Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
SVK
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

FANS MHC Martin (735)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Big Bear9.1.201323.4.2017
Mareq11.2.201023.4.2017
chajo6.3.200823.4.2017
ElbinatorMT13.3.201722.4.2017
Kristepane21.2.201621.4.2017
Bacho1811.6.201621.4.2017
funky.MT11.9.201020.4.201730
ciro7718.3.201020.4.2017
LUKY4424.3.201020.4.201736
Bender Bending Rodriguez28.10.201020.4.2017
Jake_916.4.201719.4.2017
fujimoto6.12.201419.4.2017
Mates106026.1.200819.4.201732
jd1617.10.200618.4.201754
JovanyMT1.8.200818.4.2017
Pgmhc17.4.201718.4.2017
martinsky28.10.201118.4.2017
Pedro281.3.201517.4.2017
Langenbrunner4.1.200816.4.2017
okorec9.4.201716.4.201730
SSnorri18.11.201515.4.201746
carlosMt18.12.200612.4.201738
matozmt17.7.201511.4.201744
V.I.P.-MHC3.3.200810.4.201724
martincan999.1.20179.4.2017
Martincanom navzdy11.9.20169.4.2017
pantre28.9.20149.4.2017
mafiaPC31.3.20158.4.201738
riko-mt31.1.20128.4.2017
lukas392519.3.20157.4.2017
NEWman MHC4.10.20097.4.2017
The Coon14.1.20147.4.2017
Ferike14.9.20116.4.201744
kelnička14.9.20096.4.2017
jj.ericho23.3.20176.4.2017
Deathless19.3.20176.4.2017
mitiar17.10.20076.4.2017
essoclub26.12.20075.4.2017
strane29.10.20065.4.201744
petto8110.1.20135.4.20173
buffalo26.9.20154.4.2017
bolto4.9.20103.4.2017
santtoos20.10.20063.4.201746
janci8129.2.20162.4.2017
clausewits5.3.20092.4.201743
pokro1.10.20132.4.2017
ricardo12321.10.20121.4.201747
cizmo9318.1.20151.4.201723
floxton28.10.201131.3.2017
Mokion14.5.201231.3.201741
msml22.1.201031.3.2017
Betarik10.2.201030.3.201727
Slovak_Stan30.10.201330.3.2017
lou2229.9.200629.3.201730
Peetrik5.10.201129.3.201721
mirus30.1.200728.3.2017
marvel2.8.200628.3.201744
sajmonkou7.10.200828.3.201726
ATAK96.1.200827.3.2017
FX28.3.201027.3.2017
to je jedno7.4.200827.3.2017
calinko091.4.201326.3.201725
lesliebarbara23.3.201725.3.2017
MHC8728.1.200725.3.201730
kocurr22.4.200925.3.201737
ondrej.spv29.9.200624.3.201750
mtmartin18.9.201324.3.2017
peter ptak19.8.201324.3.2017
Jabrocký647.9.201024.3.2017
Jio5.3.200923.3.2017
Dubousek27.9.201523.3.2017
stiflerovamáma6.12.200822.3.2017
infko8.1.201122.3.2017
MARTIN_JUH26.2.201621.3.2017
Gusto9026.12.201419.3.2017
JA_9825.5.200918.3.2017
Turiec11.9.200718.3.2017
agent 00720.2.200916.3.201738
88elbo8821.8.201413.3.2017
miro_mt29.12.200812.3.2017
kwopor18.11.201610.3.2017
mhc man25.9.201210.3.2017
yano6668.9.200710.3.2017
durec25.10.20069.3.2017
minusko720617.2.20128.3.2017
Zulko mhc12.9.20118.3.2017
Hellena3.3.20097.3.2017
MHCopat1.2.20077.3.201749
slovex3023.5.20086.3.201733
miroslav119.9.20116.3.2017
wah0071.8.20076.3.201725
77jojko2.11.20106.3.2017
666lukaas31.12.20164.3.201728
skejto812.12.20153.3.201731
namot16.2.20143.3.201754
DuricekMT19.2.20163.3.2017
pei22.3.20083.3.2017
Asgaard17.2.20053.3.201737
mhc2324.8.20123.3.201731
mattheu17.10.20072.3.2017
Ludko VAN27.2.20171.3.2017
stavicka6.9.200728.2.2017
mano123527.1.201726.2.2017
jethro1720.10.201425.2.201732
ivre15.2.200924.2.201739
patres2411.1.201520.2.201725
IBajza16.2.201720.2.2017
mt-svk16.6.200818.2.2017
Martin21318.11.201618.2.2017
Zuzka9916.10.201417.2.2017
Aasen369.3.201316.2.201722
martiner15.2.200914.2.2017
VeReN24.2.201214.2.2017
russianbear6.5.201613.2.2017
yosar2.12.201313.2.20173
cirinko6.9.200713.2.201734
MHC804.2.201512.2.2017
jurajj30.12.201111.2.2017
Adrumko17.12.201610.2.201729
juLco4.2.20096.2.201736
AlexMT8.1.20176.2.2017
lukiko10.1.20165.2.2017
Xosse7.9.20105.2.2017
greendeath16.12.20084.2.201738
newMHCfan27.12.20071.2.201734
juromt13.2.200730.1.2017
18hena30.10.200730.1.201728
tian32812.2.201028.1.2017
hladacvody22.2.201427.1.2017
Filllo9124.10.201327.1.2017
kiler24.10.200626.1.2017
P3TRUS5.9.200622.1.201734
SkaboMaestro13.1.201515.1.2017
HOOLIGANS28.12.200615.1.201724
tomMHC12.7.201614.1.201724
anthrax21.9.20115.1.2017
bučkyn10.12.20133.1.2017
Marek17MHC10.9.20151.1.201721
LeksandIF30.1.201630.12.201629
mhckuľha17.9.201128.12.2016
mikerg13.11.200528.12.2016
taurus27.1.201427.12.2016
hombres10.3.200821.12.2016
FanBP25.11.201413.12.2016
dominikaMHC9.3.201411.12.201626
carol882.7.20085.12.201628
janyemm13.9.20121.12.2016
tato30.12.200727.11.2016
dusik131328.1.200925.11.201635
edison6717.11.201622.11.2016
Martin0911123.1.201418.11.2016
mmmhhhccc22.1.201316.11.2016
HohoMT22.12.200716.11.201641
kopec33.8.200513.11.2016
mega4527.2.201013.11.2016
rudolff8.4.201211.11.2016
TONDOMT12.1.20127.11.2016
nuda19.10.20056.11.2016
fubonaci8.6.20106.11.201634
cicero10.9.20104.11.201627
sqider10.2.201028.10.2016
peperone23.4.201621.10.2016
Imriska9.10.201621.10.2016
Hormy6.3.201221.10.2016
kovo030813.10.201621.10.2016
metabo25.2.200820.10.2016
maartinMHC13.10.201618.10.2016
Robo19.12.200718.10.201647
rikoorosz6.12.201316.10.2016
taker22.12.200715.10.201629
kiks1316.11.201414.10.2016
MTfan3.4.201310.10.2016
xossee7.9.20109.10.201629
obawa2231.10.20146.10.2016
david241020.9.20132.10.2016
MHCfan228.6.201625.9.201620
weslo8.9.201022.9.2016
misko1031326.1.201421.9.201619
swehola12.9.201118.9.2016
olap6.9.200718.9.201654
magi19693.9.201615.9.201647
lampi9928.4.201315.9.2016
adorakyta128.10.201414.9.201616
toldo612.4.201513.9.2016
Mirco1225.12.201211.9.201617
mitius13.2.20159.9.2016
moonight19.9.20079.9.201632
Rado26MHC16.9.201331.8.201625
Toolshed11.2.201528.8.2016
Pagliuca30.12.200722.8.2016
jsvk228.11.201420.8.2016
miso-18216.9.20141.8.201627
Hashtag1.6.201620.6.2016
riko44218.9.200917.6.2016
petronel23.4.200913.6.2016
marekBB113.2.201010.6.2016
krajo3.11.20067.6.2016
mirdza9.1.201519.5.201616
RrIcHiE4.10.201310.5.2016
megadeth1.11.201319.4.2016
exec7428.4.201516.4.2016
honorius2.2.20148.4.2016
Dzubo19 15.11.20155.4.2016
fukso929.9.20133.4.2016
klinecvoku16.8.200827.3.201637
ssseno29.12.200723.3.201637
depechemode6.9.201016.3.201633
Pacho2258.12.201127.2.2016
mimo995.12.200626.2.2016
yflap4.6.200625.2.201634
Gulo23.11.201521.2.201627
miruska4425.11.200819.2.201630
stehlo8219.11.201116.2.2016
milosko170812.10.201416.2.2016
danny158.1.201630.1.2016
tomooo66618.1.201619.1.2016
antonio1417.10.201518.1.2016
Strihac31.8.200716.1.2016
Jerrytaxi17.10.201513.1.2016
ummberto4.1.200812.1.2016
bloomMT30.12.201511.1.2016
FP-spelda2.6.200810.1.2016
dlhyvlado27.8.20097.1.2016
DeeTeeCee27.4.20072.1.2016
pedromt4.10.201230.12.2015
Lithium3.11.201427.12.2015
MHC198523.10.201111.12.2015
MISO198421.1.201511.12.2015
BruceSk18.9.20155.12.2015
MHCreznikMARTIN3.4.201329.11.201523
OZZY_MHC25.11.200823.11.201527
mhcmountfieldmartin19.10.201210.11.2015
iceriso18.4.20098.11.2015
fanúšik MHC30.10.20151.11.2015
inekafe26.12.200925.10.201539
Martinista20.10.201521.10.2015
doktore20.4.200920.10.20157
FP-matus9413.7.200917.10.201523
tono2915.12.20068.10.2015
mhcbob10.12.20133.10.2015
MOUNTFIELD3.2.20141.10.2015
buffalo8919.11.201130.9.2015
459927.9.201528.9.2015
lenka_199827.9.201527.9.2015
motyl100018.9.201520.9.2015
ondro559.12.201218.9.201517
salut9.12.200711.9.2015
Bubej23.1.201210.9.2015
ok518.11.20074.8.2015
keno10322.4.200731.7.201533
pablob2627.5.200826.7.201542
Andy6618.1.201320.7.201578
Mayo915.12.20088.7.201528
vlastula9.9.201030.6.201532
matej81228.12.201316.6.2015
Mito24.9.20087.5.2015
lukas luko zaborsky10.12.20142.5.201512
SPRITE814.10.200521.4.2015
Tiskaj10.3.201514.3.201526
MARTINFan28.11.201413.3.2015
amd25.10.20099.3.2015
Strapo4.1.20148.3.2015
vlozka3.9.20074.3.2015
prcino17.11.20084.3.201524
five4218.1.20094.3.201526
MHC Martin fan20.2.20153.3.2015
chris3322.2.201527.2.2015
Bella3816.9.201130.1.201526
nikuska619.12.201411.1.2015
smokhause16.9.20116.1.2015
Floyd21.8.20072.1.2015
ANTIbacko25.11.200831.12.201427
Dominika_MT21.10.201230.12.201421
laura678.12.201428.12.2014
onionac12.10.201428.12.2014
jozefzajko5814.12.201423.12.2014
tebb15.9.200622.12.201446
rado6124.10.201419.12.2014
zigy2.12.201410.12.2014
Patko3.2.201410.12.201423
dfy2.12.20145.12.2014
peter249030.11.201430.11.2014
MHC Martin Stehloo28.10.201425.11.2014
zuzula8822.11.201424.11.2014
hojko1.4.200621.11.201417
stewart7124.4.201320.11.2014
omg1234522.9.201419.11.2014
gogomt27.4.201214.11.2014
cece0118.5.201012.11.2014
MHCMato24.6.201431.10.201419
sajdi7.12.200919.10.2014
kapomt5511.3.200927.9.201426
sevo198330.9.200824.9.201433
eminem212.9.200514.9.2014
acheron10.2.201013.9.201428
MaJes12.9.200610.9.2014
MSavol21.12.20069.9.201426
oynik32118.9.20115.8.2014
BalciCZ29.10.200812.7.201426
vlajkonosič9.7.201212.7.2014
horska sluzba8.6.201024.5.2014
glock25.10.201323.5.2014
dorotka10.12.201316.5.2014
slizar1317.9.20089.5.201430
martinko1919.1.201421.4.2014
Miroslav Matula4.9.201017.4.2014
Mint-Berry Crunch2.3.20142.4.20142
ivinka-mhc2.11.20103.3.2014
Romi_15920.12.20132.3.2014
MHCMartin13.2.20092.2.201423
MHC Martin1236.10.20131.2.2014
voloda121224.4.200917.1.2014
milankos812.11.20135.1.2014
Filllo5.3.20085.1.2014
ZuzankaMHC13.12.20133.1.201418
daniel.b6.12.201314.12.2013
asfe4.2.201313.12.201326
peten128.11.201210.12.2013
Kikuš14.10.201229.11.2013
rocker3526.4.200725.11.201324
samop24.11.201317.11.2013
Mato_MHC30.10.201311.11.2013
nieaztakyfanusik3.4.201321.10.2013
Zmot15.9.201316.10.201330
MHCFan12.10.201314.10.2013
elnoni17.9.20134.10.2013
carrom4.9.20084.10.2013
matulko231223.9.201324.9.2013
FP-kuro7.6.200823.9.2013
zajko74715.10.201222.9.2013
tukan toko12.9.201317.9.201318
konray26.3.201113.9.201324
hildo1223.3.20129.9.201324
Atrey6723.10.201211.8.2013
MHC839.8.20086.8.201396
Jakub-MT19.5.201327.5.2013
nixo18.5.201216.5.201326
ivjan14.6.201016.5.2013
jimmy81af14.3.20104.5.2013
zzuzana7523.1.20093.5.201349
KRIZO8828.4.20132.5.2013
domco4014.11.20122.4.2013
tome8917.9.200930.3.2013
mirkomhc7320.11.201229.3.2013
MAXX26.1.200728.3.2013
miso131413.2.201327.3.2013
vevericiak13.4.200918.3.201332
Filoo311.3.201314.3.2013
corki17.11.200612.3.201327
sworen21.12.20113.3.2013
UMT29.1.201324.2.201340
alex9998.12.201217.2.2013
sabaton16.11.201213.2.2013
dodo_mt21.10.20111.2.2013
jacobT4.5.201230.1.2013
chelsea1413.7.201226.1.2013
tomasMHC13.9.200926.1.2013
FanaticMHC26.11.201225.1.2013
filip0211119.12.20127.1.2013
weeds29.10.200830.12.2012
zeli1130.10.201222.12.2012
spongi239.12.201219.12.201216
lampard9925.12.200514.12.2012
ickoMT11.11.20119.12.2012
knkp1.12.20127.12.2012
Grinder22.11.201224.11.2012
e_b_b_e15.11.200721.11.201229
fedo76617.1.200920.11.2012
marcellozmt26.9.201219.11.201247
SuloMHC7.10.201218.11.2012
kosacka3.10.201018.11.2012
Dedinská sketa12.10.201216.11.2012
krivko113.1.20114.11.2012
lenax720.10.201220.10.2012
mata13134.12.200715.10.2012
alexsennnMHC10.12.201012.10.2012
pedro811.2.200710.10.201244
Matuzalem MT18.9.20116.10.201226
Bebik19.11.200825.9.2012
Martin-MHC2.12.200823.9.2012
DiGiLOGiC12.9.201219.9.2012
rastik9428.12.201119.9.201222
malick16.1.200915.9.201232
athosmartin12.9.20089.9.2012
deiwy9.9.20083.9.201243
Master5.3.200829.8.2012
LenNicol29.8.201229.8.201220
stiflerovamama-FC LIVERPOOL9.9.201022.8.2012
pd2914.11.20105.8.201237
cemix23.5.200814.7.2012
Jofo2620.2.201011.7.2012
brama18.1.20091.6.2012
dusko199317.5.201219.5.2012
64maros647.2.201013.5.201221
FiloooMHC17.9.201112.5.201230
deluxe2625.2.200810.5.201235
isiala30.12.20075.5.2012
brano220.1.20104.5.2012
kymcokxr19.9.20114.5.2012
tommy029.4.20091.5.2012
VatosLocos11.2.200930.4.201227
jury_mhc5.8.201024.4.2012
rikomhc7.3.201219.3.2012
Aurel Nauš22.11.20116.3.201244
90MHC3.3.20126.3.2012
Zatoemil6.3.20126.3.2012
DanoMt18.10.20106.3.201232
89matisek8923.11.20114.3.201227
pedrosione22.3.20084.3.2012
nyytti2.3.20123.3.2012
bezny prispievatel14.7.20083.3.2012
Dvojicka011.11.201129.2.201228
Zingi_MT23.10.201024.2.201227
vencofanatics20.11.201131.1.2012
p3k136.3.200825.1.2012
sangy23.11.200713.1.201237
Afes Fanatics6.10.20114.1.2012
irko23.10.201130.12.2011
pistik197429.12.201130.12.2011
gazopeter21.12.201121.12.2011
MARTFIELD7.10.201020.12.2011
dady2520.9.201114.12.2011
sipko1006.3.200827.11.2011
plavcik863.10.200827.11.201130
stanley2511.2.200725.11.2011
freemt16.4.200822.11.2011
kudo11230.10.201122.11.201130
bobco11.10.200921.11.2011
Domcek7.11.201120.11.2011
marko.sss5.12.201020.11.2011
robotaskar19.11.201119.11.201123
Matusko989.7.201116.11.201137
Martinsky zdroj31.10.201115.11.2011
stasho18.12.20057.11.201130
adam 2318.9.20116.11.201116
bbb13.11.20115.11.201151
TMshooter9.4.20095.11.201123
Kuboo.936.11.20103.11.201120
zdenio5.9.200728.10.201131
terror1814.9.200914.10.2011
mhcjanoslav12.9.201114.10.2011
kukunuk130.9.201114.10.2011
broncko620.12.201013.10.201138
evosonic18.9.201113.10.2011
dandy1925.9.201113.10.2011
michnac2227.4.200813.10.2011
monicicinka17.9.201113.10.2011
ricardo171222.9.201112.10.201147
maros2220.9.201111.10.2011
bigmisho23.9.201111.10.2011
Krutaz23.1.20119.10.2011
mfp2.3.20118.10.201125
oliver753.12.20104.10.2011
hockeymaniak4119.5.20103.10.2011
pakitoMHC26.10.200729.9.201126
22tommi2216.4.200920.9.2011
spray811.9.201019.9.201137
kornelMT16.2.201017.9.201126
alex70015.9.200816.9.201127
Kubko2197.8.20116.9.2011
MT-RADEC16.9.20106.9.201130
FP-swehola1.10.20065.9.2011
veremi27.5.20085.9.201137
Vojto3330.5.20105.9.2011
clavicle26.4.20053.9.201128
zuzanka27068.1.200830.8.201123
rehy99212.8.201130.8.201117
fomat1416.7.201129.8.201141
WOW UPS27.9.201011.8.2011
rbolibrusko14.4.20092.8.201143
Kubis6121.12.201029.7.2011
dante alighieri20.12.201018.7.2011
Lukáš_MHC15.1.201011.7.2011
dominička25.1.20114.7.201126
svk 811.4.200927.6.2011
olovo.pb8.9.200723.6.201125
sportboy634.4.201023.6.201123
Kane Big Red Machine23.1.201117.6.201118
mp2.3.20082.6.201137
Adinoo3.1.201119.5.201124
kopahnoja23.1.201119.5.201146
zalo21.4.200714.5.201131
Autobus8.12.20101.5.2011
small lebowski18.5.20081.5.201137
stano smutny28.4.201130.4.2011
filooo28.8.20095.4.201130
Peter Zemánek4.9.201029.3.201141
Dex10.12.200928.3.2011
patrik skuta10.1.201027.3.201123
the champ is here!!!!30.10.201024.3.201137
Mr.Bo88119.10.200713.3.201124
B.U.G.12.1.20082.3.201125
Feinbau8.10.201017.2.201139
MatejMT19.9.201011.2.201130
Bart Simpson14.10.20088.2.2011
cinque7.1.200831.1.2011
blink_boy11.9.200525.1.201130
Dominik_M27.7.201014.1.2011
Artemis15.10.20104.1.2011
lukasMHC7.9.200725.12.2010
tomak33326.9.201010.12.201018
R&10016.7.201028.11.201022
hotelmiami6.11.201021.11.2010
krupka3317.11.201018.11.201020
DENISA19.3.200827.10.2010
Neznama15.7.201015.10.2010
lesfolies10.10.201010.10.201029
obrazek251.12.20068.10.201035
BANKA13.3.20087.10.2010
Nela1931.10.200719.9.201026
mega445.2.200911.9.2010
chuckyrage1.9.200824.8.201029
mb4810.8.201010.8.201025
Snejx4.3.200830.7.2010
horsi6.7.201011.7.201041
I.G. Arthur von Fofot4.2.200919.6.2010
mato 120.11.20072.6.2010
mato 125.11.20071.6.2010
Vojto16.2.200730.5.2010
shaman81.11.20055.5.201028
ado jasek1.5.20095.5.2010
majko MT15.11.20085.5.201029
LAYKA20.1.20084.5.2010
sai31.1.20083.5.201041
M_H_C_Martin11.10.20092.5.2010
Ta-ktoru-netreba-menovat2.4.20102.5.2010
peterj2315.10.200729.4.2010
VojtoMT7.10.200727.4.201029
Fedor Mastič7.9.200826.4.2010
matomt5.3.200826.4.2010
:kiler:5.12.200923.4.2010
MHC 894.3.200823.4.2010
Lakosil12.1.200917.4.201021
tulipanmt13.9.200914.4.2010
petrikMT2.10.200914.4.2010
jarda22.4.20079.4.2010
mattto9125.1.20098.4.2010
BANKA9.12.20098.4.2010
zijempremartin4.4.20107.4.2010
Anton Derer18.11.20076.4.201039
*Maryse*19.3.20105.4.2010
M H C 8324.10.20093.4.201012
lubka-mt19.9.20081.4.2010
carnaby9.2.200729.3.2010
Jerry 471.3.200821.3.2010
elik779.9.200919.3.2010
Ubovidek1.1.200816.3.2010
twister_mt30.6.200915.3.2010
richard pobeha10.4.20094.3.2010
alexandbal31.10.200822.2.201033
Russel8011.2.200720.2.201037
MHCMHC24.1.200916.2.2010
matej0226.1.200912.2.2010
:MTsmile:19.11.200912.2.201012
belousov15.9.20099.2.2010
bohus31.8.20084.2.2010
cica MT6.3.200830.1.2010
bonomt3.3.200923.1.2010
KRAKEN8.1.201019.1.2010
Alex.2619.4.200913.1.201027
janeksk24.8.20079.1.2010
Sp1d3R21.10.200726.12.200930
dede15.1.200823.12.2009
Hary24.1.200723.12.200942
mino-mhc23.10.200910.12.2009
kalo_1725.8.200810.12.2009
Lukáš Říha 9813.10.20089.12.2009
paganini9.10.20087.12.200938
pagannini29.11.20091.12.2009
steveb6.3.200818.11.200952
MathewSS4.1.200815.11.200927
stanleynko13.11.20081.11.2009
niccolo paganini30.10.200931.10.2009
patriot24.8.200828.10.2009
Stanley Marsh12.1.200925.10.2009
arrow4.3.200816.10.2009
stiflerovamáma32.1.200911.10.2009
lukas_MHC20.2.20087.10.2009
kristian874.3.20082.10.200932
xFANSx9.2.200829.9.2009
HOKUS-POKUS18.4.20068.9.2009
Whiteshark19.6.200931.8.2009
mpjarik4.1.200928.8.2009
Abruzzi13.9.200822.8.2009
trepo16.2.200619.8.2009
jumro21.2.200916.8.2009
alex9.2.200915.8.200943
PETER MT9.9.200513.8.2009
aja19863.6.200911.8.2009
miki 269.4.200918.7.2009
minekso19.4.200913.7.2009
mazo28.12.200729.6.2009
samko11222.7.200829.6.2009
matej_9821.3.200925.5.2009
5.min+DKZ11.3.200915.5.2009
johnny221.2.200915.5.200927
STFU29.1.200914.5.2009
noger28.4.200711.5.2009
gonzales10.4.200910.5.2009
MHC_628.12.200725.4.2009
strelec789723.12.200718.4.2009
lilo70610.4.200912.4.2009
Lakosil475.4.20095.4.2009
ajfi28.3.200824.3.2009
zuzu_MHC26.3.200824.3.2009
kubko962516.1.200819.3.2009
NikaMT8.3.20088.3.200927
D.M.777711.10.20087.3.2009
Johatan18.2.20094.3.200928
Robinho231.10.20064.3.2009
tuIipmt2.3.20093.3.2009
Jerzy.Grotowski 22.2.20092.3.200939
Bourdon17.2.20091.3.2009
Ičo20.2.200824.2.2009
plechac3.12.200717.2.2009
cory22.5.200816.2.2009
MhcGo2418.1.200813.2.2009
mc2s13.5.20089.2.2009
agousz24.12.20087.2.2009
alex2923.1.20096.2.2009
1martin13.2.20093.2.2009
MHC2630.7.20082.2.200920
martinčan1.2.200830.1.2009
debo25.1.200925.1.2009
ecc3.9.200825.1.2009
lofas MHC26.1.200824.1.2009
Lordik25815.3.200822.1.200920
spidy1720.1.200819.1.2009
MEGA4226.12.200718.1.2009
Riha_9814.1.200916.1.2009
mažki-z0924.9.200715.1.200931
RRene13.1.200913.1.2009
MartinesMHC13.10.200811.1.2009
dado985.1.20096.1.2009
Facundo_Arana17.12.20082.1.2009
Angliéé11.1.20081.1.2009
Miko41512.3.200822.12.2008
Brano55558.8.200819.12.2008
marvel_junior14.12.200818.12.200818
nolimited27.1.200812.12.2008
kollinko1.9.20087.12.2008
nika-mhc28.11.200828.11.2008
no.limited8.1.200823.11.2008
zuzina01121.2.200716.11.2008
etnies112615.10.20081.11.2008
MHCforever2.10.200814.10.2008
branoo817.9.200812.10.2008
rudo21.1.20083.10.2008
mexo10.12.20073.10.2008
SVK_lamka12.5.200826.9.200829
slovakman21.11.200723.9.200827
tester9.9.200721.9.2008
heďo16.9.200819.9.2008
Snopy530.12.200716.9.2008
Lord Matte11.9.200815.9.2008
Cold Heart8.12.200714.9.2008
BeowulfMT9.9.200710.9.200830
Live6.3.200828.8.2008
mhc martin1.12.200627.8.2008
neonMT13.8.200816.8.2008
chuckyMHC MT6.3.200823.7.2008
Mič Bjukenen22.3.20088.7.200830
adus25.9.200719.6.2008
misiatko3.6.20083.6.2008
misho13.6.20071.6.2008
kennyxxx16.3.200821.5.200823
akinom1119.9.200619.5.2008
Bindi26.11.200616.5.200821
altermann13.12.200712.5.2008
mata_mt8.3.20087.5.2008
Paul Coffey31.10.20077.5.2008
palbarr15.2.20086.5.2008
jaso9625.11.20076.5.200826
ms-lennox14.10.200726.4.2008
brano12.2.200820.4.2008
mates7773.4.20083.4.2008
ANTI SZLH25.2.20082.4.2008
edkofesak16.10.20071.4.2008
mhcééé12.10.200727.3.200826
debo_mhc14.12.200726.3.2008
Filip J. Fry11.1.200825.3.2008
MTBrumik2.3.200825.3.2008
navro17.10.200723.3.200837
turčan8.3.200822.3.200830
delete2.3.200821.3.2008
FILIP J. FRY11.1.200820.3.2008
11MHC1110.3.200813.3.200824
mattee3.3.200813.3.2008
koza18.12.200713.3.2008
dopeMAN4.3.200812.3.2008
chyla0221.2.200811.3.2008
juliano26.11.200710.3.2008
MatoMT28.12.20078.3.2008
janoMHC23.2.20087.3.2008
garrone122.1.20087.3.2008
Brano5329.2.20086.3.200820
MHCjohny6.3.20086.3.2008
Plán B12.10.20076.3.2008
nana_mhc25.1.20081.3.2008
HOKEJISTA24.11.200729.2.2008
johnyMHC17.2.200823.2.2008
doddy29.10.200623.2.2008
bordel983.2.200822.2.2008
59mato9519.2.200820.2.2008
Říha9818.11.200712.2.2008
mhcMARTIN2925.1.20089.2.200838
ShortyMhc12.1.20085.2.2008
Silver Shade1.2.20081.2.2008
MR.BIG DIG HOT CHICK12.12.200723.1.2008
koza - is back4.1.200819.1.2008
izzy14.1.200814.1.2008
Martinčan20.11.200712.1.2008
Folker5.10.200711.1.2008
Miroslav3517.10.200630.12.2007
Theo15.10.200723.12.2007
Mr.cruel4.5.200716.12.2007
Michaelsson24.11.200714.12.2007
brano0619.11.200711.12.2007
mato116.2.200720.11.200736
81podstavek819.9.200716.11.2007
frasto3.11.200713.11.200726
Jarko2.11.20072.11.2007
trueblue30.10.200731.10.2007
mlettrich21.10.200725.10.2007
Vojto19.10.200719.10.2007
kohutmilan20.11.200512.10.2007
Milan Murček24.12.200630.9.200727
kubo8889.9.200723.9.2007
grcos4.10.200622.9.2007
MTice16.4.200718.9.2007
Lihoska22.9.200618.9.2007
maajo7.4.200731.7.200726
Poil5.10.20064.6.2007
patric roy 3330.1.200711.5.200727
MHC28.2.200729.3.2007

drazba
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Európska Univerzitná Hokejová Liga
Tím Z Skóre B
1. B. Bystrica 56 191:120 119
2. Nitra 56 196:154 112
3. Košice 56 186:121 107
4. Žilina 56 175:158 90
5. Zvolen 56 163:174 84
6. Martin 56 141:166 75
7. Poprad 56 153:167 75
8. N. Zámky 56 146:154 74
9. Trenčín 56 140:164 72
10. L. Mikuláš 56 138:189 56
11. SR 20 20 20:82 6
TímZSkóreB
1.L. Mikuláš1241:2627
2.Trenčín1235:2722
3.Detva1232:2918
4.Skalica1222:485
TímZVVpPpPSkóreB
1. Prešov000000:00
2. Detva000000:00
3. Michalovce000000:00
4. Skalica00000 0:00
5. Topoľčany000000:00
6. Sp.Nová Ves000000:00
7. Trnava000000:00
8. Pov.Bystrica000000:00
9. Dubnica000000:00
10. Humenné000000:00
11. Bratislava000000:00
12. Orange 20000000:00
Aktualizované: 23.4.2017 05:45
nadstavba A
tímzvvppppskóreb
1.Dukla201410581:5344
2.Slovensko 18201030759:5036
3.Nitra20903863:6230
4.Poprad20803960:7327
5.Slovan206201256:6522
6.Banská Bystrica205221171:8721
--------
nadstavba B
tímzvvppppskóreb
1.Zvolen2415324105:6053
2.Žilina2416017104:7649
3.Skalica221322591:6945
4.Košice2410301188:8736
5.Liptovský Mikuláš248031375:9727
6.Spišská Nová Ves246221476:10724
7.Topoľčany224001857:10012
Aktualizované: 23.4.2017 05:44
tímzvvppppskóreb
1.Trnava4431427218-115103
2.Poprad4431319174-96100
3.Dukla4429438199-10398
4.Zvolen44282212180-13090
5.Martin44244016143-12480
6.Nitra44212615133-10473
7.Žilina44193517132-12968
8.Slovan44158219147-15963
9.Košice44171818122-12161
10.Michalovce44180224158-17756
11.Spišská Nová Ves44142325125-16149
12.Liptovský Mikuláš44106721113-14649
13.Skalica44122624117-16846
14.Banská Bystrica44114425115-16845
15.Prešov4497424107-17545
16.Ružinov4474132101-20830
Aktualizované: 23.4.2017 05:45
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Dinamo Moskva60291016164-111112
4Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
5HC Dinamo Minsk60271019171-150105
6Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
7HC Viťaz6026722162-15897
8Jokerit Helsinky6023619149-16593
9HK Soči6024727139-14588
10HC Slovan Bratislava6022726144-16685
11Severstal Čerepovec6018527133-16374
12Medveščak Záhřeb6019433138-18669
13Spartak Moskva6018333125-16866
14Dinamo Riga60111034116-15858
Aktualizované: 24.4.2017 01:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
2Avangard Omsk6030819156-127109
3Ak Bars Kazaň6029918155-127109
4Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
5Barys Astana6025626151-16790
6Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
7Admiral Vladivostok6024325147-15386
8HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
9Red Star Kunlun6024429139-14483
10Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
11Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
12Amur Chabarovsk6020529110-13076
13Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
14Lada Togliatti6016532146-18065
15Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 24.4.2017 01:46
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
4Dinamo Moskva60291016164-111112
5Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
6Avangard Omsk6030819156-127109
7Ak Bars Kazaň6029918155-127109
8HC Dinamo Minsk60271019171-150105
9Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
10Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
11HC Viťaz6026722162-15897
12Jokerit Helsinky6023619149-16593
13Barys Astana6025626151-16790
14Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
15HK Soči6024727139-14588
16Admiral Vladivostok6024325147-15386
17HC Slovan Bratislava6022726144-16685
18HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
19Red Star Kunlun6024429139-14483
20Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
21Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
22Amur Chabarovsk6020529110-13076
23Severstal Čerepovec6018527133-16374
24Medveščak Záhřeb6019433138-18669
25Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
26Spartak Moskva6018333125-16866
27Lada Togliatti6016532146-18065
28Dinamo Riga60111034116-15858
29Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 24.4.2017 01:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks82371323244-213109
2Minnesota Wild8242725266-208106
3Anaheim Ducks8240623223-200105
4Edmonton Oilers82371026247-212103
5San Jose Sharks8238829221-20199
6St. Louis Blues8238829235-21899
7Nashville Predators8235629240-22494
8Calgary Flames82321333226-22194
9Winnipeg Jets8233735249-25687
10Los Angeles Kings82251435201-20586
11Dallas Stars8228637223-26279
12Arizona Coyotes82201042197-26070
13Vancouver Canucks82191143182-24369
14Colorado Avalanche8214856166-27848
Aktualizované: 24.4.2017 01:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451019263-182118
2Pittsburgh Penguins82401021282-234111
3Columbus Blue Jackets82391124249-195108
4Montreal Canadiens82331426226-200103
5New York Rangers8240828256-220102
6Ottawa Senators82341028212-21498
7Boston Bruins8238631234-21295
8Toronto Maple Leafs8233727251-24295
9Tampa Bay Lightning82321030234-22794
10New York Islanders8233829241-24294
11Philadelphia Flyers82251433219-23688
12Carolina Hurricanes8228831215-23687
13Florida Panthers82231236210-23781
14Detroit Red Wings82171636207-24479
15Buffalo Sabres8225837201-23778
16New Jersey Devils82181040183-24470
Aktualizované: 24.4.2017 01:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 24.4.2017 01:46

Play-Off Tipsport Ligy

Finále

1:4

Najčítanejšie články

Bleskovky

Hurricanes predĺžili kontrakt s obrancom Dahlbeckom

Klub zámorskej NHL Carolina Hurricanes a švédsky obranca Klas Dahlbeck sa dohodli na predĺžení spolupráce o ďalší rok. Dvadsaťpäťročný hokejista podpísal v piatok s "hurikánmi" nový ročný kontrakt na 850-tisíc dolárov. Informovala o tom agentúra AP. Dahlbeck, ktorého si klub z Raleigh stiahol vlani v októbri z listiny nechránených hráčov, nazbieral v tejto sezóne dva góly a štyri asistencie v 43 zápasoch základnej časti.
22.4.2017 08:56 - TASR

New Jersey podpísalo nováčikovský kontrakt s Rusom Dyblenkom

Klub zámorskej hokejovej NHL New Jersey Devils podpísal dvojročný nováčikovský kontrakt s ruským obrancom Jaroslavom Dyblenkom. Vo štvrtok o tom informoval generálny manažér Ray Shero. Dvadsaťtriročný Dyblenko strávil uplynulých päť sezón v KHL, kde obliekal dresy Atlantu Mytišči a Spartaka Moskva. V 180 dueloch zaznamenal dvanásť gólov a 27 asistencií. V piatich zápasoch play off nebodoval.
20.4.2017 18:59 - TASR

Brynäs – HV 71 3:2 pp vo finále play off švédskej ligy

Výsledok druhého stretnutia finále play off švédskej hokejovej ligy: výsledok: Brynäs – HV 71 3:2 pp /stav série 1:1/
18.4.2017 21:44 - TASR

Tappara Tampere – KalPa Kuopio 2:3 vo finále play off fínskej ligy

V prvom zápase finále play off fínskej hokejovej ligy zvíťazili hráči Kuopia na ľade Tappary Tampere 3:2. výsledok: Tappara Tampere – KalPa Kuopio 2:3
18.4.2017 20:13 - TASR

Columbus prišiel do konca play off o obrancu Werenskiho

Hokejovému klubu Columbus Blue Jackets nepomôže do konca play off zámorskej NHL obranca Zach Werenski. Pre 19-ročného zadáka sa predčasne skončila sezóna pre zlomeninu lícnej kosti. Werenski nedohral pre zranenie tretie stretnutie 1. kola play off proti Pittsburghu Penguins.
17.4.2017 19:04 - TASR

Mníchov obhájil titul

Hokejisti EHC Red Bull Mníchov obhájili majstrovský titul v najvyššej nemeckej súťaži DEL. V piatom finálovom stretnutí zvíťazili nad Grizzlys Wolfsburg 4:0 a celú sériu vyhrali 4:1 na zápasy. Rovnakého súpera zdolali aj pred rokom (4:0 v sérii), keď získali historický prvý titul.
17.4.2017 17:40 - TASR

Útočník Columbusu Calvert dostal trest na jeden zápas

Útočník zámorského hokejového klubu NHL Columbus Blue Jackets Matt Calvert dostal trest na jeden zápas za zákrok na útočníka Pittsburghu Penguins Toma Kühnhackla v druhom zápase štvrťfinále play off Východnej konferencie. Frustrovaný Calvert v poslednej minúte duelu už za rozhodnutého stavu kroščekoval nič netušiaceho Kühnhackla tak, že o jeho rameno zlomil svoju hokejku.
16.4.2017 10:28 - Michal Bruner / TASR

Bern - Zug 6:1 v piatom zápase finále play off švajčiarskej ligy

Výsledok sobotňajšieho piateho zápasu finále play off najvyššej švajčiarskej hokejovej súťaže: Bern - Zug 6:1 /stav série 3:2/
15.4.2017 22:35 - Michal Bruner / TASR

EHC Mníchov - Grizzlys Wolfsburg 1:2 v treťom finále nemeckej ligy

Hokejisti Grizzlys Wolfsburg vyhrali v treťom finále nemeckej DEL na ľade EHC Mníchov 2:1 a v sérii znížili na 1:2. 1. finálový zápas: EHC Mníchov - Grizzlys Wolfsburg 1:2 /stav série: 2:1/
13.4.2017 22:16 - / TASR

Jyväskylä zdolala Kuopio a vynútila si siedme semifinále

Hokejisti JYP Jyväskylä vyhrali v šiestom dueli semifinále play off fínskej Liigy nad tímom KalPa Kuopio 4:2 a vyrovnali stav série na 3:3. O postupujúcom tak rozhodne až siedmy duel. Slovenský útočník Michel Miklík v domácom drese nebodoval, za hostí sedel brankár Denis Godla len na striedačke. Prvým finalistom sa v stredu stala Tappara Tampere.
13.4.2017 20:06 - / TASR

Archív krátkych správ »
PE-MO Trans banner
Články SIHPA na HokejPortáli »

Baráž 2016/17

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

11. 04. 2017
SkalicaL. Mikuláš
6:7REPORT
TrenčínDetva
4:0REPORT

Tipsport liga 2016/17

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

22. 04. 2017
B. BystricaNitra
6:2REPORT
20. 04. 2017
NitraB. Bystrica
1:2REPORT
19. 04. 2017
NitraB. Bystrica
2:3REPORT
16. 04. 2017
B. BystricaNitra
3:4REPORT
15. 04. 2017
B. BystricaNitra
4:1REPORT

Tipsport Liga 2016/2017 2016/2017

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS61 bodov
2.Hovorka M.ZIL60
3.Maione M.BBY57
4.Slovák M.NIT54
5.Hickmott J.BBY53

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS29 gólov
2.Slovák M.NIT26
3.Konečný R.ZIL24
4.Hovorka M.ZIL23
5.Klhůfek P.ZVO23

Najlepší brankár

Lars VoldenTRE93.77 perc
2.Halo J.NIT93.64 %
3.Lawson N.BBY93.63 %
4.Mikoláš M.ZIL92.94 %
5.Bacashihua J.BBY92.87 %