Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HC Košice (1204)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Pyro21.2.201627.7.20171
RR-HC-KE8.3.201727.7.201745
VSŽ Košice5.8.201227.7.2017
AvalancheBB23.5.200827.7.201730
Achilles1.11.201327.7.201729
armin19817.9.200527.7.201745
ipdka5.1.201427.7.2017
romantom81.9.200827.7.201734
Palo8617.10.201027.7.201730
la606.4.201126.7.2017
BlackCrow28.4.200726.7.201746
Charlie Harper8.10.201626.7.2017
fanke278.6.201526.7.2017
Mark10116.12.201526.7.201721
WinnipegJets10.5.201426.7.2017
Hedmaster7730.4.201726.7.2017
mitoO11.12.200926.7.201734
filo19821.5.201126.7.201735
wetz1-HCKE15.5.200926.7.201724
shimi3313.9.201226.7.2017
Hc-Ke-118.12.201225.7.2017
STARS14.12.200824.7.201734
fagaf27.2.201324.7.201726
MiTo02208.5.201624.7.2017
Pato0015.9.201624.7.2017
14thomas21.11.201423.7.2017
КХЛ23.5.201122.7.2017
mareckoSVK18.8.201622.7.201726
zasi12.12.200821.7.201754
mixalides9.10.200521.7.201727
kosican859.2.200520.7.201731
Darkner25.3.201220.7.2017
hoKEjka1.10.201219.7.2017
mirec0412.6.201719.7.2017
ruzombercan8.2.200718.7.201732
slavco2.7.201716.7.2017
hastrmanVSZ19.1.201614.7.2017
Brooklyn29.3.201714.7.2017
Dinko6.10.200812.7.2017
Jimmy Tulipan28.2.200711.7.201729
tulen - kosice4.2.200711.7.201746
sob3k16.11.20119.7.2017
ŠIMIKE3.3.20088.7.201726
chendler1.5.20158.7.201731
DobryHokej5.10.20148.7.201731
davideKE3.7.20177.7.2017
tino614.12.20085.7.2017
UssKe26.5.20174.7.2017
Lubos777123.1.20173.7.201738
Matthew.KE24.9.20063.7.2017
caput rerum15.1.20141.7.201742
Toky3.11.20161.7.201724
Dellal25.4.201530.6.2017
OceliarKE24.12.201028.6.20176
RebeccaBlack18.3.201525.6.2017
granlund8411.3.201725.6.2017
mno14.12.200725.6.2017
Gunitko17.1.201422.6.201726
ACM12.6.201216.6.2017
Radovan181011.3.201616.6.201739
frenki7113.1.201513.6.201746
Degustator31.12.200812.6.201734
Tesla20.5.201412.6.2017
FanusikKosic1.2.201512.6.2017
VranarKE29.12.201412.6.2017
mato_ke2.1.200911.6.201727
Duri_L6.6.20179.6.2017
Scorpi30.9.20076.6.201726
gabi985.4.20075.6.2017
StG17.8.20084.6.2017
katka00KE29.4.20154.6.2017
didus1.5.20152.6.2017
laky15.10.200828.5.201733
Matej819928.11.201427.5.2017
M4TO28.12.201125.5.2017
Nemehlo21.4.200925.5.2017
yucon14.11.201225.5.201750
Castiel18.3.201324.5.201729
Kite197.1.201420.5.2017
jozi0115.10.200820.5.201724
najkrajší16.2.200720.5.2017
broniq7.3.200819.5.201733
riskohrasko16.12.201217.5.201740
mikael17.10.201317.5.2017
Fe3C4.3.201115.5.2017
jakubj18.2.200715.5.2017
Marek Muro25.1.201314.5.2017
fifofrogy7.9.201013.5.2017
kaviarista25.1.200713.5.2017
emcoRKE13.5.201310.5.2017
straker2.5.201110.5.201728
sedgabik33329.4.20119.5.201761
borec-z-ke6.7.20128.5.2017
marcus7.9.20058.5.2017
radovan6116.5.20178.5.2017
Pavol19888.1.20178.5.2017
K Evil26.3.20117.5.201746
MaToooo5.9.20096.5.201733
KeFanKe18.3.20156.5.2017
Diablo31.9.20085.5.201741
FP-cingii5.6.20085.5.201733
filip28922.12.20115.5.2017
JB4.10.20054.5.201731
kubinho11.2.20064.5.201729
bugy1122.1.20124.5.201733
Ľuboš25.1.20084.5.201723
sjske4423.10.20162.5.2017
Fx40852.9.20052.5.2017
Shinody3329.4.20091.5.2017
probert2423.9.200726.4.2017
Baco111119.12.200822.4.201752
hcpozitiv17.3.200620.4.201742
kareka21.9.200819.4.201743
HC18.5.200816.4.2017
bobbyfan11.4.201616.4.2017
stojanstole31.1.201615.4.2017
hordo557.2.201611.4.2017
blazon20.3.20179.4.2017
ektomorf15.1.20166.4.2017
Siemens5.3.200929.3.201723
Tyna8528.3.201729.3.2017
filo1119.3.201029.3.201719
beefstarter1.10.200827.3.2017
vikuska11127.3.201727.3.2017
dyno1321.3.200727.3.2017
MAX_FAKTOR27.3.200827.3.201726
davidoš 1520.11.201527.3.201720
V*I*S*A*GOLD29.5.200927.3.2017
Saly198325.3.201726.3.2017
pipa23.10.201126.3.2017
dodi2518.10.201425.3.2017
tibeva25.9.201025.3.2017
deimos929.4.201125.3.2017
lesslie692.11.201225.3.201747
counter20.3.201024.3.201743
dodoke15.10.200724.3.2017
vladoKE10.1.201224.3.2017
3Pi12.11.201023.3.201727
Nieds20.3.200522.3.201726
robert9113.11.201122.3.2017
jersey23.2.201322.3.2017
Zberatel7621.3.201722.3.201740
Vsz198515.3.201620.3.2017
KEradoRE30.12.201619.3.201723
faNTomiQQ13.3.201119.3.201723
domaca slivka4.1.201517.3.2017
viktor692.10.201117.3.2017
malicky7515.12.200713.3.201741
zkovac28.1.201713.3.2017
FP-posed24.10.200612.3.2017
Gesler31.3.201212.3.201741
Chelsea821.1.200811.3.2017
misho8125.1.201111.3.201718
Patooo11.3.201711.3.2017
AmaliaKlembarova11.3.201711.3.201717
VrankoDanko11.1.200910.3.2017
tommi0414.2.201610.3.2017
elsik22.4.201410.3.2017
Kimi132128.9.201410.3.201725
squad5.3.201310.3.2017
chaser24.9.201410.3.201724
Helius28.9.20126.3.2017
gusto27.12.20111.3.201726
Laci11.5.201626.2.201745
weefoe7.7.200825.2.2017
Supi136.9.201024.2.201731
cinkcink Ke9.4.200824.2.201744
marika25.12.201323.2.2017
cappycathy18.9.200521.2.2017
lucano223.11.201119.2.2017
paljuka23.10.200518.2.201733
werder5929.2.201217.2.2017
percas22.10.201115.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201722
filius28.4.20119.2.2017
meciar9931.1.20177.2.2017
jozino6916.10.20116.2.2017
carrot2.1.20135.2.201724
FP-Dinko5.10.20085.2.2017
Rhody18.2.20054.2.201728
morpheus23.1.20073.2.2017
yossarian8719.11.20061.2.201730
hc sanni6.12.201626.1.201737
Steelerko17.12.201625.1.2017
christal24.1.200622.1.2017
romigl11.4.200922.1.2017
Gagne1220.1.201721.1.2017
Towdiie5.12.201121.1.2017
tomahawkPO29.4.200920.1.2017
martin rakusan8.2.201520.1.2017
Phedro18.12.201615.1.2017
berco5.2.20069.1.2017
rastislavke7.11.20105.1.201720
trevi7.4.20134.1.2017
lubo7.4.20084.1.2017
romanko90920.9.20112.1.2017
TomKE30.12.201630.12.2016
somrak17.9.201328.12.2016
eastern4421.9.201427.12.201624
genius20.12.201120.12.2016
Marek6625.9.201118.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201635
yankee11111.4.201210.12.201644
bobik2.12.20142.12.2016
radopKE28.3.200928.11.201647
maver18.8.201520.11.2016
VranaKE28.2.201120.11.2016
Tino29.9.200615.11.2016
prcoff4.11.201214.11.2016
_denys_23.5.201613.11.2016
Tino957.12.201413.11.2016
pomstitel11.4.201212.11.2016
SonnyKE4.3.200822.10.201625
ayran9.12.200718.10.2016
stevi62618.10.201618.10.201625
Carloshc3.11.200617.10.2016
Tomas1775.10.201013.10.201626
VSS Košice2.4.20159.10.2016
Miso3911.9.20098.10.2016
bubnar2.1.20131.10.2016
svkPEON19.10.201028.9.201626
steel-228.2.200726.9.201626
mergy5.12.200617.9.2016
Tizo28.4.20056.9.2016
t0ms26.9.200820.8.201625
ncaa113.2.201517.8.201631
BEBE2217.1.201216.8.2016
Braňo Mojsej12.3.201112.8.2016
Omega7729.10.201111.8.2016
milanjogi8.11.200616.7.201646
kingsterko12.6.201427.6.2016
stevusko13.3.201217.6.2016
vysute_lano19.10.200714.6.201625
marinak0876.2.201411.6.201630
dano130814.3.20158.6.201619
retrika29.1.201526.5.2016
Matyasek13.9.201122.5.2016
marosik212.2.201618.5.2016
falko17.9.200616.5.2016
kosicanka77722.1.201116.5.201624
sparcoxoxo13.1.200815.5.2016
Benzo6631.7.201513.5.2016
mathushino10.2.200810.5.201623
altec27.4.20169.5.2016
julo18.2.20078.5.201690
hviezdicka4.3.20167.5.2016
23slavo2327.8.20095.5.201625
marosqo1917.11.20125.5.201624
gencik30.11.20055.5.2016
edea29.11.201027.4.2016
JackKE6.2.200727.4.201622
vladimirb3.2.201410.4.2016
Stainles30.4.20128.4.2016
Gorazd11228.2.20118.4.201618
Bemaco BJ3.4.20168.4.2016
TomsKE18.8.20127.4.2016
mn4.12.20156.4.2016
192.168.1.1.28.3.20086.4.2016
Pietro109.10.20136.4.201628
Daewo_KS2.10.20095.4.201624
fandaxxx27.3.20105.4.2016
marcel26.8.20085.4.2016
Honasis3.3.20162.4.2016
marek9024.3.20131.4.2016
kurri4420.4.200831.3.2016
hockeyFanKe4.11.201331.3.2016
Slash24.9.200829.3.201629
mikus22.10.201028.3.2016
jankob4730.3.201525.3.2016
MamutKE1.3.201620.3.2016
juraj19578.9.200917.3.201660
posed23.10.200616.3.2016
RadoKE31.12.201315.3.2016
Katkaaa16.1.201226.2.201623
HCKEFAN25.10.201526.2.2016
Okynator18.1.201622.2.201637
Veducinel2.3.200622.2.201635
laco4427.10.200819.2.2016
kmito2.12.200616.2.2016
Nicol117525.11.201511.2.201623
Pumpar12.3.20078.2.2016
Blackorange5.2.20165.2.2016
branik555.3.20112.2.201636
kelemen2.10.20112.2.2016
smejco1529.10.200631.1.201626
palkopa6.4.200828.1.2016
darker_ke2.5.200823.1.2016
ketahany12.2.200711.1.2016
mSNVm27.2.20153.1.2016
bwpow28.12.200826.12.201534
snaky8.4.200915.12.201532
VSZ nafurt19.8.201513.12.201564
Kimi23.1.200711.12.201525
KOŠICKÝ Fanúšik23.10.201411.12.2015
Dominios28.10.201211.12.2015
Ladislav Sedlák27.10.201511.12.2015
cavargos1217.2.200710.12.2015
Geri350713.1.20099.12.201540
Janykeke27.1.20088.12.201523
YogiKE26.1.20128.12.201524
Dienesko15.9.20152.12.2015
luky300429.9.201030.11.2015
Agamemnon15.3.200927.11.2015
mil000sk0005.12.201224.11.201517
rastik230128.10.200713.11.2015
TOMIKE24.2.200721.10.201522
Tager13.3.201427.9.2015
mathir2221.4.201422.9.201514
matusKe11110.3.201318.9.201520
shmily20.7.200817.9.2015
Slovakrepre13.9.201515.9.2015
BuroKE5.3.201513.9.2015
matto1232.11.200811.9.201528
12Bondra1219.1.201211.9.2015
Risko19796.5.20143.9.2015
starec16.2.20073.9.2015
zavojp10.9.201222.8.201575
Lukash_ke16.11.200720.8.201525
Axon30.8.201222.7.2015
gulovin17.1.200520.7.201555
ox3.12.200617.7.201596
loki26.4.20078.7.2015
VisaGold19.8.200817.6.201530
Nicolas42.5.201517.5.2015
neiozs13.5.201516.5.2015
payne12327.11.200716.5.201528
sarlatan28.9.201115.5.201537
feo31.10.200914.5.2015
riniki1213.4.201110.5.201517
sami339.11.20119.5.2015
Hardhaired7.3.20085.5.2015
kenny1614.12.20125.5.201521
marco1112.2.20145.5.201515
packa214.6.20102.5.201523
m4sk11.8.20102.5.201535
frankfurt4.4.20051.5.201538
NoroKE8.8.201423.4.2015
MATTO23.7.201423.4.201516
vyzerexpress15.4.201517.4.2015
doughty18.2.201412.4.2015
bersekr141216.3.201011.4.201535
krokodil5.4.20159.4.2015
F10106.2.20157.4.2015
bono_vox24.3.20156.4.2015
najlepší8.4.20145.4.2015
strofo1131.3.20095.4.2015
davidzidik2.4.20153.4.2015
bandy4616.12.20112.4.201571
VINKLER11228.2.20102.4.2015
BLADE21.1.20151.4.201526
realitaSVK15.1.201131.3.201527
HCMaroš27.2.201530.3.2015
Leeloo25.3.201529.3.2015
wagoo15.10.200827.3.2015
1003joko7.9.201024.3.201526
KubosKE18.3.201524.3.2015
steeli00711.1.200923.3.201596
vodka1429.8.201423.3.2015
alfaomega31.3.200822.3.2015
Mati196.9.200820.3.201536
hrdobec12.4.201320.3.2015
ElMariachi19.11.200811.3.201541
magicKE2.3.20159.3.2015
ocilkastefan26.12.20128.3.201517
Košice do toho!4.3.20156.3.2015
triski224.3.20154.3.201535
anjel33318.5.20114.3.201525
KEClemsonTiger23.8.201326.2.2015
Mozyakin20.3.200922.2.2015
jedineVSŽ14.12.201320.2.201518
cinan2916.2.201020.2.2015
sNv-fanusik5.3.200817.2.2015
darli1.2.201513.2.2015
sidneycrosby3030.11.20128.2.2015
fanusik19762.2.20153.2.201540
pjotr200916.3.201327.1.2015
bladexko9.10.200727.1.201527
dula26.10.200623.1.201541
pepek29.12.201123.1.201546
robertko2619.9.201118.1.2015
aris6.10.200818.1.2015
peto8726.4.20089.1.201530
wenusz27.10.200630.12.2014
jarkko10.12.200828.12.201430
Rolandos14.10.201228.12.2014
Jakub 2515.9.201312.12.201414
JonyKE10.4.20082.12.201432
Kurri NY22.3.20111.11.201450
milo17128.1.200727.10.201446
furblik27.12.201225.10.201434
simonbusa17.10.201421.10.2014
crazy4420.9.20098.10.2014
rony.ie4.4.20096.10.2014
robertoKE6.10.201330.9.2014
Nika 853.12.201227.9.201426
roboko7.12.201026.9.2014
bulgar7320.11.201121.9.2014
Brajeno11.9.201416.9.2014
newdiwide5.10.201112.9.201423
MaTooo8.3.20065.9.201433
venegur23.4.201224.8.2014
82lacitak11.8.201023.8.201434
Body22.1.201212.8.2014
imperator0728.1.200816.7.2014
rastikstar18.3.20111.7.201432
marushka4125.2.201114.6.2014
jacoob28.3.200931.5.201424
Falcao20.12.201229.5.201496
Kupecius6.2.201426.5.201427
Doni1416.5.201221.5.2014
Mr.Capitals#1220.9.201121.5.201445
hull911916.9.200619.5.201425
jojo254119.10.201018.5.201417
1mato12219.1.201218.5.2014
betarr15.12.200517.5.2014
lacike3.5.200816.5.201431
radulo8015.5.201416.5.2014
mates053.9.200715.5.201434
cherry12316.5.201313.5.2014
pinguins13.4.201411.5.2014
sparky_ke11.9.20098.5.201429
rrYan26.3.20087.5.201434
FP-Janci_8322.6.20086.5.2014
balky177.2.20065.5.201428
FP-kerny21.7.20094.5.201436
martinkan1819.4.20143.5.2014
BruinsFan5.7.200929.4.201422
aRt3.5.201221.4.201422
JanoVSŽ20.1.200914.4.2014
Dianqa279025.1.201314.4.2014
#412.4.201413.4.2014
luboso26.1.201413.4.2014
novko520.11.200711.4.2014
cassoviaforever11.8.20109.4.201431
kirtapkonaj8.10.20088.4.201436
FP-igor16.3.20077.4.2014
FP-LUKYCEQ18.7.200818.3.2014
MichaelHo2.3.200818.3.2014
NeBeHo21.12.201317.3.2014
simo729.3.201416.3.2014
JNK11.3.201416.3.201420
Shark1228.10.200713.3.2014
wagulik28.9.201313.3.2014
tomib2113.11.201211.3.201432
stofi25.4.20116.3.2014
viliam25626.2.20112.3.201435
L1_Asgard.8828.11.20132.3.2014
tomash_ke20.4.200825.2.2014
regi817.7.200724.2.2014
Hroch9.11.201221.2.201430
julka13310.2.201420.2.201428
fallensbc17.2.201419.2.2014
mystic10.2.201013.2.201435
shadow325229.12.201212.2.2014
patris114.10.200811.2.201422
Magnetius27.2.201311.2.2014
danny trejo20.1.201410.2.201473
ticho14.1.201410.2.201441
simato14.12.20136.2.2014
Sporty53231.1.20144.2.2014
LooToS1.2.20142.2.2014
Michaeliss24.2.20081.2.201430
mito028.10.200727.1.201434
Daniela Kondášová19.1.201422.1.201418
fešák12.11.201022.1.2014
LuKhan25.4.201322.1.2014
lacius2222.1.201319.1.2014
ewing7.1.201413.1.2014
Lukas15831.3.200612.1.2014
Tozub20.12.201326.12.2013
lovecslovanistov1.12.201319.12.2013
LenHCKošice24.11.201315.12.2013
HcKosice9916.3.201013.12.201395
Dianka279029.1.201312.12.2013
fefe27.11.200512.12.201341
Wera_16811.4.201311.12.201323
HKDMI20.3.20098.12.201327
Pokerovany22.4.20105.12.2013
mmmmm17.4.20134.12.2013
IvanPO30.11.20133.12.201326
turbo00123.11.20132.12.2013
oxxo6.5.20091.12.2013
Patulko24.11.201326.11.2013
HC_KE_4ever6.1.200821.11.201325
kosice16029.11.201310.11.2013
Shadowik4.11.20086.11.2013
Bastman4.11.20136.11.2013
RadoxKE15.9.201331.10.2013
St.Louis Blues10.9.201331.10.2013
RomanooKE1.2.201228.10.2013
kosky24.10.201225.10.201336
tomasc23.1.200721.10.2013
arif927.9.201313.10.2013
P.Bure25.1.200812.10.201330
stanislava24.9.201011.10.201322
szilino10.9.201110.10.2013
Pats2.8.201129.9.201326
girgosko23.10.201128.9.2013
nuno9.9.201324.9.2013
MarekL5.9.201018.9.201342
miro444419.9.200517.9.2013
Fi3Ldy18.3.200815.9.2013
Endops 18.2.201314.9.2013
ffilipQQo10.4.200913.9.2013
xxxx8.3.201315.8.2013
marrco6.4.201329.7.2013
FP-Tomike29.9.200716.7.2013
miloško717.7.201112.7.2013
FP-andy7428.8.200921.6.2013
daliq7.1.200820.6.201328
myslavcan15.10.201019.6.201328
kristi98314.3.201316.6.2013
Dids872231.5.201312.6.201317
Halak2227.9.201224.5.201322
paski444.10.200714.5.2013
kalsan2.5.201314.5.2013
Havira10.5.201313.5.2013
Hattrick 8.9.20129.5.201330
sekko24.4.20095.5.2013
kouky1314.4.20094.5.201329
Ladik4.5.20123.5.201327
Radoss14.3.20133.5.2013
HC Košicefan25.9.20113.5.2013
Momo8125.9.20112.5.2013
rudinho29.4.20111.5.2013
Sk0rp1ON19.9.20081.5.201324
Matej199728.4.201329.4.2013
johny1237.4.201327.4.2013
Murdu1.4.201124.4.201321
ivka154123.1.200723.4.2013
Replay27.11.200421.4.201329
FP-radopKE12.10.200917.4.2013
Csilla 8520.11.201217.4.201314
bibusqa1219.4.201211.4.2013
minue28.12.20128.4.2013
zaki21.10.20127.4.2013
Indian23.8.20107.4.2013
kosican996.3.20132.4.2013
Triezvy15.3.20121.4.2013
Semiramis1.2.201131.3.2013
schreeder6.4.201130.3.201331
anka211024.3.201328.3.201318
riky435.3.201328.3.2013
jedinekosice23.3.201327.3.2013
MatuskoKE28.2.201227.3.2013
NaNKYsvk24.3.201325.3.2013
pepezke8.2.201224.3.201330
volvofh1216.3.201324.3.2013
BOBISKA18.3.201319.3.2013
fufco16.3.201318.3.2013
Mofisto15.3.201317.3.2013
pjotr300016.3.201317.3.2013
Smith24.1.201117.3.201329
hamster963.3.201316.3.2013
serfi24.5.200616.3.2013
balotelli11.3.201315.3.2013
luky95228.11.200814.3.2013
patik10321.8.200912.3.2013
ka12ta11.3.201311.3.2013
maio_454.5.201211.3.201330
mimii159010.3.201310.3.201320
nelly24113.7.20089.3.201334
jokerit13.2.20079.3.201337
BVB 09 Kosice6.3.20137.3.2013
Dianqa21719026.1.20136.3.2013
Steeler17.9.20115.3.2013
stevo5330.10.20091.3.2013
kidkidko29.11.200923.2.2013
Boďo 2216.9.201210.2.2013
malkin8825.1.20088.2.201328
Didú 8711.11.20122.2.201317
tomas198813.1.20131.2.201328
Ferky25.1.201326.1.2013
TJ VSŽ22.8.200921.1.2013
undund11.2.200819.1.2013
martinius13.2.200717.1.201332
HoKEj MM29.12.201215.1.2013
shark197.1.201311.1.201326
sydney25.10.20086.1.2013
DVX12.10.200830.12.201232
hckosice2530.9.201228.12.2012
Pumpi1.10.201227.12.2012
jozef18310.12.201210.12.201234
rkkk105.10.20129.12.2012
riskohrasko8.4.20089.12.201240
julko19.9.201123.11.2012
martell117.10.201213.11.2012
Vitorio198311.10.201212.11.2012
slacki4.10.20116.11.2012
fioro9.3.20115.11.201242
metiussv21.2.201030.10.201221
mauro3.3.200928.10.2012
ondrejjurasi6.9.201225.10.2012
lacikepo10.9.201224.10.2012
KEMiriam9.10.201210.10.201225
Reny5651.10.20125.10.2012
peter31082.10.20124.10.2012
tomi3330.9.20122.10.201234
vladi2115.5.20121.10.2012
matisek9321.9.201228.9.2012
juve12216.9.201127.9.2012
peco_ke31.1.201125.9.201232
Palindel14.8.201125.9.2012
misicka8924.9.200621.9.201224
conception20.10.20118.9.2012
h3h22.12.201028.8.2012
matisek99917.11.200628.8.2012
TJ-VSŽ6.11.20105.8.2012
patrik95320.7.201221.7.2012
FP-ThaJaaA6.6.200615.7.2012
rado121220.11.200711.7.201229
MikiRJ30.9.20073.7.2012
Macher12.3.201226.6.201227
jan.mackanic124.6.201224.6.2012
FP-bonano26.7.200819.6.201228
Rusnak7.8.20119.6.201233
MaJsTeR87.10.20105.6.201227
Robqo7718.5.201218.5.2012
tanya17.5.201218.5.201224
Marco223.5.201214.5.201237
senator9919.4.200914.5.2012
marek vida30.4.201210.5.201225
PetraV6.5.20128.5.201224
risko7925.3.20117.5.2012
kubo7911.4.20096.5.201223
Baronov4.5.20125.5.2012
MatQo104.5.20125.5.201221
ajo4447022.2.20125.5.2012
mikky955.10.20105.5.2012
Vlado91830.4.20125.5.201225
dipietro20.10.20083.5.201240
Durky111130.11.20112.5.201227
huno1027.4.201227.4.2012
y2k17.3.200826.4.2012
stanlez997.11.200923.4.2012
matus4414.9.200721.4.2012
mali misko18.4.201219.4.2012
Didi392.11.201117.4.2012
dardy6.4.200814.4.2012
Dinzzy21.10.200713.4.2012
pecka562.3.200813.4.201296
aceral6.2.20127.4.2012
majster_z_Košíc9.3.201230.3.2012
alenake13.10.201030.3.2012
FP-lubomirv825.12.200827.3.201234
(ne)bloncka13.1.201126.3.201226
FP-forby20.8.200925.3.2012
Marek9920.3.201220.3.2012
feribombic22.11.200615.3.201234
skajka8.3.201214.3.201233
palinko15.2.200913.3.2012
Marek19826.3.20127.3.2012
maci999.1.20126.3.201230
bastik3329.2.20125.3.201218
peto001121.12.201129.2.2012
serelano3.3.201029.2.201227
wiwien19.11.201127.2.201244
VSŽ16.2.200726.2.2012
mima7579.1.201226.2.2012
EricFantastic8.2.201225.2.2012
magaliesa1317.2.201221.2.2012
fihaa23.10.201117.2.2012
bubinko8.1.201116.2.201256
Jeronimo16.11.201110.2.201234
Gordy24.3.20079.2.201233
.beefstarter.7.11.20116.2.20126
kanik212.2.20124.2.2012
SuriKáťa2.2.20124.2.2012
Majka HUDY16.12.20113.2.201222
mr.nezabudka31.1.20121.2.2012
roko020224.1.20121.2.2012
sofrankom22.4.201131.1.2012
diry5628.1.201229.1.201260
sossi2417.9.200922.1.2012
karol1012.10.200719.1.201231
popojuve916.1.201216.1.201229
kimop8.1.201210.1.2012
martins1511.1.20088.1.201225
HC_KOŠICE_MFK3.1.20126.1.2012
patres923.12.20106.1.201225
dil18.12.20071.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
Joe29.12.201130.12.2011
fanúšik_Košíc11.12.201127.12.2011
LUKESSEN19.10.201016.12.201125
KosiceBlackHawks16.11.201115.12.201122
CrazyP10.10.201115.12.2011
Kubikes29.9.201114.12.2011
hckosice.hck22.2.20099.12.2011
Nowax1.12.20117.12.2011
blade1130.9.20116.12.2011
steeler592.12.20114.12.2011
titodaking29.11.20112.12.201134
Naranjito23.11.201127.11.2011
šebek11.1.201125.11.2011
prodigy18.11.201121.11.2011
Brm920.11.201121.11.2011
kacmi1.10.201120.11.2011
jarkkoVSZ7.9.201019.11.201130
exELMO9.3.201019.11.2011
dodqo30.1.200718.11.2011
kosicanka1.9.200917.11.2011
nochi3.1.200713.11.201131
haluzik171.11.20118.11.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201124
HCKE23.9.20112.11.2011
Umbro2.10.200831.10.201129
janosik7328.8.201130.10.201144
Jeff25.9.200828.10.2011
peter.kral.ke29.10.201027.10.201130
bado6.8.201127.10.201121
Wolficsek25.10.201127.10.2011
KaŠo14.10.201022.10.2011
mashina25.3.200621.10.201133
Frmiz7020.10.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
qwsa27.9.201116.10.2011
JoK3R18.3.200914.10.2011
neymar29.8.201014.10.201124
slashforever6.9.200914.10.2011
filius-122.10.201114.10.201121
MontBlancXII25.9.201114.10.2011
lordo4.10.200913.10.2011
Zaba18.9.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201126
dano_deluXe8.3.200812.10.201133
bazar9.10.201112.10.2011
yoh1len23.12.201012.10.2011
M0h@m3d15.2.201012.10.2011
marianh726.2.201012.10.201150
ivaneo23.9.201111.10.201136
Kanik185.10.201111.10.2011
Peterino879.10.201111.10.2011
katus874.10.201111.10.2011
DragonKan6.10.20118.10.2011
macostr13.9.20117.10.2011
Mrjauko10.4.20087.10.2011
Jody28.12.20052.10.2011
tibor 7721.9.20112.10.2011
Steeli17.8.20111.10.2011
FP-lukyceq11.4.20101.10.2011
Mare-X27.9.201130.9.201131
Blizenka0421.12.201029.9.2011
lacike.ke16.9.201129.9.2011
schliman17.3.200828.9.2011
Norman24.5.201127.9.201127
alex_91124.9.201126.9.2011
rissox20.11.200725.9.2011
lipo0928.2.201123.9.2011
marko1210.2.200622.9.201124
xXx#3820.9.201121.9.2011
peterf55517.4.201021.9.2011
stevo6621.9.201121.9.201141
kido7718.7.201121.9.2011
FP-pistik.r16.1.200821.9.2011
dominick14.1.200620.9.2011
Majky xD20.9.201120.9.2011
Eli xD18.9.201120.9.2011
kosican1119.9.201120.9.2011
ibizadancer18.9.201120.9.201131
Steelers9318.1.201119.9.201124
game4u17.9.201117.9.2011
kallio10.1.200617.9.2011
typko5.2.200716.9.201130
Maiky_Ke15.4.200816.9.201142
Stres799.4.200916.9.2011
RomankoKE18.11.201013.9.2011
drobec7.4.20087.9.201144
OZZY5.3.20105.9.2011
petercolo2.5.20085.9.201129
edko11.11.20085.9.2011
scarface236.8.20105.9.201129
martinb9924.1.20105.9.201118
Domineus716.12.20105.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201122
marekhockeyfun23.1.20112.9.2011
Dr. Caligari7.4.200827.8.2011
CHADik11.1.201127.8.2011
camille24.4.201027.8.201132
ladislav7328.4.201126.8.2011
quaon20.8.201120.8.2011
Daniel Bačík13.1.201111.8.2011
jozo112.5.200814.7.2011
košičan11.11.20053.7.2011
matusl27.1.201130.6.201122
Matko6930.3.201119.6.2011
jehro14.10.201015.6.2011
peto106.6.201110.6.201116
KE103.3.201129.5.201124
Ginno77725.4.201126.5.201142
valakimás10.4.200925.5.201130
izolater66621.7.201022.5.201134
5kubo883.5.201115.5.2011
Temko10.5.200915.5.2011
Kocurick199421.12.201012.5.2011
slicho29.4.200812.5.2011
FP-jakasmleo3.4.200711.5.201127
Lusitta8.5.20119.5.2011
Bewka00725.2.20118.5.2011
levik6.6.20107.5.201132
kiss771229.4.201130.4.2011
robert.baran24.4.200929.4.2011
Mizo15.2.200528.4.201127
allan199328.4.201128.4.201124
Lkj29.9.201027.4.2011
Bashko19.4.200721.4.201140
lukas57.1.200920.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
HC-KE Enrico 13.3.201113.4.2011
andy748.5.200813.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
amanda14.9.200811.4.2011
SNIPER1426.2.20113.4.2011
nina22.1.201118.3.201117
fremer23.1.20071.3.2011
domino6.8.201018.2.201139
danmar29.4.201010.2.201131
drobcekSP11.10.20109.2.201139
al32331.1.20092.2.2011
RussianRocket11.1.20102.2.201127
avar1.2.20111.2.2011
Laky39.10.200830.1.2011
Reggy14.12.201028.1.201132
diddy17.7.20109.1.201122
LUKYCEQ17.2.20085.1.201119
Monelindom29.9.20105.1.201132
pet42311.3.200727.12.2010
Tiqqo18.8.201025.12.201032
impr3za3.12.201017.12.201024
košičanko3.12.200514.12.201026
PepkinsBJ21.7.20108.12.201025
pepemepe22.5.200828.11.2010
oveckin885.10.201027.11.201030
buddy03124.11.201024.11.201029
marko116.11.201019.11.2010
giftun8.7.200914.11.2010
eurotiper29.7.200630.10.2010
ZeLik1323.4.200930.10.2010
radowan3.9.201029.10.201037
bersekr14.2.200928.10.201035
Facco11.6.201028.10.201027
rastohcke12.9.200927.10.201020
kivibercik12.10.201022.10.201020
HCKe_Simonka4.9.201021.10.201024
tomass26.10.200917.10.201026
FP-martin993.8.20089.10.2010
tomas_8324.10.20081.10.2010
hewitt20.12.20081.10.201022
marek130l16.4.200927.9.2010
gusto_snv22.7.200623.9.201027
MICHAL KE15.9.201018.9.201029
Beky17.9.201017.9.201050
FP-LukEfaN14.3.200917.9.2010
Lažo24.1.200617.9.2010
blackhawk37.6.201011.9.201021
FP-pavelbure9997.6.20069.9.201029
joko100328.11.20077.9.2010
filip00722.1.20083.9.2010
gerson21072.1.201013.8.2010
st.patrick3.1.20091.8.2010
martin9931.10.200818.7.2010
FP-noro6619.4.20098.7.201053
borec_z_ke3.5.201030.6.2010
wajco1.9.200823.6.2010
matus.korbel217.6.201019.6.201016
FP-jgrigel10.7.20079.6.201034
Oranjes9.4.20094.6.2010
Matulka3530.4.200927.5.201030
MIA28.2.200821.5.2010
Kosicanko73.5.201019.5.2010
franulka18.5.201018.5.201027
pepovar9.3.200918.5.2010
lubiena25.1.200718.5.2010
MesugeKE14.4.200917.5.201027
doni3.5.20107.5.201020
Fiľo2.10.20095.5.2010
petko95.5.20105.5.2010
77ErikosIslander19.4.20105.5.201025
Over12.1.20085.5.201025
Lemieux665.3.20075.5.2010
torta10.11.20065.5.2010
Jakub12017.2.20105.5.2010
petka416.9.20095.5.2010
mike83060327.11.20055.5.201096
arne132.4.20065.5.2010
spilo6.3.20055.5.2010
jeremyrules30.4.20074.5.201041
jirko2.12.20084.5.2010
THC4.4.20104.5.201045
Ca$hville61525.4.20074.5.201028
renci_910.4.20094.5.2010
terry3630.1.20074.5.201028
ondosnv8.9.20093.5.201027
FUSAK14.4.20103.5.2010
leewusha12.10.20093.5.201025
lopasko23.11.20073.5.201035
fidifl28.9.20082.5.201049
dano6.4.20091.5.201019
xXDoniXx17.4.200930.4.201020
carvana12.2.200729.4.2010
Medviedko15.1.200829.4.2010
iva antiSlovan20.4.201028.4.2010
PALKI13.10.200728.4.201022
ludovit22229.4.200827.4.201035
daaawid17.10.200826.4.2010
Davidson7611.10.200923.4.201041
Pietro28.10.200821.4.201030
arrsi1.12.200919.4.2010
Erikos7718.4.201019.4.201025
33Hudacek3324.6.200918.4.2010
martinkozak1.4.201017.4.2010
Lord Theoden1520.9.200914.4.2010
smrat1.4.201014.4.2010
MAJOR7.4.200813.4.2010
Eddie49.4.20099.4.2010
matesqo17.11.20067.4.2010
jonathan29.4.20084.4.201044
TH0205503.9.20071.4.201034
Toschim29.9.200624.3.2010
2247.9.200821.3.2010
Rick13.10.200811.3.2010
ToMax7.10.200810.3.2010
adolfko27.4.20079.3.2010
fanda21.3.20083.3.2010
gusto7722.4.200924.2.2010
Mižu28.4.200923.2.2010
lyon_92.11.20071.2.201030
Reni2323.11.200821.1.201029
lukasko090519.1.200820.1.2010
andrea1514.12.200920.1.2010
pietro75713.1.20095.1.2010
lola8125.6.200817.12.2009
Peto KE27.11.200714.12.2009
MAYOR21.10.200811.12.200996
*snaky*5.6.20087.12.200932
satonius7.4.20081.12.200977
Lipos883.10.200827.11.2009
9kachi93.10.200826.11.2009
newneo7.12.200525.11.200931
HCfans4.9.200920.11.200922
sissa1122 6.10.200917.11.2009
Saab18.2.200715.11.2009
Roller steel7.3.20098.11.2009
bentley20119.3.20093.11.2009
Laser-killer15.2.200930.10.200927
Fanda0516.3.200929.10.2009
99kamos9923.10.200823.10.2009
katka216.1.200622.10.2009
piotresku20.2.200719.10.2009
magice20.10.200818.10.2009
mukokamil8.10.200912.10.200938
Wolf1117.11.200812.10.2009
tomato136.12.20088.10.2009
Medvedko24.10.20077.10.200929
worrell20.2.20052.10.2009
Levandulka18.9.200928.9.2009
macoo3928.8.200926.9.2009
tomi1153120.12.200826.9.2009
worrell125.9.200926.9.2009
matouef113.9.200822.9.2009
Spezza1927.1.200620.9.2009
gogosh29.9.200818.9.2009
dallasik16.7.200815.9.2009
veve173726.4.20086.9.2009
Pingu10.12.200613.8.200925
HcKosice914.8.20099.8.2009
chardik7.6.20088.8.200939
ikiv8812.8.20087.8.2009
sutam6113.1.20095.8.200920
PetPets27.8.20075.8.2009
tomike1.3.200831.7.200922
Fanngora10.5.200925.7.2009
Reckless2.1.200613.7.200930
depo12.3.200812.7.2009
Lukas15522.4.20096.7.2009
:kosice:30.5.200922.6.2009
r_e_n_e27.12.200719.6.200939
mimi11718.11.200712.6.2009
KEboy18.11.200812.6.2009
PurKy18.4.200912.6.2009
Macík29.7.20083.6.2009
bayer123.12.200731.5.200924
Salenak18.2.200729.5.200930
stakhan19.3.200820.5.2009
majko1214.10.200818.5.2009
lacco181.10.200816.5.2009
malkin30.4.200915.5.2009
#71#1.3.20099.5.2009
Klaudia88998.5.20099.5.2009
rasis2.5.20093.5.2009
nalepkovo6.4.20083.5.200946
3attis13.12.20063.5.200927
Hokejko1.5.20092.5.200918
jyogi19822.5.20092.5.2009
ovcaaa11.1.20092.5.2009
Gossipjade24.4.20091.5.2009
Zedo8.4.20051.5.200929
Wiki2.5.20081.5.200923
Ladislav Fazekaš28.4.200828.4.2009
maromaro26.4.200926.4.2009
Soccx77725.4.200925.4.2009
zdenha9.2.200520.4.2009
Josi8.1.200917.4.2009
ivec16.4.200917.4.2009
HOCKEJMEN6926.3.200913.4.200948
hcdomca11114.2.200911.4.2009
ZiOLy20.11.200710.4.2009
toby18.4.20088.4.2009
fanluky24.2.20085.4.2009
petulo5.1.20092.4.2009
tulo29.3.200930.3.2009
maikl229.3.200930.3.2009
xeres7324.3.200927.3.2009
SamiQ7.3.200927.3.2009
vyhravajko27.3.200927.3.2009
ToSamo2.3.200922.3.2009
dodesa22.3.200922.3.2009
HoCkEyGiRl:)11.12.200719.3.200923
Smiley13.4.200816.3.2009
tomas22.3.200811.3.2009
tosi10.3.200910.3.2009
Berry00713.4.20069.3.2009
veliger1.2.20088.3.2009
stano66614.9.20076.3.200924
Vlady3.3.20093.3.2009
kubinkoo15.11.200828.2.2009
Lucilutik4.12.200827.2.2009
popo3d10.12.20066.2.2009
Matko554.2.200730.1.2009
tmk23.4.200727.1.2009
sunshine9.2.200625.1.2009
iLovE/hC koSIcee7.1.200923.1.2009
J.B22.1.200821.1.2009
košičan13.3.200820.1.2009
vuitton12120.1.200818.1.2009
michael22555.1.200817.1.2009
Kobra-Maximus2.9.200814.1.2009
paatrik3520.10.200611.1.2009
KENWOOD29.1.20087.1.2009
Jurajos11.1.20084.1.2009
alex1311772.1.20092.1.2009
drax4.1.200826.12.2008
stanley12328.3.200823.12.2008
kosican4012.1.200818.12.2008
mino3.1.200815.12.2008
Lipka14.1.20079.12.2008
dano211215.2.20073.12.200834
T.Q9.4.200830.11.2008
rado17029224.4.200830.11.2008
Rhisho30.10.200725.11.2008
hrivos2.1.200724.11.200833
brčkavýpatológ2.5.200823.11.2008
tibet2817.4.200820.11.2008
Huna2221.7.200818.11.200820
Malkin915.3.200817.11.200826
hokejištka21.10.200816.11.2008
fridzo21.9.200716.11.2008
3D3N6.2.200813.11.2008
mp11110.3.200711.11.2008
martin_ke22.5.200810.11.200836
Vjerká19.10.20088.11.2008
JohnyK18.10.20087.11.2008
Hokejmanick20.1.20085.11.2008
147dudo25811.9.20081.11.2008
MisQo13.12.200626.10.200825
swynga17.10.200824.10.2008
ManU9.10.200823.10.2008
eska1218.10.200721.10.2008
Riki10.4.200818.10.2008
era9625.3.200818.10.200824
doderko15.3.200714.10.200829
yaris12.2.200813.10.200821
pepekk29.10.200712.10.200844
kosicanka1128.1.20087.10.2008
wpr21.8.20081.10.2008
pulli28.9.200828.9.2008
hricandy13.1.200823.9.2008
matuske19.9.200821.9.2008
dominika14.9.200819.9.2008
draxer27.8.200813.9.2008
HC kosice7.9.20087.9.2008
HC_Peto15.2.20085.9.2008
valery6.2.20075.9.2008
zdenha3417.8.200828.8.2008
KoŠiČaNkA18.1.200827.8.2008
Sqascho-X4.5.200825.8.200823
MliekarDan20.1.200823.8.200828
Figony66917.8.200817.8.2008
lampard0816.8.200816.8.2008
elmander30.1.200716.8.2008
Hosza8.7.200829.7.200831
filipqo26.10.200720.7.2008
lucasco11.5.200820.7.2008
paatrik2221.2.200817.7.200821
Suzanna11.10.200713.7.2008
nikusqa6.7.20086.7.2008
t0nY_1318.1.200829.6.2008
_ferry_27.10.200712.6.2008
Marex10.6.200810.6.2008
johnnie112.6.20075.6.200830
matulo11228.3.200831.5.2008
Lumpy21.3.200825.5.2008
KosicanKE24.2.200824.5.2008
kaaajko11.5.200823.5.2008
mimka24.4.200823.5.200823
BlanuŠ9.5.200822.5.2008
svkstephan6.3.200818.5.2008
yoschkoKE2.3.200817.5.2008
Gomez30.4.200811.5.200846
fcuanjela5.4.20089.5.200832
yooggy6.5.20086.5.2008
aluska4.3.20086.5.2008
Marosqo29.4.20086.5.2008
Jorky13.10.20052.5.200829
Parketa4.9.20072.5.2008
jojovaja3.3.20082.5.2008
Ficik*kosice1.4.200830.4.2008
$*>MY COKE ZONE<*$2.3.200821.4.200820
Ťako4.3.200819.4.2008
zlatka27.3.200817.4.2008
JanoKE30.3.200814.4.2008
Adqo12.4.200813.4.2008
JARMILA21.3.200811.4.2008
JOEY12121211.4.200811.4.2008
bowrHC25.3.200711.4.2008
Palki26.2.200710.4.2008
Worko1021.3.200810.4.2008
willy16.9.200710.4.2008
lubo t.7.4.20089.4.2008
tomašik26.3.20088.4.2008
kajo16814.12.20057.4.2008
Oggy4.4.20085.4.2008
Canis1.4.20084.4.2008
qwx26.4.20072.4.2008
zuzinqa17.1.20071.4.2008
DeinaBurgr7.3.200831.3.2008
KEfan31.3.200831.3.2008
matej31.3.200831.3.200826
LUKAS732112.2.200828.3.200826
Steeve28.2.200826.3.2008
papi822.3.200822.3.2008
PaToq28.10.200722.3.2008
BlondaciQ21.3.200821.3.2008
superstrelec23.10.200721.3.200822
marta05013.9.200719.3.2008
xzofkax7.3.200818.3.2008
igorlibaforever24.2.200813.3.200846
rytmus09911.1.200811.3.2008
Crashino15.10.200710.3.2008
viva99218.2.20079.3.200824
iceman5.3.20087.3.2008
sulo_v_exile13.9.20077.3.2008
4SmogG2.12.20077.3.2008
ayran24.3.20087.3.200830
Pallinko13.1.20063.3.2008
milos25.11.20072.3.2008
bulhy23.9.200528.2.2008
marcusKE7.12.200723.2.200828
kosican174.2.200722.2.2008
Fortis66120.2.200820.2.2008
marcelinho26.10.200719.2.2008
forte16.2.200716.2.2008
Matus22218.2.200710.2.200823
Crash10019.3.20072.2.2008
miske29.1.200829.1.200839
ivo1.11.200629.1.2008
TomiSimi11.1.200825.1.200826
streto_HCKE30.11.200721.1.2008
m@rco15.1.200818.1.2008
MARIANKO15.10.20075.1.2008
strike528.10.200722.12.2007
kandrac2029.11.200721.12.2007
robobenke2.3.20078.12.200744
YuryKE20.11.200725.11.2007
barboranka1.11.200723.11.2007
pefrik9.3.200616.11.2007
roast13.10.200731.10.2007
Jozefff30.8.200727.10.2007
EHLEK28.8.200725.10.2007
Georgij Konstantinovic Zukov18.2.200724.10.2007
mapother5.10.200714.10.2007
Dodo-KE3.3.200712.10.2007
cavern13.2.20075.10.200755
cisoking11.9.200719.9.2007
Gajdynqo11.9.200711.9.2007
Planeta5328.4.20076.9.2007
rasto2515.6.200729.8.200741
§kiko§13.10.200611.7.2007
novodd20.1.200622.6.2007
Stenley3.2.200713.6.2007
morfik113.4.20071.6.2007
riccardo0827.4.200722.5.2007
thomas62220.2.200721.5.2007
tyna4.3.200711.5.2007
mirris27.2.20078.5.2007
Ton!sKo3.5.20078.5.2007
Forsberg21.4.20074.5.2007
Jonáš18.1.200720.4.2007
Davides105.12.200617.4.2007
HC Ke fan29.11.20059.4.2007
0stastny1313.2.20077.4.2007
Gangi22.2.200724.3.2007
Theodore22.3.200724.3.2007

Najčítanejšie články

Bleskovky

Markov sa po šestnástich sezónach v Montreale rozlúčil s NHL

Ruský hokejista Andrej Markov sa po šestnástich sezónach v Montreale Canadiens rozlúčil s NHL. Od nasledujúceho ročníka bude pôsobiť v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL). Chce sa totiž zúčastniť na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu, ktoré budú bez hráčov zámorskej súťaže.
včera o 21:44 - TASR

Útočník Martindale treťou zámorskou posilou Žiliny

Kanadský útočník Ryan Martindale je treťou zámorskou posilou hokejistov MsHK Žilina. Dvadsaťpäťročný center podpísal vo štvrtok s tipsportligistom zmluvu pre nasledujúcu sezónu. Informovala o tom facebooková stránka klubu.
včera o 12:25 - TASR

McDavid je sklamaný, že NHL nepustí hráčov do Pjongčangu

Kanadský hokejista Connor McDavid neskrýva sklamanie z rozhodnutia vedenia NHL, ktoré nepustilo hráčov zo zámorskej profiligy na ZOH 2018 v Pjongčangu. "Bola by to výnimočná skupina hráčov a človek dúfa, že bude jej súčasťou," uviedol kapitán Edmontonu Oilers. "Je to pre mňa sklamanie, no tak to, žiaľ, je.
včera o 10:10 - TASR

Spooner predĺžil kontrakt s Bostonom

Hokejový útočník Ryan Spooner a klub NHL Boston Bruins sa iba niekoľko hodín pred plánovanou arbitrážou dohodli na novom ročnom kontrakte na 2,825 milióna dolárov. Dvadsaťpäťročný center, ktorý je schopný nastupovať aj na ľavom krídle, si platovo polepší, doteraz zarábal v klube ročne v priemere 0,95 mil. dolárov.
včera o 09:30 - TASR

Vo veku 75 rokov zomrel bývalý československý reprezentant Ševčík

Vo veku 75 rokov zomrel v sobotu bývalý československý hokejový reprezentant František Ševčík po dlhej chorobe. Hral na piatich majstrovstvách sveta a ZOH 1968 v Grenobli, kde získal olympijská striebro. Ševčík sa v Grenobli dostal aj do All star turnaja.
22.7.2017 17:14 - Michal Bruner / TASR

Parayko sa vyhol arbitráži, so St. Louis podpísal nový kontrakt

Hokejový obranca Colton Parayko sa dohodol so svojím zamestnávateľom St. Louis Blues na novej päťročnej zmluve. Počas tohto obdobia zarobí 27,5 milióna dolárov. Parayko sa tak na poslednú chvíľu vyhol arbitráži.
20.7.2017 19:13 - / TASR

Las Vegas si upísal Leipsica, Reinharta a mladíkov z 1. kola draftu

Nový klub zámorskej NHL Vegas Golden Knights sa cez víkend dohodol na zmluvách s piatimi hokejistami. Útočník Brendan Leipsic a obranca Griffin Reinhart podpísali so "zlatými rytiermi" ako obmedzení voľní hráči dvojročné kontrakty. Leipsic si v priemere zarobí 650.
16.7.2017 08:51 - / TASR

Carolina sa dohodla na nováčikovskom kontrakte s Nečasom

Klub zámorskej hokejovej NHL Carolina Hurricanes sa dohodol na podmienkach zmluvy s českým útočníkom Martinom Nečasom, ktorého si vybral z 12. miesta v 1. kole tohtoročného draftu. Osemnásťročný center dostal trojročný nováčikovský kontrakt vo výške 832. 500 dolárov za sezónu.
14.7.2017 21:46 - / TASR

Copp pokračuje vo Winnipegu

Hokejový útočník Andrew Copp sa ako obmedzený voľný hráč dohodol s klubom NHL Winnipeg Jets na novom dvojročnom kontrakte v celkovej hodnote dva milióny dolárov. Dvadsaťtriročný Američan by si mal v nasledujúcej sezóne zarobiť 900. 000 USD, v ročníku 2018/2019 jeho plat stúpne na 1,1 milióna dolárov.
13.7.2017 09:51 - / TASR

Dallas predĺžil zmluvu s českým útočníkom Faksom

Český hokejový útočník Radek Faksa podpísal novú 3-ročnú zmluvu s klubom zámorskej NHL Dallas Stars vo výške 6,6 miliónov USD. Dvadsaťtriročný center minulý rok hral na majstrovstvách sveta aj Svetovom pohári. Dallas ho draftoval pred piatimi rokmi v 1. kole z celkovo trinástej pozície.
10.7.2017 22:15 - / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

ŠTATISTIKY MS 2017

Priamo z MS 2017 v Nemecku a Francúzsku

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

Najviac bodov

Artemi PanarinRUS13 bodov
2.MacKinnon N.CAN12
3.Šipačov V.RUS12
4.Gaudreau J.USA11
5.Kučerov N.RUS11

Najlepší strelec

Stéphane da CostaFRA6 gólov
2.Roussel A.FRA6
3.Gaudreau J.USA6
4.Keller C.USA5
5.MacKinnon N.CAN5

Najlepší brankár

Leonardo GenoniSUI94.21 perc
2.Vasilevski A.RUS93.57 %
3.aus den Birken D.GER93.42 %
4.Pickard C.CAN93.18 %
5.Merzlikins E.LAT92.86 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.USA731:1418
2.Rusko735:1017
3.Švédsko729:1316
4.Nemecko720:2311
5.Lotyšsko714:1810
6.Dánsko713:227
7.Slovensko712:284
8.Taliansko76:321
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Kanada732:1019
2.Švajčiarsko722:1415
3.Česko723:1413
4.Fínsko720:2211
5.Francúzsko723:1910
6.Nórsko713:198
7.Bielorusko715:277
8.Slovinsko713:361
Články SIHPA na HokejPortáli »