Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Slovenské hokejové leto 2018: Kalendár prípravných zápasov

Hokejportal.net pre vás na základe doposiaľ dostupných informácií pripravil akúsi malú pomôcku v lepšej orientácii prípravných zápasov pred sezónou 2018/19.


V kalendári stretnutí, ktorý budeme v priebehu ďalších dní aktualizovať a upravovať nájdete všetky zápasy tímov Tipsport ligy, ako aj Slovana Bratislava a niektorých tímov z 1.ligy, ktoré sa odohrajú do štartu či už KHL, 1.ligy, alebo samotnej Tipsport ligy.

Poznámka: Zároveň prosíme aj kompetentných ľudí v kluboch TL a 1.ligy, aby nám prípadné úpravy, alebo nenapísané zápasy poslali mailom na adresu rajtar@sportportal.sk

2. augusta:

Olomouc – Slovan Bratislava 17.00 ZRUŠENÉ

Havířov – Poprad 4:3psn

Žilina – Jastrebie 1:1

7. augusta:

Vítkovice Ridera – Slovan Bratislava 3:1

Detva – L.Mikuláš 3:3

Košice – Miškovec (Crow Aréna) 7:1

Havířov – Nové Zámky 5:1

Martin – Žilina 4:1

9. augusta  

Kometa Brno – Slovan Bratislava 2:5

Banská Bystrica – Detva 9:3

Zvolen – Poprad 2:3psn

Žilina – L.Mikuláš 2:2

Nové Zámky B – HC Bratislava 3:4

Dunajvároš – Nové Zámky (Vyšehradský pohár) 2:3

Spišská Nová Ves – Martin 3:4psn

10.augusta

Nitra – Féhervár AV 19 5:1

Michalovce – Nowy Targ 3:4

Detva - Budapešť 9:3

HC Bratislava - Czíkszereda 3:6

11.augusta

HC Bratislava - KHM Budapešť 4:1

Detva - Czíkszereda 2:3

12.augusta

Detva - HC Bratislava 4:1

14.augusta

Mladá Boleslav – Slovan Bratislava 1:2psn

Vsetín – Nitra 5:1

Poprad – Havířov 1:3

Zlín – Nové Zámky 1:2

Trenčín - Újpest Budapešť ( v Púchove) 6:1

Žilina – Martin 1:4

15.augusta

Michalovce – Miškovec 5:3

Přerov – Nové Zámky 1:2psn

Trnava – HC Bratislava 17.00

Skalica – Šumperk 17.00

16.augusta

Jihlava – Nové Zámky 3:2

Nitra – Vsetín 5:1

L.Mikuláš – Krakow 3:2pp

Martin – Šumperk 3:0

Pardubice – Slovan Bratislava 1:3 (Memoriál Z.Kusého v Pardubiciach)

Graz – Banská Bystrica 1:2pp (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen)

Tychy – Košice 5:3 (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen)

Zvolen – Klagenfurt 4:2 (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen)

17.augusta

HC Bratislava – Trnava 18.00

Karlove Vary – Trenčín (v Brne) 4:5

Eisbaren Berlín – Slovan Bratislava 18.00 (Memoriál Z.Kusého Pardubice) 4:0

Graz – Košice 12.00 (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen) 4:6

Klagenfurt – Banská Bystrica 15.30 (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen) 2:8

Zvolen – Tychy 19.00 (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen) 2:1pp

Žilina – Féhervár AV 19 3:5

Nowy Targ – Michalovce 17.30

18.augusta

Slovan Bratislava – Vladivostok 2:2 (Memoriál Z.Kusého Pardubice)

Košice – Klagenfurt 4:1 (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen)

Banská Bystrica – Tychy 6:2 (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen)

Zvolen – Graz 4:5pp (Memoriál Pavla Zábojníka Zvolen)

Cardiff Devils – Poprad 3:2

19.augusta

Cardiff Devils - Poprad 4:5

Dunajvároš - Nitra 0:3 (Vyšehradský pohár)

20.augusta

Banská Bystrica – Viedeň Capitals 2:3pp

Slovan – Kometa Brno 1:5

21.augusta

Nitra – MAC Budapešť 9:3

Frýdek Místek – Dukla Trenčín 1:0

Martin – L.Mikuláš 4:3pp

Prostějov – Nové Zámky 5:3

Žilina – HC Bratislava 6:1

23.augusta

Miškovec – Košice 3:1

Nitra – Újpest (Vyšehradský pohár) 6:0

Třinec – Dukla Trenčín 3:1

L.Mikuláš – Žilina 4:4

Poprad – Zvolen 2:4

Detva – Martin 2:2

Skalica - KMH Budapešť 9:0

24.augusta

B.Bystrica – Slovan Bratislava 4:3

Nové Zámky – Havířov 5:1

28.augusta

Slovan Bratislava – Mladá Boleslav 4:3

Havířov – Dukla Trenčín 2:4

Ferencvároš Budapešť – Poprad (Vyšehradský pohár) 1:3

Nové Zámky – Nitra (Vyšehradský pohár) 4:0

Nowy Targ – L.Mikuláš 0:3

Martin – Detva 3:5

29.augusta

Hodonín – Skalica 17.00

30.augusta

Banská Bystrica – JYP Jyvaskylä (CHL) 1:6

Poprad – Miškovec (Tatranský pohár) 16.00 3:1

Košice-  Znojmo (Tatranský pohár) 20.00 3:4pp

Olomouc – Dukla Trenčín 4:0

Michalovce – L.Mikuláš  4:1

Nové Zámky – Prostějov 3:0

31.augusta

Miškovec – Vítkovice (Tatranský pohár) 3:1

Nitra – Ferencvároš Budapešť (Vyšehradský pohár) 4:1

Žilina – Újpest 3:2

1.septembra

Banská Bystrica – Lugano (CHL) 5:2

Košice – Gap (Tatranský pohár) 2:3pp

Poprad – Vítkovice (Tatranský pohár) 5:6psn

2.septembra

Vítkovice - Košice 1:2psn

Poprad - Znojmo 4:1

3.septembra

Skalica – Hodonín 6:4

4.septembra

Zlín – Zvolen 17.30

Trenčín – Olomouc 17.30

Nové Zámky – Ferencvároš Budapešť 18:30 (Vyšehradský pohár)

Michalovce – Spišská Nová Ves 17.30

HC Bratislava – KMH Budapešť 18.00

5.septembra

Poprad – Dunajvároš 18.00(Vyšehradský pohár)

Znojmo – Zvolen 17.30

Skalica – HC Bratislava 17.00

Martin – Považská Bystrica o 17.00

6.septembra

Nové Zámky – MAC Budapešť 18.30

Krakow – L.Mikuláš

7.septembra

HC Lugano – Banská Bystrica  (CHL) 19.45

Poprad – Újpest 18.00 (Vyšehradský pohár)

Rapperswill-  Nitra (v Grazi)  16.00

Vítkovice Ridera – Dukla Trenčín 17.00

Miškovec – Michalovce 18.00

8.septembra

Sparta Praha/Graz – Nitra (v Grazi) 16.00/19.00

9.septembra

JYP Jyvaskylä – Banská Bystrica (CHL) 18.00

Štart KHL 2.septembra

Štart Tipsport ligy 14.septembra

Štart 1.ligy 12.septembra

Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Slovensko

77 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.10.2018 05:14
TímZSkóreB
1.Zvolen1566:3037
2.Košice1657:2937
3.N. Zámky1644:3133
4.Trenčín1542:2828
5.Poprad1538:2928
6.Nitra1549:3926
7.B. Bystrica1541:3926
8.Detva1639:5121
9.Žilina1543:5716
10.L. Mikuláš1534:4314
11.Budapešť1534:4714
12.Miškovec1537:5714
13.SR 201318:620
KlubZVVpPpPSkóreB
1. Michalovce121011072:1933
2. Martin12822051:2330
3. Skalica12551154:3326
4. Dubnica12631245:2720
6. Bratislava9404136:2316
7. P. Bystrica9322233:2715
8. Humenné10410539:3214
9. Sp.Nová Ves9321324:2614
10. Trnava9101723:444
11. Prešov10100923:473
12. Nové Zámky B900096:800
-. Orange 206100515:303
Aktualizované: 21.10.2018 06:12
tímzvvppppskóreb
1.Poprad201520399:5349
2.Dukla201511393:4945
3.Nitra201111768:5236
4.B. Bystrica20821955:5929
5.Košice20643763:5729
6.Skalica208101149:7126
7.Slovan207031069:7324
8.Žilina20443950:6023
9.Martin207001343:8321
10.L. Mikuláš204031346:7815
Aktualizované: 22.10.2018 05:00
tímzvvppppskóreb
1.Košice201612177:3252
2.Slovan201611298:4251
3.Spišská201312477:5143
4.Poprad201222482:4942
5.Dukla201042474:4540
6.Púchov201022664:4936
7.B. Bystrica20841756:5233
8.Michalovce209011062:7228
9.L. Mikuláš207001350:7421
10.Skalica206111248:8421
11.Nitra205211254:6120
12.Martin206001450:7718
13.Žilina203141250:8315
14.Zvolen200002030:1010
Aktualizované: 22.10.2018 05:00
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva211160456-2834
2SKA Petrohrad191220261-2731
3Jokerit Helsinky181210267-4229
4Lokomotiv Jaroslavl201120555-3728
5HK Soči20530747-5321
6Spartak Moskva20810949-4720
7HC Viťaz Moskevská oblast207201049-5719
8Dinamo Riga207201042-5219
9HC Slovan Bratislava215301145-6918
10Dynamo Moskva205101144-5715
11Severstal Čerepovec214201230-5715
12HC Dinamo Minsk194001236-5711
Aktualizované: 22.10.2018 10:49
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg211730172-2840
2Avangard Omsk201040463-3930
3Ak Bars Kazaň201210554-4428
4Metallurg Magnitogorsk211030755-4727
5Salavat Julajev Ufa19930659-4025
6Barys Astana17640364-5324
7Torpedo Nižnij Novgorod18720555-5422
8Neftěchimik Nižněkamsk19730842-4621
9Red Star Kunlun19710843-5419
10Traktor Čeljabinsk19530936-5818
11Amur Chabarovsk185001231-5311
12HK Sibir Novosibirsk204001437-6310
13Admiral Vladivostok201201439-699
Aktualizované: 22.10.2018 10:49
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg211730172-2840
2CSKA Moskva211160456-2834
3SKA Petrohrad191220261-2731
4Avangard Omsk201040463-3930
5Jokerit Helsinky181210267-4229
6Lokomotiv Jaroslavl201120555-3728
7Ak Bars Kazaň201210554-4428
8Metallurg Magnitogorsk211030755-4727
9Salavat Julajev Ufa19930659-4025
10Barys Astana17640364-5324
11Torpedo Nižnij Novgorod18720555-5422
12Neftěchimik Nižněkamsk19730842-4621
13HK Soči20530747-5321
14Spartak Moskva20810949-4720
15HC Viťaz Moskevská oblast207201049-5719
16Dinamo Riga207201042-5219
17Red Star Kunlun19710843-5419
18Traktor Čeljabinsk19530936-5818
19HC Slovan Bratislava215301145-6918
20Dynamo Moskva205101144-5715
21Severstal Čerepovec214201230-5715
22HC Dinamo Minsk194001236-5711
23Amur Chabarovsk185001231-5311
24HK Sibir Novosibirsk204001437-6310
25Admiral Vladivostok201201439-699
Aktualizované: 22.10.2018 10:49
Tímzvvpprpppskorebody
1Nashville Predators870127-1514
2Colorado Avalanche850129-1912
3Winnipeg Jets850224-2011
4Anaheim Ducks941324-2211
5Calgary Flames841330-2410
6Vancouver Canucks832325-2410
7Chicago Blackhawks813230-3210
8Minnesota Wild822222-2410
9San Jose Sharks831326-219
10Vegas Golden Knights831418-218
11Dallas Stars730419-216
12St. Louis Blues720321-246
13Edmonton Oilers612313-196
14Los Angeles Kings820515-285
15Arizona Coyotes711511-174
Aktualizované: 22.10.2018 10:49
Tímzvvpprpppskorebody
1Toronto Maple Leafs942334-3012
2Tampa Bay Lightning741128-1811
3Montreal Canadiens731124-1910
4Boston Bruins840227-2310
5Buffalo Sabres950422-2510
6Ottawa Senators731228-259
7Carolina Hurricanes831326-259
8New Jersey Devils640222-148
9Washington Capitals721229-288
10Pittsburgh Penguins621120-208
11Philadelphia Flyers831430-338
12Columbus Blue Jackets731323-268
13New York Islanders721420-206
14Florida Panthers601221-255
15New York Rangers802519-285
16Detroit Red Wings801519-364
Aktualizované: 22.10.2018 10:49
Tímzvvpprpppskorebody
Aktualizované: 21.10.2018 06:12

Bleskovky

13. kolo nemeckej ligy - výsledky

ERC Ingolstadt - Bremerhaven 3:0, Grizzly Wolfsburg - Mníchov 0:4, Kolín - Eisbären Berlín 3:2, Norimberg Ice Tigers - Augsburg Panther 0:1, Krefeld Pinguine - Adler Mannheim 0:2
včera o 19:36 - Michal Bruner / TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 3:1 vo švédskej lige

V sobotňajšom zápase švédskej hokejovej ligy si hráči Rögle BK poradili s Timra IK 3:1. výsledky: Brynäs IF – Örebro HK 3:2, Färjestads BK - Djurgardens IF 4:3, Mora IK - Växjö Lakers HC 1:4, Frölunda HC - HV 71 4:1, Rögle BK - Timra IK 3:1, Lulea HF - Malmö Redhawks 3:1
20.10.2018 20:40 - / TASR

Rögle BK - Timra IK 3:1 vo švédskej lige

V sobotňajšom zápase švédskej hokejovej ligy si hráči Rögle BK poradili s Timra IK 3:1. výsledky: Frölunda HC - HV 71 4:1, Rögle BK - Timra IK 3:1, Lulea HF - Malmö Redhawks 3:1
20.10.2018 17:44 - / TASR

Litvínov –Sparta Praha 0:2 v dohrávke 11. kola českej ligy

V sobotnej dohrávke 11. kola českej hokejovej ligy prehral Litvínov na domácom ľade so Spartou Praha 0:2. Hostia tak natiahli víťaznú šnúru na tri zápasy. Jednu asistenciu si na svoje konto pripísal slovenský útočník Andrej Kudrna. sumár: HC Verva Litvínov – HC Sparta Praha 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) Góly: 25. Pech, 51. Vrána (KUDRNA)
20.10.2018 17:25 - / TASR

Tuch podpísal s Golden Knights nový sedemročný kontrakt

Vedenie klubu NHL Vegas Golden Knights sa dohodlo s útočníkom Alexom Tuchom na predĺžení spolupráce. Nový sedemročný kontrakt vynesie 22-ročnému hokejistovi celkovo 33,25 milióna dolárov, v priemere tak ročne zarobí 4,75 milióna USD. Tuch by mal dres "zlatých rytierov" obliekať minimálne do konca sezóny 2025/2026.
20.10.2018 09:57 - Michal Bruner / TASR

Zug - Langnau 4:1 v 11. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu vyhrali v piatkovom zápase 11. kola švajčiarskej ligy doma nad Langnau 4:1. výsledky: Ambri-Piotta - Rapperswil 2:1, Bern - Zürich 3:2, Zug - Langnau 4:1, Ženeva - Davos 4:1, Lausanne - Fribourg-Gottéron 4:1, Biel - Lugano 3:2
19.10.2018 22:10 - / TASR

Mannheim - Ingolstadt 3:1 v piatkovom zápase DEL

Hokejisti Mannheimu vyhrali v piatkovom šlágri nemeckej ligy nad Ingolstadtom 3:1. Norimberg prehral v Iserlohne 3:6, za hostí nebodoval slovenský obranca Milan Jurčina. Nemecko, DEL - piatok: Augsburg - Krefeld 3:2, Bremerhaven - Straubing 3:1, Düsseldorf - Kolín n. R. 4:3, Eisbären Berlín - Wolfsburg 3:2 pp a sn, Iserlohn - Norimberg 6:3, Mannheim - Ingolstadt 3:1.
19.10.2018 22:05 - / TASR

Hudáček bude mať nového trénera, Spartak prepustil Jepančinceva

Vedenie ruského hokejového klubu KHL Spartak Moskva, v ktorom pôsobí slovenský brankár Július Hudáček, prepustilo trénera Vadima Jepančinceva. Dôvodom boli neuspokojivé výsledky v poslednom období, z posledných šiestich duelov vyhral Spartak len raz a klesol na siedme miesto Západnej konferencie. Spartak sa v sobotu stretne doma s HC Slovan Bratislava.
19.10.2018 18:42 - / TASR

Švédski tréneri uspeli na CAS, nedostanú trest za zvesenie medailí

Traja švédski hokejoví tréneri nedostanú trest za to, že si po neúspešnom finále uplynulých majstrovstiev sveta do 20 rokov v Buffale dali rýchlo dole z krku strieborné medaily po prehre s Kanadou. Tréneri uspeli s odvolaním na Športovom arbitrážnom súde (CAS) v Lausanne. Tréner "troch koruniek" Tomas Monten a jeho asistenti Nizze Landen a Henrik Stridh čelili od Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) dvoj, až trojzápasovému trestu na najbližších MS do 20 rokov.
19.10.2018 18:23 - / TASR

Mníchov - Schwenningen 4:2 v nemeckej lige

Hokejisti Mníchova vyhrali vo štvrtkovom zápase nemeckej hokejovej ligy nad Schwenningenom 4:2.
18.10.2018 21:51 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 10. 2018
Žilina - Poprad o 17:30
Detva - L. Mikuláš o 18:00
Zvolen - Miškovec o 18:00
Nitra - B. Bystrica o 18:00
24. 10. 2018
L. Mikuláš - SR 20 o 17:00
Budapešť - Trenčín o 19:00

Odohrané zápasy

21. 10. 2018
DetvaZvolen
2:5REPORT
KošiceMiškovec
4:2REPORT
PopradNitra
3:2REPORT
N. ZámkyŽilina
4:2REPORT
L. MikulášTrenčín
1:3REPORT
19. 10. 2018
ZvolenL. Mikuláš
3:1REPORT

Najviac bodov

Michal ChovanZVO22 bodov
2.Špirko R.ZVO20
3.Nagy L.KOS20
4.Handlovský L.ZVO19
5.Radivojevič B.TRE18

Najlepší strelec

Milan KytnárZVO12 gólov
2.Špirko R.ZVO10
3.Nagy L.KOS9
4.Beránek P.ZIL8
5.Ručkay H.NZA8

Najlepší brankár

Tomáš VošvrdaPOP95.65 perc
2.Habal V.KOS94.66 %
3.Košarišťan A.NZA93.98 %
4.Skapski M.ZVO93.84 %
5.Gračnar L.POP93.8 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
zimná hokejová škola