Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 7. a 8. kolo

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
29.9.2019 15:45 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk Pridať komentár

September ukončili šesťbodovo Skalica a Dukla, svoj domáci zápas s Osemnástkou zvládli Košice i Poprad.


7. kolo SLOVAN - ŽILINA 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
05:07 Houdek (Škultéty, Kormúth) 1:0
10:30 Straka (Lopušan, Babenko) v presilovke 1:1
30:59 Lopušan (Špinler, Kocúr) v presilovke 1:2
40:32 Hanula (Ejem, Rolný) v presilovke 2:2
43:02 Slanička (Gálik) 2:3
Vylúčenia: 7:5. Presilovky: 1:2. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 50:28 (20:12, 15:6, 15:10).
Rozhodovali: Vladimír Fridrich - Lukáš Kacej, Filip Crman.
Divákov: 78.
Slovan: Ádám Beke
Marco Ejem, Matej Repka - Patrik Abaffy, Andrej Škultéty, Peter Šandor
Branislav Brúder, Daniel Demo - Michail Lepskij, Alex Géci, Juraj Čech
Daniel Pangrác, Samuel Houdek - Alex Kocúrek, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Matúš Miroslav Parobek, Lukáš Miklovič - Radovan Hanula, Martin Rolný
Žilina: Jakub Lackovič
Alexej Babenko, Šimon Káčer - Simeon Pjaták, Denis Valášek, Norbert Gálik
Daniel Slanička, Ján Kocúr - Andrej Straka, Šimon Lopušan, Dávid Špinler
Samuel Domanický, Marko Lopuchovský - Filip Mrázik, Petr Kráľ, Viktor Danylenko
Mário Brath

 

8. kolo SLOVAN - MARTIN 3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
10:35 Kalnický (Rešetár, Grega) 0:1
12:07 Hanula (Lačný, Rolný) v presilovke 1:1
21:14 Haško (Lavička, Melcher) v presilovke 1:2
23:36 Melcher v oslabení 1:3
25:51 Melcher (Nauš, Kočalka) 1:4
46:31 Hanula (Rolný, Houdek) v presilovke 2:4
53:35 Kormúth (Lačný, Čech) 3:4
Vylúčenia: 4:9. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 37:28 (15:11, 5:13, 17:4).
Rozhodovali: Jozef Tvrdoň - Marko Šotek, Drahoslav Vyšný.
Slovan: Kirill Nikolajevskij
Marco Ejem, Matej Repka - Patrik Abaffy, Andrej Škultéty, Peter Šandor
Branislav Brúder, Daniel Demo - Michail Lepskij, Alex Géci, Juraj Čech
Daniel Pangrác, Samuel Houdek - Alex Kocúrek, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Matúš Miroslav Parobek - Radovan Hanula, Martin Rolný
Martin: Patrik Richter
Matúš Lukáš Lavička, Erik Haško - Tomáš Nauš, Matej Kočalka, Peter Melcher
Lukáš Belica, Dávid Nátny - Oliver Rešetár, Róbert Kalnický, Ondrej Grega
Kristián Huba, Richard Podhorský - Matúš Hlavatý, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Domen Lukan - Andrej Kubala, Marián Ďureje, Peter Malček

 

7. kolo SKALICA - MARTIN 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
07:47 Kočalka 0:1
09:49 Rajčák 1:1
23:37 Sleziak (Grega, Krcho) 1:2
50:33 Muráň (Andrek) 2:2
56:10 Pobuda (Rajčák, Rapant) 3:2
Vylúčenia: 6:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:49 (8:22, 12:13, 13:14).
Rozhodovali: Róbert Müllner - Martin Junek, Juraj Šefčík.
Divákov: 89.
Skalica: Adam Romančík
Erik Muráň, Denis Kadlečík - Marek Pobuda, Kristián Rajčák, Miroslav Tyršel
Maximilián Mikula, Maxim Jazovskich - Samuel Andrek, Tristan Kozma, Michal Blanárik
David Rapant - Denis Klíma, Alexander Kovalskij, Matej Čulen
Martin: Pavol Maťovčík
Matúš Lukáš Lavička, Dávid Nátny - Peter Melcher, Róbert Kalnický, Oliver Rešetár
Erik Haško, Richard Podhorský - Matúš Hlavatý, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Lukáš Belica, Denis Bakala - Ondrej Grega, Patrik Sleziak, Branislav Krcho
Kristián Huba, Domen Lukan - Andrej Kubala, Marián Ďureje, Peter Malček

 

8. kolo SKALICA - ŽILINA 6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
18:50 Pobuda (Mikula) 1:0
27:45 Kovalskij (Čulen) 2:0
30:26 Kadlečík (Pobuda, Tyršel) v presilovke 3:0
43:44 Rajčák (Andrek) 4:0
44:30 Čulen (Kovalskij, Rapant) 5:0
55:48 Rajčák (Mikula, Derkin) v presilovke 6:0
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:23 (9:8, 9:9, 13:6).
Rozhodovali: Milan Adamec - Juraj Šefčík, Andrej Kollár.
Divákov: 120.
Skalica: Dávid Borák
Erik Muráň, Denis Kadlečík - Marek Pobuda, Richard Nemec, Miroslav Tyršel
Maximilián Mikula, Michal Blanárik - Samuel Andrek, Kristián Rajčák, Jegor Derkin
Denis Klíma, David Rapant -Tristan Kozma, Alexander Kovalskij, Matej Čulen
Žilina: Samuel Cigánik
Alexej Babenko, Šimon Káčer - Andrej Straka, Šimon Lopušan, Dávid Špinler
Daniel Slanička, Ján Kocúr - Simeon Pjaták, Petr Kráľ, Mário Brath
Samuel Domanický, Marko Lopuchovský - Filip Mrázik, Jakub Šteiniger Viktor Danylenko

 

7. kolo NITRA - ZVOLEN 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
12:56 Žiak 1:0
24:18 Baran (Jandák) 2:0
42:05 Šimkovič (Daniš) 2:1
43:01 Nociar 2:2
48:09 Švajlen (Tóth) 3:2
48:32 Žiak (Hlinka) 4:2
53:33 Baran (Rohaľ, Pončák) 5:2
Vylúčenia: 5:5 na 2 min, navyše Jandák 5+DKZ pästný súboj a 10 nešportové správanie - Nociar TS seknutie, Lalík 10 nešportové správanie, Šimkovič 5+DKZ pästný súboj a 10 nešportové správanie, Šeliga 10 vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 55:34 (16:9, 17:10, 22:15).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Juraj Konc ml., Daniel Konc ml.
Divákov: 50.
Nitra: Richard Alexander Pončák
Marek Martiška, Šimon Ďurech - Hugo Kováč, Adrián Jandák, Adam Baran
Matúš Hlinka, Peter Rohaľ - Viktor Varga, Marek Šramaty, Alex Hoffmann
Denis Bulák, Karol Švajlen - Kristián Gorž, Matej Tóth, Tomáš Adamovič
Roman Ryšavý - Michal Šipoš, Kristián Včelka, Dominik Žiak
Zvolen: Marek Lupták (49. Martin Vorčák)
Martin Šeliga, Lukáš Lalík - Matej Ľupták, Patrik Halama, Martin Magdolen
Jakub Debnár, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Šimon Šimkovič, Jaroslav Sokolov
Michal Štec - Marián Čižniar, Adam Andrejko, Patrik Gergeľ

 

8. kolo NITRA - B. BYSTRICA 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
03:02 Sarvaš (Kobolka) v presilovke 0:1
46:41 Vargaeštók 0:2
59:13 Vargaeštók (Macko, Vlk) do prázdnej brány 0:3
Vylúčenia: 4:7 na 2 min, navyše Kováč 5+DKZ vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 39:26 (17:4, 14:11, 8:11).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Peter Kiepeš, Daniel Konc ml.
Divákov: 55.
Nitra: Juraj Beržinec
Marek Martiška, Šimon Ďurech - Hugo Kováč, Marek Šramaty, Adam Baran
Denis Bulák, Peter Rohaľ - Kristián Gorž, Matej Tóth, Roman Ryšavý
Karol Švajlen, Adrián Jandák - Viktor Varga, Tomáš Adamovič, Alex Hoffmann
Michal Šipoš, Kristián Včelka, Dominik Žiak
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Kevin Jendroľ
Jakub Lopejský, Branislav Ferenčík - Ján Sarvaš, Marek Macko, Alex Vargaeštók
Samuel Hudák, Adam Moravčík - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Viktor Kucej - Roan Raáb, Mário Emanuel Kreutz, Jozef Rákoš

 

7. kolo DUKLA - B. BYSTRICA 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
03:07 Deneš (Ferenyi, Gaťár) 1:0
16:56 Deneš (Janík, Ferenyi) v presilovke 2:0
25:58 Vlk (Kobolka, Suľovský) v presilovke 2:1
30:17 Sádecký (Komloš, Bečár) 3:1
41:31 Dúžek (Komloš, Maniaček) 4:1
Vylúčenia: 12:12 na 2 min, navyše Kuchárik 10 bitka, Hudík TS hákovanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 40:38 (15:10, 12:11, 13:17).
Rozhodovali: Milan Adamec - Tomáš Gegáň, Adam Jurčiak.
Divákov: 157.
Dukla: Tomáš Hrušík
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Nicolas Ferenyi, Jakub Gaťár
Šimon Bečár, Adam Dúžek - David Maniaček, Matej Sádecký, Matej Komloš
Daniel Pisch, Ján Urban - Ivan Bielousov, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik - Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Erik Párička
B. Bystrica: Filip Belányi
Adam Kobolka, Jozef Vlk - Michal Suľovský, Michal Matoušek, Kevin Jendroľ
Jakub Lopejský, Branislav Ferenčík - Ján Sarvaš, Marek Macko, Alex Vargaeštók
Samuel Hudák, Adam Moravčík - Matej Pisarovič, Samuel Širo, Matej Kraut
Viktor Kucej - Roan Raáb, Mário Emanuel Kreutz, Jozef Rákoš

 

8. kolo DUKLA - ZVOLEN 11:3 (3:1, 5:0, 3:2)
00:58 Deneš (Párička) 1:0
01:32 Bečár (Maniaček, Komloš) 2:0
07:07 Bielousov 3:0
07:44 Magdolen (Halama) 3:1
22:31 Komloš (Maniaček) v presilovke 4:1
25:06 Ferenyi (Deneš) v oslabení 5:1
29:00 Sádecký (Komloš, Urban) 6:1
34:49 Komloš (Sádecký, Maniaček) v presilovke 7:1
38:23 Janík (Maniaček) 8:1
43:58 Sádecký (Komloš) 9:1
46:03 Bielousov (Ladecký) 10:1
46:15 Deneš (Hudík, Párička) 11:1
48:15 Halama (Magdolen, Šeliga) v presilovke o dvoch 11:2
57:34 Čižniar (Jedlička) v oslabení 11:3
Vylúčenia: 7:10 na 2 min, navyše Kuchárik 5+DKZ pästný súboj - Andrejko 5+DKZ pästný súboj. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 1:1.
Strely na bránu: 40:38 (14:8, 12:15, 14:15).
Rozhodovali: Vladimír Goga - Lukáš Kacej, Michal Orolin.
Divákov: 93.
Dukla: Tomáš Hrušík (41. Alex Kovalčík)
Damian Hudík, David Janík - Boris Deneš, Nicolas Ferenyi, Erik Párička
Šimon Bečár, Ján Urban Adam Dúžek - David Maniaček, Matej Sádecký, Matej Komloš
Vladimír Kuchárik, Daniel Pisch - Jakub Gaťár, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Federico Faltínek, Patrik Ladecký, Ivan Bielousov
Zvolen: Marek Lupták (26. Martin Vorčák)
Šimon Šimkovič, Lukáš Lalík - Matej Ľupták, Adrián Daniš, Jaroslav Sokolov
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Martin Magdolen, Patrik Halama, Maroš Jedlička
Jakub Debnár, Michal Štec - Dominik Martuš, Adam Andrejko, Patrik Gergeľ
Marián Čižniar

 

7. kolo POPRAD - SR 18 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
06:57 Šimko 0:1
16:34 Králik (Podurujev, F. Mešár) 1:1
21:28 F. Mešár (Králik, Nespala) 2:1
24:47 Petrovický (Rehák, Stümpel) 2:2
28:57 Petrovický (Stümpel) v presilovke 2:3
37:13 Svitana (Semaňák, Nespala) v presilovke o dvoch 3:3
42:51 Dzivjak (Nespala) 4:3
55:36 Králik (Šotek, F. Mešár) v presilovke 5:3
Vylúčenia: 6:6. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 35:37 (14:16, 11:12, 10:9).
Rozhodovali: Tomáš Orolin - Matúš Stanzel, Ľudovít Šoltés.
Divákov: 200.
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Romaňák, Tomáš Božoň - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Richard Hodorovič, Martin Semaňák - Semjon Podurujev, Filip Mešár, Michal Králik
Maroš Mešár, Stanoslav Slavkovský - Viktor Kolesár, Martin Dlugolinský, Adrián Pavlov
Kamil Krempaský, René Turan - Jakub Nespala, Jakub Slivka, Samuel Džerenga
Reprezentácia SR 18: Šimon Opatovský
Marek Putala, Oliver Ketner - Gabriel Olejník, Richard Petráš, Jakub Ragan
Michal Kapičák, Rayen Petrovický - Oliver Stümpel, Samuel Rehák, Ferdinand Tóth
Matej Jacko, Adam Stripai - Michal Stanček, Jakub Šimko
Dominik Verčík - Roman Vaňo, Jakub Demek, Štefan Dlugoš

 

8. kolo KOŠICE - SR 18 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
05:16 Šimko (Petrovický, Stanček) 0:1
07:41 Vereš (Sirotňák, Palacko) 1:1
20:17 Frič (Hrabčák, Matej) 2:1
35:58 Frič (Palacko, Matej) 3:1
38:38 Soľár (Barger, Sedlák) 4:1
57:33 Nagy do prázdnej brány 5:1
Vylúčenia: 5:5. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 27:33 (5:13, 11:9, 11:11).
Rozhodovali: Ondrej Kalina - Martin Jobbágy, Andrej Bogdaň.
Divákov: 140.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Markuš, Miroslav Novota - Samuel Hrabčák, Patrik Frič, Adam Matej
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Adam Jobbágy, Viktor Juraško - Dávid Soľár, Patrik Barger, Jakub Sedlák
Tomáš Veteška - Igor Olbert
Reprezentácia SR 18: Jakub Sihelský (41. Šimon Opatovský)
Marek Putala, Oliver Ketner - Gabriel Olejník, Richard Petráš, Jakub Ragan
Michal Kapičák, Rayen Petrovický - Oliver Stümpel, Samuel Rehák, Ferdinand Tóth
Matej Jacko, Adam Stripai - Michal Stanček, Jakub Šimko
Dominik Verčík - Roman Vaňo, Jakub Demek, Štefan Dlugoš
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

Pridať komentár


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Michalovce313:88
4.Poprad311:56
5.Detva416:176
6.Trenčín514:176
7.N. Zámky39:55
8.Košice310:104
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Linz7200517:236
9.Bratislava4110211:165
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 19.10.2020 12:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Dermott zostáva v Toronte, podpísal ročný kontrakt

Kanadský obranca Travis Dermott podpísal ročnú zmluvu s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs. Platový strop organizácie zaťaží sumou približne 740-tisíc eur. "Javorové listy" si 23-ročného Dermotta vybrali v roku 2015 v druhom kole draftu.
včera o 10:50 - TASR

Obranca Nesterov podpísal ročný kontrakt s Calgary

Ruský hokejový obranca Nikita Nesterov sa po troch rokoch v CSKA Moskva vráti do NHL. Olympijský víťaz z roku 2018 sa dohodol na ročnom kontrakte s Calgary Flames. V novom pôsobisku zarobí 700-tisíc dolárov.
včera o 09:15 - TASR

Rossi podpísal nováčikovský kontrakt s Minnesotou

Klub zámorskej NHL Minnesota Wild podpísal trojročný nováčikovský kontrakt so švajčiarskym útočníkom Marcom Rossim. Wild si ho vybrali v nedávnom vstupnom drafte ako svoju prvú voľbu z celkovej 9. pozície. Podľa novej zmluvy si v každej z troch sezón zarobí po 925-tisíc dolárov, no s bonusmi sa jeho zárobok môže vyšplhať až na celkových 5,325 miliónov.
včera o 07:56 - TASR

Fínsky majster sveta Pesonen ukončil kariéru

Potvrdil to v rozhovore pre web kaleva. fi.
včera o 06:55 - TASR

Zug - Zürich 8:2 v piatkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili v piatkovom zápase švajčiarskej ligy doma nad Zürichom vysoko 8:2. výsledky: Bern - Biel 6:0, Lausanne - Ambri-Piotta 3:2, Lugano - Davos 4:3 pp, Rapperswil - Langnau 3:2 pp, Zug - Zürich 8:2.
23.10.2020 22:13 - TASR

Gurjanov podpísal s Dallasom nový dvojročný kontrakt

Ruský hokejista Denis Gurjanov podpísal s Dallasom Stars nový dvojročný kontrakt. V nováčikovskej sezóne bol s 20 gólmi najlepší strelec tímu zámorskej NHL. Na základe novej zmluvy zarobí ročne 2,55 milióna USD.
23.10.2020 12:07 - TASR

Čech Simon podpísal ročný kontrakt s Calgary

Český hokejový útočník Dominik Simon podpísal zmluvu s Calgary Flames. Nový kontrakt mu vynesie 700-tisíc dolárov. Klub potvrdil angažovanie 26-ročného centra na oficiálnej stránke.
23.10.2020 11:33 - TASR

Virtanen sa dohodol s Vancouverom na novej dvojročnej zmluve

Kanadský hokejista Jake Virtanen sa dohodol na novej dvojročnej zmluve s klubom zámorskej NHL Vancouver Canucks. Tá mu zabezpečí celkovo 5,1 milióna amerických dolárov. Dvadsaťštyriročný Virtanen sa podpisom kontraktu vyhol arbitráži.
23.10.2020 08:46 - TASR

Rus Kulikov sa na rok upísal New Jersey

Ruský hokejový obranca Dmitrij Kulikov bude v kariére pokračovať v New Jersey Devils. S klubom zámorskej NHL sa dohdol na ročnom kontrakte v hodnote 1,15 milióna amerických dolárov. Uplynulé tri sezóny strávil 29-ročný hráč vo Winnipegu Jets, v minulom ročníku odohral v základnej časti 51 zápasov s bilanciou 2+8, v play off pridal štyri duely (0+2).
23.10.2020 07:51 - TASR

Zürich - Zug 3:6 vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 6:3. výsledok: Zürich - Zug 3:6.
22.10.2020 21:58 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

25. 10. 2020
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Michalovce - N. Zámky o 18:00
27. 10. 2020
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30
Košice - L. Mikuláš o 18:00
30. 10. 2020
Michalovce - L. Mikuláš o 17:00
Detva - N. Zámky o 18:00

Odohrané zápasy

23. 10. 2020
N. ZámkyMiškovec
0:0REPORT
KošiceMichalovce
3:4 PPREPORT
20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT
N. ZámkyTrenčín
5:1REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Obdržálek P.NZA6

Najlepší strelec

Radovan PulišZVO5 gólov
2.Klhůfek P.KOS4
3.Bartánus M.MIC4
4.Lalancette C.MIC4
5.Hrnka T.NIT4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.79 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov