Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Trenčín
0:2
Nitra
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Poprad
4:2
Košice
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Snášel, Baluška – Výleta, Šefčík
Diváci: 5783     Píše: Vychovalý Marián
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
0:2
0:0, 0:0, 0:2
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Nitra
Je rozhodnuté. Nitra vyhráva šiesty zápas a celú sériu 4:2 na zápasy. Postupuje tak do semifinálových bojov. Početná skupina nitrianskych fanúšikov oslavuje, hráči si na ľade prvýkrát podávajú ruky. K hráčom sa pridali aj tréneri. Pre Trenčín sa sezóna končí, tak ako celú sezónu, aj v jej závere sužovali Duklu početné zranenia, ktoré oslabili tím. Nitrania budú mať krátky čas pred semifinále na regeneráciu, ale ako sa zvykne vravieť, po víťazstvách je regenerácia jednoduchšia. Z Trenčína sa Vám opäť prihlásime z hokeja v novej sezóne.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná04. 09. 201818:00UTHC 07 Detva - HK Orange 204:0
Základná07. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 205:3
Základná11. 09. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:1
Základná12. 09. 201817:00STHK Orange 20 - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:5 SN
Základná14. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen5:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:1
Základná14. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky1:7
Základná16. 09. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:0
Základná16. 09. 201816:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 09. 201817:00NEHK Poprad - MAC Budapešť3:1
Základná16. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HC Košice1:4
Základná16. 09. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná18. 09. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:3
Základná18. 09. 201817:30UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná18. 09. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná18. 09. 201818:00UTHK Nitra - HK Poprad4:1
Základná18. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva6:1
Základná18. 09. 201819:00UTMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:0
Základná19. 09. 201818:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Orange 208:4
Základná20. 09. 201817:30ŠTHC Košice - HK Orange 206:1
Základná21. 09. 201817:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná21. 09. 201818:00PIHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná21. 09. 201818:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:5
Základná21. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť4:3 PP
Základná21. 09. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen0:5
Základná21. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3
Základná23. 09. 201817:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná23. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná23. 09. 201817:30NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná23. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná23. 09. 201818:00NEMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 09. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Budapešť2:0
Základná25. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Orange 206:1
Základná27. 09. 201817:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná27. 09. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra2:6
Základná28. 09. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná28. 09. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná28. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Základná28. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva2:0
Základná28. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - HK Nitra1:2 SN
Základná30. 09. 201817:00NEHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná30. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť6:3
Základná30. 09. 201817:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná30. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná30. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad0:3
Základná30. 09. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná02. 10. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky0:1
Základná02. 10. 201817:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 PP
Základná02. 10. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva2:3 PP
Základná02. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:4
Základná02. 10. 201818:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná02. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HC Košice1:2
Základná04. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná05. 10. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná05. 10. 201817:30PIHC Košice - HK Nitra3:1
Základná05. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť5:3
Základná05. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:4
Základná05. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná05. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:1
Základná07. 10. 201816:00NEHK Nitra - HKM Zvolen2:3 PP
Základná07. 10. 201817:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná07. 10. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky2:1 SN
Základná07. 10. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:0
Základná07. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice4:3 SN
Základná07. 10. 201818:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva2:4
Základná09. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - HK Poprad1:3
Základná09. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná11. 10. 201819:00ŠTMAC Budapešť - HK Orange 205:2
Základná12. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná12. 10. 201817:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná12. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina9:2
Základná12. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra5:6 SN
Základná12. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná12. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:2
Základná14. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:2
Základná14. 10. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná14. 10. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná14. 10. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín0:3
Základná14. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná14. 10. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra1:3
Základná16. 10. 201817:30UTHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná16. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:0
Základná16. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HK Poprad3:2
Základná18. 10. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná18. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC 07 Detva1:3
Základná19. 10. 201817:30PIHC Košice - HC 07 Detva7:1
Základná19. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná19. 10. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky5:3
Základná19. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:0
Základná21. 10. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná21. 10. 201816:00NEHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná21. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná21. 10. 201817:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná21. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - HKM Zvolen2:5
Základná23. 10. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad3:7
Základná23. 10. 201818:00UTHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná23. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 PP
Základná23. 10. 201818:00UTHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná24. 10. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 206:3
Základná24. 10. 201819:00STMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín5:2
Základná25. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina1:5
Základná26. 10. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť4:1
Základná26. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC Košice2:5
Základná26. 10. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná26. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1
Základná26. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná26. 10. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva5:4 PP
Základná28. 10. 201816:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná28. 10. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:4
Základná28. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:0 SN
Základná28. 10. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná28. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná28. 10. 201819:00NEMAC Budapešť - HK Nitra2:8
Základná30. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - MHC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná31. 10. 201817:00STHK Poprad - HC 07 Detva4:0
Základná31. 10. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2
Základná31. 10. 201818:00STHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná31. 10. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná31. 10. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná31. 10. 201819:00STMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina2:3 PP
Základná01. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen0:6
Základná02. 11. 201817:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2 PP
Základná02. 11. 201817:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:8
Základná02. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná02. 11. 201818:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná02. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:2
Základná02. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná04. 11. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná04. 11. 201816:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Základná04. 11. 201817:00NEHC Košice - HK Nitra6:1
Základná04. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:4
Základná04. 11. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná04. 11. 201818:00NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná13. 11. 201817:00UTHK Orange 20 - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:8
Základná13. 11. 201817:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná14. 11. 201817:00STHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná14. 11. 201818:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 11. 201818:00STHC 07 Detva - MAC Budapešť4:5
Základná14. 11. 201818:00STHKM Zvolen - HK Nitra6:4
Základná14. 11. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná15. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice0:4
Základná16. 11. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná16. 11. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:7
Základná16. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:5
Základná16. 11. 201818:00PIHK Nitra - HC 07 Detva3:2 PP
Základná16. 11. 201818:00PIMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná16. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky0:4
Základná18. 11. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:0
Základná18. 11. 201816:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná18. 11. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná18. 11. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva3:4
Základná18. 11. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen2:7
Základná18. 11. 201817:30NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky4:3
Základná20. 11. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:1
Základná20. 11. 201817:00UTHK Poprad - MAC Budapešť1:0
Základná20. 11. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:0
Základná20. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - HC Košice2:5
Základná20. 11. 201818:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná20. 11. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:4
Základná21. 11. 201818:00STHK Nitra - HK Orange 208:0
Základná22. 11. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná22. 11. 201817:00ŠTHK Poprad - HK Orange 208:0
Základná23. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná23. 11. 201818:00PIHK Nitra - HK Poprad7:2
Základná23. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva4:3 PP
Základná23. 11. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice1:2 SN
Základná23. 11. 201819:00PIMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:6
Základná25. 11. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:2
Základná25. 11. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva5:4
Základná25. 11. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná25. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť2:1
Základná25. 11. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen4:0
Základná27. 11. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:7
Základná27. 11. 201817:30UTHC Košice - HK Poprad3:4 PP
Základná27. 11. 201818:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná27. 11. 201818:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná27. 11. 201819:00UTMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš8:2
Základná29. 11. 201817:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 207:0
Základná29. 11. 201817:30ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná30. 11. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná30. 11. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 11. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:2 PP
Základná30. 11. 201818:00PIHK Nitra - MAC Budapešť6:2
Základná30. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2
Základná02. 12. 201816:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín4:0
Základná02. 12. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:3 PP
Základná02. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť4:2
Základná02. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná02. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná02. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky6:2
Základná04. 12. 201817:00UTHK Orange 20 - MAC Budapešť4:5 PP
Základná04. 12. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:4
Základná04. 12. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná05. 12. 201817:00STHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:5
Základná07. 12. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná07. 12. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva5:2
Základná07. 12. 201818:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:5 PP
Základná07. 12. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná07. 12. 201818:00PIMAC Budapešť - HC Košice3:5
Základná07. 12. 201818:00PIHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina9:3
Základná09. 12. 201815:00NEHK Nitra - HC Košice5:3
Základná09. 12. 201816:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná09. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:6 PP
Základná09. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná09. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť1:6
Základná09. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:0
Základná19. 12. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:5 SN
Základná19. 12. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky6:3
Základná19. 12. 201817:30STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:2 PP
Základná19. 12. 201818:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná19. 12. 201818:00STHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná19. 12. 201819:00STMAC Budapešť - HC 07 Detva3:4
Základná21. 12. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná21. 12. 201817:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná21. 12. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:4
Základná21. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra3:4
Základná21. 12. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:0
Základná21. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 12. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná23. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:1
Základná23. 12. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:1
Základná23. 12. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:5
Základná23. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:0
Základná23. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná26. 12. 201817:00STHC Košice - HC 07 Detva2:0
Základná26. 12. 201817:00STMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 12. 201817:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3
Základná26. 12. 201818:00STHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná26. 12. 201818:00STMAC Budapešť - HK Poprad1:3
Základná28. 12. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná28. 12. 201817:00PIHK Poprad - HK Nitra1:6
Základná28. 12. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Budapešť7:2
Základná28. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HKM Zvolen6:5 PP
Základná28. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina6:0
Základná28. 12. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice5:4
Základná30. 12. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:6
Základná30. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná30. 12. 201817:00NEHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná30. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:3
Základná30. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 12. 201818:00NEMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín3:1
Základná04. 01. 201917:00PIHK Poprad - HC Košice1:3
Základná04. 01. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná04. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:3 SN
Základná04. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná04. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva1:2
Základná04. 01. 201919:30PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť2:3
Základná06. 01. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:0
Základná06. 01. 201916:00NEHK Nitra - MAC Budapešť6:1
Základná06. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná06. 01. 201917:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:5
Základná06. 01. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 201917:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky5:0
Základná08. 01. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 PP
Základná08. 01. 201917:30UTHC Košice - HK Poprad3:5
Základná08. 01. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná08. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná08. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná08. 01. 201919:00UTMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná11. 01. 201917:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:5 SN
Základná11. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:6
Základná11. 01. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná11. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná11. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná11. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:5
Základná13. 01. 201915:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná13. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice3:4
Základná13. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:4
Základná13. 01. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 SN
Základná13. 01. 201917:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:5
Základná13. 01. 201917:45NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná15. 01. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad0:1
Základná15. 01. 201917:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5 SN
Základná15. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - MAC Budapešť3:7
Základná15. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra1:0
Základná15. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná15. 01. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná18. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná18. 01. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Nitra - HK Poprad3:5
Základná18. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva3:2 PP
Základná18. 01. 201919:00PIMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná20. 01. 201915:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:3
Základná20. 01. 201916:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2 PP
Základná20. 01. 201916:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 SN
Základná20. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1 SN
Základná20. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:3
Základná20. 01. 201918:00NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky0:5
Základná24. 01. 201917:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná25. 01. 201917:00PIHK Poprad - MAC Budapešť3:2 PP
Základná25. 01. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná25. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC Košice4:2
Základná25. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:4
Základná25. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:1
Základná26. 01. 201917:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:2
Základná27. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC 07 Detva8:2
Základná27. 01. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná27. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:5
Základná27. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 01. 201917:30NEMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná29. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:2
Základná01. 02. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva2:3
Základná01. 02. 201917:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná01. 02. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2
Základná01. 02. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť8:1
Základná01. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen3:4 SN
Základná01. 02. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3 PP
Základná03. 02. 201914:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen2:3
Základná03. 02. 201916:00NEMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná03. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:7
Základná03. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:6
Základná03. 02. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 Detva3:1
Základná03. 02. 201918:00NEMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná13. 02. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná13. 02. 201917:00STHK Poprad - HKM Zvolen3:2
Základná13. 02. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:1
Základná13. 02. 201918:00STHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná13. 02. 201918:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2 PP
Základná13. 02. 201919:00STMAC Budapešť - HK Nitra4:7
Základná15. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť3:2
Základná15. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná15. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná15. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Poprad3:4 SN
Základná15. 02. 201918:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná15. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky1:2 SN
Základná17. 02. 201916:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná17. 02. 201916:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná17. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná17. 02. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva7:3
Základná17. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 SN
Základná17. 02. 201917:30NEMAC Budapešť - HC Košice3:1
Základná22. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná22. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Nitra3:4
Základná22. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť3:0
Základná22. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:6
Základná22. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 PP
Základná24. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad5:2
Základná24. 02. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná24. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná24. 02. 201917:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva4:3
Základná24. 02. 201917:00NEHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná24. 02. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:7
Základná26. 02. 201917:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná26. 02. 201917:30UTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina8:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC 07 Detva - HK Nitra1:3
Základná26. 02. 201917:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná26. 02. 201917:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad2:5
Kvalifikácia01. 03. 201918:00PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva4:2
Kvalifikácia01. 03. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť1:3
Kvalifikácia02. 03. 201918:00SOMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:4 PP
Kvalifikácia02. 03. 201918:00SODVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Kvalifikácia04. 03. 201918:00POHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Kvalifikácia04. 03. 201918:00POMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Kvalifikácia05. 03. 201918:00UTHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Štvrťfinále09. 03. 201918:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva5:0
Štvrťfinále09. 03. 201918:00SOHKM Zvolen - MAC Budapešť4:0
Štvrťfinále10. 03. 201918:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva2:4
Štvrťfinále10. 03. 201918:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť3:2 SN
Štvrťfinále11. 03. 201918:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:3 PP
Štvrťfinále11. 03. 201918:00POHC Košice - HK Poprad2:3
Štvrťfinále12. 03. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Štvrťfinále12. 03. 201918:00UTHC Košice - HK Poprad1:2 PP
Baráž12. 03. 201919:00UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Baráž13. 03. 201917:30STMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Štvrťfinále13. 03. 201918:00STHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:1 PP
Štvrťfinále13. 03. 201918:00STMAC Budapešť - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále14. 03. 201918:00ŠTHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica0:3
Štvrťfinále14. 03. 201918:00ŠTMAC Budapešť - HKM Zvolen2:0
Štvrťfinále15. 03. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra5:3
Štvrťfinále15. 03. 201918:00PIHK Poprad - HC Košice4:2
Baráž16. 03. 201917:30SOHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Štvrťfinále16. 03. 201918:00SOHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:4
Štvrťfinále16. 03. 201918:00SOHK Poprad - HC Košice1:5
Baráž17. 03. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Štvrťfinále17. 03. 201918:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť3:1
Štvrťfinále17. 03. 201919:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva4:0
Štvrťfinále18. 03. 201918:00POHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:0
Štvrťfinále18. 03. 201918:00POHC Košice - HK Poprad4:3 PP
Baráž19. 03. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Štvrťfinále20. 03. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra0:2
Štvrťfinále20. 03. 201918:00STHK Poprad - HC Košice4:2
Baráž21. 03. 201917:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - MsHK DOXXbet Žilina
Baráž23. 03. 201917:00SOMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Ingema Michalovce
Semifinále23. 03. 201918:00SOHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad
Semifinále24. 03. 201918:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad
Semifinále25. 03. 201918:00POHKM Zvolen - HK Nitra
Semifinále26. 03. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra
Semifinále27. 03. 201918:00STHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Semifinále28. 03. 201918:00ŠTHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Semifinále29. 03. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen
Semifinále30. 03. 201918:00SOHK Nitra - HKM Zvolen

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.3.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.Považská Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 17.3.2019 03:52
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce57215328166:20676
2.Nitra57203331150:17469
3.L. Mikuláš56180335151:21757
4.Skalica56143435127:23752
5.Žilina56115535132:24748
6.Zvolen5660347114:28418
Aktualizované: 18.3.2019 02:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.3.2019 22:29
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 20.3.2019 22:29
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.3.2019 22:29
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames7340521260-20897
2San Jose Sharks7336722261-22994
3Winnipeg Jets7235825246-21390
4Nashville Predators7433927222-19589
5Vegas Golden Knights7334727227-20387
6St. Louis Blues7332627214-20084
7Dallas Stars7332629185-18082
8Arizona Coyotes7327931196-20478
9Minnesota Wild7430431200-21777
10Colorado Avalanche7329329232-22476
11Chicago Blackhawks72221030243-26374
12Vancouver Canucks73201132199-22572
13Edmonton Oilers73211134206-24471
14Anaheim Ducks7423735173-22769
15Los Angeles Kings7218739170-23058
Aktualizované: 20.3.2019 22:29
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning73441213287-191116
2Boston Bruins73331120221-18597
3Washington Capitals7334923252-22693
4Toronto Maple Leafs7337625259-21991
5New York Islanders73321024206-17891
6Pittsburgh Penguins7433624251-22389
7Carolina Hurricanes7234625215-19887
8Columbus Blue Jackets7331929222-21484
9Montreal Canadiens7332628215-21383
10Philadelphia Flyers7327830223-24478
11Florida Panthers73221029236-24676
12Buffalo Sabres72191232200-23371
13New York Rangers7321732204-24469
14New Jersey Devils7422538205-25363
15Detroit Red Wings73161037198-24962
16Ottawa Senators7220541213-26356
Aktualizované: 20.3.2019 22:29
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.3.2019 22:29

Bleskovky

HK Poprad - HC Košice 4:2 v 6. štvrťfinále, hlasy

Roman Stantien, tréner HK Poprad: "Za stavu 3:2 na zápasy sme už museli doma vyhrať, pretože ísť na rozhodujúci duel do Košíc by už nebolo jednoduché. Povedali sme si, že sme dobré mužstvo a dobré mužstvá neprehrávajú tri zápasy za sebou. V prvej tretine sme hrali presne to, čo sme si povedali, a dali sme aj dva góly.
pred hodinou - TASR

Biel do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Bielu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy. V piatom štvrťfinálovom zápase zdolali tím Ambri-Piotta 2:1 a v celej sérii triumfovali 4:1. Bern - Servette Ženeva 4:3 pp /na zápasy: 3:2/ Biel - Ambri-Piotta 2:1 /konečný stav série: 4:1/ Lausanne - SCL Tigers 1:5 /na zápasy: 2:3/
o 07:03 - Adrián Danaj / TASR

Ilves Tampere a Lukko Rauma postúpili do štvrťfinále play off fínskej ligy

Hokejisti Lukko Rauma zvíťazili v utorňajšom treťom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad JYP Jyväskylä 4:1 a vyhrali celú sériu pomerom 2:1. Vo štvrťfinále narazia na Kärpät Oulu.
včera o 20:09 - Michal Runák / TASR

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále

Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.
18.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Greiss, Perlini a McDavid

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali brankár New Yorku Islanders Thomas Greiss, krídelník Chicaga Blackhawks Brendan Perlini a center Edmontonu Oilers Connor McDavid.
18.3.2019 19:29 - Michal Bruner / TASR

Washington si upísal mladého útočníka Snivelyho

Tím zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals podpísal dvojročnú nováčikovskú zmluvu s odchovancom Joem Snivelym. V platnosť vojde od nasledujúcej sezóny. Dvadsaťtriročný útočník si v uplynulom ročníku, ktorý strávil na univerzite v Yale, pripísal 36 bodov za 15 gólov a 21 asistencií v 33 stretnutiach.
18.3.2019 18:53 - Michal Bruner / TASR

Výsledky nedeľňajších tretích zápasov štvrťfinále play off DEL

Augsburg Panther - Düsseldorf EG 3:4 /stav série: 1:2/ Kolín Haie - ERC Ingolstadt 3:2 pp /stav série: 1:2/ Adler Mannheim - Norimberg Ice Tigers 4:1 /stav série: 3:0/ EHC Red Bull Mníchov - Eisbären Berlín 4:1 /stav série: 2:1/.
17.3.2019 21:42 - Adrián Danaj / TASR

Jyväskylä - Lukko Rauma 4:1 v 2. zápase predkola play off fínskej ligy

Hokejisti JYP Jyväskylä zvíťazili v nedeľňajšom druhom stretnutí predkola play off fínskej Liigy na domácom ľade nad Lukko Rauma 4:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Druhý zápas: Saipa Lappeenranta - Ilves Tampere 3:2 pp /stav série: 1:1/.
17.3.2019 19:25 - Adrián Danaj / TASR

Zug do semifinále play off švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu postúpili do semifinále play off švajčiarskej hokejovej ligy, keď v sobotu vyhrali na ľade Lugana 5:4 po predĺžení a v sérii dominovali 4:0 na zápasy. Servette Ženeva - Bern 1:2 /na zápasy: 2:2/ Ambri-Piotta - Biel 2:1 /na zápasy: 1:3/ Langnau - Lausanne 1:2 /na zápasy: 1:3/ Lugano - Zug 4:5 pp /konečný stav série: 0:4/.
17.3.2019 07:26 - Michal Bruner / TASR

Eisbären Berlín - Red Bull Mníchov 4:0 v play off nemeckej ligy

Výsledky piatkových druhých zápasov štvrťfinále play off nemeckej hokejovej ligy: Düsseldorf EG - Augsburg Panther 4:1 /stav série: 1:1/ ERC Ingolstadt - Kolín Haie 4:3 pp /stav série: 1:0/ Norimberg Ice Tigers - Adler Mannheim 2:4 /stav série: 0:2/ Eisbären Berlín - EHC Red Bull Mníchov 4:0 /stav série: 1:1/.
15.3.2019 22:25 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

21. 03. 2019
Michalovce - Žilina o 17:30
23. 03. 2019
Žilina - Michalovce o 17:00
B. Bystrica - Poprad o 18:00
24. 03. 2019
B. Bystrica - Poprad o 18:00
25. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00
26. 03. 2019
Zvolen - Nitra o 18:00

Odohrané zápasy

20. 03. 2019
TrenčínNitra
0:2REPORT
PopradKošice
4:2REPORT
19. 03. 2019
ŽilinaMichalovce
4:1REPORT
18. 03. 2019
NitraTrenčín
2:0REPORT
KošicePoprad
4:3 PPREPORT
17. 03. 2019
B. BystricaDetva
4:0REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov