Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
  Momentálne bez zápasov
NHL
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

FANS HK Nitra (1245)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Acorgonka22.9.201722.6.2018
dufus6.1.201522.6.2018
buksantoNR21.9.201122.6.2018
Nitraaa13.4.201421.6.2018
KrebsKandidat12.5.201421.6.2018
jaja29.1.200520.6.201840
hradnaveza23.1.201820.6.2018
krofak11.3.200719.6.201838
Benchpress13.9.201219.6.2018
krpo2526.4.200818.6.2018
gallup nr11.12.200718.6.201838
Ottawa Senators18.12.200718.6.2018
Grotto17.10.200817.6.2018
FP-ciwko1713.7.200817.6.2018
FP-fansnitra1220.3.200917.6.2018
mato7921.2.201715.6.2018
pepe11715.8.200914.6.201840
KingOfBlbs16.5.201613.6.201819
sloniik10.10.200511.6.201837
Norik16.12.20088.6.2018
pepe.6721.1.20056.6.201897
Jurik27.11.20055.6.2018
Palo_NR16.1.20175.6.201838
18sushi185.11.20174.6.2018
Dade NR16.12.20133.6.2018
sentexx1nr12.8.20153.6.2018
Dynamic16.4.20151.6.2018
kisam1.8.20131.6.2018
ohlo1235.11.201631.5.2018
Walldo10.12.201531.5.201832
lerby10.10.200730.5.201849
VivaLaNitra16.12.201230.5.201830
mekenzi24.10.200730.5.2018
CuCk01.2.201028.5.2018
Sharkyx23.1.200728.5.2018
Dani827.10.201628.5.201825
Ol!ver3.5.200928.5.2018
obvious30.4.201827.5.2018
Es520.4.201725.5.2018
AdamNR3.12.201225.5.2018
simon678618.3.201124.5.201820
Yuro8112.1.201724.5.2018
bAzO4718.10.201323.5.201823
Šaman22.5.201823.5.2018
pifel10.9.200522.5.2018
Cico9416.4.201322.5.2018
SIXINO7.10.200822.5.2018
chrobi8.10.200422.5.201840
Marek7914.9.201721.5.2018
Chairon8.12.201521.5.201828
FP-Tommynko7.6.200618.5.2018
maroja15.9.200918.5.2018
bez nicku24.2.200816.5.2018
misokovi29.10.201716.5.2018
majklsong21.10.201615.5.2018
Ludo6723.4.200915.5.2018
steevee4.8.200715.5.2018
LukoEles9.5.201414.5.2018
Bahno15.4.201714.5.201831
Nitran20.10.200814.5.2018
dracolich8.3.201414.5.2018
martin8817.11.201313.5.2018
Luckinno28.5.200913.5.2018
solo-125.3.200913.5.201844
LukasNR12.2.20076.5.2018
Alo19.1.20056.5.201838
Riccardos31.3.20185.5.2018
NR-Boy30.9.20164.5.201824
pejo18.10.20123.5.201824
patua2.5.20132.5.2018
palino_nr3.12.201530.4.2018
samajamado15.1.201028.4.201829
antinamor16.3.201028.4.2018
mato891.5.201027.4.201828
Juro z Nitry16.2.200724.4.201831
miko 7517.11.200924.4.201842
martin18227.4.200824.4.2018
mladywoody19.9.201324.4.201825
bandita17.9.201024.4.201834
BlackAngel20.1.201024.4.2018
NR_peter3330.11.201524.4.2018
Corgi7723.1.201824.4.2018
domve19.5.201522.4.201820
DominikaKesziova22.3.201622.4.2018
miro-nr21.11.201120.4.201844
vlastoboco25.9.201218.4.201862
hello, havarju3.1.201417.4.2018
layla2728.10.201617.4.2018
Slimo4.3.201514.4.201829
Mirco226.3.201513.4.201821
NR18.2.200713.4.2018
FifiNR19.3.201013.4.2018
lubfito1.2.201313.4.201831
matej20818.10.200911.4.2018
NRnitraPRO123.1.201811.4.2018
P243.2.20079.4.201831
trogar2720.9.20117.4.2018
vitazoslavlopata2.10.20116.4.201825
Syky1823.10.20164.4.201834
tybee23.1.20164.4.2018
NRfan3.3.20084.4.2018
jaksapatri2.4.20183.4.2018
redbullcola18.1.20133.4.201828
Titus Gara3.9.20123.4.201831
Milan6025.3.20182.4.2018
NR-Sebastian22.12.20151.4.2018
IO-NR22.2.200830.3.201832
goalie224.3.201330.3.201825
nacomeno20.9.201130.3.201828
borudo1.6.200930.3.2018
ánry9.1.201429.3.2018
romanesku1413.10.201329.3.2018
MarcoHKNR11.11.201629.3.201835
xN3XTx21.11.201028.3.2018
martinbaros19.9.201727.3.2018
BerryNR26.11.201227.3.201830
chekky12.9.200526.3.2018
JURINO14.7.201524.3.2018
N-R-N-R3.1.201624.3.2018
tep29.10.201423.3.201833
ibanaPO12.2.201821.3.2018
hknitra.sk16.1.200820.3.2018
Sani23.9.200720.3.201829
Oriond24.9.201520.3.201819
dafkoNR28.2.201520.3.2018
Antonio414.12.201720.3.201841
NRobo20.3.201519.3.2018
s.i.p.o23.11.200918.3.201830
JK779.9.200716.3.201841
DB_920.9.200916.3.2018
scissorbill16.10.201016.3.2018
qwer13.2.200715.3.2018
Erik-Nitra10.9.201515.3.2018
Sedko NR24.10.200815.3.2018
vinkel112.9.200615.3.2018
Lemonik18.1.201112.3.2018
mircelino10.11.200812.3.2018
julo19427.12.201012.3.201830
maros666620.2.20059.3.2018
alic24518.11.20128.3.2018
O.Ď.26.1.20178.3.2018
adamko1239.4.20096.3.201825
chose6468.5.20086.3.2018
devilsNR9.2.20076.3.201830
FP-CortexLukas19.7.20086.3.201830
SchroedingersCat28.11.20144.3.201825
mirino8816.7.20104.3.2018
karči25.10.20103.3.201865
Andrej 103.3.20163.3.2018
Ferrari20.2.20053.3.201834
navzdynitricka23.3.20152.3.2018
jan.mazur8.3.20142.3.2018
stevo049.9.20161.3.2018
nitranforever23.4.200928.2.2018
milan363819.10.201026.2.201833
MMXXII23.12.201426.2.2018
WTF5.2.201522.2.2018
Borg20.8.200521.2.2018
69roman23.5.200821.2.201848
milsvo15.2.200620.2.201836
Nitransky_CORGOŇ14.1.201119.2.201828
Mirik15.12.200818.2.201837
mato-s9.4.201717.2.2018
kluvo22.1.201117.2.2018
tomi8.2.200517.2.2018
Maross NR8.4.200516.2.201836
AdriánNR20.12.201716.2.2018
filip055.3.201316.2.2018
mario7429.3.200615.2.2018
691122.9.201714.2.2018
Nerkio18.4.201614.2.2018
bedo196011.2.201414.2.2018
MARIMR00828.12.201414.2.2018
tobu21.1.200514.2.2018
annaslov4.7.201113.2.2018
FP-debil29.7.200711.2.2018
luho5559.4.200911.2.2018
habo361.2.201811.2.2018
ofixialyou5.11.201710.2.2018
Tokino3.5.20079.2.201833
samo1829.10.20139.2.2018
dubo22210.9.20087.2.2018
99sola17.12.20114.2.201855
TATTOOBOY4.2.20184.2.2018
Pejko2.11.20174.2.2018
palacinka26.3.20143.2.201827
fanusikuspechu10.10.201731.1.2018
minoz8.3.201630.1.2018
SuranskyCorgon22.4.201728.1.201843
ruMkola25.1.201826.1.2018
matus535.6.201025.1.201826
PriBin@3.3.201724.1.201827
filco200012.4.201224.1.2018
HkNiTrAfAnS30.7.201324.1.201821
capone69.6.200824.1.201834
Baran22.9.200723.1.2018
adam sangala31.10.201321.1.201855
Matjusko15.1.201721.1.2018
FacSKA2.1.200819.1.201827
YourNameHere21.3.201219.1.201841
typert20.7.201519.1.2018
Lubos8522.10.200818.1.2018
nitranitricka2725.7.201717.1.2018
FP-AresNr10.7.200917.1.2018
stanley7722.9.200817.1.201840
Fotomann15.12.201716.1.201856
taxis25.3.200616.1.2018
Rebel748.11.201114.1.201825
Skarady23.10.201512.1.2018
frotto29.11.201211.1.2018
Mave11sk9.1.201810.1.2018
objektív31.1.20099.1.2018
Arthur Dent28.10.20087.1.2018
corgon616.1.20186.1.2018
24marian21.10.20126.1.2018
Kehrmann8.11.20065.1.2018
fanda5511.8.20094.1.201831
vascoo6.4.20073.1.2018
majco25.5.20083.1.201859
katarinka3.1.20112.1.2018
Nelly10.12.20082.1.2018
Nikola Bumbalová19.11.20171.1.2018
Juzeq111.10.20171.1.2018
remian9.1.200931.12.2017
tripol22.2.200829.12.201738
fabbeN6.11.201429.12.2017
NITRAONTOUR12.12.201724.12.2017
zuzzu1418.12.201723.12.2017
duke32122.12.201723.12.2017
karino18.9.201222.12.2017
Jakub HK Nitra22.11.201522.12.2017
Richii4.1.201622.12.2017
Tasy9210.12.201719.12.2017
Dan7811.9.200618.12.2017
samuel313.12.201518.12.2017
FP-vladis6666628.8.200816.12.201728
001vladis23.10.201714.12.2017
huno7712.12.201713.12.2017
rob21045.2.201313.12.201747
lukas.durfina16.12.201312.12.2017
SamcoNr31.1.200912.12.2017
tomas 1719.3.201412.12.2017
patrzlen16.3.201610.12.2017
11slavomir1229.9.201310.12.201740
Mario13.9.201710.12.2017
lakynr5.9.20167.12.2017
Ivanes29.11.20174.12.2017
LucyNR25.9.20154.12.201729
Cevinko28.11.201728.11.201743
JohnnyNoMoney14.2.201527.11.2017
takurcite28.2.201425.11.2017
MG2923.11.201725.11.2017
vajconr28.10.201624.11.201731
Martina103315.9.201521.11.2017
STORYoftheYEAR28.6.201721.11.2017
davidzm5.10.201621.11.2017
Lubosko112.8.201018.11.2017
Jano529.8.200718.11.201763
Blanksteg18.10.201617.11.2017
narsikf3.3.201214.11.2017
jardis2119.9.201113.11.201752
schnek8.6.201010.11.2017
emti2511.9.200510.11.2017
bmwznr16.9.20149.11.2017
miso_col26.2.20168.11.2017
draply19.9.20126.11.2017
horcica2430.9.20114.11.201720
maskeeNR10.2.20161.11.2017
Sunkafit3.1.200929.10.201731
button10.10.200728.10.2017
Miroslav Kováčik6.11.201627.10.201739
maro41913.9.201226.10.201730
rolo523.10.201726.10.2017
ferari5504.7.201723.10.2017
Mišo 0716.10.200722.10.201753
Gershi15.2.201517.10.201732
MajoNR29.9.201713.10.2017
HK NITRA 2011.10.201712.10.2017
Kuzm09.12.201310.10.201724
Fanda NR15.10.20149.10.2017
NR Apo15.10.20138.10.2017
FP-PavelK17.4.20105.10.2017
Nrm171.11.20153.10.2017
Nitrancan198824.11.20123.10.2017
Noro22.9.20152.10.2017
Paralyzer29.9.20172.10.201735
pribina0110.2.201328.9.201732
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
corgoni19.9.201724.9.2017
samot1510.4.201620.9.2017
rony272720.1.201419.9.201730
AndoNR17.9.201717.9.2017
TurnerSVK15.3.201417.9.2017
RomanNR26.11.201215.9.201722
suspula11.3.201611.9.201741
FP-dagdo6.4.200610.9.2017
vozdo7827.4.20088.9.2017
Nyufi1231.8.20171.9.2017
kope6.1.201227.8.2017
Marco9247.1.201726.8.2017
JozoNR11.2.200913.8.201730
blue-3117.9.200712.8.2017
pa3ot23.2.20163.8.2017
mahekk22.1.200831.7.201724
galp17.10.200822.7.2017
ado376.9.201022.7.201735
199travis1994.8.201515.7.201725
Ondrej9.2.200513.7.201738
poponr26.4.200811.7.2017
Dokto19.5.20174.7.2017
NrTrogarNr19.3.20133.7.2017
nyufi27.11.201527.5.2017
varholik5.12.201020.5.2017
N-Sebastian-R22.2.201118.5.2017
chrasto116.5.201717.5.2017
luboss8225.5.200816.5.2017
honza8810.1.201115.5.2017
errko16.1.200814.5.2017
hees19.4.200614.5.2017
Roboi692.4.201114.5.201725
zajinonr1.5.200513.5.2017
jaja1116.12.20129.5.201753
ElwisNR20.9.20057.5.2017
paul coffy5.5.20126.5.2017
jnr7711.4.20143.5.201741
pajac234.9.200530.4.201739
sakalnr14.1.200829.4.2017
petardo1116.4.201326.4.201727
kamko14110.1.201321.4.201753
guzmoNR7.12.200521.4.2017
Rado12819.4.201720.4.2017
United6.4.201719.4.2017
9490112.4.201719.4.2017
bocellinko10.9.200616.4.2017
chcpeter14.1.200815.4.2017
mrio14.4.201714.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
Gabou8.3.201312.4.201726
Millwall18.1.201511.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
N1trancan11.2.20175.4.20171
PeterŠipoš277.8.20162.4.201716
hráčka16.10.20151.4.2017
vlke2122.1.200827.3.2017
baca911.4.200623.3.201722
cvok1710.8.201121.3.2017
Matejko934.1.201319.3.2017
polachenko11.9.201617.3.2017
Nechvyhrahokej9.2.201616.3.201724
FP-janosik22016.7.200913.3.201727
LotorBachraty10.2.20176.3.2017
milo1826.3.20134.3.2017
zoro969.4.20093.3.2017
Spajkings20.10.20103.3.201739
Anze1127.2.201727.2.2017
anze1930.3.201627.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201729
Suka20.12.201624.2.2017
Roman-u216.11.201123.2.2017
jurci fandí NITRE24.3.201322.2.2017
nitrickaaaa13.12.201622.2.2017
hodormat15.9.201519.2.2017
perdono12.4.201617.2.2017
zakusok11.1.20133.2.2017
mojmir677.2.20141.2.201767
Siki8614.11.201231.1.201732
ludogorec9120.8.201330.1.2017
Ricchie19.1.201627.1.2017
wolverine20.10.201527.1.2017
Buben23.12.200527.1.2017
FP-filip9.6.200626.1.2017
Yuro23.10.201623.1.2017
marlyNR7.12.201622.1.2017
Patricio9322.1.201722.1.2017
trevorenko20.1.201721.1.2017
peta211.9.200521.1.201743
janhkn13.1.201714.1.2017
Skarbiss8.1.201710.1.2017
makik2229.12.20169.1.2017
julo_m2.1.20173.1.2017
qwert12311.11.20053.1.2017
pleskot50030.12.20132.1.2017
jozoziregu15.7.20141.1.2017
raucina30.12.20161.1.2017
radovanovič30.12.201631.12.2016
dasa5.8.201630.12.2016
ABBY297.5.200926.12.2016
opold25.3.201326.12.2016
marian12317.10.201421.12.2016
Trogar NR25.1.201419.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
petula19.12.201212.12.2016
p.duran11.3.20068.12.2016
PettoNR2.2.20146.12.2016
widush23.9.20076.12.201630
Easton196.12.20166.12.2016
krásne modré vlasy5.3.20154.12.2016
Demo913.4.20162.12.201630
Vojto71229.9.201330.11.2016
bylany26.12.201529.11.2016
Nitrancan 116.11.201618.11.2016
robinkonr4.11.200716.11.201641
forzaitalia3.1.201415.11.2016
Iveta Chovancova30.1.200914.11.201639
MIKO749.1.20138.11.2016
timonr4.8.20156.11.201627
Domi4.11.20166.11.201626
oldboys197313.12.20134.11.2016
pupeto142.10.201631.10.2016
Lukas16219.1.201429.10.2016
Boom-Lay27.4.201425.10.2016
ManBearPig28.6.201425.10.201629
58520.7.201523.10.2016
FP-waszo3334.6.200821.10.2016
milos1320.3.201618.10.2016
peto24231.8.201018.10.201625
matius99924.9.201112.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201639
OriNr5.11.20142.10.2016
Tomino3.5.20152.10.201622
maja15+24.9.201625.9.2016
MiloSpot23.9.201624.9.2016
FP-Chrobi30.3.200620.9.201640
jojo11.2.200515.9.201631
FP-greenhell66631.5.200911.9.201630
elektricka29.7.201511.9.2016
Patricius22.2.20166.9.2016
LukyPuky23.1.20125.9.201626
mato94714.2.201029.8.201627
pome12.10.201329.8.2016
Sergej296.8.201028.8.201625
Belzebub25.8.201626.8.2016
marmac nr21.8.201622.8.2016
nitrastrela20.10.201511.8.2016
Chobby6529.7.201610.8.2016
IIIIIIII7.10.200810.8.2016
shimon8.1.20116.8.2016
Pau19.1.20145.8.201619
pliššák13.6.201625.7.2016
kannibal2817.10.201421.7.201651
kuzmo38.8.201418.7.2016
Hockeyforever17.11.20156.7.2016
Fiju12.4.201612.6.201633
mako121224.4.20133.6.2016
trogaris15.9.20131.6.2016
Steak724.5.200829.5.201627
Asgard_NR18.12.200725.5.20167
citron22.5.201622.5.2016
marmik9.12.201522.5.2016
nokia15.10.200722.5.2016
Thorin31.12.200720.5.201630
FP-Baran9.4.200618.5.2016
ABBY3018.1.20079.5.201632
speedy237.9.20057.5.201639
Er1qQ5.3.20133.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201630
Foster16126.9.201228.4.2016
ja2na210.10.200527.4.2016
finky1527.4.201627.4.2016
viliams13.4.201422.4.2016
fakISLAMka21.4.201622.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201621
martin gal5.12.200721.4.201640
Price3113.1.200921.4.2016
UplakanyZigoBB16.4.201618.4.2016
nitraner12.5.201516.4.2016
FAN-DAm14.4.201615.4.2016
HKNitraHK22.3.201513.4.201672
Dedko Bandi11.4.201613.4.2016
Peter16x5.11.201012.4.201646
andy4111.8.20147.4.2016
misiaak1.3.20147.4.2016
Stratovarius1.10.20154.4.2016
marcel155922.9.20123.4.2016
IVANSK6.8.20102.4.2016
adam23.6.20121.4.2016
MartinSedlacek00710.4.201429.3.2016
NR6911.8.201520.3.201648
Well30.10.201116.3.2016
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201624
NRfansNR12.10.201212.3.2016
qwe26.11.201211.3.2016
FrisoNR19.1.201111.3.2016
cigo6661311.3.201611.3.2016
obor21.9.200810.3.2016
Juraj Václav28.2.201610.3.2016
Andrej 2.3.20164.3.2016
slaaavko7.3.20131.3.2016
Silwus29.2.20161.3.2016
vs0523.2.201624.2.2016
Antonius21.2.201621.2.201628
tonocibiry6.10.20137.2.2016
odpor881.2.20156.2.2016
ara10.2.20154.2.2016
ACNitra1.9.20151.2.2016
Misoo10.2.201431.1.2016
MartinaTina18.10.201527.1.201627
ludvo2122.10.201021.1.2016
adka_nitra6.1.201617.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201639
jozef8926.12.20158.1.2016
pokladik29.12.20146.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201624
Solli27.3.20146.1.2016
freeway9.12.200528.12.201530
esmik2.10.201126.12.2015
MichalNR2222.11.201522.12.201517
Menežéris11.11.201414.12.2015
Taty22.7.201513.12.2015
chuligan2316.10.201310.12.201536
steevn11.10.200910.12.201540
matjus11.12.20149.12.2015
miro294.9.20079.12.2015
nitrancancan22.11.201522.11.201527
NR_Holúbok20.11.201520.11.2015
dominik5754.3.201520.11.201517
sahoka14.1.200715.11.2015
ja.suro30.8.201315.11.2015
chrenak24.11.201413.11.2015
KrajoNR26.2.201513.11.201532
oboman4.10.201212.11.2015
Abdulláh26.3.201510.11.2015
Roman1027.11.20127.11.201530
adykackov5.9.20157.11.201532
foxer37325.9.20116.11.201535
challenger18.1.20151.11.2015
NR-BEST:D23.10.201524.10.2015
TroGaR77719.10.201519.10.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
spartakus1019.12.201311.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
tapo33321.10.20068.10.2015
roland1973arpas29.9.20155.10.2015
ciprian11230.9.201530.9.2015
denny514.2.200930.9.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
lesko25.4.201426.9.2015
tomas665526.9.201526.9.2015
slimak18.9.201525.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201545
kozmeker30.7.201416.9.201535
jurrko7.2.200515.9.2015
Magdus2228.8.200715.9.201541
šarka6.9.200915.9.201527
DanteNR10.9.201511.9.2015
srekhorn5.3.200711.9.2015
danidede23.10.201227.8.2015
Ema7.2.201514.8.201517
gogo1713.8.201513.8.201525
juraj12317.4.201330.7.2015
Holobit26.9.201227.7.2015
gersi25.10.20139.7.2015
ernest2729.9.20135.7.2015
Jago1.1.201530.6.2015
tomasso26.5.201528.5.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201533
LukasNitra8815.9.201317.5.2015
TomiNR9.10.20128.5.201522
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
pavolkamensky1.5.20155.5.2015
juriak15.9.20065.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201537
Tomo9126.4.20111.5.201526
eNeR3.2.201430.4.2015
nitrancan2428.10.201422.4.2015
sanchez25.3.200518.4.201540
Luci199.4.201517.4.2015
moly20.1.20158.4.2015
kris.tinka2119.9.20145.4.201518
yano3339.9.20135.4.2015
MBNr30.3.20153.4.2015
Wixen7.3.201531.3.2015
zajacandrej29.2.200829.3.2015
Ypsilon26.3.201528.3.2015
lukinokino29.1.201427.3.201520
ocenoNR19.10.201427.3.2015
marco02617.8.201327.3.2015
FP-nitrancann13.7.200826.3.201539
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201526
manio26.2.200722.3.201543
JakubKazik17.3.201319.3.201518
Sieg25.3.201316.3.2015
DW27.9.201113.3.2015
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
Dedoviv4.3.20156.3.2015
Hellguns1.3.20152.3.2015
timoteynr10.12.20142.3.2015
VernyNR2.12.20121.3.2015
emuska2525.2.20151.3.2015
AndreaBudayova16.11.20141.3.2015
laco1238.12.201228.2.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
mariostav12.1.201318.2.2015
solfa121.11.20148.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201537
ricozmok26.1.20142.2.2015
lauriluci871.2.20151.2.2015
ILIAS13.4.201431.1.201548
88nitra8813.4.201427.1.2015
pityo18.1.201525.1.2015
Turkey8.2.200918.1.2015
andrej121218.10.201318.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201541
NRseboNR22.9.201311.1.2015
nitrikcafan31.10.201410.1.2015
potkancok8.1.20159.1.2015
mikino9330.12.20147.1.2015
nikola_nr24.11.20146.1.2015
bymo2.1.20154.1.2015
liter4428.6.201427.12.201425
canees5.12.201426.12.2014
duri8515.9.201322.12.2014
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Henrich1110.12.201416.12.2014
MV16.9.200814.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
ado_nr31.12.201311.12.2014
anjo5.12.201410.12.2014
mašinka6.12.201410.12.2014
Marek132915.1.201210.12.2014
djkelli276.12.20149.12.2014
kathuska1510.8.20139.12.2014
stammer7.3.20138.12.2014
matum1.10.20068.12.2014
zobaniezrniek18.11.20131.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201418
NRMatteoNR10.2.201423.11.201422
miro.7613.2.201322.11.201443
iki25.4.201118.11.201426
mici3229.10.201316.11.2014
Daedalus30.9.201114.11.201425
Dostal_Strom_Zasadil_Dom14.7.201012.11.2014
batty0729.11.201111.11.201433
NR-ja19.10.20142.11.2014
samorodak29.1.20141.11.201496
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
frederik555.3.201316.10.2014
gunaya20.9.201416.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201431
Cugel25.11.200512.10.2014
nitraforever3.10.201410.10.201421
vasikuuu5.5.20129.10.2014
FP-life23.10.200926.9.2014
koldo28.10.201319.9.2014
peterkuca18.9.201419.9.2014
laco5114.9.201416.9.2014
Petusenko1.10.201214.9.201432
heeej25.1.201321.8.2014
Riko125.12.200710.8.201423
Plantaznik27.2.20126.8.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
maly775.5.201319.7.2014
Edelweiss28.2.201430.6.2014
Viktor938.3.201323.6.2014
duro-nr30.1.200810.6.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
gurinka127.4.200722.5.2014
IvanBacho5.3.201311.5.2014
stev e3.10.20117.5.201448
jozinec21.2.201329.4.2014
chobby20.4.201428.4.2014
vemnr11.12.200727.4.2014
DenkaNR16.8.201326.4.2014
Sharkyx24.11.200724.4.2014
janči18.3.201023.4.201423
Gabca12.4.201421.4.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201440
georgewski3.12.201118.4.2014
tomassko.no111.4.201416.4.2014
bibo124.12.200615.4.2014
Depo2229.10.201315.4.2014
Bekyn9.4.201414.4.2014
zoran339.9.200814.4.201445
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
bernadic.m8.3.201413.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201419
nemKO8827.9.20115.4.201421
dadyman7.9.20072.4.2014
Frenky26.9.20082.4.2014
elienka21.1.20072.4.2014
noldi7729.3.201431.3.2014
notorius12319.12.201231.3.2014
Bielo-modrí17.11.201331.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201423
AdoNR21.12.201231.3.2014
FlasH1823.3.201330.3.201421
nrcan28.3.201330.3.2014
miso9875.12.201227.3.2014
Averax13.10.201326.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201432
Pallermitos2.1.201424.3.2014
ickoHA18.8.201321.3.2014
marcela.mickova27.11.201220.3.2014
sollo25.11.200713.3.201434
Domini3.11.20139.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20144
Nitrančan_9512.3.20132.3.2014
PhotoBugel27.10.201326.2.201427
mimo1824.3.201319.2.201495
FP-belolindo10.7.200711.2.201428
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
NR-Ivan-NR29.10.20139.2.201433
dade3.2.20147.2.2014
k420.2.20053.2.201432
lukasko28.9.20083.2.2014
hlava17.1.20142.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201439
mirdo0000125.1.201430.1.201433
c00l3r29.2.200829.1.2014
bundy26.1.201427.1.2014
Suzi6.3.201327.1.201423
adelajda20.1.201426.1.2014
dt20.11.201226.1.2014
peterpekar23.1.201424.1.2014
tomasa225.1.201423.1.2014
Martin1129.1.201122.1.2014
naconazov2419.10.201319.1.2014
SamNr1.12.201212.1.2014
mlyncek1.12.201012.1.2014
marchelloNR9.1.201312.1.2014
tom291023.12.201011.1.2014
Sqwad10.12.20139.1.2014
RichiPRO29.12.201330.12.2013
nicolas9227.12.201328.12.2013
domco51.5.201121.12.201319
MirkoJirko14.12.201316.12.2013
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201339
poto23.11.201313.12.2013
lordkido10.12.201311.12.2013
rudo14.10.201110.12.2013
conner18.9.200910.12.2013
joyo813.3.20137.12.2013
nicoden13.5.20116.12.201336
denissifel29.11.20134.12.201333
Rijeka13.11.201327.11.2013
Gamma Ray28.9.201224.11.201353
sindolkar24.3.201323.11.2013
MarcoNR18.12.201221.11.2013
Pagac17.11.201320.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201318
Maros 720.1.201317.11.2013
florbi16.11.201316.11.2013
toth16313.2.201216.11.201319
Juzek31.3.20099.11.201341
zuzzu1.11.20134.11.2013
MichaelaGajdosikova1.11.20133.11.2013
reset6665.10.20113.11.2013
Filip-96.6.20062.11.2013
bazynkoChr30.4.20132.11.201323
misiouk27.10.20131.11.2013
Sidko11.12.200827.10.201328
mato2425.10.201327.10.2013
ondro228.2.200727.10.2013
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201348
matuike20.10.201322.10.2013
boberto213.10.201321.10.2013
skodareci27.3.201320.10.2013
MichalNitranObert18.10.201319.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Slivo31.10.200815.10.2013
annamaria8.4.201315.10.201324
Dubajko14.10.201314.10.201325
ady1112.10.201313.10.2013
dancik13.10.201313.10.2013
tino130017.9.201311.10.2013
MatoA19.11.20126.10.2013
miglo3.8.20073.10.201333
martin.vavrica15.2.200929.9.2013
Em16729.9.201329.9.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201365
FP-kksk10.7.200917.9.2013
HKNRS15.9.201315.9.2013
adriano12112.9.200814.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
Peter125.9.200513.9.2013
yano...NR 25.3.201010.9.2013
spamnr4.1.20139.9.201331
nojcsi2020.8.201327.8.2013
KN1Fe516.3.201318.8.2013
maroš NR2.1.201216.8.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
raab4225.11.200522.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201318
Matooooo822.11.200911.7.2013
Pernambucano19.9.20128.6.2013
1sandra4830.8.200717.5.201328
žigič8.6.201216.5.2013
michaela09824.3.201315.5.201319
Duso UK29.4.201115.5.2013
DianaLindemann5.5.201215.5.2013
ali1211313.3.201312.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201319
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201321
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201320
vydrydux29.9.20094.5.2013
pago28.9.20103.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201323
Memphis3.5.20133.5.2013
syrecek_11117.3.20101.5.2013
nevim927.11.200820.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201321
MattheS NR31.3.20132.4.201326
Technoboy21.12.20112.4.2013
supporter31.3.20131.4.2013
Taybor28.4.20111.4.201331
cvergel24.3.201329.3.2013
NIIIITRAAA9.3.201128.3.2013
dramatikz4.3.201327.3.201327
FP-sandra482.3.200824.3.201328
Nitrancan316.3.201324.3.2013
MHKNITRA2619.3.201321.3.2013
alduga3.3.201218.3.201337
dusan9016.3.201317.3.2013
palec140614.3.201317.3.2013
CorgoooňNR14.3.201316.3.2013
Dado32313.3.201314.3.2013
torres045.3.201314.3.2013
prckonr12.3.201313.3.2013
roscoe1830.12.200513.3.2013
fogelko12.3.201313.3.2013
matka14524.2.201311.3.2013
NanoNR10.3.201311.3.2013
partyzannNR10.3.201310.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201345
patuska118.3.20139.3.2013
karol2219.1.20139.3.2013
Strecho6.3.20137.3.201322
Yuki4.5.20126.3.2013
noldo7777.9.20126.3.2013
HKNR-Kubo4.3.20135.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201323
marco989824.9.20125.3.201327
mato25124.3.20135.3.2013
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201327
Nitrancanka27.2.20134.3.2013
taxator13.9.20121.3.2013
Stenkie26.9.201224.2.2013
karciba25.1.201324.2.2013
bado11119.12.201223.2.2013
Chrachel1.2.201317.2.201323
MarekFAN392.11.201217.2.201323
Alexa Hovancová28.8.201214.2.2013
listman2.10.200512.2.2013
Barbo14.11.20073.2.2013
Kopaka16.9.201229.1.201347
Kiwi185.3.201127.1.201321
DaDo914.1.201322.1.2013
55ko514.10.201217.1.2013
Japugo8.10.201217.1.2013
Bull-Dog28.10.201011.1.201322
konrad30.12.201211.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
janra88.1.20086.1.201329
.Stewko.23.10.20115.1.201318
antihokejista5.2.201127.12.2012
FP-Juro z Nitry11.8.200725.12.2012
FP-Backo5.8.200617.12.201230
Marek Janicek16.9.201116.12.2012
Noel-Miki17.9.201114.12.2012
Domko323228.11.201211.12.2012
FP-spartak26.6.200610.12.201224
kefa29.11.20117.12.201243
litman29.11.201230.11.2012
Nitran9516.10.200928.11.2012
lubos29410.6.201227.11.2012
gurunitra25.11.201226.11.2012
baran5.12.200523.11.2012
Scarface-NR4.2.200723.11.2012
miskofandinitre32119.10.201222.10.2012
rogal230318.9.201221.10.201231
NitraFanso19.10.201221.10.201219
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
jurajznitry29.2.201214.10.201236
vajo8812.10.201214.10.2012
deno8NR24.9.201214.10.201225
FP-Rincewind14.7.200612.10.2012
dodo83nr4.8.201111.10.2012
toti8.12.20088.10.201248
PrototypE30.9.20127.10.2012
krpec19.9.20125.10.2012
valo323.11.20101.10.201239
autox28.9.20121.10.2012
N3m028.9.201126.9.2012
sharks886.9.201226.9.2012
judas9.12.200625.9.2012
michaiel199018.3.201223.9.2012
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201263
JJJ33321.9.201223.9.2012
LA199921.11.201021.9.2012
balotelli913.9.201220.9.201227
Dodes626.2.200720.9.201239
lukas1213.9.201215.9.2012
Next15.8.201113.9.2012
NeutroN8.2.20068.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201249
lauko0521.8.20121.9.201228
geronimo11.9.200525.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
girotka12.3.200614.6.2012
Zakky5.5.201211.5.2012
stajkoQ4.5.201210.5.2012
mirco7.3.20125.5.2012
Lenka3.2.20074.5.201232
tominoo378.4.201211.4.2012
hattrick12320.12.20102.4.201230
FP-adko3711.7.200927.3.2012
cucky18.10.200523.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FANSNITRA1223.11.200817.3.201224
andrej z NR23.3.201014.3.2012
pome nitra3.11.20119.3.2012
kajo2014.2.20124.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
gombik777116.12.200810.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201230
JurajzNitry4.1.201222.1.201236
jarovrabec9.11.201120.1.2012
marán25.11.200915.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
pampeliska5.1.20126.1.2012
matejkoNR5.1.20126.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
deadkiller2.1.20122.1.2012
adamn16.5.201031.12.201120
NJD6.10.201127.12.2011
sola994.8.201117.12.201155
lukasisko6.1.20099.12.2011
12345678peto27.11.20112.12.2011
noldo7729.11.201129.11.2011
slavia24.10.201026.11.2011
pat22.1.201125.11.201136
agre44or20.1.201122.11.2011
nitrava14.3.201121.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201138
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201130
James T.Kirk14.11.201116.11.2011
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
zajko1032.11.201110.11.2011
g11719.9.20103.11.201125
Dante29.1.200926.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
Pegzli6.1.200814.10.201131
majky15923.11.200813.10.2011
jamajicko8.9.201013.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201123
Daduliik5.12.201013.10.2011
Lamitko28.9.201113.10.2011
Ruudinko15.10.200813.10.201134
Kuco2229.4.201113.10.2011
wewo29.1.201113.10.2011
chices5.8.201113.10.2011
adelaidos25.9.200612.10.201128
kaka8118.9.201112.10.2011
maro12.9.200811.10.2011
FP-13.10.200610.10.2011
fono696.9.20109.10.2011
kacoo13.4.20099.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201121
simdzo30.9.20117.10.2011
FP-willow2.8.20097.10.2011
FP-Bruce77716.9.20076.10.2011
dominator21.4.20115.10.201125
lukes2722.10.20114.10.2011
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
marsu21.10.200828.9.2011
Seco16.9.201121.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
raky7123.8.200916.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201148
wooddy21.8.20115.9.201150
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201127
Uri10010.10.20104.9.201136
MARKUS_8826.10.20074.9.201128
Bzzz11.11.20103.9.201122
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
harry6611.12.200528.8.2011
zajaaac29.4.201125.8.201130
Andy20.12.200722.8.201121
šárka525.4.201119.8.201127
agly18.10.200516.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201128
marecek32237.1.201111.8.2011
Andy7511.8.201111.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
širo2.11.20086.6.2011
dusan2110.11.20104.6.201135
punks1726.9.20101.6.201121
boss3713.5.201128.5.2011
aripekanikola23.9.200519.5.2011
dodoNR6.3.200713.5.201152
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201123
Igorius2.11.200528.4.201149
Nynka26.3.201128.4.2011
richard.raczko28.4.201128.4.201119
PIPO 1019.10.200912.4.201153
MartinNR22.1.201124.3.201122
jojendo20.2.20116.3.201130
Pipinka6664.11.20101.3.2011
Volodimir6.12.201028.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201124
DerienNR22.1.20077.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201126
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201130
kenny23.11.201031.1.201124
Kapacita29.1.201129.1.201126
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201127
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201019
RobertoNR17.5.200825.11.2010
saman321.1.200718.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201030
Nitran7714.12.200827.10.201023
marduk26513.10.201024.10.201037
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201035
miro2904.9.20078.10.2010
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201028
Jojo-1121.4.20055.10.2010
grizly705.10.20084.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201030
domco5-nr4.8.201017.9.201019
10nitradka97.9.201011.9.201034
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
JAMAL3828.4.20084.9.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201021
HahaHA17.8.201017.8.201021
FP-rafaello190929.7.20097.8.201028
tommynkouk10.4.200925.7.2010
pipo-nitra26.10.200719.6.201042
najfanteam22.3.20109.6.201030
dunde2915.10.20075.5.2010
Rado9523.12.20095.5.2010
bojovnik_1123.12.20095.5.2010
wolf11011.2.20095.5.2010
minoX4227.4.20085.5.2010
Foxer 37321.3.20105.5.201035
Boss17.10.20074.5.2010
Kisko30.5.20074.5.2010
lachim29921.9.20094.5.201021
DANIELSSON25.10.20083.5.201025
marekDiJi19.9.20083.5.201030
ruzzty252.8.20083.5.201035
debil11.9.20053.5.201038
*Jenny*26.2.20083.5.2010
7crime6.1.200830.4.201028
Kozel19805.8.200823.4.2010
mag29.12.200919.4.2010
akor7.10.20077.4.2010
T&B28.8.20093.4.201030
woywytka NR 2.10.200929.3.2010
emerson7.10.200827.3.2010
Daddo13.5.200524.3.2010
OndroNR22.3.200923.3.201024
adino9818.10.200820.3.2010
:fy:11.1.200917.3.2010
yano NR30.10.20099.3.2010
Kraken3820.1.20088.3.201027
Devil_Works11.8.20074.3.2010
Spak15.3.200930.1.2010
skorpion25.1.200525.1.2010
st. Eagle3.11.200615.1.201029
oskar080nr3.10.20065.1.2010
hitcchi3.5.20082.1.201036
Bačko_NR20.2.200926.12.200930
JUNIOR20.8.200810.12.200925
otaznik13.2.20094.12.2009
Hermiona8420.11.200920.11.2009
niki14.8.20076.11.2009
NitrickaJeNaj18.10.20091.11.2009
9Torres9t31.12.200830.10.2009
NitraFans20.5.200923.10.2009
janci711023.4.200921.10.2009
majky7.1.200517.10.200940
Filipo17.7.200610.10.2009
T & B9.10.200910.10.200930
ivo1718.1.200821.9.200926
nitrickaaa4.10.200821.9.200921
robconr24.4.200919.9.2009
gattuso132730.10.200815.9.2009
BačkoNR17.1.200910.9.2009
fako28.10.20081.9.2009
_Backo_25.7.200928.8.2009
CeleZle5.9.200826.7.2009
david912.9.200810.7.2009
FC Saints6.7.20097.7.200930
martin3331.5.200927.6.2009
st. Shark6.9.200524.6.200931
Rasto_NR5.3.20076.6.2009
kewin23.5.200923.5.2009
v.i.p-0077.9.200813.5.2009
SimonaS.8.5.200910.5.200933
nely27.8.200726.4.2009
Nikush24.4.200924.4.2009
nrmajonr30.12.200712.4.2009
ondro98724.11.200810.4.200924
Buksanto21.9.200830.3.2009
železo15.1.200824.3.200996
Adam-2918.5.200822.3.2009
martin1912.5.200819.3.2009
94ondro949.3.200918.3.200924
mihal9.8.20081.3.2009
KOVI11.1.200821.2.2009
BackoNR16.2.200920.2.200930
Marcel Cigan14.3.200813.2.2009
vovo2.2.200710.2.200925
diaHKANR18.1.20091.2.2009
frobisher4.9.200731.1.2009
Nicoden6.5.200829.1.200936
niektoNR9.10.200725.1.2009
JeBačko24.11.200812.1.2009
imro3.9.20085.1.2009
james_7825.11.20084.1.2009
gogo2926.2.20084.1.200940
Ricky8.3.200527.12.2008
MeeYo231.11.200821.12.2008
shaggyNR18.9.200819.12.2008
10mim1125.1.200811.12.2008
Bačko3.8.20085.12.2008
trogár28.2.20075.12.2008
quiksilver.625.11.200825.11.200825
Nr_Kwiki6.9.200829.10.200827
ML49.7.200824.10.2008
Puyol355.10.200821.10.2008
the-redsox24.11.200621.10.2008
Colorado8.10.200517.10.2008
heri4324.5.200815.10.2008
M1RKO21.12.20078.10.2008
HKARDONITRAAA3.10.20084.10.2008
Bubo22213.11.20071.10.2008
Biatch20.11.200730.9.2008
aarek3.2.200830.9.2008
majcoo20.9.200821.9.2008
jaremy19.9.200821.9.200827
majdo91.9.200821.9.200889
NiTRan21.12.200716.9.2008
šachtardoneck2.9.200813.9.2008
Pôjdem31.8.200811.9.2008
Nitricka66612.3.20075.9.200830
swain7.9.20055.9.2008
milos0517.11.20064.9.2008
hockeyka11.2.200727.8.2008
SuperJoe15.5.200825.8.2008
ufo23.1.200513.8.200836
masko_107.4.20087.8.2008
dado17.12.200624.7.200822
bzuco3328.4.20081.7.2008
orxan19.2.200723.6.200835
nico23.3.200820.6.2008
Desolator6663.6.20089.6.2008
krtkorudko11.10.200723.5.200846
godolphin8.5.200820.5.2008
gering maroš11.5.200811.5.2008
miroslav mudry23.2.20079.5.2008
janicek8.5.20088.5.2008
navzdyNITRA6.2.200723.4.2008
luboXXL16.10.200521.4.2008
Gattuso720.11.200711.4.2008
svišť_SvK8.2.200810.4.200842
1ub017.10.200710.4.2008
zuzu0911.9.20069.4.2008
MarekZ37.9.200726.3.2008
Ondrej12318.11.20076.3.200823
goooooooL27.2.20072.3.2008
Teresss729.2.200829.2.2008
Tinushiq7.2.200828.2.2008
IRBE20.2.200720.2.200825
nitrancan7927.11.200717.2.2008
Thko19.1.200719.1.200825
DenaNR23.9.200719.1.2008
daniel4.8.200518.1.2008
P@tr!ck15.10.200713.1.2008
laddy311.9.200628.12.2007
koki7.9.200723.12.2007
mato12511.10.200621.12.200725
marek3920.11.200720.12.2007
thorin4816.8.200620.12.200730
mortysha4.11.20074.11.2007
mol6119.3.20073.11.2007
matox1631.10.200731.10.2007
ayron115.10.200728.10.2007
nitrancan26.10.200728.10.2007
mnnr121.10.200727.10.2007
pipo11.3.200721.10.2007
andy1234520.11.200519.10.200730
Milan Valabik14.10.200715.10.200739
fernandez002219.1.200721.9.2007
Bizon4.2.200721.9.2007
svitlo16.9.200631.8.2007
brienne30.4.200730.8.2007
gourmand22.8.200722.8.200737
Mireček2.3.200729.6.2007
chose6.2.200615.6.2007
MOONKey125.1.200715.5.200724
alfo20.1.200513.5.2007
YDAGOS26.4.200729.4.2007
wachal29.10.200526.4.2007
andrejcab28.4.200525.4.2007
ferino15.3.200724.4.2007
ferri7720.1.200724.4.200727
zyty6.1.200712.4.200729
NitranHA11.2.200711.4.200736
hedi5133.3.20076.4.2007

Najčítanejšie články

+ Novinky 2018Vrátane Play-Off tričiek NR a NZ

Bleskovky

Útočník Netík posilnil HC Košice, Kafka predĺžil zmluvu (2)

Český hokejový útočník Tomáš Netík sa stal novou posilou tipsportligového klubu HC Košice. Dvojnásobný majster českej extraligy v drese Sparty Praha dosiaľ hral za Medveščak Záhreb v nadnárodnej súťaži EBEL. "Sme veľmi radi, že sa nám rokovania, smerujúce k získaniu Tomáša Netíka, podarilo dotiahnuť do zdarného konca.
pred hodinou - TASR

Sutter ukončil trénerskú kariéru v NHL, užíva si voľno

Darryl Sutter, ktorý hokejistov Los Angeles Kings doviedol k dvom ziskom Stanleyho pohára, ukončil trénerskú kariéru v NHL. V stredu túto informáciu priniesol portál Sportsnet.
20.6.2018 21:19 - Michal Bruner / TASR

Obranca Benning predĺžil spoluprácu s Oilers o ďalšie dve sezóny

Vedenie klubu zámorskej NHL Edmonton Oilers predĺžilo o ďalšie dva roky spoluprácu s obrancom Mattom Benningom. Dvadsaťštyriročný hokejista sa dohodol s "olejármi" na novej zmluve, ktorá mu garantuje 1,9 milióna dolárov za sezónu.
20.6.2018 14:01 - / TASR

Tippett sa pripája k skupine budujúcej klub v Seattli

Bývalý tréner hokejistov Dallasu Stars a Arizony Coyotes Dave Tippett posilnil štruktúry vznikajúceho klubu NHL v Seattli. V spoločnosti Seattle Hockey, ktorá chce založiť v prístavnom meste na severozápade USA profiligovú organizáciu, bude podľa agentúry AP pracovať ako konzultant.
19.6.2018 08:33 - / TASR

Boston si na ďalšie dva roky upísal Grzelczyka

Generálny manažér Don Sweeney informoval, že obranca Matt Grzelczyk predĺžil s klubom zámorskej NHL Boston Bruins zmluvu o dva roky. Zarobiť by mal 2,8 milióna dolárov. V sezóne 2017/2018 odohral 61 zápasov, v ktorých nazbieral 15 bodov za tri góly a dvanásť asistencií.
16.6.2018 21:12 - Michal Bruner / TASR

Ottawa suspendovala asistenta GM Leeho, obvineného z obťažovania

Vedenie klubu zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators suspendovalo asistenta generálneho manažéra Randyho Leeho, ktorý čelí obvineniu z obťažovania. Ako uviedla agentúra AP, Lee mal 30. mája v Buffale počastovať oplzlými poznámkami a následne chytiť za rameno 19-ročného šoféra hotelového shuttle busu. Na súde 6. júla obvinenie z obťažovania odmietol. Generálny manažér "senátorov" Pierre Dorion v piatok oznámil, že klub dočasne suspendoval Leeho, ktorý tak nemôže vykonávať svoju činnosť v Ottawe a ani vo farmárskom tíme v Belleville.
16.6.2018 15:36 - Michal Bruner / TASR

Caggiula predĺžil kontrakt s Oilers o ďalšie dva roky

Kanadský hokejista Drake Caggiula bude v NHL naďalej obliekať dres Edmontonu. Podľa portálu sportsnet. ca sa dohodol s vedením Oilers na novom dvojročnom kontrakte.
15.6.2018 10:50 - / TASR

Vegas Golden Knights podpísali kontrakt na rok s Macekom

Nemecký hokejista Brooks Macek podpísal dvojcestný kontrakt na rok s účastníkom NHL Vegas Golden Knights. Oznámil to generálny manažér tímu George McPhee.
13.6.2018 09:46 - Michal Bruner / TASR

Zomrel dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára Johnny McKenzie

Vo veku 80 rokov zomrel dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára Johnny McKenzie. Niekdajší hokejista Bostonu Bruins podľahol dlhotrvajúcej chorobe. Bývalý útočník odohral v zámorskej NHL dokopy 692 zápasov, okrem Bostonu pôsobil tiež v Chicagu Blackhawks, Detroite Red Wings a New Yorku Rangers.
11.6.2018 13:35 - / TASR

Oilers si upísali dánskeho útočníka Russella

Vedenie klubu NHL Edmonton Oilers podpísalo ročný kontrakt s dánskym hokejistom a účastníkom tohtoročných MS Patrickom Russellom. Dvadsaťpäťročný útočník odohral uplynulé dve sezóny na farme "olejárov" v Bakersfielde, v nižšej súťaži AHL odohral v minulom ročníku 68 zápasov s bilanciou 14 gólov a 13 asistencií. V siedmich dueloch na MS v drese Dánska nebodoval.
9.6.2018 11:37 - / TASR

Archív krátkych správ »
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
zimná hokejová škola
Evysledky.com - live športové vysledky