Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť08. 09. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra2:3 PP
Základná časť08. 09. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad1:2 PP
Základná časť08. 09. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť08. 09. 201718:30PIHC Košice - HC 07 Detva1:0
Základná časť08. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen5:1
Základná časť10. 09. 201716:00NEHK Nitra - HKM Zvolen6:1
Základná časť10. 09. 201716:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná časť12. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Poprad2:5
Základná časť14. 09. 201718:30ŠTMHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:5
Základná časť15. 09. 201717:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť15. 09. 201717:00PIHC Košice - HK Poprad5:2
Základná časť15. 09. 201717:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva5:4
Základná časť15. 09. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra10:4
Základná časť15. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná časť17. 09. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná časť17. 09. 201716:00NEHK Nitra - HC 07 Detva5:2
Základná časť17. 09. 201717:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť17. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:1
Základná časť17. 09. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín0:3
Základná časť19. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná časť21. 09. 201717:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 208:2
Základná časť22. 09. 201717:30PIHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť22. 09. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra4:0
Základná časť22. 09. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3 PP
Základná časť22. 09. 201718:00PIHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná časť22. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť24. 09. 201716:00NEHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť24. 09. 201716:30NEMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť24. 09. 201717:00NEHK Poprad - HC 07 Detva4:1
Základná časť24. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen4:2
Základná časť24. 09. 201717:15NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná časť26. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná časť28. 09. 201718:00ŠTHK Nitra - HK Orange 2010:0
Základná časť29. 09. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:2 PP
Základná časť29. 09. 201717:30PIHC Košice - HK Nitra4:1
Základná časť29. 09. 201718:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:2 SN
Základná časť29. 09. 201718:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
Základná časť29. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:3
Základná časť01. 10. 201716:00NEHK Nitra - HK Poprad3:4 SN
Základná časť01. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť01. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva5:2
Základná časť01. 10. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:1
Základná časť01. 10. 201717:00NEHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť03. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC 07 Detva4:1
Základná časť05. 10. 201717:30ŠTHC Košice - HK Orange 202:1
Základná časť06. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť06. 10. 201717:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:4
Základná časť06. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná časť06. 10. 201718:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť06. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná časť08. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť08. 10. 201716:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:7
Základná časť08. 10. 201717:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť08. 10. 201717:00NEHC 07 Detva - HC Košice2:3
Základná časť08. 10. 201717:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky4:1
Základná časť10. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť12. 10. 201718:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Orange 204:0
Základná časť13. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice5:3
Základná časť13. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra3:4 SN
Základná časť13. 10. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2 PP
Základná časť13. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:1
Základná časť15. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť15. 10. 201716:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť15. 10. 201716:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen0:5
Základná časť15. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:2
Základná časť15. 10. 201717:00NEHK Poprad - HC Košice0:1
Základná časť17. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť17. 10. 201718:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť19. 10. 201717:00ŠTHK Poprad - HK Orange 205:2
Základná časť20. 10. 201717:30PIHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná časť20. 10. 201718:00PIHC 07 Detva - HK Nitra0:7
Základná časť20. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná časť20. 10. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina7:0
Základná časť20. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:0
Základná časť22. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva6:2
Základná časť22. 10. 201716:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná časť22. 10. 201716:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky8:3
Základná časť22. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:3
Základná časť22. 10. 201717:00NEHK Poprad - HKM Zvolen1:4
Základná časť24. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná časť26. 10. 201718:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 204:1
Základná časť27. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:2
Základná časť27. 10. 201717:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná časť27. 10. 201718:00PIHC 07 Detva - HK Poprad7:3
Základná časť27. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná časť27. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina0:3
Základná časť29. 10. 201715:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť29. 10. 201716:00NEHK Nitra - HC Košice4:2
Základná časť29. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen4:1
Základná časť29. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva8:2
Základná časť29. 10. 201717:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť31. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC Košice1:7
Základná časť01. 11. 201716:00STMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice5:3
Základná časť01. 11. 201717:00STHK Poprad - HK Nitra3:4 SN
Základná časť01. 11. 201717:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 PP
Základná časť01. 11. 201717:00STHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:3
Základná časť01. 11. 201718:00STHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina1:2 SN
Základná časť02. 11. 201718:00ŠTHC 07 Detva - HK Orange 205:0
Základná časť03. 11. 201717:30PIHC Košice - HKM Zvolen3:4 SN
Základná časť03. 11. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:5
Základná časť03. 11. 201718:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná časť03. 11. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:1
Základná časť03. 11. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná časť05. 11. 201715:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná časť05. 11. 201716:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:0
Základná časť05. 11. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4 SN
Základná časť05. 11. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad1:2
Základná časť05. 11. 201717:00NEHC Košice - HC 07 Detva3:1
Základná časť17. 11. 201717:00PIHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná časť17. 11. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná časť17. 11. 201717:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:2
Základná časť17. 11. 201717:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná časť17. 11. 201718:00PIHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná časť19. 11. 201716:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:2
Základná časť19. 11. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná časť19. 11. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná časť19. 11. 201717:00NEHC Košice - HK Poprad3:1
Základná časť19. 11. 201717:00NEHKM Zvolen - HC 07 Detva6:2
Základná časť21. 11. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Nitra0:7
Základná časť23. 11. 201717:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 203:2 SN
Základná časť23. 11. 201717:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:3
Základná časť23. 11. 201718:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:5
Základná časť24. 11. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:7
Základná časť24. 11. 201717:00PIHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky7:5
Základná časť24. 11. 201718:00PIHK Nitra - HC 07 Detva4:1
Základná časť25. 11. 201717:00SOHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Základná časť26. 11. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1 PP
Základná časť26. 11. 201716:30NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná časť26. 11. 201717:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:2
Základná časť26. 11. 201717:00NEHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná časť28. 11. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť28. 11. 201717:30UTHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky7:0
Základná časť30. 11. 201718:00ŠTHKM Zvolen - HK Orange 203:2
Základná časť01. 12. 201717:00PIHK Poprad - HC 07 Detva5:2
Základná časť01. 12. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen2:4
Základná časť01. 12. 201718:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná časť01. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná časť01. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice2:3 PP
Základná časť03. 12. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná časť03. 12. 201717:00NEHC Košice - HK Nitra7:2
Základná časť03. 12. 201717:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť03. 12. 201717:00NEHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná časť03. 12. 201717:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4 PP
Základná časť08. 12. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIHK Nitra - HK Poprad3:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva3:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť10. 12. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4
Základná časť10. 12. 201716:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:0
Základná časť10. 12. 201717:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:6
Základná časť10. 12. 201717:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť10. 12. 201717:00NEHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť20. 12. 201717:00STHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina2:0
Základná časť20. 12. 201717:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná časť20. 12. 201718:00STHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť20. 12. 201718:00STHC 07 Detva - HC Košice3:5
Základná časť20. 12. 201718:00STHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná časť22. 12. 201717:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná časť22. 12. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:5 SN
Základná časť22. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad0:2
Základná časť22. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná časť22. 12. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:1
Základná časť26. 12. 201716:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:5
Základná časť26. 12. 201717:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť26. 12. 201717:00UTHK Poprad - HC Košice4:2
Základná časť26. 12. 201717:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná časť26. 12. 201718:00UTHC 07 Detva - HKM Zvolen2:5
Základná časť28. 12. 201717:30ŠTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHK Nitra - HC 07 Detva5:4
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť28. 12. 201718:30ŠTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:3
Základná časť30. 12. 201716:00SOHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:1
Základná časť30. 12. 201717:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:2
Základná časť30. 12. 201717:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky8:1
Základná časť30. 12. 201717:00SOHK Poprad - HKM Zvolen2:3 SN
Základná časť30. 12. 201717:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva0:1
Základná časť03. 01. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:3
Základná časť03. 01. 201817:30STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť03. 01. 201818:00STHC 07 Detva - HK Poprad1:3
Základná časť03. 01. 201818:00STHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:8
Základná časť03. 01. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná časť06. 01. 201815:00SOHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť06. 01. 201816:00SOHK Nitra - HC Košice4:3 PP
Základná časť06. 01. 201817:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:3
Základná časť06. 01. 201817:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva9:1
Základná časť06. 01. 201817:00SOHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť07. 01. 201816:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3 SN
Základná časť07. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2 PP
Základná časť07. 01. 201817:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4
Základná časť07. 01. 201817:00NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť07. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:4 SN
Základná časť12. 01. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná časť12. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad2:3
Základná časť12. 01. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky5:1
Základná časť12. 01. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:5
Základná časť12. 01. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Základná časť14. 01. 201816:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:3
Základná časť14. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná časť14. 01. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad4:2
Základná časť14. 01. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná časť14. 01. 201817:00NEHC Košice - HC 07 Detva4:3
Základná časť19. 01. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná časť19. 01. 201817:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:4
Základná časť19. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná časť19. 01. 201818:00PIHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Základná časť19. 01. 201818:00PIHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky0:2
Základná časť21. 01. 201816:00NEHC Košice - HK Poprad6:2
Základná časť21. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť21. 01. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:3
Základná časť21. 01. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:0
Základná časť21. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HC 07 Detva6:3
Základná časť26. 01. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3
Základná časť26. 01. 201817:00PIHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná časť26. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:2
Základná časť26. 01. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:3
Základná časť26. 01. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:1
Základná časť28. 01. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:3
Základná časť28. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť28. 01. 201817:00NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť28. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná časť28. 01. 201817:00NEHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná časť30. 01. 201817:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná časť30. 01. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Nitra3:2 PP
Základná časť30. 01. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1
Základná časť30. 01. 201818:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť30. 01. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva1:4
Základná časť02. 02. 201817:00PIHK Poprad - HC 07 Detva0:2
Základná časť02. 02. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná časť02. 02. 201818:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš7:4
Základná časť02. 02. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť02. 02. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná časť04. 02. 201816:00NEHC Košice - HK Nitra2:5
Základná časť04. 02. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť04. 02. 201817:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:2 SN
Základná časť04. 02. 201817:00NEHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:5
Základná časť04. 02. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:3
Základná časť07. 02. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť07. 02. 201817:30STHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná časť07. 02. 201818:00STHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná časť07. 02. 201818:00STMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:5 PP
Základná časť07. 02. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen1:3
Základná časť09. 02. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť09. 02. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:1
Základná časť09. 02. 201818:00PIHKM Zvolen - HC Košice1:2
Základná časť09. 02. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť09. 02. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:3 SN
Základná časť11. 02. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná časť11. 02. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť11. 02. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná časť11. 02. 201817:00NEHC 07 Detva - HC Košice1:2
Základná časť11. 02. 201817:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky6:3
Základná časť25. 02. 201816:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná časť25. 02. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:6
Základná časť25. 02. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky6:2
Základná časť25. 02. 201817:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:5
Základná časť25. 02. 201818:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva1:2 PP
Základná časť28. 02. 201817:00STHK Poprad - HC Košice4:2
Základná časť28. 02. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky2:0
Základná časť28. 02. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:0
Základná časť28. 02. 201818:00STHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť28. 02. 201818:00STHC 07 Detva - HKM Zvolen1:6
Základná časť02. 03. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:4
Základná časť02. 03. 201817:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín0:3
Základná časť02. 03. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Poprad3:6
Základná časť02. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:2
Základná časť02. 03. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:7
Základná časť04. 03. 201816:00NEHK Nitra - HC Košice3:1
Základná časť04. 03. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná časť04. 03. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen5:0
Základná časť04. 03. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva7:2
Základná časť04. 03. 201817:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť06. 03. 201817:30UTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 SN
Základná časť06. 03. 201818:00UTHC 07 Detva - HK Nitra4:3
Základná časť06. 03. 201818:00UTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť06. 03. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:0
Základná časť06. 03. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:1
Základná časť09. 03. 201817:30PIHK Poprad - HK Nitra2:4
Základná časť09. 03. 201817:30PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť09. 03. 201817:30PIHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť09. 03. 201817:30PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:5
Základná časť09. 03. 201817:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná časť11. 03. 201817:00NEHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky2:3
Základná časť11. 03. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen0:3
Základná časť11. 03. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva6:4
Základná časť11. 03. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná časť11. 03. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:4
štvrťfinále15. 03. 201818:00ŠTHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky8:1
štvrťfinále15. 03. 201818:00ŠTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:2
štvrťfinále16. 03. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky4:1
štvrťfinále16. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina4:1
štvrťfinále17. 03. 201818:00SOHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:0
štvrťfinále17. 03. 201818:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:2 SN
štvrťfinále18. 03. 201818:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:1
štvrťfinále18. 03. 201818:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:1
štvrťfinále19. 03. 201818:00POMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:5 PP
štvrťfinále19. 03. 201818:00POMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen4:1
štvrťfinále20. 03. 201818:00UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra1:3
štvrťfinále20. 03. 201818:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen2:6
štvrťfinále21. 03. 201818:00STHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:5
štvrťfinále21. 03. 201818:00STHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
štvrťfinále22. 03. 201818:00ŠTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
štvrťfinále22. 03. 201818:00ŠTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
štvrťfinále23. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina4:1
štvrťfinále24. 03. 201818:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice1:0 PP
štvrťfinále25. 03. 201818:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:2
semifinále29. 03. 201818:00ŠTHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
semifinále30. 03. 201817:00PIHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
semifinále31. 03. 201818:00SOHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:2
semifinále01. 04. 201818:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:4 SN
semifinále02. 04. 201818:00POHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:3
semifinále03. 04. 201818:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra5:2
semifinále04. 04. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:1
semifinále05. 04. 201818:00ŠTHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4 SN
semifinále07. 04. 201818:00SOHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:3
semifinále09. 04. 201818:00POHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2
finále13. 04. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 PP
finále14. 04. 201818:00SOHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 SN
finále17. 04. 201818:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín6:1
finále18. 04. 201818:00STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:4
finále20. 04. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:0
finále22. 04. 201818:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3
finále24. 04. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.1.2019 02:49
TímZSkóreB
1.Zvolen45153:10090
2.B. Bystrica45153:10790
3.Košice45150:10687
4.Nitra45170:11185
5.Poprad45131:11483
6.N. Zámky45117:10874
7.Trenčín45111:10871
8.Miškovec45121:12369
9.Budapešť45131:15454
10.Detva45120:14953
11.L. Mikuláš45111:13649
12.Žilina45118:17239
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce3931224219:7999
2.Topoľčany3923718168:8783
3.Martin39234210184:10579
4.Skalica3920649174:10276
5.Dubnica38241211171:9876
6.Bratislava39192513147:11466
7.Humenné38181613164:11662
8.P.Bystrica38144416123:12854
9.Sp.Nová Ves39153417121:12752
10.Trnava3991227103:17131
11.Prešov395103394:19417
12.Nové Zámky B391003844:3853
-.Orange 2011401632:3813
Aktualizované: 14.1.2019 02:32
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad3825607164:9587
2.Dukla3727226177:9284
3.Nitra38173414127:11661
4.B. Bystrica37163315100:10557
5.Košice38144614122:11556
6.Slovan38161318135:13153
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Martin3813331992:14248
2.Skalica3811342097:13543
3.Žilina387841997:12541
4.L. Mikuláš389152387:14231
Aktualizované: 14.1.2019 02:32
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4031117192:9096
2.Poprad4026437168:9589
3.B. Bystrica4023629143:9883
4.Dukla4022639153:8581
3.Košice4023449148:9181
6.Púchov39214410124:8075
7.Spišská40203412133:10170
8.Michalovce40144319123:14953
9.Nitra40133222108:12447
10.Martin40141322112:13847
11.Skalica4012242198:16444
12.L. Mikuláš409032890:15530
13.Žilina407242791:18229
14.Zvolen393003671:2029
Aktualizované: 14.1.2019 02:32
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva4934807148-5684
2SKA Petrohrad4834306163-6579
3Lokomotiv Jaroslavl50266015124-9667
4Jokerit Helsinky48273012153-11866
5Dynamo Moskva50216019124-11558
6Spartak Moskva50187019130-12256
7HC Viťaz Moskevská oblast49195021110-12452
8HK Soči50147020121-13651
9Dinamo Riga49145020100-12448
10Severstal Čerepovec4910602989-14536
11HC Dinamo Minsk4912203093-14133
12HC Slovan Bratislava518403686-17227
Aktualizované: 16.1.2019 19:19
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg50336010156-9679
2Avangard Omsk52249014148-11071
3Ak Bars Kazaň51294014134-11070
4Metallurg Magnitogorsk49276014146-10768
5Barys Astana48237011152-12367
6Salavat Julajev Ufa51225017140-11461
7Torpedo Nižnij Novgorod49175018142-15253
8Traktor Čeljabinsk4914902386-12449
9Red Star Kunlun49171024111-14443
10Neftěchimik Nižněkamsk50116027109-13640
11HK Sibir Novosibirsk49153027109-14740
12Amur Chabarovsk4811102888-14432
13Admiral Vladivostok47103029101-14231
Aktualizované: 16.1.2019 19:19
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva4934807148-5684
2SKA Petrohrad4834306163-6579
3Avtomobilist Jekatěrinburg50336010156-9679
4Avangard Omsk52249014148-11071
5Ak Bars Kazaň51294014134-11070
6Metallurg Magnitogorsk49276014146-10768
7Barys Astana48237011152-12367
8Lokomotiv Jaroslavl50266015124-9667
9Jokerit Helsinky48273012153-11866
10Salavat Julajev Ufa51225017140-11461
11Dynamo Moskva50216019124-11558
12Spartak Moskva50187019130-12256
13Torpedo Nižnij Novgorod49175018142-15253
14HC Viťaz Moskevská oblast49195021110-12452
15HK Soči50147020121-13651
16Traktor Čeljabinsk4914902386-12449
17Dinamo Riga49145020100-12448
18Red Star Kunlun49171024111-14443
19Neftěchimik Nižněkamsk50116027109-13640
20HK Sibir Novosibirsk49153027109-14740
21Severstal Čerepovec4910602989-14536
22HC Dinamo Minsk4912203093-14133
23Amur Chabarovsk4811102888-14432
24Admiral Vladivostok47103029101-14231
25HC Slovan Bratislava518403686-17227
Aktualizované: 16.1.2019 19:19
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames4726413173-13364
2San Jose Sharks4825313172-14363
3Winnipeg Jets4623714160-12962
4Nashville Predators4823516152-12460
5Vegas Golden Knights4923517147-13160
6Colorado Avalanche4620117157-14750
7Dallas Stars4718520121-12450
8Minnesota Wild4620320131-13449
9Vancouver Canucks4715621136-14847
10Edmonton Oilers4615721133-14647
11Anaheim Ducks4712719113-14347
12St. Louis Blues4518220126-13745
13Arizona Coyotes4514622116-13043
14Chicago Blackhawks4811523142-17941
15Los Angeles Kings4713525107-13940
Aktualizované: 16.1.2019 19:19
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning472889191-13374
2Washington Capitals4621614157-13959
3Columbus Blue Jackets4621715152-14059
4Toronto Maple Leafs4523515161-12858
5Boston Bruins4621515133-11957
6Montreal Canadiens4821517146-14257
7Pittsburgh Penguins4621415163-13756
8New York Islanders4520615136-11856
9Buffalo Sabres4615817133-13752
10Carolina Hurricanes4619319125-13649
11New York Rangers4613620132-15945
12New Jersey Devils4616221137-15743
13Detroit Red Wings4810823136-16143
14Florida Panthers4511620139-16542
15Philadelphia Flyers4614323130-16440
16Ottawa Senators4613424143-17839
Aktualizované: 16.1.2019 19:19
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 16.1.2019 19:19

Bleskovky

Zraneného Baranceva nahradí na exhibícii All Stars spoluhráč Holm

Zraneného obrancu Denisa Baranceva z Torpeda Nižnij Novgorod nahradí počas All Star víkendu KHL (19. a 20. januára v Kazani) spoluhráč Philip Holm. Uviedla to oficiálna webová stránka nadnárodnej súťaže. Švédsky hokejový útočník zaznamenal v tejto sezóne 6 gólov a pridal 18 asistencií.
pred 5 hod. - TASR

Hamerlík sa po hosťovaní v Pardubiciach vrátil do Třinca

Slovenský hokejový brankár Peter Hamerlík sa po krátkom hosťovaní v Pardubiciach vrátil do českého extraligového tímu HC Oceláři Třinec. Informoval o tom portál hokej. cz.
o 10:03 - Michal Bruner / TASR

Servette Ženeva - Bern 4:5 pp vo švajčiarskej lige

Výsledky utorňajších zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Lausanne - Langnau 4:0, Servette Ženeva - Bern 4:5 pp
včera o 22:37 - / TASR

Edmonton získal cez waiver z Bostonu útočníka Cavea

Zámorský hokejový tím Edmonton Oilers získal z Bostonu Bruins útočníka Colbyho Cavea, po ktorom siahol cez waiver listinu. Dvadsaťštyriročný center odohral v tejto sezóne v drese "medveďov" 20 zápasov, strelil v nich jeden gól a pridal štyri asistencie. Na farme v Providence v AHL zaznamenal 18 bodov v 15-tich dueloch.
včera o 21:47 - / TASR

Josh Gorges ukončil kariéru

Kanadský hokejový obranca Josh Gorges sa rozhodol po 13 rokoch v zámorskej NHL ukončiť aktívnu kariéru. Tridsaťštyriročný bek ju odštartoval v profilige v sezóne 2005/06 za San Jose Sharks, odkiaľ o rok prestúpil do Montrealu. V organizácii Canadiens strávil osem sezón a ďalšie štyri pridal v Buffale.
14.1.2019 20:44 - Michal Bruner / TASR

Dallas získal Cogliana z Anaheimu, opačným smerom putoval Shore

Hokejový klub zámorskej NHL Dallas Stars získal z Anaheimu Ducks skúseného útočníka Andrewa Cogliana. Opačným smerom putoval center Devin Shore.
14.1.2019 17:56 - Michal Bruner / TASR

Norimberg Ice Tigers - Krefeld Pinguine 4:3 v 39. kole DEL

Hokejisti Bremerhavenu v nedeľňajšom stretnutí 39. kola najvyššej nemeckej súťaže doma zdolali hráčov Schwenningenu 3:0. Posledný tím v ligovej tabuľke Iserlohn prehral s Ingolstadtom 2:3 a natiahol šnúru nezdarov na desať zápasov. DEL - 39. kolo: Pinguins Bremerhaven - Schwenninger Wild Wings 3:0, ERC Ingolstadt - Iserlohn Roosters 3:2, Grizzlys Wolfsburg - Eisbären Berlín 4:2, Norimberg Ice Tigers - Krefeld Pinguine 4:3, Adler Mannheim - Straubing Tigers 6:3, Düsseldorf EG - EHC Red Bull Mníchov 2:5.
13.1.2019 21:17 - / TASR

Sobotňajšie výsledky švajčiarskej ligy

Bern - Zug 0:3, Biel - Ambri-Piotta 3:0, Fribourg - Langnau 1:3, Rapperswil - Lugano 2:3, Lausanne - Servette Ženeva 3:4 pp a sn.
12.1.2019 22:30 - Michal Bruner / TASR

Sobotňajšie výsledky fínskej ligy

Tappara Tampere - Vaasan Sport 3:1, Ässät Pori - SaiPa Lappeenranta 4:5 pp a sn, HPK Hämeenlinna - Ilves Tampere 1:2, Jukurit Mikkeli - IFK Helsinki 3:5, Kärpät Oulu - Lukko Rauma 3:0, KooKoo Kouvola - Pelicans Lahti 0:5, KalPa Kuopio - JYP Jyväskylä 3:2 /Godla odchytal za domácich celý zápas/.
12.1.2019 18:55 - Michal Bruner / TASR

Sobotňajšie výsledky švédskej SHL

Örebro HK - Lulea HF 1:2, Djurgarden - Linköping HC 6:3, Rögle BK - HV 71 1:3, Växjö Lakers - Brynäs IF 3:2.
12.1.2019 18:08 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

18. 01. 2019
Žilina - N. Zámky o 17:30
Košice - Miškovec o 17:30
Trenčín - L. Mikuláš o 18:00
Nitra - Poprad o 18:00
Zvolen - Detva o 18:00
Budapešť - B. Bystrica o 19:00

Odohrané zápasy

15. 01. 2019
N. ZámkyB. Bystrica
3:2REPORT
MiškovecTrenčín
5:4 SNREPORT
DetvaBudapešť
3:7REPORT
ZvolenNitra
1:0REPORT
KošiceŽilina
4:5 SNREPORT
L. MikulášPoprad
0:1REPORT

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS57 bodov
2.Faille É.BBY55
3.Chovan M.ZVO53
4.Lantoši R.NIT49
5.Asselin G.BBY46

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS31 gólov
2.Asselin G.BBY27
3.Blackwater J.NIT25
4.Kytnár M.ZVO24
5.Magosi B.MIS22

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.2 perc
2.Kristín M.NZA94.2 %
3.Vošvrda T.POP93.49 %
4.Košarišťan A.NZA93.15 %
5.Habal V.KOS93.14 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov