Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
  Momentálne bez zápasov
NHL
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

FANS MsHK Žilina (228)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
kimaokakirb30.10.201724.6.201886
wedro10.4.201622.6.2018
belo20.12.200918.6.201836
divak17.1.201214.6.2018
kixo9114.4.201314.6.2018
qwertz27.4.200714.6.2018
Handlo3.2.20178.6.2018
rasti_assez1.1.20126.6.201897
JANOBB30.1.20183.6.2018
janoc16.1.201331.5.2018
paloMSHK5.3.200918.5.201825
robci953.2.200914.5.201822
979allan9796.8.201611.5.2018
miso19254.5.20189.5.2018
yombayz15.10.20077.5.2018
bavorak5523.3.20126.5.2018
Tomáš_ZA13.9.20155.5.201829
Pretorian8111.9.201429.4.2018
Dan_o9220.2.201418.4.2018
kobajass1.1.201331.3.2018
globe19.10.201325.3.2018
Hunovci22.1.201224.3.2018
juza4.2.201720.3.2018
CSM-10124.1.201418.3.201834
MSHKtomas5.2.201616.3.2018
fabregas0017.12.20116.3.201827
FP-jurajll17.11.200818.2.2018
dzuro9999914.1.200916.2.201864
RomanZa19.3.201515.2.201833
zuza30.8.200514.2.2018
Olejar6.2.201713.2.2018
mekynko26.1.20186.2.2018
freesty10.2.20105.2.2018
Wolf_1813.8.200923.1.2018
boby08925.1.201521.1.201841
tomino107.12.201019.1.201823
pxxxo24.1.201516.1.2018
maikl778.10.201614.1.2018
Martin 27817.12.20077.1.201847
pavolmshk5.12.20146.1.2018
homer J15.12.200631.12.2017
chuanpablo10.8.200831.12.201731
misik23.10.201128.12.2017
Tirpitz22.3.201728.12.201737
BaSkeR7.9.200719.12.2017
FP-rastislavo12.8.20099.12.2017
koniferrum26.4.20118.12.201731
Severan15.9.201330.11.2017
mako17.2.201221.11.201721
Dzubinho15.11.201120.11.201728
Mmmmmm4.11.20175.11.2017
konifer948818.11.201417.10.2017
Mareko145.7.201128.9.2017
2tovkA15.9.201315.9.2017
Hossa12.10.20168.9.2017
FP-johnysik3.5.200918.8.2017
slucik.p30.8.200929.7.2017
aikido117.10.201029.7.201742
Wes1711.10.200725.7.201725
KojtalMiroslav27.11.20167.6.201766
miso138927.5.201031.5.2017
cris1428.4.20117.5.201726
flyer8817.5.201027.4.2017
Jiricek14.4.201714.4.2017
agent8.12.201514.4.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201726
Marcel2526.3.201727.3.2017
Brandys18.10.200622.3.201733
zilincan190818.2.201520.3.2017
gindrax21.10.20089.3.2017
lampo12.1.20124.3.201729
All4Za17.2.201721.2.2017
sony1314.11.201418.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
kulerko6.1.201510.2.2017
Hullyjan121116.1.201716.1.2017
davidgrass10.5.20123.1.201730
mil4n898.4.200826.11.201628
FanatiC1.12.20129.9.2016
GoldenCobra18.1.201529.5.2016
sapara2729.3.201630.4.201634
Prísediaci23.3.201327.4.2016
TVOjTatKO11.11.20129.4.2016
kefka1112.3.201612.3.2016
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201620
SticKer10.1.201616.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201636
Dejv27.4.201318.10.2015
chocholusik29.10.200711.10.201528
jose8821.7.20128.10.201541
jose88jose18.11.20118.10.201541
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
8tristan822.1.201125.9.201533
luZA6.1.201213.9.2015
julo nkc29.9.20082.5.201543
Fansza4.1.201516.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201541
Zuzka21.3.200727.1.2015
Fanatic 18.1.201523.1.201522
Petrucci20.1.201521.1.201535
Andrej20.1.200521.11.201429
vlk199922.9.201121.8.2014
Majo Krivy27.2.20147.8.2014
domfili21.1.201220.7.201445
shisho29.4.200830.6.201427
SNAKE ZA18.1.20083.6.201429
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201429
lubosko85223.4.200926.4.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
Adauto17.9.20135.3.2014
garett4.2.201412.2.2014
hossa0830.9.200817.1.2014
Hitchcock11.10.201310.1.2014
Hazard131213.12.20135.1.2014
hipso18.12.201210.12.201324
zdeno52512.7.20122.11.2013
bombicak20.10.201320.10.201340
misiak12310.3.20136.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
abanis16.9.201317.9.2013
imperium lupum30.9.201215.9.201348
rudo.b25.4.200928.7.2013
smejkaivka29.6.201330.6.2013
majcob24.5.201327.5.201342
ranger24.8.20078.5.2013
jigsaw8721.4.20084.5.201331
IL 1791125.7.20082.5.201350
rado1531.3.201224.3.2013
majo719.2.201319.3.2013
north5.11.20128.3.201326
netman3.1.201213.2.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Hamilkar30.4.20124.1.2013
michalse3.11.201224.12.2012
mshk3.12.20129.12.2012
robert201218.9.201221.9.2012
jennys12.9.201217.9.2012
buffalko11.11.20119.9.201242
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
JozefB9.6.20129.6.2012
marek281026.10.200819.5.201219
straso4.5.20126.5.2012
M-M-M11.2.20102.4.2012
forky1.4.20121.4.201221
zuzisko28.12.200816.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201230
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
FP-FEDDO6.9.20085.3.201246
mavericks14.2.201221.2.2012
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
Fanda22.3.20088.2.2012
mariano98727.1.201229.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
pongi312.12.200522.1.201275
jakubc7.1.201213.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201226
ZuzanaB7.1.20129.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
marianfilip31.12.20112.1.2012
ivanna998.5.201131.12.2011
zilina364.5.200931.12.2011
zilincan8221.12.201123.12.2011
Gargi4.12.20119.12.2011
JOZEFH514.10.20089.12.2011
chessterr30.11.20114.12.2011
11HULK111.5.20093.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201150
mikey3.8.201126.11.201130
Apacer0119.11.201120.11.2011
MachyZa12.9.20096.11.201123
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
1palob129.8.200820.9.2011
FP-Jigsaw8721.4.20085.9.201131
vrsko3.8.20112.9.2011
Ninul13.10.200712.6.201125
SilvesterL1.5.201113.5.201127
bucoopunx23.10.201025.3.201125
MsHKZA16.1.201112.3.2011
zilincan7730.12.201014.2.2011
Mato ZA7.11.20058.1.201130
m1so3894.5.201026.11.201035
borissutiak18.11.201018.11.201022
Brmbolec4.11.20108.11.2010
snakeZA4.12.200718.10.201029
sweetsz12.9.201026.9.2010
bobos23.4.200923.5.201030
džon leclair21.5.20095.5.201038
Barbi26.1.200821.4.2010
P!SO15.9.200611.4.201026
SoftWare8.9.200913.12.2009
Rasmusen16.9.200828.10.200951
Matej.H13.10.200716.9.200925
*G*14.9.200715.9.2009
@d!d@s12.4.200813.8.2009
Rocker10.4.200929.5.2009
tomas130.1.20087.5.2009
Stoky29.7.20086.5.2009
steven_stifler_za12.1.20084.5.200933
PENSFAN30.12.200817.3.2009
ROMCO2219.3.20099.3.2009
dikobraz25.1.200927.1.2009
Jerry1616.9.200821.11.2008
duri-4121.10.200713.9.200828
cezarKM12.9.200812.9.2008
radovinco26.10.200510.9.2008
Qwincy23.9.20071.9.200827
yoseikan19.6.200827.8.2008
Lucik:P6.8.20086.8.2008
Kubo8324.9.200625.6.200826
Patto24.4.200618.6.200827
Skonco318.5.200812.6.2008
satyricon10.3.20089.5.2008
rap29.11.20078.5.2008
chudoo7.4.20067.5.2008
MsHK Žilina a.s.30.1.200824.2.2008
QwertyZA19.10.200715.2.2008
Dano1233.1.200821.1.2008
Brano388.1.20088.1.2008
MsHK ŽILINA30.11.200730.12.2007
MAJO146128.1.200713.11.2007
michal.tavac5.9.20079.9.2007
Ellie7.2.200711.5.200730
martin6611.5.200711.5.2007
20ZILINCAN206.3.200713.4.2007

Najčítanejšie články

+ Novinky 2018Vrátane Play-Off tričiek NR a NZ

Bleskovky

Dallas predĺžil zmluvu s obrancom Johnsom

Hokejový klub zámorskej NHL Dallas Star predĺžil o tri roky zmluvu s obrancom Stephenom Johnsom. Výška kontraktu je 7 miliónov USD. Dvadsaťšesťročný Johns získal v 75 zápasoch uplynulej sezóny 15 bodov (8+7). V tíme mal najviac zblokovaných striel (155) a bol aj lídrom v počte bodyčekov (201).
23.6.2018 07:39 - Michal Bruner / TASR

Sutter ukončil trénerskú kariéru v NHL, užíva si voľno

Darryl Sutter, ktorý hokejistov Los Angeles Kings doviedol k dvom ziskom Stanleyho pohára, ukončil trénerskú kariéru v NHL. V stredu túto informáciu priniesol portál Sportsnet.
20.6.2018 21:19 - Michal Bruner / TASR

Obranca Benning predĺžil spoluprácu s Oilers o ďalšie dve sezóny

Vedenie klubu zámorskej NHL Edmonton Oilers predĺžilo o ďalšie dva roky spoluprácu s obrancom Mattom Benningom. Dvadsaťštyriročný hokejista sa dohodol s "olejármi" na novej zmluve, ktorá mu garantuje 1,9 milióna dolárov za sezónu.
20.6.2018 14:01 - / TASR

Tippett sa pripája k skupine budujúcej klub v Seattli

Bývalý tréner hokejistov Dallasu Stars a Arizony Coyotes Dave Tippett posilnil štruktúry vznikajúceho klubu NHL v Seattli. V spoločnosti Seattle Hockey, ktorá chce založiť v prístavnom meste na severozápade USA profiligovú organizáciu, bude podľa agentúry AP pracovať ako konzultant.
19.6.2018 08:33 - / TASR

Boston si na ďalšie dva roky upísal Grzelczyka

Generálny manažér Don Sweeney informoval, že obranca Matt Grzelczyk predĺžil s klubom zámorskej NHL Boston Bruins zmluvu o dva roky. Zarobiť by mal 2,8 milióna dolárov. V sezóne 2017/2018 odohral 61 zápasov, v ktorých nazbieral 15 bodov za tri góly a dvanásť asistencií.
16.6.2018 21:12 - Michal Bruner / TASR

Ottawa suspendovala asistenta GM Leeho, obvineného z obťažovania

Vedenie klubu zámorskej hokejovej NHL Ottawa Senators suspendovalo asistenta generálneho manažéra Randyho Leeho, ktorý čelí obvineniu z obťažovania. Ako uviedla agentúra AP, Lee mal 30. mája v Buffale počastovať oplzlými poznámkami a následne chytiť za rameno 19-ročného šoféra hotelového shuttle busu. Na súde 6. júla obvinenie z obťažovania odmietol. Generálny manažér "senátorov" Pierre Dorion v piatok oznámil, že klub dočasne suspendoval Leeho, ktorý tak nemôže vykonávať svoju činnosť v Ottawe a ani vo farmárskom tíme v Belleville.
16.6.2018 15:36 - Michal Bruner / TASR

Caggiula predĺžil kontrakt s Oilers o ďalšie dva roky

Kanadský hokejista Drake Caggiula bude v NHL naďalej obliekať dres Edmontonu. Podľa portálu sportsnet. ca sa dohodol s vedením Oilers na novom dvojročnom kontrakte.
15.6.2018 10:50 - / TASR

Vegas Golden Knights podpísali kontrakt na rok s Macekom

Nemecký hokejista Brooks Macek podpísal dvojcestný kontrakt na rok s účastníkom NHL Vegas Golden Knights. Oznámil to generálny manažér tímu George McPhee.
13.6.2018 09:46 - Michal Bruner / TASR

Zomrel dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára Johnny McKenzie

Vo veku 80 rokov zomrel dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára Johnny McKenzie. Niekdajší hokejista Bostonu Bruins podľahol dlhotrvajúcej chorobe. Bývalý útočník odohral v zámorskej NHL dokopy 692 zápasov, okrem Bostonu pôsobil tiež v Chicagu Blackhawks, Detroite Red Wings a New Yorku Rangers.
11.6.2018 13:35 - / TASR

Oilers si upísali dánskeho útočníka Russella

Vedenie klubu NHL Edmonton Oilers podpísalo ročný kontrakt s dánskym hokejistom a účastníkom tohtoročných MS Patrickom Russellom. Dvadsaťpäťročný útočník odohral uplynulé dve sezóny na farme "olejárov" v Bakersfielde, v nižšej súťaži AHL odohral v minulom ročníku 68 zápasov s bilanciou 14 gólov a 13 asistencií. V siedmich dueloch na MS v drese Dánska nebodoval.
9.6.2018 11:37 - / TASR

Archív krátkych správ »
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
zimná hokejová škola
Evysledky.com - live športové vysledky