Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Nové Zámky
0:0
Detva
18.10.2019. 18:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Michalovce
0:0
MAC Budapešť
18.10.2019. 18:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Zvolen
0:0
Nitra
18.10.2019. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Poprad
0:0
Trenčín
18.10.2019. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
L. Mikuláš
0:0
Košice
18.10.2019. 17:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Gašpárek Róbert
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Nové Zámky
0:0
-:-, -:-, -:-
18.10.2019. 18:30
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Detva
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:30.
10Refresh

FANS HK Poprad (642)

UžívateľRegistrovany odBol tuVek
Ambripp30.7.200717.10.2019
Westlund325.9.201517.10.2019
cipulis18.3.201317.10.2019
Suomi24.2.200716.10.2019
Turky39Pp13.9.201613.10.201928
Seveda28.11.201713.10.2019
tommy90915.5.201813.10.2019
Chamois13c15.7.201612.10.2019
patkof17.5.201810.10.2019
corthez3.3.201110.10.2019
Lenka274.11.20159.10.2019
FilipkoPP2.11.20129.10.2019
nitro224.11.20076.10.2019
marty_pp7.5.20135.10.201928
Prostars13.1.20175.10.2019
Izoldo14.1.20193.10.2019
mar1117.9.20122.10.2019
CCM8627.3.20181.10.2019
MACEK404.5.20191.10.2019
LipoPP11.1.20171.10.201920
dubacikmd31.1.201230.9.2019
darebak3518.3.201829.9.2019
Renderers.14.5.201927.9.2019
renderers6.3.201327.9.2019
Bizzaremifo3.5.201227.9.2019
skp_pp19.11.201624.9.2019
erik2422.7.201124.9.2019
fanpp8.6.201724.9.2019
DutchSchultz23.1.201723.9.2019
ŠKP29.3.200923.9.2019
13peter1718.11.200823.9.201929
Spezza24.10.200822.9.201933
HollyShit20.9.201920.9.201930
pindesf110.9.201220.9.2019
morfem11.12.201320.9.201940
NightPP7.1.200719.9.201933
33jano3314.9.200916.9.2019
Kopitar11HKPOPRAD13.10.201215.9.2019
jozef625.9.201013.9.201957
tristan25.1.201212.9.2019
braniiislav12.8.201611.9.201936
Kamzík186.8.20199.9.2019
iwca5.10.20076.9.201927
Haxito22.1.20174.9.2019
majkyPP9.1.20134.9.2019
gustave8.9.20152.9.2019
RadegastPP30.6.201131.8.2019
Frey779.10.201730.8.2019
folvy16.9.200825.8.201935
Zdeno z Popradu21.3.201925.8.2019
snowy_pp27.1.201524.8.2019
massoo7.10.201118.8.2019
Dark0720.3.201114.8.2019
awa28.4.20119.8.2019
toso189112.3.20156.8.201928
.Iceberg.7.10.20112.8.201932
Lubino1426.7.201026.7.2019
ten čo nevie26.8.201710.7.2019
fefa17.1.20142.7.2019
mayyyo25.1.20171.7.2019
RebelMemoryPP18.4.201713.6.201940
Roy3311.10.20178.6.2019
Majki1318.8.20174.6.2019
speeder017.9.20083.6.2019
stbE7.3.200829.5.2019
ScoobynoPP15.1.200829.5.2019
jozino30.11.201827.5.2019
p.v.d29.2.201226.5.201937
BMWdools23.5.201925.5.201927
Suško5.8.201423.5.201925
AK 1315.11.201517.5.2019
Robidas30.10.200916.5.2019
poprader12.12.201415.5.2019
emil27081.9.200814.5.2019
Mihalpp9.7.201210.5.201926
rogy5.12.20058.5.2019
Nixon2.11.20086.5.2019
lukas628.3.20134.5.2019
EisenHeim20.7.20093.5.2019
polsky_matros13.5.20172.5.2019
stano31019.11.20072.5.2019
Sony6.3.201330.4.2019
Michalsom27.4.201928.4.2019
Online52716.9.201125.4.2019
exadon21.4.201121.4.201926
houyhnhnm26.7.201720.4.2019
duhac18.9.201518.4.201938
BretPit2.12.201716.4.2019
meno11211.4.201812.4.2019
Jorge715.4.20196.4.2019
SonnyPP1.12.20105.4.2019
PlayerXE25.10.20155.4.2019
balki299.4.20092.4.201934
micm024.5.20172.4.2019
Lukzo2.5.20121.4.2019
Bascovansky16.9.201230.3.2019
SalenaVychodnarka3.12.201328.3.2019
kamzik050723.11.201328.3.2019
Branky01617.5.201424.3.2019
Behemond12.8.201024.3.201931
slina8.8.200523.3.201935
lukiasko21.8.201218.3.2019
ZuuBuu21.10.201216.3.2019
medic1556.12.201314.3.2019
Lego1914.3.201914.3.2019
Piginko4.11.201613.3.2019
pepo994130.12.201011.3.201941
OzimakM29.11.201711.3.2019
Baltazar0073.5.201410.3.2019
Odrazenygol7.10.201824.2.2019
sowaaa4.9.201015.2.2019
EDGYS16.1.201813.2.2019
Fanpoprad13.9.20157.2.2019
forwardPP28.1.20161.2.2019
Dino792.3.201721.1.2019
elnino310111.8.201721.1.2019
FP-frantisek4820.11.200614.1.2019
de3tus11.12.201214.1.2019
Rudihkpp11.2.20188.1.2019
RebelP7.1.20197.1.2019
jednoducho človek23.10.20157.1.2019
AmontePP6.1.20176.1.2019
Soumi1713.2.20184.1.2019
medved25.9.20073.1.201961
combain21.10.201730.12.2018
iskrakamzik15.1.201126.12.2018
Wolf-Cavan16.9.201419.12.2018
popi25.9.20117.12.2018
Envoy10.5.20185.12.2018
Krtko16.12.20062.12.201840
daggr8.11.20181.12.2018
ppfans4.1.201724.11.2018
lego0210.12.20072.11.2018
HkPopRaD7121.9.20141.11.2018
Dano00034711.9.200728.10.2018
tin22611.3.201726.10.2018
matopp26.2.201426.10.201828
bongo 117.4.201023.10.201851
masso7.10.201123.10.2018
ado872.1.201317.10.2018
hefky31.10.201412.10.201833
rtroster30.5.201010.10.2018
snowmaker15.9.20053.10.20184
nerok6.1.201722.9.2018
Poprad8618.9.201818.9.2018
hk svit28.9.201714.9.2018
giorgiol8.11.20082.9.2018
sspp1.10.20142.9.2018
RastoS28.8.20182.9.201835
Frantiska Patrik21.8.201821.8.2018
Chamois2.11.201015.8.201833
Kuree16.1.201513.8.201820
Emdzej11.5.20162.7.2018
Kamzik66613.6.20127.6.201843
Michell20.2.201320.5.2018
imminence27.4.200928.4.2018
borisko2414.9.201428.4.2018
Pavlicko71120.9.200926.4.201825
ed28.7.201113.4.201839
Te3Mko7.10.201122.3.2018
MANO8.10.200727.2.201834
tuo16.11.201025.2.201841
dana247121.9.201116.2.2018
bubomir29.10.20129.2.2018
The Rock PP2.2.20183.2.2018
mato031110.1.201114.1.2018
Delewar6.10.201128.12.2017
Tomky1.2.201526.12.2017
slafqo16721.1.20163.12.2017
EASTON23.9.200920.11.201733
simi099026.11.20147.11.2017
martin_hkpp15.9.200828.10.2017
Frey30.10.201210.10.2017
vivatszlh4.12.20166.10.2017
pepe7310.11.200720.9.201746
ragd6.5.201118.9.201752
ROBINATOR12.3.200610.9.201743
palipalinepali30.9.20168.9.2017
DenisjedinePoprad7.1.201416.8.2017
Frayaa16.1.201215.8.2017
bielakjanko26.2.20131.8.201732
MySmeSever17.9.201624.7.2017
enko381.9.201616.6.2017
tomaspp10.2.201029.5.201728
jano7115.5.201716.5.2017
miso24887.3.20179.4.2017
jaja7892.4.20174.4.2017
FanOfNorth3.3.201721.3.2017
RebelPP17.10.200820.3.2017
wooloo16.10.201017.3.2017
puzy9.8.201321.2.201759
StarLord11.3.201516.2.2017
kamzicek14.1.201728.1.20173
dk1.11.200513.1.2017
R3MI6.1.20177.1.2017
demond18.9.20115.1.2017
marosss19.5.20164.12.2016
jojino3.5.201626.11.2016
Robert7813.11.201614.11.2016
Dafffo447.9.201614.11.2016
Kristy287.10.201211.11.201620
kofonen16.8.201625.10.2016
SaMO 0215.9.201318.10.2016
popradskesrdce98.10.20168.10.2016
johnypp9.10.201125.9.2016
PalinoKK25.7.200714.9.2016
minho11825.11.200713.9.2016
HUD8111.9.20069.9.2016
mudkovic24.4.20099.9.2016
chunky11.9.20097.9.2016
pato15.10.200723.6.2016
FrankyPOPA23.4.20098.6.201647
trinky199028.4.201017.5.201629
Markus Hulmihoukolen18.4.201514.5.201639
michalfun13.9.20097.4.201637
stefo7716.3.20065.4.2016
87jokeris8719.9.20142.4.2016
jedine.poprad8.1.201619.3.2016
Renka8823.9.201215.3.2016
DanoDrevo6915.9.201314.3.201621
dodys30.4.201113.3.201649
Andrejhk3.3.201528.2.2016
Kamzik 794.9.200825.1.2016
janci26522.1.201622.1.2016
FeFe_KK19.10.200719.1.201638
bangor26.2.200819.1.2016
radzim2.11.201313.1.2016
HkPopradFans7122.10.201428.12.2015
tiky14.11.200927.11.201536
kamzik6920.9.201522.11.2015
chud21.11.20101.11.2015
balova104.5.201012.10.2015
indiangiro5.11.200527.9.2015
7romi721.11.200926.9.2015
uhlik0915.2.200624.9.201537
Johanko130.10.201320.9.2015
patko.1415.9.201516.9.201526
milanko888129.1.201315.9.2015
Ove29.7.20148.9.2015
zdeno1820.4.201227.8.201542
PetrS20.7.201520.7.2015
skrabroman28.10.201113.5.201524
siki19042.5.20126.5.201545
newnewbaky6.3.20136.5.2015
monki13.9.201322.4.2015
FP-lukano9728.9.200821.4.2015
ondrejpp6.3.201510.3.2015
kamzikpp0510.10.20145.3.2015
JedinePoprad1331.12.20142.3.201526
smolko13pp17.9.20121.3.201535
braxatoris26.10.201022.2.201549
dukilav16.1.201117.2.2015
10krmo1018.6.20119.2.201533
Korenko2926.9.20145.2.2015
Maximus_PP20.11.20121.2.2015
puco112.9.201218.1.201549
lukano20.9.200818.1.2015
SilentPP4.1.20157.1.201536
kamzik229.12.20147.1.201514
birko27.1.20112.1.2015
Gimli13.3.201013.12.201446
gurko16.11.201412.12.2014
Nsdapp17.4.201110.12.2014
tommy.-no16.11.201423.11.2014
srandista15.5.20128.11.2014
kokso1714.11.20053.11.201432
HKPOPRAD12345678924.10.201430.10.201416
mousse1623.2.200712.10.2014
liptik136.12.201026.9.2014
Marekklose88119.9.201420.9.2014
chmrt111110.10.200715.9.2014
Jozefvarga28.5.201424.7.2014
eculik6922.6.201428.6.201423
Slavo 710.9.201312.6.2014
Rasty8830.7.201129.5.2014
Trelis13.11.201017.5.201420
forgi12.5.201415.5.2014
smooky1427.4.201114.5.2014
bloody22.1.201211.5.201425
ero4926.11.20124.5.2014
oblickar9.12.20123.5.2014
LUBO 196511.9.201321.4.2014
Ljosak28.3.200719.4.201445
davidsvk701.12.201025.3.2014
dans1911.12.201322.3.2014
kuko2212.2.201416.3.201431
olsopalo2.2.201214.3.2014
sympatik :D8.3.201313.3.201437
rado4815.3.201211.3.2014
hovednik3528.8.201110.3.2014
michalppkamzik7.1.20139.3.201423
korenko87.3.20132.3.2014
puko26069.2.201428.2.201430
Skyfy10.2.201019.2.2014
Zeke23.11.200712.2.2014
Ivan33329.10.20133.2.2014
torky1.2.20113.2.2014
Jok3r_878.12.201329.1.2014
gosha26.1.201428.1.2014
MontySvK21.1.201424.1.2014
Renzo415.9.200610.1.201432
Marian K.3.12.20139.1.2014
mlynky227.12.20132.1.2014
tilko66617.8.200731.12.201334
Majky913.12.201328.12.201320
MiQgel27.2.201227.12.2013
PPdadi15827.4.201020.12.2013
smejjka15.12.201316.12.201329
lukas.munich27.2.20088.12.201331
marcelpapac7728.10.201223.11.201320
TimmyHellstrom23.10.20132.11.2013
Radobuky124.8.201031.10.2013
murcek7.3.201328.10.201340
Bjutinko1.12.201122.10.2013
LacoNagy175.1.201219.10.2013
Love_Poprad22.9.201316.10.2013
Himalaya22215.4.200913.10.2013
braniislav20.7.20056.10.2013
johnymahonni28.7.201326.9.2013
almasi15.3.201321.9.201317
Chloe30.10.201120.9.2013
alcorex17.9.201320.9.2013
mimicek.najkrajsi10.9.201315.9.2013
eurobec7.6.200813.9.2013
majlo197610.3.201120.8.201343
Jaro71012.7.20134.8.2013
jozino2294.10.201214.7.2013
El Dzej269.6.201312.6.2013
bandaska919.6.201311.6.2013
idknow30.3.201016.5.201339
rodpoprad23.11.201212.5.20135
zab.ho22.9.20089.5.201345
Trejso27.9.20096.5.201330
Puffo25.4.20114.5.201327
vadim1.9.200828.4.201337
rene26.9.201114.4.2013
Hvila15.3.20131.4.2013
kirk487722.3.201324.3.2013
Sion7.4.201119.3.2013
JedineKamzik8.1.201219.3.2013
gentle_touch17.3.201317.3.2013
KUBISPP7.9.200816.3.201332
james226.1.200716.3.201337
newkyon11.3.201316.3.2013
Killercompi31.10.200614.3.201328
kamzik112.8.201014.3.2013
funky_719.9.201113.3.2013
malyPopradcan12.3.201312.3.201326
kornel16.11.201010.3.201345
lucas6230.11.20118.3.201331
ivka725.3.20138.3.201321
nicholas10118.9.20107.3.201328
georgjr26.3.20137.3.2013
millo8912.7.20114.3.2013
adrian99927.1.20134.3.2013
Swingy6110.1.20133.3.2013
baigi3.5.200925.2.20136
hokej12317.12.201024.2.201340
mlynky201113.2.201316.2.2013
djmmk16.10.201215.2.2013
214dada5.10.201115.2.201329
hkpoprad8113.2.201314.2.2013
toledo200016.12.201211.2.2013
Lukáš10.5.200811.2.201335
Steelhammer9.2.20139.2.2013
luky00217.9.20128.2.2013
puky93.5.20125.2.2013
rudko7726.1.20132.2.2013
Kajo8427.9.201122.1.201335
korvin9920.9.201118.1.2013
metallica6.2.200918.1.2013
malyjano6.1.201211.1.2013
miky331114.6.20129.1.2013
hokejista130.12.20126.1.2013
jarkozec25.9.201121.12.201241
Penguins8726.2.20115.12.201221
stolicka19.12.201130.11.201298
ado smid20.12.200921.11.201253
stancesso5.10.201220.11.2012
BielomodrykralPP13.9.201220.11.2012
popradske kamziky18.11.201219.11.2012
NY RANGERS30.11.200917.11.2012
elvis125.2.20073.11.201230
Majo080817.10.201230.10.201227
laky632.10.201113.10.201228
FP-erik1325.7.200812.10.2012
petoboss665.1.200810.10.2012
bzuco3.12.20107.10.201238
kamzikPP4.10.20126.10.2012
MaFo22.9.20076.10.201227
dzuzo8.12.20095.10.201239
Kamzik113.11.20115.10.2012
petogazi26.9.20121.10.2012
kitko24.9.201229.9.2012
Filoo9.10.201122.9.201229
lecgo25.12.200518.9.201232
cavopp25.9.200718.9.201232
district7726.4.201216.9.2012
DominikVarhol13.9.201213.9.2012
puksii3.9.20125.9.2012
liverpool32114.4.20125.9.2012
Popradcan25.2.20052.9.201248
dav826.8.201228.8.2012
king66king22.8.201223.8.201244
Jozi997.9.200818.8.201238
mlynky1215.3.201214.8.2012
tatranista231.8.20124.8.201217
tydok12.6.201216.6.2012
Marecel14.5.201215.5.2012
FP-Rasto198516.7.20067.5.201234
zvonceky26.4.201227.4.2012
flatron6.12.201116.4.2012
DuriPP1.2.201220.3.2012
17hokej1719.3.201220.3.2012
stasik22.3.201118.3.2012
matito2.5.200816.3.2012
Franto Bascovansky3.10.201116.3.2012
mlynky9811.3.201214.3.2012
marekzpopradu13.3.201213.3.201235
Frišťo19.9.201112.3.2012
kubos2715.10.201012.3.2012
frantiska77113.2.201212.3.201236
HK POPRAD8.3.20129.3.2012
salo1728.2.201229.2.201228
HokejPoprad7.12.200926.2.2012
poprad2620.11.201016.2.201225
matonni12.10.200913.2.201227
pepino8512.2.201213.2.2012
Iv0rY10.2.201212.2.2012
Emil38719.1.20106.2.2012
taylorpp4.2.20126.2.2012
igi338522.9.20115.2.2012
pitotka8.10.20115.2.2012
Popradcan_PP24.8.201031.1.2012
peterer22.12.201029.1.2012
ADNAR6.4.200828.1.2012
delphinPP1.3.200727.1.2012
ClioPp9.9.201024.1.201233
PopraderFan29.9.201122.1.2012
nika280123.10.201118.1.201222
adak15.1.201216.1.2012
mihal913.12.20119.1.2012
murinooo9.1.20129.1.2012
Budha23.8.20079.1.2012
JURIpp6.1.20127.1.201225
honey3.1.20124.1.2012
mona12345715.11.201031.12.201129
13LukiPP4.8.201130.12.201126
ella23.12.200924.12.2011
Depo76(svk)pp10.8.201119.12.2011
major51025.11.201110.12.201144
jarolin16116.3.201010.12.2011
Kamzik8816.1.20119.12.2011
Lou2127.4.20119.12.2011
tuso5.10.20118.12.2011
swingy7.9.20107.12.2011
maro979324.9.20115.12.201122
konstantididis23.10.20114.12.2011
Kamzík terminátor 13 23.11.20112.12.2011
babicka-ahoj18.9.20111.12.2011
juraj.k22.2.201130.11.2011
elfiremano29.11.201129.11.2011
lubopp28.2.200729.11.2011
TOM.P10.10.201127.11.2011
pepoo9.11.201124.11.2011
reginaldo21.11.201122.11.2011
robo8021.11.201122.11.2011
FP-ruso126.6.200621.11.2011
poprad5527.12.200917.11.2011
chromatic4.11.20119.11.2011
kamzik726.10.20086.11.201128
HKppKamzík31.10.20115.11.2011
bertuzzi17.10.200631.10.201134
Caesarus22.12.201028.10.201132
jaronka23.9.201123.10.201129
Anna0129.10.201021.10.2011
eddybafia27.9.201120.10.201135
edo224.4.201119.10.2011
ja.ja15.11.201018.10.2011
janek4.9.200514.10.2011
jvadovsky11.9.200814.10.201155
martin kasicky30.9.201113.10.201131
Converse227.9.201113.10.2011
matoo0619.12.200713.10.2011
pebo114.11.200813.10.2011
matovitko1.10.201113.10.2011
xaleria4.2.200913.10.2011
cipta18.9.201113.10.2011
bonusko20.9.201112.10.2011
vojtopp31.10.200611.10.2011
karci_znh17.9.201111.10.201126
pavstar11.10.201111.10.2011
pacientpp9.10.201111.10.2011
b26256.9.20059.10.2011
milanello1120.9.20119.10.2011
Tommy-KK6.10.20119.10.2011
samco4112.10.20107.10.201123
ScorpionPP24.2.20087.10.201128
zaba124221.3.20096.10.2011
rado853.10.20115.10.2011
Palo PP29.10.20064.10.2011
poprad5230.7.20081.10.2011
dodlojp13.8.201130.9.2011
ferovanecko6.3.201130.9.2011
janci78724.9.201129.9.2011
markus näslund25.9.201125.9.2011
Roja21.9.201124.9.2011
Fans-PP30.6.201124.9.2011
zoldakmilan21.9.201121.9.2011
Poprad dotoho31.10.201021.9.2011
mio.927.1.200920.9.2011
elnino29.7.20095.9.2011
ppedro9.8.20115.9.2011
DonBlindBasterd30.12.20095.9.2011
super-makac12.10.20074.9.2011
jedine POPRAD dotoho4.3.20111.9.2011
kvik25.4.201127.8.2011
Adi29.4.200927.8.2011
Aresko33.10.201020.8.201131
FP-majjoN14.4.200911.8.201175
1shagraft31.7.20114.8.201142
luboskoPPM3.11.201028.7.201141
maj1013.10.201018.7.201133
FP-maaros97.6.200623.6.201129
stanley_PP20.3.201116.6.201123
Riccardo27.3.20064.6.2011
tulo237.9.20053.6.201139
BERNARDIN11.10.201031.5.201121
Joggy26.4.20114.5.2011
nieco_nove165.5.20083.5.201130
majkshali25.2.20112.5.201127
derby26.2.201121.4.2011
fredys8.10.20087.4.201146
G*I*G*I7.3.20106.4.201131
rikino00922.2.20091.4.2011
FP-zaxik16.7.200825.3.2011
Manky1320.3.201120.3.201147
david161127.7.200916.3.2011
TribunaBpp1.11.201022.2.2011
capsfany22.2.201122.2.2011
Iceman4.11.200721.2.201129
anicka5111.12.201021.2.201126
Skanurik PP 23.1.201113.2.2011
xquad1220.1.201120.1.201128
Martin18218.12.201013.1.201129
angelo69530.9.200623.12.2010
Tomi Tito4.11.201020.12.2010
MajusqaPP1.11.200915.12.201030
Assassinko887.12.20107.12.201024
dzairo19.11.201021.11.201036
ex---RebelPP31.10.201014.11.2010
Milan090514.1.201027.10.2010
hOrNyMarTyPP13.9.200927.10.2010
nunusik10003.10.201026.10.201029
messer22.10.201022.10.2010
LubomirLucansky11.9.201011.10.201023
hrino910.4.200910.10.201031
pumplo1211.8.20092.10.2010
Tatran12.1.200724.6.2010
tomkosvk23.9.20075.5.2010
chypsapp24.11.20094.5.201021
Matos11121.10.20072.5.201025
peterpetr29.8.200728.4.2010
filip 121.2.200815.4.201021
vlk220219.9.20088.4.201040
maki995.4.200922.3.2010
Lukas4257.12.20089.3.201022
Lukas_PP25.9.200928.2.201022
peto12312316.7.200920.1.2010
Fanusik PP15.11.200916.1.2010
nikolaij25.3.20078.1.2010
stbepp9.10.200923.12.2009
chlapec z popradu29.11.200916.12.2009
POPRAD24.12.200817.11.2009
igor11.12.20084.11.200925
markrecchi7.7.200920.10.200933
KURTES-PP30.11.200717.10.2009
tencovidivsetko5.3.20079.10.2009
sakic881917.10.20084.10.2009
eldzey25.9.20093.10.2009
Popradčan18.9.200923.9.2009
HC Tatry26.9.200617.9.2009
matus31316.9.200815.9.2009
Jose_n1228.8.200828.8.2009
KINYO19.9.200831.7.2009
Dejawoo 762.1.200924.7.2009
ULTRAFAN8822.2.20092.7.200936
krempo851.2.200926.6.2009
Radka28.9.200710.5.2009
repca1.10.200610.5.2009
pro_rock16.4.200928.4.2009
pepan200422.4.200922.4.2009
sissul17.12.200812.3.200927
Yuri_Š3.2.200726.2.2009
skokypp5.3.200820.2.200931
folvy-sestra24.1.200924.1.200926
slajman23.11.200710.12.200835
michalkooo4.10.20088.12.2008
lautasaari31.12.200728.11.200830
patuska_pp28.9.200822.11.2008
KlausBadelt10.1.200816.11.200834
Saasa Crusty11.4.20082.11.200813
stevo24127.9.20081.11.2008
inovix7.10.200821.10.2008
rbk520.9.200817.10.200823
JaNkOoO233.10.200817.10.2008
underthesun10.5.200810.10.2008
Vandy_one4.9.200823.9.2008
skp1521.9.200821.9.2008
Popradčan227.8.20085.9.2008
aquacity161322.5.20085.9.200834
sakic198815.6.20081.9.2008
hokejfan7.1.200815.8.200829
brki2.3.200818.6.2008
sony93229.5.200817.6.2008
pstruh6.5.200818.5.2008
Phoenixman21.7.200513.3.2008
smejino7.3.20087.3.2008
K.U.B.O.6.1.20084.3.2008
Cipi888124.2.20083.3.2008
PPNoiprocsPP6.1.200826.2.200828
ika5555510.12.200715.2.2008
Baltazar21.10.200727.1.2008
scorpionPP4.8.200722.1.200828
Tommy23.10.200718.1.2008
Stanleypp30.12.200718.1.2008
Robino Poprad19.10.200712.1.2008
Fixo128.11.200530.12.2007
Jasek Kutliak z Podbucinky21.12.200721.12.2007
pit9430.1.20071.12.2007
mirko210325.9.200728.11.2007
Lumok5.10.200716.11.2007
alex9182.2.20078.11.2007
mmedvec21.1.20073.11.2007
stofo1330.1.200621.10.2007
shewo7713.10.200621.10.2007
Duliak25.9.200515.10.200797
Valino3125.10.200619.9.2007
marta61.3.200716.9.2007
Hockey star 1216.9.200616.9.2007
anet13.4.200717.4.2007
Mayka2.2.200729.3.2007

Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 13.10.2019 02:59
TímZSkóreB
1.B. Bystrica1235:2226
2.Slovan1239:2525
3.Zvolen1142:3121
4.Košice1132:2321
5.Trenčín1129:2719
6.Michalovce1128:2718
7.Poprad1131:2816
8.Budapešť1136:3616
9.Miškovec1232:3316
10.Detva1133:3414
11.Nitra1127:3512
12.N. Zámky1127:379
13.L. Mikuláš1117:506
TímZVVPPPPSkóreB
1.Bratislava 12902159:3529
2.Topoľčany12810341:2826
3.Martin12621345:3523
4.Sp.Nová Ves13710552:4623
5.Dubnica12620444:3722
6.Skalica13511650:3718
7.Levice13502645:5017
8.Žilina12411632:3715
9.P.Bystrica13311837:5312
10.Trnava12201934:647
11.SR 184000410:270
Aktualizované: 17.10.2019 02:38
TímZVVPPPPSkóreB
1.Dukla12901247:2228
2.Poprad13810461:3526
3.Nitra12802255:3526
4.B. Bystrica12720338:2325
5.Zvolen12700548:6121
6.Košice13513449:3820
7.Martin13600734:3718
8.Žilina13320829:5113
9.SR 1814311938:5412
10.Skalica13310936:6211
11.Slovan13212834:5110
Aktualizované: 14.10.2019 02:38
TímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra14921269:3332
2.Košice121010149:1532
3.Poprad11902042:2029
4.Slovan14900549:3327
5.Dukla12710446:2723
6.Trnava12601539:3419
7.Martin12520538:4219
8.Púchov12603353:3218
9.B. Bystrica12600637:2918
10.Michalovce11300827:529
11.Žilina12211822:489
12.Spišská12210922:528
13.Skalica12201921:467
14.L. Mikuláš120101119:702
Aktualizované: 14.10.2019 02:38
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 17.10.2019 17:14
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 17.10.2019 17:14
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 17.10.2019 17:14
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 17.10.2019 17:14
Tímzvvpprpppskorebody
1Tampa Bay Lightning82491316325-222128
2Boston Bruins82381124259-215107
3Washington Capitals8239926278-249104
4New York Islanders82371127228-196103
5Toronto Maple Leafs8240628286-251100
6Pittsburgh Penguins8237726273-241100
7Carolina Hurricanes8239729245-22399
8Columbus Blue Jackets82371031258-23298
9Montreal Canadiens8237730249-23696
10Florida Panthers82261032267-28086
11Philadelphia Flyers8228937244-28182
12New York Rangers8223936227-27278
13Buffalo Sabres82211239226-27176
14Detroit Red Wings82201240227-27774
15New Jersey Devils8224741222-27572
16Ottawa Senators8223647242-30264
Aktualizované: 17.10.2019 17:14
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 17.10.2019 17:14

Bleskovky

Záborský i Grman prispeli asistenciami k výhre SaiPy vo fínskej lige

Slovenskí hokejisti v drese SaiPy Tomáš Záborský a Mário Grman prispeli gólovou asistenciou k domácej výhre svojho tímu nad JYP Jyväskylä 2:1 v stredajšom zápase najvyššej fínskej súťaže. Rozhodujúci gól, na ktorý prihral Grman, padol 61 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času.
včera o 20:14 - TASR

TPS Turku - KooKoo 1:4 vo fínskej lige

Hokejisti KooKoo zvíťazili v utorňajšom zápase fínskej ligy na ľade TPS Turku 4:1 Liiga - výsledok: TPS Turku - KooKoo 1:4.
15.10.2019 21:26 - TASR

Hjalmarsson má prasknutú ihlicu, Arizone bude chýbať tri mesiace

Zámorský hokejový klub NHL Arizona Coyotes sa na dlhší čas musí zaobísť bez služieb švédskeho obrancu Niklasa Hjalmarssona. Podľa The Athletic má prasknutú ihlicu a mimo hry bude približne tri mesiace. Tridsaťdvaročný zadák sa zranil v sobotňajšom zápase proti Coloradu Avalanche, keď zblokoval strelu Erika Johnsona.
15.10.2019 09:09 - TASR

Hviezdami týždňa McDavid, Laine a Crosby

Za hviezdy uplynulého týždňa zvolili v hokejovej NHL trio Connor McDavid, Patrik Laine a Sidney Crosby.
14.10.2019 20:52 - TASR

Bakoš najlepším útočníkom týždňa, ocenení sú aj Pasquale, Lehtonen a Misjul

Slovenského hokejistu Martina Bakoša vyhlásili za najlepšieho útočníka týždňa v KHL. Krídelník Admiralu Vladivostok si v troch zápasoch pripísal päť bodov za tri góly a dve asistencie a svojmu tímu pomohol k trom víťazstvám. Brankárom týždňa sa stal Ed Pascuale z Barysu Nursultan, spomedzi obrancov ocenili Mikka Lehtonen z Jokeritu Helsinki.
14.10.2019 12:45 - TASR

Lausanne - Lugano 5:2 vo švajčiarskej hokejovej lige

V jedinom nedeľňajšom zápase švajčiarskej hokejovej ligy zvíťazilo Lausanne nad Luganom 5:2.
13.10.2019 18:45 - TASR

Hrivík skóroval pri ďalšej prehre Leksandu,negatívna séria sa natiahla

Hokejisti Rögle BK zvíťazili v sobotňajšom úvodnom súboji 10. kola švédskej Elitserien na ľade Växjö Lakers 3:1. Hostia si tak aj naďalej držia pozíciu lídra súťaže. Slovenský útočník a hráč Leksandu Marek Hrivík vyrovnal v úvodnej tretine domáceho zápasu proti Linköpingu premeneným trestným strieľaním na 2:2, no domáci už neskórovali a napokon prehrali 2:5.
12.10.2019 20:34 - TASR

Záborský asistoval pri výhre SaiPy na ľade Ässätu Pori 3:0

V sobotňajšom zápase fínskej najvyššej hokejovej ligy zvíťazila SaiPa na ľade Ässätu Pori 3:0. Slovenský útočník Tomáš Záborský si v drese hostí pripísal jednu asistenciu. Liiga - výsledky: Ässät Pori - SaiPa 0:3 /T. Záborský (SaiPa) 0+1/, Hämeenlinna - Sport Vaasan 2:1, IFK Helsinki - TPS Turku 2:1, Ilves Tampere - Jukurit Helsinki 5:1, KaiPa Kuopio - Lukko 4:2. Pelicans Lahti - KooKoo 1:5.
12.10.2019 18:42 - TASR

HC Olomouc - HC Kometa Brno 1:3 v dohrávke 9. kola českej ligy

V dohrávke 9. kola českej hokejovej extraligy prehral Olomouc s Kometou Brno 1:3. HC Olomouc - HC Kometa Brno 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) Gól: 29. Nahodil - 29. Horký, 42. Zaťovič (KUSKO, MALEC), 45. Hruška. B. Konrád (Olomouc) odchytal celý zápas.
12.10.2019 17:37 - TASR

Servette Ženeva - Langnau 6:3 vo švajčiarskej lige

Výsledky piatkových zápasov švajčiarskej hokejovej ligy: Fribourg – Biel 1:4, Servette Ženeva – Langnau 6:3, Rapperswil – Bern 5:4 pp, Zug – Ambri-Piotta 5:1.
11.10.2019 23:06 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

18. 10. 2019
L. Mikuláš - Košice o 17:00
Michalovce - Budapešť o 17:30
Poprad - Trenčín o 18:00
Zvolen - Nitra o 18:00
N. Zámky - Detva o 18:30
20. 10. 2019
B. Bystrica - Poprad o 16:00

Odohrané zápasy

13. 10. 2019
DetvaSlovan
2:4REPORT
MichalovceZvolen
2:5REPORT
BudapešťL. Mikuláš
6:0REPORT
PopradN. Zámky
1:0REPORT
NitraB. Bystrica
1:2REPORT
MiškovecTrenčín
2:4REPORT

Najviac bodov

Jordan HickmottBBY16 bodov
2.Haščák M.KOS15
3.Zigo T.SBA15
4.Chovan M.KOS15
5.Jääskeläinen J.BBY13

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS11 gólov
2.Zigo T.SBA9
3.Langkow C.MAC8
4.Jääskeläinen J.BBY8
5.Bonis K.ZVO7

Najlepší brankár

Matej TomekTRE95.56 perc
2.Košarišťan A.KOS94.62 %
3.Beskorowany T.BBY93.67 %
4.Brust B.SBA93.58 %
5.Rajna M.MIS92.88 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov
KB Sports