Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HK Nitra (1267)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
KrebsKandidat12.5.201411.12.2018
Majo125.9.201811.12.2018
dufus6.1.201511.12.2018
davidzm5.10.201611.12.2018
mircelino10.11.200811.12.2018
Mišo 0716.10.200711.12.201854
Acorgonka22.9.201711.12.2018
annaslov4.7.201110.12.2018
typert20.7.201510.12.2018
veverka20.11.201810.12.2018
Ottawa Senators18.12.200710.12.2018
buksantoNR21.9.201110.12.2018
pifel10.9.200510.12.2018
maro41913.9.201210.12.201830
FP-Tommynko7.6.200610.12.2018
solo-125.3.200910.12.201845
misiaak1.3.201410.12.2018
NRfan3.3.20089.12.2018
rastof30.9.20189.12.201843
chobby20.4.20149.12.2018
simon678618.3.20119.12.201821
miro-nr21.11.20119.12.201844
P243.2.20079.12.201831
gallup nr11.12.20079.12.201838
hradnaveza23.1.20189.12.2018
Alo19.1.20058.12.201838
Turkey8.2.20098.12.2018
Benchpress13.9.20128.12.2018
tik16.2.20076.12.2018
mladywoody19.9.20136.12.201825
JohanHegg5.12.20185.12.201826
samuelmeciar17.3.20184.12.201818
sentexx1nr12.8.20154.12.2018
Juro z Nitry16.2.20074.12.201831
MV16.9.20084.12.2018
gunaya20.9.20144.12.2018
MajoNR29.9.20174.12.2018
elber26.2.20054.12.201839
Asgard_NR18.12.20074.12.20187
luho5559.4.20093.12.2018
Tokino3.5.20073.12.201833
Hk Nitra!1.12.20182.12.2018
Ivanes29.11.20172.12.201821
WTF5.2.20152.12.2018
tomi8.2.20051.12.2018
Norik16.12.20081.12.2018
fabbeN6.11.201430.11.2018
steevee4.8.200730.11.2018
Rebel748.11.201130.11.201826
Titus Gara3.9.201230.11.201831
deniskaNR29.11.201829.11.2018
Tasy9210.12.201729.11.2018
blue-3117.9.200728.11.2018
Juzeq111.10.201728.11.2018
YogiNR5.10.201826.11.2018
antinamor16.3.201025.11.2018
jan.mazur8.3.201423.11.2018
Easton196.12.201622.11.2018
MARIMR00828.12.201422.11.2018
tep29.10.201422.11.201834
Palo_NR16.1.201722.11.201839
O.Ď.26.1.201721.11.2018
Es520.4.201721.11.2018
Andrej 103.3.201621.11.2018
dodo3532.10.201521.11.201847
Nrm171.11.201520.11.2018
Solli27.3.201419.11.2018
kluvo22.1.201119.11.2018
JohnnyNoMoney14.2.201519.11.2018
Ludo6723.4.200918.11.2018
CuCk01.2.201017.11.2018
Lemonik18.1.201116.11.2018
Raptor1.11.201816.11.201834
Jurik27.11.200516.11.2018
cucky18.10.200516.11.2018
Bahno15.4.201714.11.201831
nitraner12.5.201514.11.2018
mato-s9.4.201713.11.2018
karino18.9.20129.11.2018
Steak724.5.20089.11.201828
ánry9.1.20148.11.2018
BlackAngel20.1.20105.11.2018
jaksapatri2.4.20184.11.2018
samajamado15.1.20104.11.201830
Dani827.10.20164.11.201825
jurrko7.2.20053.11.2018
Sharkyx23.1.20073.11.2018
NR-Sebastian22.12.201531.10.2018
Matjusko15.1.201731.10.2018
NR18.2.200731.10.2018
N-R-N-R3.1.201631.10.2018
pribina0110.2.201330.10.201832
Miroslav Kováčik6.11.201629.10.201840
Depilacio6.10.201829.10.201854
mario7429.3.200628.10.2018
Abdulláh26.3.201526.10.2018
Dynamic16.4.201526.10.2018
trogar22510.4.201726.10.2018
chrobi8.10.200426.10.201841
Sedko NR24.10.200826.10.2018
vlastoboco25.9.201225.10.201862
Ferrari20.2.200525.10.201835
Chairon8.12.201525.10.201828
mato7921.2.201723.10.2018
galp17.10.200823.10.2018
Kehrmann8.11.200623.10.2018
martin gal5.12.200722.10.201840
Nechvyhrahokej9.2.201622.10.201825
jozoziregu15.7.201421.10.2018
Dark3r8.5.201820.10.2018
NRnitraPRO123.1.201820.10.2018
nitranitricka2725.7.201719.10.2018
RudoNR1814.8.201819.10.201821
Buben23.12.200519.10.2018
krpo2526.4.200819.10.2018
maroja15.9.200919.10.2018
69roman23.5.200818.10.201849
Maross NR8.4.200518.10.201836
stanley7722.9.200817.10.201841
pepe11715.8.200917.10.201841
pepe.6721.1.200517.10.201897
FP-fansnitra1220.3.200917.10.2018
taxis25.3.200617.10.2018
lubfito1.2.201317.10.201832
lerby10.10.200716.10.201849
redbullcola18.1.201314.10.201828
zakusok11.1.201314.10.2018
MartinSedlacek00710.4.201412.10.2018
button10.10.200712.10.2018
Ondrej9.2.200512.10.201838
zajinonr1.5.200511.10.2018
SIXINO7.10.20089.10.2018
palacinka26.3.20148.10.201827
Oriond24.9.20157.10.201819
mato891.5.20107.10.201829
alic24518.11.20125.10.2018
FP-waszo3334.6.20085.10.2018
maros914.9.20162.10.2018
MMXXII23.12.20141.10.2018
qwert12311.11.20051.10.2018
Nitran20.10.200830.9.2018
FifiNR19.3.201030.9.2018
hello, havarju3.1.201430.9.2018
LotorBachraty10.2.201730.9.2018
SchroedingersCat28.11.201428.9.201825
Yuro8112.1.201727.9.2018
zuzzu1418.12.201725.9.2018
bandita17.9.201024.9.201835
IVANSK6.8.201023.9.2018
sloniik10.10.200523.9.201837
Mariana3.1.201721.9.2018
pleskot50030.12.201321.9.2018
Kuzm09.12.201321.9.201824
MarcoHKNR11.11.201620.9.201836
Mark2128.8.201820.9.2018
Arthur Dent28.10.200820.9.2018
Grotto17.10.200819.9.2018
Jakub HK Nitra22.11.201519.9.2018
julo19427.12.201018.9.201830
jirinecko4.10.201418.9.2018
Nyufi1231.8.201716.9.2018
huno7712.12.201716.9.2018
FP-PavelK17.4.201016.9.2018
romanesku1413.10.201314.9.2018
NitrickaSup13.9.201813.9.2018
NR_peter3330.11.201513.9.2018
krofak11.3.200710.9.201838
Nelly10.12.200810.9.2018
Siki8614.11.201210.9.201832
scissorbill16.10.201010.9.2018
Lubos8522.10.20087.9.2018
bedo196011.2.20146.9.2018
jaja29.1.20054.9.201840
srekhorn5.3.20074.9.2018
martin18227.4.20081.9.2018
bAzO4718.10.201329.8.201823
jardis2119.9.201125.8.201852
18sushi185.11.201720.8.2018
NR-Boy30.9.201614.8.201824
Marek7914.9.201714.8.2018
Jozef88910.8.201814.8.2018
Šaman22.5.201813.8.2018
bez nicku24.2.200813.8.2018
Mirco226.3.201510.8.201821
DB_920.9.20099.8.2018
matus535.6.20107.8.201826
Walldo10.12.20157.8.201833
YourNameHere21.3.20126.8.201841
Sunkafit3.1.200931.7.201831
LucyNR25.9.201531.7.201830
elektricka29.7.201529.7.2018
Gershi15.2.201528.7.201833
ohlo1235.11.201627.7.2018
martin8817.11.201319.7.2018
obvious30.4.201816.7.2018
Corgi7723.1.201810.7.2018
majco25.5.200825.6.201860
JURINO14.7.201525.6.2018
patua2.5.201323.6.2018
Nitraaa13.4.201421.6.2018
FP-ciwko1713.7.200817.6.2018
KingOfBlbs16.5.201613.6.201820
Dade NR16.12.20133.6.2018
kisam1.8.20131.6.2018
VivaLaNitra16.12.201230.5.201831
mekenzi24.10.200730.5.2018
Ol!ver3.5.200928.5.2018
AdamNR3.12.201225.5.2018
Cico9416.4.201322.5.2018
misokovi29.10.201716.5.2018
majklsong21.10.201615.5.2018
LukoEles9.5.201414.5.2018
dracolich8.3.201414.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
LukasNR12.2.20076.5.2018
Riccardos31.3.20185.5.2018
pejo18.10.20123.5.201824
palino_nr3.12.201530.4.2018
miko 7517.11.200924.4.201843
DominikaKesziova22.3.201622.4.2018
layla2728.10.201617.4.2018
Slimo4.3.201514.4.201829
matej20818.10.200911.4.2018
trogar2720.9.20117.4.2018
vitazoslavlopata2.10.20116.4.201826
Syky1823.10.20164.4.201834
tybee23.1.20164.4.2018
Milan6025.3.20182.4.2018
IO-NR22.2.200830.3.201832
goalie224.3.201330.3.201826
nacomeno20.9.201130.3.201829
borudo1.6.200930.3.2018
xN3XTx21.11.201028.3.2018
martinbaros19.9.201727.3.2018
BerryNR26.11.201227.3.201831
chekky12.9.200526.3.2018
ibanaPO12.2.201821.3.2018
hknitra.sk16.1.200820.3.2018
Sani23.9.200720.3.201829
dafkoNR28.2.201520.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201842
NRobo20.3.201519.3.2018
s.i.p.o23.11.200918.3.201830
JK779.9.200716.3.201841
qwer13.2.200715.3.2018
Erik-Nitra10.9.201515.3.2018
vinkel112.9.200615.3.2018
maros666620.2.20059.3.2018
adamko1239.4.20096.3.201825
chose6468.5.20086.3.2018
devilsNR9.2.20076.3.201830
FP-CortexLukas19.7.20086.3.201831
mirino8816.7.20104.3.2018
karči25.10.20103.3.201865
navzdynitricka23.3.20152.3.2018
stevo049.9.20161.3.2018
nitranforever23.4.200928.2.2018
milan363819.10.201026.2.201834
Borg20.8.200521.2.2018
milsvo15.2.200620.2.201836
Nitransky_CORGOŇ14.1.201119.2.201829
Mirik15.12.200818.2.201837
AdriánNR20.12.201716.2.2018
filip055.3.201316.2.2018
691122.9.201714.2.2018
Nerkio18.4.201614.2.2018
tobu21.1.200514.2.2018
FP-debil29.7.200711.2.2018
habo361.2.201811.2.2018
ofixialyou5.11.201710.2.2018
samo1829.10.20139.2.2018
dubo22210.9.20087.2.2018
99sola17.12.20114.2.201855
TATTOOBOY4.2.20184.2.2018
Pejko2.11.20174.2.2018
fanusikuspechu10.10.201731.1.2018
minoz8.3.201630.1.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201844
ruMkola25.1.201826.1.2018
PriBin@3.3.201724.1.201827
filco200012.4.201224.1.2018
HkNiTrAfAnS30.7.201324.1.201821
capone69.6.200824.1.201835
Baran22.9.200723.1.2018
adam sangala31.10.201321.1.201856
FacSKA2.1.200819.1.201827
FP-AresNr10.7.200917.1.2018
Fotomann15.12.201716.1.201856
Weder11.1.201814.1.2018
Skarady23.10.201512.1.2018
frotto29.11.201211.1.2018
Mave11sk9.1.201810.1.2018
objektív31.1.20099.1.2018
corgon616.1.20186.1.2018
24marian21.10.20126.1.2018
fanda5511.8.20094.1.201832
vascoo6.4.20073.1.2018
katarinka3.1.20112.1.2018
Nikola Bumbalová19.11.20171.1.2018
remian9.1.200931.12.2017
tripol22.2.200829.12.201738
NITRAONTOUR12.12.201724.12.2017
duke32122.12.201723.12.2017
Richii4.1.201622.12.2017
Dan7811.9.200618.12.2017
samuel313.12.201518.12.2017
FP-vladis6666628.8.200816.12.201728
fireman66614.12.201715.12.2017
001vladis23.10.201714.12.2017
rob21045.2.201313.12.201747
lukas.durfina16.12.201312.12.2017
SamcoNr31.1.200912.12.2017
tomas 1719.3.201412.12.2017
patrzlen16.3.201610.12.2017
11slavomir1229.9.201310.12.201741
Mario13.9.201710.12.2017
lakynr5.9.20167.12.2017
Cevinko28.11.201728.11.201743
takurcite28.2.201425.11.2017
MG2923.11.201725.11.2017
vajconr28.10.201624.11.201731
Martina103315.9.201521.11.2017
STORYoftheYEAR28.6.201721.11.2017
Lubosko112.8.201018.11.2017
Jano529.8.200718.11.201764
Blanksteg18.10.201617.11.2017
narsikf3.3.201214.11.2017
schnek8.6.201010.11.2017
emti2511.9.200510.11.2017
bmwznr16.9.20149.11.2017
miso_col26.2.20168.11.2017
draply19.9.20126.11.2017
horcica2430.9.20114.11.201721
maskeeNR10.2.20161.11.2017
rolo523.10.201726.10.2017
ferari5504.7.201723.10.2017
HK NITRA 2011.10.201712.10.2017
Fanda NR15.10.20149.10.2017
NR Apo15.10.20138.10.2017
Nitrancan198824.11.20123.10.2017
Noro22.9.20152.10.2017
Paralyzer29.9.20172.10.201736
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
corgoni19.9.201724.9.2017
samot1510.4.201620.9.2017
rony272720.1.201419.9.201731
AndoNR17.9.201717.9.2017
TurnerSVK15.3.201417.9.2017
RomanNR26.11.201215.9.201723
suspula11.3.201611.9.201741
FP-dagdo6.4.200610.9.2017
vozdo7827.4.20088.9.2017
kope6.1.201227.8.2017
Marco9247.1.201726.8.2017
JozoNR11.2.200913.8.201731
pa3ot23.2.20163.8.2017
mahekk22.1.200831.7.201724
ado376.9.201022.7.201736
199travis1994.8.201515.7.201726
poponr26.4.200811.7.2017
Dokto19.5.20174.7.2017
NrTrogarNr19.3.20133.7.2017
nyufi27.11.201527.5.2017
varholik5.12.201020.5.2017
N-Sebastian-R22.2.201118.5.2017
chrasto116.5.201717.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
honza8810.1.201115.5.2017
errko16.1.200814.5.2017
hees19.4.200614.5.2017
Roboi692.4.201114.5.201725
jaja1116.12.20129.5.201754
ElwisNR20.9.20057.5.2017
paul coffy5.5.20126.5.2017
jnr7711.4.20143.5.201741
pajac234.9.200530.4.201739
sakalnr14.1.200829.4.2017
petardo1116.4.201326.4.201728
kamko14110.1.201321.4.201754
guzmoNR7.12.200521.4.2017
Rado12819.4.201720.4.2017
United6.4.201719.4.2017
9490112.4.201719.4.2017
bocellinko10.9.200616.4.2017
chcpeter14.1.200815.4.2017
mrio14.4.201714.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
Gabou8.3.201312.4.201726
Millwall18.1.201511.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
N1trancan11.2.20175.4.20171
PeterŠipoš277.8.20162.4.201716
hráčka16.10.20151.4.2017
vlke2122.1.200827.3.2017
baca911.4.200623.3.201723
cvok1710.8.201121.3.2017
Matejko934.1.201319.3.2017
polachenko11.9.201617.3.2017
FP-janosik22016.7.200913.3.201727
milo1826.3.20134.3.2017
zoro969.4.20093.3.2017
Spajkings20.10.20103.3.201740
Anze1127.2.201727.2.2017
anze1930.3.201627.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201730
Suka20.12.201624.2.2017
Roman-u216.11.201123.2.2017
jurci fandí NITRE24.3.201322.2.2017
nitrickaaaa13.12.201622.2.2017
hodormat15.9.201519.2.2017
perdono12.4.201617.2.2017
mojmir677.2.20141.2.201767
ludogorec9120.8.201330.1.2017
Ricchie19.1.201627.1.2017
wolverine20.10.201527.1.2017
FP-filip9.6.200626.1.2017
Yuro23.10.201623.1.2017
marlyNR7.12.201622.1.2017
Patricio9322.1.201722.1.2017
trevorenko20.1.201721.1.2017
peta211.9.200521.1.201744
janhkn13.1.201714.1.2017
Skarbiss8.1.201710.1.2017
makik2229.12.20169.1.2017
julo_m2.1.20173.1.2017
raucina30.12.20161.1.2017
radovanovič30.12.201631.12.2016
dasa5.8.201630.12.2016
ABBY297.5.200926.12.2016
opold25.3.201326.12.2016
marian12317.10.201421.12.2016
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
petula19.12.201212.12.2016
p.duran11.3.20068.12.2016
PettoNR2.2.20146.12.2016
widush23.9.20076.12.201631
krásne modré vlasy5.3.20154.12.2016
Demo913.4.20162.12.201631
Vojto71229.9.201330.11.2016
bylany26.12.201529.11.2016
Nitrancan 116.11.201618.11.2016
robinkonr4.11.200716.11.201642
forzaitalia3.1.201415.11.2016
Iveta Chovancova30.1.200914.11.201640
MIKO749.1.20138.11.2016
timonr4.8.20156.11.201628
Domi4.11.20166.11.201627
oldboys197313.12.20134.11.2016
Lukas16219.1.201429.10.2016
Boom-Lay27.4.201425.10.2016
ManBearPig28.6.201425.10.201630
58520.7.201523.10.2016
milos1320.3.201618.10.2016
peto24231.8.201018.10.201625
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201639
OriNr5.11.20142.10.2016
Tomino3.5.20152.10.201622
maja15+24.9.201625.9.2016
MiloSpot23.9.201624.9.2016
FP-Chrobi30.3.200620.9.201641
jojo11.2.200515.9.201632
FP-greenhell66631.5.200911.9.201631
Patricius22.2.20166.9.2016
LukyPuky23.1.20125.9.201626
mato94714.2.201029.8.201627
pome12.10.201329.8.2016
Sergej296.8.201028.8.201625
Belzebub25.8.201626.8.2016
marmac nr21.8.201622.8.2016
nitrastrela20.10.201511.8.2016
Chobby6529.7.201610.8.2016
IIIIIIII7.10.200810.8.2016
shimon8.1.20116.8.2016
Pau19.1.20145.8.201620
pliššák13.6.201625.7.2016
kannibal2817.10.201421.7.201651
kuzmo38.8.201418.7.2016
Hockeyforever17.11.20156.7.2016
Fiju12.4.201612.6.201634
mako121224.4.20133.6.2016
trogaris15.9.20131.6.2016
citron22.5.201622.5.2016
marmik9.12.201522.5.2016
nokia15.10.200722.5.2016
Thorin31.12.200720.5.201630
FP-Baran9.4.200618.5.2016
ABBY3018.1.20079.5.201632
speedy237.9.20057.5.201639
Er1qQ5.3.20133.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201631
Foster16126.9.201228.4.2016
ja2na210.10.200527.4.2016
finky1527.4.201627.4.2016
viliams13.4.201422.4.2016
fakISLAMka21.4.201622.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201622
Price3113.1.200921.4.2016
UplakanyZigoBB16.4.201618.4.2016
FAN-DAm14.4.201615.4.2016
HKNitraHK22.3.201513.4.201672
Dedko Bandi11.4.201613.4.2016
Peter16x5.11.201012.4.201646
andy4111.8.20147.4.2016
Stratovarius1.10.20154.4.2016
marcel155922.9.20123.4.2016
adam23.6.20121.4.2016
NR6911.8.201520.3.201649
Well30.10.201116.3.2016
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201624
NRfansNR12.10.201212.3.2016
qwe26.11.201211.3.2016
FrisoNR19.1.201111.3.2016
cigo6661311.3.201611.3.2016
obor21.9.200810.3.2016
Juraj Václav28.2.201610.3.2016
Andrej 2.3.20164.3.2016
slaaavko7.3.20131.3.2016
Silwus29.2.20161.3.2016
vs0523.2.201624.2.2016
Antonius21.2.201621.2.201628
tonocibiry6.10.20137.2.2016
odpor881.2.20156.2.2016
ara10.2.20154.2.2016
ACNitra1.9.20151.2.2016
Misoo10.2.201431.1.2016
MartinaTina18.10.201527.1.201628
ludvo2122.10.201021.1.2016
adka_nitra6.1.201617.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201640
jozef8926.12.20158.1.2016
pokladik29.12.20146.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201624
freeway9.12.200528.12.201530
esmik2.10.201126.12.2015
MichalNR2222.11.201522.12.201517
Menežéris11.11.201414.12.2015
Taty22.7.201513.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201536
steevn11.10.200910.12.201541
matjus11.12.20149.12.2015
miro294.9.20079.12.2015
nitrancancan22.11.201522.11.201528
NR_Holúbok20.11.201520.11.2015
dominik5754.3.201520.11.201518
sahoka14.1.200715.11.2015
ja.suro30.8.201315.11.2015
chrenak24.11.201413.11.2015
KrajoNR26.2.201513.11.201533
oboman4.10.201212.11.2015
Roman1027.11.20127.11.201530
adykackov5.9.20157.11.201533
foxer37325.9.20116.11.201535
challenger18.1.20151.11.2015
NR-BEST:D23.10.201524.10.2015
TroGaR77719.10.201519.10.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
spartakus1019.12.201311.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
tapo33321.10.20068.10.2015
roland1973arpas29.9.20155.10.2015
ciprian11230.9.201530.9.2015
denny514.2.200930.9.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
lesko25.4.201426.9.2015
tomas665526.9.201526.9.2015
slimak18.9.201525.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201545
kozmeker30.7.201416.9.201536
Magdus2228.8.200715.9.201541
šarka6.9.200915.9.201528
DanteNR10.9.201511.9.2015
danidede23.10.201227.8.2015
Ema7.2.201514.8.201518
gogo1713.8.201513.8.201526
juraj12317.4.201330.7.2015
Holobit26.9.201227.7.2015
gersi25.10.20139.7.2015
ernest2729.9.20135.7.2015
Jago1.1.201530.6.2015
tomasso26.5.201528.5.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201533
LukasNitra8815.9.201317.5.2015
TomiNR9.10.20128.5.201522
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
pavolkamensky1.5.20155.5.2015
juriak15.9.20065.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201537
Tomo9126.4.20111.5.201527
eNeR3.2.201430.4.2015
nitrancan2428.10.201422.4.2015
sanchez25.3.200518.4.201540
Luci199.4.201517.4.2015
moly20.1.20158.4.2015
kris.tinka2119.9.20145.4.201519
yano3339.9.20135.4.2015
MBNr30.3.20153.4.2015
Wixen7.3.201531.3.2015
zajacandrej29.2.200829.3.2015
Ypsilon26.3.201528.3.2015
lukinokino29.1.201427.3.201520
ocenoNR19.10.201427.3.2015
marco02617.8.201327.3.2015
FP-nitrancann13.7.200826.3.201539
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201526
manio26.2.200722.3.201543
JakubKazik17.3.201319.3.201518
Sieg25.3.201316.3.2015
DW27.9.201113.3.2015
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
Dedoviv4.3.20156.3.2015
Hellguns1.3.20152.3.2015
timoteynr10.12.20142.3.2015
VernyNR2.12.20121.3.2015
emuska2525.2.20151.3.2015
AndreaBudayova16.11.20141.3.2015
laco1238.12.201228.2.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
mariostav12.1.201318.2.2015
solfa121.11.20148.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201538
ricozmok26.1.20142.2.2015
lauriluci871.2.20151.2.2015
ILIAS13.4.201431.1.201549
88nitra8813.4.201427.1.2015
pityo18.1.201525.1.2015
andrej121218.10.201318.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201541
NRseboNR22.9.201311.1.2015
nitrikcafan31.10.201410.1.2015
potkancok8.1.20159.1.2015
mikino9330.12.20147.1.2015
nikola_nr24.11.20146.1.2015
bymo2.1.20154.1.2015
liter4428.6.201427.12.201425
canees5.12.201426.12.2014
duri8515.9.201322.12.2014
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Henrich1110.12.201416.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
ado_nr31.12.201311.12.2014
anjo5.12.201410.12.2014
mašinka6.12.201410.12.2014
Marek132915.1.201210.12.2014
djkelli276.12.20149.12.2014
kathuska1510.8.20139.12.2014
stammer7.3.20138.12.2014
matum1.10.20068.12.2014
zobaniezrniek18.11.20131.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201419
NRMatteoNR10.2.201423.11.201422
miro.7613.2.201322.11.201444
iki25.4.201118.11.201426
mici3229.10.201316.11.2014
Daedalus30.9.201114.11.201425
Dostal_Strom_Zasadil_Dom14.7.201012.11.2014
batty0729.11.201111.11.201433
NR-ja19.10.20142.11.2014
samorodak29.1.20141.11.201497
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
frederik555.3.201316.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201432
Cugel25.11.200512.10.2014
nitraforever3.10.201410.10.201422
vasikuuu5.5.20129.10.2014
FP-life23.10.200926.9.2014
koldo28.10.201319.9.2014
peterkuca18.9.201419.9.2014
laco5114.9.201416.9.2014
Petusenko1.10.201214.9.201432
heeej25.1.201321.8.2014
Riko125.12.200710.8.201423
Plantaznik27.2.20126.8.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
maly775.5.201319.7.2014
Edelweiss28.2.201430.6.2014
Viktor938.3.201323.6.2014
duro-nr30.1.200810.6.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
gurinka127.4.200722.5.2014
IvanBacho5.3.201311.5.2014
stev e3.10.20117.5.201449
jozinec21.2.201329.4.2014
vemnr11.12.200727.4.2014
DenkaNR16.8.201326.4.2014
Sharkyx24.11.200724.4.2014
janči18.3.201023.4.201424
Gabca12.4.201421.4.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201441
georgewski3.12.201118.4.2014
tomassko.no111.4.201416.4.2014
bibo124.12.200615.4.2014
Depo2229.10.201315.4.2014
Bekyn9.4.201414.4.2014
zoran339.9.200814.4.201445
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
bernadic.m8.3.201413.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201420
nemKO8827.9.20115.4.201421
dadyman7.9.20072.4.2014
Frenky26.9.20082.4.2014
elienka21.1.20072.4.2014
noldi7729.3.201431.3.2014
notorius12319.12.201231.3.2014
Bielo-modrí17.11.201331.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201424
AdoNR21.12.201231.3.2014
FlasH1823.3.201330.3.201421
nrcan28.3.201330.3.2014
miso9875.12.201227.3.2014
Averax13.10.201326.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201432
Pallermitos2.1.201424.3.2014
ickoHA18.8.201321.3.2014
marcela.mickova27.11.201220.3.2014
sollo25.11.200713.3.201434
Domini3.11.20139.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20145
Nitrančan_9512.3.20132.3.2014
PhotoBugel27.10.201326.2.201428
mimo1824.3.201319.2.201496
FP-belolindo10.7.200711.2.201428
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
NR-Ivan-NR29.10.20139.2.201434
dade3.2.20147.2.2014
k420.2.20053.2.201432
lukasko28.9.20083.2.2014
hlava17.1.20142.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201439
mirdo0000125.1.201430.1.201433
c00l3r29.2.200829.1.2014
bundy26.1.201427.1.2014
Suzi6.3.201327.1.201424
adelajda20.1.201426.1.2014
dt20.11.201226.1.2014
peterpekar23.1.201424.1.2014
tomasa225.1.201423.1.2014
Martin1129.1.201122.1.2014
naconazov2419.10.201319.1.2014
SamNr1.12.201212.1.2014
mlyncek1.12.201012.1.2014
marchelloNR9.1.201312.1.2014
tom291023.12.201011.1.2014
Sqwad10.12.20139.1.2014
RichiPRO29.12.201330.12.2013
nicolas9227.12.201328.12.2013
domco51.5.201121.12.201319
MirkoJirko14.12.201316.12.2013
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201339
poto23.11.201313.12.2013
lordkido10.12.201311.12.2013
rudo14.10.201110.12.2013
conner18.9.200910.12.2013
joyo813.3.20137.12.2013
nicoden13.5.20116.12.201337
denissifel29.11.20134.12.201333
Rijeka13.11.201327.11.2013
Gamma Ray28.9.201224.11.201354
sindolkar24.3.201323.11.2013
MarcoNR18.12.201221.11.2013
Pagac17.11.201320.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201318
Maros 720.1.201317.11.2013
florbi16.11.201316.11.2013
toth16313.2.201216.11.201320
Juzek31.3.20099.11.201342
zuzzu1.11.20134.11.2013
MichaelaGajdosikova1.11.20133.11.2013
reset6665.10.20113.11.2013
Filip-96.6.20062.11.2013
bazynkoChr30.4.20132.11.201323
misiouk27.10.20131.11.2013
Sidko11.12.200827.10.201329
mato2425.10.201327.10.2013
ondro228.2.200727.10.2013
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201348
matuike20.10.201322.10.2013
boberto213.10.201321.10.2013
skodareci27.3.201320.10.2013
MichalNitranObert18.10.201319.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Slivo31.10.200815.10.2013
annamaria8.4.201315.10.201324
Dubajko14.10.201314.10.201325
ady1112.10.201313.10.2013
dancik13.10.201313.10.2013
tino130017.9.201311.10.2013
MatoA19.11.20126.10.2013
miglo3.8.20073.10.201333
martin.vavrica15.2.200929.9.2013
Em16729.9.201329.9.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201365
FP-kksk10.7.200917.9.2013
HKNRS15.9.201315.9.2013
adriano12112.9.200814.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
Peter125.9.200513.9.2013
yano...NR 25.3.201010.9.2013
spamnr4.1.20139.9.201332
nojcsi2020.8.201327.8.2013
KN1Fe516.3.201318.8.2013
maroš NR2.1.201216.8.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
raab4225.11.200522.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201319
Matooooo822.11.200911.7.2013
Pernambucano19.9.20128.6.2013
1sandra4830.8.200717.5.201328
žigič8.6.201216.5.2013
michaela09824.3.201315.5.201320
Duso UK29.4.201115.5.2013
DianaLindemann5.5.201215.5.2013
ali1211313.3.201312.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201320
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201321
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201321
vydrydux29.9.20094.5.2013
pago28.9.20103.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201324
Memphis3.5.20133.5.2013
syrecek_11117.3.20101.5.2013
nevim927.11.200820.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201322
MattheS NR31.3.20132.4.201327
Technoboy21.12.20112.4.2013
supporter31.3.20131.4.2013
Taybor28.4.20111.4.201332
cvergel24.3.201329.3.2013
NIIIITRAAA9.3.201128.3.2013
dramatikz4.3.201327.3.201328
FP-sandra482.3.200824.3.201328
Nitrancan316.3.201324.3.2013
MHKNITRA2619.3.201321.3.2013
alduga3.3.201218.3.201338
dusan9016.3.201317.3.2013
palec140614.3.201317.3.2013
CorgoooňNR14.3.201316.3.2013
Dado32313.3.201314.3.2013
torres045.3.201314.3.2013
prckonr12.3.201313.3.2013
roscoe1830.12.200513.3.2013
fogelko12.3.201313.3.2013
matka14524.2.201311.3.2013
NanoNR10.3.201311.3.2013
partyzannNR10.3.201310.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201345
patuska118.3.20139.3.2013
karol2219.1.20139.3.2013
Strecho6.3.20137.3.201323
Yuki4.5.20126.3.2013
noldo7777.9.20126.3.2013
HKNR-Kubo4.3.20135.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201324
marco989824.9.20125.3.201328
mato25124.3.20135.3.2013
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201327
Nitrancanka27.2.20134.3.2013
taxator13.9.20121.3.2013
Stenkie26.9.201224.2.2013
karciba25.1.201324.2.2013
bado11119.12.201223.2.2013
Chrachel1.2.201317.2.201323
MarekFAN392.11.201217.2.201324
Alexa Hovancová28.8.201214.2.2013
listman2.10.200512.2.2013
Barbo14.11.20073.2.2013
Kopaka16.9.201229.1.201347
Kiwi185.3.201127.1.201321
DaDo914.1.201322.1.2013
55ko514.10.201217.1.2013
Japugo8.10.201217.1.2013
Bull-Dog28.10.201011.1.201322
konrad30.12.201211.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
janra88.1.20086.1.201330
.Stewko.23.10.20115.1.201319
antihokejista5.2.201127.12.2012
FP-Juro z Nitry11.8.200725.12.2012
FP-Backo5.8.200617.12.201230
Marek Janicek16.9.201116.12.2012
Noel-Miki17.9.201114.12.2012
Domko323228.11.201211.12.2012
FP-spartak26.6.200610.12.201224
kefa29.11.20117.12.201243
litman29.11.201230.11.2012
Nitran9516.10.200928.11.2012
lubos29410.6.201227.11.2012
gurunitra25.11.201226.11.2012
baran5.12.200523.11.2012
Scarface-NR4.2.200723.11.2012
miskofandinitre32119.10.201222.10.2012
rogal230318.9.201221.10.201231
NitraFanso19.10.201221.10.201219
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
jurajznitry29.2.201214.10.201236
vajo8812.10.201214.10.2012
deno8NR24.9.201214.10.201225
FP-Rincewind14.7.200612.10.2012
dodo83nr4.8.201111.10.2012
toti8.12.20088.10.201248
PrototypE30.9.20127.10.2012
krpec19.9.20125.10.2012
valo323.11.20101.10.201239
autox28.9.20121.10.2012
N3m028.9.201126.9.2012
sharks886.9.201226.9.2012
judas9.12.200625.9.2012
michaiel199018.3.201223.9.2012
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201264
JJJ33321.9.201223.9.2012
LA199921.11.201021.9.2012
balotelli913.9.201220.9.201228
Dodes626.2.200720.9.201240
lukas1213.9.201215.9.2012
Next15.8.201113.9.2012
NeutroN8.2.20068.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201249
lauko0521.8.20121.9.201229
geronimo11.9.200525.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
girotka12.3.200614.6.2012
Zakky5.5.201211.5.2012
stajkoQ4.5.201210.5.2012
mirco7.3.20125.5.2012
Lenka3.2.20074.5.201233
tominoo378.4.201211.4.2012
hattrick12320.12.20102.4.201231
FP-adko3711.7.200927.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FANSNITRA1223.11.200817.3.201224
andrej z NR23.3.201014.3.2012
pome nitra3.11.20119.3.2012
kajo2014.2.20124.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
gombik777116.12.200810.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201230
JurajzNitry4.1.201222.1.201236
jarovrabec9.11.201120.1.2012
marán25.11.200915.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
pampeliska5.1.20126.1.2012
matejkoNR5.1.20126.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
deadkiller2.1.20122.1.2012
adamn16.5.201031.12.201120
NJD6.10.201127.12.2011
sola994.8.201117.12.201155
lukasisko6.1.20099.12.2011
12345678peto27.11.20112.12.2011
noldo7729.11.201129.11.2011
slavia24.10.201026.11.2011
pat22.1.201125.11.201136
agre44or20.1.201122.11.2011
nitrava14.3.201121.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201139
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201131
James T.Kirk14.11.201116.11.2011
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
zajko1032.11.201110.11.2011
g11719.9.20103.11.201125
Dante29.1.200926.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
Pegzli6.1.200814.10.201131
majky15923.11.200813.10.2011
jamajicko8.9.201013.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201124
Daduliik5.12.201013.10.2011
Lamitko28.9.201113.10.2011
Ruudinko15.10.200813.10.201134
Kuco2229.4.201113.10.2011
wewo29.1.201113.10.2011
chices5.8.201113.10.2011
adelaidos25.9.200612.10.201129
kaka8118.9.201112.10.2011
maro12.9.200811.10.2011
FP-13.10.200610.10.2011
fono696.9.20109.10.2011
kacoo13.4.20099.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201121
simdzo30.9.20117.10.2011
FP-willow2.8.20097.10.2011
FP-Bruce77716.9.20076.10.2011
dominator21.4.20115.10.201125
lukes2722.10.20114.10.2011
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
marsu21.10.200828.9.2011
Seco16.9.201121.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
raky7123.8.200916.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201149
wooddy21.8.20115.9.201151
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201128
Uri10010.10.20104.9.201137
MARKUS_8826.10.20074.9.201129
Bzzz11.11.20103.9.201123
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
harry6611.12.200528.8.2011
zajaaac29.4.201125.8.201131
Andy20.12.200722.8.201122
šárka525.4.201119.8.201128
agly18.10.200516.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201128
marecek32237.1.201111.8.2011
Andy7511.8.201111.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
širo2.11.20086.6.2011
dusan2110.11.20104.6.201136
punks1726.9.20101.6.201122
boss3713.5.201128.5.2011
aripekanikola23.9.200519.5.2011
dodoNR6.3.200713.5.201153
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201124
Igorius2.11.200528.4.201149
Nynka26.3.201128.4.2011
richard.raczko28.4.201128.4.201119
PIPO 1019.10.200912.4.201153
MartinNR22.1.201124.3.201122
jojendo20.2.20116.3.201130
Pipinka6664.11.20101.3.2011
Volodimir6.12.201028.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201124
DerienNR22.1.20077.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201127
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201131
kenny23.11.201031.1.201125
Kapacita29.1.201129.1.201126
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201128
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201019
RobertoNR17.5.200825.11.2010
saman321.1.200718.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201030
Nitran7714.12.200827.10.201024
marduk26513.10.201024.10.201037
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201035
miro2904.9.20078.10.2010
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201028
Jojo-1121.4.20055.10.2010
grizly705.10.20084.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201030
domco5-nr4.8.201017.9.201019
10nitradka97.9.201011.9.201035
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
JAMAL3828.4.20084.9.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201021
HahaHA17.8.201017.8.201021
FP-rafaello190929.7.20097.8.201028
tommynkouk10.4.200925.7.2010
pipo-nitra26.10.200719.6.201043
najfanteam22.3.20109.6.201030
dunde2915.10.20075.5.2010
Rado9523.12.20095.5.2010
bojovnik_1123.12.20095.5.2010
wolf11011.2.20095.5.2010
minoX4227.4.20085.5.2010
Foxer 37321.3.20105.5.201035
Boss17.10.20074.5.2010
Kisko30.5.20074.5.2010
lachim29921.9.20094.5.201022
DANIELSSON25.10.20083.5.201026
marekDiJi19.9.20083.5.201030
ruzzty252.8.20083.5.201036
debil11.9.20053.5.201038
*Jenny*26.2.20083.5.2010
7crime6.1.200830.4.201029
Kozel19805.8.200823.4.2010
mag29.12.200919.4.2010
akor7.10.20077.4.2010
T&B28.8.20093.4.201030
woywytka NR 2.10.200929.3.2010
emerson7.10.200827.3.2010
Daddo13.5.200524.3.2010
OndroNR22.3.200923.3.201024
adino9818.10.200820.3.2010
:fy:11.1.200917.3.2010
yano NR30.10.20099.3.2010
Kraken3820.1.20088.3.201028
Devil_Works11.8.20074.3.2010
Spak15.3.200930.1.2010
skorpion25.1.200525.1.2010
st. Eagle3.11.200615.1.201030
oskar080nr3.10.20065.1.2010
hitcchi3.5.20082.1.201037
Bačko_NR20.2.200926.12.200930
JUNIOR20.8.200810.12.200925
otaznik13.2.20094.12.2009
Hermiona8420.11.200920.11.2009
niki14.8.20076.11.2009
NitrickaJeNaj18.10.20091.11.2009
9Torres9t31.12.200830.10.2009
NitraFans20.5.200923.10.2009
janci711023.4.200921.10.2009
majky7.1.200517.10.200941
Filipo17.7.200610.10.2009
T & B9.10.200910.10.200930
ivo1718.1.200821.9.200927
nitrickaaa4.10.200821.9.200922
robconr24.4.200919.9.2009
gattuso132730.10.200815.9.2009
BačkoNR17.1.200910.9.2009
fako28.10.20081.9.2009
_Backo_25.7.200928.8.2009
CeleZle5.9.200826.7.2009
david912.9.200810.7.2009
FC Saints6.7.20097.7.200930
martin3331.5.200927.6.2009
st. Shark6.9.200524.6.200932
Rasto_NR5.3.20076.6.2009
kewin23.5.200923.5.2009
v.i.p-0077.9.200813.5.2009
SimonaS.8.5.200910.5.200933
nely27.8.200726.4.2009
Nikush24.4.200924.4.2009
nrmajonr30.12.200712.4.2009
ondro98724.11.200810.4.200924
Buksanto21.9.200830.3.2009
železo15.1.200824.3.200997
Adam-2918.5.200822.3.2009
martin1912.5.200819.3.2009
94ondro949.3.200918.3.200924
mihal9.8.20081.3.2009
KOVI11.1.200821.2.2009
BackoNR16.2.200920.2.200930
Marcel Cigan14.3.200813.2.2009
vovo2.2.200710.2.200926
diaHKANR18.1.20091.2.2009
frobisher4.9.200731.1.2009
Nicoden6.5.200829.1.200937
niektoNR9.10.200725.1.2009
JeBačko24.11.200812.1.2009
imro3.9.20085.1.2009
james_7825.11.20084.1.2009
gogo2926.2.20084.1.200940
Ricky8.3.200527.12.2008
MeeYo231.11.200821.12.2008
shaggyNR18.9.200819.12.2008
10mim1125.1.200811.12.2008
Bačko3.8.20085.12.2008
trogár28.2.20075.12.2008
quiksilver.625.11.200825.11.200825
Nr_Kwiki6.9.200829.10.200828
ML49.7.200824.10.2008
Puyol355.10.200821.10.2008
the-redsox24.11.200621.10.2008
Colorado8.10.200517.10.2008
heri4324.5.200815.10.2008
M1RKO21.12.20078.10.2008
HKARDONITRAAA3.10.20084.10.2008
Bubo22213.11.20071.10.2008
Biatch20.11.200730.9.2008
aarek3.2.200830.9.2008
majcoo20.9.200821.9.2008
jaremy19.9.200821.9.200828
majdo91.9.200821.9.200890
NiTRan21.12.200716.9.2008
šachtardoneck2.9.200813.9.2008
Pôjdem31.8.200811.9.2008
Nitricka66612.3.20075.9.200830
swain7.9.20055.9.2008
milos0517.11.20064.9.2008
hockeyka11.2.200727.8.2008
SuperJoe15.5.200825.8.2008
ufo23.1.200513.8.200837
masko_107.4.20087.8.2008
dado17.12.200624.7.200822
bzuco3328.4.20081.7.2008
orxan19.2.200723.6.200835
nico23.3.200820.6.2008
Desolator6663.6.20089.6.2008
krtkorudko11.10.200723.5.200847
godolphin8.5.200820.5.2008
gering maroš11.5.200811.5.2008
miroslav mudry23.2.20079.5.2008
janicek8.5.20088.5.2008
navzdyNITRA6.2.200723.4.2008
luboXXL16.10.200521.4.2008
Gattuso720.11.200711.4.2008
svišť_SvK8.2.200810.4.200843
1ub017.10.200710.4.2008
zuzu0911.9.20069.4.2008
MarekZ37.9.200726.3.2008
Ondrej12318.11.20076.3.200824
goooooooL27.2.20072.3.2008
Teresss729.2.200829.2.2008
Tinushiq7.2.200828.2.2008
IRBE20.2.200720.2.200825
nitrancan7927.11.200717.2.2008
Thko19.1.200719.1.200825
DenaNR23.9.200719.1.2008
daniel4.8.200518.1.2008
P@tr!ck15.10.200713.1.2008
laddy311.9.200628.12.2007
koki7.9.200723.12.2007
mato12511.10.200621.12.200726
marek3920.11.200720.12.2007
thorin4816.8.200620.12.200730
mortysha4.11.20074.11.2007
mol6119.3.20073.11.2007
matox1631.10.200731.10.2007
ayron115.10.200728.10.2007
nitrancan26.10.200728.10.2007
mnnr121.10.200727.10.2007
pipo11.3.200721.10.2007
andy1234520.11.200519.10.200731
Milan Valabik14.10.200715.10.200739
fernandez002219.1.200721.9.2007
Bizon4.2.200721.9.2007
svitlo16.9.200631.8.2007
brienne30.4.200730.8.2007
gourmand22.8.200722.8.200737
Mireček2.3.200729.6.2007
chose6.2.200615.6.2007
MOONKey125.1.200715.5.200724
alfo20.1.200513.5.2007
YDAGOS26.4.200729.4.2007
wachal29.10.200526.4.2007
andrejcab28.4.200525.4.2007
ferino15.3.200724.4.2007
ferri7720.1.200724.4.200727
zyty6.1.200712.4.200730
NitranHA11.2.200711.4.200736
hedi5133.3.20076.4.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.12.2018 02:45
TímZSkóreB
1.Košice33116:7368
2.Zvolen34124:7766
3.B. Bystrica33102:7066
4.Poprad33102:7666
5.Nitra33128:8064
6.N. Zámky3384:7557
7.Trenčín3376:7254
8.Miškovec3392:9449
9.Budapešť3397:11139
10.L. Mikuláš3481:10639
11.Detva3382:11234
12.Žilina3383:12329
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce2720223143:5166
2.Topoľčany2715615105:5858
3.Martin2716326120:7056
4.Skalica2713635124:7054
5.Dubnica2716128121:6952
6.Bratislava2714157104:6949
7.Humenné2712159115:8343
8.P.Bystrica268431185:8235
9.Sp.Nová Ves279341175:8434
10.Trnava277111870:10224
11.Prešov274102259:13214
12.Nové Zámky B270002723:2680
-.Orange 2011401632:3813
Aktualizované: 11.12.2018 02:27
TímZVVPPPPSkóreB
1.Dukla3224125154:8073
2.Poprad3221407138:8171
3.Nitra32163310113:9157
4.B. Bystrica3215331190:8754
5.Slovan32141314115:10547
6.Košice3210451397:10243
7.Martin3211121874:12637
8.Skalica329311979:11434
9.Žilina325841581:10332
10.L. Mikuláš327052070:12223
Aktualizované: 9.12.2018 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan3427115163:7684
2.Košice3421445123:7175
3.Poprad3420437134:8571
4.B. Bystrica3419519118:8268
5.Dukla3418538123:7867
6.Spišská34191311116:8862
7.Púchov33164310101:7559
8.Michalovce34132316102:12146
9.Martin3412031995:12439
10.Nitra3210321792:10238
11.Skalica349222183:15033
12.Žilina347242186:14029
13.L. Mikuláš348012578:13325
14.Zvolen313002859:1489
Aktualizované: 9.12.2018 03:52
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva3727604117-4066
2SKA Petrohrad3626205125-4759
3Jokerit Helsinky3622208121-8452
4Lokomotiv Jaroslavl38185012101-7749
5Spartak Moskva3815301497-9542
6Dynamo Moskva3913501892-9439
7HK Soči3810701685-10039
8HC Viťaz Moskevská oblast3814301886-10437
9Dinamo Riga3611301872-9432
10Severstal Čerepovec396402560-11624
11HC Slovan Bratislava387302564-13123
12HC Dinamo Minsk377202470-11622
Aktualizované: 11.12.2018 23:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg3826506128-7163
2Ak Bars Kazaň3925308107-8259
3Avangard Omsk39196011110-8053
4Metallurg Magnitogorsk40205013112-8752
5Barys Astana3616608116-9950
6Salavat Julajev Ufa3818301397-7646
7Torpedo Nižnij Novgorod38164012117-11146
8Red Star Kunlun3513101480-9735
9Traktor Čeljabinsk369701767-9935
10Neftěchimik Nižněkamsk3811401990-10434
11HK Sibir Novosibirsk379302177-10728
12Amur Chabarovsk369101973-10927
13Admiral Vladivostok365302471-11520
Aktualizované: 11.12.2018 23:38
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva3727604117-4066
2Avtomobilist Jekatěrinburg3826506128-7163
3SKA Petrohrad3626205125-4759
4Ak Bars Kazaň3925308107-8259
5Avangard Omsk39196011110-8053
6Jokerit Helsinky3622208121-8452
7Metallurg Magnitogorsk40205013112-8752
8Barys Astana3616608116-9950
9Lokomotiv Jaroslavl38185012101-7749
10Salavat Julajev Ufa3818301397-7646
11Torpedo Nižnij Novgorod38164012117-11146
12Spartak Moskva3815301497-9542
13Dynamo Moskva3913501892-9439
14HK Soči3810701685-10039
15HC Viťaz Moskevská oblast3814301886-10437
16Red Star Kunlun3513101480-9735
17Traktor Čeljabinsk369701767-9935
18Neftěchimik Nižněkamsk3811401990-10434
19Dinamo Riga3611301872-9432
20HK Sibir Novosibirsk379302177-10728
21Amur Chabarovsk369101973-10927
22Severstal Čerepovec396402560-11624
23HC Slovan Bratislava387302564-13123
24HC Dinamo Minsk377202470-11622
25Admiral Vladivostok365302471-11520
Aktualizované: 11.12.2018 23:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames3117210107-8540
2Colorado Avalanche301618108-8839
3Nashville Predators301721095-7739
4Winnipeg Jets291539101-8038
5San Jose Sharks3213311102-9837
6Anaheim Ducks321061181-9437
7Vegas Golden Knights321431496-9135
8Dallas Stars301331183-7835
9Edmonton Oilers301061282-8734
10Minnesota Wild291321288-8732
11Vancouver Canucks32941695-10929
12Arizona Coyotes281121373-7628
13St. Louis Blues28911478-9424
14Los Angeles Kings31921968-9423
15Chicago Blackhawks31541784-11523
Aktualizované: 11.12.2018 23:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning321957130-9149
2Toronto Maple Leafs301649109-8441
3Buffalo Sabres30107991-8838
4Washington Capitals291349106-9037
5Boston Bruins301241081-7636
6Montreal Canadiens301321096-9435
7Columbus Blue Jackets2913311100-9934
8Pittsburgh Penguins291031098-9232
9New York Islanders291131183-8532
10Detroit Red Wings31771391-10132
11New York Rangers30861388-9831
12Carolina Hurricanes281031171-7730
13Ottawa Senators3111214105-12230
14Florida Panthers28741193-10128
15Philadelphia Flyers281021386-10127
16New Jersey Devils291001388-10526
Aktualizované: 11.12.2018 23:38
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 11.12.2018 23:38

Bleskovky

Pelicans Lahti - Lukko Rauma 2:4 v utorkovom zápase fínskej ligy

Hokejisti Lukka Rauma zvíťazili v utorkovom zápase fínskej ligy na ľade Pelicans Lahti 4:2. Liiga - utorok: Pelicans Lahti - Lukko Rauma 2:4
pred 4 hod. - Adrian Danaj / TASR

Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 3:1 v utorkovom zápase

Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili v utorkovom zápase KHL doma nad Severstaľom Čerepovec 3:1. KHL - sumáre: Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) Góly: 21. Mozer, 33. Zackrisson, 60. Šipačov - 39. Bodrov Jokerit Helsinki - Salavat Julajev Ufa 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) Góly: 43. Moses, 55. Vesalainen - 8. a 59. Hartikainen, 50. Majorov
pred 4 hod. - Adrian Danaj / TASR

Hyman z Toronta dostal dvojzápasový trest

Kanadský hokejový útočník Zach Hyman z Toronta dostal dvojzápasový trest za nedovolené bránenie obrancu Bostonu Charlieho McAvoya v sobotňajšom zápase NHL. Incident sa odohral desať minút pred koncom duelu a Hyman si za svoj zákrok vyslúžil 5+DKZ. Dvadsaťšesťročný krídelník príde aj o 24.193,54 dolárov.
včera o 09:53 - Michal Bruner / TASR

Davos - Zug 3:4 vo švajčiarskej lige

Hokejisti Zugu zvíťazili v nedeľňajšom zápase švajčiarskej ligy na ľade Davosu 4:3. NLA - nedeľa: Davos - Zug 3:4
9.12.2018 20:51 - Adrián Danaj / TASR

Eisbären Berlín - Wolfsburg 1:4 v nemeckej lige

Hokejisti Eisbärenu Berlín prehrali v nedeľňajšom zápase nemeckej hokejovej ligy na vlastnom ľade s Wolfsburgom 1:4. DEL - nedeľa: Eisbären Berlín - Wolfsburg 1:4, Mníchov - Mannheim 0:1 pp a sn, Schwenninger - Bremerhaven 2:5
9.12.2018 16:35 - Adrian Danaj / TASR

Bern - Rapperswil 2:1 v zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu vyhrali v sobotňajšom zápase švajčiarskej ligy doma nad Rapperswilom 2:1. výsledky: Ambri-Piotta - Lugano 3:1, Zug - Davos 2:0, Biel - Fribourg-Gottéron 1:4, Bern - Rapperswil 2:1, Zürich - Ženeva 0:2
8.12.2018 22:18 - / TASR

Kärpät Oulu - IFK Helsinki 6:1 v sobotňajšom zápase fínskej ligy

Hokejisti Kärpätu Oulu vyhrali v sobotňajšom zápase fínskej Liigy nad IFK Helsinki vysoko 6:1. Liiga - výsledky: Kärpät Oulu - IFK Helsinki 6:1, KooKoo Kuovola - TPS Turku 5:2, Lukko Rauma - KalPa Kuopio 6:3, SaiPa Lappeenranta - Tappara Tampere 2:0, Pelicans Lahti - Ässät Poti 5:4 pp, Vaasan Sport - HPK Hämeenlinna 5:2
8.12.2018 20:38 - / TASR

Nylander a Kapanen vyviazli z autonehody bez zranenia

Hokejisti Toronta Maple Leafs William Nylander a Kasperi Kapanen boli v piatok popoludní účastníkmi menšej autonehody. Ako informovali kanadské médiá, obaja hráči z nej vyviazli bez zranení. K zrážke prišlo v blízkosti tréningovej haly klubu NHL v západnej časti Toronta.
8.12.2018 09:36 - Michal Bruner / TASR

Vedenie profiligy potrestalo útočníka Flames Lomberga a trénera Petersa

Útočníka hokejového tímu zámorskej NHL Calgary Flames Ryana Lomberga suspendovalo vedenie ligy na jeden zápas za napadnutie obrancu Wild Matta Dumbu vo vzájomnom dueli. Lomberg chcel pomstiť centra "plameňov" Mikaela Backlunda, ktorého Dumba predtým zasiahol tvrdým "hitom". Kouč Calgary Bill Peters za incident po tom istom stretnutí zaplatí pokutu vo výške 10.000 dolárov.
7.12.2018 22:22 - Michal Bruner / TASR

Výsledky piatkových zápasov DEL

DEL - piatok: Bremerhaven - Straubing 1:3, Ingolstadt - Augsburg 3:2 pp, Iserlohn - Eisbären Berlín 3:2, Mannheim - Düsseldorf 2:5, Norimberg - Mníchov 4:1, Wolfsburg - Krefeld 2:3 pp a sn.
7.12.2018 22:14 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

19. 12. 2018
L. Mikuláš - Poprad o 17:00
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30
Žilina - Košice o 17:30
Trenčín - Miškovec o 18:00
Nitra - Zvolen o 18:00
Budapešť - Detva o 19:00

Odohrané zápasy

09. 12. 2018
MiškovecB. Bystrica
1:0REPORT
ŽilinaL. Mikuláš
1:2REPORT
ZvolenBudapešť
1:6REPORT
DetvaTrenčín
2:3 SNREPORT
N. ZámkyPoprad
5:6 PPREPORT
NitraKošice
5:3REPORT

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS44 bodov
2.Chovan M.ZVO41
3.Špirko R.ZVO38
4.Lantoši R.NIT36
5.Bodó C.MAC36

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS26 gólov
2.Kytnár M.ZVO21
3.Blackwater J.NIT18
4.Magosi B.MIS17
5.Klempa T.MAC16

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.6 perc
2.Vošvrda T.POP94.33 %
3.Košarišťan A.NZA93.62 %
4.Habal V.KOS93.59 %
5.Škorvánek ml. S.KOS93.4 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov