Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Rakúsko
1:5
Slovensko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Slovensko 18
5:12
USA
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Smetana, Nikolič – Nothegger, Konchider.
Diváci: -     Píše: Harčár Ivan
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Rakúsko
1:5
1:2, 0:2, 0:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Slovensko
Na štvrtý pokus sa Slovensko dočkalo výhry v príprave. Za obeť mu padlo Rakúsko. Celý zápas zverenci Craiga Ramsayho diktovali tempo a konečne boli streleckí plodní. Výhra je úplne zaslúžená. Druhý zápas sa odohrá zajtra t.j. 20.4.2019 v Innsbrucku. Stretnutie začína o 17:30. Ďakujem vám za pozornosť. Dovidenia, dočítania a dobrú noc.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť08. 09. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra2:3 PP
Základná časť08. 09. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad1:2 PP
Základná časť08. 09. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť08. 09. 201718:30PIHC Košice - HC 07 Detva1:0
Základná časť08. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen5:1
Základná časť10. 09. 201716:00NEHK Nitra - HKM Zvolen6:1
Základná časť10. 09. 201716:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná časť12. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Poprad2:5
Základná časť14. 09. 201718:30ŠTMHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:5
Základná časť15. 09. 201717:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť15. 09. 201717:00PIHC Košice - HK Poprad5:2
Základná časť15. 09. 201717:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva5:4
Základná časť15. 09. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra10:4
Základná časť15. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná časť17. 09. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná časť17. 09. 201716:00NEHK Nitra - HC 07 Detva5:2
Základná časť17. 09. 201717:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť17. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:1
Základná časť17. 09. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín0:3
Základná časť19. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná časť21. 09. 201717:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 208:2
Základná časť22. 09. 201717:30PIHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť22. 09. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra4:0
Základná časť22. 09. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3 PP
Základná časť22. 09. 201718:00PIHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná časť22. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť24. 09. 201716:00NEHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť24. 09. 201716:30NEMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť24. 09. 201717:00NEHK Poprad - HC 07 Detva4:1
Základná časť24. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen4:2
Základná časť24. 09. 201717:15NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná časť26. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná časť28. 09. 201718:00ŠTHK Nitra - HK Orange 2010:0
Základná časť29. 09. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:2 PP
Základná časť29. 09. 201717:30PIHC Košice - HK Nitra4:1
Základná časť29. 09. 201718:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:2 SN
Základná časť29. 09. 201718:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
Základná časť29. 09. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:3
Základná časť01. 10. 201716:00NEHK Nitra - HK Poprad3:4 SN
Základná časť01. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť01. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva5:2
Základná časť01. 10. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:1
Základná časť01. 10. 201717:00NEHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť03. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC 07 Detva4:1
Základná časť05. 10. 201717:30ŠTHC Košice - HK Orange 202:1
Základná časť06. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť06. 10. 201717:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:4
Základná časť06. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná časť06. 10. 201718:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť06. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná časť08. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť08. 10. 201716:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:7
Základná časť08. 10. 201717:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť08. 10. 201717:00NEHC 07 Detva - HC Košice2:3
Základná časť08. 10. 201717:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky4:1
Základná časť10. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť12. 10. 201718:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Orange 204:0
Základná časť13. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice5:3
Základná časť13. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra3:4 SN
Základná časť13. 10. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2 PP
Základná časť13. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:1
Základná časť15. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť15. 10. 201716:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť15. 10. 201716:00NEHC 07 Detva - HKM Zvolen0:5
Základná časť15. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:2
Základná časť15. 10. 201717:00NEHK Poprad - HC Košice0:1
Základná časť17. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť17. 10. 201718:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť19. 10. 201717:00ŠTHK Poprad - HK Orange 205:2
Základná časť20. 10. 201717:30PIHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná časť20. 10. 201718:00PIHC 07 Detva - HK Nitra0:7
Základná časť20. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná časť20. 10. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina7:0
Základná časť20. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:0
Základná časť22. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva6:2
Základná časť22. 10. 201716:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná časť22. 10. 201716:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky8:3
Základná časť22. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:3
Základná časť22. 10. 201717:00NEHK Poprad - HKM Zvolen1:4
Základná časť24. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná časť26. 10. 201718:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 204:1
Základná časť27. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:2
Základná časť27. 10. 201717:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná časť27. 10. 201718:00PIHC 07 Detva - HK Poprad7:3
Základná časť27. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná časť27. 10. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina0:3
Základná časť29. 10. 201715:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť29. 10. 201716:00NEHK Nitra - HC Košice4:2
Základná časť29. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen4:1
Základná časť29. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva8:2
Základná časť29. 10. 201717:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť31. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC Košice1:7
Základná časť01. 11. 201716:00STMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice5:3
Základná časť01. 11. 201717:00STHK Poprad - HK Nitra3:4 SN
Základná časť01. 11. 201717:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 PP
Základná časť01. 11. 201717:00STHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:3
Základná časť01. 11. 201718:00STHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina1:2 SN
Základná časť02. 11. 201718:00ŠTHC 07 Detva - HK Orange 205:0
Základná časť03. 11. 201717:30PIHC Košice - HKM Zvolen3:4 SN
Základná časť03. 11. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:5
Základná časť03. 11. 201718:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná časť03. 11. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:1
Základná časť03. 11. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná časť05. 11. 201715:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná časť05. 11. 201716:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:0
Základná časť05. 11. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4 SN
Základná časť05. 11. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad1:2
Základná časť05. 11. 201717:00NEHC Košice - HC 07 Detva3:1
Základná časť17. 11. 201717:00PIHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná časť17. 11. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná časť17. 11. 201717:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:2
Základná časť17. 11. 201717:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná časť17. 11. 201718:00PIHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná časť19. 11. 201716:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:2
Základná časť19. 11. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná časť19. 11. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná časť19. 11. 201717:00NEHC Košice - HK Poprad3:1
Základná časť19. 11. 201717:00NEHKM Zvolen - HC 07 Detva6:2
Základná časť21. 11. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Nitra0:7
Základná časť23. 11. 201717:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 203:2 SN
Základná časť23. 11. 201717:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:3
Základná časť23. 11. 201718:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:5
Základná časť24. 11. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:7
Základná časť24. 11. 201717:00PIHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky7:5
Základná časť24. 11. 201718:00PIHK Nitra - HC 07 Detva4:1
Základná časť25. 11. 201717:00SOHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Základná časť26. 11. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1 PP
Základná časť26. 11. 201716:30NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná časť26. 11. 201717:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:2
Základná časť26. 11. 201717:00NEHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná časť28. 11. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť28. 11. 201717:30UTHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky7:0
Základná časť30. 11. 201718:00ŠTHKM Zvolen - HK Orange 203:2
Základná časť01. 12. 201717:00PIHK Poprad - HC 07 Detva5:2
Základná časť01. 12. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen2:4
Základná časť01. 12. 201718:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná časť01. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná časť01. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice2:3 PP
Základná časť03. 12. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná časť03. 12. 201717:00NEHC Košice - HK Nitra7:2
Základná časť03. 12. 201717:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť03. 12. 201717:00NEHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná časť03. 12. 201717:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4 PP
Základná časť08. 12. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIHK Nitra - HK Poprad3:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva3:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť10. 12. 201716:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4
Základná časť10. 12. 201716:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:0
Základná časť10. 12. 201717:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:6
Základná časť10. 12. 201717:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť10. 12. 201717:00NEHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť20. 12. 201717:00STHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina2:0
Základná časť20. 12. 201717:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná časť20. 12. 201718:00STHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť20. 12. 201718:00STHC 07 Detva - HC Košice3:5
Základná časť20. 12. 201718:00STHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná časť22. 12. 201717:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná časť22. 12. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:5 SN
Základná časť22. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad0:2
Základná časť22. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná časť22. 12. 201718:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:1
Základná časť26. 12. 201716:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:5
Základná časť26. 12. 201717:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť26. 12. 201717:00UTHK Poprad - HC Košice4:2
Základná časť26. 12. 201717:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná časť26. 12. 201718:00UTHC 07 Detva - HKM Zvolen2:5
Základná časť28. 12. 201717:30ŠTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHK Nitra - HC 07 Detva5:4
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť28. 12. 201718:30ŠTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:3
Základná časť30. 12. 201716:00SOHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:1
Základná časť30. 12. 201717:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:2
Základná časť30. 12. 201717:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky8:1
Základná časť30. 12. 201717:00SOHK Poprad - HKM Zvolen2:3 SN
Základná časť30. 12. 201717:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva0:1
Základná časť03. 01. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:3
Základná časť03. 01. 201817:30STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť03. 01. 201818:00STHC 07 Detva - HK Poprad1:3
Základná časť03. 01. 201818:00STHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:8
Základná časť03. 01. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná časť06. 01. 201815:00SOHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť06. 01. 201816:00SOHK Nitra - HC Košice4:3 PP
Základná časť06. 01. 201817:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:3
Základná časť06. 01. 201817:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva9:1
Základná časť06. 01. 201817:00SOHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť07. 01. 201816:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3 SN
Základná časť07. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2 PP
Základná časť07. 01. 201817:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4
Základná časť07. 01. 201817:00NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť07. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:4 SN
Základná časť12. 01. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná časť12. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad2:3
Základná časť12. 01. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky5:1
Základná časť12. 01. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:5
Základná časť12. 01. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Základná časť14. 01. 201816:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:3
Základná časť14. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná časť14. 01. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad4:2
Základná časť14. 01. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná časť14. 01. 201817:00NEHC Košice - HC 07 Detva4:3
Základná časť19. 01. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná časť19. 01. 201817:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:4
Základná časť19. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná časť19. 01. 201818:00PIHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Základná časť19. 01. 201818:00PIHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky0:2
Základná časť21. 01. 201816:00NEHC Košice - HK Poprad6:2
Základná časť21. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť21. 01. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:3
Základná časť21. 01. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:0
Základná časť21. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HC 07 Detva6:3
Základná časť26. 01. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3
Základná časť26. 01. 201817:00PIHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná časť26. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:2
Základná časť26. 01. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra2:3
Základná časť26. 01. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:1
Základná časť28. 01. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:3
Základná časť28. 01. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť28. 01. 201817:00NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť28. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná časť28. 01. 201817:00NEHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná časť30. 01. 201817:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná časť30. 01. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Nitra3:2 PP
Základná časť30. 01. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1
Základná časť30. 01. 201818:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť30. 01. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva1:4
Základná časť02. 02. 201817:00PIHK Poprad - HC 07 Detva0:2
Základná časť02. 02. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná časť02. 02. 201818:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš7:4
Základná časť02. 02. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť02. 02. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná časť04. 02. 201816:00NEHC Košice - HK Nitra2:5
Základná časť04. 02. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť04. 02. 201817:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:2 SN
Základná časť04. 02. 201817:00NEHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:5
Základná časť04. 02. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:3
Základná časť07. 02. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť07. 02. 201817:30STHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná časť07. 02. 201818:00STHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná časť07. 02. 201818:00STMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:5 PP
Základná časť07. 02. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen1:3
Základná časť09. 02. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť09. 02. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:1
Základná časť09. 02. 201818:00PIHKM Zvolen - HC Košice1:2
Základná časť09. 02. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť09. 02. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:3 SN
Základná časť11. 02. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná časť11. 02. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť11. 02. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná časť11. 02. 201817:00NEHC 07 Detva - HC Košice1:2
Základná časť11. 02. 201817:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky6:3
Základná časť25. 02. 201816:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná časť25. 02. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:6
Základná časť25. 02. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky6:2
Základná časť25. 02. 201817:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:5
Základná časť25. 02. 201818:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva1:2 PP
Základná časť28. 02. 201817:00STHK Poprad - HC Košice4:2
Základná časť28. 02. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky2:0
Základná časť28. 02. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:0
Základná časť28. 02. 201818:00STHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť28. 02. 201818:00STHC 07 Detva - HKM Zvolen1:6
Základná časť02. 03. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra0:4
Základná časť02. 03. 201817:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín0:3
Základná časť02. 03. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Poprad3:6
Základná časť02. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:2
Základná časť02. 03. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:7
Základná časť04. 03. 201816:00NEHK Nitra - HC Košice3:1
Základná časť04. 03. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná časť04. 03. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen5:0
Základná časť04. 03. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva7:2
Základná časť04. 03. 201817:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť06. 03. 201817:30UTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 SN
Základná časť06. 03. 201818:00UTHC 07 Detva - HK Nitra4:3
Základná časť06. 03. 201818:00UTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť06. 03. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:0
Základná časť06. 03. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:1
Základná časť09. 03. 201817:30PIHK Poprad - HK Nitra2:4
Základná časť09. 03. 201817:30PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť09. 03. 201817:30PIHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina1:4
Základná časť09. 03. 201817:30PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:5
Základná časť09. 03. 201817:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná časť11. 03. 201817:00NEHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky2:3
Základná časť11. 03. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen0:3
Základná časť11. 03. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva6:4
Základná časť11. 03. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná časť11. 03. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:4
štvrťfinále15. 03. 201818:00ŠTHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky8:1
štvrťfinále15. 03. 201818:00ŠTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:2
štvrťfinále16. 03. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky4:1
štvrťfinále16. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina4:1
štvrťfinále17. 03. 201818:00SOHK Dukla Trenčín - HK Poprad1:0
štvrťfinále17. 03. 201818:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:2 SN
štvrťfinále18. 03. 201818:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:1
štvrťfinále18. 03. 201818:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:1
štvrťfinále19. 03. 201818:00POMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:5 PP
štvrťfinále19. 03. 201818:00POMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen4:1
štvrťfinále20. 03. 201818:00UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra1:3
štvrťfinále20. 03. 201818:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen2:6
štvrťfinále21. 03. 201818:00STHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:5
štvrťfinále21. 03. 201818:00STHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
štvrťfinále22. 03. 201818:00ŠTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
štvrťfinále22. 03. 201818:00ŠTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
štvrťfinále23. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina4:1
štvrťfinále24. 03. 201818:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice1:0 PP
štvrťfinále25. 03. 201818:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:2
semifinále29. 03. 201818:00ŠTHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
semifinále30. 03. 201817:00PIHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
semifinále31. 03. 201818:00SOHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:2
semifinále01. 04. 201818:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:4 SN
semifinále02. 04. 201818:00POHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:3
semifinále03. 04. 201818:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra5:2
semifinále04. 04. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:1
semifinále05. 04. 201818:00ŠTHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4 SN
semifinále07. 04. 201818:00SOHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:3
semifinále09. 04. 201818:00POHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2
finále13. 04. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 PP
finále14. 04. 201818:00SOHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4 SN
finále17. 04. 201818:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín6:1
finále18. 04. 201818:00STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:4
finále20. 04. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:0
finále22. 04. 201818:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:3
finále24. 04. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:5

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.4.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 14.4.2019 03:51
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 14.4.2019 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 14.4.2019 03:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.4.2019 10:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 20.4.2019 10:23
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.4.2019 10:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 20.4.2019 10:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 20.4.2019 10:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.4.2019 10:23

Bleskovky

Obranca Boychuk bude Islanders chýbať 3 až 4 týždne

Obranca Johnny Boychuk bude pre zranenie dolnej časti tela chýbať hokejovému tímu NHL New York Islanders tri až štyri týždne. Tridsaťpäťročný veterán sa zranil pri blokovaní strely obrancu Pittsburghu Marcusa Petterssona v štvrtom zápase prvého kola Východnej konferencie. "Ostrovania" zmietli Penguins v štyroch zápasoch a v druhom kole sa stretnú s víťazom série ...
pred hodinou - TASR

Velká Británia - Taliansko 2:5 v prípravnom zápase

Hokejisti Talianska zvíťazili v piatkovom prípravnom stretnutí pred MS na Slovensku nad Veľkou Britániou 5:2. Lotyši si poradili s Francúzmi 3:2 po samostatných nájazdoch.
pred 3 hod. - Michal Bruner / TASR

Fínsko - Nórsko 7:0 v prípravnom zápase

Reprezentanti Fínska zvíťazili v piatkovom domácom prípravnom zápase pred majstovstvami sveta nad Nórskom 7:0. sumár: Fínsko - Nórsko 7:0 (2:0, 1:0, 4:0) Góly: 19. Ilomaki, 19. Vainio, 34. Lehtonen, 42. Lehtonen, 44. Manninen, 45. Anttila, 57. Ilomaki
včera o 19:31 - / TASR

Mníchov sa ujal vedenia vo finále play off nemeckej ligy

Hokejisti Mníchova zvíťazili vo štvrtkovom úvodnom dueli finále play off nemeckej ligy na ľade Mannheimu 2:1 po predĺžení a ujali sa vedenia v sérii. finále play off nemeckej hokejovej ligy - 1. zápas: Mannheim - Mníchov 1:2 pp /stav série 0:1/
18.4.2019 22:44 - Adrián Danaj / TASR

Zug - Bern 1:3 vo 4. finále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu zvíťazili vo štvrtkovom 4. zápase finále play off švajčiarskej ligy na ľade Zugu 3:1 a rovnakým pomerom vedú aj v sérii. finále play off švajčiarskej hokejovej ligy - 4. zápas: Zug - Bern 1:3 /stav série 1:3/
18.4.2019 22:41 - Adrián Danaj / TASR

Djurgarden postúpil do finále play off švédskej ligy

Hokejisti Djurgardenu zvíťazili vo štvrtkovom rozhodujúcom 7. zápase semifinále play off švédskej ligy na ľade Färjestadu 4:1. Vo finále si zmerajú sily s Frölundou. semifinále play off švédskej hokejovej ligy - 7. zápas: Färjestad - Djurgarden 1:4 /konečný výsledok série 3:4, do finále postúpil Djurgarden
18.4.2019 21:57 - Adrián Danaj / TASR

Florida nepustila Barkova na šampionát

Vedenie klubu zámorskej NHL Florida Panthers neuvoľnilo fínskeho hokejistu Aleksandra Barkova na MS na Slovensku (10.-26. mája). "Po dôkladnom zvažovaní Florida zamietla pozvánku od Fínskeho hokejového zväzu pre Aleksandra Barkova, aby sa zúčastnil na svetovom šampionáte. Saša odohral v tejto sezóne množstvo minút a statočne znášal všetky zranenia.
18.4.2019 12:03 - Adrián Danaj / TASR

Bern zvíťazil v treťom dueli nad Zugom 4:1, vo finálovej sérii vedie 2:1

Hokejisti SC Bern zdolali v utorkovom treťom súboji finále play off švajčiarskej ligy doma EV Zug 4:1 a ujali sa v sérii vedenia 2:1 na zápasy. 3. zápas finále play off švajčiarskej ligy: SC Bern - EV Zug 4:1 /stav série 2:1/
16.4.2019 22:52 - Adrián Danaj / TASR

Färjestadt vyrovnal stav série na 3:3

Hokejisti Färjestadu zvíťazili v utorkovom šiestom zápase semifinále play off švédskej SHL na ľade Djurgardens IF hladko 6:1 a vyrovnali stav série na 3:3. semifinále play off švédskej hokejovej SHL - 6. zápas: Djurgardens IF Hockey – Färjestadt BK 1:6 /stav série 3:3/
16.4.2019 22:04 - Adrián Danaj / TASR

Mníchov postúpil do finále play off nemeckej DEL

V rozhodujúcom 7. zápase semifinále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazil domáci Mníchov nad Augsburgom 2:0 a postúpil do finále. V ňom narazí na Adler Mannheim. 7. zápas semifinále play off nemeckej hokejovej DEL: EHC Red Bull Mníchov – Augsburger Panther 2:0 /konečný stav série 4:3, do finále postúpil Mníchov/
16.4.2019 21:54 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

16. 04. 2019
B. BystricaNitra
6:2REPORT
14. 04. 2019
NitraB. Bystrica
2:1 SNREPORT
13. 04. 2019
NitraB. Bystrica
3:7REPORT
10. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:1REPORT
09. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:2 PPREPORT
05. 04. 2019
ZvolenNitra
1:4REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola