Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HKM Zvolen (618)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Fido25.3.201311.12.201837
vzdy.na.statie28.2.201311.12.2018
nerorome18.4.200910.12.2018
Karim2312.9.201110.12.201836
Suchár21.1.20169.12.201845
martinko8884.1.20189.12.2018
HKm12.1.20077.12.2018
trjud24.4.20076.12.201840
rasťoZv7.11.20064.12.201845
bryndzajeliek2.12.20174.12.2018
HkmDetva3.1.20182.12.2018
Nutrik18.5.20181.12.2018
PatrikĽupták1.5.201829.11.201816
hkmmanZV16.9.201127.11.2018
Pronger14.10.201227.11.2018
Venum3327.3.201626.11.2018
HKmZVMirec2.10.201825.11.2018
Didier20.1.200825.11.2018
ajwen7721.1.201623.11.2018
MartinZV9.10.201121.11.2018
3nk21.3.201018.11.2018
hiugo4.5.201218.11.2018
RytierZV16.11.201817.11.201837
andrado-zv8.1.200816.11.2018
trevor17.9.200816.11.2018
tom81527.10.201016.11.201828
Mirecbb4.3.201514.11.201845
bloodywerewolf9.1.201314.11.2018
snowgoons13.3.201213.11.2018
Athotis16.3.200810.11.201838
sallem4.4.20078.11.2018
sedo26.3.20086.11.2018
petino124.5.20126.11.201832
Foam of Waterfall12.11.20155.11.2018
kaiser27.1.20093.11.201844
pysta11121.4.20093.11.2018
authorZV24.8.20103.11.201835
matell1572.4.20122.11.201833
12345318.3.201231.10.2018
BryndziarzBA26.10.201830.10.2018
Hrobar12.9.201428.10.201827
borussia5.10.201726.10.2018
Osto21.11.200725.10.201828
OhavLAX14.6.201724.10.201829
Pyro21.2.201623.10.20182
MatoZV16.2.200721.10.2018
Altsohl00715.2.201121.10.2018
HKMpelemele14.3.201219.10.2018
nyytymaki19.7.200519.10.2018
danino17.10.201819.10.2018
aladino14.1.200818.10.201841
16lubo896.2.201517.10.2018
Johny375.3.201117.10.201824
Segment429.2.201816.10.2018
Peterhkm16.2.201616.10.2018
HKM99401.5.201814.10.2018
RHZV21.9.201114.10.2018
AntiquumOrVetusSolium13.10.201814.10.2018
orefice17.3.201213.10.201835
apa23.10.201013.10.2018
vlado.1989l2.9.201012.10.201829
matej777114.10.20149.10.2018
Peter Lauro11.9.20157.10.201823
matrin29.8.20075.10.201829
CanadiensHockey12.6.20174.10.2018
adept26.10.20124.10.201833
valsodar11.8.20143.10.201844
Robar23.3.20173.10.201829
KováčanZV9.3.20182.10.2018
HKM6923.10.20162.10.2018
bmilan11.9.20091.10.2018
Juliuskresan16.9.201230.9.201825
Tyroller21.1.200730.9.2018
hugovonvarel11.9.201621.9.2018
Smolko19.9.201819.9.2018
DonTon812.3.201519.9.2018
Dzunkes16.2.201719.9.2018
DuboZV30.9.201219.9.201835
24portnoy2429.1.200812.9.2018
Zubo2729.7.200912.9.2018
onofloch24.8.201810.9.2018
taksatunga13.1.20116.9.201836
jakub20042.10.20144.9.2018
marco3215.7.20113.9.201835
Bubo Fí15.10.200722.8.2018
HKMZvolenHKM27.6.201621.8.2018
helmut6001.3.200919.8.201825
hkmzv9521.1.201310.8.2018
Joshua29.10.20099.8.2018
bastoni9.8.20189.8.2018
Tomo8ZV3.2.201330.7.201821
koho230.12.200626.7.201846
tylerdurden12.11.200924.7.2018
Nechtasilasprevadza8.9.201619.7.201840
vlado014.11.201213.7.2018
batifo22.10.20178.7.2018
molniak13.7.20124.7.2018
LAUDEO22.11.20153.7.201842
fantasykilla4.2.200722.6.201838
rajmok1721.8.201515.6.2018
rudomodry15.10.201212.6.2018
pinto100018.6.201111.6.2018
whatever11.12.20152.6.2018
lubomir211.5.201314.5.2018
HKMman26.3.200911.5.201827
c3jo7.7.20097.5.2018
Bryndziari <34.4.20161.5.2018
julius.kresan17.9.20111.5.2018
bryndziarka8737126.10.201427.4.201823
mitko1622.2.201321.4.201823
Micvrb21.11.201119.4.2018
bunda čavo1.4.201818.4.2018
AaronEkblad14.4.201512.4.2018
sklepmistr27.12.201210.4.2018
Land_Warrior27.2.20117.4.2018
loris29.10.20123.4.201824
gomco17.1.200631.3.2018
zubo24.9.200830.3.201832
navzdyhkm27.3.201827.3.2018
ZVMarekHKM28.10.201426.3.2018
lestat216.9.201626.3.2018
Doly256.1.201826.3.2018
ivo111330.9.200819.3.2018
ZVhkm8727.12.201716.3.2018
Sifonides16.1.200912.3.2018
abakuk29.5.200811.3.201868
ErikHKM16.12.201510.3.201831
OMG16.11.20164.3.2018
joey191.9.200828.2.201836
kolacik4.5.201318.2.2018
rudko5.5.201116.2.2018
nelovZmKH26.11.201214.2.2018
pablo14.10.20139.2.2018
Tomas103.4.20166.2.201827
starosta9.10.20176.2.2018
Labakuk12.3.20135.2.2018
heti00716.9.20115.2.201836
camby515.1.20094.2.2018
Raskerzv6.1.201831.1.2018
Bloodywolf28.1.201830.1.2018
paaali14.12.200828.1.201816
zvolencan125.1.200925.1.2018
RKmayor10.12.201319.1.201839
SrdceZV15.1.201815.1.2018
Peterzv11.2.201512.1.2018
feshak25.9.20117.1.2018
moni8.9.20074.1.2018
Tome201027.9.20114.1.201835
e@gl323.12.200930.12.201726
Huncút21.6.201322.12.201727
owyla18.11.201210.12.2017
Yoda_215.4.20138.12.2017
dzulsia1919.10.201426.11.201721
vladimski17.10.201018.11.201745
Johny11.6.200827.10.2017
Lokomotiv1.11.201423.10.2017
Slovoman14.6.201723.10.2017
bobozv16.1.201321.10.2017
playerzv818.10.201718.10.2017
zvboy27.1.20139.10.2017
Kubko18.1.20084.10.2017
Pustyhrad11.6.201726.9.2017
MichalPPZ10.9.201225.9.2017
skipler21.11.201217.9.2017
MsDivine28.3.201717.9.2017
wisky9918.9.20068.9.201733
HKM_ZV_OSTRIC6.1.20115.8.201727
michalidesZV20.9.201510.7.2017
same336.10.20127.7.2017
JO 33 ZV26.4.201723.6.2017
berbatof30.4.201012.6.2017
Senn24.9.20103.6.201724
Dusko1124.7.201620.5.2017
erikakollarova16.12.201610.5.2017
anti6.1.201218.4.2017
VladoK1327.11.201211.4.201735
JohnyPlayer23.3.20179.4.2017
Lojzo2513.10.201330.3.2017
komar11.12.201123.3.2017
vikuskaz4.5.201523.3.201717
raptor71124.3.200922.3.201743
Miso282623.6.201512.3.2017
Pupkonč29.12.201126.2.201726
TWOPS15.3.201024.2.201744
harakara4.3.201327.1.201727
FP-dufo19.10.200719.1.2017
AjJaSomHKM11.10.20156.1.2017
Pepe Lopez5.9.20054.1.2017
feri6921.12.20093.1.2017
dobre uz26.9.201211.12.2016
luptaki3.1.200927.11.2016
FP-diego092.8.200722.11.201633
ironmajo9.9.200510.11.2016
benitto9.1.200828.10.2016
Gafor21.10.201626.10.2016
sorcerer26.1.200714.10.201642
ivoSliac5.5.20145.10.2016
Miso31569112528.9.20161.10.201633
bruno55423.11.201425.9.2016
sandra2124.9.201625.9.2016
hollywood7.2.201023.9.2016
stavinoha11.4.201322.9.2016
Niki_20_0626.11.201217.9.2016
zvtop21.9.200812.9.2016
luxoZV4.10.20129.9.2016
Ostric2330.11.200830.8.201629
JakubSamuel107.8.201024.8.201627
Undercastle7.8.20169.8.2016
mtzz4.7.200814.6.201654
Áčko12.2.20152.6.2016
wengi_2718.11.200715.5.2016
Blacky1027.2.20095.5.2016
lol zv6.3.201116.4.201630
zuzkaZ3.12.20129.4.201626
miricok22.10.20145.4.2016
dominikadona31.1.201417.3.2016
Delije-Zv20.9.20113.3.2016
RobinoZV28.2.201121.2.2016
pjoter25.11.201421.2.2016
Zvolencan7724.9.20115.2.2016
HKMnavždy12.10.20145.2.2016
matthyass20.2.200731.1.2016
Lukas100922.10.201130.1.2016
kuwabaru9.1.201522.1.201630
stanca9936.1.20166.1.201641
HKMfan3312.8.20143.1.2016
sweetlex225.12.201526.12.2015
roto27.2.201117.12.201535
rodak-bystrican-srdcom-zvolencan14.12.201514.12.2015
HKMsim-7813.12.201514.12.2015
P-Cash4.8.20088.12.2015
majo837.9.201030.11.201522
jozef sasik6.3.200929.11.201545
kaktus8.3.200714.11.201539
Samuelll16.10.201516.10.2015
Merunko19.8.201316.10.201528
majkazv4.10.20155.10.2015
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201540
pepek0925.12.200720.9.2015
villi5616.9.201127.8.201562
paysant2.10.200825.6.2015
nido23.9.201125.6.2015
romanko25621.1.20134.5.2015
absinth_zv26.4.20071.5.201529
murray311.8.201129.4.2015
viktort117.8.201329.3.2015
GreenManofCanucks1.6.201429.3.2015
Dodindel17912.3.201517.3.2015
koston225.4.200812.3.2015
corry31.12.201011.3.2015
ZV-man16.11.20099.3.201528
cherry9259.10.20115.3.2015
tomaszh25.10.201117.2.2015
Merunik2.2.201511.2.201528
pindoZV23.11.20144.2.2015
Vladoch8.1.201530.1.2015
Vikčuška12.9.201425.1.201519
weeden14.8.201316.1.2015
ivka26.9.200811.1.2015
ZVOLEN-canka5.1.20078.1.2015
minkohkm26.9.200920.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201433
FP-Honza_9929.8.20079.12.2014
H@H@28.10.20098.12.201426
Splex21.10.201125.11.2014
Dudka29.8.201328.10.2014
gucci10023.9.201124.10.201437
samko555511.10.20119.10.201417
zahuba25.11.20118.10.2014
Zvolenjenaj19.9.201421.9.2014
ragi795.12.200616.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201433
papundekel22.1.201312.9.2014
patrik090112.1.20135.8.2014
lporuk12.5.201417.6.2014
not4me11.1.20089.6.2014
remix-treme26.1.20107.6.201432
robiiinko23.9.20133.6.2014
Slavo911.10.200916.5.2014
fandik1.2.201314.5.2014
exi2487.10.201214.5.201426
tata170121.11.200811.5.2014
maros.lukac1.9.201311.5.201426
kuto22219.2.20084.5.201428
kajka1522.10.201330.4.2014
perun6.12.201114.4.2014
dody33_zv14.12.201213.4.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201438
zambus11.6.201028.3.201467
FP-piol296.6.200824.3.2014
Delava-343.1.20149.3.2014
iiccoo120.9.20119.3.2014
vladose124.3.20139.3.201424
misa28126.1.20148.3.2014
HKM Zvolenčan8.10.20117.3.2014
Saandra3622.1.20144.3.2014
drobček-zv31.3.201328.2.201437
juius niederland30.12.200727.2.2014
lavidaloca9.2.201420.2.2014
mexes224.4.201319.2.2014
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
marco77467.1.20142.2.201428
Sefinko25.1.201427.1.2014
mikoch24.1.201426.1.2014
chrt11321.11.200522.1.2014
ladzo27.10.201115.1.2014
bubniakz22.9.201114.1.2014
pripad10.9.200813.1.2014
HKM Zvolen1236.2.201312.1.201422
vrtko30.10.20075.1.201430
Precept2.10.201326.12.2013
Nika14324.11.201310.12.2013
mavicko22.4.20088.12.201337
Bryndziarka1.11.20128.12.2013
exitus3.2.20137.12.2013
Kudlo2.12.20071.12.2013
Hkm Zvolen :)5.10.201314.10.201331
Joshko15095.3.201313.10.201324
Mato2114.8.20139.10.2013
jjjddd29.3.20094.10.2013
Prokop16.11.20124.10.2013
Ohav28.8.201320.9.2013
pavel199015.9.201316.9.2013
Rayiner14.10.201115.9.201322
PsychoHockey9.3.201115.9.2013
bryndzovesalonky12.3.201311.9.2013
Matis_HKM18.9.20087.9.201330
Sisik23.8.201326.8.2013
samco123017.9.201019.8.201327
Maťo ZV4.3.201110.8.201332
slato4.9.201030.7.201324
kiler11027.12.200525.6.201336
cocoa_tea14.5.201315.5.2013
vieroslav29.3.201313.5.2013
tomasbub18.12.20076.5.2013
Adrisa9.3.20086.5.2013
bts_zv12.3.20134.5.2013
petrisorka2528.7.20123.5.201320
pavelruzinsky3.5.20133.5.2013
patres866.10.20102.5.201332
MatresZV6.10.20121.5.2013
lordpatrik22.3.201325.4.2013
ando21.4.201324.4.2013
Dusan1076.3.201317.4.2013
zubro11.3.200715.4.2013
monika8912.4.201315.4.2013
Milo.1812.4.201313.4.2013
Jojiss8.4.201311.4.2013
mimozv10.3.201311.4.201337
powerbank29.3.201310.4.2013
NikyN13.1.20139.4.201328
simka_zv6.4.20137.4.2013
majkyno30.3.20136.4.2013
BryndziaricrewZvolen3.11.20124.4.201316
misho269023.2.20133.4.2013
palkox3325.3.20133.4.2013
zanetka31.3.20132.4.2013
addyhkm10.3.201328.3.201321
matvejko30.4.200628.3.201339
erbosszv13.10.201128.3.2013
mirro11126.3.201328.3.2013
Amboss3.3.201227.3.2013
DonTon14.12.200827.3.2013
dusanzv11.3.201326.3.2013
BRYNDZA31.12.201224.3.2013
iwaldo7721.11.201223.3.2013
Kudlo1322.1.201218.3.2013
mato mbr14.3.201317.3.2013
wock14.3.201316.3.2013
misino13.3.201315.3.2013
MiroHiroHKM11.3.201313.3.2013
jojoj33326.9.20117.3.2013
HKMZV227.9.20127.3.2013
janci17728.2.20126.3.2013
peeetoooHKM11.9.20105.3.2013
citrus18.10.201121.2.2013
RSrasto19.10.201218.2.2013
bibkin2.2.20139.2.2013
Zvóóóólen27.1.20133.2.2013
jeremy198227.12.20122.2.2013
Peter II20.11.20121.2.2013
cmulo23.4.201119.1.201325
shamdo29.9.201217.1.2013
danciba24.11.201215.1.2013
jojoj9.3.200915.1.2013
FP-kubo39269.7.200915.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
Mirka6167.1.201313.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
Veron928.1.201311.1.201326
RadikaZV30.12.20129.1.201325
abcd26.4.20096.1.2013
scorpy316.9.20123.1.2013
bobaHKM30.11.201221.12.201221
5xxx5217.1.201019.12.2012
deathbringer27.9.200827.11.201236
J4nc126.11.201227.11.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
RoboZV19.2.201025.11.201223
Tonny16.10.201218.11.2012
sakulator27.9.201211.11.2012
MAHA444430.9.20124.11.2012
jackie2312.11.20124.11.201228
rossi7721.9.20114.11.2012
Patko ZV9.10.20122.11.2012
trisha00514.4.20092.11.2012
marko9919.10.201221.10.2012
radob326.1.200819.10.201235
MarekŠuhajda16.10.201218.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201228
palis85.10.201214.10.201230
ossibus12.10.201214.10.2012
morawa28.9.201214.10.2012
xZVx30.9.20129.10.2012
Same15.11.20116.10.2012
malimuzik1.10.20123.10.2012
rado111185.11.201127.9.2012
cRaZyMaM3.1.200922.9.2012
begbeee6.11.20086.9.201235
antipodc5.12.20114.9.2012
Bubamaran29.8.201229.8.2012
HKM Zvolen je tim mojho srdca22.3.201214.8.201227
lukas111523.10.201025.7.201244
Interfot2.10.200814.5.2012
dodec00126.9.20114.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201227
oreili31.1.201121.4.201229
fando29.3.200916.4.201232
ZvDavid22.2.201222.3.2012
Zvolenčan449.3.201221.3.201225
zvolen fan7.1.201213.3.2012
luccy7.3.20128.3.201226
7-Tomo-727.2.20117.3.2012
MircoZV26.2.201227.2.2012
miso2720.1.201220.2.2012
dudo20728.4.201114.2.2012
kiiikaZV8.9.200711.2.2012
regan25.9.20114.2.2012
Michala1.5.20118.1.2012
Kecko3.1.20126.1.2012
10gaborik1020.7.200830.12.2011
SNEKY13.11.201122.12.2011
-Pulo-13.12.201118.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201126
zvhkm30.10.20116.12.2011
Neylakis26.10.20114.12.2011
BorisWithAK476.11.201128.11.2011
Gabriel Koza16.9.201123.11.2011
Dawo1.11.201119.11.2011
cundo16516.9.201118.11.2011
FP-dufosk1.12.200718.11.2011
reichard8.10.20115.11.2011
filipgrof5.10.20115.11.2011
minkydt21.10.20112.11.2011
Helka HKM ZVOLEN Dubravska27.10.201128.10.2011
kakashi7.12.201023.10.2011
Predator828425.2.200814.10.201135
Kapucino 123.11.200914.10.2011
hkmfan117.1.201114.10.2011
ZV_&R€J21.9.201113.10.201127
ALMI597.12.200713.10.201125
hkmzvolen566.10.201113.10.2011
Vladimír Mlynárčik10.10.201112.10.2011
Tinnna114.11.200811.10.201137
carAnthony7.10.201110.10.2011
mistro6.10.20119.10.2011
jo_zvolen30.9.20118.10.2011
miki075.10.20117.10.2011
Koso3.10.20114.10.2011
pato1783.10.20114.10.2011
Drobec_ZV2.2.20112.10.201124
lupl25.9.20112.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201125
mvolko17.9.201125.9.2011
domage24.9.201125.9.2011
FP-sused21.4.200925.9.201126
desvat6.9.200524.9.2011
swed19.9.201123.9.2011
Romaník30.7.201121.9.2011
10bure104.1.200816.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
James2.8.200526.8.2011
General7.6.200723.8.201139
Bryton9.8.201112.8.201135
tapovci1.2.20117.8.201143
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
10Adams1018.4.20114.7.2011
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
Andrees5.11.20101.6.201123
Misiak6023.2.200725.5.2011
thomy79711.4.200916.5.201138
cibu7.9.200815.5.2011
dodojana26.4.20111.5.201126
vysoký14.1.20117.4.201139
dodo_snina26.5.201030.3.201126
kandahar10.12.200827.3.2011
Juricek16.3.201116.3.201125
Vašek z ŠtB8.3.201114.3.201182
doddok20.1.201110.3.201143
derbyzv12.12.20064.3.201145
tokok-zv19.10.20083.3.2011
PedroK11.9.200927.2.2011
mircoo7.9.200727.2.2011
hellgirl19.3.20101.2.2011
Briton18.8.200929.1.201135
Rič8810.12.201020.1.201124
63pepe361.2.200816.1.2011
tomiweve81221.10.201028.12.201026
pooler13130.10.201012.12.201027
17ilja7127.4.20076.12.201028
Anton Hanula9.2.20086.12.201058
plokij26.9.201019.11.2010
v.e.c19.3.20098.11.2010
Tomy19.4.20095.11.201038
HC..Kukleny5.11.20105.11.2010
feroHKM26.1.200816.9.2010
alobrankar3817.8.201030.8.2010
5KO22.3.20085.7.2010
Tpeq1.6.20101.6.201032
imro2227.9.200831.5.2010
Forsberg2116.5.201017.5.2010
luboszv29.12.20095.5.2010
Srstka Zdenko11.1.20105.5.201044
pichliac11.9.20084.5.201038
sipi12.9.20084.5.2010
Riquelme2.12.20084.5.2010
mixal20.11.20083.5.201026
Kubo25.8.200830.3.2010
labuss14.10.200818.3.201044
domis417.11.200917.3.2010
havran12122.11.20076.3.201034
Eňovič24.10.200925.2.2010
MajloZV11.1.200924.2.2010
peter78945612318.5.200921.2.2010
skrkos13.12.200615.2.201062
supi8229.11.20062.2.201036
petulko1017.10.200727.1.2010
dano8764.2.200826.1.2010
tuner100028.8.200718.12.2009
glager15.12.200918.12.2009
Libo20.10.200913.12.2009
doks9.9.200913.12.2009
suhajicokmalovany27.11.200929.11.2009
extroyZV3.1.200928.11.2009
Romi7.10.200717.11.200927
kubob15.9.200912.10.2009
cundo187.9.20086.9.2009
laminatHKM5.9.200825.8.2009
Ing. FijoK12.10.200823.8.2009
SUNRISE_1015.8.200823.8.200927
MetalQueen13.2.200911.8.2009
laura25.6.200925.6.2009
ewana8.2.200621.6.2009
piol7.9.200518.5.200940
gazda3.5.20068.5.2009
Domino425.2.20092.5.2009
hkmzvolen712.4.200918.4.2009
nayva9.4.200916.4.2009
marek883.10.200828.3.2009
Mariana Kyseľová8.5.200823.3.2009
TommiNB17.2.200920.3.2009
HKmFans13.3.200913.3.2009
JanoZV3.3.200910.3.2009
slavo10114.12.200710.3.200928
Zvolen3.10.20082.3.2009
born39.2.200912.2.2009
knedlo10.2.200910.2.2009
Zvolenicek27.1.20093.2.2009
KuKlo18.1.200919.1.2009
thome22.9.200817.1.200928
Stork7.12.200714.1.200927
pipo212519.10.20089.1.2009
matej18130.12.200831.12.2008
mike_7715.10.200720.12.2008
antiskalica6.3.200812.12.2008
Wizardos4.9.20081.12.2008
Abyss22.10.20084.11.2008
kelo11.9.200814.10.200844
Jakub2691.6.20089.10.2008
18marek889.9.20083.10.200829
milis19.12.200626.9.2008
6david624.8.200821.9.200823
Mariann Kelement26.3.20083.9.200844
mareK2-ZV15.1.200827.8.2008
muk18.10.200720.7.2008
kacko1626.12.200726.6.2008
Scooby.9915.1.200812.6.2008
samko4623.12.200522.5.200838
lopatka2.3.20084.5.2008
bubu_zv24.1.200824.4.2008
mitry7.3.200813.4.2008
zvolencan1522.2.20089.4.200825
HKM ZV15.2.200826.3.200828
triton23.1.200723.3.2008
antibratislavak19.2.20088.3.2008
HkmZvolen5.3.20086.3.2008
10 bananu do slovanistickej brany18.1.20082.3.2008
jany_zv13.1.200827.2.2008
cundo1219.12.200712.2.2008
Blacky18.1.20089.2.2008
mibo268.1.200829.1.2008
Kyle196.1.200826.1.2008
kariya914.11.200623.1.200828
bonaparteZV744.1.200820.1.200841
yo19.11.200725.12.2007
TimoZV30.10.200722.12.2007
dodo13191.12.200720.12.2007
pipo.zv19.11.200719.11.2007
zvfan7.9.200717.11.2007
tester6926.2.200731.10.2007
afekt9.9.200729.10.2007
Tom131119.2.200728.9.2007
puerth8.6.200713.9.2007
kiiika1523.1.20078.9.2007
Andrado31.10.200623.7.2007
pysta&zubko26.1.200729.5.200728
hkm34222.3.200726.4.200733

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.12.2018 02:45
TímZSkóreB
1.Košice33116:7368
2.Zvolen34124:7766
3.B. Bystrica33102:7066
4.Poprad33102:7666
5.Nitra33128:8064
6.N. Zámky3384:7557
7.Trenčín3376:7254
8.Miškovec3392:9449
9.Budapešť3397:11139
10.L. Mikuláš3481:10639
11.Detva3382:11234
12.Žilina3383:12329
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce2720223143:5166
2.Topoľčany2715615105:5858
3.Martin2716326120:7056
4.Skalica2713635124:7054
5.Dubnica2716128121:6952
6.Bratislava2714157104:6949
7.Humenné2712159115:8343
8.P.Bystrica268431185:8235
9.Sp.Nová Ves279341175:8434
10.Trnava277111870:10224
11.Prešov274102259:13214
12.Nové Zámky B270002723:2680
-.Orange 2011401632:3813
Aktualizované: 11.12.2018 02:27
TímZVVPPPPSkóreB
1.Dukla3224125154:8073
2.Poprad3221407138:8171
3.Nitra32163310113:9157
4.B. Bystrica3215331190:8754
5.Slovan32141314115:10547
6.Košice3210451397:10243
7.Martin3211121874:12637
8.Skalica329311979:11434
9.Žilina325841581:10332
10.L. Mikuláš327052070:12223
Aktualizované: 9.12.2018 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan3427115163:7684
2.Košice3421445123:7175
3.Poprad3420437134:8571
4.B. Bystrica3419519118:8268
5.Dukla3418538123:7867
6.Spišská34191311116:8862
7.Púchov33164310101:7559
8.Michalovce34132316102:12146
9.Martin3412031995:12439
10.Nitra3210321792:10238
11.Skalica349222183:15033
12.Žilina347242186:14029
13.L. Mikuláš348012578:13325
14.Zvolen313002859:1489
Aktualizované: 9.12.2018 03:52
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva3727604117-4066
2SKA Petrohrad3626205125-4759
3Jokerit Helsinky3622208121-8452
4Lokomotiv Jaroslavl38185012101-7749
5Spartak Moskva3815301497-9542
6Dynamo Moskva3913501892-9439
7HK Soči3810701685-10039
8HC Viťaz Moskevská oblast3814301886-10437
9Dinamo Riga3611301872-9432
10Severstal Čerepovec396402560-11624
11HC Slovan Bratislava387302564-13123
12HC Dinamo Minsk377202470-11622
Aktualizované: 12.12.2018 00:44
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg3826506128-7163
2Ak Bars Kazaň3925308107-8259
3Avangard Omsk39196011110-8053
4Metallurg Magnitogorsk40205013112-8752
5Barys Astana3616608116-9950
6Salavat Julajev Ufa3818301397-7646
7Torpedo Nižnij Novgorod38164012117-11146
8Red Star Kunlun3513101480-9735
9Traktor Čeljabinsk369701767-9935
10Neftěchimik Nižněkamsk3811401990-10434
11HK Sibir Novosibirsk379302177-10728
12Amur Chabarovsk369101973-10927
13Admiral Vladivostok365302471-11520
Aktualizované: 12.12.2018 00:44
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva3727604117-4066
2Avtomobilist Jekatěrinburg3826506128-7163
3SKA Petrohrad3626205125-4759
4Ak Bars Kazaň3925308107-8259
5Avangard Omsk39196011110-8053
6Jokerit Helsinky3622208121-8452
7Metallurg Magnitogorsk40205013112-8752
8Barys Astana3616608116-9950
9Lokomotiv Jaroslavl38185012101-7749
10Salavat Julajev Ufa3818301397-7646
11Torpedo Nižnij Novgorod38164012117-11146
12Spartak Moskva3815301497-9542
13Dynamo Moskva3913501892-9439
14HK Soči3810701685-10039
15HC Viťaz Moskevská oblast3814301886-10437
16Red Star Kunlun3513101480-9735
17Traktor Čeljabinsk369701767-9935
18Neftěchimik Nižněkamsk3811401990-10434
19Dinamo Riga3611301872-9432
20HK Sibir Novosibirsk379302177-10728
21Amur Chabarovsk369101973-10927
22Severstal Čerepovec396402560-11624
23HC Slovan Bratislava387302564-13123
24HC Dinamo Minsk377202470-11622
25Admiral Vladivostok365302471-11520
Aktualizované: 12.12.2018 00:44
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames3117210107-8540
2Colorado Avalanche301618108-8839
3Nashville Predators301721095-7739
4Winnipeg Jets291539101-8038
5San Jose Sharks3213311102-9837
6Anaheim Ducks321061181-9437
7Vegas Golden Knights321431496-9135
8Dallas Stars301331183-7835
9Edmonton Oilers301061282-8734
10Minnesota Wild291321288-8732
11Vancouver Canucks32941695-10929
12Arizona Coyotes281121373-7628
13St. Louis Blues28911478-9424
14Los Angeles Kings31921968-9423
15Chicago Blackhawks31541784-11523
Aktualizované: 12.12.2018 00:44
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning321957130-9149
2Toronto Maple Leafs301649109-8441
3Buffalo Sabres30107991-8838
4Washington Capitals291349106-9037
5Boston Bruins301241081-7636
6Montreal Canadiens301321096-9435
7Columbus Blue Jackets2913311100-9934
8Pittsburgh Penguins291031098-9232
9New York Islanders291131183-8532
10Detroit Red Wings31771391-10132
11New York Rangers30861388-9831
12Carolina Hurricanes281031171-7730
13Ottawa Senators3111214105-12230
14Florida Panthers28741193-10128
15Philadelphia Flyers281021386-10127
16New Jersey Devils291001388-10526
Aktualizované: 12.12.2018 00:44
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 12.12.2018 00:44

Bleskovky

Pelicans Lahti - Lukko Rauma 2:4 v utorkovom zápase fínskej ligy

Hokejisti Lukka Rauma zvíťazili v utorkovom zápase fínskej ligy na ľade Pelicans Lahti 4:2. Liiga - utorok: Pelicans Lahti - Lukko Rauma 2:4
včera o 20:06 - Adrian Danaj / TASR

Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 3:1 v utorkovom zápase

Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili v utorkovom zápase KHL doma nad Severstaľom Čerepovec 3:1. KHL - sumáre: Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) Góly: 21. Mozer, 33. Zackrisson, 60. Šipačov - 39. Bodrov Jokerit Helsinki - Salavat Julajev Ufa 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) Góly: 43. Moses, 55. Vesalainen - 8. a 59. Hartikainen, 50. Majorov
včera o 20:04 - Adrian Danaj / TASR

Hyman z Toronta dostal dvojzápasový trest

Kanadský hokejový útočník Zach Hyman z Toronta dostal dvojzápasový trest za nedovolené bránenie obrancu Bostonu Charlieho McAvoya v sobotňajšom zápase NHL. Incident sa odohral desať minút pred koncom duelu a Hyman si za svoj zákrok vyslúžil 5+DKZ. Dvadsaťšesťročný krídelník príde aj o 24.193,54 dolárov.
10.12.2018 09:53 - Michal Bruner / TASR

Davos - Zug 3:4 vo švajčiarskej lige

Hokejisti Zugu zvíťazili v nedeľňajšom zápase švajčiarskej ligy na ľade Davosu 4:3. NLA - nedeľa: Davos - Zug 3:4
9.12.2018 20:51 - Adrián Danaj / TASR

Eisbären Berlín - Wolfsburg 1:4 v nemeckej lige

Hokejisti Eisbärenu Berlín prehrali v nedeľňajšom zápase nemeckej hokejovej ligy na vlastnom ľade s Wolfsburgom 1:4. DEL - nedeľa: Eisbären Berlín - Wolfsburg 1:4, Mníchov - Mannheim 0:1 pp a sn, Schwenninger - Bremerhaven 2:5
9.12.2018 16:35 - Adrian Danaj / TASR

Bern - Rapperswil 2:1 v zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu vyhrali v sobotňajšom zápase švajčiarskej ligy doma nad Rapperswilom 2:1. výsledky: Ambri-Piotta - Lugano 3:1, Zug - Davos 2:0, Biel - Fribourg-Gottéron 1:4, Bern - Rapperswil 2:1, Zürich - Ženeva 0:2
8.12.2018 22:18 - / TASR

Kärpät Oulu - IFK Helsinki 6:1 v sobotňajšom zápase fínskej ligy

Hokejisti Kärpätu Oulu vyhrali v sobotňajšom zápase fínskej Liigy nad IFK Helsinki vysoko 6:1. Liiga - výsledky: Kärpät Oulu - IFK Helsinki 6:1, KooKoo Kuovola - TPS Turku 5:2, Lukko Rauma - KalPa Kuopio 6:3, SaiPa Lappeenranta - Tappara Tampere 2:0, Pelicans Lahti - Ässät Poti 5:4 pp, Vaasan Sport - HPK Hämeenlinna 5:2
8.12.2018 20:38 - / TASR

Nylander a Kapanen vyviazli z autonehody bez zranenia

Hokejisti Toronta Maple Leafs William Nylander a Kasperi Kapanen boli v piatok popoludní účastníkmi menšej autonehody. Ako informovali kanadské médiá, obaja hráči z nej vyviazli bez zranení. K zrážke prišlo v blízkosti tréningovej haly klubu NHL v západnej časti Toronta.
8.12.2018 09:36 - Michal Bruner / TASR

Vedenie profiligy potrestalo útočníka Flames Lomberga a trénera Petersa

Útočníka hokejového tímu zámorskej NHL Calgary Flames Ryana Lomberga suspendovalo vedenie ligy na jeden zápas za napadnutie obrancu Wild Matta Dumbu vo vzájomnom dueli. Lomberg chcel pomstiť centra "plameňov" Mikaela Backlunda, ktorého Dumba predtým zasiahol tvrdým "hitom". Kouč Calgary Bill Peters za incident po tom istom stretnutí zaplatí pokutu vo výške 10.000 dolárov.
7.12.2018 22:22 - Michal Bruner / TASR

Výsledky piatkových zápasov DEL

DEL - piatok: Bremerhaven - Straubing 1:3, Ingolstadt - Augsburg 3:2 pp, Iserlohn - Eisbären Berlín 3:2, Mannheim - Düsseldorf 2:5, Norimberg - Mníchov 4:1, Wolfsburg - Krefeld 2:3 pp a sn.
7.12.2018 22:14 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

19. 12. 2018
L. Mikuláš - Poprad o 17:00
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30
Žilina - Košice o 17:30
Trenčín - Miškovec o 18:00
Nitra - Zvolen o 18:00
Budapešť - Detva o 19:00

Odohrané zápasy

09. 12. 2018
MiškovecB. Bystrica
1:0REPORT
ŽilinaL. Mikuláš
1:2REPORT
ZvolenBudapešť
1:6REPORT
DetvaTrenčín
2:3 SNREPORT
N. ZámkyPoprad
5:6 PPREPORT
NitraKošice
5:3REPORT

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS44 bodov
2.Chovan M.ZVO41
3.Špirko R.ZVO38
4.Lantoši R.NIT36
5.Bodó C.MAC36

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS26 gólov
2.Kytnár M.ZVO21
3.Blackwater J.NIT18
4.Magosi B.MIS17
5.Klempa T.MAC16

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.6 perc
2.Vošvrda T.POP94.33 %
3.Košarišťan A.NZA93.62 %
4.Habal V.KOS93.59 %
5.Škorvánek ml. S.KOS93.4 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov