Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Žilina
1:0
B. Bystrica
26:05 - 2. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
SR 20
1:3
Nové Zámky
54:33 - 3. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kubuš, Fridrich – Rojík, Krajčík
Diváci: -     Píše: Švec Dávid
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Žilina
1:0
0:0, -:-, -:-
2. tretina
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
B. Bystrica
Tomáš Surový sa predieral pred Tomeka, no prišiel o hokejku a následne si vyčítavým gestom voči rozhodcom pýtal vylúčenie žilinského hráča.
10Refresh

FANS HK Poprad (608)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Chamois13c15.7.201617.10.2017
cipulis18.3.201317.10.2017
jozef625.9.201017.10.201755
Turky39Pp13.9.201617.10.201726
Westlund325.9.201517.10.2017
Ambripp30.7.200717.10.2017
Lenka274.11.201517.10.2017
ten čo nevie26.8.201716.10.2017
Emdzej11.5.201616.10.2017
13peter1718.11.200816.10.201727
CICKOCHLP5.12.201615.10.2017
nitro224.11.200715.10.2017
Robidas30.10.200915.10.2017
sspp1.10.201415.10.2017
polsky_matros13.5.201715.10.2017
Tomky1.2.201515.10.2017
McLarenPP25.9.200514.10.2017
Kopitar11HKPOPRAD13.10.201214.10.2017
Prostars13.1.201713.10.2017
hk svit28.9.201713.10.2017
renderers6.3.201313.10.2017
martin_hkpp15.9.200813.10.2017
marty_pp7.5.201313.10.201726
folvy16.9.200812.10.201733
simi099026.11.201411.10.2017
erik2422.7.201111.10.2017
Frey30.10.201210.10.2017
dubacikmd31.1.20128.10.2017
p.v.d29.2.20127.10.201735
domve19.5.20157.10.201720
Nixon2.11.20087.10.201735
poprader12.12.20147.10.2017
ppalko11.10.20096.10.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
funky712.3.20126.10.2017
kamzik050723.11.20136.10.2017
DexterMorgan2.3.20154.10.2017
snowy_pp27.1.20151.10.2017
mar1117.9.201230.9.2017
.Iceberg.7.10.201129.9.201730
lukas628.3.201329.9.2017
Haxito22.1.201727.9.2017
Suomi24.2.200724.9.2017
ed28.7.201124.9.201737
fefa17.1.201424.9.2017
Delewar6.10.201124.9.2017
33jano3314.9.200922.9.2017
awa28.4.201122.9.2017
pepe7310.11.200720.9.201744
Dano00034711.9.200720.9.2017
ragd6.5.201118.9.201750
ppfans4.1.201718.9.2017
braniiislav12.8.201618.9.201734
Baltazar0073.5.201417.9.2017
duhac18.9.201517.9.201736
Kuree16.1.201516.9.201718
Mihalpp9.7.201215.9.201724
slina8.8.200515.9.201733
Krtko16.12.200612.9.201738
Dino792.3.201710.9.2017
ROBINATOR12.3.200610.9.201741
lego0210.12.20079.9.2017
palipalinepali30.9.20168.9.2017
lukiasko21.8.20128.9.2017
emil27081.9.20088.9.2017
slafqo16721.1.20167.9.2017
AmontePP6.1.20176.9.2017
iskrakamzik15.1.20116.9.2017
iHC6.10.20164.9.2017
EisenHeim20.7.200926.8.2017
Bizzaremifo3.5.201226.8.2017
majkyPP9.1.201324.8.2017
skp_pp19.11.201620.8.2017
Suško5.8.201420.8.201723
corthez3.3.201118.8.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
Frayaa16.1.201215.8.2017
LipoPP11.1.201714.8.201718
forwardPP28.1.20162.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201730
RebelMemoryPP18.4.20171.8.2017
MySmeSever17.9.201624.7.2017
MANO8.10.200718.7.201732
pepo994130.12.201011.7.201739
Lubino1426.7.20105.7.2017
toso189112.3.201528.6.201726
Online52716.9.201121.6.2017
enko381.9.201616.6.2017
AK 1315.11.201513.6.201739
Fanpoprad13.9.20156.6.2017
tomaspp10.2.201029.5.201726
FP-frantisek4820.11.200629.5.2017
exadon21.4.201122.5.201724
Michell20.2.201322.5.2017
jano7115.5.201716.5.2017
Lukzo2.5.201215.5.2017
micm024.5.201714.5.2017
EASTON23.9.200914.5.201731
rtroster30.5.201011.5.2017
ŠKP29.3.20098.5.2017
bongo 117.4.201028.4.201749
tristan25.1.201212.4.2017
miso24887.3.20179.4.2017
giorgiol8.11.20087.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
Spezza24.10.200831.3.201731
morfem11.12.201330.3.201738
RebelPP17.10.200820.3.2017
sowaaa4.9.201019.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
tin22611.3.201712.3.2017
nerok6.1.201712.3.2017
snowmaker15.9.20059.3.20172
DutchSchultz23.1.201724.2.2017
imminence27.4.200921.2.2017
puzy9.8.201321.2.201757
stbE7.3.200819.2.2017
StarLord11.3.201516.2.2017
medic1556.12.20134.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20171
jednoducho človek23.10.201528.1.2017
dana247121.9.201127.1.2017
FilipkoPP2.11.201223.1.2017
tuo16.11.201020.1.201739
de3tus11.12.201219.1.2017
dk1.11.200513.1.2017
Sony6.3.201313.1.2017
masso7.10.20119.1.2017
R3MI6.1.20177.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
matopp26.2.20142.1.201726
balki299.4.200911.12.201632
stano31019.11.20079.12.2016
hefky31.10.20148.12.201631
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
speeder017.9.200816.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201618
Bascovansky16.9.20124.11.2016
pupeto142.10.201631.10.2016
NightPP7.1.200731.10.201631
kofonen16.8.201625.10.2016
ZuuBuu21.10.201223.10.2016
SaMO 0215.9.201318.10.2016
Chamois2.11.201016.10.201631
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
gustave8.9.20158.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
minho11825.11.200713.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
Kamzik66613.6.201212.8.201641
SalenaVychodnarka3.12.20134.8.2016
pato15.10.200723.6.2016
Wolf-Cavan16.9.201415.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201645
trinky199028.4.201017.5.201627
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201637
Pavlicko71120.9.20097.5.201623
michalfun13.9.20097.4.201635
massoo7.10.20116.4.2016
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
HkPopRaD7121.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201619
dodys30.4.201113.3.201647
Behemond12.8.20106.3.201629
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
FeFe_KK19.10.200719.1.201636
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201534
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
PlayerXE25.10.201525.10.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201535
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201524
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201540
popi25.9.20114.8.2015
PetrS20.7.201520.7.2015
bubomir29.10.20123.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201522
mato031110.1.201112.5.2015
siki19042.5.20126.5.201543
newnewbaky6.3.20136.5.2015
ScoobynoPP15.1.20081.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201524
smolko13pp17.9.20121.3.201533
braxatoris26.10.201022.2.201547
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201531
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201547
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201534
kamzik229.12.20147.1.201512
birko27.1.20112.1.2015
borisko2414.9.201431.12.2014
Gimli13.3.201013.12.201444
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
ado872.1.201314.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201430
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201414
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201421
Slavo 710.9.201312.6.2014
Branky01617.5.201410.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201418
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201423
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201443
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201429
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201435
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201421
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201428
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
medved25.9.200710.2.201459
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201430
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201332
Majky913.12.201328.12.201318
MiQgel27.2.201227.12.2013
RadegastPP30.6.201123.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201327
lukas.munich27.2.20088.12.201329
marcelpapac7728.10.201223.11.201318
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201338
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201315
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201341
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
iwca5.10.200727.5.201325
idknow30.3.201016.5.201337
rodpoprad23.11.201212.5.20133
zab.ho22.9.20089.5.201343
Trejso27.9.20096.5.201328
Puffo25.4.20114.5.201325
vadim1.9.200828.4.201335
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201330
james226.1.200716.3.201335
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201326
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201324
kornel16.11.201010.3.201343
pindesf110.9.201210.3.2013
lucas6230.11.20118.3.201329
ivka725.3.20138.3.201319
nicholas10118.9.20107.3.201326
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20134
hokej12317.12.201024.2.201338
Dark0720.3.201122.2.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201327
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201333
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201333
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201239
Penguins8726.2.20115.12.201219
stolicka19.12.201130.11.201296
ado smid20.12.200921.11.201251
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201228
Majo080817.10.201230.10.201225
laky632.10.201113.10.201226
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201236
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201225
dzuzo8.12.20095.10.201237
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201227
lecgo25.12.200518.9.201230
cavopp25.9.200718.9.201230
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201246
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201242
Jozi997.9.200818.8.201236
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201215
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201232
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201233
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201234
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201226
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201223
matonni12.10.200913.2.201225
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201231
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201220
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201223
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201127
13LukiPP4.8.201130.12.201124
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201142
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201120
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201126
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201132
rogy5.12.200530.10.2011
Caesarus22.12.201028.10.201130
jaronka23.9.201123.10.201127
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201133
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201153
martin kasicky30.9.201113.10.201129
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201124
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201121
ScorpionPP24.2.20087.10.201126
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201129
FP-majjoN14.4.200911.8.201173
1shagraft31.7.20114.8.201140
luboskoPPM3.11.201028.7.201139
maj1013.10.201018.7.201131
FP-maaros97.6.200623.6.201127
stanley_PP20.3.201116.6.201121
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201137
BERNARDIN11.10.201031.5.201119
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201128
majkshali25.2.20112.5.201125
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201144
G*I*G*I7.3.20106.4.201129
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201145
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201127
anicka5111.12.201021.2.201124
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201126
Martin18218.12.201013.1.201127
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201028
Assassinko887.12.20107.12.201022
dzairo19.11.201021.11.201034
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201027
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201021
hrino910.4.200910.10.201029
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201019
Matos11121.10.20072.5.201023
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201019
vlk220219.9.20088.4.201038
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201020
Lukas_PP25.9.200928.2.201020
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200923
markrecchi7.7.200920.10.200931
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200934
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200925
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200929
folvy-sestra24.1.200924.1.200924
slajman23.11.200710.12.200833
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200828
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200832
Saasa Crusty11.4.20082.11.200811
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200821
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200832
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200827
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200826
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200826
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200795
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga
TímZSkóreB
1.Trenčín1339:1534
2.B. Bystrica1248:2827
3.Košice1334:2925
4.Poprad1338:2924
5.Zvolen1338:3621
6.Nitra1346:4817
7.N. Zámky1333:3616
8.L. Mikuláš1327:3216
9.Žilina1237:3714
10.SR 201025:4312
11.Detva1316:481
TímZVVPPPPSkóreB
1.Prešov11900246:1827
2.Michalovce11711253:2524
3.Skalica10710242:2323
4.Dubnica11611335:2521
5.Topoľčany11421430:3117
6.Sp.Nová Ves11312540:4813
7.Bratislava10400625:3412
8.N. Zámky B10400625:4812
9.Trnava10200822:386
10.P. Bystrica10200832:546
-Orange 205012215:214
Aktualizované: 15.10.2017 05:52
tímzvvppppskóreb
1.Dukla12921057:3132
2.Nitra12920155:3031
3.Martin12701438:3022
4.Košice12512438:4019
5.L. Mikuláš12511547:5218
6.Slovan12510635:3417
7.B. Bystrica12332433:3517
8.Zvolen12500747:4715
9.Poprad11330535:4315
10.Skalica12302727:3511
11.Žilina11302635:4511
12.Spišská12102918:435
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
tímzvvppppskóreb
1.Dukla141001359:2531
2.Skalica14901450:3228
3.Košice14811455:3727
4.Slovan14721350:3326
5.Nitra14712457:4025
6.L. Mikuláš14712434:3225
7.Poprad14711546:3724
8.Zvolen14621543:4223
9.Púchov14621542:4123
10.Spišská14620555:4422
11.Michalovce14512639:5019
12.B. Bystrica14430742:4418
13.Martin14501841:5116
14.Trnava14311934:5212
15.Žilina14302937:5811
16.Prešov141001320:863
Aktualizované: 16.10.2017 04:49
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2318300100-3362
2Jokerit Helsinky181420160-2347
3CSKA Moskva201250361-3146
4Torpedo Nižnij Novgorod221120741-3939
5Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
6Dynamo Moskva239401056-5435
7HK Soči22920758-6235
8Severstal Čerepovec22730848-5831
9HC Dinamo Minsk228101142-4928
10HC Viťaz247101359-6826
11HC Slovan Bratislava235101246-7522
12Spartak Moskva214401251-6221
13Dinamo Riga221201832-738
Aktualizované: 17.10.2017 18:57
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň201310364-4544
2Avangard Omsk221140764-3841
3Metallurg Magnitogorsk221030666-5739
4Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
5Barys Astana221110867-5437
6Neftěchimik Nižněkamsk211010650-5536
7Red Star Kunlun221010848-5135
8Salavat Julajev Ufa2210101062-5733
9Traktor Čeljabinsk228201042-5530
10Amur Chabarovsk22630949-6128
11HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
12Admiral Vladivostok225201147-6223
13Jugra Chanty-Mansijsk222501241-7519
14Lada Toljatti224101533-5516
Aktualizované: 17.10.2017 18:57
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad2318300100-3362
2Jokerit Helsinky181420160-2347
3CSKA Moskva201250361-3146
4Ak Bars Kazaň201310364-4544
5Avangard Omsk221140764-3841
6Metallurg Magnitogorsk221030666-5739
7Torpedo Nižnij Novgorod221120741-3939
8Avtomobilist Jekatěrinburg221120864-4838
9Barys Astana221110867-5437
10Lokomotiv Jaroslavl221020757-6137
11Neftěchimik Nižněkamsk211010650-5536
12Dynamo Moskva239401056-5435
13Red Star Kunlun221010848-5135
14HK Soči22920758-6235
15Salavat Julajev Ufa2210101062-5733
16Severstal Čerepovec22730848-5831
17Traktor Čeljabinsk228201042-5530
18HC Dinamo Minsk228101142-4928
19Amur Chabarovsk22630949-6128
20HK Sibir Novosibirsk217201141-4826
21HC Viťaz247101359-6826
22Admiral Vladivostok225201147-6223
23HC Slovan Bratislava235101246-7522
24Spartak Moskva214401251-6221
25Jugra Chanty-Mansijsk222501241-7519
26Lada Toljatti224101533-5516
27Dinamo Riga221201832-738
Aktualizované: 17.10.2017 18:57
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks82371323244-213109
2Minnesota Wild8242725266-208106
3Anaheim Ducks8240623223-200105
4Edmonton Oilers82371026247-212103
5St. Louis Blues8238829235-21899
6San Jose Sharks8238829221-20199
7Calgary Flames82321333226-22194
8Nashville Predators8235629240-22494
9Winnipeg Jets8233735249-25687
10Los Angeles Kings82251435201-20586
11Dallas Stars8228637223-26279
12Arizona Coyotes82201042197-26070
13Vancouver Canucks82191143182-24369
14Colorado Avalanche8214856166-27848
Aktualizované: 17.10.2017 18:57
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451019263-182118
2Pittsburgh Penguins82401021282-234111
3Columbus Blue Jackets82391124249-195108
4Montreal Canadiens82331426226-200103
5New York Rangers8240828256-220102
6Ottawa Senators82341028212-21498
7Toronto Maple Leafs8233727251-24295
8Boston Bruins8238631234-21295
9New York Islanders8233829241-24294
10Tampa Bay Lightning82321030234-22794
11Philadelphia Flyers82251433219-23688
12Carolina Hurricanes8228831215-23687
13Florida Panthers82231236210-23781
14Detroit Red Wings82171636207-24479
15Buffalo Sabres8225837201-23778
16New Jersey Devils82181040183-24470
Aktualizované: 17.10.2017 18:57
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.10.2017 18:57

Bleskovky

Plzeň opäť potrestali za nevhodné správanie fanúšikov

Disciplinárna komisia českej najvyššej hokejovej súťaže potrestala pokutou vo výške 10-tisíc českých korún Škodu Plzeň za nevhodné správanie svojich priaznivcov v piatkovom ligovom súboji proti Libercu. "Okrem opakovaných vulgárnych prejavov na adresu rozhodcov, hosťujúceho klubu, hráčov a trénera súpera, šlo tiež o pokrik adresovaný rozhodcovi Renému Hradilovi, ...
pred 2 hod. - TASR

Canadiens definitívne rozviazali kontrakt s veteránom Streitom

Švajčiarsky hokejový veterán Mark Streit a klub NHL Montreal Canadiens sa vzájomne dohodli na rozviazaní kontraktu. Tridsaťdeväťročný obranca sa predtým odmietol hlásiť na farme v AHL, kam ho chceli "Habs" poslať. Informovala o tom stanica TSN.
včera o 21:16 - Michal Bruner / TASR

Las Vegas zaradilo Fleuryho a Marchessaulta na listinu zranených hráčov

Nováčik zámorskej hokejovej NHL Vegas Golden Knights v pondelok zaradil brankára Marca-Andreho Fleuryho a útočníka Jonathana Marchessaulta na listinu zranených hráčov. Fleury sa zranil v noci na sobotu, keď inkasoval úder kolenom do hlavy od útočníka Detroitu Red Wings Anthonyho Manthu. Odvtedy s tímom netrénoval.
včera o 07:58 - / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Výsledky sobotných zápasov najvyššej švajčiarskej hokejovej súťaže: Biel - Kloten 4:2, Langnau - Bern 0:2, Lugano - Davos 4:3, Zürich - Zug 7:3
14.10.2017 22:13 - / TASR

Výsledky fínskej ligy - sobota

Hokejisti Kärpätu Oulu zvíťazili v sobotňajšom domácom stretnutí fínskej ligy nad KalPou Kuopio 3:2. Slovenský brankár Denis Godla sedel iba ako náhradník na striedačke hostí. Liiga - výsledky: Ässät Pori - Hämeenlinna 2:5, Ilves Tampere - Pelicans Lahti 1:4, Kärpät Oulu - KalPa Kuopio 3:2, SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 1:0
14.10.2017 18:56 - / TASR

Linköping - Frölunda 2:3 v sobotňajšom zápase švédskej ligy

Hokejisti Frölundy zvíťazili v sobotňajšom zápase švédskej ligy na ľade Linköpingu 3:2. SHL - výsledky: Skelleftea - Brynäs 1:2, Linköping - Frölunda 2:3, Djurgaarden - Mora 6:0, HV 71 - Färjestad 2:4, Karlskrona - Växjö 1:3
14.10.2017 17:53 - / TASR

Streit sa odmietol hlásiť na farme Montrealu, zvažuje ďalšie možnosti

Švajčiarsky hokejový veterán Mark Streit sa odmietol hlásiť na farme, kam ho chcel poslať jeho klub NHL Montreal Canadiens. Tridsaťdeväťročný obranca sa neuplatnil v prvom tíme "Habs", tí ho vo štvrtok zaradili na waiver listinu, odkiaľ si ho ale nevybral žiadny tím. Ako informovala agentúra AP, Streit bude v nasledujúcich dňoch zvažovať ďalšie možnosti.
14.10.2017 10:36 - Michal Bruner / TASR

Výsledky švajčiarskej ligy

Ambri Piotta - Lausanne 2:1 Bern - Zürich 3:4 pp EHC Kloten - Servette Ženeva 1:2 Fribourg - Lugano 1:4 Zug - Biel 3:2 pp.
13.10.2017 22:03 - Michal Bruner / TASR

Výsledky piatkových zápasov nemeckej hokejovej ligy DEL

Adler Mannheim - Iserlohn Roosters 2:5 Bremerhaven - Augsburger Panther 3:4 ERC Ingolstadt - Grizzly Wolfsburg 3:0 Kolín - Düsseldorf 3:2 pp Norimberg Ice Tigers - Krefeld Pinguine 3:2 Straubing Tigers - Mníchov 2:5.
13.10.2017 21:48 - Michal Bruner / TASR

Växjö - Karlskrona 5:0 v piatkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti Växjö zvíťazili v piatkovom zápase švédskej ligy nad Karlskronou hladko 5:0.
13.10.2017 21:17 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

19. 10. 2017
Poprad - SR 20 o 17:00
20. 10. 2017
Košice - B. Bystrica o 17:30
Detva - Nitra o 18:00
Zvolen - L. Mikuláš o 18:00

Odohrané zápasy

15. 10. 2017
B. BystricaTrenčín
5:2REPORT
PopradKošice
0:1REPORT
NitraŽilina
2:3REPORT
DetvaZvolen
0:5REPORT
L. MikulášN. Zámky
1:3REPORT

Najviac bodov

Anthony LucianiNIT16 bodov
2.Krištof M.NIT16
3.Hohmann C.BBY16
4.Bubela M.BBY14
5.Ölvecký P.TRE14

Najlepší strelec

Matej PaulovičNIT9 gólov
2.Luciani A.NIT8
3.Šišovský P.ZVO7
4.Brittain J.BBY7
5.Bubela M.BBY7

Najlepší brankár

Michal ValentTRE95.83 perc
2.Corbeil M.POP93.54 %
3.Lundström J.KOS93.3 %
4.Lassila T.BBY93.24 %
5.Kováč V.NZA92.92 %
Články SIHPA na HokejPortáli »