Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Nitra
0:0
B. Bystrica
23.10.2018. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
0:0
DVTK Miškolc
23.10.2018. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Detva
0:0
L. Mikuláš
23.10.2018. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Žilina
1:3
Poprad
14:47 - 1. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Nagy, Novák – Valo, Soltész – Mihálik
Diváci: -     Píše: Sklár Dalibor
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Nitra
0:0
-:-, -:-, -:-
23.10.2018. 18:00
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
B. Bystrica
Nitra arénou znie hymna.
10Refresh

FANS HC Košice (1255)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
mitoO11.12.200923.10.201836
UssKe26.5.201723.10.2018
mikael17.10.201323.10.2018
hoKEjka1.10.201223.10.2018
Nieds20.3.200523.10.201828
Achilles1.11.201322.10.201830
BlackCrow28.4.200722.10.201847
thovthKe21.1.201821.10.2018
HokejBJ28.3.201821.10.201821
Jakub_ke6.9.201821.10.2018
Gagne1220.1.201721.10.2018
Hc-Ke-118.12.201221.10.2018
KEradoRE30.12.201621.10.201824
curillapavol29.8.201221.10.201860
VSŽ Košice5.8.201221.10.2018
kaviarista25.1.200721.10.2018
14thomas21.11.201420.10.2018
Ricardinho132.5.201719.10.2018
Darkner25.3.201219.10.2018
deimos929.4.201119.10.2018
dodoke15.10.200718.10.2018
kurri4420.4.200818.10.2018
BruinsFan5.7.200918.10.2018
tino614.12.200818.10.2018
Castiel18.3.201318.10.201830
MichaelHo2.3.200817.10.2018
V*I*S*A*GOLD29.5.200917.10.2018
sjske4423.10.201617.10.2018
Fe3C4.3.201117.10.2018
tulen - kosice4.2.200717.10.201847
VrankoDanko11.1.200917.10.2018
Carloshc3.11.200617.10.2018
weefoe7.7.200817.10.2018
filip28922.12.201117.10.2018
FP-lacerta218.8.200716.10.2018
VSS Košice2.4.201516.10.2018
Ľuboš25.1.200816.10.201824
fifofrogy7.9.201016.10.2018
mno14.12.200715.10.2018
probert2423.9.200715.10.2018
lucano223.11.201114.10.2018
shimi3313.9.201214.10.2018
FanusikKosic1.2.201514.10.2018
MiTo02208.5.201614.10.2018
Palo8617.10.201014.10.201832
t0ms26.9.200814.10.201827
Kreyson22.9.201813.10.2018
ŠIMIKE3.3.200813.10.201827
jakubj18.2.200712.10.2018
Shinody3329.4.200911.10.2018
Duri_L6.6.201710.10.2018
Lukash_ke16.11.200710.10.2018
zasi12.12.200810.10.201855
gabi985.4.200710.10.2018
Mark10116.12.20159.10.201822
Adam890113.9.20189.10.2018
jozi0115.10.20089.10.201825
lesslie692.11.20128.10.201849
sob3k16.11.20118.10.2018
STARS14.12.20088.10.201835
Tino957.12.20147.10.2018
OceliarKE24.12.20107.10.20187
viktor692.10.20116.10.2018
Mati196.9.20085.10.201838
kareka21.9.20085.10.201844
hastrmanVSZ19.1.20165.10.2018
robomamcak2.10.20184.10.201846
caput rerum15.1.20144.10.201843
Hroch9.11.20123.10.201831
Kimi132128.9.20142.10.201827
counter20.3.20101.10.201844
tomashko22.9.201730.9.201824
ferrum7720.4.201830.9.2018
werder5929.2.201229.9.2018
Flyer8912.8.201828.9.2018
trevi7.4.201327.9.2018
myslava12.2.201527.9.2018
squad5.3.201326.9.2018
JanoKE30.3.200825.9.2018
Nemehlo21.4.200925.9.2018
Borec197531.1.201625.9.201843
Standik7721.9.201824.9.201835
eastern4421.9.201422.9.201825
wetz1-HCKE15.5.200922.9.201826
Daewo_KS2.10.200922.9.201825
K Evil26.3.201122.9.201847
wagoo_21.2.201821.9.2018
borec-z-ke6.7.201220.9.2018
Stano5516.1.201820.9.2018
Pietro109.10.201319.9.201829
beefstarter1.10.200819.9.2018
kubinho11.2.200619.9.201830
RebeccaBlack18.3.201519.9.2018
blazon20.3.201718.9.2018
Hockey King3.1.201818.9.2018
Matfej10.2.201817.9.2018
alexiss1.1.201816.9.2018
fanke278.6.201516.9.2018
Dellal25.4.201514.9.2018
FP-Tomike29.9.200713.9.2018
Jimmy Tulipan28.2.200712.9.201831
morpheus23.1.200712.9.2018
peto8726.4.200811.9.201831
Gunitko17.1.201411.9.2018
mirec0412.6.201711.9.2018
cappycathy18.9.200510.9.2018
romantom81.9.200810.9.201835
bwpow28.12.20089.9.201835
richardd66.3.20149.9.2018
bobbyfan11.4.20166.9.2018
Tyna8528.3.20175.9.2018
Cassovia7.6.20163.9.2018
K1NG0113.6.20182.9.2018
viliam25626.2.20112.9.201836
emcoRKE13.5.201329.8.2018
WinnipegJets10.5.201426.8.2018
filo19821.5.201125.8.201836
maver18.8.201523.8.2018
Lubos777123.1.201717.8.201840
kosican859.2.200516.8.201832
jersey23.2.201316.8.2018
DeJwOoHC13.8.201814.8.2018
bugy1122.1.201214.8.201834
posed23.10.20067.8.2018
straker2.5.20116.8.201830
Urpiner1713.10.20174.8.201821
Matej819928.11.20142.8.2018
mato_ke2.1.20092.8.201829
Scorpi30.9.200722.7.201827
M4TO28.12.201121.7.2018
Radovan181011.3.201614.7.201841
mareckoSVK18.8.201611.7.201827
gusto27.12.20112.7.201827
RastikKELAK23.6.20181.7.2018
davideKE3.7.201730.6.2018
JackKE6.2.200730.6.201824
yucon14.11.201227.6.201851
mKE26.11.201723.6.2018
filo1119.3.201022.6.201821
Charlie Harper8.10.201614.6.2018
kingsterko12.6.201411.6.2018
KeFanKe18.3.20158.6.2018
MaToooo5.9.20098.6.201834
_denys_23.5.20165.6.2018
Toky3.11.201630.5.201825
feo31.10.200930.5.2018
Mertz25.5.201827.5.2018
Kurri NY22.3.201123.5.201851
marosqo1917.11.201217.5.201825
Rasti9718.1.201812.5.2018
yossarian8719.11.200612.5.201831
DobryHokej5.10.201410.5.201832
dyno1321.3.20078.5.2018
Pavol19888.1.20177.5.2018
bandy4616.12.20117.5.201872
Queequeg24.4.20187.5.2018
Dinko6.10.20086.5.2018
broniq7.3.20085.5.201834
la606.4.20115.5.2018
marcus7.9.20054.5.2018
beckham12212.1.20073.5.2018
ipdka5.1.20141.5.2018
pomstitel11.4.201229.4.2018
RR-HC-KE8.3.201728.4.201846
luboslav2826.4.201827.4.2018
FP-kerny21.7.200926.4.201837
mixalides9.10.200523.4.201828
steel-228.2.200722.4.201827
chendler1.5.201521.4.201832
Risko19796.5.201414.4.2018
ACM12.6.201211.4.2018
Fanušik HC Košice23.12.20177.4.2018
didus1.5.20156.4.2018
sili00725.7.20153.4.2018
aloyz13.10.20172.4.2018
milanjogi8.11.20061.4.201848
Laco Košice29.3.201831.3.2018
riskohrasko16.12.201226.3.201841
slavco2.7.201726.3.2018
hcpozitiv17.3.200624.3.201843
Ik0naKE19.3.201819.3.2018
marcel26.8.200817.3.2018
Chelsea821.1.200817.3.2018
Zberatel7621.3.201711.3.201842
Saly198325.3.20179.3.2018
Snowstorm25.8.201728.2.2018
zavojp10.9.201227.2.201876
Bastaardd5.11.201720.2.2018
TomsKE18.8.201216.2.2018
Vyžierač15.4.201514.2.2018
dziny7228.1.201814.2.2018
Steelerko17.12.201612.2.2018
branik555.3.201111.2.201837
elsik22.4.201411.2.2018
Smith24.1.20119.2.201830
B4DSANTA7.2.20187.2.2018
cinkcink Ke9.4.20086.2.201845
starec16.2.20075.2.2018
Whiterit19.3.20174.2.2018
HC G KE1.2.20181.2.2018
Kimi23.1.20071.2.201827
KErikiKE31.1.201831.1.2018
Hedmaster7730.4.201730.1.2018
Fanisko13.9.201429.1.2018
romanko90920.9.201121.1.2018
192.168.1.1.28.3.200819.1.2018
radopKE28.3.200918.1.201848
Kissova1025.10.201717.1.2018
laky15.10.200817.1.201834
domaca slivka4.1.201517.1.2018
ab0ut8.3.201717.1.2018
StG17.8.200817.1.2018
christal24.1.200617.1.2018
RoboKE16.1.201817.1.201837
Laci11.5.201613.1.201846
genius20.12.201110.1.2018
12Bondra1219.1.20126.1.2018
Pukky30.12.20176.1.2018
Marek6625.9.20114.1.201845
lubo7.4.200829.12.2017
JB4.10.200517.12.201732
smejco1529.10.200616.12.201727
Dianka279029.1.201311.12.2017
gencik30.11.20058.12.2017
frenki7113.1.20155.12.201747
RadoKE31.12.201328.11.2017
paljuka23.10.200523.11.201735
mn4.12.201523.11.2017
Jacob1031.10.201719.11.2017
robert9113.11.201118.11.2017
vyzerexpress15.4.20157.11.2017
Fx40852.9.20053.11.2017
vysute_lano19.10.20072.11.201726
Joe10317.10.201729.10.2017
dodi2518.10.201427.10.2017
Mato5112.9.201727.10.2017
Kite197.1.201419.10.2017
marushka4125.2.201118.10.2017
Tino29.9.200610.10.2017
romigl11.4.20098.10.2017
Lacerta11.3.20171.10.2017
Tomas1775.10.201024.9.201727
Pato0015.9.201621.9.2017
laco4427.10.200819.9.2017
ruzombercan8.2.200716.9.201733
Siemens5.3.200910.9.201724
FP-Dinko5.10.20088.9.2017
chaser24.9.20148.9.201738
racmaster6.2.20154.9.2017
Axon30.8.20123.9.2017
mathushino10.2.200831.8.201724
retrika29.1.201529.8.2017
hordik26.8.201729.8.2017
Brooklyn29.3.201727.8.2017
ncaa113.2.201528.7.201732
armin19817.9.200527.7.201747
КХЛ23.5.201122.7.2017
Matthew.KE24.9.20063.7.2017
granlund8411.3.201725.6.2017
Degustator31.12.200812.6.201735
Tesla20.5.201412.6.2017
VranarKE29.12.201412.6.2017
katka00KE29.4.20154.6.2017
najkrajší16.2.200720.5.2017
Marek Muro25.1.201314.5.2017
sedgabik33329.4.20119.5.201762
radovan6116.5.20178.5.2017
Diablo31.9.20085.5.201742
FP-cingii5.6.20085.5.201735
HC18.5.200816.4.2017
stojanstole31.1.201615.4.2017
hordo557.2.201611.4.2017
ektomorf15.1.20166.4.2017
vikuska11127.3.201727.3.2017
MAX_FAKTOR27.3.200827.3.201728
davidoš 1520.11.201527.3.201722
pipa23.10.201126.3.2017
tibeva25.9.201025.3.2017
vladoKE10.1.201224.3.2017
3Pi12.11.201023.3.201728
Vsz198515.3.201620.3.2017
faNTomiQQ13.3.201119.3.201724
malicky7515.12.200713.3.201742
zkovac28.1.201713.3.2017
FP-posed24.10.200612.3.2017
Gesler31.3.201212.3.201742
misho8125.1.201111.3.201719
Patooo11.3.201711.3.2017
AmaliaKlembarova11.3.201711.3.201719
tommi0414.2.201610.3.2017
Helius28.9.20126.3.2017
Supi136.9.201024.2.201732
marika25.12.201323.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201723
filius28.4.20119.2.2017
meciar9931.1.20177.2.2017
jozino6916.10.20116.2.2017
carrot2.1.20135.2.201725
Rhody18.2.20054.2.201729
hc sanni6.12.201626.1.201738
Towdiie5.12.201121.1.2017
tomahawkPO29.4.200920.1.2017
martin rakusan8.2.201520.1.2017
Phedro18.12.201615.1.2017
berco5.2.20069.1.2017
rastislavke7.11.20105.1.201721
TomKE30.12.201630.12.2016
somrak17.9.201328.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201636
yankee11111.4.201210.12.201645
bobik2.12.20142.12.2016
VranaKE28.2.201120.11.2016
prcoff4.11.201214.11.2016
SonnyKE4.3.200822.10.201626
ayran9.12.200718.10.2016
stevi62618.10.201618.10.201627
Miso3911.9.20098.10.2016
bubnar2.1.20131.10.2016
svkPEON19.10.201028.9.201627
mergy5.12.200617.9.2016
Tizo28.4.20056.9.2016
BEBE2217.1.201216.8.2016
Braňo Mojsej12.3.201112.8.2016
Omega7729.10.201111.8.2016
stevusko13.3.201217.6.2016
marinak0876.2.201411.6.201631
dano130814.3.20158.6.201621
Matyasek13.9.201122.5.2016
marosik212.2.201618.5.2016
falko17.9.200616.5.2016
kosicanka77722.1.201116.5.201626
sparcoxoxo13.1.200815.5.2016
Benzo6631.7.201513.5.2016
altec27.4.20169.5.2016
julo18.2.20078.5.201691
hviezdicka4.3.20167.5.2016
23slavo2327.8.20095.5.201626
edea29.11.201027.4.2016
vladimirb3.2.201410.4.2016
Stainles30.4.20128.4.2016
Gorazd11228.2.20118.4.201619
Bemaco BJ3.4.20168.4.2016
fandaxxx27.3.20105.4.2016
Honasis3.3.20162.4.2016
marek9024.3.20131.4.2016
hockeyFanKe4.11.201331.3.2016
Slash24.9.200829.3.201630
mikus22.10.201028.3.2016
jankob4730.3.201525.3.2016
MamutKE1.3.201620.3.2016
juraj19578.9.200917.3.201661
Katkaaa16.1.201226.2.201624
HCKEFAN25.10.201526.2.2016
Okynator18.1.201622.2.201638
Veducinel2.3.200622.2.201636
kmito2.12.200616.2.2016
Nicol117525.11.201511.2.201625
Pumpar12.3.20078.2.2016
Blackorange5.2.20165.2.2016
kelemen2.10.20112.2.2016
palkopa6.4.200828.1.2016
darker_ke2.5.200823.1.2016
ketahany12.2.200711.1.2016
mSNVm27.2.20153.1.2016
snaky8.4.200915.12.201533
VSZ nafurt19.8.201513.12.201566
KOŠICKÝ Fanúšik23.10.201411.12.2015
Dominios28.10.201211.12.2015
Ladislav Sedlák27.10.201511.12.2015
cavargos1217.2.200710.12.2015
Geri350713.1.20099.12.201542
Janykeke27.1.20088.12.201524
YogiKE26.1.20128.12.201525
Dienesko15.9.20152.12.2015
luky300429.9.201030.11.2015
Agamemnon15.3.200927.11.2015
mil000sk0005.12.201224.11.201518
rastik230128.10.200713.11.2015
TOMIKE24.2.200721.10.201523
Tager13.3.201427.9.2015
mathir2221.4.201422.9.201516
matusKe11110.3.201318.9.201521
shmily20.7.200817.9.2015
Slovakrepre13.9.201515.9.2015
BuroKE5.3.201513.9.2015
matto1232.11.200811.9.201529
gulovin17.1.200520.7.201556
ox3.12.200617.7.201597
loki26.4.20078.7.2015
VisaGold19.8.200817.6.201531
Nicolas42.5.201517.5.2015
neiozs13.5.201516.5.2015
payne12327.11.200716.5.201529
sarlatan28.9.201115.5.201539
riniki1213.4.201110.5.201518
sami339.11.20119.5.2015
Hardhaired7.3.20085.5.2015
kenny1614.12.20125.5.201522
marco1112.2.20145.5.201516
packa214.6.20102.5.201524
m4sk11.8.20102.5.201536
frankfurt4.4.20051.5.201539
NoroKE8.8.201423.4.2015
MATTO23.7.201423.4.201518
doughty18.2.201412.4.2015
bersekr141216.3.201011.4.201536
krokodil5.4.20159.4.2015
F10106.2.20157.4.2015
bono_vox24.3.20156.4.2015
najlepší8.4.20145.4.2015
strofo1131.3.20095.4.2015
davidzidik2.4.20153.4.2015
VINKLER11228.2.20102.4.2015
BLADE21.1.20151.4.201527
realitaSVK15.1.201131.3.201528
HCMaroš27.2.201530.3.2015
Leeloo25.3.201529.3.2015
wagoo15.10.200827.3.2015
1003joko7.9.201024.3.201527
KubosKE18.3.201524.3.2015
steeli00711.1.200923.3.201597
vodka1429.8.201423.3.2015
alfaomega31.3.200822.3.2015
hrdobec12.4.201320.3.2015
ElMariachi19.11.200811.3.201542
magicKE2.3.20159.3.2015
ocilkastefan26.12.20128.3.201518
Košice do toho!4.3.20156.3.2015
triski224.3.20154.3.201537
anjel33318.5.20114.3.201526
KEClemsonTiger23.8.201326.2.2015
Mozyakin20.3.200922.2.2015
jedineVSŽ14.12.201320.2.201519
cinan2916.2.201020.2.2015
sNv-fanusik5.3.200817.2.2015
darli1.2.201513.2.2015
sidneycrosby3030.11.20128.2.2015
fanusik19762.2.20153.2.201541
pjotr200916.3.201327.1.2015
bladexko9.10.200727.1.201529
dula26.10.200623.1.201542
pepek29.12.201123.1.201547
robertko2619.9.201118.1.2015
aris6.10.200818.1.2015
wenusz27.10.200630.12.2014
jarkko10.12.200828.12.201432
Rolandos14.10.201228.12.2014
Jakub 2515.9.201312.12.201416
JonyKE10.4.20082.12.201433
milo17128.1.200727.10.201447
furblik27.12.201225.10.201435
simonbusa17.10.201421.10.2014
crazy4420.9.20098.10.2014
rony.ie4.4.20096.10.2014
robertoKE6.10.201330.9.2014
Nika 853.12.201227.9.201427
roboko7.12.201026.9.2014
bulgar7320.11.201121.9.2014
Brajeno11.9.201416.9.2014
newdiwide5.10.201112.9.201424
MaTooo8.3.20065.9.201434
venegur23.4.201224.8.2014
82lacitak11.8.201023.8.201435
Body22.1.201212.8.2014
imperator0728.1.200816.7.2014
rastikstar18.3.20111.7.201434
jacoob28.3.200931.5.201425
Falcao20.12.201229.5.201497
Kupecius6.2.201426.5.201428
Doni1416.5.201221.5.2014
Mr.Capitals#1220.9.201121.5.201447
hull911916.9.200619.5.201427
jojo254119.10.201018.5.201418
1mato12219.1.201218.5.2014
betarr15.12.200517.5.2014
lacike3.5.200816.5.201432
radulo8015.5.201416.5.2014
mates053.9.200715.5.201435
cherry12316.5.201313.5.2014
pinguins13.4.201411.5.2014
sparky_ke11.9.20098.5.201430
rrYan26.3.20087.5.201436
FP-Janci_8322.6.20086.5.2014
balky177.2.20065.5.201429
martinkan1819.4.20143.5.2014
aRt3.5.201221.4.201423
JanoVSŽ20.1.200914.4.2014
Dianqa279025.1.201314.4.2014
#412.4.201413.4.2014
luboso26.1.201413.4.2014
novko520.11.200711.4.2014
cassoviaforever11.8.20109.4.201432
kirtapkonaj8.10.20088.4.201437
FP-igor16.3.20077.4.2014
FP-LUKYCEQ18.7.200818.3.2014
NeBeHo21.12.201317.3.2014
simo729.3.201416.3.2014
JNK11.3.201416.3.201421
Shark1228.10.200713.3.2014
wagulik28.9.201313.3.2014
tomib2113.11.201211.3.201433
stofi25.4.20116.3.2014
L1_Asgard.8828.11.20132.3.2014
tomash_ke20.4.200825.2.2014
regi817.7.200724.2.2014
julka13310.2.201420.2.201430
fallensbc17.2.201419.2.2014
mystic10.2.201013.2.201436
shadow325229.12.201212.2.2014
patris114.10.200811.2.201423
Magnetius27.2.201311.2.2014
danny trejo20.1.201410.2.201474
ticho14.1.201410.2.201442
simato14.12.20136.2.2014
Sporty53231.1.20144.2.2014
LooToS1.2.20142.2.2014
Michaeliss24.2.20081.2.201431
mito028.10.200727.1.201436
Daniela Kondášová19.1.201422.1.201419
fešák12.11.201022.1.2014
LuKhan25.4.201322.1.2014
lacius2222.1.201319.1.2014
ewing7.1.201413.1.2014
Lukas15831.3.200612.1.2014
Tozub20.12.201326.12.2013
lovecslovanistov1.12.201319.12.2013
LenHCKošice24.11.201315.12.2013
HcKosice9916.3.201013.12.201396
fefe27.11.200512.12.201343
Wera_16811.4.201311.12.201325
HKDMI20.3.20098.12.201328
Pokerovany22.4.20105.12.2013
mmmmm17.4.20134.12.2013
IvanPO30.11.20133.12.201327
turbo00123.11.20132.12.2013
oxxo6.5.20091.12.2013
Patulko24.11.201326.11.2013
HC_KE_4ever6.1.200821.11.201327
kosice16029.11.201310.11.2013
Shadowik4.11.20086.11.2013
Bastman4.11.20136.11.2013
RadoxKE15.9.201331.10.2013
St.Louis Blues10.9.201331.10.2013
RomanooKE1.2.201228.10.2013
kosky24.10.201225.10.201337
tomasc23.1.200721.10.2013
arif927.9.201313.10.2013
P.Bure25.1.200812.10.201331
stanislava24.9.201011.10.201324
szilino10.9.201110.10.2013
Pats2.8.201129.9.201327
girgosko23.10.201128.9.2013
nuno9.9.201324.9.2013
MarekL5.9.201018.9.201343
miro444419.9.200517.9.2013
Fi3Ldy18.3.200815.9.2013
Endops 18.2.201314.9.2013
ffilipQQo10.4.200913.9.2013
xxxx8.3.201315.8.2013
marrco6.4.201329.7.2013
miloško717.7.201112.7.2013
FP-andy7428.8.200921.6.2013
daliq7.1.200820.6.201329
myslavcan15.10.201019.6.201330
kristi98314.3.201316.6.2013
Dids872231.5.201312.6.201319
Halak2227.9.201224.5.201323
paski444.10.200714.5.2013
kalsan2.5.201314.5.2013
Havira10.5.201313.5.2013
Hattrick 8.9.20129.5.201331
sekko24.4.20095.5.2013
kouky1314.4.20094.5.201331
Ladik4.5.20123.5.201328
Radoss14.3.20133.5.2013
HC Košicefan25.9.20113.5.2013
Momo8125.9.20112.5.2013
rudinho29.4.20111.5.2013
Sk0rp1ON19.9.20081.5.201325
Matej199728.4.201329.4.2013
johny1237.4.201327.4.2013
Murdu1.4.201124.4.201323
ivka154123.1.200723.4.2013
Replay27.11.200421.4.201330
FP-radopKE12.10.200917.4.2013
Csilla 8520.11.201217.4.201315
bibusqa1219.4.201211.4.2013
minue28.12.20128.4.2013
zaki21.10.20127.4.2013
Indian23.8.20107.4.2013
kosican996.3.20132.4.2013
Triezvy15.3.20121.4.2013
Semiramis1.2.201131.3.2013
schreeder6.4.201130.3.201332
anka211024.3.201328.3.201320
riky435.3.201328.3.2013
jedinekosice23.3.201327.3.2013
MatuskoKE28.2.201227.3.2013
NaNKYsvk24.3.201325.3.2013
pepezke8.2.201224.3.201332
volvofh1216.3.201324.3.2013
BOBISKA18.3.201319.3.2013
fufco16.3.201318.3.2013
Mofisto15.3.201317.3.2013
pjotr300016.3.201317.3.2013
hamster963.3.201316.3.2013
serfi24.5.200616.3.2013
balotelli11.3.201315.3.2013
luky95228.11.200814.3.2013
patik10321.8.200912.3.2013
ka12ta11.3.201311.3.2013
maio_454.5.201211.3.201331
mimii159010.3.201310.3.201321
nelly24113.7.20089.3.201336
jokerit13.2.20079.3.201338
BVB 09 Kosice6.3.20137.3.2013
Dianqa21719026.1.20136.3.2013
Steeler17.9.20115.3.2013
stevo5330.10.20091.3.2013
kidkidko29.11.200923.2.2013
Boďo 2216.9.201210.2.2013
malkin8825.1.20088.2.201330
Didú 8711.11.20122.2.201319
tomas198813.1.20131.2.201330
Ferky25.1.201326.1.2013
TJ VSŽ22.8.200921.1.2013
undund11.2.200819.1.2013
martinius13.2.200717.1.201334
HoKEj MM29.12.201215.1.2013
shark197.1.201311.1.201327
sydney25.10.20086.1.2013
DVX12.10.200830.12.201233
hckosice2530.9.201228.12.2012
Pumpi1.10.201227.12.2012
jozef18310.12.201210.12.201235
rkkk105.10.20129.12.2012
riskohrasko8.4.20089.12.201241
julko19.9.201123.11.2012
martell117.10.201213.11.2012
Vitorio198311.10.201212.11.2012
slacki4.10.20116.11.2012
fioro9.3.20115.11.201243
metiussv21.2.201030.10.201222
mauro3.3.200928.10.2012
ondrejjurasi6.9.201225.10.2012
lacikepo10.9.201224.10.2012
KEMiriam9.10.201210.10.201226
Reny5651.10.20125.10.2012
peter31082.10.20124.10.2012
tomi3330.9.20122.10.201235
vladi2115.5.20121.10.2012
matisek9321.9.201228.9.2012
juve12216.9.201127.9.2012
peco_ke31.1.201125.9.201233
Palindel14.8.201125.9.2012
misicka8924.9.200621.9.201225
conception20.10.20118.9.2012
h3h22.12.201028.8.2012
matisek99917.11.200628.8.2012
TJ-VSŽ6.11.20105.8.2012
patrik95320.7.201221.7.2012
FP-ThaJaaA6.6.200615.7.2012
rado121220.11.200711.7.201230
MikiRJ30.9.20073.7.2012
Macher12.3.201226.6.201228
jan.mackanic124.6.201224.6.2012
FP-bonano26.7.200819.6.201229
Rusnak7.8.20119.6.201234
MaJsTeR87.10.20105.6.201229
Robqo7718.5.201218.5.2012
tanya17.5.201218.5.201225
Marco223.5.201214.5.201238
senator9919.4.200914.5.2012
marek vida30.4.201210.5.201226
PetraV6.5.20128.5.201225
risko7925.3.20117.5.2012
kubo7911.4.20096.5.201225
Baronov4.5.20125.5.2012
MatQo104.5.20125.5.201222
ajo4447022.2.20125.5.2012
mikky955.10.20105.5.2012
Vlado91830.4.20125.5.201226
dipietro20.10.20083.5.201241
Durky111130.11.20112.5.201229
huno1027.4.201227.4.2012
y2k17.3.200826.4.2012
stanlez997.11.200923.4.2012
matus4414.9.200721.4.2012
mali misko18.4.201219.4.2012
Didi392.11.201117.4.2012
dardy6.4.200814.4.2012
Dinzzy21.10.200713.4.2012
pecka562.3.200813.4.201297
aceral6.2.20127.4.2012
majster_z_Košíc9.3.201230.3.2012
alenake13.10.201030.3.2012
FP-lubomirv825.12.200827.3.201236
(ne)bloncka13.1.201126.3.201227
FP-forby20.8.200925.3.2012
Marek9920.3.201220.3.2012
feribombic22.11.200615.3.201235
skajka8.3.201214.3.201234
palinko15.2.200913.3.2012
Marek19826.3.20127.3.2012
maci999.1.20126.3.201231
bastik3329.2.20125.3.201219
peto001121.12.201129.2.2012
serelano3.3.201029.2.201229
wiwien19.11.201127.2.201246
VSŽ16.2.200726.2.2012
mima7579.1.201226.2.2012
EricFantastic8.2.201225.2.2012
magaliesa1317.2.201221.2.2012
fihaa23.10.201117.2.2012
bubinko8.1.201116.2.201258
Jeronimo16.11.201110.2.201235
Gordy24.3.20079.2.201234
.beefstarter.7.11.20116.2.20127
kanik212.2.20124.2.2012
SuriKáťa2.2.20124.2.2012
Majka HUDY16.12.20113.2.201223
mr.nezabudka31.1.20121.2.2012
roko020224.1.20121.2.2012
sofrankom22.4.201131.1.2012
diry5628.1.201229.1.201262
sossi2417.9.200922.1.2012
karol1012.10.200719.1.201233
popojuve916.1.201216.1.201230
kimop8.1.201210.1.2012
martins1511.1.20088.1.201226
HC_KOŠICE_MFK3.1.20126.1.2012
patres923.12.20106.1.201226
dil18.12.20071.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
Joe29.12.201130.12.2011
fanúšik_Košíc11.12.201127.12.2011
LUKESSEN19.10.201016.12.201126
KosiceBlackHawks16.11.201115.12.201123
CrazyP10.10.201115.12.2011
Kubikes29.9.201114.12.2011
hckosice.hck22.2.20099.12.2011
Nowax1.12.20117.12.2011
blade1130.9.20116.12.2011
steeler592.12.20114.12.2011
titodaking29.11.20112.12.201135
Naranjito23.11.201127.11.2011
šebek11.1.201125.11.2011
prodigy18.11.201121.11.2011
Brm920.11.201121.11.2011
kacmi1.10.201120.11.2011
jarkkoVSZ7.9.201019.11.201132
exELMO9.3.201019.11.2011
dodqo30.1.200718.11.2011
kosicanka1.9.200917.11.2011
nochi3.1.200713.11.201132
haluzik171.11.20118.11.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201126
HCKE23.9.20112.11.2011
Umbro2.10.200831.10.201131
janosik7328.8.201130.10.201145
Jeff25.9.200828.10.2011
peter.kral.ke29.10.201027.10.201131
bado6.8.201127.10.201122
Wolficsek25.10.201127.10.2011
KaŠo14.10.201022.10.2011
mashina25.3.200621.10.201134
Frmiz7020.10.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
qwsa27.9.201116.10.2011
JoK3R18.3.200914.10.2011
neymar29.8.201014.10.201126
slashforever6.9.200914.10.2011
filius-122.10.201114.10.201123
MontBlancXII25.9.201114.10.2011
lordo4.10.200913.10.2011
Zaba18.9.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201127
dano_deluXe8.3.200812.10.201135
bazar9.10.201112.10.2011
yoh1len23.12.201012.10.2011
M0h@m3d15.2.201012.10.2011
marianh726.2.201012.10.201151
ivaneo23.9.201111.10.201137
Kanik185.10.201111.10.2011
Peterino879.10.201111.10.2011
katus874.10.201111.10.2011
DragonKan6.10.20118.10.2011
macostr13.9.20117.10.2011
Mrjauko10.4.20087.10.2011
Jody28.12.20052.10.2011
tibor 7721.9.20112.10.2011
Steeli17.8.20111.10.2011
FP-lukyceq11.4.20101.10.2011
Mare-X27.9.201130.9.201132
Blizenka0421.12.201029.9.2011
lacike.ke16.9.201129.9.2011
schliman17.3.200828.9.2011
Norman24.5.201127.9.201128
alex_91124.9.201126.9.2011
rissox20.11.200725.9.2011
lipo0928.2.201123.9.2011
marko1210.2.200622.9.201126
xXx#3820.9.201121.9.2011
peterf55517.4.201021.9.2011
stevo6621.9.201121.9.201142
kido7718.7.201121.9.2011
FP-pistik.r16.1.200821.9.2011
dominick14.1.200620.9.2011
Majky xD20.9.201120.9.2011
Eli xD18.9.201120.9.2011
kosican1119.9.201120.9.2011
ibizadancer18.9.201120.9.201133
Steelers9318.1.201119.9.201125
game4u17.9.201117.9.2011
kallio10.1.200617.9.2011
typko5.2.200716.9.201131
Maiky_Ke15.4.200816.9.201143
Stres799.4.200916.9.2011
RomankoKE18.11.201013.9.2011
drobec7.4.20087.9.201145
OZZY5.3.20105.9.2011
petercolo2.5.20085.9.201131
edko11.11.20085.9.2011
scarface236.8.20105.9.201131
martinb9924.1.20105.9.201119
Domineus716.12.20105.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201123
marekhockeyfun23.1.20112.9.2011
Dr. Caligari7.4.200827.8.2011
CHADik11.1.201127.8.2011
camille24.4.201027.8.201134
ladislav7328.4.201126.8.2011
quaon20.8.201120.8.2011
Daniel Bačík13.1.201111.8.2011
jozo112.5.200814.7.2011
košičan11.11.20053.7.2011
matusl27.1.201130.6.201123
Matko6930.3.201119.6.2011
jehro14.10.201015.6.2011
peto106.6.201110.6.201118
KE103.3.201129.5.201126
Ginno77725.4.201126.5.201143
valakimás10.4.200925.5.201131
izolater66621.7.201022.5.201135
5kubo883.5.201115.5.2011
Temko10.5.200915.5.2011
Kocurick199421.12.201012.5.2011
slicho29.4.200812.5.2011
FP-jakasmleo3.4.200711.5.201128
Lusitta8.5.20119.5.2011
Bewka00725.2.20118.5.2011
levik6.6.20107.5.201133
kiss771229.4.201130.4.2011
robert.baran24.4.200929.4.2011
Mizo15.2.200528.4.201128
allan199328.4.201128.4.201125
Lkj29.9.201027.4.2011
Bashko19.4.200721.4.201141
lukas57.1.200920.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
HC-KE Enrico 13.3.201113.4.2011
andy748.5.200813.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
amanda14.9.200811.4.2011
SNIPER1426.2.20113.4.2011
nina22.1.201118.3.201118
fremer23.1.20071.3.2011
domino6.8.201018.2.201140
danmar29.4.201010.2.201132
drobcekSP11.10.20109.2.201140
al32331.1.20092.2.2011
RussianRocket11.1.20102.2.201128
avar1.2.20111.2.2011
Laky39.10.200830.1.2011
Reggy14.12.201028.1.201133
diddy17.7.20109.1.201123
LUKYCEQ17.2.20085.1.201120
Monelindom29.9.20105.1.201133
pet42311.3.200727.12.2010
Tiqqo18.8.201025.12.201033
impr3za3.12.201017.12.201025
košičanko3.12.200514.12.201027
PepkinsBJ21.7.20108.12.201026
pepemepe22.5.200828.11.2010
oveckin885.10.201027.11.201032
buddy03124.11.201024.11.201031
marko116.11.201019.11.2010
giftun8.7.200914.11.2010
eurotiper29.7.200630.10.2010
ZeLik1323.4.200930.10.2010
radowan3.9.201029.10.201038
bersekr14.2.200928.10.201036
Facco11.6.201028.10.201028
rastohcke12.9.200927.10.201021
kivibercik12.10.201022.10.201021
HCKe_Simonka4.9.201021.10.201025
tomass26.10.200917.10.201028
FP-martin993.8.20089.10.2010
tomas_8324.10.20081.10.2010
hewitt20.12.20081.10.201023
marek130l16.4.200927.9.2010
gusto_snv22.7.200623.9.201028
MICHAL KE15.9.201018.9.201030
Beky17.9.201017.9.201051
FP-LukEfaN14.3.200917.9.2010
Lažo24.1.200617.9.2010
blackhawk37.6.201011.9.201022
FP-pavelbure9997.6.20069.9.201031
joko100328.11.20077.9.2010
filip00722.1.20083.9.2010
gerson21072.1.201013.8.2010
st.patrick3.1.20091.8.2010
martin9931.10.200818.7.2010
FP-noro6619.4.20098.7.201055
borec_z_ke3.5.201030.6.2010
wajco1.9.200823.6.2010
matus.korbel217.6.201019.6.201017
FP-jgrigel10.7.20079.6.201035
Oranjes9.4.20094.6.2010
Matulka3530.4.200927.5.201031
MIA28.2.200821.5.2010
Kosicanko73.5.201019.5.2010
franulka18.5.201018.5.201028
pepovar9.3.200918.5.2010
lubiena25.1.200718.5.2010
MesugeKE14.4.200917.5.201029
doni3.5.20107.5.201022
Fiľo2.10.20095.5.2010
petko95.5.20105.5.2010
77ErikosIslander19.4.20105.5.201026
Over12.1.20085.5.201026
Lemieux665.3.20075.5.2010
torta10.11.20065.5.2010
Jakub12017.2.20105.5.2010
petka416.9.20095.5.2010
mike83060327.11.20055.5.201097
arne132.4.20065.5.2010
spilo6.3.20055.5.2010
jeremyrules30.4.20074.5.201042
jirko2.12.20084.5.2010
THC4.4.20104.5.201046
Ca$hville61525.4.20074.5.201029
renci_910.4.20094.5.2010
terry3630.1.20074.5.201030
ondosnv8.9.20093.5.201028
FUSAK14.4.20103.5.2010
leewusha12.10.20093.5.201026
lopasko23.11.20073.5.201036
fidifl28.9.20082.5.201051
dano6.4.20091.5.201021
xXDoniXx17.4.200930.4.201022
carvana12.2.200729.4.2010
Medviedko15.1.200829.4.2010
iva antiSlovan20.4.201028.4.2010
PALKI13.10.200728.4.201024
ludovit22229.4.200827.4.201036
daaawid17.10.200826.4.2010
Davidson7611.10.200923.4.201042
Pietro28.10.200821.4.201031
arrsi1.12.200919.4.2010
Erikos7718.4.201019.4.201026
33Hudacek3324.6.200918.4.2010
martinkozak1.4.201017.4.2010
Lord Theoden1520.9.200914.4.2010
smrat1.4.201014.4.2010
MAJOR7.4.200813.4.2010
Eddie49.4.20099.4.2010
matesqo17.11.20067.4.2010
jonathan29.4.20084.4.201045
TH0205503.9.20071.4.201035
Toschim29.9.200624.3.2010
2247.9.200821.3.2010
Rick13.10.200811.3.2010
ToMax7.10.200810.3.2010
adolfko27.4.20079.3.2010
fanda21.3.20083.3.2010
gusto7722.4.200924.2.2010
Mižu28.4.200923.2.2010
lyon_92.11.20071.2.201031
Reni2323.11.200821.1.201031
lukasko090519.1.200820.1.2010
andrea1514.12.200920.1.2010
pietro75713.1.20095.1.2010
lola8125.6.200817.12.2009
Peto KE27.11.200714.12.2009
MAYOR21.10.200811.12.200997
*snaky*5.6.20087.12.200933
satonius7.4.20081.12.200978
Lipos883.10.200827.11.2009
9kachi93.10.200826.11.2009
newneo7.12.200525.11.200932
HCfans4.9.200920.11.200923
sissa1122 6.10.200917.11.2009
Saab18.2.200715.11.2009
Roller steel7.3.20098.11.2009
bentley20119.3.20093.11.2009
Laser-killer15.2.200930.10.200928
Fanda0516.3.200929.10.2009
99kamos9923.10.200823.10.2009
katka216.1.200622.10.2009
piotresku20.2.200719.10.2009
magice20.10.200818.10.2009
mukokamil8.10.200912.10.200939
Wolf1117.11.200812.10.2009
tomato136.12.20088.10.2009
Medvedko24.10.20077.10.200930
worrell20.2.20052.10.2009
Levandulka18.9.200928.9.2009
macoo3928.8.200926.9.2009
tomi1153120.12.200826.9.2009
worrell125.9.200926.9.2009
matouef113.9.200822.9.2009
Spezza1927.1.200620.9.2009
gogosh29.9.200818.9.2009
dallasik16.7.200815.9.2009
veve173726.4.20086.9.2009
Pingu10.12.200613.8.200926
HcKosice914.8.20099.8.2009
chardik7.6.20088.8.200940
ikiv8812.8.20087.8.2009
sutam6113.1.20095.8.200921
PetPets27.8.20075.8.2009
tomike1.3.200831.7.200924
Fanngora10.5.200925.7.2009
Reckless2.1.200613.7.200932
depo12.3.200812.7.2009
Lukas15522.4.20096.7.2009
:kosice:30.5.200922.6.2009
r_e_n_e27.12.200719.6.200940
mimi11718.11.200712.6.2009
KEboy18.11.200812.6.2009
PurKy18.4.200912.6.2009
Macík29.7.20083.6.2009
bayer123.12.200731.5.200925
Salenak18.2.200729.5.200931
stakhan19.3.200820.5.2009
majko1214.10.200818.5.2009
lacco181.10.200816.5.2009
malkin30.4.200915.5.2009
#71#1.3.20099.5.2009
Klaudia88998.5.20099.5.2009
rasis2.5.20093.5.2009
nalepkovo6.4.20083.5.200947
3attis13.12.20063.5.200928
Hokejko1.5.20092.5.200919
jyogi19822.5.20092.5.2009
ovcaaa11.1.20092.5.2009
Gossipjade24.4.20091.5.2009
Zedo8.4.20051.5.200930
Wiki2.5.20081.5.200925
Ladislav Fazekaš28.4.200828.4.2009
maromaro26.4.200926.4.2009
Soccx77725.4.200925.4.2009
zdenha9.2.200520.4.2009
Josi8.1.200917.4.2009
ivec16.4.200917.4.2009
HOCKEJMEN6926.3.200913.4.200949
hcdomca11114.2.200911.4.2009
ZiOLy20.11.200710.4.2009
toby18.4.20088.4.2009
fanluky24.2.20085.4.2009
petulo5.1.20092.4.2009
tulo29.3.200930.3.2009
maikl229.3.200930.3.2009
xeres7324.3.200927.3.2009
SamiQ7.3.200927.3.2009
vyhravajko27.3.200927.3.2009
ToSamo2.3.200922.3.2009
dodesa22.3.200922.3.2009
HoCkEyGiRl:)11.12.200719.3.200924
Smiley13.4.200816.3.2009
tomas22.3.200811.3.2009
tosi10.3.200910.3.2009
Berry00713.4.20069.3.2009
veliger1.2.20088.3.2009
stano66614.9.20076.3.200925
Vlady3.3.20093.3.2009
kubinkoo15.11.200828.2.2009
Lucilutik4.12.200827.2.2009
popo3d10.12.20066.2.2009
Matko554.2.200730.1.2009
tmk23.4.200727.1.2009
sunshine9.2.200625.1.2009
iLovE/hC koSIcee7.1.200923.1.2009
J.B22.1.200821.1.2009
košičan13.3.200820.1.2009
vuitton12120.1.200818.1.2009
michael22555.1.200817.1.2009
Kobra-Maximus2.9.200814.1.2009
paatrik3520.10.200611.1.2009
KENWOOD29.1.20087.1.2009
Jurajos11.1.20084.1.2009
alex1311772.1.20092.1.2009
drax4.1.200826.12.2008
stanley12328.3.200823.12.2008
kosican4012.1.200818.12.2008
mino3.1.200815.12.2008
Lipka14.1.20079.12.2008
dano211215.2.20073.12.200835
T.Q9.4.200830.11.2008
rado17029224.4.200830.11.2008
Rhisho30.10.200725.11.2008
hrivos2.1.200724.11.200834
brčkavýpatológ2.5.200823.11.2008
tibet2817.4.200820.11.2008
Huna2221.7.200818.11.200822
Malkin915.3.200817.11.200827
hokejištka21.10.200816.11.2008
fridzo21.9.200716.11.2008
3D3N6.2.200813.11.2008
mp11110.3.200711.11.2008
martin_ke22.5.200810.11.200837
Vjerká19.10.20088.11.2008
JohnyK18.10.20087.11.2008
Hokejmanick20.1.20085.11.2008
147dudo25811.9.20081.11.2008
MisQo13.12.200626.10.200827
swynga17.10.200824.10.2008
ManU9.10.200823.10.2008
eska1218.10.200721.10.2008
Riki10.4.200818.10.2008
era9625.3.200818.10.200825
doderko15.3.200714.10.200830
yaris12.2.200813.10.200822
pepekk29.10.200712.10.200845
kosicanka1128.1.20087.10.2008
wpr21.8.20081.10.2008
pulli28.9.200828.9.2008
hricandy13.1.200823.9.2008
matuske19.9.200821.9.2008
dominika14.9.200819.9.2008
draxer27.8.200813.9.2008
HC kosice7.9.20087.9.2008
HC_Peto15.2.20085.9.2008
valery6.2.20075.9.2008
zdenha3417.8.200828.8.2008
KoŠiČaNkA18.1.200827.8.2008
Sqascho-X4.5.200825.8.200825
MliekarDan20.1.200823.8.200830
Figony66917.8.200817.8.2008
lampard0816.8.200816.8.2008
elmander30.1.200716.8.2008
Hosza8.7.200829.7.200833
filipqo26.10.200720.7.2008
lucasco11.5.200820.7.2008
paatrik2221.2.200817.7.200822
Suzanna11.10.200713.7.2008
nikusqa6.7.20086.7.2008
t0nY_1318.1.200829.6.2008
_ferry_27.10.200712.6.2008
Marex10.6.200810.6.2008
johnnie112.6.20075.6.200831
matulo11228.3.200831.5.2008
Lumpy21.3.200825.5.2008
KosicanKE24.2.200824.5.2008
kaaajko11.5.200823.5.2008
mimka24.4.200823.5.200824
BlanuŠ9.5.200822.5.2008
svkstephan6.3.200818.5.2008
yoschkoKE2.3.200817.5.2008
Gomez30.4.200811.5.200847
fcuanjela5.4.20089.5.200834
yooggy6.5.20086.5.2008
aluska4.3.20086.5.2008
Marosqo29.4.20086.5.2008
Jorky13.10.20052.5.200831
Parketa4.9.20072.5.2008
jojovaja3.3.20082.5.2008
Ficik*kosice1.4.200830.4.2008
$*>MY COKE ZONE<*$2.3.200821.4.200821
Ťako4.3.200819.4.2008
zlatka27.3.200817.4.2008
Adqo12.4.200813.4.2008
JARMILA21.3.200811.4.2008
JOEY12121211.4.200811.4.2008
bowrHC25.3.200711.4.2008
Palki26.2.200710.4.2008
Worko1021.3.200810.4.2008
willy16.9.200710.4.2008
lubo t.7.4.20089.4.2008
tomašik26.3.20088.4.2008
kajo16814.12.20057.4.2008
Oggy4.4.20085.4.2008
Canis1.4.20084.4.2008
qwx26.4.20072.4.2008
zuzinqa17.1.20071.4.2008
DeinaBurgr7.3.200831.3.2008
KEfan31.3.200831.3.2008
matej31.3.200831.3.200827
LUKAS732112.2.200828.3.200827
Steeve28.2.200826.3.2008
papi822.3.200822.3.2008
PaToq28.10.200722.3.2008
BlondaciQ21.3.200821.3.2008
superstrelec23.10.200721.3.200824
marta05013.9.200719.3.2008
xzofkax7.3.200818.3.2008
igorlibaforever24.2.200813.3.200847
rytmus09911.1.200811.3.2008
Crashino15.10.200710.3.2008
viva99218.2.20079.3.200826
iceman5.3.20087.3.2008
sulo_v_exile13.9.20077.3.2008
4SmogG2.12.20077.3.2008
ayran24.3.20087.3.200832
Pallinko13.1.20063.3.2008
milos25.11.20072.3.2008
bulhy23.9.200528.2.2008
marcusKE7.12.200723.2.200830
kosican174.2.200722.2.2008
Fortis66120.2.200820.2.2008
marcelinho26.10.200719.2.2008
forte16.2.200716.2.2008
Matus22218.2.200710.2.200824
Crash10019.3.20072.2.2008
miske29.1.200829.1.200840
ivo1.11.200629.1.2008
TomiSimi11.1.200825.1.200827
streto_HCKE30.11.200721.1.2008
m@rco15.1.200818.1.2008
MARIANKO15.10.20075.1.2008
strike528.10.200722.12.2007
kandrac2029.11.200721.12.2007
robobenke2.3.20078.12.200746
YuryKE20.11.200725.11.2007
barboranka1.11.200723.11.2007
pefrik9.3.200616.11.2007
roast13.10.200731.10.2007
Jozefff30.8.200727.10.2007
EHLEK28.8.200725.10.2007
Georgij Konstantinovic Zukov18.2.200724.10.2007
mapother5.10.200714.10.2007
Dodo-KE3.3.200712.10.2007
cavern13.2.20075.10.200756
cisoking11.9.200719.9.2007
Gajdynqo11.9.200711.9.2007
Planeta5328.4.20076.9.2007
rasto2515.6.200729.8.200742
§kiko§13.10.200611.7.2007
novodd20.1.200622.6.2007
Stenley3.2.200713.6.2007
morfik113.4.20071.6.2007
riccardo0827.4.200722.5.2007
thomas62220.2.200721.5.2007
tyna4.3.200711.5.2007
mirris27.2.20078.5.2007
Ton!sKo3.5.20078.5.2007
Forsberg21.4.20074.5.2007
Jonáš18.1.200720.4.2007
Davides105.12.200617.4.2007
HC Ke fan29.11.20059.4.2007
0stastny1313.2.20077.4.2007
Gangi22.2.200724.3.2007
Theodore22.3.200724.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 21.10.2018 05:14
TímZSkóreB
1.Zvolen1566:3037
2.Košice1657:2937
3.N. Zámky1644:3133
4.Trenčín1542:2828
5.Poprad1538:2928
6.Nitra1549:3926
7.B. Bystrica1541:3926
8.Detva1639:5121
9.Žilina1543:5716
10.L. Mikuláš1534:4314
11.Budapešť1534:4714
12.Miškovec1537:5714
13.SR 201318:620
KlubZVVpPpPSkóreB
1. Michalovce121011072:1933
2. Martin12822051:2330
3. Skalica12551154:3326
4. Dubnica12631245:2720
6. Bratislava9404136:2316
7. P. Bystrica9322233:2715
8. Humenné10410539:3214
9. Sp.Nová Ves9321324:2614
10. Trnava9101723:444
11. Prešov10100923:473
12. Nové Zámky B900096:800
-. Orange 206100515:303
Aktualizované: 21.10.2018 06:12
tímzvvppppskóreb
1.Poprad201520399:5349
2.Dukla201511393:4945
3.Nitra201111768:5236
4.B. Bystrica20821955:5929
5.Košice20643763:5729
6.Skalica208101149:7126
7.Slovan207031069:7324
8.Žilina20443950:6023
9.Martin207001343:8321
10.L. Mikuláš204031346:7815
Aktualizované: 22.10.2018 05:00
tímzvvppppskóreb
1.Košice201612177:3252
2.Slovan201611298:4251
3.Spišská201312477:5143
4.Poprad201222482:4942
5.Dukla201042474:4540
6.Púchov201022664:4936
7.B. Bystrica20841756:5233
8.Michalovce209011062:7228
9.L. Mikuláš207001350:7421
10.Skalica206111248:8421
11.Nitra205211254:6120
12.Martin206001450:7718
13.Žilina203141250:8315
14.Zvolen200002030:1010
Aktualizované: 22.10.2018 05:00
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva211160456-2834
2SKA Petrohrad191220261-2731
3Jokerit Helsinky191310274-4531
4Lokomotiv Jaroslavl201120555-3728
5HK Soči21630751-5523
6Spartak Moskva21910953-4922
7HC Viťaz Moskevská oblast207201049-5719
8Dinamo Riga217201145-5919
9HC Slovan Bratislava225301247-7318
10Dynamo Moskva215101246-6115
11Severstal Čerepovec214201230-5715
12HC Dinamo Minsk204001337-6011
Aktualizované: 23.10.2018 18:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg211730172-2840
2Avangard Omsk211050464-3932
3Ak Bars Kazaň211310555-4430
4Metallurg Magnitogorsk211030755-4727
5Salavat Julajev Ufa20930659-4126
6Barys Astana18740367-5426
7Torpedo Nižnij Novgorod19730559-5724
8Neftěchimik Nižněkamsk20730943-5021
9Red Star Kunlun19710843-5419
10Traktor Čeljabinsk19530936-5818
11Amur Chabarovsk195001234-5712
12Admiral Vladivostok212201443-7011
13HK Sibir Novosibirsk214001537-6410
Aktualizované: 23.10.2018 18:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg211730172-2840
2CSKA Moskva211160456-2834
3Avangard Omsk211050464-3932
4SKA Petrohrad191220261-2731
5Jokerit Helsinky191310274-4531
6Ak Bars Kazaň211310555-4430
7Lokomotiv Jaroslavl201120555-3728
8Metallurg Magnitogorsk211030755-4727
9Salavat Julajev Ufa20930659-4126
10Barys Astana18740367-5426
11Torpedo Nižnij Novgorod19730559-5724
12HK Soči21630751-5523
13Spartak Moskva21910953-4922
14Neftěchimik Nižněkamsk20730943-5021
15HC Viťaz Moskevská oblast207201049-5719
16Red Star Kunlun19710843-5419
17Dinamo Riga217201145-5919
18Traktor Čeljabinsk19530936-5818
19HC Slovan Bratislava225301247-7318
20Dynamo Moskva215101246-6115
21Severstal Čerepovec214201230-5715
22Amur Chabarovsk195001234-5712
23HC Dinamo Minsk204001337-6011
24Admiral Vladivostok212201443-7011
25HK Sibir Novosibirsk214001537-6410
Aktualizované: 23.10.2018 18:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Colorado Avalanche960133-2014
2Nashville Predators870127-1514
3Winnipeg Jets951229-2413
4Anaheim Ducks941324-2211
5Calgary Flames841330-2410
6Chicago Blackhawks813230-3210
7Vancouver Canucks932427-2910
8Minnesota Wild822222-2410
9San Jose Sharks831326-219
10Vegas Golden Knights831418-218
11St. Louis Blues820325-297
12Dallas Stars730419-216
13Edmonton Oilers612313-196
14Los Angeles Kings820515-285
15Arizona Coyotes711511-174
Aktualizované: 23.10.2018 18:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Toronto Maple Leafs942334-3012
2Tampa Bay Lightning741128-1811
3Carolina Hurricanes941329-2611
4Montreal Canadiens731124-1910
5Washington Capitals831234-3010
6Boston Bruins840227-2310
7Buffalo Sabres950422-2510
8Ottawa Senators731228-259
9New Jersey Devils640222-148
10Pittsburgh Penguins621120-208
11Columbus Blue Jackets731323-268
12Philadelphia Flyers931531-378
13New York Islanders721420-206
14Florida Panthers601221-255
15New York Rangers802519-285
16Detroit Red Wings901620-394
Aktualizované: 23.10.2018 18:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 23.10.2018 18:00

Bleskovky

Ottawa povolala Jaroša späť do prvého tímu

Klub zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators povolal slovenského obrancu Christiána Jaroša z farmy v Belleville späť do prvého tímu. V utorok o tom informoval portál tsn. ca.
pred hodinou - TASR

13. kolo nemeckej ligy - výsledky

ERC Ingolstadt - Bremerhaven 3:0, Grizzly Wolfsburg - Mníchov 0:4, Kolín - Eisbären Berlín 3:2, Norimberg Ice Tigers - Augsburg Panther 0:1, Krefeld Pinguine - Adler Mannheim 0:2
21.10.2018 19:36 - Michal Bruner / TASR

Lulea HF - Malmö Redhawks 3:1 vo švédskej lige

V sobotňajšom zápase švédskej hokejovej ligy si hráči Rögle BK poradili s Timra IK 3:1. výsledky: Brynäs IF – Örebro HK 3:2, Färjestads BK - Djurgardens IF 4:3, Mora IK - Växjö Lakers HC 1:4, Frölunda HC - HV 71 4:1, Rögle BK - Timra IK 3:1, Lulea HF - Malmö Redhawks 3:1
20.10.2018 20:40 - / TASR

Rögle BK - Timra IK 3:1 vo švédskej lige

V sobotňajšom zápase švédskej hokejovej ligy si hráči Rögle BK poradili s Timra IK 3:1. výsledky: Frölunda HC - HV 71 4:1, Rögle BK - Timra IK 3:1, Lulea HF - Malmö Redhawks 3:1
20.10.2018 17:44 - / TASR

Litvínov –Sparta Praha 0:2 v dohrávke 11. kola českej ligy

V sobotnej dohrávke 11. kola českej hokejovej ligy prehral Litvínov na domácom ľade so Spartou Praha 0:2. Hostia tak natiahli víťaznú šnúru na tri zápasy. Jednu asistenciu si na svoje konto pripísal slovenský útočník Andrej Kudrna. sumár: HC Verva Litvínov – HC Sparta Praha 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) Góly: 25. Pech, 51. Vrána (KUDRNA)
20.10.2018 17:25 - / TASR

Tuch podpísal s Golden Knights nový sedemročný kontrakt

Vedenie klubu NHL Vegas Golden Knights sa dohodlo s útočníkom Alexom Tuchom na predĺžení spolupráce. Nový sedemročný kontrakt vynesie 22-ročnému hokejistovi celkovo 33,25 milióna dolárov, v priemere tak ročne zarobí 4,75 milióna USD. Tuch by mal dres "zlatých rytierov" obliekať minimálne do konca sezóny 2025/2026.
20.10.2018 09:57 - Michal Bruner / TASR

Zug - Langnau 4:1 v 11. kole švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu vyhrali v piatkovom zápase 11. kola švajčiarskej ligy doma nad Langnau 4:1. výsledky: Ambri-Piotta - Rapperswil 2:1, Bern - Zürich 3:2, Zug - Langnau 4:1, Ženeva - Davos 4:1, Lausanne - Fribourg-Gottéron 4:1, Biel - Lugano 3:2
19.10.2018 22:10 - / TASR

Mannheim - Ingolstadt 3:1 v piatkovom zápase DEL

Hokejisti Mannheimu vyhrali v piatkovom šlágri nemeckej ligy nad Ingolstadtom 3:1. Norimberg prehral v Iserlohne 3:6, za hostí nebodoval slovenský obranca Milan Jurčina. Nemecko, DEL - piatok: Augsburg - Krefeld 3:2, Bremerhaven - Straubing 3:1, Düsseldorf - Kolín n. R. 4:3, Eisbären Berlín - Wolfsburg 3:2 pp a sn, Iserlohn - Norimberg 6:3, Mannheim - Ingolstadt 3:1.
19.10.2018 22:05 - / TASR

Hudáček bude mať nového trénera, Spartak prepustil Jepančinceva

Vedenie ruského hokejového klubu KHL Spartak Moskva, v ktorom pôsobí slovenský brankár Július Hudáček, prepustilo trénera Vadima Jepančinceva. Dôvodom boli neuspokojivé výsledky v poslednom období, z posledných šiestich duelov vyhral Spartak len raz a klesol na siedme miesto Západnej konferencie. Spartak sa v sobotu stretne doma s HC Slovan Bratislava.
19.10.2018 18:42 - / TASR

Švédski tréneri uspeli na CAS, nedostanú trest za zvesenie medailí

Traja švédski hokejoví tréneri nedostanú trest za to, že si po neúspešnom finále uplynulých majstrovstiev sveta do 20 rokov v Buffale dali rýchlo dole z krku strieborné medaily po prehre s Kanadou. Tréneri uspeli s odvolaním na Športovom arbitrážnom súde (CAS) v Lausanne. Tréner "troch koruniek" Tomas Monten a jeho asistenti Nizze Landen a Henrik Stridh čelili od Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) dvoj, až trojzápasovému trestu na najbližších MS do 20 rokov.
19.10.2018 18:23 - / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

24. 10. 2018
L. Mikuláš - SR 20 o 17:00
Budapešť - Trenčín o 19:00
25. 10. 2018
SR 20 - Žilina o 17:00
26. 10. 2018
L. Mikuláš - Budapešť o 17:00
Poprad - Košice o 17:00
B. Bystrica - Žilina o 17:30

Odohrané zápasy

21. 10. 2018
DetvaZvolen
2:5REPORT
KošiceMiškovec
4:2REPORT
PopradNitra
3:2REPORT
N. ZámkyŽilina
4:2REPORT
L. MikulášTrenčín
1:3REPORT
19. 10. 2018
ZvolenL. Mikuláš
3:1REPORT

Najviac bodov

Michal ChovanZVO22 bodov
2.Špirko R.ZVO20
3.Nagy L.KOS20
4.Handlovský L.ZVO19
5.Radivojevič B.TRE18

Najlepší strelec

Milan KytnárZVO12 gólov
2.Špirko R.ZVO10
3.Nagy L.KOS9
4.Beránek P.ZIL8
5.Ručkay H.NZA8

Najlepší brankár

Tomáš VošvrdaPOP95.65 perc
2.Habal V.KOS94.66 %
3.Košarišťan A.NZA93.98 %
4.Skapski M.ZVO93.84 %
5.Gračnar L.POP93.8 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
zimná hokejová škola