Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Extraliga juniorov: 11. a 12. kolo nadstavby

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
16.2.2020 16:51 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

V poslednom dvojkole nadstavbovej časti si v skupine A pripísali šesť bodov Nitra a Košice, ktoré tak preskočili nad Bystricu do prvej štvorky a štvrťfinále začnú doma. V skupine B na poslednej postupovej priečke ostal Slovan, keďže Martin v sobotu v Skalici prehral. Vo štvrťfinále sa tak stretne Dukla so Slovanom, Nitra so Žilinou, Poprad so Zvolenom a Košice s Banskou Bystricou. Play-off sa začne 22. a 23. februára, pokračovať bude 26. februára, prípadne 27. a 29. februára.


Viac informácií k systému súťaže a kompletné dátumy k play-off nájdete v našom staršom článku.

NADSTAVBOVÁ ČASŤ A
11. kolo KOŠICE - ZVOLEN 4:2 (0:2, 1:0, 3:0)
03:30 Balciar (Debnár, Kalousek) v presilovke 0:1
14:56 Martuš (Kalousek, Debnár) 0:2
21:30 Nagy (Demek, Hrabčák) 1:2
50:05 Vaculik (Barger, Zahuranec) 2:2
51:02 Nagy (Demek, Hrabčák) 3:2
58:04 Frič (Vereš, Sirotňák) 4:2
Vylúčenia: 5:6. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 47:22 (9:10, 20:4, 18:8).
Rozhodovali: Martin Korba - Róbert Varga, Andrej Bogdaň.
Divákov: 41.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Adam Markuš - Samuel Pavlík, Gabriel Vereš, Patrik Frič
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Samuel Hrabčák, Jakub Demek, Samuel Nagy
Martin Bučko, Matej Jacko - Lukáš Vaculik, Patrik Barger, Oliver Zahuranec
Michal Kapičák - Igor Olbert
Zvolen: Martin Vorčák
Andrej Balciar, Jakub Debnár - Michailo Skalickij, Simon Kalousek, Marián Čižniar
Šimon Šimkovič, Michal Štec - Lukáš Lalík, Karol Vrbka, Dominik Martuš
Denis Gonda, Patrik Gergeľ, Róbert Svitek

 

12. kolo KOŠICE - ZVOLEN 9:3 (4:0, 3:2, 2:1)
04:27 Markuš (Pavlík, Vereš) 1:0
05:52 Nagy (Sirotňák, Barger) 2:0
07:30 Frič (Pavlík, Vaculik) 3:0
13:26 Vereš v oslabení 4:0
22:17 Vaculik (Barger, Bučkok) 5:0
27:01 Frič (Markuš, Pavlík) v presilovke 6:0
31:34 Skalickij (Kalousek, Štec) 6:1
35:27 Pavlík (Vereš, Frič) 7:1
38:40 Vrbka (Martuš, Šimkovič) 7:2
41:05 Skalickij (Štec, Jedlička) 7:3
47:24 Vaculik (Barger, Olbert) 8:3
50:00 Pavlík (Vereš, Frič) 9:3
Vylúčenia: 6:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 37:18 (12:6, 17:7, 8:5).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Martin Smrek, Peter Hriško.
Divákov: 51.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Adam Markuš - Samuel Pavlík, Gabriel Vereš, Patrik Frič
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Samuel Hrabčák, Jakub Demek, Samuel Nagy
Martin Bučko, Matej Jacko - Lukáš Vaculik, Patrik Barger, Oliver Zahuranec
Michal Kapičák - Igor Olbert
Zvolen: Martin Vorčák
Andrej Balciar, Jakub Debnár - Maroš Jedlička, Simon Kalousek, Michailo Skalickij
Marián Čižniar, Michal Štec - Šimon Šimkovič, Karol Vrbka, Dominik Martuš
Daniel Krempaský, Róbert Svitek, Patrik Gergeľ

 

11. kolo POPRAD - NITRA 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
11:41 Varga (Adamovič, Hvizdoš) 0:1
21:45 Ryšavý 0:2
32:24 Šotek (Dzivjak, Svitana) v presilovke 1:2
45:43 Baran (Varga) 1:3
53:37 Hvizdoš (Bagin, Adamovič) 1:4
59:10 Králik (Jevoš, Hodorovič) 2:4
Vylúčenia: 2:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:32 (9:12, 8:8, 10:12).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 100.
Poprad: Roman Rychlík
Tomáš Božoň, Boris Česánek - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Matej Petrek - Adam Jevoš, Filip Mešár, Michal Králik
Dávid Šoltés, Stanislav Slavkovský - Adrián Pavlov, Jakub Slivka, Martin Bača
Ján Lukáč - Kamil Krempaský, Radoslav Hohol, Samuel Džerenga
Nitra: Juraj Beržinec
Matúš Hlinka, Juraj Štefanka - Dávid Bagin, Alexander Hvizdoš, Tomáš Adamovič
Marek Martiška, Adrián Jandák - Viktor Varga, Marek Šramaty, Adam Baran
Karol Švajlen, Šimon Ďurech - Roman Ryšavý, Kristián Gorž, Dominik Žiak
Michal Šipoš

 

12. kolo POPRAD - NITRA 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)
02:10 Džerenga 1:0
51:40 Martiška (Varga) 1:1
57:09 Bagin (Hlinka, Hvizdoš) 1:2
59:26 Ryšavý (Hvizdoš, Jandák) do prázdnej brány 1:3
Vylúčenia: 4:2 na 2 min, navyše Gorž TS držanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 25:49 (10:16, 6:14, 9:19).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Jakub Ščurka, Vladimír Wolf.
Divákov: 100.
Poprad: Štefan Valluš
Tomáš Božoň, Ján Lukáč - Adam Jevoš, René Svitana, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Matej Petrek - Alex Šotek, Filip Mešár, Michal Králik
Dávid Šoltés, Stanislav Slavkovský - Adrián Pavlov, Radoslav Hohol, Samuel Džerenga
Branislav Krigovský, Jakub Slivka, Martin Bača
Nitra: Richard Alexander Pončák
Matúš Hlinka, Juraj Štefanka - Dávid Bagin, Alexander Hvizdoš, Tomáš Adamovič
Marek Martiška, Adrián Jandák - Viktor Varga, Marek Šramaty, Adam Baran
Karol Švajlen, Šimon Ďurech - Roman Ryšavý, Kristián Gorž, Dominik Žiak
Michal Šipoš

 

11. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
01:17 Maniaček (Gaťár) v oslabení 1:0
05:14 Lunter (Sarvaš, Matoušek) 1:1
13:53 Maniaček v oslabení 2:1
29:50 Deneš (Kováčik, Párička) 3:1
Vylúčenia: 5:2 na 2 min, navyše Hudík TS podrazenie, neskôr 10 napádanie rozhodcov - Širo 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 2:0.
Strely na bránu: 27:32 (12:11, 10:8, 5:13).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Martin Nosek, Martin Krajčík.
Divákov: 197.
Dukla: Tomáš Hrušík
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Kristián Kováčik, Matej Komloš
Adam Dúžek, Šimon Bečár - David Maniaček, Jozef Haščák, Jakub Gaťár
Daniel Pisch, Ján Urban - Samuel Krajč, Matej Sádecký, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik, Erik Párička - Roman Vaňo, Patrik Ladecký, Filip Chudý
B. Bystrica: Filip Belányi
Adrián Zubák, Sebastián Hudec - Lukáš Lunter, Michal Matoušek, Ján Sarvaš
Adam Kobolka, Jakub Lopejský - Branislav Ferenčík, Oliver Giertl, Matej Kraut
Michal Ganz, Samuel Hudák - Kevin Jendroľ, Jakub Šimko, Filip Slameň
Adam Moravčík - Roan Raáb, Samuel Širo, Matej Pisarovič

 

12. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 3:4 (0:2, 1:1, 2:1)
08:39 Sarvaš (Jendroľ, Matoušek) 0:1
17:03 Slameň (Ganz, Šimko) v presilovke 0:2
21:39 Hudík (Bečár, Haščák) 1:2
31:03 Ferenčík (Kraut, Zubák) 1:3
41:15 Komloš (Kováčik) v presilovke 2:3
42:01 Maniaček (Haščák) 3:3
52:48 Matoušek (Sarvaš, Rákoš) 3:4
Vylúčenia: 6:8. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:37 (9:18, 7:11, 12:8).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Martin Krajčík, Jozef Lesay.
Divákov: 114.
Dukla: Radek Kocák
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Kristián Kováčik, Matej Komloš
Adam Dúžek, Šimon Bečár - David Maniaček, Jozef Haščák, Jakub Gaťár
Daniel Pisch, Ján Urban - Samuel Krajč, Matej Sádecký, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik, Erik Párička - Roman Vaňo, Patrik Ladecký, Filip Chudý
B. Bystrica: Samuel Guštafík
Adrián Zubák, Sebastián Hudec - Lukáš Lunter, Michal Matoušek, Ján Sarvaš
Adam Kobolka, Jakub Lopejský - Branislav Ferenčík, Oliver Giertl, Matej Kraut
Michal Ganz, Samuel Hudák - Kevin Jendroľ, Jakub Šimko, Filip Slameň
Adam Moravčík - Roan Raáb, Samuel Širo, Matej Pisarovič

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ B
11. kolo TRNAVA - SLOVAN 3:4pp (1:3, 1:0, 1:0 - 0:1)
06:31 Révész (Adamčík, Keprt) v presilovke 1:0
07:46 Šandor (Škultéty) 1:1
15:05 Tóth (Slváik, Lačný) 1:2
16:00 Rolný (Abaffy, Škultéty) 1:3
32:47 Lavrenov (Litavec, Iboľa) 2:3
47:02 Marguš (Gergel) 3:3
62:54 Lačný (Repka) 3:4
Vylúčenia: 7:5 na 2 min, navyše Mišurda 10+DKZ napádanie rozhodcov. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:41 (8:9, 6:18, 9:12 - 0:2).
Rozhodovali: Tomáš Hronský - Denis Piovarči, Tomáš Gegáň.
Divákov: 65.
Trnava: Adam Rekoš
Adrián Gergel, Vladimír Solník - Patrik Litavec, Konstantin Lavrenov, Norbert Iboľa
Dávid Mrva, Dávid Sliva - Žigmund Polák, Marián Adamčík, Tobiáš Marguš
Samuel Klepanec, Šimon Mišurda - Robin Révész, Jakub Keprt, Igor Polák
Tomáš Kasana, Matej Hucko
Slovan: Ádám Beke
Matej Repka, Andrej Škultéty - Michal Jasenec, Richard Petráš, Samuel Mojžiš
Oliver Ketner, Daniel Demo - Michail Lepskij, Adam Lukošik, Peter Šandor
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Sebastián Slávik, Lukáš Lačný, Ferdinand Tóth
Marco Ejem, Radovan Hanula - Patrik Abaffy, Martin Rolný, Juraj Čech

 

12. kolo TRNAVA - SLOVAN 2:3sn (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
11:58 Lavrenov (Litavec) 1:0
29:17 Šandor (Slávik, Lačný) 1:1
48:14 Lavrenov 2:1
59:27 Lukošik (Petráš, Lepskij) pri hre bez brankára 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Škultéty 2:3
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:29 (9:9, 7:9, 10:9 - 1:2).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Róbert Frimmel, Andrej Kollár.
Divákov: 65.
Trnava: Timotej Michálek
Adrián Gergel, Vladimír Solník - Patrik Litavec, Konstantin Lavrenov, Norbert Iboľa
Dávid Mrva, Dávid Sliva - Tomáš Kasana, Marián Adamčík, Tobiáš Marguš
Samuel Klepanec, Šimon Mišurda - Robin Révész, Jakub Keprt, Igor Polák
Žigmund Polák, Matej Hucko
Slovan: Kirill Nikolajevskij
Matej Repka, Andrej Škultéty - Michail Lepskij, Martin Rolný, Samuel Mojžiš
Oliver Ketner, Matúš Miroslav Parobek - Michal Jasenec, Richard Petráš, Adam Lukošik
Branislav Brúder, Samuel Houdek - Sebastián Slávik, Lukáš Lačný, Peter Šandor
Marco Ejem, Radovan Hanula - Patrik Abaffy, Ferdinand Tóth, Juraj Čech

 

11. kolo P. BYSTRICA - ŽILINA 2:6 (0:3, 0:2, 2:1)
10:57 Zahradník (Scheuer, Valášek) 0:1
13:15 Gálik (Minárik, Patlevič) 0:2
16:37 Lopušan (Minárik, Pjaták) 0:3
31:28 Surán (Minárik, Patlevič) v presilovke 0:4
39:34 Gálik (Minárik, Pjaták) v presilovke 0:5
41:06 Pelech (Nahálka) 1:5
53:32 Patlevič (Rehák, Zahradník) 1:6
58:35 Krajčovič (Hrubo, Húska) 2:6
Vylúčenia: 3:5 na 2 min, navyše Gálik 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 34:38 (7:13, 12:13, 15:12).
Rozhodovali: Ivan Gajdošík - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 63.
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Ján Nahálka, Adam Zlocha - Samuel Pelech, Adrián Gálik, Lukáš Urbánek
Boris Hrubo, Viliam Krajčovič - Filip Koreník, Lukáš Húska, Mychailo Čykancev
Vladimír Omelka, Radovan Rusnák - Jaroslav Michalík, Tomáš Markocsy, Andrej Migila
Ladislav Vrbica - Matej Kubíček, Adam Varačka, Matej Novosedliak
Žilina: Jakub Lackovič
Ľubomír Patlevič, Dominik Surán - Simeon Pjaták, Marek Minárik, Norbert Gálik
Daniel Slanička, Marek Scheuer - Samuel Zahradník, Denis Valášek, Samuel Rehák
Jozef Myšiak, Ján Kocúr - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov Petr Kráľ, Samuel Domanický - Viktor Danylenko, Šimon Lopušan, Martin Vydra

 

12. kolo P. BYSTRICA - ŽILINA 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
09:18 Michalík (Pelech, Markocsy) 1:0
18:18 Straka (Korbáš, Bielousov) 1:1
26:01 Urbánek (Pelech, Zlocha) 2:1
29:56 Korbáš (Myšiak, Pjaták) v oslabení 2:2
39:53 Mrázik (Danylenko) 2:3
49:15 Myšiak (Pjaták, Lopušan) v presilovke 2:4
Vylúčenia: 7:3 na 2 min, navyše Straka 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 28:29 (9:11, 8:11, 11:7).
Rozhodovali: Michal Drblík - Marek Makúch, Daniel Hodoň.
Divákov: 56.
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Samuel Saboš, Adam Zlocha - Samuel Pelech, Adrián Gálik, Lukáš Urbánek
Boris Hrubo, Viliam Krajčovič - Filip Koreník, Lukáš Húska, Mychailo Čykancev
Vladimír Omelka, Radovan Rusnák - Jaroslav Michalík, Tomáš Markocsy, Andrej Migila
Matej Novosedliak - Andrej Beňačka, Matej Kubíček, Adam Varačka
Žilina: Samuel Cigánik
Petr Kráľ, Šimon Káčer - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Jozef Myšiak, Marek Scheuer - Simeon Pjaták, Šimon Lopušan, Denis Valášek
Daniel Slanička, Samuel Domanický - Filip Mrázik, Martin Vydra, Viktor Danylenko

 

11. kolo SKALICA - MARTIN 7:1 (2:0, 1:1, 4:0)
05:54 Čulen (Muráň, Mikula) 1:0
11:54 Kuba (Nemec, Balát) 2:0
32:05 Grega (Kočalka) v presilovke 2:1
35:05 Rajčák (Pobuda, Muráň) 3:1
46:33 Malík (Pobuda, Kovalskij) 4:1
47:00 Čulen (Balát, Borát) 5:1
47:03 Rajčák (Muráň, Nemec) 6:1
54:56 Kočka (Malík) 7:1
Vylúčenia: 4:4 na 2 min, navyše Nauš 5+DKZ vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 28:29 (6:7, 9:12, 13:10).
Rozhodovali: Peter Šefčík - Juraj Šefčík, Tomáš Valachovič.
Divákov: 67.
Skalica: Dávid Borák
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Matej Čulen, Kristián Rajčák, Marek Pobuda
Denis Kadlečík, Adam Vlčák - Miroslav Tyršel, Denis Malík, Michal Blanárik
David Balát, Maxim Jazovskich - Richard Nemec, Lukáš Kuba, David Kočka Alexander Kovalskij
Martin: Patrik Richter (48. Matej Sekeráš)
Denis Bakala, Dávid Nátny - Ondrej Grega, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Viktor Juraško, Lukáš Belica - Adam Kráľ, Patrik Sleziak, František Smidžár
Richard Podhorský, Kristián Huba - Lukáš Michnáč, Matúš Hlavatý, Aljaž Lukan
Andrej Kubala

 

12. kolo SKALICA - MARTIN 4:6 (2:0, 1:4, 1:2)
10:35 Pobuda (Nemec, Kadlečík) v presilovke o dvoch 1:0
11:01 Muráň (Mikula, Rajčák) v presilovke 2:0
27:05 Nauš (Kočalka, Bakala) 2:1
28:26 Michnáč (Hlavatý, Lukan) 2:2
31:18 Pobuda (Malík, Nemec) v presilovke 3:2
33:29 Juraško (Smidžár, Kočalka) 3:3
36:44 Nauš (Smidžár, Kočalka) 3:4
45:27 Balát (Kadlečík, Derkin) 4:4
49:19 Podhorský (Sleziak, Grega) 4:5
59:28 Nauš v oslabení do prázdnej brány 4:6
Vylúčenia: 3:7 na 2 min, navyše Derkin 5+DKZ vrazenie na mantinel. Presilovky: 3:0. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 31:41 (16:8, 5:17, 10:16).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Juraj Šefčík, Tomáš Valachovič.
Divákov: 68.
Skalica: Oliver Nemec
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Matej Čulen, Kristián Rajčák, Marek Pobuda
Denis Kadlečík, Adam Vlčák - Miroslav Tyršel, Denis Malík, Michal Blanárik
David Balát, Alexander Kovalskij - Richard Nemec, Lukáš Kuba, David Kočka Jegor Derkin
Martin: Patrik Richter
Denis Bakala, Dávid Nátny - František Smidžár, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Richard Podhorský, Viktor Juraško - Adam Kráľ, Patrik Sleziak, Ondrej Grega
Kristián Huba - Lukáš Michnáč, Matúš Hlavatý, Aljaž Lukan
Andrej Kubala
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


len_tak

 

Pre Dominiku: Poprad si šesť bodov nepripísal, obidva zápasy vyhrala Nitra (zápasy sa predohrávali).

Som zvedavý ako sa bude vyvíjať QF playoff. Vyzerá, že Poprad má najľahšieho súpera ale zápasy začínajú od 0:0. Možno sa dočkáme nejakých prekvapení, môj typ na postupujúcich TN, ZA, PP, BB.
17.2.2020 - 11:04
+1

Suomi BLOG

 

väčšinou viem, ako som chybu spravila, ale toto nechápem dík za opravu
17.2.2020 - 12:32
+2

apa

 

A nemá podľa umiestnenia hrať Nitra zo Zvolenom keďže Zvolen je šiesty a mal by hrať s tretím v tabuľke a nie s druhým.
17.2.2020 - 12:40
0

tono20

 

Nitra má v tabuľke o zápas menej, pribudne jej 3 body, lebo zápas ZV - NR sa nehral, pretože neprišiel lekár.
17.2.2020 - 12:51
0

HkmDetva

 

No do pici tak mali sanitku zavolat
25.2.2020 - 1:16
0

len_tak

 

Playout: V súvislosti s dnešným koncom prestupového obdobia sa "teším" na pohyby v kádroch mužstiev bojujúcich v playout o 2 miesta v EXJ pre budúci rok. Nechajme sa prekvapiť sobotňajšími súpiskami mužstiev.

Vie sa kto vymyslel tento model súťaže? "Cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami."
17.2.2020 - 15:35
0

tono20

 

Asi komisia mládeže.
Od budúcej sezóny sa chcú vrátiť k modelu EXJ zo sezóny 18/19.
https://www.hockeyslovakia.sk/userfiles/file/KM%20c5%2020%2001%202020_0200206111347001.pdf
17.2.2020 - 16:52
+1

miško DUKLA

 

https://www.hockeyslovakia.sk/sk/stats/results-date/740/extraliga-juniorov?All=True

Martin nebude hrávať doma alebo je to len nejaká chyba??
21.2.2020 - 12:11
0

Suomi BLOG

 

zrejme to bola chyba a medzitým opravili, lebo keď na toto kliknem, nevidno, že by nemal hrávať doma
21.2.2020 - 21:32
0

Suomi BLOG

 

tak ešte raz - zrejme to chyba nebola a pôvodne mal Martin hrať vonku. teraz vidím, že pár zápasov, kde je vedený ako domáci, odohrá v Dubnici. žeby konečne v Martine nejaká rekonštrukcia? alebo len nejaký turnaj? kto vie viac?
23.2.2020 - 18:49
0

HkmDetva

 

Preco konecne ved tam stale rekonstruuju nieco
25.2.2020 - 1:17
0


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Poprad311:56
4.Michalovce29:56
5.Detva416:176
6.Trenčín514:176
7.N. Zámky39:55
8.Košice27:63
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Linz7200517:236
9.Bratislava4110211:165
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 19.10.2020 12:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Zürich - Zug 3:6 vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 6:3. výsledok: Zürich - Zug 3:6 rrŠvajčiarsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledok
včera o 21:58 - TASR

HV 71 - Brynäs 6:4 vo štvrtkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti HV 71 zvíťazili vo štvrtkovom domácom zápase švédskej ligy nad Brynäsom 6:4. výsledky: Färjestad - Örebro 7:3, HV 71 - Brynäs 6:4, Lulea - Leksand 5:2, Rögle - Frölunda 5:4, Växjö - Malmö 4:3 rrŠvédsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledky
včera o 21:34 - TASR

Tappara Tampere - Ässät Pori 5:3 vo fínskej lige

Vo štvrtkovom stretnutí fínskej hokejovej ligy zvíťazila Tappara Tampere nad Ässätom Pori 5:3.
včera o 20:18 - TASR

Brown sa dohodol na zmluve s Ottawou a vyhne sa arbitráži

Kanadský hokejista Connor Brown sa vyhne arbitráži. So svojím klubom NHL Ottawou Senators sa dohodol na trojročnej zmluve, ktorá mu zabezpečí celkový príjem 10,8 milióna dolárov.
včera o 18:31 - TASR

Carolina angažovala brankára Bibeaua a obrancu Shorea

Vedenie Caroliny Hurricanes angažovalo Antoinea Bibeaua a obrancu Drewa Shorea. Obaja podpísali ročné kontrakty. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
včera o 17:41 - TASR

Viacero hráčov Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus

Viacero hokejistov rakúskeho Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus. Nemajú žiadne symptómy ochorenia COVID-19, poputujú však do karantény. PCR testom sa podrobilo celé mužstvo EC-KAC vrátane trénerov a členov realizačného tímu.
včera o 16:03 - TASR

Russell predĺžil zmluvu s Edmontonom

Kanadský hokejový útočník Kris Russel bude aj v sezóne 2020/2021 pôsobiť v klube NHL Edmonton Oilers. S vedením "olejárov" podpísal kontrakt v hodnote 1,25 milióna dolárov. Russella draftoval v roku 2005 Columbus Blue Jackets, v NHL si zahral aj za St. Louis, Calgary a Dallas.
včera o 06:49 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Sport Vassa 0:3 vo fínskej lige

V stredajšom stretnutí fínskej hokejovej ligy prehrala Saipa Lappeenranta s tímom Sport Vassa 0:3.
21.10.2020 21:06 - TASR

Ruský krídelník Michejev sa dohodol s Torontom na dvojročnej zmluve

Ruský hokejista Iľja Michejev podpísal dvojročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs v celkovej hodnote 3,29 milióna amerických dolárov.
21.10.2020 06:46 - TASR

Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočníkom Stanislavom Horanským prehrali v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy s Lausanne 2:3 po predĺžení. výsledky: Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp, Biel - Bern 3:4, Langnau - Rapperswil 0:1.
20.10.2020 22:22 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 10. 2020
N. Zámky - Miškovec o 18:00
Košice - Michalovce o 18:00
25. 10. 2020
Michalovce - Zvolen o 16:00
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Trenčín - Košice o 17:00
27. 10. 2020
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30

Odohrané zápasy

20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT
N. ZámkyTrenčín
5:1REPORT
16. 10. 2020
MiškovecTrenčín
2:3REPORT
11. 10. 2020
N. ZámkyNitra
3:4REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Obdržálek P.NZA6

Najlepší strelec

Radovan PulišZVO5 gólov
2.Klhůfek P.KOS4
3.Lalancette C.MIC4
4.Hrnka T.NIT4
5.Gašpar R.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.79 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov