíťazili v utorkovom druhom finálovom dueli play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Kärpät Oulu 3:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Slovenský útočník Michal Krištof v drese hostí nebodoval. 2. finále - výsledok: HPK Hämeenlinna - Kärpät Oulu 3:1 /stav série 1:1/.
23.4.2019 20:01 - / TASR

Švédov posilní útočník Hörnqvist

Patric Hörnqvist posilní hokejovú reprezentáciu Švédska na májovom svetovom šampionáte na Slovensku. Útočník Pittsburghu Penguins je štrnástym hráčom zo zámorskej NHL, ktorý bude hrať za "Tre Kronor".
23.4.2019 17:39 - / TASR

Francúzi na šampionáte na Slovensku bez Stephana Da Costu

Francúzski hokejoví reprezentanti sa na MS predstavia bez Stephana Da Costu. Útočník Jekaterinburgu sa necíti byť fyzicky pripravený a po skončení sezóny v KHL dal prednosť oddychu. Francúzi budú jedným zo súperov Slovenska v košickej A-skupine.
23.4.2019 09:24 - Michal Bruner / TASR

Tretie finále nemeckej DEL pre Mannheim

V treťom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:1 a v sérii vedú 2:1.
22.4.2019 16:53 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi mesiaca apríl Metsola, Robinson a Grigorenko

Najlepšími hráčmi mesiaca apríl sa v Kontinentálnej hokejovej lige stali brankár Juha Metsola, obranca Mat Robinson a útočník Michail Grigorenko.
22.4.2019 15:58 - Michal Bruner / TASR

Vo finále o Norrisovú trofej trio Burns, Giordano, Hedman

Najlepší obranca tejto sezóny NHL vzíde z trojice hokejistov Brent Burns (San Jose), Mark Giordano (Calgary) a Victor Hedman (Tampa Bay). Víťaza Norrisovej trofeje vyhlásia 19. júna v Las Vegas.
22.4.2019 11:30 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

16. 04. 2019
B. BystricaNitra
6:2REPORT
14. 04. 2019
NitraB. Bystrica
2:1 SNREPORT
13. 04. 2019
NitraB. Bystrica
3:7REPORT
10. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:1REPORT
09. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:2 PPREPORT
05. 04. 2019
ZvolenNitra
1:4REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola