Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Slovan v KHL - rozpis zápasov

Program Slovana Bratislava v základnej časti KHL v sezóne 2012/2013:


Časy všetkých zápasov sú v CET, resp. v CEST. 

Slovan Bratislava - Donbass Doneck 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Góly: 2. Kytnár (Bartovič), 24. M. Bakoš (Lipiansky) - 17. Beluchin (Pilař), 40. Tuppurainen (Kiiskinen), 44. Obšut (Tuppurainen), 56. Pettersson (Kašpar)
Vylúčení: 2:5 na 2 min, presilovky 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Naumov, Anisimov - Micheľ, Sičalov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2:3 po samostatných nájazdoch (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 28. Bližňák (Michel Miklík, Štajnoch), 55. Michel Miklík (Vondrka, Bližňák) - 1. Indrašis (Karsums), 38. Karsums (K. Redlihs), rozhodujúci sam. nájazd Schremp
Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Zacharov, Čerenkov - Sivov, Šeľanin (všetci Rus.), 8034 divákov

HC Slovan Bratislava - Spartak Moskva 2:1 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 58. L. Hudáček (Šatan), rozhodujúci sam. nájazd Šatan - 40. Šefer (Juňkov, Gubin)
Vylúčení: 6:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Vasilev, Segejev - Michajevič, Nesterov (všetci Rus.), 10 055 divákov

Viťaz Čechov - HC Slovan Bratislava 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Góly: 12. L. Hudáček (Boumedienne, Lipiansky), 18. Vondrka (Michel Miklík), 31. Lipiansky (Šatan, Sigalet)
Vylúčení: 6:4 na 2 min, navyše: Trevor Gillies (Čechov) 5+10 min za napadnutie bez puku a vyprovokovanie bitky, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Soin, Ščeňov - Metalnikov, Sirotkin, 2900 divákov.

Dinamo Minsk - HC Slovan Bratislava 4:3 (1:2, 1:0, 2:1)
Góly: 14. Krajíček (Laine, Irgl), 34. Laine (Drozd, Corso), 43. Laine (Stas, Irgl), 50. Murphy (Stapleton) - 4. Vondrka (Bližňák), 12. L. Hudáček (Lipiansky, Šatan), 60. Sigalet (A. Šťastný)
Vylúčení: 7:6 na 2 min, navyše: Denisov (Minsk) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Dejev, Cyplakov - Michajevič, Nesterov (všetci Rus.), 15 005 divákov.

HC Slovan Bratislava - SKA Petrohrad 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Góly: 3. Bližňák (Vondrka), 14. T. Mikúš (A. Šťastný), 57. Šatan (Štajnoch, Ďatelinka), 58. Bartovič (Kukumberg) - 8. P. Thoresen (Maartensson, Kalinin), 26. Průcha (P. Thoresen)
Vylúčení: 7:7 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Beľajev, Ravodin - Majtak, Pronskich (všetci Rus.), 10 055 divákov.

HC Slovan Bratislava - Avangard Omsk 4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
Gól: 9. Šatan (T. Mikúš), 24. Vondrka (Bližňák, Michel Miklík), 26. Ľ. Višňovský (L. Hudáček), 51. L. Hudáček (Sigalet, Šatan) - 27. Záborský (Belov, Popov), 31. Popov
Vylúčení: 5:5 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bondar, Bulanov - Metľnikov, Sirotkin (všetci Rus.), 10 055 divákov

HC Slovan Bratislava - Barys Astana 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Góly: 9. Michel Miklík (Vondrka), 14. M. Daňo (A. Šťastný), 23. Vondrka (Bližňák), 47. Bližňák (Vondrka, Švarný) - 22. Antropov (Upper), 45. Boyd (Dawes, Bochenski)
Vylúčení: 9:6 na 2 min, navyše: 19. Lipiansky 5+DKZ za nebezpečnú hru vysokou hokejkou, 34. Štajnoch 5 min za hrubosť - 34. Antropov 5 min za hrubosť, presilovky: 0:1, oslabenia: 2:0, rozhodovali: Dejev, Komarov - Misjur, Raming (všetci Rus.), 10 055 divákov.

HC Slovan Bratislava - Jugra Chanty-Mansijsk 4:3 po sam. nájazdoch (0:2, 2:0, 1:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 21. Ölvecký (Ľ. Višňovský, Janus), 32. Michel Miklík (Bartovič, Švarný), 46. Vondrka (Ölvecký, Tabaček), rozhodujúci sam. nájazd premenil Šatan - 2. Sitnikov (Skorochodov), 18. Chlyncev (Alexej Medvedev, Bočarov), 41. Skorochodov (Sitnikov)

Metallurg Magnitogorsk - Slovan Bratislava 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Góly: 5. Lisin (Mišarin, C. O´Reilly), 28. Moziakin (C. O´Reilly), 54. Jakubov (Birjukov) - 47. L. Hudáček (Šatan), 48. A. Šťastný (Dravecký, M. Daňo).
Vylúčení: 3:4 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bulanov, Buturlin - Koposov, Otmachov (všetci Rus.)

Traktor Čeľabinsk - Slovan Bratislava 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Góly: 9. Jakuceňa (Belov), 26. Antipov (Suglobov, Panov), 35. Suglobov (Panov, Antipov) - 34. Šatan (Vondrka)
Vylúčení: 5:5 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Naumov, Ščeniov - Lazarev, Golovliov (všetci Rus.), 7500 divákov

Avtomobilist Jekaterinburg - Slovan Bratislava 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Gól: 27. L. Hudáček (J. Tabaček)
Vylúčení: 12:10 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Odiňš (Lot.), Belov - Pavlov, Maťuša (všetci Rus.), 3000 divákov

HC Slovan Bratislava - Dinamo Moskva 2:3 (0:2, 1:0, 1:1)
Góly: 28. Šatan, 55. Šatan (Bližňák, Sekera) - 6. Kokarev (Ovečkin, F. Novák), 15. Ovečkin (Anisin), 42. Šafigulin (Kvapil)
Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Belov, Gusev - Gordenko, Marfionov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Neftechimik Nižnekamsk - HC Slovan Bratislava 4:5 po sam. nájazdoch (1:1, 2:1, 1:2 - 0:0, 0:1)
Góly: 11. Mamašev (Jakupov, P. Koukal), 21. Jakupov (P. Koukal, Mamašev), 29. Netík (Selujanov, Mamašev), 54. Osala (J. Blochin, Milovzorov) - 14. Michel Miklík (Lipiansky), 24. Šatan (Vondrka), 46. Ölvecký (A. Šťastný), 59. Bližňák, rozhodujúci sam. nájazd Michel Miklík
Vylúčení: 3 - 5 na 2 min, presilovky: 3:1, oslabenia 0:0, 5500 divákov

Salavat Julajev Ufa - HC Slovan Bratislava 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 44. Kirill Koľcov, 52. Pihlström (Chlystov), rozhodujúci sam. nájazd Chlystov - 34. M. Bakoš (T. Mikúš, J. Tabaček), 59. Ľ. Višňovský (Šatan, Vondrka)
Vylúčení: 4:6 na 2 min, navyše: Marko Daňo (Slovan) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:0, oslabenia 1:0, rozhodovali: Bulanov, Ravodin - Goľak, Deďuľa, 7950 divákov

Ak Bars Kazaň - Slovan Bratislava 2:3 po sam. nájazdoch (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 17. Immonen (Pesonen), 57. Obuchov (Pesonen, Immonen) - 10. Marko Daňo (M. Bakoš, A. Šťastný), 40. Štajnoch (Sekera, Ölvecký), rozhodujúci sam. nájazd: Šatan
Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Bukin, Buturlin - Sazonov, Morozov (všetci Rus.), 3090 divákov

Severstaľ Čerepovec - HC Slovan Bratislava 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
Góly: 13. Laakso (M. Lehtonen, Wandell), 23. Kazionov (M. Lehtonen, Wandell), 25. Gimbatov (Fedosejev, Kiselevič), 42. Berdnikov (Nurtdinov), 46. Kazionov (Šipačov), 53. M. Lehtonen (Wandell, Stoľarov)
Vylúčení: 8:8 na 2 min, navyše Ölvecký (Slovan) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gusev, Olenin - Metaľnikov, Sirotkin (všetci Rus.), 3193 divákov

HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
Góly: 25. Ľ. Višňovský (L. Hudáček, Michel Miklík), 30. Šatan (Bližňák) - 12. Marčenko (Persson), 16. I. Radulov (A. Radulov), 29. Rylov (A. Radulov)
Vylúčení: 3:4 na 2 min, navyše 31. Riasenskij (CSKA) 10 min za nešp. správanie, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Sergejev, Ščeňov - Majtak, Pronskich (všetci Rus.), 10 055 divákov

Slovan Bratislava - Metallurg Novokuzneck 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
Góly: 11. Bližňák (Vondrka, Ľ. Višňovský), 31. Vondrka (Ľ. Višňovský) - 26. Černych (Žafiarov, Megalinskij), 28. R. Robitaille (Bumagin, Kagarlickij), 47. R. Robitaille (Kagarlickij, Demagin), 60. Vyglazov (Lazarev)
Vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Belov, Kulakov - Birin, Alexej Medvedev (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Slovan Bratislava - Amur Chabarovsk 4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
Góly: 8. Sekera (Kukumberg), 15. Lipiansky (Sekera, Vondrka), 16. Ölvecký (M. Daňo, A. Šťastný), 59. Michel Miklík (Lipiansky, Vondrka) - 26. A. Loginov (Tarasov, Fisenko), 29. Pyörälä (Hytönen, Petružálek)
Vylúčení: 6:7 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Vasilev, Kiseľov - Gordenko, Tomilov (všetci Rus.), 10 055 divákov

HC Slovan Bratislava - Sibir Novosibirsk 6:2 (1:1, 3:1, 2:0)
Góly: 11. Sigalet (Sekera, Michel Miklík), 25. Ľ. Višňovský (Štajnoch), 32. Sekera, 33. Kukumberg (Ľ. Višňovský, Štajnoch), 44. Štajnoch (Ľ. Višňovský), 59. Kukumberg (M. Bakoš, Kytnár) - 1. Glazačov (Lehterä, Enlund), 38. Krivonožkin (A. Nikulin)
Vylúčení: 5:6 na 2 min, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kiseľov, Vasiliev - Gordenko, Tomilov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

HC Lev Praha - HC Slovan Bratislava 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Góly: 49. Voráček (Chára) - 20. Kukumberg (Kytnár, J. Tabaček), 26. Vondrka (Švarný)
Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Olenin (Rus.), Rönn (Fín.) - Misiur, Raming (obaja Rus.), 12 885 divákov

Lokomotiv Jaroslavľ - HC Slovan Bratislava 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Góly: 7. Truňov (Ľudučin), 27. Kaľužnyj (Hagman, Viktor Kozlov), 43. Anisimov (Jakovlev, Plotnikov), 44. Ľudučin
Vylúčení: 4:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kiseľov, Nalivajko - Goľak, Deďuľa, 8500 divákov

Atlant Mytišči - HC Slovan Bratislava 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Góly: 18. Ölvecký (Sekera), 34. Bližňák (Štajnoch, Ľ. Višňovský)
Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bulanov, Bondar - S. Morozov, I. Nazarov, 5750 divákov

Torpedo Nižnij Novgorod - Slovan Bratislava 3:2 po sam. nájazdoch (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 22. Varnakov (z tr. strieľania), 40. Thörnberg (Ellison, Kousa), rozhodujúci sam. nájazd D. Makarov - 19. Kukumberg, 54. Michel Miklík (Kukumberg)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Dejev, Zacharov - Metaľnikov, Sirotkin (všetci Rus.), 5500 divákov

HC Slovan Bratislava - Torpedo Nižnij Novgorod 1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
Góly: 45. T. Mikúš (A. Šťastný) - 3. Hietanen (Thörnberg), 9. Thörnberg, 27. Thörnberg (D. Makarov, M. Potapov), 33. Galuzin (Valujskij, Černov)
Vylúčení: 6:6 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Anisimov, Buturlin - Sadovnikov, Sazonov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

HC Slovan Bratislava - Atlant Mytišči 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Góly: 13. Ölvecký (T. Mikúš), 33. M. Daňo (Švarný, Ölvecký), 55. Kukumberg (Kytnár, Dravecký) - 19. Michnov (Ozolinš), 31. Bobrov (Dorofejev, Rybakov)
Vylúčení: 4:4 na 2 min, navyše: Štajnoch (Slovan) 10 min za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Odinš, Sojin - Sadovnikov, Sazonov, 10 055 divákov

Slovan Bratislava - Lokomotiv Jaroslavľ 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Góly: 11. L. Hudáček (Bartovič, Bližňák), 32. Ľ. Višňovský (Štajnoch), 41. L. Hudáček (Vondrka, Bližňák) - 21. Galimov (Anisimov, S. Kronwall), 37. Hagman (S. Kronwall, A. Kaľužnyj)
Vylúčení: 8:7 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Vasiliev, Sergejev - Micheľ, Šichanov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Amur Chabarovsk - Slovan Bratislava 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Góly: 23. Juňkov (Šitikov), 51. Lugin (V. Loginov), 59. Lahti (Hytönen, Gusev)
Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gusev, Kadyrov - Parfionov, Sysujev, 7100 divákov

Sibir Novosibirsk - HC Slovan Bratislava 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Góly: 29. Kudroč (Kopejkin) - 11. Lipiansky (Michel Miklík), 36. Michel Miklík (Vondrka)
Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gašilov, Ravodin - Šichanov, A. Micheľ, 4600 divákov

Metallurg Novokuzneck - HC Slovan Bratislava 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Góly: 13. Ježov (Lazarev), 34. Kagarlickij (Bumagin, R. Robitaille), 44. Kagarlickij (Bumagin, Megalinskij) - 9. Dravecký (Ľ. Višňovský), 31. Sekera (Bližňák)
Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bondar, Ravodin - Pavlov, Čubykin

CSKA Moskva - Slovan Bratislava 4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
Góly: 5. A. Radulov (Širokov, Daciuk), 47. Žarkov (Davis), 49. M. Grabovskij (Daciuk), 59. Rylov (Davis, Žarkov) - 33. Vondrka (Miklík, Sigalet)
Vylúčení: 2:5 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Belov, Romasko - Micheľ, Šichanov

Slovan Bratislava - HC Lev Praha 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Góly: 16. Ľ. Višňovský (Sigalet), 24. Kukumberg (Sekera) - 28. Chára (Christensen, Voráček)
Vylúčení: 2:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gofman (Rus.), Rönn (Fín.) - Sivov, Šeľanin (obaja Rus.), 10 055 divákov

Slovan Bratislava - Salavat Julajev Ufa 1:0 po sam. nájazdoch (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
Rozhodujúci sam. nájazd premenil Vondrka
Vylúčení: 3:4 na 2 min, navyše: Kukumberg (Slovan) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Zacharov, Nalivajko - S. Morozov, Lazarev, 10 055 divákov

Slovan Bratislava - Neftechimik Nižnekamsk 1:2 po sam. nájazdoch (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 18. Švarný (Kukumberg) - 60. Polygalov (N. Belov, Milovzorov), rozhodujúci sam. nájazd Polygalov
Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Karabanov, Sergejev - Lazarev, S. Morozov, 10 055 divákov

Slovan Bratislava - Ak Bars Kazaň 3:2 po sam. nájazdoch (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 19. L. Hudáček (Bartovič, Sersen), 53. Bližňák (Sekera, Miklík), rozhodujúci sam. nájazd Vondrka - 37. Immonen (J. Medvedev, Obuchov), 45. Morozov (Kornejev)
Vylúčení: 7:8 na 2 min, navyše: 52. Jemelin na 10 min za napadnutie hlavy a krku, 63. Kornejev (obaja Kazaň) na 10 min za nešp. správanie, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Anisimov, Gusev - Streľcov, Tarasov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Dinamo Moskva - Slovan Bratislava 2:1 po sam. nájazdoch (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
Góly: 16. Ovečkin (Gorochov, Komarov), rozhodujúci sam. nájazd Gynge - 10. Bartovič (Sekera)
Vylúčení: 2:4 na 2 min, navyše: Kokarev (Dinamo) 5+DKZ za napadnutie zozadu, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kadyrov, Gašilov - Pronskich, Majtak (všetci Rus.), 5600 divákov

SKA Petrohrad - Slovan Bratislava 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Gól: 5. Kovaľčuk
Vylúčení: 2:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bulanov, Ravodin - Sadovnikov, Sazonov, 11 600 divákov

Slovan Bratislava - Avtomobilist Jekaterinburg 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)
Góly: 42. V. Mihálik (Kukumberg), 48. Lipiansky (L. Hudáček, Bartovič), 60. Bartovič (L. Hudáček) - 60. Špirko (Malychin, Simakov)
Vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Buturlin, Komarov - Meňšich, Nazarov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Slovan Bratislava - Metallurg Magnitogorsk 4:3 po sam. nájazdoch (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 10. Bartovič (L. Hudáček, Lipiansky), 16. L. Hudáček (Bartovič, Lipiansky), 45. L. Hudáček (Lipiansky, Sersen), rozhodujúci sam. nájazd Bližňák - 40. Malkin (Kuľomin, Moziakin), 40. Moziakin (Kuľomin, Malkin), 49. Moziakin (Malkin, Kuľomin)
Vylúčení: 5:5 na 2 min, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Buturlin, Nalivajko - Meňšich, I. Nazarov (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Slovan Bratislava - Traktor Čeľabinsk 4:3 po predĺžení (1:0, 2:2, 0:1 - 1:0)
Góly: 12. Miklík (Kukumberg, Ľ. Višňovský), 26. Kudrna (Ľ. Višňovský, Kukumberg), 35. Sigalet (M. Bakoš, Janus), 63. Kukumberg - 31. Ničuškin (Belov, Čistov), 34. Antipov (Panov, Dugin), 60. Panov (J. Kuznecov)
Vylúčení: 3:3 na 2 min, navyše: 12. A. Kosticyn (Čeľabinsk) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Vasiliev (Rus.), Odiňš (Lot.) - Aľošin, Ivanov (obaja Rus.), 10 055 divákov

HC Lev Praha - HC Slovan Bratislava 3:4 (1:3, 2:1, 0:0)
Góly: 1. Klepiš (Nakládal), 27. Klepiš (Nakládal), 40. T. Rachůnek (Klepiš, Nakládal) - 6. M. Bakoš (Miklík), 8. Ölvecký (M. Daňo), 15. Bližňák (Miklík, Ďatelinka), 24. Kytnár (Sersen, Kukumberg)
Vylúčení: 4:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bulanov, Sergejev - Birin, Medvedev (všetci Rus.), 15 543 divákov

Jugra Chanty-Mansijsk - HC Slovan Bratislava 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 8. Krysanov (Glazačov, Trončinský), 40. Skorochodov (Krysanov, Safronov), 60. Krysanov (Glazačov, Demagin) - 35. Kytnár (Kukumberg)
Vylúčení: 1:4 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Rönn (Fín.), Gofman - Misiur, Raming (všetci Rus.), 2750 divákov

Avangard Omsk - Slovan Bratislava 2:3 po sam. nájazdoch (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0, 0:1)
Góly: 43. Kurianov (Kalinin, Ivanov), 55. Záborský (Kurianov, Ivanov) - 11. Bližňák (Miklík), 46. Kytnár (Daňo, Bakoš), rozhodujúci sam. nájazd Ölvecký
Vylúčení: 5:7 na 2 min, presilovky: 2:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Naumov, Čerenkov - Pavlov, Maťuša (všetci Rus.), 9870 divákov

Barys Astana - Slovan Bratislava 2:4 (0:0, 0:1, 2:3)
Góly: 45. R. Savčenko (Bochenski), 51. Boyd (Dawes) - 27. Kukumberg (Bartovič, Ölvecký), 42. Miklík (Bartovič, J. Tabaček), 55. Bližňák (Miklík, L. Hudáček), 60. Bartovič (Kukumberg, Kytnár)
Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Olenin, Romasko - Birin, Šeľanin (všetci Rus.), 2779 divákov

Slovan Bratislava - Severstaľ Čerepovec 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Góly: 3. Kazionov (Ketov), 25. Berdnikov (Kiselevič, Kazionov), 37. Riazancev (Ketov, Kazionov)
Vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kadyrov, Rogačov - Metaľnikov, Sirotkin (všetci Rus.), 10 055 divákov

Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Góly: 30. Mojžíš - 5. Niskala (Laine, Drozd), 9. Stapleton (Karalahti)
Vylúčení: 6:6 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gašilov, Kadyrov - Metaľnikov, Sirotkin (všetci Rus.), 10 055 divákov

Slovan Bratislava - Viťaz Čechov 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Góly: 33. Kytnár (Mojžíš, J. Tabaček), 38. Vondrka (J. Tabaček, Mojžíš), 57. Svatoš (Bartovič)
Vylúčení: 4:4 na 2 min, navyše: Selezňov (Viťaz) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bulanov, Olenin - Birin, A. Medvedev (všetci Rus.), 10 055 divákov

Slovan Bratislava - HC Lev Praha 4:5 (3:4, 1:0, 0:1)
Góly: 7. Lipiansky (Kukumberg), 11. Ölvecký, 13. T. Mikúš, 38. L. Hudáček (Lipiansky) - 2. Surový (Marcel Hossa), 2. Karamnov (Sekáč, T. Rachůnek), 7. Oystrick (J. Novotný), 15. O. Němec (J. Novotný, Lepistö), 58. Cipulis (Marcel Hossa)
Vylúčení: 2:5 na 2 min, presilovky a oslabenia: 0:0, rozhodovali: Bulanov, Olenin - Birin, A. Medvedev (všetci Rus.), 10 055 divákov.

Spartak Moskva - Slovan Bratislava 3:4 po predĺžení (0:0, 2:3, 1:0 - 0:1)
Góly: 28. Suglobov (Radivojevič, Viačeslav Kozlov), 30. Nikoncev (Ankudinov), 41. Viačeslav Kozlov (Želdakov, Radivojevič) - 22. Kukumberg (J. Tabaček), 29. Bartovič (J. Tabaček), J. Mikúš (Štajnoch, Švarný), 61. Bartovič (Bližňák, Mojžíš)

Vylúčení: 1:4 na 2 min, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Gašilov, Cyplakov - Michajevič, Nesterov, 3274 divákov

Donbass Doneck - Slovan Bratislava 3:4 po predĺžení (1:2, 2:0, 0:1 - 0:1)
Góly: 8. Varlamov (Kagarlickij), 30. Pettersson (Wirtanen), 35. Wirtanen (Bartulis) - 14. Bartovič (Sersen), 15. V. Mihálik (L. Hudáček), 47. J. Mikúš (Miklík), 64. Kukumberg (Sigalet, Sersen).
 
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Góly: 5. Bukarts (K. Redlihs), 29. Karsums (K. Redlihs, Sotnieks), 56. Jamie Johnson (Pavlovs, Laviňš) - 3. Sersen (J. Mikúš, Miklík)
Vylúčení: 5:3 na 2 min, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Anisimov, Šeňov - Aľošin, Ivanov (všetci Rus.), 5770 divákov

zdroj: hcslovan.sk

Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: KHLHC Slovan

30 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín517:514
2.B. Bystrica620:1512
3.Košice515:1010
4.Poprad617:1410
5.L. Mikuláš512:108
6.Nitra518:198
7.N. Zámky615:167
8.Zvolen512:187
9.SR 20414:206
10.Žilina621:244
11.Detva59:191
TímZVVPPPPSkóreB
1.Dubnica5410019:814
2.Michalovce5310118:1011
3.Skalica4300120:99
4.Prešov5300217:119
5.Topoľčany4210114:118
6.Spišská4201120:137
7.N. Zámky B4200211:186
8.Bratislava410039:183
9.Trnava400048:220
10.P. Bystrica4000411:210
-Orange 20300217:132
Aktualizované: 24.9.2017 05:57
tímzvvppppskóreb
1.Nitra4310021:1011
2.Dukla4310016:711
3.Martin4300110:59
4.L. Mikuláš4211017:149
5.Košice4300111:109
6.Žilina4111113:136
7.B. Bystrica4111112:126
8.Skalica410128:94
9.Poprad4101211:154
10.Slovan4100312:163
11.Zvolen4000414:230
12.Spišská400042:130
Aktualizované: 24.9.2017 05:56
tímzvvppppskóreb
1.Dukla6500124:1015
2.Poprad6401118:1213
3.Zvolen6320116:1513
4.L. Mikuláš6401115:1413
5.Slovan6400125:912
6.Košice6310226:1411
7.Skalica6301222:1410
8.Púchov6301215:1310
9.Spišská6210221:178
10.B. Bystrica6210318:178
11.Michalovce6210315:218
12.Nitra6201322:227
13.Trnava6200417:216
14.Žilina6101411:214
15.Martin610058:223
16.Prešov600064:350
Aktualizované: 24.9.2017 05:57
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad141130066-2039
2Dinamo Moskva14720538-3125
3Lokomotiv Jaroslavl13710331-2925
4Jokerit Helsinky10620131-1623
5CSKA Moskva12540334-2123
6HK Soči12710435-2923
7Torpedo Nižnij Novgorod13520427-2421
8HC Viťaz14510638-3919
9Severstal Čerepovec14510627-3619
10Spartak Moskva13330738-3915
11HC Dinamo Minsk14400823-3214
12HC Slovan Bratislava13300723-4612
13Dinamo Riga141101220-485
Aktualizované: 24.9.2017 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň12900242-2728
2Salavat Julajev Ufa12800445-2924
3Neftěchimik Nižněkamsk12710328-2624
4Avangard Omsk12540335-2123
5Barys Astana12700439-3022
6HK Sibir Novosibirsk13700527-2322
7Avtomobilist Jekatěrinburg12700532-2421
8Red Star Kunlun14610633-3621
9Metallurg Magnitogorsk13510537-3919
10Traktor Čeljabinsk13310825-3712
11Admiral Vladivostok13210627-4012
12Amur Chabarovsk13210626-4212
13Jugra Chanty-Mansijsk12120720-489
14Lada Toljatti132001021-367
Aktualizované: 24.9.2017 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad141130066-2039
2Ak Bars Kazaň12900242-2728
3Dinamo Moskva14720538-3125
4Lokomotiv Jaroslavl13710331-2925
5Salavat Julajev Ufa12800445-2924
6Neftěchimik Nižněkamsk12710328-2624
7Jokerit Helsinky10620131-1623
8Avangard Omsk12540335-2123
9CSKA Moskva12540334-2123
10HK Soči12710435-2923
11Barys Astana12700439-3022
12HK Sibir Novosibirsk13700527-2322
13Avtomobilist Jekatěrinburg12700532-2421
14Torpedo Nižnij Novgorod13520427-2421
15Red Star Kunlun14610633-3621
16HC Viťaz14510638-3919
17Metallurg Magnitogorsk13510537-3919
18Severstal Čerepovec14510627-3619
19Spartak Moskva13330738-3915
20HC Dinamo Minsk14400823-3214
21Traktor Čeljabinsk13310825-3712
22Admiral Vladivostok13210627-4012
23Amur Chabarovsk13210626-4212
24HC Slovan Bratislava13300723-4612
25Jugra Chanty-Mansijsk12120720-489
26Lada Toljatti132001021-367
27Dinamo Riga141101220-485
Aktualizované: 24.9.2017 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks82371323244-213109
2Minnesota Wild8242725266-208106
3Anaheim Ducks8240623223-200105
4Edmonton Oilers82371026247-212103
5St. Louis Blues8238829235-21899
6San Jose Sharks8238829221-20199
7Calgary Flames82321333226-22194
8Nashville Predators8235629240-22494
9Winnipeg Jets8233735249-25687
10Los Angeles Kings82251435201-20586
11Dallas Stars8228637223-26279
12Arizona Coyotes82201042197-26070
13Vancouver Canucks82191143182-24369
14Colorado Avalanche8214856166-27848
Aktualizované: 24.9.2017 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451019263-182118
2Pittsburgh Penguins82401021282-234111
3Columbus Blue Jackets82391124249-195108
4Montreal Canadiens82331426226-200103
5New York Rangers8240828256-220102
6Ottawa Senators82341028212-21498
7Toronto Maple Leafs8233727251-24295
8Boston Bruins8238631234-21295
9New York Islanders8233829241-24294
10Tampa Bay Lightning82321030234-22794
11Philadelphia Flyers82251433219-23688
12Carolina Hurricanes8228831215-23687
13Florida Panthers82231236210-23781
14Detroit Red Wings82171636207-24479
15Buffalo Sabres8225837201-23778
16New Jersey Devils82181040183-24470
Aktualizované: 24.9.2017 10:37
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 24.9.2017 10:37

Bleskovky

Výsledky 7. kola švajčiarskej ligy

Švajčiarsko - liga - 7. kolo: Ambri-Piotta - Zürich 4:5 pp, Biel - Bern 2:5, EHC Kloten - Langnau Tigers 4:0, Lausanne - Lugano 4:1, Servette Ženeva - Fribourg 2:4, Zug - Davos 5:1.
včera o 22:15 - Michal Bruner / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu triumfovali v piatkovom domácom zápase najvyššej švajčiarskej súťaže nad Lausanne 4:1. výsledky: Bern - Lausanne 4:1, Fribourg - Kloten 2:1, Langnau - Servette Ženeva 3:2 pp, Zürich - Biel 2:4.
22.9.2017 22:14 - Michal Bruner / TASR

Augsburg - Norimberg 4:0 v nemeckej lige

Hokejisti Augsburgu triumfovali v piatkovom domácom zápase najvyššej nemeckej súťaže nad Norimbergom jasne 4:0. výsledky: Augsburg - Norimberg 4:0, Eisbären Berlín - Kolín nad Rýnom 3:2, Iserlohn - Mníchov 3:6, Schwenningen - Ingolstadt 0:1 pp, Straubing - Mannheim 3:2, Wolfsburg - Düsseldorf 3:2 pp
22.9.2017 21:57 - / TASR

Lukko Rauma - KalPa Kuopio 4:0 vo fínskej Liige, Godla nechytal

Hokejisti KalPa Kuopio prehrali v piatkovom súboji fínskej Liigy na ľade Lukka Rauma hladko 0:4. Slovenský brankár v službách hostí Denis Godla presedel celý zápas na striedačke. výsledky: IFK Helsinki - Jukurit Mikkeli 2:3, Lukko Rauma - KalPa Kuopio 4:0, Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta 7:2, Sport Vaasa - Ässät Pori 4:2, TPS Turku - Kärpät Oulu 4:2
22.9.2017 19:56 - / TASR

Krefeld - Bremenhaven 2:4 vo štvrtkovom zápase nemeckej ligy

Výsledok štvrtkového zápasu nemeckej hokejovej DEL: Krefeld - Bremenhaven 2:4
21.9.2017 21:56 - / TASR

Örebro - Lulea 2:0 vo švédskej lige

Hokejisti Örebra v zostave so slovenským útočníkom Liborom Hudáčkom zvíťazili vo štvrtkovom zápase švédskej Elitserien na vlastnom ľade nad Lulea HF 2:0. SHL: Brynäs - HV 71 2:4, Djurgarden - Malmö 4:3 pp, Frölunda - Karlskrona 3:0, Linköping - Växjö 4:5 pp, Mora - Rögle 5:1, Örebro - Lulea 2:0, Skelleftea - Färjestad 2:5
21.9.2017 21:45 - / TASR

Tappara Tampere - JYP Jyväskylä 3:4

Výsledok štvrtkového zápasu fínskej hokejovej ligy: Tappara Tampere - JYP Jyväskylä 3:4
21.9.2017 20:24 - / TASR

Třinec zdolal Liberec 5:2, Marcinko a Bakoš skórovali

Slovenský hokejový útočník Tomáš Marcinko pomohol gólom k triumfu HC Oceláři Třinec vo štvrtkovom zápase 6. kola českej extraligy nad Libercom 5:2. V drese hostí skóroval jeho krajan Martin Bakoš. sumár: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) Góly: 6. MARCINKO, 26. Adamský, 45. Polanský, 57. Svačina, 60. Růžička – 3. Dlouhý, 39. BAKOŠ
21.9.2017 20:21 - / TASR

Ilves Tampere - IFK Helsinki 2:1 pp a sn vo fínskej lige

Hokejisti Ilves Tampere zvíťazili v stredajšom zápase fínskej ligy na domácom ľade nad IFK Helsinki 2:1 po predĺžení a nájazdoch. výsledok: Ilves Tampere - IFK Helsinki 2:1 pp a sn
20.9.2017 20:28 - / TASR

Steen pre zranenie vynechá zvyšok prípravného kempu

Útočník zámorského hokejového klubu NHL St. Louis Blues Alexander Steen utrpel v prvom prípravnom zápase zranenie ľavej ruky a vynechá zvyšok tréningového kempu. Tridsaťtriročný Švéd sa zranil v utorňajšom zápase proti Dallasu Stars a po troch týždňoch pauzy pôjde na lekársku kontrolu.
20.9.2017 18:43 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

24. 09. 2017
Nitra - L. Mikuláš o 16:00
Žilina - N. Zámky o 16:30
Poprad - Detva o 17:00
B. Bystrica - Zvolen o 17:00
Trenčín - Košice o 17:15

Odohrané zápasy

22. 09. 2017
N. ZámkyB. Bystrica
3:2 PPREPORT
TrenčínNitra
4:0REPORT
ZvolenPoprad
2:3 PPREPORT
DetvaL. Mikuláš
1:5REPORT
KošiceŽilina
6:3REPORT

Najviac bodov

Cason HohmannBBY9 bodov
2.Ölvecký P.TRE8
3.Luciani A.NIT7
4.Brittain J.BBY7
5.Radivojevič B.TRE7

Najlepší strelec

Anthony LucianiNIT5 gólov
2.Kafka P.KOS5
3.Brittain J.BBY5
4.Radivojevič B.TRE4
5.Nagy L.KOS4

Najlepší brankár

Michal ValentTRE96.43 perc
2.Lundström J.KOS94.35 %
3.Kováč V.NZA94.15 %
4.Košarišťan A.LMI94.01 %
5.Nagy A.DEV92.68 %
Články SIHPA na HokejPortáli »