Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HKM Zvolen (588)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
nerorome18.4.200916.12.2017
MartinZV9.10.201116.12.2017
24portnoy2429.1.200816.12.2017
Tyroller21.1.200715.12.2017
Fido25.3.201315.12.201736
bryndziarka8737126.10.201415.12.201722
andrado-zv8.1.200815.12.2017
apa23.10.201015.12.2017
vzdy.na.statie28.2.201315.12.2017
Foam of Waterfall12.11.201514.12.2017
lestat216.9.201614.12.2017
authorZV24.8.201014.12.201734
Tomas103.4.201613.12.201726
marco3215.7.201113.12.201734
nelpinojera31.10.201712.12.201796
pinto100018.6.201112.12.2017
Karim2312.9.201111.12.201735
c3jo7.7.200910.12.2017
HKMZvolenHKM27.6.201610.12.2017
snowgoons13.3.201210.12.2017
owyla18.11.201210.12.2017
rudomodry15.10.20129.12.2017
Nechtasilasprevadza8.9.20169.12.201739
CanadiensHockey12.6.20179.12.2017
HKm12.1.20078.12.2017
Suchár21.1.20168.12.201744
nelovZmKH26.11.20128.12.2017
Yoda_215.4.20138.12.2017
matrin29.8.20078.12.201728
nastro20.11.20107.12.2017
nyytymaki19.7.20054.12.2017
bryndzajeliek2.12.20172.12.2017
e@gl323.12.20092.12.201725
hkmmanZV16.9.20111.12.201727
adept26.10.201228.11.201732
hiugo4.5.201226.11.2017
Peterhkm16.2.201626.11.2017
dzulsia1919.10.201426.11.201720
Pyro21.2.201624.11.20171
Dzunkes16.2.201724.11.2017
abakuk29.5.200823.11.201767
trevor17.9.200821.11.2017
Bubo Fí15.10.200720.11.2017
pysta11121.4.200919.11.2017
feshak25.9.201119.11.2017
vladimski17.10.201018.11.201744
3nk21.3.201017.11.2017
LAUDEO22.11.201517.11.201741
Altsohl00715.2.201117.11.2017
zubo24.9.20086.11.201731
Athotis16.3.20085.11.201737
moni8.9.20073.11.2017
fantasykilla4.2.20073.11.201737
bloodywerewolf9.1.20133.11.2017
jakub20042.10.20142.11.2017
ZVMarekHKM28.10.201429.10.2017
sedo26.3.200829.10.2017
zvolencan125.1.200928.10.2017
Zubo2729.7.200928.10.2017
Johny11.6.200827.10.2017
joey191.9.200827.10.201735
Slovoman14.6.201723.10.2017
bobozv16.1.201321.10.2017
tylerdurden12.11.200921.10.2017
MatoZV16.2.200720.10.2017
hkmzv9521.1.201320.10.2017
kaiser27.1.200919.10.201743
Peter Lauro11.9.201514.10.201722
camby515.1.200912.10.2017
borussia5.10.201712.10.2017
sallem4.4.200711.10.2017
rajmok1721.8.201511.10.2017
HKM6923.10.201611.10.2017
zvboy27.1.20139.10.2017
aladino14.1.20086.10.201740
Tomo8ZV3.2.20136.10.201720
Kubko18.1.20084.10.2017
kolacik4.5.201330.9.2017
Joshua29.10.200928.9.2017
Pustyhrad11.6.201726.9.2017
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
orefice17.3.201225.9.201734
HKMpelemele14.3.201224.9.2017
Hrobar12.9.201422.9.201726
rasťoZv7.11.200619.9.2017
MsDivine28.3.201717.9.2017
DonTon812.3.201515.9.2017
koho230.12.200610.9.201745
mitko1622.2.20138.9.201722
wisky9918.9.20068.9.201732
vlado.1989l2.9.20104.9.201728
ErikHKM16.12.201524.8.201730
ajwen7721.1.20169.8.2017
HKM_ZV_OSTRIC6.1.20115.8.201726
OhavLAX14.6.201731.7.201728
Mirecbb4.3.201524.7.201744
tom81527.10.201012.7.201727
michalidesZV20.9.201510.7.2017
same336.10.20127.7.2017
JO 33 ZV26.4.201723.6.2017
trjud24.4.200713.6.201739
berbatof30.4.201012.6.2017
petino124.5.201210.6.201731
Senn24.9.20103.6.201722
HKMman26.3.20091.6.201726
Dusko1124.7.201620.5.2017
matej777114.10.201413.5.2017
erikakollarova16.12.201610.5.2017
Robar23.3.20176.5.201728
anti6.1.201218.4.2017
12345318.3.201215.4.2017
VladoK1327.11.201211.4.201734
Johny375.3.20119.4.201723
helmut6001.3.200931.3.201724
Lojzo2513.10.201330.3.2017
komar11.12.201123.3.2017
vikuskaz4.5.201523.3.201716
raptor71124.3.200922.3.201742
sklepmistr27.12.201221.3.2017
taksatunga13.1.201121.3.201735
RHZV21.9.201120.3.2017
Miso282623.6.201512.3.2017
Venum3327.3.201612.3.2017
Peterzv11.2.201510.3.2017
Pronger14.10.201226.2.2017
Pupkonč29.12.201126.2.201725
TWOPS15.3.201024.2.201743
harakara4.3.201327.1.201726
RKmayor10.12.201327.1.201738
layla2728.10.201627.1.2017
Sifonides16.1.200920.1.2017
matell1572.4.201220.1.201732
FP-dufo19.10.200719.1.2017
loris29.10.201215.1.201723
AjJaSomHKM11.10.20156.1.2017
Pepe Lopez5.9.20054.1.2017
feri6921.12.20093.1.2017
heti00716.9.201118.12.201635
rudko5.5.201113.12.2016
dobre uz26.9.201211.12.2016
luptaki3.1.200927.11.2016
FP-diego092.8.200722.11.201632
OMG16.11.201617.11.2016
ironmajo9.9.200510.11.2016
Bryndziari <34.4.20166.11.2016
benitto9.1.200828.10.2016
Gafor21.10.201626.10.2016
sorcerer26.1.200714.10.201641
ivoSliac5.5.20145.10.2016
Miso31569112528.9.20161.10.201632
pablo14.10.20131.10.2016
bruno55423.11.201425.9.2016
sandra2124.9.201625.9.2016
hollywood7.2.201023.9.2016
stavinoha11.4.201322.9.2016
Niki_20_0626.11.201217.9.2016
zvtop21.9.200812.9.2016
luxoZV4.10.20129.9.2016
Ostric2330.11.200830.8.201628
JakubSamuel107.8.201024.8.201626
Undercastle7.8.20169.8.2016
julius.kresan17.9.201127.6.2016
mtzz4.7.200814.6.201653
Áčko12.2.20152.6.2016
Didier20.1.200830.5.2016
wengi_2718.11.200715.5.2016
Blacky1027.2.20095.5.2016
lol zv6.3.201116.4.201629
zuzkaZ3.12.20129.4.201625
Labakuk12.3.20136.4.2016
miricok22.10.20145.4.2016
paaali14.12.20083.4.201615
dominikadona31.1.201417.3.2016
Delije-Zv20.9.20113.3.2016
RobinoZV28.2.201121.2.2016
pjoter25.11.201421.2.2016
Zvolencan7724.9.20115.2.2016
HKMnavždy12.10.20145.2.2016
matthyass20.2.200731.1.2016
Lukas100922.10.201130.1.2016
kuwabaru9.1.201522.1.201629
stanca9936.1.20166.1.201641
Land_Warrior27.2.20116.1.2016
Huncút21.6.20134.1.201626
HKMfan3312.8.20143.1.2016
sweetlex225.12.201526.12.2015
roto27.2.201117.12.201534
rodak-bystrican-srdcom-zvolencan14.12.201514.12.2015
HKMsim-7813.12.201514.12.2015
whatever11.12.201513.12.2015
P-Cash4.8.20088.12.2015
majo837.9.201030.11.201521
jozef sasik6.3.200929.11.201544
vlado014.11.201222.11.2015
kaktus8.3.200714.11.201538
Samuelll16.10.201516.10.2015
Merunko19.8.201316.10.201527
majkazv4.10.20155.10.2015
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201539
pepek0925.12.200720.9.2015
villi5616.9.201127.8.201561
lubomir211.5.201310.7.2015
paysant2.10.200825.6.2015
nido23.9.201125.6.2015
romanko25621.1.20134.5.2015
absinth_zv26.4.20071.5.201528
murray311.8.201129.4.2015
viktort117.8.201329.3.2015
GreenManofCanucks1.6.201429.3.2015
Dodindel17912.3.201517.3.2015
koston225.4.200812.3.2015
corry31.12.201011.3.2015
ZV-man16.11.20099.3.201527
gomco17.1.20067.3.2015
cherry9259.10.20115.3.2015
tomaszh25.10.201117.2.2015
16lubo896.2.201513.2.2015
Merunik2.2.201511.2.201527
pindoZV23.11.20144.2.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Vikčuška12.9.201425.1.201518
weeden14.8.201316.1.2015
ivka26.9.200811.1.2015
ZVOLEN-canka5.1.20078.1.2015
minkohkm26.9.200920.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201432
FP-Honza_9929.8.20079.12.2014
H@H@28.10.20098.12.201425
DuboZV30.9.201230.11.201434
Splex21.10.201125.11.2014
Dudka29.8.201328.10.2014
gucci10023.9.201124.10.201436
Juliuskresan16.9.201214.10.201424
samko555511.10.20119.10.201416
zahuba25.11.20118.10.2014
Osto21.11.200730.9.201427
Zvolenjenaj19.9.201421.9.2014
ragi795.12.200616.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201432
papundekel22.1.201312.9.2014
valsodar11.8.201411.8.201443
patrik090112.1.20135.8.2014
lporuk12.5.201417.6.2014
not4me11.1.20089.6.2014
remix-treme26.1.20107.6.201431
robiiinko23.9.20133.6.2014
Slavo911.10.200916.5.2014
fandik1.2.201314.5.2014
exi2487.10.201214.5.201425
tata170121.11.200811.5.2014
maros.lukac1.9.201311.5.201425
kuto22219.2.20084.5.201427
kajka1522.10.201330.4.2014
perun6.12.201114.4.2014
dody33_zv14.12.201213.4.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201437
zambus11.6.201028.3.201466
FP-piol296.6.200824.3.2014
Delava-343.1.20149.3.2014
iiccoo120.9.20119.3.2014
vladose124.3.20139.3.201423
misa28126.1.20148.3.2014
HKM Zvolenčan8.10.20117.3.2014
Saandra3622.1.20144.3.2014
drobček-zv31.3.201328.2.201436
juius niederland30.12.200727.2.2014
lavidaloca9.2.201420.2.2014
mexes224.4.201319.2.2014
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
marco77467.1.20142.2.201427
Sefinko25.1.201427.1.2014
mikoch24.1.201426.1.2014
chrt11321.11.200522.1.2014
ladzo27.10.201115.1.2014
bubniakz22.9.201114.1.2014
pripad10.9.200813.1.2014
HKM Zvolen1236.2.201312.1.201421
vrtko30.10.20075.1.201429
Precept2.10.201326.12.2013
Nika14324.11.201310.12.2013
mavicko22.4.20088.12.201336
Bryndziarka1.11.20128.12.2013
exitus3.2.20137.12.2013
Kudlo2.12.20071.12.2013
Micvrb21.11.201115.11.2013
Hkm Zvolen :)5.10.201314.10.201330
Joshko15095.3.201313.10.201323
Mato2114.8.20139.10.2013
jjjddd29.3.20094.10.2013
Prokop16.11.20124.10.2013
Tome201027.9.201124.9.201334
Ohav28.8.201320.9.2013
pavel199015.9.201316.9.2013
Rayiner14.10.201115.9.201321
PsychoHockey9.3.201115.9.2013
bryndzovesalonky12.3.201311.9.2013
Matis_HKM18.9.20087.9.201329
Sisik23.8.201326.8.2013
samco123017.9.201019.8.201326
Maťo ZV4.3.201110.8.201331
slato4.9.201030.7.201323
kiler11027.12.200525.6.201335
cocoa_tea14.5.201315.5.2013
vieroslav29.3.201313.5.2013
tomasbub18.12.20076.5.2013
Adrisa9.3.20086.5.2013
bts_zv12.3.20134.5.2013
petrisorka2528.7.20123.5.201319
pavelruzinsky3.5.20133.5.2013
patres866.10.20102.5.201331
MatresZV6.10.20121.5.2013
lordpatrik22.3.201325.4.2013
ando21.4.201324.4.2013
Dusan1076.3.201317.4.2013
zubro11.3.200715.4.2013
monika8912.4.201315.4.2013
Milo.1812.4.201313.4.2013
Jojiss8.4.201311.4.2013
mimozv10.3.201311.4.201336
powerbank29.3.201310.4.2013
NikyN13.1.20139.4.201327
simka_zv6.4.20137.4.2013
majkyno30.3.20136.4.2013
BryndziaricrewZvolen3.11.20124.4.201315
misho269023.2.20133.4.2013
palkox3325.3.20133.4.2013
zanetka31.3.20132.4.2013
addyhkm10.3.201328.3.201320
matvejko30.4.200628.3.201338
erbosszv13.10.201128.3.2013
mirro11126.3.201328.3.2013
Amboss3.3.201227.3.2013
DonTon14.12.200827.3.2013
dusanzv11.3.201326.3.2013
BRYNDZA31.12.201224.3.2013
iwaldo7721.11.201223.3.2013
Kudlo1322.1.201218.3.2013
mato mbr14.3.201317.3.2013
wock14.3.201316.3.2013
misino13.3.201315.3.2013
MiroHiroHKM11.3.201313.3.2013
jojoj33326.9.20117.3.2013
HKMZV227.9.20127.3.2013
janci17728.2.20126.3.2013
peeetoooHKM11.9.20105.3.2013
citrus18.10.201121.2.2013
RSrasto19.10.201218.2.2013
bibkin2.2.20139.2.2013
Zvóóóólen27.1.20133.2.2013
jeremy198227.12.20122.2.2013
Peter II20.11.20121.2.2013
cmulo23.4.201119.1.201324
shamdo29.9.201217.1.2013
danciba24.11.201215.1.2013
jojoj9.3.200915.1.2013
FP-kubo39269.7.200915.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
Mirka6167.1.201313.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
Veron928.1.201311.1.201325
RadikaZV30.12.20129.1.201324
abcd26.4.20096.1.2013
scorpy316.9.20123.1.2013
bobaHKM30.11.201221.12.201220
5xxx5217.1.201019.12.2012
deathbringer27.9.200827.11.201235
J4nc126.11.201227.11.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
RoboZV19.2.201025.11.201222
Tonny16.10.201218.11.2012
sakulator27.9.201211.11.2012
MAHA444430.9.20124.11.2012
jackie2312.11.20124.11.201227
rossi7721.9.20114.11.2012
Patko ZV9.10.20122.11.2012
trisha00514.4.20092.11.2012
marko9919.10.201221.10.2012
radob326.1.200819.10.201234
MarekŠuhajda16.10.201218.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201227
palis85.10.201214.10.201229
ossibus12.10.201214.10.2012
morawa28.9.201214.10.2012
xZVx30.9.20129.10.2012
Same15.11.20116.10.2012
malimuzik1.10.20123.10.2012
rado111185.11.201127.9.2012
cRaZyMaM3.1.200922.9.2012
begbeee6.11.20086.9.201234
antipodc5.12.20114.9.2012
Bubamaran29.8.201229.8.2012
HKM Zvolen je tim mojho srdca22.3.201214.8.201226
lukas111523.10.201025.7.201243
Interfot2.10.200814.5.2012
dodec00126.9.20114.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201226
oreili31.1.201121.4.201228
fando29.3.200916.4.201231
ZvDavid22.2.201222.3.2012
Zvolenčan449.3.201221.3.201224
zvolen fan7.1.201213.3.2012
luccy7.3.20128.3.201225
7-Tomo-727.2.20117.3.2012
MircoZV26.2.201227.2.2012
miso2720.1.201220.2.2012
dudo20728.4.201114.2.2012
kiiikaZV8.9.200711.2.2012
regan25.9.20114.2.2012
Michala1.5.20118.1.2012
Kecko3.1.20126.1.2012
10gaborik1020.7.200830.12.2011
SNEKY13.11.201122.12.2011
-Pulo-13.12.201118.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201125
zvhkm30.10.20116.12.2011
Neylakis26.10.20114.12.2011
BorisWithAK476.11.201128.11.2011
Gabriel Koza16.9.201123.11.2011
Dawo1.11.201119.11.2011
cundo16516.9.201118.11.2011
FP-dufosk1.12.200718.11.2011
reichard8.10.20115.11.2011
filipgrof5.10.20115.11.2011
minkydt21.10.20112.11.2011
Helka HKM ZVOLEN Dubravska27.10.201128.10.2011
kakashi7.12.201023.10.2011
Predator828425.2.200814.10.201134
Kapucino 123.11.200914.10.2011
hkmfan117.1.201114.10.2011
ZV_&R€J21.9.201113.10.201126
ALMI597.12.200713.10.201124
hkmzvolen566.10.201113.10.2011
Vladimír Mlynárčik10.10.201112.10.2011
Tinnna114.11.200811.10.201136
carAnthony7.10.201110.10.2011
mistro6.10.20119.10.2011
jo_zvolen30.9.20118.10.2011
miki075.10.20117.10.2011
Koso3.10.20114.10.2011
pato1783.10.20114.10.2011
Drobec_ZV2.2.20112.10.201123
lupl25.9.20112.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201124
mvolko17.9.201125.9.2011
domage24.9.201125.9.2011
FP-sused21.4.200925.9.201125
desvat6.9.200524.9.2011
swed19.9.201123.9.2011
Romaník30.7.201121.9.2011
10bure104.1.200816.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
James2.8.200526.8.2011
General7.6.200723.8.201138
Bryton9.8.201112.8.201134
tapovci1.2.20117.8.201142
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
10Adams1018.4.20114.7.2011
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
Andrees5.11.20101.6.201122
Misiak6023.2.200725.5.2011
thomy79711.4.200916.5.201137
cibu7.9.200815.5.2011
dodojana26.4.20111.5.201125
vysoký14.1.20117.4.201138
dodo_snina26.5.201030.3.201125
kandahar10.12.200827.3.2011
Juricek16.3.201116.3.201124
Vašek z ŠtB8.3.201114.3.201181
doddok20.1.201110.3.201142
derbyzv12.12.20064.3.201144
tokok-zv19.10.20083.3.2011
PedroK11.9.200927.2.2011
mircoo7.9.200727.2.2011
hellgirl19.3.20101.2.2011
Briton18.8.200929.1.201134
Rič8810.12.201020.1.201124
63pepe361.2.200816.1.2011
tomiweve81221.10.201028.12.201025
pooler13130.10.201012.12.201026
17ilja7127.4.20076.12.201027
Anton Hanula9.2.20086.12.201057
plokij26.9.201019.11.2010
v.e.c19.3.20098.11.2010
Tomy19.4.20095.11.201037
HC..Kukleny5.11.20105.11.2010
feroHKM26.1.200816.9.2010
alobrankar3817.8.201030.8.2010
5KO22.3.20085.7.2010
Tpeq1.6.20101.6.201031
imro2227.9.200831.5.2010
Forsberg2116.5.201017.5.2010
luboszv29.12.20095.5.2010
Srstka Zdenko11.1.20105.5.201043
pichliac11.9.20084.5.201037
sipi12.9.20084.5.2010
Riquelme2.12.20084.5.2010
mixal20.11.20083.5.201025
Kubo25.8.200830.3.2010
labuss14.10.200818.3.201043
domis417.11.200917.3.2010
havran12122.11.20076.3.201033
Eňovič24.10.200925.2.2010
MajloZV11.1.200924.2.2010
peter78945612318.5.200921.2.2010
skrkos13.12.200615.2.201061
supi8229.11.20062.2.201035
petulko1017.10.200727.1.2010
dano8764.2.200826.1.2010
tuner100028.8.200718.12.2009
glager15.12.200918.12.2009
Libo20.10.200913.12.2009
doks9.9.200913.12.2009
suhajicokmalovany27.11.200929.11.2009
extroyZV3.1.200928.11.2009
Romi7.10.200717.11.200926
kubob15.9.200912.10.2009
cundo187.9.20086.9.2009
laminatHKM5.9.200825.8.2009
Ing. FijoK12.10.200823.8.2009
SUNRISE_1015.8.200823.8.200926
MetalQueen13.2.200911.8.2009
laura25.6.200925.6.2009
ewana8.2.200621.6.2009
piol7.9.200518.5.200939
gazda3.5.20068.5.2009
Domino425.2.20092.5.2009
hkmzvolen712.4.200918.4.2009
nayva9.4.200916.4.2009
marek883.10.200828.3.2009
Mariana Kyseľová8.5.200823.3.2009
TommiNB17.2.200920.3.2009
HKmFans13.3.200913.3.2009
JanoZV3.3.200910.3.2009
slavo10114.12.200710.3.200927
Zvolen3.10.20082.3.2009
born39.2.200912.2.2009
knedlo10.2.200910.2.2009
Zvolenicek27.1.20093.2.2009
KuKlo18.1.200919.1.2009
thome22.9.200817.1.200927
Stork7.12.200714.1.200926
pipo212519.10.20089.1.2009
matej18130.12.200831.12.2008
mike_7715.10.200720.12.2008
antiskalica6.3.200812.12.2008
Wizardos4.9.20081.12.2008
Abyss22.10.20084.11.2008
kelo11.9.200814.10.200843
Jakub2691.6.20089.10.2008
18marek889.9.20083.10.200828
milis19.12.200626.9.2008
6david624.8.200821.9.200822
Mariann Kelement26.3.20083.9.200843
mareK2-ZV15.1.200827.8.2008
muk18.10.200720.7.2008
kacko1626.12.200726.6.2008
Scooby.9915.1.200812.6.2008
samko4623.12.200522.5.200837
lopatka2.3.20084.5.2008
bubu_zv24.1.200824.4.2008
mitry7.3.200813.4.2008
zvolencan1522.2.20089.4.200824
HKM ZV15.2.200826.3.200827
triton23.1.200723.3.2008
antibratislavak19.2.20088.3.2008
HkmZvolen5.3.20086.3.2008
10 bananu do slovanistickej brany18.1.20082.3.2008
jany_zv13.1.200827.2.2008
cundo1219.12.200712.2.2008
Blacky18.1.20089.2.2008
mibo268.1.200829.1.2008
Kyle196.1.200826.1.2008
kariya914.11.200623.1.200827
bonaparteZV744.1.200820.1.200840
yo19.11.200725.12.2007
TimoZV30.10.200722.12.2007
dodo13191.12.200720.12.2007
pipo.zv19.11.200719.11.2007
zvfan7.9.200717.11.2007
tester6926.2.200731.10.2007
afekt9.9.200729.10.2007
Tom131119.2.200728.9.2007
puerth8.6.200713.9.2007
kiiika1523.1.20078.9.2007
Andrado31.10.200623.7.2007
pysta&zubko26.1.200729.5.200727
hkm34222.3.200726.4.200732

PREDPREDAJ17.2.2018 14:00 Ondreja Nepelu | BA

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín2993:5267
2.Zvolen29101:7560
3.Košice2997:6558
4.B. Bystrica29105:7055
5.Nitra29104:8055
6.Poprad2981:8145
7.Žilina2975:8139
8.L. Mikuláš2965:7831
9.N. Zámky2967:9729
10.SR 202038:8714
11.Detva2949:10912
TímZVVPPPPSkóreB
1.Prešov3019515120:6468
2.Michalovce3019425144:6767
3.Skalica3020217128:7165
4.Topoľčany301462896:7256
5.Dubnica30142410110:8950
6.Bratislava30131313100:10244
7.Sp.Nová Ves3093414104:12837
8.Trnava307022179:12823
9.N. Zámky B306022269:16820
10.P. Bystrica295122175:15019
-Orange 209312346:3213
Aktualizované: 17.12.2017 06:00
tímzvvppppskóreb
1.Nitra2822204123:6570
2.Dukla2816426122:9158
3.Košice271513899:9350
4.B. Bystrica281333982:7648
5.Slovan2812421098:7646
6.Poprad2811421197:10743
7.Žilina2811241195:8541
8.L. Mikuláš28121312109:11841
9.Martin2810311494:9637
10.Skalica288131670:10029
11.Zvolen285221977:10621
12.Spišská274131951:10417
Aktualizované: 17.12.2017 06:00
tímzvvppppskóreb
1.Slovan2819315122:6064
2.Dukla2817047104:6055
3.Poprad281542799:6455
4.Košice271512993:7049
5.Skalica2815121091:7849
6.Nitra2812448104:8048
7.B. Bystrica28133111100:7646
8.Zvolen261331977:7546
9.L. Mikuláš2811331166:6942
10.Spišská289511398:10038
11.Púchov2810311479:8537
12.Michalovce2710131380:9935
13.Martin2810121581:9734
14.Žilina289041571:9631
15.Trnava288111869:9927
16.Prešov283012446:17210
Aktualizované: 17.12.2017 06:00
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad4131602172-68107
2CSKA Moskva3926705127-5793
3Jokerit Helsinky3924208110-6881
4Lokomotiv Jaroslavl41206012112-9575
5Torpedo Nižnij Novgorod4319401484-8971
6Dynamo Moskva4316701798-9965
7HK Soči4017301497-10563
8Spartak Moskva42157018114-11061
9Severstal Čerepovec4213701689-10559
10HC Dinamo Minsk4114402080-9353
11HC Viťaz43123021106-12649
12HC Slovan Bratislava4110202384-14040
13Dinamo Riga415702372-10935
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň41231011114-8377
2Avtomobilist Jekatěrinburg41203011122-9373
3Neftěchimik Nižněkamsk4020201297-9870
4Avangard Omsk41177013105-7469
5Metallurg Magnitogorsk42176013109-10769
6Salavat Julajev Ufa40182017101-10361
7Barys Astana41155016115-12060
8Traktor Čeljabinsk4015601688-9460
9Amur Chabarovsk3912701393-10357
10HK Sibir Novosibirsk4114502086-10354
11Red Star Kunlun3811201872-9744
12Admiral Vladivostok4010402286-9842
13Lada Toljatti418302576-11135
14Jugra Chanty-Mansijsk413802568-12930
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad4131602172-68107
2CSKA Moskva3926705127-5793
3Jokerit Helsinky3924208110-6881
4Ak Bars Kazaň41231011114-8377
5Lokomotiv Jaroslavl41206012112-9575
6Avtomobilist Jekatěrinburg41203011122-9373
7Torpedo Nižnij Novgorod4319401484-8971
8Neftěchimik Nižněkamsk4020201297-9870
9Avangard Omsk41177013105-7469
10Metallurg Magnitogorsk42176013109-10769
11Dynamo Moskva4316701798-9965
12HK Soči4017301497-10563
13Spartak Moskva42157018114-11061
14Salavat Julajev Ufa40182017101-10361
15Barys Astana41155016115-12060
16Traktor Čeljabinsk4015601688-9460
17Severstal Čerepovec4213701689-10559
18Amur Chabarovsk3912701393-10357
19HK Sibir Novosibirsk4114502086-10354
20HC Dinamo Minsk4114402080-9353
21HC Viťaz43123021106-12649
22Red Star Kunlun3811201872-9744
23Admiral Vladivostok4010402286-9842
24HC Slovan Bratislava4110202384-14040
25Lada Toljatti418302576-11135
26Dinamo Riga415702372-10935
27Jugra Chanty-Mansijsk413802568-12930
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Nashville Predators321747108-8546
2St. Louis Blues3417510107-8446
3Los Angeles Kings3414610103-8144
4Vegas Golden Knights311379107-9542
5Winnipeg Jets3317110108-9441
6San Jose Sharks311521085-7538
7Dallas Stars341441499-9938
8Chicago Blackhawks321241198-8537
9Minnesota Wild321251293-9137
10Anaheim Ducks331221188-9536
11Calgary Flames331061491-10135
12Vancouver Canucks331411487-10034
13Colorado Avalanche3212315101-10732
14Edmonton Oilers331041796-10730
15Arizona Coyotes35342378-12219
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning322046123-8050
2Washington Capitals3416512108-9843
3Toronto Maple Leafs3414613109-9741
4Columbus Blue Jackets331281295-8641
5New Jersey Devils321359100-9641
6New York Rangers3313512108-9639
7New York Islanders3313512118-11439
8Pittsburgh Penguins341161499-10837
9Philadelphia Flyers321221191-9035
10Boston Bruins301321086-8535
11Carolina Hurricanes32951190-9835
12Montreal Canadiens331041587-10332
13Detroit Red Wings321021386-10331
14Florida Panthers32931593-11029
15Ottawa Senators31921385-10329
16Buffalo Sabres33711872-11123
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.12.2017 16:52

Bleskovky

Švédsko - Česko 1:4 na Channel One Cupe

Hokejisti Česka zvíťazili v nedeľnom zápase Channel One Cupu v rámci Euro Hockey Tour (EHT) v Moskve nad Švédskom 4:1. Česko má šancu na turnajové prvenstvo, rozhodne o tom stretnutie domáceho Ruska s Fínskom (15.00 h SEČ). Channel One Cup - nedeľa: Švédsko - Česko 1:4 (0:2, 0:0, 1:2) Góly: 41. Lindström - 13. Mozík, 16. Řepík, 55. Erat, 58. Nestrašil akRusko-...
pred 4 hod. - TASR

Slovensko - Rakúsko 3:1 v nedeľnom prípravnom zápase žien

Slovenská ženská hokejová reprezentácia zdolala v nedeľnom prípravnom zápase v Dolnom Kubíne Rakúsko 3:1. Góly domácich postupne dali Alica Mihaliková, Nicol Čupková a Nikola Gápová. Zverenky Jenny Potterovej uspeli nad rovnakým súperom aj v sobotu (3:2). prípravný zápas žien: Slovensko - Rakúsko 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) Góly: 30. Mihaliková, 55. Čupková, 60. ...
pred 4 hod. - TASR

Gernát prispel gólom k výhre Lausanne

Hokejisti Lausanne vyhrali v sobotňajšom zápase 32. kola švajčiarskej hokejovej National League na ľade Davosu 5:2 aj vďaka gólu slovenského obrancu Martina Gernáta. Ambri-Piotta - Bern 3:4 pp, Davos - Lausanne 2:5 (za hostí M. Gernát 1+0), Lugano - Fribourg-Gottéron 8:2, Langnau - Zürich 2:1, Kloten - Biel 3:2 pp a sn.
včera o 22:23 - Michal Bruner / TASR

Bern - Lugano 2:1 v 31. kole švajčiarskej ligy

Výsledky piatkových zápasov 31. kola švajčiarskej hokejovej National League: Bern - Lugano 2:1, Fribourg - Langnau 1:3, Lausanne - Servette Ženeva 3:5, Zug - Kloten 5:4 pp a sn, Zürich - Davos 3:2
15.12.2017 22:37 - / TASR

Mannheim - Krefeld 7:0 v nemeckej DEL

Výsledky piatkových zápasov 31. kola nemeckej hokejovej DEL: Augsburg - Düsseldorf 2:1 pp a sn, Bremerhaven - Schwenninger 5:1, Eisbären Berlín - Kolín n. Rýnom 3:5, Iserlohn - Ingolstadt 4:3 pp a sn, Mannheim - Krefeld 7:0, Straubing - Norimberg 2:3
15.12.2017 22:08 - / TASR

Ässät Pori - Jukurit 3:2 vo fínskej Liige

Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej Liigy: Ässät Pori - Jukurit 3:2, Ilves Tampere - TPS Turku 2:3 pp, Jyväskylä - Hämeenlinna 4:1, Lukko Rauma - IFK Helsinki 1:0, Pelicans Lahti - Kärpät Oulu 3:1, Sport - Tappara Tampere 4:0
15.12.2017 20:01 - / TASR

Nashville sa dohodol s firmou Bridgestone na novej reklamnej spolupráci

Hokejisti Nashvillu Predators budú hrávať svoje zápasy v Bridgestone Aréne minimálne do roku 2025. Obe organizácie sa v stredu dohodli na päťročnom predĺžení reklamnej spolupráce.
14.12.2017 10:17 - Michal Bruner / TASR

Dubinski utrpel zlomeninu, Columbusu bude chýbať 6 až 8 týždňov

Útočník Columbusu Blue Jackets Brandon Dubinski bude chýbať svoju tímu 6 až 8 týždňov. Dôvodom je zlomenina slznej kosti, ktorú utrpel v utorňajšom súboji s Edmontonom Oilers. Informovala o tom oficiálna webová stránka profiligy.
14.12.2017 09:48 - Michal Bruner / TASR

Chicago umiestnilo obrancu Fransona na listinu zranených hráčov

Vedenie tímu zámorskej NHL Chicago Blackhawks umiestnilo obrancu Codyho Fransona na listinu zranených hráčov. Franson utrpel zranenie v hornej časti tela a vynechal už dva zápasy. Na jeho miesto povolali z farmy z Rockfordu fínskeho zadáka Villeho Pokku.
14.12.2017 09:24 - Michal Bruner / TASR

Eisbären Berlín - Krefeld 3:1 v stredajšom zápase nemeckej ligy

Hokejisti Eisbärenu Berlín zvíťazili v stredajšom domácom zápase nemeckej ligy nad Krefeldom 3:1.
13.12.2017 21:36 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

20. 12. 2017
Poprad - Žilina o 17:00
L. Mikuláš - Trenčín o 17:00
Nitra - B. Bystrica o 18:00
Detva - Košice o 18:00

Odohrané zápasy

10. 12. 2017
DetvaTrenčín
2:6REPORT
L. Mikulᚎilina
2:3REPORT
PopradB. Bystrica
1:2REPORT
N. ZámkyNitra
3:4REPORT
ZvolenKošice
2:0REPORT

Najviac bodov

Michal KrištofNIT37 bodov
2.Paulovič M.NIT30
3.Hovorka M.KOS30
4.Coffman T.ZVO27
5.Ölvecký P.TRE27

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT19 gólov
2.Mikúš T.NIT17
3.Nagy L.KOS14
4.Handlovský L.ZIL14
5.Coffman T.ZVO14

Najlepší brankár

Michal ValentTRE94.63 perc
2.Laco M.NIT93.25 %
3.Tomek T.ZIL93.13 %
4.Habal V.KOS92.94 %
5.Lundström J.KOS92.8 %
Články SIHPA na HokejPortáli »