Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Martin
4:1
Košice
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
3:5
Žilina
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Konc J., Orolin T. – Orolin M., Tvrdoň, Kontšek (video)
Diváci: 2251     Píše: Modrovský Daniel
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Martin
4:1
2:0, 1:1, 1:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Košice
V úžasnej atmosfére si Martin dokázal poradiť s Košicami 4:1 a ujíma sa vedenia v sérii 2:1. Góly: 16. R. Varga (Kozák, Korostin), 19. Kozák, 26. Rapáč (Dlouhy, Surovka), 58. R. Varga – 39. Šoltés (Deyl).
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť09. 09. 201617:00PIHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3
Základná časť09. 09. 201617:30PIHC Košice - HK Poprad3:1
Základná časť09. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Martin5:1
Základná časť09. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná časť09. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:7
Základná časť11. 09. 201617:00NEMHC Martin - HK Poprad4:1
Základná časť11. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3 PP
Základná časť11. 09. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra4:3 SN
Základná časť11. 09. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina1:0
Základná časť11. 09. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen1:2
Základná časť13. 09. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 207:1
Základná časť14. 09. 201617:30STHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná časť14. 09. 201618:00STHKM Zvolen - MHC Martin4:3
Základná časť14. 09. 201618:00STMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť14. 09. 201618:00STHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť14. 09. 201618:00STHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť16. 09. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:3 PP
Základná časť16. 09. 201618:00PIMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:2
Základná časť16. 09. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:3 PP
Základná časť16. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1 SN
Základná časť16. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:3
Základná časť18. 09. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin2:4
Základná časť18. 09. 201617:00NEHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná časť18. 09. 201617:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín6:0
Základná časť18. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná časť18. 09. 201618:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť20. 09. 201617:30UTHC Košice - HK Orange 206:0
Základná časť22. 09. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra0:4
Základná časť23. 09. 201618:00PIMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná časť23. 09. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:9
Základná časť23. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:2 PP
Základná časť23. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC Košice3:6
Základná časť23. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:2 PP
Základná časť25. 09. 201616:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:4
Základná časť25. 09. 201617:00NEHK Nitra - MHC Martin5:2
Základná časť25. 09. 201617:00NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť25. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3
Základná časť25. 09. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky3:2
Základná časť27. 09. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 207:2
Základná časť29. 09. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:8
Základná časť30. 09. 201618:00PIMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť30. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť30. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:6
Základná časť30. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad9:2
Základná časť30. 09. 201618:00PIHK Nitra - HC Košice6:4
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC Košice - MHC Martin9:3
Základná časť02. 10. 201617:00NEHK Poprad - HK Nitra1:4
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť02. 10. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:1
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná časť04. 10. 201618:00UTHKM Zvolen - HK Orange 204:1
Základná časť06. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HK Poprad1:4
Základná časť07. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť07. 10. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra5:2
Základná časť07. 10. 201618:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná časť07. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:5
Základná časť07. 10. 201618:00PIHK Poprad - HC Košice3:4 SN
Základná časť09. 10. 201617:00NEHK Poprad - MHC Martin3:5
Základná časť09. 10. 201617:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť09. 10. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná časť09. 10. 201617:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná časť11. 10. 201618:00UTHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť13. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MHC Martin0:4
Základná časť14. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:1
Základná časť14. 10. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:0
Základná časť14. 10. 201618:00PIMHC Martin - HKM Zvolen7:2
Základná časť14. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť14. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4 SN
Základná časť16. 10. 201616:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná časť16. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin6:2
Základná časť16. 10. 201617:00NEHC Košice - HC Mikron Nové Zámky0:1
Základná časť16. 10. 201617:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť16. 10. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen6:4
Základná časť18. 10. 201617:30UTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná časť18. 10. 201618:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:2
Základná časť20. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina0:3
Základná časť21. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5
Základná časť21. 10. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Nitra3:7
Základná časť21. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice2:4
Základná časť21. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:2 SN
Základná časť23. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky2:0
Základná časť23. 10. 201617:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:2
Základná časť23. 10. 201617:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:0
Základná časť23. 10. 201617:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:6
Základná časť25. 10. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 201:3
Základná časť25. 10. 201617:30UTHC Košice - HK Nitra5:2
Základná časť27. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC Mikron Nové Zámky2:4
Základná časť28. 10. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:4 SN
Základná časť28. 10. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Poprad3:0
Základná časť28. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 PP
Základná časť28. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:0
Základná časť30. 10. 201616:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť30. 10. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť30. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen4:1
Základná časť08. 11. 201618:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 203:0
Základná časť10. 11. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná časť11. 11. 201618:00PIMHC Martin - HC Košice3:4 SN
Základná časť11. 11. 201618:00PIHK Nitra - HK Poprad2:5
Základná časť11. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:6
Základná časť11. 11. 201618:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná časť11. 11. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť13. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Martin3:4
Základná časť13. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť13. 11. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:3
Základná časť13. 11. 201617:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná časť13. 11. 201617:00NEHC Košice - HK Poprad1:2
Základná časť15. 11. 201618:00UTHK Nitra - HK Orange 201:0
Základná časť16. 11. 201617:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:4
Základná časť16. 11. 201617:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3
Základná časť16. 11. 201618:00STMHC Martin - HK Poprad5:4 PP
Základná časť16. 11. 201618:00STHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná časť16. 11. 201618:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen0:3
Základná časť18. 11. 201617:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná časť18. 11. 201617:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:4
Základná časť18. 11. 201618:00PIHKM Zvolen - MHC Martin2:4
Základná časť18. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná časť18. 11. 201618:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky7:4
Základná časť20. 11. 201617:00NEMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
Základná časť20. 11. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 PP
Základná časť20. 11. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná časť20. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra5:1
Základná časť20. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina5:1
Základná časť22. 11. 201617:00UTHK Poprad - HK Orange 205:2
Základná časť22. 11. 201617:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín2:1
Základná časť24. 11. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice2:5
Základná časť25. 11. 201617:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky7:0
Základná časť25. 11. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť25. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin4:1
Základná časť25. 11. 201618:00PIHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná časť27. 11. 201617:00NEMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Základná časť27. 11. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť27. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná časť27. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:3 SN
Základná časť27. 11. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:2
Základná časť29. 11. 201618:00UTMHC Martin - HK Orange 205:0
Základná časť01. 12. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen2:1
Základná časť02. 12. 201617:00PIHK Poprad - HKM Zvolen6:1
Základná časť02. 12. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná časť02. 12. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná časť02. 12. 201618:00PIHK Nitra - MHC Martin3:0
Základná časť04. 12. 201615:00NEHK Nitra - HC Košice3:2
Základná časť04. 12. 201617:00NEMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky3:4
Základná časť04. 12. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná časť04. 12. 201617:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:0
Základná časť04. 12. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:1 SN
Základná časť06. 12. 201617:00UTHK Poprad - HK Nitra4:2
Základná časť06. 12. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3
Základná časť06. 12. 201617:30UTHC Košice - MHC Martin7:2
Základná časť06. 12. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná časť06. 12. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:4 SN
Základná časť09. 12. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť09. 12. 201618:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín5:3
Základná časť09. 12. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:6
Základná časť09. 12. 201618:00PIHK Poprad - HC Košice2:3 PP
Základná časť11. 12. 201615:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná časť11. 12. 201617:00NEHK Poprad - MHC Martin1:3
Základná časť11. 12. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice4:0
Základná časť11. 12. 201617:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:2
Základná časť11. 12. 201618:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky7:2
Základná časť16. 12. 201617:00PIMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť20. 12. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:1
Základná časť20. 12. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad5:6 PP
Základná časť20. 12. 201618:00UTMHC Martin - HKM Zvolen5:3
Základná časť20. 12. 201618:00UTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:6
Základná časť20. 12. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3
Základná časť22. 12. 201617:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná časť22. 12. 201617:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:3
Základná časť22. 12. 201617:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin4:2
Základná časť22. 12. 201617:30ŠTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná časť22. 12. 201618:00ŠTHK Nitra - HK Dukla Trenčín9:2
Základná časť26. 12. 201617:00POMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina1:3
Základná časť26. 12. 201617:00POHKM Zvolen - HK Nitra5:4
Základná časť26. 12. 201617:00POHK Dukla Trenčín - HC Košice1:3
Základná časť26. 12. 201617:00POHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad7:2
Základná časť26. 12. 201617:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:6
Základná časť28. 12. 201617:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin3:1
Základná časť28. 12. 201617:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť28. 12. 201617:30STHC Košice - HKM Zvolen2:0
Základná časť28. 12. 201618:00STHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť28. 12. 201618:00STHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť30. 12. 201617:00PIMHC Martin - HK Nitra4:3
Základná časť30. 12. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:3 PP
Základná časť30. 12. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3
Základná časť30. 12. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:5
Základná časť30. 12. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť03. 01. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín8:3
Základná časť03. 01. 201717:00UTHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť03. 01. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:4
Základná časť03. 01. 201717:30UTHC Košice - HK Nitra1:4
Základná časť03. 01. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin4:2
Základná časť06. 01. 201717:00PIMHC Martin - HC Košice1:5
Základná časť06. 01. 201717:00PIHK Nitra - HK Poprad5:3
Základná časť06. 01. 201717:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná časť06. 01. 201717:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná časť06. 01. 201717:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť08. 01. 201715:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:0
Základná časť08. 01. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Martin2:1
Základná časť08. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná časť08. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť08. 01. 201717:00NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná časť10. 01. 201717:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť10. 01. 201718:00UTMHC Martin - HK Nitra3:4
Základná časť13. 01. 201717:00PIHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná časť13. 01. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:4
Základná časť13. 01. 201718:00PIMHC Martin - HK Poprad3:4 SN
Základná časť13. 01. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť13. 01. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:1
Základná časť15. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - MHC Martin0:1 SN
Základná časť15. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná časť15. 01. 201717:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť15. 01. 201717:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť15. 01. 201717:00NEHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná časť20. 01. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:3
Základná časť20. 01. 201718:00PIMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná časť20. 01. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:4
Základná časť20. 01. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:4 SN
Základná časť20. 01. 201718:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:5
Základná časť22. 01. 201717:00NEMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť22. 01. 201717:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná časť22. 01. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1
Základná časť22. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 PP
Základná časť22. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:4
Základná časť24. 01. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin2:1 PP
Základná časť24. 01. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra4:2
Základná časť27. 01. 201717:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť27. 01. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť27. 01. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin1:2 SN
Základná časť27. 01. 201718:00PIHK Nitra - HKM Zvolen4:3
Základná časť31. 01. 201717:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín6:4
Základná časť03. 02. 201717:00PIHK Poprad - HKM Zvolen5:6
Základná časť03. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:6
Základná časť03. 02. 201717:30PIHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5
Základná časť03. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:1
Základná časť03. 02. 201718:00PIHK Nitra - MHC Martin5:2
Základná časť05. 02. 201715:00NEHK Nitra - HC Košice3:2 SN
Základná časť05. 02. 201717:00NEMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť05. 02. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť05. 02. 201717:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 PP
Základná časť05. 02. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:1 PP
Základná časť10. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin1:2 SN
Základná časť14. 02. 201717:00UTHK Poprad - HK Nitra1:3
Základná časť14. 02. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:5
Základná časť14. 02. 201717:30UTHC Košice - MHC Martin3:2 SN
Základná časť14. 02. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť14. 02. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná časť17. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:5
Základná časť17. 02. 201717:00PIHK Poprad - HC Košice3:2
Základná časť17. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná časť17. 02. 201718:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť17. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:0
Základná časť19. 02. 201715:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná časť19. 02. 201717:00NEHK Poprad - MHC Martin4:2
Základná časť19. 02. 201717:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť19. 02. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná časť19. 02. 201717:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť24. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:2
Základná časť24. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:2
Základná časť24. 02. 201718:00PIMHC Martin - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť24. 02. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina2:3 SN
Základná časť24. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra8:1
Základná časť26. 02. 201715:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:3
Základná časť26. 02. 201715:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen6:3
Základná časť26. 02. 201717:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná časť26. 02. 201717:00NEHC Košice - HC Mikron Nové Zámky5:1
Základná časť03. 03. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť03. 03. 201718:00PIMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina0:5
Základná časť03. 03. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:3 PP
Základná časť03. 03. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:0
Základná časť03. 03. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad4:1
Základná časť05. 03. 201715:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť05. 03. 201717:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin0:3
Základná časť05. 03. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť05. 03. 201717:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná časť05. 03. 201717:00NEHC Košice - HKM Zvolen0:2
Základná časť06. 03. 201717:30POHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin4:0
Základná časť08. 03. 201718:00STMHC Martin - HK Nitra4:3 SN
Základná časť08. 03. 201718:00STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:4
Základná časť08. 03. 201718:00STHKM Zvolen - HK Poprad4:3 SN
Základná časť08. 03. 201718:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná časť08. 03. 201718:00STHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin4:2
Základná časť10. 03. 201717:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť10. 03. 201717:30PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC Košice - HK Nitra6:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEMHC Martin - HC Košice2:3 PP
Základná časť12. 03. 201717:00NEHK Nitra - HK Poprad2:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2 PP
Základná časť12. 03. 201717:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Štvrťfinále16. 03. 201718:00ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:2
Štvrťfinále16. 03. 201718:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:0
Štvrťfinále17. 03. 201718:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:0
Štvrťfinále17. 03. 201718:00PIHK Nitra - HK Poprad3:0
Štvrťfinále18. 03. 201718:00SOHC Košice - MHC Martin4:0
Štvrťfinále18. 03. 201718:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen5:2
Štvrťfinále19. 03. 201718:00NEHC Košice - MHC Martin1:2
Štvrťfinále19. 03. 201718:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen2:3
Štvrťfinále20. 03. 201718:00POHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Štvrťfinále20. 03. 201718:00POHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Štvrťfinále21. 03. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Štvrťfinále21. 03. 201718:00UTHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále22. 03. 201718:00STMHC Martin - HC Košice4:1
Štvrťfinále22. 03. 201718:00STHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:5
Štvrťfinále23. 03. 201718:00ŠTMHC Martin - HC Košice
Štvrťfinále23. 03. 201718:00ŠTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina
Štvrťfinále24. 03. 201718:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky
Štvrťfinále25. 03. 201718:00SOHC Košice - MHC Martin
Štvrťfinále25. 03. 201718:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen

Európska Univerzitná Hokejová Liga
Tím Z Skóre B
1. B. Bystrica 56 191:120 119
2. Nitra 56 196:154 112
3. Košice 56 186:121 107
4. Žilina 56 175:158 90
5. Zvolen 56 163:174 84
6. Martin 56 141:166 75
7. Poprad 56 153:167 75
8. N. Zámky 56 146:154 74
9. Trenčín 56 140:164 72
10. L. Mikuláš 56 138:189 56
11. SR 20 20 20:82 6
TímZSkóreB
1.L. Mikuláš311:58
2.Trenčín313:135
3.Detva35:83
4.Skalica37:102
TímZVVpPpPSkóreB
1.Prešov4933439217:119110
2.Detva49322312220:120103
3.Michalovce49295312195:116100
4.Skalica49262318179:14885
5.Topoľčany49227317173:15283
6.Sp.Nová Ves49222322154:15473
7.Trnava49191425154:20363
8.P.Bystrica4992236123:21833
9.Martin B494124293:26616
10.Orange 209300619:329
Aktualizované: 19.3.2017 05:39
nadstavba A
tímzvvppppskóreb
1.Dukla201410581:5344
2.Slovensko 18201030759:5036
3.Nitra20903863:6230
4.Poprad20803960:7327
5.Slovan206201256:6522
6.Banská Bystrica205221171:8721
--------
nadstavba B
tímzvvppppskóreb
1.Zvolen2415324105:6053
2.Žilina2416017104:7649
3.Skalica221322591:6945
4.Košice2410301188:8736
5.Liptovský Mikuláš248031375:9727
6.Spišská Nová Ves246221476:10724
7.Topoľčany224001857:10012
Aktualizované: 20.3.2017 04:31
tímzvvppppskóreb
1.Trnava4431427218-115103
2.Poprad4431319174-96100
3.Dukla4429438199-10398
4.Zvolen44282212180-13090
5.Martin44244016143-12480
6.Nitra44212615133-10473
7.Žilina44193517132-12968
8.Slovan44158219147-15963
9.Košice44171818122-12161
10.Michalovce44180224158-17756
11.Spišská Nová Ves44142325125-16149
12.Liptovský Mikuláš44106721113-14649
13.Skalica44122624117-16846
14.Banská Bystrica44114425115-16845
15.Prešov4497424107-17545
16.Ružinov4474132101-20830
Aktualizované: 19.3.2017 05:39
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Dinamo Moskva60291016164-111112
4Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
5HC Dinamo Minsk60271019171-150105
6Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
7HC Viťaz6026722162-15897
8Jokerit Helsinky6023619149-16593
9HK Soči6024727139-14588
10HC Slovan Bratislava6022726144-16685
11Severstal Čerepovec6018527133-16374
12Medveščak Záhřeb6019433138-18669
13Spartak Moskva6018333125-16866
14Dinamo Riga60111034116-15858
Aktualizované: 23.3.2017 03:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
2Avangard Omsk6030819156-127109
3Ak Bars Kazaň6029918155-127109
4Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
5Barys Astana6025626151-16790
6Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
7Admiral Vladivostok6024325147-15386
8HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
9Red Star Kunlun6024429139-14483
10Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
11Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
12Amur Chabarovsk6020529110-13076
13Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
14Lada Togliatti6016532146-18065
15Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 23.3.2017 03:12
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
4Dinamo Moskva60291016164-111112
5Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
6Avangard Omsk6030819156-127109
7Ak Bars Kazaň6029918155-127109
8HC Dinamo Minsk60271019171-150105
9Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
10Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
11HC Viťaz6026722162-15897
12Jokerit Helsinky6023619149-16593
13Barys Astana6025626151-16790
14Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
15HK Soči6024727139-14588
16Admiral Vladivostok6024325147-15386
17HC Slovan Bratislava6022726144-16685
18HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
19Red Star Kunlun6024429139-14483
20Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
21Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
22Amur Chabarovsk6020529110-13076
23Severstal Čerepovec6018527133-16374
24Medveščak Záhřeb6019433138-18669
25Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
26Spartak Moskva6018333125-16866
27Lada Togliatti6016532146-18065
28Dinamo Riga60111034116-15858
29Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 23.3.2017 03:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks73351220222-183100
2Minnesota Wild7237722235-18094
3San Jose Sharks7335724198-16991
4Edmonton Oilers7230924209-18687
5Anaheim Ducks7233523186-17887
6Calgary Flames73291228203-19786
7Nashville Predators7230625212-20283
8St. Louis Blues7232728201-19583
9Los Angeles Kings72211331175-18175
10Winnipeg Jets7328533220-23273
11Dallas Stars7226333196-23368
12Vancouver Canucks72181134166-21167
13Arizona Coyotes73171037178-23363
14Colorado Avalanche7214649140-23843
Aktualizované: 23.3.2017 03:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals7239817232-161102
2Pittsburgh Penguins7237917252-199101
3Columbus Blue Jackets72361119230-169100
4New York Rangers7337824233-19294
5Montreal Canadiens73291223200-18291
6Ottawa Senators7232824191-18788
7Toronto Maple Leafs7227723221-21283
8Boston Bruins7332629209-19582
9New York Islanders7127626210-21878
10Tampa Bay Lightning7226829197-20277
11Carolina Hurricanes7125627186-20675
12Philadelphia Flyers72201331188-21674
13Florida Panthers72191230183-20873
14Buffalo Sabres7422832183-21472
15Detroit Red Wings72161332180-21369
16New Jersey Devils7218933167-21166
Aktualizované: 23.3.2017 03:12
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.3.2017 03:12

Stav sérií Play-Off

Štvrťfinále

4:0
2:1
1:2
3:1

Najčítanejšie články

Bleskovky

Norimberg postúpil do semifinále play off nemeckej DEL

Hokejisti Norimbergu zvíťazili v rozhodujúcom siedmom zápase štvrťfinále play off nemeckej DEL nad Augsburgom 5:3. DEL - štvrťfinále play off - 7. zápasy: Kolín nad Rýnom - Wolfsburg 0:1 /konečný stav série: 3:4/ Mannheim - Eisbären Berlín 1:2 pp /konečný stav série: 3:4/ Norimberg - Augsburg 5:3 /konečný stav série: 4:3/
včera o 06:05 - Michal Bruner / TASR

Lugano vyhralo nad Bernom úvodný zápas semifinále švajčiarskej LNA

Hokejisti Lugana zvíťazili v úvodnom semifinálovom zápase švajčiarskej LNA na ľade Bernu 4:2. LNA - semifinále play off - 1. zápasy: Bern - Lugano 2:4 /stav série: 0:1/ Zug - Davos 3:2 pp /stav série: 1:0/ o udržanie - 1. zápas: Fribourg - Ambri-Piotta 4:0 /stav série: 1:0/
včera o 06:05 - Michal Bruner / TASR

Hossa nebude hrať v Toronte, zranenie nie je vážne

Slovenský hokejista Marián Hossa pre zranenie nepomôže Chicagu v nočnom zápase NHL v Toronte. V zostave ho nahradí krajan Tomáš Jurčo, ktorý uplynulé tri stretnutia presedel na tribúne. Hossa utrpel zranenie dolnej časti tela, ktoré podľa trénera Joela Quennevillea nie je vážne. Útočník sa aktívne zúčastnil na rannom rozkorčuľovaní. V bránke Blackhawks sa predstaví Corey Crawford, dodal portál Chicago Tribune.
18.3.2017 19:14 - TASR / TASR

Obhajca EHC Mníchov prvým semifinalistom play off nemeckej DEL

Hokejisti EHC Mníchov sa stali prvými semifinalistami play off nemeckej DEL 2016/2017. V stredajšom štvrtom štvrťfinálovom stretnutí vyhrali na ľade Pinguins Bremerhaven vysoko 8:2 a v celej sérii triumfovali suverénne 4:0 na zápasy.
15.3.2017 22:12 - Michal Bruner / TASR

V Nórsku sa duel skončil po vyše 217 min hry a viac než 8,5 h od začiatku

Hokejisti Storhamaru Dragons zdolali v piatom zápase štvrťfinále play off nórskej ligy Spartu Warriors 2:1 až po 217 minútach a 14 sekundách hry. O osude zrejme najdlhšieho duelu hokejovej histórie rozhodol domáci Joakim Jensen v ôsmom predĺžení. Stretnutie sa začalo v nedeľu o 18.00 h, skončilo sa o viac než 8,5 hodiny neskôr - v noci na pondelok o 2.32 h.
13.3.2017 08:42 - Michal Bruner / TASR

Nové Zámky do play off, Trenčín bude bojovať o zotrvanie v baráži

Hokejisti HC Nové Zámky sa stali posledným ôsmym účastníkom play off Tipsport Ligy 2016/2017. Nedeľňajší zápas záverečného kola základnej časti na ľade Dukly Trenčín dokázali doviesť do predĺženia (1:1), čo im stačilo na postupovú definitívu. Dukla, ktorá potrebovala v priamom súboji o poslednú miestenku nad Novými Zámkami vyhrať v riadnom hracom čase, tak bude bojovať v baráži o zotrvanie v najvyššej súťaži. V nej sa stretne s Liptovským Mikulášom a finalistami play off Budiš I. ligy Detvou a Skalicou.
12.3.2017 19:26 - / TASR

Adler Mannheim – Eisbären Berlín 4:3 pp v play off nemeckej ligy

Výsledky prvých zápasov štvrťfinále play off nemeckej hokejovej ligy: Adler Mannheim – Eisbären Berlín 4:3 pp, Kölner Haie - Grizzlys Wolfsburg 2:1 pp, EHC Red Bull Mníchov - Fischtown Pinguins Bremerhaven 4:1
7.3.2017 22:23 - / TASR

Rögle BK - Örebrö HK 5:1 v 52. kole švédskej ligy

Štokholm 7. marca (TASR) – Výsledky utorkových zápasov 52. kola švédskej hokejovej ligy: Brynäs IF - Karlskrona HK 5:2, HV 71 - Lulea HF 6:0, Leksand IF - Djurgardens IF 0:5, Malmö IF Redhawks - Färjestads BK 2:5, Rögle BK - Örebrö HK 5:1, Skelleftea AIK - Frölunda Indians 2:1, Växjö Lakers HC - Linköpings HC 2:3
7.3.2017 21:28 - / TASR

Godla pomohol KalPa Kuopio k výhre nad Vaasanom 5:4

Hokejisti KalPy Kuopio so slovenským brankárom Denisom Godlom zvíťazili v utorňajšom zápase fínskej Liigy na ľade Vaasanu Sport tesne 5:4. Hostia sa vďaka triumfu posunuli na druhé miesto tabuľky. Prvú priečku po základnej časti už má istú Tappara Tampere.
7.3.2017 20:16 - / TASR

Hráčmi 1. kola play off Sorokin, Ahnelöv a Kozun

Hráčmi prvého kola play off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa stali brankár CSKA Moskva Iľja Sorokin, obranca Avangardu Omsk Jonas Ahnelöv a útočník Lokomotovi Jaroslavľ Brandon Kozun.
6.3.2017 17:12 - / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Články SIHPA na HokejPortáli »

Baráž 2016/17

Najbližšie zápasy

24. 03. 2017
Skalica - Trenčín o 18:00
Detva - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

21. 03. 2017
DetvaTrenčín
4:3 PPREPORT
L. MikulášSkalica
3:1REPORT

Tipsport liga 2016/17

Najbližšie zápasy

23. 03. 2017
Martin - Košice o 18:00
Zvolen - Žilina o 18:00

Odohrané zápasy

22. 03. 2017
MartinKošice
4:1REPORT
ZvolenŽilina
3:5REPORT
21. 03. 2017
N. ZámkyB. Bystrica
3:2REPORT
PopradNitra
1:5REPORT
20. 03. 2017
N. ZámkyB. Bystrica
1:4REPORT

Tipsport Liga 2016/2017 2016/2017

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS61 bodov
2.Hovorka M.ZIL60
3.Maione M.BBY57
4.Slovák M.NIT54
5.Hickmott J.BBY53

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS29 gólov
2.Slovák M.NIT26
3.Konečný R.ZIL24
4.Hovorka M.ZIL23
5.Klhůfek P.ZVO23

Najlepší brankár

Lars VoldenTRE93.77 perc
2.Halo J.NIT93.64 %
3.Lawson N.BBY93.63 %
4.Mikoláš M.ZIL92.94 %
5.Bacashihua J.BBY92.87 %