Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Kanada
1:0
Fínsko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Švédsko
3:4
Nemecko
koniec po predĺžení
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
OŠ Rusko
6:1
Nórsko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Česko
3:2
USA
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Kubove Matej
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Kanada
1:0
0:0, 0:0, 1:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Fínsko
Kto by to bol povedal, že v takomto šlágri uvidíme iba jeden jediný gól. Hrdinom národa sa stal obranca Maxim Noreau, ktorý v úvode tretiny prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste a rozhodol o tom, že Kanada postúpila cez Fínsko do semifinále. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť09. 09. 201617:00PIHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3
Základná časť09. 09. 201617:30PIHC Košice - HK Poprad3:1
Základná časť09. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Martin5:1
Základná časť09. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná časť09. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:7
Základná časť11. 09. 201617:00NEMHC Martin - HK Poprad4:1
Základná časť11. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3 PP
Základná časť11. 09. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra4:3 SN
Základná časť11. 09. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina1:0
Základná časť11. 09. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen1:2
Základná časť13. 09. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 207:1
Základná časť14. 09. 201617:30STHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná časť14. 09. 201618:00STHKM Zvolen - MHC Martin4:3
Základná časť14. 09. 201618:00STMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť14. 09. 201618:00STHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť14. 09. 201618:00STHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť16. 09. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:3 PP
Základná časť16. 09. 201618:00PIMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:2
Základná časť16. 09. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:3 PP
Základná časť16. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1 SN
Základná časť16. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:3
Základná časť18. 09. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin2:4
Základná časť18. 09. 201617:00NEHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná časť18. 09. 201617:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín6:0
Základná časť18. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná časť18. 09. 201618:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť20. 09. 201617:30UTHC Košice - HK Orange 206:0
Základná časť22. 09. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra0:4
Základná časť23. 09. 201618:00PIMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná časť23. 09. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:9
Základná časť23. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:2 PP
Základná časť23. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC Košice3:6
Základná časť23. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:2 PP
Základná časť25. 09. 201616:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:4
Základná časť25. 09. 201617:00NEHK Nitra - MHC Martin5:2
Základná časť25. 09. 201617:00NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť25. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3
Základná časť25. 09. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky3:2
Základná časť27. 09. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 207:2
Základná časť29. 09. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:8
Základná časť30. 09. 201618:00PIMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť30. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť30. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:6
Základná časť30. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad9:2
Základná časť30. 09. 201618:00PIHK Nitra - HC Košice6:4
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC Košice - MHC Martin9:3
Základná časť02. 10. 201617:00NEHK Poprad - HK Nitra1:4
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť02. 10. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:1
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná časť04. 10. 201618:00UTHKM Zvolen - HK Orange 204:1
Základná časť06. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HK Poprad1:4
Základná časť07. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť07. 10. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra5:2
Základná časť07. 10. 201618:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná časť07. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:5
Základná časť07. 10. 201618:00PIHK Poprad - HC Košice3:4 SN
Základná časť09. 10. 201617:00NEHK Poprad - MHC Martin3:5
Základná časť09. 10. 201617:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť09. 10. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná časť09. 10. 201617:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná časť11. 10. 201618:00UTHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť13. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MHC Martin0:4
Základná časť14. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:1
Základná časť14. 10. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:0
Základná časť14. 10. 201618:00PIMHC Martin - HKM Zvolen7:2
Základná časť14. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť14. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4 SN
Základná časť16. 10. 201616:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná časť16. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin6:2
Základná časť16. 10. 201617:00NEHC Košice - HC Mikron Nové Zámky0:1
Základná časť16. 10. 201617:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť16. 10. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen6:4
Základná časť18. 10. 201617:30UTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná časť18. 10. 201618:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:2
Základná časť20. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina0:3
Základná časť21. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5
Základná časť21. 10. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Nitra3:7
Základná časť21. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice2:4
Základná časť21. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:2 SN
Základná časť23. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky2:0
Základná časť23. 10. 201617:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:2
Základná časť23. 10. 201617:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:0
Základná časť23. 10. 201617:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:6
Základná časť25. 10. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 201:3
Základná časť25. 10. 201617:30UTHC Košice - HK Nitra5:2
Základná časť27. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC Mikron Nové Zámky2:4
Základná časť28. 10. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:4 SN
Základná časť28. 10. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Poprad3:0
Základná časť28. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 PP
Základná časť28. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:0
Základná časť30. 10. 201616:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť30. 10. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť30. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen4:1
Základná časť08. 11. 201618:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 203:0
Základná časť10. 11. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná časť11. 11. 201618:00PIMHC Martin - HC Košice3:4 SN
Základná časť11. 11. 201618:00PIHK Nitra - HK Poprad2:5
Základná časť11. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:6
Základná časť11. 11. 201618:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná časť11. 11. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť13. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Martin3:4
Základná časť13. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť13. 11. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:3
Základná časť13. 11. 201617:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná časť13. 11. 201617:00NEHC Košice - HK Poprad1:2
Základná časť15. 11. 201618:00UTHK Nitra - HK Orange 201:0
Základná časť16. 11. 201617:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:4
Základná časť16. 11. 201617:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3
Základná časť16. 11. 201618:00STMHC Martin - HK Poprad5:4 PP
Základná časť16. 11. 201618:00STHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná časť16. 11. 201618:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen0:3
Základná časť18. 11. 201617:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná časť18. 11. 201617:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:4
Základná časť18. 11. 201618:00PIHKM Zvolen - MHC Martin2:4
Základná časť18. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná časť18. 11. 201618:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky7:4
Základná časť20. 11. 201617:00NEMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
Základná časť20. 11. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 PP
Základná časť20. 11. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná časť20. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra5:1
Základná časť20. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina5:1
Základná časť22. 11. 201617:00UTHK Poprad - HK Orange 205:2
Základná časť22. 11. 201617:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín2:1
Základná časť24. 11. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice2:5
Základná časť25. 11. 201617:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky7:0
Základná časť25. 11. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť25. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin4:1
Základná časť25. 11. 201618:00PIHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná časť27. 11. 201617:00NEMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Základná časť27. 11. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť27. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná časť27. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:3 SN
Základná časť27. 11. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:2
Základná časť29. 11. 201618:00UTMHC Martin - HK Orange 205:0
Základná časť01. 12. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen2:1
Základná časť02. 12. 201617:00PIHK Poprad - HKM Zvolen6:1
Základná časť02. 12. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná časť02. 12. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná časť02. 12. 201618:00PIHK Nitra - MHC Martin3:0
Základná časť04. 12. 201615:00NEHK Nitra - HC Košice3:2
Základná časť04. 12. 201617:00NEMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky3:4
Základná časť04. 12. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná časť04. 12. 201617:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:0
Základná časť04. 12. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:1 SN
Základná časť06. 12. 201617:00UTHK Poprad - HK Nitra4:2
Základná časť06. 12. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3
Základná časť06. 12. 201617:30UTHC Košice - MHC Martin7:2
Základná časť06. 12. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná časť06. 12. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:4 SN
Základná časť09. 12. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť09. 12. 201618:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín5:3
Základná časť09. 12. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:6
Základná časť09. 12. 201618:00PIHK Poprad - HC Košice2:3 PP
Základná časť11. 12. 201615:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná časť11. 12. 201617:00NEHK Poprad - MHC Martin1:3
Základná časť11. 12. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice4:0
Základná časť11. 12. 201617:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:2
Základná časť11. 12. 201618:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky7:2
Základná časť16. 12. 201617:00PIMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť20. 12. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:1
Základná časť20. 12. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad5:6 PP
Základná časť20. 12. 201618:00UTMHC Martin - HKM Zvolen5:3
Základná časť20. 12. 201618:00UTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:6
Základná časť20. 12. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3
Základná časť22. 12. 201617:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná časť22. 12. 201617:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:3
Základná časť22. 12. 201617:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin4:2
Základná časť22. 12. 201617:30ŠTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná časť22. 12. 201618:00ŠTHK Nitra - HK Dukla Trenčín9:2
Základná časť26. 12. 201617:00POMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina1:3
Základná časť26. 12. 201617:00POHKM Zvolen - HK Nitra5:4
Základná časť26. 12. 201617:00POHK Dukla Trenčín - HC Košice1:3
Základná časť26. 12. 201617:00POHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad7:2
Základná časť26. 12. 201617:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:6
Základná časť28. 12. 201617:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin3:1
Základná časť28. 12. 201617:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť28. 12. 201617:30STHC Košice - HKM Zvolen2:0
Základná časť28. 12. 201618:00STHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť28. 12. 201618:00STHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť30. 12. 201617:00PIMHC Martin - HK Nitra4:3
Základná časť30. 12. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:3 PP
Základná časť30. 12. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3
Základná časť30. 12. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:5
Základná časť30. 12. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť03. 01. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín8:3
Základná časť03. 01. 201717:00UTHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť03. 01. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:4
Základná časť03. 01. 201717:30UTHC Košice - HK Nitra1:4
Základná časť03. 01. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin4:2
Základná časť06. 01. 201717:00PIMHC Martin - HC Košice1:5
Základná časť06. 01. 201717:00PIHK Nitra - HK Poprad5:3
Základná časť06. 01. 201717:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná časť06. 01. 201717:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná časť06. 01. 201717:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť08. 01. 201715:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:0
Základná časť08. 01. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Martin2:1
Základná časť08. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná časť08. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť08. 01. 201717:00NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná časť10. 01. 201717:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť10. 01. 201718:00UTMHC Martin - HK Nitra3:4
Základná časť13. 01. 201717:00PIHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná časť13. 01. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:4
Základná časť13. 01. 201718:00PIMHC Martin - HK Poprad3:4 SN
Základná časť13. 01. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť13. 01. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:1
Základná časť15. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - MHC Martin0:1 SN
Základná časť15. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná časť15. 01. 201717:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť15. 01. 201717:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť15. 01. 201717:00NEHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná časť20. 01. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:3
Základná časť20. 01. 201718:00PIMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná časť20. 01. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:4
Základná časť20. 01. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:4 SN
Základná časť20. 01. 201718:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:5
Základná časť22. 01. 201717:00NEMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť22. 01. 201717:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná časť22. 01. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1
Základná časť22. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 PP
Základná časť22. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:4
Základná časť24. 01. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin2:1 PP
Základná časť24. 01. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra4:2
Základná časť27. 01. 201717:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť27. 01. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť27. 01. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin1:2 SN
Základná časť27. 01. 201718:00PIHK Nitra - HKM Zvolen4:3
Základná časť31. 01. 201717:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín6:4
Základná časť03. 02. 201717:00PIHK Poprad - HKM Zvolen5:6
Základná časť03. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:6
Základná časť03. 02. 201717:30PIHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5
Základná časť03. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:1
Základná časť03. 02. 201718:00PIHK Nitra - MHC Martin5:2
Základná časť05. 02. 201715:00NEHK Nitra - HC Košice3:2 SN
Základná časť05. 02. 201717:00NEMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť05. 02. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť05. 02. 201717:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 PP
Základná časť05. 02. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:1 PP
Základná časť10. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin1:2 SN
Základná časť14. 02. 201717:00UTHK Poprad - HK Nitra1:3
Základná časť14. 02. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:5
Základná časť14. 02. 201717:30UTHC Košice - MHC Martin3:2 SN
Základná časť14. 02. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť14. 02. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná časť17. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:5
Základná časť17. 02. 201717:00PIHK Poprad - HC Košice3:2
Základná časť17. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná časť17. 02. 201718:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť17. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:0
Základná časť19. 02. 201715:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná časť19. 02. 201717:00NEHK Poprad - MHC Martin4:2
Základná časť19. 02. 201717:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť19. 02. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná časť19. 02. 201717:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť24. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:2
Základná časť24. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:2
Základná časť24. 02. 201718:00PIMHC Martin - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť24. 02. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina2:3 SN
Základná časť24. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra8:1
Základná časť26. 02. 201715:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:3
Základná časť26. 02. 201715:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen6:3
Základná časť26. 02. 201717:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná časť26. 02. 201717:00NEHC Košice - HC Mikron Nové Zámky5:1
Základná časť03. 03. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť03. 03. 201718:00PIMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina0:5
Základná časť03. 03. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:3 PP
Základná časť03. 03. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:0
Základná časť03. 03. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad4:1
Základná časť05. 03. 201715:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť05. 03. 201717:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin0:3
Základná časť05. 03. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť05. 03. 201717:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná časť05. 03. 201717:00NEHC Košice - HKM Zvolen0:2
Základná časť06. 03. 201717:30POHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin4:0
Základná časť08. 03. 201718:00STMHC Martin - HK Nitra4:3 SN
Základná časť08. 03. 201718:00STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:4
Základná časť08. 03. 201718:00STHKM Zvolen - HK Poprad4:3 SN
Základná časť08. 03. 201718:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná časť08. 03. 201718:00STHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin4:2
Základná časť10. 03. 201717:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť10. 03. 201717:30PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC Košice - HK Nitra6:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEMHC Martin - HC Košice2:3 PP
Základná časť12. 03. 201717:00NEHK Nitra - HK Poprad2:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2 PP
Základná časť12. 03. 201717:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Štvrťfinále16. 03. 201718:00ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:2
Štvrťfinále16. 03. 201718:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:0
Štvrťfinále17. 03. 201718:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:0
Štvrťfinále17. 03. 201718:00PIHK Nitra - HK Poprad3:0
Štvrťfinále18. 03. 201718:00SOHC Košice - MHC Martin4:0
Štvrťfinále18. 03. 201718:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen5:2
Štvrťfinále19. 03. 201718:00NEHC Košice - MHC Martin1:2
Štvrťfinále19. 03. 201718:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen2:3
Štvrťfinále20. 03. 201718:00POHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Štvrťfinále20. 03. 201718:00POHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Štvrťfinále21. 03. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Štvrťfinále21. 03. 201718:00UTHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále22. 03. 201718:00STMHC Martin - HC Košice4:1
Štvrťfinále22. 03. 201718:00STHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:5
Štvrťfinále23. 03. 201718:00ŠTMHC Martin - HC Košice3:0
Štvrťfinále23. 03. 201718:00ŠTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Štvrťfinále24. 03. 201718:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky5:1
Štvrťfinále25. 03. 201718:00SOHC Košice - MHC Martin3:1
Štvrťfinále25. 03. 201718:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen5:1
Štvrťfinále27. 03. 201718:00POHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Štvrťfinále27. 03. 201718:00POMHC Martin - HC Košice1:0
Štvrťfinále29. 03. 201718:00STMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen3:2
Semifinále01. 04. 201718:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin6:3
Semifinále02. 04. 201718:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin5:1
Semifinále03. 04. 201718:00POHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina5:0
Semifinále04. 04. 201718:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Semifinále05. 04. 201718:00STMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Semifinále06. 04. 201718:00ŠTMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:7
Semifinále07. 04. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Semifinále08. 04. 201718:30SOMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:4
Semifinále09. 04. 201718:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin6:2
Finále15. 04. 201718:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra4:1
Finále16. 04. 201718:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:4
Finále19. 04. 201718:00STHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Finále20. 04. 201718:00ŠTHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Finále22. 04. 201718:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:2

PREDPREDAJ17.2.2018 14:00 Ondreja Nepelu | BA

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.B. Bystrica49187:11597
2.Nitra49174:13597
3.Zvolen49165:13295
4.Košice49160:11894
5.Trenčín49133:9894
6.Poprad49136:13179
7.Žilina49121:14260
8.N. Zámky49110:16151
9.L. Mikuláš49109:14349
10.Detva49103:17435
11.SR 202038:8714
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica4633517210:103110
2.Michalovce4631537232:89106
3.Prešov4629629182:109101
4.Topoľčany46237412162:10387
5.Dubnica46213616184:14575
6.Bratislava46172423146:16959
7.Sp.Nová Ves46113725138:19346
8.P. Bystrica45105426129:19744
9.Trnava4692332126:21634
10.N. Zámky B4680335102:30127
-Orange 209312346:3213
Aktualizované: 18.2.2018 06:04
tímzvvppppskóreb
1.Nitra44304010187:11198
2.Dukla4429429204:14197
3.Košice44222614158:15376
4.B. Bystrica44205613131:12276
5.Poprad44186317157:16469
6.Slovan44186218154:13068
7.Skalica44181520142:14861
8.Žilina44173420137:12961
----------
9.Martin46165223171:16860
10.L. Mikuláš46162424168:20256
11.Zvolen46152524161:17154
12.Spišská466343396:19928
Aktualizované: 21.2.2018 21:25
tímzvvppppskóreb
1.Slovan42274110168:10690
2.Dukla42271410171:9087
3.Poprad42244410147:9284
4.Nitra42234411163:11681
5.Košice42231513166:12776
6.B. Bystrica42176217143:11965
7.Zvolen42146121118:16755
8.Skalica42161421124:14354
---------
1.Martin42192417140:12965
2.L. Mikuláš42183417101:11364
3.Spišská42175119161:14362
4.Žilina42181419113:12260
5.Púchov42173121118:12258
6.Michalovce42123522117:15647
7.Trnava42133224116:14547
8.Prešov424013765:24113
Aktualizované: 21.2.2018 21:43
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
5Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
6HK Soči54217019126-13384
7Spartak Moskva54217021149-14182
8Dynamo Moskva55199022131-13580
9Severstal Čerepovec54179019127-14378
10HC Dinamo Minsk54195027105-12270
11HC Viťaz54164027125-15563
12HC Slovan Bratislava54143030112-18055
13Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 22.2.2018 01:41
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň54301017151-12098
2Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
3Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
4Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
5Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
6Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
7HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
8Avangard Omsk54217019141-11184
9Amur Chabarovsk54208018126-13684
10Barys Astana55195024145-16074
11Admiral Vladivostok54164029115-13961
12Red Star Kunlun55154029101-14360
13Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
14Lada Toljatti5411403399-14647
Aktualizované: 22.2.2018 01:41
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Ak Bars Kazaň54301017151-12098
5Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
6Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
7Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
8Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
9Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
10Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
11Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
12HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
13Avangard Omsk54217019141-11184
14HK Soči54217019126-13384
15Amur Chabarovsk54208018126-13684
16Spartak Moskva54217021149-14182
17Dynamo Moskva55199022131-13580
18Severstal Čerepovec54179019127-14378
19Barys Astana55195024145-16074
20HC Dinamo Minsk54195027105-12270
21HC Viťaz54164027125-15563
22Admiral Vladivostok54164029115-13961
23Red Star Kunlun55154029101-14360
24HC Slovan Bratislava54143030112-18055
25Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
26Lada Toljatti5411403399-14647
27Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 22.2.2018 01:41
Tímzvvpprpppskorebody
1Vegas Golden Knights5930916202-16082
2Nashville Predators5928814185-15481
3Winnipeg Jets6031416199-16179
4San Jose Sharks6026719178-16374
5Dallas Stars5927721179-15772
6St. Louis Blues6127723173-15672
7Los Angeles Kings6025822174-14971
8Minnesota Wild5926620177-16971
9Anaheim Ducks6124620169-17071
10Calgary Flames6021921169-17569
11Colorado Avalanche5925723184-17768
12Chicago Blackhawks6020527170-17358
13Vancouver Canucks6020330161-19453
14Edmonton Oilers5917731164-19452
15Arizona Coyotes599832143-19744
Aktualizované: 22.2.2018 01:41
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning6034617215-16183
2Boston Bruins5832513191-14282
3Toronto Maple Leafs62271020205-17279
4Washington Capitals6025919187-18075
5Pittsburgh Penguins6126922195-18074
6Philadelphia Flyers6022919181-17472
7New Jersey Devils6022921181-18370
8Columbus Blue Jackets60181225159-17065
9New York Islanders6120926203-21964
10Carolina Hurricanes6022523162-18064
11New York Rangers6019828173-19159
12Florida Panthers5722425166-18658
13Detroit Red Wings5918626157-17757
14Montreal Canadiens5917529151-18852
15Ottawa Senators5814728158-20451
16Buffalo Sabres6014332143-19845
Aktualizované: 22.2.2018 01:41
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 22.2.2018 01:41

Bleskovky

Hráčmi týždňa Hischier, Raanta a Scheifele

Hokejový center New Jersey Devils Nico Hischier, brankár Arizony Coyotes Antti Raanta a center Winnipegu Jets Mark Scheifele získali honor Hráčov týždňa v zámorskej NHL.
19.2.2018 19:22 - Michal Bruner / TASR

Jágr nemá po ataku Sikoru vážnejšie zranenie, termín návratu je neznámy

Jaromír Jágr sa po zranení v sobotňajšom zápase českej WSM Ligy Kladno - Havířov (3:1) zotavuje v domácom prostredí. Slávneho českého hokejistu už v 3. minúte nešetrne narazil na mantinel útočník hostí Marek Sikora. Podľa portálu iDnes.cz Jágr absolvoval vyšetrenie, ktoré nepotvrdilo žiadne vážnejšie zranenie. Momentálne sa zotavuje doma a nikto v klube zatiaľ nevie, či bude schopný nastúpiť v stredu v Českých Budějoviciach.
19.2.2018 13:41 - Michal Bruner / TASR

Ženský turnaj rozšíria v Pekingu na desať tímov

Olympijský hokejový turnaj žien bude mať od budúcich ZOH 2022 v Pekingu desať tímov. Rozšírenie o dva celky potvrdil šéf Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) René Fasel na pondelňajšej tlačovej konferencii v Pjongčangu. Viac tímov podľa neho požadovali samotní organizátori z Pekingu.
19.2.2018 05:19 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte aj s Nemeckom

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom poslednom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte, keď podľahli Nemecku 1:3. Zverenky trénerky Jenny Potterovej, ktoré sa pripravujú na aprílové majstrovstvá sveta, obsadili na podujatí posledné štvrté miesto so skóre 3:10.
18.2.2018 17:58 - Michal Bruner / TASR

Marinčin sa na víťazstve Marlies podieľal asistenciou

Slovenský hokejový obranca Martin Marinčin pomohol asistenciou k víťazstvu Toronta Marlies 4:2 na ľade Laval Rockets v nočnom zápase AHL. V prebiehajúcej sezóne nižšej zámorskej súťaže má Marinčin na konte 14 bodov (3+11) v 32 stretnutiach.
18.2.2018 09:32 - Michal Bruner / TASR

KalPa Kuopio - Sport Vaasa 5:1, Godla nechytal

KalPa Kuopio zvíťazila v sobotňajšom dueli fískej hokejovej Liigy nad Sport Vaasa suverénne. Slovenský brankár Denis Godla sledoval celý zápas z domácej striedačky. Výsledky: KooKoo Kouvola - Ilves Tampere 2:3, IFK Helsinki - HPK Hämeenlinna 3:1, JYP Jyväskylä - Mikkelin Jukurit 4:1, Kärpät Oulu - SaiPa Lappeenranta 3:4 pp a sn, Pelicans Lahti - Ässät Pori 4:3.
17.2.2018 20:11 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte s domácim Rakúskom 2:4

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom druhom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte. Domácemu výberu podľahli 2:4.
17.2.2018 18:42 - Michal Bruner / TASR

Godla vychytal vo Fínsku čisté konto

Jeho tím KalPa Kuopio vyhral na ľade Jukuritu 3:0. Menej dôvodov na radosť mal útočník Tomáš Záborský, ktorého Tappara Tampere prehrala s TPS Turku 1:4. Fínsko - Liiga: HPK Hämeenlinna - Pelicans Lahti 1:0, Lukko Rauma - JYP Jyväskylä 0:4, Sport Vaasa - SaiPa Laapenraanta 5:2, Tappara Tampere - TPS Turku 1:4 /za domácich Záborský 0+0/, Jukurit - KalPa Kuopio 0:3 /za hostí chytal Godla/
16.2.2018 20:37 - Adrián Danaj / TASR

Örebro vyhralo nad Brynäs

Hokejisti Örebra zvíťazili vo štvrtkovej dohrávke 4. kola švédskej ligy na ľade Brynäs IF 4:3.
15.2.2018 21:53 - Michal Bruner / TASR

Ilves Tampere - HIFK Helsinki 2:1 vo fínskej lige

Hokejisti Ilvesu Tampere vyhrali v stredajšom dueli fínskej ligy nad HIFK Helsinki 2:1. Liiga - streda: Ilves Tampere - HIFK Helsinki 2:1
14.2.2018 19:44 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

25. 02. 2018
Nitra - Trenčín o 16:00
Žilina - Košice o 17:00
B. Bystrica - N. Zámky o 17:00
Poprad - Zvolen o 17:00

Odohrané zápasy

11. 02. 2018
PopradŽilina
3:2 PPREPORT
L. MikulášTrenčín
3:2 PPREPORT
DetvaKošice
1:2REPORT
ZvolenN. Zámky
6:3REPORT
NitraB. Bystrica
1:4REPORT

Najviac bodov

Michal KrištofNIT52 bodov
2.Coffman T.ZVO47
3.Svitana P.POP46
4.Paulovič M.NIT45
5.Blackwater J.NIT43

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT26 gólov
2.Coffman T.ZVO25
3.Nagy L.KOS21
4.Mikúš T.NIT19
5.Faille É.BBY19

Najlepší brankár

Michal ValentTRE93.66 perc
2.MacIntyre D.ZVO93.37 %
3.Habal V.KOS93.28 %
4.Lukáš J.BBY93.26 %
5.Hiadlovský T.TRE92.74 %
Články SIHPA na HokejPortáli »