Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Košice
8:0
L. Mikuláš
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Valach, Orolin — Stanzel, Šoltés
Diváci: -     Píše: Pancurák Lukáš
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Košice
8:0
3:0, 4:0, 1:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
L. Mikuláš
Zápas medzi HC Košice a MHK 32 Liptovský Mikuláš je definitívne na konci. Po 60 minútach sú s výsledkom spokojnejší domáci, tí si vďaka výsledku v pomere 8:0 do tabuľky pripisujú tri body.

Pomer striel v dnešnom zápase: 37:17

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák.
10Refresh

FANS HK Martin (763)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Big Bear9.1.201319.11.2019
Filllo9124.10.201318.11.201933
greendeath16.12.200817.11.201940
Ferike14.9.201117.11.201946
metabo25.2.200816.11.2019
Langenbrunner4.1.200815.11.2019
WINTERisCOMING23.7.201714.11.2019
Hashtag1.6.201614.11.2019
cizmo9318.1.201514.11.201926
patres2411.1.201514.11.201928
buffalo26.9.201513.11.2019
Kristepane21.2.20169.11.2019
Brada26.8.20198.11.2019
agent 00720.2.20098.11.201940
funky.MT11.9.20107.11.201933
SkaboMaestro13.1.20154.11.2019
tibetsky_mnich10.3.20181.11.201929
Turiec11.9.200731.10.2019
newMHCfan27.12.200731.10.201936
JakubKotuc19.2.201929.10.2019
HKMT12.9.201825.10.2019
JA_9825.5.200925.10.2019
matozmt17.7.201524.10.201946
Igor23.2.201923.10.2019
sajdi7.12.200920.10.2019
Peetrik5.10.201118.10.201924
Jabrocký647.9.201017.10.2019
mitiar17.10.200716.10.2019
juLco4.2.200914.10.2019
weslo8.9.201014.10.2019
Kamisnikow14.9.20165.10.2019
eminem212.9.20055.10.2019
riko-mt31.1.201230.9.2019
LUKY4424.3.201030.9.201939
Betarik10.2.201028.9.201930
durec25.10.200626.9.2019
sqider10.2.201025.9.2019
Janzejat20.9.201921.9.2019
eljager22.2.201920.9.2019
Kiko123411.10.201520.9.2019
Maskynko20.9.201920.9.2019
marvel2.8.200619.9.201946
jd1617.10.200616.9.201956
taker22.12.200714.9.201932
peperone23.4.201613.9.2019
Mates106026.1.200812.9.201935
666lukaas31.12.201611.9.201931
Rado711.9.201911.9.201937
GRamoo 27.7.201811.9.2019
tian32812.2.20109.9.2019
Lyautjo17912.7.20197.9.2019
MHCopat1.2.20076.9.201951
Badopepe11.4.20192.9.2019
peter ptak19.8.20131.9.2019
rudolff8.4.201225.8.2019
Pagliuca30.12.200719.8.2019
LeksandIF30.1.201616.8.201932
Martin21318.11.20167.8.2019
pablob2627.5.20085.8.201945
MHC8728.1.200722.7.201932
santtoos20.10.200618.7.201949
mattheu17.10.200712.7.2019
MARTIN_JUH26.2.201611.7.2019
ElbinatorMT13.3.20178.7.2019
mikerg13.11.20052.7.2019
Aasen369.3.201330.6.201925
inekafe26.12.200914.6.201942
keso914.10.20078.6.2019
mafiaPC31.3.201530.5.201940
dusik131328.1.200927.5.201937
tato30.12.200724.5.2019
veremi27.5.200821.5.201939
strane29.10.200621.5.201947
knedlk20.10.201819.5.2019
lou2229.9.200614.5.201933
slovex3023.5.200814.5.201936
Paralen16.2.20199.5.2019
krajo3.11.20061.5.2019
petto8110.1.20131.5.20195
miro_mt29.12.200825.4.2019
JovanyMT1.8.200824.4.2019
NEWman MHC4.10.200919.4.2019
kopec33.8.200519.4.2019
msml22.1.201012.4.2019
ok518.11.200712.4.2019
Strihac31.8.20078.4.2019
Mokion14.5.20127.4.201943
MTfan3.4.20134.4.2019
iceriso18.4.20093.4.2019
Bender Bending Rodriguez28.10.20101.4.2019
chajo6.3.200828.3.2019
tomMHC12.7.201628.3.201926
janyemm13.9.201228.3.2019
MHC198523.10.201117.3.2019
mt-svk16.6.200814.3.2019
lampi9928.4.20136.3.2019
ahoj5556.12.20136.3.2019
clusto1.12.20162.3.2019
Bacho1811.6.20161.3.2019
MHC804.2.20151.3.2019
okorec9.4.20171.3.201932
AlexMT8.1.201726.2.2019
RrIcHiE4.10.201326.2.2019
Hormy6.3.201226.2.2019
Pacho2258.12.201124.2.2019
IBajza16.2.201724.2.2019
Slovak_Stan30.10.201323.2.2019
lesliebarbara23.3.201722.2.2019
eserev30.1.201522.2.2019
clausewits5.3.200922.2.201946
Kladivo3330.4.201822.2.201933
bolto4.9.201021.2.2019
Michal Majer 13.2.201921.2.2019
dominikaMHC9.3.201421.2.201929
fujimoto6.12.201421.2.2019
anthrax21.9.201118.2.2019
Adrumko17.12.20164.2.201931
klinecvoku16.8.20081.2.201939
skejto812.12.201529.1.201934
V.I.P.-MHC3.3.200823.1.201927
tebb15.9.200621.1.201949
yosar2.12.201313.1.20195
77jojko2.11.201011.1.2019
wah0071.8.20076.1.201928
japiee8.12.20136.1.2019
MHCfan228.6.20166.1.201922
Andy6618.1.20135.1.201981
cicero10.9.201024.12.201830
Mayo915.12.200819.12.201831
ivre15.2.200914.12.201842
kelnička14.9.200929.11.2018
martincan999.1.201727.11.2018
FanBP25.11.201422.11.2018
juromt13.2.200722.11.2018
mhomer113.3.200810.11.201855
salut9.12.20075.11.2018
migelMT13.6.20172.11.2018
18hena30.10.20072.11.201831
mega4527.2.20101.11.2018
Neznalechokeja6.9.201615.10.2018
FP-swehola1.10.200623.9.2018
milosko170812.10.201414.9.2018
Mareq11.2.201011.9.2018
MAXX26.1.200715.8.2018
Cr7jepan12.7.201812.7.2018
HohoMT22.12.200714.6.201843
SSnorri18.11.201517.5.201849
cirinko6.9.200715.5.201837
pantre28.9.201427.4.2018
ciro7718.3.201024.4.2018
The Coon14.1.201420.4.2018
mirus30.1.200727.3.2018
fubonaci8.6.201026.3.201836
Martin0911123.1.201422.3.2018
martinsky28.10.201125.2.2018
polok889.5.201517.2.2018
TomasP36.9.201714.2.201822
stavicka6.9.20076.2.2018
russianbear6.5.20165.2.2018
glock25.10.201319.1.2018
stewart7124.4.20134.1.2018
marty22711.1.201529.12.201726
TONDOMT12.1.201211.11.2017
mhc2324.8.201217.10.201734
Jake_916.4.201721.9.2017
VeReN24.2.201219.9.2017
Michal8916.9.201716.9.2017
zabo10005.3.201311.9.2017
mhckuľha17.9.20118.9.2017
deiwy9.9.20085.9.201746
mtmartin18.9.201328.8.2017
depechemode6.9.20107.8.201736
namot16.2.201429.7.201757
Deathless19.3.201723.7.2017
Mirco1225.12.201228.6.201719
lukas392519.3.201525.6.2017
hladacvody22.2.201420.6.2017
spevky9.6.201710.6.201746
DuricekMT19.2.201619.5.2017
ricardo12321.10.201218.5.201749
WR105.6.201217.5.2017
hombres10.3.200811.5.2017
Pedro281.3.20156.5.2017
jj.ericho23.3.20173.5.2017
HOOLIGANS28.12.20061.5.201727
yflap4.6.200627.4.201737
martiner15.2.200924.4.2017
Pgmhc17.4.201718.4.2017
Martincanom navzdy11.9.20169.4.2017
essoclub26.12.20075.4.2017
janci8129.2.20162.4.2017
floxton28.10.201131.3.2017
sajmonkou7.10.200828.3.201728
ATAK96.1.200827.3.2017
FX28.3.201027.3.2017
calinko091.4.201326.3.201728
kocurr22.4.200925.3.201740
ondrej.spv29.9.200624.3.201752
Jio5.3.200923.3.2017
Dubousek27.9.201523.3.2017
stiflerovamáma6.12.200822.3.2017
infko8.1.201122.3.2017
Gusto9026.12.201419.3.2017
88elbo8821.8.201413.3.2017
kwopor18.11.201610.3.2017
mhc man25.9.201210.3.2017
yano6668.9.200710.3.2017
minusko720617.2.20128.3.2017
Zulko mhc12.9.20118.3.2017
Hellena3.3.20097.3.2017
miroslav119.9.20116.3.2017
pei22.3.20083.3.2017
Asgaard17.2.20053.3.201740
Ludko VAN27.2.20171.3.2017
mano123527.1.201726.2.2017
Zuzka9916.10.201417.2.2017
jurajj30.12.201111.2.2017
lukiko10.1.20165.2.2017
Xosse7.9.20105.2.2017
kiler24.10.200626.1.2017
P3TRUS5.9.200622.1.201737
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201723
taurus27.1.201427.12.2016
carol882.7.20085.12.201631
edison6717.11.201622.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
nuda19.10.20056.11.2016
Imriska9.10.201621.10.2016
kovo030813.10.201621.10.2016
maartinMHC13.10.201618.10.2016
Robo19.12.200718.10.201649
rikoorosz6.12.201316.10.2016
kiks1316.11.201414.10.2016
xossee7.9.20109.10.201632
obawa2231.10.20146.10.2016
david241020.9.20132.10.2016
misko1031326.1.201421.9.201621
swehola12.9.201118.9.2016
olap6.9.200718.9.201657
magi19693.9.201615.9.201650
adorakyta128.10.201414.9.201619
toldo612.4.201513.9.2016
mitius13.2.20159.9.2016
moonight19.9.20079.9.201634
Rado26MHC16.9.201331.8.201628
Toolshed11.2.201528.8.2016
jsvk228.11.201420.8.2016
miso-18216.9.20141.8.201630
riko44218.9.200917.6.2016
petronel23.4.200913.6.2016
marekBB113.2.201010.6.2016
mirdza9.1.201519.5.201619
megadeth1.11.201319.4.2016
exec7428.4.201516.4.2016
Dzubo19 15.11.20155.4.2016
fukso929.9.20133.4.2016
ssseno29.12.200723.3.201640
mimo995.12.200626.2.2016
Gulo23.11.201521.2.201629
miruska4425.11.200819.2.201632
stehlo8219.11.201116.2.2016
danny158.1.201630.1.2016
tomooo66618.1.201619.1.2016
antonio1417.10.201518.1.2016
Jerrytaxi17.10.201513.1.2016
ummberto4.1.200812.1.2016
bloomMT30.12.201511.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
dlhyvlado27.8.20097.1.2016
DeeTeeCee27.4.20072.1.2016
pedromt4.10.201230.12.2015
Lithium3.11.201427.12.2015
MISO198421.1.201511.12.2015
BruceSk18.9.20155.12.2015
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201526
OZZY_MHC25.11.200823.11.201529
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
fanúšik MHC30.10.20151.11.2015
Martinista20.10.201521.10.2015
doktore20.4.200920.10.20159
FP-matus9413.7.200917.10.201525
tono2915.12.20068.10.2015
mhcbob10.12.20133.10.2015
MOUNTFIELD3.2.20141.10.2015
buffalo8919.11.201130.9.2015
459927.9.201528.9.2015
lenka_199827.9.201527.9.2015
motyl100018.9.201520.9.2015
ondro559.12.201218.9.201520
Bubej23.1.201210.9.2015
keno10322.4.200731.7.201535
vlastula9.9.201030.6.201535
matej81228.12.201316.6.2015
Mito24.9.20087.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201514
SPRITE814.10.200521.4.2015
Tiskaj10.3.201514.3.201528
MARTINFan28.11.201413.3.2015
amd25.10.20099.3.2015
Strapo4.1.20148.3.2015
vlozka3.9.20074.3.2015
prcino17.11.20084.3.201526
five4218.1.20094.3.201528
MHC Martin fan20.2.20153.3.2015
chris3322.2.201527.2.2015
Bella3816.9.201130.1.201529
nikuska619.12.201411.1.2015
smokhause16.9.20116.1.2015
Floyd21.8.20072.1.2015
ANTIbacko25.11.200831.12.201430
Dominika_MT21.10.201230.12.201423
laura678.12.201428.12.2014
onionac12.10.201428.12.2014
rado6124.10.201419.12.2014
zigy2.12.201410.12.2014
Patko3.2.201410.12.201425
dfy2.12.20145.12.2014
peter249030.11.201430.11.2014
MHC Martin Stehloo28.10.201425.11.2014
zuzula8822.11.201424.11.2014
hojko1.4.200621.11.201419
omg1234522.9.201419.11.2014
gogomt27.4.201214.11.2014
cece0118.5.201012.11.2014
MHCMato24.6.201431.10.201421
kapomt5511.3.200927.9.201429
sevo198330.9.200824.9.201436
acheron10.2.201013.9.201430
MaJes12.9.200610.9.2014
MSavol21.12.20069.9.201428
oynik32118.9.20115.8.2014
BalciCZ29.10.200812.7.201429
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
horska sluzba8.6.201024.5.2014
dorotka10.12.201316.5.2014
slizar1317.9.20089.5.201433
martinko1919.1.201421.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
Mint-Berry Crunch2.3.20142.4.20144
ivinka-mhc2.11.20103.3.2014
Romi_15920.12.20132.3.2014
MHCMartin13.2.20092.2.201425
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
voloda121224.4.200917.1.2014
milankos812.11.20135.1.2014
Filllo5.3.20085.1.2014
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201421
daniel.b6.12.201314.12.2013
asfe4.2.201313.12.201328
peten128.11.201210.12.2013
Kikuš14.10.201229.11.2013
rocker3526.4.200725.11.201326
samop24.11.201317.11.2013
Mato_MHC30.10.201311.11.2013
nieaztakyfanusik3.4.201321.10.2013
Zmot15.9.201316.10.201332
MHCFan12.10.201314.10.2013
elnoni17.9.20134.10.2013
carrom4.9.20084.10.2013
matulko231223.9.201324.9.2013
FP-kuro7.6.200823.9.2013
zajko74715.10.201222.9.2013
tukan toko12.9.201317.9.201321
konray26.3.201113.9.201327
hildo1223.3.20129.9.201327
Atrey6723.10.201211.8.2013
MHC839.8.20086.8.201398
Jakub-MT19.5.201327.5.2013
nixo18.5.201216.5.201329
ivjan14.6.201016.5.2013
jimmy81af14.3.20104.5.2013
zzuzana7523.1.20093.5.201352
KRIZO8828.4.20132.5.2013
domco4014.11.20122.4.2013
tome8917.9.200930.3.2013
mirkomhc7320.11.201229.3.2013
miso131413.2.201327.3.2013
vevericiak13.4.200918.3.201334
Filoo311.3.201314.3.2013
corki17.11.200612.3.201329
sworen21.12.20113.3.2013
UMT29.1.201324.2.201342
alex9998.12.201217.2.2013
sabaton16.11.201213.2.2013
dodo_mt21.10.20111.2.2013
jacobT4.5.201230.1.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
FanaticMHC26.11.201225.1.2013
filip0211119.12.20127.1.2013
weeds29.10.200830.12.2012
zeli1130.10.201222.12.2012
spongi239.12.201219.12.201219
lampard9925.12.200514.12.2012
ickoMT11.11.20119.12.2012
knkp1.12.20127.12.2012
Grinder22.11.201224.11.2012
e_b_b_e15.11.200721.11.201231
fedo76617.1.200920.11.2012
marcellozmt26.9.201219.11.201249
SuloMHC7.10.201218.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
Dedinská sketa12.10.201216.11.2012
krivko113.1.20114.11.2012
lenax720.10.201220.10.2012
mata13134.12.200715.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
pedro811.2.200710.10.201246
Matuzalem MT18.9.20116.10.201229
Bebik19.11.200825.9.2012
Martin-MHC2.12.200823.9.2012
DiGiLOGiC12.9.201219.9.2012
rastik9428.12.201119.9.201225
malick16.1.200915.9.201235
athosmartin12.9.20089.9.2012
Master5.3.200829.8.2012
LenNicol29.8.201229.8.201223
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
pd2914.11.20105.8.201239
cemix23.5.200814.7.2012
Jofo2620.2.201011.7.2012
brama18.1.20091.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
64maros647.2.201013.5.201223
FiloooMHC17.9.201112.5.201233
deluxe2625.2.200810.5.201238
isiala30.12.20075.5.2012
brano220.1.20104.5.2012
kymcokxr19.9.20114.5.2012
tommy029.4.20091.5.2012
VatosLocos11.2.200930.4.201229
jury_mhc5.8.201024.4.2012
rikomhc7.3.201219.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201246
90MHC3.3.20126.3.2012
Zatoemil6.3.20126.3.2012
DanoMt18.10.20106.3.201235
89matisek8923.11.20114.3.201230
pedrosione22.3.20084.3.2012
nyytti2.3.20123.3.2012
bezny prispievatel14.7.20083.3.2012
Dvojicka011.11.201129.2.201231
Zingi_MT23.10.201024.2.201230
vencofanatics20.11.201131.1.2012
p3k136.3.200825.1.2012
sangy23.11.200713.1.201240
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
irko23.10.201130.12.2011
pistik197429.12.201130.12.2011
gazopeter21.12.201121.12.2011
MARTFIELD7.10.201020.12.2011
dady2520.9.201114.12.2011
sipko1006.3.200827.11.2011
plavcik863.10.200827.11.201133
stanley2511.2.200725.11.2011
freemt16.4.200822.11.2011
kudo11230.10.201122.11.201133
bobco11.10.200921.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
marko.sss5.12.201020.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201126
Matusko989.7.201116.11.201139
Martinsky zdroj31.10.201115.11.2011
stasho18.12.20057.11.201132
adam 2318.9.20116.11.201119
bbb13.11.20115.11.201154
TMshooter9.4.20095.11.201125
Kuboo.936.11.20103.11.201122
zdenio5.9.200728.10.201133
terror1814.9.200914.10.2011
mhcjanoslav12.9.201114.10.2011
kukunuk130.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201140
evosonic18.9.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
michnac2227.4.200813.10.2011
monicicinka17.9.201113.10.2011
ricardo171222.9.201112.10.201149
maros2220.9.201111.10.2011
bigmisho23.9.201111.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
mfp2.3.20118.10.201127
oliver753.12.20104.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
pakitoMHC26.10.200729.9.201129
22tommi2216.4.200920.9.2011
spray811.9.201019.9.201140
kornelMT16.2.201017.9.201128
alex70015.9.200816.9.201130
Kubko2197.8.20116.9.2011
MT-RADEC16.9.20106.9.201132
Vojto3330.5.20105.9.2011
zuzanka27068.1.200830.8.201126
rehy99212.8.201130.8.201120
fomat1416.7.201129.8.201144
WOW UPS27.9.201011.8.2011
rbolibrusko14.4.20092.8.201145
Kubis6121.12.201029.7.2011
dante alighieri20.12.201018.7.2011
Lukáš_MHC15.1.201011.7.2011
dominička25.1.20114.7.201129
svk 811.4.200927.6.2011
olovo.pb8.9.200723.6.201127
sportboy634.4.201023.6.201125
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201121
mp2.3.20082.6.201140
Adinoo3.1.201119.5.201126
kopahnoja23.1.201119.5.201149
zalo21.4.200714.5.201134
Autobus8.12.20101.5.2011
small lebowski18.5.20081.5.201140
stano smutny28.4.201130.4.2011
filooo28.8.20095.4.201133
Peter Zemánek4.9.201029.3.201143
Dex10.12.200928.3.2011
patrik skuta10.1.201027.3.201126
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201139
Mr.Bo88119.10.200713.3.201127
B.U.G.12.1.20082.3.201127
Feinbau8.10.201017.2.201142
MatejMT19.9.201011.2.201132
Bart Simpson14.10.20088.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
blink_boy11.9.200525.1.201133
Dominik_M27.7.201014.1.2011
Artemis15.10.20104.1.2011
lukasMHC7.9.200725.12.2010
tomak33326.9.201010.12.201021
R&10016.7.201028.11.201025
hotelmiami6.11.201021.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201022
DENISA19.3.200827.10.2010
Neznama15.7.201015.10.2010
lesfolies10.10.201010.10.201032
obrazek251.12.20068.10.201038
BANKA13.3.20087.10.2010
Nela1931.10.200719.9.201029
mega445.2.200911.9.2010
chuckyrage1.9.200824.8.201032
mb4810.8.201010.8.201027
Snejx4.3.200830.7.2010
horsi6.7.201011.7.201044
I.G. Arthur von Fofot4.2.200919.6.2010
mato 120.11.20072.6.2010
mato 125.11.20071.6.2010
Vojto16.2.200730.5.2010
shaman81.11.20055.5.201031
ado jasek1.5.20095.5.2010
majko MT15.11.20085.5.201032
LAYKA20.1.20084.5.2010
sai31.1.20083.5.201043
M_H_C_Martin11.10.20092.5.2010
Ta-ktoru-netreba-menovat2.4.20102.5.2010
peterj2315.10.200729.4.2010
VojtoMT7.10.200727.4.201032
Fedor Mastič7.9.200826.4.2010
matomt5.3.200826.4.2010
:kiler:5.12.200923.4.2010
MHC 894.3.200823.4.2010
Lakosil12.1.200917.4.201023
tulipanmt13.9.200914.4.2010
petrikMT2.10.200914.4.2010
jarda22.4.20079.4.2010
mattto9125.1.20098.4.2010
BANKA9.12.20098.4.2010
zijempremartin4.4.20107.4.2010
Anton Derer18.11.20076.4.201042
*Maryse*19.3.20105.4.2010
M H C 8324.10.20093.4.201014
lubka-mt19.9.20081.4.2010
carnaby9.2.200729.3.2010
Jerry 471.3.200821.3.2010
elik779.9.200919.3.2010
Ubovidek1.1.200816.3.2010
twister_mt30.6.200915.3.2010
richard pobeha10.4.20094.3.2010
alexandbal31.10.200822.2.201036
Russel8011.2.200720.2.201039
MHCMHC24.1.200916.2.2010
matej0226.1.200912.2.2010
:MTsmile:19.11.200912.2.201014
belousov15.9.20099.2.2010
bohus31.8.20084.2.2010
cica MT6.3.200830.1.2010
bonomt3.3.200923.1.2010
KRAKEN8.1.201019.1.2010
Alex.2619.4.200913.1.201029
janeksk24.8.20079.1.2010
Sp1d3R21.10.200726.12.200932
dede15.1.200823.12.2009
Hary24.1.200723.12.200945
mino-mhc23.10.200910.12.2009
kalo_1725.8.200810.12.2009
Lukáš Říha 9813.10.20089.12.2009
paganini9.10.20087.12.200940
pagannini29.11.20091.12.2009
steveb6.3.200818.11.200954
MathewSS4.1.200815.11.200930
stanleynko13.11.20081.11.2009
niccolo paganini30.10.200931.10.2009
patriot24.8.200828.10.2009
Stanley Marsh12.1.200925.10.2009
arrow4.3.200816.10.2009
stiflerovamáma32.1.200911.10.2009
lukas_MHC20.2.20087.10.2009
kristian874.3.20082.10.200935
xFANSx9.2.200829.9.2009
HOKUS-POKUS18.4.20068.9.2009
Whiteshark19.6.200931.8.2009
mpjarik4.1.200928.8.2009
Abruzzi13.9.200822.8.2009
trepo16.2.200619.8.2009
jumro21.2.200916.8.2009
alex9.2.200915.8.200946
PETER MT9.9.200513.8.2009
aja19863.6.200911.8.2009
miki 269.4.200918.7.2009
minekso19.4.200913.7.2009
mazo28.12.200729.6.2009
samko11222.7.200829.6.2009
matej_9821.3.200925.5.2009
5.min+DKZ11.3.200915.5.2009
johnny221.2.200915.5.200930
STFU29.1.200914.5.2009
noger28.4.200711.5.2009
gonzales10.4.200910.5.2009
MHC_628.12.200725.4.2009
strelec789723.12.200718.4.2009
lilo70610.4.200912.4.2009
Lakosil475.4.20095.4.2009
ajfi28.3.200824.3.2009
zuzu_MHC26.3.200824.3.2009
kubko962516.1.200819.3.2009
NikaMT8.3.20088.3.200930
D.M.777711.10.20087.3.2009
Johatan18.2.20094.3.200931
Robinho231.10.20064.3.2009
tuIipmt2.3.20093.3.2009
Jerzy.Grotowski 22.2.20092.3.200942
Bourdon17.2.20091.3.2009
Ičo20.2.200824.2.2009
plechac3.12.200717.2.2009
cory22.5.200816.2.2009
MhcGo2418.1.200813.2.2009
mc2s13.5.20089.2.2009
agousz24.12.20087.2.2009
alex2923.1.20096.2.2009
1martin13.2.20093.2.2009
MHC2630.7.20082.2.200922
martinčan1.2.200830.1.2009
debo25.1.200925.1.2009
ecc3.9.200825.1.2009
lofas MHC26.1.200824.1.2009
Lordik25815.3.200822.1.200922
spidy1720.1.200819.1.2009
MEGA4226.12.200718.1.2009
Riha_9814.1.200916.1.2009
mažki-z0924.9.200715.1.200934
RRene13.1.200913.1.2009
MartinesMHC13.10.200811.1.2009
dado985.1.20096.1.2009
Facundo_Arana17.12.20082.1.2009
Angliéé11.1.20081.1.2009
Miko41512.3.200822.12.2008
Brano55558.8.200819.12.2008
marvel_junior14.12.200818.12.200821
nolimited27.1.200812.12.2008
kollinko1.9.20087.12.2008
nika-mhc28.11.200828.11.2008
no.limited8.1.200823.11.2008
zuzina01121.2.200716.11.2008
etnies112615.10.20081.11.2008
MHCforever2.10.200814.10.2008
branoo817.9.200812.10.2008
rudo21.1.20083.10.2008
mexo10.12.20073.10.2008
SVK_lamka12.5.200826.9.200831
slovakman21.11.200723.9.200829
tester9.9.200721.9.2008
heďo16.9.200819.9.2008
Snopy530.12.200716.9.2008
Lord Matte11.9.200815.9.2008
Cold Heart8.12.200714.9.2008
BeowulfMT9.9.200710.9.200832
Live6.3.200828.8.2008
mhc martin1.12.200627.8.2008
neonMT13.8.200816.8.2008
chuckyMHC MT6.3.200823.7.2008
Mič Bjukenen22.3.20088.7.200832
adus25.9.200719.6.2008
misiatko3.6.20083.6.2008
misho13.6.20071.6.2008
kennyxxx16.3.200821.5.200825
akinom1119.9.200619.5.2008
Bindi26.11.200616.5.200824
altermann13.12.200712.5.2008
mata_mt8.3.20087.5.2008
Paul Coffey31.10.20077.5.2008
palbarr15.2.20086.5.2008
jaso9625.11.20076.5.200829
ms-lennox14.10.200726.4.2008
brano12.2.200820.4.2008
mates7773.4.20083.4.2008
ANTI SZLH25.2.20082.4.2008
edkofesak16.10.20071.4.2008
mhcééé12.10.200727.3.200829
debo_mhc14.12.200726.3.2008
Filip J. Fry11.1.200825.3.2008
MTBrumik2.3.200825.3.2008
navro17.10.200723.3.200840
turčan8.3.200822.3.200832
delete2.3.200821.3.2008
FILIP J. FRY11.1.200820.3.2008
11MHC1110.3.200813.3.200827
mattee3.3.200813.3.2008
koza18.12.200713.3.2008
dopeMAN4.3.200812.3.2008
chyla0221.2.200811.3.2008
juliano26.11.200710.3.2008
MatoMT28.12.20078.3.2008
janoMHC23.2.20087.3.2008
garrone122.1.20087.3.2008
Brano5329.2.20086.3.200823
MHCjohny6.3.20086.3.2008
Plán B12.10.20076.3.2008
nana_mhc25.1.20081.3.2008
HOKEJISTA24.11.200729.2.2008
johnyMHC17.2.200823.2.2008
doddy29.10.200623.2.2008
bordel983.2.200822.2.2008
59mato9519.2.200820.2.2008
Říha9818.11.200712.2.2008
mhcMARTIN2925.1.20089.2.200841
ShortyMhc12.1.20085.2.2008
Silver Shade1.2.20081.2.2008
MR.BIG DIG HOT CHICK12.12.200723.1.2008
koza - is back4.1.200819.1.2008
izzy14.1.200814.1.2008
Martinčan20.11.200712.1.2008
Folker5.10.200711.1.2008
Miroslav3517.10.200630.12.2007
Theo15.10.200723.12.2007
Mr.cruel4.5.200716.12.2007
Michaelsson24.11.200714.12.2007
brano0619.11.200711.12.2007
mato116.2.200720.11.200739
81podstavek819.9.200716.11.2007
frasto3.11.200713.11.200729
Jarko2.11.20072.11.2007
trueblue30.10.200731.10.2007
mlettrich21.10.200725.10.2007
Vojto19.10.200719.10.2007
kohutmilan20.11.200512.10.2007
Milan Murček24.12.200630.9.200730
kubo8889.9.200723.9.2007
grcos4.10.200622.9.2007
MTice16.4.200718.9.2007
Lihoska22.9.200618.9.2007
maajo7.4.200731.7.200728
Poil5.10.20064.6.2007
patric roy 3330.1.200711.5.200729
MHC28.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 17.11.2019 03:03
TímZSkóreB
1.Slovan2274:4052
2.Košice2268:4642
3.B. Bystrica2055:3441
4.Zvolen2060:4736
5.Trenčín2063:5133
6.Michalovce2151:5433
7.Miškovec2053:4530
8.Detva2157:6127
9.Poprad2051:5526
10.Nitra2050:5526
11.Budapešť2162:8024
12.L. Mikuláš2234:8219
13.N. Zámky2150:7816
TímZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava 2014042103:5346
2.Topoľčany191240366:4444
3.Martin191121577:5938
4.Dubnica191021671:6035
5.Sp.Nová Ves201110876:6935
6.Skalica20822872:6130
7.Žilina208111051:5427
8.Levice217021267:9423
9.P.Bystrica204111452:8415
10.Trnava204011559:9313
11.SR 186000613:370
Aktualizované: 18.11.2019 02:40
nadstavba AZVVPPPPSkóreB
1.Nitra2200010:46
2.B. Bystrica211007:45
3.Poprad2101014:1124
4.Košice2010111:142
5.Zvolen200114:71
6.Dukla200024:100
nadstavba BZVVPPPPSkóreB
1.Žilina220008:46
2.Trnava210105:54
3.Martin210016:43
4.Skalica210014:63
5.Slovan201015:52
6.P. Bystrica200024:80
Aktualizované: 18.11.2019 02:40
TímZVVPPPPSkóreB
1.Košice221721285:3656
2.Nitra241521696:5250
3.Poprad221413476:5047
4.Púchov221414390:4845
5.Trnava221321683:4944
6.Dukla221212773:4940
7.Slovan241131978:6340
8.B. Bystrica221120970:4637
9.Michalovce229011251:7728
10.Martin227221159:7627
11.Spišská225111551:8518
12.Skalica225111539:8018
13.Žilina223111735:9712
14.L. Mikuláš220112030:1080
Aktualizované: 18.11.2019 02:40
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.11.2019 02:27
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 20.11.2019 02:27
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 20.11.2019 02:27
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 20.11.2019 02:27
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 20.11.2019 02:27
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 20.11.2019 02:27

Bleskovky

Frölunda zdolala v odvete osemfinále Färjestads BK 8:2 a postúpila (3)

Bratislava 19. novembra (TASR) – Hráči švédskeho hokejového klubu Frölunda Indians zvíťazili v utorkovej odvete osemfinále play off Ligy majstrov nad Färjestads BK 8:2. Prvý duel síce domáci tím prehral 3:6, no po odvete sa teší z postupu do ďalších bojov. Hradec Králové remizoval v Mannheime 1:1. Prvé meranie síl vyhral český tím 1:0 a tak postúpil do štvrťfinále. osemfinále - odvety: ...
včera o 22:34 - TASR

Davos - Lugano 3:2 vo švajčiarskej lige

Hokejisti Davosu zvíťazili v utorňajšom zápase najvyššej švajčiarskej súťaže na domácom ľade nad Luganom 3:2. NLA - utorok: Davos - Lugano 3:2, Ženeva - Rapperswill 6:2 nyŠvajčiarsko-Hokej-liga-utorok-výsledky
včera o 22:23 - TASR

Frölunda zdolala v odvete osemfinále Färjestads BK 8:2 a postúpila (2)

Bratislava 19. novembra (TASR) – Hráči švédskeho hokejového klubu Frölunda Indians zvíťazili v utorkovej odvete osemfinále play off Ligy majstrov nad Färjestads BK 8:2. Prvý duel síce domáci tím prehral 3:6, no po odvete sa teší z postupu do ďalších bojov. Hradec Králové remizoval v Mannheime 1:1. Prvé meranie síl vyhral český tím 1:0 a tak postúpil do štvrťfinále. osemfinále - odvety: ...
včera o 22:18 - TASR

Frölunda zdolala v odvete osemfinále Färjestads BK 8:2 a postúpila

Hráči švédskeho hokejového klubu Frölunda Indians zvíťazili v utorkovej odvete osemfinále play off Ligy majstrov nad Färjestads BK 8:2. Prvý duel síce domáci tím prehral 3:6, no po odvete sa teší z postupu do ďalších bojov.
včera o 21:00 - TASR

Třinec - Kometa Brno 6:3, v dohrávke 15. kola českej ligy

V dohrávanom stretnutí 15. kola najvyššej českej hokejovej ligy zvíťazili hráči Třinca nad Kometou Brno 6:3. Domácim k plnému bodovému zásahu pomohli gól a dve asistencie slovenského obrancu Martina Gernáta, ďalšie dve asistencie pridal útočník Patrik Hrehorčák.
včera o 20:32 - TASR

New Jersey umiestnilo brankára Schneidera na listinu nechránených hráčov

Vedenie New Jersey Devils umiestnilo brankára Coryho Schneidera na listinu nechránených hráčov. Ak po ňom nesiahne žiaden z ďalších klubov zámorskej hokejovej NHL, poputuje na farmu do Binghamtonu v AHL. Schneider má s "diablami" platný kontrakt do konca sezóny 2021/2022 s ročným platom 6 miliónov dolárov.
včera o 09:17 - TASR

Útočníka Buffala Okposa vyradil z hry otras mozgu

Hokejistom Buffala Sabres nepomôže v najbližších zápasoch NHL útočník Kyle Okposo. Klub potvrdil, že Okposo utrpel otras mozgu, už štvrtý v priebehu necelých dvoch rokov. "Dobu absencie nespresnili," informuje oficiálny portál NHL.
18.11.2019 21:52 - TASR

Hráčmi týždňa sa stali útočníci McDavid, MacKinnon a obranca Yandle

Hráčmi uplynulého týždňa v zámorskej hokejovej NHL sa stali center Edmontonu Oilers Connor McDavid, útočník Colorada Avalanche Nathan MacKinnon a obranca Floridy Panthers Keith Yandle. Informoval o tom oficiálny web súťaže. Najproduktívnejšieho hráča "olejárov" McDavida vyhlásili za prvú hviezdu týždňa, keď v troch zápasoch zaznamenal desať bodov.
18.11.2019 19:54 - TASR

Jurčo dvoma gólmi prispel k triumfu Bakersfieldu

Slovenský hokejista Tomáš Jurčo sa veľkou mierou podieľal na víťazstve Bakersfieldu na ľade Colorada Eagles 3:2 v AHL. Dvadsaťšesťročný útočník strelil v noci na nedeľu dva góly, vrátane víťazného a stal sa prvou hviezdou duelu. Najprv 40. minúte vyrovnal, v úvode tretej tretiny rozhodol víťazstve Condors.
17.11.2019 11:07 - TASR

Daňo asistoval v AHL, jeho Cleveland však prehral v Syracuse

Slovenský hokejista Marko Daňo si pripísal asistenciu v zápase AHL. V noci na nedeľu však jeho Cleveland prehral na ľade Syracuse Crunch 2:4. Daňo prihral na druhý gól hostí. V tejto sezóne má na konte šesť bodov (0+6).
17.11.2019 08:39 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

22. 11. 2019
B. Bystrica - Budapešť o 17:30
Michalovce - Trenčín o 17:30
Košice - Poprad o 17:30
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00
N. Zámky - Nitra o 18:00
Miškovec - Slovan o 18:30

Odohrané zápasy

19. 11. 2019
KošiceL. Mikuláš
8:0REPORT
18. 11. 2019
BudapešťMichalovce
1:3REPORT
17. 11. 2019
SlovanNitra
4:1REPORT
MiškovecKošice
3:1REPORT
L. MikulášDetva
2:3REPORT
TrenčínBudapešť
9:2REPORT

Najviac bodov

Marcel HaščákKOS29 bodov
2.Zigo T.SBA25
3.Abdul J.SBA25
4.Chovan M.KOS24
5.Mikyska J.TRE24

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS19 gólov
2.Sýkora J.DEV13
3.Bonis K.ZVO13
4.Zigo T.SBA13
5.Langkow C.MAC12

Najlepší brankár

Matej TomekTRE94.46 perc
2.Adorján A.MIS94.17 %
3.Beskorowany T.BBY93.93 %
4.Košarišťan A.KOS93.82 %
5.Rajna M.MIS93.58 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
KB Sports