Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HK Poprad (610)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Chamois13c15.7.201617.12.2017
Emdzej11.5.201617.12.2017
Turky39Pp13.9.201617.12.201727
Seveda28.11.201716.12.2017
Ambripp30.7.200715.12.2017
folvy16.9.200815.12.201733
13peter1718.11.200815.12.201727
erik2422.7.201114.12.2017
Suško5.8.201414.12.201723
stano31019.11.200714.12.2017
majkyPP9.1.201313.12.2017
cipulis18.3.201313.12.2017
forwardPP28.1.201612.12.2017
jozef625.9.201012.12.201755
LipoPP11.1.201712.12.201718
ppalko11.10.200911.12.2017
Lenka274.11.201511.12.2017
.Iceberg.7.10.201110.12.201730
Pavlicko71120.9.200910.12.201724
stbE7.3.200810.12.2017
nitro224.11.200710.12.2017
Michell20.2.201310.12.2017
bongo 117.4.20109.12.201749
hk svit28.9.20179.12.2017
snowy_pp27.1.20158.12.2017
slafqo16721.1.20163.12.2017
poprader12.12.20143.12.2017
ten čo nevie26.8.20171.12.2017
sspp1.10.20141.12.2017
Mihalpp9.7.20121.12.201724
Westlund325.9.20151.12.2017
awa28.4.20111.12.2017
FilipkoPP2.11.201228.11.2017
Kopitar11HKPOPRAD13.10.201228.11.2017
EisenHeim20.7.200926.11.2017
sowaaa4.9.201026.11.2017
Lubino1426.7.201026.11.2017
slina8.8.200526.11.201734
Haxito22.1.201725.11.2017
EASTON23.9.200920.11.201731
speeder017.9.200819.11.2017
Prostars13.1.201719.11.2017
Dino792.3.201719.11.2017
Nixon2.11.200817.11.201735
CICKOCHLP5.12.201616.11.2017
McLarenPP25.9.200512.11.2017
simi099026.11.20147.11.2017
giorgiol8.11.20086.11.2017
renderers6.3.20135.11.2017
mar1117.9.20124.11.2017
marty_pp7.5.20133.11.201726
Lukzo2.5.20122.11.2017
RebelMemoryPP18.4.20172.11.201738
combain21.10.20171.11.2017
funky712.3.20121.11.2017
Delewar6.10.201130.10.2017
martin_hkpp15.9.200828.10.2017
lego0210.12.200727.10.2017
mato031110.1.201127.10.2017
emil27081.9.200826.10.2017
Fanpoprad13.9.201520.10.2017
ŠKP29.3.200919.10.2017
mayyyo25.1.201719.10.2017
Robidas30.10.200915.10.2017
polsky_matros13.5.201715.10.2017
Tomky1.2.201515.10.2017
Frey30.10.201210.10.2017
dubacikmd31.1.20128.10.2017
p.v.d29.2.20127.10.201735
domve19.5.20157.10.201720
houyhnhnm26.7.20177.10.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
kamzik050723.11.20136.10.2017
lukas628.3.201329.9.2017
Suomi24.2.200724.9.2017
ed28.7.201124.9.201737
fefa17.1.201424.9.2017
33jano3314.9.200922.9.2017
pepe7310.11.200720.9.201744
Dano00034711.9.200720.9.2017
ragd6.5.201118.9.201750
ppfans4.1.201718.9.2017
braniiislav12.8.201618.9.201734
Baltazar0073.5.201417.9.2017
duhac18.9.201517.9.201736
Kuree16.1.201516.9.201718
Krtko16.12.200612.9.201739
ROBINATOR12.3.200610.9.201741
palipalinepali30.9.20168.9.2017
lukiasko21.8.20128.9.2017
AmontePP6.1.20176.9.2017
iskrakamzik15.1.20116.9.2017
iHC6.10.20164.9.2017
Bizzaremifo3.5.201226.8.2017
skp_pp19.11.201620.8.2017
corthez3.3.201118.8.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
Frayaa16.1.201215.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201730
MySmeSever17.9.201624.7.2017
MANO8.10.200718.7.201732
pepo994130.12.201011.7.201739
toso189112.3.201528.6.201726
Online52716.9.201121.6.2017
enko381.9.201616.6.2017
AK 1315.11.201513.6.201739
tomaspp10.2.201029.5.201726
FP-frantisek4820.11.200629.5.2017
exadon21.4.201122.5.201724
jano7115.5.201716.5.2017
micm024.5.201714.5.2017
rtroster30.5.201011.5.2017
tristan25.1.201212.4.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
Spezza24.10.200831.3.201731
morfem11.12.201330.3.201738
RebelPP17.10.200820.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
tin22611.3.201712.3.2017
nerok6.1.201712.3.2017
snowmaker15.9.20059.3.20172
DutchSchultz23.1.201724.2.2017
imminence27.4.200921.2.2017
puzy9.8.201321.2.201757
StarLord11.3.201516.2.2017
medic1556.12.20134.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20171
jednoducho človek23.10.201528.1.2017
dana247121.9.201127.1.2017
tuo16.11.201020.1.201739
de3tus11.12.201219.1.2017
dk1.11.200513.1.2017
Sony6.3.201313.1.2017
masso7.10.20119.1.2017
R3MI6.1.20177.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
matopp26.2.20142.1.201727
balki299.4.200911.12.201632
hefky31.10.20148.12.201631
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201618
Bascovansky16.9.20124.11.2016
NightPP7.1.200731.10.201631
kofonen16.8.201625.10.2016
ZuuBuu21.10.201223.10.2016
SaMO 0215.9.201318.10.2016
Chamois2.11.201016.10.201631
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
gustave8.9.20158.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
minho11825.11.200713.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
Kamzik66613.6.201212.8.201642
SalenaVychodnarka3.12.20134.8.2016
pato15.10.200723.6.2016
Wolf-Cavan16.9.201415.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201645
trinky199028.4.201017.5.201627
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201637
michalfun13.9.20097.4.201635
massoo7.10.20116.4.2016
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
HkPopRaD7121.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201620
dodys30.4.201113.3.201647
Behemond12.8.20106.3.201629
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
FeFe_KK19.10.200719.1.201636
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201534
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
PlayerXE25.10.201525.10.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201535
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201524
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201540
popi25.9.20114.8.2015
PetrS20.7.201520.7.2015
bubomir29.10.20123.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201522
siki19042.5.20126.5.201543
newnewbaky6.3.20136.5.2015
ScoobynoPP15.1.20081.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201524
smolko13pp17.9.20121.3.201533
braxatoris26.10.201022.2.201547
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201531
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201547
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201534
kamzik229.12.20147.1.201512
birko27.1.20112.1.2015
borisko2414.9.201431.12.2014
Gimli13.3.201013.12.201444
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
ado872.1.201314.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201431
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201415
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201421
Slavo 710.9.201312.6.2014
Branky01617.5.201410.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201418
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201423
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201443
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201429
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201435
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201422
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201428
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
medved25.9.200710.2.201459
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201430
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201332
Majky913.12.201328.12.201318
MiQgel27.2.201227.12.2013
RadegastPP30.6.201123.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201327
lukas.munich27.2.20088.12.201329
marcelpapac7728.10.201223.11.201318
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201338
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201315
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201341
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
iwca5.10.200727.5.201325
idknow30.3.201016.5.201337
rodpoprad23.11.201212.5.20133
zab.ho22.9.20089.5.201343
Trejso27.9.20096.5.201328
Puffo25.4.20114.5.201325
vadim1.9.200828.4.201335
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201330
james226.1.200716.3.201335
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201327
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201325
kornel16.11.201010.3.201344
pindesf110.9.201210.3.2013
lucas6230.11.20118.3.201329
ivka725.3.20138.3.201319
nicholas10118.9.20107.3.201326
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20134
hokej12317.12.201024.2.201338
Dark0720.3.201122.2.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201328
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201333
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201333
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201239
Penguins8726.2.20115.12.201220
stolicka19.12.201130.11.201296
ado smid20.12.200921.11.201251
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201229
Majo080817.10.201230.10.201225
laky632.10.201113.10.201226
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201236
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201225
dzuzo8.12.20095.10.201237
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201227
lecgo25.12.200518.9.201230
cavopp25.9.200718.9.201231
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201246
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201242
Jozi997.9.200818.8.201236
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201216
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201232
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201233
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201234
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201226
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201223
matonni12.10.200913.2.201225
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201231
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201220
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201223
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201128
13LukiPP4.8.201130.12.201124
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201142
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201120
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201126
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201132
rogy5.12.200530.10.2011
Caesarus22.12.201028.10.201130
jaronka23.9.201123.10.201127
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201133
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201153
martin kasicky30.9.201113.10.201129
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201124
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201121
ScorpionPP24.2.20087.10.201127
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201129
FP-majjoN14.4.200911.8.201173
1shagraft31.7.20114.8.201140
luboskoPPM3.11.201028.7.201139
maj1013.10.201018.7.201131
FP-maaros97.6.200623.6.201127
stanley_PP20.3.201116.6.201121
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201137
BERNARDIN11.10.201031.5.201119
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201128
majkshali25.2.20112.5.201125
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201144
G*I*G*I7.3.20106.4.201129
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201146
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201127
anicka5111.12.201021.2.201124
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201127
Martin18218.12.201013.1.201128
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201028
Assassinko887.12.20107.12.201023
dzairo19.11.201021.11.201034
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201027
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201021
hrino910.4.200910.10.201029
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201019
Matos11121.10.20072.5.201024
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201020
vlk220219.9.20088.4.201038
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201020
Lukas_PP25.9.200928.2.201020
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200923
markrecchi7.7.200920.10.200931
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200934
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200925
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200929
folvy-sestra24.1.200924.1.200924
slajman23.11.200710.12.200833
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200828
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200832
Saasa Crusty11.4.20082.11.200811
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200821
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200832
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200828
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200827
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200827
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200795
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

PREDPREDAJ17.2.2018 14:00 Ondreja Nepelu | BA

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín2993:5267
2.Zvolen29101:7560
3.Košice2997:6558
4.B. Bystrica29105:7055
5.Nitra29104:8055
6.Poprad2981:8145
7.Žilina2975:8139
8.L. Mikuláš2965:7831
9.N. Zámky2967:9729
10.SR 202038:8714
11.Detva2949:10912
TímZVVPPPPSkóreB
1.Prešov3019515120:6468
2.Michalovce3019425144:6767
3.Skalica3020217128:7165
4.Topoľčany301462896:7256
5.Dubnica30142410110:8950
6.Bratislava30131313100:10244
7.Sp.Nová Ves3093414104:12837
8.Trnava307022179:12823
9.N. Zámky B306022269:16820
10.P. Bystrica295122175:15019
-Orange 209312346:3213
Aktualizované: 17.12.2017 06:00
tímzvvppppskóreb
1.Nitra2822204123:6570
2.Dukla2816426122:9158
3.Košice271513899:9350
4.B. Bystrica281333982:7648
5.Slovan2812421098:7646
6.Poprad2811421197:10743
7.Žilina2811241195:8541
8.L. Mikuláš28121312109:11841
9.Martin2810311494:9637
10.Skalica288131670:10029
11.Zvolen285221977:10621
12.Spišská274131951:10417
Aktualizované: 17.12.2017 06:00
tímzvvppppskóreb
1.Slovan2819315122:6064
2.Dukla2817047104:6055
3.Poprad281542799:6455
4.Košice271512993:7049
5.Skalica2815121091:7849
6.Nitra2812448104:8048
7.B. Bystrica28133111100:7646
8.Zvolen261331977:7546
9.L. Mikuláš2811331166:6942
10.Spišská289511398:10038
11.Púchov2810311479:8537
12.Michalovce2710131380:9935
13.Martin2810121581:9734
14.Žilina289041571:9631
15.Trnava288111869:9927
16.Prešov283012446:17210
Aktualizované: 17.12.2017 06:00
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad4131602172-68107
2CSKA Moskva3926705127-5793
3Jokerit Helsinky3924208110-6881
4Lokomotiv Jaroslavl41206012112-9575
5Torpedo Nižnij Novgorod4319401484-8971
6Dynamo Moskva4316701798-9965
7HK Soči4017301497-10563
8Spartak Moskva42157018114-11061
9Severstal Čerepovec4213701689-10559
10HC Dinamo Minsk4114402080-9353
11HC Viťaz43123021106-12649
12HC Slovan Bratislava4110202384-14040
13Dinamo Riga415702372-10935
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň41231011114-8377
2Avtomobilist Jekatěrinburg41203011122-9373
3Neftěchimik Nižněkamsk4020201297-9870
4Avangard Omsk41177013105-7469
5Metallurg Magnitogorsk42176013109-10769
6Salavat Julajev Ufa40182017101-10361
7Barys Astana41155016115-12060
8Traktor Čeljabinsk4015601688-9460
9Amur Chabarovsk3912701393-10357
10HK Sibir Novosibirsk4114502086-10354
11Red Star Kunlun3811201872-9744
12Admiral Vladivostok4010402286-9842
13Lada Toljatti418302576-11135
14Jugra Chanty-Mansijsk413802568-12930
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad4131602172-68107
2CSKA Moskva3926705127-5793
3Jokerit Helsinky3924208110-6881
4Ak Bars Kazaň41231011114-8377
5Lokomotiv Jaroslavl41206012112-9575
6Avtomobilist Jekatěrinburg41203011122-9373
7Torpedo Nižnij Novgorod4319401484-8971
8Neftěchimik Nižněkamsk4020201297-9870
9Avangard Omsk41177013105-7469
10Metallurg Magnitogorsk42176013109-10769
11Dynamo Moskva4316701798-9965
12HK Soči4017301497-10563
13Spartak Moskva42157018114-11061
14Salavat Julajev Ufa40182017101-10361
15Barys Astana41155016115-12060
16Traktor Čeljabinsk4015601688-9460
17Severstal Čerepovec4213701689-10559
18Amur Chabarovsk3912701393-10357
19HK Sibir Novosibirsk4114502086-10354
20HC Dinamo Minsk4114402080-9353
21HC Viťaz43123021106-12649
22Red Star Kunlun3811201872-9744
23Admiral Vladivostok4010402286-9842
24HC Slovan Bratislava4110202384-14040
25Lada Toljatti418302576-11135
26Dinamo Riga415702372-10935
27Jugra Chanty-Mansijsk413802568-12930
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Nashville Predators321747108-8546
2St. Louis Blues3417510107-8446
3Los Angeles Kings3414610103-8144
4Vegas Golden Knights311379107-9542
5Winnipeg Jets3317110108-9441
6San Jose Sharks311521085-7538
7Dallas Stars341441499-9938
8Chicago Blackhawks321241198-8537
9Minnesota Wild321251293-9137
10Anaheim Ducks331221188-9536
11Calgary Flames331061491-10135
12Vancouver Canucks331411487-10034
13Colorado Avalanche3212315101-10732
14Edmonton Oilers331041796-10730
15Arizona Coyotes35342378-12219
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning322046123-8050
2Washington Capitals3416512108-9843
3Toronto Maple Leafs3414613109-9741
4Columbus Blue Jackets331281295-8641
5New Jersey Devils321359100-9641
6New York Rangers3313512108-9639
7New York Islanders3313512118-11439
8Pittsburgh Penguins341161499-10837
9Philadelphia Flyers321221191-9035
10Boston Bruins301321086-8535
11Carolina Hurricanes32951190-9835
12Montreal Canadiens331041587-10332
13Detroit Red Wings321021386-10331
14Florida Panthers32931593-11029
15Ottawa Senators31921385-10329
16Buffalo Sabres33711872-11123
Aktualizované: 17.12.2017 16:52
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.12.2017 16:52

Bleskovky

Švédsko - Česko 1:4 na Channel One Cupe

Hokejisti Česka zvíťazili v nedeľnom zápase Channel One Cupu v rámci Euro Hockey Tour (EHT) v Moskve nad Švédskom 4:1. Česko má šancu na turnajové prvenstvo, rozhodne o tom stretnutie domáceho Ruska s Fínskom (15.00 h SEČ). Channel One Cup - nedeľa: Švédsko - Česko 1:4 (0:2, 0:0, 1:2) Góly: 41. Lindström - 13. Mozík, 16. Řepík, 55. Erat, 58. Nestrašil akRusko-...
pred 4 hod. - TASR

Slovensko - Rakúsko 3:1 v nedeľnom prípravnom zápase žien

Slovenská ženská hokejová reprezentácia zdolala v nedeľnom prípravnom zápase v Dolnom Kubíne Rakúsko 3:1. Góly domácich postupne dali Alica Mihaliková, Nicol Čupková a Nikola Gápová. Zverenky Jenny Potterovej uspeli nad rovnakým súperom aj v sobotu (3:2). prípravný zápas žien: Slovensko - Rakúsko 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) Góly: 30. Mihaliková, 55. Čupková, 60. ...
pred 4 hod. - TASR

Gernát prispel gólom k výhre Lausanne

Hokejisti Lausanne vyhrali v sobotňajšom zápase 32. kola švajčiarskej hokejovej National League na ľade Davosu 5:2 aj vďaka gólu slovenského obrancu Martina Gernáta. Ambri-Piotta - Bern 3:4 pp, Davos - Lausanne 2:5 (za hostí M. Gernát 1+0), Lugano - Fribourg-Gottéron 8:2, Langnau - Zürich 2:1, Kloten - Biel 3:2 pp a sn.
včera o 22:23 - Michal Bruner / TASR

Bern - Lugano 2:1 v 31. kole švajčiarskej ligy

Výsledky piatkových zápasov 31. kola švajčiarskej hokejovej National League: Bern - Lugano 2:1, Fribourg - Langnau 1:3, Lausanne - Servette Ženeva 3:5, Zug - Kloten 5:4 pp a sn, Zürich - Davos 3:2
15.12.2017 22:37 - / TASR

Mannheim - Krefeld 7:0 v nemeckej DEL

Výsledky piatkových zápasov 31. kola nemeckej hokejovej DEL: Augsburg - Düsseldorf 2:1 pp a sn, Bremerhaven - Schwenninger 5:1, Eisbären Berlín - Kolín n. Rýnom 3:5, Iserlohn - Ingolstadt 4:3 pp a sn, Mannheim - Krefeld 7:0, Straubing - Norimberg 2:3
15.12.2017 22:08 - / TASR

Ässät Pori - Jukurit 3:2 vo fínskej Liige

Výsledky piatkových zápasov fínskej hokejovej Liigy: Ässät Pori - Jukurit 3:2, Ilves Tampere - TPS Turku 2:3 pp, Jyväskylä - Hämeenlinna 4:1, Lukko Rauma - IFK Helsinki 1:0, Pelicans Lahti - Kärpät Oulu 3:1, Sport - Tappara Tampere 4:0
15.12.2017 20:01 - / TASR

Nashville sa dohodol s firmou Bridgestone na novej reklamnej spolupráci

Hokejisti Nashvillu Predators budú hrávať svoje zápasy v Bridgestone Aréne minimálne do roku 2025. Obe organizácie sa v stredu dohodli na päťročnom predĺžení reklamnej spolupráce.
14.12.2017 10:17 - Michal Bruner / TASR

Dubinski utrpel zlomeninu, Columbusu bude chýbať 6 až 8 týždňov

Útočník Columbusu Blue Jackets Brandon Dubinski bude chýbať svoju tímu 6 až 8 týždňov. Dôvodom je zlomenina slznej kosti, ktorú utrpel v utorňajšom súboji s Edmontonom Oilers. Informovala o tom oficiálna webová stránka profiligy.
14.12.2017 09:48 - Michal Bruner / TASR

Chicago umiestnilo obrancu Fransona na listinu zranených hráčov

Vedenie tímu zámorskej NHL Chicago Blackhawks umiestnilo obrancu Codyho Fransona na listinu zranených hráčov. Franson utrpel zranenie v hornej časti tela a vynechal už dva zápasy. Na jeho miesto povolali z farmy z Rockfordu fínskeho zadáka Villeho Pokku.
14.12.2017 09:24 - Michal Bruner / TASR

Eisbären Berlín - Krefeld 3:1 v stredajšom zápase nemeckej ligy

Hokejisti Eisbärenu Berlín zvíťazili v stredajšom domácom zápase nemeckej ligy nad Krefeldom 3:1.
13.12.2017 21:36 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

20. 12. 2017
Poprad - Žilina o 17:00
L. Mikuláš - Trenčín o 17:00
Nitra - B. Bystrica o 18:00
Detva - Košice o 18:00

Odohrané zápasy

10. 12. 2017
DetvaTrenčín
2:6REPORT
L. Mikulᚎilina
2:3REPORT
PopradB. Bystrica
1:2REPORT
N. ZámkyNitra
3:4REPORT
ZvolenKošice
2:0REPORT

Najviac bodov

Michal KrištofNIT37 bodov
2.Paulovič M.NIT30
3.Hovorka M.KOS30
4.Coffman T.ZVO27
5.Ölvecký P.TRE27

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT19 gólov
2.Mikúš T.NIT17
3.Nagy L.KOS14
4.Handlovský L.ZIL14
5.Coffman T.ZVO14

Najlepší brankár

Michal ValentTRE94.63 perc
2.Laco M.NIT93.25 %
3.Tomek T.ZIL93.13 %
4.Habal V.KOS92.94 %
5.Lundström J.KOS92.8 %
Články SIHPA na HokejPortáli »