Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Poprad
1:3
Havířov
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Mladá Boleslav
1:2
Slovan
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Vsetín
5:1
Nitra
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zlín
1:2
Nové Zámky
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Žilina
1:4
Martin
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Jonák, Korba – Bogdaň, Smrek
Diváci: -     Píše: Ovšonka Lukáš Rastislav
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Poprad
1:3
0:0, 1:1, 0:2
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Havířov
Tretia tretina definitívne rozhodla o víťazovi stretnutia. V 43. minúte sa presadil Bednář a gólovú bodku za týmto stretnutím dal v 55. minúte Veselý. Havířov uspel teda aj v odvetnom meraní síl s Popradom.

Ďakujeme za pozornosť.
10Refresh

FANS MsHK Žilina (229)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Hossa12.10.201613.8.2018
JANOBB30.1.20187.8.2018
wedro10.4.20162.8.2018
zuza30.8.20051.8.2018
Pretorian8111.9.201431.7.2018
kimaokakirb30.10.201724.7.201886
fabregas0017.12.201124.7.201827
homer J15.12.200621.7.2018
BaSkeR7.9.20072.7.2018
rasti_assez1.1.20122.7.201897
Handlo3.2.201727.6.2018
paloMSHK5.3.200927.6.201825
divak17.1.201226.6.2018
Wolf_1813.8.200926.6.2018
belo20.12.200918.6.201836
kixo9114.4.201314.6.2018
qwertz27.4.200714.6.2018
janoc16.1.201331.5.2018
robci953.2.200914.5.201823
979allan9796.8.201611.5.2018
miso19254.5.20189.5.2018
yombayz15.10.20077.5.2018
bavorak5523.3.20126.5.2018
Tomáš_ZA13.9.20155.5.201830
Dan_o9220.2.201418.4.2018
kobajass1.1.201331.3.2018
globe19.10.201325.3.2018
Hunovci22.1.201224.3.2018
juza4.2.201720.3.2018
CSM-10124.1.201418.3.201834
MSHKtomas5.2.201616.3.2018
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
dzuro9999914.1.200916.2.201864
RomanZa19.3.201515.2.201833
Olejar6.2.201713.2.2018
mekynko26.1.20186.2.2018
freesty10.2.20105.2.2018
boby08925.1.201521.1.201841
tomino107.12.201019.1.201823
pxxxo24.1.201516.1.2018
maikl778.10.201614.1.2018
Martin 27817.12.20077.1.201847
pavolmshk5.12.20146.1.2018
chuanpablo10.8.200831.12.201731
misik23.10.201128.12.2017
Tirpitz22.3.201728.12.201737
FP-rastislavo12.8.20099.12.2017
koniferrum26.4.20118.12.201731
Severan15.9.201330.11.2017
mako17.2.201221.11.201721
Dzubinho15.11.201120.11.201728
Mmmmmm4.11.20175.11.2017
peku8.1.201627.10.2017
konifer948818.11.201417.10.2017
Mareko145.7.201128.9.2017
2tovkA15.9.201315.9.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
slucik.p30.8.200929.7.2017
aikido117.10.201029.7.201743
Wes1711.10.200725.7.201725
KojtalMiroslav27.11.20167.6.201766
miso138927.5.201031.5.2017
cris1428.4.20117.5.201727
flyer8817.5.201027.4.2017
Jiricek14.4.201714.4.2017
agent8.12.201514.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201726
Marcel2526.3.201727.3.2017
Brandys18.10.200622.3.201733
zilincan190818.2.201520.3.2017
gindrax21.10.20089.3.2017
lampo12.1.20124.3.201729
All4Za17.2.201721.2.2017
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
kulerko6.1.201510.2.2017
Hullyjan121116.1.201716.1.2017
davidgrass10.5.20123.1.201730
mil4n898.4.200826.11.201628
FanatiC1.12.20129.9.2016
GoldenCobra18.1.201529.5.2016
sapara2729.3.201630.4.201634
Prísediaci23.3.201327.4.2016
TVOjTatKO11.11.20129.4.2016
kefka1112.3.201612.3.2016
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201620
SticKer10.1.201616.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201636
Dejv27.4.201318.10.2015
chocholusik29.10.200711.10.201528
jose8821.7.20128.10.201541
jose88jose18.11.20118.10.201541
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
8tristan822.1.201125.9.201533
luZA6.1.201213.9.2015
julo nkc29.9.20082.5.201543
Fansza4.1.201516.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201541
Zuzka21.3.200727.1.2015
Fanatic 18.1.201523.1.201522
Petrucci20.1.201521.1.201536
Andrej20.1.200521.11.201429
vlk199922.9.201121.8.2014
Majo Krivy27.2.20147.8.2014
domfili21.1.201220.7.201445
shisho29.4.200830.6.201427
SNAKE ZA18.1.20083.6.201429
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201429
lubosko85223.4.200926.4.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
Adauto17.9.20135.3.2014
garett4.2.201412.2.2014
hossa0830.9.200817.1.2014
Hitchcock11.10.201310.1.2014
Hazard131213.12.20135.1.2014
hipso18.12.201210.12.201324
zdeno52512.7.20122.11.2013
bombicak20.10.201320.10.201340
misiak12310.3.20136.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201349
rudo.b25.4.200928.7.2013
smejkaivka29.6.201330.6.2013
majcob24.5.201327.5.201342
ranger24.8.20078.5.2013
jigsaw8721.4.20084.5.201331
IL 1791125.7.20082.5.201350
rado1531.3.201224.3.2013
majo719.2.201319.3.2013
north5.11.20128.3.201326
netman3.1.201213.2.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Hamilkar30.4.20124.1.2013
michalse3.11.201224.12.2012
mshk3.12.20129.12.2012
robert201218.9.201221.9.2012
jennys12.9.201217.9.2012
buffalko11.11.20119.9.201242
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
JozefB9.6.20129.6.2012
marek281026.10.200819.5.201220
straso4.5.20126.5.2012
M-M-M11.2.20102.4.2012
forky1.4.20121.4.201221
zuzisko28.12.200816.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201230
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
FP-FEDDO6.9.20085.3.201246
mavericks14.2.201221.2.2012
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
Fanda22.3.20088.2.2012
mariano98727.1.201229.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
pongi312.12.200522.1.201275
jakubc7.1.201213.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201226
ZuzanaB7.1.20129.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
marianfilip31.12.20112.1.2012
ivanna998.5.201131.12.2011
zilina364.5.200931.12.2011
zilincan8221.12.201123.12.2011
Gargi4.12.20119.12.2011
JOZEFH514.10.20089.12.2011
chessterr30.11.20114.12.2011
11HULK111.5.20093.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201150
mikey3.8.201126.11.201130
Apacer0119.11.201120.11.2011
MachyZa12.9.20096.11.201124
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
1palob129.8.200820.9.2011
FP-Jigsaw8721.4.20085.9.201131
vrsko3.8.20112.9.2011
Ninul13.10.200712.6.201125
SilvesterL1.5.201113.5.201127
bucoopunx23.10.201025.3.201126
MsHKZA16.1.201112.3.2011
zilincan7730.12.201014.2.2011
Mato ZA7.11.20058.1.201130
m1so3894.5.201026.11.201035
borissutiak18.11.201018.11.201022
Brmbolec4.11.20108.11.2010
snakeZA4.12.200718.10.201029
sweetsz12.9.201026.9.2010
bobos23.4.200923.5.201030
džon leclair21.5.20095.5.201038
Barbi26.1.200821.4.2010
P!SO15.9.200611.4.201027
SoftWare8.9.200913.12.2009
Rasmusen16.9.200828.10.200951
Matej.H13.10.200716.9.200925
*G*14.9.200715.9.2009
@d!d@s12.4.200813.8.2009
Rocker10.4.200929.5.2009
tomas130.1.20087.5.2009
Stoky29.7.20086.5.2009
steven_stifler_za12.1.20084.5.200933
PENSFAN30.12.200817.3.2009
ROMCO2219.3.20099.3.2009
dikobraz25.1.200927.1.2009
Jerry1616.9.200821.11.2008
duri-4121.10.200713.9.200828
cezarKM12.9.200812.9.2008
radovinco26.10.200510.9.2008
Qwincy23.9.20071.9.200827
yoseikan19.6.200827.8.2008
Lucik:P6.8.20086.8.2008
Kubo8324.9.200625.6.200827
Patto24.4.200618.6.200828
Skonco318.5.200812.6.2008
satyricon10.3.20089.5.2008
rap29.11.20078.5.2008
chudoo7.4.20067.5.2008
MsHK Žilina a.s.30.1.200824.2.2008
QwertyZA19.10.200715.2.2008
Dano1233.1.200821.1.2008
Brano388.1.20088.1.2008
MsHK ŽILINA30.11.200730.12.2007
MAJO146128.1.200713.11.2007
michal.tavac5.9.20079.9.2007
Ellie7.2.200711.5.200730
martin6611.5.200711.5.2007
20ZILINCAN206.3.200713.4.2007

Najčítanejšie články

+ Novinky 2018Vrátane Play-Off tričiek NR a NZ

Bleskovky

Nashville si zaviazal obrancu Ellisa zmluvou na osem rokov

Hokejový obranca Ryan Ellis podpísal s klubom NHL Nashville Predators novú zmluvu na osem rokov. V utorok o tom informovala oficiálna stránka profiligy. Zmluva má priemernú ročnú hodnotu 6,25 milióna amerických dolárov a začne platiť od sezóny 2019/2020.
včera o 20:56 - TASR

Kevin Rooney podpísal dvojročnú zmluvu s New Jersey

Vedenie zámorského hokejového klubu NHL New Jersey Devils uzavrelo dvojročný kontrakt s útočníkom Kevinom Rooneym. V pondelok to podľa agentúry AP uviedol generálny manažér "diablov" Ray Shero. Rooney podpísal dvojcestný kontrakt, na úrovni NHL zarobí 700.
13.8.2018 20:40 - Michal Bruner / TASR

So zosnulým Mikitom sa môžu fanúśikovia rozlúćiť v nedeľu v United Center

Telesné pozostatky zosnulého hokejistu Stana Mikitu verejne vystavia v átriu haly United Center, ktorá je domovom tímu NHL Chicago Blackhawks. Klub informoval, že fanúšikovia sa tam s ním môžu prísť rozlúčiť v nedeľu 12. augusta od 11.00 do 16.00 h miestneho času. Bývalý slávny hokejista zomrel v utorok vo veku 78 rokov.
9.8.2018 09:57 - Adrián Danaj / TASR

Arniel a Cashman asistentmi trénera Reirdena vo Washingtone

Scott Arniel a Reid Cashman doplnili realizačný tím v klube zámorskej hokejovej NHL Washington Capitals. Obaja sa stali asistentmi nového trénera úradujúceho šampióna Todda Reirdena, informoval portál tsn. ca.
7.8.2018 08:50 - Adrián Danaj / TASR

Smith si po arbitráži v Dallase platovo polepší

Kanadský hokejista Gemel Smith podpísal po arbitráži s klubom NHL Dallas Stars ročnú zmluvu na 720. 000 dolárov. Predstavy oboch strán o novom kontrakte sa rozchádzali, v dôsledku čoho musela rozhodnúť až arbitráž.
4.8.2018 12:32 - Michal Bruner / TASR

Calgary vykúpilo Brouwera zo zmluvy

Kanadský klub NHL Calgary Flames vykúpil v piatok zo zmluvy hokejistu Troya Brouwera. Tridsaťdvaročný útočník sa tak stal neobmedzeným voľným hráčom. Brouwer podpísal s Calgary zmluvu na 18 miliónov dolárov v júli 2016.
4.8.2018 09:58 - Michal Bruner / TASR

Ceci si z arbitráže odniesol ročný kontrakt na 4,3 milióna dolárov

Kanadský hokejista Cody Ceci si z piatkovej arbitráže odniesol ročný kontrakt s Ottawou Senators na 4,3 milióna dolárov. Dvadsaťštyriročný obranca sa stal v zámorskej NHL obmedzeným voľným hráčom po tom, ako vypršala jeho dvojročná zmluva na 5,6 milióna dolárov.
4.8.2018 09:17 - Michal Bruner / TASR

Stone sa vyhol arbitráži, s Ottawou podpísal ročnú zmluvu

Kanadský hokejista Mark Stone podpísal s klubom zámorskej NHL Ottawa Senators nový ročný kontrakt v hodnote 7,35 milióna dolárov. Dvadsaťšesťročný pravý krídelník sa tak vyhol arbitráži, ktorá sa mala uskutočniť v piatok.
4.8.2018 08:44 - Michal Bruner / TASR

Mladý útočník Melcher bude pôsobiť v tíme Everett Silvertips

Slovenský hokejový útočník Peter Melcher bude v nasledujúcej sezóne pôsobiť v zámorskej juniorskej Western Hockey League (WHL). Na spolupráci sa dohodol s tímom Everett Silvertips. "Sme radi, že môžeme Petra privítať v našej hokejovej rodine.
3.8.2018 12:42 - Adrián Danaj / TASR

Skinner po ôsmich rokoch opustil Carolinu, vymenili ho do Buffala

Hokejový klub zámorskej NHL Buffalo Sabres získal z Caroliny Hurricanes útočníka Jeffa Skinnera. Opačným smerom putovali práva na útočníka Cliffa Pua a tri draftové výbery v nasledujúcich dvoch rokoch. "Bol správny čas na to, aby sme Jeffovi dali možnosť na nový štart v Buffale.
3.8.2018 08:48 - Adrian Danaj / TASR

Archív krátkych správ »
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
zimná hokejová škola
Evysledky.com - live športové vysledky