Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Martin
3:0
Košice
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
5:4
Žilina
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Baluška, Lokšík – Kacej, Výleta, Kontšek (video)
Diváci: 3021     Píše: Modrovský Daniel
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Martin
3:0
1:0, 0:0, 2:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Košice
Martin zvíťazil nad Košicami 3:0 a v sérii už vedie 3:1. Góly: 18. Heizer (Koyš, Markovič), 43. Pulli (R. Varga, Galamboš), 59. Koyš (Heizer).
10Refresh

FANS HKM Zvolen (578)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Fido25.3.201323.3.201735
komar11.12.201123.3.2017
trevor17.9.200823.3.2017
vikuskaz4.5.201523.3.201715
Hrobar12.9.201423.3.201725
authorZV24.8.201023.3.201733
LAUDEO22.11.201523.3.201741
matrin29.8.200723.3.201728
sallem4.4.200723.3.2017
vzdy.na.statie28.2.201323.3.2017
hkmmanZV16.9.201122.3.201726
raptor71124.3.200922.3.201741
MatoZV16.2.200722.3.2017
HKm12.1.200722.3.2017
Foam of Waterfall12.11.201522.3.2017
ErikHKM16.12.201522.3.201729
sklepmistr27.12.201221.3.2017
taksatunga13.1.201121.3.201734
Suchár21.1.201620.3.201743
RHZV21.9.201120.3.2017
aladino14.1.200820.3.201739
Athotis16.3.200819.3.201736
ZVMarekHKM28.10.201419.3.2017
Senn24.9.201018.3.201721
fantasykilla4.2.200717.3.201737
Altsohl00715.2.201116.3.2017
MartinZV9.10.201115.3.2017
Nechtasilasprevadza8.9.201613.3.201738
Miso282623.6.201512.3.2017
Venum3327.3.201612.3.2017
vladimski17.10.201010.3.201743
Peterzv11.2.201510.3.2017
DonTon812.3.201510.3.2017
nerorome18.4.200910.3.2017
12345318.3.20129.3.2017
Pyro21.2.20168.3.20171
apa23.10.20107.3.2017
rudomodry15.10.20125.3.2017
matej777114.10.20145.3.2017
HKMpelemele14.3.20125.3.2017
Tomo8ZV3.2.20134.3.201719
hiugo4.5.20123.3.201786
Dzunkes16.2.20173.3.2017
Mirecbb4.3.20151.3.201743
trjud24.4.200728.2.201738
HKM6923.10.201627.2.2017
Pronger14.10.201226.2.2017
HKM_ZV_OSTRIC6.1.201126.2.201726
HKMZvolenHKM27.6.201626.2.2017
Pupkonč29.12.201126.2.201725
TWOPS15.3.201024.2.201743
adept26.10.201221.2.201732
andrado-zv8.1.200819.2.2017
berbatof30.4.201016.2.2017
orefice17.3.201215.2.201734
ajwen7721.1.201613.2.2017
tylerdurden12.11.20093.2.2017
Lojzo2513.10.20133.2.2017
Lokomotiv1.11.20142.2.2017
harakara4.3.201327.1.201725
RKmayor10.12.201327.1.201738
layla2728.10.201627.1.2017
kaiser27.1.200923.1.201742
pysta11121.4.200922.1.2017
vlado.1989l2.9.201021.1.201727
Sifonides16.1.200920.1.2017
matell1572.4.201220.1.201731
FP-dufo19.10.200719.1.2017
loris29.10.201215.1.201723
zvboy27.1.201314.1.2017
Zubo2729.7.20098.1.2017
AjJaSomHKM11.10.20156.1.2017
fanda8916.1.20154.1.2017
Pepe Lopez5.9.20054.1.2017
zubo24.9.20083.1.201730
camby515.1.20093.1.2017
seky19.9.20073.1.2017
feri6921.12.20093.1.2017
zvolencan125.1.200926.12.2016
erikakollarova16.12.201619.12.2016
heti00716.9.201118.12.201634
rudko5.5.201113.12.2016
dobre uz26.9.201211.12.2016
pinto100018.6.20119.12.2016
luptaki3.1.200927.11.2016
petino124.5.201226.11.201630
FP-diego092.8.200722.11.201631
dzulsia1919.10.201422.11.201620
Bubo Fí15.10.200722.11.2016
marco3215.7.201121.11.201633
joey191.9.200821.11.201634
OMG16.11.201617.11.2016
3nk21.3.201010.11.2016
ironmajo9.9.200510.11.2016
Bryndziari <34.4.20166.11.2016
rajmok1721.8.201528.10.2016
benitto9.1.200828.10.2016
Gafor21.10.201626.10.2016
sedo26.3.200817.10.2016
Tyroller21.1.200716.10.2016
Tomas103.4.201615.10.201626
sorcerer26.1.200714.10.201640
mitko1622.2.201314.10.201621
koho230.12.200610.10.201644
bryndziarka8737126.10.201410.10.201622
ivoSliac5.5.20145.10.2016
helmut6001.3.20091.10.201624
Miso31569112528.9.20161.10.201632
pablo14.10.20131.10.2016
Johny375.3.201127.9.201622
rasťoZv7.11.200626.9.2016
bruno55423.11.201425.9.2016
sandra2124.9.201625.9.2016
hollywood7.2.201023.9.2016
stavinoha11.4.201322.9.2016
jakub20042.10.201418.9.2016
Niki_20_0626.11.201217.9.2016
Peterhkm16.2.201614.9.2016
zvtop21.9.200812.9.2016
luxoZV4.10.20129.9.2016
abakuk29.5.20088.9.201666
Ostric2330.11.200830.8.201627
Johny11.6.200829.8.2016
JakubSamuel107.8.201024.8.201625
nyytymaki19.7.200511.8.2016
Undercastle7.8.20169.8.2016
julius.kresan17.9.201127.6.2016
mtzz4.7.200814.6.201653
Áčko12.2.20152.6.2016
Didier20.1.200830.5.2016
tom81527.10.201024.5.201627
wengi_2718.11.200715.5.2016
wisky9918.9.20066.5.201631
Blacky1027.2.20095.5.2016
lol zv6.3.201116.4.201628
zuzkaZ3.12.20129.4.201624
Labakuk12.3.20136.4.2016
miricok22.10.20145.4.2016
paaali14.12.20083.4.201614
nastro20.11.201029.3.2016
MichalPPZ10.9.201217.3.2016
dominikadona31.1.201417.3.2016
Delije-Zv20.9.20113.3.2016
RobinoZV28.2.201121.2.2016
pjoter25.11.201421.2.2016
Zvolencan7724.9.20115.2.2016
HKMnavždy12.10.20145.2.2016
matthyass20.2.200731.1.2016
Lukas100922.10.201130.1.2016
kuwabaru9.1.201522.1.201628
stanca9936.1.20166.1.201640
Land_Warrior27.2.20116.1.2016
Huncút21.6.20134.1.201625
HKMfan3312.8.20143.1.2016
sweetlex225.12.201526.12.2015
bobozv16.1.201324.12.2015
roto27.2.201117.12.201534
rodak-bystrican-srdcom-zvolencan14.12.201514.12.2015
HKMsim-7813.12.201514.12.2015
whatever11.12.201513.12.2015
24portnoy2429.1.200812.12.2015
P-Cash4.8.20088.12.2015
majo837.9.201030.11.201520
jozef sasik6.3.200929.11.201543
vlado014.11.201222.11.2015
kaktus8.3.200714.11.201537
owyla18.11.201228.10.2015
nelovZmKH26.11.201222.10.2015
Samuelll16.10.201516.10.2015
Merunko19.8.201316.10.201527
majkazv4.10.20155.10.2015
Mgr. Andrej Krupa27.9.20151.10.201539
Kubko18.1.200825.9.2015
hkmzv9521.1.201322.9.2015
Karim2312.9.201121.9.201534
e@gl323.12.200920.9.201524
pepek0925.12.200720.9.2015
Peter Lauro11.9.201513.9.201517
villi5616.9.201127.8.201560
lubomir211.5.201310.7.2015
paysant2.10.200825.6.2015
nido23.9.201125.6.2015
feshak25.9.201120.5.2015
romanko25621.1.20134.5.2015
absinth_zv26.4.20071.5.201527
murray311.8.201129.4.2015
viktort117.8.201329.3.2015
GreenManofCanucks1.6.201429.3.2015
Dodindel17912.3.201517.3.2015
koston225.4.200812.3.2015
corry31.12.201011.3.2015
ZV-man16.11.20099.3.201526
gomco17.1.20067.3.2015
cherry9259.10.20115.3.2015
VladoK1327.11.201222.2.201533
tomaszh25.10.201117.2.2015
16lubo896.2.201513.2.2015
Merunik2.2.201511.2.201527
pindoZV23.11.20144.2.2015
SK RI L LEX25.11.20122.2.201522
Vladoch8.1.201530.1.2015
Vikčuška12.9.201425.1.201517
weeden14.8.201316.1.2015
ivka26.9.200811.1.2015
ZVOLEN-canka5.1.20078.1.2015
moni8.9.20072.1.2015
minkohkm26.9.200920.12.2014
Miso818522.3.201317.12.201432
FP-Honza_9929.8.20079.12.2014
H@H@28.10.20098.12.201424
same336.10.20123.12.2014
DuboZV30.9.201230.11.201433
Splex21.10.201125.11.2014
Dudka29.8.201328.10.2014
gucci10023.9.201124.10.201435
Juliuskresan16.9.201214.10.201423
samko555511.10.20119.10.201415
zahuba25.11.20118.10.2014
Osto21.11.200730.9.201427
Zvolenjenaj19.9.201421.9.2014
ragi795.12.200616.9.2014
DJOKOVIC185.10.200913.9.201431
papundekel22.1.201312.9.2014
kolacik4.5.201323.8.2014
valsodar11.8.201411.8.201442
patrik090112.1.20135.8.2014
lporuk12.5.201417.6.2014
not4me11.1.20089.6.2014
remix-treme26.1.20107.6.201430
robiiinko23.9.20133.6.2014
Slavo911.10.200916.5.2014
fandik1.2.201314.5.2014
exi2487.10.201214.5.201424
tata170121.11.200811.5.2014
maros.lukac1.9.201311.5.201424
kuto22219.2.20084.5.201427
kajka1522.10.201330.4.2014
perun6.12.201114.4.2014
dody33_zv14.12.201213.4.2014
FP-Athotis9.4.20096.4.201436
zambus11.6.201028.3.201465
FP-piol296.6.200824.3.2014
Delava-343.1.20149.3.2014
iiccoo120.9.20119.3.2014
vladose124.3.20139.3.201422
misa28126.1.20148.3.2014
HKM Zvolenčan8.10.20117.3.2014
Saandra3622.1.20144.3.2014
drobček-zv31.3.201328.2.201435
juius niederland30.12.200727.2.2014
lavidaloca9.2.201420.2.2014
mexes224.4.201319.2.2014
NikolasHromadkaHKM29.11.20137.2.2014
marco77467.1.20142.2.201426
Sefinko25.1.201427.1.2014
mikoch24.1.201426.1.2014
chrt11321.11.200522.1.2014
ladzo27.10.201115.1.2014
bubniakz22.9.201114.1.2014
pripad10.9.200813.1.2014
HKM Zvolen1236.2.201312.1.201420
vrtko30.10.20075.1.201428
c3jo7.7.200929.12.2013
Precept2.10.201326.12.2013
Nika14324.11.201310.12.2013
mavicko22.4.20088.12.201335
Bryndziarka1.11.20128.12.2013
exitus3.2.20137.12.2013
Kudlo2.12.20071.12.2013
Micvrb21.11.201115.11.2013
Hkm Zvolen :)5.10.201314.10.201330
Joshko15095.3.201313.10.201322
Mato2114.8.20139.10.2013
jjjddd29.3.20094.10.2013
Prokop16.11.20124.10.2013
Tome201027.9.201124.9.201333
Ohav28.8.201320.9.2013
pavel199015.9.201316.9.2013
Rayiner14.10.201115.9.201320
PsychoHockey9.3.201115.9.2013
bryndzovesalonky12.3.201311.9.2013
Matis_HKM18.9.20087.9.201328
Sisik23.8.201326.8.2013
samco123017.9.201019.8.201325
Maťo ZV4.3.201110.8.201330
slato4.9.201030.7.201322
kiler11027.12.200525.6.201335
cocoa_tea14.5.201315.5.2013
vieroslav29.3.201313.5.2013
tomasbub18.12.20076.5.2013
Adrisa9.3.20086.5.2013
bts_zv12.3.20134.5.2013
petrisorka2528.7.20123.5.201318
pavelruzinsky3.5.20133.5.2013
patres866.10.20102.5.201330
MatresZV6.10.20121.5.2013
lordpatrik22.3.201325.4.2013
ando21.4.201324.4.2013
Dusan1076.3.201317.4.2013
zubro11.3.200715.4.2013
monika8912.4.201315.4.2013
Milo.1812.4.201313.4.2013
Jojiss8.4.201311.4.2013
mimozv10.3.201311.4.201335
powerbank29.3.201310.4.2013
NikyN13.1.20139.4.201326
snowgoons13.3.20128.4.2013
simka_zv6.4.20137.4.2013
majkyno30.3.20136.4.2013
Yoda_215.4.20135.4.2013
BryndziaricrewZvolen3.11.20124.4.201314
misho269023.2.20133.4.2013
palkox3325.3.20133.4.2013
zanetka31.3.20132.4.2013
addyhkm10.3.201328.3.201319
matvejko30.4.200628.3.201337
erbosszv13.10.201128.3.2013
mirro11126.3.201328.3.2013
Amboss3.3.201227.3.2013
DonTon14.12.200827.3.2013
dusanzv11.3.201326.3.2013
BRYNDZA31.12.201224.3.2013
iwaldo7721.11.201223.3.2013
Kudlo1322.1.201218.3.2013
mato mbr14.3.201317.3.2013
wock14.3.201316.3.2013
misino13.3.201315.3.2013
MiroHiroHKM11.3.201313.3.2013
jojoj33326.9.20117.3.2013
HKMZV227.9.20127.3.2013
janci17728.2.20126.3.2013
peeetoooHKM11.9.20105.3.2013
citrus18.10.201121.2.2013
anti6.1.201218.2.2013
RSrasto19.10.201218.2.2013
bibkin2.2.20139.2.2013
bloodywerewolf9.1.20136.2.2013
Zvóóóólen27.1.20133.2.2013
jeremy198227.12.20122.2.2013
Peter II20.11.20121.2.2013
cmulo23.4.201119.1.201324
shamdo29.9.201217.1.2013
danciba24.11.201215.1.2013
jojoj9.3.200915.1.2013
FP-kubo39269.7.200915.1.2013
lem5.12.200814.1.2013
Mirka6167.1.201313.1.2013
HaH29.4.201012.1.2013
Veron928.1.201311.1.201324
RadikaZV30.12.20129.1.201324
abcd26.4.20096.1.2013
scorpy316.9.20123.1.2013
bobaHKM30.11.201221.12.201219
5xxx5217.1.201019.12.2012
deathbringer27.9.200827.11.201234
J4nc126.11.201227.11.2012
adrian krahulec11.10.200927.11.2012
Neroo26.11.201126.11.2012
RoboZV19.2.201025.11.201221
Tonny16.10.201218.11.2012
sakulator27.9.201211.11.2012
MAHA444430.9.20124.11.2012
jackie2312.11.20124.11.201226
rossi7721.9.20114.11.2012
Patko ZV9.10.20122.11.2012
trisha00514.4.20092.11.2012
marko9919.10.201221.10.2012
radob326.1.200819.10.201233
MarekŠuhajda16.10.201218.10.2012
HKM ZWOLEN27.1.201117.10.201226
palis85.10.201214.10.201228
ossibus12.10.201214.10.2012
morawa28.9.201214.10.2012
xZVx30.9.20129.10.2012
Same15.11.20116.10.2012
malimuzik1.10.20123.10.2012
rado111185.11.201127.9.2012
cRaZyMaM3.1.200922.9.2012
begbeee6.11.20086.9.201233
antipodc5.12.20114.9.2012
Bubamaran29.8.201229.8.2012
HKM Zvolen je tim mojho srdca22.3.201214.8.201225
lukas111523.10.201025.7.201242
Interfot2.10.200814.5.2012
dodec00126.9.20114.5.2012
sLayeeeR 3.5.20094.5.201225
oreili31.1.201121.4.201228
fando29.3.200916.4.201231
ZvDavid22.2.201222.3.2012
Zvolenčan449.3.201221.3.201223
zvolen fan7.1.201213.3.2012
luccy7.3.20128.3.201224
7-Tomo-727.2.20117.3.2012
MircoZV26.2.201227.2.2012
miso2720.1.201220.2.2012
dudo20728.4.201114.2.2012
kiiikaZV8.9.200711.2.2012
regan25.9.20114.2.2012
HKMman26.3.200912.1.201225
Michala1.5.20118.1.2012
Kecko3.1.20126.1.2012
10gaborik1020.7.200830.12.2011
SNEKY13.11.201122.12.2011
-Pulo-13.12.201118.12.2011
MirkoZv16.9.20116.12.201124
zvhkm30.10.20116.12.2011
Neylakis26.10.20114.12.2011
BorisWithAK476.11.201128.11.2011
Gabriel Koza16.9.201123.11.2011
Dawo1.11.201119.11.2011
cundo16516.9.201118.11.2011
FP-dufosk1.12.200718.11.2011
reichard8.10.20115.11.2011
filipgrof5.10.20115.11.2011
minkydt21.10.20112.11.2011
Helka HKM ZVOLEN Dubravska27.10.201128.10.2011
kakashi7.12.201023.10.2011
Predator828425.2.200814.10.201133
Kapucino 123.11.200914.10.2011
hkmfan117.1.201114.10.2011
ZV_&R€J21.9.201113.10.201125
ALMI597.12.200713.10.201124
hkmzvolen566.10.201113.10.2011
Vladimír Mlynárčik10.10.201112.10.2011
Tinnna114.11.200811.10.201135
carAnthony7.10.201110.10.2011
mistro6.10.20119.10.2011
jo_zvolen30.9.20118.10.2011
miki075.10.20117.10.2011
Koso3.10.20114.10.2011
pato1783.10.20114.10.2011
Drobec_ZV2.2.20112.10.201122
lupl25.9.20112.10.2011
FP-Neo10.3.200727.9.201123
mvolko17.9.201125.9.2011
domage24.9.201125.9.2011
FP-sused21.4.200925.9.201124
desvat6.9.200524.9.2011
swed19.9.201123.9.2011
Romaník30.7.201121.9.2011
10bure104.1.200816.9.2011
ilya719.6.20114.9.2011
James2.8.200526.8.2011
General7.6.200723.8.201137
Bryton9.8.201112.8.201133
tapovci1.2.20117.8.201141
Assurubanipal18.4.20093.8.2011
10Adams1018.4.20114.7.2011
HrdyBryndziar16.6.201130.6.2011
Andrees5.11.20101.6.201121
Misiak6023.2.200725.5.2011
thomy79711.4.200916.5.201137
cibu7.9.200815.5.2011
dodojana26.4.20111.5.201124
vysoký14.1.20117.4.201138
dodo_snina26.5.201030.3.201124
kandahar10.12.200827.3.2011
Juricek16.3.201116.3.201123
Vašek z ŠtB8.3.201114.3.201180
doddok20.1.201110.3.201142
derbyzv12.12.20064.3.201144
tokok-zv19.10.20083.3.2011
PedroK11.9.200927.2.2011
mircoo7.9.200727.2.2011
hellgirl19.3.20101.2.2011
Briton18.8.200929.1.201133
Rič8810.12.201020.1.201123
63pepe361.2.200816.1.2011
tomiweve81221.10.201028.12.201025
pooler13130.10.201012.12.201025
17ilja7127.4.20076.12.201026
Anton Hanula9.2.20086.12.201056
plokij26.9.201019.11.2010
v.e.c19.3.20098.11.2010
Tomy19.4.20095.11.201036
HC..Kukleny5.11.20105.11.2010
feroHKM26.1.200816.9.2010
alobrankar3817.8.201030.8.2010
5KO22.3.20085.7.2010
Tpeq1.6.20101.6.201030
imro2227.9.200831.5.2010
Forsberg2116.5.201017.5.2010
luboszv29.12.20095.5.2010
Srstka Zdenko11.1.20105.5.201042
pichliac11.9.20084.5.201036
sipi12.9.20084.5.2010
Riquelme2.12.20084.5.2010
mixal20.11.20083.5.201025
Kubo25.8.200830.3.2010
labuss14.10.200818.3.201042
domis417.11.200917.3.2010
havran12122.11.20076.3.201033
Eňovič24.10.200925.2.2010
MajloZV11.1.200924.2.2010
peter78945612318.5.200921.2.2010
skrkos13.12.200615.2.201061
supi8229.11.20062.2.201035
petulko1017.10.200727.1.2010
dano8764.2.200826.1.2010
tuner100028.8.200718.12.2009
glager15.12.200918.12.2009
Libo20.10.200913.12.2009
doks9.9.200913.12.2009
suhajicokmalovany27.11.200929.11.2009
extroyZV3.1.200928.11.2009
Romi7.10.200717.11.200925
kubob15.9.200912.10.2009
cundo187.9.20086.9.2009
laminatHKM5.9.200825.8.2009
Ing. FijoK12.10.200823.8.2009
SUNRISE_1015.8.200823.8.200925
MetalQueen13.2.200911.8.2009
laura25.6.200925.6.2009
ewana8.2.200621.6.2009
piol7.9.200518.5.200939
gazda3.5.20068.5.2009
Domino425.2.20092.5.2009
hkmzvolen712.4.200918.4.2009
nayva9.4.200916.4.2009
marek883.10.200828.3.2009
Mariana Kyseľová8.5.200823.3.2009
TommiNB17.2.200920.3.2009
HKmFans13.3.200913.3.2009
JanoZV3.3.200910.3.2009
slavo10114.12.200710.3.200926
Zvolen3.10.20082.3.2009
born39.2.200912.2.2009
knedlo10.2.200910.2.2009
Zvolenicek27.1.20093.2.2009
KuKlo18.1.200919.1.2009
thome22.9.200817.1.200926
Stork7.12.200714.1.200925
pipo212519.10.20089.1.2009
matej18130.12.200831.12.2008
mike_7715.10.200720.12.2008
antiskalica6.3.200812.12.2008
Wizardos4.9.20081.12.2008
Abyss22.10.20084.11.2008
kelo11.9.200814.10.200842
Jakub2691.6.20089.10.2008
18marek889.9.20083.10.200827
milis19.12.200626.9.2008
6david624.8.200821.9.200821
Mariann Kelement26.3.20083.9.200842
mareK2-ZV15.1.200827.8.2008
muk18.10.200720.7.2008
kacko1626.12.200726.6.2008
Scooby.9915.1.200812.6.2008
samko4623.12.200522.5.200836
lopatka2.3.20084.5.2008
bubu_zv24.1.200824.4.2008
mitry7.3.200813.4.2008
zvolencan1522.2.20089.4.200823
HKM ZV15.2.200826.3.200827
triton23.1.200723.3.2008
antibratislavak19.2.20088.3.2008
HkmZvolen5.3.20086.3.2008
10 bananu do slovanistickej brany18.1.20082.3.2008
jany_zv13.1.200827.2.2008
cundo1219.12.200712.2.2008
Blacky18.1.20089.2.2008
mibo268.1.200829.1.2008
Kyle196.1.200826.1.2008
kariya914.11.200623.1.200826
bonaparteZV744.1.200820.1.200840
yo19.11.200725.12.2007
TimoZV30.10.200722.12.2007
dodo13191.12.200720.12.2007
pipo.zv19.11.200719.11.2007
zvfan7.9.200717.11.2007
tester6926.2.200731.10.2007
afekt9.9.200729.10.2007
Tom131119.2.200728.9.2007
puerth8.6.200713.9.2007
kiiika1523.1.20078.9.2007
Andrado31.10.200623.7.2007
pysta&zubko26.1.200729.5.200726
hkm34222.3.200726.4.200732

Európska Univerzitná Hokejová Liga
Tím Z Skóre B
1. B. Bystrica 56 191:120 119
2. Nitra 56 196:154 112
3. Košice 56 186:121 107
4. Žilina 56 175:158 90
5. Zvolen 56 163:174 84
6. Martin 56 141:166 75
7. Poprad 56 153:167 75
8. N. Zámky 56 146:154 74
9. Trenčín 56 140:164 72
10. L. Mikuláš 56 138:189 56
11. SR 20 20 20:82 6
TímZSkóreB
1.L. Mikuláš311:58
2.Trenčín313:135
3.Detva35:83
4.Skalica37:102
TímZVVpPpPSkóreB
1.Prešov4933439217:119110
2.Detva49322312220:120103
3.Michalovce49295312195:116100
4.Skalica49262318179:14885
5.Topoľčany49227317173:15283
6.Sp.Nová Ves49222322154:15473
7.Trnava49191425154:20363
8.P.Bystrica4992236123:21833
9.Martin B494124293:26616
10.Orange 209300619:329
Aktualizované: 19.3.2017 05:39
nadstavba A
tímzvvppppskóreb
1.Dukla201410581:5344
2.Slovensko 18201030759:5036
3.Nitra20903863:6230
4.Poprad20803960:7327
5.Slovan206201256:6522
6.Banská Bystrica205221171:8721
--------
nadstavba B
tímzvvppppskóreb
1.Zvolen2415324105:6053
2.Žilina2416017104:7649
3.Skalica221322591:6945
4.Košice2410301188:8736
5.Liptovský Mikuláš248031375:9727
6.Spišská Nová Ves246221476:10724
7.Topoľčany224001857:10012
Aktualizované: 20.3.2017 04:31
tímzvvppppskóreb
1.Trnava4431427218-115103
2.Poprad4431319174-96100
3.Dukla4429438199-10398
4.Zvolen44282212180-13090
5.Martin44244016143-12480
6.Nitra44212615133-10473
7.Žilina44193517132-12968
8.Slovan44158219147-15963
9.Košice44171818122-12161
10.Michalovce44180224158-17756
11.Spišská Nová Ves44142325125-16149
12.Liptovský Mikuláš44106721113-14649
13.Skalica44122624117-16846
14.Banská Bystrica44114425115-16845
15.Prešov4497424107-17545
16.Ružinov4474132101-20830
Aktualizované: 19.3.2017 05:39
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Dinamo Moskva60291016164-111112
4Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
5HC Dinamo Minsk60271019171-150105
6Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
7HC Viťaz6026722162-15897
8Jokerit Helsinky6023619149-16593
9HK Soči6024727139-14588
10HC Slovan Bratislava6022726144-16685
11Severstal Čerepovec6018527133-16374
12Medveščak Záhřeb6019433138-18669
13Spartak Moskva6018333125-16866
14Dinamo Riga60111034116-15858
Aktualizované: 24.3.2017 01:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
2Avangard Omsk6030819156-127109
3Ak Bars Kazaň6029918155-127109
4Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
5Barys Astana6025626151-16790
6Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
7Admiral Vladivostok6024325147-15386
8HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
9Red Star Kunlun6024429139-14483
10Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
11Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
12Amur Chabarovsk6020529110-13076
13Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
14Lada Togliatti6016532146-18065
15Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 24.3.2017 01:06
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
4Dinamo Moskva60291016164-111112
5Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
6Avangard Omsk6030819156-127109
7Ak Bars Kazaň6029918155-127109
8HC Dinamo Minsk60271019171-150105
9Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
10Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
11HC Viťaz6026722162-15897
12Jokerit Helsinky6023619149-16593
13Barys Astana6025626151-16790
14Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
15HK Soči6024727139-14588
16Admiral Vladivostok6024325147-15386
17HC Slovan Bratislava6022726144-16685
18HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
19Red Star Kunlun6024429139-14483
20Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
21Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
22Amur Chabarovsk6020529110-13076
23Severstal Čerepovec6018527133-16374
24Medveščak Záhřeb6019433138-18669
25Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
26Spartak Moskva6018333125-16866
27Lada Togliatti6016532146-18065
28Dinamo Riga60111034116-15858
29Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 24.3.2017 01:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks73351220222-183100
2Minnesota Wild7237722235-18094
3San Jose Sharks7335724198-16991
4Anaheim Ducks7334523190-18189
5Edmonton Oilers7330925212-19087
6Calgary Flames73291228203-19786
7Nashville Predators7230625212-20283
8St. Louis Blues7232728201-19583
9Los Angeles Kings72211331175-18175
10Winnipeg Jets7328533220-23273
11Dallas Stars7226333196-23368
12Vancouver Canucks72181134166-21167
13Arizona Coyotes73171037178-23363
14Colorado Avalanche7214649140-23843
Aktualizované: 24.3.2017 01:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals7239817232-161102
2Pittsburgh Penguins7237917252-199101
3Columbus Blue Jackets72361119230-169100
4New York Rangers7437825235-19594
5Montreal Canadiens73291223200-18291
6Ottawa Senators7232824191-18788
7Toronto Maple Leafs7227723221-21283
8Boston Bruins7332629209-19582
9New York Islanders7228626213-22080
10Tampa Bay Lightning7226829197-20277
11Carolina Hurricanes7125627186-20675
12Philadelphia Flyers72201331188-21674
13Florida Panthers72191230183-20873
14Buffalo Sabres7422832183-21472
15Detroit Red Wings72161332180-21369
16New Jersey Devils7218933167-21166
Aktualizované: 24.3.2017 01:06
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 24.3.2017 01:06

Stav sérií Play-Off

Štvrťfinále

4:0
3:1
2:2
3:1

Najčítanejšie články

Bleskovky

Skelleftea – Frölunda 3:0 vo štvrťfinále play off švédskej ligy

Vo štvrtkovom štvrtom zápase štvrťfinále play off švédskej hokejovej Elitserien zvíťazila Skelleftea nad Frölundou 3:0 a v sérii vedie už 3:1. výsledok: Skelleftea AIK – Frölunda Indians 3:0 /stav série 3:1/
včera o 21:42 - TASR

SKA Petrohrad - Lokomotiv Jaroslavľ 5:4 v prvom finále Západnej konferencie

Hokejisti SKA Petrohrad zvíťazili v úvodnom finále Západnej konferencie KHL nad Lokomotivom Jaroslavľ 5:4 po predĺžení. Päť minút pred koncom riadneho hracieho času hostia ešte viedli 4:2, no domácim sa podarilo vyrovnať a o ich triumfe rozhodol svojím druhým gólom Patrick Hersley. 3. kolo play off KHL: finále Západnej konferencie, prvý zápas: SKA Petrohrad - ...
včera o 20:54 - TASR

MHC Martin - HC Košice 3:0 vo 4. štvrťfinále play off - sumár

Martinskí hokejisti zvíťazili vo štvrtkovom štvrtom stretnutí štvrťfinále play off Tipsport Ligy na domácom ľade nad favorizovanými Košicami 3:0 a v sérii vedú na zápasy 3:1. MHC Martin - HC Košice 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) Góly: 18. Heizer (Koyš, Markovič), 43. Pulli (R. Varga, Galamboš), 59. Koyš (Dlouhy). Rozhodovali: Baluška, Lokšík – Kacej, Výleta, vylúčení: 1:4, ...
včera o 20:41 - TASR

IFK Helsinki – TPS Turku 3:1 vo štvrťfinále play off fínskej ligy

Výsledky druhých zápasov štvrťfinále play off fínskej hokejovej ligy: IFK Helsinki – TPS Turku 3:1 /stav série 1:1/ Ilves Tampere – Tappara Tampere 1:2 pp /stav série 1:1/
včera o 20:22 - TASR

Norimberg postúpil do semifinále play off nemeckej DEL

Hokejisti Norimbergu zvíťazili v rozhodujúcom siedmom zápase štvrťfinále play off nemeckej DEL nad Augsburgom 5:3. DEL - štvrťfinále play off - 7. zápasy: Kolín nad Rýnom - Wolfsburg 0:1 /konečný stav série: 3:4/ Mannheim - Eisbären Berlín 1:2 pp /konečný stav série: 3:4/ Norimberg - Augsburg 5:3 /konečný stav série: 4:3/
22.3.2017 06:05 - Michal Bruner / TASR

Lugano vyhralo nad Bernom úvodný zápas semifinále švajčiarskej LNA

Hokejisti Lugana zvíťazili v úvodnom semifinálovom zápase švajčiarskej LNA na ľade Bernu 4:2. LNA - semifinále play off - 1. zápasy: Bern - Lugano 2:4 /stav série: 0:1/ Zug - Davos 3:2 pp /stav série: 1:0/ o udržanie - 1. zápas: Fribourg - Ambri-Piotta 4:0 /stav série: 1:0/
22.3.2017 06:05 - Michal Bruner / TASR

Hossa nebude hrať v Toronte, zranenie nie je vážne

Slovenský hokejista Marián Hossa pre zranenie nepomôže Chicagu v nočnom zápase NHL v Toronte. V zostave ho nahradí krajan Tomáš Jurčo, ktorý uplynulé tri stretnutia presedel na tribúne. Hossa utrpel zranenie dolnej časti tela, ktoré podľa trénera Joela Quennevillea nie je vážne. Útočník sa aktívne zúčastnil na rannom rozkorčuľovaní. V bránke Blackhawks sa predstaví Corey Crawford, dodal portál Chicago Tribune.
18.3.2017 19:14 - TASR / TASR

Obhajca EHC Mníchov prvým semifinalistom play off nemeckej DEL

Hokejisti EHC Mníchov sa stali prvými semifinalistami play off nemeckej DEL 2016/2017. V stredajšom štvrtom štvrťfinálovom stretnutí vyhrali na ľade Pinguins Bremerhaven vysoko 8:2 a v celej sérii triumfovali suverénne 4:0 na zápasy.
15.3.2017 22:12 - Michal Bruner / TASR

V Nórsku sa duel skončil po vyše 217 min hry a viac než 8,5 h od začiatku

Hokejisti Storhamaru Dragons zdolali v piatom zápase štvrťfinále play off nórskej ligy Spartu Warriors 2:1 až po 217 minútach a 14 sekundách hry. O osude zrejme najdlhšieho duelu hokejovej histórie rozhodol domáci Joakim Jensen v ôsmom predĺžení. Stretnutie sa začalo v nedeľu o 18.00 h, skončilo sa o viac než 8,5 hodiny neskôr - v noci na pondelok o 2.32 h.
13.3.2017 08:42 - Michal Bruner / TASR

Nové Zámky do play off, Trenčín bude bojovať o zotrvanie v baráži

Hokejisti HC Nové Zámky sa stali posledným ôsmym účastníkom play off Tipsport Ligy 2016/2017. Nedeľňajší zápas záverečného kola základnej časti na ľade Dukly Trenčín dokázali doviesť do predĺženia (1:1), čo im stačilo na postupovú definitívu. Dukla, ktorá potrebovala v priamom súboji o poslednú miestenku nad Novými Zámkami vyhrať v riadnom hracom čase, tak bude bojovať v baráži o zotrvanie v najvyššej súťaži. V nej sa stretne s Liptovským Mikulášom a finalistami play off Budiš I. ligy Detvou a Skalicou.
12.3.2017 19:26 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov PE-MO Trans banner
Články SIHPA na HokejPortáli »

Baráž 2016/17

Najbližšie zápasy

24. 03. 2017
Skalica - Trenčín o 18:00
Detva - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

21. 03. 2017
DetvaTrenčín
4:3 PPREPORT
L. MikulášSkalica
3:1REPORT

Tipsport liga 2016/17

Najbližšie zápasy

24. 03. 2017
B. Bystrica - N. Zámky o 18:00
25. 03. 2017
Košice - Martin o 18:00

Odohrané zápasy

23. 03. 2017
MartinKošice
3:0REPORT
ZvolenŽilina
5:4REPORT
22. 03. 2017
MartinKošice
4:1REPORT
ZvolenŽilina
3:5REPORT
21. 03. 2017
N. ZámkyB. Bystrica
3:2REPORT

Tipsport Liga 2016/2017 2016/2017

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS61 bodov
2.Hovorka M.ZIL60
3.Maione M.BBY57
4.Slovák M.NIT54
5.Hickmott J.BBY53

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS29 gólov
2.Slovák M.NIT26
3.Konečný R.ZIL24
4.Hovorka M.ZIL23
5.Klhůfek P.ZVO23

Najlepší brankár

Lars VoldenTRE93.77 perc
2.Halo J.NIT93.64 %
3.Lawson N.BBY93.63 %
4.Mikoláš M.ZIL92.94 %
5.Bacashihua J.BBY92.87 %