Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HokejPortal
podcast
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Lotyšsko
2:0
Slovensko 18
39:00 - 2. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Shrubok, Tscherrig – Badyl, Obwegeser.
Diváci: -     Píše: Harčár Ivan
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Lotyšsko
2:0
0:0, -:-, -:-
2. tretina
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Slovensko 18
Prebieha posledná minúta druhej tretiny.
10Refresh

FANS HKM Zvolen (624)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Hrobar12.9.201421.4.2019
nerorome18.4.200921.4.2019
HKMZvolenHKM27.6.201621.4.2019
12345318.3.201219.4.2019
sliacan30.1.201519.4.2019
Mat HKM11.3.201919.4.2019
orefice17.3.201219.4.201936
KováčanZV9.3.201816.4.2019
Yoda_215.4.201316.4.2019
vzdy.na.statie28.2.201316.4.2019
ZVMarekHKM28.10.201415.4.2019
pinto100018.6.201115.4.2019
Foam of Waterfall12.11.201514.4.2019
MatoZV16.2.200714.4.2019
CanadiensHockey12.6.201714.4.2019
ErikHKM16.12.201514.4.201931
wengi_2718.11.200714.4.2019
rajmok1721.8.201514.4.2019
TWOPS15.3.201014.4.201945
Dzunkes16.2.201713.4.2019
matrin29.8.200712.4.201930
Robar23.3.201710.4.201929
HKMman26.3.20097.4.201927
martinko8884.1.20187.4.2019
ladzo27.10.20115.4.2019
matell1572.4.20125.4.201933
Zubo2729.7.20095.4.2019
andrado-zv8.1.20085.4.2019
nyytymaki19.7.20055.4.2019
HKMpelemele14.3.20123.4.2019
hkmmanZV16.9.20111.4.2019
petino124.5.20121.4.201932
mircoo7.9.200729.3.2019
Labakuk12.3.201328.3.2019
adept26.10.201227.3.201934
apa23.10.201027.3.2019
Altsohl00715.2.201126.3.2019
3nk21.3.201026.3.2019
MartinZV9.10.201123.3.2019
danino17.10.201823.3.2019
hkmzv9521.1.201320.3.2019
bryndzajeliek2.12.201719.3.2019
trjud24.4.200716.3.201941
Segment429.2.201815.3.2019
e@gl323.12.200913.3.201926
lol zv6.3.201113.3.201930
Suchár21.1.201613.3.201945
batifo22.10.201711.3.2019
Sifonides16.1.200911.3.2019
snowgoons13.3.201210.3.2019
Tomas103.4.20169.3.201928
kaiser27.1.20098.3.201944
bunda čavo1.4.20188.3.2019
Lokomotiv1.11.20148.3.2019
rasťoZv7.11.20065.3.201945
OhavLAX14.6.20175.3.201929
zvolencan125.1.20093.3.2019
sedo26.3.200827.2.2019
absinth_zv26.4.200724.2.201929
paaali14.12.200822.2.201916
HKmZVMirec2.10.201822.2.2019
julius.kresan17.9.201116.2.2019
sallem4.4.200715.2.2019
dufoq313.2.201914.2.2019
JohnyPlayer23.3.201712.2.2019
fantasykilla4.2.200711.2.201939
luboszv29.12.200911.2.2019
luptaki3.1.200910.2.2019
zubo24.9.20089.2.201932
koho230.12.20069.2.201946
Didier20.1.20089.2.2019
Tome201027.9.20118.2.201935
Fido25.3.20134.2.201937
Mirecbb4.3.20154.2.201945
bryndziarka8737126.10.20143.2.201924
pysta11121.4.20093.2.2019
SrdceZV15.1.201831.1.2019
dodohkm24.11.200831.1.201936
Peterhkm16.2.201627.1.2019
Bloodywolf28.1.201824.1.2019
harakara4.3.201324.1.201927
LAUDEO22.11.201523.1.201943
Joshua29.10.200921.1.2019
HKm12.1.200720.1.2019
RHZV21.9.201120.1.2019
GZA21.12.201818.1.2019
Johny11.6.200818.1.2019
mitko1622.2.201318.1.201923
pablo14.10.201316.1.2019
bruno55423.11.201415.1.2019
AMSTAFF ZV12.1.201915.1.201950
dody33_zv14.12.201212.1.2019
Pronger14.10.201212.1.2019
Athotis16.3.200812.1.201939
kolacik4.5.20138.1.2019
nelovZmKH26.11.20128.1.2019
Doly256.1.20188.1.2019
Venum3327.3.20167.1.2019
24portnoy2429.1.20086.1.2019
vladimski17.10.20105.1.201945
kolja1713.10.20173.1.2019
aladino14.1.20081.1.201942
marco3215.7.201130.12.201835
HKM99401.5.201823.12.2018
Kubko18.1.200821.12.2018
starosta9.10.201721.12.2018
Karim2312.9.201110.12.201836
HkmDetva3.1.20182.12.2018
Nutrik18.5.20181.12.2018
PatrikĽupták1.5.201829.11.201816
ajwen7721.1.201623.11.2018
hiugo4.5.201218.11.2018
RytierZV16.11.201817.11.201837
trevor17.9.200816.11.2018
tom81527.10.201016.11.201829
bloodywerewolf9.1.201314.11.2018
authorZV24.8.20103.11.201835
BryndziarzBA26.10.201830.10.2018
borussia5.10.201726.10.2018
Osto21.11.200725.10.201829
Pyro21.2.201623.10.20183
16lubo896.2.201517.10.2018
Johny375.3.201117.10.201824
AntiquumOrVetusSolium13.10.201814.10.2018
vlado.1989l2.9.201012.10.201829
matej777114.10.20149.10.2018
Peter Lauro11.9.20157.10.201823
valsodar11.8.20143.10.201845
HKM6923.10.20162.10.2018
bmilan11.9.20091.10.2018
Juliuskresan16.9.201230.9.201825
Tyroller21.1.200730.9.2018
hugovonvarel11.9.201621.9.2018
Smolko19.9.201819.9.2018
DonTon812.3.201519.9.2018
DuboZV30.9.201219.9.201835
onofloch24.8.201810.9.2018
taksatunga13.1.20116.9.201836
jakub20042.10.20144.9.2018
Bubo Fí15.10.200722.8.2018
helmut6001.3.200919.8.201826
bastoni9.8.20189.8.2018
Tomo8ZV3.2.201330.7.201820
tylerdurden12.11.200924.7.2018
Nechtasilasprevadza8.9.201619.7.201840
vlado014.11.201213.7.2018
molniak13.7.20124.7.2018
rudomodry15.10.201212.6.2018
whatever11.12.20152.6.2018
lubomir211.5.201314.5.2018
c3jo7.7.20097.5.2018
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
Micvrb21.11.201119.4.2018
AaronEkblad14.4.201512.4.2018
sklepmistr27.12.201210.4.2018
Land_Warrior27.2.20117.4.2018
loris29.10.20123.4.201825
gomco17.1.200631.3.2018
navzdyhkm27.3.201827.3.2018
lestat216.9.201626.3.2018
ivo111330.9.200819.3.2018
ZVhkm8727.12.201716.3.2018
abakuk29.5.200811.3.201868
OMG16.11.20164.3.2018
joey191.9.200828.2.201836
rudko5.5.201116.2.2018
heti00716.9.20115.2.201836
camby515.1.20094.2.2018
Raskerzv6.1.201831.1.2018
RKmayor10.12.201319.1.201840
Peterzv11.2.201512.1.2018
feshak25.9.20117.1.2018
moni8.9.20074.1.2018
Huncút21.6.201322.12.201728
owyla18.11.201210.12.2017
Slovoman14.6.201723.10.2017
bobozv16.1.201321.10.2017
playerzv818.10.201718.10.2017
zvboy27.1.20139.10.2017
Pustyhrad11.6.201726.9.2017
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
skipler21.11.201217.9.2017
MsDivine28.3.201717.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201733
HKM_ZV_OSTRIC6.1.20115.8.201728
michalidesZV20.9.201510.7.2017
same336.10.20127.7.2017
JO 33 ZV26.4.201723.6.2017
berbatof30.4.201012.6.2017
Senn24.9.20103.6.201724
Dusko1124.7.201620.5.2017
erikakollarova16.12.201610.5.2017
anti6.1.201218.4.2017
VladoK1327.11.201211.4.201735
Lojzo2513.10.201330.3.2017
komar11.12.201123.3.2017
vikuskaz4.5.201523.3.201717
raptor71124.3.200922.3.201743
Miso282623.6.201512.3.2017
Pupkonč29.12.201126.2.201727
FP-dufo19.10.200719.1.2017
AjJaSomHKM11.10.20156.1.2017
Pepe Lopez5.9.20054.1.2017
feri6921.12.20093.1.2017
dobre uz26.9.201211.12.2016
FP-diego092.8.200722.11.201633
ironmajo9.9.200510.11.2016
benitto9.1.200828.10.2016
Gafor21.10.201626.10.2016
sorcerer26.1.200714.10.201642
ivoSliac5.5.20145.10.2016
Miso31569112528.9.20161.10.201634
sandra2124.9.201625.9.2016
hollywood7.2.201023.9.2016
stavinoha11.4.201322.9.2016
Niki_20_0626.11.201217.9.2016
zvtop21.9.200812.9.2016
luxoZV4.10.20129.9.2016
Ostric2330.11.200830.8.201629
JakubSamuel107.8.201024.8.201627
Undercastle7.8.20169.8.2016
mtzz4.7.200814.6.201655
Áčko12.2.20152.6.2016
Blacky1027.2.20095.5.2016
zuzkaZ3.12.20129.4.201626
miricok22.10.20145.4.2016
dominikadona31.1.201417.3.2016
Delije-Zv20.9.20113.3.2016
RobinoZV28.2.201121.2.2016
pjoter25.11.201421.2.2016
Zvolencan7724.9.20115.2.2016
HKMnavždy12.10.20145.2.2016
matthyass20.2.200731.1.2016
Lukas100922.10.201130.1.2016
kuwabaru9.1.201522.1.201631
stanca9936.1.20166.1.201642
HKMfan3312.8.20143.1.2016
sweetlex225.12.201526.12.2015
roto27.2.201117.12.201536
rodak-bystrican-srdcom-zvolencan14.12.201514.12.2015
HKMsim-7813.12.201514.12.2015
P-Cash4.8.20088.12.2015
majo837.9.201030.11.201522
jozef sasik6.3.200929.11.201545
kaktus8.3.200714.11.201539
Samuelll16.10.201516.10.2015
Merunko19.8.201316.10.201529
majkazv4.10.20155.10.2015
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201541
pepek0925.12.200720.9.2015
villi5616.9.201127.8.201563
paysant2.10.200825.6.2015
nido23.9.201125.6.2015
romanko25621.1.20134.5.2015
murray311.8.201129.4.2015
viktort117.8.201329.3.2015
GreenManofCanucks1.6.201429.3.2015
Dodindel17912.3.201517.3.2015
koston225.4.200812.3.2015
corry31.12.201011.3.2015
ZV-man16.11.20099.3.201528
cherry9259.10.20115.3.2015
tomaszh25.10.201117.2.2015
Merunik2.2.201511.2.201529
pindoZV23.11.20144.2.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Vikčuška12.9.201425.1.201519
weeden14.8.201316.1.2015
ivka26.9.200811.1.2015
ZVOLEN-canka5.1.20078.1.2015
minkohkm26.9.200920.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201434
FP-Honza_9929.8.20079.12.2014
H@H@28.10.20098.12.201426
Splex21.10.201125.11.2014
Dudka29.8.201328.10.2014
gucci10023.9.201124.10.201438
samko555511.10.20119.10.201417
zahuba25.11.20118.10.2014
Zvolenjenaj19.9.201421.9.2014
ragi795.12.200616.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201433
papundekel22.1.201312.9.2014
patrik090112.1.20135.8.2014
lporuk12.5.201417.6.2014
not4me11.1.20089.6.2014
remix-treme26.1.20107.6.201432
robiiinko23.9.20133.6.2014
Slavo911.10.200916.5.2014
fandik1.2.201314.5.2014
exi2487.10.201214.5.201426
tata170121.11.200811.5.2014
maros.lukac1.9.201311.5.201426
kuto22219.2.20084.5.201429
kajka1522.10.201330.4.2014
perun6.12.201114.4.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201439
zambus11.6.201028.3.201467
FP-piol296.6.200824.3.2014
Delava-343.1.20149.3.2014
iiccoo120.9.20119.3.2014
vladose124.3.20139.3.201424
misa28126.1.20148.3.2014
HKM Zvolenčan8.10.20117.3.2014
Saandra3622.1.20144.3.2014
drobček-zv31.3.201328.2.201437
juius niederland30.12.200727.2.2014
lavidaloca9.2.201420.2.2014
mexes224.4.201319.2.2014
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
marco77467.1.20142.2.201428
Sefinko25.1.201427.1.2014
mikoch24.1.201426.1.2014
chrt11321.11.200522.1.2014
bubniakz22.9.201114.1.2014
pripad10.9.200813.1.2014
HKM Zvolen1236.2.201312.1.201423
vrtko30.10.20075.1.201430
Precept2.10.201326.12.2013
Nika14324.11.201310.12.2013
mavicko22.4.20088.12.201337
Bryndziarka1.11.20128.12.2013
exitus3.2.20137.12.2013
Kudlo2.12.20071.12.2013
Hkm Zvolen :)5.10.201314.10.201332
Joshko15095.3.201313.10.201324
Mato2114.8.20139.10.2013
jjjddd29.3.20094.10.2013
Prokop16.11.20124.10.2013
Ohav28.8.201320.9.2013
pavel199015.9.201316.9.2013
Rayiner14.10.201115.9.201322
PsychoHockey9.3.201115.9.2013
bryndzovesalonky12.3.201311.9.2013
Matis_HKM18.9.20087.9.201330
Sisik23.8.201326.8.2013
samco123017.9.201019.8.201327
Maťo ZV4.3.201110.8.201332
slato4.9.201030.7.201325
kiler11027.12.200525.6.201337
cocoa_tea14.5.201315.5.2013
vieroslav29.3.201313.5.2013
tomasbub18.12.20076.5.2013
Adrisa9.3.20086.5.2013
bts_zv12.3.20134.5.2013
petrisorka2528.7.20123.5.201320
pavelruzinsky3.5.20133.5.2013
patres866.10.20102.5.201333
MatresZV6.10.20121.5.2013
lordpatrik22.3.201325.4.2013
ando21.4.201324.4.2013
Dusan1076.3.201317.4.2013
zubro11.3.200715.4.2013
monika8912.4.201315.4.2013
Milo.1812.4.201313.4.2013
Jojiss8.4.201311.4.2013
mimozv10.3.201311.4.201337
powerbank29.3.201310.4.2013
NikyN13.1.20139.4.201328
simka_zv6.4.20137.4.2013
majkyno30.3.20136.4.2013
BryndziaricrewZvolen3.11.20124.4.201316
misho269023.2.20133.4.2013
palkox3325.3.20133.4.2013
zanetka31.3.20132.4.2013
addyhkm10.3.201328.3.201321
matvejko30.4.200628.3.201339
erbosszv13.10.201128.3.2013
mirro11126.3.201328.3.2013
Amboss3.3.201227.3.2013
DonTon14.12.200827.3.2013
dusanzv11.3.201326.3.2013
BRYNDZA31.12.201224.3.2013
iwaldo7721.11.201223.3.2013
Kudlo1322.1.201218.3.2013
mato mbr14.3.201317.3.2013
wock14.3.201316.3.2013
misino13.3.201315.3.2013
MiroHiroHKM11.3.201313.3.2013
jojoj33326.9.20117.3.2013
HKMZV227.9.20127.3.2013
janci17728.2.20126.3.2013
peeetoooHKM11.9.20105.3.2013
citrus18.10.201121.2.2013
RSrasto19.10.201218.2.2013
bibkin2.2.20139.2.2013
Zvóóóólen27.1.20133.2.2013
jeremy198227.12.20122.2.2013
Peter II20.11.20121.2.2013
cmulo23.4.201119.1.201326
shamdo29.9.201217.1.2013
danciba24.11.201215.1.2013
jojoj9.3.200915.1.2013
FP-kubo39269.7.200915.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
Mirka6167.1.201313.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
Veron928.1.201311.1.201326
RadikaZV30.12.20129.1.201326
abcd26.4.20096.1.2013
scorpy316.9.20123.1.2013
bobaHKM30.11.201221.12.201222
5xxx5217.1.201019.12.2012
deathbringer27.9.200827.11.201236
J4nc126.11.201227.11.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
RoboZV19.2.201025.11.201223
Tonny16.10.201218.11.2012
sakulator27.9.201211.11.2012
MAHA444430.9.20124.11.2012
jackie2312.11.20124.11.201228
rossi7721.9.20114.11.2012
Patko ZV9.10.20122.11.2012
trisha00514.4.20092.11.2012
marko9919.10.201221.10.2012
radob326.1.200819.10.201235
MarekŠuhajda16.10.201218.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201228
palis85.10.201214.10.201230
ossibus12.10.201214.10.2012
morawa28.9.201214.10.2012
xZVx30.9.20129.10.2012
Same15.11.20116.10.2012
malimuzik1.10.20123.10.2012
rado111185.11.201127.9.2012
cRaZyMaM3.1.200922.9.2012
begbeee6.11.20086.9.201235
antipodc5.12.20114.9.2012
Bubamaran29.8.201229.8.2012
HKM Zvolen je tim mojho srdca22.3.201214.8.201227
lukas111523.10.201025.7.201244
Interfot2.10.200814.5.2012
dodec00126.9.20114.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201227
oreili31.1.201121.4.201230
fando29.3.200916.4.201233
ZvDavid22.2.201222.3.2012
Zvolenčan449.3.201221.3.201225
zvolen fan7.1.201213.3.2012
luccy7.3.20128.3.201226
7-Tomo-727.2.20117.3.2012
MircoZV26.2.201227.2.2012
miso2720.1.201220.2.2012
dudo20728.4.201114.2.2012
kiiikaZV8.9.200711.2.2012
regan25.9.20114.2.2012
Michala1.5.20118.1.2012
Kecko3.1.20126.1.2012
10gaborik1020.7.200830.12.2011
SNEKY13.11.201122.12.2011
-Pulo-13.12.201118.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201126
zvhkm30.10.20116.12.2011
Neylakis26.10.20114.12.2011
BorisWithAK476.11.201128.11.2011
Gabriel Koza16.9.201123.11.2011
Dawo1.11.201119.11.2011
cundo16516.9.201118.11.2011
FP-dufosk1.12.200718.11.2011
reichard8.10.20115.11.2011
filipgrof5.10.20115.11.2011
minkydt21.10.20112.11.2011
Helka HKM ZVOLEN Dubravska27.10.201128.10.2011
kakashi7.12.201023.10.2011
Predator828425.2.200814.10.201135
Kapucino 123.11.200914.10.2011
hkmfan117.1.201114.10.2011
ZV_&R€J21.9.201113.10.201127
ALMI597.12.200713.10.201126
hkmzvolen566.10.201113.10.2011
Vladimír Mlynárčik10.10.201112.10.2011
Tinnna114.11.200811.10.201137
carAnthony7.10.201110.10.2011
mistro6.10.20119.10.2011
jo_zvolen30.9.20118.10.2011
miki075.10.20117.10.2011
Koso3.10.20114.10.2011
pato1783.10.20114.10.2011
Drobec_ZV2.2.20112.10.201124
lupl25.9.20112.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201125
mvolko17.9.201125.9.2011
domage24.9.201125.9.2011
FP-sused21.4.200925.9.201126
desvat6.9.200524.9.2011
swed19.9.201123.9.2011
Romaník30.7.201121.9.2011
10bure104.1.200816.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
James2.8.200526.8.2011
General7.6.200723.8.201139
Bryton9.8.201112.8.201135
tapovci1.2.20117.8.201143
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
10Adams1018.4.20114.7.2011
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
Andrees5.11.20101.6.201123
Misiak6023.2.200725.5.2011
thomy79711.4.200916.5.201139
cibu7.9.200815.5.2011
dodojana26.4.20111.5.201126
vysoký14.1.20117.4.201140
dodo_snina26.5.201030.3.201126
kandahar10.12.200827.3.2011
Juricek16.3.201116.3.201125
Vašek z ŠtB8.3.201114.3.201182
doddok20.1.201110.3.201144
derbyzv12.12.20064.3.201146
tokok-zv19.10.20083.3.2011
PedroK11.9.200927.2.2011
hellgirl19.3.20101.2.2011
Briton18.8.200929.1.201135
Rič8810.12.201020.1.201125
63pepe361.2.200816.1.2011
tomiweve81221.10.201028.12.201027
pooler13130.10.201012.12.201027
17ilja7127.4.20076.12.201028
Anton Hanula9.2.20086.12.201058
plokij26.9.201019.11.2010
v.e.c19.3.20098.11.2010
Tomy19.4.20095.11.201038
HC..Kukleny5.11.20105.11.2010
feroHKM26.1.200816.9.2010
alobrankar3817.8.201030.8.2010
5KO22.3.20085.7.2010
Tpeq1.6.20101.6.201032
imro2227.9.200831.5.2010
Forsberg2116.5.201017.5.2010
Srstka Zdenko11.1.20105.5.201044
pichliac11.9.20084.5.201038
sipi12.9.20084.5.2010
Riquelme2.12.20084.5.2010
mixal20.11.20083.5.201027
Kubo25.8.200830.3.2010
labuss14.10.200818.3.201044
domis417.11.200917.3.2010
havran12122.11.20076.3.201035
Eňovič24.10.200925.2.2010
MajloZV11.1.200924.2.2010
peter78945612318.5.200921.2.2010
skrkos13.12.200615.2.201063
supi8229.11.20062.2.201037
petulko1017.10.200727.1.2010
dano8764.2.200826.1.2010
tuner100028.8.200718.12.2009
glager15.12.200918.12.2009
Libo20.10.200913.12.2009
doks9.9.200913.12.2009
suhajicokmalovany27.11.200929.11.2009
extroyZV3.1.200928.11.2009
Romi7.10.200717.11.200927
kubob15.9.200912.10.2009
cundo187.9.20086.9.2009
laminatHKM5.9.200825.8.2009
Ing. FijoK12.10.200823.8.2009
SUNRISE_1015.8.200823.8.200927
MetalQueen13.2.200911.8.2009
laura25.6.200925.6.2009
ewana8.2.200621.6.2009
piol7.9.200518.5.200941
gazda3.5.20068.5.2009
Domino425.2.20092.5.2009
hkmzvolen712.4.200918.4.2009
nayva9.4.200916.4.2009
marek883.10.200828.3.2009
Mariana Kyseľová8.5.200823.3.2009
TommiNB17.2.200920.3.2009
HKmFans13.3.200913.3.2009
JanoZV3.3.200910.3.2009
slavo10114.12.200710.3.200928
Zvolen3.10.20082.3.2009
born39.2.200912.2.2009
knedlo10.2.200910.2.2009
Zvolenicek27.1.20093.2.2009
KuKlo18.1.200919.1.2009
thome22.9.200817.1.200928
Stork7.12.200714.1.200927
pipo212519.10.20089.1.2009
matej18130.12.200831.12.2008
mike_7715.10.200720.12.2008
antiskalica6.3.200812.12.2008
Wizardos4.9.20081.12.2008
Abyss22.10.20084.11.2008
kelo11.9.200814.10.200844
Jakub2691.6.20089.10.2008
18marek889.9.20083.10.200829
milis19.12.200626.9.2008
6david624.8.200821.9.200823
Mariann Kelement26.3.20083.9.200844
mareK2-ZV15.1.200827.8.2008
muk18.10.200720.7.2008
kacko1626.12.200726.6.2008
Scooby.9915.1.200812.6.2008
samko4623.12.200522.5.200838
lopatka2.3.20084.5.2008
bubu_zv24.1.200824.4.2008
mitry7.3.200813.4.2008
zvolencan1522.2.20089.4.200825
HKM ZV15.2.200826.3.200829
triton23.1.200723.3.2008
antibratislavak19.2.20088.3.2008
HkmZvolen5.3.20086.3.2008
10 bananu do slovanistickej brany18.1.20082.3.2008
jany_zv13.1.200827.2.2008
cundo1219.12.200712.2.2008
Blacky18.1.20089.2.2008
mibo268.1.200829.1.2008
Kyle196.1.200826.1.2008
kariya914.11.200623.1.200828
bonaparteZV744.1.200820.1.200842
yo19.11.200725.12.2007
TimoZV30.10.200722.12.2007
dodo13191.12.200720.12.2007
pipo.zv19.11.200719.11.2007
zvfan7.9.200717.11.2007
tester6926.2.200731.10.2007
afekt9.9.200729.10.2007
Tom131119.2.200728.9.2007
puerth8.6.200713.9.2007
kiiika1523.1.20078.9.2007
Andrado31.10.200623.7.2007
pysta&zubko26.1.200729.5.200728
hkm34222.3.200726.4.200734

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.4.2019 02:48
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Nové Zámky B000000:00
12.Sp.Nová Ves000000:00
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 21.4.2019 03:51
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 22.4.2019 16:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 22.4.2019 16:59
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 22.4.2019 16:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 22.4.2019 16:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 22.4.2019 16:59
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 22.4.2019 16:59

Bleskovky

Adler Mannheim - EHC Mníchov 4:1 v 3. finále play off nemeckej DEL

Berlín 22. apríla (TASR) – V treťom zápase finále play off nemeckej hokejovej DEL zvíťazili hráči Mannheimu nad Mníchovom 4:1 a v sérii vedú 2:1. výsledok: Adler Mannheim - EHC Red Bull Mníchov 4:1 /stav série 2:1/ kj lgNemecko-Hokej-liga-play-off-finále-3.zápas-výsledok
pred 10 min. - TASR

Hráčmi mesiaca apríl Metsola, Robinson a Grigorenko

Najlepšími hráčmi mesiaca apríl sa v Kontinentálnej hokejovej lige stali brankár Juha Metsola, obranca Mat Robinson a útočník Michail Grigorenko. Brankár Salavatu Julajev Ufa si počas štyroch aprílových play off duelov na konto pripísal 95,92-percentnú úspešnosť zákrokov. Aj vďaka dvom dlhým predĺženiam chytil v priemere 49 striel a inkasoval 1,51 gólu.
pred 2 hod. - TASR

Vo finále o Norrisovú trofej trio Burns, Giordano, Hedman

Najlepší obranca tejto sezóny NHL vzíde z trojice hokejistov Brent Burns (San Jose), Mark Giordano (Calgary) a Victor Hedman (Tampa Bay). Víťaza Norrisovej trofeje vyhlásia 19. júna v Las Vegas.
o 11:30 - Michal Bruner / TASR

České Budějovice - Pardubice 5:2 v baráži o českú extraligu

Už istý účastník budúceho ročníka českej hokejovej extraligy z Kladna prehral v nedeľnom zápase 11. kola baráže o najvyššiu súťaž v Chomutove 1:2 po predĺžení. sumáre: Rytíři Kladno - Piráti Chomutov 1:2 pp (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1) Góly: 31. Redlich – 59. Šťovíček, 62. Koblasa ČEZ Motor České Budějovice – HC Dynamo Pardubice 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) Góly: 14. VYDARENÝ, 24. Heřman, 34. Novák, 46. Beránek, 49. VYDARENÝ – 44. Schaus, 58. Zdráhal.
včera o 19:46 - / TASR

Veľká Británia - Maďarsko 3:1 v prípravnom zápase

Hokejisti Veľkej Británie zvíťazili v nedeľňajšom prípravnom stretnutí pred MS nad Maďarskom 3:1. sumáre: Veľká Británia - Maďarsko 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) Góly: 16. Swindlehurst, 20. Duggan, 24. Perlini - 17. Sofron.
včera o 18:45 - / TASR

Frölunda HC - Djurgarden IF 5:3 v 1. finále play off švédskej ligy

Hokejisti Frölunda HC zvíťazili v nedeľňajšom prvom zápase finále play off švédskej hokejovej ligy nad Djurgardenom 5:3. finále 1. zápas: Frölunda HC - Djurgarden IF Hockey 5:3 /stav série: 1:0/.
včera o 17:45 - / TASR

Bishop, Lehner a Vasilevskij sú nominovaní na Vezinovú trofej

Ben Bishop z Dallasu Stars, Robin Lehner z New Yorku Islanders a Andrej Vasilevskij z Tampy Bay Lightning sú traja finalisti na zisk Vezinovej trofeje pre najlepšieho brankára zámorskej hokejovej NHL v sezóne 2018/2019.
včera o 12:35 - Michal Bruner / TASR

Oshie má údajne zlomenú kľúčnu kosť a v play off si už nezahrá

Krídelník zámorského hokejového tímu NHL Washington Capitals T.J. Oshie utrpel po faule útočníka Caroliny Hurricanes Warrena Foegeleho v štvrtom zápase 1. kola play off Východnej konferencie zlomeninu kľúčnej kosti. Informáciu priniesol Washington Post, klub to zatiaľ nepotvrdil. Denník uviedol, že Oshie "takmer s určitosťou" už nezasiahne do bojov v tohtoročnom play off.
včera o 10:22 - Michal Bruner / TASR

Mannheim zvíťazil v Mníchove 3:0 a finálovú sériu vyrovnal na 1:1

Hokejisti Mannheimu zvíťazili v sobotnom treťom zápase finále play off najvyššej nemeckej súťaže v Mníchove 3:0. Stav série vyrovnali na 1:1.
včera o 07:39 - Michal Bruner / TASR

Bern zdolal Zug 2:1 a získal titul vo švajčiarskej lige

Hokejisti Bernu sa stali majstrami najvyššej švajčiarskej súťaže. V sobotnom piatom zápase finále play off zdolali Zug 2:1 a v sérii zvíťazili 4:1.
včera o 07:19 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

16. 04. 2019
B. BystricaNitra
6:2REPORT
14. 04. 2019
NitraB. Bystrica
2:1 SNREPORT
13. 04. 2019
NitraB. Bystrica
3:7REPORT
10. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:1REPORT
09. 04. 2019
B. BystricaNitra
3:2 PPREPORT
05. 04. 2019
ZvolenNitra
1:4REPORT

Najviac bodov

Éric FailleBBY72 bodov
2.Chovan M.ZVO68
3.Nagy L.KOS61
4.Higgs B.BBY59
5.Lantoši R.NIT58

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS34 gólov
2.Buček S.NIT30
3.Asselin G.BBY30
4.Kytnár M.ZVO29
5.Blackwater J.NIT29

Najlepší brankár

Matej KristínNZA95.01 perc
2.Vay Á.MIS94.85 %
3.Košarišťan A.NZA93.24 %
4.Habal V.KOS93.14 %
5.Vošvrda T.POP93.01 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola