Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS MsHK Žilina (218)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
wedro10.4.201619.6.2017
Dan_o9220.2.201418.6.2017
FP-jurajll17.11.200811.6.2017
KojtalMiroslav27.11.20167.6.201765
Hossa12.10.20166.6.2017
qwertz27.4.20076.6.2017
miso138927.5.201031.5.2017
dzuro9999914.1.200928.5.201763
FP-rastislavo12.8.200926.5.2017
Pretorian8111.9.201425.5.2017
belo20.12.200923.5.201735
paloMSHK5.3.200919.5.201724
Wes1711.10.200718.5.201724
koniferrum26.4.201115.5.201730
bavorak5523.3.20129.5.2017
chuanpablo10.8.20089.5.201730
RomanZa19.3.20157.5.201732
cris1428.4.20117.5.201725
homer J15.12.20066.5.2017
tomino107.12.20106.5.201722
pxxxo24.1.20153.5.2017
CSM-10124.1.201430.4.201733
flyer8817.5.201027.4.2017
globe19.10.201317.4.2017
Jiricek14.4.201714.4.2017
divak17.1.20129.4.2017
zuza30.8.20058.4.2017
Dzubinho15.11.20116.4.201727
janoc16.1.20133.4.2017
MSHKtomas5.2.201631.3.2017
Wolf_1813.8.200929.3.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201725
Marcel2526.3.201727.3.2017
Tirpitz22.3.201723.3.201736
Brandys18.10.200622.3.201732
BaSkeR7.9.200721.3.2017
zilincan190818.2.201520.3.2017
juza4.2.201720.3.2017
konifer948818.11.201418.3.2017
gindrax21.10.20089.3.2017
misik23.10.20115.3.2017
Handlo3.2.201726.2.2017
Hunovci22.1.201226.2.2017
kixo9114.4.201326.2.2017
Olejar6.2.201722.2.2017
All4Za17.2.201721.2.2017
sony1314.11.201418.2.2017
rasti_assez1.1.201217.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
kulerko6.1.201510.2.2017
Martin 27817.12.20075.2.201746
fabregas0017.12.201129.1.201726
yombayz15.10.200717.1.2017
Hullyjan121116.1.201716.1.2017
kobajass1.1.20137.1.2017
davidgrass10.5.20123.1.201729
mako17.2.20122.1.201720
Mareko145.7.201128.11.2016
mil4n898.4.200826.11.201627
robci953.2.20096.11.201621
Tomáš_ZA13.9.201511.9.201628
FanatiC1.12.20129.9.2016
979allan9796.8.20168.8.2016
GoldenCobra18.1.201529.5.2016
sapara2729.3.201630.4.201633
Prísediaci23.3.201327.4.2016
TVOjTatKO11.11.20129.4.2016
kefka1112.3.201612.3.2016
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201619
SticKer10.1.201616.1.2016
freesty10.2.201013.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201635
Dejv27.4.201318.10.2015
chocholusik29.10.200711.10.201527
jose8821.7.20128.10.201540
jose88jose18.11.20118.10.201540
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
8tristan822.1.201125.9.201532
luZA6.1.201213.9.2015
Severan15.9.20133.6.2015
julo nkc29.9.20082.5.201542
Fansza4.1.201516.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201540
Zuzka21.3.200727.1.2015
Fanatic 18.1.201523.1.201521
Petrucci20.1.201521.1.201534
Andrej20.1.200521.11.201428
FP-johnysik3.5.200930.9.2014
vlk199922.9.201121.8.2014
Majo Krivy27.2.20147.8.2014
domfili21.1.201220.7.201444
shisho29.4.200830.6.201426
SNAKE ZA18.1.20083.6.201428
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201428
lubosko85223.4.200926.4.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
Adauto17.9.20135.3.2014
garett4.2.201412.2.2014
hossa0830.9.200817.1.2014
Hitchcock11.10.201310.1.2014
Hazard131213.12.20135.1.2014
hipso18.12.201210.12.201323
zdeno52512.7.20122.11.2013
bombicak20.10.201320.10.201339
2tovkA15.9.20136.10.2013
misiak12310.3.20136.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
abanis16.9.201317.9.2013
aikido117.10.201016.9.201341
imperium lupum30.9.201215.9.201347
rudo.b25.4.200928.7.2013
smejkaivka29.6.201330.6.2013
majcob24.5.201327.5.201341
ranger24.8.20078.5.2013
jigsaw8721.4.20084.5.201330
IL 1791125.7.20082.5.201349
rado1531.3.201224.3.2013
majo719.2.201319.3.2013
north5.11.20128.3.201325
netman3.1.201213.2.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Hamilkar30.4.20124.1.2013
michalse3.11.201224.12.2012
mshk3.12.20129.12.2012
robert201218.9.201221.9.2012
jennys12.9.201217.9.2012
buffalko11.11.20119.9.201241
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
JozefB9.6.20129.6.2012
marek281026.10.200819.5.201218
straso4.5.20126.5.2012
M-M-M11.2.20102.4.2012
forky1.4.20121.4.201220
slucik.p30.8.200928.3.2012
zuzisko28.12.200816.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201229
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
FP-FEDDO6.9.20085.3.201245
mavericks14.2.201221.2.2012
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
Fanda22.3.20088.2.2012
mariano98727.1.201229.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
pongi312.12.200522.1.201274
jakubc7.1.201213.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201225
ZuzanaB7.1.20129.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
marianfilip31.12.20112.1.2012
ivanna998.5.201131.12.2011
zilina364.5.200931.12.2011
zilincan8221.12.201123.12.2011
Gargi4.12.20119.12.2011
JOZEFH514.10.20089.12.2011
chessterr30.11.20114.12.2011
11HULK111.5.20093.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201149
mikey3.8.201126.11.201129
Apacer0119.11.201120.11.2011
MachyZa12.9.20096.11.201122
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
1palob129.8.200820.9.2011
FP-Jigsaw8721.4.20085.9.201130
vrsko3.8.20112.9.2011
Ninul13.10.200712.6.201124
SilvesterL1.5.201113.5.201126
bucoopunx23.10.201025.3.201124
MsHKZA16.1.201112.3.2011
zilincan7730.12.201014.2.2011
Mato ZA7.11.20058.1.201129
m1so3894.5.201026.11.201034
borissutiak18.11.201018.11.201021
Brmbolec4.11.20108.11.2010
snakeZA4.12.200718.10.201028
sweetsz12.9.201026.9.2010
bobos23.4.200923.5.201029
džon leclair21.5.20095.5.201037
Barbi26.1.200821.4.2010
P!SO15.9.200611.4.201025
SoftWare8.9.200913.12.2009
Rasmusen16.9.200828.10.200950
Matej.H13.10.200716.9.200924
*G*14.9.200715.9.2009
@d!d@s12.4.200813.8.2009
Rocker10.4.200929.5.2009
tomas130.1.20087.5.2009
Stoky29.7.20086.5.2009
steven_stifler_za12.1.20084.5.200932
PENSFAN30.12.200817.3.2009
ROMCO2219.3.20099.3.2009
dikobraz25.1.200927.1.2009
Jerry1616.9.200821.11.2008
duri-4121.10.200713.9.200827
cezarKM12.9.200812.9.2008
radovinco26.10.200510.9.2008
Qwincy23.9.20071.9.200825
yoseikan19.6.200827.8.2008
Lucik:P6.8.20086.8.2008
Kubo8324.9.200625.6.200825
Patto24.4.200618.6.200826
Skonco318.5.200812.6.2008
satyricon10.3.20089.5.2008
rap29.11.20078.5.2008
chudoo7.4.20067.5.2008
MsHK Žilina a.s.30.1.200824.2.2008
QwertyZA19.10.200715.2.2008
Dano1233.1.200821.1.2008
Brano388.1.20088.1.2008
MsHK ŽILINA30.11.200730.12.2007
MAJO146128.1.200713.11.2007
michal.tavac5.9.20079.9.2007
Ellie7.2.200711.5.200729
martin6611.5.200711.5.2007
20ZILINCAN206.3.200713.4.2007

Najčítanejšie články

Bleskovky

Vo veku 58 rokov zomrel bývalý ruský brankár Myľnikov

Vo veku 58 rokov zomrel v utorok bývalý vynikajúci ruský hokejový brankár Sergej Myľnikov. Informáciu priniesla ruská hokejová federácia, podrobnosti o príčine smrti nezverejnila. Myľnikov získal v roku 1988 v drese vtedajšieho Sovietskeho zväzu zlatú medailu na zimných olympijských hrách v Calgary, rok predtým sa zúčastnil aj na Kanadskom pohári, kde vo finále prehrala "zborná" s Kanadou 1:2. Na konte má aj desať zápasov v NHL v drese Quebecu Nordiques.
20.6.2017 21:41 - TASR

Colorado vykúpilo Beauchemina zo zmluvy

Vedenie klubu NHL Colorado Avalanche ukončilo spoluprácu s obrancom Francoisom Beaucheminom, ktorého vo štvrtok vykúpilo zo zmluvy. Tridsaťsedemročný kanadský hokejista mal ešte jednu sezónu platný kontrakt, ktorý mu ročne vynášal v priemere 4,5 milióna dolárov. Čiastka sa bude "lavínam" naďalej započítavať pod platový strop, keďže vyplatili zo zmluvy hráča staršieho ako 35 rokov, uviedol portál capfriendy.com.
16.6.2017 10:27 - Michal Bruner / TASR

Obranca Gudbranson zostáva vo Vancouveri

Hokejový obranca Erik Gudbranson bude aj v nasledujúcom ročníku NHL obliekať dres Vancouveru. Dvadsaťpäťročný Kanaďan, ktorý mal štatút obmedzeného voľného hráča, podpísal s predstaviteľmi Canucks novú ročnú zmluvu na 3,5 milióna dolárov.
16.6.2017 07:57 - Michal Bruner / TASR

Carolina predĺžila o dva roky kontrakt s Teräväinenom

Fínsky hokejista Teuvo Teräväinen sa dohodol s klubom NHL Carolina Hurricanes na predĺžení spolupráce. Dvadsaťdvaročný útočník, ktorý mal štatút obmedzeného voľného hráča, uzavrel s "hurikánmi" nový dvojročný kontrakt v celkovej hodnote 5,72 milióna dolárov.
16.6.2017 07:51 - Michal Bruner / TASR

Obranca Gostisbehere podpísal vo Philadelphii zmluvu na šesť rokov

Klub NHL Philadelphia Flyers si na najbližších šesť rokov poistil služby amerického hokejového obrancu Shaynea Gostisbeherea. Ten podpísal kontrakt v hodnote 27 miliónov USD a nestane sa tak 1. júla chráneným voľným hráčom. Dvadsaťštyriročný Gostisbehere si priemerne prilepší o 4,5 milióna USD za sezónu.
10.6.2017 13:19 - Michal Bruner / TASR

Český obranca Rutta podpísal zmluvu s Chicagom

Český hokejový obranca Jan Rutta sa dohodol na zmluve s tímom NHL Chicago Blackhawks. Účastník MS 2017 podpísal kontrakt na sezónu 2017/2018. Dvadsaťšesťročný Rutta si v uplynulej sezóne českej extraligy v drese Chomutova pripísal 32 kanadských bodov.
7.6.2017 18:29 - / TASR

Červená hviezda Kchun-lun bude hrať aj v kanadskej ženskej lige CWHL

Kanadská ženská hokejová liga CWHL sa rozšíri o účastníka z Číny. V súťaži sa od novej sezóny predstaví klub Červená hviezda Kchun-lun, ktorého mužský tím pôsobí v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL).
6.6.2017 09:48 - Michal Bruner / TASR

Sudca zamietol žalobu rodičov Boogaarda proti vedeniu profiligy

Federálny sudca z Chicaga zamietol žalobu rodičov bývalého kanadského hokejistu Dereka Boogaarda proti vedeniu NHL. Rodina útočníka vinila funkcionárov zámorskej profiligy zo spoluzodpovednosti za jeho smrť. Podľa znenia žaloby bola NHL "zodpovedná za poškodenie jeho mozgu a za jeho závislosť na liekoch tlmiacich bolesť". Boogaarda našli mŕtveho v jeho dome v Minnesote 13. mája 2011. Podľa súdnej pitvy bola príčinou smrti 28-ročného útočníka New Yorku Rangers kombinácia liekov s alkoholom.
6.6.2017 07:24 - Michal Bruner / TASR

Švédsky útočník Fast podsúpil operáciu bedra, chýbať bude päť mesiacov

Švédsky hokejový útočník Jesper Fast podstúpil úspešný chirurgický zákrok ľavej bedrovej kosti, liečiť by sa mal približne päť mesiacov. Hráč New Yorku Rangers odohral v aktuálnej sezóne v základnej časti 68 zápasov, zaznamenal šesť gólov a pridal 15 asistencií. V play off strelil tri góly a pridal tri asistencie.
5.6.2017 21:27 - / TASR

Bonino korčuľoval so spoluhráčmi, jeho štart vo štvrtom finále je otázny

Hokejový útočník Pittsburghu Penguins Nick Bonino v nedeľu absolvoval ľahšie korčuľovanie so spoluhráčmi, aby otestoval svoju ľavú nohu. Jej zranenie ho vyradilo z tretieho finálového zápasu play off NHL, v ktorom jeho tím prehral v Nashville hladko 1:5. Zatiaľ nie je jasné, či Bonino bude k dispozícii na štvrté finálové stretnutie v noci na utorok. Obhajca z Pittsburghu vedie na zápasy 2:1.
5.6.2017 08:52 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

ŠTATISTIKY MS 2017

Priamo z MS 2017 v Nemecku a Francúzsku

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

Najviac bodov

Artemi PanarinRUS13 bodov
2.MacKinnon N.CAN12
3.Šipačov V.RUS12
4.Gaudreau J.USA11
5.Kučerov N.RUS11

Najlepší strelec

Stéphane da CostaFRA6 gólov
2.Gaudreau J.USA6
3.Roussel A.FRA6
4.Lee A.USA5
5.Keller C.USA5

Najlepší brankár

Leonardo GenoniSUI94.21 perc
2.Vasilevski A.RUS93.57 %
3.aus den Birken D.GER93.42 %
4.Pickard C.CAN93.18 %
5.Merzlikins E.LAT92.86 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.USA731:1418
2.Rusko735:1017
3.Švédsko729:1316
4.Nemecko720:2311
5.Lotyšsko714:1810
6.Dánsko713:227
7.Slovensko712:284
8.Taliansko76:321
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Kanada732:1019
2.Švajčiarsko722:1415
3.Česko723:1413
4.Fínsko720:2211
5.Francúzsko723:1910
6.Nórsko713:198
7.Bielorusko715:277
8.Slovinsko713:361
Články SIHPA na HokejPortáli »