Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Trenčín
2:3
Nitra
koniec po predĺžení
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
3:2
Žilina
koniec po predĺžení
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Martin
1:0
Košice
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Fridrich, Adamec – Výleta, Gegáň
Diváci: 1500     Píše: Vychovalý Marián
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Trenčín
2:3
1:1, 1:1, 0:0 - 0:1
koniec po predĺžení
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Nitra
Gratulujeme nitrianskym juniorom k zisku majstrovského titulu, Trenčania teda skončia na striebornej priečke. Nitrianskych mladíkov teda zrejme čakajú v nasledujúcich dňoch bujaré oslavy, niektorí z nich možno dostanú šancu aj v seniorskom play-off. Juniori Dukly oslavovať zrejme nebudú, chvíľu im bude trvať, kým prebolí sklamanie a ocenia aj druhú priečku. Viacerí ale možno dostanú šancu v zápasoch baráže, aby pomohli uchovať pre Trenčín najvyššiu súťaž.
10Refresh

FANS HK Poprad (600)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
McLarenPP25.9.200527.3.2017
Haxito22.1.201727.3.2017
enko381.9.201627.3.2017
erik2422.7.201127.3.2017
Emdzej11.5.201627.3.2017
Lenka274.11.201527.3.2017
Westlund325.9.201527.3.2017
Chamois13c15.7.201626.3.2017
martin_hkpp15.9.200824.3.2017
Dino792.3.201724.3.2017
emil27081.9.200824.3.2017
Turky39Pp13.9.201624.3.201726
vivatszlh4.12.201623.3.2017
simi099026.11.201423.3.2017
folvy16.9.200823.3.201733
13peter1718.11.200823.3.201726
iHC6.10.201621.3.2017
lego0210.12.200721.3.2017
duhac18.9.201521.3.201735
Frey30.10.201221.3.2017
Prostars13.1.201721.3.2017
Spezza24.10.200820.3.201730
cipulis18.3.201320.3.2017
renderers6.3.201320.3.2017
snowy_pp27.1.201520.3.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
sowaaa4.9.201019.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
ppalko11.10.200916.3.2017
Bizzaremifo3.5.201216.3.2017
awa28.4.201116.3.2017
kamzik050723.11.201314.3.2017
Lukzo2.5.201214.3.2017
tin22611.3.201712.3.2017
33jano3314.9.200912.3.2017
Krtko16.12.200612.3.201738
Dano00034711.9.200712.3.2017
nerok6.1.201712.3.2017
miso24887.3.201712.3.2017
forwardPP28.1.201612.3.2017
sspp1.10.201411.3.2017
corthez3.3.201110.3.2017
Suomi24.2.200710.3.2017
snowmaker15.9.20059.3.20172
Ambripp30.7.20078.3.2017
Kopitar11HKPOPRAD13.10.20126.3.2017
slina8.8.20053.3.201733
dubacikmd31.1.20122.3.2017
mar1117.9.201227.2.2017
AK 1315.11.201525.2.201739
DutchSchultz23.1.201724.2.2017
Frayaa16.1.201224.2.2017
imminence27.4.200921.2.2017
puzy9.8.201321.2.201756
poprader12.12.201421.2.2017
stbE7.3.200819.2.2017
StarLord11.3.201516.2.2017
.Iceberg.7.10.201112.2.201729
CICKOCHLP5.12.201612.2.2017
nitro224.11.20075.2.2017
pepo994130.12.20104.2.201739
medic1556.12.20134.2.2017
Michell20.2.20133.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20171
jednoducho človek23.10.201528.1.2017
MySmeSever17.9.201627.1.2017
dana247121.9.201127.1.2017
giorgiol8.11.200825.1.2017
FilipkoPP2.11.201223.1.2017
ppfans4.1.201721.1.2017
tuo16.11.201020.1.201739
de3tus11.12.201219.1.2017
ŠKP29.3.200918.1.2017
LipoPP11.1.201718.1.201717
AmontePP6.1.201716.1.2017
dk1.11.200513.1.2017
Sony6.3.201313.1.2017
masso7.10.20119.1.2017
funky712.3.20128.1.2017
R3MI6.1.20177.1.2017
fefa17.1.20147.1.2017
lukas628.3.20136.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
matopp26.2.20142.1.201726
lukiasko21.8.201231.12.2016
bielakjanko26.2.201324.12.201629
morfem11.12.201320.12.201637
balki299.4.200911.12.201632
bongo 117.4.201011.12.201648
stano31019.11.20079.12.2016
hefky31.10.20148.12.201631
MANO8.10.20077.12.201631
Robidas30.10.20096.12.2016
Lubino1426.7.20106.12.2016
jozef625.9.20106.12.201655
marosss19.5.20164.12.2016
marty_pp7.5.201327.11.201625
jojino3.5.201626.11.2016
rtroster30.5.201020.11.2016
skp_pp19.11.201620.11.2016
speeder017.9.200816.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201617
toso189112.3.201510.11.201625
Fanpoprad13.9.20159.11.2016
Bascovansky16.9.20124.11.2016
pupeto142.10.201631.10.2016
NightPP7.1.200731.10.201631
Delewar6.10.201129.10.2016
kofonen16.8.201625.10.2016
ZuuBuu21.10.201223.10.2016
Suško5.8.201421.10.201622
SaMO 0215.9.201318.10.2016
majkyPP9.1.201318.10.2016
Chamois2.11.201016.10.201630
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
gustave8.9.20158.10.2016
palipalinepali30.9.20166.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
domve19.5.201517.9.201619
PalinoKK25.7.200714.9.2016
minho11825.11.200713.9.2016
EisenHeim20.7.200910.9.2016
slafqo16721.1.20169.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
Online52716.9.20118.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
ragd6.5.201128.8.201649
Kamzik66613.6.201212.8.201641
Kuree16.1.20157.8.201618
SalenaVychodnarka3.12.20134.8.2016
pato15.10.200723.6.2016
Wolf-Cavan16.9.201415.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201645
exadon21.4.201119.5.201623
trinky199028.4.201017.5.201627
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201636
Pavlicko71120.9.20097.5.201623
tomaspp10.2.201015.4.201626
Mihalpp9.7.201210.4.201623
michalfun13.9.20097.4.201635
massoo7.10.20116.4.2016
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
HkPopRaD7121.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201619
dodys30.4.201113.3.201646
Behemond12.8.20106.3.201629
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
FeFe_KK19.10.200719.1.201636
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
p.v.d29.2.20128.1.201634
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201534
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
PlayerXE25.10.201525.10.2015
Baltazar0073.5.201424.10.2015
balova104.5.201012.10.2015
EASTON23.9.200929.9.201531
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201534
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201523
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
tristan25.1.20124.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201540
popi25.9.20114.8.2015
PetrS20.7.201520.7.2015
bubomir29.10.20123.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201521
mato031110.1.201112.5.2015
iskrakamzik15.1.20117.5.2015
siki19042.5.20126.5.201542
newnewbaky6.3.20136.5.2015
ScoobynoPP15.1.20081.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ed28.7.201131.3.201537
DexterMorgan2.3.201516.3.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201523
smolko13pp17.9.20121.3.201532
braxatoris26.10.201022.2.201547
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201531
Korenko2926.9.20145.2.2015
Tomky1.2.20155.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201547
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201533
kamzik229.12.20147.1.201511
birko27.1.20112.1.2015
borisko2414.9.201431.12.2014
Gimli13.3.201013.12.201443
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
ado872.1.201314.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201430
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201414
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
ROBINATOR12.3.20061.9.201440
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201420
Slavo 710.9.201312.6.2014
Branky01617.5.201410.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201418
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201422
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201442
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201429
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201434
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201421
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201427
DenisjedinePoprad7.1.201428.2.2014
Skyfy10.2.201019.2.2014
FP-frantisek4820.11.200618.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
medved25.9.200710.2.201459
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201429
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201331
Majky913.12.201328.12.201317
MiQgel27.2.201227.12.2013
RadegastPP30.6.201123.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201327
lukas.munich27.2.20088.12.201328
marcelpapac7728.10.201223.11.201317
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201338
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
pepe7310.11.20077.10.201343
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201315
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201340
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
iwca5.10.200727.5.201325
idknow30.3.201016.5.201336
rodpoprad23.11.201212.5.20133
zab.ho22.9.20089.5.201342
Trejso27.9.20096.5.201328
Puffo25.4.20114.5.201324
vadim1.9.200828.4.201334
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201330
james226.1.200716.3.201334
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201326
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201324
kornel16.11.201010.3.201343
pindesf110.9.201210.3.2013
lucas6230.11.20118.3.201329
ivka725.3.20138.3.201318
nicholas10118.9.20107.3.201325
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20134
hokej12317.12.201024.2.201338
Dark0720.3.201122.2.2013
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201327
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201332
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201333
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201239
Penguins8726.2.20115.12.201219
stolicka19.12.201130.11.201296
ado smid20.12.200921.11.201250
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201228
Majo080817.10.201230.10.201224
laky632.10.201113.10.201225
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201235
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201224
dzuzo8.12.20095.10.201236
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201226
lecgo25.12.200518.9.201229
cavopp25.9.200718.9.201230
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201245
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201242
Jozi997.9.200818.8.201235
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201215
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201231
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201232
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201233
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201226
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201222
matonni12.10.200913.2.201225
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201230
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201220
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201223
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201127
13LukiPP4.8.201130.12.201124
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201141
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201120
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201125
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201131
rogy5.12.200530.10.2011
Caesarus22.12.201028.10.201129
jaronka23.9.201123.10.201127
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201132
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201153
martin kasicky30.9.201113.10.201128
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201123
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201121
ScorpionPP24.2.20087.10.201126
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
Nixon2.11.20084.9.201134
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201129
FP-majjoN14.4.200911.8.201173
1shagraft31.7.20114.8.201139
luboskoPPM3.11.201028.7.201138
maj1013.10.201018.7.201130
FP-maaros97.6.200623.6.201126
stanley_PP20.3.201116.6.201121
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201137
BERNARDIN11.10.201031.5.201118
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201127
majkshali25.2.20112.5.201125
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201143
G*I*G*I7.3.20106.4.201129
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201145
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201127
anicka5111.12.201021.2.201123
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201126
Martin18218.12.201013.1.201127
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201027
Assassinko887.12.20107.12.201022
dzairo19.11.201021.11.201033
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201026
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201020
hrino910.4.200910.10.201028
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201018
Matos11121.10.20072.5.201023
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201019
vlk220219.9.20088.4.201038
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201019
Lukas_PP25.9.200928.2.201019
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200922
markrecchi7.7.200920.10.200930
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200934
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200924
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200928
folvy-sestra24.1.200924.1.200923
slajman23.11.200710.12.200832
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200827
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200832
Saasa Crusty11.4.20082.11.200811
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200821
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200832
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200827
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200826
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200826
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200794
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Európska Univerzitná Hokejová Liga
Tím Z Skóre B
1. B. Bystrica 56 191:120 119
2. Nitra 56 196:154 112
3. Košice 56 186:121 107
4. Žilina 56 175:158 90
5. Zvolen 56 163:174 84
6. Martin 56 141:166 75
7. Poprad 56 153:167 75
8. N. Zámky 56 146:154 74
9. Trenčín 56 140:164 72
10. L. Mikuláš 56 138:189 56
11. SR 20 20 20:82 6
TímZSkóreB
1.L. Mikuláš517:813
2.Detva511:116
3.Trenčín516:186
4.Skalica59:165
TímZVVpPpPSkóreB
1.Prešov4933439217:119110
2.Detva49322312220:120103
3.Michalovce49295312195:116100
4.Skalica49262318179:14885
5.Topoľčany49227317173:15283
6.Sp.Nová Ves49222322154:15473
7.Trnava49191425154:20363
8.P.Bystrica4992236123:21833
9.Martin B494124293:26616
10.Orange 209300619:329
Aktualizované: 26.3.2017 06:36
nadstavba A
tímzvvppppskóreb
1.Dukla201410581:5344
2.Slovensko 18201030759:5036
3.Nitra20903863:6230
4.Poprad20803960:7327
5.Slovan206201256:6522
6.Banská Bystrica205221171:8721
--------
nadstavba B
tímzvvppppskóreb
1.Zvolen2415324105:6053
2.Žilina2416017104:7649
3.Skalica221322591:6945
4.Košice2410301188:8736
5.Liptovský Mikuláš248031375:9727
6.Spišská Nová Ves246221476:10724
7.Topoľčany224001857:10012
Aktualizované: 26.3.2017 06:36
tímzvvppppskóreb
1.Trnava4431427218-115103
2.Poprad4431319174-96100
3.Dukla4429438199-10398
4.Zvolen44282212180-13090
5.Martin44244016143-12480
6.Nitra44212615133-10473
7.Žilina44193517132-12968
8.Slovan44158219147-15963
9.Košice44171818122-12161
10.Michalovce44180224158-17756
11.Spišská Nová Ves44142325125-16149
12.Liptovský Mikuláš44106721113-14649
13.Skalica44122624117-16846
14.Banská Bystrica44114425115-16845
15.Prešov4497424107-17545
16.Ružinov4474132101-20830
Aktualizované: 26.3.2017 06:36
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Dinamo Moskva60291016164-111112
4Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
5HC Dinamo Minsk60271019171-150105
6Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
7HC Viťaz6026722162-15897
8Jokerit Helsinky6023619149-16593
9HK Soči6024727139-14588
10HC Slovan Bratislava6022726144-16685
11Severstal Čerepovec6018527133-16374
12Medveščak Záhřeb6019433138-18669
13Spartak Moskva6018333125-16866
14Dinamo Riga60111034116-15858
Aktualizované: 28.3.2017 08:21
Tímzvvpprpppskorebody
1Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
2Avangard Omsk6030819156-127109
3Ak Bars Kazaň6029918155-127109
4Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
5Barys Astana6025626151-16790
6Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
7Admiral Vladivostok6024325147-15386
8HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
9Red Star Kunlun6024429139-14483
10Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
11Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
12Amur Chabarovsk6020529110-13076
13Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
14Lada Togliatti6016532146-18065
15Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 28.3.2017 08:21
Tímzvvpprpppskorebody
1SKA Petrohrad603978249-114137
2CSKA Moskva604138183-110137
3Metallurg Magnitogorsk6036513197-135124
4Dinamo Moskva60291016164-111112
5Lokomotiv Jaroslavl6032418163-130110
6Avangard Omsk6030819156-127109
7Ak Bars Kazaň6029918155-127109
8HC Dinamo Minsk60271019171-150105
9Torpedo Nižnij Novgorod6027818145-124104
10Traktor Čeljabinsk6027320130-12097
11HC Viťaz6026722162-15897
12Jokerit Helsinky6023619149-16593
13Barys Astana6025626151-16790
14Salavat Julajev Ufa6021620169-17488
15HK Soči6024727139-14588
16Admiral Vladivostok6024325147-15386
17HC Slovan Bratislava6022726144-16685
18HK Sibir Novosibirsk6020825133-13883
19Red Star Kunlun6024429139-14483
20Neftěchimik Nižněkamsk6020828143-15580
21Avtomobilist Jekatěrinburg6019625139-16579
22Amur Chabarovsk6020529110-13076
23Severstal Čerepovec6018527133-16374
24Medveščak Záhřeb6019433138-18669
25Jugra Chanty-Mansijsk6018434112-14866
26Spartak Moskva6018333125-16866
27Lada Togliatti6016532146-18065
28Dinamo Riga60111034116-15858
29Metallurg Novokuzněck60864297-19440
Aktualizované: 28.3.2017 08:21
Tímzvvpprpppskorebody
1Chicago Blackhawks76351321229-197103
2Minnesota Wild7537724240-19095
3Anaheim Ducks7536523199-18593
4Edmonton Oilers7532925223-19591
5San Jose Sharks7535726201-18291
6Calgary Flames76301329211-20490
7Nashville Predators7533625225-20689
8St. Louis Blues7534728211-20088
9Los Angeles Kings74221332180-18677
10Winnipeg Jets7629535225-24175
11Dallas Stars7527433206-23873
12Vancouver Canucks75191136172-21969
13Arizona Coyotes76171040181-24463
14Colorado Avalanche7514652147-25343
Aktualizované: 28.3.2017 08:21
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals7440917238-163106
2Columbus Blue Jackets74371119232-171103
3Pittsburgh Penguins7537918258-211103
4New York Rangers7638826241-20196
5Montreal Canadiens75301224204-18793
6Ottawa Senators7432925194-19190
7Toronto Maple Leafs7428724227-21985
8Boston Bruins7533630214-20284
9Tampa Bay Lightning75271029210-21083
10New York Islanders7528728219-22882
11Carolina Hurricanes7427627196-21280
12Philadelphia Flyers75221332197-22078
13Florida Panthers75211231195-21377
14Buffalo Sabres7624832192-21876
15Detroit Red Wings75161532188-22074
16New Jersey Devils7518935171-22067
Aktualizované: 28.3.2017 08:21
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 28.3.2017 08:21

Stav sérií Play-Off

Štvrťfinále

4:0
4:2
3:3
4:1

Najčítanejšie články

Bleskovky

Jurčo strelil prvý gól v sezóne, skórovali aj Pánik s Tatarom

Slovenský hokejista Tomáš Jurčo si otvoril strelecký a súčasne aj bodový účet v tejto sezóne zámorskej NHL. Útočník Chicaga sa gólovo presadil v noci na utorok do siete Tampy Bay, jeho tím však prehral 4:5 po predĺžení. Pre Jurča to bol premiérový presný zásah v jeho 26. zápase sezóny, v rámci ktorej sa koncom februára sťahoval z Detroitu do Chicaga.
pred 2 hod. - TASR

Martin dokonal zázrak, podľa Nagya sú rozhodcovia hanbou

Hokejisti MHC Martin zvládli šiesty zápas štvrťfinálovej série play off sezóny 2016/17 a po víťazstve 1:0 nad HC Košice prekvapivo postúpili medzi najlepšie štyri tímy Tipsport Ligy. Hoci štatistiky hovorili jasne v prospech Košičanov, favorit sa napokon musel skloniť pred húževnatým a odhodlaným súperom. Veľmi sklamaný bol po stretnutí košický kapitán Ladislav Nagy.
včera o 21:54 - TASR

Horanský sa potešil prvej pozvánke, rieši budúcnosť vo Švajčiarsku

Slovenský hokejový útočník Stanislav Horanský si v pondelok prvýkrát v kariére obliekol seniorský reprezentačný dres. Tréneri ho pôvodne nominovali do olympijského výberu, no keďže ten má spoločný začiatok prípravy s "Á-čkom", dúfa, že by sa mohol presadiť aj v prvom tíme. "Pocity sú skvelé, som tu prvýkrát a hádam budem môcť ukázať, čo vo mne je.
včera o 18:34 - TASR

Definitívne nie od Hossu a Tatara, účasť prisľúbili Sekera, Marinčin

Generálny manažér Róbert Švehla potvrdil, že na májových MS nemôže slovenská hokejová reprezentácia počítať s dvojicou útočníkov z NHL Mariánom Hossom a Tomášom Tatarom. Svoju účasť na šampionáte naopak prisľúbili Andrej Sekera, Martin Marinčin, Marek Hrivík a Peter Cehlárik, ktorí sa k národnému tímu pripoja hneď po tom, čo im skončia klubové povinnosti. Aj ďalší...
včera o 17:59 - TASR

Cíger privítal na prvom zraze 15 hráčov, prišiel aj kapitán Dravecký

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger privítal na prvom sústredení v záverečnej príprave na MS dokopy 15 hráčov, ďalší traja sa pridajú v utorok. Oproti pôvodnej nominácii musel urobiť viacero zmien. Hneď na úvod prípravy na šampionát prišla jóbovka, keďže skúsený center Tomáš Marcinko musí ísť na operáciu kolena a určite nebude štartovať v Kolíne ...
včera o 16:15 - TASR

Marcinka čaká artroskopia kolena, príde o šampionát

Slovenský hokejový reprezentant Tomáš Marcinko nemôže štartovať na májových MS v Kolíne nad Rýnom a Paríži. Útočník Červenej hviezdy Kchun-lun musí v najbližších dňoch absolvovať operáciu kolena, ktorá ho vyradí na minimálne mesiac. "Bol som na vyšetrení u reprezentačného lekára, pána doktora Grauzela a potvrdil mi to, čo mi hovorili už aj doktori v Košiciach.
včera o 15:42 - TASR

Obranca Biro zostáva v Znojme aj v budúcej sezóne

Slovenský hokejista Marek Biro bude aj v sezóne 2017/2018 obliekať dres českého klubu HC Orli Znojmo. Účastník nadnárodnej EBEL na svojom oficiálnom webe zaradil 29-ročného zadáka medzi hráčov, s ktorými počíta pre nasledujúci ročník.
24.3.2017 09:13 - Michal Bruner / TASR

Hossa nebude hrať v Toronte, zranenie nie je vážne

Slovenský hokejista Marián Hossa pre zranenie nepomôže Chicagu v nočnom zápase NHL v Toronte. V zostave ho nahradí krajan Tomáš Jurčo, ktorý uplynulé tri stretnutia presedel na tribúne. Hossa utrpel zranenie dolnej časti tela, ktoré podľa trénera Joela Quennevillea nie je vážne. Útočník sa aktívne zúčastnil na rannom rozkorčuľovaní. V bránke Blackhawks sa predstaví Corey Crawford, dodal portál Chicago Tribune.
18.3.2017 19:14 - TASR / TASR

Obhajca EHC Mníchov prvým semifinalistom play off nemeckej DEL

Hokejisti EHC Mníchov sa stali prvými semifinalistami play off nemeckej DEL 2016/2017. V stredajšom štvrtom štvrťfinálovom stretnutí vyhrali na ľade Pinguins Bremerhaven vysoko 8:2 a v celej sérii triumfovali suverénne 4:0 na zápasy.
15.3.2017 22:12 - Michal Bruner / TASR

V Nórsku sa duel skončil po vyše 217 min hry a viac než 8,5 h od začiatku

Hokejisti Storhamaru Dragons zdolali v piatom zápase štvrťfinále play off nórskej ligy Spartu Warriors 2:1 až po 217 minútach a 14 sekundách hry. O osude zrejme najdlhšieho duelu hokejovej histórie rozhodol domáci Joakim Jensen v ôsmom predĺžení. Stretnutie sa začalo v nedeľu o 18.00 h, skončilo sa o viac než 8,5 hodiny neskôr - v noci na pondelok o 2.32 h.
13.3.2017 08:42 - Michal Bruner / TASR

Archív krátkych správ »
zimná hokejová škola
Články SIHPA na HokejPortáli »

Baráž 2016/17

Najbližšie zápasy

28. 03. 2017
Skalica - L. Mikuláš o 18:00
Trenčín - Detva o 18:00

Odohrané zápasy

26. 03. 2017
DetvaSkalica
5:0REPORT
L. MikulášTrenčín
3:2 PPREPORT

Tipsport liga 2016/17

Najbližšie zápasy

29. 03. 2017
Žilina - Zvolen o 18:00

Odohrané zápasy

27. 03. 2017
ZvolenŽilina
3:2 PPREPORT
MartinKošice
1:0REPORT
25. 03. 2017
KošiceMartin
3:1REPORT
ŽilinaZvolen
5:1REPORT
24. 03. 2017
B. BystricaN. Zámky
5:1REPORT

Tipsport Liga 2016/2017 2016/2017

Najviac bodov

Ladislav NagyKOS61 bodov
2.Hovorka M.ZIL60
3.Maione M.BBY57
4.Slovák M.NIT54
5.Hickmott J.BBY53

Najlepší strelec

Ladislav NagyKOS29 gólov
2.Slovák M.NIT26
3.Konečný R.ZIL24
4.Hovorka M.ZIL23
5.Klhůfek P.ZVO23

Najlepší brankár

Lars VoldenTRE93.77 perc
2.Halo J.NIT93.64 %
3.Lawson N.BBY93.63 %
4.Mikoláš M.ZIL92.94 %
5.Bacashihua J.BBY92.87 %