Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Práve teraz!
DRAŽBA ZV*BB
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Jokerit Helsinki
7:1
Slovan
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Belov, Oskirko – Kučava, Šalagin
Diváci: 10     Píše: Korduliak Vladimír
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Jokerit Helsinki
7:1
2:0, 2:0, 3:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Slovan
Je po kurióznom a pre klub od Dunaja historickom zápase. "Bails" v brankárskom sa do hry nedostal a tak v tom hokejovom žargóne dnes "chytal ryby". Nuž, v tretej tretine v jej úvode domáci využili presilovku, aby zakrátko pridali aj ďalší puk do siete súpera. Jokerit pevne držal taktovku hry vo svojich rukách a hostí k ničomu nepustil. V závere zápasu dostali výhodu presilovky hostia, no udreli domáci – pre každého brankára nepríjemným skáckajúcim pukom. Čestný gól predsa len belasí zaznamenali, do listiny strelcov sa v závere duelu zapísal Liška. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 7:1, celkom 28:26. Slovan sa o dva dni predstaví vo svojom poslednom vystúpení na ľade v Soči. Pekný večer a dobrú noc priaznivcom športu želá Vladimír Korduliak.
10Refresh


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná04. 09. 201818:00UTHC 07 Detva - HK Orange 204:0
Základná07. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 205:3
Základná11. 09. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:1
Základná12. 09. 201817:00STHK Orange 20 - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:5 SN
Základná14. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen5:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:1
Základná14. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky1:7
Základná16. 09. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:0
Základná16. 09. 201816:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 09. 201817:00NEHK Poprad - MAC Budapešť3:1
Základná16. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HC Košice1:4
Základná16. 09. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná18. 09. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:3
Základná18. 09. 201817:30UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná18. 09. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná18. 09. 201818:00UTHK Nitra - HK Poprad4:1
Základná18. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva6:1
Základná18. 09. 201819:00UTMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:0
Základná19. 09. 201818:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Orange 208:4
Základná20. 09. 201817:30ŠTHC Košice - HK Orange 206:1
Základná21. 09. 201817:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná21. 09. 201818:00PIHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná21. 09. 201818:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:5
Základná21. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť4:3 PP
Základná21. 09. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen0:5
Základná21. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3
Základná23. 09. 201817:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná23. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná23. 09. 201817:30NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná23. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná23. 09. 201818:00NEMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 09. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Budapešť2:0
Základná25. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Orange 206:1
Základná27. 09. 201817:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná27. 09. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra2:6
Základná28. 09. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná28. 09. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná28. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Základná28. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva2:0
Základná28. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - HK Nitra1:2 SN
Základná30. 09. 201817:00NEHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná30. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť6:3
Základná30. 09. 201817:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná30. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná30. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad0:3
Základná30. 09. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná02. 10. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky0:1
Základná02. 10. 201817:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 PP
Základná02. 10. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva2:3 PP
Základná02. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:4
Základná02. 10. 201818:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná02. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HC Košice1:2
Základná04. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná05. 10. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná05. 10. 201817:30PIHC Košice - HK Nitra3:1
Základná05. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť5:3
Základná05. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:4
Základná05. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná05. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:1
Základná07. 10. 201816:00NEHK Nitra - HKM Zvolen2:3 PP
Základná07. 10. 201817:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná07. 10. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky2:1 SN
Základná07. 10. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:0
Základná07. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice4:3 SN
Základná07. 10. 201818:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva2:4
Základná09. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - HK Poprad1:3
Základná09. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná11. 10. 201819:00ŠTMAC Budapešť - HK Orange 205:2
Základná12. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná12. 10. 201817:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná12. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina9:2
Základná12. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra5:6 SN
Základná12. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná12. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:2
Základná14. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:2
Základná14. 10. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná14. 10. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná14. 10. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín0:3
Základná14. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná14. 10. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra1:3
Základná16. 10. 201817:30UTHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná16. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:0
Základná16. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HK Poprad3:2
Základná18. 10. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná18. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC 07 Detva1:3
Základná19. 10. 201817:30PIHC Košice - HC 07 Detva7:1
Základná19. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná19. 10. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky5:3
Základná19. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:0
Základná21. 10. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná21. 10. 201816:00NEHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná21. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná21. 10. 201817:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná21. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - HKM Zvolen2:5
Základná23. 10. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad3:7
Základná23. 10. 201818:00UTHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná23. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 PP
Základná23. 10. 201818:00UTHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná24. 10. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 206:3
Základná24. 10. 201819:00STMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín5:2
Základná25. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina1:5
Základná26. 10. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť4:1
Základná26. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC Košice2:5
Základná26. 10. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná26. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1
Základná26. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná26. 10. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva5:4 PP
Základná28. 10. 201816:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná28. 10. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:4
Základná28. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:0 SN
Základná28. 10. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná28. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná28. 10. 201819:00NEMAC Budapešť - HK Nitra2:8
Základná30. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - MHC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná31. 10. 201817:00STHK Poprad - HC 07 Detva4:0
Základná31. 10. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2
Základná31. 10. 201818:00STHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná31. 10. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná31. 10. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná31. 10. 201819:00STMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina2:3 PP
Základná01. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen0:6
Základná02. 11. 201817:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2 PP
Základná02. 11. 201817:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:8
Základná02. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná02. 11. 201818:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná02. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:2
Základná02. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná04. 11. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná04. 11. 201816:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Základná04. 11. 201817:00NEHC Košice - HK Nitra6:1
Základná04. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:4
Základná04. 11. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná04. 11. 201818:00NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná13. 11. 201817:00UTHK Orange 20 - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:8
Základná13. 11. 201817:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná14. 11. 201817:00STHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná14. 11. 201818:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 11. 201818:00STHC 07 Detva - MAC Budapešť4:5
Základná14. 11. 201818:00STHKM Zvolen - HK Nitra6:4
Základná14. 11. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná15. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice0:4
Základná16. 11. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná16. 11. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:7
Základná16. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:5
Základná16. 11. 201818:00PIHK Nitra - HC 07 Detva3:2 PP
Základná16. 11. 201818:00PIMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná16. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky0:4
Základná18. 11. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:0
Základná18. 11. 201816:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná18. 11. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná18. 11. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva3:4
Základná18. 11. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen2:7
Základná18. 11. 201817:30NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky4:3
Základná20. 11. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:1
Základná20. 11. 201817:00UTHK Poprad - MAC Budapešť1:0
Základná20. 11. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:0
Základná20. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - HC Košice2:5
Základná20. 11. 201818:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná20. 11. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:4
Základná21. 11. 201818:00STHK Nitra - HK Orange 208:0
Základná22. 11. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná22. 11. 201817:00ŠTHK Poprad - HK Orange 208:0
Základná23. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná23. 11. 201818:00PIHK Nitra - HK Poprad7:2
Základná23. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva4:3 PP
Základná23. 11. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice1:2 SN
Základná23. 11. 201819:00PIMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:6
Základná25. 11. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:2
Základná25. 11. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva5:4
Základná25. 11. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná25. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť2:1
Základná25. 11. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen4:0
Základná27. 11. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:7
Základná27. 11. 201817:30UTHC Košice - HK Poprad3:4 PP
Základná27. 11. 201818:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná27. 11. 201818:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná27. 11. 201819:00UTMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš8:2
Základná29. 11. 201817:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 207:0
Základná29. 11. 201817:30ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná30. 11. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná30. 11. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 11. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:2 PP
Základná30. 11. 201818:00PIHK Nitra - MAC Budapešť6:2
Základná30. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2
Základná02. 12. 201816:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín4:0
Základná02. 12. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:3 PP
Základná02. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť4:2
Základná02. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná02. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná02. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky6:2
Základná04. 12. 201817:00UTHK Orange 20 - MAC Budapešť4:5 PP
Základná04. 12. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:4
Základná04. 12. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná05. 12. 201817:00STHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:5
Základná07. 12. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná07. 12. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva5:2
Základná07. 12. 201818:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:5 PP
Základná07. 12. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná07. 12. 201818:00PIMAC Budapešť - HC Košice3:5
Základná07. 12. 201818:00PIHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina9:3
Základná09. 12. 201815:00NEHK Nitra - HC Košice5:3
Základná09. 12. 201816:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná09. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:6 PP
Základná09. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná09. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť1:6
Základná09. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:0
Základná19. 12. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:5 SN
Základná19. 12. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky6:3
Základná19. 12. 201817:30STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:2 PP
Základná19. 12. 201818:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná19. 12. 201818:00STHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná19. 12. 201819:00STMAC Budapešť - HC 07 Detva3:4
Základná21. 12. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná21. 12. 201817:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná21. 12. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:4
Základná21. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra3:4
Základná21. 12. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:0
Základná21. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 12. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná23. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:1
Základná23. 12. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:1
Základná23. 12. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:5
Základná23. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:0
Základná23. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná26. 12. 201817:00STHC Košice - HC 07 Detva2:0
Základná26. 12. 201817:00STMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 12. 201817:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3
Základná26. 12. 201818:00STHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná26. 12. 201818:00STMAC Budapešť - HK Poprad1:3
Základná28. 12. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná28. 12. 201817:00PIHK Poprad - HK Nitra1:6
Základná28. 12. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Budapešť7:2
Základná28. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HKM Zvolen6:5 PP
Základná28. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina6:0
Základná28. 12. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice5:4
Základná30. 12. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:6
Základná30. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná30. 12. 201817:00NEHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná30. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:3
Základná30. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 12. 201818:00NEMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín3:1
Základná04. 01. 201917:00PIHK Poprad - HC Košice1:3
Základná04. 01. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná04. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:3 SN
Základná04. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná04. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva1:2
Základná04. 01. 201919:30PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť2:3
Základná06. 01. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:0
Základná06. 01. 201916:00NEHK Nitra - MAC Budapešť6:1
Základná06. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná06. 01. 201917:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:5
Základná06. 01. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 201917:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky5:0
Základná08. 01. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 PP
Základná08. 01. 201917:30UTHC Košice - HK Poprad3:5
Základná08. 01. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná08. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná08. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná08. 01. 201919:00UTMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná11. 01. 201917:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:5 SN
Základná11. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:6
Základná11. 01. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná11. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná11. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná11. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:5
Základná13. 01. 201915:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná13. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice3:4
Základná13. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:4
Základná13. 01. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 SN
Základná13. 01. 201917:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:5
Základná13. 01. 201917:45NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná15. 01. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad0:1
Základná15. 01. 201917:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5 SN
Základná15. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - MAC Budapešť3:7
Základná15. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra1:0
Základná15. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná15. 01. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná18. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná18. 01. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Nitra - HK Poprad3:5
Základná18. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva3:2 PP
Základná18. 01. 201919:00PIMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná20. 01. 201915:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:3
Základná20. 01. 201916:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2 PP
Základná20. 01. 201916:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 SN
Základná20. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1 SN
Základná20. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:3
Základná20. 01. 201918:00NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky0:5
Základná24. 01. 201917:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná25. 01. 201917:00PIHK Poprad - MAC Budapešť3:2 PP
Základná25. 01. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná25. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC Košice4:2
Základná25. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:4
Základná25. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:1
Základná26. 01. 201917:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:2
Základná27. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC 07 Detva8:2
Základná27. 01. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná27. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:5
Základná27. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 01. 201917:30NEMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná29. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:2
Základná01. 02. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva2:3
Základná01. 02. 201917:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná01. 02. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2
Základná01. 02. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť8:1
Základná01. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen3:4 SN
Základná01. 02. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3 PP
Základná03. 02. 201914:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen2:3
Základná03. 02. 201916:00NEMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná03. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:7
Základná03. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:6
Základná03. 02. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 Detva3:1
Základná03. 02. 201918:00NEMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná13. 02. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná13. 02. 201917:00STHK Poprad - HKM Zvolen3:2
Základná13. 02. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:1
Základná13. 02. 201918:00STHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná13. 02. 201918:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2 PP
Základná13. 02. 201919:00STMAC Budapešť - HK Nitra4:7
Základná15. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť3:2
Základná15. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná15. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná15. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Poprad3:4 SN
Základná15. 02. 201918:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná15. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky1:2 SN
Základná17. 02. 201916:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná17. 02. 201916:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná17. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná17. 02. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva7:3
Základná17. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 SN
Základná17. 02. 201917:30NEMAC Budapešť - HC Košice3:1
Základná22. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Nitra
Základná22. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť
Základná22. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín
Základná22. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná24. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná24. 02. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky
Základná24. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná24. 02. 201917:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva
Základná24. 02. 201917:00NEHK Nitra - HKM Zvolen
Základná24. 02. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice
Základná26. 02. 201917:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná26. 02. 201917:30UTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina
Základná26. 02. 201917:30UTHC 07 Detva - HK Nitra
Základná26. 02. 201917:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť
Základná26. 02. 201917:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná26. 02. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.2.2019 02:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica54186:129110
2.Zvolen54180:121105
3.Košice54176:130103
4.Poprad55161:140102
5.Nitra54206:132101
6.N. Zámky55141:12492
7.Miškovec54141:14085
8.Trenčín54140:12984
9.Detva54143:18562
10.Budapešť54151:18961
11.L. Mikuláš54123:16655
12.Žilina54141:20649
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Trnava4300117:69
2.Považská Bystrica4300118:129
3.Nové Zámky B4200217:216
4.Prešov400046:190
Aktualizované: 17.2.2019 03:48
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4429618191:114100
2.Dukla4430428202:11297
3.Nitra45213516161:13774
4.Slovan45184419164:15666
5.B. Bystrica44173420122:14261
6.Košice44154718139:14860
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica46165421124:15562
2.Žilina46138421124:13659
3.Martin46153523107:16356
4.L. Mikuláš46101530102:17334
Aktualizované: 18.2.2019 02:27
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4837218230:109116
2.Košice4830459190:106103
3.Poprad48304410203:124102
4.Púchov48274512153:9994
5.Dukla48266313177:10393
6.B. Bystrica48237216158:13585
7.Spišská48244416159:12784
8.Michalovce48195321144:16770
9.Martin48201324140:15765
10.Nitra48163227127:15256
11.Skalica48132429112:19247
12.L. Mikuláš48130332117:18342
13.Žilina4884432108:21036
14.Zvolen484034190:24412
Aktualizované: 18.2.2019 02:27
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva61421009188-75104
2SKA Petrohrad6144408206-79101
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky61325018194-15980
5Dynamo Moskva61266023149-13870
6Spartak Moskva61217025156-15564
7HK Soči61189024143-15564
8HC Viťaz Moskevská oblast61235026133-16463
9Dinamo Riga61188025129-15262
10Severstal Čerepovec61139034121-17849
11HC Dinamo Minsk61142037114-17740
12HC Slovan Bratislava61105043101-21133
Aktualizované: 20.2.2019 21:03
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg61388014186-12493
2Barys Astana61289014187-14784
3Metallurg Magnitogorsk61346019178-13282
4Ak Bars Kazaň61344017165-13582
5Avangard Omsk612810018170-13081
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod61207024175-18964
8Traktor Čeljabinsk61189030101-14858
9HK Sibir Novosibirsk61195031145-18554
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Red Star Kunlun61191031140-18750
12Admiral Vladivostok61175034138-17649
13Amur Chabarovsk61173032126-17449
Aktualizované: 20.2.2019 21:03
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva61421009188-75104
2SKA Petrohrad6144408206-79101
3Avtomobilist Jekatěrinburg61388014186-12493
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana61289014187-14784
6Metallurg Magnitogorsk61346019178-13282
7Ak Bars Kazaň61344017165-13582
8Avangard Omsk612810018170-13081
9Jokerit Helsinky61325018194-15980
10Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
11Dynamo Moskva61266023149-13870
12Spartak Moskva61217025156-15564
13HK Soči61189024143-15564
14Torpedo Nižnij Novgorod61207024175-18964
15HC Viťaz Moskevská oblast61235026133-16463
16Dinamo Riga61188025129-15262
17Traktor Čeljabinsk61189030101-14858
18HK Sibir Novosibirsk61195031145-18554
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Red Star Kunlun61191031140-18750
21Admiral Vladivostok61175034138-17649
22Amur Chabarovsk61173032126-17449
23Severstal Čerepovec61139034121-17849
24HC Dinamo Minsk61142037114-17740
25HC Slovan Bratislava61105043101-21133
Aktualizované: 20.2.2019 21:03
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames5931516217-17679
2San Jose Sharks6029617219-19078
3Winnipeg Jets5928819202-17176
4Nashville Predators6229622191-16375
5St. Louis Blues5927522177-16469
6Vegas Golden Knights6126625180-17268
7Dallas Stars5924525148-15463
8Minnesota Wild6024327164-18060
9Colorado Avalanche5923124189-19259
10Arizona Coyotes6020728157-17459
11Vancouver Canucks6018827170-18859
12Chicago Blackhawks6017826200-22359
13Anaheim Ducks6017727137-18757
14Edmonton Oilers5916829165-19854
15Los Angeles Kings5916730143-18252
Aktualizované: 20.2.2019 21:03
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning6137911242-16296
2Boston Bruins6027817181-15578
3Toronto Maple Leafs5930619208-16776
4New York Islanders5827817169-13876
5Washington Capitals6026720202-19173
6Pittsburgh Penguins6027521210-18771
7Montreal Canadiens6026621179-17671
8Columbus Blue Jackets5926723188-18069
9Carolina Hurricanes6027423174-16768
10Buffalo Sabres59181024170-18563
11Philadelphia Flyers6022625178-20163
12Florida Panthers5817924181-19960
13New York Rangers5919725172-19560
14Detroit Red Wings6014929168-19954
15New Jersey Devils6019429176-20854
16Ottawa Senators5917532186-21949
Aktualizované: 20.2.2019 21:03
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.2.2019 21:03

Bleskovky

Országh po prehre v Helsinkách: "Jokerit ukázal, že patrí k špičke" (3)

Hokejisti Slovana Bratislava prehrali v stredajšom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) na ľade Jokeritu Helsinki 1:7. "Belasí" neuspeli tretíkrát za sebou. Sezónu zakončia v piatok 22. februára v Soči. Dosiaľ v nej nazbierali iba 15 víťazstiev (desať v riadnom hracom čase) - najmenej počas pôsobenia v KHL.
pred 20 min. - TASR

HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín 9:2, Gulaš dal 5 gólov

Hokejisti Plzne zvíťazili v stredajšom zápase 46. kola českej ligy nad Zlínom presvedčivo 9:2. Za domácich strelil päť gólov Milan Gulaš, slovenský útočník Miroslav Preisinger si pripísal jednu asistenciu. HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín 9:2 (1:0, 5:1, 3:1) Góly: 24., 39., 41., 43. a 46. Gulaš, 8. Straka (PREISINGER), 30. Kracík, 31. Kindl, 32. Němec – 36. Herman, 49. Kubiš.
pred hodinou - Michal Bruner / TASR

Krištof s gólom a asistenciou pri víťazstve Kärpät Oulu nad TPS Turku 6:1

Slovenský hokejový útočník Michal Krištof dal jeden gól a pridal asistenciu pri vysokom víťazstve Kärpät Oulu v stredajšom zápase fínskej ligy nad TPS Turku 6:1. Liiga - výsledky: Ässät Pori - JYP Jyväskylä 3:4, Hämeenlinna - Jukurit Mikkeli 4:3, KalPa Kuopio - Tappara Tampere 2:5, Kärpät Oulu - TPS Turku 6:1 /M. Krištof za domácich 1+1/, KooKoo Kouvola - Ilves Tampere 1:2 pp, Sport Vaasa - IFK Helsinki 4:3 pp.
pred hodinou - Michal Bruner / TASR

Davos - Bern 3:4 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Davosu prehrali v utorňajšom zápase 44. kola švajčiarskej ligy s vedúcim Bernom 3:4. Výsledky: Davos - Bern 3:4, Lausanne - Lugano 0:7, Zug - Ambri-Piotta 3:6.
včera o 22:07 - / TASR

Norimberg s Jurčinom a Štajnochom prehral v Kolíne 3:6

Hokejisti Norimbergu v zostave so slovenskými obrancami Milanom Jučinom a Martinom Štajnochom prehrali v utorňajšom zápase 48. kola nemeckej DEL v Kolíne 3:6. DEL - výsledky: ERC Ingolstadt - Schwenninger Wild Wings 4:1, Kölner Haie - Norimberg Ice Tigers 6:3, Krefeld Pinguine - EHC Red Bull Mníchov 3:2 pp, Adler Mannheim - Pingiuns Bremerhaven 6:5, Straubing Tigers - Eisbären Berlín 7:3.
včera o 22:05 - / TASR

Jágr sa po roku vrátil na ľad

Český hokejový veterán Jaromír Jágr má za sebou úspešný návrat. Po roku a dňu sa predstavil v zápase druhej najvyššej súťaže, keď jeho Kladno zdolalo domáci Havířov 2:0. Legenda českého hokeja strávila na ľade takmer osemnásť minút. Hoci sa Jágr do streleckej listiny nezapísal, po zápase bol spokojný.
18.2.2019 22:29 - Michal Bruner / TASR

Anaheim vyradil dres Niedermayera s číslom 27

Vedenie klubu zámorskej NHL Anaheim Ducks vyradilo dres bývalého kanadského hokejového obrancu Scotta Niedermayera s číslom 27. Člen Siene slávy v roku 2007 pomohol "káčerom" k zisku Stanleyho pohára a stal sa najužitočnejším hráčom play off.
18.2.2019 07:07 - Michal Bruner / TASR

Spooner sa sťahuje z Edmontonu do Vancouveru za Gagnera

Kanadský hokejista Ryan Spooner sa sťahuje v rámci NHL z Edmontonu do Vancouveru výmenou za iného útočníka Sama Gagnera. Pre 27-ročného Spoonera budú Canucks už treťou ligovou zastávkou v tejto sezóne, okrem Oilers hral aj za NY Rangers. Gagner sa vracia do Edmontonu, ktorý ho v roku 2007 draftoval z celkového šiesteho miesta.
17.2.2019 11:03 - Michal Bruner / TASR

Rapperswil - Lausanne 1:2 v 44. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Rapperswilu prehrali v sobotňajšom dueli 44. kola švajčiarskej ligy s Lausanne 1:2. výsledky - 44. kolo: Fribourg - Biel 3:2, Langnau Tigers - Ambri-Piotta 3:1, Rapperswil - Lausanne 1:2
16.2.2019 22:12 - / TASR

Mora IK - Lulea HF 1:2 pp v sobotňajšom zápase SHL

Hokejisti Lulea HF zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej SHL na ľade Mora IK 2:1 po predĺžení. SHL - výsledky: Frölunda - Skelleftea AIK 7:1, Malmö Redhawks - Växjö Lakers 3:1, Djurgarden IF - Örebro HK 0:2, Mora IK - Lulea HF 1:2 pp, Timra IK - Brynäs IF 2:4.
16.2.2019 20:34 - / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

22. 02. 2019
Žilina - L. Mikuláš o 17:30
Košice - Nitra o 17:30
Zvolen - Budapešť o 18:00
Detva - Trenčín o 18:00
Miškovec - B. Bystrica o 18:30
24. 02. 2019
L. Mikuláš - Poprad o 17:00

Odohrané zápasy

17. 02. 2019
BudapešťKošice
3:1REPORT
L. MikulášN. Zámky
1:0REPORT
B. BystricaDetva
7:3REPORT
TrenčínZvolen
3:2 SNREPORT
PopradMiškovec
2:1REPORT
NitraŽilina
3:1REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY70 bodov
2.Nagy L.KOS61
3.Chovan M.ZVO61
4.Higgs B.BBY55
5.Lantoši R.NIT55

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Asselin G.BBY29
3.Blackwater J.NIT29
4.Buček S.NIT27
5.Magosi B.MIS26

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.22 perc
2.Kristín M.NZA95.01 %
3.Škorvánek ml. S.KOS93.37 %
4.Košarišťan A.NZA93.27 %
5.Vošvrda T.POP93.18 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov