Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Slovensko
2:1
Lotyšsko
52:44 - 3. tretina
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Kubuš, Orolin – Gajan, Smrek
Diváci: -     Píše: Ovšonka Lukáš Rastislav
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Slovensko
2:1
1:0, 1:1, -:-
3. tretina
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Lotyšsko
Martin Fehérváry naskočil zo striedačky, spracoval si prihrávku od Nagya a následne pálil na bránku. Jeho delovka však smerovala len do brankára Gudlevskisa.
10Refresh

FANS HK Poprad (618)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
CICKOCHLP5.12.201621.4.2018
Emdzej11.5.201621.4.2018
.Iceberg.7.10.201121.4.201830
snowy_pp27.1.201521.4.2018
jozef625.9.201021.4.201856
Chamois13c15.7.201621.4.2018
erik2422.7.201120.4.2018
cipulis18.3.201319.4.2018
mayyyo25.1.201719.4.2018
renderers6.3.201318.4.2018
Ambripp30.7.200718.4.2018
13peter1718.11.200817.4.201827
Lukzo2.5.201217.4.2018
Prostars13.1.201716.4.2018
imminence27.4.200916.4.2018
Lenka274.11.201516.4.2018
CCM8627.3.201815.4.2018
Kopitar11HKPOPRAD13.10.201215.4.2018
ten čo nevie26.8.201714.4.2018
LipoPP11.1.201714.4.201818
ed28.7.201113.4.201838
NightPP7.1.200712.4.201832
dubacikmd31.1.201212.4.2018
sspp1.10.201411.4.2018
Roy3311.10.201710.4.2018
marty_pp7.5.201310.4.201827
AK 1315.11.20157.4.201840
poseidon11.2.20146.4.2018
poprader12.12.20146.4.2018
RebelMemoryPP18.4.20171.4.201839
awa28.4.201131.3.2018
OzimakM29.11.201723.3.2018
fanpp8.6.201723.3.2018
speeder017.9.200822.3.2018
bongo 117.4.201022.3.201850
Seveda28.11.201722.3.2018
mar1117.9.201219.3.2018
combain21.10.201718.3.2018
toso189112.3.201518.3.201827
Turky39Pp13.9.201617.3.201827
nitro224.11.200716.3.2018
hefky31.10.20146.3.201832
Chamois2.11.20102.3.201831
iHC6.10.20162.3.2018
folvy16.9.200828.2.201834
Westlund325.9.201528.2.2018
MANO8.10.200727.2.201832
Dino792.3.201726.2.2018
Rudihkpp11.2.201826.2.2018
tuo16.11.201025.2.201840
ŠKP29.3.200921.2.2018
giorgiol8.11.200816.2.2018
dana247121.9.201116.2.2018
Haxito22.1.201714.2.2018
bubomir29.10.20129.2.2018
Online52716.9.20117.2.2018
lukiasko21.8.20127.2.2018
Pavlicko71120.9.20096.2.201824
EDGYS16.1.20184.2.2018
33jano3314.9.20093.2.2018
The Rock PP2.2.20183.2.2018
Branky01617.5.20142.2.2018
slina8.8.20052.2.201834
funky712.3.20121.2.2018
forwardPP28.1.201618.1.2018
majkyPP9.1.201316.1.2018
mato031110.1.201114.1.2018
Nixon2.11.200814.1.201835
Sony6.3.20137.1.2018
Suško5.8.20146.1.201823
emil27081.9.20083.1.2018
ZuuBuu21.10.20122.1.2018
Dano00034711.9.20072.1.2018
pepo994130.12.20101.1.201840
houyhnhnm26.7.201731.12.2017
Mihalpp9.7.201230.12.201724
Bizzaremifo3.5.201228.12.2017
Delewar6.10.201128.12.2017
nerok6.1.201728.12.2017
Tomky1.2.201526.12.2017
hk svit28.9.201726.12.2017
Behemond12.8.201026.12.201730
iskrakamzik15.1.201123.12.2017
lego0210.12.200723.12.2017
Krtko16.12.200622.12.201739
stbE7.3.200818.12.2017
Lubino1426.7.201017.12.2017
stano31019.11.200714.12.2017
ppalko11.10.200911.12.2017
Michell20.2.201310.12.2017
BretPit2.12.20176.12.2017
slafqo16721.1.20163.12.2017
FilipkoPP2.11.201228.11.2017
EisenHeim20.7.200926.11.2017
sowaaa4.9.201026.11.2017
EASTON23.9.200920.11.201732
simi099026.11.20147.11.2017
martin_hkpp15.9.200828.10.2017
Fanpoprad13.9.201520.10.2017
Robidas30.10.200915.10.2017
polsky_matros13.5.201715.10.2017
Frey30.10.201210.10.2017
p.v.d29.2.20127.10.201735
vivatszlh4.12.20166.10.2017
kamzik050723.11.20136.10.2017
lukas628.3.201329.9.2017
Suomi24.2.200724.9.2017
fefa17.1.201424.9.2017
pepe7310.11.200720.9.201744
ragd6.5.201118.9.201750
ppfans4.1.201718.9.2017
braniiislav12.8.201618.9.201734
Baltazar0073.5.201417.9.2017
duhac18.9.201517.9.201736
Kuree16.1.201516.9.201719
ROBINATOR12.3.200610.9.201741
palipalinepali30.9.20168.9.2017
AmontePP6.1.20176.9.2017
skp_pp19.11.201620.8.2017
corthez3.3.201118.8.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
Frayaa16.1.201215.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201730
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
tomaspp10.2.201029.5.201727
FP-frantisek4820.11.200629.5.2017
exadon21.4.201122.5.201724
jano7115.5.201716.5.2017
micm024.5.201714.5.2017
rtroster30.5.201011.5.2017
tristan25.1.201212.4.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
Spezza24.10.200831.3.201731
morfem11.12.201330.3.201738
FanOfNorth3.3.201721.3.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
tin22611.3.201712.3.2017
snowmaker15.9.20059.3.20173
DutchSchultz23.1.201724.2.2017
puzy9.8.201321.2.201757
StarLord11.3.201516.2.2017
medic1556.12.20134.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20172
jednoducho človek23.10.201528.1.2017
de3tus11.12.201219.1.2017
dk1.11.200513.1.2017
masso7.10.20119.1.2017
R3MI6.1.20177.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
matopp26.2.20142.1.201727
balki299.4.200911.12.201633
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201618
Bascovansky16.9.20124.11.2016
kofonen16.8.201625.10.2016
SaMO 0215.9.201318.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
gustave8.9.20158.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
minho11825.11.200713.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
Kamzik66613.6.201212.8.201642
SalenaVychodnarka3.12.20134.8.2016
pato15.10.200723.6.2016
Wolf-Cavan16.9.201415.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201646
trinky199028.4.201017.5.201628
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201637
michalfun13.9.20097.4.201636
massoo7.10.20116.4.2016
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
HkPopRaD7121.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201620
dodys30.4.201113.3.201647
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
FeFe_KK19.10.200719.1.201637
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201535
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
PlayerXE25.10.201525.10.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201535
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201524
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201541
popi25.9.20114.8.2015
PetrS20.7.201520.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201522
siki19042.5.20126.5.201544
newnewbaky6.3.20136.5.2015
ScoobynoPP15.1.20081.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201524
smolko13pp17.9.20121.3.201533
braxatoris26.10.201022.2.201548
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201532
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201548
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201534
kamzik229.12.20147.1.201512
birko27.1.20112.1.2015
borisko2414.9.201431.12.2014
Gimli13.3.201013.12.201444
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
ado872.1.201314.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201431
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201415
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201421
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201419
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201423
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201443
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201430
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201435
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201422
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201428
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
medved25.9.200710.2.201460
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201430
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201332
Majky913.12.201328.12.201318
MiQgel27.2.201227.12.2013
RadegastPP30.6.201123.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201328
lukas.munich27.2.20088.12.201329
marcelpapac7728.10.201223.11.201318
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201339
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201316
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201341
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
iwca5.10.200727.5.201326
idknow30.3.201016.5.201337
rodpoprad23.11.201212.5.20134
zab.ho22.9.20089.5.201343
Trejso27.9.20096.5.201329
Puffo25.4.20114.5.201325
vadim1.9.200828.4.201335
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201331
james226.1.200716.3.201335
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201327
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201325
kornel16.11.201010.3.201344
pindesf110.9.201210.3.2013
lucas6230.11.20118.3.201330
ivka725.3.20138.3.201319
nicholas10118.9.20107.3.201326
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20135
hokej12317.12.201024.2.201339
Dark0720.3.201122.2.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201328
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201333
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201334
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201240
Penguins8726.2.20115.12.201220
stolicka19.12.201130.11.201297
ado smid20.12.200921.11.201252
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201229
Majo080817.10.201230.10.201225
laky632.10.201113.10.201226
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201236
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201225
dzuzo8.12.20095.10.201237
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201227
lecgo25.12.200518.9.201230
cavopp25.9.200718.9.201231
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201246
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201243
Jozi997.9.200818.8.201236
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201216
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201232
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201234
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201234
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201227
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201223
matonni12.10.200913.2.201226
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201231
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201221
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201224
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201128
13LukiPP4.8.201130.12.201125
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201142
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201121
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201126
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201132
rogy5.12.200530.10.2011
Caesarus22.12.201028.10.201130
jaronka23.9.201123.10.201128
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201133
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201154
martin kasicky30.9.201113.10.201129
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201124
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201122
ScorpionPP24.2.20087.10.201127
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201130
FP-majjoN14.4.200911.8.201174
1shagraft31.7.20114.8.201140
luboskoPPM3.11.201028.7.201139
maj1013.10.201018.7.201131
FP-maaros97.6.200623.6.201127
stanley_PP20.3.201116.6.201122
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201138
BERNARDIN11.10.201031.5.201119
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201128
majkshali25.2.20112.5.201126
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201144
G*I*G*I7.3.20106.4.201130
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201146
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201128
anicka5111.12.201021.2.201124
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201127
Martin18218.12.201013.1.201128
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201028
Assassinko887.12.20107.12.201023
dzairo19.11.201021.11.201034
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201027
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201022
hrino910.4.200910.10.201029
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201020
Matos11121.10.20072.5.201024
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201020
vlk220219.9.20088.4.201039
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201020
Lukas_PP25.9.200928.2.201020
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200923
markrecchi7.7.200920.10.200931
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200935
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200925
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200929
folvy-sestra24.1.200924.1.200924
slajman23.11.200710.12.200833
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200829
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200833
Saasa Crusty11.4.20082.11.200812
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200822
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200833
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200828
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200827
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200827
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200795
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

+ Novinky 2018Vrátane Play-Off tričiek NR a NZ

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 15.4.2018 05:17
TímZSkóreB
1.Nitra56197:148112
2.Zvolen56192:150110
3.Trenčín56157:112109
4.B. Bystrica56213:134108
5.Košice56175:14398
6.Poprad56159:15291
7.Žilina56146:16471
8.N. Zámky56125:18560
9.L. Mikuláš56122:16257
10.Detva56120:20740
11.SR 202038:8714
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica000000:00
2.Michalovce000000:00
3.Prešov000000:00
4.Topoľčany000000:00
5.Dubnica000000:00
6.Bratislava000000:00
7.Piešťany000000:00
8.P. Bystrica000000:00
9.Trnava000000:00
10.Humenné000000:00
11.Martin000000:00
Aktualizované: 15.4.2018 06:12
tímzvvppppskóreb
1.Nitra44304010187:11198
2.Dukla4429429204:14197
3.Košice44222614158:15376
4.B. Bystrica44205613131:12276
5.Poprad44186317157:16469
6.Slovan44186218154:13068
7.Skalica44181520142:14861
8.Žilina44173420137:12961
----------
9.L. Mikuláš56223625208:22478
10.Martin56207425181:20178
11.Zvolen56204626210:20374
12.Spišská5663443110:25328
Aktualizované: 15.4.2018 06:11
Aktualizované: 15.4.2018 06:12
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5640705227-97138
2CSKA Moskva56359011175-89124
3Jokerit Helsinky56294015151-108103
4Lokomotiv Jaroslavl56269018148-12999
5Torpedo Nižnij Novgorod56236019116-12789
6HK Soči56227020130-13887
7Spartak Moskva56227022153-14685
8Severstal Čerepovec56189019131-14582
9Dynamo Moskva56199023134-13980
10HC Dinamo Minsk56205028112-12973
11HC Viťaz56174027131-16067
12HC Slovan Bratislava56153031119-18758
13Dinamo Riga5697031105-15350
Aktualizované: 21.4.2018 19:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Ak Bars Kazaň56311018158-126101
2Metallurg Magnitogorsk56248017150-13595
3Avtomobilist Jekatěrinburg56256017165-13795
4Traktor Čeljabinsk55266019126-11994
5Neftěchimik Nižněkamsk56273019135-13594
6Salavat Julajev Ufa56265020151-13993
7Avangard Omsk56227019146-11688
8Amur Chabarovsk56218018132-14188
9HK Sibir Novosibirsk56238023136-13587
10Barys Astana56195025148-16474
11Admiral Vladivostok56165030120-14563
12Red Star Kunlun55154029101-14360
13Lada Toljatti56124034105-14950
14Jugra Chanty-Mansijsk5671003293-16748
Aktualizované: 21.4.2018 19:40
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad5640705227-97138
2CSKA Moskva56359011175-89124
3Jokerit Helsinky56294015151-108103
4Ak Bars Kazaň56311018158-126101
5Lokomotiv Jaroslavl56269018148-12999
6Metallurg Magnitogorsk56248017150-13595
7Avtomobilist Jekatěrinburg56256017165-13795
8Traktor Čeljabinsk55266019126-11994
9Neftěchimik Nižněkamsk56273019135-13594
10Salavat Julajev Ufa56265020151-13993
11Torpedo Nižnij Novgorod56236019116-12789
12Avangard Omsk56227019146-11688
13Amur Chabarovsk56218018132-14188
14HK Soči56227020130-13887
15HK Sibir Novosibirsk56238023136-13587
16Spartak Moskva56227022153-14685
17Severstal Čerepovec56189019131-14582
18Dynamo Moskva56199023134-13980
19Barys Astana56195025148-16474
20HC Dinamo Minsk56205028112-12973
21HC Viťaz56174027131-16067
22Admiral Vladivostok56165030120-14563
23Red Star Kunlun55154029101-14360
24HC Slovan Bratislava56153031119-18758
25Dinamo Riga5697031105-15350
26Lada Toljatti56124034105-14950
27Jugra Chanty-Mansijsk5671003293-16748
Aktualizované: 21.4.2018 19:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Nashville Predators82421118267-211117
2Winnipeg Jets8243920277-218114
3Vegas Golden Knights82391224272-228109
4Anaheim Ducks8235925235-216101
5Minnesota Wild8238726253-232101
6San Jose Sharks82351027252-229100
7Los Angeles Kings82341129239-20398
8Colorado Avalanche8235830257-23795
9St. Louis Blues82331132226-22294
10Dallas Stars8233932235-22592
11Calgary Flames8228935218-24884
12Edmonton Oilers82241240234-26378
13Chicago Blackhawks8226739229-25676
14Vancouver Canucks8225640218-26473
15Arizona Coyotes8220941208-25670
Aktualizované: 21.4.2018 19:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82421223296-236113
2Boston Bruins8241920270-214112
3Washington Capitals82381126259-239105
4Toronto Maple Leafs82371226277-232105
5Pittsburgh Penguins82331429272-250100
6Philadelphia Flyers82311126251-24398
7Columbus Blue Jackets82301530242-23097
8New Jersey Devils82331129248-24497
9Florida Panthers8238630248-24696
10Carolina Hurricanes8230635228-25683
11New York Islanders82251037264-29680
12New York Rangers82241039231-26877
13Detroit Red Wings8222839217-25573
14Montreal Canadiens8224540209-26471
15Ottawa Senators82181043221-29167
16Buffalo Sabres8219645199-28062
Aktualizované: 21.4.2018 19:40
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 21.4.2018 19:40

Bleskovky

Växjö - Skelleftea 4:1 v treťom zápase finále play off švédskej ligy

Štokholm 21. apríla (TASR) – Hokejisti Växjö zvíťazili v sobotňajšom treťom stretnutí finále play off švédskej ligy nad Skellefteou 4:1. Domáci vedú v sérii 3:0 na zápasy a od zisku majstrovského titulu ich delí jediné víťazstvo. SHL - 3. zápas finále play off: Växjö - Skelleftea 4:1 /stav série: 3:0/
pred 2 hod. - Adrián Danaj / TASR

Rusi zdolali Čechov 3:2 v našej skupine

Ruskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov zvíťazili v sobotňajšom zápase B-skupiny MS tejto vekovej kategórie nad Čechmi 3:2. S dvoma víťazstvami sa bodovo dotiahli na Fínsko, ktoré vedie tabuľku pred Ruskom vďaka lepšiemu skóre. Mladí Slováci sú po prehre s Fínmi a víťazstve nad Čechmi tretí.
pred 4 hod. - Adrian Danaj / TASR

Bergeron zrejme nastúpi v 5. zápase s Torontom

Útočník Bostonu Bruins Patrice Bergeron pravdepodobne nastúpi v piatom zápase 1. kola play off zámorskej NHL proti Torontu Maple Leafs. Informoval o tom oficiálny web hokejovej profiligy. Štart Bergerona bol pre bližšie nešpecifikované zranenie otázny.
o 12:00 - Michal Bruner / TASR

Černák prispel asistenciou k výhre Syracuse v úvodnom dueli 1. kola

Slovenský hokejový obranca Erik Černák sa jednou asistenciou podieľal na víťazstve Syracuse Crunch 6:2 nad Rochestrom Americans v úvodnom zápase 1. kola play off AHL. Farma Tampy Bay sa tak ujala vedenia v sérii.
o 08:55 - Michal Bruner / TASR

Švajčiarsko prehralo s Nórskom

Hokejisti Dánska vyhrali v piatkovom prípravnom stretnutí pred MS na ľade Bieloruska 2:1. Góly: 57. Genazzi - 37. Espeland, 44. Lindström
včera o 23:13 - Michal Bruner / TASR

Eisbären Berlín - Red Bull Mníchov 2:4 v 4. finále play off DEL

V piatkovom štvrtom finálovom zápase play off nemeckej DEL zvíťazili hokejisti obhajcu titulu Red Bull Mníchov na ľade Eisbären Berlín 4:2. V sérii hranej na štyri víťazstvá vedú už 3:1. finále play off DEL - 4. zápas: Eisbären Berlín - Red Bull Mníchov 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) /stav série: 1:3/
včera o 22:02 - Michal Bruner / TASR

IFK Helsinki vyhrali nad TPS Turku a obsadili 3. miesto vo fínskej lige

Hokejisti IFK Helsinki zvíťazili v piatkovom zápase o 3. miesto vo fínskej lige na ľade TPS Turku 3:2 po predĺžení a získali bronzové medaily. Liiga - o 3. miesto: TPS Turku - IFK Helsinki 2:3
včera o 21:02 - / TASR

Juraj Mikúš rozhodol gólom v predĺžení o víťazstve Litvínova

Hokejisti Litvínova zvíťazili v utorňajšom 11. kole baráže o českú extraligu v Karlových Varoch 1:0 po predĺžení. Víťazný gól zápasu dal v 63. minúte slovenský útočník Juraj Mikúš a pred posledným kolom play out posilnil šance svojho tímu na udržanie sa v najvyššej súťaži.
včera o 20:49 - Michal Bruner / TASR

Bielorusko - Dánsko 1:2 v prípravnom zápase

Hokejisti Dánska vyhrali v piatkovom prípravnom stretnutí pred MS na ľade Bieloruska 2:1. Bielorusko - Dánsko 1:2 (0:1, 0:1, 1:0) Góly: 47. Korobov - 17. Russell, 24. Storm
včera o 20:45 - Michal Bruner / TASR

Štart Bergerona z Bostonu v 5. zápase proti Torontu je pre zranenie otázny

Štart hokejistu Patrica Bergerona v piatom zápase 1. kola play off zámorskej NHL je pre bližšie nešpecifikované zranenie otázny. Tréner Bostonu Bruins Bruce Cassidy sa rozhodne v sobotu po rannom rozkorčuľovaní, či nasadí kanadského útočníka do stretnutia proti Torontu Maple Leafs.
včera o 20:32 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
ŠTATISTIKY TIPSPORT LIGA 2017/18

Najbližšie zápasy

22. 04. 2018
B. Bystrica - Trenčín o 18:00

Odohrané zápasy

20. 04. 2018
TrenčínB. Bystrica
6:0REPORT
18. 04. 2018
B. BystricaTrenčín
2:4REPORT
17. 04. 2018
B. BystricaTrenčín
6:1REPORT
14. 04. 2018
TrenčínB. Bystrica
3:4 SNREPORT
13. 04. 2018
TrenčínB. Bystrica
3:4 PPREPORT

Najviac bodov

Tim CoffmanZVO58 bodov
2.Krištof M.NIT57
3.Svitana P.POP54
4.Paulovič M.NIT53
5.Hohmann C.BBY47

Najlepší strelec

Tim CoffmanZVO31 gólov
2.Paulovič M.NIT28
3.Mikúš T.NIT23
4.Svitana P.POP23
5.Nagy L.KOS22

Najlepší brankár

Michal ValentTRE93.49 perc
2.MacIntyre D.ZVO93.33 %
3.Lukáš J.BBY93.15 %
4.Hiadlovský T.TRE92.88 %
5.Habal V.KOS92.77 %
Články SIHPA na HokejPortáli »