Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Nepoznané štatistiky: Rekordné série víťazstiev a prehier jednotlivých tímov

Ešte v sezóne 1996/1997 vytvorila Dukla Trenčín dva rekordy, ktoré platia dodnes. Medzi 4. až 22. kolom vrátane zaznamenala 19 víťazstiev po sebe a medzi 3. až 25. kolom vrátane (plus predohrávané 33. kolo) ťahala sériu 24 zápasov bez prehry po sebe.


Až od sezóny 2006/2007 musel mať každý zápas svojho víťaza. Kým dovtedy sa v prípade nerozhodného výsledku v riadnom hracom čase, respektíve po predĺžení body delili, od tejto sezóny vstúpili do platnosti samostatné nájazdy.

Kým Trenčínu patrí rekord v počte víťazných zápasov v rade, naopak, držiteľom negatívneho ligového rekordu je Kežmarok, ktorý medzi 19. septembrom 2008 až 1. novembrom 2008 prehral po sebe 17 zápasov. Pokiaľ by sme brali do úvahy výsledky tímu Slovensko 20, tak by bolo rekordom 20 prehier zo sezóny 2010/2011.

Aké sú však klubové rekordy jednotlivých tímov? V nasledujúcom prehľade ponúkame okrem najdlhších sérií víťazstiev a prehier súčasných extraligových tímov aj výkony niektorých stabilných účastníkov z minulých rokov ako boli Slovan, Martin či Skalica.

 

KOŠICE
NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 14 VÍŤAZSTIEV:

22.12.2015     KOŠICE    ZVOLEN    3:1 (3:0, 0:1, 0:0)

26.12.2015     PIEŠŤANY  KOŠICE    1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

28.12.2015     KOŠICE    MARTIN    4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

30.12.2015     POPRAD    KOŠICE    2:3 pp (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)

3.1.2016  KOŠICE    TRENČÍN   3:2 sn (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0)

6.1.2016  SKALICA   KOŠICE    3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

8.1.2016  KOŠICE    ŽILINA    3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

10.1.2016 KOŠICE    BANSKÁ BYSTRICA     3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

15.1.2016 NITRA     KOŠICE    1:3 (0:2, 1:1, 0:0)

17.1.2016 ZVOLEN    KOŠICE    0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

19.1.2016 MARTIN    KOŠICE    3:4 sn (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 0:1)

22.1.2016 KOŠICE    PIEŠŤANY  6:2 (0:1, 4:0, 2:1)

29.1.2016 KOŠICE    POPRAD    3:2 sn (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 1:0)

31.1.2016 TRENČÍN   KOŠICE    0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 8 PREHIER:

28.2.2018 POPRAD    KOŠICE    4:2 (1:0, 0:1, 3:1)

2.3.2018  KOŠICE    TRENČÍN   0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

4.3.2018  NITRA     KOŠICE    3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

6.3.2018  KOŠICE    BANSKÁ BYSTRICA     4:5 sn (0:2, 2:0, 2:2, 0:0, 0:1)

9.3.2018  NOVÉ ZÁMKY     KOŠICE    4:2 (2:0, 0:1, 2:1)

11.3.2018 KOŠICE    ZVOLEN    0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

17.3.2018 BANSKÁ BYSTRICA     KOŠICE    3:2 sn (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0)

18.3.2018 BANSKÁ BYSTRICA     KOŠICE    2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

 

TRENČÍN

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 19 VÍŤAZSTIEV:

28.9.1996 SPIŠSKÁ NOVÁ VES    TRENČÍN   0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

1.10.1996 TRENČÍN   MARTIN    5:0 (3:0, 0:0, 2:0)

4.10.1996 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   TRENČÍN   2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

8.10.1996 TRENČÍN   DUBNICA NAD VÁHOM   4:3 (1:1, 3:1, 0:1)

11.10.1996     SLOVAN    TRENČÍN   3:5 (2:1, 0:2, 1:2)

15.10.1996     TRENČÍN   BANSKÁ BYSTRICA     4:2 (3:1, 0:0, 1:1)

18.10.1996     TRENČÍN   NITRA     4:3 (0:2, 2:1, 2:0)

20.10.1996     TRENČÍN   KOŠICE    5:3 (2:0, 2:1, 1:2)

22.10.1996     POPRAD    TRENČÍN   3:5 (1:0, 1:2, 1:3)

25.10.1996     TRENČÍN   SPIŠSKÁ NOVÁ VES    5:1 (1:0, 1:1, 3:0)

13.11.1996     MARTIN    TRENČÍN   0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

15.11.1996     TRENČÍN   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   6:2 (3:1, 2:1, 1:0)

19.11.1996     DUBNICA NAD VÁHOM   TRENČÍN   2:6 (1:1, 0:2, 1:3)

22.11.1996     TRENČÍN   SLOVAN    4:3 (0:1, 2:0, 2:2)

26.11.1996     BANSKÁ BYSTRICA    TRENČÍN   2:7 (2:3, 0:2, 0:2)

30.11.1996     NITRA     TRENČÍN   1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

3.12.1996 KOŠICE    TRENČÍN   2:3 (0:2, 2:1, 0:0)

7.12.1996 TRENČÍN   POPRAD    4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

10.12.1996     SPIŠSKÁ NOVÁ VES   TRENČÍN   1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 8 PREHIER:

15.2.2008 ŽILINA    TRENČÍN   3:1 (1:0, 2:1, 0:0)

17.2.2008 TRENČÍN   SKALICA   5:7 (1:1, 2:1, 2:5)

19.2.2008 KOŠICE    TRENČÍN   6:3 (1:2, 1:0, 4:1)

22.2.2008 TRENČÍN   MARTIN    3:4 sn (2:2, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

24.2.2008 SLOVAN    TRENČÍN   3:2 (2:1, 1:0, 0:1)

1.3.2008  MARTIN    TRENČÍN   4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

2.3.2008  MARTIN    TRENČÍN   5:4 pp (2:1, 1:2, 1:1, 1:0)

5.3.2008  TRENČÍN   MARTIN    2:4 (0:2, 2:1, 0:1)

 

POPRAD

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 10 VÍŤAZSTIEV:

5.3.2006  SLOVAN    POPRAD    3:4 pp (1:0, 1:2, 1:1, 0:1)

10.3.2006 TRENČÍN   POPRAD    1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

11.3.2006 TRENČÍN   POPRAD    0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

14.3.2006 POPRAD    TRENČÍN   3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

15.3.2006 POPRAD    TRENČÍN   2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

26.3.2006 KOŠICE    POPRAD    3:5 (3:3, 0:1, 0:1)

27.3.2006 KOŠICE    POPRAD    2:3 (1:2, 0:0, 1:1)

30.3.2006 POPRAD    KOŠICE    2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

31.3.2006 POPRAD    KOŠICE    2:0 (1:0, 1:0, 0:0)

9.4.2006  POPRAD    ŽILINA    4:3 (1:2, 1:0, 2:1)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 7 PREHIER:

23.2.2016 BANSKÁ BYSTRICA     POPRAD    6:2 (3:1, 1:1, 2:0)

26.2.2016 NITRA     POPRAD    6:3 (3:1, 2:1, 1:1)

28.2.2016 KOŠICE    POPRAD    7:1 (1:0, 3:0, 3:1)

4.3.2016  PIEŠŤANY  POPRAD    4:3 sn (2:2, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)

6.3.2016  POPRAD    MARTIN    0:1 sn (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

13.3.2016 ZVOLEN    POPRAD    3:2 pp (2:0, 0:1, 0:1, 1:0)

14.3.2016 ZVOLEN    POPRAD    1:0 pp (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

 

ZVOLEN

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 12 VÍŤAZSTIEV:

18.9.2012 KOŠICE    ZVOLEN    3:5 (1:0, 1:3, 1:2)

21.9.2012 ŽILINA    ZVOLEN    4:5 sn (2:1, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1)

23.9.2012 ZVOLEN    POPRAD    4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

25.9.2012 PIEŠŤANY  ZVOLEN    3:4 (2:2, 0:0, 1:2)

27.9.2012 SLOVENSKO 20   ZVOLEN    2:3 (0:2, 0:1, 2:0)

28.9.2012 ZVOLEN    TRENČÍN   7:5 (2:0, 2:3, 3:2)

30.9.2012 BANSKÁ BYSTRICA     ZVOLEN    1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

5.10.2012 ZVOLEN    NITRA     5:3 (0:1, 2:0, 3:2)

7.10.2012 MARTIN    ZVOLEN    1:3 (1:1, 0:1, 0:1)

9.10.2012 ZVOLEN    SKALICA   8:3 (1:1, 4:1, 3:1)

14.10.2012     ŽILINA    ZVOLEN    3:5 (1:1, 1:2, 1:2)

19.10.2012     POPRAD    ZVOLEN    2:3 (0:2, 0:1, 2:0)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 12 PREHIER:

10.12.1993     POPRAD    ZVOLEN    4:3 (3:1, 1:1, 0:1)

7.1.1994  ZVOLEN    PREŠOV    4:5 (2:2, 0:2, 2:1)

9.1.1994  MARTIN    ZVOLEN    6:3 (3:1, 2:1, 1:1)

11.1.1994 ZVOLEN    SPIŠSKÁ NOVÁ VES    1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

14.1.1994 KOŠICE    ZVOLEN    9:2 (4:1, 3:1, 2:0)

16.1.1994 ZVOLEN    TRENČÍN   5:8 (0:2, 1:3, 4:3)

18.1.1994 SLOVAN    ZVOLEN    8:0 (1:0, 5:0, 2:0)

21.1.1994 ZVOLEN    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   0:5 kontumačne

25.1.1994 NITRA     ZVOLEN    2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

28.1.1994 ZVOLEN    POPRAD    1:5 (0:0, 0:3, 1:2)

30.1.1994 PREŠOV    ZVOLEN    4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

1.2.1994  ZVOLEN    MARTIN    4:7 (2:1, 2:4, 0:2)

 

SLOVAN

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 15 VÍŤAZSTIEV (2x):

1. SÉRIA:
9.12.2008 SLOVAN    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   5:1 (1:0, 1:0, 3:1)

12.12.2008     POPRAD    SLOVAN    2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

14.12.2008     SLOVAN    ŽILINA    4:3 sn (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 1:0)

15.12.2008     SLOVAN    BANSKÁ BYSTRICA     6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

27.12.2008     SLOVAN    BANSKÁ BYSTRICA     2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

30.12.2008     MARTIN    SLOVAN    2:6 (2:3, 0:2, 0:1)

4.1.2009  SLOVAN    KOŠICE    3:2 (0:1, 3:1, 0:0)

6.1.2009  SLOVAN    ZVOLEN    5:1 (3:1, 0:0, 2:0)

9.1.2009  TRENČÍN   SLOVAN    3:4 pp (1:1, 1:1, 1:1, 0:1)

11.1.2009 KEŽMAROK  SLOVAN    4:5 pp (3:0, 0:3, 1:1, 0:1)

13.1.2009 NITRA     SLOVAN    4:5 sn (0:2, 1:2, 3:0, 0:0, 0:1)

16.1.2009 SLOVAN    SKALICA   6:4 (2:2, 2:2, 2:0)

18.1.2009 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   SLOVAN    1:3 (0:3, 0:0, 1:0)

23.1.2009 SLOVAN    POPRAD    3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

25.1.2009 ŽILINA    SLOVAN    2:5 (1:4, 1:0, 0:1)

2. SÉRIA:

17.9.2009 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   SLOVAN    2:5 (1:3, 1:1, 0:1)

25.9.2009 ZVOLEN    SLOVAN    0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

27.9.2009 SLOVAN    SKALICA   4:2 (1:0, 1:1, 2:1)

2.10.2009 SLOVAN    MARTIN    4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

4.10.2009 KOŠICE    SLOVAN    2:3 (2:1, 0:1, 0:1)

6.10.2009 SLOVAN    ŽILINA    4:2 (1:0, 0:2, 3:0)

9.10.2009 NITRA     SLOVAN    3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

11.10.2009     SLOVAN    TRENČÍN   2:1 sn (0:0, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0)

16.10.2009     BANSKÁ BYSTRICA    SLOVAN    0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

18.10.2009     SLOVAN    SPIŠSKÁ NOVÁ VES    7:0 (1:0, 2:0, 4:0)

23.10.2009     SLOVAN    SLOVENSKO 20   12:2 (5:0, 3:2, 4:0)

25.10.2009     POPRAD    SLOVAN    3:4 (2:1, 1:2, 0:1)

27.10.2009     SLOVAN    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

1.11.2009 SLOVAN    ZVOLEN    4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

12.11.2009     SKALICA   SLOVAN    3:5 (0:2, 0:3, 3:0)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 7 PREHIER:

2.11.2010 ZVOLEN    SLOVAN    3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

5.11.2010 SLOVAN    MARTIN    1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

7.11.2010 TRENČÍN   SLOVAN    3:2 (0:2, 3:0, 0:0)

15.11.2010     SLOVAN    SKALICA   2:6 (0:2, 1:1, 1:3)

19.11.2010     BANSKÁ BYSTRICA    SLOVAN    4:2 (2:1, 1:1, 1:0)

21.11.2010     SLOVAN    POPRAD    4:5 pp (1:2, 2:1, 1:1, 0:1)

26.11.2010     KOŠICE    SLOVAN    5:4 sn (2:2, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0)

 

BANSKÁ BYSTRICA

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 13 VÍŤAZSTIEV:

25.10.2009     BANSKÁ BYSTRICA    MARTIN    3:2 sn (0:0, 2:1, 0:1, 0:0, 1:0)

27.10.2009     KOŠICE    BANSKÁ BYSTRICA     4:6 (0:3, 3:2, 1:1)

30.10.2009     BANSKÁ BYSTRICA    ŽILINA    4:3 (1:0, 1:2, 2:1)

1.11.2009 NITRA     BANSKÁ BYSTRICA     5:6 sn (1:2, 0:3, 4:0, 0:0, 0:1)

13.11.2009     BANSKÁ BYSTRICA    TRENČÍN   4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

17.11.2009     SPIŠSKÁ NOVÁ VES   BANSKÁ BYSTRICA     1:4 (0:2, 1:2, 0:0)

20.11.2009     BANSKÁ BYSTRICA    SLOVENSKO 20   6:1 (1:1, 4:0, 1:0)

22.11.2009     POPRAD    BANSKÁ BYSTRICA     3:4 pp (0:1, 1:0, 2:2, 0:1)

27.11.2009     BANSKÁ BYSTRICA    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   4:3 (0:0, 3:2, 1:1)

29.11.2009     SLOVAN    BANSKÁ BYSTRICA     3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

3.12.2009 ZVOLEN    BANSKÁ BYSTRICA     1:6 (0:1, 0:3, 1:2)

6.12.2009 BANSKÁ BYSTRICA     SKALICA   4:3 (3:1, 0:0, 1:2)

8.12.2009 MARTIN    BANSKÁ BYSTRICA     2:5 (1:0, 1:2, 0:3)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 7 PREHIER:

1.2.2011  TRENČÍN   BANSKÁ BYSTRICA     4:1 (0:0, 1:0, 3:1)

4.2.2011  BANSKÁ BYSTRICA     SKALICA   0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

15.2.2011 POPRAD    BANSKÁ BYSTRICA     3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

18.2.2011 SLOVAN    BANSKÁ BYSTRICA     3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

20.2.2011 BANSKÁ BYSTRICA     KOŠICE    2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

26.2.2011 BANSKÁ BYSTRICA     ZVOLEN    3:5 (1:1, 2:1, 0:3)

27.2.2011 BANSKÁ BYSTRICA     ZVOLEN    3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

 

NITRA

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 11 VÍŤAZSTIEV:

24.10.2014     NITRA     TRENČÍN   3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

26.10.2014     SKALICA   NITRA     1:8 (0:4, 1:2, 0:2)

28.10.2014     NITRA     MARTIN    4:2 (3:2, 0:0, 1:0)

31.10.2014     POPRAD    NITRA     3:4 (2:1, 1:2, 0:1)

2.11.2014 NITRA     PIEŠŤANY  3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

12.11.2014     ŽILINA    NITRA     2:3 sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)

14.11.2014     NITRA     KOŠICE    3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

16.11.2014     ZVOLEN    NITRA     0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

18.11.2014     NITRA     BANSKÁ BYSTRICA     5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

21.11.2014     TRENČÍN   NITRA     4:7 (1:3, 1:1, 2:3)

23.11.2014     NITRA     SKALICA   6:3 (0:1, 5:1, 1:1)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 9 PREHIER (2x):

1. SÉRIA:

27.1.2008 NITRA     KOŠICE    2:4 (0:1, 0:2, 2:1)

29.1.2008 NITRA     ŽILINA    2:5 (0:2, 2:2, 0:1)

1.2.2008  SKALICA   NITRA     8:3 (4:0, 3:1, 1:2)

12.2.2008 NITRA     MARTIN    4:7 (1:3, 2:1, 1:3)

15.2.2008 SLOVAN    NITRA     4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

17.2.2008 KOŠICE    NITRA     3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

19.2.2008 ŽILINA    NITRA     6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

22.2.2008 NITRA     SKALICA   2:6 (0:1, 0:2, 2:3)

24.2.2008 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   NITRA     5:1 (1:1, 1:0, 3:0)

2. SÉRIA:

18.11.2011     MARTIN    NITRA     2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

20.11.2011     NITRA     SKALICA   0:3 (0:0, 0:3, 0:0)

22.11.2011     TRENČÍN   NITRA     6:3 (2:0, 2:1, 2:2)

25.11.2011     POPRAD    NITRA     2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

27.11.2011     NITRA     ZVOLEN    4:5 sn (1:1, 1:3, 2:0, 0:0, 0:1)

2.12.2011 SLOVAN    NITRA     4:3 (1:0, 1:1, 2:2)

4.12.2011 NITRA     ŽILINA    1:5 (0:0, 0:2, 1:3)

6.12.2011 KOŠICE    NITRA     6:3 (1:1, 3:1, 2:1)

9.12.2011 BANSKÁ BYSTRICA     NITRA     6:3 (2:1, 3:2, 1:0)

 

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 6 VÍŤAZSTIEV (2x):

1. SÉRIA:

19.10.2008     SLOVENSKO 20   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   1:7 (1:3, 0:1, 0:3)

21.10.2008     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   POPRAD    4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

24.10.2008     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   SKALICA   4:3 (3:3, 1:0, 0:0)

28.10.2008     ŽILINA    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   3:6 (2:2, 0:0, 1:4)

31.10.2008     POPRAD    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   2:3 (1:1, 1:2, 0:0)

11.11.2008     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   ŽILINA    3:0 (2:0, 1:0, 0:0)

2. SÉRIA:

17.3.2017 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   DETVA     4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

19.3.2017 TRENČÍN   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   3:4 pp (2:1, 1:1, 0:1, 0:1)

21.3.2017 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   SKALICA   3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

24.3.2017 DETVA     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

26.3.2017 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   TRENČÍN   3:2 pp (0:2, 0:0, 2:0, 1:0)

28.3.2017 SKALICA   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   2:4 (0:1, 2:2, 0:1)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 11 PREHIER (2x):

1. SÉRIA:

28.10.2007     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   SLOVAN    2:6 (1:2, 1:2, 0:2)

30.10.2007     SKALICA   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

2.11.2007 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   NITRA     4:5 (1:2, 1:2, 2:1)

13.11.2007     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   ŽILINA    4:5 (1:2, 2:1, 1:2)

16.11.2007     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   POPRAD    1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

18.11.2007     ZVOLEN    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   4:1 (0:1, 1:0, 3:0)

20.11.2007     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   MARTIN    1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

23.11.2007     TRENČÍN   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

25.11.2007     SLOVENSKO 20   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

27.11.2007     NITRA     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   5:2 (2:0, 3:0, 0:2)

30.11.2007     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   KOŠICE    3:4 pp (1:2, 1:0, 1:1, 0:1)

2. SÉRIA:

1.12.2017 NITRA     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   3:2 pp (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)

3.12.2017 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   POPRAD    3:4 pp (0:0, 2:1, 1:2, 0:1)

8.12.2017 BANSKÁ BYSTRICA     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   4:1 (2:0, 1:0, 1:1)

10.12.2017     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   ŽILINA    2:3 (2:2, 0:1, 0:0)

20.12.2017     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   TRENČÍN   1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

22.12.2017     KOŠICE    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   3:2 sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 1:0)

26.12.2017     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   NOVÉ ZÁMKY     3:4 pp (0:1, 2:2, 1:0, 0:1)

28.12.2017     ZVOLEN    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   4:2 (0:0, 1:1, 3:1)

30.12.2017     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   DETVA     0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

3.1.2018  LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   NITRA     1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

6.1.2018  POPRAD    LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

 

MARTIN

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 7 VÍŤAZSTIEV (2x):

1. SÉRIA:

23.1.2007 MARTIN    SKALICA   3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

26.1.2007 SLOVAN    MARTIN    1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

30.1.2007 POPRAD    MARTIN    2:3 (1:0, 0:0, 1:3)

2.2.2007  MARTIN    ZVOLEN    8:3 (1:1, 4:0, 3:2)

4.2.2007  ŽILINA    MARTIN    2:4 (1:0, 0:3, 1:1)

11.2.2007 MARTIN    NITRA     4:0 (3:0, 1:0, 0:0)

13.2.2007 MARTIN    TRENČÍN   2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

2. SÉRIA:

30.10.2011     MARTIN    BANSKÁ BYSTRICA     5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

4.11.2011 MARTIN    POPRAD    3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

6.11.2011 MARTIN    SKALICA   5:4 sn (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0)

15.11.2011     TRENČÍN   MARTIN    1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

18.11.2011     MARTIN    NITRA     2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

20.11.2011     ZVOLEN    MARTIN    2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

22.11.2011     MARTIN    SLOVAN    3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 12 PREHIER:

28.9.2014 MARTIN    ZVOLEN    2:5 (1:5, 1:0, 0:0)

30.9.2014 TRENČÍN   MARTIN    3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

3.10.2014 MARTIN    NITRA     1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

5.10.2014 PIEŠŤANY  MARTIN    5:2 (1:1, 2:1, 2:0)

10.10.2014     MARTIN    KOŠICE    2:3 pp (1:1, 1:0, 0:1, 0:1)

12.10.2014     BANSKÁ BYSTRICA    MARTIN    2:1 pp (1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

14.10.2014     MARTIN    SKALICA   3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

17.10.2014     POPRAD    MARTIN    4:1 (2:1, 0:0, 2:0)

19.10.2014     MARTIN    ŽILINA    1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

24.10.2014     ZVOLEN    MARTIN    4:2 (0:1, 2:0, 2:1)

26.10.2014     MARTIN    TRENČÍN   2:3 sn (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1)

28.10.2014     NITRA     MARTIN    4:2 (3:2, 0:0, 1:0)

 

ŽILINA

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 8 VÍŤAZSTIEV:

20.2.2009 ŽILINA    SLOVENSKO 20   7:2 (2:1, 3:0, 2:1)

22.2.2009 MARTIN    ŽILINA    3:4 pp (2:0, 0:2, 1:1, 0:1)

24.2.2009 ŽILINA    BANSKÁ BYSTRICA     7:3 (4:1, 1:1, 2:1)

27.2.2009 NITRA     ŽILINA    1:5 (0:1, 0:2, 1:2)

1.3.2009  ŽILINA    KEŽMAROK  1:0 pp (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

6.3.2009  ŽILINA    POPRAD    2:1 sn (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 1:0)

8.3.2009  NITRA     ŽILINA    3:4 sn (1:1, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

13.3.2009 KEŽMAROK  ŽILINA    3:7 (2:1, 1:6, 0:0)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 12 PREHIER:

23.1.2015 PIEŠŤANY  ŽILINA    3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

25.1.2015 KOŠICE    ŽILINA    4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

27.1.2015 BANSKÁ BYSTRICA     ŽILINA    3:1 (2:0, 1:0, 0:1)

1.2.2015  ŽILINA    POPRAD    1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

8.2.2015  SKALICA   ŽILINA    6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

11.2.2015 NITRA     ŽILINA    7:1 (2:0, 3:1, 2:0)

13.2.2015 ZVOLEN    ŽILINA    3:2 sn (2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0)

15.2.2015 ŽILINA    TRENČÍN   4:5 sn (2:2, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)

17.2.2015 MARTIN    ŽILINA    1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

20.2.2015 ŽILINA    PIEŠŤANY  3:4 (0:1, 2:0, 1:3)

22.2.2015 KOŠICE    ŽILINA    5:3 (2:2, 2:0, 1:1)

24.2.2015 ŽILINA    BANSKÁ BYSTRICA     4:5 sn (2:1, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1)

 

SKALICA

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 8 VÍŤAZSTIEV:

18.9.1998 SKALICA   ZVOLEN    7:1 (1:1, 3:0, 3:0)

22.9.1998 POPRAD    SKALICA   1:5 (1:1, 0:3, 0:1)

25.9.1998 SKALICA   PREŠOV    7:1 (1:1, 2:0, 4:0)

29.9.1998 MARTIN    SKALICA   2:5 (0:1, 0:2, 2:2)

2.10.1998 SKALICA   NITRA     2:1 (0:1, 0:0, 2:0)

6.10.1998 BANSKÁ BYSTRICA     SKALICA   1:7 (1:4, 0:3, 0:0)

8.10.1998 SKALICA   SPIŠSKÁ NOVÁ VES    5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

13.10.1998     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   SKALICA   0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 14 PREHIER:

26.9.2006 KOŠICE    SKALICA   7:0 (2:0, 2:0, 3:0)

29.9.2006 MARTIN    SKALICA   13:2 (5:1, 3:1, 5:0)

1.10.2006 SKALICA   NITRA     2:3 sn (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)

6.10.2006 ZVOLEN    SKALICA   2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

8.10.2006 TRENČÍN   SKALICA   5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

10.10.2006     SKALICA   LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   1:4 (0:0, 0:2, 1:2)

13.10.2006     SLOVAN    SKALICA   7:1 (4:0, 1:1, 2:0)

15.10.2006     SKALICA   POPRAD    1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

17.10.2006     ŽILINA    SKALICA   5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

20.10.2006     SKALICA   KOŠICE    2:3 sn (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1)

22.10.2006     SKALICA   MARTIN    3:6 (1:1, 2:4, 0:1)

27.10.2006     NITRA     SKALICA   4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

29.10.2006     ZVOLEN    SKALICA   6:3 (0:2, 4:1, 2:0)

31.10.2006     SKALICA   TRENČÍN   1:3 (0:1, 0:1, 1:1)

 

DETVA

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 5 VÍŤAZSTIEV (2x):

1. SÉRIA:

28.1.2018 DETVA     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   6:3 (1:1, 1:1, 4:1)

30.1.2018 NOVÉ ZÁMKY     DETVA     1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

2.2.2018  POPRAD    DETVA     0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

4.2.2018  DETVA     BANSKÁ BYSTRICA     6:5 (2:3, 2:0, 2:2)

7.2.2018  ŽILINA    DETVA     4:5 pp (2:1, 1:1, 1:2, 0:1)

2. SÉRIA:

28.12.2018     DETVA     ZVOLEN    6:5 pp (2:2, 2:1, 1:2, 1:0) 

30.12.2018     DETVA     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   4:2 (0:1, 2:0, 2:1) 

4.1.2019  MIŠKOVEC  DETVA     1:2 (0:0, 1:1, 0:1)

6.1.2019  DETVA     NOVÉ ZÁMKY     5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

8.1.2019  DETVA     MIŠKOVEC  2:1 sn (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 15 PREHIER:

8.9.2017  KOŠICE    DETVA     1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

10.9.2017 DETVA     NOVÉ ZÁMKY     2:3 pp (1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

15.9.2017 ZVOLEN    DETVA     5:4 (1:2, 2:2, 2:0)

17.9.2017 NITRA     DETVA     5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

22.9.2017 DETVA     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

24.9.2017 POPRAD    DETVA     4:1 (1:0, 1:0, 2:1)

29.9.2017 DETVA     BANSKÁ BYSTRICA     0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

1.10.2017 ŽILINA    DETVA     5:2 (0:0, 3:1, 2:1)

3.10.2017 SLOVENSKO 20   DETVA     4:1 (1:1, 1:0, 2:0)

6.10.2017 DETVA     TRENČÍN   0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

8.10.2017 DETVA     KOŠICE    2:3 (2:1, 0:2, 0:0)

13.10.2017     NOVÉ ZÁMKY     DETVA     3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

15.10.2017     DETVA     ZVOLEN    0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

20.10.2017     DETVA     NITRA     0:7 (0:3, 0:2, 0:2)

22.10.2017     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   DETVA     6:2 (2:0, 1:0, 3:2)

 

NOVÉ ZÁMKY

NAJDLHŠIA SÉRIA VÍŤAZSTIEV – 4 VÍŤAZSTVÁ (5X):

1. SÉRIA:

13.10.2017     NOVÉ ZÁMKY     DETVA     3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

15.10.2017     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   NOVÉ ZÁMKY     1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

17.10.2017     SLOVENSKO 20   NOVÉ ZÁMKY     1:3 (0:2, 1:1, 0:0)

20.10.2017     NOVÉ ZÁMKY     POPRAD    5:0 (1:0, 2:0, 2:0)

2. SÉRIA:

19.1.2018 DETVA     NOVÉ ZÁMKY     0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

21.1.2018 NOVÉ ZÁMKY     LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ   3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

26.1.2018 POPRAD    NOVÉ ZÁMKY     3:4 sn (1:1, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1)

28.1.2018 NOVÉ ZÁMKY     BANSKÁ BYSTRICA     3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

3. SÉRIA:

11.9.2018 NOVÉ ZÁMKY     SLOVENSKO 20   3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

14.9.2018 MAC BUDAPEŠŤ   NOVÉ ZÁMKY     1:7 (1:2, 0:2, 0:3)

16.9.2018 NOVÉ ZÁMKY     NITRA     4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

18.9.2018 ŽILINA    NOVÉ ZÁMKY     2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

4. SÉRIA:

21.12.2018     NOVÉ ZÁMKY     TRENČÍN   3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

23.12.2018     NOVÉ ZÁMKY     MAC BUDAPEŠŤ   3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

26.12.2018     NITRA     NOVÉ ZÁMKY     3:4 pp (0:0, 1:2, 2:1, 0:1)

28.12.2018     NOVÉ ZÁMKY     ŽILINA    6:0 (1:0, 2:0, 3:0)

5. SÉRIA:

20.1.2019 MAC BUDAPEŠŤ   NOVÉ ZÁMKY     0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

25.1.2019 NOVÉ ZÁMKY     NITRA     2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

27.1.2019 TRENČÍN   NOVÉ ZÁMKY     1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

29.1.2019 NOVÉ ZÁMKY     POPRAD    5:2 (1:1, 1:0, 3:1)

NAJDLHŠIA SÉRIA PREHIER – 5 PREHIER (5x)

 

 

Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Slovensko Extraliga

47 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.11.2019 03:03
TímZSkóreB
1.Slovan2274:4052
2.B. Bystrica2055:3441
3.Košice2160:4639
4.Zvolen2060:4736
5.Trenčín2063:5133
6.Miškovec2053:4530
7.Michalovce2048:5330
8.Detva2157:6127
9.Poprad2051:5526
10.Nitra2050:5526
11.Budapešť2061:7724
12.L. Mikuláš2134:7419
13.N. Zámky2150:7816
TímZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava 2014042103:5346
2.Topoľčany191240366:4444
3.Martin191121577:5938
4.Dubnica191021671:6035
5.Sp.Nová Ves201110876:6935
6.Skalica20822872:6130
7.Žilina208111051:5427
8.Levice217021267:9423
9.P.Bystrica204111452:8415
10.Trnava204011559:9313
11.SR 186000613:370
Aktualizované: 17.11.2019 20:00
nadstavba AZVVPPPPSkóreB
1.Nitra2200010:46
2.B. Bystrica211007:45
3.Poprad2101014:1124
4.Košice2010111:142
5.Zvolen200114:71
6.Dukla200024:100
nadstavba BZVVPPPPSkóreB
1.Žilina220008:46
2.Trnava210105:54
3.Martin210016:43
4.Skalica210014:63
5.Slovan201015:52
6.P. Bystrica200024:80
Aktualizované: 17.11.2019 20:30
TímZVVPPPPSkóreB
1.Košice221721285:3656
2.Nitra241521696:5250
3.Poprad221413476:5047
4.Púchov221414390:4845
5.Trnava221321683:4944
6.Dukla221212773:4940
7.Slovan241131978:6340
8.B. Bystrica221120970:4637
9.Michalovce229011251:7728
10.Martin227221159:7627
11.Spišská225111551:8518
12.Skalica225111539:8018
13.Žilina223111735:9712
14.L. Mikuláš220112030:1080
Aktualizované: 17.11.2019 19:16
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.11.2019 01:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 18.11.2019 01:37
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.11.2019 01:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 18.11.2019 01:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 18.11.2019 01:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 18.11.2019 01:37

Bleskovky

Jurčo dvoma gólmi prispel k triumfu Bakersfieldu

Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa veľkou mierou podieľal na víťazstve Bakersfieldu na ľade Colorada Eagles 3:2 v AHL. Dvadsaťšesťročný útočník strelil v noci na nedeľu dva góly, vrátane víťazného a stal sa prvou hviezdou duelu. Najprv 40. minúte vyrovnal, v úvode tretej tretiny rozhodol víťazstve Condors.
včera o 11:07 - TASR

Daňo asistoval v AHL, jeho Cleveland však prehral v Syracuse

Slovenský hokejista Marko Daňo si pripísal asistenciu v zápase AHL. V noci na nedeľu však jeho Cleveland prehral na ľade Syracuse Crunch 2:4. Daňo prihral na druhý gól hostí. V tejto sezóne má na konte šesť bodov (0+6).
včera o 08:39 - TASR

Rapperswill - Fribourg 9:4 vo švajčiarskej lige

Hokejisti Rapperswillu zvíťazili v sobotňajšom zápase najvyššej švajčiarskej súťaže na domácom ľade nad Fribourgom vysoko 9:4. NLA - sobota: Ambri-Piotta - Lausanne 1:2 pp, Bern - Zürich 2:1, Biel - Zug 1:2, Davos - Ženeva 2:3, Lugano - Langnau 1:2, Rapperswill - Fribourg 9:4.
16.11.2019 22:10 - TASR

Lulea - Oskarshamn 3:0 vo švédskej lige

Hokejisti Luley zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej Elitserien nad Oskarshamnom 3:0. výsledky: Leksand - HV 71 0:4, Linköping - Djurgarden 4:2, Lulea - Oskarshamn 3:0, Vaxjö - Färjestad 3:2 pp, Btynäs - Skelleftea 6:4, Örebro - Malmö 3:2, Rögle - Frölunda 2:1 pp.
16.11.2019 20:41 - TASR

Augsburg - Mannheim 4:1 v nemeckej lige

Hokejisti Augsburgu zvíťazili v piatkovom domácom zápase nemeckej ligy nad Mannheimom 4:1. DEL - piatok: Augsburg - Mannheim 4:1, Bremerhaven - Eisbären Berlín 2:3, Iserlohn - Ingolstadt 2:3, Mníchov - Norimberg 3:4 pp, Schweninngen - Kolín nad Rýnom 4:5, Straubing - Krefeld 5:3.
15.11.2019 22:15 - TASR

Lausanne - Biel 2:3 vo švajčiarskej lige

Hokejisti Bielu zvíťazili v piatkovom zápase najvyššej švajčiarskej súťaže na ľade Lausanne 3:2. NLA - piatok: Fribourg - Ambri-Piotta 4:2, Langnau - Bern 3:1, Lausanne - Biel 2:3, Zug - Davos 4:5.
15.11.2019 22:14 - TASR

Obranca Calgary Brodie skolaboval na tréningu, už ho pustili z nemocnice

Hokejový obranca T.J. Brodie z klubu NHL Calgary Flames skolaboval počas štvrtkového tréningu v Scotiabank Saddledome a museli ho previezť do miestnej nemocnice. Tam ho vyšetrili a následne prepustili do domácej liečby. Nepríjemný moment sa udial približne v pätnástej minúte tréningu.
15.11.2019 09:38 - TASR

Tipsportligisti si uctia obete tragickej nehody

Kluby a hráči hokejovej Tipsport Ligy si uctia pamiatku obetí stredajšej tragickej nehody autobusu pri obci Malanta neďaleko Nitry. Piatkové zápasy 21. kola TL sa uskutočnia podľa plánu, pred ich začiatkom si po štátnej hymne SR hráči, tréneri i fanúšikovia na štadiónoch uctia pamiatku obetí minútou ticha. Hokejisti na stretnutia nastúpia s čiernymi páskami.
14.11.2019 14:03 - TASR

Sobotka bude Buffalu chýbať štyri až šesť týždňov

Štyri až šesť týždňov bude tímu zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres chýbať český útočnik Vladimír Sobotka. Dôvodom je nešpecifikované zranenie v dolnej časti tela. Sobotka sa zranil pri súboji s Nikitom Kučerovom z Tampy Bay v piatkovom dueli profiligy v Štokholme.
13.11.2019 18:59 - TASR

Bývalý hráč Slovana Jeglič sa upísal Mladej Boleslavi

Slovinský reprezentačný útočník Žiga Jeglič sa stal novou posilou českého extraligového klubu BK Mladá Boleslav, s ktorým v stredu podpísal zmluvu do konca sezóny. Tridsaťjedenročný hokejista naposledy hral za konkurenčný Zlín.
13.11.2019 11:55 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

18. 11. 2019
Budapešť - Michalovce o 19:00
19. 11. 2019
Košice - L. Mikuláš o 17:30
22. 11. 2019
B. Bystrica - Budapešť o 17:30
Michalovce - Trenčín o 17:30
Košice - Poprad o 17:30
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

17. 11. 2019
SlovanNitra
4:1REPORT
MiškovecKošice
3:1REPORT
L. MikulášDetva
2:3REPORT
TrenčínBudapešť
9:2REPORT
N. ZámkyMichalovce
5:6REPORT
B. BystricaZvolen
1:2REPORT

Najviac bodov

Tomáš ZigoSBA25 bodov
2.Abdul J.SBA25
3.Chovan M.KOS24
4.Mikyska J.TRE24
5.Haščák M.KOS23

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS15 gólov
2.Sýkora J.DEV13
3.Bonis K.ZVO13
4.Zigo T.SBA13
5.Langkow C.MAC12

Najlepší brankár

Patrik RomančíkLMI94.56 perc
2.Tomek M.TRE94.46 %
3.Adorján A.MIS94.17 %
4.Beskorowany T.BBY93.93 %
5.Košarišťan A.KOS93.6 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
KB Sports