Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Košice
3:2
Junosť Minsk
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Žilina
8:2
Strasbourg
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Detva
1:3
Tychy
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Trenčín
1:3
Vsetín
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
4:1
Frýdek-Místek
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Poprad
3:2
Bayeruth Tigers
koniec po predĺžení
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Ovšonka Lukáš Rastislav
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Košice
3:2
1:1, 0:1, 2:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Junosť Minsk
Videli sme ďalšie zaujímavé stretnutie v skupine A, Košice vstúpili do turnaja víťazne. A zvíťazili aj v pomocných samostatných nájazdoch.

Večer nás čaká prvé vystúpenie domácich kamzíkov, ktorí budú hrať proti EHC Bayeruth Tigers. Pokračujeme o 19:00.
10Refresh

FANS HK Nitra (1182)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
buksantoNR21.9.201118.8.2017
vlastoboco25.9.201218.8.201761
karino18.9.201218.8.2017
Slimo4.3.201517.8.201728
dufus6.1.201517.8.2017
ferari5504.7.201717.8.2017
Nitra fanda31.10.201117.8.2017
patua2.5.201316.8.2017
KrebsKandidat12.5.201416.8.2017
antinamor16.3.201015.8.2017
simon678618.3.201115.8.201719
Walldo10.12.201515.8.201731
Ottawa Senators18.12.200715.8.2017
JURINO14.7.201514.8.2017
Jurik27.11.200514.8.2017
scissorbill16.10.201013.8.2017
steevee4.8.200713.8.2017
lubfito1.2.201313.8.201731
JozoNR11.2.200913.8.201729
Yuro8112.1.201712.8.2017
blue-3117.9.200712.8.2017
Sharkyx23.1.200712.8.2017
Mirco226.3.201511.8.201720
Ferrari20.2.200511.8.201733
ohlo1235.11.201611.8.2017
pepe.6721.1.200511.8.201796
miro-nr21.11.201110.8.201743
capone69.6.200810.8.201733
redbullcola18.1.20139.8.201727
DB_920.9.20099.8.2017
mekenzi24.10.20079.8.2017
Chairon8.12.20158.8.201727
trogar2720.9.20118.8.2017
jaja29.1.20057.8.201739
mladywoody19.9.20136.8.201724
Gershi15.2.20156.8.201731
Ludo6723.4.20094.8.2017
SIXINO7.10.20084.8.2017
romanesku1413.10.20133.8.2017
pa3ot23.2.20163.8.2017
Alo19.1.20052.8.201737
NR-Sebastian22.12.201531.7.2017
FP-Tommynko7.6.200631.7.2017
mahekk22.1.200831.7.201723
O.Ď.26.1.201731.7.2017
samajamado15.1.201029.7.201728
Dynamic16.4.201529.7.2017
Benchpress13.9.201228.7.2017
FP-AresNr10.7.200927.7.2017
mirino8816.7.201027.7.2017
STORYoftheYEAR28.6.201726.7.2017
tripol22.2.200824.7.201737
galp17.10.200822.7.2017
ado376.9.201022.7.201734
Es520.4.201721.7.2017
ánry9.1.201419.7.2017
Rebel748.11.201118.7.201724
LukasNR12.2.200716.7.2017
199travis1994.8.201515.7.201725
Ondrej9.2.200513.7.201737
Nrm171.11.201512.7.2017
hello, havarju3.1.201411.7.2017
pepe11715.8.200911.7.201740
poponr26.4.200811.7.2017
Lubosko112.8.201010.7.2017
Grotto17.10.20087.7.2017
Richii4.1.20165.7.2017
vitazoslavlopata2.10.20114.7.201725
Dokto19.5.20174.7.2017
NRfan3.3.20084.7.2017
Lemonik18.1.20113.7.2017
NrTrogarNr19.3.20133.7.2017
sentexx1nr12.8.20153.7.2017
JohnnyNoMoney14.2.20151.7.2017
pifel10.9.200529.6.2017
majco25.5.200825.6.201758
palacinka26.3.201423.6.201726
FacSKA2.1.200819.6.201726
maros666620.2.200519.6.2017
CuCk01.2.201018.6.2017
DominikaKesziova22.3.201617.6.2017
julo19427.12.201015.6.201729
fabbeN6.11.201414.6.2017
maroja15.9.200913.6.2017
bez nicku24.2.200812.6.2017
BlackAngel20.1.201011.6.2017
samot1510.4.201610.6.2017
FifiNR19.3.20102.6.2017
vajconr28.10.20162.6.201730
gallup nr11.12.20071.6.201737
Lubos8522.10.200830.5.2017
FP-fansnitra1220.3.200927.5.2017
nyufi27.11.201527.5.2017
fanda5511.8.200927.5.201731
Sani23.9.200725.5.201728
TurnerSVK15.3.201423.5.2017
bAzO4718.10.201323.5.201722
varholik5.12.201020.5.2017
N-Sebastian-R22.2.201118.5.2017
Tokino3.5.200717.5.201732
chrasto116.5.201717.5.2017
IO-NR22.2.200816.5.201731
luboss8225.5.200816.5.2017
Jakub HK Nitra22.11.201516.5.2017
honza8810.1.201115.5.2017
P243.2.200714.5.201730
errko16.1.200814.5.2017
hees19.4.200614.5.2017
Juro z Nitry16.2.200714.5.201730
Roboi692.4.201114.5.201724
KingOfBlbs16.5.201614.5.2017
FP-ciwko1713.7.200814.5.2017
zajinonr1.5.200513.5.2017
Matjusko15.1.201713.5.2017
jaja1116.12.20129.5.201752
milan363819.10.20108.5.201732
patrzlen16.3.20167.5.2017
ElwisNR20.9.20057.5.2017
tomi8.2.20056.5.2017
SuranskyCorgon22.4.20176.5.2017
tobu21.1.20056.5.2017
paul coffy5.5.20126.5.2017
FP-hilfiger7512.4.20095.5.201741
jardis2119.9.20114.5.201751
jnr7711.4.20143.5.201740
pejo18.10.20121.5.201723
pajac234.9.200530.4.201738
sakalnr14.1.200829.4.2017
Bahno15.4.201728.4.201730
tep29.10.201426.4.201733
petardo1116.4.201326.4.201726
dubo22210.9.200826.4.2017
11slavomir1229.9.201323.4.201739
MARIMR00828.12.201422.4.2017
kamko14110.1.201321.4.201752
guzmoNR7.12.200521.4.2017
Palo_NR16.1.201720.4.201737
solo-125.3.200920.4.201743
Rado12819.4.201720.4.2017
United6.4.201719.4.2017
9490112.4.201719.4.2017
Mišo 0716.10.200719.4.201752
sloniik10.10.200519.4.201736
matus535.6.201017.4.201725
schnek8.6.201017.4.2017
maro41913.9.201216.4.201729
bocellinko10.9.200616.4.2017
karči25.10.201016.4.201764
xN3XTx21.11.201016.4.2017
Ol!ver3.5.200916.4.2017
minoz8.3.201615.4.2017
chcpeter14.1.200815.4.2017
mrio14.4.201714.4.2017
hockey.nitra27.3.201714.4.2017
Dan7811.9.200613.4.2017
Gabou8.3.201312.4.201725
FP-vladis6666628.8.200811.4.201727
Millwall18.1.201511.4.2017
filco200012.4.201210.4.2017
NebudemeTichooo24.3.201710.4.2017
20jano0410.10.20069.4.2017
Qazz25.11.20129.4.2017
Nitrancan198824.11.20129.4.2017
chrobi8.10.20048.4.201739
matej20818.10.20098.4.2017
SchroedingersCat28.11.20147.4.201724
navzdynitricka23.3.20156.4.2017
N1trancan11.2.20175.4.20170
miso_col26.2.20165.4.2017
Titus Gara3.9.20124.4.201730
dafkoNR28.2.20153.4.2017
PeterŠipoš277.8.20162.4.201715
hráčka16.10.20151.4.2017
button10.10.200730.3.2017
vlke2122.1.200827.3.2017
tomas 1719.3.201426.3.2017
baca911.4.200623.3.201721
Erik-Nitra10.9.201521.3.2017
cvok1710.8.201121.3.2017
Kehrmann8.11.200620.3.2017
pribina0110.2.201320.3.201731
s.i.p.o23.11.200919.3.201729
Matejko934.1.201319.3.2017
WTF5.2.201517.3.2017
polachenko11.9.201617.3.2017
Arthur Dent28.10.200816.3.2017
Nechvyhrahokej9.2.201616.3.201724
Luckinno28.5.200915.3.2017
FP-janosik22016.7.200913.3.201726
Dani827.10.201613.3.201724
bedo196011.2.201412.3.2017
bandita17.9.201010.3.201733
N-R-N-R3.1.201610.3.2017
LotorBachraty10.2.20176.3.2017
milo1826.3.20134.3.2017
samo1829.10.20133.3.2017
zoro969.4.20093.3.2017
Spajkings20.10.20103.3.201738
PriBin@3.3.20173.3.201726
Norik16.12.20082.3.2017
suspula11.3.201628.2.201740
Anze1127.2.201727.2.2017
HkNiTrAfAnS30.7.201327.2.201720
anze1930.3.201627.2.2017
mircelino10.11.200826.2.2017
mino5224.11.201326.2.2017
PekyNR6.3.201524.2.201729
Suka20.12.201624.2.2017
Andrej 103.3.201624.2.2017
Roman-u216.11.201123.2.2017
jurci fandí NITRE24.3.201322.2.2017
nitrickaaaa13.12.201622.2.2017
hodormat15.9.201519.2.2017
perdono12.4.201617.2.2017
Nitransky_CORGOŇ14.1.201117.2.201727
objektív31.1.200915.2.2017
Jano529.8.200710.2.201762
NR18.2.20076.2.2017
takurcite28.2.20146.2.2017
Marco9247.1.20174.2.2017
zakusok11.1.20133.2.2017
mojmir677.2.20141.2.201766
Siki8614.11.201231.1.201731
ludogorec9120.8.201330.1.2017
Ricchie19.1.201627.1.2017
wolverine20.10.201527.1.2017
kisam1.8.201327.1.2017
Buben23.12.200527.1.2017
FP-filip9.6.200626.1.2017
maskeeNR10.2.201625.1.2017
Yuro23.10.201623.1.2017
marlyNR7.12.201622.1.2017
Patricio9322.1.201722.1.2017
miko 7517.11.200922.1.201741
trevorenko20.1.201721.1.2017
Nerkio18.4.201621.1.2017
peta211.9.200521.1.201742
lerby10.10.200719.1.201748
emti2511.9.200519.1.2017
janhkn13.1.201714.1.2017
adam sangala31.10.201313.1.201754
Skarbiss8.1.201710.1.2017
NR Apo15.10.201310.1.2017
adamko1239.4.200910.1.201724
martin8817.11.20139.1.2017
makik2229.12.20169.1.2017
narsikf3.3.20127.1.2017
MarcoHKNR11.11.20167.1.201734
krpo2526.4.20084.1.2017
palino_nr3.12.20154.1.2017
julo_m2.1.20173.1.2017
qwert12311.11.20053.1.2017
pleskot50030.12.20132.1.2017
jozoziregu15.7.20141.1.2017
raucina30.12.20161.1.2017
dasa5.8.201630.12.2016
69roman23.5.200828.12.201647
ABBY297.5.200926.12.2016
opold25.3.201326.12.2016
kluvo22.1.201125.12.2016
kope6.1.201223.12.2016
marian12317.10.201421.12.2016
Trogar NR25.1.201419.12.2016
martin18227.4.200817.12.2016
maly_jerro9.9.200916.12.2016
Nitricka2221.2.201612.12.2016
annaslov4.7.201112.12.2016
petula19.12.201212.12.2016
p.duran11.3.20068.12.2016
chekky12.9.20057.12.2016
PettoNR2.2.20146.12.2016
widush23.9.20076.12.201629
Easton196.12.20166.12.2016
Pindulko7.11.20165.12.2016
krásne modré vlasy5.3.20154.12.2016
Nelly10.12.20083.12.2016
Demo913.4.20162.12.201630
Vojto71229.9.201330.11.2016
bylany26.12.201529.11.2016
Sedko NR24.10.200828.11.2016
Nitrancan 116.11.201618.11.2016
horcica2430.9.201118.11.201619
AdamNR3.12.201216.11.2016
robinkonr4.11.200716.11.201640
forzaitalia3.1.201415.11.2016
Iveta Chovancova30.1.200914.11.201638
Dade NR16.12.201310.11.2016
Miroslav Kováčik6.11.20168.11.201638
MIKO749.1.20138.11.2016
timonr4.8.20156.11.201626
Domi4.11.20166.11.201625
oldboys197313.12.20134.11.2016
krofak11.3.20073.11.201637
Lukas16219.1.201429.10.2016
Syky1823.10.201627.10.201633
Boom-Lay27.4.201425.10.2016
ManBearPig28.6.201425.10.201628
58520.7.201523.10.2016
FP-waszo3334.6.200821.10.2016
Blanksteg18.10.201619.10.2016
milos1320.3.201618.10.2016
peto24231.8.201018.10.201624
RomanNR26.11.201216.10.201621
NR-Boy30.9.201615.10.201623
matius99924.9.201112.10.2016
YourNameHere21.3.201210.10.201640
Martina103315.9.20159.10.2016
LucyNR25.9.20157.10.201628
NITRAFAN15.10.20075.10.201638
OriNr5.11.20142.10.2016
Tomino3.5.20152.10.201621
maja15+24.9.201625.9.2016
MiloSpot23.9.201624.9.2016
jan.mazur8.3.201423.9.2016
FP-Chrobi30.3.200620.9.201639
FP-PavelK17.4.201018.9.2016
vozdo7827.4.200816.9.2016
jojo11.2.200515.9.201631
borudo1.6.200912.9.2016
FP-greenhell66631.5.200911.9.201629
elektricka29.7.201511.9.2016
stevo049.9.201610.9.2016
Patricius22.2.20166.9.2016
LukyPuky23.1.20125.9.201625
Sunkafit3.1.20095.9.201630
mato94714.2.201029.8.201626
pome12.10.201329.8.2016
Sergej296.8.201028.8.201624
filip055.3.201327.8.2016
Belzebub25.8.201626.8.2016
marmac nr21.8.201622.8.2016
nitrastrela20.10.201511.8.2016
Chobby6529.7.201610.8.2016
shimon8.1.20116.8.2016
Pau19.1.20145.8.201618
pliššák13.6.201625.7.2016
kannibal2817.10.201421.7.201650
kuzmo38.8.201418.7.2016
Baran22.9.20076.7.2016
Hockeyforever17.11.20156.7.2016
Fiju12.4.201612.6.201632
alic24518.11.201210.6.2016
mako121224.4.20133.6.2016
trogaris15.9.20131.6.2016
Steak724.5.200829.5.201627
Mirik15.12.200826.5.201636
Asgard_NR18.12.200725.5.20166
citron22.5.201622.5.2016
marmik9.12.201522.5.2016
nokia15.10.200722.5.2016
devilsNR9.2.200720.5.201629
Thorin31.12.200720.5.201629
FP-Baran9.4.200618.5.2016
NR_peter3330.11.201517.5.2016
Skarady23.10.201510.5.2016
ABBY3018.1.20079.5.201631
speedy237.9.20057.5.201638
Er1qQ5.3.20133.5.2016
greenhell6661.5.20082.5.201629
Foster16126.9.201228.4.2016
ja2na210.10.200527.4.2016
finky1527.4.201627.4.2016
99sola17.12.201124.4.201654
viliams13.4.201422.4.2016
fakISLAMka21.4.201622.4.2016
Seiman21.1.201121.4.201620
martin gal5.12.200721.4.201639
Price3113.1.200921.4.2016
VivaLaNitra16.12.201221.4.2016
qwer13.2.200719.4.2016
UplakanyZigoBB16.4.201618.4.2016
vascoo6.4.200718.4.2016
Cico9416.4.201316.4.2016
nitraner12.5.201516.4.2016
FAN-DAm14.4.201615.4.2016
HKNitraHK22.3.201513.4.201671
Dedko Bandi11.4.201613.4.2016
Peter16x5.11.201012.4.201645
andy4111.8.20147.4.2016
misiaak1.3.20147.4.2016
Stratovarius1.10.20154.4.2016
24marian21.10.20124.4.2016
marcel155922.9.20123.4.2016
IVANSK6.8.20102.4.2016
adam23.6.20121.4.2016
draply19.9.201230.3.2016
MartinSedlacek00710.4.201429.3.2016
NR6911.8.201520.3.201648
Well30.10.201116.3.2016
NR2715.3.201615.3.2016
Denisa23412.3.201613.3.201623
NRfansNR12.10.201212.3.2016
qwe26.11.201211.3.2016
FrisoNR19.1.201111.3.2016
cigo6661311.3.201611.3.2016
obor21.9.200810.3.2016
Juraj Václav28.2.201610.3.2016
Andrej 2.3.20164.3.2016
slaaavko7.3.20131.3.2016
Silwus29.2.20161.3.2016
Borg20.8.20051.3.2016
vs0523.2.201624.2.2016
Antonius21.2.201621.2.201627
FP-CortexLukas19.7.200819.2.201629
BerryNR26.11.201216.2.201630
Maross NR8.4.200515.2.201635
grimm18.9.20118.2.2016
tonocibiry6.10.20137.2.2016
odpor881.2.20156.2.2016
ara10.2.20154.2.2016
ACNitra1.9.20151.2.2016
Misoo10.2.201431.1.2016
MartinaTina18.10.201527.1.201626
ludvo2122.10.201021.1.2016
adka_nitra6.1.201617.1.2016
katarinka3.1.201116.1.2016
TERVUREN23.9.201211.1.201638
nacomeno20.9.20118.1.201627
jozef8926.12.20158.1.2016
pokladik29.12.20146.1.2016
XoLoX30.10.20126.1.201623
Solli27.3.20146.1.2016
freeway9.12.200528.12.201529
esmik2.10.201126.12.2015
MichalNR2222.11.201522.12.201516
Menežéris11.11.201414.12.2015
Taty22.7.201513.12.2015
rob21045.2.201312.12.201546
chuligan2316.10.201310.12.201535
steevn11.10.200910.12.201540
matjus11.12.20149.12.2015
miro294.9.20079.12.2015
Oriond24.9.201525.11.201518
typert20.7.201524.11.2015
nitrancancan22.11.201522.11.201526
NR_Holúbok20.11.201520.11.2015
dominik5754.3.201520.11.201516
sahoka14.1.200715.11.2015
ja.suro30.8.201315.11.2015
chrenak24.11.201413.11.2015
KrajoNR26.2.201513.11.201531
oboman4.10.201212.11.2015
Abdulláh26.3.201510.11.2015
Roman1027.11.20127.11.201529
adykackov5.9.20157.11.201531
foxer37325.9.20116.11.201534
challenger18.1.20151.11.2015
NR-BEST:D23.10.201524.10.2015
TroGaR77719.10.201519.10.2015
lovenitra16.10.201516.10.2015
spartakus1019.12.201311.10.2015
nitra3324.2.20139.10.2015
tapo33321.10.20068.10.2015
roland1973arpas29.9.20155.10.2015
ciprian11230.9.201530.9.2015
denny514.2.200930.9.2015
Arian241117.10.201327.9.2015
SpaceCoreSK12.11.201427.9.2015
lesko25.4.201426.9.2015
tomas665526.9.201526.9.2015
slimak18.9.201525.9.2015
Noro22.9.201522.9.2015
NrSlave29.3.201520.9.201544
kozmeker30.7.201416.9.201534
jurrko7.2.200515.9.2015
Magdus2228.8.200715.9.201540
šarka6.9.200915.9.201526
DanteNR10.9.201511.9.2015
srekhorn5.3.200711.9.2015
danidede23.10.201227.8.2015
Ema7.2.201514.8.201516
gogo1713.8.201513.8.201525
MMXXII23.12.201412.8.2015
juraj12317.4.201330.7.2015
Holobit26.9.201227.7.2015
gersi25.10.20139.7.2015
ernest2729.9.20135.7.2015
Jago1.1.201530.6.2015
tomasso26.5.201528.5.2015
dominikvz23.7.201127.5.2015
saviola417.4.201426.5.2015
Mallow21.4.201525.5.201532
LukasNitra8815.9.201317.5.2015
vinkel112.9.200612.5.2015
TomiNR9.10.20128.5.201521
FP-ThomasNR29.5.20086.5.2015
Gergej Balázs1.12.20145.5.2015
pavolkamensky1.5.20155.5.2015
juriak15.9.20065.5.2015
mksy2417.4.20091.5.201536
Tomo9126.4.20111.5.201525
eNeR3.2.201430.4.2015
nitrancan2428.10.201422.4.2015
sanchez25.3.200518.4.201539
Luci199.4.201517.4.2015
moly20.1.20158.4.2015
kris.tinka2119.9.20145.4.201517
yano3339.9.20135.4.2015
MBNr30.3.20153.4.2015
Wixen7.3.201531.3.2015
zajacandrej29.2.200829.3.2015
Ypsilon26.3.201528.3.2015
lukinokino29.1.201427.3.201519
ocenoNR19.10.201427.3.2015
marco02617.8.201327.3.2015
NRobo20.3.201526.3.2015
FP-nitrancann13.7.200826.3.201538
erich.m3.11.201125.3.2015
pomenitra27.9.201222.3.201525
manio26.2.200722.3.201542
JakubKazik17.3.201319.3.201517
Sieg25.3.201316.3.2015
DW27.9.201113.3.2015
RomcoNitra26.10.201313.3.2015
Dedoviv4.3.20156.3.2015
Hellguns1.3.20152.3.2015
timoteynr10.12.20142.3.2015
VernyNR2.12.20121.3.2015
emuska2525.2.20151.3.2015
AndreaBudayova16.11.20141.3.2015
luho5559.4.200928.2.2015
laco1238.12.201228.2.2015
NitrickaK2.2.201526.2.2015
mariostav12.1.201318.2.2015
solfa121.11.20148.2.2015
suhajko15.1.20137.2.201536
ricozmok26.1.20142.2.2015
lauriluci871.2.20151.2.2015
ILIAS13.4.201431.1.201548
88nitra8813.4.201427.1.2015
pityo18.1.201525.1.2015
Turkey8.2.200918.1.2015
andrej121218.10.201318.1.2015
Petržlenová vňať26.8.201013.1.201540
NRseboNR22.9.201311.1.2015
nitrikcafan31.10.201410.1.2015
potkancok8.1.20159.1.2015
mikino9330.12.20147.1.2015
nikola_nr24.11.20146.1.2015
bymo2.1.20154.1.2015
liter4428.6.201427.12.201424
canees5.12.201426.12.2014
duri8515.9.201322.12.2014
FP-Sharkyx4.3.200722.12.2014
Henrich1110.12.201416.12.2014
JK779.9.200714.12.201440
MV16.9.200814.12.2014
Triomen8.9.200613.12.2014
ado_nr31.12.201311.12.2014
anjo5.12.201410.12.2014
mašinka6.12.201410.12.2014
Marek132915.1.201210.12.2014
djkelli276.12.20149.12.2014
kathuska1510.8.20139.12.2014
stammer7.3.20138.12.2014
matum1.10.20068.12.2014
lukas.durfina16.12.20134.12.2014
zobaniezrniek18.11.20131.12.2014
Kuzm09.12.20131.12.201423
jarodepes28.4.201130.11.2014
HokejistkaKika24.3.201325.11.201418
NRMatteoNR10.2.201423.11.201421
miro.7613.2.201322.11.201442
iki25.4.201118.11.201425
mici3229.10.201316.11.2014
Daedalus30.9.201114.11.201424
Dostal_Strom_Zasadil_Dom14.7.201012.11.2014
batty0729.11.201111.11.201432
NR-ja19.10.20142.11.2014
samorodak29.1.20141.11.201495
juraj809.11.200726.10.2014
TomasJilly21.3.201319.10.2014
frederik555.3.201316.10.2014
gunaya20.9.201416.10.2014
dusoprivatechef12.9.201412.10.201430
Cugel25.11.200512.10.2014
nitraforever3.10.201410.10.201420
vasikuuu5.5.20129.10.2014
mario7429.3.20061.10.2014
FP-life23.10.200926.9.2014
koldo28.10.201319.9.2014
peterkuca18.9.201419.9.2014
Petusenko1.10.201214.9.201431
heeej25.1.201321.8.2014
Riko125.12.200710.8.201422
Plantaznik27.2.20126.8.2014
FP-d´uri11.7.200920.7.2014
maly775.5.201319.7.2014
Edelweiss28.2.201430.6.2014
Viktor938.3.201323.6.2014
duro-nr30.1.200810.6.2014
Romana.nr28.1.20137.6.2014
gurinka127.4.200722.5.2014
LukoEles9.5.201416.5.2014
IvanBacho5.3.201311.5.2014
stev e3.10.20117.5.201447
jozinec21.2.201329.4.2014
chobby20.4.201428.4.2014
vemnr11.12.200727.4.2014
DenkaNR16.8.201326.4.2014
Sharkyx24.11.200724.4.2014
janči18.3.201023.4.201422
Gabca12.4.201421.4.2014
popradskyfanusik9.2.201421.4.2014
pekarko4.3.201021.4.201439
mato891.5.201019.4.201427
georgewski3.12.201118.4.2014
tomassko.no111.4.201416.4.2014
bibo124.12.200615.4.2014
Depo2229.10.201315.4.2014
Bekyn9.4.201414.4.2014
zoran339.9.200814.4.201444
Cukor-fandí-Nitre11.10.201213.4.2014
bernadic.m8.3.201413.4.2014
RazerwOw2.2.20149.4.201418
nemKO8827.9.20115.4.201420
dadyman7.9.20072.4.2014
Frenky26.9.20082.4.2014
elienka21.1.20072.4.2014
noldi7729.3.201431.3.2014
notorius12319.12.201231.3.2014
Bielo-modrí17.11.201331.3.2014
3Marek91.2.201131.3.201423
AdoNR21.12.201231.3.2014
FlasH1823.3.201330.3.201420
nrcan28.3.201330.3.2014
miso9875.12.201227.3.2014
Averax13.10.201326.3.2014
MarkX345.1.201026.3.201431
Pallermitos2.1.201424.3.2014
ickoHA18.8.201321.3.2014
marcela.mickova27.11.201220.3.2014
dracolich8.3.201416.3.2014
sollo25.11.200713.3.201433
Domini3.11.20139.3.2014
11nitrancan113.3.20138.3.20143
Nitrančan_9512.3.20132.3.2014
PhotoBugel27.10.201326.2.201427
mimo1824.3.201319.2.201494
FP-belolindo10.7.200711.2.201427
9Jano91_NR15.3.201011.2.2014
NR-Ivan-NR29.10.20139.2.201432
dade3.2.20147.2.2014
k420.2.20053.2.201431
lukasko28.9.20083.2.2014
hlava17.1.20142.2.2014
emo1979nr8.10.20131.2.201438
mirdo0000125.1.201430.1.201432
c00l3r29.2.200829.1.2014
bundy26.1.201427.1.2014
Suzi6.3.201327.1.201423
adelajda20.1.201426.1.2014
dt20.11.201226.1.2014
taxis25.3.200625.1.2014
peterpekar23.1.201424.1.2014
tomasa225.1.201423.1.2014
Martin1129.1.201122.1.2014
rony272720.1.201421.1.201430
naconazov2419.10.201319.1.2014
SamNr1.12.201212.1.2014
mlyncek1.12.201012.1.2014
marchelloNR9.1.201312.1.2014
tom291023.12.201011.1.2014
Sqwad10.12.20139.1.2014
RichiPRO29.12.201330.12.2013
nicolas9227.12.201328.12.2013
domco51.5.201121.12.201318
MirkoJirko14.12.201316.12.2013
Tekla21.1.201115.12.2013
marteenxxl5.3.201315.12.201338
poto23.11.201313.12.2013
lordkido10.12.201311.12.2013
rudo14.10.201110.12.2013
conner18.9.200910.12.2013
joyo813.3.20137.12.2013
nicoden13.5.20116.12.201336
denissifel29.11.20134.12.201332
Rijeka13.11.201327.11.2013
Gamma Ray28.9.201224.11.201352
sindolkar24.3.201323.11.2013
MarcoNR18.12.201221.11.2013
Pagac17.11.201320.11.2013
dominita200015.11.201318.11.201317
Maros 720.1.201317.11.2013
florbi16.11.201316.11.2013
toth16313.2.201216.11.201318
Juzek31.3.20099.11.201341
zuzzu1.11.20134.11.2013
MichaelaGajdosikova1.11.20133.11.2013
reset6665.10.20113.11.2013
Filip-96.6.20062.11.2013
bazynkoChr30.4.20132.11.201322
misiouk27.10.20131.11.2013
Sidko11.12.200827.10.201327
mato2425.10.201327.10.2013
ondro228.2.200727.10.2013
DanielNR25.10.201326.10.2013
FP-zubor12.7.200725.10.201347
matuike20.10.201322.10.2013
boberto213.10.201321.10.2013
skodareci27.3.201320.10.2013
MichalNitranObert18.10.201319.10.2013
SUBWOOFER24.1.201019.10.2013
Slivo31.10.200815.10.2013
annamaria8.4.201315.10.201323
Dubajko14.10.201314.10.201324
ady1112.10.201313.10.2013
dancik13.10.201313.10.2013
tino130017.9.201311.10.2013
MatoA19.11.20126.10.2013
miglo3.8.20073.10.201332
martin.vavrica15.2.200929.9.2013
Em16729.9.201329.9.2013
Nitrančan2316.8.201329.9.2013
slavenko6664.9.200926.9.2013
willow25.4.201124.9.2013
FP-dekan23.5.200918.9.201364
FP-kksk10.7.200917.9.2013
HKNRS15.9.201315.9.2013
adriano12112.9.200814.9.2013
Ovi876.9.201313.9.2013
Peter125.9.200513.9.2013
yano...NR 25.3.201010.9.2013
spamnr4.1.20139.9.201330
nojcsi2020.8.201327.8.2013
KN1Fe516.3.201318.8.2013
maroš NR2.1.201216.8.2013
NR4ever8.9.20101.8.2013
raab4225.11.200522.7.2013
slowlyforward10NR13.7.201319.7.2013
dido995.8.201112.7.201317
Matooooo822.11.200911.7.2013
Pernambucano19.9.20128.6.2013
1sandra4830.8.200717.5.201327
žigič8.6.201216.5.2013
FP-dagdo6.4.200616.5.2013
michaela09824.3.201315.5.201318
Duso UK29.4.201115.5.2013
DianaLindemann5.5.201215.5.2013
ali1211313.3.201312.5.2013
Mato[Nitra vyhra!]4.1.20119.5.201319
axe025924.4.20099.5.2013
Malinky26.4.20119.5.201320
MelaniaGyepesova4.5.20137.5.201320
vydrydux29.9.20094.5.2013
pago28.9.20103.5.2013
Tessa9.8.20123.5.201323
Memphis3.5.20133.5.2013
syrecek_11117.3.20101.5.2013
nevim927.11.200820.4.2013
jozko19966.3.20135.4.201320
MattheS NR31.3.20132.4.201326
Technoboy21.12.20112.4.2013
supporter31.3.20131.4.2013
Taybor28.4.20111.4.201330
FP-debil29.7.200731.3.2013
cvergel24.3.201329.3.2013
NIIIITRAAA9.3.201128.3.2013
dramatikz4.3.201327.3.201326
FP-sandra482.3.200824.3.201327
Nitrancan316.3.201324.3.2013
MHKNITRA2619.3.201321.3.2013
alduga3.3.201218.3.201336
dusan9016.3.201317.3.2013
palec140614.3.201317.3.2013
CorgoooňNR14.3.201316.3.2013
Dado32313.3.201314.3.2013
torres045.3.201314.3.2013
prckonr12.3.201313.3.2013
roscoe1830.12.200513.3.2013
fogelko12.3.201313.3.2013
matka14524.2.201311.3.2013
NanoNR10.3.201311.3.2013
partyzannNR10.3.201310.3.2013
Orol 410.9.201010.3.201344
patuska118.3.20139.3.2013
karol2219.1.20139.3.2013
Strecho6.3.20137.3.201321
Yuki4.5.20126.3.2013
noldo7777.9.20126.3.2013
goalie224.3.20135.3.201325
HKNR-Kubo4.3.20135.3.2013
trogar8818.12.20125.3.201323
marco989824.9.20125.3.201326
mato25124.3.20135.3.2013
KuboBlaži11.1.20134.3.2013
olyNR21.2.20134.3.201326
Nitrancanka27.2.20134.3.2013
taxator13.9.20121.3.2013
Stenkie26.9.201224.2.2013
karciba25.1.201324.2.2013
bado11119.12.201223.2.2013
Chrachel1.2.201317.2.201322
MarekFAN392.11.201217.2.201323
Alexa Hovancová28.8.201214.2.2013
listman2.10.200512.2.2013
Barbo14.11.20073.2.2013
Kopaka16.9.201229.1.201346
Kiwi185.3.201127.1.201320
DaDo914.1.201322.1.2013
55ko514.10.201217.1.2013
Japugo8.10.201217.1.2013
Bull-Dog28.10.201011.1.201321
konrad30.12.201211.1.2013
HK NITRA727.9.20108.1.2013
dominoNR15.10.20127.1.2013
janra88.1.20086.1.201328
.Stewko.23.10.20115.1.201318
antihokejista5.2.201127.12.2012
FP-Juro z Nitry11.8.200725.12.2012
FP-Backo5.8.200617.12.201229
Marek Janicek16.9.201116.12.2012
Noel-Miki17.9.201114.12.2012
Domko323228.11.201211.12.2012
FP-spartak26.6.200610.12.201223
kefa29.11.20117.12.201242
litman29.11.201230.11.2012
Nitran9516.10.200928.11.2012
lubos29410.6.201227.11.2012
gurunitra25.11.201226.11.2012
baran5.12.200523.11.2012
Scarface-NR4.2.200723.11.2012
miskofandinitre32119.10.201222.10.2012
rogal230318.9.201221.10.201230
NitraFanso19.10.201221.10.201218
FANS NITRA14.10.201216.10.2012
jurajznitry29.2.201214.10.201235
vajo8812.10.201214.10.2012
deno8NR24.9.201214.10.201224
FP-Rincewind14.7.200612.10.2012
dodo83nr4.8.201111.10.2012
toti8.12.20088.10.201247
PrototypE30.9.20127.10.2012
krpec19.9.20125.10.2012
valo323.11.20101.10.201238
autox28.9.20121.10.2012
N3m028.9.201126.9.2012
sharks886.9.201226.9.2012
judas9.12.200625.9.2012
michaiel199018.3.201223.9.2012
FP-tominko-NOT USED21.7.200723.9.201262
JJJ33321.9.201223.9.2012
LA199921.11.201021.9.2012
balotelli913.9.201220.9.201226
Dodes626.2.200720.9.201238
lukas1213.9.201215.9.2012
Next15.8.201113.9.2012
NeutroN8.2.20068.9.2012
Henry775.9.20126.9.2012
FP-igorius7.4.20064.9.201248
lauko0521.8.20121.9.201228
geronimo11.9.200525.7.2012
mracik26.4.200821.6.2012
girotka12.3.200614.6.2012
Zakky5.5.201211.5.2012
stajkoQ4.5.201210.5.2012
mirco7.3.20125.5.2012
Lenka3.2.20074.5.201231
tominoo378.4.201211.4.2012
hattrick12320.12.20102.4.201230
FP-adko3711.7.200927.3.2012
cucky18.10.200523.3.2012
matusnr9.4.200921.3.2012
renob214.3.200517.3.2012
FANSNITRA1223.11.200817.3.201223
andrej z NR23.3.201014.3.2012
pome nitra3.11.20119.3.2012
kajo2014.2.20124.3.2012
FIFO185.2.201224.2.2012
gombik777116.12.200810.2.2012
FP-marekDiJi6.6.200823.1.201229
JurajzNitry4.1.201222.1.201235
jarovrabec9.11.201120.1.2012
marán25.11.200915.1.2012
Idzinko14.12.201114.1.2012
hknitra.sk16.1.200813.1.2012
pampeliska5.1.20126.1.2012
matejkoNR5.1.20126.1.2012
risso744.12.20113.1.2012
deadkiller2.1.20122.1.2012
adamn16.5.201031.12.201119
NJD6.10.201127.12.2011
sola994.8.201117.12.201154
lukasisko6.1.20099.12.2011
12345678peto27.11.20112.12.2011
noldo7729.11.201129.11.2011
SamcoNr31.1.200928.11.2011
slavia24.10.201026.11.2011
pat22.1.201125.11.201135
agre44or20.1.201122.11.2011
nitrava14.3.201121.11.2011
cevulko217.11.201120.11.201138
poklad412.5.200817.11.2011
1JanVal115.11.201116.11.201129
James T.Kirk14.11.201116.11.2011
stanley7722.9.200815.11.201139
vladik22211.11.201112.11.2011
kksk11.7.200912.11.2011
zajko1032.11.201110.11.2011
g11719.9.20103.11.201124
Dante29.1.200926.10.2011
walkyrie11.10.201114.10.2011
Pegzli6.1.200814.10.201130
majky15923.11.200813.10.2011
jamajicko8.9.201013.10.2011
HC Dynamax Nitra27.9.201113.10.201123
Daduliik5.12.201013.10.2011
Lamitko28.9.201113.10.2011
Ruudinko15.10.200813.10.201133
Kuco2229.4.201113.10.2011
wewo29.1.201113.10.2011
chices5.8.201113.10.2011
adelaidos25.9.200612.10.201128
kaka8118.9.201112.10.2011
maro12.9.200811.10.2011
FP-13.10.200610.10.2011
fono696.9.20109.10.2011
kacoo13.4.20099.10.2011
matus_nr4.10.20118.10.201120
simdzo30.9.20117.10.2011
FP-willow2.8.20097.10.2011
FP-Bruce77716.9.20076.10.2011
dominator21.4.20115.10.201124
lukes2722.10.20114.10.2011
TomasNR5.6.201130.9.2011
cuco_2616.9.201129.9.2011
marsu21.10.200828.9.2011
Seco16.9.201121.9.2011
125rytmus15.7.201117.9.2011
raky7123.8.200916.9.2011
Mysťa25.4.20115.9.2011
looolec12.9.20085.9.2011
Neken15.11.20105.9.2011
steve12.9.20105.9.201147
wooddy21.8.20115.9.201149
Liverpool_fc914.2.20105.9.2011
AllStars106.9.20105.9.201126
Uri10010.10.20104.9.201136
MARKUS_8826.10.20074.9.201127
Bzzz11.11.20103.9.201122
administrator21.8.20112.9.2011
nobody_x2.2.200731.8.2011
harry6611.12.200528.8.2011
zajaaac29.4.201125.8.201129
Andy20.12.200722.8.201120
šárka525.4.201119.8.201126
agly18.10.200516.8.2011
Michael214.8.201114.8.2011
ThomasNR24.4.200813.8.201127
marecek32237.1.201111.8.2011
Andy7511.8.201111.8.2011
zubor4.10.20063.8.2011
skkk6.6.201026.7.2011
Tukydides28.1.20115.7.2011
širo2.11.20086.6.2011
dusan2110.11.20104.6.201134
punks1726.9.20101.6.201120
boss3713.5.201128.5.2011
aripekanikola23.9.200519.5.2011
dodoNR6.3.200713.5.201151
mirko.pivko26.4.20113.5.2011
hapo2774.11.20101.5.201123
Igorius2.11.200528.4.201148
Nynka26.3.201128.4.2011
richard.raczko28.4.201128.4.201118
PIPO 1019.10.200912.4.201152
MartinNR22.1.201124.3.201121
jojendo20.2.20116.3.201129
Pipinka6664.11.20101.3.2011
Volodimir6.12.201028.2.2011
Spilar-Nitra14.1.201120.2.201123
DerienNR22.1.20077.2.2011
Iwet29.1.20114.2.201125
neviem26.11.20074.2.2011
Cortex-Lukas18.11.20071.2.201129
kenny23.11.201031.1.201123
Kapacita29.1.201129.1.201125
HKCORGONI27.12.201029.1.2011
Thimo15.1.201123.1.2011
Mikinator 20.10.201019.1.201127
Mato22416.10.20093.1.2011
Ivaebhoe25315.3.20104.12.2010
Hc Kcero Nitra12.11.200926.11.201018
RobertoNR17.5.200825.11.2010
saman321.1.200718.11.2010
misha15.10.20102.11.2010
88corgon9.9.201029.10.201029
Nitran7714.12.200827.10.201022
marduk26513.10.201024.10.201036
53nitrička5320.10.201022.10.2010
santiago2322.1.201020.10.201034
miro2904.9.20078.10.2010
Maurice Richard Sechny8.1.20107.10.201027
Jojo-1121.4.20055.10.2010
grizly705.10.20084.10.2010
dejvis9.9.201028.9.2010
FP-Backo8811.3.200726.9.201029
domco5-nr4.8.201017.9.201018
10nitradka97.9.201011.9.201033
maryen26.8.20108.9.2010
tarantula10026.2.20104.9.2010
JAMAL3828.4.20084.9.2010
HorčicovýKečup18.8.201018.8.201020
HahaHA17.8.201017.8.201020
FP-rafaello190929.7.20097.8.201027
tommynkouk10.4.200925.7.2010
pipo-nitra26.10.200719.6.201041
najfanteam22.3.20109.6.201029
dunde2915.10.20075.5.2010
Rado9523.12.20095.5.2010
bojovnik_1123.12.20095.5.2010
wolf11011.2.20095.5.2010
minoX4227.4.20085.5.2010
Foxer 37321.3.20105.5.201034
Boss17.10.20074.5.2010
Kisko30.5.20074.5.2010
lachim29921.9.20094.5.201020
DANIELSSON25.10.20083.5.201024
marekDiJi19.9.20083.5.201029
ruzzty252.8.20083.5.201034
debil11.9.20053.5.201037
*Jenny*26.2.20083.5.2010
7crime6.1.200830.4.201028
Kozel19805.8.200823.4.2010
mag29.12.200919.4.2010
akor7.10.20077.4.2010
T&B28.8.20093.4.201029
woywytka NR 2.10.200929.3.2010
emerson7.10.200827.3.2010
Daddo13.5.200524.3.2010
OndroNR22.3.200923.3.201023
adino9818.10.200820.3.2010
:fy:11.1.200917.3.2010
yano NR30.10.20099.3.2010
Kraken3820.1.20088.3.201027
Devil_Works11.8.20074.3.2010
Spak15.3.200930.1.2010
skorpion25.1.200525.1.2010
st. Eagle3.11.200615.1.201028
oskar080nr3.10.20065.1.2010
hitcchi3.5.20082.1.201036
Bačko_NR20.2.200926.12.200929
JUNIOR20.8.200810.12.200924
otaznik13.2.20094.12.2009
Hermiona8420.11.200920.11.2009
niki14.8.20076.11.2009
NitrickaJeNaj18.10.20091.11.2009
9Torres9t31.12.200830.10.2009
NitraFans20.5.200923.10.2009
janci711023.4.200921.10.2009
majky7.1.200517.10.200939
Filipo17.7.200610.10.2009
T & B9.10.200910.10.200929
ivo1718.1.200821.9.200926
nitrickaaa4.10.200821.9.200920
robconr24.4.200919.9.2009
gattuso132730.10.200815.9.2009
BačkoNR17.1.200910.9.2009
fako28.10.20081.9.2009
_Backo_25.7.200928.8.2009
CeleZle5.9.200826.7.2009
david912.9.200810.7.2009
FC Saints6.7.20097.7.200929
martin3331.5.200927.6.2009
st. Shark6.9.200524.6.200931
Rasto_NR5.3.20076.6.2009
kewin23.5.200923.5.2009
v.i.p-0077.9.200813.5.2009
SimonaS.8.5.200910.5.200932
nely27.8.200726.4.2009
Nikush24.4.200924.4.2009
nrmajonr30.12.200712.4.2009
ondro98724.11.200810.4.200923
Buksanto21.9.200830.3.2009
železo15.1.200824.3.200995
Adam-2918.5.200822.3.2009
martin1912.5.200819.3.2009
94ondro949.3.200918.3.200923
mihal9.8.20081.3.2009
KOVI11.1.200821.2.2009
BackoNR16.2.200920.2.200929
Marcel Cigan14.3.200813.2.2009
vovo2.2.200710.2.200924
diaHKANR18.1.20091.2.2009
remian9.1.200931.1.2009
frobisher4.9.200731.1.2009
Nicoden6.5.200829.1.200936
niektoNR9.10.200725.1.2009
JeBačko24.11.200812.1.2009
imro3.9.20085.1.2009
james_7825.11.20084.1.2009
gogo2926.2.20084.1.200939
Ricky8.3.200527.12.2008
MeeYo231.11.200821.12.2008
shaggyNR18.9.200819.12.2008
10mim1125.1.200811.12.2008
Bačko3.8.20085.12.2008
trogár28.2.20075.12.2008
quiksilver.625.11.200825.11.200824
Nr_Kwiki6.9.200829.10.200827
ML49.7.200824.10.2008
Puyol355.10.200821.10.2008
the-redsox24.11.200621.10.2008
Colorado8.10.200517.10.2008
heri4324.5.200815.10.2008
M1RKO21.12.20078.10.2008
HKARDONITRAAA3.10.20084.10.2008
Bubo22213.11.20071.10.2008
Biatch20.11.200730.9.2008
aarek3.2.200830.9.2008
majcoo20.9.200821.9.2008
jaremy19.9.200821.9.200826
majdo91.9.200821.9.200888
NiTRan21.12.200716.9.2008
šachtardoneck2.9.200813.9.2008
Pôjdem31.8.200811.9.2008
Nitricka66612.3.20075.9.200829
swain7.9.20055.9.2008
milos0517.11.20064.9.2008
hockeyka11.2.200727.8.2008
SuperJoe15.5.200825.8.2008
ufo23.1.200513.8.200835
masko_107.4.20087.8.2008
dado17.12.200624.7.200821
bzuco3328.4.20081.7.2008
orxan19.2.200723.6.200834
nico23.3.200820.6.2008
Desolator6663.6.20089.6.2008
krtkorudko11.10.200723.5.200845
godolphin8.5.200820.5.2008
gering maroš11.5.200811.5.2008
milsvo15.2.200611.5.200835
miroslav mudry23.2.20079.5.2008
janicek8.5.20088.5.2008
navzdyNITRA6.2.200723.4.2008
luboXXL16.10.200521.4.2008
Gattuso720.11.200711.4.2008
svišť_SvK8.2.200810.4.200841
1ub017.10.200710.4.2008
zuzu0911.9.20069.4.2008
MarekZ37.9.200726.3.2008
Ondrej12318.11.20076.3.200823
goooooooL27.2.20072.3.2008
Teresss729.2.200829.2.2008
Tinushiq7.2.200828.2.2008
IRBE20.2.200720.2.200824
nitrancan7927.11.200717.2.2008
Thko19.1.200719.1.200824
DenaNR23.9.200719.1.2008
daniel4.8.200518.1.2008
P@tr!ck15.10.200713.1.2008
laddy311.9.200628.12.2007
koki7.9.200723.12.2007
mato12511.10.200621.12.200725
marek3920.11.200720.12.2007
thorin4816.8.200620.12.200729
mortysha4.11.20074.11.2007
mol6119.3.20073.11.2007
matox1631.10.200731.10.2007
ayron115.10.200728.10.2007
nitrancan26.10.200728.10.2007
mnnr121.10.200727.10.2007
pipo11.3.200721.10.2007
andy1234520.11.200519.10.200730
Milan Valabik14.10.200715.10.200738
fernandez002219.1.200721.9.2007
Bizon4.2.200721.9.2007
svitlo16.9.200631.8.2007
brienne30.4.200730.8.2007
gourmand22.8.200722.8.200736
Mireček2.3.200729.6.2007
chose6.2.200615.6.2007
MOONKey125.1.200715.5.200723
alfo20.1.200513.5.2007
YDAGOS26.4.200729.4.2007
wachal29.10.200526.4.2007
andrejcab28.4.200525.4.2007
ferino15.3.200724.4.2007
ferri7720.1.200724.4.200726
zyty6.1.200712.4.200728
NitranHA11.2.200711.4.200735
hedi5133.3.20076.4.2007

drazba

Najčítanejšie články

Bleskovky

Draisaitl sa dohodol na novej zmluve s Edmontonom

Najväčšia nemecká hokejová hviezda v NHL Leon Draisaitl podpísala nový osemročný kontrakt s Edmontonom Oilers. Celkovo si útočník príde na 68 miliónov dolárov, v priemere zarobí ročne osem a pol milióna dolárov. V uplynulej sezóne zaznamenal v 82 zápasoch základnej časti 77 bodov a prekonal rekord medzi nemeckými hokejistami v NHL.
16.8.2017 20:39 - TASR

Gaunce sa dohodol s Vancouverom na novom dvojročnom kontrakte

Kanadský hokejový útočník Brendan Gaunce bude v zámorskej NHL aj naďalej pôsobiť vo Vancouveri. S vedením Canucks sa dohodol na novom dvojročnom kontrakte. Bronzový medailista z MS hráčov do 18 rokov odohral v uplynulej sezóne za "kosatky" 57 stretnutí, na konto si pripísal päť asistencií.
10.8.2017 10:10 - TASR

Olczykovi diagnostikovali rakovinu hrubého čreva

Bývalému hokejovému útočníkovi a koučovi tímov zámorskej NHL Eddiemu Olczykovi diagnostikovali rakovinu hrubého čreva. Ochorenie mu zistili minulý týždeň a správu oznámil lekár jeho bývalého zamestnávateľa Chicaga Blackhawks Michael Terry.
9.8.2017 10:46 - Michal Bruner / TASR

Český útočník Nestrašil na rok do Nižnekamsku

Český hokejový útočník Andrej Nestrašil sa stal novou posilou účastníka Kontinentálnej hokejovej ligy Neftechimik Nižnekamsk. Bývalý hráč Caroliny a Detroitu sa s vedením ruského klubu dohodol na ročnej zmluve.
1.8.2017 20:29 - Michal Bruner / TASR

Beaulieu podpísal dvojročný kontrakt s Buffalom

Kanadský hokejový obranca Nathan Beaulieu podpísal s klubom NHL Buffalo Sabres dvojročný kontrakt v hodnote 2,4 milióna dolárov.
1.8.2017 07:46 - Michal Bruner / TASR

Tréner Tortorella predĺžil s Columbusom až do roku 2019

Hokejový klub zámorskej NHL Columbus Blue Jackets predĺžil o rok zmluvu s hlavným trénerom Johnom Tortorellom. Najlepší kouč profiligy v uplynulej sezóne by tak mal šéfovať striedačke "modrokabátnikov" až do roku 2019. Päťdesiatdeväťročný Tortorella v októbri 2015 nahradil na poste kormidelníka Columbusu Todda Richardsa.
31.7.2017 21:31 - Michal Bruner / TASR

Di Giuseppe predĺžil zmluvu s Carolinou

Vedenie klubu NHL Carolina Hurricanes sa dohodlo s hokejovým útočníkom Philom Di Giuseppem na novej ročnej dvojcestnej zmluve. Tá mu vynesie 725. 000 amerických dolárov na profiligovej úrovni, respektíve 125.USD na úrovni AHL.
28.7.2017 07:51 - Michal Bruner / TASR

Vo veku 75 rokov zomrel bývalý československý reprezentant Ševčík

Vo veku 75 rokov zomrel v sobotu bývalý československý hokejový reprezentant František Ševčík po dlhej chorobe. Hral na piatich majstrovstvách sveta a ZOH 1968 v Grenobli, kde získal olympijská striebro. Ševčík sa v Grenobli dostal aj do All star turnaja.
22.7.2017 17:14 - Michal Bruner / TASR

Parayko sa vyhol arbitráži, so St. Louis podpísal nový kontrakt

Hokejový obranca Colton Parayko sa dohodol so svojím zamestnávateľom St. Louis Blues na novej päťročnej zmluve. Počas tohto obdobia zarobí 27,5 milióna dolárov. Parayko sa tak na poslednú chvíľu vyhol arbitráži.
20.7.2017 19:13 - / TASR

Las Vegas si upísal Leipsica, Reinharta a mladíkov z 1. kola draftu

Nový klub zámorskej NHL Vegas Golden Knights sa cez víkend dohodol na zmluvách s piatimi hokejistami. Útočník Brendan Leipsic a obranca Griffin Reinhart podpísali so "zlatými rytiermi" ako obmedzení voľní hráči dvojročné kontrakty. Leipsic si v priemere zarobí 650.
16.7.2017 08:51 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

ŠTATISTIKY MS 2017

Priamo z MS 2017 v Nemecku a Francúzsku

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

Najviac bodov

Artemi PanarinRUS13 bodov
2.MacKinnon N.CAN12
3.Šipačov V.RUS12
4.Gaudreau J.USA11
5.Kučerov N.RUS11

Najlepší strelec

Stéphane da CostaFRA6 gólov
2.Gaudreau J.USA6
3.Roussel A.FRA6
4.Lee A.USA5
5.Keller C.USA5

Najlepší brankár

Leonardo GenoniSUI94.21 perc
2.Vasilevski A.RUS93.57 %
3.aus den Birken D.GER93.42 %
4.Pickard C.CAN93.18 %
5.Merzlikins E.LAT92.86 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.USA731:1418
2.Rusko735:1017
3.Švédsko729:1316
4.Nemecko720:2311
5.Lotyšsko714:1810
6.Dánsko713:227
7.Slovensko712:284
8.Taliansko76:321
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Kanada732:1019
2.Švajčiarsko722:1415
3.Česko723:1413
4.Fínsko720:2211
5.Francúzsko723:1910
6.Nórsko713:198
7.Bielorusko715:277
8.Slovinsko713:361
Články SIHPA na HokejPortáli »