Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

FANS HK Poprad (641)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
cipulis18.3.201326.6.2019
Prostars13.1.201726.6.2019
Ambripp30.7.200726.6.2019
snowy_pp27.1.201525.6.2019
Suomi24.2.200725.6.2019
Kopitar11HKPOPRAD13.10.201225.6.2019
Westlund325.9.201524.6.2019
skp_pp19.11.201623.6.2019
FilipkoPP2.11.201223.6.2019
corthez3.3.201122.6.2019
DutchSchultz23.1.201721.6.2019
marty_pp7.5.201316.6.201928
dubacikmd31.1.201214.6.2019
RebelMemoryPP18.4.201713.6.201940
tommy90915.5.201813.6.2019
CCM8627.3.201810.6.2019
Renderers.14.5.20199.6.2019
renderers6.3.20139.6.2019
Roy3311.10.20178.6.2019
Majki1318.8.20174.6.2019
speeder017.9.20083.6.2019
toso189112.3.201531.5.201928
braniiislav12.8.201630.5.201935
stbE7.3.200829.5.2019
ScoobynoPP15.1.200829.5.2019
jozino30.11.201827.5.2019
p.v.d29.2.201226.5.201937
BMWdools23.5.201925.5.201926
Seveda28.11.201723.5.2019
Suško5.8.201423.5.201924
patkof17.5.201823.5.2019
Lubino1426.7.201019.5.2019
AK 1315.11.201517.5.2019
Haxito22.1.201717.5.2019
Robidas30.10.200916.5.2019
poprader12.12.201415.5.2019
Spezza24.10.200815.5.201932
emil27081.9.200814.5.2019
13peter1718.11.200813.5.201928
Mihalpp9.7.201210.5.201925
erik2422.7.201110.5.2019
MACEK404.5.20199.5.2019
rogy5.12.20058.5.2019
Nixon2.11.20086.5.2019
lukas628.3.20134.5.2019
EisenHeim20.7.20093.5.2019
majkyPP9.1.20133.5.2019
Frey779.10.20173.5.2019
polsky_matros13.5.20172.5.2019
stano31019.11.20072.5.2019
Sony6.3.201330.4.2019
Michalsom27.4.201928.4.2019
Online52716.9.201125.4.2019
NightPP7.1.200723.4.201933
fanpp8.6.201723.4.2019
exadon21.4.201121.4.201925
houyhnhnm26.7.201720.4.2019
Dark0720.3.201120.4.2019
duhac18.9.201518.4.201938
jozef625.9.201017.4.201957
BretPit2.12.201716.4.2019
nitro224.11.200714.4.2019
meno11211.4.201812.4.2019
SonnyPP1.12.20105.4.2019
PlayerXE25.10.20155.4.2019
balki299.4.20092.4.201934
micm024.5.20172.4.2019
Lukzo2.5.20121.4.2019
Izoldo14.1.20191.4.2019
Bascovansky16.9.201230.3.2019
SalenaVychodnarka3.12.201328.3.2019
kamzik050723.11.201328.3.2019
massoo7.10.201125.3.2019
Branky01617.5.201424.3.2019
Behemond12.8.201024.3.201931
slina8.8.200523.3.201935
Zdeno z Popradu21.3.201922.3.2019
mar1117.9.201219.3.2019
lukiasko21.8.201218.3.2019
darebak3518.3.201818.3.2019
Chamois13c15.7.201616.3.2019
awa28.4.201116.3.2019
ZuuBuu21.10.201216.3.2019
medic1556.12.201314.3.2019
Lego1914.3.201914.3.2019
Piginko4.11.201613.3.2019
pepo994130.12.201011.3.201941
OzimakM29.11.201711.3.2019
Baltazar0073.5.201410.3.2019
fefa17.1.201410.3.2019
Odrazenygol7.10.201824.2.2019
sowaaa4.9.201015.2.2019
EDGYS16.1.201813.2.2019
Fanpoprad13.9.20157.2.2019
Bizzaremifo3.5.20123.2.2019
ten čo nevie26.8.20173.2.2019
forwardPP28.1.20161.2.2019
folvy16.9.200829.1.201935
Dino792.3.201721.1.2019
elnino310111.8.201721.1.2019
FP-frantisek4820.11.200614.1.2019
de3tus11.12.201214.1.2019
Rudihkpp11.2.20188.1.2019
RebelP7.1.20197.1.2019
jednoducho človek23.10.20157.1.2019
AmontePP6.1.20176.1.2019
Soumi1713.2.20184.1.2019
medved25.9.20073.1.201961
combain21.10.201730.12.2018
iskrakamzik15.1.201126.12.2018
ŠKP29.3.200924.12.2018
Wolf-Cavan16.9.201419.12.2018
popi25.9.20117.12.2018
Envoy10.5.20185.12.2018
Krtko16.12.20062.12.201840
daggr8.11.20181.12.2018
gustave8.9.20151.12.2018
LipoPP11.1.201728.11.201819
ppfans4.1.201724.11.2018
Turky39Pp13.9.201616.11.201828
lego0210.12.20072.11.2018
HkPopRaD7121.9.20141.11.2018
Dano00034711.9.200728.10.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201828
bongo 117.4.201023.10.201851
masso7.10.201123.10.2018
ado872.1.201317.10.2018
hefky31.10.201412.10.201833
rtroster30.5.201010.10.2018
snowmaker15.9.20053.10.20184
.Iceberg.7.10.201130.9.201831
tristan25.1.201229.9.2018
nerok6.1.201722.9.2018
Lenka274.11.201519.9.2018
Poprad8618.9.201818.9.2018
hk svit28.9.201714.9.2018
mayyyo25.1.201711.9.2018
giorgiol8.11.20082.9.2018
sspp1.10.20142.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201834
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Chamois2.11.201015.8.201833
morfem11.12.201314.8.201839
Kuree16.1.201513.8.201820
Emdzej11.5.20162.7.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201843
JumboXXX26.5.20181.6.2018
Michell20.2.201320.5.2018
iHC6.10.201619.5.2018
imminence27.4.200928.4.2018
borisko2414.9.201428.4.2018
Pavlicko71120.9.200926.4.201825
ed28.7.201113.4.201839
Te3Mko7.10.201122.3.2018
MANO8.10.200727.2.201833
tuo16.11.201025.2.201841
dana247121.9.201116.2.2018
bubomir29.10.20129.2.2018
33jano3314.9.20093.2.2018
The Rock PP2.2.20183.2.2018
mato031110.1.201114.1.2018
Delewar6.10.201128.12.2017
Tomky1.2.201526.12.2017
slafqo16721.1.20163.12.2017
EASTON23.9.200920.11.201733
simi099026.11.20147.11.2017
martin_hkpp15.9.200828.10.2017
Frey30.10.201210.10.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201745
ragd6.5.201118.9.201751
ROBINATOR12.3.200610.9.201743
palipalinepali30.9.20168.9.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
Frayaa16.1.201215.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201731
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
tomaspp10.2.201029.5.201728
jano7115.5.201716.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
FanOfNorth3.3.201721.3.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
puzy9.8.201321.2.201758
StarLord11.3.201516.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20173
dk1.11.200513.1.2017
R3MI6.1.20177.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201620
kofonen16.8.201625.10.2016
SaMO 0215.9.201318.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
minho11825.11.200713.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201647
trinky199028.4.201017.5.201629
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201638
michalfun13.9.20097.4.201637
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201621
dodys30.4.201113.3.201648
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
FeFe_KK19.10.200719.1.201638
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201536
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201536
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201526
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201542
PetrS20.7.201520.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201524
siki19042.5.20126.5.201545
newnewbaky6.3.20136.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201526
smolko13pp17.9.20121.3.201534
braxatoris26.10.201022.2.201549
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201533
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201549
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201535
kamzik229.12.20147.1.201513
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201445
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201432
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201416
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201422
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201420
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201424
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201445
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201431
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201436
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201423
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201430
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201432
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201333
Majky913.12.201328.12.201320
MiQgel27.2.201227.12.2013
RadegastPP30.6.201123.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201329
lukas.munich27.2.20088.12.201330
marcelpapac7728.10.201223.11.201319
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201340
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201317
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201342
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
iwca5.10.200727.5.201327
idknow30.3.201016.5.201338
rodpoprad23.11.201212.5.20135
zab.ho22.9.20089.5.201344
Trejso27.9.20096.5.201330
Puffo25.4.20114.5.201326
vadim1.9.200828.4.201337
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201332
james226.1.200716.3.201337
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201328
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201326
kornel16.11.201010.3.201345
pindesf110.9.201210.3.2013
lucas6230.11.20118.3.201331
ivka725.3.20138.3.201321
nicholas10118.9.20107.3.201327
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20136
hokej12317.12.201024.2.201340
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201329
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201334
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201335
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201241
Penguins8726.2.20115.12.201221
stolicka19.12.201130.11.201298
ado smid20.12.200921.11.201253
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201230
Majo080817.10.201230.10.201226
laky632.10.201113.10.201227
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201238
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201226
dzuzo8.12.20095.10.201239
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201229
lecgo25.12.200518.9.201231
cavopp25.9.200718.9.201232
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201247
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201244
Jozi997.9.200818.8.201238
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201217
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201233
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201235
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201235
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201228
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201225
matonni12.10.200913.2.201227
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201232
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201222
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201225
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201129
13LukiPP4.8.201130.12.201126
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201144
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201122
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201128
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201133
Caesarus22.12.201028.10.201131
jaronka23.9.201123.10.201129
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201134
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201155
martin kasicky30.9.201113.10.201130
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201125
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201123
ScorpionPP24.2.20087.10.201128
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201131
FP-majjoN14.4.200911.8.201175
1shagraft31.7.20114.8.201141
luboskoPPM3.11.201028.7.201140
maj1013.10.201018.7.201133
FP-maaros97.6.200623.6.201128
stanley_PP20.3.201116.6.201123
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201139
BERNARDIN11.10.201031.5.201120
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201129
majkshali25.2.20112.5.201127
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201145
G*I*G*I7.3.20106.4.201131
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201147
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201129
anicka5111.12.201021.2.201126
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201128
Martin18218.12.201013.1.201129
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201029
Assassinko887.12.20107.12.201024
dzairo19.11.201021.11.201036
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201028
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201023
hrino910.4.200910.10.201031
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201021
Matos11121.10.20072.5.201025
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201021
vlk220219.9.20088.4.201040
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201021
Lukas_PP25.9.200928.2.201021
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200924
markrecchi7.7.200920.10.200933
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200936
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200926
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200930
folvy-sestra24.1.200924.1.200925
slajman23.11.200710.12.200835
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200830
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200834
Saasa Crusty11.4.20082.11.200813
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200823
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200834
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200829
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200828
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200828
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200797
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 23.6.2019 02:52
TímZSkóreB
1.B. Bystrica57196:139115
2.Zvolen57193:128111
3.Nitra57217:138110
4.Košice57190:135109
5.Poprad57168:147102
6.Trenčín57152:13193
7.N. Zámky57142:13092
8.Miškovec57147:15187
9.Budapešť57158:19766
10.Detva57149:19862
11.L. Mikuláš57129:17858
12.Žilina57151:22252
13.SR 202430:1282
TímZVVPPPPSkóreB
1.Žilina000000:00
2.Martin000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Dubnica000000:00
5.Skalica000000:00
6.Humenné000000:00
7.Bratislava000000:00
8.Levice000000:00
9.Trnava000000:00
10.P.Bystrica000000:00
11.Sp.Nová Ves000000:00
12.SR 18000000:00
Aktualizované: 23.6.2019 03:58
nadstavba A
TímZVVPPPPSkóreB
1.Poprad4630628198:121104
2.Dukla4631429208:118100
3.Nitra46223516167:14077
4.B. Bystrica46175420130:14865
5.Slovan46184420167:16263
6.Košice46154819144:15561
nadstavba B
TímZVVPPPPSkóreB
1.Skalica48185421135:15768
2.Žilina48148422129:13962
3.Martin48153525109:17456
4.L. Mikuláš48111531105:17837
Aktualizované: 23.6.2019 03:57
TímZVVPPPPSkóreB
Michalovce62226430180:22382
Nitra62243332169:18581
L. Mikuláš62210437177:23967
Skalica62174437146:25463
Žilina62127538150:26755
Zvolen6270550134:31323
Aktualizované: 23.6.2019 03:58
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.6.2019 20:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 26.6.2019 20:00
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.6.2019 20:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 26.6.2019 20:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 26.6.2019 20:00
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 26.6.2019 20:00

Bleskovky

Útočník St. Louis Tarasenko absolvoval operáciu kolena

Ruský hokejista Vladmimir Tarasenko absolvoval artroskopickú operáciu ľavého kolena. Dĺžku absencie odhadli na štyri týždne. V utorok o tom informoval generálny manažér St. Louis Blues Doug Armstrong na oficiálnom webe NHL.
o 09:30 - TASR

Tampa Bay podpísala zmluvu so svojou draftovou jedntkou Nolanom Footeom

Hokejový klub v NHL Tampa Bay Lightning uzavrel nováčikovský kontrakt na tri roky s jeho tohtoročnou draftovou jednotkou Nolanom Footeom. Osemnásťročného útočníka si "blesky" vybrali z 27. miesta. Nolan je brat prvej voľby Tampy z roku 2017 Cala Footea.
o 08:11 - TASR

Berube podpísal trojročnú zmluvu so St. Louis Blues

Vedenie víťaza Stanleyho pohára St. Louis Blues uzavrelo trojročný kontrakt s trénerom Craigom Berubem. Ten bol od novembra 2018 len dočasným kormidelníkom zámorského hokejového tímu, z tejto pozície doviedol klub k historicky prvému triumfu v NHL a bol finalistom na ocenenie Jacka Adamsa pre najlepšieho trénera sezóny.
včera o 19:40 - Michal Bruner / TASR

Colorado vymenilo Söderberga do Arizony

Zámorský hokejový klub NHL Colorado Avalanche vymenil švédskeho útočníka Carla Söderberga do Arizony Coyotes za obrancu Kevina Connautona a výber v treťom kole draftu 2020. Tridsaťtriročný Söderberg strelil v uplynulej sezóne 23 gólov, čím si vylepšil kariérne maximum a nazbieral 49 bodov v 82 zápasoch. V play off pridal dve asistencie v dvanástich dueloch.
včera o 19:05 - Michal Bruner / TASR

Boston predĺžil o dva roky zmluvu s obrancom Kampferom

Finalista uplynulej sezóny zámorskej hokejovej NHL Boston Bruins predĺžil o dve sezóny zmluvu s obrancom Stevenom Kampferom. Ročne zarobí 800.000 dolárov.
včera o 18:35 - Michal Bruner / TASR

Dvojnásobný víťaz Stanleyho pohára Orpik ukončil kariéru

Americký hokejista Brooks Orpik sa po 15 sezónach v zámorskej NHL rozhodol ukončiť aktívnu kariéru. Tridsaťosemročný obranca odohral v profilige 1171 zápasov v základnej časti a získal dvakrát Stanleyho pohár. S Pittsburghom Penguins sa tešil v roku 2009 a s Washingtonom Capitals v roku 2018.
včera o 17:59 - Michal Bruner / TASR

Philadelphia predĺžila o dva roky zmluvu so Sanheimom

Zámorský hokejový klub NHL Philadelphia Flyers uzavrel novú dvojročnú zmluvu v hodnote 6,5 milióna dolárov s obrancom Travisom Sanheimom. Dvadsaťtriročný Kanaďan odohral v minulej sezóne všetkých 82 zápasov, strelil deväť gólov a nazbieral 35 bodov. "Sme spokojní s Travisovým progresom."
24.6.2019 19:06 - Adrián Danaj / TASR

Brankár Miller predĺžil zmluvu s Anaheimom

Hokejový brankár Ryan Miller predĺžil zmluvu s tímom NHL Anaheim Ducks. "Káčeri" sa tiež dohodli na pokračovaní v tíme s obrancom Korbinianom Holzerom a centrom Derekom Grantom. Klubu o tom informoval na svojom webe.
21.6.2019 09:58 - Michal Bruner / TASR

Trotzovi pribudol na striedačku NY Islanders asistent Hiller

Novým asistentom trénera Barryho Trotza v New Yorku Islanders sa stal Jim Hiller. Klub zámorskej hokejovej NHL oznámil doplnenie realizačného tímu v stredu. Hiller pracoval v uplynulých štyroch sezónach ako asistent v Toronte, v ročníku 2014/2015 zastával rovnakú funkciu v Detroite.
20.6.2019 08:45 - / TASR

Philadelphia podpísala zmluvu s Hayesom na 7 rokov a 50 miliónov USD

Klub NHL Philadelphia Flyers uzavrel s americkým hokejistom Kevinom Hayesom kontrakt na sedem rokov v hodnote 50 miliónov dolárov. Dvadsaťsedemročný center sa stane s priemerným ročným zárobkom 7,14 milióna USD tretím najlepšie plateným hráčom "letcov". Philadelphia získala práva na Hayesa z Winnipegu výmenou za výber v piatom kole draftu.
19.6.2019 22:29 - / TASR

Archív krátkych správ »
ŠTATISTIKY MS 2019 SLOVENSKO
Články SIHPA na HokejPortáli » Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
Peter Bohunický - hokejová škola