Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HK Poprad (632)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Chamois13c15.7.201611.12.2018
Ambripp30.7.200710.12.2018
cipulis18.3.201310.12.2018
AK 1315.11.20159.12.2018
poprader12.12.20149.12.2018
RebelMemoryPP18.4.20178.12.201839
mar1117.9.20127.12.2018
skp_pp19.11.20167.12.2018
houyhnhnm26.7.20177.12.2018
slina8.8.20057.12.201835
Behemond12.8.20107.12.201830
popi25.9.20117.12.2018
iskrakamzik15.1.20116.12.2018
majkyPP9.1.20136.12.2018
13peter1718.11.20086.12.201828
Envoy10.5.20185.12.2018
poseidon11.2.20144.12.2018
Kopitar11HKPOPRAD13.10.20123.12.2018
Krtko16.12.20062.12.201840
daggr8.11.20181.12.2018
gustave8.9.20151.12.2018
Seveda28.11.201729.11.2018
LipoPP11.1.201728.11.201819
DutchSchultz23.1.201727.11.2018
renderers6.3.201327.11.2018
Westlund325.9.201525.11.2018
Online52716.9.201124.11.2018
ppfans4.1.201724.11.2018
stbE7.3.200823.11.2018
SalenaVychodnarka3.12.201320.11.2018
snowy_pp27.1.201520.11.2018
Nixon2.11.200818.11.201836
Turky39Pp13.9.201616.11.201828
nitro224.11.200716.11.2018
erik2422.7.201115.11.2018
Suško5.8.201414.11.201824
Haxito22.1.201712.11.2018
funky712.3.201212.11.2018
Roy3311.10.201711.11.2018
toso189112.3.20158.11.201827
forwardPP28.1.20167.11.2018
ZuuBuu21.10.20123.11.2018
lego0210.12.20072.11.2018
PlayerXE25.10.20152.11.2018
fefa17.1.20141.11.2018
HkPopRaD7121.9.20141.11.2018
emil27081.9.200831.10.2018
Fanpoprad13.9.201529.10.2018
Dano00034711.9.200728.10.2018
darebak3518.3.201828.10.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201828
awa28.4.201125.10.2018
CICKOCHLP5.12.201623.10.2018
kamzik050723.11.201323.10.2018
bongo 117.4.201023.10.201850
masso7.10.201123.10.2018
Prostars13.1.201722.10.2018
jozef625.9.201021.10.201856
ado872.1.201317.10.2018
combain21.10.201714.10.2018
Branky01617.5.201413.10.2018
fanpp8.6.201712.10.2018
hefky31.10.201412.10.201832
rtroster30.5.201010.10.2018
Suomi24.2.200710.10.2018
Odrazenygol7.10.20189.10.2018
Frey779.10.20178.10.2018
ten čo nevie26.8.20176.10.2018
dubacikmd31.1.20123.10.2018
snowmaker15.9.20053.10.20183
braniiislav12.8.20161.10.201835
.Iceberg.7.10.201130.9.201831
tristan25.1.201229.9.2018
nerok6.1.201722.9.2018
speeder017.9.200821.9.2018
p.v.d29.2.201220.9.201836
Lenka274.11.201519.9.2018
Poprad8618.9.201818.9.2018
Bizzaremifo3.5.201217.9.2018
CCM8627.3.201817.9.2018
EisenHeim20.7.200917.9.2018
ŠKP29.3.200915.9.2018
hk svit28.9.201714.9.2018
tommy90915.5.201813.9.2018
mayyyo25.1.201711.9.2018
Lubino1426.7.201010.9.2018
marty_pp7.5.201310.9.201827
giorgiol8.11.20082.9.2018
sspp1.10.20142.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201834
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Chamois2.11.201015.8.201832
AmontePP6.1.201715.8.2018
morfem11.12.201314.8.201839
Kuree16.1.201513.8.201819
Emdzej11.5.20162.7.2018
Dino792.3.201725.6.2018
lukas628.3.201323.6.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201843
JumboXXX26.5.20181.6.2018
FilipkoPP2.11.201229.5.2018
polsky_matros13.5.201729.5.2018
Michell20.2.201320.5.2018
iHC6.10.201619.5.2018
Baltazar0073.5.201419.5.2018
ppalko11.10.20098.5.2018
lukiasko21.8.20125.5.2018
exadon21.4.20114.5.201825
imminence27.4.200928.4.2018
borisko2414.9.201428.4.2018
Pavlicko71120.9.200926.4.201825
jednoducho človek23.10.201526.4.2018
Lukzo2.5.201217.4.2018
ed28.7.201113.4.201838
NightPP7.1.200712.4.201832
meno11211.4.201811.4.2018
OzimakM29.11.201723.3.2018
Te3Mko7.10.201122.3.2018
folvy16.9.200828.2.201834
MANO8.10.200727.2.201833
Rudihkpp11.2.201826.2.2018
tuo16.11.201025.2.201840
dana247121.9.201116.2.2018
bubomir29.10.20129.2.2018
Soumi1713.2.20184.2.2018
EDGYS16.1.20184.2.2018
33jano3314.9.20093.2.2018
The Rock PP2.2.20183.2.2018
mato031110.1.201114.1.2018
Sony6.3.20137.1.2018
pepo994130.12.20101.1.201840
Mihalpp9.7.201230.12.201725
Delewar6.10.201128.12.2017
Tomky1.2.201526.12.2017
stano31019.11.200714.12.2017
BretPit2.12.20176.12.2017
slafqo16721.1.20163.12.2017
sowaaa4.9.201026.11.2017
EASTON23.9.200920.11.201732
simi099026.11.20147.11.2017
martin_hkpp15.9.200828.10.2017
Robidas30.10.200915.10.2017
Frey30.10.201210.10.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201745
ragd6.5.201118.9.201751
duhac18.9.201517.9.201737
ROBINATOR12.3.200610.9.201742
palipalinepali30.9.20168.9.2017
Majki1318.8.201719.8.2017
corthez3.3.201118.8.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
Frayaa16.1.201215.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201731
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
tomaspp10.2.201029.5.201727
FP-frantisek4820.11.200629.5.2017
jano7115.5.201716.5.2017
micm024.5.201714.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
Spezza24.10.200831.3.201732
FanOfNorth3.3.201721.3.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
puzy9.8.201321.2.201758
StarLord11.3.201516.2.2017
medic1556.12.20134.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20172
de3tus11.12.201219.1.2017
dk1.11.200513.1.2017
R3MI6.1.20177.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
balki299.4.200911.12.201633
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201619
Bascovansky16.9.20124.11.2016
kofonen16.8.201625.10.2016
SaMO 0215.9.201318.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
minho11825.11.200713.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
Wolf-Cavan16.9.201415.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201646
trinky199028.4.201017.5.201628
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201638
michalfun13.9.20097.4.201636
massoo7.10.20116.4.2016
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201621
dodys30.4.201113.3.201648
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
FeFe_KK19.10.200719.1.201637
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201535
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201536
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201525
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201541
PetrS20.7.201520.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201523
siki19042.5.20126.5.201544
newnewbaky6.3.20136.5.2015
ScoobynoPP15.1.20081.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201525
smolko13pp17.9.20121.3.201534
braxatoris26.10.201022.2.201548
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201532
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201548
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201535
kamzik229.12.20147.1.201513
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201445
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201431
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201415
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201422
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201419
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201424
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201444
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201430
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201436
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201423
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201429
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
medved25.9.200710.2.201460
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201431
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201333
Majky913.12.201328.12.201319
MiQgel27.2.201227.12.2013
RadegastPP30.6.201123.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201328
lukas.munich27.2.20088.12.201330
marcelpapac7728.10.201223.11.201319
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201339
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201316
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201342
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
iwca5.10.200727.5.201326
idknow30.3.201016.5.201338
rodpoprad23.11.201212.5.20134
zab.ho22.9.20089.5.201344
Trejso27.9.20096.5.201329
Puffo25.4.20114.5.201326
vadim1.9.200828.4.201336
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201331
james226.1.200716.3.201336
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201328
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201326
kornel16.11.201010.3.201345
pindesf110.9.201210.3.2013
lucas6230.11.20118.3.201330
ivka725.3.20138.3.201320
nicholas10118.9.20107.3.201327
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20135
hokej12317.12.201024.2.201339
Dark0720.3.201122.2.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201329
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201334
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201334
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201240
Penguins8726.2.20115.12.201221
stolicka19.12.201130.11.201297
ado smid20.12.200921.11.201252
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201230
Majo080817.10.201230.10.201226
laky632.10.201113.10.201227
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201237
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201226
dzuzo8.12.20095.10.201238
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201228
lecgo25.12.200518.9.201231
cavopp25.9.200718.9.201232
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201247
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201243
Jozi997.9.200818.8.201237
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201217
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201233
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201234
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201235
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201227
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201224
matonni12.10.200913.2.201226
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201232
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201221
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201224
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201129
13LukiPP4.8.201130.12.201125
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201143
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201121
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201127
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201133
rogy5.12.200530.10.2011
Caesarus22.12.201028.10.201131
jaronka23.9.201123.10.201128
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201134
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201154
martin kasicky30.9.201113.10.201130
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201125
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201122
ScorpionPP24.2.20087.10.201128
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201130
FP-majjoN14.4.200911.8.201174
1shagraft31.7.20114.8.201141
luboskoPPM3.11.201028.7.201140
maj1013.10.201018.7.201132
FP-maaros97.6.200623.6.201128
stanley_PP20.3.201116.6.201122
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201138
BERNARDIN11.10.201031.5.201120
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201129
majkshali25.2.20112.5.201126
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201145
G*I*G*I7.3.20106.4.201130
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201147
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201128
anicka5111.12.201021.2.201125
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201128
Martin18218.12.201013.1.201129
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201029
Assassinko887.12.20107.12.201024
dzairo19.11.201021.11.201035
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201028
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201022
hrino910.4.200910.10.201030
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201020
Matos11121.10.20072.5.201025
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201021
vlk220219.9.20088.4.201039
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201021
Lukas_PP25.9.200928.2.201021
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200924
markrecchi7.7.200920.10.200932
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200935
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200926
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200930
folvy-sestra24.1.200924.1.200925
slajman23.11.200710.12.200834
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200829
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200833
Saasa Crusty11.4.20082.11.200812
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200822
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200833
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200829
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200828
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200828
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200796
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.12.2018 02:45
TímZSkóreB
1.Košice33116:7368
2.Zvolen34124:7766
3.B. Bystrica33102:7066
4.Poprad33102:7666
5.Nitra33128:8064
6.N. Zámky3384:7557
7.Trenčín3376:7254
8.Miškovec3392:9449
9.Budapešť3397:11139
10.L. Mikuláš3481:10639
11.Detva3382:11234
12.Žilina3383:12329
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Michalovce2720223143:5166
2.Topoľčany2715615105:5858
3.Martin2716326120:7056
4.Skalica2713635124:7054
5.Dubnica2716128121:6952
6.Bratislava2714157104:6949
7.Humenné2712159115:8343
8.P.Bystrica268431185:8235
9.Sp.Nová Ves279341175:8434
10.Trnava277111870:10224
11.Prešov274102259:13214
12.Nové Zámky B270002723:2680
-.Orange 2011401632:3813
Aktualizované: 11.12.2018 02:27
TímZVVPPPPSkóreB
1.Dukla3224125154:8073
2.Poprad3221407138:8171
3.Nitra32163310113:9157
4.B. Bystrica3215331190:8754
5.Slovan32141314115:10547
6.Košice3210451397:10243
7.Martin3211121874:12637
8.Skalica329311979:11434
9.Žilina325841581:10332
10.L. Mikuláš327052070:12223
Aktualizované: 9.12.2018 03:51
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan3427115163:7684
2.Košice3421445123:7175
3.Poprad3420437134:8571
4.B. Bystrica3419519118:8268
5.Dukla3418538123:7867
6.Spišská34191311116:8862
7.Púchov33164310101:7559
8.Michalovce34132316102:12146
9.Martin3412031995:12439
10.Nitra3210321792:10238
11.Skalica349222183:15033
12.Žilina347242186:14029
13.L. Mikuláš348012578:13325
14.Zvolen313002859:1489
Aktualizované: 9.12.2018 03:52
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva3727604117-4066
2SKA Petrohrad3626205125-4759
3Jokerit Helsinky3622208121-8452
4Lokomotiv Jaroslavl38185012101-7749
5Spartak Moskva3815301497-9542
6Dynamo Moskva3913501892-9439
7HK Soči3810701685-10039
8HC Viťaz Moskevská oblast3814301886-10437
9Dinamo Riga3611301872-9432
10Severstal Čerepovec396402560-11624
11HC Slovan Bratislava387302564-13123
12HC Dinamo Minsk377202470-11622
Aktualizované: 11.12.2018 23:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg3826506128-7163
2Ak Bars Kazaň3925308107-8259
3Avangard Omsk39196011110-8053
4Metallurg Magnitogorsk40205013112-8752
5Barys Astana3616608116-9950
6Salavat Julajev Ufa3818301397-7646
7Torpedo Nižnij Novgorod38164012117-11146
8Red Star Kunlun3513101480-9735
9Traktor Čeljabinsk369701767-9935
10Neftěchimik Nižněkamsk3811401990-10434
11HK Sibir Novosibirsk379302177-10728
12Amur Chabarovsk369101973-10927
13Admiral Vladivostok365302471-11520
Aktualizované: 11.12.2018 23:23
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva3727604117-4066
2Avtomobilist Jekatěrinburg3826506128-7163
3SKA Petrohrad3626205125-4759
4Ak Bars Kazaň3925308107-8259
5Avangard Omsk39196011110-8053
6Jokerit Helsinky3622208121-8452
7Metallurg Magnitogorsk40205013112-8752
8Barys Astana3616608116-9950
9Lokomotiv Jaroslavl38185012101-7749
10Salavat Julajev Ufa3818301397-7646
11Torpedo Nižnij Novgorod38164012117-11146
12Spartak Moskva3815301497-9542
13Dynamo Moskva3913501892-9439
14HK Soči3810701685-10039
15HC Viťaz Moskevská oblast3814301886-10437
16Red Star Kunlun3513101480-9735
17Traktor Čeljabinsk369701767-9935
18Neftěchimik Nižněkamsk3811401990-10434
19Dinamo Riga3611301872-9432
20HK Sibir Novosibirsk379302177-10728
21Amur Chabarovsk369101973-10927
22Severstal Čerepovec396402560-11624
23HC Slovan Bratislava387302564-13123
24HC Dinamo Minsk377202470-11622
25Admiral Vladivostok365302471-11520
Aktualizované: 11.12.2018 23:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames3117210107-8540
2Colorado Avalanche301618108-8839
3Nashville Predators301721095-7739
4Winnipeg Jets291539101-8038
5San Jose Sharks3213311102-9837
6Anaheim Ducks321061181-9437
7Vegas Golden Knights321431496-9135
8Dallas Stars301331183-7835
9Edmonton Oilers301061282-8734
10Minnesota Wild291321288-8732
11Vancouver Canucks32941695-10929
12Arizona Coyotes281121373-7628
13St. Louis Blues28911478-9424
14Los Angeles Kings31921968-9423
15Chicago Blackhawks31541784-11523
Aktualizované: 11.12.2018 23:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning321957130-9149
2Toronto Maple Leafs301649109-8441
3Buffalo Sabres30107991-8838
4Washington Capitals291349106-9037
5Boston Bruins301241081-7636
6Montreal Canadiens301321096-9435
7Columbus Blue Jackets2913311100-9934
8Pittsburgh Penguins291031098-9232
9New York Islanders291131183-8532
10Detroit Red Wings31771391-10132
11New York Rangers30861388-9831
12Carolina Hurricanes281031171-7730
13Ottawa Senators3111214105-12230
14Florida Panthers28741193-10128
15Philadelphia Flyers281021386-10127
16New Jersey Devils291001388-10526
Aktualizované: 11.12.2018 23:23
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 11.12.2018 23:23

Bleskovky

Pelicans Lahti - Lukko Rauma 2:4 v utorkovom zápase fínskej ligy

Hokejisti Lukka Rauma zvíťazili v utorkovom zápase fínskej ligy na ľade Pelicans Lahti 4:2. Liiga - utorok: Pelicans Lahti - Lukko Rauma 2:4
pred 4 hod. - Adrian Danaj / TASR

Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 3:1 v utorkovom zápase

Hokejisti Dinama Moskva zvíťazili v utorkovom zápase KHL doma nad Severstaľom Čerepovec 3:1. KHL - sumáre: Dinamo Moskva - Severstaľ Čerepovec 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) Góly: 21. Mozer, 33. Zackrisson, 60. Šipačov - 39. Bodrov Jokerit Helsinki - Salavat Julajev Ufa 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) Góly: 43. Moses, 55. Vesalainen - 8. a 59. Hartikainen, 50. Majorov
pred 4 hod. - Adrian Danaj / TASR

Hyman z Toronta dostal dvojzápasový trest

Kanadský hokejový útočník Zach Hyman z Toronta dostal dvojzápasový trest za nedovolené bránenie obrancu Bostonu Charlieho McAvoya v sobotňajšom zápase NHL. Incident sa odohral desať minút pred koncom duelu a Hyman si za svoj zákrok vyslúžil 5+DKZ. Dvadsaťšesťročný krídelník príde aj o 24.193,54 dolárov.
včera o 09:53 - Michal Bruner / TASR

Davos - Zug 3:4 vo švajčiarskej lige

Hokejisti Zugu zvíťazili v nedeľňajšom zápase švajčiarskej ligy na ľade Davosu 4:3. NLA - nedeľa: Davos - Zug 3:4
9.12.2018 20:51 - Adrián Danaj / TASR

Eisbären Berlín - Wolfsburg 1:4 v nemeckej lige

Hokejisti Eisbärenu Berlín prehrali v nedeľňajšom zápase nemeckej hokejovej ligy na vlastnom ľade s Wolfsburgom 1:4. DEL - nedeľa: Eisbären Berlín - Wolfsburg 1:4, Mníchov - Mannheim 0:1 pp a sn, Schwenninger - Bremerhaven 2:5
9.12.2018 16:35 - Adrian Danaj / TASR

Bern - Rapperswil 2:1 v zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Bernu vyhrali v sobotňajšom zápase švajčiarskej ligy doma nad Rapperswilom 2:1. výsledky: Ambri-Piotta - Lugano 3:1, Zug - Davos 2:0, Biel - Fribourg-Gottéron 1:4, Bern - Rapperswil 2:1, Zürich - Ženeva 0:2
8.12.2018 22:18 - / TASR

Kärpät Oulu - IFK Helsinki 6:1 v sobotňajšom zápase fínskej ligy

Hokejisti Kärpätu Oulu vyhrali v sobotňajšom zápase fínskej Liigy nad IFK Helsinki vysoko 6:1. Liiga - výsledky: Kärpät Oulu - IFK Helsinki 6:1, KooKoo Kuovola - TPS Turku 5:2, Lukko Rauma - KalPa Kuopio 6:3, SaiPa Lappeenranta - Tappara Tampere 2:0, Pelicans Lahti - Ässät Poti 5:4 pp, Vaasan Sport - HPK Hämeenlinna 5:2
8.12.2018 20:38 - / TASR

Nylander a Kapanen vyviazli z autonehody bez zranenia

Hokejisti Toronta Maple Leafs William Nylander a Kasperi Kapanen boli v piatok popoludní účastníkmi menšej autonehody. Ako informovali kanadské médiá, obaja hráči z nej vyviazli bez zranení. K zrážke prišlo v blízkosti tréningovej haly klubu NHL v západnej časti Toronta.
8.12.2018 09:36 - Michal Bruner / TASR

Vedenie profiligy potrestalo útočníka Flames Lomberga a trénera Petersa

Útočníka hokejového tímu zámorskej NHL Calgary Flames Ryana Lomberga suspendovalo vedenie ligy na jeden zápas za napadnutie obrancu Wild Matta Dumbu vo vzájomnom dueli. Lomberg chcel pomstiť centra "plameňov" Mikaela Backlunda, ktorého Dumba predtým zasiahol tvrdým "hitom". Kouč Calgary Bill Peters za incident po tom istom stretnutí zaplatí pokutu vo výške 10.000 dolárov.
7.12.2018 22:22 - Michal Bruner / TASR

Výsledky piatkových zápasov DEL

DEL - piatok: Bremerhaven - Straubing 1:3, Ingolstadt - Augsburg 3:2 pp, Iserlohn - Eisbären Berlín 3:2, Mannheim - Düsseldorf 2:5, Norimberg - Mníchov 4:1, Wolfsburg - Krefeld 2:3 pp a sn.
7.12.2018 22:14 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

19. 12. 2018
L. Mikuláš - Poprad o 17:00
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30
Žilina - Košice o 17:30
Trenčín - Miškovec o 18:00
Nitra - Zvolen o 18:00
Budapešť - Detva o 19:00

Odohrané zápasy

09. 12. 2018
MiškovecB. Bystrica
1:0REPORT
ŽilinaL. Mikuláš
1:2REPORT
ZvolenBudapešť
1:6REPORT
DetvaTrenčín
2:3 SNREPORT
N. ZámkyPoprad
5:6 PPREPORT
NitraKošice
5:3REPORT

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS44 bodov
2.Chovan M.ZVO41
3.Špirko R.ZVO38
4.Lantoši R.NIT36
5.Bodó C.MAC36

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS26 gólov
2.Kytnár M.ZVO21
3.Blackwater J.NIT18
4.Magosi B.MIS17
5.Klempa T.MAC16

Najlepší brankár

Ádám VayMIS95.6 perc
2.Vošvrda T.POP94.33 %
3.Košarišťan A.NZA93.62 %
4.Habal V.KOS93.59 %
5.Škorvánek ml. S.KOS93.4 %
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov