Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
OŠ Rusko
0:0
Nemecko
25.2.2018. 05:10
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Česko
0:0
Kanada
24.2.2018. 13:10
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Kanada
3:4
Nemecko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Česko
0:3
OŠ Rusko
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Kubove Matej
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
OŠ Rusko
0:0
-:-, -:-, -:-
25.2.2018. 05:10
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Nemecko
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná časť08. 09. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra2:3 PP
Základná časť08. 09. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad1:2 PP
Základná časť08. 09. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť08. 09. 201718:30PIHC Košice - HC 07 ORIN Detva1:0
Základná časť08. 09. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen5:1
Základná časť10. 09. 201716:00NEHK Nitra - HKM Zvolen6:1
Základná časť10. 09. 201716:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC 07 ORIN Detva - HC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná časť10. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná časť12. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Poprad2:5
Základná časť14. 09. 201718:30ŠTHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:5
Základná časť15. 09. 201717:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť15. 09. 201717:00PIHC Košice - HK Poprad5:2
Základná časť15. 09. 201717:00PIHKM Zvolen - HC 07 ORIN Detva5:4
Základná časť15. 09. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra10:4
Základná časť15. 09. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná časť17. 09. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná časť17. 09. 201716:00NEHK Nitra - HC 07 ORIN Detva5:2
Základná časť17. 09. 201717:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť17. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice2:1
Základná časť17. 09. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín0:3
Základná časť19. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná časť21. 09. 201717:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 208:2
Základná časť22. 09. 201717:30PIHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť22. 09. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra4:0
Základná časť22. 09. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Poprad2:3 PP
Základná časť22. 09. 201718:00PIHC 07 ORIN Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná časť22. 09. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná časť24. 09. 201716:00NEHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť24. 09. 201716:30NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť24. 09. 201717:00NEHK Poprad - HC 07 ORIN Detva4:1
Základná časť24. 09. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen4:2
Základná časť24. 09. 201717:15NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná časť26. 09. 201717:00UTHK Orange 20 - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná časť28. 09. 201718:00ŠTHK Nitra - HK Orange 2010:0
Základná časť29. 09. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:2 PP
Základná časť29. 09. 201717:30PIHC Košice - HK Nitra4:1
Základná časť29. 09. 201718:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina3:2 SN
Základná časť29. 09. 201718:00PIHC 07 ORIN Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
Základná časť29. 09. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:3
Základná časť01. 10. 201716:00NEHK Nitra - HK Poprad3:4 SN
Základná časť01. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná časť01. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 ORIN Detva5:2
Základná časť01. 10. 201717:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:1
Základná časť01. 10. 201717:00NEHC Košice - HC Mikron Nové Zámky4:3
Základná časť03. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC 07 ORIN Detva4:1
Základná časť05. 10. 201717:30ŠTHC Košice - HK Orange 202:1
Základná časť06. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná časť06. 10. 201717:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:4
Základná časť06. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná časť06. 10. 201718:00PIHC 07 ORIN Detva - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť06. 10. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná časť08. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť08. 10. 201716:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:7
Základná časť08. 10. 201717:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť08. 10. 201717:00NEHC 07 ORIN Detva - HC Košice2:3
Základná časť08. 10. 201717:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:1
Základná časť10. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť12. 10. 201718:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Orange 204:0
Základná časť13. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice5:3
Základná časť13. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra3:4 SN
Základná časť13. 10. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2 PP
Základná časť13. 10. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 ORIN Detva3:1
Základná časť15. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť15. 10. 201716:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť15. 10. 201716:00NEHC 07 ORIN Detva - HKM Zvolen0:5
Základná časť15. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:2
Základná časť15. 10. 201717:00NEHK Poprad - HC Košice0:1
Základná časť17. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC Mikron Nové Zámky1:3
Základná časť17. 10. 201718:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť19. 10. 201717:00ŠTHK Poprad - HK Orange 205:2
Základná časť20. 10. 201717:30PIHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná časť20. 10. 201718:00PIHC 07 ORIN Detva - HK Nitra0:7
Základná časť20. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:3
Základná časť20. 10. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina7:0
Základná časť20. 10. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:0
Základná časť22. 10. 201715:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva6:2
Základná časť22. 10. 201716:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4 PP
Základná časť22. 10. 201716:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:3
Základná časť22. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice2:3
Základná časť22. 10. 201717:00NEHK Poprad - HKM Zvolen1:4
Základná časť24. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná časť26. 10. 201718:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 204:1
Základná časť27. 10. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:2
Základná časť27. 10. 201717:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná časť27. 10. 201718:00PIHC 07 ORIN Detva - HK Poprad7:3
Základná časť27. 10. 201718:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná časť27. 10. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina0:3
Základná časť29. 10. 201715:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť29. 10. 201716:00NEHK Nitra - HC Košice4:2
Základná časť29. 10. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen4:1
Základná časť29. 10. 201717:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 ORIN Detva8:2
Základná časť29. 10. 201717:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná časť31. 10. 201717:00UTHK Orange 20 - HC Košice1:7
Základná časť01. 11. 201716:00STHC Mikron Nové Zámky - HC Košice5:3
Základná časť01. 11. 201717:00STHK Poprad - HK Nitra3:4 SN
Základná časť01. 11. 201717:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 PP
Základná časť01. 11. 201717:00STHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín6:3
Základná časť01. 11. 201718:00STHC 07 ORIN Detva - MsHK DOXXbet Žilina1:2 SN
Základná časť02. 11. 201718:00ŠTHC 07 ORIN Detva - HK Orange 205:0
Základná časť03. 11. 201717:30PIHC Košice - HKM Zvolen3:4 SN
Základná časť03. 11. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad4:5
Základná časť03. 11. 201718:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky4:0
Základná časť03. 11. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC 07 ORIN Detva2:1
Základná časť03. 11. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná časť05. 11. 201715:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná časť05. 11. 201716:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:0
Základná časť05. 11. 201716:00NEHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4 SN
Základná časť05. 11. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad1:2
Základná časť05. 11. 201717:00NEHC Košice - HC 07 ORIN Detva3:1
Základná časť17. 11. 201717:00PIHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Základná časť17. 11. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná časť17. 11. 201717:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:2
Základná časť17. 11. 201717:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná časť17. 11. 201718:00PIHC 07 ORIN Detva - HC Mikron Nové Zámky4:2
Základná časť19. 11. 201716:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:2
Základná časť19. 11. 201716:00NEHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná časť19. 11. 201717:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná časť19. 11. 201717:00NEHC Košice - HK Poprad3:1
Základná časť19. 11. 201717:00NEHKM Zvolen - HC 07 ORIN Detva6:2
Základná časť21. 11. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Nitra0:7
Základná časť23. 11. 201717:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 203:2 SN
Základná časť23. 11. 201717:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:3
Základná časť23. 11. 201718:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:5
Základná časť24. 11. 201717:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen5:7
Základná časť24. 11. 201717:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky7:5
Základná časť24. 11. 201718:00PIHK Nitra - HC 07 ORIN Detva4:1
Základná časť25. 11. 201717:00SOHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Základná časť26. 11. 201716:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1 PP
Základná časť26. 11. 201716:30NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná časť26. 11. 201717:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:2
Základná časť26. 11. 201717:00NEHC 07 ORIN Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:1
Základná časť28. 11. 201717:00UTHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín2:4
Základná časť28. 11. 201717:30UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky7:0
Základná časť30. 11. 201718:00ŠTHKM Zvolen - HK Orange 203:2
Základná časť01. 12. 201717:00PIHK Poprad - HC 07 ORIN Detva5:2
Základná časť01. 12. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen2:4
Základná časť01. 12. 201718:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná časť01. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná časť01. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice2:3 PP
Základná časť03. 12. 201716:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná časť03. 12. 201717:00NEHC Košice - HK Nitra7:2
Základná časť03. 12. 201717:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť03. 12. 201717:00NEHC 07 ORIN Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná časť03. 12. 201717:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad3:4 PP
Základná časť08. 12. 201717:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIHK Nitra - HK Poprad3:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 ORIN Detva3:1
Základná časť08. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:4 PP
Základná časť10. 12. 201716:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra3:4
Základná časť10. 12. 201716:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:0
Základná časť10. 12. 201717:00NEHC 07 ORIN Detva - HK Dukla Trenčín2:6
Základná časť10. 12. 201717:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina2:3
Základná časť10. 12. 201717:00NEHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť20. 12. 201717:00STHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina2:0
Základná časť20. 12. 201717:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná časť20. 12. 201718:00STHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť20. 12. 201718:00STHC 07 ORIN Detva - HC Košice3:5
Základná časť20. 12. 201718:00STHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky4:2
Základná časť22. 12. 201717:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 SN
Základná časť22. 12. 201718:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:5 SN
Základná časť22. 12. 201718:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad0:2
Základná časť22. 12. 201718:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná časť22. 12. 201718:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 ORIN Detva3:1
Základná časť26. 12. 201716:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:5
Základná časť26. 12. 201717:00UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Základná časť26. 12. 201717:00UTHK Poprad - HC Košice4:2
Základná časť26. 12. 201717:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná časť26. 12. 201718:00UTHC 07 ORIN Detva - HKM Zvolen2:5
Základná časť28. 12. 201717:30ŠTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHK Nitra - HC 07 ORIN Detva5:4
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná časť28. 12. 201718:00ŠTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť28. 12. 201718:30ŠTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:3
Základná časť30. 12. 201716:00SOHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:1
Základná časť30. 12. 201717:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice3:2
Základná časť30. 12. 201717:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky8:1
Základná časť30. 12. 201717:00SOHK Poprad - HKM Zvolen2:3 SN
Základná časť30. 12. 201717:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva0:1
Základná časť03. 01. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:3
Základná časť03. 01. 201817:30STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná časť03. 01. 201818:00STHC 07 ORIN Detva - HK Poprad1:3
Základná časť03. 01. 201818:00STHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:8
Základná časť03. 01. 201818:30STHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná časť06. 01. 201815:00SOHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky3:1
Základná časť06. 01. 201816:00SOHK Nitra - HC Košice4:3 PP
Základná časť06. 01. 201817:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:3
Základná časť06. 01. 201817:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 ORIN Detva9:1
Základná časť06. 01. 201817:00SOHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť07. 01. 201816:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3 SN
Základná časť07. 01. 201816:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2 PP
Základná časť07. 01. 201817:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4
Základná časť07. 01. 201817:00NEHC 07 ORIN Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná časť07. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:4 SN
Základná časť12. 01. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná časť12. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad2:3
Základná časť12. 01. 201818:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky5:1
Základná časť12. 01. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC 07 ORIN Detva2:5
Základná časť12. 01. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 PP
Základná časť14. 01. 201816:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:3
Základná časť14. 01. 201816:00NEHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná časť14. 01. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad4:2
Základná časť14. 01. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná časť14. 01. 201817:00NEHC Košice - HC 07 ORIN Detva4:3
Základná časť19. 01. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:4
Základná časť19. 01. 201817:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín5:4
Základná časť19. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná časť19. 01. 201818:00PIHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Základná časť19. 01. 201818:00PIHC 07 ORIN Detva - HC Mikron Nové Zámky0:2
Základná časť21. 01. 201816:00NEHC Košice - HK Poprad6:2
Základná časť21. 01. 201816:00NEHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná časť21. 01. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:3
Základná časť21. 01. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:0
Základná časť21. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HC 07 ORIN Detva6:3
Základná časť26. 01. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen4:3
Základná časť26. 01. 201817:00PIHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná časť26. 01. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:2
Základná časť26. 01. 201818:00PIHC 07 ORIN Detva - HK Nitra2:3
Základná časť26. 01. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín2:1
Základná časť28. 01. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:3
Základná časť28. 01. 201816:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:1
Základná časť28. 01. 201817:00NEHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná časť28. 01. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná časť28. 01. 201817:00NEHC 07 ORIN Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná časť30. 01. 201817:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:1 PP
Základná časť30. 01. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Nitra3:2 PP
Základná časť30. 01. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1
Základná časť30. 01. 201818:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:2
Základná časť30. 01. 201818:30UTHC Mikron Nové Zámky - HC 07 ORIN Detva1:4
Základná časť02. 02. 201817:00PIHK Poprad - HC 07 ORIN Detva0:2
Základná časť02. 02. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2 SN
Základná časť02. 02. 201818:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš7:4
Základná časť02. 02. 201818:00PIMsHK DOXXbet Žilina - HC Mikron Nové Zámky3:0
Základná časť02. 02. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná časť04. 02. 201816:00NEHC Košice - HK Nitra2:5
Základná časť04. 02. 201816:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť04. 02. 201817:00NEHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina1:2 SN
Základná časť04. 02. 201817:00NEHC 07 ORIN Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:5
Základná časť04. 02. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad1:3
Základná časť07. 02. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná časť07. 02. 201817:30STHC Košice - HC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná časť07. 02. 201818:00STHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná časť07. 02. 201818:00STMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 ORIN Detva4:5 PP
Základná časť07. 02. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen1:3
Základná časť09. 02. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina3:2
Základná časť09. 02. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica6:1
Základná časť09. 02. 201818:00PIHKM Zvolen - HC Košice1:2
Základná časť09. 02. 201818:00PIHC 07 ORIN Detva - HK Dukla Trenčín0:2
Základná časť09. 02. 201818:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:3 SN
Základná časť11. 02. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná časť11. 02. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná časť11. 02. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná časť11. 02. 201817:00NEHC 07 ORIN Detva - HC Košice1:2
Základná časť11. 02. 201817:00NEHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky6:3
Základná časť25. 02. 201816:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná časť25. 02. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice
Základná časť25. 02. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky
Základná časť25. 02. 201817:00NEHK Poprad - HKM Zvolen
Základná časť25. 02. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 ORIN Detva
Základná časť28. 02. 201817:00STHK Poprad - HC Košice
Základná časť28. 02. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky
Základná časť28. 02. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná časť28. 02. 201818:00STHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina
Základná časť28. 02. 201818:00STHC 07 ORIN Detva - HKM Zvolen
Základná časť02. 03. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná časť02. 03. 201817:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín
Základná časť02. 03. 201818:00PIHC 07 ORIN Detva - HK Poprad
Základná časť02. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná časť02. 03. 201818:30PIHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina
Základná časť04. 03. 201815:00NEHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky
Základná časť04. 03. 201816:00NEHK Nitra - HC Košice
Základná časť04. 03. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen
Základná časť04. 03. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 ORIN Detva
Základná časť04. 03. 201817:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná časť06. 03. 201817:30UTHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná časť06. 03. 201818:00UTHC 07 ORIN Detva - HK Nitra
Základná časť06. 03. 201818:00UTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná časť06. 03. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina
Základná časť06. 03. 201818:30UTHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad
Základná časť09. 03. 201817:00PIHK Poprad - HK Nitra
Základná časť09. 03. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná časť09. 03. 201818:00PIHC 07 ORIN Detva - MsHK DOXXbet Žilina
Základná časť09. 03. 201818:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná časť09. 03. 201818:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Košice
Základná časť11. 03. 201815:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 ORIN Detva
Základná časť11. 03. 201816:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky
Základná časť11. 03. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen
Základná časť11. 03. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná časť11. 03. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.B. Bystrica49187:11597
2.Nitra49174:13597
3.Zvolen49165:13295
4.Košice49160:11894
5.Trenčín49133:9894
6.Poprad49136:13179
7.Žilina49121:14260
8.N. Zámky49110:16151
9.L. Mikuláš49109:14349
10.Detva49103:17435
11.SR 202038:8714
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica4633517210:103110
2.Michalovce4631537232:89106
3.Prešov4629629182:109101
4.Topoľčany46237412162:10387
5.Dubnica46213616184:14575
6.Bratislava46172423146:16959
7.Sp.Nová Ves46113725138:19346
8.P. Bystrica45105426129:19744
9.Trnava4692332126:21634
10.N. Zámky B4680335102:30127
-Orange 209312346:3213
Aktualizované: 18.2.2018 06:04
tímzvvppppskóreb
1.Nitra44304010187:11198
2.Dukla4429429204:14197
3.Košice44222614158:15376
4.B. Bystrica44205613131:12276
5.Poprad44186317157:16469
6.Slovan44186218154:13068
7.Skalica44181520142:14861
8.Žilina44173420137:12961
----------
9.Martin46165223171:16860
10.L. Mikuláš46162424168:20256
11.Zvolen46152524161:17154
12.Spišská466343396:19928
Aktualizované: 22.2.2018 04:59
tímzvvppppskóreb
1.Slovan42274110168:10690
2.Dukla42271410171:9087
3.Poprad42244410147:9284
4.Nitra42234411163:11681
5.Košice42231513166:12776
6.B. Bystrica42176217143:11965
7.Zvolen42146121118:16755
8.Skalica42161421124:14354
---------
1.Martin42192417140:12965
2.L. Mikuláš42183417101:11364
3.Spišská42175119161:14362
4.Žilina42181419113:12260
5.Púchov42173121118:12258
6.Michalovce42123522117:15647
7.Trnava42133224116:14547
8.Prešov424013765:24113
Aktualizované: 22.2.2018 04:59
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
5Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
6HK Soči54217019126-13384
7Spartak Moskva54217021149-14182
8Dynamo Moskva55199022131-13580
9Severstal Čerepovec54179019127-14378
10HC Dinamo Minsk54195027105-12270
11HC Viťaz54164027125-15563
12HC Slovan Bratislava54143030112-18055
13Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 23.2.2018 19:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň54301017151-12098
2Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
3Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
4Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
5Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
6Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
7HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
8Avangard Omsk54217019141-11184
9Amur Chabarovsk54208018126-13684
10Barys Astana55195024145-16074
11Admiral Vladivostok54164029115-13961
12Red Star Kunlun55154029101-14360
13Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
14Lada Toljatti5411403399-14647
Aktualizované: 23.2.2018 19:06
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Ak Bars Kazaň54301017151-12098
5Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
6Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
7Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
8Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
9Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
10Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
11Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
12HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
13Avangard Omsk54217019141-11184
14HK Soči54217019126-13384
15Amur Chabarovsk54208018126-13684
16Spartak Moskva54217021149-14182
17Dynamo Moskva55199022131-13580
18Severstal Čerepovec54179019127-14378
19Barys Astana55195024145-16074
20HC Dinamo Minsk54195027105-12270
21HC Viťaz54164027125-15563
22Admiral Vladivostok54164029115-13961
23Red Star Kunlun55154029101-14360
24HC Slovan Bratislava54143030112-18055
25Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
26Lada Toljatti5411403399-14647
27Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 23.2.2018 19:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Vegas Golden Knights6031916209-16384
2Nashville Predators6029814192-15583
3Winnipeg Jets6031416199-16179
4Dallas Stars6128722181-15974
5San Jose Sharks6126720179-17074
6Minnesota Wild6027620181-17173
7Anaheim Ducks6225620171-17073
8St. Louis Blues6127723173-15672
9Los Angeles Kings6125823174-15171
10Calgary Flames6222922177-18471
11Colorado Avalanche6025723186-18069
12Chicago Blackhawks6120627173-17560
13Edmonton Oilers6017831167-19654
14Vancouver Canucks6020330161-19453
15Arizona Coyotes609833145-20244
Aktualizované: 23.2.2018 19:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning6135617219-16485
2Boston Bruins5832513191-14282
3Toronto Maple Leafs63271120209-17581
4Washington Capitals6125920189-18375
5Pittsburgh Penguins6126922195-18074
6Philadelphia Flyers6123919183-17574
7New Jersey Devils6122922183-18770
8Columbus Blue Jackets61181226160-17265
9New York Islanders6220926206-22365
10Carolina Hurricanes6022523162-18064
11Florida Panthers5823425169-18860
12New York Rangers6119829174-19459
13Detroit Red Wings6018626159-18058
14Montreal Canadiens6018529154-18954
15Ottawa Senators6014729163-21152
16Buffalo Sabres6114432146-20047
Aktualizované: 23.2.2018 19:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.2.2018 19:06

Bleskovky

Vatrano sa sťahuje z Bostonu na Floridu

Vedenie tímu zámorskej hokejovej NHL Boston Bruins vymenilo útočníka Franka Vatrana do Floridy Panthers. "Medvede" za neho získali od Floridy výber v treťom kole draftu, ktorý sa v júni bude konať v Dallase. Informácie priniesol oficiálny web Bruins.
včera o 22:58 - Michal Bruner / TASR

Weber vynechá zvyšok sezóny, musí ísť na operáciu

Hokejista Shea Weber z Montrealu Canadiens si už v prebiehajúcej sezóne NHL nezahrá. Tím vydal vyhlásenie, že 32-ročný obranca má roztrhnutú šľachu v ľavej nohe a potrebuje operáciu. Weber už vynechal uplynulých 26 zápasov, zranenie sa nehojilo podľa očakávania.
včera o 22:10 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Hischier, Raanta a Scheifele

Hokejový center New Jersey Devils Nico Hischier, brankár Arizony Coyotes Antti Raanta a center Winnipegu Jets Mark Scheifele získali honor Hráčov týždňa v zámorskej NHL.
19.2.2018 19:22 - Michal Bruner / TASR

Jágr nemá po ataku Sikoru vážnejšie zranenie, termín návratu je neznámy

Jaromír Jágr sa po zranení v sobotňajšom zápase českej WSM Ligy Kladno - Havířov (3:1) zotavuje v domácom prostredí. Slávneho českého hokejistu už v 3. minúte nešetrne narazil na mantinel útočník hostí Marek Sikora. Podľa portálu iDnes.cz Jágr absolvoval vyšetrenie, ktoré nepotvrdilo žiadne vážnejšie zranenie. Momentálne sa zotavuje doma a nikto v klube zatiaľ nevie, či bude schopný nastúpiť v stredu v Českých Budějoviciach.
19.2.2018 13:41 - Michal Bruner / TASR

Ženský turnaj rozšíria v Pekingu na desať tímov

Olympijský hokejový turnaj žien bude mať od budúcich ZOH 2022 v Pekingu desať tímov. Rozšírenie o dva celky potvrdil šéf Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) René Fasel na pondelňajšej tlačovej konferencii v Pjongčangu. Viac tímov podľa neho požadovali samotní organizátori z Pekingu.
19.2.2018 05:19 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte aj s Nemeckom

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom poslednom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte, keď podľahli Nemecku 1:3. Zverenky trénerky Jenny Potterovej, ktoré sa pripravujú na aprílové majstrovstvá sveta, obsadili na podujatí posledné štvrté miesto so skóre 3:10.
18.2.2018 17:58 - Michal Bruner / TASR

Marinčin sa na víťazstve Marlies podieľal asistenciou

Slovenský hokejový obranca Martin Marinčin pomohol asistenciou k víťazstvu Toronta Marlies 4:2 na ľade Laval Rockets v nočnom zápase AHL. V prebiehajúcej sezóne nižšej zámorskej súťaže má Marinčin na konte 14 bodov (3+11) v 32 stretnutiach.
18.2.2018 09:32 - Michal Bruner / TASR

KalPa Kuopio - Sport Vaasa 5:1, Godla nechytal

KalPa Kuopio zvíťazila v sobotňajšom dueli fískej hokejovej Liigy nad Sport Vaasa suverénne. Slovenský brankár Denis Godla sledoval celý zápas z domácej striedačky. Výsledky: KooKoo Kouvola - Ilves Tampere 2:3, IFK Helsinki - HPK Hämeenlinna 3:1, JYP Jyväskylä - Mikkelin Jukurit 4:1, Kärpät Oulu - SaiPa Lappeenranta 3:4 pp a sn, Pelicans Lahti - Ässät Pori 4:3.
17.2.2018 20:11 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte s domácim Rakúskom 2:4

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom druhom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte. Domácemu výberu podľahli 2:4.
17.2.2018 18:42 - Michal Bruner / TASR

Godla vychytal vo Fínsku čisté konto

Jeho tím KalPa Kuopio vyhral na ľade Jukuritu 3:0. Menej dôvodov na radosť mal útočník Tomáš Záborský, ktorého Tappara Tampere prehrala s TPS Turku 1:4. Fínsko - Liiga: HPK Hämeenlinna - Pelicans Lahti 1:0, Lukko Rauma - JYP Jyväskylä 0:4, Sport Vaasa - SaiPa Laapenraanta 5:2, Tappara Tampere - TPS Turku 1:4 /za domácich Záborský 0+0/, Jukurit - KalPa Kuopio 0:3 /za hostí chytal Godla/
16.2.2018 20:37 - Adrián Danaj / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

25. 02. 2018
Nitra - Trenčín o 16:00
Žilina - Košice o 17:00
B. Bystrica - N. Zámky o 17:00
Poprad - Zvolen o 17:00

Odohrané zápasy

11. 02. 2018
PopradŽilina
3:2 PPREPORT
L. MikulášTrenčín
3:2 PPREPORT
DetvaKošice
1:2REPORT
ZvolenN. Zámky
6:3REPORT
NitraB. Bystrica
1:4REPORT

Najviac bodov

Michal KrištofNIT52 bodov
2.Coffman T.ZVO47
3.Svitana P.POP46
4.Paulovič M.NIT45
5.Blackwater J.NIT43

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT26 gólov
2.Coffman T.ZVO25
3.Nagy L.KOS21
4.Mikúš T.NIT19
5.Faille É.BBY19

Najlepší brankár

Michal ValentTRE93.66 perc
2.MacIntyre D.ZVO93.37 %
3.Habal V.KOS93.28 %
4.Lukáš J.BBY93.26 %
5.Hiadlovský T.TRE92.74 %
Články SIHPA na HokejPortáli »