Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Žilina
1:0
B. Bystrica
25:01 - 2. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
SR 20
1:3
Nové Zámky
52:25 - 3. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kubuš, Fridrich – Rojík, Krajčík
Diváci: -     Píše: Švec Dávid
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Žilina
1:0
0:0, -:-, -:-
2. tretina
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
B. Bystrica
Máme za sebou 5 minút druhej tretiny, Žilina vedie zásluhou Filipa Ondruša nad Banskou Bystricou 1:0.
10Refresh

FANS HK Nitra (1195)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
buksantoNR21.9.201117.10.2017
mirino8816.7.201017.10.2017
Ottawa Senators18.12.200717.10.2017
miso_col26.2.201617.10.2017
ferari5504.7.201717.10.2017
NRfan3.3.200817.10.2017
dufus6.1.201517.10.2017
mekenzi24.10.200716.10.2017
FP-Tommynko7.6.200616.10.2017
mato891.5.201015.10.201728
Bahno15.4.201715.10.201730
miro-nr21.11.201115.10.201743
scissorbill16.10.201015.10.2017
Juzeq111.10.201715.10.2017
pifel10.9.200515.10.2017
simon678618.3.201115.10.201719
bez nicku24.2.200815.10.2017
narsikf3.3.201215.10.2017
Marek7914.9.201714.10.2017
Tokino3.5.200714.10.201732
xN3XTx21.11.201014.10.2017
STORYoftheYEAR28.6.201714.10.2017
Grotto17.10.200813.10.2017
matus535.6.201013.10.201725
DominikaKesziova22.3.201613.10.2017
antinamor16.3.201013.10.2017
WTF5.2.201512.10.2017
Mirco226.3.201512.10.201720
HK NITRA 2011.10.201712.10.2017
emti2511.9.200512.10.2017
patrzlen16.3.201611.10.2017
sentexx1nr12.8.201511.10.2017
KrebsKandidat12.5.201411.10.2017
steevee4.8.200710.10.2017
Es520.4.201710.10.2017
Jurik27.11.200510.10.2017
Richii4.1.201610.10.2017
gallup nr11.12.200710.10.201737
vlastoboco25.9.201210.10.201761
Kuzm09.12.201310.10.201723
Palo_NR16.1.201710.10.201737
Matjusko15.1.20179.10.2017
krofak11.3.20079.10.201737
Sani23.9.20079.10.201728
Juro z Nitry16.2.20079.10.201730
O.Ď.26.1.20178.10.2017
NR-Sebastian22.12.20158.10.2017
Syky1823.10.20168.10.201733
hello, havarju3.1.20148.10.2017
Sharkyx23.1.20078.10.2017
NR Apo15.10.20138.10.2017
FP-fansnitra1220.3.20096.10.2017
VivaLaNitra16.12.20126.10.2017
Jakub HK Nitra22.11.20156.10.2017
KingOfBlbs16.5.20165.10.2017
Yuro8112.1.20175.10.2017
FP-PavelK17.4.20105.10.2017
Nrm171.11.20153.10.2017
Nitrancan198824.11.20123.10.2017
Noro22.9.20152.10.2017
Paralyzer29.9.20172.10.201734
Kehrmann8.11.20062.10.2017
Chairon8.12.20151.10.201727
69roman23.5.200829.9.201747
romanesku1413.10.201329.9.2017
YourNameHere21.3.201229.9.201740
pribina0110.2.201328.9.201731
patua2.5.201328.9.2017
Dynamic16.4.201527.9.2017
karino18.9.201227.9.2017
Slimo4.3.201527.9.201728
Nitra fanda31.10.201127.9.2017
martinbaros19.9.201726.9.2017
FifiNR19.3.201026.9.2017
fabbeN6.11.201424.9.2017
redbullcola18.1.201324.9.201727
corgoni19.9.201724.9.2017
Ferrari20.2.200521.9.201734
pepe11715.8.200920.9.201740
samot1510.4.201620.9.2017
rony272720.1.201419.9.201730
LucyNR25.9.201519.9.201728
tomi8.2.200518.9.2017
SchroedingersCat28.11.201418.9.201724
P243.2.200718.9.201730
pepe.6721.1.200518.9.201796
AndoNR17.9.201717.9.2017
TurnerSVK15.3.201417.9.2017
bAzO4718.10.201317.9.201722
Norik16.12.200815.9.2017
tybee23.1.201615.9.2017
s.i.p.o23.11.200915.9.201729
adam sangala31.10.201315.9.201755
HkNiTrAfAnS30.7.201315.9.201720
RomanNR26.11.201215.9.201722
vitazoslavlopata2.10.201115.9.201725
Walldo10.12.201514.9.201732
martin8817.11.201314.9.2017
tobu21.1.200513.9.2017
jaja29.1.200513.9.201739
vascoo6.4.200712.9.2017
DB_920.9.200911.9.2017
suspula11.3.201611.9.201740
Oriond24.9.201510.9.201718
Titus Gara3.9.201210.9.201730
FP-dagdo6.4.200610.9.2017
schnek8.6.201010.9.2017
bandita17.9.201010.9.201733
samo1829.10.201310.9.2017
maroja15.9.20098.9.2017
Jano529.8.20078.9.201762
Cico9416.4.20138.9.2017
JURINO14.7.20158.9.2017
julo19427.12.20108.9.201729
vozdo7827.4.20088.9.2017
vajconr28.10.20168.9.201730
Luckinno28.5.20097.9.2017
bedo196011.2.20147.9.2017
capone69.6.20086.9.201733
LukasNR12.2.20076.9.2017
Dani827.10.20165.9.201724
ohlo1235.11.20165.9.2017
Rebel748.11.20113.9.201724
Nyufi1231.8.20171.9.2017
CuCk01.2.201029.8.2017
sloniik10.10.200528.8.201736
kope6.1.201227.8.2017
JohnnyNoMoney14.2.201526.8.2017
nitranitricka2725.7.201726.8.2017
Marco9247.1.201726.8.2017
pejo18.10.201225.8.201723
tripol22.2.200823.8.201737
lubfito1.2.201313.8.201731
JozoNR11.2.200913.8.201730
blue-3117.9.200712.8.2017
trogar2720.9.20118.8.2017
mladywoody19.9.20136.8.201724
Gershi15.2.20156.8.201731
Ludo6723.4.20094.8.2017
SIXINO7.10.20084.8.2017
pa3ot23.2.20163.8.2017
Alo19.1.20052.8.201737
mahekk22.1.200831.7.201723
samajamado15.1.201029.7.201729
Benchpress13.9.201228.7.2017
FP-AresNr10.7.200927.7.2017
galp17.10.200822.7.2017
ado376.9.201022.7.201734
ánry9.1.201419.7.2017
199travis1994.8.201515.7.201725
Ondrej9.2.200513.7.201737
poponr26.4.200811.7.2017
Lubosko112.8.201010.7.2017
Dokto19.5.20174.7.2017
Lemonik18.1.20113.7.2017
NrTrogarNr19.3.20133.7.2017
majco25.5.200825.6.201759
palacinka26.3.201423.6.201726
FacSKA2.1.200819.6.201726
maros666620.2.200519.6.2017
frotto29.11.201215.6.2017
BlackAngel20.1.201011.6.2017
Lubos8522.10.200830.5.2017
nyufi27.11.201527.5.2017
fanda5511.8.200927.5.201731
varholik5.12.201020.5.2017
N-Sebastian-R22.2.201118.5.2017
chrasto116.5.201717.5.2017
IO-NR22.2.200816.5.201731
luboss8225.5.200816.5.2017
honza8810.1.201115.5.2017
errko16.1.200814.5.2017
hees19.4.200614.5.2017
Roboi692.4.201114.5.201724
FP-ciwko1713.7.200814.5.2017
zajinonr1.5.200513.5.2017
jaja1116.12.20129.5.201753
milan363819.10.20108.5.201732
ElwisNR20.9.20057.5.2017
SuranskyCorgon22.4.20176.5.2017
paul coffy5.5.20126.5.2017
FP-hilfiger7512.4.20095.5.201741
jardis2119.9.20114.5.201751
jnr7711.4.20143.5.201740
pajac234.9.200530.4.201738
sakalnr14.1.200829.4.2017
tep29.10.201426.4.201733
petardo1116.4.201326.4.201726
dubo22210.9.200826.4.2017
11slavomir1229.9.201323.4.201740
Nitran20.10.200822.4.2017
MARIMR00828.12.201422.4.2017
kamko14110.1.201321.4.201752
guzmoNR7.12.200521.4.2017
solo-125.3.200920.4.201744
Rado12819.4.201720.4.2017
United6.4.201719.4.2017
9490112.4.201719.4.2017
Mišo 0716.10.200719.4.201752
maro41913.9.201216.4.201729
bocellinko10.9.200616.4.2017
karči25.10.201016.4.201764
Ol!ver3.5.200916.4.2017
minoz8.3.201615.4.2017
chcpeter14.1.200815.4.2017
mrio14.4.201714.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
Dan7811.9.200613.4.2017
Gabou8.3.201312.4.201725
FP-vladis6666628.8.200811.4.201727
Millwall18.1.201511.4.2017
filco200012.4.201210.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
chrobi8.10.20048.4.201740
matej20818.10.20098.4.2017
navzdynitricka23.3.20156.4.2017
N1trancan11.2.20175.4.20170
dafkoNR28.2.20153.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201715
hráčka16.10.20151.4.2017
button10.10.200730.3.2017
vlke2122.1.200827.3.2017
tomas 1719.3.201426.3.2017
baca911.4.200623.3.201721
Erik-Nitra10.9.201521.3.2017
cvok1710.8.201121.3.2017
Matejko934.1.201319.3.2017
polachenko11.9.201617.3.2017
Arthur Dent28.10.200816.3.2017
Nechvyhrahokej9.2.201616.3.201724
FP-janosik22016.7.200913.3.201726
N-R-N-R3.1.201610.3.2017
LotorBachraty10.2.20176.3.2017
milo1826.3.20134.3.2017
zoro969.4.20093.3.2017
Spajkings20.10.20103.3.201739
PriBin@3.3.20173.3.201726
Anze1127.2.201727.2.2017
anze1930.3.201627.2.2017
mircelino10.11.200826.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201729
Suka20.12.201624.2.2017
Andrej 103.3.201624.2.2017
Roman-u216.11.201123.2.2017
jurci fandí NITRE24.3.201322.2.2017
nitrickaaaa13.12.201622.2.2017
hodormat15.9.201519.2.2017
perdono12.4.201617.2.2017
Nitransky_CORGOŇ14.1.201117.2.201727
objektív31.1.200915.2.2017
NR18.2.20076.2.2017
takurcite28.2.20146.2.2017
zakusok11.1.20133.2.2017
mojmir677.2.20141.2.201766
Siki8614.11.201231.1.201731
ludogorec9120.8.201330.1.2017
Ricchie19.1.201627.1.2017
wolverine20.10.201527.1.2017
kisam1.8.201327.1.2017
Buben23.12.200527.1.2017
FP-filip9.6.200626.1.2017
maskeeNR10.2.201625.1.2017
Yuro23.10.201623.1.2017
marlyNR7.12.201622.1.2017
Patricio9322.1.201722.1.2017
miko 7517.11.200922.1.201742
trevorenko20.1.201721.1.2017
Nerkio18.4.201621.1.2017
peta211.9.200521.1.201743
lerby10.10.200719.1.201748
janhkn13.1.201714.1.2017
Skarbiss8.1.201710.1.2017
adamko1239.4.200910.1.201724
makik2229.12.20169.1.2017
MarcoHKNR11.11.20167.1.201734
krpo2526.4.20084.1.2017
palino_nr3.12.20154.1.2017
julo_m2.1.20173.1.2017
qwert12311.11.20053.1.2017
pleskot50030.12.20132.1.2017
jozoziregu15.7.20141.1.2017
raucina30.12.20161.1.2017
radovanovič30.12.201631.12.2016
dasa5.8.201630.12.2016
ABBY297.5.200926.12.2016
opold25.3.201326.12.2016
kluvo22.1.201125.12.2016
marian12317.10.201421.12.2016
Trogar NR25.1.201419.12.2016
martin18227.4.200817.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
annaslov4.7.201112.12.2016
petula19.12.201212.12.2016
p.duran11.3.20068.12.2016
chekky12.9.20057.12.2016
PettoNR2.2.20146.12.2016
widush23.9.20076.12.201630
Easton196.12.20166.12.2016
Pindulko7.11.20165.12.2016
krásne modré vlasy5.3.20154.12.2016
Nelly10.12.20083.12.2016
Demo913.4.20162.12.201630
Vojto71229.9.201330.11.2016
bylany26.12.201529.11.2016
Sedko NR24.10.200828.11.2016
Nitrancan 116.11.201618.11.2016
horcica2430.9.201118.11.201620
AdamNR3.12.201216.11.2016
robinkonr4.11.200716.11.201641
forzaitalia3.1.201415.11.2016
Iveta Chovancova30.1.200914.11.201638
Dade NR16.12.201310.11.2016
Miroslav Kováčik6.11.20168.11.201638
MIKO749.1.20138.11.2016
timonr4.8.20156.11.201626
Domi4.11.20166.11.201625
oldboys197313.12.20134.11.2016
Lukas16219.1.201429.10.2016
Boom-Lay27.4.201425.10.2016
ManBearPig28.6.201425.10.201629
58520.7.201523.10.2016
FP-waszo3334.6.200821.10.2016
Blanksteg18.10.201619.10.2016
milos1320.3.201618.10.2016
peto24231.8.201018.10.201624
NR-Boy30.9.201615.10.201623
matius99924.9.201112.10.2016
Martina103315.9.20159.10.2016
NITRAFAN15.10.20075.10.201638
OriNr5.11.20142.10.2016
Tomino3.5.20152.10.201621
maja15+24.9.201625.9.2016
MiloSpot23.9.201624.9.2016
jan.mazur8.3.201423.9.2016
FP-Chrobi30.3.200620.9.201640
jojo11.2.200515.9.201631
borudo1.6.200912.9.2016
FP-greenhell66631.5.200911.9.201629
elektricka29.7.201511.9.2016
stevo049.9.201610.9.2016
Patricius22.2.20166.9.2016
LukyPuky23.1.20125.9.201625
Sunkafit3.1.20095.9.201630
mato94714.2.201029.8.201626
pome12.10.201329.8.2016
Sergej296.8.201028.8.201624
filip055.3.201327.8.2016
Belzebub25.8.201626.8.2016
marmac nr21.8.201622.8.2016
nitrastrela20.10.201511.8.2016
Chobby6529.7.201610.8.2016
shimon8.1.20116.8.2016
Pau19.1.20145.8.201618
pliššák13.6.201625.7.2016
kannibal2817.10.201421.7.201650
kuzmo38.8.201418.7.2016
Baran22.9.20076.7.2016
Hockeyforever17.11.20156.7.2016
Fiju12.4.201612.6.201633
alic24518.11.201210.6.2016
mako121224.4.20133.6.2016
trogaris15.9.20131.6.2016
Steak724.5.200829.5.201627
Mirik15.12.200826.5.201636
Asgard_NR18.12.200725.5.20166
citron22.5.201622.5.2016
marmik9.12.201522.5.2016
nokia15.10.200722.5.2016
devilsNR9.2.200720.5.201629
Thorin31.12.200720.5.201629
FP-Baran9.4.200618.5.2016
NR_peter3330.11.201517.5.2016
Skarady23.10.201510.5.2016
ABBY3018.1.20079.5.201631
speedy237.9.20057.5.201638
Er1qQ5.3.20133.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201629
Foster16126.9.201228.4.2016
ja2na210.10.200527.4.2016
finky1527.4.201627.4.2016
99sola17.12.201124.4.201654
viliams13.4.201422.4.2016
fakISLAMka21.4.201622.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201620
martin gal5.12.200721.4.201639
Price3113.1.200921.4.2016
qwer13.2.200719.4.2016
UplakanyZigoBB16.4.201618.4.2016
nitraner12.5.201516.4.2016
FAN-DAm14.4.201615.4.2016
HKNitraHK22.3.201513.4.201671
Dedko Bandi11.4.201613.4.2016
Peter16x5.11.201012.4.201645
andy4111.8.20147.4.2016
misiaak1.3.20147.4.2016
Stratovarius1.10.20154.4.2016
24marian21.10.20124.4.2016
marcel155922.9.20123.4.2016
IVANSK6.8.20102.4.2016
adam23.6.20121.4.2016
draply19.9.201230.3.2016
MartinSedlacek00710.4.201429.3.2016
NR6911.8.201520.3.201648
Well30.10.201116.3.2016
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201623
NRfansNR12.10.201212.3.2016
qwe26.11.201211.3.2016
FrisoNR19.1.201111.3.2016
cigo6661311.3.201611.3.2016
obor21.9.200810.3.2016
Juraj Václav28.2.201610.3.2016
Andrej 2.3.20164.3.2016
slaaavko7.3.20131.3.2016
Silwus29.2.20161.3.2016
Borg20.8.20051.3.2016
vs0523.2.201624.2.2016
Antonius21.2.201621.2.201627
FP-CortexLukas19.7.200819.2.201629
BerryNR26.11.201216.2.201630
Maross NR8.4.200515.2.201635
tonocibiry6.10.20137.2.2016
odpor881.2.20156.2.2016
ara10.2.20154.2.2016
ACNitra1.9.20151.2.2016
Misoo10.2.201431.1.2016
MartinaTina18.10.201527.1.201626
ludvo2122.10.201021.1.2016
adka_nitra6.1.201617.1.2016
katarinka3.1.201116.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201638
nacomeno20.9.20118.1.201628
jozef8926.12.20158.1.2016
pokladik29.12.20146.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201623
Solli27.3.20146.1.2016
freeway9.12.200528.12.201529
esmik2.10.201126.12.2015
MichalNR2222.11.201522.12.201516
Menežéris11.11.201414.12.2015
Taty22.7.201513.12.2015
rob21045.2.201312.12.201546
chuligan2316.10.201310.12.201535
steevn11.10.200910.12.201540
matjus11.12.20149.12.2015
miro294.9.20079.12.2015
typert20.7.201524.11.2015
nitrancancan22.11.201522.11.201527
NR_Holúbok20.11.201520.11.2015
dominik5754.3.201520.11.201517
sahoka14.1.200715.11.2015
ja.suro30.8.201315.11.2015
chrenak24.11.201413.11.2015
KrajoNR26.2.201513.11.201531
oboman4.10.201212.11.2015
Abdulláh26.3.201510.11.2015
Roman1027.11.20127.11.201529
adykackov5.9.20157.11.201532
foxer37325.9.20116.11.201534
challenger18.1.20151.11.2015
NR-BEST:D23.10.201524.10.2015
TroGaR77719.10.201519.10.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
spartakus1019.12.201311.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
tapo33321.10.20068.10.2015
roland1973arpas29.9.20155.10.2015
ciprian11230.9.201530.9.2015
denny514.2.200930.9.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
lesko25.4.201426.9.2015
tomas665526.9.201526.9.2015
slimak18.9.201525.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201544
kozmeker30.7.201416.9.201534
jurrko7.2.200515.9.2015
Magdus2228.8.200715.9.201540
šarka6.9.200915.9.201526
DanteNR10.9.201511.9.2015
srekhorn5.3.200711.9.2015
danidede23.10.201227.8.2015
Ema7.2.201514.8.201517
gogo1713.8.201513.8.201525
MMXXII23.12.201412.8.2015
juraj12317.4.201330.7.2015
Holobit26.9.201227.7.2015
gersi25.10.20139.7.2015
ernest2729.9.20135.7.2015
Jago1.1.201530.6.2015
tomasso26.5.201528.5.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201532
LukasNitra8815.9.201317.5.2015
vinkel112.9.200612.5.2015
TomiNR9.10.20128.5.201521
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
pavolkamensky1.5.20155.5.2015
juriak15.9.20065.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201536
Tomo9126.4.20111.5.201525
eNeR3.2.201430.4.2015
nitrancan2428.10.201422.4.2015
sanchez25.3.200518.4.201539
Luci199.4.201517.4.2015
moly20.1.20158.4.2015
kris.tinka2119.9.20145.4.201517
yano3339.9.20135.4.2015
MBNr30.3.20153.4.2015
Wixen7.3.201531.3.2015
zajacandrej29.2.200829.3.2015
Ypsilon26.3.201528.3.2015
lukinokino29.1.201427.3.201519
ocenoNR19.10.201427.3.2015
marco02617.8.201327.3.2015
NRobo20.3.201526.3.2015
FP-nitrancann13.7.200826.3.201538
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201525
manio26.2.200722.3.201542
JakubKazik17.3.201319.3.201517
Sieg25.3.201316.3.2015
DW27.9.201113.3.2015
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
Dedoviv4.3.20156.3.2015
Hellguns1.3.20152.3.2015
timoteynr10.12.20142.3.2015
VernyNR2.12.20121.3.2015
emuska2525.2.20151.3.2015
AndreaBudayova16.11.20141.3.2015
luho5559.4.200928.2.2015
laco1238.12.201228.2.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
mariostav12.1.201318.2.2015
solfa121.11.20148.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201537
ricozmok26.1.20142.2.2015
lauriluci871.2.20151.2.2015
ILIAS13.4.201431.1.201548
88nitra8813.4.201427.1.2015
pityo18.1.201525.1.2015
Turkey8.2.200918.1.2015
andrej121218.10.201318.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201540
NRseboNR22.9.201311.1.2015
nitrikcafan31.10.201410.1.2015
potkancok8.1.20159.1.2015
mikino9330.12.20147.1.2015
nikola_nr24.11.20146.1.2015
bymo2.1.20154.1.2015
liter4428.6.201427.12.201424
canees5.12.201426.12.2014
duri8515.9.201322.12.2014
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Henrich1110.12.201416.12.2014
JK779.9.200714.12.201440
MV16.9.200814.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
ado_nr31.12.201311.12.2014
anjo5.12.201410.12.2014
mašinka6.12.201410.12.2014
Marek132915.1.201210.12.2014
djkelli276.12.20149.12.2014
kathuska1510.8.20139.12.2014
stammer7.3.20138.12.2014
matum1.10.20068.12.2014
lukas.durfina16.12.20134.12.2014
zobaniezrniek18.11.20131.12.2014
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201418
NRMatteoNR10.2.201423.11.201421
miro.7613.2.201322.11.201443
iki25.4.201118.11.201425
mici3229.10.201316.11.2014
Daedalus30.9.201114.11.201424
Dostal_Strom_Zasadil_Dom14.7.201012.11.2014
batty0729.11.201111.11.201432
NR-ja19.10.20142.11.2014
samorodak29.1.20141.11.201495
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
frederik555.3.201316.10.2014
gunaya20.9.201416.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201430
Cugel25.11.200512.10.2014
nitraforever3.10.201410.10.201421
vasikuuu5.5.20129.10.2014
mario7429.3.20061.10.2014
FP-life23.10.200926.9.2014
koldo28.10.201319.9.2014
peterkuca18.9.201419.9.2014
laco5114.9.201416.9.2014
Petusenko1.10.201214.9.201431
heeej25.1.201321.8.2014
Riko125.12.200710.8.201422
Plantaznik27.2.20126.8.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
maly775.5.201319.7.2014
Edelweiss28.2.201430.6.2014
Viktor938.3.201323.6.2014
duro-nr30.1.200810.6.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
gurinka127.4.200722.5.2014
LukoEles9.5.201416.5.2014
IvanBacho5.3.201311.5.2014
stev e3.10.20117.5.201447
jozinec21.2.201329.4.2014
chobby20.4.201428.4.2014
vemnr11.12.200727.4.2014
DenkaNR16.8.201326.4.2014
Sharkyx24.11.200724.4.2014
janči18.3.201023.4.201423
Gabca12.4.201421.4.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201439
georgewski3.12.201118.4.2014
tomassko.no111.4.201416.4.2014
bibo124.12.200615.4.2014
Depo2229.10.201315.4.2014
Bekyn9.4.201414.4.2014
zoran339.9.200814.4.201444
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
bernadic.m8.3.201413.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201418
nemKO8827.9.20115.4.201420
dadyman7.9.20072.4.2014
Frenky26.9.20082.4.2014
elienka21.1.20072.4.2014
noldi7729.3.201431.3.2014
notorius12319.12.201231.3.2014
Bielo-modrí17.11.201331.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201423
AdoNR21.12.201231.3.2014
FlasH1823.3.201330.3.201420
nrcan28.3.201330.3.2014
miso9875.12.201227.3.2014
Averax13.10.201326.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201431
Pallermitos2.1.201424.3.2014
ickoHA18.8.201321.3.2014
marcela.mickova27.11.201220.3.2014
dracolich8.3.201416.3.2014
sollo25.11.200713.3.201433
Domini3.11.20139.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20143
Nitrančan_9512.3.20132.3.2014
PhotoBugel27.10.201326.2.201427
mimo1824.3.201319.2.201494
FP-belolindo10.7.200711.2.201427
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
NR-Ivan-NR29.10.20139.2.201432
dade3.2.20147.2.2014
k420.2.20053.2.201431
lukasko28.9.20083.2.2014
hlava17.1.20142.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201438
mirdo0000125.1.201430.1.201432
c00l3r29.2.200829.1.2014
bundy26.1.201427.1.2014
Suzi6.3.201327.1.201423
adelajda20.1.201426.1.2014
dt20.11.201226.1.2014
taxis25.3.200625.1.2014
peterpekar23.1.201424.1.2014
tomasa225.1.201423.1.2014
Martin1129.1.201122.1.2014
naconazov2419.10.201319.1.2014
SamNr1.12.201212.1.2014
mlyncek1.12.201012.1.2014
marchelloNR9.1.201312.1.2014
tom291023.12.201011.1.2014
Sqwad10.12.20139.1.2014
RichiPRO29.12.201330.12.2013
nicolas9227.12.201328.12.2013
domco51.5.201121.12.201318
MirkoJirko14.12.201316.12.2013
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201338
poto23.11.201313.12.2013
lordkido10.12.201311.12.2013
rudo14.10.201110.12.2013
conner18.9.200910.12.2013
joyo813.3.20137.12.2013
nicoden13.5.20116.12.201336
denissifel29.11.20134.12.201332
Rijeka13.11.201327.11.2013
Gamma Ray28.9.201224.11.201352
sindolkar24.3.201323.11.2013
MarcoNR18.12.201221.11.2013
Pagac17.11.201320.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201317
Maros 720.1.201317.11.2013
florbi16.11.201316.11.2013
toth16313.2.201216.11.201318
Juzek31.3.20099.11.201341
zuzzu1.11.20134.11.2013
MichaelaGajdosikova1.11.20133.11.2013
reset6665.10.20113.11.2013
Filip-96.6.20062.11.2013
bazynkoChr30.4.20132.11.201322
misiouk27.10.20131.11.2013
Sidko11.12.200827.10.201327
mato2425.10.201327.10.2013
ondro228.2.200727.10.2013
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201347
matuike20.10.201322.10.2013
boberto213.10.201321.10.2013
skodareci27.3.201320.10.2013
MichalNitranObert18.10.201319.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Slivo31.10.200815.10.2013
annamaria8.4.201315.10.201323
Dubajko14.10.201314.10.201324
ady1112.10.201313.10.2013
dancik13.10.201313.10.2013
tino130017.9.201311.10.2013
MatoA19.11.20126.10.2013
miglo3.8.20073.10.201332
martin.vavrica15.2.200929.9.2013
Em16729.9.201329.9.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201364
FP-kksk10.7.200917.9.2013
HKNRS15.9.201315.9.2013
adriano12112.9.200814.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
Peter125.9.200513.9.2013
yano...NR 25.3.201010.9.2013
spamnr4.1.20139.9.201330
nojcsi2020.8.201327.8.2013
KN1Fe516.3.201318.8.2013
maroš NR2.1.201216.8.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
raab4225.11.200522.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201318
Matooooo822.11.200911.7.2013
Pernambucano19.9.20128.6.2013
1sandra4830.8.200717.5.201327
žigič8.6.201216.5.2013
michaela09824.3.201315.5.201318
Duso UK29.4.201115.5.2013
DianaLindemann5.5.201215.5.2013
ali1211313.3.201312.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201319
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201320
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201320
vydrydux29.9.20094.5.2013
pago28.9.20103.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201323
Memphis3.5.20133.5.2013
syrecek_11117.3.20101.5.2013
nevim927.11.200820.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201321
MattheS NR31.3.20132.4.201326
Technoboy21.12.20112.4.2013
supporter31.3.20131.4.2013
Taybor28.4.20111.4.201331
FP-debil29.7.200731.3.2013
cvergel24.3.201329.3.2013
NIIIITRAAA9.3.201128.3.2013
dramatikz4.3.201327.3.201326
FP-sandra482.3.200824.3.201327
Nitrancan316.3.201324.3.2013
MHKNITRA2619.3.201321.3.2013
alduga3.3.201218.3.201336
dusan9016.3.201317.3.2013
palec140614.3.201317.3.2013
CorgoooňNR14.3.201316.3.2013
Dado32313.3.201314.3.2013
torres045.3.201314.3.2013
prckonr12.3.201313.3.2013
roscoe1830.12.200513.3.2013
fogelko12.3.201313.3.2013
matka14524.2.201311.3.2013
NanoNR10.3.201311.3.2013
partyzannNR10.3.201310.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201344
patuska118.3.20139.3.2013
karol2219.1.20139.3.2013
Strecho6.3.20137.3.201322
Yuki4.5.20126.3.2013
noldo7777.9.20126.3.2013
goalie224.3.20135.3.201325
HKNR-Kubo4.3.20135.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201323
marco989824.9.20125.3.201326
mato25124.3.20135.3.2013
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201326
Nitrancanka27.2.20134.3.2013
taxator13.9.20121.3.2013
Stenkie26.9.201224.2.2013
karciba25.1.201324.2.2013
bado11119.12.201223.2.2013
Chrachel1.2.201317.2.201322
MarekFAN392.11.201217.2.201323
Alexa Hovancová28.8.201214.2.2013
listman2.10.200512.2.2013
Barbo14.11.20073.2.2013
Kopaka16.9.201229.1.201346
Kiwi185.3.201127.1.201320
DaDo914.1.201322.1.2013
55ko514.10.201217.1.2013
Japugo8.10.201217.1.2013
Bull-Dog28.10.201011.1.201321
konrad30.12.201211.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
janra88.1.20086.1.201328
.Stewko.23.10.20115.1.201318
antihokejista5.2.201127.12.2012
FP-Juro z Nitry11.8.200725.12.2012
FP-Backo5.8.200617.12.201229
Marek Janicek16.9.201116.12.2012
Noel-Miki17.9.201114.12.2012
Domko323228.11.201211.12.2012
FP-spartak26.6.200610.12.201223
kefa29.11.20117.12.201242
litman29.11.201230.11.2012
Nitran9516.10.200928.11.2012
lubos29410.6.201227.11.2012
gurunitra25.11.201226.11.2012
baran5.12.200523.11.2012
Scarface-NR4.2.200723.11.2012
miskofandinitre32119.10.201222.10.2012
rogal230318.9.201221.10.201230
NitraFanso19.10.201221.10.201218
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
jurajznitry29.2.201214.10.201235
vajo8812.10.201214.10.2012
deno8NR24.9.201214.10.201224
FP-Rincewind14.7.200612.10.2012
dodo83nr4.8.201111.10.2012
toti8.12.20088.10.201247
PrototypE30.9.20127.10.2012
krpec19.9.20125.10.2012
valo323.11.20101.10.201238
autox28.9.20121.10.2012
N3m028.9.201126.9.2012
sharks886.9.201226.9.2012
judas9.12.200625.9.2012
michaiel199018.3.201223.9.2012
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201263
JJJ33321.9.201223.9.2012
LA199921.11.201021.9.2012
balotelli913.9.201220.9.201227
Dodes626.2.200720.9.201239
lukas1213.9.201215.9.2012
Next15.8.201113.9.2012
NeutroN8.2.20068.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201248
lauko0521.8.20121.9.201228
geronimo11.9.200525.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
girotka12.3.200614.6.2012
Zakky5.5.201211.5.2012
stajkoQ4.5.201210.5.2012
mirco7.3.20125.5.2012
Lenka3.2.20074.5.201231
tominoo378.4.201211.4.2012
hattrick12320.12.20102.4.201230
FP-adko3711.7.200927.3.2012
cucky18.10.200523.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FANSNITRA1223.11.200817.3.201223
andrej z NR23.3.201014.3.2012
pome nitra3.11.20119.3.2012
kajo2014.2.20124.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
gombik777116.12.200810.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201229
JurajzNitry4.1.201222.1.201235
jarovrabec9.11.201120.1.2012
marán25.11.200915.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
hknitra.sk16.1.200813.1.2012
pampeliska5.1.20126.1.2012
matejkoNR5.1.20126.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
deadkiller2.1.20122.1.2012
adamn16.5.201031.12.201119
NJD6.10.201127.12.2011
sola994.8.201117.12.201154
lukasisko6.1.20099.12.2011
12345678peto27.11.20112.12.2011
noldo7729.11.201129.11.2011
SamcoNr31.1.200928.11.2011
slavia24.10.201026.11.2011
pat22.1.201125.11.201135
agre44or20.1.201122.11.2011
nitrava14.3.201121.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201138
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201129
James T.Kirk14.11.201116.11.2011
stanley7722.9.200815.11.201140
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
zajko1032.11.201110.11.2011
g11719.9.20103.11.201124
Dante29.1.200926.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
Pegzli6.1.200814.10.201130
majky15923.11.200813.10.2011
jamajicko8.9.201013.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201123
Daduliik5.12.201013.10.2011
Lamitko28.9.201113.10.2011
Ruudinko15.10.200813.10.201133
Kuco2229.4.201113.10.2011
wewo29.1.201113.10.2011
chices5.8.201113.10.2011
adelaidos25.9.200612.10.201128
kaka8118.9.201112.10.2011
maro12.9.200811.10.2011
FP-13.10.200610.10.2011
fono696.9.20109.10.2011
kacoo13.4.20099.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201120
simdzo30.9.20117.10.2011
FP-willow2.8.20097.10.2011
FP-Bruce77716.9.20076.10.2011
dominator21.4.20115.10.201124
lukes2722.10.20114.10.2011
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
marsu21.10.200828.9.2011
Seco16.9.201121.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
raky7123.8.200916.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201147
wooddy21.8.20115.9.201150
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201127
Uri10010.10.20104.9.201136
MARKUS_8826.10.20074.9.201128
Bzzz11.11.20103.9.201122
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
harry6611.12.200528.8.2011
zajaaac29.4.201125.8.201130
Andy20.12.200722.8.201120
šárka525.4.201119.8.201126
agly18.10.200516.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201127
marecek32237.1.201111.8.2011
Andy7511.8.201111.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
širo2.11.20086.6.2011
dusan2110.11.20104.6.201134
punks1726.9.20101.6.201121
boss3713.5.201128.5.2011
aripekanikola23.9.200519.5.2011
dodoNR6.3.200713.5.201152
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201123
Igorius2.11.200528.4.201148
Nynka26.3.201128.4.2011
richard.raczko28.4.201128.4.201118
PIPO 1019.10.200912.4.201152
MartinNR22.1.201124.3.201121
jojendo20.2.20116.3.201129
Pipinka6664.11.20101.3.2011
Volodimir6.12.201028.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201123
DerienNR22.1.20077.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201126
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201129
kenny23.11.201031.1.201123
Kapacita29.1.201129.1.201125
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201127
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201018
RobertoNR17.5.200825.11.2010
saman321.1.200718.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201029
Nitran7714.12.200827.10.201023
marduk26513.10.201024.10.201036
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201034
miro2904.9.20078.10.2010
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201027
Jojo-1121.4.20055.10.2010
grizly705.10.20084.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201029
domco5-nr4.8.201017.9.201018
10nitradka97.9.201011.9.201034
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
JAMAL3828.4.20084.9.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201020
HahaHA17.8.201017.8.201020
FP-rafaello190929.7.20097.8.201027
tommynkouk10.4.200925.7.2010
pipo-nitra26.10.200719.6.201041
najfanteam22.3.20109.6.201029
dunde2915.10.20075.5.2010
Rado9523.12.20095.5.2010
bojovnik_1123.12.20095.5.2010
wolf11011.2.20095.5.2010
minoX4227.4.20085.5.2010
Foxer 37321.3.20105.5.201034
Boss17.10.20074.5.2010
Kisko30.5.20074.5.2010
lachim29921.9.20094.5.201021
DANIELSSON25.10.20083.5.201024
marekDiJi19.9.20083.5.201029
ruzzty252.8.20083.5.201035
debil11.9.20053.5.201037
*Jenny*26.2.20083.5.2010
7crime6.1.200830.4.201028
Kozel19805.8.200823.4.2010
mag29.12.200919.4.2010
akor7.10.20077.4.2010
T&B28.8.20093.4.201029
woywytka NR 2.10.200929.3.2010
emerson7.10.200827.3.2010
Daddo13.5.200524.3.2010
OndroNR22.3.200923.3.201023
adino9818.10.200820.3.2010
:fy:11.1.200917.3.2010
yano NR30.10.20099.3.2010
Kraken3820.1.20088.3.201027
Devil_Works11.8.20074.3.2010
Spak15.3.200930.1.2010
skorpion25.1.200525.1.2010
st. Eagle3.11.200615.1.201029
oskar080nr3.10.20065.1.2010
hitcchi3.5.20082.1.201036
Bačko_NR20.2.200926.12.200929
JUNIOR20.8.200810.12.200924
otaznik13.2.20094.12.2009
Hermiona8420.11.200920.11.2009
niki14.8.20076.11.2009
NitrickaJeNaj18.10.20091.11.2009
9Torres9t31.12.200830.10.2009
NitraFans20.5.200923.10.2009
janci711023.4.200921.10.2009
majky7.1.200517.10.200940
Filipo17.7.200610.10.2009
T & B9.10.200910.10.200929
ivo1718.1.200821.9.200926
nitrickaaa4.10.200821.9.200921
robconr24.4.200919.9.2009
gattuso132730.10.200815.9.2009
BačkoNR17.1.200910.9.2009
fako28.10.20081.9.2009
_Backo_25.7.200928.8.2009
CeleZle5.9.200826.7.2009
david912.9.200810.7.2009
FC Saints6.7.20097.7.200929
martin3331.5.200927.6.2009
st. Shark6.9.200524.6.200931
Rasto_NR5.3.20076.6.2009
kewin23.5.200923.5.2009
v.i.p-0077.9.200813.5.2009
SimonaS.8.5.200910.5.200932
nely27.8.200726.4.2009
Nikush24.4.200924.4.2009
nrmajonr30.12.200712.4.2009
ondro98724.11.200810.4.200923
Buksanto21.9.200830.3.2009
železo15.1.200824.3.200995
Adam-2918.5.200822.3.2009
martin1912.5.200819.3.2009
94ondro949.3.200918.3.200923
mihal9.8.20081.3.2009
KOVI11.1.200821.2.2009
BackoNR16.2.200920.2.200929
Marcel Cigan14.3.200813.2.2009
vovo2.2.200710.2.200924
diaHKANR18.1.20091.2.2009
remian9.1.200931.1.2009
frobisher4.9.200731.1.2009
Nicoden6.5.200829.1.200936
niektoNR9.10.200725.1.2009
JeBačko24.11.200812.1.2009
imro3.9.20085.1.2009
james_7825.11.20084.1.2009
gogo2926.2.20084.1.200939
Ricky8.3.200527.12.2008
MeeYo231.11.200821.12.2008
shaggyNR18.9.200819.12.2008
10mim1125.1.200811.12.2008
Bačko3.8.20085.12.2008
trogár28.2.20075.12.2008
quiksilver.625.11.200825.11.200824
Nr_Kwiki6.9.200829.10.200827
ML49.7.200824.10.2008
Puyol355.10.200821.10.2008
the-redsox24.11.200621.10.2008
Colorado8.10.200517.10.2008
heri4324.5.200815.10.2008
M1RKO21.12.20078.10.2008
HKARDONITRAAA3.10.20084.10.2008
Bubo22213.11.20071.10.2008
Biatch20.11.200730.9.2008
aarek3.2.200830.9.2008
majcoo20.9.200821.9.2008
jaremy19.9.200821.9.200827
majdo91.9.200821.9.200889
NiTRan21.12.200716.9.2008
šachtardoneck2.9.200813.9.2008
Pôjdem31.8.200811.9.2008
Nitricka66612.3.20075.9.200829
swain7.9.20055.9.2008
milos0517.11.20064.9.2008
hockeyka11.2.200727.8.2008
SuperJoe15.5.200825.8.2008
ufo23.1.200513.8.200836
masko_107.4.20087.8.2008
dado17.12.200624.7.200821
bzuco3328.4.20081.7.2008
orxan19.2.200723.6.200834
nico23.3.200820.6.2008
Desolator6663.6.20089.6.2008
krtkorudko11.10.200723.5.200845
godolphin8.5.200820.5.2008
gering maroš11.5.200811.5.2008
milsvo15.2.200611.5.200835
miroslav mudry23.2.20079.5.2008
janicek8.5.20088.5.2008
navzdyNITRA6.2.200723.4.2008
luboXXL16.10.200521.4.2008
Gattuso720.11.200711.4.2008
svišť_SvK8.2.200810.4.200842
1ub017.10.200710.4.2008
zuzu0911.9.20069.4.2008
MarekZ37.9.200726.3.2008
Ondrej12318.11.20076.3.200823
goooooooL27.2.20072.3.2008
Teresss729.2.200829.2.2008
Tinushiq7.2.200828.2.2008
IRBE20.2.200720.2.200824
nitrancan7927.11.200717.2.2008
Thko19.1.200719.1.200824
DenaNR23.9.200719.1.2008
daniel4.8.200518.1.2008
P@tr!ck15.10.200713.1.2008
laddy311.9.200628.12.2007
koki7.9.200723.12.2007
mato12511.10.200621.12.200725
marek3920.11.200720.12.2007
thorin4816.8.200620.12.200729
mortysha4.11.20074.11.2007
mol6119.3.20073.11.2007
matox1631.10.200731.10.2007
ayron115.10.200728.10.2007
nitrancan26.10.200728.10.2007
mnnr121.10.200727.10.2007
pipo11.3.200721.10.2007
andy1234520.11.200519.10.200730
Milan Valabik14.10.200715.10.200738
fernandez002219.1.200721.9.2007
Bizon4.2.200721.9.2007
svitlo16.9.200631.8.2007
brienne30.4.200730.8.2007
gourmand22.8.200722.8.200736
Mireček2.3.200729.6.2007
chose6.2.200615.6.2007
MOONKey125.1.200715.5.200723
alfo20.1.200513.5.2007
YDAGOS26.4.200729.4.2007
wachal29.10.200526.4.2007
andrejcab28.4.200525.4.2007
ferino15.3.200724.4.2007
ferri7720.1.200724.4.200726
zyty6.1.200712.4.200729
NitranHA11.2.200711.4.200735
hedi5133.3.20076.4.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín1339:1534
2.B. Bystrica1248:2827
3.Košice1334:2925
4.Poprad1338:2924
5.Zvolen1338:3621
6.Nitra1346:4817
7.N. Zámky1333:3616
8.L. Mikuláš1327:3216
9.Žilina1237:3714
10.SR 201025:4312
11.Detva1316:481
TímZVVPPPPSkóreB
1.Prešov11900246:1827
2.Michalovce11711253:2524
3.Skalica10710242:2323
4.Dubnica11611335:2521
5.Topoľčany11421430:3117
6.Sp.Nová Ves11312540:4813
7.Bratislava10400625:3412
8.N. Zámky B10400625:4812
9.Trnava10200822:386
10.P. Bystrica10200832:546
-Orange 205012215:214
Aktualizované: 15.10.2017 05:52
tímzvvppppskóreb
1.Dukla12921057:3132
2.Nitra12920155:3031
3.Martin12701438:3022
4.Košice12512438:4019
5.L. Mikuláš12511547:5218
6.Slovan12510635:3417
7.B. Bystrica12332433:3517
8.Zvolen12500747:4715
9.Poprad11330535:4315
10.Skalica12302727:3511
11.Žilina11302635:4511
12.Spišská12102918:435
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
tímzvvppppskóreb
1.Dukla141001359:2531
2.Skalica14901450:3228
3.Košice14811455:3727
4.Slovan14721350:3326
5.Nitra14712457:4025
6.L. Mikuláš14712434:3225
7.Poprad14711546:3724
8.Zvolen14621543:4223
9.Púchov14621542:4123
10.Spišská14620555:4422
11.Michalovce14512639:5019
12.B. Bystrica14430742:4418
13.Martin14501841:5116
14.Trnava14311934:5212
15.Žilina14302937:5811
16.Prešov141001320:863
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2318300100-3362
2Jokerit Helsinky181420160-2347
3CSKA Moskva201250361-3146
4Torpedo Nižnij Novgorod221120741-3939
5Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
6Dynamo Moskva239401056-5435
7HK Soči22920758-6235
8Severstal Čerepovec22730848-5831
9HC Dinamo Minsk228101142-4928
10HC Viťaz247101359-6826
11HC Slovan Bratislava235101246-7522
12Spartak Moskva214401251-6221
13Dinamo Riga221201832-738
Aktualizované: 17.10.2017 18:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň201310364-4544
2Avangard Omsk221140764-3841
3Metallurg Magnitogorsk221030666-5739
4Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
5Barys Astana221110867-5437
6Neftěchimik Nižněkamsk211010650-5536
7Red Star Kunlun221010848-5135
8Salavat Julajev Ufa2210101062-5733
9Traktor Čeljabinsk228201042-5530
10Amur Chabarovsk22630949-6128
11HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
12Admiral Vladivostok225201147-6223
13Jugra Chanty-Mansijsk222501241-7519
14Lada Toljatti224101533-5516
Aktualizované: 17.10.2017 18:55
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2318300100-3362
2Jokerit Helsinky181420160-2347
3CSKA Moskva201250361-3146
4Ak Bars Kazaň201310364-4544
5Avangard Omsk221140764-3841
6Metallurg Magnitogorsk221030666-5739
7Torpedo Nižnij Novgorod221120741-3939
8Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
9Barys Astana221110867-5437
10Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
11Neftěchimik Nižněkamsk211010650-5536
12Dynamo Moskva239401056-5435
13Red Star Kunlun221010848-5135
14HK Soči22920758-6235
15Salavat Julajev Ufa2210101062-5733
16Severstal Čerepovec22730848-5831
17Traktor Čeljabinsk228201042-5530
18HC Dinamo Minsk228101142-4928
19Amur Chabarovsk22630949-6128
20HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
21HC Viťaz247101359-6826
22Admiral Vladivostok225201147-6223
23HC Slovan Bratislava235101246-7522
24Spartak Moskva214401251-6221
25Jugra Chanty-Mansijsk222501241-7519
26Lada Toljatti224101533-5516
27Dinamo Riga221201832-738
Aktualizované: 17.10.2017 18:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks82371323244-213109
2Minnesota Wild8242725266-208106
3Anaheim Ducks8240623223-200105
4Edmonton Oilers82371026247-212103
5St. Louis Blues8238829235-21899
6San Jose Sharks8238829221-20199
7Calgary Flames82321333226-22194
8Nashville Predators8235629240-22494
9Winnipeg Jets8233735249-25687
10Los Angeles Kings82251435201-20586
11Dallas Stars8228637223-26279
12Arizona Coyotes82201042197-26070
13Vancouver Canucks82191143182-24369
14Colorado Avalanche8214856166-27848
Aktualizované: 17.10.2017 18:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451019263-182118
2Pittsburgh Penguins82401021282-234111
3Columbus Blue Jackets82391124249-195108
4Montreal Canadiens82331426226-200103
5New York Rangers8240828256-220102
6Ottawa Senators82341028212-21498
7Toronto Maple Leafs8233727251-24295
8Boston Bruins8238631234-21295
9New York Islanders8233829241-24294
10Tampa Bay Lightning82321030234-22794
11Philadelphia Flyers82251433219-23688
12Carolina Hurricanes8228831215-23687
13Florida Panthers82231236210-23781
14Detroit Red Wings82171636207-24479
15Buffalo Sabres8225837201-23778
16New Jersey Devils82181040183-24470
Aktualizované: 17.10.2017 18:55
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.10.2017 18:55

Bleskovky

Plzeň opäť potrestali za nevhodné správanie fanúšikov

Disciplinárna komisia českej najvyššej hokejovej súťaže potrestala pokutou vo výške 10-tisíc českých korún Škodu Plzeň za nevhodné správanie svojich priaznivcov v piatkovom ligovom súboji proti Libercu. "Okrem opakovaných vulgárnych prejavov na adresu rozhodcov, hosťujúceho klubu, hráčov a trénera súpera, šlo tiež o pokrik adresovaný rozhodcovi Renému Hradilovi, ...
pred 2 hod. - TASR

Canadiens definitívne rozviazali kontrakt s veteránom Streitom

Švajčiarsky hokejový veterán Mark Streit a klub NHL Montreal Canadiens sa vzájomne dohodli na rozviazaní kontraktu. Tridsaťdeväťročný obranca sa predtým odmietol hlásiť na farme v AHL, kam ho chceli "Habs" poslať. Informovala o tom stanica TSN.
včera o 21:16 - Michal Bruner / TASR

Las Vegas zaradilo Fleuryho a Marchessaulta na listinu zranených hráčov

Nováčik zámorskej hokejovej NHL Vegas Golden Knights v pondelok zaradil brankára Marca-Andreho Fleuryho a útočníka Jonathana Marchessaulta na listinu zranených hráčov. Fleury sa zranil v noci na sobotu, keď inkasoval úder kolenom do hlavy od útočníka Detroitu Red Wings Anthonyho Manthu. Odvtedy s tímom netrénoval.
včera o 07:58 - / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Výsledky sobotných zápasov najvyššej švajčiarskej hokejovej súťaže: Biel - Kloten 4:2, Langnau - Bern 0:2, Lugano - Davos 4:3, Zürich - Zug 7:3
14.10.2017 22:13 - / TASR

Výsledky fínskej ligy - sobota

Hokejisti Kärpätu Oulu zvíťazili v sobotňajšom domácom stretnutí fínskej ligy nad KalPou Kuopio 3:2. Slovenský brankár Denis Godla sedel iba ako náhradník na striedačke hostí. Liiga - výsledky: Ässät Pori - Hämeenlinna 2:5, Ilves Tampere - Pelicans Lahti 1:4, Kärpät Oulu - KalPa Kuopio 3:2, SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 1:0
14.10.2017 18:56 - / TASR

Linköping - Frölunda 2:3 v sobotňajšom zápase švédskej ligy

Hokejisti Frölundy zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej ligy na ľade Linköpingu 3:2. SHL - výsledky: Skelleftea - Brynäs 1:2, Linköping - Frölunda 2:3, Djurgaarden - Mora 6:0, HV 71 - Färjestad 2:4, Karlskrona - Växjö 1:3
14.10.2017 17:53 - / TASR

Streit sa odmietol hlásiť na farme Montrealu, zvažuje ďalšie možnosti

Švajčiarsky hokejový veterán Mark Streit sa odmietol hlásiť na farme, kam ho chcel poslať jeho klub NHL Montreal Canadiens. Tridsaťdeväťročný obranca sa neuplatnil v prvom tíme "Habs", tí ho vo štvrtok zaradili na waiver listinu, odkiaľ si ho ale nevybral žiadny tím. Ako informovala agentúra AP, Streit bude v nasledujúcich dňoch zvažovať ďalšie možnosti.
14.10.2017 10:36 - Michal Bruner / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Ambri Piotta - Lausanne 2:1 Bern - Zürich 3:4 pp EHC Kloten - Servette Ženeva 1:2 Fribourg - Lugano 1:4 Zug - Biel 3:2 pp.
13.10.2017 22:03 - Michal Bruner / TASR

Výsledky piatkových zápasov nemeckej hokejovej ligy DEL

Adler Mannheim - Iserlohn Roosters 2:5 Bremerhaven - Augsburger Panther 3:4 ERC Ingolstadt - Grizzly Wolfsburg 3:0 Kolín - Düsseldorf 3:2 pp Norimberg Ice Tigers - Krefeld Pinguine 3:2 Straubing Tigers - Mníchov 2:5.
13.10.2017 21:48 - Michal Bruner / TASR

Växjö - Karlskrona 5:0 v piatkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Växjö zvíťazili v piatkovom zápase švédskej ligy nad Karlskronou hladko 5:0.
13.10.2017 21:17 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

19. 10. 2017
Poprad - SR 20 o 17:00
20. 10. 2017
Košice - B. Bystrica o 17:30
Detva - Nitra o 18:00
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

15. 10. 2017
B. BystricaTrenčín
5:2REPORT
PopradKošice
0:1REPORT
NitraŽilina
2:3REPORT
DetvaZvolen
0:5REPORT
L. MikulášN. Zámky
1:3REPORT

Najviac bodov

Anthony LucianiNIT16 bodov
2.Krištof M.NIT16
3.Hohmann C.BBY16
4.Bubela M.BBY14
5.Ölvecký P.TRE14

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT9 gólov
2.Luciani A.NIT8
3.Šišovský P.ZVO7
4.Brittain J.BBY7
5.Bubela M.BBY7

Najlepší brankár

Michal ValentTRE95.83 perc
2.Corbeil M.POP93.54 %
3.Lundström J.KOS93.3 %
4.Lassila T.BBY93.24 %
5.Kováč V.NZA92.92 %
Články SIHPA na HokejPortáli »