Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 1. a 2. kolo nadstavby

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
17.11.2019 20:34 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 11 prejsť na diskusiu

V nadstavbovej skupine A získala šesť bodov len Nitra, a tak bez bodu ostala Dukla. Ďalšie tímy si body medzi sebou podelili. V skupine B podobne bez straty prešiel len jeden tím, Žilina tak zamierila na čelo tabuľky a s nulou je na chvoste zatiaľ Považská Bystrica.


NADSTAVBOVÁ ČASŤ A
1. kolo POPRAD - KOŠICE 8:9sn (5:4, 2:2, 1:2 - 0:0)
00:59 Vereš 0:1
01:29 Nagy (Vaculik, Vereš) 0:2
03:29 Hrabčák (Pavlík, Vereš) 0:3
13:00 Pokorný 1:3
14:50 Slivka (Pavlov, Krempaský) 2:3
15:50 Svitana 3:3
17:47 Pavlov (Nespala) 4:3
18:14 Vaculik (Vereš, Nagy) 4:4
18:57 Hodorovič (Jevoš) 5:4
21:55 Pavlík (Hrabčák, Frič) 5:5
25:57 Vaculik (Nagy, Sirotňák) 5:6
32:23 Nespala (Svitana, Božoň) 6:6
39:57 Svitana (Romaňák) 7:6
44:32 Markuš (Frič, Hrabčák) 7:7
45:11 Palacko (Vereš, Vaculik) 7:8
58:44 Božoň (Nespala) 8:8
rozhodujúci samostatný nájazd Pavlík 8:9
Vylúčenia: 7:7 na 2 min, navyše Romaňák 10 bitka - Juraško TS seknutie, Zahuranec 10 bitka. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:31 (12:9, 14:10, 7:9 - 3:3).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 100.
Poprad: Roman Rychlík (26. Štefan Valluš)
Tomáš Božoň, Dávid Romaňák - Jakub Nespala, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Martin Semaňák - Alex Šotek, René Svitana, Michal Králik
Dávid Šoltés, Stanislav Slavkovský - Adrián Pavlov, Jakub Slivka, Kamil Krempaský
René Turan - Branislav Krigovský, Samuel Džerenga, Dominik Pokorný
Košice: Rastislav Eliaš (18. Matúš Horváth)
Adam Markuš, Adam Jobbágy - Samuel Pavlík, Patrik Frič, Samuel Hrabčák
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Viktor Juraško, Tomáš Veteška - Oliver Zahuranec, Patrik Barger, Igor Olbert
Dávid Soľár, Jakub Sedlák

 

2. kolo POPRAD - KOŠICE 6:2 (1:0, 4:2, 1:0)
19:10 Králik z trestného strieľania 1:0
20:15 Svitana (Dzivjak, Romaňák) 2:0
26:04 Králik (Pavlov, Jevoš) v presilovke 3:0
28:29 Dzivjak (Hodorovič, Svitana) 4:0
30:08 Vaculik (Nagy) 4:1
36:33 Slivka (Králik, Pavlov) 5:1
38:43 Nagy (Vereš, Vaculik) 5:2
59:12 Králik (Svitana, Romaňák) 6:2
Vylúčenia: 3:3 na 2 min, navyše Hrabčák TS podrazenie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:29 (5:11, 10:12, 10:6).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Vladimír Ďurina, Matej Martínek.
Divákov: 101.
Poprad: Roman Rychlík
Tomáš Božoň, Dávid Romaňák - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Martin Semaňák - Adrián Pavlov, Adam Jevoš, Michal Králik
Dávid Šoltés, Stanislav Slavkovský - Kamil Krempaský, Jakub Slivka, Dominik Pokorný
René Turan - Branislav Krigovský, Samuel Džerenga
Košice: Matúš Horváth (29. Rastislav Eliaš)
Adam Markuš, Adam Jobbágy - Samuel Pavlík, Patrik Frič, Samuel Hrabčák
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Viktor Juraško, Tomáš Veteška - Oliver Zahuranec, Patrik Barger, Igor Olbert
Jakub Sedlák

 

1. kolo ZVOLEN - B. BYSTRICA 2:3pp (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
22:11 Svitek (Gergeľ, Jedlička) 1:0
29:32 Sokolov (Halama, Jedlička) 2:0
37:07 Macko (Suľovský, Hudec) v presilovke 2:1
39:41 Matoušek (Hudec, Kobolka) v oslabení 2:2
60:36 Matoušek 2:3
Vylúčenia: 9:4 na 2 min, navyše Halama 10 vrazenie na mantinel, Dubina 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 26:48 (8:15, 10:20, 8:12 - 0:1).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Vladimír Ďurina, Andrej Jakubec.
Divákov: 99.
Zvolen: Marek Lupták
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Jaroslav Sokolov, Patrik Halama, Maroš Jedlička
Jakub Dubina, Marián Čižniar - Dominik Martuš, Karol Vrbka, Andrej Balciar
Šimon Šimkovič, Michal Štec - Adrián Daniš, Róbert Svitek, Patrik Gergeľ
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Sebastián Hudec - Marek Macko, Michal Matoušek, Michal Suľovský
Jozef Vlk, Adam Moravčík - Kevin Jendroľ, Oliver Giertl, Alex Vargaeštók
Viktor Kucej, Jakub Lopejský - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Branislav Ferenčík

 

2. kolo ZVOLEN - B. BYSTRICA 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
02:11 Nociar (Brumerčík, Šeliga) 1:0
19:59 Jendroľ (Vargaeštók, Giertl) 1:1
22:59 Kraut (Pisarovič) 1:2
40:08 Kobolka (Suľovský, Hudec) v presilovke 1:3
49:55 Martuš (Balciar, Vrbka) v presilovke 2:3
57:39 Kraut (Širo, Pisarovič) 2:4
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Lopejský 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:37 (12:12, 10:14, 15:11).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Peter Kiepeš, Juraj Konc ml.
Divákov: 154.
Zvolen: Martin Halama
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Jaroslav Sokolov, Patrik Halama, Maroš Jedlička
Jakub Dubina, Marián Čižniar - Dominik Martuš, Karol Vrbka, Adrián Daniš
Andrej Balciar, Michal Štec - Patrik Gergeľ, Šimon Šimkovič, Róbert Svitek
Filip Danko - Adam Andrejko, Marko Brumerčík
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Sebastián Hudec - Marek Macko, Michal Matoušek, Michal Suľovský
Jozef Vlk, Adam Moravčík - Kevin Jendroľ, Oliver Giertl, Alex Vargaeštók
Viktor Kucej, Jakub Lopejský - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Branislav Ferenčík

 

1. kolo DUKLA - NITRA 3:7 (1:2, 2:1, 0:4)
05:26 Kováč (Bartakovics, Sýkora) 0:1
06:15 Šramaty (Adamovič) 0:2
12:49 Krajč (Maniaček) 1:2
20:51 Janík (Komloš) v presilovke 2:2
30:25 Gorž (Martiška, Včelka) 2:3
33:30 Deneš (Sádecký, Janík) 3:3
41:32 Kováč (Martiška, Hvizdoš) 3:4
43:09 Kováč (Švajlen, Sýkora) 3:5
45:35 Gorž (Včelka) 3:6
54:19 Včelka (Gorž, Ďurech) v presilovke 3:7
Vylúčenia: 6:7. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 45:36 (17:11, 16:10, 12:15).
Rozhodovali: Milan Novák - Adam Jurčiak, Jozef Valo.
Divákov: 167.
Dukla: Michal Gabriš (46. Tomáš Hrušík)
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Matej Sádecký, Matej Komloš
Šimon Bečár, Ján Urban - Jakub Gaťár, Kristián Kováčik, Nicolas Korbel
Daniel Pisch, Erik Párička - Samuel Krajč, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Federico Faltínek - Patrik Ladecký, Máté Sárdi, Filip Chudý
Nitra: Richard Alexander Pončák
Juraj Štefanka, Samuel Socha - Alex Hoffmann, Alexander Hvizdoš, Hugo Kováč
Adrián Jandák, Matúš Hlinka - Viktor Varga, Marek Šramaty, Tomáš Adamovič
Šimon Ďurech, Marek Martiška - Dominik Žiak, Kristián Včelka, Kristián Gorž
Karol Švajlen, Roman Ryšavý - Adam Sýkora, Alex René Bartakovics

 

2. kolo DUKLA - NITRA 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
13:22 Komloš (Dúžek, Janík) 1:0
30:01 Socha (Jandák, Varga) 1:1
39:02 Sýkora (Adamovič, Žiak) 1:2
59:53 Kováč (Adamovič, Štefanka) 1:3
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Párička 5+DKZ, Pisch 5+DKZ a Sádecký TH, všetci za bitku - Včelka 10 bitka, Štefanka 10 vrazenie na mantinel, Ďurech 5+DKZ, Šramaty 5+DKZ a Hoffmann 5+DKZ, všetci za bitku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:46 (13:10, 10:22, 11:14).
Rozhodovali: Dominik Lesay - Adam Jurčiak, Martin Krajčík.
Divákov: 214.
Dukla: Tomáš Hrušík
Adam Dúžek, David Janík - Boris Deneš, Kristián Kováčik, Matej Komloš
Damian Hudík, Ján Urban - Jakub Gaťár, Matej Sádecký, David Maniaček
Daniel Pisch, Erik Párička - Samuel Krajč, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Filip Chudý
Nitra: Richard Alexander Pončák
Juraj Štefanka, Samuel Socha - Alex Hoffmann, Hugo Kováč
Adrián Jandák, Matúš Hlinka - Viktor Varga, Marek Šramaty, Tomáš Adamovič
Šimon Ďurech, Marek Martiška - Dominik Žiak, Kristián Včelka, Kristián Gorž
Karol Švajlen - Adam Sýkora, Alex René Bartakovics

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ B
1. kolo SLOVAN - TRNAVA 3:2sn (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)
15:42 Marguš (Iboľa, Lavrenov) 0:1
36:22 Litavec (Markuš, Gergel) v presilovke 0:2
55:43 Škultéty (Šandor) 1:2
59:00 Jasenec (Repka, Abaffy) 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Jasenec 3:2
Vylúčenia: 4:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 38:33 (13:15, 10:6, 13:10 - 2:2).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Lukáš Kacej, Filip Crman.
Divákov: 93.
Slovan: Ádám Beke
Matej Repka, Marco Ejem - Juraj Čech, Martin Rolný, Radovan Hanula
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Michail Lepskij, Andrej Škultéty, Samuel Mojžiš
Daniel Pangrác, Samuel Houdek - Patrik Abaffy, Alex Géci, Peter Šandor
Alex Kocúrek, Dominik Verčík - Richard Rogožník, Lukáš Lačný, Michal Jasenec
Trnava: Timotej Michálek
Filip Jakab, Šimon Mišurda - Robin Révész, Marián Adamčík, Patrik Litavec
Samuel Klepanec, Adrián Gergel - Tobiáš Marguš, Konstantin Lavrenov, Tomáš Kasana
Vladimír Solník, Dávid Sliva - Jakub Keprt, Vladimir Michalčuk
Matej Hucko, Matúš Račko

 

2. kolo SLOVAN - TRNAVA 2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
05:38 Keprt (Révész, Michalčuk) 0:1
08:31 Lavrenov (Solník, Iboľa) 0:2
21:56 Jasenec (Lačný) 1:2
28:57 Iboľa (Marguš) v presilovke 1:3
34:57 Parobek (Lepskij) 2:3
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:19 (14:10, 10:7, 11:2).
Rozhodovali: Roman Výleta - Marko Šotek, Šimon Synek.
Divákov: 87.
Slovan: Roman Sabo
Matej Repka, Samuel Houdek - Patrik Abaffy, Martin Rolný, Peter Šandor
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Michail Lepskij, Andrej Škultéty, Michal Jasenec
Daniel Pangrác, Marco Ejem - Radovan Hanula, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Richard Rogožník, Dominik Verčík - Juraj Čech, Alex Géci, Alex Kocúrek
Trnava: Timotej Michálek
Filip Jakab, Šimon Mišurda - Žigmund Polák, Marián Adamčík, Patrik Litavec
Samuel Klepanec, Adrián Gergel - Tobiáš Marguš, Konstantin Lavrenov, Norbert Iboľa
Vladimír Solník, Dávid Sliva - Robin Révész, Jakub Keprt, Vladimir Michalčuk
Matej Hucko - Tomáš Kasana, Matúš Račko

 

1. kolo ŽILINA - P. BYSTRICA 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
13:58 Korbáš (Straka, Myšiak) 1:0
16:09 Kubala (Urbánek, Nahálka) 1:1
26:53 Magdolen (Valášek, Patlevič) v presilovke 2:1
38:30 Pjaták (Patlevič) 3:1
52:35 Patlevič (Magdolen, Pišoja) v presilovke 4:1
59:41 Urbánek (Pelech) 4:2
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:26 (12:10, 16:9, 12:7).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Lukáš Ševčík, Martin Hajnik.
Divákov: 60.
Žilina: Jakub Lackovič
Ľubomír Patlevič, Jakub Pišoja - Simeon Pjaták, Denis Valášek, Martin Magdolen
Jozef Myšiak, Ján Kocúr - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Marko Lopuchovský, Daniel Slanička - Dávid Špinler, Šimon Lopušan, Viktor Danylenko
Filip Mrázik
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Samuel Saboš, Ján Nahálka - Pavol Kubala, Adrián Gálik, Lukáš Urbánek
Adam Zlocha, Filip Koreník - Andrej Migila, Tibor Bezák, Mychailo Čykancev
Radovan Rusnák, Vladimír Omelka - Jaroslav Michalík, Tomáš Górás, Samuel Pelech
Matej Novosedliak, Boris Hrubo - Juraj Andráško, Ladislav Vrbica

 

2. kolo ŽILINA - P. BYSTRICA 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
07:48 Straka (Kocúr, Myšiak) 1:0
12:58 Omelka (Górás) 1:1
26:12 Straka (Korbáš, Bielousov) 2:1
33:02 Kubala (Saboš, Urbánek) v presilovke o dvoch 2:2
46:41 Pjaták (Patlevič, Magdolen) 3:2
59:17 Pjaták (Magdolen) 4:2
Vylúčenia: 6:7 na 2 min, navyše Zlocha 10 napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:28 (14:12, 13:9, 13:7).
Rozhodovali: Mário Krist - Adam Rehák, Daniel Hodoň.
Divákov: 55.
Žilina: Jakub Lackovič
Ľubomír Patlevič, Jakub Pišoja - Simeon Pjaták, Denis Valášek, Martin Magdolen
Jozef Myšiak, Ján Kocúr - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Marko Lopuchovský, Daniel Slanička - Dávid Špinler, Šimon Lopušan, Filip Mrázik
Viktor Danylenko
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Samuel Saboš, Ján Nahálka - Pavol Kubala, Lukáš Urbánek, Andrej Migila
Adam Zlocha, Boris Hrubo - Mychailo Čykancev, Tibor Bezák, Filip Koreník
Radovan Rusnák, Vladimír Omelka - Jaroslav Michalík, Tomáš Górás, Ladislav Vrbica
Matej Novosedliak - Juraj Andráško, Tomáš Markocsy, Samuel Pelech

 

1. kolo MARTIN - SKALICA 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
21:01 Blanárik (Kadlečík, Tyršel) v presilovke 0:1
41:55 Tyršel (Blanárik) v oslabení 0:2
54:09 Hlavatý 1:2
58:50 Nemec (Rapant) do prázdnej brány 1:3
Vylúčenia: 3:6 na 2 min, navyše Ligas 5+DKZ napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 30:34 (9:13, 11:14, 10:7).
Rozhodovali: Peter Rojík - Tomáš Holienka, Martin Staššák.
Divákov: 80.
Martin: Patrik Richter
Denis Bakala, Branislav Ligas - Peter Melcher, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Erik Haško, Dávid Nátny - Oliver Rešetár, Róbert Kalnický, Ondrej Grega
Lukáš Belica, Richard Podhorský - Lukáš Michnáč, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Kristián Huba - Aljaž Lukan, Matúš Hlavatý, Peter Malček
Skalica: Adam Romančík
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Denis Malík, Kristián Rajčák, Matej Čulen
David Rapant, Maxim Jazovskich - Miroslav Tyršel, Samuel Andrek, Michal Blanárik
Denis Kadlečík - Richard Nemec, David Kočka, Lukáš Kuba
Alexander Kovalskij

 

2. kolo MARTIN - SKALICA 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)
27:53 Melcher (Hlavatý, Ligas) 1:0
34:58 Nauš (Hlavatý) v oslabení 2:0
39:03 Ligas (Podhorský, Melcher) v presilovke 3:0
48:53 Hlavatý (Ligas, Rešetár) 4:0
51:21 Muráň (Nemec, Rajčák) v presilovke 4:1
53:40 Nauš (Nátny) 5:1
Vylúčenia: 3:2 na 2 min, navyše Blanárik 10 nepovolený výstroj. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 32:34 (9:10, 12:13, 11:11).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Peter Hanko, Tomáš Holienka.
Divákov: 100.
Martin: Patrik Richter
Denis Bakala, Branislav Ligas - Peter Melcher, Matúš Hlavatý, Oliver Rešetár
Lukáš Belica, Dávid Nátny - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Kristián Huba, Richard Podhorský - Lukáš Michnáč, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Aljaž Lukan
Skalica: Adam Romančík
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Denis Malík, Kristián Rajčák, Matej Čulen
David Rapant, Maxim Jazovskich - Miroslav Tyršel, Samuel Andrek, Michal Blanárik
Denis Kadlečík, Adam Vlčák - Richard Nemec, David Kočka, Lukáš Kuba
Alexander Kovalskij
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

11 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Poprad311:56
4.Michalovce29:56
5.Detva416:176
6.Trenčín514:176
7.N. Zámky39:55
8.Košice27:63
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Linz7200517:236
9.Bratislava4110211:165
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 19.10.2020 12:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Zürich - Zug 3:6 vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 6:3. výsledok: Zürich - Zug 3:6 rrŠvajčiarsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledok
včera o 21:58 - TASR

HV 71 - Brynäs 6:4 vo štvrtkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti HV 71 zvíťazili vo štvrtkovom domácom zápase švédskej ligy nad Brynäsom 6:4. výsledky: Färjestad - Örebro 7:3, HV 71 - Brynäs 6:4, Lulea - Leksand 5:2, Rögle - Frölunda 5:4, Växjö - Malmö 4:3 rrŠvédsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledky
včera o 21:34 - TASR

Tappara Tampere - Ässät Pori 5:3 vo fínskej lige

Vo štvrtkovom stretnutí fínskej hokejovej ligy zvíťazila Tappara Tampere nad Ässätom Pori 5:3.
včera o 20:18 - TASR

Brown sa dohodol na zmluve s Ottawou a vyhne sa arbitráži

Kanadský hokejista Connor Brown sa vyhne arbitráži. So svojím klubom NHL Ottawou Senators sa dohodol na trojročnej zmluve, ktorá mu zabezpečí celkový príjem 10,8 milióna dolárov.
včera o 18:31 - TASR

Carolina angažovala brankára Bibeaua a obrancu Shorea

Vedenie Caroliny Hurricanes angažovalo Antoinea Bibeaua a obrancu Drewa Shorea. Obaja podpísali ročné kontrakty. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
včera o 17:41 - TASR

Viacero hráčov Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus

Viacero hokejistov rakúskeho Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus. Nemajú žiadne symptómy ochorenia COVID-19, poputujú však do karantény. PCR testom sa podrobilo celé mužstvo EC-KAC vrátane trénerov a členov realizačného tímu.
včera o 16:03 - TASR

Russell predĺžil zmluvu s Edmontonom

Kanadský hokejový útočník Kris Russel bude aj v sezóne 2020/2021 pôsobiť v klube NHL Edmonton Oilers. S vedením "olejárov" podpísal kontrakt v hodnote 1,25 milióna dolárov. Russella draftoval v roku 2005 Columbus Blue Jackets, v NHL si zahral aj za St. Louis, Calgary a Dallas.
včera o 06:49 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Sport Vassa 0:3 vo fínskej lige

V stredajšom stretnutí fínskej hokejovej ligy prehrala Saipa Lappeenranta s tímom Sport Vassa 0:3.
21.10.2020 21:06 - TASR

Ruský krídelník Michejev sa dohodol s Torontom na dvojročnej zmluve

Ruský hokejista Iľja Michejev podpísal dvojročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs v celkovej hodnote 3,29 milióna amerických dolárov.
21.10.2020 06:46 - TASR

Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočníkom Stanislavom Horanským prehrali v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy s Lausanne 2:3 po predĺžení. výsledky: Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp, Biel - Bern 3:4, Langnau - Rapperswil 0:1.
20.10.2020 22:22 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 10. 2020
N. Zámky - Miškovec o 18:00
Košice - Michalovce o 18:00
25. 10. 2020
Michalovce - Zvolen o 16:00
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Trenčín - Košice o 17:00
27. 10. 2020
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30

Odohrané zápasy

20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT
N. ZámkyTrenčín
5:1REPORT
16. 10. 2020
MiškovecTrenčín
2:3REPORT
11. 10. 2020
N. ZámkyNitra
3:4REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Obdržálek P.NZA6

Najlepší strelec

Radovan PulišZVO5 gólov
2.Klhůfek P.KOS4
3.Lalancette C.MIC4
4.Hrnka T.NIT4
5.Gašpar R.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.79 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov