Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
MS
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

FANS MsHK Žilina (217)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
wedro10.4.201624.5.2017
qwertz27.4.200723.5.2017
belo20.12.200923.5.201735
paloMSHK5.3.200919.5.201724
Wes1711.10.200718.5.201724
Hossa12.10.201616.5.2017
koniferrum26.4.201115.5.201729
Dan_o9220.2.201414.5.2017
Pretorian8111.9.201413.5.2017
bavorak5523.3.20129.5.2017
chuanpablo10.8.20089.5.201730
RomanZa19.3.20157.5.201732
cris1428.4.20117.5.201725
homer J15.12.20066.5.2017
tomino107.12.20106.5.201722
pxxxo24.1.20153.5.2017
CSM-10124.1.201430.4.201733
flyer8817.5.201027.4.2017
globe19.10.201317.4.2017
Jiricek14.4.201714.4.2017
divak17.1.20129.4.2017
zuza30.8.20058.4.2017
Dzubinho15.11.20116.4.201726
janoc16.1.20133.4.2017
dzuro9999914.1.20092.4.201763
MSHKtomas5.2.201631.3.2017
Wolf_1813.8.200929.3.2017
FanatikZA16.2.201628.3.201725
Marcel2526.3.201727.3.2017
Tirpitz22.3.201723.3.201736
Brandys18.10.200622.3.201732
BaSkeR7.9.200721.3.2017
zilincan190818.2.201520.3.2017
juza4.2.201720.3.2017
konifer948818.11.201418.3.2017
gindrax21.10.20089.3.2017
misik23.10.20115.3.2017
FP-jurajll17.11.200826.2.2017
Handlo3.2.201726.2.2017
Hunovci22.1.201226.2.2017
kixo9114.4.201326.2.2017
Olejar6.2.201722.2.2017
All4Za17.2.201721.2.2017
sony1314.11.201418.2.2017
rasti_assez1.1.201217.2.2017
Elpedros23.2.201513.2.2017
kulerko6.1.201510.2.2017
Martin 27817.12.20075.2.201746
fabregas0017.12.201129.1.201726
yombayz15.10.200717.1.2017
Hullyjan121116.1.201716.1.2017
kobajass1.1.20137.1.2017
davidgrass10.5.20123.1.201729
mako17.2.20122.1.201720
KojtalMiroslav27.11.201628.11.201665
Mareko145.7.201128.11.2016
mil4n898.4.200826.11.201627
robci953.2.20096.11.201621
Tomáš_ZA13.9.201511.9.201628
FanatiC1.12.20129.9.2016
979allan9796.8.20168.8.2016
GoldenCobra18.1.201529.5.2016
sapara2729.3.201630.4.201633
Prísediaci23.3.201327.4.2016
TVOjTatKO11.11.20129.4.2016
kefka1112.3.201612.3.2016
DOXXbet Kotel26.11.201319.2.201619
SticKer10.1.201616.1.2016
freesty10.2.201013.1.2016
jogo1889.2.201310.1.201635
Dejv27.4.201318.10.2015
chocholusik29.10.200711.10.201527
jose8821.7.20128.10.201539
jose88jose18.11.20118.10.201539
MsHKŽilina9.12.20114.10.2015
8tristan822.1.201125.9.201532
luZA6.1.201213.9.2015
Severan15.9.20133.6.2015
julo nkc29.9.20082.5.201542
Fansza4.1.201516.3.2015
hlavatya6.10.201428.2.201540
Zuzka21.3.200727.1.2015
Fanatic 18.1.201523.1.201521
Petrucci20.1.201521.1.201534
Andrej20.1.200521.11.201428
FP-johnysik3.5.200930.9.2014
vlk199922.9.201121.8.2014
Majo Krivy27.2.20147.8.2014
domfili21.1.201220.7.201444
shisho29.4.200830.6.201426
SNAKE ZA18.1.20083.6.201428
FP-SNAKE ZA29.2.20083.6.201428
lubosko85223.4.200926.4.2014
jankofranzen18.8.201018.3.2014
Adauto17.9.20135.3.2014
garett4.2.201412.2.2014
miso138927.5.201012.2.2014
hossa0830.9.200817.1.2014
Hitchcock11.10.201310.1.2014
Hazard131213.12.20135.1.2014
hipso18.12.201210.12.201323
zdeno52512.7.20122.11.2013
bombicak20.10.201320.10.201339
2tovkA15.9.20136.10.2013
misiak12310.3.20136.10.2013
FORTIX6.8.20115.10.2013
abanis16.9.201317.9.2013
aikido117.10.201016.9.201341
imperium lupum30.9.201215.9.201347
rudo.b25.4.200928.7.2013
smejkaivka29.6.201330.6.2013
majcob24.5.201327.5.201341
ranger24.8.20078.5.2013
jigsaw8721.4.20084.5.201330
IL 1791125.7.20082.5.201349
rado1531.3.201224.3.2013
majo719.2.201319.3.2013
north5.11.20128.3.201324
netman3.1.201213.2.2013
jagermeister30.12.201210.1.2013
Hamilkar30.4.20124.1.2013
michalse3.11.201224.12.2012
mshk3.12.20129.12.2012
robert201218.9.201221.9.2012
jennys12.9.201217.9.2012
buffalko11.11.20119.9.201241
FP-thomas1224.7.200827.7.2012
allan9730.12.201115.7.2012
JozefB9.6.20129.6.2012
marek281026.10.200819.5.201218
straso4.5.20126.5.2012
M-M-M11.2.20102.4.2012
forky1.4.20121.4.201220
slucik.p30.8.200928.3.2012
zuzisko28.12.200816.3.2012
FP-Mato ZA8.6.200611.3.201229
tomas.skvarek27.2.201210.3.2012
FP-FEDDO6.9.20085.3.201245
mavericks14.2.201221.2.2012
FP-BaSkeR25.8.200713.2.2012
CORLEONNE8.2.20128.2.2012
Fanda22.3.20088.2.2012
mariano98727.1.201229.1.2012
murčo23.1.201223.1.2012
zilina_sa_zachrani30.12.201022.1.2012
pongi312.12.200522.1.201274
jakubc7.1.201213.1.2012
xXxCORTEZxXx28.6.200913.1.201225
ZuzanaB7.1.20129.1.2012
FP-Kamikaze21317.4.20094.1.2012
marianfilip31.12.20112.1.2012
ivanna998.5.201131.12.2011
zilina364.5.200931.12.2011
zilincan8221.12.201123.12.2011
Gargi4.12.20119.12.2011
JOZEFH514.10.20089.12.2011
chessterr30.11.20114.12.2011
11HULK111.5.20093.12.2011
Viktus20.11.201129.11.201149
mikey3.8.201126.11.201129
Apacer0119.11.201120.11.2011
MachyZa12.9.20096.11.201122
Rudolf Rovner4.10.201112.10.2011
FP-sts21.7.200910.10.2011
1palob129.8.200820.9.2011
FP-Jigsaw8721.4.20085.9.201130
vrsko3.8.20112.9.2011
Ninul13.10.200712.6.201124
SilvesterL1.5.201113.5.201126
bucoopunx23.10.201025.3.201124
MsHKZA16.1.201112.3.2011
zilincan7730.12.201014.2.2011
Mato ZA7.11.20058.1.201129
m1so3894.5.201026.11.201034
borissutiak18.11.201018.11.201021
Brmbolec4.11.20108.11.2010
snakeZA4.12.200718.10.201028
sweetsz12.9.201026.9.2010
bobos23.4.200923.5.201029
džon leclair21.5.20095.5.201037
Barbi26.1.200821.4.2010
P!SO15.9.200611.4.201025
SoftWare8.9.200913.12.2009
Rasmusen16.9.200828.10.200950
Matej.H13.10.200716.9.200924
*G*14.9.200715.9.2009
@d!d@s12.4.200813.8.2009
Rocker10.4.200929.5.2009
tomas130.1.20087.5.2009
Stoky29.7.20086.5.2009
steven_stifler_za12.1.20084.5.200932
PENSFAN30.12.200817.3.2009
ROMCO2219.3.20099.3.2009
dikobraz25.1.200927.1.2009
Jerry1616.9.200821.11.2008
duri-4121.10.200713.9.200827
cezarKM12.9.200812.9.2008
radovinco26.10.200510.9.2008
Qwincy23.9.20071.9.200825
yoseikan19.6.200827.8.2008
Lucik:P6.8.20086.8.2008
Kubo8324.9.200625.6.200825
Patto24.4.200618.6.200826
Skonco318.5.200812.6.2008
satyricon10.3.20089.5.2008
rap29.11.20078.5.2008
chudoo7.4.20067.5.2008
MsHK Žilina a.s.30.1.200824.2.2008
QwertyZA19.10.200715.2.2008
Dano1233.1.200821.1.2008
Brano388.1.20088.1.2008
MsHK ŽILINA30.11.200730.12.2007
MAJO146128.1.200713.11.2007
michal.tavac5.9.20079.9.2007
Ellie7.2.200711.5.200729
martin6611.5.200711.5.2007
20ZILINCAN206.3.200713.4.2007

Najčítanejšie články

Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov

Bleskovky

Český obranca Šulák podpísal nováčikovský kontrakt s Detroitom

Český hokejový obranca Libor Šulák mieri do zámorskej NHL. Účastník MS 2017 podpísal dvojročný nováčikovský kontrakt s klubom Detroit Red Wings. Informovala o tom kanadská televízna stanica TSN na svojom webe.
pred hodinou - TASR

Po Medveščaku opúšťa súťaž aj Novokuzneck, v novej sezóne iba 27 klubov

V sezóne 2017/2018 bude pôsobiť v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) iba 27 namiesto doterajších 29 klubov. Po chorvátskom tíme Medveščak Záhreb opúšťa súťaž aj ruský Metallurg Novokuzneck. "Prijali sme rozhodnutie, že na základe športových výkonov a finančnej situácie opustia skupinu účastníkov KHL tieto dva kluby.
pred 2 hod. - TASR

Kongres SZĽH sa uskutoční 23. júna v Bratislave

Kongres Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) sa uskutoční 23. júna v Bratislave. Rozhodli o tom uznesením členovia výkonného výboru SZĽH a informuje o tom zápisnica z ich marcového zasadnutia. Kongres je najvyšší orgán zväzu, podľa vlani schválených stanov sa jeho rokovanie uskutočňuje najmenej raz za kalendárny rok. Exekutíva ho musí zvolať minimálne 20 dní pred konaním. Kongres je uznášaniaschopný, ak sú prítomní delegáti oprávnení hlasovať s dvojtretinovým počtom hlasov. Členovia výkonného výboru SZĽH sa najbližšie stretnú vo štvrtok 25. mája, na programe by malo mať aj hodnotenie účasti Slovenska na svetovom šampionáte v Kolíne nad Rýnom. Informovala oficiálna stránka SZĽH.
včera o 20:40 - TASR

Nashville prišiel pred piatym zápasom proti Anaheimu o Johansena

Nashville si musí v zostávajúcom priebehu vyraďovacích bojov zámorskej súťaže NHL poradiť bez svojho najproduktívnejšieho hokejistu Ryana Johansena. Johansen sa zranil vo štvrtom zápase série s Ducks, v ktorom Predators prehrali 2:3 po predĺžení, následne podstúpil operáciu ľavého stehna.
20.5.2017 09:56 - TASR

Luke Richardson asistentom hlavného trénera v New York Islanders

Hokejový klub zámorskej NHL New York Islanders angažoval na post asistenta hlavného trénera Luka Richardsona. Štyridsaťosemročný Richardson sa vráti do NHL potom, ako uplynulé štyri sezóny viedol v AHL Binghamton Senators. Na poste nahradil Boba Corkuma. Hlavným koučom je Doug Weight, Richardsonov bývalý spoluhráč z Edmontonu Oilers. Richardson v NHL už pôsobil ako asistent v Ottawe Senators v rokoch 2009 až 2012.
18.5.2017 17:52 - TASR

Rust, Hornqvist a Schultz budú Pittsburghu chýbať v zápase číslo tri

Hokejisti Pittsburghu Penguins sa v treťom zápase finále Východnej konferencie play off NHL proti Ottawe Senators musia zaobísť bez tria Bryan Rust, Patric Hornqvist a Justin Schultz. Stav série hranej na štyri výhry je nerozhodný 1:1. Zápas číslo tri je na programe v noci na štvrtok o 2.00 h SELČ na kanadskom klzisku.
17.5.2017 21:19 - TASR

Dánsky brankár Dahm sa dohodol na zmluve s Iserlohnom

Brankár dánskej hokejovej reprezentácie Sebastian Dahm sa počas prebiehajúceho svetového šampionátu definitívne dohodol na zmluve s klubom Iserlohn Roosters. Do nemeckej DEL sa 30-ročný hráč sťahuje z rakúskeho tímu Graz 99ers. Detaily nového kontraktu zatiaľ zainteresovaní nezverejnili, informovala agentúra DPA.
16.5.2017 16:32 - TASR

Česi dopísali na súpisku Šuláka s Furchom

Tréneri českej hokejovej reprezentácie pred posledným zápasom v základnej skupine na MS dopísali na súpisku obrancu Libora Šuláka a brankára Dominika Furcha. Ako informoval portál idnes. cz, Šulák by mal nastúpiť už v utorkovom súboji proti Švajčiarsku. Na turnaji si už s určitosťou nezahrajú útočník Jakub Lev a obranca Jan Kolář. "Celý turnaj je pre mňa veľká motivácia. V kabíne môžem sedieť s profíkmi z NHL, ktorých v priebehu sezóny sledujem na youtube, ale teraz s nimi môžem trénovať... Sú to skúsenosti na nezaplatenie," povedal Šulák. Čechom pred ich posledným vystúpením v parížskej B-skupine, ktorým bude utorkový zápas so Švajčiarskom (16.15 h), patrí v tabuľke druhé miesto.
16.5.2017 12:56 - TASR

Američanov posilnia Hayes a Skjei z NY Rangers

Hokejistov USA posilní na svetovom šampionáte v Kolíne dvojica hráčov z New York Rangers Kevin Hayes a Brady Skjei. "Jazdci" vypadli v play off NHL s Ottawou Senators a obaja hráči sa po skončení série rozhodli posilniť národný tím. Útočník Hayes hral na MS v Minsku pred tromi rokmi, v ôsmich zápasoch zaznamenal gól a asistenciu. Skjei si na svetovom šampionáte zahrá druhý rok po sebe, Američanov reprezentoval aj vlani na MS v Rusku.
12.5.2017 11:57 - TASR

Dominik Kubalík podpísal dvojročnú zmluvu s Ufou

Český hokejový útočník Dominik Kubalík podpísal zmluvu na dva roky s ruským účastníkom medzinárodnej KHL z Ufy. Salavat Julajev informoval na klubovom webe, že s 21-ročným hráčom, ktorý bol uplynulé dva roky najlepším strelcom českej extraligy v drese Plzne, sa dohodol na spolupráci do roku 2019.
10.5.2017 16:08 - TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola

ŠTATISTIKY MS 2017

Priamo z MS 2017 v Nemecku a Francúzsku

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

Najviac bodov

Artemi PanarinRUS13 bodov
2.MacKinnon N.CAN12
3.Šipačov V.RUS12
4.Gaudreau J.USA11
5.Kučerov N.RUS11

Najlepší strelec

Stéphane da CostaFRA6 gólov
2.Gaudreau J.USA6
3.Roussel A.FRA6
4.Lee A.USA5
5.MacKinnon N.CAN5

Najlepší brankár

Leonardo GenoniSUI94.21 perc
2.Vasilevski A.RUS93.57 %
3.aus den Birken D.GER93.42 %
4.Pickard C.CAN93.18 %
5.Merzlikins E.LAT92.86 %

Základná časť

Skupina: A
TýmZSkóreB
1.USA731:1418
2.Rusko735:1017
3.Švédsko729:1316
4.Nemecko720:2311
5.Lotyšsko714:1810
6.Dánsko713:227
7.Slovensko712:284
8.Taliansko76:321
Skupina: B
TýmZSkóreB
1.Kanada732:1019
2.Švajčiarsko722:1415
3.Česko723:1413
4.Fínsko720:2211
5.Francúzsko723:1910
6.Nórsko713:198
7.Bielorusko715:277
8.Slovinsko713:361
Články SIHPA na HokejPortáli »