Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
ROZBALIŤ

Extraliga juniorov: 7. a 8. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
29.9.2019 15:45 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk Pridať komentár

September ukončili šesťbodovo Skalica a Dukla, svoj domáci zápas s Osemnástkou zvládli Košice i Poprad.


7. kolo SLOVAN - ŽILINA 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
05:07 Houdek (Škultéty, Kormúth) 1:0
10:30 Straka (Lopušan, Babenko) v presilovke 1:1
30:59 Lopušan (Špinler, Kocúr) v presilovke 1:2
40:32 Hanula (Ejem, Rolný) v presilovke 2:2
43:02 Slanička (Gálik) 2:3
Vylúčenia: 7:5. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 50:28 (20:12, 15:6, 15:10).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Lukáš Kacej, Filip Crman.
Divákov: 78.
Slovan: Ádám Beke
Marco Ejem, Matej Repka - Patrik Abaffy, Andrej Škultéty, Peter Šandor
Branislav Brúder, Daniel Demo - Michail Lepskij, Alex Géci, Juraj Čech
Daniel Pangrác, Samuel Houdek - Alex Kocúrek, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Matúš Miroslav Parobek, Lukáš Miklovič - Radovan Hanula, Martin Rolný
Žilina: Jakub Lackovič
Alexej Babenko, Šimon Káčer - Simeon Pjaták, Denis Valášek, Norbert Gálik
Daniel Slanička, Ján Kocúr - Andrej Straka, Šimon Lopušan, Dávid Špinler
Samuel Domanický, Marko Lopuchovský - Filip Mrázik, Petr Kráľ, Viktor Danylenko
Mário Brath

 

8. kolo SLOVAN - MARTIN 3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
10:35 Kalnický (Rešetár, Grega) 0:1
12:07 Hanula (Lačný, Rolný) v presilovke 1:1
21:14 Haško (Lavička, Melcher) v presilovke 1:2
23:36 Melcher v oslabení 1:3
25:51 Melcher (Nauš, Kočalka) 1:4
46:31 Hanula (Rolný, Houdek) v presilovke 2:4
53:35 Kormúth (Lačný, Čech) 3:4
Vylúčenia: 4:9. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 37:28 (15:11, 5:13, 17:4).
Rozhodovali: Jozef Tvrdoň - Marko Šotek, Drahoslav Vyšný.
Slovan: Kirill Nikolajevskij
Marco Ejem, Matej Repka - Patrik Abaffy, Andrej Škultéty, Peter Šandor
Branislav Brúder, Daniel Demo - Michail Lepskij, Alex Géci, Juraj Čech
Daniel Pangrác, Samuel Houdek - Alex Kocúrek, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Matúš Miroslav Parobek - Radovan Hanula, Martin Rolný
Martin: Patrik Richter
Matúš Lukáš Lavička, Erik Haško - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, Peter Melcher
Lukáš Belica, Dávid Nátny - Oliver Rešetár, Róbert Kalnický, Ondrej Grega
Kristián Huba, Richard Podhorský - Matúš Hlavatý, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Domen Lukan - Andrej Kubala, Marián Ďureje, Peter Malček

 

7. kolo SKALICA - MARTIN 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
07:47 Kočalka 0:1
09:49 Rajčák 1:1
23:37 Sleziak (Grega, Krcho) 1:2
50:33 Muráň (Andrek) 2:2
56:10 Pobuda (Rajčák, Rapant) 3:2
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:49 (8:22, 12:13, 13:14).
Rozhodovali: Róbert Müllner - Martin Junek, Juraj Šefčík.
Divákov: 89.
Skalica: Adam Romančík
Erik Muráň, Denis Kadlečík - Marek Pobuda, Kristián Rajčák, Miroslav Tyršel
Maximilián Mikula, Maxim Jazovskich - Samuel Andrek, Tristan Kozma, Michal Blanárik
David Rapant - Denis Klíma, Alexander Kovalskij, Matej Čulen
Martin: Pavol Maťovčík
Matúš Lukáš Lavička, Dávid Nátny - Peter Melcher, Róbert Kalnický, Oliver Rešetár
Erik Haško, Richard Podhorský - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Lukáš Belica, Denis Bakala - Ondrej Grega, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Kristián Huba, Domen Lukan - Andrej Kubala, Marián Ďureje, Peter Malček

 

8. kolo SKALICA - ŽILINA 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
18:50 Pobuda (Mikula) 1:0
27:45 Kovalskij (Čulen) 2:0
30:26 Kadlečík (Pobuda, Tyršel) v presilovke 3:0
43:44 Rajčák (Andrek) 4:0
44:30 Čulen (Kovalskij, Rapant) 5:0
55:48 Rajčák (Mikula, Derkin) v presilovke 6:0
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:23 (9:8, 9:9, 13:6).
Rozhodovali: Milan Adamec - Juraj Šefčík, Andrej Kollár.
Divákov: 120.
Skalica: Dávid Borák
Erik Muráň, Denis Kadlečík - Marek Pobuda, Richard Nemec, Miroslav Tyršel
Maximilián Mikula, Michal Blanárik - Samuel Andrek, Kristián Rajčák, Jegor Derkin
Denis Klíma, David Rapant -Tristan Kozma, Alexander Kovalskij, Matej Čulen
Žilina: Samuel Cigánik
Alexej Babenko, Šimon Káčer - Andrej Straka, Šimon Lopušan, Dávid Špinler
Daniel Slanička, Ján Kocúr - Simeon Pjaták, Petr Kráľ, Mário Brath
Samuel Domanický, Marko Lopuchovský - Filip Mrázik, Jakub Šteiniger Viktor Danylenko

 

7. kolo NITRA - ZVOLEN 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
12:56 Žiak 1:0
24:18 Baran (Jandák) 2:0
42:05 Šimkovič (Daniš) 2:1
43:01 Nociar 2:2
48:09 Švajlen (Tóth) 3:2
48:32 Žiak (Hlinka) 4:2
53:33 Baran (Rohaľ, Pončák) 5:2
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Jandák 5+DKZ pästný súboj a 10 nešportové správanie - Nociar TS seknutie, Lalík 10 nešportové správanie, Šimkovič 5+DKZ pästný súboj a 10 nešportové správanie, Šeliga 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 55:34 (16:9, 17:10, 22:15).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Juraj Konc ml., Daniel Konc ml.
Divákov: 50.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Šimon Ďurech - Hugo Kováč, Adrián Jandák, Adam Baran
Matúš Hlinka, Peter Rohaľ - Viktor Varga, Marek Šramaty, Alex Hoffmann
Denis Bulák, Karol Švajlen - Kristián Gorž, Matej Tóth, Tomáš Adamovič
Roman Ryšavý - Michal Šipoš, Kristián Včelka, Dominik Žiak
Zvolen: Marek Lupták (49. Martin Vorčák)
Martin Šeliga, Lukáš Lalík - Matej Ľupták, Patrik Halama, Martin Magdolen
Jakub Debnár, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Šimon Šimkovič, Jaroslav Sokolov
Michal Štec - Marián Čižniar, Adam Andrejko, Patrik Gergeľ

 

8. kolo NITRA - B. BYSTRICA 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
03:02 Sarvaš (Kobolka) v presilovke 0:1
46:41 Vargaeštók 0:2
59:13 Vargaeštók (Macko, Vlk) do prázdnej brány 0:3
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Kováč 5+DKZ vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:26 (17:4, 14:11, 8:11).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Peter Kiepeš, Daniel Konc ml.
Divákov: 55.
Nitra: Juraj Beržinec
Marek Martiška, Šimon Ďurech - Hugo Kováč, Marek Šramaty, Adam Baran
Denis Bulák, Peter Rohaľ - Kristián Gorž, Matej Tóth, Roman Ryšavý
Karol Švajlen, Adrián Jandák - Viktor Varga, Tomáš Adamovič, Alex Hoffmann
Michal Šipoš, Kristián Včelka, Dominik Žiak
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Kevin Jendroľ
Jakub Lopejský, Branislav Ferenčík - Ján Sarvaš, Marek Macko, Alex Vargaeštók
Samuel Hudák, Adam Moravčík - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Viktor Kucej - Roan Raáb, Mário Emanuel Kreutz, Jozef Rákoš

 

7. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
03:07 Deneš (Ferenyi, Gaťár) 1:0
16:56 Deneš (Janík, Ferenyi) v presilovke 2:0
25:58 Vlk (Kobolka, Suľovský) v presilovke 2:1
30:17 Sádecký (Komloš, Bečár) 3:1
41:31 Dúžek (Komloš, Maniaček) 4:1
Vylúčenia: 12:12 na 2 min, navyše Kuchárik 10 bitka, Hudík TS hákovanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:38 (15:10, 12:11, 13:17).
Rozhodovali: Milan Adamec - Tomáš Gegáň, Adam Jurčiak.
Divákov: 157.
Dukla: Tomáš Hrušík
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Nicolas Ferenyi, Jakub Gaťár
Šimon Bečár, Adam Dúžek - David Maniaček, Matej Sádecký, Matej Komloš
Daniel Pisch, Ján Urban - Ivan Bielousov, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik - Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Erik Párička
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Kevin Jendroľ
Jakub Lopejský, Branislav Ferenčík - Ján Sarvaš, Marek Macko, Alex Vargaeštók
Samuel Hudák, Adam Moravčík - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Viktor Kucej - Roan Raáb, Mário Emanuel Kreutz, Jozef Rákoš

 

8. kolo DUKLA - ZVOLEN 11:3 (3:1, 5:0, 3:2)
00:58 Deneš (Párička) 1:0
01:32 Bečár (Maniaček, Komloš) 2:0
07:07 Bielousov 3:0
07:44 Magdolen (Halama) 3:1
22:31 Komloš (Maniaček) v presilovke 4:1
25:06 Ferenyi (Deneš) v oslabení 5:1
29:00 Sádecký (Komloš, Urban) 6:1
34:49 Komloš (Sádecký, Maniaček) v presilovke 7:1
38:23 Janík (Maniaček) 8:1
43:58 Sádecký (Komloš) 9:1
46:03 Bielousov (Ladecký) 10:1
46:15 Deneš (Hudík, Párička) 11:1
48:15 Halama (Magdolen, Šeliga) v presilovke o dvoch 11:2
57:34 Čižniar (Jedlička) v oslabení 11:3
Vylúčenia: 7:10 na 2 min, navyše Kuchárik 5+DKZ pästný súboj - Andrejko 5+DKZ pästný súboj. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 1:1.
Strely na bránu: 40:38 (14:8, 12:15, 14:15).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Lukáš Kacej, Michal Orolin.
Divákov: 93.
Dukla: Tomáš Hrušík (41. Alex Kovalčík)
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Nicolas Ferenyi, Erik Párička
Šimon Bečár, Ján Urban Adam Dúžek - David Maniaček, Matej Sádecký, Matej Komloš
Vladimír Kuchárik, Daniel Pisch - Jakub Gaťár, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Ivan Bielousov
Zvolen: Marek Lupták (26. Martin Vorčák)
Šimon Šimkovič, Lukáš Lalík - Matej Ľupták, Adrián Daniš, Jaroslav Sokolov
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Martin Magdolen, Patrik Halama, Maroš Jedlička
Jakub Debnár, Michal Štec - Dominik Martuš, Adam Andrejko, Patrik Gergeľ
Marián Čižniar

 

7. kolo POPRAD - SR 18 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
06:57 Šimko 0:1
16:34 Králik (Podurujev, F. Mešár) 1:1
21:28 F. Mešár (Králik, Nespala) 2:1
24:47 Petrovický (Rehák, Stümpel) 2:2
28:57 Petrovický (Stümpel) v presilovke 2:3
37:13 Svitana (Semaňák, Nespala) v presilovke o dvoch 3:3
42:51 Dzivjak (Nespala) 4:3
55:36 Králik (Šotek, F. Mešár) v presilovke 5:3
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:37 (14:16, 11:12, 10:9).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Matúš Stanzel, Ľudovít Šoltés.
Divákov: 200.
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Romaňák, Tomáš Božoň - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Martin Semaňák - Semjon Podurujev, Filip Mešár, Michal Králik
Maroš Mešár, Stanoslav Slavkovský - Viktor Kolesár, Martin Dlugolinský, Adrián Pavlov
Kamil Krempaský, René Turan - Jakub Nespala, Jakub Slivka, Samuel Džerenga
Reprezentácia SR 18: Šimon Opatovský
Marek Putala, Oliver Ketner - Gabriel Olejník, Richard Petráš, Jakub Ragan
Michal Kapičák, Rayen Petrovický - Oliver Stümpel, Samuel Rehák, Ferdinand Tóth
Matej Jacko, Adam Stripai - Michal Stanček, Jakub Šimko
Dominik Verčík - Roman Vaňo, Jakub Demek, Štefan Dlugoš

 

8. kolo KOŠICE - SR 18 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
05:16 Šimko (Petrovický, Stanček) 0:1
07:41 Vereš (Sirotňák, Palacko) 1:1
20:17 Frič (Hrabčák, Matej) 2:1
35:58 Frič (Palacko, Matej) 3:1
38:38 Soľár (Barger, Sedlák) 4:1
57:33 Nagy do prázdnej brány 5:1
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:33 (5:13, 11:9, 11:11).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Martin Jobbágy, Andrej Bogdaň.
Divákov: 140.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Markuš, Miroslav Novota - Samuel Hrabčák, Patrik Frič, Adam Matej
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Adam Jobbágy, Viktor Juraško - Dávid Soľár, Patrik Barger, Jakub Sedlák
Tomáš Veteška - Igor Olbert
Reprezentácia SR 18: Jakub Sihelský (41. Šimon Opatovský)
Marek Putala, Oliver Ketner - Gabriel Olejník, Richard Petráš, Jakub Ragan
Michal Kapičák, Rayen Petrovický - Oliver Stümpel, Samuel Rehák, Ferdinand Tóth
Matej Jacko, Adam Stripai - Michal Stanček, Jakub Šimko
Dominik Verčík - Roman Vaňo, Jakub Demek, Štefan Dlugoš
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

Pridať komentár


Najčítanejšie články

Európska Univerzitná Hokejová Liga

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
TímZSkóreB
1.Slovan29100:5563
2.B. Bystrica2880:5157
3.Košice2782:5356
4.Trenčín2782:6248
5.Poprad2879:6447
6.Zvolen2783:7246
7.Miškovec2882:6843
8.Michalovce2871:7840
9.Nitra2867:7637
10.Budapešť2879:10629
11.Detva2866:9529
12.N. Zámky2869:10223
13.L. Mikuláš2642:10022
TímZVVPPPPSkóreB
1.Topoľčany 281761499:6464
2.Bratislava2819144143:6863
3.Martin2716326112:7556
4.Dubnica2713311092:9146
5.Skalica2712221199:7942
6.Sp.Nová Ves2711221292:9439
7.Žilina2711111474:8536
8.Levice2710031490:10833
9.P.Bystrica276221770:11224
10.Trnava275022079:13717
11.SR 1810100916:533
Aktualizované: 11.12.2019 23:38
nadstavba AZVVPPPPSkóreB
1.Nitra10711145:2224
2.Dukla8500338:2915
3.Poprad10411436:3415
4.Košice8410336:3314
5.B. Bystrica8211422:339
6.Zvolen8001714:401
nadstavba BZVVPPPPSkóreB
1.Žilina8510226:1517
2.Martin8501221:1616
3.Slovan8410325:2014
4.Trnava8402218:2314
5.Skalica8300519:249
6.P. Bystrica8010716:272
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
TímZVVPPPPSkóreB
1.Košice3021324117:6271
2.Nitra3220327123:6368
3.Dukla3019227120:6063
4.Poprad3018255104:6463
5.Slovan32165110112:7459
6.B. Bystrica30173010100:5957
7.Púchov3017256107:6757
8.Trnava3014311295:7949
9.Martin3012241290:9544
10.Michalovce3010111868:10933
11.Spišská307141866:10527
12.Skalica305212255:13020
13.Žilina305122251:12919
14.L. Mikuláš300112846:1580
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 12.12.2019 17:09
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 12.12.2019 17:09
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 12.12.2019 17:09
Tímzvvpprpppskorebody
1Calgary Flames8245525289-227107
2San Jose Sharks8238827289-261101
3Nashville Predators8238929240-214100
4St. Louis Blues8236928247-22399
5Winnipeg Jets8238930272-24499
6Vegas Golden Knights8236732249-23093
7Dallas Stars8236732210-20293
8Colorado Avalanche8233530260-24690
9Arizona Coyotes8230935213-22386
10Chicago Blackhawks82241234270-29284
11Minnesota Wild8233436211-23783
12Vancouver Canucks82221336225-25481
13Anaheim Ducks8227837199-25180
14Edmonton Oilers82241138232-27479
15Los Angeles Kings8222942202-26371
Aktualizované: 12.12.2019 17:09
Aktualizované: 11.12.2019 16:45
Tímzvvpprpppskorebody
1Washington Capitals82451118252-193120
2Dallas Stars8242823267-230109
3St. Louis Blues82361324224-201107
4Pittsburgh Penguins82381026245-203104
5Florida Panthers8239826239-203103
6Anaheim Ducks8239725218-192103
7Chicago Blackhawks82361126235-209103
8Los Angeles Kings82341428225-195102
9New York Rangers8239727236-217101
10New York Islanders82341127232-216100
11San Jose Sharks8237930241-21098
12Tampa Bay Lightning82361031227-20197
13Nashville Predators8235627228-21596
14Philadelphia Flyers82281327214-21896
15Boston Bruins8233931240-23093
16Detroit Red Wings82301130211-22493
17Minnesota Wild8234433216-20687
18Carolina Hurricanes82251031198-22686
19Ottawa Senators82261235236-24785
20New Jersey Devils82271136184-20884
21Montreal Canadiens8230838221-23682
22Colorado Avalanche8233639216-24082
23Buffalo Sabres8229636201-22281
24Winnipeg Jets8229639215-23978
25Arizona Coyotes8229639209-24578
26Calgary Flames82241140231-26077
27Columbus Blue Jackets8226840219-25276
28Vancouver Canucks8222938191-24375
29Edmonton Oilers82201143203-24570
30Toronto Maple Leafs8220942198-24669
Aktualizované: 12.12.2019 17:09

Bleskovky

Rusko by podľa Golodecovej mohlo hostiť šampionát v roku 2023

Podpredsedníčka vlády Ruskej federácie Oľga Golodecová vyjadrila nádej, že by Rusi mohli hostiť majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2023. Situácia sa však môže zmeniť po tohtotýždňovom verdikte Svetovej antidopingovej agentúry (WADA), ktorá vylúčila Rusko zo športových podujatí počas nasledujúcich štyroch rokov. "Očakávame, že majstrovstvá sveta v hokeji si...
o 10:46 - TASR

Člen Siene slávy Guy Lapointe bojuje s rakovinou ústnej dutiny

Bývalý kanadský hokejový obranca a člen Siene slávy Guy Lapointe bojuje s rakovinou ústnej dutiny. Jeho niekdajší klub Montreal Canadiens z NHL oznámil diagnózu na žiadosť Lapointea a jeho rodiny. Sedemdesiatjedenročný bývalý hráč začne s liečbou v najbližších týždňoch.
o 08:25 - TASR

Hviezdami týždňa Carlson, Jarry a Eichel

Obranca Washingtonu John Carlson, brankár Pittsburghu Tristan Jarry a center Buffala Jack Eichel sú najlepší hráčmi uplynulého týždňa hokejovej NHL. Prvou hviezdou sa stal obranca Carlson, ktorý si v troch víťazných zápasoch Capitals pripísal šesť bodov za tri góly a tri asistencie. Jeho presné zásahy rozhodli o triumfe v dvoch dueloch.
9.12.2019 19:39 - TASR

Lantoši prvou hviezdou zápasu pri triumfe Providence nad Uticou

Slovenský útočník Róbert Lantoši sa stal v noci na nedeľu prvou hviezdou zápasu AHL. K triumfu Providence Bruins nad Uticou Comets 3:2 po nájazdoch prispel dvoma asistenciami a víťazným nájazdom. V tejto sezóne má na konte 16 bodov (6+10) v 22 dueloch.
8.12.2019 08:55 - TASR

Lugano - Zürich 3:1 vo švajčiarskej lige

Líder švajčiarskej hokejovej ligy Zürich Lions prehral v sobotňajšom stretnutí NLA na ľade Lugana 1:3. NLA - 28. kolo: Bern - Fribourg 4:2, Davos - Lausanne 2:1 pp, Lugano - Zürich 3:1, Rapperswil - Servette 4:1, Zug - Langnau 5:2.
7.12.2019 22:03 - TASR

Hrivík asistoval, jeho Leksand však podľahol Skelleftea 2:3

Slovenský hokejista Marek Hrivík si pripísal asistenciu v 24. kole švédskej najvyššej súťaže. Jeho Leksand však v sobotňajšom stretnutí prehral 2:3 na ľade Skelleftea. SHL - 24. kolo: Frölunda - HV 71 2:4, Oskarshamn - Örebro 0:2, Skelleftea - Leksand 3:2 /HRIVÍK 0+1/, Brynäs - Växjö 4:3 pp, Lulea - Färjestad 3:4, Malmö - Linköping 0:1 pp a sn.
7.12.2019 20:47 - TASR

Cehlárik s gólom, Lantoši s dvoma asistenciami pri úspechu Providence

Slovenský hokejista Peter Cehlárik strelil siedmy gól v tejto sezóne nižšej zámorskej súťaže AHL. Prispel ním k domácemu víťazstvu Providence nad Binghamtonom 6:2. Presadil sa v 33. minúte, keď v presilovej hre pridal štvrtý zásah Bruins. Asistoval mu ďalší Slovák Róbert Lantoši, ktorý prihral aj na druhý gól domácich.
7.12.2019 08:58 - TASR

Krefeld - Mníchov 5:8 v piatkovom zápase DEL

Hokejisti Mníchova zvíťazili v piatkovom zápase najvyššej nemeckej hokejovej súťaže v Krefelde 8:5. výsledky: Düsseldorf - Augsburg 3:2, Eisbären Berlín - Kolín nad Rýnom 4:5 pp, Iserlohn - Wolfsburg 1:5, Krefeld - Mníchov 5:8, Mannheim - Ingolstadt 4:1, Norimberg - Starubing 2:3.
6.12.2019 22:05 - TASR

Bremerhaven - Schwenningen 4:1 v nemeckej DEL

Hokejisti Bremerhavenu vyhrali vo štvrtkovom dueli 24. kola nemeckej DEL nad Schwenningenom 4:1.
5.12.2019 21:58 - TASR

HV 71 - Lulea 0:4 v 23. kole švédskej ligy

Hokejisti Luley vyhrali v dueli 23. kola švédskej SHL na ľade HV 71 4:0 a potvrdili post lídra tabuľky. SHL - 23. kolo: Frölunda - Djurgaarden 2:1, HV 71 - Lulea 0:4, Leksand - Oskarshamn 4:1, Malmö - Färjestad 3:4, Rögle - Brynäs 4:2, Växjö - Örebro 2:0, Linköping - Skelleftea 5:3.
5.12.2019 21:30 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

18. 12. 2019
Poprad - Michalovce o 18:00
Košice - B. Bystrica o 18:00
Nitra - L. Mikuláš o 18:00
Slovan - Miškovec o 18:30
N. Zámky - Trenčín o 18:30
Budapešť - Zvolen o 19:00

Odohrané zápasy

08. 12. 2019
TrenčínNitra
2:0REPORT
MiškovecN. Zámky
5:4 SNREPORT
MichalovceSlovan
2:5REPORT
L. MikulášBudapešť
1:2REPORT
B. BystricaPoprad
1:2REPORT
KošiceDetva
3:2REPORT

Najviac bodov

Jindřich AbdulSBA35 bodov
2.Mikyska J.TRE34
3.Haščák M.KOS33
4.Southorn J.BBY33
5.Zigo T.SBA31

Najlepší strelec

Marcel HaščákKOS21 gólov
2.Bonis K.ZVO17
3.Abdul J.SBA17
4.Langkow C.MAC16
5.Alderson B.TRE16

Najlepší brankár

Patrik NechvátalPOP95.58 perc
2.Tomek M.TRE94.78 %
3.Košarišťan A.KOS94.15 %
4.Brust B.SBA93.91 %
5.Beskorowany T.BBY93.63 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov