Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
EXL
  Momentálne bez zápasov
NHL
  Momentálne bez zápasov
KHL
  Momentálne bez zápasov
ROZBALIŤ

FANS HK Poprad (652)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
cipulis18.3.201331.5.2020
ten čo nevie26.8.201730.5.2020
PopradskyInsider29.5.202030.5.2020
Renderers.14.5.201930.5.2020
Ambripp30.7.200728.5.2020
braniiislav12.8.201628.5.202036
Zdeno z Popradu21.3.201926.5.2020
snowy_pp27.1.201524.5.2020
Westlund325.9.201523.5.2020
poprader12.12.201423.5.2020
Dino792.3.201722.5.2020
emil27081.9.200821.5.2020
tristan25.1.201220.5.2020
erik2422.7.201120.5.2020
AmontePP6.1.201715.5.2020
dubacikmd31.1.201214.5.2020
13peter1718.11.200813.5.202029
MACEK404.5.201912.5.2020
Bizzaremifo3.5.201210.5.2020
LipoPP11.1.20179.5.202020
EliteProspectt26.12.20198.5.2020
Kopitar11HKPOPRAD13.10.20126.5.2020
Dano00034711.9.200730.4.2020
Cpt.Scott26.4.202027.4.2020
fanpp8.6.201721.4.2020
TeR18.4.202021.4.2020
marty_pp7.5.201319.4.202029
NightPP7.1.200718.4.202034
burizon1315.9.201715.4.2020
micm024.5.201710.4.202029
DutchSchultz23.1.201710.4.2020
Roy3311.10.20176.4.2020
gustave8.9.20152.4.2020
Piginko4.11.201631.3.2020
Lukzo2.5.201220.3.2020
LuboPP818.3.202019.3.2020
Suško5.8.201417.3.202025
dk1.11.200517.3.2020
FeFe_KK19.10.200714.3.202039
mjiurc7.3.202011.3.2020
33jano3314.9.20098.3.2020
Chamois13c15.7.20168.3.2020
mar1117.9.20125.3.2020
Te3Mko7.10.20113.3.2020
speeder017.9.20081.3.2020
bongo 117.4.20101.3.202052
Suomi24.2.200727.2.2020
awa28.4.201125.2.2020
corthez3.3.201122.2.2020
Bascovansky16.9.201218.2.2020
sowaaa4.9.201018.2.2020
Ketchup_Boy#8117.2.202018.2.2020
patkof17.5.201817.2.2020
Dark0720.3.201116.2.2020
nitro224.11.200716.2.2020
Lubino1426.7.201015.2.2020
Wolf-Cavan16.9.201411.2.2020
Majki1318.8.201710.2.2020
iskrakamzik15.1.20119.2.2020
lukas628.3.201331.1.2020
morfem11.12.201331.1.202040
pepo994130.12.201030.1.202042
ZuuBuu21.10.201229.1.2020
nerok6.1.201729.1.2020
majkyPP9.1.201325.1.2020
Haxito22.1.201725.1.2020
Michell20.2.201324.1.2020
Lenka274.11.201524.1.2020
darebak3518.3.201823.1.2020
SalenaVychodnarka3.12.201322.1.2020
Seveda28.11.201721.1.2020
jednoducho človek23.10.201520.1.2020
tommy90915.5.201816.1.2020
minho11825.11.20078.1.2020
.Iceberg.7.10.201131.12.201932
Frey779.10.201730.12.2019
Kamzík186.8.201930.12.2019
Prostars13.1.201730.12.2019
Fanpoprad13.9.201529.12.2019
Mihalpp9.7.201224.12.201926
BretPit2.12.201719.12.2019
fefa17.1.201418.12.2019
RebelMemoryPP18.4.201718.12.201941
folvy16.9.200818.12.201936
duhac18.9.201518.12.201939
MANO8.10.200718.12.201934
combain21.10.201718.12.2019
FilipkoPP2.11.201218.12.2019
ŠKP29.3.200918.12.2019
houyhnhnm26.7.201715.12.2019
daggr8.11.201812.12.2019
jozef625.9.20105.12.201958
Soumi1713.2.20183.12.2019
Sony6.3.201329.11.2019
Martin18218.12.201022.11.201930
ROBINATOR12.3.200615.11.201944
Frey30.10.201215.11.2019
Palisko1.11.20192.11.2019
elnino310111.8.201726.10.2019
Odin23.10.201924.10.2019
OzimakM29.11.201722.10.2019
Turky39Pp13.9.201613.10.201929
Izoldo14.1.20193.10.2019
CCM8627.3.20181.10.2019
renderers6.3.201327.9.2019
skp_pp19.11.201624.9.2019
Spezza24.10.200822.9.201933
HollyShit20.9.201920.9.201931
pindesf110.9.201220.9.2019
iwca5.10.20076.9.201928
RadegastPP30.6.201131.8.2019
massoo7.10.201118.8.2019
toso189112.3.20156.8.201929
mayyyo25.1.20171.7.2019
stbE7.3.200829.5.2019
ScoobynoPP15.1.200829.5.2019
jozino30.11.201827.5.2019
p.v.d29.2.201226.5.201938
BMWdools23.5.201925.5.201927
AK 1315.11.201517.5.2019
Robidas30.10.200916.5.2019
rogy5.12.20058.5.2019
Nixon2.11.20086.5.2019
EisenHeim20.7.20093.5.2019
polsky_matros13.5.20172.5.2019
stano31019.11.20072.5.2019
Michalsom27.4.201928.4.2019
Online52716.9.201125.4.2019
exadon21.4.201121.4.201926
meno11211.4.201812.4.2019
Jorge715.4.20196.4.2019
SonnyPP1.12.20105.4.2019
PlayerXE25.10.20155.4.2019
balki299.4.20092.4.201935
kamzik050723.11.201328.3.2019
Branky01617.5.201424.3.2019
Behemond12.8.201024.3.201932
slina8.8.200523.3.201936
lukiasko21.8.201218.3.2019
medic1556.12.201314.3.2019
Lego1914.3.201914.3.2019
Baltazar0073.5.201410.3.2019
Odrazenygol7.10.201824.2.2019
EDGYS16.1.201813.2.2019
forwardPP28.1.20161.2.2019
FP-frantisek4820.11.200614.1.2019
de3tus11.12.201214.1.2019
Rudihkpp11.2.20188.1.2019
RebelP7.1.20197.1.2019
medved25.9.20073.1.201962
popi25.9.20117.12.2018
Envoy10.5.20185.12.2018
Krtko16.12.20062.12.201841
ppfans4.1.201724.11.2018
lego0210.12.20072.11.2018
HkPopRaD7121.9.20141.11.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201829
masso7.10.201123.10.2018
ado872.1.201317.10.2018
hefky31.10.201412.10.201834
rtroster30.5.201010.10.2018
snowmaker15.9.20053.10.20185
Poprad8618.9.201818.9.2018
hk svit28.9.201714.9.2018
giorgiol8.11.20082.9.2018
sspp1.10.20142.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201835
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Chamois2.11.201015.8.201833
Kuree16.1.201513.8.201821
Emdzej11.5.20162.7.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201844
imminence27.4.200928.4.2018
borisko2414.9.201428.4.2018
Pavlicko71120.9.200926.4.201826
ed28.7.201113.4.201840
tuo16.11.201025.2.201842
dana247121.9.201116.2.2018
bubomir29.10.20129.2.2018
The Rock PP2.2.20183.2.2018
mato031110.1.201114.1.2018
Delewar6.10.201128.12.2017
Tomky1.2.201526.12.2017
slafqo16721.1.20163.12.2017
EASTON23.9.200920.11.201734
simi099026.11.20147.11.2017
martin_hkpp15.9.200828.10.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201746
ragd6.5.201118.9.201752
palipalinepali30.9.20168.9.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
Frayaa16.1.201215.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201732
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
tomaspp10.2.201029.5.201729
jano7115.5.201716.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
FanOfNorth3.3.201721.3.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
puzy9.8.201321.2.201759
StarLord11.3.201516.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20174
R3MI6.1.20177.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201621
kofonen16.8.201625.10.2016
SaMO 0215.9.201318.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201648
trinky199028.4.201017.5.201630
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201639
michalfun13.9.20097.4.201638
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201622
dodys30.4.201113.3.201649
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201537
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201537
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201527
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201543
PetrS20.7.201520.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201524
siki19042.5.20126.5.201546
newnewbaky6.3.20136.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201526
smolko13pp17.9.20121.3.201535
braxatoris26.10.201022.2.201550
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201534
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201550
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201536
kamzik229.12.20147.1.201514
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201446
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201433
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201417
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201423
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201421
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201425
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201446
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201432
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201437
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201424
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201430
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201433
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201334
Majky913.12.201328.12.201321
MiQgel27.2.201227.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201330
lukas.munich27.2.20088.12.201331
marcelpapac7728.10.201223.11.201320
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201341
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201318
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201343
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
idknow30.3.201016.5.201339
rodpoprad23.11.201212.5.20136
zab.ho22.9.20089.5.201345
Trejso27.9.20096.5.201331
Puffo25.4.20114.5.201327
vadim1.9.200828.4.201338
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201333
james226.1.200716.3.201338
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201329
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201327
kornel16.11.201010.3.201346
lucas6230.11.20118.3.201332
ivka725.3.20138.3.201321
nicholas10118.9.20107.3.201328
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20137
hokej12317.12.201024.2.201341
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201330
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201335
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201336
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201242
Penguins8726.2.20115.12.201222
stolicka19.12.201130.11.201299
ado smid20.12.200921.11.201254
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201231
Majo080817.10.201230.10.201227
laky632.10.201113.10.201228
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201238
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201227
dzuzo8.12.20095.10.201239
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201230
lecgo25.12.200518.9.201232
cavopp25.9.200718.9.201233
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201248
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201245
Jozi997.9.200818.8.201238
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201218
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201234
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201236
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201236
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201229
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201226
matonni12.10.200913.2.201228
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201233
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201223
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201226
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201130
13LukiPP4.8.201130.12.201127
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201144
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201123
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201129
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201134
Caesarus22.12.201028.10.201132
jaronka23.9.201123.10.201130
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201135
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201156
martin kasicky30.9.201113.10.201131
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201126
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201124
ScorpionPP24.2.20087.10.201129
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201132
FP-majjoN14.4.200911.8.201176
1shagraft31.7.20114.8.201142
luboskoPPM3.11.201028.7.201141
maj1013.10.201018.7.201134
FP-maaros97.6.200623.6.201129
stanley_PP20.3.201116.6.201124
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201140
BERNARDIN11.10.201031.5.201121
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201130
majkshali25.2.20112.5.201128
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201146
G*I*G*I7.3.20106.4.201132
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201148
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201130
anicka5111.12.201021.2.201127
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201129
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201030
Assassinko887.12.20107.12.201025
dzairo19.11.201021.11.201036
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201029
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201024
hrino910.4.200910.10.201032
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201022
Matos11121.10.20072.5.201026
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201022
vlk220219.9.20088.4.201041
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201022
Lukas_PP25.9.200928.2.201022
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200925
markrecchi7.7.200920.10.200933
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200937
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200927
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200931
folvy-sestra24.1.200924.1.200926
slajman23.11.200710.12.200836
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200831
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200835
Saasa Crusty11.4.20082.11.200814
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200824
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200835
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200830
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200829
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200829
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200797
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
TímZSkóreB
1.B. Bystrica55180:109120
2.Slovan55191:118108
3.Košice55163:114106
4.Poprad55170:13199
5.Trenčín55167:13993
6.Zvolen55186:15291
7.Michalovce55152:15778
8.Nitra55149:15777
9.Miškovec55148:15877
10.Budapešť55158:20163
11.N. Zámky55143:18859
12.Detva55131:20656
13.L. Mikuláš4878:18635
A SKUPINAZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava4836156233:106115
2.Martin48293412178:12697
3.Topoľčany482310213157:12691
4.Skalica48214419166:14375
5.Dubnica48205320146:15273
6.Sp.Nová Ves48213420159:15673
B SKUPINAZVVPPPPSkóreB
7.Žilina50263318177:13687
8.Levice50193325170:18466
9.P.Bystrica50123530128:19147
10.Trnava5091436140:26033
SR 18292102649:1538
Aktualizované: 28.2.2020 23:06
play-outZVVPPPPSkóreB
1.Martin5302030:1711
2.Skalica5310122:1711
3.Trnava5211121:129
4.Michalovce5300227:259
5.P. Bystrica4010313:212
6.Dubnica400046:270
Aktualizované: 8.3.2020 14:55
TímZVVPPPPSkóreB
1.Martin56216425150:17979
2.Spišská55132733142:20650
3.Michalovce55143236147:21950
4.Žilina55123436111:22546
5.Skalica5585339106:23837
6.L. Mikuláš5642347110:29216
Aktualizované: 8.3.2020 14:57
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 31.5.2020 20:41
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 31.5.2020 20:41
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 31.5.2020 20:41
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 31.5.2020 20:41
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 31.5.2020 20:41

Bleskovky

Bývalý nemecký reprezentant Peter Schiller zomrel vo veku 62 rokov

Bývalý nemecký hokejový reprezentant Peter Schiller zomrel minulý týždeň vo veku 62 rokov na zlyhanie srdca. Na konte mal 94 štartov v národnom drese, zúčastnil sa aj na ZOH 1988 v Calgary. S Kolínom získal v nemeckej lige štyri majstrovské tituly, v kariére si obliekol aj dresy Mannheimu a Dynama i Eisbärenu Berlín.
o 15:21 - TASR

Obranca Högberg podpísal zmluvu s Philadelphiou

Hokejový klub NHL Philadelphia Flyers podpísal zmluvu s nováčikom Linusom Högbergom. Kontrakt 21-ročného švédskeho obrancu začne platiť od sezóny 2020/2021. V uplynulej sezóne hral Högberg za Växjö Lakers vo švédskej lige, v 50 zápasoch zaznamenal 14 bodov (5+9). Informovala o tom oficiálna webová stránka klubu.
o 08:04 - TASR

Čurmová pokračuje v prestížnej NWHL, predĺžila zmluvu s Buffalom

Slovenská hokejistka Lenka Čurmová bude aj v sezóne 2020/2021 pôsobiť v Národnej ženskej hokejovej lige (NWHL). S tímom Buffalo Beauts sa dohodla na pokračovaní spolupráce. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.
28.5.2020 14:14 - TASR

Columbus do play off už aj s Jonesom, Bjorkstrandom i Korpisalom

Klub zámorskej hokejovej NHL Columbus Blue Jackets nastúpi na play off v plnej sile. Počas prestávky v sezóne, ktorú spôsobila pandémia koronavírusu, si doliečili zranenia obranca Seth Jones, útočník Oliver Bjorkstrand i brankári Joonas Korpisalo a Elvis Merzlikins.
28.5.2020 08:21 - TASR

Pittsburgh dohrá sezónu bez Bjugstada

Klub zámorskej hokejovej NHL Pittsburgh Penguins nemôže do konca sezóny počítať s útočníkom Nickom Bjugstadom, ktorý podstúpil operáciu chrbtice. Generálny manažér tímu Jim Rutherford oznámil, že zákrok bol nevyhnutný, keďže dvadsaťsedemročný útočník mal komplikácie pri zotavovaní po zranení v spodnej časti tela.
28.5.2020 07:42 - TASR

Vancouver uvažuje nad presťahovaním tréningového kempu do USA

Kanadský klub zámorskej NHL Vancouver Canucks uvažuje nad presťahovaním tréningového kempu do USA. Dôvodom je povinná 14-dňová karanténa pre všetkých, ktorí pricestujú do krajiny zo zahraničia. Generálny manažér Canucks Jim Benning pre zámorské médiá v stredu uviedol, že táto možnosť je ešte len v počiatočnej fáze úvah.
27.5.2020 21:02 - TASR

Primátor Alberty Kenney ponúkol vedeniu ligy, aby dohralo súťaž v Edmontone

Premiér kanadskej provincie Alberta Jason Kenney predostrel vedeniu NHL ponuku, aby sa súťaž dohrala v Edmontone. Podľa Kenneya je Edmonton najbezpečnejším miestom v Severnej Amerike.
25.5.2020 13:20 - TASR

Bratia Tomáš a Hynek Zohornovci budú aj naďalej hrať za Chabarovsk

Českí hokejisti Tomáš a Hynek Zohornovci budú aj v nasledujúcej sezóne obliekať dres Amuru Chabarovsk. Obaja bratia sa s účastníkom KHL dohodli na predĺžení zmlúv. Informovala o tom webová stránka klubu.
25.5.2020 13:03 - TASR

Zomrel ruský krídelník Gerasimov, držiteľ zlata zo ZOH 1984

Vo veku 61 rokov zomrel bývalý sovietsky hokejista Alexander Gerasimov, olympijský šampión z roku 1984. O jeho úmrtí informovalo vedenie klubu CSKA Moskva, s ktorým niekdajší krídelník získal sedem nepretržitých majstrovských titulov v rokoch 1981-1987.
21.5.2020 13:50 - TASR

Vo veku 47 rokov zomrel český tréner Radek Novák

Vo veku 47 rokov zomrel tréner hokejistov prvoligového českého tímu Horácká Slavia Třebíč Radek Novák.
20.5.2020 17:08 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

Odohrané zápasy

15. 03. 2020
TrenčínKošice
0:0REPORT
SlovanPoprad
0:0REPORT
B. BystricaZvolen
0:0REPORT
DetvaMiškovec
0:0REPORT
NitraBudapešť
0:0REPORT
MichalovceN. Zámky
0:0REPORT

Najviac bodov

Jindřich AbdulSBA62 bodov
2.McPherson A.ZVO58
3.Trotter B.ZVO58
4.Haščák M.KOS55
5.Mikyska J.TRE55

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS33 gólov
2.Zigo T.SBA27
3.Alderson B.TRE26
4.Stupka V.BBY24
5.Sofron I.MAC24

Najlepší brankár

Matej GajanBBY94.5 perc
2.Brust B.SBA93.66 %
3.Košarišťan A.KOS93.44 %
4.Beskorowany T.BBY92.98 %
5.Melicherčík M.BBY92.86 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov