Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
OŠ Rusko
0:0
Nemecko
25.2.2018. 05:10
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Česko
0:0
Kanada
24.2.2018. 13:10
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Kubove Matej
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
OŠ Rusko
0:0
-:-, -:-, -:-
25.2.2018. 05:10
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Nemecko
10Refresh

FANS HKM Zvolen (601)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
nerorome18.4.200923.2.2018
matrin29.8.200723.2.201829
Foam of Waterfall12.11.201523.2.2018
Fido25.3.201322.2.201836
lestat216.9.201622.2.2018
trjud24.4.200721.2.201839
MartinZV9.10.201121.2.2018
authorZV24.8.201021.2.201834
fantasykilla4.2.200720.2.201837
Suchár21.1.201620.2.201844
Zubo2729.7.200920.2.2018
Hrobar12.9.201419.2.201826
kolacik4.5.201318.2.2018
martinko8884.1.201818.2.2018
HKm12.1.200717.2.2018
vzdy.na.statie28.2.201316.2.2018
rudko5.5.201116.2.2018
koho230.12.200615.2.201845
apa23.10.201014.2.2018
nelovZmKH26.11.201214.2.2018
rajmok1721.8.201514.2.2018
pablo14.10.20139.2.2018
DonTon812.3.20159.2.2018
pinto100018.6.20119.2.2018
Segment429.2.20189.2.2018
kaiser27.1.20098.2.201843
HkmDetva3.1.20188.2.2018
mitko1622.2.20137.2.201822
Tomas103.4.20166.2.201827
bryndziarka8737126.10.20146.2.201822
starosta9.10.20176.2.2018
marco3215.7.20116.2.201834
Labakuk12.3.20135.2.2018
24portnoy2429.1.20085.2.2018
MatoZV16.2.20075.2.2018
heti00716.9.20115.2.201835
vlado.1989l2.9.20105.2.201828
3nk21.3.20104.2.2018
camby515.1.20094.2.2018
Pronger14.10.20123.2.2018
AaronEkblad14.4.20152.2.2018
hkmzv9521.1.20131.2.2018
Raskerzv6.1.201831.1.2018
Bloodywolf28.1.201830.1.2018
ajwen7721.1.201629.1.2018
paaali14.12.200828.1.201815
Peterhkm16.2.201628.1.2018
sallem4.4.200726.1.2018
trevor17.9.200826.1.2018
ZVMarekHKM28.10.201425.1.2018
zvolencan125.1.200925.1.2018
RHZV21.9.201121.1.2018
RKmayor10.12.201319.1.201838
aladino14.1.200819.1.201840
nyytymaki19.7.200518.1.2018
zubo24.9.200817.1.201831
snowgoons13.3.201217.1.2018
SrdceZV15.1.201815.1.2018
rudomodry15.10.201213.1.2018
Peterzv11.2.201512.1.2018
Tyroller21.1.20079.1.2018
Doly256.1.20189.1.2018
Didier20.1.20088.1.2018
OhavLAX14.6.20177.1.201828
feshak25.9.20117.1.2018
hkmmanZV16.9.20117.1.201827
Athotis16.3.20086.1.201837
moni8.9.20074.1.2018
Tome201027.9.20114.1.201834
bryndzajeliek2.12.20173.1.2018
HKMpelemele14.3.20123.1.2018
HKM6923.10.20161.1.2018
sedo26.3.200831.12.2017
e@gl323.12.200930.12.201725
ZVhkm8727.12.201728.12.2017
Huncút21.6.201322.12.201726
andrado-zv8.1.200815.12.2017
Karim2312.9.201111.12.201735
c3jo7.7.200910.12.2017
HKMZvolenHKM27.6.201610.12.2017
owyla18.11.201210.12.2017
Nechtasilasprevadza8.9.20169.12.201739
CanadiensHockey12.6.20179.12.2017
Yoda_215.4.20138.12.2017
nastro20.11.20107.12.2017
adept26.10.201228.11.201733
hiugo4.5.201226.11.2017
dzulsia1919.10.201426.11.201721
Pyro21.2.201624.11.20172
Dzunkes16.2.201724.11.2017
abakuk29.5.200823.11.201767
Bubo Fí15.10.200720.11.2017
pysta11121.4.200919.11.2017
vladimski17.10.201018.11.201744
LAUDEO22.11.201517.11.201741
Altsohl00715.2.201117.11.2017
bloodywerewolf9.1.20133.11.2017
jakub20042.10.20142.11.2017
batifo22.10.20171.11.2017
Johny11.6.200827.10.2017
joey191.9.200827.10.201735
Slovoman14.6.201723.10.2017
bobozv16.1.201321.10.2017
tylerdurden12.11.200921.10.2017
playerzv818.10.201718.10.2017
Peter Lauro11.9.201514.10.201722
borussia5.10.201712.10.2017
zvboy27.1.20139.10.2017
Tomo8ZV3.2.20136.10.201720
Kubko18.1.20084.10.2017
Joshua29.10.200928.9.2017
Pustyhrad11.6.201726.9.2017
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
orefice17.3.201225.9.201735
rasťoZv7.11.200619.9.2017
skipler21.11.201217.9.2017
MsDivine28.3.201717.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201732
ErikHKM16.12.201524.8.201730
HKM_ZV_OSTRIC6.1.20115.8.201727
Mirecbb4.3.201524.7.201744
tom81527.10.201012.7.201728
michalidesZV20.9.201510.7.2017
same336.10.20127.7.2017
JO 33 ZV26.4.201723.6.2017
berbatof30.4.201012.6.2017
petino124.5.201210.6.201731
Senn24.9.20103.6.201722
HKMman26.3.20091.6.201726
Dusko1124.7.201620.5.2017
matej777114.10.201413.5.2017
erikakollarova16.12.201610.5.2017
Robar23.3.20176.5.201728
anti6.1.201218.4.2017
12345318.3.201215.4.2017
VladoK1327.11.201211.4.201734
JohnyPlayer23.3.20179.4.2017
Johny375.3.20119.4.201723
helmut6001.3.200931.3.201725
Lojzo2513.10.201330.3.2017
komar11.12.201123.3.2017
vikuskaz4.5.201523.3.201716
raptor71124.3.200922.3.201742
sklepmistr27.12.201221.3.2017
taksatunga13.1.201121.3.201735
Miso282623.6.201512.3.2017
Venum3327.3.201612.3.2017
Pupkonč29.12.201126.2.201726
TWOPS15.3.201024.2.201744
harakara4.3.201327.1.201726
layla2728.10.201627.1.2017
Sifonides16.1.200920.1.2017
matell1572.4.201220.1.201732
FP-dufo19.10.200719.1.2017
loris29.10.201215.1.201723
AjJaSomHKM11.10.20156.1.2017
Pepe Lopez5.9.20054.1.2017
feri6921.12.20093.1.2017
dobre uz26.9.201211.12.2016
luptaki3.1.200927.11.2016
FP-diego092.8.200722.11.201632
OMG16.11.201617.11.2016
ironmajo9.9.200510.11.2016
Bryndziari <34.4.20166.11.2016
benitto9.1.200828.10.2016
Gafor21.10.201626.10.2016
sorcerer26.1.200714.10.201641
ivoSliac5.5.20145.10.2016
Miso31569112528.9.20161.10.201633
bruno55423.11.201425.9.2016
sandra2124.9.201625.9.2016
hollywood7.2.201023.9.2016
stavinoha11.4.201322.9.2016
Niki_20_0626.11.201217.9.2016
zvtop21.9.200812.9.2016
luxoZV4.10.20129.9.2016
Ostric2330.11.200830.8.201628
JakubSamuel107.8.201024.8.201626
Undercastle7.8.20169.8.2016
julius.kresan17.9.201127.6.2016
mtzz4.7.200814.6.201653
Áčko12.2.20152.6.2016
wengi_2718.11.200715.5.2016
Blacky1027.2.20095.5.2016
lol zv6.3.201116.4.201629
zuzkaZ3.12.20129.4.201625
miricok22.10.20145.4.2016
dominikadona31.1.201417.3.2016
Delije-Zv20.9.20113.3.2016
RobinoZV28.2.201121.2.2016
pjoter25.11.201421.2.2016
Zvolencan7724.9.20115.2.2016
HKMnavždy12.10.20145.2.2016
matthyass20.2.200731.1.2016
Lukas100922.10.201130.1.2016
kuwabaru9.1.201522.1.201629
stanca9936.1.20166.1.201641
Land_Warrior27.2.20116.1.2016
HKMfan3312.8.20143.1.2016
sweetlex225.12.201526.12.2015
roto27.2.201117.12.201535
rodak-bystrican-srdcom-zvolencan14.12.201514.12.2015
HKMsim-7813.12.201514.12.2015
whatever11.12.201513.12.2015
P-Cash4.8.20088.12.2015
majo837.9.201030.11.201521
jozef sasik6.3.200929.11.201544
vlado014.11.201222.11.2015
kaktus8.3.200714.11.201538
Samuelll16.10.201516.10.2015
Merunko19.8.201316.10.201528
majkazv4.10.20155.10.2015
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201540
pepek0925.12.200720.9.2015
villi5616.9.201127.8.201561
lubomir211.5.201310.7.2015
paysant2.10.200825.6.2015
nido23.9.201125.6.2015
romanko25621.1.20134.5.2015
absinth_zv26.4.20071.5.201528
murray311.8.201129.4.2015
viktort117.8.201329.3.2015
GreenManofCanucks1.6.201429.3.2015
Dodindel17912.3.201517.3.2015
koston225.4.200812.3.2015
corry31.12.201011.3.2015
ZV-man16.11.20099.3.201527
gomco17.1.20067.3.2015
cherry9259.10.20115.3.2015
tomaszh25.10.201117.2.2015
16lubo896.2.201513.2.2015
Merunik2.2.201511.2.201528
pindoZV23.11.20144.2.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Vikčuška12.9.201425.1.201518
weeden14.8.201316.1.2015
ivka26.9.200811.1.2015
ZVOLEN-canka5.1.20078.1.2015
minkohkm26.9.200920.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201433
FP-Honza_9929.8.20079.12.2014
H@H@28.10.20098.12.201425
DuboZV30.9.201230.11.201434
Splex21.10.201125.11.2014
Dudka29.8.201328.10.2014
gucci10023.9.201124.10.201436
Juliuskresan16.9.201214.10.201424
samko555511.10.20119.10.201416
zahuba25.11.20118.10.2014
Osto21.11.200730.9.201428
Zvolenjenaj19.9.201421.9.2014
ragi795.12.200616.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201432
papundekel22.1.201312.9.2014
valsodar11.8.201411.8.201443
patrik090112.1.20135.8.2014
lporuk12.5.201417.6.2014
not4me11.1.20089.6.2014
remix-treme26.1.20107.6.201431
robiiinko23.9.20133.6.2014
Slavo911.10.200916.5.2014
fandik1.2.201314.5.2014
exi2487.10.201214.5.201425
tata170121.11.200811.5.2014
maros.lukac1.9.201311.5.201425
kuto22219.2.20084.5.201428
kajka1522.10.201330.4.2014
perun6.12.201114.4.2014
dody33_zv14.12.201213.4.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201437
zambus11.6.201028.3.201466
FP-piol296.6.200824.3.2014
Delava-343.1.20149.3.2014
iiccoo120.9.20119.3.2014
vladose124.3.20139.3.201423
misa28126.1.20148.3.2014
HKM Zvolenčan8.10.20117.3.2014
Saandra3622.1.20144.3.2014
drobček-zv31.3.201328.2.201436
juius niederland30.12.200727.2.2014
lavidaloca9.2.201420.2.2014
mexes224.4.201319.2.2014
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
marco77467.1.20142.2.201427
Sefinko25.1.201427.1.2014
mikoch24.1.201426.1.2014
chrt11321.11.200522.1.2014
ladzo27.10.201115.1.2014
bubniakz22.9.201114.1.2014
pripad10.9.200813.1.2014
HKM Zvolen1236.2.201312.1.201421
vrtko30.10.20075.1.201429
Precept2.10.201326.12.2013
Nika14324.11.201310.12.2013
mavicko22.4.20088.12.201336
Bryndziarka1.11.20128.12.2013
exitus3.2.20137.12.2013
Kudlo2.12.20071.12.2013
Micvrb21.11.201115.11.2013
Hkm Zvolen :)5.10.201314.10.201330
Joshko15095.3.201313.10.201323
Mato2114.8.20139.10.2013
jjjddd29.3.20094.10.2013
Prokop16.11.20124.10.2013
Ohav28.8.201320.9.2013
pavel199015.9.201316.9.2013
Rayiner14.10.201115.9.201321
PsychoHockey9.3.201115.9.2013
bryndzovesalonky12.3.201311.9.2013
Matis_HKM18.9.20087.9.201329
Sisik23.8.201326.8.2013
samco123017.9.201019.8.201326
Maťo ZV4.3.201110.8.201331
slato4.9.201030.7.201323
kiler11027.12.200525.6.201336
cocoa_tea14.5.201315.5.2013
vieroslav29.3.201313.5.2013
tomasbub18.12.20076.5.2013
Adrisa9.3.20086.5.2013
bts_zv12.3.20134.5.2013
petrisorka2528.7.20123.5.201319
pavelruzinsky3.5.20133.5.2013
patres866.10.20102.5.201331
MatresZV6.10.20121.5.2013
lordpatrik22.3.201325.4.2013
ando21.4.201324.4.2013
Dusan1076.3.201317.4.2013
zubro11.3.200715.4.2013
monika8912.4.201315.4.2013
Milo.1812.4.201313.4.2013
Jojiss8.4.201311.4.2013
mimozv10.3.201311.4.201336
powerbank29.3.201310.4.2013
NikyN13.1.20139.4.201327
simka_zv6.4.20137.4.2013
majkyno30.3.20136.4.2013
BryndziaricrewZvolen3.11.20124.4.201315
misho269023.2.20133.4.2013
palkox3325.3.20133.4.2013
zanetka31.3.20132.4.2013
addyhkm10.3.201328.3.201320
matvejko30.4.200628.3.201338
erbosszv13.10.201128.3.2013
mirro11126.3.201328.3.2013
Amboss3.3.201227.3.2013
DonTon14.12.200827.3.2013
dusanzv11.3.201326.3.2013
BRYNDZA31.12.201224.3.2013
iwaldo7721.11.201223.3.2013
Kudlo1322.1.201218.3.2013
mato mbr14.3.201317.3.2013
wock14.3.201316.3.2013
misino13.3.201315.3.2013
MiroHiroHKM11.3.201313.3.2013
jojoj33326.9.20117.3.2013
HKMZV227.9.20127.3.2013
janci17728.2.20126.3.2013
peeetoooHKM11.9.20105.3.2013
citrus18.10.201121.2.2013
RSrasto19.10.201218.2.2013
bibkin2.2.20139.2.2013
Zvóóóólen27.1.20133.2.2013
jeremy198227.12.20122.2.2013
Peter II20.11.20121.2.2013
cmulo23.4.201119.1.201325
shamdo29.9.201217.1.2013
danciba24.11.201215.1.2013
jojoj9.3.200915.1.2013
FP-kubo39269.7.200915.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
Mirka6167.1.201313.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
Veron928.1.201311.1.201325
RadikaZV30.12.20129.1.201324
abcd26.4.20096.1.2013
scorpy316.9.20123.1.2013
bobaHKM30.11.201221.12.201220
5xxx5217.1.201019.12.2012
deathbringer27.9.200827.11.201235
J4nc126.11.201227.11.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
RoboZV19.2.201025.11.201222
Tonny16.10.201218.11.2012
sakulator27.9.201211.11.2012
MAHA444430.9.20124.11.2012
jackie2312.11.20124.11.201227
rossi7721.9.20114.11.2012
Patko ZV9.10.20122.11.2012
trisha00514.4.20092.11.2012
marko9919.10.201221.10.2012
radob326.1.200819.10.201234
MarekŠuhajda16.10.201218.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201227
palis85.10.201214.10.201229
ossibus12.10.201214.10.2012
morawa28.9.201214.10.2012
xZVx30.9.20129.10.2012
Same15.11.20116.10.2012
malimuzik1.10.20123.10.2012
rado111185.11.201127.9.2012
cRaZyMaM3.1.200922.9.2012
begbeee6.11.20086.9.201234
antipodc5.12.20114.9.2012
Bubamaran29.8.201229.8.2012
HKM Zvolen je tim mojho srdca22.3.201214.8.201226
lukas111523.10.201025.7.201243
Interfot2.10.200814.5.2012
dodec00126.9.20114.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201226
oreili31.1.201121.4.201229
fando29.3.200916.4.201232
ZvDavid22.2.201222.3.2012
Zvolenčan449.3.201221.3.201224
zvolen fan7.1.201213.3.2012
luccy7.3.20128.3.201225
7-Tomo-727.2.20117.3.2012
MircoZV26.2.201227.2.2012
miso2720.1.201220.2.2012
dudo20728.4.201114.2.2012
kiiikaZV8.9.200711.2.2012
regan25.9.20114.2.2012
Michala1.5.20118.1.2012
Kecko3.1.20126.1.2012
10gaborik1020.7.200830.12.2011
SNEKY13.11.201122.12.2011
-Pulo-13.12.201118.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201125
zvhkm30.10.20116.12.2011
Neylakis26.10.20114.12.2011
BorisWithAK476.11.201128.11.2011
Gabriel Koza16.9.201123.11.2011
Dawo1.11.201119.11.2011
cundo16516.9.201118.11.2011
FP-dufosk1.12.200718.11.2011
reichard8.10.20115.11.2011
filipgrof5.10.20115.11.2011
minkydt21.10.20112.11.2011
Helka HKM ZVOLEN Dubravska27.10.201128.10.2011
kakashi7.12.201023.10.2011
Predator828425.2.200814.10.201134
Kapucino 123.11.200914.10.2011
hkmfan117.1.201114.10.2011
ZV_&R€J21.9.201113.10.201126
ALMI597.12.200713.10.201125
hkmzvolen566.10.201113.10.2011
Vladimír Mlynárčik10.10.201112.10.2011
Tinnna114.11.200811.10.201136
carAnthony7.10.201110.10.2011
mistro6.10.20119.10.2011
jo_zvolen30.9.20118.10.2011
miki075.10.20117.10.2011
Koso3.10.20114.10.2011
pato1783.10.20114.10.2011
Drobec_ZV2.2.20112.10.201123
lupl25.9.20112.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201124
mvolko17.9.201125.9.2011
domage24.9.201125.9.2011
FP-sused21.4.200925.9.201125
desvat6.9.200524.9.2011
swed19.9.201123.9.2011
Romaník30.7.201121.9.2011
10bure104.1.200816.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
James2.8.200526.8.2011
General7.6.200723.8.201138
Bryton9.8.201112.8.201134
tapovci1.2.20117.8.201142
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
10Adams1018.4.20114.7.2011
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
Andrees5.11.20101.6.201122
Misiak6023.2.200725.5.2011
thomy79711.4.200916.5.201137
cibu7.9.200815.5.2011
dodojana26.4.20111.5.201125
vysoký14.1.20117.4.201139
dodo_snina26.5.201030.3.201125
kandahar10.12.200827.3.2011
Juricek16.3.201116.3.201124
Vašek z ŠtB8.3.201114.3.201181
doddok20.1.201110.3.201143
derbyzv12.12.20064.3.201144
tokok-zv19.10.20083.3.2011
PedroK11.9.200927.2.2011
mircoo7.9.200727.2.2011
hellgirl19.3.20101.2.2011
Briton18.8.200929.1.201134
Rič8810.12.201020.1.201124
63pepe361.2.200816.1.2011
tomiweve81221.10.201028.12.201026
pooler13130.10.201012.12.201026
17ilja7127.4.20076.12.201027
Anton Hanula9.2.20086.12.201057
plokij26.9.201019.11.2010
v.e.c19.3.20098.11.2010
Tomy19.4.20095.11.201037
HC..Kukleny5.11.20105.11.2010
feroHKM26.1.200816.9.2010
alobrankar3817.8.201030.8.2010
5KO22.3.20085.7.2010
Tpeq1.6.20101.6.201031
imro2227.9.200831.5.2010
Forsberg2116.5.201017.5.2010
luboszv29.12.20095.5.2010
Srstka Zdenko11.1.20105.5.201043
pichliac11.9.20084.5.201037
sipi12.9.20084.5.2010
Riquelme2.12.20084.5.2010
mixal20.11.20083.5.201025
Kubo25.8.200830.3.2010
labuss14.10.200818.3.201043
domis417.11.200917.3.2010
havran12122.11.20076.3.201033
Eňovič24.10.200925.2.2010
MajloZV11.1.200924.2.2010
peter78945612318.5.200921.2.2010
skrkos13.12.200615.2.201061
supi8229.11.20062.2.201035
petulko1017.10.200727.1.2010
dano8764.2.200826.1.2010
tuner100028.8.200718.12.2009
glager15.12.200918.12.2009
Libo20.10.200913.12.2009
doks9.9.200913.12.2009
suhajicokmalovany27.11.200929.11.2009
extroyZV3.1.200928.11.2009
Romi7.10.200717.11.200926
kubob15.9.200912.10.2009
cundo187.9.20086.9.2009
laminatHKM5.9.200825.8.2009
Ing. FijoK12.10.200823.8.2009
SUNRISE_1015.8.200823.8.200926
MetalQueen13.2.200911.8.2009
laura25.6.200925.6.2009
ewana8.2.200621.6.2009
piol7.9.200518.5.200940
gazda3.5.20068.5.2009
Domino425.2.20092.5.2009
hkmzvolen712.4.200918.4.2009
nayva9.4.200916.4.2009
marek883.10.200828.3.2009
Mariana Kyseľová8.5.200823.3.2009
TommiNB17.2.200920.3.2009
HKmFans13.3.200913.3.2009
JanoZV3.3.200910.3.2009
slavo10114.12.200710.3.200927
Zvolen3.10.20082.3.2009
born39.2.200912.2.2009
knedlo10.2.200910.2.2009
Zvolenicek27.1.20093.2.2009
KuKlo18.1.200919.1.2009
thome22.9.200817.1.200927
Stork7.12.200714.1.200926
pipo212519.10.20089.1.2009
matej18130.12.200831.12.2008
mike_7715.10.200720.12.2008
antiskalica6.3.200812.12.2008
Wizardos4.9.20081.12.2008
Abyss22.10.20084.11.2008
kelo11.9.200814.10.200843
Jakub2691.6.20089.10.2008
18marek889.9.20083.10.200828
milis19.12.200626.9.2008
6david624.8.200821.9.200822
Mariann Kelement26.3.20083.9.200843
mareK2-ZV15.1.200827.8.2008
muk18.10.200720.7.2008
kacko1626.12.200726.6.2008
Scooby.9915.1.200812.6.2008
samko4623.12.200522.5.200837
lopatka2.3.20084.5.2008
bubu_zv24.1.200824.4.2008
mitry7.3.200813.4.2008
zvolencan1522.2.20089.4.200824
HKM ZV15.2.200826.3.200828
triton23.1.200723.3.2008
antibratislavak19.2.20088.3.2008
HkmZvolen5.3.20086.3.2008
10 bananu do slovanistickej brany18.1.20082.3.2008
jany_zv13.1.200827.2.2008
cundo1219.12.200712.2.2008
Blacky18.1.20089.2.2008
mibo268.1.200829.1.2008
Kyle196.1.200826.1.2008
kariya914.11.200623.1.200827
bonaparteZV744.1.200820.1.200841
yo19.11.200725.12.2007
TimoZV30.10.200722.12.2007
dodo13191.12.200720.12.2007
pipo.zv19.11.200719.11.2007
zvfan7.9.200717.11.2007
tester6926.2.200731.10.2007
afekt9.9.200729.10.2007
Tom131119.2.200728.9.2007
puerth8.6.200713.9.2007
kiiika1523.1.20078.9.2007
Andrado31.10.200623.7.2007
pysta&zubko26.1.200729.5.200727
hkm34222.3.200726.4.200733

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.B. Bystrica49187:11597
2.Nitra49174:13597
3.Zvolen49165:13295
4.Košice49160:11894
5.Trenčín49133:9894
6.Poprad49136:13179
7.Žilina49121:14260
8.N. Zámky49110:16151
9.L. Mikuláš49109:14349
10.Detva49103:17435
11.SR 202038:8714
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica4633517210:103110
2.Michalovce4631537232:89106
3.Prešov4629629182:109101
4.Topoľčany46237412162:10387
5.Dubnica46213616184:14575
6.Bratislava46172423146:16959
7.Sp.Nová Ves46113725138:19346
8.P. Bystrica45105426129:19744
9.Trnava4692332126:21634
10.N. Zámky B4680335102:30127
-Orange 209312346:3213
Aktualizované: 18.2.2018 06:04
tímzvvppppskóreb
1.Nitra44304010187:11198
2.Dukla4429429204:14197
3.Košice44222614158:15376
4.B. Bystrica44205613131:12276
5.Poprad44186317157:16469
6.Slovan44186218154:13068
7.Skalica44181520142:14861
8.Žilina44173420137:12961
----------
9.Martin46165223171:16860
10.L. Mikuláš46162424168:20256
11.Zvolen46152524161:17154
12.Spišská466343396:19928
Aktualizované: 22.2.2018 04:59
tímzvvppppskóreb
1.Slovan42274110168:10690
2.Dukla42271410171:9087
3.Poprad42244410147:9284
4.Nitra42234411163:11681
5.Košice42231513166:12776
6.B. Bystrica42176217143:11965
7.Zvolen42146121118:16755
8.Skalica42161421124:14354
---------
1.Martin42192417140:12965
2.L. Mikuláš42183417101:11364
3.Spišská42175119161:14362
4.Žilina42181419113:12260
5.Púchov42173121118:12258
6.Michalovce42123522117:15647
7.Trnava42133224116:14547
8.Prešov424013765:24113
Aktualizované: 22.2.2018 04:59
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
5Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
6HK Soči54217019126-13384
7Spartak Moskva54217021149-14182
8Dynamo Moskva55199022131-13580
9Severstal Čerepovec54179019127-14378
10HC Dinamo Minsk54195027105-12270
11HC Viťaz54164027125-15563
12HC Slovan Bratislava54143030112-18055
13Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 24.2.2018 13:07
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň54301017151-12098
2Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
3Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
4Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
5Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
6Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
7HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
8Avangard Omsk54217019141-11184
9Amur Chabarovsk54208018126-13684
10Barys Astana55195024145-16074
11Admiral Vladivostok54164029115-13961
12Red Star Kunlun55154029101-14360
13Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
14Lada Toljatti5411403399-14647
Aktualizované: 24.2.2018 13:07
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5440604223-92136
2CSKA Moskva54349010169-83121
3Jokerit Helsinky54284014145-102100
4Ak Bars Kazaň54301017151-12098
5Lokomotiv Jaroslavl54259017144-12496
6Neftěchimik Nižněkamsk54273017133-12894
7Avtomobilist Jekatěrinburg54246016161-13492
8Metallurg Magnitogorsk54228017143-13389
9Traktor Čeljabinsk53246019119-11788
10Salavat Julajev Ufa54245020144-13687
11Torpedo Nižnij Novgorod54235018112-12187
12HK Sibir Novosibirsk54237022133-13085
13Avangard Omsk54217019141-11184
14HK Soči54217019126-13384
15Amur Chabarovsk54208018126-13684
16Spartak Moskva54217021149-14182
17Dynamo Moskva55199022131-13580
18Severstal Čerepovec54179019127-14378
19Barys Astana55195024145-16074
20HC Dinamo Minsk54195027105-12270
21HC Viťaz54164027125-15563
22Admiral Vladivostok54164029115-13961
23Red Star Kunlun55154029101-14360
24HC Slovan Bratislava54143030112-18055
25Jugra Chanty-Mansijsk5471003093-16048
26Lada Toljatti5411403399-14647
27Dinamo Riga548703099-14747
Aktualizované: 24.2.2018 13:07
Tímzvvpprpppskorebody
1Vegas Golden Knights6132916215-16686
2Nashville Predators6029814192-15583
3Winnipeg Jets6132416203-16181
4Minnesota Wild6128620185-17275
5Dallas Stars6128722181-15974
6San Jose Sharks6226721180-17374
7Anaheim Ducks6225620171-17073
8St. Louis Blues6227724173-16072
9Los Angeles Kings6125823174-15171
10Calgary Flames6222922177-18471
11Colorado Avalanche6025723186-18069
12Chicago Blackhawks6221627176-17662
13Edmonton Oilers6017831167-19654
14Vancouver Canucks6120331164-20053
15Arizona Coyotes609833145-20244
Aktualizované: 24.2.2018 13:07
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning6135617219-16485
2Boston Bruins5832513191-14282
3Toronto Maple Leafs63271120209-17581
4Pittsburgh Penguins6227922201-18176
5Washington Capitals6125920189-18375
6Philadelphia Flyers6123919183-17574
7New Jersey Devils6122922183-18770
8Columbus Blue Jackets61181226160-17265
9New York Islanders6220926206-22365
10Carolina Hurricanes6122524163-18664
11Florida Panthers5823425169-18860
12New York Rangers6219830175-19859
13Detroit Red Wings6018626159-18058
14Montreal Canadiens6018529154-18954
15Ottawa Senators6014729163-21152
16Buffalo Sabres6114432146-20047
Aktualizované: 24.2.2018 13:07
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 24.2.2018 13:07

Bleskovky

Nemec Ehrhoff ponesie vlajku na záverečnom ceremoniáli

Nemecký hokejista Christian Ehrhoff ponesie vlajku svojej krajiny počas nedeľňajšieho záverečného ceremoniálu ZOH v Pjongčangu. "Je to pre mňa veľká pocta. Nebudem reprezentovať len hokej, ale celý nemecký olympijský tím," povedal podľa agentúry DPA 35-ročný obranca Kolína.
pred hodinou - TASR

Vatrano sa sťahuje z Bostonu na Floridu

Vedenie tímu zámorskej hokejovej NHL Boston Bruins vymenilo útočníka Franka Vatrana do Floridy Panthers. "Medvede" za neho získali od Floridy výber v treťom kole draftu, ktorý sa v júni bude konať v Dallase. Informácie priniesol oficiálny web Bruins.
22.2.2018 22:58 - Michal Bruner / TASR

Weber vynechá zvyšok sezóny, musí ísť na operáciu

Hokejista Shea Weber z Montrealu Canadiens si už v prebiehajúcej sezóne NHL nezahrá. Tím vydal vyhlásenie, že 32-ročný obranca má roztrhnutú šľachu v ľavej nohe a potrebuje operáciu. Weber už vynechal uplynulých 26 zápasov, zranenie sa nehojilo podľa očakávania.
22.2.2018 22:10 - Michal Bruner / TASR

Hráčmi týždňa Hischier, Raanta a Scheifele

Hokejový center New Jersey Devils Nico Hischier, brankár Arizony Coyotes Antti Raanta a center Winnipegu Jets Mark Scheifele získali honor Hráčov týždňa v zámorskej NHL.
19.2.2018 19:22 - Michal Bruner / TASR

Jágr nemá po ataku Sikoru vážnejšie zranenie, termín návratu je neznámy

Jaromír Jágr sa po zranení v sobotňajšom zápase českej WSM Ligy Kladno - Havířov (3:1) zotavuje v domácom prostredí. Slávneho českého hokejistu už v 3. minúte nešetrne narazil na mantinel útočník hostí Marek Sikora. Podľa portálu iDnes.cz Jágr absolvoval vyšetrenie, ktoré nepotvrdilo žiadne vážnejšie zranenie. Momentálne sa zotavuje doma a nikto v klube zatiaľ nevie, či bude schopný nastúpiť v stredu v Českých Budějoviciach.
19.2.2018 13:41 - Michal Bruner / TASR

Ženský turnaj rozšíria v Pekingu na desať tímov

Olympijský hokejový turnaj žien bude mať od budúcich ZOH 2022 v Pekingu desať tímov. Rozšírenie o dva celky potvrdil šéf Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) René Fasel na pondelňajšej tlačovej konferencii v Pjongčangu. Viac tímov podľa neho požadovali samotní organizátori z Pekingu.
19.2.2018 05:19 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte aj s Nemeckom

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom poslednom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte, keď podľahli Nemecku 1:3. Zverenky trénerky Jenny Potterovej, ktoré sa pripravujú na aprílové majstrovstvá sveta, obsadili na podujatí posledné štvrté miesto so skóre 3:10.
18.2.2018 17:58 - Michal Bruner / TASR

Marinčin sa na víťazstve Marlies podieľal asistenciou

Slovenský hokejový obranca Martin Marinčin pomohol asistenciou k víťazstvu Toronta Marlies 4:2 na ľade Laval Rockets v nočnom zápase AHL. V prebiehajúcej sezóne nižšej zámorskej súťaže má Marinčin na konte 14 bodov (3+11) v 32 stretnutiach.
18.2.2018 09:32 - Michal Bruner / TASR

KalPa Kuopio - Sport Vaasa 5:1, Godla nechytal

KalPa Kuopio zvíťazila v sobotňajšom dueli fískej hokejovej Liigy nad Sport Vaasa suverénne. Slovenský brankár Denis Godla sledoval celý zápas z domácej striedačky. Výsledky: KooKoo Kouvola - Ilves Tampere 2:3, IFK Helsinki - HPK Hämeenlinna 3:1, JYP Jyväskylä - Mikkelin Jukurit 4:1, Kärpät Oulu - SaiPa Lappeenranta 3:4 pp a sn, Pelicans Lahti - Ässät Pori 4:3.
17.2.2018 20:11 - Michal Bruner / TASR

Slovenky prehrali na turnaji v Klagenfurte s domácim Rakúskom 2:4

Slovenské hokejové reprezentantky prehrali aj vo svojom druhom zápase na medzinárodnom turnaji štyroch krajín Wörthersee-Trophy v rakúskom Klagenfurte. Domácemu výberu podľahli 2:4.
17.2.2018 18:42 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

25. 02. 2018
Nitra - Trenčín o 16:00
Žilina - Košice o 17:00
B. Bystrica - N. Zámky o 17:00
Poprad - Zvolen o 17:00

Odohrané zápasy

11. 02. 2018
PopradŽilina
3:2 PPREPORT
L. MikulášTrenčín
3:2 PPREPORT
DetvaKošice
1:2REPORT
ZvolenN. Zámky
6:3REPORT
NitraB. Bystrica
1:4REPORT

Najviac bodov

Michal KrištofNIT52 bodov
2.Coffman T.ZVO47
3.Svitana P.POP46
4.Paulovič M.NIT45
5.Blackwater J.NIT43

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT26 gólov
2.Coffman T.ZVO25
3.Nagy L.KOS21
4.Mikúš T.NIT19
5.Faille É.BBY19

Najlepší brankár

Michal ValentTRE93.66 perc
2.MacIntyre D.ZVO93.37 %
3.Habal V.KOS93.28 %
4.Lukáš J.BBY93.26 %
5.Hiadlovský T.TRE92.74 %
Články SIHPA na HokejPortáli »