Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.


FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná12. 09. 201918:00ŠTHC Košice - HC Slovan Bratislava1:2
Základná13. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHk 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Nitra - MAC Újbuda3:2
Základná13. 09. 201918:00PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HKM Zvolen2:1
Základná13. 09. 201918:00PIHK Poprad - HC '05 iClinic Banská Bystrica2:3
Základná13. 09. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Trenčín1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HC Košice1:2
Základná15. 09. 201916:00NEHKM Zvolen - HK Poprad3:2
Základná15. 09. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:3
Základná15. 09. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC 07 WPC Koliba Detva5:2
Základná15. 09. 201917:30NEMAC Újbuda - DVTK Jegesmedvék Miškovec5:3
Základná15. 09. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra3:2
Základná17. 09. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2
Základná17. 09. 201918:00UTHK Nitra - MHk 32 Liptovský Mikuláš6:0
Základná17. 09. 201918:00UTHK Poprad - MAC Újbuda6:5 PP
Základná17. 09. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HKM Zvolen5:6
Základná17. 09. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná17. 09. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC Mikron Nové Zámky6:7
Základná20. 09. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Mikron Nové Zámky
Základná20. 09. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Košice
Základná20. 09. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná20. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná20. 09. 201918:00PIHK Nitra - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná20. 09. 201919:00PIMAC Újbuda - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná22. 09. 201915:30NEHC Košice - HKM Zvolen
Základná22. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná22. 09. 201917:00NEHK Poprad - HK Nitra
Základná22. 09. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná22. 09. 201917:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná22. 09. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná27. 09. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Mikron Nové Zámky
Základná27. 09. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná27. 09. 201918:00PIHK Nitra - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná27. 09. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen
Základná27. 09. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Poprad
Základná27. 09. 201919:00PIMAC Újbuda - HC Košice
Základná29. 09. 201916:00NEHK Nitra - HC Košice
Základná29. 09. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda
Základná29. 09. 201917:00NEHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná29. 09. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná29. 09. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná29. 09. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava
Základná01. 10. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná01. 10. 201917:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná01. 10. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín
Základná01. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná01. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MAC Újbuda
Základná01. 10. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná04. 10. 201917:30PIHC Košice - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná04. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Mikron Nové Zámky
Základná04. 10. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná04. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná04. 10. 201918:30PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná04. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín
Základná06. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky
Základná06. 10. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná06. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná06. 10. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná06. 10. 201917:00NEHK Poprad - HC Košice
Základná06. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava
Základná11. 10. 201917:30PIHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná11. 10. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná11. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná11. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - MAC Újbuda
Základná11. 10. 201918:30PIHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná11. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná13. 10. 201916:00NEHK Nitra - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná13. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná13. 10. 201917:00NEHK Poprad - HC Mikron Nové Zámky
Základná13. 10. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava
Základná13. 10. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen
Základná13. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín
Základná18. 10. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná18. 10. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná18. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MAC Újbuda
Základná18. 10. 201918:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín
Základná18. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HK Nitra
Základná18. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná20. 10. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná20. 10. 201917:00NEMAC Újbuda - HK Nitra
Základná20. 10. 201917:00NEHKM Zvolen - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná20. 10. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad
Základná20. 10. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná20. 10. 201917:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná22. 10. 201917:30UTHC Košice - HC Mikron Nové Zámky
Základná22. 10. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná22. 10. 201918:00UTHK Poprad - HKM Zvolen
Základná22. 10. 201918:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná22. 10. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 10. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - MAC Újbuda
Základná25. 10. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná25. 10. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná25. 10. 201918:00PIHKM Zvolen - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná25. 10. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná25. 10. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná25. 10. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Poprad
Základná27. 10. 201915:30NEHC Košice - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná27. 10. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná27. 10. 201917:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná27. 10. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - MAC Újbuda
Základná27. 10. 201917:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná27. 10. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra
Základná30. 10. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná30. 10. 201917:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná30. 10. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava
Základná30. 10. 201918:00STHK Nitra - HK Poprad
Základná30. 10. 201918:00STHKM Zvolen - HC Košice
Základná30. 10. 201918:00STHK Dukla Trenčín - HC Mikron Nové Zámky
Základná01. 11. 201915:30PIHC Košice - MAC Újbuda
Základná01. 11. 201916:00PIHC Mikron Nové Zámky - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná01. 11. 201917:00PIMHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín
Základná01. 11. 201917:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná01. 11. 201917:00PIHK Poprad - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná01. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HK Nitra
Základná03. 11. 201915:30NEHC Košice - HK Nitra
Základná03. 11. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná03. 11. 201917:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín
Základná03. 11. 201917:00NEMAC Újbuda - HC Mikron Nové Zámky
Základná03. 11. 201917:00NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná03. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HK Poprad
Základná15. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná15. 11. 201918:00PIHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná15. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - HC Mikron Nové Zámky
Základná15. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná15. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná15. 11. 201919:00PIMAC Újbuda - HC Slovan Bratislava
Základná17. 11. 201916:00NEHC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná17. 11. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná17. 11. 201917:00NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Košice
Základná17. 11. 201917:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná17. 11. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - MAC Újbuda
Základná17. 11. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná22. 11. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - MAC Újbuda
Základná22. 11. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín
Základná22. 11. 201917:30PIHC Košice - HK Poprad
Základná22. 11. 201918:00PIHKM Zvolen - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 11. 201918:30PIHC Mikron Nové Zámky - HK Nitra
Základná22. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Slovan Bratislava
Základná24. 11. 201916:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná24. 11. 201917:00NEHC 07 WPC Koliba Detva - HC Košice
Základná24. 11. 201917:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná24. 11. 201917:00NEMAC Újbuda - HKM Zvolen
Základná24. 11. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky
Základná24. 11. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná26. 11. 201918:30UTHC Slovan Bratislava - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná27. 11. 201917:00STMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda
Základná27. 11. 201917:30STHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Nitra
Základná27. 11. 201918:00STHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná27. 11. 201918:00STHK Dukla Trenčín - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná27. 11. 201918:30STHC Mikron Nové Zámky - HK Poprad
Základná29. 11. 201917:30PIHC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná29. 11. 201918:00PIHC 07 WPC Koliba Detva - HC Mikron Nové Zámky
Základná29. 11. 201918:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná29. 11. 201918:00PIHK Nitra - HKM Zvolen
Základná29. 11. 201918:30PIDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC '05 iClinic Banská Bystrica
Základná29. 11. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná01. 12. 201915:30NEHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná01. 12. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná01. 12. 201917:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen
Základná01. 12. 201917:00NEHK Poprad - MHk 32 Liptovský Mikuláš
Základná01. 12. 201917:00NEMAC Újbuda - HK Nitra
Základná01. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná03. 12. 201917:00UTMHk 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná03. 12. 201917:30UTHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná03. 12. 201918:00UTHKM Zvolen - HK Poprad
Základná03. 12. 201918:00UTHC 07 WPC Koliba Detva - HC Slovan Bratislava
Základná03. 12. 201918:30UTDVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Nitra
Základná03. 12. 201918:30UTHC Mikron Nové Zámky - MAC Újbuda
Základná06. 12. 201917:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškovec
Základná06. 12. 201917:30PIHC '05 iClinic Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava
Základná06. 12. 201917:30PIHC Košice - HKM Zvolen
Základná06. 12. 201918:00PIHK Poprad - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná06. 12. 201918:00PIHK Nitra - HC Mikron Nové Zámky
Základná06. 12. 201919:00PIMAC Újbuda - HK Dukla Trenčín
Základná08. 12. 201915:30NEHC Košice - HC 07 WPC Koliba Detva
Základná08. 12. 201917:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná08. 12. 201917:00NEMHk 32 Liptovský Mikuláš - MAC Újbuda
Základná08. 12. 201917:00NEHC '05 iClinic Banská Bystrica - HK Poprad
Základná08. 12. 201917:30NEDVTK Jegesmedvék Miškovec - HC Mikron Nové Zámky
Základná08. 12. 201917:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 15.9.2019 02:58
TímZSkóreB
1.Nitra311:56
2.B. Bystrica28:46
3.Miškovec39:76
4.Slovan311:96
5.Michalovce39:76
6.Zvolen310:96
7.Košice36:56
8.Budapešť312:124
9.Trenčín24:43
10.N. Zámky28:83
11.Poprad310:112
12.Detva38:130
13.L. Mikuláš32:140
TímZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava 3300017:69
2.Martin220007:26
3.Sp.Nová Ves3200112:96
4.Dubnica220009:66
5.Žilina310029:93
6.Trnava210017:83
7.Levice210016:93
8.Skalica200024:80
9.Topoľčany200024:80
10.P.Bystrica200023:90
11.SR 18000000:00
Aktualizované: 18.9.2019 02:37
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra4301024:1310
2.Poprad4300124:119
3.Dukla4300114:69
4.B. Bystrica3200112:66
5.Martin3200111:86
6.Zvolen3200114:166
7.SR 185200314:196
8.Slovan5110316:255
9.Košice4101219:184
10.Žilina310027:112
11.Skalica400047:290
Aktualizované: 16.9.2019 02:38
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra4310022:1011
2.Slovan4201119:137
3.Trnava2200010:46
4.Dukla4200214:106
5.Košice211006:35
6.Žilina210109:54
7.Poprad210105:34
8.Martin201017:92
9.Spišská201013:52
10.L. Mikuláš201015:92
11.Skalica200113:61
12.Púchov410129:171
13.B. Bystrica200025:110
14.Michalovce200022:140
Aktualizované: 16.9.2019 02:38
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.9.2019 07:33
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 18.9.2019 07:33
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 18.9.2019 07:33
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 18.9.2019 07:33
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 18.9.2019 07:33
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 18.9.2019 07:33

Bleskovky

Jurčo pri debute v drese Edmontonu s gólom a asistenciou, Sekera víťazne

Slovenský hokejista Tomáš Jurčo strelil gól a pridal jednu asistenciu, jeho Edmonton však prehral v noci na stredu v prípravnom stretnutí pred novou sezónou NHL na ľade Vancouveru 2:4. Pre 26-ročného útočníka to bol prvý zápas v drese Oilers od júlového podpisu zmluvy. Jurčo nastúpil v prvom útoku "olejárov", odohral takmer 14 minút a pripísal si aj plusku a ...
pred 30 min. - TASR

Servette Ženeva - ZSC Lions 3:0 vo švajčiarskej lige

Výsledky utorkových zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: SC Bern – HC Ambri-Piotta 4:1, EHC Biel – SC Rapperwil-Jona Lakers 0:1 pp, SCL Tigers – HC Fribourg-Gotteron 3:2, HC Lugano – HC Davos 2:3, HC Servette Ženeva – ZSC Lions 3:0, EV Zug – HC Lausanne 5:6
včera o 22:19 - TASR

Oskarshamn - Leksands 4:1 v 2. kole švédskej ligy

Hokejisti Leksandsu v zostave so slovenským útočníkom Marekom Hrivíkom prehrali v utorok v zápase 2. kola švédskej hokejovej ligy na ľade IK Oskarshamn 1:4. výsledky: HV-71 - Frölunda HC 3:2, Linköpings HC - Brynäs IF 4:3 pp, Malmö Redhawks - Rögle BK 3:4, Örebro HK - Lulea HF 2:1, IK Oskarshamn - Leksands IF 4:1, Skelleftea AIK - Färjestad BK 3:1, Vaxjö Lakers HC - Djurgardens IF Hockey 3:5.
včera o 21:30 - TASR

Konecny pokračuje v drese Philadelphie

Kanadský hokejový útočník Travis Konecny, ktorý mal štatút obmedzeného voľného hráča, podpísal s vedením klubu NHL Philadelphia Flyers nový šesťročný kontrakt. "Letci" mu každú sezónu vyplatia v priemere 5,5 milióna dolárov.
včera o 08:50 - TASR

Boeser podpísal s Canucks nový trojročný kontrakt

Americký hokejista Brock Boeser sa ako obmedzený voľný hráč napokon dohodol s klubom NHL Vancouver Canucks na novom kontrakte. Dvadsaťdvaročný krídelník krátko po otvorení predsezónneho kempu našiel spoločnú reč s predstaviteľmi "kosatiek" a podpísal trojročnú zmluvu na 17,625 milióna dolárov.
včera o 08:36 - TASR

Hráčmi týždňa Kovář, Virtanen a Bikmullin

Hráčmi týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa stali brankár Jakub Kovář z Avtomobilistu Jekaterinburg, obranca Jesse Virtanen z Traktora Čeľabinsk a útočník Rafael Bikmullin z Neftechimiku Nižnekamsk.
16.9.2019 13:55 - TASR

Obranca McAvoy pokračuje v Bostone, podpísal 3-ročnú zmluvu

Klub zámorskej NHL Boston Bruins predĺžil zmluvu s 21-ročným americkým obrancom Charliem McAvoyom. Nový trojročný kontrakt vynesie mladému zadákovi celkovo 14,7 milióna dolárov. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
15.9.2019 21:56 - TASR

Krefeld - Augsburg 3:4 pp v nedeľnom zápase DEL (2)

Hokejisti Bremerhavenu zvíťazili v nedeľnom domácom zápase najvyššej nemeckej súťaže nad Berlínom 5:0. DEL - výsledky Bremerhaven - Eisbären Berlín 5:0, Wolfsburg - Schewnningen 5:3, Iserlohn - Straubing 2:3 pp a sn, Krefeld - Augsburg 3:4 pp, Mníchov - Düsseldorf 3:2, Mannheim - Kolín nad Rýnom 1:2 pp, Ingolstadt - Norimberg 1:5.
15.9.2019 21:29 - TASR

Spurgeon predĺžil zmluvu s Minnesotou o sedem rokov

Klub zámorskej hokejovej NHL Minnesota Wild sa dohodol so svojim obrancom Jaredom Spurgeonom na predĺžení zmluvy o ďalších sedem rokov. Hodnota nového kontraktu je 53 miliónov dolárov. Dvadsaťdeväťročný Kanaďan sa stal najdrahším hráčom v histórii Wild, prekonal aj Zacha Pariseho a Ryana Sutera.
14.9.2019 22:07 - TASR

Lugano - Lausanne 2:5 v úvodnom kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Lausanne zvíťazili v piatkovom zápase 1. kola švajčiarskej ligy na ľade Lugana 5:2. výsledky: Ambri-Piotta - Zug 3:4, Bern - Rapperswil 6:3, Biel - Fribourg 3:1, Langnau - Ženeva 1:3, Lugano - Lausanne 2:5, Zürich - Davos 6:3.
13.9.2019 22:12 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

20. 09. 2019
L. Mikuláš - N. Zámky o 17:00
B. Bystrica - Košice o 17:30
Michalovce - Poprad o 17:30
Trenčín - Slovan o 18:00
Nitra - Miškovec o 18:00
Budapešť - Detva o 19:00

Odohrané zápasy

17. 09. 2019
MiškovecMichalovce
4:1REPORT
SlovanN. Zámky
6:7REPORT
NitraL. Mikuláš
6:0REPORT
PopradBudapešť
6:5 PPREPORT
DetvaZvolen
5:6REPORT
KošiceTrenčín
3:2REPORT
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola