Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná04. 09. 201818:00UTHC 07 Detva - HK Orange 204:0
Základná07. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Orange 205:3
Základná11. 09. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Orange 203:1
Základná12. 09. 201817:00STHK Orange 20 - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:5 SN
Základná14. 09. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:5
Základná14. 09. 201817:30PIHC Košice - HKM Zvolen5:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná14. 09. 201818:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:1
Základná14. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky1:7
Základná16. 09. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra4:0
Základná16. 09. 201816:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 09. 201817:00NEHK Poprad - MAC Budapešť3:1
Základná16. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HC Košice1:4
Základná16. 09. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná18. 09. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:3
Základná18. 09. 201817:30UTHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec6:3
Základná18. 09. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2 PP
Základná18. 09. 201818:00UTHK Nitra - HK Poprad4:1
Základná18. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HC 07 Detva6:1
Základná18. 09. 201819:00UTMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:0
Základná19. 09. 201818:30STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Orange 208:4
Základná20. 09. 201817:30ŠTHC Košice - HK Orange 206:1
Základná21. 09. 201817:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina6:3
Základná21. 09. 201818:00PIHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná21. 09. 201818:00PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra6:5
Základná21. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť4:3 PP
Základná21. 09. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen0:5
Základná21. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3
Základná23. 09. 201817:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná23. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky2:3 PP
Základná23. 09. 201817:30NEHC Košice - HK Poprad0:1
Základná23. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:2
Základná23. 09. 201818:00NEMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 09. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Budapešť2:0
Základná25. 09. 201818:00UTHKM Zvolen - HK Orange 206:1
Základná27. 09. 201817:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:3
Základná27. 09. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HK Nitra2:6
Základná28. 09. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 SN
Základná28. 09. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná28. 09. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:0
Základná28. 09. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva2:0
Základná28. 09. 201819:00PIMAC Budapešť - HK Nitra1:2 SN
Základná30. 09. 201817:00NEHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš0:4
Základná30. 09. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť6:3
Základná30. 09. 201817:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:1
Základná30. 09. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:1
Základná30. 09. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad0:3
Základná30. 09. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky4:2
Základná02. 10. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky0:1
Základná02. 10. 201817:00UTHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:2 PP
Základná02. 10. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva2:3 PP
Základná02. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:4
Základná02. 10. 201818:00UTHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina4:1
Základná02. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HC Košice1:2
Základná04. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná05. 10. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná05. 10. 201817:30PIHC Košice - HK Nitra3:1
Základná05. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť5:3
Základná05. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:4
Základná05. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:5
Základná05. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad2:1
Základná07. 10. 201816:00NEHK Nitra - HKM Zvolen2:3 PP
Základná07. 10. 201817:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:0
Základná07. 10. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky2:1 SN
Základná07. 10. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:0
Základná07. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice4:3 SN
Základná07. 10. 201818:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva2:4
Základná09. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - HK Poprad1:3
Základná09. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:3
Základná11. 10. 201819:00ŠTMAC Budapešť - HK Orange 205:2
Základná12. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná12. 10. 201817:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná12. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina9:2
Základná12. 10. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra5:6 SN
Základná12. 10. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná12. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:2
Základná14. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:2
Základná14. 10. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice4:1
Základná14. 10. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná14. 10. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín0:3
Základná14. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná14. 10. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra1:3
Základná16. 10. 201817:30UTHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky4:0
Základná16. 10. 201818:00UTHK Dukla Trenčín - HK Orange 205:0
Základná16. 10. 201819:00UTMAC Budapešť - HK Poprad3:2
Základná18. 10. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná18. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC 07 Detva1:3
Základná19. 10. 201817:30PIHC Košice - HC 07 Detva7:1
Základná19. 10. 201818:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná19. 10. 201818:00PIHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky5:3
Základná19. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:0
Základná21. 10. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín1:3
Základná21. 10. 201816:00NEHK Poprad - HK Nitra3:2
Základná21. 10. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná21. 10. 201817:00NEHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná21. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - HKM Zvolen2:5
Základná23. 10. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad3:7
Základná23. 10. 201818:00UTHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná23. 10. 201818:00UTHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 PP
Základná23. 10. 201818:00UTHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná24. 10. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Orange 206:3
Základná24. 10. 201819:00STMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín5:2
Základná25. 10. 201817:00ŠTHK Orange 20 - MsHK DOXXbet Žilina1:5
Základná26. 10. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť4:1
Základná26. 10. 201817:00PIHK Poprad - HC Košice2:5
Základná26. 10. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina2:1
Základná26. 10. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:1
Základná26. 10. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen2:4
Základná26. 10. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva5:4 PP
Základná28. 10. 201816:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:3
Základná28. 10. 201817:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:4
Základná28. 10. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:0 SN
Základná28. 10. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:4
Základná28. 10. 201817:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky1:3
Základná28. 10. 201819:00NEMAC Budapešť - HK Nitra2:8
Základná30. 10. 201817:00UTHK Orange 20 - MHC Mikron Nové Zámky3:4 SN
Základná31. 10. 201817:00STHK Poprad - HC 07 Detva4:0
Základná31. 10. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen3:2
Základná31. 10. 201818:00STHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:0
Základná31. 10. 201818:00STHK Dukla Trenčín - HC Košice3:1
Základná31. 10. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná31. 10. 201819:00STMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina2:3 PP
Základná01. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HKM Zvolen0:6
Základná02. 11. 201817:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2 PP
Základná02. 11. 201817:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:8
Základná02. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra2:4
Základná02. 11. 201818:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná02. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:2
Základná02. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná04. 11. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina6:2
Základná04. 11. 201816:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:1
Základná04. 11. 201817:00NEHC Košice - HK Nitra6:1
Základná04. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva2:4
Základná04. 11. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná04. 11. 201818:00NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná13. 11. 201817:00UTHK Orange 20 - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:8
Základná13. 11. 201817:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná14. 11. 201817:00STHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná14. 11. 201818:00STDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín3:2
Základná14. 11. 201818:00STHC 07 Detva - MAC Budapešť4:5
Základná14. 11. 201818:00STHKM Zvolen - HK Nitra6:4
Základná14. 11. 201818:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2 PP
Základná15. 11. 201817:00ŠTHK Orange 20 - HC Košice0:4
Základná16. 11. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:1
Základná16. 11. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:7
Základná16. 11. 201817:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen1:5
Základná16. 11. 201818:00PIHK Nitra - HC 07 Detva3:2 PP
Základná16. 11. 201818:00PIMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:2
Základná16. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky0:4
Základná18. 11. 201816:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:0
Základná18. 11. 201816:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná18. 11. 201817:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná18. 11. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva3:4
Základná18. 11. 201817:00NEHC Košice - HKM Zvolen2:7
Základná18. 11. 201817:30NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky4:3
Základná20. 11. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:1
Základná20. 11. 201817:00UTHK Poprad - MAC Budapešť1:0
Základná20. 11. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:0
Základná20. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - HC Košice2:5
Základná20. 11. 201818:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina4:2
Základná20. 11. 201818:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:4
Základná21. 11. 201818:00STHK Nitra - HK Orange 208:0
Základná22. 11. 201817:00ŠTMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky2:1 PP
Základná22. 11. 201817:00ŠTHK Poprad - HK Orange 208:0
Základná23. 11. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná23. 11. 201818:00PIHK Nitra - HK Poprad7:2
Základná23. 11. 201818:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva4:3 PP
Základná23. 11. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice1:2 SN
Základná23. 11. 201819:00PIMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:6
Základná25. 11. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice0:2
Základná25. 11. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva5:4
Základná25. 11. 201817:00NEHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná25. 11. 201817:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť2:1
Základná25. 11. 201818:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen4:0
Základná27. 11. 201817:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:7
Základná27. 11. 201817:30UTHC Košice - HK Poprad3:4 PP
Základná27. 11. 201818:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín4:1
Základná27. 11. 201818:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 11. 201818:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3
Základná27. 11. 201819:00UTMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš8:2
Základná29. 11. 201817:30ŠTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Orange 207:0
Základná29. 11. 201817:30ŠTMsHK DOXXbet Žilina - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná30. 11. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:3
Základná30. 11. 201817:00PIHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 11. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice3:2 PP
Základná30. 11. 201818:00PIHK Nitra - MAC Budapešť6:2
Základná30. 11. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2
Základná02. 12. 201816:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín4:0
Základná02. 12. 201817:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:3 PP
Základná02. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť4:2
Základná02. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3 SN
Základná02. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - HK Poprad3:4
Základná02. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky6:2
Základná04. 12. 201817:00UTHK Orange 20 - MAC Budapešť4:5 PP
Základná04. 12. 201817:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen1:4
Základná04. 12. 201817:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2 PP
Základná05. 12. 201817:00STHK Orange 20 - HK Dukla Trenčín0:5
Základná07. 12. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná07. 12. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva5:2
Základná07. 12. 201818:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:5 PP
Základná07. 12. 201818:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:1
Základná07. 12. 201818:00PIMAC Budapešť - HC Košice3:5
Základná07. 12. 201818:00PIHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina9:3
Základná09. 12. 201815:00NEHK Nitra - HC Košice5:3
Základná09. 12. 201816:00NEHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:3 SN
Základná09. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:6 PP
Základná09. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:2
Základná09. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - MAC Budapešť1:6
Základná09. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:0
Základná19. 12. 201817:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:5 SN
Základná19. 12. 201817:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky6:3
Základná19. 12. 201817:30STMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:2 PP
Základná19. 12. 201818:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec4:1
Základná19. 12. 201818:00STHK Nitra - HKM Zvolen5:2
Základná19. 12. 201819:00STMAC Budapešť - HC 07 Detva3:4
Základná21. 12. 201817:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:2
Základná21. 12. 201817:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš1:0
Základná21. 12. 201818:00PIHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina2:4
Základná21. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HK Nitra3:4
Základná21. 12. 201818:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:0
Základná21. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín3:1
Základná23. 12. 201815:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná23. 12. 201816:00NEMHC Mikron Nové Zámky - MAC Budapešť3:1
Základná23. 12. 201816:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:1
Základná23. 12. 201817:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín1:5
Základná23. 12. 201817:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra2:0
Základná23. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MsHK DOXXbet Žilina4:3
Základná26. 12. 201817:00STHC Košice - HC 07 Detva2:0
Základná26. 12. 201817:00STMsHK DOXXbet Žilina - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná26. 12. 201817:00STHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:3
Základná26. 12. 201818:00STHK Nitra - MHC Mikron Nové Zámky3:4 PP
Základná26. 12. 201818:00STMAC Budapešť - HK Poprad1:3
Základná28. 12. 201817:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná28. 12. 201817:00PIHK Poprad - HK Nitra1:6
Základná28. 12. 201817:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Budapešť7:2
Základná28. 12. 201818:00PIHC 07 Detva - HKM Zvolen6:5 PP
Základná28. 12. 201818:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MsHK DOXXbet Žilina6:0
Základná28. 12. 201818:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice5:4
Základná30. 12. 201816:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:6
Základná30. 12. 201817:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:0
Základná30. 12. 201817:00NEHC Košice - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná30. 12. 201817:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HK Poprad2:3
Základná30. 12. 201817:30NEHC 07 Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:2
Základná30. 12. 201818:00NEMAC Budapešť - HK Dukla Trenčín3:1
Základná04. 01. 201917:00PIHK Poprad - HC Košice1:3
Základná04. 01. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MsHK DOXXbet Žilina5:3
Základná04. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra2:3 SN
Základná04. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná04. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 Detva1:2
Základná04. 01. 201919:30PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Budapešť2:3
Základná06. 01. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad4:0
Základná06. 01. 201916:00NEHK Nitra - MAC Budapešť6:1
Základná06. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina5:4
Základná06. 01. 201917:00NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:5
Základná06. 01. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná06. 01. 201917:30NEHC 07 Detva - MHC Mikron Nové Zámky5:0
Základná08. 01. 201917:30UTMsHK DOXXbet Žilina - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 PP
Základná08. 01. 201917:30UTHC Košice - HK Poprad3:5
Základná08. 01. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:1
Základná08. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná08. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1 SN
Základná08. 01. 201919:00UTMAC Budapešť - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:5
Základná11. 01. 201917:30PIHC Košice - MAC Budapešť4:5 SN
Základná11. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - HK Nitra4:6
Základná11. 01. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad3:2
Základná11. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica1:4
Základná11. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín3:2
Základná11. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš2:5
Základná13. 01. 201915:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MsHK DOXXbet Žilina4:0
Základná13. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice3:4
Základná13. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 Detva5:4
Základná13. 01. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:3 SN
Základná13. 01. 201917:00NEHK Poprad - MHC Mikron Nové Zámky2:5
Základná13. 01. 201917:45NEMAC Budapešť - HKM Zvolen2:3 PP
Základná15. 01. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad0:1
Základná15. 01. 201917:30UTHC Košice - MsHK DOXXbet Žilina4:5 SN
Základná15. 01. 201918:00UTHC 07 Detva - MAC Budapešť3:7
Základná15. 01. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Nitra1:0
Základná15. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:2
Základná15. 01. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín5:4 SN
Základná18. 01. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHC Mikron Nové Zámky3:2 SN
Základná18. 01. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 01. 201918:00PIHK Nitra - HK Poprad3:5
Základná18. 01. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 Detva3:2 PP
Základná18. 01. 201919:00PIMAC Budapešť - HC '05 iClinic Banská Bystrica3:4
Základná20. 01. 201915:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica5:3
Základná20. 01. 201916:00NEHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2 PP
Základná20. 01. 201916:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 SN
Základná20. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad2:1 SN
Základná20. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC 07 Detva4:3
Základná20. 01. 201918:00NEMAC Budapešť - MHC Mikron Nové Zámky0:5
Základná24. 01. 201917:00ŠTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen0:3
Základná25. 01. 201917:00PIHK Poprad - MAC Budapešť3:2 PP
Základná25. 01. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:1 PP
Základná25. 01. 201918:00PIHC 07 Detva - HC Košice4:2
Základná25. 01. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MsHK DOXXbet Žilina6:4
Základná25. 01. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra2:1
Základná26. 01. 201917:00SOMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:2
Základná27. 01. 201916:00NEHK Nitra - HC 07 Detva8:2
Základná27. 01. 201916:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad3:2
Základná27. 01. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HKM Zvolen0:5
Základná27. 01. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MHC Mikron Nové Zámky1:2
Základná27. 01. 201917:30NEMAC Budapešť - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná29. 01. 201918:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad5:2
Základná01. 02. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 Detva2:3
Základná01. 02. 201917:00PIHK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina5:4 PP
Základná01. 02. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra3:2
Základná01. 02. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MAC Budapešť8:1
Základná01. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen3:4 SN
Základná01. 02. 201918:30PIMHC Mikron Nové Zámky - HC Košice2:3 PP
Základná03. 02. 201914:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen2:3
Základná03. 02. 201916:00NEMHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec1:2
Základná03. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:7
Základná03. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice3:6
Základná03. 02. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 Detva3:1
Základná03. 02. 201918:00NEMAC Budapešť - MsHK DOXXbet Žilina5:2
Základná13. 02. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec0:2
Základná13. 02. 201917:00STHK Poprad - HKM Zvolen3:2
Základná13. 02. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice5:1
Základná13. 02. 201918:00STHK Dukla Trenčín - MsHK DOXXbet Žilina3:2 PP
Základná13. 02. 201918:30STMHC Mikron Nové Zámky - HC 07 Detva3:2 PP
Základná13. 02. 201919:00STMAC Budapešť - HK Nitra4:7
Základná15. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MAC Budapešť3:2
Základná15. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná15. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:4
Základná15. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Poprad3:4 SN
Základná15. 02. 201918:00PIHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná15. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHC Mikron Nové Zámky1:2 SN
Základná17. 02. 201916:00NEHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec2:1
Základná17. 02. 201916:00NEHK Nitra - MsHK DOXXbet Žilina3:1
Základná17. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Mikron Nové Zámky1:0
Základná17. 02. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 Detva7:3
Základná17. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen3:2 SN
Základná17. 02. 201917:30NEMAC Budapešť - HC Košice3:1
Základná22. 02. 201917:30PIMsHK DOXXbet Žilina - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná22. 02. 201917:30PIHC Košice - HK Nitra3:4
Základná22. 02. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Budapešť3:0
Základná22. 02. 201918:00PIHC 07 Detva - HK Dukla Trenčín2:6
Základná22. 02. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica4:5 PP
Základná24. 02. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad5:2
Základná24. 02. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHC Mikron Nové Zámky3:1
Základná24. 02. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec3:0
Základná24. 02. 201917:00NEMAC Budapešť - HC 07 Detva4:3
Základná24. 02. 201917:00NEHK Nitra - HKM Zvolen4:2
Základná24. 02. 201917:00NEMsHK DOXXbet Žilina - HC Košice1:7
Základná26. 02. 201917:30UTHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná26. 02. 201917:30UTHKM Zvolen - MsHK DOXXbet Žilina8:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC 07 Detva - HK Nitra1:3
Základná26. 02. 201917:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Budapešť2:3 PP
Základná26. 02. 201917:30UTMHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná26. 02. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad2:5

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.7.2019 02:55
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Sp.Nová Ves000000:00
12.SR 18000000:00
Aktualizované: 14.7.2019 03:57
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 14.7.2019 03:56
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 14.7.2019 03:56
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.7.2019 06:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 18.7.2019 06:38
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.7.2019 06:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 18.7.2019 06:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 18.7.2019 06:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 18.7.2019 06:38

Bleskovky

Winnipeg podpísal nováčikovský kontrakt s Heinolom

Klub zámorskej hokejovej NHL Winnipeg Jets podpísal s Fínom Villem Heinolom trojročný nováčikovský kontrakt v hodnote približne 3,4 milióna dolárov. "Tryskáče" si 18-ročného obrancu vybrali v 1. kole draftu NHL z 20. miesta.
15.7.2019 21:51 - Michal Bruner / TASR

Burakovsky podpísal ročnú zmluvu s Coloradom

Švédsky hokejista Andre Burakovsky podpísal ako chránený voľný hráč ročný kontrakt v hodnote 3,25 milióna dolárov s organizáciou NHL Colorado Avalanche.
15.7.2019 20:35 - Michal Bruner / TASR

Vojnov sa dohodol na ročnej spolupráci s Omskom

Ruský hokejista Viačeslav Vojnov bude v kariére pokračovať v drese Avangardu Omsk. S klubom KHL sa dohodol na ročnej spolupráci. Informovala o tom agentúra AP.
15.7.2019 15:55 - Michal Bruner / TASR

Zomrel bývalý hráč Košíc Imrich Lukáč

Vo veku 69 rokov zomrel po ťažkej chorobe bývalý hokejový útočník Imrich Lukáč. Člen legendárneho bratského útoku s Vincentom a Jozefom odohral v najvyššej československej súťaži 149 zápasov, v ktorých strelil 49 gólov.
13.7.2019 11:47 - Michal Bruner / TASR

Brankár Bäckström ukončil kariéru, pracovať bude pre Columbus

Fínsky hokejový brankár Niklas Bäckström ukončil vo veku 41 rokov aktívnu kariéru. Jej prevažnú časť strávil v klube Minnesota Wild, za ktorý odchytal 9 sezón. Pôsobiť bude ako európsky tréner brankárov pre klub Columbus Blue Jackets.
13.7.2019 11:21 - Michal Bruner / TASR

Laughton sa vyhol arbitráži, s Flyers podpísal zmluvu na 2 roky

Kanadský hokejový útočník Scott Laughton sa v NHL vyhol arbitráži, keď sa s vedením Philadelphie Flyers dohodol na dvojročnej zmluve vo výške 4,6 miliónov USD.
13.7.2019 10:29 - Michal Bruner / TASR

Anaheim podpísal ročnú zmluvu s obrancom Del Zottom

Klubzámorskej hokejovej NHL Anaheim Ducks podpísal ročnú zmluvu v hodnote 750. 000 USD s obrancom Michaelom Del Zottom. Dvadsaťdeväťročný hráč si v minulej sezóne pripísal jeden gól a desať bodov v 42 stretnutiach za tri rôzne tímy, informoval portál tsn.
12.7.2019 18:33 - Adrián Danaj / TASR

Útočník Dzingel sa dohodol na zmluve s Carolinou

Klub zámorskej hokejovej NHL Carolina Hurricanes sa dohodol na dvojročnej zmluve s nechráneným voľným hráčom Ryanom Dzingelom. Za prvú sezónu dostane útočník 3,25 milióna USD a za nasledujúcu 3,5 milióna USD, informovala agentúra AP. Dvadsaťsedemročný Dzingel si v minulej sezóne vytvoril v drese Ottawy a Columbusu s 26 gólmi a 30 asistenciami kariérne maximum.
12.7.2019 16:29 - Adrian Danaj / TASR

Ferland bude pokračovať vo Vancouveri

Hokejový klub v NHL Vancouver Canucks získal na trhu s voľnými hráčmi Micheala Ferlanda. Dvadsaťsedemročný útočník podpísal zmluvu na štyri roky s celkovým zárobkom 14 miliónov dolárov.
12.7.2019 08:20 - Michal Bruner / TASR

Montreal sa dohodol na zmluvách s fínskym duom Armia, Lehkonen

Hokejový klub NHL Montreal Canadiens sa dohodol na nových zmluvách s fínskou dvojicou Joel Armia, Artturi Lehkonen. Obaja útočníci podpísali kontrakty na dva roky.
12.7.2019 07:28 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
ŠTATISTIKY MS 2019 SLOVENSKO
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola