Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 3. a 4. kolo nadstavby

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
24.11.2019 16:48 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk 1 prejsť na diskusiu

Nitra pokračovala dvoma výhrami, hoci prišla o bod v Bystrici. Z dna vyskočila šesťbodová Dukla a naplno zabral aj Poprad. V skupine B bral po šesť bodov Martin a Trnava, Slovan so Žilinou si delili po výhre.


NADSTAVBOVÁ ČASŤ A
3. kolo DUKLA - KOŠICE 7:4 (2:0, 2:3, 3:1)
05:09 Pisch (Maniaček, Ďurina) v presilovke 1:0
17:38 Korbel (Krajč, Urban) 2:0
21:16 Vereš (Barger, Jobbágy) v presilovke o dvoch 2:1
24:25 Ďurina (Ferenyi) 3:1
26:22 Barger (Kaža, Tvrdoň) 3:2
29:07 Palacko (Vereš, Olbert) v presilovke 3:3
37:01 Maniaček (Ferenyi, Urban) v presilovke 4:3
44:54 Deneš (Kováčik, Komloš) 5:3
50:18 Janík (Ferenyi, Maniaček) v presilovke 6:3
52:19 Jobbágy (Nagy, Vaculik) 6:4
56:56 Deneš (Kováčik, Komloš) v presilovke 7:4
Vylúčenia: 5:7 na 2 min, navyše Olbert 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 4:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 43:30 (15:10, 12:14, 16:6).
Rozhodovali: Mário Krist - Jozef Valo, Adam Rehák.
Divákov: 150.
Dukla: Tomáš Hrušík
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Kristián Kováčik, Matej Komloš
Daniel Pisch, Ján Urban - Viktor Ďurina, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Federico Faltínek, Erik Párička - Samuel Krajč, Jakub Gaťár, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik - Patrik Ladecký, Máté Sárdi, Filip Chudý
Košice: Rastislav Eliaš
Adrián Palacko, Jakub Sedlák - Dávid Soľár, Patrik Frič, Samuel Hrabčák
Marko Ragan, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Igor Olbert, Adam Jobbágy - Miroslav Tvrdoň, Patrik Barger, Lukáš Kaža

 

4. kolo DUKLA - KOŠICE 7:3 (2:1, 1:1, 4:1)
06:27 Nagy 0:1
11:04 Hudík (Komloš, Janík) 1:1
12:06 Chudý (Sárdi, Párička) 2:1
29:27 Ferenyi (Maniaček, Dúžek) 3:1
33:48 Sedlák (Palacko, Hrabčák) 3:2
43:18 Kaža (Vaculik, Vereš) 3:3
56:11 Janík (Komloš, Kováčik) v presilovke 4:3
58:40 Komloš (Janík, Kováčik) v presilovke 5:3
58:57 Ferenyi (Dúžek) 6:3
59:53 Maniaček (Gaťár, Urban) do prázdnej brány 7:3
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:34 (10:11, 19:13, 13:10).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Martin Nosek, Martin Krajčík.
Divákov: 131.
Dukla: Michal Gabriš
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Kristián Kováčik, Matej Komloš
Adam Dúžek, Ján Urban - Jakub Gaťár, Nicolas Ferenyi, David Maniaček
Daniel Pisch, Erik Párička - Filip Chudý, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik - Federico Faltínek, Patrik Ladecký
Košice: Matúš Horváth
Adrián Palacko, Jakub Sedlák - Dávid Soľár, Patrik Frič, Samuel Hrabčák
Marko Ragan, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Igor Olbert, Adam Jobbágy - Miroslav Tvrdoň, Patrik Barger, Lukáš Kaža

 

3. kolo B. BYSTRICA - NITRA 2:3pp (1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
02:26 Rákoš (Slameň, Hudec) 1:0
17:04 Šipoš (Ďurech, Žiak) 1:1
37:37 Gorž (Šipoš, Žiak) 1:2
42:00 Kraut (Chamula, Moravčík) 2:2
61:05 Hvizdoš (Adamovič, Jandák) 2:3
Vylúčenia: 1:4 na 2 min, navyše Jendroľ 10 nešportové správanie - Jandák 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 29:39 (12:10, 5:20, 12:8 - 0:1).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Peter Rojík, Martin Staššák.
Divákov: 82.
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Sebastián Hudec - Marek Chamula, Marek Macko, Branislav Ferenčík
Jozef Vlk, Adam Moravčík - Kevin Jendroľ, Alex Vargaeštók, Filip Slameň
Jakub Lopejský - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Marek Raniak, Michal Ganz - Jozef Rákoš, Mário Emanuel Kreutz
Nitra: Matej Marinov
Marek Martiška, Adrián Jandák - Viktor Varga, Marek Šramaty, Adam Baran
Matúš Hlinka, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Alexander Hvizdoš, Tomáš Adamovič
Roman Ryšavý, Šimon Ďurech - Kristián Gorž, Dominik Žiak
Karol Švajlen, Michal Šipoš - Dávid Bagin, Alex René Bartakovics, Adam Sýkora

 

4. kolo B. BYSTRICA - NITRA 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
06:08 Sýkora (Ďurech, Kováč) 0:1
37:00 Adamovič (Hvizdoš, Kováč) 0:2
37:15 Kraut 1:2
43:48 Jendroľ 2:2
46:07 Hlinka (Bartakovics) 2:3
59:31 Adamovič (Hvizdoš) do prázdnej brány 2:4
Vylúčenia: 3:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 21:34 (7:11, 5:9, 9:14).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Martin Staššák, Martin Číž.
Divákov: 82.
B. Bystrica: Samuel Guštafík
Adam Kobolka, Sebastián Hudec - Matej Pisarovič, Marek Chamula, Matej Kraut
Jozef Vlk, Jakub Lopejský - Kevin Jendroľ, Alex Vargaeštók, Filip Slameň
Marek Raniak, Michal Ganz - Samuel Širo, Branislav Ferenčík
Jozef Rákoš, Mário Emanuel Kreutz, Adam Moravčík
Nitra: Juraj Beržinec
Marek Martiška, Adrián Jandák - Viktor Varga, Marek Šramaty, Adam Baran
Matúš Hlinka, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Alexander Hvizdoš, Tomáš Adamovič
Karol Švajlen, Šimon Ďurech - Kristián Gorž, Matej Tóth, Dominik Žiak
Michal Šipoš - Dávid Bagin, Alex René Bartakovics, Adam Sýkora

 

3. kolo POPRAD - ZVOLEN 6:2 (2:0, 4:1, 0:1)
10:46 Šoltés (Dzivjak, Svitana) 1:0
19:22 Romaňák (Jevoš, Božoň) v presilovke 2:0
20:48 Šotek (Svitana, Dzivjak) 3:0
31:27 Mešár (Božoň) 4:0
36:07 Šeliga (Sokolov, Jedlička) 4:1
37:43 Suchý (Romaňák, Sokoli) v presilovke 5:1
39:19 Pavlov (Králik, Mešár) 6:1
44:26 Vrbka 6:2
Vylúčenia: 8:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:35 (9:8, 12:12, 10:15).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Lukáš Ševčík, Vladimír Ďurina.
Divákov: 145.
Poprad: Roman Rychlík
Tomáš Božoň, Dávid Romaňák - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Ján Lukáč, Martin Semaňák - Adrián Pavlov, Filip Mešár, Michal Králik
Dávid Šoltés, Stanislav Slavkovský - Jakub Nespala, Adam Jevoš, Martin Bača
Matej Petrek - Patrik Sokoli, Markus Suchý, Jakub Slivka
Zvolen: Marek Lupták
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Jaroslav Sokolov, Patrik Halama, Maroš Jedlička
Lukáš Lalík, Jakub Debnár - Dominik Martuš, Karol Vrbka, Adrián Daniš
Filip Čulík, Dominik Surán - Róbert Svitek, Šimon Šimkovič, Michal Štec

 

4. kolo POPRAD - ZVOLEN 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
18:02 Nespala (Jevoš) 1:0
21:22 Mešár (Bača) 2:0
42:14 Halama (Jedlička, Šeliga) 2:1
47:24 Mešár (Jevoš, Hodorovič) v presilovke 3:1
Vylúčenia: 4:6 na 2 min, navyše Nociar 10 napadnutie oblasti hlavy a krku. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:22 (8:7, 11:2, 11:13).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Lukáš Ševčík, Vladimír Wolf.
Divákov: 100.
Poprad: Štefan Valluš
Tomáš Božoň, Dávid Romaňák - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Martin Semaňák - Adrián Pavlov, Filip Mešár, Martin Bača
Dávid Šoltés, Stanislav Slavkovský - Jakub Nespala, Adam Jevoš, Jakub Slivka
Ján Lukáč, Matej Petrek - Patrik Sokoli, Markus Suchý, Samuel Džerenga
Zvolen: Martin Halama
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Jaroslav Sokolov, Patrik Halama, Maroš Jedlička
Lukáš Lalík, Jakub Debnár - Dominik Martuš, Karol Vrbka, Marek Molnár
Filip Čulík, Dominik Surán - Adrián Daniš, Šimon Šimkovič, Róbert Svitek
Marián Čižniar, Marko Brumerčík, Michal Štec

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ B
3. kolo TRNAVA - SKALICA 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
09:46 Hucko (I. Polák, Solník) 1:0
13:41 Iboľa (Litavec, Lavrenov) 2:0
17:48 Čulen (Rajčák) 2:1
36:14 Keprt (Litavec, Sliva) 3:1
40:09 Malík (Čulen) v presilovke 3:2
41:57 Lavrenov (Iboľa) 4:2
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:24 (12:7, 5:10, 14:7).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 55.
Trnava: Timotej Michálek
Vladimír Solník, Dávid Sliva - Igor Polák, Marián Adamčík, Robin Révész
Samuel Klepanec, Adrián Gergel - Patrik Litavec, Konstantin Lavrenov, Norbert Iboľa
Matej Hucko, Šimon Mišurda - Tomáš Kasana, Jakub Keprt, Vladimir Michalčuk
Sebastián Dúcky, Matúš Račko
Skalica: Dávid Borák
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Denis Malík, Kristián Rajčák, Matej Čulen
David Rapant, Maxim Jazovskich - Miroslav Tyršel, Richard Nemec, Michal Blanárik
Denis Kadlečík, Adam Vlčák - Alexander Kovalskij, David Kočka, Lukáš Kuba
Samuel Andrek

 

4. kolo TRNAVA - SKALICA 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
04:45 Adamčík (Révész) 1:0
05:45 Iboľa (Lukačovič) 2:0
17:13 Nemec (Rajčák, Malík) 2:1
59:59 Gergel (Adamčík, Litavec) do prázdnej brány 3:1
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 23:40 (7:20, 8:11, 8:9).
Rozhodovali: Peter Šefčík - Juraj Šefčík, Jozef Sojka.
Divákov: 75.
Trnava: Adam Rekoš
Dávid Sliva, Šimon Mišurda - Tobiáš Marguš, Marián Adamčík, Robin Révész
Samuel Klepanec, Adrián Gergel - Patrik Litavec, Konstantin Lavrenov, Norbert Iboľa
Matej Hucko, Vladimír Solník - Tomáš Kasana, Jakub Keprt, Vladimir Michalčuk
Matúš Račko - Erik Lukačovič
Skalica: Adam Romančík
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Denis Malík, Kristián Rajčák, Richard Nemec
Denis Kadlečík, Adam Vlčák - Miroslav Tyršel, David Kočka, Lukáš Kuba
David Rapant, Maxim Jazovskich - Michal Blanárik, Samuel Andrek, Alexander Kovalskij

 

3. kolo P. BYSTRICA - MARTIN 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
03:47 Kočalka (Nauš, Haško) 0:1
25:43 Kočalka (Minko, Kráľ) 0:2
26:41 Kubala (Zlocha, Urbánek) 1:2
40:46 Nauš (Kráľ, Kočalka) 1:3
56:43 Urbánek (Pelech, Nahálka) v presilovke o dvoch 2:3
Vylúčenia: 10:12 na 2 min, navyše trest pre hráčsku lavicu DKZ napádanie rozhodcov, Ganát 10 vrazenie na mantinel - Podhorský 10 napadnutie oblasti hlavy a krku, Haško 5+DKZ faul kolenom. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:44 (9:11, 12:23, 19:10).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Marek Makúch, Michal Drblík.
Divákov: 98.
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Adam Zlocha, Ján Nahálka - Pavol Kubala, Lukáš Urbánek, Samuel Pelech
Radovan Rusnák, Vladimír Omelka - Filip Koreník, Tibor Bezák, Andrej Migila
Boris Hrubo, Tomáš Ganát - Juraj Andráško, Mychailo Čykancev, Ladislav Vrbica
Matej Novosedliak
Martin: Pavol Maťovčík
Erik Haško, Branislav Ligas - Róbert Kalnický, Matúš Hlavatý, Ondrej Grega
Denis Bakala, Dávid Nátny - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Lukáš Belica, Richard Podhorský - Aljaž Lukan, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Kristián Huba - Peter Malček, Oliver Minko, Andrej Kubala

 

4. kolo P. BYSTRICA - MARTIN 3:4 (1:3, 1:0, 1:1)
00:21 Pelech (Urbánek, Zlocha) 1:0
06:24 Kočalka (Nauš, Huba) 1:1
16:22 Kočalka (Kráľ, Nauš) 1:2
17:00 Krcho (Lukan) 1:3
37:58 Čykancev (Bezák, Koreník) 2:3
51:57 Urbánek (Kubala, Koreník) v presilovke 3:3
54:54 Nauš (Vladár) 3:4
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Nauš 10 nedovolené bránenie v hre. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:38 (10:16, 10:10, 12:12).
Rozhodovali: Mário Krist - Adam Rehák, Marek Makúch.
Divákov: 38.
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Adam Zlocha, Ján Nahálka - Pavol Kubala, Lukáš Urbánek, Samuel Pelech
Radovan Rusnák, Vladimír Omelka - Filip Koreník, Tibor Bezák, Andrej Migila
Boris Hrubo, Tomáš Ganát - Viliam Krajčovič, Mychailo Čykancev, Ladislav Vrbica
Matej Novosedliak
Martin: Pavol Maťovčík
Matúš Hlavatý, Dávid Nátny - Patrik Sleziak, Róbert Kalnický, Ondrej Grega
Artur Vladár, Erik Haško - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, Adam Kráľ
Kristián Huba, Richard Podhorský - Aljaž Lukan, Branislav Krcho, Peter Malček
Andrej Kubala

 

3. kolo SLOVAN - ŽILINA 5:1 (3:0, 2:1, 0:0)
01:33 Kormúth (Lepskij, Brúder) 1:0
07:51 Lepskij (Parobek, Géci) 2:0
10:12 Jasenec (Čech, Demo) 3:0
21:44 Magdolen (Valášek, Patlevič) v presilovke 3:1
25:06 Abaffy (Rolný, Lačný) 4:1
36:08 Rolný (Lačný) v oslabení 5:1
Vylúčenia: 2:1 na 2 min, navyše Magdolen 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 42:34 (14:11, 18:10, 10:13).
Rozhodovali: Roman Výleta - Filip Crman, Marko Šotek.
Divákov: 68.
Slovan: Roman Sabo
Matej Repka, Marco Ejem - Juraj Čech, Andrej Škultéty, Michal Jasenec
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Patrik Abaffy, Lukáš Lačný, Martin Rolný
Branislav Brúder, Roman Roháček - Michail Lepskij, Alex Géci, Adam Kormúth
Daniel Pangrác - Alex Kocúrek, Radovan Hanula, Peter Šandor
Žilina: Jakub Lackovič
Ľubomír Patlevič, Jakub Pišoja - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Jozef Myšiak, Jakub Dubina - Simeon Pjaták, Denis Valášek, Martin Magdolen
Petr Kráľ, Ján Kocúr - Samuel Zahradník, Šimon Lopušan, Martin Vydra
Samuel Domanický - Filip Mrázik, Dávid Špinler, Viktor Danylenko

 

4. kolo SLOVAN - ŽILINA 2:4 (1:0, 0:0, 1:4)
13:52 Lepskij (Kormúth, Ejem) v presilovke 1:0
41:12 Magdolen (Patlevič, Dubina) 1:1
44:38 Magdolen (Dubina) 1:2
54:48 Géci (Kormúth, Lepskij) 2:2
55:50 Valášek (Turian, Korbáš) 2:3
57:22 Pjaták (Bielousov, Korbáš) 2:4
Vylúčenia: 5:4. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 36:35 (13:12, 7:11, 16:12).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Marko Šotek, Jakub Jochman.
Slovan: Ádám Beke
Matej Repka, Marco Ejem - Juraj Čech, Andrej Škultéty, Michal Jasenec
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Patrik Abaffy, Lukáš Lačný, Martin Rolný
Branislav Brúder, Roman Roháček - Michail Lepskij, Alex Géci, Adam Kormúth
Daniel Pangrác - Alex Kocúrek, Peter Šandor
Žilina: Jakub Lackovič
Martin Turian, Jakub Pišoja - Andrej Straka, Denis Valášek, Martin Magdolen
Jozef Myšiak, Jakub Dubina - Simeon Pjaták, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Petr Kráľ, Samuel Domanický - Viktor Danylenko, Martin Vydra, Filip Mrázik
Dávid Špinler
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

1 prejsť na diskusiu


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Poprad311:56
4.Michalovce29:56
5.Detva416:176
6.Trenčín514:176
7.N. Zámky39:55
8.Košice27:63
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Linz7200517:236
9.Bratislava4110211:165
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 19.10.2020 12:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Zürich - Zug 3:6 vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 6:3. výsledok: Zürich - Zug 3:6 rrŠvajčiarsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledok
včera o 21:58 - TASR

HV 71 - Brynäs 6:4 vo štvrtkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti HV 71 zvíťazili vo štvrtkovom domácom zápase švédskej ligy nad Brynäsom 6:4. výsledky: Färjestad - Örebro 7:3, HV 71 - Brynäs 6:4, Lulea - Leksand 5:2, Rögle - Frölunda 5:4, Växjö - Malmö 4:3 rrŠvédsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledky
včera o 21:34 - TASR

Tappara Tampere - Ässät Pori 5:3 vo fínskej lige

Vo štvrtkovom stretnutí fínskej hokejovej ligy zvíťazila Tappara Tampere nad Ässätom Pori 5:3.
včera o 20:18 - TASR

Brown sa dohodol na zmluve s Ottawou a vyhne sa arbitráži

Kanadský hokejista Connor Brown sa vyhne arbitráži. So svojím klubom NHL Ottawou Senators sa dohodol na trojročnej zmluve, ktorá mu zabezpečí celkový príjem 10,8 milióna dolárov.
včera o 18:31 - TASR

Carolina angažovala brankára Bibeaua a obrancu Shorea

Vedenie Caroliny Hurricanes angažovalo Antoinea Bibeaua a obrancu Drewa Shorea. Obaja podpísali ročné kontrakty. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
včera o 17:41 - TASR

Viacero hráčov Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus

Viacero hokejistov rakúskeho Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus. Nemajú žiadne symptómy ochorenia COVID-19, poputujú však do karantény. PCR testom sa podrobilo celé mužstvo EC-KAC vrátane trénerov a členov realizačného tímu.
včera o 16:03 - TASR

Russell predĺžil zmluvu s Edmontonom

Kanadský hokejový útočník Kris Russel bude aj v sezóne 2020/2021 pôsobiť v klube NHL Edmonton Oilers. S vedením "olejárov" podpísal kontrakt v hodnote 1,25 milióna dolárov. Russella draftoval v roku 2005 Columbus Blue Jackets, v NHL si zahral aj za St. Louis, Calgary a Dallas.
včera o 06:49 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Sport Vassa 0:3 vo fínskej lige

V stredajšom stretnutí fínskej hokejovej ligy prehrala Saipa Lappeenranta s tímom Sport Vassa 0:3.
21.10.2020 21:06 - TASR

Ruský krídelník Michejev sa dohodol s Torontom na dvojročnej zmluve

Ruský hokejista Iľja Michejev podpísal dvojročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs v celkovej hodnote 3,29 milióna amerických dolárov.
21.10.2020 06:46 - TASR

Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočníkom Stanislavom Horanským prehrali v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy s Lausanne 2:3 po predĺžení. výsledky: Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp, Biel - Bern 3:4, Langnau - Rapperswil 0:1.
20.10.2020 22:22 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 10. 2020
N. Zámky - Miškovec o 18:00
Košice - Michalovce o 18:00
25. 10. 2020
Michalovce - Zvolen o 16:00
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Trenčín - Košice o 17:00
27. 10. 2020
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30

Odohrané zápasy

20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT
N. ZámkyTrenčín
5:1REPORT
16. 10. 2020
MiškovecTrenčín
2:3REPORT
11. 10. 2020
N. ZámkyNitra
3:4REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Obdržálek P.NZA6

Najlepší strelec

Radovan PulišZVO5 gólov
2.Klhůfek P.KOS4
3.Lalancette C.MIC4
4.Hrnka T.NIT4
5.Gašpar R.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.79 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov