Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Togliatti
5:1
Slovan
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Gamalej, Ovčinnikov – Micheľ, Parikov
Diváci: 5     Píše: Korduliak Vladimír
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Togliatti
5:1
2:0, 1:0, 2:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Slovan
Je dobojované, belasí si budú pamätať meno Alexander Lazušin, ktorý mal dnes svoj deň a namiesto hokejky čarovnú paličku. Slovan zohral dobrú partiu, tých pár zaváhaní v defenzíve domáci kruto potrestali a výsledok je pre hostí drsný. Slovan doplatil na svoju streleckú impotenciu a jeden gól im zobral hlavný rozhodca, ktorý hru prerušil po kontakte Lazušina s hráčom v bielom drese, no bolo to mimo bránkoviska a naopak, Mazanec zaľahnutý Desprésom hrať nemohol a Slovan inkasoval. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 13:12, celkom 33:38. Slovan čaká náročný domáci týždeň a diváci sa majú na čo tešiť, veď k Dunaju pricestujú postupne Dynamo Moskva, Lokomotiv Jaroslavľ a famózny SKA Petrohrad. Pekný večer a dobrú noc priaznivcom belasých želá Vladimír Korduliak.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť09. 09. 201617:00PIHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3
Základná časť09. 09. 201617:30PIHC Košice - HK Poprad3:1
Základná časť09. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Martin5:1
Základná časť09. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná časť09. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:7
Základná časť11. 09. 201617:00NEMHC Martin - HK Poprad4:1
Základná časť11. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3 PP
Základná časť11. 09. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra4:3 SN
Základná časť11. 09. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina1:0
Základná časť11. 09. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen1:2
Základná časť13. 09. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 207:1
Základná časť14. 09. 201617:30STHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná časť14. 09. 201618:00STHKM Zvolen - MHC Martin4:3
Základná časť14. 09. 201618:00STMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť14. 09. 201618:00STHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť14. 09. 201618:00STHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť16. 09. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:3 PP
Základná časť16. 09. 201618:00PIMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:2
Základná časť16. 09. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:3 PP
Základná časť16. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1 SN
Základná časť16. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:3
Základná časť18. 09. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin2:4
Základná časť18. 09. 201617:00NEHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná časť18. 09. 201617:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín6:0
Základná časť18. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná časť18. 09. 201618:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť20. 09. 201617:30UTHC Košice - HK Orange 206:0
Základná časť22. 09. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra0:4
Základná časť23. 09. 201618:00PIMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná časť23. 09. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:9
Základná časť23. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:2 PP
Základná časť23. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC Košice3:6
Základná časť23. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:2 PP
Základná časť25. 09. 201616:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:4
Základná časť25. 09. 201617:00NEHK Nitra - MHC Martin5:2
Základná časť25. 09. 201617:00NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť25. 09. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3
Základná časť25. 09. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky3:2
Základná časť27. 09. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 207:2
Základná časť29. 09. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:8
Základná časť30. 09. 201618:00PIMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť30. 09. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť30. 09. 201618:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:6
Základná časť30. 09. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad9:2
Základná časť30. 09. 201618:00PIHK Nitra - HC Košice6:4
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC Košice - MHC Martin9:3
Základná časť02. 10. 201617:00NEHK Poprad - HK Nitra1:4
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť02. 10. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:1
Základná časť02. 10. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná časť04. 10. 201618:00UTHKM Zvolen - HK Orange 204:1
Základná časť06. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HK Poprad1:4
Základná časť07. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť07. 10. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra5:2
Základná časť07. 10. 201618:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná časť07. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:5
Základná časť07. 10. 201618:00PIHK Poprad - HC Košice3:4 SN
Základná časť09. 10. 201617:00NEHK Poprad - MHC Martin3:5
Základná časť09. 10. 201617:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť09. 10. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky5:4 PP
Základná časť09. 10. 201617:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná časť11. 10. 201618:00UTHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť13. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MHC Martin0:4
Základná časť14. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:1
Základná časť14. 10. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:0
Základná časť14. 10. 201618:00PIMHC Martin - HKM Zvolen7:2
Základná časť14. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť14. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4 SN
Základná časť16. 10. 201616:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná časť16. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin6:2
Základná časť16. 10. 201617:00NEHC Košice - HC Mikron Nové Zámky0:1
Základná časť16. 10. 201617:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť16. 10. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen6:4
Základná časť18. 10. 201617:30UTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná časť18. 10. 201618:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:2
Základná časť20. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina0:3
Základná časť21. 10. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5
Základná časť21. 10. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Nitra3:7
Základná časť21. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice2:4
Základná časť21. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad1:2 SN
Základná časť23. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky2:0
Základná časť23. 10. 201617:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:2
Základná časť23. 10. 201617:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:0
Základná časť23. 10. 201617:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:6
Základná časť25. 10. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 201:3
Základná časť25. 10. 201617:30UTHC Košice - HK Nitra5:2
Základná časť27. 10. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC Mikron Nové Zámky2:4
Základná časť28. 10. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:4 SN
Základná časť28. 10. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Poprad3:0
Základná časť28. 10. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 PP
Základná časť28. 10. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:0
Základná časť30. 10. 201616:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť30. 10. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť30. 10. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen4:1
Základná časť08. 11. 201618:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 203:0
Základná časť10. 11. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná časť11. 11. 201618:00PIMHC Martin - HC Košice3:4 SN
Základná časť11. 11. 201618:00PIHK Nitra - HK Poprad2:5
Základná časť11. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:6
Základná časť11. 11. 201618:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná časť11. 11. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť13. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Martin3:4
Základná časť13. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť13. 11. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:3
Základná časť13. 11. 201617:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná časť13. 11. 201617:00NEHC Košice - HK Poprad1:2
Základná časť15. 11. 201618:00UTHK Nitra - HK Orange 201:0
Základná časť16. 11. 201617:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:4
Základná časť16. 11. 201617:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:3
Základná časť16. 11. 201618:00STMHC Martin - HK Poprad5:4 PP
Základná časť16. 11. 201618:00STHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná časť16. 11. 201618:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen0:3
Základná časť18. 11. 201617:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná časť18. 11. 201617:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:4
Základná časť18. 11. 201618:00PIHKM Zvolen - MHC Martin2:4
Základná časť18. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná časť18. 11. 201618:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky7:4
Základná časť20. 11. 201617:00NEMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
Základná časť20. 11. 201617:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 PP
Základná časť20. 11. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná časť20. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra5:1
Základná časť20. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina5:1
Základná časť22. 11. 201617:00UTHK Poprad - HK Orange 205:2
Základná časť22. 11. 201617:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín2:1
Základná časť24. 11. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice2:5
Základná časť25. 11. 201617:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky7:0
Základná časť25. 11. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť25. 11. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin4:1
Základná časť25. 11. 201618:00PIHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná časť27. 11. 201617:00NEMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Základná časť27. 11. 201617:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť27. 11. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná časť27. 11. 201617:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:3 SN
Základná časť27. 11. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:2
Základná časť29. 11. 201618:00UTMHC Martin - HK Orange 205:0
Základná časť01. 12. 201618:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen2:1
Základná časť02. 12. 201617:00PIHK Poprad - HKM Zvolen6:1
Základná časť02. 12. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná časť02. 12. 201617:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná časť02. 12. 201618:00PIHK Nitra - MHC Martin3:0
Základná časť04. 12. 201615:00NEHK Nitra - HC Košice3:2
Základná časť04. 12. 201617:00NEMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky3:4
Základná časť04. 12. 201617:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná časť04. 12. 201617:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:0
Základná časť04. 12. 201617:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:1 SN
Základná časť06. 12. 201617:00UTHK Poprad - HK Nitra4:2
Základná časť06. 12. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3
Základná časť06. 12. 201617:30UTHC Košice - MHC Martin7:2
Základná časť06. 12. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná časť06. 12. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:4 SN
Základná časť09. 12. 201617:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť09. 12. 201618:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín5:3
Základná časť09. 12. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:6
Základná časť09. 12. 201618:00PIHK Poprad - HC Košice2:3 PP
Základná časť11. 12. 201615:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná časť11. 12. 201617:00NEHK Poprad - MHC Martin1:3
Základná časť11. 12. 201617:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice4:0
Základná časť11. 12. 201617:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:2
Základná časť11. 12. 201618:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky7:2
Základná časť16. 12. 201617:00PIMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť20. 12. 201617:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:1
Základná časť20. 12. 201617:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad5:6 PP
Základná časť20. 12. 201618:00UTMHC Martin - HKM Zvolen5:3
Základná časť20. 12. 201618:00UTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:6
Základná časť20. 12. 201618:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:3
Základná časť22. 12. 201617:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná časť22. 12. 201617:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:3
Základná časť22. 12. 201617:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin4:2
Základná časť22. 12. 201617:30ŠTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná časť22. 12. 201618:00ŠTHK Nitra - HK Dukla Trenčín9:2
Základná časť26. 12. 201617:00POMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina1:3
Základná časť26. 12. 201617:00POHKM Zvolen - HK Nitra5:4
Základná časť26. 12. 201617:00POHK Dukla Trenčín - HC Košice1:3
Základná časť26. 12. 201617:00POHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad7:2
Základná časť26. 12. 201617:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:6
Základná časť28. 12. 201617:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin3:1
Základná časť28. 12. 201617:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť28. 12. 201617:30STHC Košice - HKM Zvolen2:0
Základná časť28. 12. 201618:00STHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť28. 12. 201618:00STHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť30. 12. 201617:00PIMHC Martin - HK Nitra4:3
Základná časť30. 12. 201618:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:3 PP
Základná časť30. 12. 201618:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3
Základná časť30. 12. 201618:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:5
Základná časť30. 12. 201618:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť03. 01. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín8:3
Základná časť03. 01. 201717:00UTHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť03. 01. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:4
Základná časť03. 01. 201717:30UTHC Košice - HK Nitra1:4
Základná časť03. 01. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin4:2
Základná časť06. 01. 201717:00PIMHC Martin - HC Košice1:5
Základná časť06. 01. 201717:00PIHK Nitra - HK Poprad5:3
Základná časť06. 01. 201717:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná časť06. 01. 201717:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná časť06. 01. 201717:00PIHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť08. 01. 201715:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:0
Základná časť08. 01. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Martin2:1
Základná časť08. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky1:0
Základná časť08. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť08. 01. 201717:00NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná časť10. 01. 201717:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť10. 01. 201718:00UTMHC Martin - HK Nitra3:4
Základná časť13. 01. 201717:00PIHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná časť13. 01. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:4
Základná časť13. 01. 201718:00PIMHC Martin - HK Poprad3:4 SN
Základná časť13. 01. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť13. 01. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen4:1
Základná časť15. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - MHC Martin0:1 SN
Základná časť15. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná časť15. 01. 201717:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť15. 01. 201717:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť15. 01. 201717:00NEHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná časť20. 01. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:3
Základná časť20. 01. 201718:00PIMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná časť20. 01. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:4
Základná časť20. 01. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:4 SN
Základná časť20. 01. 201718:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:5
Základná časť22. 01. 201717:00NEMHC Martin - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť22. 01. 201717:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná časť22. 01. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1
Základná časť22. 01. 201717:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 PP
Základná časť22. 01. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:4
Základná časť24. 01. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin2:1 PP
Základná časť24. 01. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra4:2
Základná časť27. 01. 201717:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť27. 01. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť27. 01. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Martin1:2 SN
Základná časť27. 01. 201718:00PIHK Nitra - HKM Zvolen4:3
Základná časť31. 01. 201717:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín6:4
Základná časť03. 02. 201717:00PIHK Poprad - HKM Zvolen5:6
Základná časť03. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky2:6
Základná časť03. 02. 201717:30PIHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5
Základná časť03. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:1
Základná časť03. 02. 201718:00PIHK Nitra - MHC Martin5:2
Základná časť05. 02. 201715:00NEHK Nitra - HC Košice3:2 SN
Základná časť05. 02. 201717:00NEMHC Martin - HC Mikron Nové Zámky2:1
Základná časť05. 02. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť05. 02. 201717:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 PP
Základná časť05. 02. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:1 PP
Základná časť10. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin1:2 SN
Základná časť14. 02. 201717:00UTHK Poprad - HK Nitra1:3
Základná časť14. 02. 201717:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:5
Základná časť14. 02. 201717:30UTHC Košice - MHC Martin3:2 SN
Základná časť14. 02. 201717:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť14. 02. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná časť17. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:5
Základná časť17. 02. 201717:00PIHK Poprad - HC Košice3:2
Základná časť17. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná časť17. 02. 201718:00PIMHC Martin - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť17. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:0
Základná časť19. 02. 201715:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná časť19. 02. 201717:00NEHK Poprad - MHC Martin4:2
Základná časť19. 02. 201717:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť19. 02. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky4:3 PP
Základná časť19. 02. 201717:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť24. 02. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice0:2
Základná časť24. 02. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:2
Základná časť24. 02. 201718:00PIMHC Martin - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť24. 02. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina2:3 SN
Základná časť24. 02. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra8:1
Základná časť26. 02. 201715:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:3
Základná časť26. 02. 201715:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen6:3
Základná časť26. 02. 201717:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná časť26. 02. 201717:00NEHC Košice - HC Mikron Nové Zámky5:1
Základná časť03. 03. 201717:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť03. 03. 201718:00PIMHC Martin - MsHK DOXXbet Žilina0:5
Základná časť03. 03. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra2:3 PP
Základná časť03. 03. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:0
Základná časť03. 03. 201718:00PIHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad4:1
Základná časť05. 03. 201715:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť05. 03. 201717:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin0:3
Základná časť05. 03. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť05. 03. 201717:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Základná časť05. 03. 201717:00NEHC Košice - HKM Zvolen0:2
Základná časť06. 03. 201717:30POHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin4:0
Základná časť08. 03. 201718:00STMHC Martin - HK Nitra4:3 SN
Základná časť08. 03. 201718:00STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:4
Základná časť08. 03. 201718:00STHKM Zvolen - HK Poprad4:3 SN
Základná časť08. 03. 201718:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná časť08. 03. 201718:00STHC Mikron Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC Mikron Nové Zámky - MHC Martin4:2
Základná časť10. 03. 201717:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť10. 03. 201717:30PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť10. 03. 201717:30PIHC Košice - HK Nitra6:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEMHC Martin - HC Košice2:3 PP
Základná časť12. 03. 201717:00NEHK Nitra - HK Poprad2:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2 PP
Základná časť12. 03. 201717:00NEHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť12. 03. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Štvrťfinále16. 03. 201718:00ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:2
Štvrťfinále16. 03. 201718:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:0
Štvrťfinále17. 03. 201718:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:0
Štvrťfinále17. 03. 201718:00PIHK Nitra - HK Poprad3:0
Štvrťfinále18. 03. 201718:00SOHC Košice - MHC Martin4:0
Štvrťfinále18. 03. 201718:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen5:2
Štvrťfinále19. 03. 201718:00NEHC Košice - MHC Martin1:2
Štvrťfinále19. 03. 201718:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen2:3
Štvrťfinále20. 03. 201718:00POHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Štvrťfinále20. 03. 201718:00POHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Štvrťfinále21. 03. 201718:00UTHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Štvrťfinále21. 03. 201718:00UTHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále22. 03. 201718:00STMHC Martin - HC Košice4:1
Štvrťfinále22. 03. 201718:00STHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:5
Štvrťfinále23. 03. 201718:00ŠTMHC Martin - HC Košice3:0
Štvrťfinále23. 03. 201718:00ŠTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Štvrťfinále24. 03. 201718:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky5:1
Štvrťfinále25. 03. 201718:00SOHC Košice - MHC Martin3:1
Štvrťfinále25. 03. 201718:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen5:1
Štvrťfinále27. 03. 201718:00POHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Štvrťfinále27. 03. 201718:00POMHC Martin - HC Košice1:0
Štvrťfinále29. 03. 201718:00STMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen3:2
Semifinále01. 04. 201718:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin6:3
Semifinále02. 04. 201718:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin5:1
Semifinále03. 04. 201718:00POHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina5:0
Semifinále04. 04. 201718:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Semifinále05. 04. 201718:00STMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Semifinále06. 04. 201718:00ŠTMHC Martin - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:7
Semifinále07. 04. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Semifinále08. 04. 201718:30SOMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra3:4
Semifinále09. 04. 201718:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Martin6:2
Finále15. 04. 201718:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra4:1
Finále16. 04. 201718:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:4
Finále19. 04. 201718:00STHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Finále20. 04. 201718:00ŠTHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Finále22. 04. 201718:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:2

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín1339:1534
2.B. Bystrica1349:3127
3.Košice1334:2925
4.Poprad1338:2924
5.Zvolen1338:3621
6.N. Zámky1436:3719
7.Žilina1340:3817
8.Nitra1346:4817
9.L. Mikuláš1327:3216
10.SR 201126:4612
11.Detva1316:481
TímZVVPPPPSkóreB
1.Prešov121000252:2330
2.Skalica11810246:2626
3.Michalovce12711356:2924
4.Dubnica12611440:3121
5.Topoľčany12521433:3220
6.Bratislava11500628:3515
7.Sp.Nová Ves12312641:5113
8.N. Zámky B11400726:5212
9.Trnava11300826:399
10.P. Bystrica11200933:576
-Orange 205012215:214
Aktualizované: 18.10.2017 21:33
tímzvvppppskóreb
1.Dukla12921057:3132
2.Nitra12920155:3031
3.Martin12701438:3022
4.Košice12512438:4019
5.L. Mikuláš12511547:5218
6.Slovan12510635:3417
7.B. Bystrica12332433:3517
8.Zvolen12500747:4715
9.Poprad11330535:4315
10.Skalica12302727:3511
11.Žilina11302635:4511
12.Spišská12102918:435
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
tímzvvppppskóreb
1.Dukla141001359:2531
2.Skalica14901450:3228
3.Košice14811455:3727
4.Slovan14721350:3326
5.Nitra14712457:4025
6.L. Mikuláš14712434:3225
7.Poprad14711546:3724
8.Zvolen14621543:4223
9.Púchov14621542:4123
10.Spišská14620555:4422
11.Michalovce14512639:5019
12.B. Bystrica14430742:4418
13.Martin14501841:5116
14.Trnava14311934:5212
15.Žilina14302937:5811
16.Prešov141001320:863
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2419300105-3565
2Jokerit Helsinky191520163-2450
3CSKA Moskva211350368-3349
4Torpedo Nižnij Novgorod231120842-4439
5Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
6Dynamo Moskva249401158-5735
7HK Soči22920758-6235
8Severstal Čerepovec23730850-6132
9HC Dinamo Minsk239101147-5031
10HC Viťaz247101359-6826
11HC Slovan Bratislava245101347-8022
12Spartak Moskva214401251-6221
13Dinamo Riga231301835-7510
Aktualizované: 19.10.2017 02:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň211310465-4844
2Avangard Omsk221140764-3841
3Barys Astana231210871-5740
4Metallurg Magnitogorsk231030768-6439
5Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
6Salavat Julajev Ufa2311101065-5936
7Neftěchimik Nižněkamsk221010752-6036
8Red Star Kunlun221010848-5135
9Traktor Čeljabinsk228201042-5530
10Amur Chabarovsk23630951-6429
11HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
12Admiral Vladivostok235201250-6623
13Jugra Chanty-Mansijsk232601244-7721
14Lada Toljatti235101538-5619
Aktualizované: 19.10.2017 02:16
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2419300105-3565
2Jokerit Helsinky191520163-2450
3CSKA Moskva211350368-3349
4Ak Bars Kazaň211310465-4844
5Avangard Omsk221140764-3841
6Barys Astana231210871-5740
7Metallurg Magnitogorsk231030768-6439
8Torpedo Nižnij Novgorod231120842-4439
9Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
10Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
11Salavat Julajev Ufa2311101065-5936
12Neftěchimik Nižněkamsk221010752-6036
13Dynamo Moskva249401158-5735
14Red Star Kunlun221010848-5135
15HK Soči22920758-6235
16Severstal Čerepovec23730850-6132
17HC Dinamo Minsk239101147-5031
18Traktor Čeljabinsk228201042-5530
19Amur Chabarovsk23630951-6429
20HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
21HC Viťaz247101359-6826
22Admiral Vladivostok235201250-6623
23HC Slovan Bratislava245101347-8022
24Spartak Moskva214401251-6221
25Jugra Chanty-Mansijsk232601244-7721
26Lada Toljatti235101538-5619
27Dinamo Riga231301835-7510
Aktualizované: 19.10.2017 02:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks82371323244-213109
2Minnesota Wild8242725266-208106
3Anaheim Ducks8240623223-200105
4Edmonton Oilers82371026247-212103
5St. Louis Blues8238829235-21899
6San Jose Sharks8238829221-20199
7Calgary Flames82321333226-22194
8Nashville Predators8235629240-22494
9Winnipeg Jets8233735249-25687
10Los Angeles Kings82251435201-20586
11Dallas Stars8228637223-26279
12Arizona Coyotes82201042197-26070
13Vancouver Canucks82191143182-24369
14Colorado Avalanche8214856166-27848
Aktualizované: 19.10.2017 02:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451019263-182118
2Pittsburgh Penguins82401021282-234111
3Columbus Blue Jackets82391124249-195108
4Montreal Canadiens82331426226-200103
5New York Rangers8240828256-220102
6Ottawa Senators82341028212-21498
7Toronto Maple Leafs8233727251-24295
8Boston Bruins8238631234-21295
9New York Islanders8233829241-24294
10Tampa Bay Lightning82321030234-22794
11Philadelphia Flyers82251433219-23688
12Carolina Hurricanes8228831215-23687
13Florida Panthers82231236210-23781
14Detroit Red Wings82171636207-24479
15Buffalo Sabres8225837201-23778
16New Jersey Devils82181040183-24470
Aktualizované: 19.10.2017 02:16
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 19.10.2017 02:16

Bleskovky

Kärpät Oulu - IFK Helsinki 5:0 v stredajšom zápase fínskej ligy

Hokejisti Kärpätu Oulu zvíťazili v stredajšom domácom zápase najvyššej fínskej súťaže nad IFK Helsinki vysoko 5:0.
včera o 19:59 - Michal Bruner / TASR

Dej nedohral zápas so Zlínom, Vítkoviciam bude dlhšie chýbať

Slovenský hokejista Rastislav Dej bude svojmu tímu HC Vítkovice Ridera dlhšie chýbať. V utorňajšom ligovom zápase proti Aukro Berani Zlín ho zranil Ondřej Veselý. Dvadsaťdeväťročný Slovák musel odísť z ľadu v tretej tretine. Prvé vyšetrenia nasvedčujú tomu, že pôjde o dlhodobejšie a vážnejšie zranenie.
včera o 17:53 - Michal Bruner / TASR

Jakub Kindl podpísal skúšobnú mesačnú zmluvu s Plzňou

Hokejistov extraligovej Plzne posilnil obranca Jakub Kindl, ktorý hral naposledy v zámorskej NHL za Floridu Panthers. S vedením "indiánov" podpísal skúšobnú zmluvu na jeden mesiac, informovali české médiá. Tridsaťročný obranca vypomôže Plzni počas zranenia kapitána Petra Kadleca.
včera o 14:39 - Michal Bruner / TASR

Ambri-Piotta - Bern 0:1 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Ambri-Piotta - Bern 0:1, Kloten - Lugano 3:1, Fribourg - Biel 6:2, Langnau - Zürich 3:2, Lausanne - Zug 1:0, Ženeva - Davos 3:0
17.10.2017 23:03 - / TASR

Straubing Tigers - Grizzlys Wolfsburg 1:6 v nemeckej lige

Výsledok utorňajšieho zápasu nemeckej hokejovej ligy: Straubing Tigers - Grizzlys Wolfsburg 1:6
17.10.2017 22:58 - / TASR

Godlova KalPa prehrala s Hämeenlinnou 1:5

Hokejisti KalPa Kuopio prehrali v utorňajšom stretnutí fínskej Liigy s Hämeenlinnou 1:5. Za hostí odchytal celý duel slovenský brankár Denis Godla. Liiga - výsledky: Pelicans Lahti - Jukurit Mikkeli 5:1, HPK Hämeenlinna - KalPa Kuopio 5:1 /D. GODLA (KalPa) odchytal celý zápas/, Kookoo Kouvola - Ilves Tampere 6:7 pp, JYP Jyväskylä - SaiPa Lappeenranta 1:4, Tappara Tampere - Vaasan Sport 1:0 pp, TPS Turku - Ässät Pori 2:3 pp a sn
17.10.2017 20:22 - / TASR

Canadiens definitívne rozviazali kontrakt s veteránom Streitom

Švajčiarsky hokejový veterán Mark Streit a klub NHL Montreal Canadiens sa vzájomne dohodli na rozviazaní kontraktu. Tridsaťdeväťročný obranca sa predtým odmietol hlásiť na farme v AHL, kam ho chceli "Habs" poslať. Informovala o tom stanica TSN.
16.10.2017 21:16 - Michal Bruner / TASR

Las Vegas zaradilo Fleuryho a Marchessaulta na listinu zranených hráčov

Nováčik zámorskej hokejovej NHL Vegas Golden Knights v pondelok zaradil brankára Marca-Andreho Fleuryho a útočníka Jonathana Marchessaulta na listinu zranených hráčov. Fleury sa zranil v noci na sobotu, keď inkasoval úder kolenom do hlavy od útočníka Detroitu Red Wings Anthonyho Manthu. Odvtedy s tímom netrénoval.
16.10.2017 07:58 - / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Výsledky sobotných zápasov najvyššej švajčiarskej hokejovej súťaže: Biel - Kloten 4:2, Langnau - Bern 0:2, Lugano - Davos 4:3, Zürich - Zug 7:3
14.10.2017 22:13 - / TASR

Výsledky fínskej ligy - sobota

Hokejisti Kärpätu Oulu zvíťazili v sobotňajšom domácom stretnutí fínskej ligy nad KalPou Kuopio 3:2. Slovenský brankár Denis Godla sedel iba ako náhradník na striedačke hostí. Liiga - výsledky: Ässät Pori - Hämeenlinna 2:5, Ilves Tampere - Pelicans Lahti 1:4, Kärpät Oulu - KalPa Kuopio 3:2, SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 1:0
14.10.2017 18:56 - / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

19. 10. 2017
Poprad - SR 20 o 17:00
20. 10. 2017
Košice - B. Bystrica o 17:30
Detva - Nitra o 18:00
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

17. 10. 2017
ŽilinaB. Bystrica
3:1REPORT
SR 20N. Zámky
1:3REPORT
15. 10. 2017
B. BystricaTrenčín
5:2REPORT
PopradKošice
0:1REPORT
NitraŽilina
2:3REPORT

Najviac bodov

Anthony LucianiNIT16 bodov
2.Krištof M.NIT16
3.Hohmann C.BBY16
4.Bubela M.BBY15
5.Ölvecký P.TRE14

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT9 gólov
2.Bubela M.BBY8
3.Luciani A.NIT8
4.Šišovský P.ZVO7
5.Brittain J.BBY7

Najlepší brankár

Michal ValentTRE95.83 perc
2.Corbeil M.POP93.54 %
3.Lundström J.KOS93.3 %
4.Lassila T.BBY93.24 %
5.Kováč V.NZA93.15 %
Články SIHPA na HokejPortáli »