Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
CSKA Moskva
3:2
Slovan
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Cyplakov, Ibatulin – Palej, Ponamarenko
Diváci: 3077     Píše: Haršáni Handzušová Dominika
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
CSKA Moskva
3:2
1:1, 1:0, 1:1
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Slovan
Slovan takmer zobral CSKA bod, ale napokon záverečná chyba stačila na to, že moskovský tím ostáva na domácom ľade v tejto sezóne bez porážky a bez straty bodu. Ďakujeme za pozornosť.
10Refresh

FANS HC Košice (1206)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Hc-Ke-118.12.201225.9.2017
Achilles1.11.201325.9.201729
mitoO11.12.200925.9.201735
BlackCrow28.4.200725.9.201746
Charlie Harper8.10.201625.9.2017
hastrmanVSZ19.1.201625.9.2017
fanke278.6.201525.9.2017
FanusikKosic1.2.201524.9.2017
MaToooo5.9.200924.9.201733
14thomas21.11.201424.9.2017
didus1.5.201524.9.2017
romantom81.9.200824.9.201734
Tomas1775.10.201024.9.201726
OceliarKE24.12.201024.9.20176
Darkner25.3.201223.9.2017
tulen - kosice4.2.200723.9.201746
STARS14.12.200823.9.201734
DobryHokej5.10.201423.9.201731
UssKe26.5.201723.9.2017
Mato5112.9.201723.9.2017
hoKEjka1.10.201222.9.2017
broniq7.3.200822.9.201733
K Evil26.3.201121.9.201746
mixalides9.10.200521.9.201727
Pato0015.9.201621.9.2017
zasi12.12.200821.9.201754
squad5.3.201320.9.2017
Mark10116.12.201520.9.201721
Palo8617.10.201019.9.201730
laco4427.10.200819.9.2017
M4TO28.12.201119.9.2017
bwpow28.12.200818.9.201734
dyno1321.3.200717.9.2017
deimos929.4.201117.9.2017
KeFanKe18.3.201517.9.2017
Radovan181011.3.201617.9.201739
ruzombercan8.2.200716.9.201732
caput rerum15.1.201415.9.201742
fagaf27.2.201315.9.201726
davideKE3.7.201715.9.2017
jozi0115.10.200814.9.201724
Kite197.1.201413.9.2017
mno14.12.200711.9.2017
ipdka5.1.201411.9.2017
Pavol19888.1.201711.9.2017
Siemens5.3.200910.9.201723
romanko90920.9.201110.9.2017
chendler1.5.201510.9.201731
VSŽ Košice5.8.201210.9.2017
KEradoRE30.12.201610.9.201723
Saly198325.3.201710.9.2017
domaca slivka4.1.20159.9.2017
mato_ke2.1.20099.9.201728
wetz1-HCKE15.5.20098.9.201725
FP-Dinko5.10.20088.9.2017
chaser24.9.20148.9.201724
jakubj18.2.20077.9.2017
RR-HC-KE8.3.20177.9.201745
la606.4.20115.9.2017
filo19821.5.20114.9.201735
Shinody3329.4.20093.9.2017
Axon30.8.20123.9.2017
lesslie692.11.20121.9.201748
mathushino10.2.200831.8.201723
kareka21.9.200831.8.201743
retrika29.1.201529.8.2017
hordik26.8.201729.8.2017
Scorpi30.9.200727.8.201726
Brooklyn29.3.201727.8.2017
Snowstorm25.8.201725.8.2017
Vyžierač15.4.201525.8.2017
weefoe7.7.200825.8.2017
beefstarter1.10.200822.8.2017
Jimmy Tulipan28.2.200722.8.201729
MiTo02208.5.201621.8.2017
Matej819928.11.201420.8.2017
Lubos777123.1.201720.8.201738
Kimi132128.9.201420.8.201726
Pietro109.10.201320.8.201728
Nemehlo21.4.200919.8.2017
yossarian8719.11.200616.8.201730
Tino957.12.201414.8.2017
TomsKE18.8.201212.8.2017
sob3k16.11.20118.8.2017
ŠIMIKE3.3.20086.8.201726
frenki7113.1.20155.8.201746
mareckoSVK18.8.20163.8.201726
Duri_L6.6.201731.7.2017
riskohrasko16.12.201229.7.201740
ncaa113.2.201528.7.201731
gusto27.12.201128.7.201726
armin19817.9.200527.7.201746
WinnipegJets10.5.201426.7.2017
Hedmaster7730.4.201726.7.2017
shimi3313.9.201226.7.2017
КХЛ23.5.201122.7.2017
kosican859.2.200520.7.201731
mirec0412.6.201719.7.2017
slavco2.7.201716.7.2017
Dinko6.10.200812.7.2017
tino614.12.20085.7.2017
Matthew.KE24.9.20063.7.2017
Toky3.11.20161.7.201724
Dellal25.4.201530.6.2017
RebeccaBlack18.3.201525.6.2017
granlund8411.3.201725.6.2017
Gunitko17.1.201422.6.201726
ACM12.6.201216.6.2017
lososj4.5.201714.6.2017
Degustator31.12.200812.6.201734
Tesla20.5.201412.6.2017
VranarKE29.12.201412.6.2017
gabi985.4.20075.6.2017
StG17.8.20084.6.2017
katka00KE29.4.20154.6.2017
laky15.10.200828.5.201733
yucon14.11.201225.5.201750
Castiel18.3.201324.5.201729
najkrajší16.2.200720.5.2017
mikael17.10.201317.5.2017
Fe3C4.3.201115.5.2017
Marek Muro25.1.201314.5.2017
fifofrogy7.9.201013.5.2017
kaviarista25.1.200713.5.2017
emcoRKE13.5.201310.5.2017
straker2.5.201110.5.201729
sedgabik33329.4.20119.5.201761
borec-z-ke6.7.20128.5.2017
marcus7.9.20058.5.2017
radovan6116.5.20178.5.2017
Diablo31.9.20085.5.201741
FP-cingii5.6.20085.5.201733
filip28922.12.20115.5.2017
JB4.10.20054.5.201731
kubinho11.2.20064.5.201729
bugy1122.1.20124.5.201733
Ľuboš25.1.20084.5.201723
sjske4423.10.20162.5.2017
Fx40852.9.20052.5.2017
probert2423.9.200726.4.2017
Baco111119.12.200822.4.201753
hcpozitiv17.3.200620.4.201742
HC18.5.200816.4.2017
bobbyfan11.4.201616.4.2017
stojanstole31.1.201615.4.2017
hordo557.2.201611.4.2017
blazon20.3.20179.4.2017
ektomorf15.1.20166.4.2017
Tyna8528.3.201729.3.2017
filo1119.3.201029.3.201720
vikuska11127.3.201727.3.2017
MAX_FAKTOR27.3.200827.3.201727
davidoš 1520.11.201527.3.201721
V*I*S*A*GOLD29.5.200927.3.2017
pipa23.10.201126.3.2017
dodi2518.10.201425.3.2017
tibeva25.9.201025.3.2017
counter20.3.201024.3.201743
dodoke15.10.200724.3.2017
vladoKE10.1.201224.3.2017
3Pi12.11.201023.3.201727
Nieds20.3.200522.3.201727
robert9113.11.201122.3.2017
jersey23.2.201322.3.2017
Zberatel7621.3.201722.3.201741
Vsz198515.3.201620.3.2017
faNTomiQQ13.3.201119.3.201723
viktor692.10.201117.3.2017
malicky7515.12.200713.3.201741
zkovac28.1.201713.3.2017
FP-posed24.10.200612.3.2017
Gesler31.3.201212.3.201741
Chelsea821.1.200811.3.2017
misho8125.1.201111.3.201718
Patooo11.3.201711.3.2017
AmaliaKlembarova11.3.201711.3.201718
VrankoDanko11.1.200910.3.2017
tommi0414.2.201610.3.2017
elsik22.4.201410.3.2017
Helius28.9.20126.3.2017
Laci11.5.201626.2.201745
Supi136.9.201024.2.201731
cinkcink Ke9.4.200824.2.201744
marika25.12.201323.2.2017
cappycathy18.9.200521.2.2017
lucano223.11.201119.2.2017
paljuka23.10.200518.2.201734
werder5929.2.201217.2.2017
jedine HC KOŠICE2.2.201210.2.201722
filius28.4.20119.2.2017
meciar9931.1.20177.2.2017
jozino6916.10.20116.2.2017
carrot2.1.20135.2.201724
Rhody18.2.20054.2.201728
morpheus23.1.20073.2.2017
hc sanni6.12.201626.1.201737
Steelerko17.12.201625.1.2017
christal24.1.200622.1.2017
romigl11.4.200922.1.2017
Gagne1220.1.201721.1.2017
Towdiie5.12.201121.1.2017
tomahawkPO29.4.200920.1.2017
martin rakusan8.2.201520.1.2017
Phedro18.12.201615.1.2017
berco5.2.20069.1.2017
rastislavke7.11.20105.1.201720
trevi7.4.20134.1.2017
lubo7.4.20084.1.2017
TomKE30.12.201630.12.2016
somrak17.9.201328.12.2016
eastern4421.9.201427.12.201624
genius20.12.201120.12.2016
Marek6625.9.201118.12.2016
Kornel829.10.201211.12.201635
yankee11111.4.201210.12.201644
bobik2.12.20142.12.2016
radopKE28.3.200928.11.201647
maver18.8.201520.11.2016
VranaKE28.2.201120.11.2016
Tino29.9.200615.11.2016
prcoff4.11.201214.11.2016
_denys_23.5.201613.11.2016
pomstitel11.4.201212.11.2016
SonnyKE4.3.200822.10.201625
ayran9.12.200718.10.2016
stevi62618.10.201618.10.201625
Carloshc3.11.200617.10.2016
VSS Košice2.4.20159.10.2016
Miso3911.9.20098.10.2016
bubnar2.1.20131.10.2016
svkPEON19.10.201028.9.201626
steel-228.2.200726.9.201626
mergy5.12.200617.9.2016
Tizo28.4.20056.9.2016
t0ms26.9.200820.8.201625
BEBE2217.1.201216.8.2016
Braňo Mojsej12.3.201112.8.2016
Omega7729.10.201111.8.2016
milanjogi8.11.200616.7.201647
kingsterko12.6.201427.6.2016
stevusko13.3.201217.6.2016
vysute_lano19.10.200714.6.201625
marinak0876.2.201411.6.201630
dano130814.3.20158.6.201620
Matyasek13.9.201122.5.2016
marosik212.2.201618.5.2016
falko17.9.200616.5.2016
kosicanka77722.1.201116.5.201625
sparcoxoxo13.1.200815.5.2016
Benzo6631.7.201513.5.2016
altec27.4.20169.5.2016
julo18.2.20078.5.201690
hviezdicka4.3.20167.5.2016
23slavo2327.8.20095.5.201625
marosqo1917.11.20125.5.201624
gencik30.11.20055.5.2016
edea29.11.201027.4.2016
JackKE6.2.200727.4.201622
vladimirb3.2.201410.4.2016
Stainles30.4.20128.4.2016
Gorazd11228.2.20118.4.201618
Bemaco BJ3.4.20168.4.2016
mn4.12.20156.4.2016
192.168.1.1.28.3.20086.4.2016
Daewo_KS2.10.20095.4.201624
fandaxxx27.3.20105.4.2016
marcel26.8.20085.4.2016
Honasis3.3.20162.4.2016
marek9024.3.20131.4.2016
kurri4420.4.200831.3.2016
hockeyFanKe4.11.201331.3.2016
Slash24.9.200829.3.201629
mikus22.10.201028.3.2016
jankob4730.3.201525.3.2016
MamutKE1.3.201620.3.2016
juraj19578.9.200917.3.201660
posed23.10.200616.3.2016
RadoKE31.12.201315.3.2016
Katkaaa16.1.201226.2.201623
HCKEFAN25.10.201526.2.2016
Okynator18.1.201622.2.201637
Veducinel2.3.200622.2.201635
kmito2.12.200616.2.2016
Nicol117525.11.201511.2.201623
Pumpar12.3.20078.2.2016
Blackorange5.2.20165.2.2016
branik555.3.20112.2.201636
kelemen2.10.20112.2.2016
smejco1529.10.200631.1.201626
palkopa6.4.200828.1.2016
darker_ke2.5.200823.1.2016
ketahany12.2.200711.1.2016
mSNVm27.2.20153.1.2016
snaky8.4.200915.12.201532
VSZ nafurt19.8.201513.12.201564
Kimi23.1.200711.12.201526
KOŠICKÝ Fanúšik23.10.201411.12.2015
Dominios28.10.201211.12.2015
Ladislav Sedlák27.10.201511.12.2015
cavargos1217.2.200710.12.2015
Geri350713.1.20099.12.201541
Janykeke27.1.20088.12.201523
YogiKE26.1.20128.12.201524
Dienesko15.9.20152.12.2015
luky300429.9.201030.11.2015
Agamemnon15.3.200927.11.2015
mil000sk0005.12.201224.11.201517
rastik230128.10.200713.11.2015
TOMIKE24.2.200721.10.201522
Tager13.3.201427.9.2015
mathir2221.4.201422.9.201514
matusKe11110.3.201318.9.201520
shmily20.7.200817.9.2015
Slovakrepre13.9.201515.9.2015
BuroKE5.3.201513.9.2015
matto1232.11.200811.9.201528
12Bondra1219.1.201211.9.2015
Risko19796.5.20143.9.2015
starec16.2.20073.9.2015
zavojp10.9.201222.8.201575
Lukash_ke16.11.200720.8.201525
gulovin17.1.200520.7.201555
ox3.12.200617.7.201596
loki26.4.20078.7.2015
VisaGold19.8.200817.6.201530
Nicolas42.5.201517.5.2015
neiozs13.5.201516.5.2015
payne12327.11.200716.5.201528
sarlatan28.9.201115.5.201537
feo31.10.200914.5.2015
riniki1213.4.201110.5.201517
sami339.11.20119.5.2015
Hardhaired7.3.20085.5.2015
kenny1614.12.20125.5.201521
marco1112.2.20145.5.201515
packa214.6.20102.5.201523
m4sk11.8.20102.5.201535
frankfurt4.4.20051.5.201538
NoroKE8.8.201423.4.2015
MATTO23.7.201423.4.201517
vyzerexpress15.4.201517.4.2015
doughty18.2.201412.4.2015
bersekr141216.3.201011.4.201535
krokodil5.4.20159.4.2015
F10106.2.20157.4.2015
bono_vox24.3.20156.4.2015
najlepší8.4.20145.4.2015
strofo1131.3.20095.4.2015
davidzidik2.4.20153.4.2015
bandy4616.12.20112.4.201571
VINKLER11228.2.20102.4.2015
BLADE21.1.20151.4.201526
realitaSVK15.1.201131.3.201527
HCMaroš27.2.201530.3.2015
Leeloo25.3.201529.3.2015
wagoo15.10.200827.3.2015
1003joko7.9.201024.3.201526
KubosKE18.3.201524.3.2015
steeli00711.1.200923.3.201596
vodka1429.8.201423.3.2015
alfaomega31.3.200822.3.2015
Mati196.9.200820.3.201537
hrdobec12.4.201320.3.2015
ElMariachi19.11.200811.3.201541
magicKE2.3.20159.3.2015
ocilkastefan26.12.20128.3.201517
Košice do toho!4.3.20156.3.2015
triski224.3.20154.3.201535
anjel33318.5.20114.3.201525
KEClemsonTiger23.8.201326.2.2015
Mozyakin20.3.200922.2.2015
jedineVSŽ14.12.201320.2.201518
cinan2916.2.201020.2.2015
sNv-fanusik5.3.200817.2.2015
darli1.2.201513.2.2015
sidneycrosby3030.11.20128.2.2015
fanusik19762.2.20153.2.201540
pjotr200916.3.201327.1.2015
bladexko9.10.200727.1.201528
dula26.10.200623.1.201541
pepek29.12.201123.1.201546
robertko2619.9.201118.1.2015
aris6.10.200818.1.2015
peto8726.4.20089.1.201530
wenusz27.10.200630.12.2014
jarkko10.12.200828.12.201430
Rolandos14.10.201228.12.2014
Jakub 2515.9.201312.12.201415
JonyKE10.4.20082.12.201432
Kurri NY22.3.20111.11.201450
milo17128.1.200727.10.201446
furblik27.12.201225.10.201434
simonbusa17.10.201421.10.2014
crazy4420.9.20098.10.2014
rony.ie4.4.20096.10.2014
robertoKE6.10.201330.9.2014
Nika 853.12.201227.9.201426
roboko7.12.201026.9.2014
bulgar7320.11.201121.9.2014
Brajeno11.9.201416.9.2014
newdiwide5.10.201112.9.201423
MaTooo8.3.20065.9.201433
venegur23.4.201224.8.2014
82lacitak11.8.201023.8.201434
Body22.1.201212.8.2014
imperator0728.1.200816.7.2014
rastikstar18.3.20111.7.201433
marushka4125.2.201114.6.2014
jacoob28.3.200931.5.201424
Falcao20.12.201229.5.201496
Kupecius6.2.201426.5.201427
Doni1416.5.201221.5.2014
Mr.Capitals#1220.9.201121.5.201446
hull911916.9.200619.5.201425
jojo254119.10.201018.5.201417
1mato12219.1.201218.5.2014
betarr15.12.200517.5.2014
lacike3.5.200816.5.201431
radulo8015.5.201416.5.2014
mates053.9.200715.5.201434
cherry12316.5.201313.5.2014
pinguins13.4.201411.5.2014
sparky_ke11.9.20098.5.201429
rrYan26.3.20087.5.201435
FP-Janci_8322.6.20086.5.2014
balky177.2.20065.5.201428
FP-kerny21.7.20094.5.201436
martinkan1819.4.20143.5.2014
BruinsFan5.7.200929.4.201422
aRt3.5.201221.4.201422
JanoVSŽ20.1.200914.4.2014
Dianqa279025.1.201314.4.2014
#412.4.201413.4.2014
luboso26.1.201413.4.2014
novko520.11.200711.4.2014
cassoviaforever11.8.20109.4.201431
kirtapkonaj8.10.20088.4.201436
FP-igor16.3.20077.4.2014
FP-LUKYCEQ18.7.200818.3.2014
MichaelHo2.3.200818.3.2014
NeBeHo21.12.201317.3.2014
simo729.3.201416.3.2014
JNK11.3.201416.3.201420
Shark1228.10.200713.3.2014
wagulik28.9.201313.3.2014
tomib2113.11.201211.3.201432
stofi25.4.20116.3.2014
viliam25626.2.20112.3.201435
L1_Asgard.8828.11.20132.3.2014
tomash_ke20.4.200825.2.2014
regi817.7.200724.2.2014
Hroch9.11.201221.2.201430
julka13310.2.201420.2.201429
fallensbc17.2.201419.2.2014
mystic10.2.201013.2.201435
shadow325229.12.201212.2.2014
patris114.10.200811.2.201422
Magnetius27.2.201311.2.2014
danny trejo20.1.201410.2.201473
ticho14.1.201410.2.201441
simato14.12.20136.2.2014
Sporty53231.1.20144.2.2014
LooToS1.2.20142.2.2014
Michaeliss24.2.20081.2.201430
mito028.10.200727.1.201435
Daniela Kondášová19.1.201422.1.201418
fešák12.11.201022.1.2014
LuKhan25.4.201322.1.2014
lacius2222.1.201319.1.2014
ewing7.1.201413.1.2014
Lukas15831.3.200612.1.2014
Tozub20.12.201326.12.2013
lovecslovanistov1.12.201319.12.2013
LenHCKošice24.11.201315.12.2013
HcKosice9916.3.201013.12.201395
Dianka279029.1.201312.12.2013
fefe27.11.200512.12.201342
Wera_16811.4.201311.12.201323
HKDMI20.3.20098.12.201327
Pokerovany22.4.20105.12.2013
mmmmm17.4.20134.12.2013
IvanPO30.11.20133.12.201326
turbo00123.11.20132.12.2013
oxxo6.5.20091.12.2013
Patulko24.11.201326.11.2013
HC_KE_4ever6.1.200821.11.201326
kosice16029.11.201310.11.2013
Shadowik4.11.20086.11.2013
Bastman4.11.20136.11.2013
RadoxKE15.9.201331.10.2013
St.Louis Blues10.9.201331.10.2013
RomanooKE1.2.201228.10.2013
kosky24.10.201225.10.201336
tomasc23.1.200721.10.2013
arif927.9.201313.10.2013
P.Bure25.1.200812.10.201330
stanislava24.9.201011.10.201323
szilino10.9.201110.10.2013
Pats2.8.201129.9.201326
girgosko23.10.201128.9.2013
nuno9.9.201324.9.2013
MarekL5.9.201018.9.201342
miro444419.9.200517.9.2013
Fi3Ldy18.3.200815.9.2013
Endops 18.2.201314.9.2013
ffilipQQo10.4.200913.9.2013
xxxx8.3.201315.8.2013
marrco6.4.201329.7.2013
FP-Tomike29.9.200716.7.2013
miloško717.7.201112.7.2013
FP-andy7428.8.200921.6.2013
daliq7.1.200820.6.201328
myslavcan15.10.201019.6.201328
kristi98314.3.201316.6.2013
Dids872231.5.201312.6.201318
Halak2227.9.201224.5.201322
paski444.10.200714.5.2013
kalsan2.5.201314.5.2013
Havira10.5.201313.5.2013
Hattrick 8.9.20129.5.201330
sekko24.4.20095.5.2013
kouky1314.4.20094.5.201330
Ladik4.5.20123.5.201327
Radoss14.3.20133.5.2013
HC Košicefan25.9.20113.5.2013
Momo8125.9.20112.5.2013
rudinho29.4.20111.5.2013
Sk0rp1ON19.9.20081.5.201324
Matej199728.4.201329.4.2013
johny1237.4.201327.4.2013
Murdu1.4.201124.4.201322
ivka154123.1.200723.4.2013
Replay27.11.200421.4.201329
FP-radopKE12.10.200917.4.2013
Csilla 8520.11.201217.4.201314
bibusqa1219.4.201211.4.2013
minue28.12.20128.4.2013
zaki21.10.20127.4.2013
Indian23.8.20107.4.2013
kosican996.3.20132.4.2013
Triezvy15.3.20121.4.2013
Semiramis1.2.201131.3.2013
schreeder6.4.201130.3.201331
anka211024.3.201328.3.201318
riky435.3.201328.3.2013
jedinekosice23.3.201327.3.2013
MatuskoKE28.2.201227.3.2013
NaNKYsvk24.3.201325.3.2013
pepezke8.2.201224.3.201331
volvofh1216.3.201324.3.2013
BOBISKA18.3.201319.3.2013
fufco16.3.201318.3.2013
Mofisto15.3.201317.3.2013
pjotr300016.3.201317.3.2013
Smith24.1.201117.3.201329
hamster963.3.201316.3.2013
serfi24.5.200616.3.2013
balotelli11.3.201315.3.2013
luky95228.11.200814.3.2013
patik10321.8.200912.3.2013
ka12ta11.3.201311.3.2013
maio_454.5.201211.3.201330
mimii159010.3.201310.3.201320
nelly24113.7.20089.3.201335
jokerit13.2.20079.3.201337
BVB 09 Kosice6.3.20137.3.2013
Dianqa21719026.1.20136.3.2013
Steeler17.9.20115.3.2013
stevo5330.10.20091.3.2013
kidkidko29.11.200923.2.2013
Boďo 2216.9.201210.2.2013
malkin8825.1.20088.2.201329
Didú 8711.11.20122.2.201318
tomas198813.1.20131.2.201328
Ferky25.1.201326.1.2013
TJ VSŽ22.8.200921.1.2013
undund11.2.200819.1.2013
martinius13.2.200717.1.201333
HoKEj MM29.12.201215.1.2013
shark197.1.201311.1.201326
sydney25.10.20086.1.2013
DVX12.10.200830.12.201232
hckosice2530.9.201228.12.2012
Pumpi1.10.201227.12.2012
jozef18310.12.201210.12.201234
rkkk105.10.20129.12.2012
riskohrasko8.4.20089.12.201240
julko19.9.201123.11.2012
martell117.10.201213.11.2012
Vitorio198311.10.201212.11.2012
slacki4.10.20116.11.2012
fioro9.3.20115.11.201242
metiussv21.2.201030.10.201221
mauro3.3.200928.10.2012
ondrejjurasi6.9.201225.10.2012
lacikepo10.9.201224.10.2012
KEMiriam9.10.201210.10.201225
Reny5651.10.20125.10.2012
peter31082.10.20124.10.2012
tomi3330.9.20122.10.201234
vladi2115.5.20121.10.2012
matisek9321.9.201228.9.2012
juve12216.9.201127.9.2012
peco_ke31.1.201125.9.201232
Palindel14.8.201125.9.2012
misicka8924.9.200621.9.201224
conception20.10.20118.9.2012
h3h22.12.201028.8.2012
matisek99917.11.200628.8.2012
TJ-VSŽ6.11.20105.8.2012
patrik95320.7.201221.7.2012
FP-ThaJaaA6.6.200615.7.2012
rado121220.11.200711.7.201229
MikiRJ30.9.20073.7.2012
Macher12.3.201226.6.201227
jan.mackanic124.6.201224.6.2012
FP-bonano26.7.200819.6.201228
Rusnak7.8.20119.6.201233
MaJsTeR87.10.20105.6.201227
Robqo7718.5.201218.5.2012
tanya17.5.201218.5.201224
Marco223.5.201214.5.201237
senator9919.4.200914.5.2012
marek vida30.4.201210.5.201225
PetraV6.5.20128.5.201224
risko7925.3.20117.5.2012
kubo7911.4.20096.5.201224
Baronov4.5.20125.5.2012
MatQo104.5.20125.5.201221
ajo4447022.2.20125.5.2012
mikky955.10.20105.5.2012
Vlado91830.4.20125.5.201225
dipietro20.10.20083.5.201240
Durky111130.11.20112.5.201228
huno1027.4.201227.4.2012
y2k17.3.200826.4.2012
stanlez997.11.200923.4.2012
matus4414.9.200721.4.2012
mali misko18.4.201219.4.2012
Didi392.11.201117.4.2012
dardy6.4.200814.4.2012
Dinzzy21.10.200713.4.2012
pecka562.3.200813.4.201296
aceral6.2.20127.4.2012
majster_z_Košíc9.3.201230.3.2012
alenake13.10.201030.3.2012
FP-lubomirv825.12.200827.3.201234
(ne)bloncka13.1.201126.3.201226
FP-forby20.8.200925.3.2012
Marek9920.3.201220.3.2012
feribombic22.11.200615.3.201234
skajka8.3.201214.3.201233
palinko15.2.200913.3.2012
Marek19826.3.20127.3.2012
maci999.1.20126.3.201230
bastik3329.2.20125.3.201218
peto001121.12.201129.2.2012
serelano3.3.201029.2.201228
wiwien19.11.201127.2.201245
VSŽ16.2.200726.2.2012
mima7579.1.201226.2.2012
EricFantastic8.2.201225.2.2012
magaliesa1317.2.201221.2.2012
fihaa23.10.201117.2.2012
bubinko8.1.201116.2.201257
Jeronimo16.11.201110.2.201234
Gordy24.3.20079.2.201233
.beefstarter.7.11.20116.2.20126
kanik212.2.20124.2.2012
SuriKáťa2.2.20124.2.2012
Majka HUDY16.12.20113.2.201222
mr.nezabudka31.1.20121.2.2012
roko020224.1.20121.2.2012
sofrankom22.4.201131.1.2012
diry5628.1.201229.1.201261
sossi2417.9.200922.1.2012
karol1012.10.200719.1.201232
popojuve916.1.201216.1.201229
kimop8.1.201210.1.2012
martins1511.1.20088.1.201225
HC_KOŠICE_MFK3.1.20126.1.2012
patres923.12.20106.1.201225
dil18.12.20071.1.2012
kosicannn30.12.201130.12.2011
Joe29.12.201130.12.2011
fanúšik_Košíc11.12.201127.12.2011
LUKESSEN19.10.201016.12.201125
KosiceBlackHawks16.11.201115.12.201122
CrazyP10.10.201115.12.2011
Kubikes29.9.201114.12.2011
hckosice.hck22.2.20099.12.2011
Nowax1.12.20117.12.2011
blade1130.9.20116.12.2011
steeler592.12.20114.12.2011
titodaking29.11.20112.12.201134
Naranjito23.11.201127.11.2011
šebek11.1.201125.11.2011
prodigy18.11.201121.11.2011
Brm920.11.201121.11.2011
kacmi1.10.201120.11.2011
jarkkoVSZ7.9.201019.11.201130
exELMO9.3.201019.11.2011
dodqo30.1.200718.11.2011
kosicanka1.9.200917.11.2011
nochi3.1.200713.11.201131
haluzik171.11.20118.11.2011
FP-majabe31.8.20076.11.201125
HCKE23.9.20112.11.2011
Umbro2.10.200831.10.201130
janosik7328.8.201130.10.201144
Jeff25.9.200828.10.2011
peter.kral.ke29.10.201027.10.201130
bado6.8.201127.10.201121
Wolficsek25.10.201127.10.2011
KaŠo14.10.201022.10.2011
mashina25.3.200621.10.201133
Frmiz7020.10.201121.10.2011
sanchez2415.7.201020.10.2011
vily20.10.201018.10.2011
qwsa27.9.201116.10.2011
JoK3R18.3.200914.10.2011
neymar29.8.201014.10.201125
slashforever6.9.200914.10.2011
filius-122.10.201114.10.201121
MontBlancXII25.9.201114.10.2011
lordo4.10.200913.10.2011
Zaba18.9.201113.10.2011
sonik.h16.9.201113.10.201126
dano_deluXe8.3.200812.10.201134
bazar9.10.201112.10.2011
yoh1len23.12.201012.10.2011
M0h@m3d15.2.201012.10.2011
marianh726.2.201012.10.201150
ivaneo23.9.201111.10.201136
Kanik185.10.201111.10.2011
Peterino879.10.201111.10.2011
katus874.10.201111.10.2011
DragonKan6.10.20118.10.2011
macostr13.9.20117.10.2011
Mrjauko10.4.20087.10.2011
Jody28.12.20052.10.2011
tibor 7721.9.20112.10.2011
Steeli17.8.20111.10.2011
FP-lukyceq11.4.20101.10.2011
Mare-X27.9.201130.9.201131
Blizenka0421.12.201029.9.2011
lacike.ke16.9.201129.9.2011
schliman17.3.200828.9.2011
Norman24.5.201127.9.201127
alex_91124.9.201126.9.2011
rissox20.11.200725.9.2011
lipo0928.2.201123.9.2011
marko1210.2.200622.9.201125
xXx#3820.9.201121.9.2011
peterf55517.4.201021.9.2011
stevo6621.9.201121.9.201141
kido7718.7.201121.9.2011
FP-pistik.r16.1.200821.9.2011
dominick14.1.200620.9.2011
Majky xD20.9.201120.9.2011
Eli xD18.9.201120.9.2011
kosican1119.9.201120.9.2011
ibizadancer18.9.201120.9.201132
Steelers9318.1.201119.9.201124
game4u17.9.201117.9.2011
kallio10.1.200617.9.2011
typko5.2.200716.9.201130
Maiky_Ke15.4.200816.9.201142
Stres799.4.200916.9.2011
RomankoKE18.11.201013.9.2011
drobec7.4.20087.9.201144
OZZY5.3.20105.9.2011
petercolo2.5.20085.9.201129
edko11.11.20085.9.2011
scarface236.8.20105.9.201130
martinb9924.1.20105.9.201118
Domineus716.12.20105.9.2011
PUNisheR16211.8.20113.9.201122
marekhockeyfun23.1.20112.9.2011
Dr. Caligari7.4.200827.8.2011
CHADik11.1.201127.8.2011
camille24.4.201027.8.201133
ladislav7328.4.201126.8.2011
quaon20.8.201120.8.2011
Daniel Bačík13.1.201111.8.2011
jozo112.5.200814.7.2011
košičan11.11.20053.7.2011
matusl27.1.201130.6.201122
Matko6930.3.201119.6.2011
jehro14.10.201015.6.2011
peto106.6.201110.6.201116
KE103.3.201129.5.201125
Ginno77725.4.201126.5.201142
valakimás10.4.200925.5.201130
izolater66621.7.201022.5.201134
5kubo883.5.201115.5.2011
Temko10.5.200915.5.2011
Kocurick199421.12.201012.5.2011
slicho29.4.200812.5.2011
FP-jakasmleo3.4.200711.5.201127
Lusitta8.5.20119.5.2011
Bewka00725.2.20118.5.2011
levik6.6.20107.5.201132
kiss771229.4.201130.4.2011
robert.baran24.4.200929.4.2011
Mizo15.2.200528.4.201127
allan199328.4.201128.4.201124
Lkj29.9.201027.4.2011
Bashko19.4.200721.4.201140
lukas57.1.200920.4.2011
tunty13.3.201115.4.2011
HC-KE Enrico 13.3.201113.4.2011
andy748.5.200813.4.2011
Stanley243.3.201111.4.2011
amanda14.9.200811.4.2011
SNIPER1426.2.20113.4.2011
nina22.1.201118.3.201117
fremer23.1.20071.3.2011
domino6.8.201018.2.201139
danmar29.4.201010.2.201131
drobcekSP11.10.20109.2.201139
al32331.1.20092.2.2011
RussianRocket11.1.20102.2.201127
avar1.2.20111.2.2011
Laky39.10.200830.1.2011
Reggy14.12.201028.1.201132
diddy17.7.20109.1.201122
LUKYCEQ17.2.20085.1.201119
Monelindom29.9.20105.1.201132
pet42311.3.200727.12.2010
Tiqqo18.8.201025.12.201032
impr3za3.12.201017.12.201024
košičanko3.12.200514.12.201026
PepkinsBJ21.7.20108.12.201025
pepemepe22.5.200828.11.2010
oveckin885.10.201027.11.201031
buddy03124.11.201024.11.201029
marko116.11.201019.11.2010
giftun8.7.200914.11.2010
eurotiper29.7.200630.10.2010
ZeLik1323.4.200930.10.2010
radowan3.9.201029.10.201037
bersekr14.2.200928.10.201035
Facco11.6.201028.10.201027
rastohcke12.9.200927.10.201020
kivibercik12.10.201022.10.201020
HCKe_Simonka4.9.201021.10.201024
tomass26.10.200917.10.201026
FP-martin993.8.20089.10.2010
tomas_8324.10.20081.10.2010
hewitt20.12.20081.10.201022
marek130l16.4.200927.9.2010
gusto_snv22.7.200623.9.201027
MICHAL KE15.9.201018.9.201029
Beky17.9.201017.9.201050
FP-LukEfaN14.3.200917.9.2010
Lažo24.1.200617.9.2010
blackhawk37.6.201011.9.201021
FP-pavelbure9997.6.20069.9.201029
joko100328.11.20077.9.2010
filip00722.1.20083.9.2010
gerson21072.1.201013.8.2010
st.patrick3.1.20091.8.2010
martin9931.10.200818.7.2010
FP-noro6619.4.20098.7.201054
borec_z_ke3.5.201030.6.2010
wajco1.9.200823.6.2010
matus.korbel217.6.201019.6.201016
FP-jgrigel10.7.20079.6.201034
Oranjes9.4.20094.6.2010
Matulka3530.4.200927.5.201030
MIA28.2.200821.5.2010
Kosicanko73.5.201019.5.2010
franulka18.5.201018.5.201027
pepovar9.3.200918.5.2010
lubiena25.1.200718.5.2010
MesugeKE14.4.200917.5.201027
doni3.5.20107.5.201021
Fiľo2.10.20095.5.2010
petko95.5.20105.5.2010
77ErikosIslander19.4.20105.5.201025
Over12.1.20085.5.201025
Lemieux665.3.20075.5.2010
torta10.11.20065.5.2010
Jakub12017.2.20105.5.2010
petka416.9.20095.5.2010
mike83060327.11.20055.5.201096
arne132.4.20065.5.2010
spilo6.3.20055.5.2010
jeremyrules30.4.20074.5.201041
jirko2.12.20084.5.2010
THC4.4.20104.5.201045
Ca$hville61525.4.20074.5.201028
renci_910.4.20094.5.2010
terry3630.1.20074.5.201029
ondosnv8.9.20093.5.201027
FUSAK14.4.20103.5.2010
leewusha12.10.20093.5.201025
lopasko23.11.20073.5.201035
fidifl28.9.20082.5.201050
dano6.4.20091.5.201020
xXDoniXx17.4.200930.4.201021
carvana12.2.200729.4.2010
Medviedko15.1.200829.4.2010
iva antiSlovan20.4.201028.4.2010
PALKI13.10.200728.4.201023
ludovit22229.4.200827.4.201035
daaawid17.10.200826.4.2010
Davidson7611.10.200923.4.201041
Pietro28.10.200821.4.201030
arrsi1.12.200919.4.2010
Erikos7718.4.201019.4.201025
33Hudacek3324.6.200918.4.2010
martinkozak1.4.201017.4.2010
Lord Theoden1520.9.200914.4.2010
smrat1.4.201014.4.2010
MAJOR7.4.200813.4.2010
Eddie49.4.20099.4.2010
matesqo17.11.20067.4.2010
jonathan29.4.20084.4.201044
TH0205503.9.20071.4.201034
Toschim29.9.200624.3.2010
2247.9.200821.3.2010
Rick13.10.200811.3.2010
ToMax7.10.200810.3.2010
adolfko27.4.20079.3.2010
fanda21.3.20083.3.2010
gusto7722.4.200924.2.2010
Mižu28.4.200923.2.2010
lyon_92.11.20071.2.201030
Reni2323.11.200821.1.201030
lukasko090519.1.200820.1.2010
andrea1514.12.200920.1.2010
pietro75713.1.20095.1.2010
lola8125.6.200817.12.2009
Peto KE27.11.200714.12.2009
MAYOR21.10.200811.12.200996
*snaky*5.6.20087.12.200932
satonius7.4.20081.12.200977
Lipos883.10.200827.11.2009
9kachi93.10.200826.11.2009
newneo7.12.200525.11.200931
HCfans4.9.200920.11.200922
sissa1122 6.10.200917.11.2009
Saab18.2.200715.11.2009
Roller steel7.3.20098.11.2009
bentley20119.3.20093.11.2009
Laser-killer15.2.200930.10.200927
Fanda0516.3.200929.10.2009
99kamos9923.10.200823.10.2009
katka216.1.200622.10.2009
piotresku20.2.200719.10.2009
magice20.10.200818.10.2009
mukokamil8.10.200912.10.200938
Wolf1117.11.200812.10.2009
tomato136.12.20088.10.2009
Medvedko24.10.20077.10.200929
worrell20.2.20052.10.2009
Levandulka18.9.200928.9.2009
macoo3928.8.200926.9.2009
tomi1153120.12.200826.9.2009
worrell125.9.200926.9.2009
matouef113.9.200822.9.2009
Spezza1927.1.200620.9.2009
gogosh29.9.200818.9.2009
dallasik16.7.200815.9.2009
veve173726.4.20086.9.2009
Pingu10.12.200613.8.200925
HcKosice914.8.20099.8.2009
chardik7.6.20088.8.200939
ikiv8812.8.20087.8.2009
sutam6113.1.20095.8.200920
PetPets27.8.20075.8.2009
tomike1.3.200831.7.200923
Fanngora10.5.200925.7.2009
Reckless2.1.200613.7.200930
depo12.3.200812.7.2009
Lukas15522.4.20096.7.2009
:kosice:30.5.200922.6.2009
r_e_n_e27.12.200719.6.200939
mimi11718.11.200712.6.2009
KEboy18.11.200812.6.2009
PurKy18.4.200912.6.2009
Macík29.7.20083.6.2009
bayer123.12.200731.5.200924
Salenak18.2.200729.5.200930
stakhan19.3.200820.5.2009
majko1214.10.200818.5.2009
lacco181.10.200816.5.2009
malkin30.4.200915.5.2009
#71#1.3.20099.5.2009
Klaudia88998.5.20099.5.2009
rasis2.5.20093.5.2009
nalepkovo6.4.20083.5.200946
3attis13.12.20063.5.200927
Hokejko1.5.20092.5.200918
jyogi19822.5.20092.5.2009
ovcaaa11.1.20092.5.2009
Gossipjade24.4.20091.5.2009
Zedo8.4.20051.5.200929
Wiki2.5.20081.5.200924
Ladislav Fazekaš28.4.200828.4.2009
maromaro26.4.200926.4.2009
Soccx77725.4.200925.4.2009
zdenha9.2.200520.4.2009
Josi8.1.200917.4.2009
ivec16.4.200917.4.2009
HOCKEJMEN6926.3.200913.4.200948
hcdomca11114.2.200911.4.2009
ZiOLy20.11.200710.4.2009
toby18.4.20088.4.2009
fanluky24.2.20085.4.2009
petulo5.1.20092.4.2009
tulo29.3.200930.3.2009
maikl229.3.200930.3.2009
xeres7324.3.200927.3.2009
SamiQ7.3.200927.3.2009
vyhravajko27.3.200927.3.2009
ToSamo2.3.200922.3.2009
dodesa22.3.200922.3.2009
HoCkEyGiRl:)11.12.200719.3.200923
Smiley13.4.200816.3.2009
tomas22.3.200811.3.2009
tosi10.3.200910.3.2009
Berry00713.4.20069.3.2009
veliger1.2.20088.3.2009
stano66614.9.20076.3.200924
Vlady3.3.20093.3.2009
kubinkoo15.11.200828.2.2009
Lucilutik4.12.200827.2.2009
popo3d10.12.20066.2.2009
Matko554.2.200730.1.2009
tmk23.4.200727.1.2009
sunshine9.2.200625.1.2009
iLovE/hC koSIcee7.1.200923.1.2009
J.B22.1.200821.1.2009
košičan13.3.200820.1.2009
vuitton12120.1.200818.1.2009
michael22555.1.200817.1.2009
Kobra-Maximus2.9.200814.1.2009
paatrik3520.10.200611.1.2009
KENWOOD29.1.20087.1.2009
Jurajos11.1.20084.1.2009
alex1311772.1.20092.1.2009
drax4.1.200826.12.2008
stanley12328.3.200823.12.2008
kosican4012.1.200818.12.2008
mino3.1.200815.12.2008
Lipka14.1.20079.12.2008
dano211215.2.20073.12.200834
T.Q9.4.200830.11.2008
rado17029224.4.200830.11.2008
Rhisho30.10.200725.11.2008
hrivos2.1.200724.11.200833
brčkavýpatológ2.5.200823.11.2008
tibet2817.4.200820.11.2008
Huna2221.7.200818.11.200821
Malkin915.3.200817.11.200826
hokejištka21.10.200816.11.2008
fridzo21.9.200716.11.2008
3D3N6.2.200813.11.2008
mp11110.3.200711.11.2008
martin_ke22.5.200810.11.200836
Vjerká19.10.20088.11.2008
JohnyK18.10.20087.11.2008
Hokejmanick20.1.20085.11.2008
147dudo25811.9.20081.11.2008
MisQo13.12.200626.10.200826
swynga17.10.200824.10.2008
ManU9.10.200823.10.2008
eska1218.10.200721.10.2008
Riki10.4.200818.10.2008
era9625.3.200818.10.200824
doderko15.3.200714.10.200829
yaris12.2.200813.10.200821
pepekk29.10.200712.10.200844
kosicanka1128.1.20087.10.2008
wpr21.8.20081.10.2008
pulli28.9.200828.9.2008
hricandy13.1.200823.9.2008
matuske19.9.200821.9.2008
dominika14.9.200819.9.2008
draxer27.8.200813.9.2008
HC kosice7.9.20087.9.2008
HC_Peto15.2.20085.9.2008
valery6.2.20075.9.2008
zdenha3417.8.200828.8.2008
KoŠiČaNkA18.1.200827.8.2008
Sqascho-X4.5.200825.8.200824
MliekarDan20.1.200823.8.200829
Figony66917.8.200817.8.2008
lampard0816.8.200816.8.2008
elmander30.1.200716.8.2008
Hosza8.7.200829.7.200832
filipqo26.10.200720.7.2008
lucasco11.5.200820.7.2008
paatrik2221.2.200817.7.200821
Suzanna11.10.200713.7.2008
nikusqa6.7.20086.7.2008
t0nY_1318.1.200829.6.2008
_ferry_27.10.200712.6.2008
Marex10.6.200810.6.2008
johnnie112.6.20075.6.200830
matulo11228.3.200831.5.2008
Lumpy21.3.200825.5.2008
KosicanKE24.2.200824.5.2008
kaaajko11.5.200823.5.2008
mimka24.4.200823.5.200823
BlanuŠ9.5.200822.5.2008
svkstephan6.3.200818.5.2008
yoschkoKE2.3.200817.5.2008
Gomez30.4.200811.5.200846
fcuanjela5.4.20089.5.200832
yooggy6.5.20086.5.2008
aluska4.3.20086.5.2008
Marosqo29.4.20086.5.2008
Jorky13.10.20052.5.200829
Parketa4.9.20072.5.2008
jojovaja3.3.20082.5.2008
Ficik*kosice1.4.200830.4.2008
$*>MY COKE ZONE<*$2.3.200821.4.200820
Ťako4.3.200819.4.2008
zlatka27.3.200817.4.2008
JanoKE30.3.200814.4.2008
Adqo12.4.200813.4.2008
JARMILA21.3.200811.4.2008
JOEY12121211.4.200811.4.2008
bowrHC25.3.200711.4.2008
Palki26.2.200710.4.2008
Worko1021.3.200810.4.2008
willy16.9.200710.4.2008
lubo t.7.4.20089.4.2008
tomašik26.3.20088.4.2008
kajo16814.12.20057.4.2008
Oggy4.4.20085.4.2008
Canis1.4.20084.4.2008
qwx26.4.20072.4.2008
zuzinqa17.1.20071.4.2008
DeinaBurgr7.3.200831.3.2008
KEfan31.3.200831.3.2008
matej31.3.200831.3.200826
LUKAS732112.2.200828.3.200826
Steeve28.2.200826.3.2008
papi822.3.200822.3.2008
PaToq28.10.200722.3.2008
BlondaciQ21.3.200821.3.2008
superstrelec23.10.200721.3.200823
marta05013.9.200719.3.2008
xzofkax7.3.200818.3.2008
igorlibaforever24.2.200813.3.200846
rytmus09911.1.200811.3.2008
Crashino15.10.200710.3.2008
viva99218.2.20079.3.200824
iceman5.3.20087.3.2008
sulo_v_exile13.9.20077.3.2008
4SmogG2.12.20077.3.2008
ayran24.3.20087.3.200830
Pallinko13.1.20063.3.2008
milos25.11.20072.3.2008
bulhy23.9.200528.2.2008
marcusKE7.12.200723.2.200829
kosican174.2.200722.2.2008
Fortis66120.2.200820.2.2008
marcelinho26.10.200719.2.2008
forte16.2.200716.2.2008
Matus22218.2.200710.2.200823
Crash10019.3.20072.2.2008
miske29.1.200829.1.200839
ivo1.11.200629.1.2008
TomiSimi11.1.200825.1.200826
streto_HCKE30.11.200721.1.2008
m@rco15.1.200818.1.2008
MARIANKO15.10.20075.1.2008
strike528.10.200722.12.2007
kandrac2029.11.200721.12.2007
robobenke2.3.20078.12.200745
YuryKE20.11.200725.11.2007
barboranka1.11.200723.11.2007
pefrik9.3.200616.11.2007
roast13.10.200731.10.2007
Jozefff30.8.200727.10.2007
EHLEK28.8.200725.10.2007
Georgij Konstantinovic Zukov18.2.200724.10.2007
mapother5.10.200714.10.2007
Dodo-KE3.3.200712.10.2007
cavern13.2.20075.10.200755
cisoking11.9.200719.9.2007
Gajdynqo11.9.200711.9.2007
Planeta5328.4.20076.9.2007
rasto2515.6.200729.8.200741
§kiko§13.10.200611.7.2007
novodd20.1.200622.6.2007
Stenley3.2.200713.6.2007
morfik113.4.20071.6.2007
riccardo0827.4.200722.5.2007
thomas62220.2.200721.5.2007
tyna4.3.200711.5.2007
mirris27.2.20078.5.2007
Ton!sKo3.5.20078.5.2007
Forsberg21.4.20074.5.2007
Jonáš18.1.200720.4.2007
Davides105.12.200617.4.2007
HC Ke fan29.11.20059.4.2007
0stastny1313.2.20077.4.2007
Gangi22.2.200724.3.2007
Theodore22.3.200724.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín620:617
2.B. Bystrica724:1715
3.Poprad721:1513
4.Nitra621:2111
5.Košice616:1310
6.L. Mikuláš614:138
7.Žilina724:257
8.N. Zámky716:197
9.Zvolen614:227
10.SR 20414:206
11.Detva610:231
TímZVVPPPPSkóreB
1.Dubnica5410019:814
2.Michalovce5310118:1011
3.Skalica4300120:99
4.Prešov5300217:119
5.Topoľčany4210114:118
6.Spišská5202124:188
7.N. Zámky B4200211:186
8.Bratislava410039:183
9.Trnava400048:220
10.P. Bystrica4000411:210
-Orange 204012112:164
Aktualizované: 25.9.2017 04:49
tímzvvppppskóreb
1.Nitra6510033:1317
2.Martin6500117:615
3.Dukla6411025:1515
4.Košice6400215:1712
5.B. Bystrica6211218:169
6.L. Mikuláš6211224:269
7.Skalica6201314:137
8.Žilina5201215:177
9.Zvolen6200422:266
10.Poprad5110312:205
11.Slovan6100514:253
12.Spišská600065:200
Aktualizované: 25.9.2017 04:49
tímzvvppppskóreb
1.Dukla8600231:1418
2.Košice8510234:1617
3.Skalica8501231:1816
4.Zvolen8420224:2316
5.Slovan8500230:1515
6.Poprad8411223:1915
7.L. Mikuláš8411218:1915
8.Spišská8410232:2314
9.Nitra8401337:2513
10.B. Bystrica8310425:2611
11.Púchov8301418:2310
12.Michalovce8212319:2710
13.Trnava8210521:278
14.Žilina8201515:307
15.Martin8101613:324
16.Prešov8000810:440
Aktualizované: 25.9.2017 04:49
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad151230070-2142
2Dinamo Moskva15820539-3128
3Jokerit Helsinky11720136-1826
4CSKA Moskva13640337-2326
5Lokomotiv Jaroslavl14710334-3326
6Torpedo Nižnij Novgorod14620430-2424
7HK Soči13710539-3523
8HC Viťaz15510740-4419
9Severstal Čerepovec14510627-3619
10Spartak Moskva14430742-4018
11HC Dinamo Minsk15500825-3317
12HC Slovan Bratislava14300825-4912
13Dinamo Riga151101321-505
Aktualizované: 26.9.2017 00:15
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň13900244-3029
2Neftěchimik Nižněkamsk13810330-2727
3Salavat Julajev Ufa13800545-3324
4Avtomobilist Jekatěrinburg13800536-2424
5HK Sibir Novosibirsk14710531-2624
6Red Star Kunlun15710635-3724
7Avangard Omsk13540435-2223
8Barys Astana13700540-3422
9Metallurg Magnitogorsk14610543-4322
10Traktor Čeljabinsk14320828-3914
11Admiral Vladivostok14210727-4312
12Amur Chabarovsk14210727-4612
13Jugra Chanty-Mansijsk13120821-509
14Lada Toljatti142001122-387
Aktualizované: 26.9.2017 00:15
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad151230070-2142
2Ak Bars Kazaň13900244-3029
3Dinamo Moskva15820539-3128
4Neftěchimik Nižněkamsk13810330-2727
5Jokerit Helsinky11720136-1826
6CSKA Moskva13640337-2326
7Lokomotiv Jaroslavl14710334-3326
8Salavat Julajev Ufa13800545-3324
9Avtomobilist Jekatěrinburg13800536-2424
10Torpedo Nižnij Novgorod14620430-2424
11HK Sibir Novosibirsk14710531-2624
12Red Star Kunlun15710635-3724
13Avangard Omsk13540435-2223
14HK Soči13710539-3523
15Barys Astana13700540-3422
16Metallurg Magnitogorsk14610543-4322
17HC Viťaz15510740-4419
18Severstal Čerepovec14510627-3619
19Spartak Moskva14430742-4018
20HC Dinamo Minsk15500825-3317
21Traktor Čeljabinsk14320828-3914
22Admiral Vladivostok14210727-4312
23Amur Chabarovsk14210727-4612
24HC Slovan Bratislava14300825-4912
25Jugra Chanty-Mansijsk13120821-509
26Lada Toljatti142001122-387
27Dinamo Riga151101321-505
Aktualizované: 26.9.2017 00:15
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks82371323244-213109
2Minnesota Wild8242725266-208106
3Anaheim Ducks8240623223-200105
4Edmonton Oilers82371026247-212103
5St. Louis Blues8238829235-21899
6San Jose Sharks8238829221-20199
7Calgary Flames82321333226-22194
8Nashville Predators8235629240-22494
9Winnipeg Jets8233735249-25687
10Los Angeles Kings82251435201-20586
11Dallas Stars8228637223-26279
12Arizona Coyotes82201042197-26070
13Vancouver Canucks82191143182-24369
14Colorado Avalanche8214856166-27848
Aktualizované: 26.9.2017 00:15
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451019263-182118
2Pittsburgh Penguins82401021282-234111
3Columbus Blue Jackets82391124249-195108
4Montreal Canadiens82331426226-200103
5New York Rangers8240828256-220102
6Ottawa Senators82341028212-21498
7Toronto Maple Leafs8233727251-24295
8Boston Bruins8238631234-21295
9New York Islanders8233829241-24294
10Tampa Bay Lightning82321030234-22794
11Philadelphia Flyers82251433219-23688
12Carolina Hurricanes8228831215-23687
13Florida Panthers82231236210-23781
14Detroit Red Wings82171636207-24479
15Buffalo Sabres8225837201-23778
16New Jersey Devils82181040183-24470
Aktualizované: 26.9.2017 00:15
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 26.9.2017 00:15

Bleskovky

Výsledky 7. kola švajčiarskej ligy

Švajčiarsko - liga - 7. kolo: Ambri-Piotta - Zürich 4:5 pp, Biel - Bern 2:5, EHC Kloten - Langnau Tigers 4:0, Lausanne - Lugano 4:1, Servette Ženeva - Fribourg 2:4, Zug - Davos 5:1.
23.9.2017 22:15 - Michal Bruner / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu triumfovali v piatkovom domácom zápase najvyššej švajčiarskej súťaže nad Lausanne 4:1. výsledky: Bern - Lausanne 4:1, Fribourg - Kloten 2:1, Langnau - Servette Ženeva 3:2 pp, Zürich - Biel 2:4.
22.9.2017 22:14 - Michal Bruner / TASR

Augsburg - Norimberg 4:0 v nemeckej lige

Hokejisti Augsburgu triumfovali v piatkovom domácom zápase najvyššej nemeckej súťaže nad Norimbergom jasne 4:0. výsledky: Augsburg - Norimberg 4:0, Eisbären Berlín - Kolín nad Rýnom 3:2, Iserlohn - Mníchov 3:6, Schwenningen - Ingolstadt 0:1 pp, Straubing - Mannheim 3:2, Wolfsburg - Düsseldorf 3:2 pp
22.9.2017 21:57 - / TASR

Lukko Rauma - KalPa Kuopio 4:0 vo fínskej Liige, Godla nechytal

Hokejisti KalPa Kuopio prehrali v piatkovom súboji fínskej Liigy na ľade Lukka Rauma hladko 0:4. Slovenský brankár v službách hostí Denis Godla presedel celý zápas na striedačke. výsledky: IFK Helsinki - Jukurit Mikkeli 2:3, Lukko Rauma - KalPa Kuopio 4:0, Pelicans Lahti - SaiPa Lappeenranta 7:2, Sport Vaasa - Ässät Pori 4:2, TPS Turku - Kärpät Oulu 4:2
22.9.2017 19:56 - / TASR

Krefeld - Bremenhaven 2:4 vo štvrtkovom zápase nemeckej ligy

Výsledok štvrtkového zápasu nemeckej hokejovej DEL: Krefeld - Bremenhaven 2:4
21.9.2017 21:56 - / TASR

Örebro - Lulea 2:0 vo švédskej lige

Hokejisti Örebra v zostave so slovenským útočníkom Liborom Hudáčkom zvíťazili vo štvrtkovom zápase švédskej Elitserien na vlastnom ľade nad Lulea HF 2:0. SHL: Brynäs - HV 71 2:4, Djurgarden - Malmö 4:3 pp, Frölunda - Karlskrona 3:0, Linköping - Växjö 4:5 pp, Mora - Rögle 5:1, Örebro - Lulea 2:0, Skelleftea - Färjestad 2:5
21.9.2017 21:45 - / TASR

Tappara Tampere - JYP Jyväskylä 3:4

Výsledok štvrtkového zápasu fínskej hokejovej ligy: Tappara Tampere - JYP Jyväskylä 3:4
21.9.2017 20:24 - / TASR

Třinec zdolal Liberec 5:2, Marcinko a Bakoš skórovali

Slovenský hokejový útočník Tomáš Marcinko pomohol gólom k triumfu HC Oceláři Třinec vo štvrtkovom zápase 6. kola českej extraligy nad Libercom 5:2. V drese hostí skóroval jeho krajan Martin Bakoš. sumár: HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) Góly: 6. MARCINKO, 26. Adamský, 45. Polanský, 57. Svačina, 60. Růžička – 3. Dlouhý, 39. BAKOŠ
21.9.2017 20:21 - / TASR

Ilves Tampere - IFK Helsinki 2:1 pp a sn vo fínskej lige

Hokejisti Ilves Tampere zvíťazili v stredajšom zápase fínskej ligy na domácom ľade nad IFK Helsinki 2:1 po predĺžení a nájazdoch. výsledok: Ilves Tampere - IFK Helsinki 2:1 pp a sn
20.9.2017 20:28 - / TASR

Steen pre zranenie vynechá zvyšok prípravného kempu

Útočník zámorského hokejového klubu NHL St. Louis Blues Alexander Steen utrpel v prvom prípravnom zápase zranenie ľavej ruky a vynechá zvyšok tréningového kempu. Tridsaťtriročný Švéd sa zranil v utorňajšom zápase proti Dallasu Stars a po troch týždňoch pauzy pôjde na lekársku kontrolu.
20.9.2017 18:43 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

26. 09. 2017
SR 20 - L. Mikuláš o 17:00
28. 09. 2017
Nitra - SR 20 o 18:00
29. 09. 2017
L. Mikuláš - Poprad o 17:00
Košice - Nitra o 17:30
Zvolen - Žilina o 18:00

Odohrané zápasy

24. 09. 2017
TrenčínKošice
3:1REPORT
PopradDetva
4:1REPORT
B. BystricaZvolen
4:2REPORT
ŽilinaN. Zámky
3:1REPORT
NitraL. Mikuláš
3:2REPORT

Najviac bodov

Cason HohmannBBY10 bodov
2.Luciani A.NIT9
3.Radivojevič B.TRE9
4.Ölvecký P.TRE9
5.Salija A.NZA8

Najlepší strelec

Anthony LucianiNIT6 gólov
2.Kafka P.KOS5
3.Radivojevič B.TRE5
4.Brittain J.BBY5
5.Nagy L.KOS4

Najlepší brankár

Michal ValentTRE96.49 perc
2.Lundström J.KOS94.35 %
3.Kováč V.NZA93.67 %
4.Košarišťan A.LMI93.5 %
5.Nagy A.DEV92.68 %
Články SIHPA na HokejPortáli »