Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Kaufland extraliga dorastu: vložené 47. a 48. kolo

zdroj: HokejPortal.sk
13.9.2018 20:17 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Svoje prvé body si do tabuľky vo vloženom kole pripísali Michalovce. Na čele ostáva Dukla, proti Skalici stratila len bod. Bez straty prešli Spišská, Poprad a Mikuláš.


47. kolo PÚCHOV - KOŠICE 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
28:21 Nagy (Tvrdoň) 0:1
58:11 Jacko (Tvrdoň) v presilovke 0:2
Vylúčenia: 5:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 19:32 (7:15, 7:11, 5:6).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Ivan Gajdošík, Michal Macek.
Divákov: 99.
Púchov: Šimon Opatovský
Július Bubela, Samuel Majerník, Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Adrián Suchánek, Adam Rusnák, Patrik Ladecký, Marián Pažítka, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Maximilián Moravanský, Lukáš Urbánek
Košice: Jakub Balogáč
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Zoltán Novák, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Samuel Beluško, Jakub Demek
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Matej Jurčo, Alex Novota, Denis Šándor

 

48. kolo PÚCHOV - KOŠICE 2:1pp (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
37:14 Urbánek (Čykancev) 1:0
52:32 Soľár (Jobbágy) v oslabení 1:1
63:50 Urbánek 2:1
Vylúčenia: 1:3 na 2 min, navyše Lorinc 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 41:39 (12:9, 19:12, 7:16 - 3:2).
Rozhodovali: Branislav Píšťanský - Ľubomír Danko, Marek Makúch.
Divákov: 77.
Púchov: Daniel Kmošena
Július Bubela, Samuel Majerník, Adam Zlocha, Marek Putala, Dominik Hajas, Ján Urban, Viliam Krajčovič, Jakub Pobežal
Dominik Slugeň, Mychailo Čykancev, Dominik Plavecký, Adrián Suchánek, Patrik Ladecký, Miroslav Papán, David Januščák, Ladislav Kuriš, Michal Urban, Maximilián Moravanský, Lukáš Urbánek
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Miroslav Novota - Lukáš Vaculik, Roman Faith, Patrik Barger
Tomáš Veteška, Matej Jacko - Samuel Nagy, Dávid Soľár, Miroslav Tvrdoň
Pavol Zůbek, Jozef Viliam Kmec - Lukáš Kaža, Samuel Beluško, Jakub Demek
Marko Ragan, Samuel Lorinc - Matej Jurčo, Alex Novota, Denis Šándor

 

47. kolo B. BYSTRICA - SPIŠSKÁ 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)
10:49 Slivka (Rabčan) 0:1
11:21 Klempár 0:2
23:52 Bača (Novák, Džerenga) 0:3
34:09 Džerenga (Bača, Petrek) 0:4
43:57 Džerenga 0:5
44:28 Klempár 0:6
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:39 (10:13, 6:15, 7:11).
Rozhodovali: Marek Žák - Miroslav Kollár, Martin Číž.
Divákov: 62.
B. Bystrica: Filip Belányi (36. Adam Políček)
Marek Raniak, Tomáš Timko - Matúš Hronček, Tomáš Kepka, Simon Dokoupil
Matúš Vongrej, Adrián Zubák - Branislav Ferenčík, Adam Kristály, Kevin Jendroľ
Samuel Hudák, Patrik Martin Pinka - Miroslav Forgáč, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Viktor Kucej, Filip Orlíček - Alex Vargaeštók, David Gajdáč, Samuel Širo
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč - Jakub Kochan, Dominik Novák

 

48. kolo B. BYSTRICA - SPIŠSKÁ 1:3 (2:0, 0:0, 0:0)
00:31 Novák (Džerenga) 0:1
22:00 Bača (Ludányi, Novák) 0:2
58:10 Kepka (Jendroľ, Gajdáč) 1:2
58:33 Novák (Džerenga, Bača) do prázdnej brány 1:3
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Timko TS seknutie, Hudák 10 vrazenie na mantinel - Džerenga 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:30 (7:11, 8:12, 12:7).
Rozhodovali: Gabriel Hatala - Miroslav Kollár, Martin Číž.
Divákov: 64.
B. Bystrica: Filip Belányi
Samuel Hudák, Matúš Vongrej - Jakub Matúch, Samuel Širo, Adam Kristály
Filip Orlíček - Alex Vargaeštók, Jakub Legiň, Ľubomír Hojo
Tomáš Timko, Jakub Krnáč - Matúš Hronček, Tomáš Kepka, Simon Dokoupil
Marek Raniak, Patrik Martin Pinka - Kevin Jendroľ, David Gajdáč, Jozef Rákoš
Spišská: Eugen Rabčan
Samuel Gonda, Martin Knižka - Ivan Novák, Samuel Džerenga, Martin Bača
Rastislav Šofranko, Matej Petrek - Alexander Klempár, Tomáš Ludányi, Jakub Slivka
Matej Grec, Samuel Jurčák - Bogdan Serednickij, Branislav Richnavský, Gabriel Olejník
Štefan Takáč, Erik Slezák - Jakub Kochan, Dominik Novák

 

47. kolo POPRAD - ZVOLEN 3:2 (1:0, 2:2, 0:0)
07:04 Stanček (F. Mešár) 1:0
25:03 Pokorný (Suchý) 2:0
32:25 Gubančok v oslabení 2:1
35:02 Pecník (Ľupták) 2:2
35:46 F. Mešár (Baláži) v presilovke 3:2
Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 29:17 (8:4, 15:6, 6:7).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Martin Smrek, Martin Ordzovenský.
Divákov: 85.
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, René Turan - Jakub Dzivjak, Štefan Dlugoš, Branislav Krigovský
Ján Lukáč, Patrik Baláži - Patrik Sokoli, Filip Mešár, Michal Stanček
Peter Harbut, Maroš Mešár - Dominik Pokorný, Markus Suchý, Alex Šotek
Slavomír Šlosárik, Branislav Fábry - Jakub Vernarec, Richard Nemeš, Jakub Petrás
Zvolen: Dávid Slúka
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Lukáš Mrenica, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Róbert Svitek, Nikolas Gubančok, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Martin Šeliga, Matej Ľupták, Andrej Balciar
Martin Ukrop - Martin Mihalčák, Martin Suchár

 

48. kolo POPRAD - ZVOLEN 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
11:31 Podurujev (Baláži) 1:0
26:32 Pokorný (Šotek) v presilovke 2:0
27:58 Žlnka (F. Mešár, Sokoli) 3:0
38:35 F. Mešár (Sokoli) 4:0
58:59 Vernarec (Nemeš) v presilovke 5:0
Vylúčenia: 6:8 na 2 min, navyše Labus 10+DKZ napádanie rozhodcov. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:28 (10:8, 10:10, 2:10).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 100.
Poprad: Štefan Valluš
Lukáš Labus, Maroš Mešár, René Turan, Ján Lukáč, Peter Harbut, Patrik Baláži, Slavomír Šlosárik
Dominik Pokorný, Alex Šotek, Filip Mešár, Adam Žlnka, Markus Suchý, Patrik Sokoli, Semjon Podurujev, Richard Nemeš, Jakub Vernarec, Branislav Krigovský, Jakub Petrás, Štefan Dlugoš
Zvolen: Dávid Slúka
Marián Čižniar, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Lukáš Mrenica, Martin Petrina
Jakub Debnár, Šimon Mišurda - Róbert Svitek, Nikolas Gubančok, Filip Pecník
Šimon Šimkovič, Marek Bukai - Martin Šeliga, Andrej Balciar
Martin Ukrop - Martin Mihalčák

 

47. kolo L. MIKULÁŠ - MARTIN 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
13:50 Sleziak (Plávka, Gažo) 1:0
22:37 O. Grega v presilovke 1:1
39:30 Nemec (Liška) 2:1
43:43 Plávka (Maňuch) 3:1
53:37 O. Grega (Haško) 3:2
59:30 Nemec (Šimalčík) do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 3:3. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:29 (11:8, 9:12, 15:9).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Tomáš Knižka, Vladimír Wolf.
Divákov: 34.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Vojtech Jánoš, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Matúš Krendželák - Nikolas Stanek, Daniel Josef Dvořák, Nikodém Šulík
Martin: Daniel Ďuriš
Denis Bakala, Erik Haško - Matúš Hlavatý, Branislav Krcho, Ondrej Grega
Lukáš Belica, Andrej Volko - Lukáš Michnáč, Matej Grega, Matúš Ulbricht
Dávid Nátny, Kristián Huba - Adam Čatloš, Kristián Stročka, Tomáš Ďurkovič
Sebastián Ábel, Šimon Vitkovský - Andrej Kubala, Kristián Malík

 

48. kolo L. MIKULÁŠ - MARTIN 6:3 (2:1, 3:2, 1:0)
04:18 Plávka (Šimalčík) 1:0
11:27 Haško (Ulbricht) v presilovke 1:1
19:18 Michalík (Nemec, Feherpataky) 2:1
23:34 Michalík (Nemec, Šimalčík) 3:1
25:13 Čatloš 3:2
26:01 Sleziak (Plávka, Kapičák) 4:2
32:46 O. Grega (Hlavatý, Belica) v presilovke 4:3
37:01 Plávka (Kapičák, Sleziak) v presilovke 5:3
44:34 Sleziak (Nemec, Plávka) 6:3
Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:30 (16:8, 16:9, 5:13).
Rozhodovali: Rastislav Gajan st. - Martin Ordzovenský, Róbert Gavalier.
Divákov: 25.
L. Mikuláš: Jozef Michal Bukas
Róbert Antol, Šimon Nemec - Fedor Feherpataky, Vladimír Šimalčík, Markus Michalík
Lukáš Liška, Michal Kapičák - Mário Maňuch, Patrik Sleziak, Oliver Plávka
Vojtech Jánoš, Ján Gažo - Boris Kuráň, Dominik Pavlák, Tobias Kubaliak
Matúš Krendželák - Nikolas Stanek, Daniel Josef Dvořák, Nikodém Šulík
Martin: Daniel Ďuris (41. Pavol Maťovčík)
Denis Bakala, Andrej Volko - Lukáš Michnáč, Matúš Hlavatý, Matúš Ulbricht
Lukáš Belica, Erik Haško - Kristián Malík, Ondrej Grega, Adam Čatloš
Dávid Nátny, Šimon Vitkovský - Andrej Kubala, Matej Grega, Tomáš Ďurkovič
Kristián Huba - Kristián Stročka, Sebastián Ábel

 

47. kolo NITRA - SLOVAN 1:6 (0:1, 1:3, 0:2)
19:23 Verčík (Géci) 0:1
20:39 Jandák (Bagin, Šramaty) 1:1
24:08 Petráš (Abaffy, Šandor) 1:2
27:48 Ožvald (Nemec) 1:3
35:05 Lukošik 1:4
42:07 Géci (Brúder) 1:5
43:45 Bubica (Černák, Vavruška) 1:6
Vylúčenia: 4:1. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 17:39 (3:18, 8:12, 6:9).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Peter Kiepeš, Juraj Konc ml.
Divákov: 60.
Nitra: Juraj Beržinec (36. Matej Marinov)
Adam Belák, Karol Švajlen - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Jakub Ingeli, Jakub Milo - Michal Šipoš, Ondrej Molnár, Nikita Silčenko
Samuel Kliment, Peter Pejkovič - Oliver Hinca, Viktor Huszár, Adam Sýkora
Jakub Čulák, Zdenko Sedlák - Martin Hašto, Samuel Cápay, Oliver Klejna
Slovan: Ádám Beke
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Peter Šandor
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Dominik Verčík, Oliver Ketner - Libor Nemec, Antonio Ožvald, Mojmir Petras
Jaroslav Samadov - Maximilian Bubica, Tomáš Černák, Viktor Vavruška

 

48. kolo NITRA - SLOVAN 3:2pp (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)
05:17 Jandák (Kliment) 1:0
07:34 Ketner (Šandor) 1:1
10:22 Šipoš v oslabení 2:1
19:38 Petras (Miklovič) 2:2
62:52 Šramaty (Jandák, Švajlen) 3:2
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 25:38 (12:14, 7:8, 5:14 - 1:2).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 50.
Nitra: Juraj Beržinec
Jakub Ingeli, Karol Švajlen - Adrián Jandák, Marek Šramaty, Dávid Bagin
Jakub Milo, Peter Pejkovič - Michal Šipoš, Samuel Cápay, Nikita Silčenko
Adam Belák, Samuel Kliment - Oliver Hinca, Viktor Huszár, Adam Sýkora
Marcel Novák, Jakub Čulák - Martin Hašto, Oliver Klejna, Zdenko Sedlák
Slovan: Oliver Nemec
William Hauser, Lukáš Miklovič - Patrik Abaffy, Richard Petráš, Peter Šandor
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Adam Lukošik, Alex Géci, Ferdinand Tóth
Dominik Verčík, Oliver Ketner - Libor Nemec, Antonio Ožvald, Mojmir Petras
Jaroslav Samadov - Maximilian Bubica, Tomáš Černák, Viktor Vavruška

 

47. kolo DUKLA - SKALICA 3:2sn (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
10:38 Kučera (Čulen) v presilovke 0:1
13:21 Krajč (Petrovický) v presilovke o dvoch 1:1
23:32 Klíma (Jazovskich, Kočka) v presilovke o dvoch 1:2
41:35 Stránský (Vaňo, Krajčovič) 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Sárdi 3:2
Vylúčenia: 9:11 na 2 min, navyše Hagara 10 vrazenie na mantinel, Stránský 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:24 (13:11, 14:6, 18:7 - 2:0).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Andrej Kollár, Róbert Frimmel.
Divákov: 138.
Dukla: Šimon Latkóczy
Ondrej Vereš, Rayen Petrovický - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Juraj Wachal
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Adam Stránský, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Daniel Pisch - Andrej Migila, Daniel Ján Svitač, Christián Kuric
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Marek Wachal, Matúš Zemko, Denis Hagara
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Vladimir Michalčuk, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Michal Kučera, David Kočka, Matej Čulen
David Novák, Dan Tomeček - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Leonard Mikulič
Daniel Michálik - Dominik Rusnák, Richard Hodáň

 

48. kolo DUKLA - SKALICA 4:2 (3:1, 0:0, 1:1)
01:26 J. Wachal (Krajčovič, Vaňo) 1:0
03:30 Sárdi (Krajč, Stránský) 2:0
11:31 Petrovický (Sárdi, Pisch) v presilovke 3:0
19:38 Čulen (Michalčuk, Kočka) v presilovke 3:1
48:34 Vaňo (Krajčovič) 4:1
49:58 Kotvan (Pavelka, Klíma) v presilovke 4:2
Vylúčenia: 6:5. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:22 (17:8, 8:7, 12:7).
Rozhodovali: Mário Krist - Michal Macek, Ivan Gajdošík.
Divákov: 124.
Dukla: Šimon Latkóczy
Rayen Petrovický, Daniel Pisch - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Adam Stránský
Vladimír Kuchárik, Erik Jankovský - Juraj Wachal, Roman Vaňo, Andrej Krajčovič
Šimon Miklovič, Ondrej Vereš - Matej Blicha, Matúš Zemko, Marek Wachal
Šimon Bečár, Ľuboš Pazdera - Andrej Migila, Daniel Ján Svitač, Christián Kuric
Skalica: Adam Rekoš
Maxim Jazovskich, Denis Klíma - Vladimir Michalčuk, Branislav Kotvan, Adam Pavelka
Dominik Cagáň, Maximilián Mikula - Michal Kučera, David Kočka, Matej Čulen
David Novák, Dan Tomeček - Timotej Holub, Lukáš Kuba, Leonard Mikulič
Erik Zaňát, Daniel Michálik - Richard Hodáň, Denis Malík, Dominik Rusnák

 

47. kolo MICHALOVCE - ŽILINA 3:5 (1:2, 0:2, 2:1)
01:56 Stepančenko (Dudurič, Šeba) 1:0
10:40 Mrázik (Faltínek, Šteiniger) 1:1
19:46 Brath (Rehák) v presilovke 1:2
25:33 Faltínek (Mrázik) 1:3
30:59 Lopušon (Hrubo, Brath) v oslabení 1:4
40:52 Opryska (Stripai) 2:4
53:45 Hajnik (Farkaš) 3:4
59:54 Brath (Lopušan) v presilovke do prázdnej brány 3:5
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 45:30 (16:13, 14:10, 15:7).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Andrej Bogdaň, Martin Jobbágy.
Divákov: 40.
Michalovce: Rastislav Hancin
Denis Šulof, Kristián Tomaško - Adam Filip Gavura, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Dávid Hajnik, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Gabriel Cehlár, Matúš Šeba - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Jozef Dudurič
Davyd Ivaščenko, Gregor Štefan Horváth - Dominik Spišák, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Žilina: Samuel Cigánik (2. Jakub Sihelský)
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Jakub Šteiniger
Timofej Dorofejev, Matúš Grbál - Viktor Danylenko, Daniel Ščasník, Tomáš Dudáš
Marek Súkeník - Richard Gašpierik, Lukáš Kubík

 

48. kolo MICHALOVCE - ŽILINA 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
16:48 Dudurič z trestného strieľania 1:0
23:20 Hajnik 2:0
36:17 Ščasník (Danylenko, Dudáš) 2:1
50:20 Lopušan (Brath) 2:2
51:18 Gavura (Farkaš, Hajnik) 3:2
Vylúčenia: 3:0 na 2 min, navyše Myšiak TS hákovanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:42 (10:11, 11:21, 10:10).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Michal Vall, Michal Tomáš.
Divákov: 55.
Michalovce: Rastislav Hancin
Denis Šulof, Matúš Šeba - Adam Filip Gavura, Matej Farkaš, Jakub Ragan
Gabriel Cehlár, Kristián Tomaško - Dávid Hajnik, Erhan Can Opryska, Adam Stripai
Sebastián Štekláč, Simon Čollák - Bogdan Stepančenko, Slavomír Nguyen Tien, Jozef Dudurič
Davyd Ivaščenko, Gregor Štefan Horváth - Dominik Spišák, Jakub Magyar, Dominik Kenderka
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Boris Hrubo - Šimon Lopušan, Samuel Rehák, Mário Brath
Jozef Myšiak, Petr Kráľ - Filip Mrázik, Federico Faltínek, Jakub Šteiniger
Richard Gašpierik, Marek Súkeník - Viktor Danylenko, Daniel Ščasník, Tomáš Dudáš
Lukáš Kubík
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


fagaf

 

Nova Ves !!
14.9.2018 - 12:44
+1


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:51
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 23.3.2019 15:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 23.3.2019 15:51
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7441521265-20999
2San Jose Sharks7536723266-23795
3Winnipeg Jets7436826249-21892
4Nashville Predators7533927223-19790
5Vegas Golden Knights7435727232-20389
6St. Louis Blues7433627219-20286
7Dallas Stars7432630186-18382
8Minnesota Wild7531431202-21879
9Colorado Avalanche7430329235-22578
10Arizona Coyotes7427932198-20878
11Chicago Blackhawks73221031244-26674
12Vancouver Canucks74211132206-22974
13Edmonton Oilers74221134210-24573
14Anaheim Ducks7623836177-23371
15Los Angeles Kings7319739174-23260
Aktualizované: 23.3.2019 15:51
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning75451313298-198120
2Boston Bruins74341120226-18699
3Washington Capitals7534924257-23394
4Toronto Maple Leafs7438625263-22193
5Pittsburgh Penguins7533724253-22491
6New York Islanders74321025206-18291
7Carolina Hurricanes7334626218-20487
8Montreal Canadiens7433628219-21385
9Columbus Blue Jackets7431930223-21884
10Philadelphia Flyers7428830226-24580
11Florida Panthers74231029240-24878
12Buffalo Sabres73191233202-23771
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7522539206-25863
15Detroit Red Wings74161038200-25462
16Ottawa Senators7420543218-27556
Aktualizované: 23.3.2019 15:51
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.3.2019 15:51

Bleskovky

Lulea HF - Växjö Lakers HC 3:1 v play off švédskej ligy

Výsledky prvých zápasov štvrťfinále play off švédskej hokejovej ligy: Färjestad BK – HV 71 1:2 pp /stav série 0:1/, Lulea HF – Växjö Lakers HC 3:1 /stav série 1:0/
včera o 22:25 - TASR

Kärpät Oulu - Ilves Tampere 4:3 pp, Krištof 0+2

V prvom štvrťfinálovom zápase play off fínskej ligy zvíťazili hokejisti Kärpätu Oulu nad Ilves Tampere 4:3 po predĺžení. Dve asistencie v drese domácich si pripísal slovenský útočník Michal Krištof. výsledky: Kärpät Oulu – Ilves Tampere 4:3 pp /za domácich Krištof 0+2, stav série 1:0/, Tappara Tampere – Lukko Rauma 3:2 /stav série 1:0/
včera o 21:15 - TASR

Bern postúpil do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu postúpili do semifinále play off švajčiarskej ligy. V šiestom štvrťfinálovom zápase zvíťazili na ľade Servette Ženeva 3:2 po predĺžení a v celej sérii triumfovali 4:2. štvrťfinále play off - 6. zápasy Langnau - Lausanne 4:2 /stav série: 3:3/ Servette Ženeva - Bern 2:3 pp /stav série: 2:4/ o udržanie: Davos - Fribourg 1:2 Zürich - Rapperswil 1:4
včera o 07:59 - Adrián Danaj / TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
20.3.2019 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
19.3.2019 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
27. 03. 2019
Poprad - B. Bystrica o 18:00

Odohrané zápasy

21. 03. 2019
MichalovceŽilina
2:0REPORT
20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov