Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Tipsport liga má úplne nový rozpis základnej časti

Nezostal kameň na kameni. Richard Lintner pripravil Tipsport lige úplne nový rozpis základnej časti.


To, čo sa po zverejnení prvého rozpisu tušilo, sa o zhruba týždeň stalo aj skutočnosťou. Program, ktorý sa sprvu prezentoval ako žreb najvyššej súťaže sa od základov zmenil. Presnejšie od októbra je ten program na nepoznanie od pôvodného žrebu. Zachovanie modelu, pri ktorom by dvojičky Zvolen  - Banská Bystrica, Nitra – Nové Zámky a DVTK – MAC nehrávali spolu v domácom prostredí bolo prakticky nereálne, preto sa to podarilo len do určitej miery. „Celkovo tam bolo asi 10 princípov či bodov, ktorých sme sa držali. Sú niektoré dôležité a iné menej dôležité. Jedna z kľúčových podmienok je striedanie domácich a vonkajších zápasov tak, aby tímy nehrali viac ako dvakrát po sebe doma, respektíve vonku. Ak sa tak stane, je to kvôli výmene domáceho prostredia, ale to už je interná dohoda dvoch klubov. V pôvodnom rozpise bolo napríklad aj to, že jeden klub hral vždy proti oddýchnutému súperovi. Toto sme museli optimalizovať. Bol to obrovský zásah, ktorých mal vplyv na ďalších 13 kôl. Okrem toho sa v rozpise nikdy nestane to, že jeden tím má dve oddychové kolá po sebe, to sa deje s minimálne štyrmi odohranými zápasmi po sebe. Veľmi kľúčové tiež bolo zachovanie pôvodných piatich kôl, aby sa dalo pracovať so septembrovým programom, a to sa aj dodržalo,“ povedal pre Hokejportal.net Richard Lintner.

Upozorňujeme, že ide o oficiálne platný rozpis ligy, výmeny domáceho prostredia, na ktorých sa môžu kluby dohodnúť, môžu priniesť ďalšie zmeny.

predohrávka 1.kola štvrtok 12. septembra 2019

HC Košice HC SLOVAN Bratislava

1.kolo piatok 13. september 2019

HK Dukla Ingema Michalovce MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Nitra MAC ÚJBUDA

DVTK HKM a.s. Zvolen

HK Poprad HC 05 Banská Bystrica

HC 07 Detva HK Dukla Trenčín

X HC Nové Zámky

2.kolo nedeľa 15. september 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC SLOVAN Bratislava

HC Nové Zámky HC Košice

HK Dukla Trenčín X

HC 05 Banská Bystrica HC 07 Detva

HKM a.s. Zvolen HK Poprad

MAC ÚJBUDA DVTK

HK Dukla Ingema Michalovce HK Nitra

3.kolo utorok 17. september 2019

HK Nitra MHK 32 Liptovský Mikuláš

DVTK HK Dukla Ingema Michalovce

HK Poprad MAC ÚJBUDA

HC 07 Detva HKM a.s. Zvolen

X HC 05 Banská Bystrica

HC Košice HK Dukla Trenčín

HC SLOVAN Bratislava HC Nové Zámky

4.kolo 20. september 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC Nové Zámky

HK Dukla Trenčín HC SLOVAN Bratislava

HC 05 Banská Bystrica HC Košice

HKM a.s. Zvolen X

MAC ÚJBUDA HC 07 Detva

HK Dukla Ingema Michalovce HK Poprad

HK Nitra DVTK

5.kolo nedeľa 22. september 2019

DVTK MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Poprad HK Nitra

HC 07 Detva HK Dukla Ingema Michalovce

X MAC ÚJBUDA

HC Košice HKM a.s. Zvolen

HC SLOVAN Bratislava HC 05 Banská Bystrica

HC Nové Zámky HK Dukla Trenčín

6.kolo piatok 27. september 2019

HK Dukla Trenčín MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC 05 Banská Bystrica HC Nové Zámky

HKM a.s. Zvolen HC SLOVAN Bratislava

MAC ÚJBUDA HC Košice

HK Dukla Ingema Michalovce X

HK Nitra HC 07 Detva

DVTK HK Poprad

7.kolo nedeľa 29. september 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC 05 Banská Bystrica

HK Dukla Trenčín HKM a.s. Zvolen

HC Nové Zámky MAC ÚJBUDA

HK Dukla Ingema Michalovce HC SLOVAN Bratislava

HK Nitra HC Košice

DVTK X

HK Poprad HC 07 Detva

8.kolo utorok 1. október 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Poprad

HC 07 Detva DVTK

X HK Nitra

HC Košice HK Dukla Ingema Michalovce

HC SLOVAN Bratislava MAC ÚJBUDA

HC Nové Zámky HKM a.s. Zvolen

HC 05 Banská Bystrica HK Dukla Trenčín

9.kolo piatok 4. október 2019

HC 07 Detva MHK 32 Liptovský Mikuláš

X HK Poprad

HC Košice DVTK

HK Nitra  HC SLOVAN Bratislava (výmena dom.prostr)

HK Dukla Ingema Michalovce HC Nové Zámky

MAC ÚJBUDA HK Dukla Trenčín

HKM a.s. Zvolen HC 05 Banská Bystrica

10.kolo nedeľa 6. október 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HKM a.s. Zvolen

MAC ÚJBUDA HC 05 Banská Bystrica

HK Dukla Trenčín HK Dukla Ingema Michalovce

HK Nitra HC Nové Zámky

DVTK HC SLOVAN Bratislava

HK Poprad HC Košice

HC 07 Detva X

11.kolo piatok 11. október 2019

X MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC Košice HC 07 Detva

HC SLOVAN Bratislava HK Poprad

HC Nové Zámky DVTK

HK Dukla Trenčín HK Nitra

HC 05 Banská Bystrica HK Dukla Ingema Michalovce

HKM a.s. Zvolen MAC ÚJBUDA

12.kolo nedeľa 13. október 2019

MAC ÚJBUDA MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Dukla Ingema Michalovce HKM a.s. Zvolen

HK Nitra HC 05 Banská Bystrica

DVTK HK Dukla Trenčín

HK Poprad HC Nové Zámky

HC 07 Detva HC SLOVAN Bratislava

X HC Košice

13.kolo piatok 18. október 2019

HC Košice MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC SLOVAN Bratislava X

HC Nové Zámky HC 07 Detva

HK Poprad HK Dukla Trenčín

HC 05 Banská Bystrica DVTK

HKM a.s. Zvolen HK Nitra

HK Dukla Ingema Michalovce MAC ÚJBUDA

14.kolo nedeľa 20. október 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Ingema Michalovce

MAC ÚJBUDA HK Nitra

HKM a.s. Zvolen DVTK

HC 05 Banská Bystrica HK Poprad

HK Dukla Trenčín HC 07 Detva

HC Nové Zámky X

HC SLOVAN Bratislava HC Košice

15.kolo utorok 22. október 2019

HC SLOVAN Bratislava MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC Košice HC Nové Zámky

X HK Dukla Trenčín

HC 07 Detva HC 05 Banská Bystrica

HK Poprad HKM a.s. Zvolen

DVTK MAC ÚJBUDA

HK Nitra HK Dukla Ingema Michalovce

16.kolo piatok 25. október 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Nitra

HK Dukla Ingema Michalovce DVTK

MAC ÚJBUDA HK Poprad

HKM a.s. Zvolen HC 07 Detva

HC 05 Banská Bystrica X

HK Dukla Trenčín HC Košice

HC Nové Zámky HC SLOVAN Bratislava

17.kolo nedeľa 27. október 2019

HC Nové Zámky MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC SLOVAN Bratislava HK Dukla Trenčín

HC Košice HC 05 Banská Bystrica

X HKM a.s. Zvolen

HC 07 Detva MAC ÚJBUDA

HK Poprad HK Dukla Ingema Michalovce

DVTK HK Nitra

18.kolo streda 30. október 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš DVTK

HK Nitra HK Poprad

HK Dukla Ingema Michalovce HC 07 Detva

MAC ÚJBUDA X

HKM a.s. Zvolen HC Košice

HC 05 Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava

HK Dukla Trenčín HC Nové Zámky

19.kolo piatok 1. november 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Trenčín

HC Nové Zámky HC 05 Banská Bystrica

HC SLOVAN Bratislava HKM a.s. Zvolen

HC Košice MAC ÚJBUDA

X HK Dukla Ingema Michalovce

HC 07 Detva HK Nitra

HK Poprad DVTK

20.kolo nedeľa 3. november 2019

HC 05 Banská Bystrica MHK 32 Liptovský Mikuláš

HKM a.s. Zvolen HK Dukla Trenčín

MAC ÚJBUDA HC Nové Zámky

HC SLOVAN Bratislava HK Dukla Ingema Michalovce

HC Košice HK Nitra

X DVTK

HC 07 Detva HK Poprad

21.kolo piatok 15. november 2019

HK Poprad MHK 32 Liptovský Mikuláš

DVTK HC 07 Detva

HK Nitra X

HK Dukla Ingema Michalovce HC Košice

MAC ÚJBUDA HC SLOVAN Bratislava

HKM a.s. Zvolen HC Nové Zámky

HK Dukla Trenčín HC 05 Banská Bystrica

22.kolo nedeľa 17. november 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC 07 Detva

HK Poprad X

DVTK HC Košice

HC SLOVAN Bratislava HK Nitra (výmena dom.pros.)

HC Nové Zámky HK Dukla Ingema Michalovce

HK Dukla Trenčín MAC ÚJBUDA

HC 05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen

23.kolo piatok 22. november 2019

HKM a.s. Zvolen MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC 05 Banská Bystrica MAC ÚJBUDA

HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Trenčín

HC Nové Zámky HK Nitra

HC SLOVAN Bratislava DVTK

HC Košice HK Poprad

X HC 07 Detva

24.kolo nedeľa 24. november 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš X

HC 07 Detva HC Košice

HK Poprad HC SLOVAN Bratislava

DVTK HC Nové Zámky

HK Nitra HK Dukla Trenčín

HK Dukla Ingema Michalovce HC 05 Banská Bystrica

MAC ÚJBUDA HKM a.s. Zvolen

25.kolo streda 27. november 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš MAC ÚJBUDA

HKM a.s. Zvolen HK Dukla Ingema Michalovce

HC 05 Banská Bystrica HK Nitra

HK Dukla Trenčín DVTK

HC Nové Zámky HK Poprad

HC SLOVAN Bratislava HC 07 Detva

HC Košice X

26.kolo piatok 29. november 2019

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC Košice

X HC SLOVAN Bratislava

HC 07 Detva HC Nové Zámky

HK Dukla Trenčín HK Poprad

DVTK HC 05 Banská Bystrica

HK Nitra HKM a.s. Zvolen

MAC ÚJBUDA HK Dukla Ingema Michalovce

27.kolo nedeľa 1. december 2019

HC 05 Banská Bystrica DVTK

HK Dukla Ingema Michalovce HC 07 Detva

HC SLOVAN Bratislava HKM a.s. Zvolen

HK Poprad MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC Košice HK Dukla Trenčín

X HC Nové Zámky

MAC ÚJBUDA HK Nitra

28.kolo utorok 3. december 2019

DVTK HK Nitra

HC Nové Zámky MAC ÚJBUDA

HK Dukla Trenčín X

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC Košice

HKM a.s. Zvolen HK Poprad

HC 07 Detva HC SLOVAN Bratislava

HC 05 Banská Bystrica HK Dukla Ingema Michalovce

29.kolo piatok 6. december 2019

HK Dukla Ingema Michalovce DVTK

HC SLOVAN Bratislava HC 05 Banská Bystrica

HK Poprad HC 07 Detva

HC Košice HKM a.s. Zvolen

X MHK 32 Liptovský Mikuláš

MAC ÚJBUDA HK Dukla Trenčín

HK Nitra HC Nové Zámky

30.kolo nedeľa 8. december 2019

DVTK HC Nové Zámky

HK Dukla Trenčín HK Nitra

MHK 32 Liptovský Mikuláš MAC ÚJBUDA

HKM a.s. Zvolen X

HC 07 Detva HC Košice

HC 05 Banská Bystrica HK Poprad

HK Dukla Ingema Michalovce HC SLOVAN Bratislava

31.kolo streda 18. december 2019

HC SLOVAN Bratislava DVTK

HK Poprad HK Dukla Ingema Michalovce

HC Košice HC 05 Banská Bystrica

X HC 07 Detva

MAC ÚJBUDA HKM a.s. Zvolen

HK Nitra MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC Nové Zámky HK Dukla Trenčín

32.kolo piatok 20. december 2019

HK Dukla Trenčín DVTK

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC Nové Zámky

HKM a.s. Zvolen HK Nitra

HC 07 Detva MAC ÚJBUDA

HC 05 Banská Bystrica X

HK Dukla Ingema Michalovce HC Košice

HC SLOVAN Bratislava HK Poprad

33.nedeľa 22. december 2019

DVTK MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Dukla Trenčín HKM a.s. Zvolen

HC Nové Zámky HC 07 Detva

HC 05 Banská Bystrica HK Nitra

HK Dukla Ingema Michalovce MAC ÚJBUDA

HC SLOVAN Bratislava X

HK Poprad HC Košice

34.kolo štvrtok 26. december 2019

DVTK HK Poprad

HC Košice HC SLOVAN Bratislava

X HK Dukla Ingema Michalovce

MAC ÚJBUDA HC 05 Banská Bystrica

HK Nitra HC 07 Detva

HC Nové Zámky HKM a.s. Zvolen

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Trenčín

35.kolo sobota 28. december 2019

HC Košice DVTK

X HK Poprad

MAC ÚJBUDA HC SLOVAN Bratislava

HK Nitra HK Dukla Ingema Michalovce

HC 05 Banská Bystrica HC Nové Zámky

HC 07 Detva HK Dukla Trenčín

HKM a.s. Zvolen MHK 32 Liptovský Mikuláš

36.kolo pondelok 30. december 2019

DVTK HKM a.s. Zvolen

HC 07 Detva MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Dukla Trenčín HC 05 Banská Bystrica

HK Dukla Ingema Michalovce HC Nové Zámky

HC SLOVAN Bratislava HK Nitra

HK Poprad MAC ÚJBUDA

HC Košice X

37.kolo sobota 4. január 2020

X DVTK

MAC ÚJBUDA HC Košice

HK Nitra HK Poprad

HC Nové Zámky HC SLOVAN Bratislava

HK Dukla Trenčín HK Dukla Ingema Michalovce

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC 05 Banská Bystrica

HKM a.s. Zvolen HC 07 Detva

38.kolo 6. január 2020

HC 07 Detva DVTK

HC 05 Banská Bystrica HKM a.s. Zvolen

HK Dukla Ingema Michalovce MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC SLOVAN Bratislava HK Dukla Trenčín

HK Poprad HC Nové Zámky

HC Košice HK Nitra

X MAC ÚJBUDA

39.kolo piatok 10. január 2020

MAC ÚJBUDA DVTK

HK Nitra X

HC Nové Zámky HC Košice

HK Poprad HK Dukla Trenčín

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC SLOVAN Bratislava

HKM a.s. Zvolen HK Dukla Ingema Michalovce

HC 05 Banská Bystrica HC 07 Detva

40.kolo nedeľa 12. január 2020

DVTK HC 05 Banská Bystrica

HC 07 Detva HK Dukla Ingema Michalovce

HKM a.s. Zvolen HC SLOVAN Bratislava

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Poprad

HK Dukla Trenčín HC Košice

HC Nové Zámky X

HK Nitra MAC ÚJBUDA

41.kolo piatok 17. január 2020

HK Nitra DVTK

MAC ÚJBUDA HC Nové Zámky

X HK Dukla Trenčín

HC Košice MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Poprad HKM a.s. Zvolen

HC SLOVAN Bratislava HC 07 Detva

HK Dukla Ingema Michalovce HC 05 Banská Bystrica

42.kolo utorok 21. január 2020

DVTK HK Dukla Ingema Michalovce

HC 05 Banská Bystrica HC SLOVAN Bratislava

HC 07 Detva HK Poprad

HKM a.s. Zvolen HC Košice

MHK 32 Liptovský Mikuláš X

HK Dukla Trenčín MAC ÚJBUDA

HC Nové Zámky HK Nitra

43.kolo piatok 24. január 2020

HC Nové Zámky DVTK

HK Nitra HK Dukla Trenčín

MAC ÚJBUDA MHK 32 Liptovský Mikuláš

X HKM a.s. Zvolen

HC Košice HC 07 Detva

HK Poprad HC 05 Banská Bystrica

HC SLOVAN Bratislava HK Dukla Ingema Michalovce

44.kolo nedeľa 26. január 2020

DVTK HC SLOVAN Bratislava

HK Dukla Ingema Michalovce HK Poprad

HC 05 Banská Bystrica HC Košice

HC 07 Detva X

HKM a.s. Zvolen MAC ÚJBUDA

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Nitra

HK Dukla Trenčín HC Nové Zámky

45.kolo streda 29. január 2020

DVTK HK Dukla Trenčín

HC Nové Zámky MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Nitra HKM a.s. Zvolen

MAC ÚJBUDA HC 07 Detva

X HC 05 Banská Bystrica

HC Košice HK Dukla Ingema Michalovce

HK Poprad HC SLOVAN Bratislava

46.kolo piatok 31. január 2020

MHK 32 Liptovský Mikuláš DVTK

HKM a.s. Zvolen HK Dukla Trenčín

HC 07 Detva HC Nové Zámky

HK Nitra HC 05 Banská Bystrica

MAC ÚJBUDA HK Dukla Ingema Michalovce

X HC SLOVAN Bratislava

HC Košice HK Poprad

47.kolo nedeľa 2. február 2020

HK Poprad DVTK

HC SLOVAN Bratislava HC Košice

HK Dukla Ingema Michalovce X

HC 05 Banská Bystrica MAC ÚJBUDA

HC 07 Detva HK Nitra

HKM a.s. Zvolen HC Nové Zámky

HK Dukla Trenčín MHK 32 Liptovský Mikuláš

48.kolo streda 12. február 2020

DVTK HC Košice

HK Poprad X

HC SLOVAN Bratislava MAC ÚJBUDA

HK Dukla Ingema Michalovce HK Nitra

HC Nové Zámky HC 05 Banská Bystrica

HK Dukla Trenčín HC 07 Detva

MHK 32 Liptovský Mikuláš HKM a.s. Zvolen

49.kolo piatok 14. február 2020

HKM a.s. Zvolen DVTK

MHK 32 Liptovský Mikuláš HC 07 Detva

HC 05 Banská Bystrica HK Dukla Trenčín

HC Nové Zámky HK Dukla Ingema Michalovce

HK Nitra HC SLOVAN Bratislava

MAC ÚJBUDA HK Poprad

X HC Košice

50.kolo nedeľa 16. február 2020

DVTK X

HC Košice MAC ÚJBUDA

HK Poprad HK Nitra

HC SLOVAN Bratislava HC Nové Zámky

HK Dukla Ingema Michalovce HK Dukla Trenčín

HC 05 Banská Bystrica MHK 32 Liptovský Mikuláš

HC 07 Detva HKM a.s. Zvolen

51.kolo utorok 18. február 2020

DVTK HC 07 Detva

HKM a.s. Zvolen HC 05 Banská Bystrica

MHK 32 Liptovský Mikuláš HK Dukla Ingema Michalovce

HK Dukla Trenčín HC SLOVAN Bratislava

HC Nové Zámky HK Poprad

HK Nitra HC Košice

MAC ÚJBUDA X

52.kolo piatok 21. február 2020

DVTK MAC ÚJBUDA

X HK Nitra

HC Košice HC Nové Zámky

HK Dukla Trenčín HK Poprad

HC SLOVAN Bratislava MHK 32 Liptovský Mikuláš

HK Dukla Ingema Michalovce HKM a.s. Zvolen

HC 07 Detva HC 05 Banská Bystrica

Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Slovensko

203 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 15.9.2019 02:58
TímZSkóreB
1.Nitra311:56
2.B. Bystrica28:46
3.Miškovec39:76
4.Slovan311:96
5.Michalovce39:76
6.Zvolen310:96
7.Košice36:56
8.Budapešť312:124
9.Trenčín24:43
10.N. Zámky28:83
11.Poprad310:112
12.Detva38:130
13.L. Mikuláš32:140
TímZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava 3300017:69
2.Martin220007:26
3.Sp.Nová Ves3200112:96
4.Dubnica220009:66
5.Žilina310029:93
6.Trnava210017:83
7.Levice210016:93
8.Skalica200024:80
9.Topoľčany200024:80
10.P.Bystrica200023:90
11.SR 18100012:60
Aktualizované: 18.9.2019 12:31
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra4301024:1310
2.Poprad4300124:119
3.Dukla4300114:69
4.B. Bystrica3200112:66
5.Martin3200111:86
6.Zvolen3200114:166
7.SR 185200314:196
8.Slovan5110316:255
9.Košice4101219:184
10.Žilina310027:112
11.Skalica400047:290
Aktualizované: 16.9.2019 02:38
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra4310022:1011
2.Slovan4201119:137
3.Trnava2200010:46
4.Dukla4200214:106
5.Košice211006:35
6.Žilina210109:54
7.Poprad210105:34
8.Martin201017:92
9.Spišská201013:52
10.L. Mikuláš201015:92
11.Skalica200113:61
12.Púchov410129:171
13.B. Bystrica200025:110
14.Michalovce200022:140
Aktualizované: 16.9.2019 02:38
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.9.2019 16:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 18.9.2019 16:16
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.9.2019 16:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 18.9.2019 16:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 18.9.2019 16:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 18.9.2019 16:16

Bleskovky

Servette Ženeva - ZSC Lions 3:0 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorkových zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: SC Bern – HC Ambri-Piotta 4:1, EHC Biel – SC Rapperwil-Jona Lakers 0:1 pp, SCL Tigers – HC Fribourg-Gotteron 3:2, HC Lugano – HC Davos 2:3, HC Servette Ženeva – ZSC Lions 3:0, EV Zug – HC Lausanne 5:6
včera o 22:19 - TASR

Oskarshamn - Leksands 4:1 v 2. kole švédskej ligy

Hokejisti Leksandsu v zostave so slovenským útočníkom Marekom Hrivíkom prehrali v utorok v zápase 2. kola švédskej hokejovej ligy na ľade IK Oskarshamn 1:4. výsledky: HV-71 - Frölunda HC 3:2, Linköpings HC - Brynäs IF 4:3 pp, Malmö Redhawks - Rögle BK 3:4, Örebro HK - Lulea HF 2:1, IK Oskarshamn - Leksands IF 4:1, Skelleftea AIK - Färjestad BK 3:1, Vaxjö Lakers HC - Djurgardens IF Hockey 3:5.
včera o 21:30 - TASR

Konecny pokračuje v drese Philadelphie

Kanadský hokejový útočník Travis Konecny, ktorý mal štatút obmedzeného voľného hráča, podpísal s vedením klubu NHL Philadelphia Flyers nový šesťročný kontrakt. "Letci" mu každú sezónu vyplatia v priemere 5,5 milióna dolárov.
včera o 08:50 - TASR

Boeser podpísal s Canucks nový trojročný kontrakt

Americký hokejista Brock Boeser sa ako obmedzený voľný hráč napokon dohodol s klubom NHL Vancouver Canucks na novom kontrakte. Dvadsaťdvaročný krídelník krátko po otvorení predsezónneho kempu našiel spoločnú reč s predstaviteľmi "kosatiek" a podpísal trojročnú zmluvu na 17,625 milióna dolárov.
včera o 08:36 - TASR

Hráčmi týždňa Kovář, Virtanen a Bikmullin

Hráčmi týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa stali brankár Jakub Kovář z Avtomobilistu Jekaterinburg, obranca Jesse Virtanen z Traktora Čeľabinsk a útočník Rafael Bikmullin z Neftechimiku Nižnekamsk.
16.9.2019 13:55 - TASR

Obranca McAvoy pokračuje v Bostone, podpísal 3-ročnú zmluvu

Klub zámorskej NHL Boston Bruins predĺžil zmluvu s 21-ročným americkým obrancom Charliem McAvoyom. Nový trojročný kontrakt vynesie mladému zadákovi celkovo 14,7 milióna dolárov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
15.9.2019 21:56 - TASR

Krefeld - Augsburg 3:4 pp v nedeľnom zápase DEL (2)

Hokejisti Bremerhavenu zvíťazili v nedeľnom domácom zápase najvyššej nemeckej súťaže nad Berlínom 5:0. DEL - výsledky Bremerhaven - Eisbären Berlín 5:0, Wolfsburg - Schewnningen 5:3, Iserlohn - Straubing 2:3 pp a sn, Krefeld - Augsburg 3:4 pp, Mníchov - Düsseldorf 3:2, Mannheim - Kolín nad Rýnom 1:2 pp, Ingolstadt - Norimberg 1:5.
15.9.2019 21:29 - TASR

Spurgeon predĺžil zmluvu s Minnesotou o sedem rokov

Klub zámorskej hokejovej NHL Minnesota Wild sa dohodol so svojim obrancom Jaredom Spurgeonom na predĺžení zmluvy o ďalších sedem rokov. Hodnota nového kontraktu je 53 miliónov dolárov. Dvadsaťdeväťročný Kanaďan sa stal najdrahším hráčom v histórii Wild, prekonal aj Zacha Pariseho a Ryana Sutera.
14.9.2019 22:07 - TASR

Lugano - Lausanne 2:5 v úvodnom kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Lausanne zvíťazili v piatkovom zápase 1. kola švajčiarskej ligy na ľade Lugana 5:2. výsledky: Ambri-Piotta - Zug 3:4, Bern - Rapperswil 6:3, Biel - Fribourg 3:1, Langnau - Ženeva 1:3, Lugano - Lausanne 2:5, Zürich - Davos 6:3.
13.9.2019 22:12 - TASR

Norimberg - Mannheim 1:4 v piatkovom zápase DEL

Nemecký hokejový majster Mannheim vstúpil úspešne do novej sezóny DEL. V piatkovom zápase zvíťazil na ľade Norimbegu 4:1. DEL - výsledky Augsburg - Mníchov 1:2, Düsseldorf - Bremerhaven 0:1, Eisbären Berlín - Wolfsburg 4:1, Kolín nad Rýnom - Iserlohn 2:3 pp, Norimberg - Mannheim 1:4, Schwenningen - Ingolstadt 4:10, Straubing - Krefeld 4:3 pp.
13.9.2019 22:05 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

20. 09. 2019
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
B. Bystrica - Košice o 17:30
Michalovce - Poprad o 17:30
Trenčín - Slovan o 18:00
Budapešť - Detva o 18:00
Nitra - Miškovec o 18:00

Odohrané zápasy

17. 09. 2019
MiškovecMichalovce
4:1REPORT
SlovanN. Zámky
6:7REPORT
NitraL. Mikuláš
6:0REPORT
PopradBudapešť
6:5 PPREPORT
DetvaZvolen
5:6REPORT
KošiceTrenčín
3:2REPORT

Najviac bodov

János VasMIS8 bodov
2.Vandane D.MIS5
3.Langkow C.MAC5
4.Dalhuisen M.MIC5
5.Stupka V.NZA4

Najlepší strelec

Davis VandaneMIS5 gólov
2.Stupka V.NZA4
3.Langkow C.MAC4
4.Jääskeläinen J.BBY3
5.Bondra R.SBA3

Najlepší brankár

Miklós RajnaMIS93 perc
2.Trenčan A.MIC89.71 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola