Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS MsHK Žilina (218)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Dan_o9220.2.201422.7.2017
Hossa12.10.201616.7.2017
wedro10.4.201615.7.2017
RomanZa19.3.201512.7.201732
freesty10.2.201010.7.2017
Pretorian8111.9.20147.7.2017
CSM-10124.1.20142.7.201733
FP-jurajll17.11.200829.6.2017
KojtalMiroslav27.11.20167.6.201765
qwertz27.4.20076.6.2017
miso138927.5.201031.5.2017
dzuro9999914.1.200928.5.201763
FP-rastislavo12.8.200926.5.2017
belo20.12.200923.5.201735
paloMSHK5.3.200919.5.201724
Wes1711.10.200718.5.201724
koniferrum26.4.201115.5.201730
bavorak5523.3.20129.5.2017
chuanpablo10.8.20089.5.201730
cris1428.4.20117.5.201726
homer J15.12.20066.5.2017
tomino107.12.20106.5.201722
pxxxo24.1.20153.5.2017
flyer8817.5.201027.4.2017
globe19.10.201317.4.2017
Jiricek14.4.201714.4.2017
divak17.1.20129.4.2017
zuza30.8.20058.4.2017
Dzubinho15.11.20116.4.201727
janoc16.1.20133.4.2017
MSHKtomas5.2.201631.3.2017
Wolf_1813.8.200929.3.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201725
Marcel2526.3.201727.3.2017
Tirpitz22.3.201723.3.201736
Brandys18.10.200622.3.201732
BaSkeR7.9.200721.3.2017
zilincan190818.2.201520.3.2017
juza4.2.201720.3.2017
konifer948818.11.201418.3.2017
gindrax21.10.20089.3.2017
misik23.10.20115.3.2017
Handlo3.2.201726.2.2017
Hunovci22.1.201226.2.2017
kixo9114.4.201326.2.2017
Olejar6.2.201722.2.2017
All4Za17.2.201721.2.2017
sony1314.11.201418.2.2017
rasti_assez1.1.201217.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
kulerko6.1.201510.2.2017
Martin 27817.12.20075.2.201746
fabregas0017.12.201129.1.201726
yombayz15.10.200717.1.2017
Hullyjan121116.1.201716.1.2017
kobajass1.1.20137.1.2017
davidgrass10.5.20123.1.201729
mako17.2.20122.1.201720
Mareko145.7.201128.11.2016
mil4n898.4.200826.11.201627
robci953.2.20096.11.201622
Tomáš_ZA13.9.201511.9.201629
FanatiC1.12.20129.9.2016
979allan9796.8.20168.8.2016
GoldenCobra18.1.201529.5.2016
sapara2729.3.201630.4.201633
Prísediaci23.3.201327.4.2016
TVOjTatKO11.11.20129.4.2016
kefka1112.3.201612.3.2016
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201619
SticKer10.1.201616.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201635
Dejv27.4.201318.10.2015
chocholusik29.10.200711.10.201527
jose8821.7.20128.10.201540
jose88jose18.11.20118.10.201540
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
8tristan822.1.201125.9.201532
luZA6.1.201213.9.2015
Severan15.9.20133.6.2015
julo nkc29.9.20082.5.201542
Fansza4.1.201516.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201540
Zuzka21.3.200727.1.2015
Fanatic 18.1.201523.1.201521
Petrucci20.1.201521.1.201534
Andrej20.1.200521.11.201428
FP-johnysik3.5.200930.9.2014
vlk199922.9.201121.8.2014
Majo Krivy27.2.20147.8.2014
domfili21.1.201220.7.201444
shisho29.4.200830.6.201426
SNAKE ZA18.1.20083.6.201428
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201428
lubosko85223.4.200926.4.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
Adauto17.9.20135.3.2014
garett4.2.201412.2.2014
hossa0830.9.200817.1.2014
Hitchcock11.10.201310.1.2014
Hazard131213.12.20135.1.2014
hipso18.12.201210.12.201323
zdeno52512.7.20122.11.2013
bombicak20.10.201320.10.201339
2tovkA15.9.20136.10.2013
misiak12310.3.20136.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
abanis16.9.201317.9.2013
aikido117.10.201016.9.201342
imperium lupum30.9.201215.9.201348
rudo.b25.4.200928.7.2013
smejkaivka29.6.201330.6.2013
majcob24.5.201327.5.201341
ranger24.8.20078.5.2013
jigsaw8721.4.20084.5.201330
IL 1791125.7.20082.5.201349
rado1531.3.201224.3.2013
majo719.2.201319.3.2013
north5.11.20128.3.201325
netman3.1.201213.2.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Hamilkar30.4.20124.1.2013
michalse3.11.201224.12.2012
mshk3.12.20129.12.2012
robert201218.9.201221.9.2012
jennys12.9.201217.9.2012
buffalko11.11.20119.9.201241
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
JozefB9.6.20129.6.2012
marek281026.10.200819.5.201218
straso4.5.20126.5.2012
M-M-M11.2.20102.4.2012
forky1.4.20121.4.201220
slucik.p30.8.200928.3.2012
zuzisko28.12.200816.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201229
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
FP-FEDDO6.9.20085.3.201245
mavericks14.2.201221.2.2012
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
Fanda22.3.20088.2.2012
mariano98727.1.201229.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
pongi312.12.200522.1.201274
jakubc7.1.201213.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201225
ZuzanaB7.1.20129.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
marianfilip31.12.20112.1.2012
ivanna998.5.201131.12.2011
zilina364.5.200931.12.2011
zilincan8221.12.201123.12.2011
Gargi4.12.20119.12.2011
JOZEFH514.10.20089.12.2011
chessterr30.11.20114.12.2011
11HULK111.5.20093.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201149
mikey3.8.201126.11.201129
Apacer0119.11.201120.11.2011
MachyZa12.9.20096.11.201123
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
1palob129.8.200820.9.2011
FP-Jigsaw8721.4.20085.9.201130
vrsko3.8.20112.9.2011
Ninul13.10.200712.6.201124
SilvesterL1.5.201113.5.201126
bucoopunx23.10.201025.3.201125
MsHKZA16.1.201112.3.2011
zilincan7730.12.201014.2.2011
Mato ZA7.11.20058.1.201129
m1so3894.5.201026.11.201034
borissutiak18.11.201018.11.201021
Brmbolec4.11.20108.11.2010
snakeZA4.12.200718.10.201028
sweetsz12.9.201026.9.2010
bobos23.4.200923.5.201029
džon leclair21.5.20095.5.201037
Barbi26.1.200821.4.2010
P!SO15.9.200611.4.201025
SoftWare8.9.200913.12.2009
Rasmusen16.9.200828.10.200950
Matej.H13.10.200716.9.200924
*G*14.9.200715.9.2009
@d!d@s12.4.200813.8.2009
Rocker10.4.200929.5.2009
tomas130.1.20087.5.2009
Stoky29.7.20086.5.2009
steven_stifler_za12.1.20084.5.200932
PENSFAN30.12.200817.3.2009
ROMCO2219.3.20099.3.2009
dikobraz25.1.200927.1.2009
Jerry1616.9.200821.11.2008
duri-4121.10.200713.9.200827
cezarKM12.9.200812.9.2008
radovinco26.10.200510.9.2008
Qwincy23.9.20071.9.200826
yoseikan19.6.200827.8.2008
Lucik:P6.8.20086.8.2008
Kubo8324.9.200625.6.200825
Patto24.4.200618.6.200826
Skonco318.5.200812.6.2008
satyricon10.3.20089.5.2008
rap29.11.20078.5.2008
chudoo7.4.20067.5.2008
MsHK Žilina a.s.30.1.200824.2.2008
QwertyZA19.10.200715.2.2008
Dano1233.1.200821.1.2008
Brano388.1.20088.1.2008
MsHK ŽILINA30.11.200730.12.2007
MAJO146128.1.200713.11.2007
michal.tavac5.9.20079.9.2007
Ellie7.2.200711.5.200729
martin6611.5.200711.5.2007
20ZILINCAN206.3.200713.4.2007

Najčítanejšie články

Bleskovky

Parayko sa vyhol arbitráži, so St. Louis podpísal nový kontrakt

Hokejový obranca Colton Parayko sa dohodol so svojím zamestnávateľom St. Louis Blues na novej päťročnej zmluve. Počas tohto obdobia zarobí 27,5 milióna dolárov. Parayko sa tak na poslednú chvíľu vyhol arbitráži.
20.7.2017 19:13 - TASR

Las Vegas si upísal Leipsica, Reinharta a mladíkov z 1. kola draftu

Nový klub zámorskej NHL Vegas Golden Knights sa cez víkend dohodol na zmluvách s piatimi hokejistami. Útočník Brendan Leipsic a obranca Griffin Reinhart podpísali so "zlatými rytiermi" ako obmedzení voľní hráči dvojročné kontrakty. Leipsic si v priemere zarobí 650.
16.7.2017 08:51 - TASR

Carolina sa dohodla na nováčikovskom kontrakte s Nečasom

Klub zámorskej hokejovej NHL Carolina Hurricanes sa dohodol na podmienkach zmluvy s českým útočníkom Martinom Nečasom, ktorého si vybral z 12. miesta v 1. kole tohtoročného draftu. Osemnásťročný center dostal trojročný nováčikovský kontrakt vo výške 832. 500 dolárov za sezónu.
14.7.2017 21:46 - TASR

Copp pokračuje vo Winnipegu

Hokejový útočník Andrew Copp sa ako obmedzený voľný hráč dohodol s klubom NHL Winnipeg Jets na novom dvojročnom kontrakte v celkovej hodnote dva milióny dolárov. Dvadsaťtriročný Američan by si mal v nasledujúcej sezóne zarobiť 900. 000 USD, v ročníku 2018/2019 jeho plat stúpne na 1,1 milióna dolárov.
13.7.2017 09:51 - TASR

Dallas predĺžil zmluvu s českým útočníkom Faksom

Český hokejový útočník Radek Faksa podpísal novú 3-ročnú zmluvu s klubom zámorskej NHL Dallas Stars vo výške 6,6 miliónov USD. Dvadsaťtriročný center minulý rok hral na majstrovstvách sveta aj Svetovom pohári. Dallas ho draftoval pred piatimi rokmi v 1. kole z celkovo trinástej pozície.
10.7.2017 22:15 - TASR

Csíkszereda angažovala Brňáka, S. Hudeca a O. Rusnáka

Rumunský klub SC Csíkszereda pôsobiaci v medzinárodnej súťaži MOL angažoval trojicu slovenských hokejistov. Do tímu českého trénera Lea Gudasa pribudli obrancovia Tomáš Brňák a Stanislav Hudec a aj útočník Ondrej Rusnák.
10.7.2017 20:03 - TASR

Grigorenko sa vrátil z NHL do Ruska, kývol na ponuku CSKA Moskva

Ruský hokejista Michail Grigorenko sa po piatich rokoch v zámorskej NHL rozhodol vrátiť do rodnej krajiny. Dvadsaťtriročný center kývol na ponuku CSKA Moskva, so slávnym klubom KHL uzavrel trojročný kontrakt.
7.7.2017 14:08 - Robert Katuščák / TASR

Washington si udržal Grubauera, podpísal s ním ročný kontrakt

Hokejový klub zámorskej NHL Washington Capitals si udržal vo svojom tíme 25-ročného nemeckého brankára Philippa Grubauera. Nemec bol posledným hráčom v tíme so štatútom obmedzeného voľného hráča, s Washingtonom sa dohodol na ročnom kontrakte v hodnote 1,5 milióna amerických dolárov.
6.7.2017 18:17 - Michal Bruner / TASR

New York Rangers podpísal ročnú zmluvu s centrom Desharnaisom

Hokejový klub zámorskej NHL New York Rangers podpísal ročnú zmluvu na 1 milión USD s centrom Davidom Desharnaisom. Tridsaťročný hokejista pôsobí v profilige osem sezón, za Montreal a Edmonton odohral doteraz 453 zápasov, v nich nastrieľal 81 gólov a zaznamenal 173 asistencií. Podľa informácie agentúry AP má Desharnais na vhadzovaniach úspešnosť 50 percent.
5.7.2017 18:13 - / TASR

Burakovsky a Washington sa dohodli na ďalšej spolupráci

Hokejový útočník Andre Burakovsky a klub NHL Washington Capitals sa dohodli na kontrakte na dva roky za šesť miliónov amerických dolárov. Dvadsaťdvaročný Švéd si v uplynulej sezóne v drese Capitals pripísal dvanásť gólov a 23 asistencií v 64 zápasoch.
5.7.2017 12:35 - / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

ŠTATISTIKY MS 2017

Priamo z MS 2017 v Nemecku a Francúzsku

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

Najviac bodov

Artemi PanarinRUS13 bodov
2.MacKinnon N.CAN12
3.Šipačov V.RUS12
4.Gaudreau J.USA11
5.Kučerov N.RUS11

Najlepší strelec

Stéphane da CostaFRA6 gólov
2.Gaudreau J.USA6
3.Roussel A.FRA6
4.Lee A.USA5
5.Keller C.USA5

Najlepší brankár

Leonardo GenoniSUI94.21 perc
2.Vasilevski A.RUS93.57 %
3.aus den Birken D.GER93.42 %
4.Pickard C.CAN93.18 %
5.Merzlikins E.LAT92.86 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.USA731:1418
2.Rusko735:1017
3.Švédsko729:1316
4.Nemecko720:2311
5.Lotyšsko714:1810
6.Dánsko713:227
7.Slovensko712:284
8.Taliansko76:321
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Kanada732:1019
2.Švajčiarsko722:1415
3.Česko723:1413
4.Fínsko720:2211
5.Francúzsko723:1910
6.Nórsko713:198
7.Bielorusko715:277
8.Slovinsko713:361
Články SIHPA na HokejPortáli »