Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Extraliga juniorov: 9. a 10. kolo nadstavby

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
22.12.2019 17:39 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk Pridať komentár

V nadstavbovej skupine A vyhrala v oboch zápasoch naplno len Dukla, Banskej Bystrici ušiel bodík s Popradom. Nitra sa o výhru podelila s Košicami. V skupine B zvíťazila v oboch zápasoch Žilina a upevnila si vedúcu pozíciu pred Slovanom, ktorý prišiel o bod v Považskej Bystrici, a Martinom, ktorý si doma podelil po výhre s Trnavou.


NADSTAVBOVÁ ČASŤ A
9. kolo NITRA - KOŠICE 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
04:44 Varga (Martiška, Jandák) 1:0
15:43 Demek (Barger) 1:1
21:07 Vereš (Vaculik, Nagy) 1:2
41:04 Varga (Švajlen) 2:2
56:08 Varga (Martiška) 3:2
Vylúčenia: 1:2. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:34 (10:12, 10:14, 13:8).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Juraj Konc ml., Daniel Konc ml.
Divákov: 65.
Nitra: Juraj Beržinec
Marek Martiška, Karol Švajlen - Viktor Varga, Adrián Jandák, Adam Baran
Roman Ryšavý, Šimon Ďurech - Oliver Hinca, Kristián Gorž, Kristián Včelka
Matúš Hlinka, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Tomáš Adamovič, Adam Sýkora
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Adam Markuš - Dávid Soľár, Patrik Frič, Lukáš Kaža
Adrián Palacko, Michal Kapičák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Pavol Zůbek - Jakub Demek, Patrik Barger, Igor Olbert
Oliver Zahuranec, Samuel Hrabčák, Adam Matej

 

10. kolo NITRA - KOŠICE 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
13:01 Frič (Matej, Hrabčák) v presilovke 0:1
26:16 Frič 0:2
27:27 Vereš (Kapičák, Palacko) 0:3
42:29 Jandák (Švajlen, Baran) 1:3
55:21 Kováč (Adamovič, Martiška) 2:3
Vylúčenia: 2:3. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 44:34 (13:15, 14:10, 17:9).
Rozhodovali: Jozef Bachúrik - Peter Kiepeš, Juraj Konc ml.
Divákov: 65.
Nitra: Juraj Beržinec
Marek Martiška, Karol Švajlen - Viktor Varga, Adrián Jandák, Adam Baran
Roman Ryšavý, Šimon Ďurech - Oliver Hinca, Kristián Gorž, Kristián Včelka
Matúš Hlinka, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Tomáš Adamovič, Adam Sýkora
Košice: Matúš Horváth
Adam Jobbágy, Adam Markuš - Samuel Hrabčák, Patrik Frič, Lukáš Kaža
Adrián Palacko, Michal Kapičák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Samuel Nagy
Tomáš Veteška, Pavol Zůbek - Jakub Demek, Patrik Barger, Igor Olbert
Oliver Zahuranec, Dávid Soľár

 

9. kolo ZVOLEN - DUKLA 2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
06:18 Daniš (Jedlička, Šeliga) 1:0
08:36 Janík (Deneš, Komloš) v presilovke 1:1
20:20 Daniš (Jedlička, Nociar) 2:1
26:18 Vaňo (Haščák, Gaťár) 2:2
36:41 Korbel (Chudý, Sárdi) 2:3
Vylúčenia: 1:1. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:39 (10:17, 14:13, 7:9).
Rozhodovali: Miroslav Kollár - Peter Rojík, Martin Staššák.
Divákov: 95.
Zvolen: Marek Lupták
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Šimon Šimkovič, Maroš Jedlička
Jakub Debnár, Andrej Balciar - Marek Molnár, Karol Vrbka, Marko Brumerčík
Filip Čulík, Michal Štec - Marián Čižniar, Róbert Svitek, Patrik Gergeľ
Patrik Halama
Dukla: Michal Gabriš
Damian Hudík, David Janík - David Maniaček, Boris Deneš, Matej Komloš
Šimon Bečár, Ján Urban - Roman Vaňo, Jozef Haščák, Jakub Gaťár
Erik Párička, Vladimír Kuchárik - Filip Chudý, Máté Sárdi, Nicolas Korbel
Federico Faltínek

 

10. kolo ZVOLEN - DUKLA 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
02:58 Komloš (Janík, Haščák) 0:1
13:32 Korbel (Deneš, Urban) 0:2
13:56 Vrbka (Daniš, Nociar) 1:2
23:22 Korbel (Vaňo, Haščák) 1:3
43:20 Vaňo (Haščák, Janík) 1:4
56:09 Korbel (Gaťár, Kuchárik) 1:5
Vylúčenia: 6:3 na 2 min, navyše Nociar 10 napadnutie oblasti hlavy a krku - Komloš 10 nešportové správanie, Gaťár 10 nešportové správanie. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 30:44 (10:11, 9:18, 11:15).
Rozhodovali: Miroslav Valach - Peter Hanko, Martin Staššák.
Divákov: 135.
Zvolen: Marek Lupták
Martin Šeliga, Tomáš Nociar - Adrián Daniš, Karol Vrbka, Maroš Jedlička
Jakub Debnár, Filip Kochlica - Marek Molnár, Šimon Šimkovič, Marko Brumerčík
Marián Čižniar, Filip Čulík - Jakub Čunderlík, Róbert Svitek, Patrik Gergeľ
Dukla: Tomáš Hrušík
Damian Hudík, David Janík - Roman Vaňo, Jozef Haščák, Matej Komloš
Šimon Bečár, Ján Urban - Boris Deneš, Jakub Gaťár, Nicolas Korbel
Erik Párička, Vladimír Kuchárik - Federico Faltínek, Máté Sárdi, Filip Chudý

 

9. kolo B. BYSTRICA - POPRAD 7:6pp (3:3, 3:1, 0:2 - 1:0)
03:45 Kraut (Kobolka, Chamula) 1:0
06:39 Suľovský (Moravčík, Chamula) 2:0
12:23 Raáb (Rákoš, Širo) 3:0
14:07 Králik (Božoň, Romaňák) v presilovke 3:1
14:33 Jevoš (Šotek, Dzivjak) v presilovke 3:2
15:11 Nespala (Podurujev, Šoltés) v oslabení 3:3
22:37 Kraut (Suľovský, Chamula) 4:3
22:52 Svitana (Králik, Romaňák) 4:4
29:48 Ganz (Vargaeštók, Lopejský) 5:4
39:39 Matoušek (Slameň, Jendroľ) 6:4
41:17 Mešár (Králik, Podurujev) 6:5
50:07 Novák 6:6
63:04 Kobolka (Slameň, Matoušek) 7:6
Vylúčenia: 7:5 na 2 min, navyše DKZ pre hráčsku lavicu Popradu za napádanie rozhodcov. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:1.
Strely na bránu: 49:25 (21:10, 15:7, 10:6 - 3:2).
Rozhodovali: Miroslav Štefik - Martin Číž, Peter Konc.
Divákov: 51.
B. Bystrica: Šimon Šimko (23. Samuel Guštafík)
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Michal Suľovský, Marek Chamula, Matej Kraut
Sebastián Hudec, Jozef Vlk - Jozef Rákoš, Samuel Širo, Roan Raáb
Michal Ganz, Jakub Lopejský - Kevin Jendroľ, Michal Matoušek, Filip Slameň
Branislav Ferenčík - Alex Vargaeštók, Dominik Sojka, Matej Pisarovič
Poprad: Štefan Valluš (13. Roman Rychlík)
Tomáš Božoň, Dávid Romaňák - Alex Šotek, Adam Jevoš, Jakub Dzivjak
Martin Semaňák, Ján Lukáč - René Svitana, Filip Mešár, Michal Králik
Dávid Šoltés, Matej Petrek - Jakub Nespala, Semjon Podurujev, Adrián Pavlov
Stanislav Slavkovský, Štefan Dlugoš - Ivan Novák, Radoslav Hohol, Martin Bača

 

10. kolo B. BYSTRICA - POPRAD 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
06:35 Kobolka (Suľovský, Hudec) v presilovke o dvoch 1:0
09:42 Lopejský (Kraut, Chamula) 2:0
29:04 Kraut (Chamula, Kobolka) v presilovke 3:0
38:40 Podurujev (Pavlov) 3:1
Vylúčenia: 2:4. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 32:17 (13:5, 12:6, 7:6).
Rozhodovali: Richard Ivan - Jakub Trnka, Miroslav Rajčan.
Divákov: 72.
B. Bystrica: Samuel Guštafík
Adam Kobolka, Adam Moravčík - Michal Suľovský, Marek Chamula, Matej Kraut
Sebastián Hudec, Jozef Vlk - Jozef Rákoš, Samuel Širo, Roan Raáb
Michal Ganz, Jakub Lopejský - Kevin Jendroľ, Michal Matoušek, Filip Slameň
Branislav Ferenčík, Jakub Šimko, Matej Pisarovič
Poprad: Roman Rychlík
Dávid Romaňák, Ján Lukáč - Jakub Nespala, René Svitana, Jakub Dzivjak
Stanislav Slavkovský, Martin Semaňák - Semjon Podurujev, Filip Mešár, Adrián Pavlov
Dávid Šoltés, Matej Petrek - Ivan Novák, Adam Jevoš, Martin Bača
Sebastián Nahalka, Štefan Dlugoš - Jakub Vernarec, Radoslav Hohol, Richard Nemeš

 

NADSTAVBOVÁ ČASŤ B
9. kolo MARTIN - TRNAVA 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
03:28 Kočalka (Bakala, Nauš) 1:0
15:31 Iboľa (Lavrenov, Gergel) v presilovke 1:1
24:45 Melcher 2:1
48:15 Grega (Vladár, Hlavatý) 3:1
58:51 Smidžár (Nauš) 4:1
Vylúčenia: 3:4. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 33:29 (10:9, 11:11, 12:9).
Rozhodovali: Lukáš Peterka - Andrej Jakubec, Martin Hajnik.
Divákov: 191.
Martin: Patrik Richter
Ivan Thomka, Lukáš Belica - František Smidžár, Matej Kočalka, Tomáš Nauš
Artur Vladár, Denis Bakala - Peter Melcher, Oliver Minko, Oliver Rešetár
Kristián Huba, Richard Podhorský - Adam Kráľ, Patrik Sleziak, Ondrej Grega
Aljaž Lukan, Matúš Hlavatý, Lukáš Michnáč
Trnava: Timotej Michálek
Dávid Sliva, Vladimír Solník - Tobiáš Marguš, Marián Adamčík, Matej Tóth
Adrián Gergel, Šimon Mišurda - Patrik Litavec, Konstantin Lavrenov, Norbert Iboľa
Matej Hucko, Samuel Klepanec - Tomáš Kasana, Jakub Keprt, Robin Révész
Matúš Račko

 

10. kolo MARTIN - TRNAVA 1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
28:55 Iboľa (Marguš, Lavrenov) v presilovke 0:1
32:47 Lavrenov (Iboľa, Litavec) 0:2
39:31 Iboľa (Lavrenov, Sliva) 0:3
53:27 Marguš (Hucko) 0:4
54:03 Michnáč (Grega, Belica) 1:4
54:40 Mišurda (Iboľa, Lavrenov) 1:5
Vylúčenia: 2:2. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 41:39 (8:11, 16:13, 17:15).
Rozhodovali: Ľuboš Vido - Michal Mišek, Andrej Jakubec.
Divákov: 80.
Martin: Patrik Richter (41. Pavol Maťovčík)
Ivan Thomka, Lukáš Belica - František Smidžár, Matej Kočalka, Peter Melcher
Artur Vladár, Denis Bakala - Oliver Rešetár, Oliver Minko, Ondrej Grega
Kristián Huba, Richard Podhorský - Lukáš Michnáč, Patrik Sleziak, Adam Kráľ
Aljaž Lukan, Matúš Hlavatý
Trnava: Adam Rekoš
Dávid Sliva, Vladimír Solník - Tobiáš Marguš, Marián Adamčík, Igor Polák
Adrián Gergel, Šimon Mišurda - Patrik Litavec, Konstantin Lavrenov, Norbert Iboľa
Matej Hucko, Samuel Klepanec - Tomáš Kasana, Jakub Keprt, Robin Révész
Matúš Račko

 

9. kolo SKALICA - ŽILINA 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
02:33 Valášek (Mrázik) 0:1
20:26 Zahradník (Surán, Pjaták) 0:2
45:48 Klíma (Čulen, Kuba) v presilovke 1:2
Vylúčenia: 4:2. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:31 (8:16, 14:5, 9:10).
Rozhodovali: Patrik Purgat - Martin Hercog, Juraj Šefčík.
Skalica: Adam Romančík
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Marek Pobuda, Kristián Rajčák, Richard Nemec
Denis Kadlečík, Adam Vlčák - Miroslav Tyršel, Denis Malík, Michal Blanárik
Denis Klíma, Maxim Jazovskich - Alexander Kovalskij, Lukáš Kuba, Matej Čulen
David Rapant
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Dominik Surán - Samuel Zahradník, Šimon Lopušan, Simeon Pjaták
Jakub Pišoja, Daniel Slanička - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Samuel Domanický, Maroš Puškár - Filip Mrázik, Denis Valášek, Norbert Gálik
Martin Vydra

 

10. kolo SKALICA - ŽILINA 3:4 (0:1, 1:0, 2:3)
16:21 Mrázik (Vydra, Kráľ) 0:1
33:05 Mikula (Rajčák) 1:1
41:37 Klíma (Kuba, Jazovskich) 2:1
50:56 Lopušan (Mrázik) 2:2
54:04 Lopušan (Gálik, Valášek) 2:3
54:48 Straka (Korbáš) 2:4
57:05 Nemec (Rajčák) 3:4
Vylúčenia: 4:3. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 31:33 (9:7, 13:11, 9:15).
Rozhodovali: Peter Šefčík - Jozef Sojka, Tomáš Valachovič.
Divákov: 56.
Skalica: Dávid Borák
Maximilián Mikula, Erik Muráň - Marek Pobuda, Kristián Rajčák, Richard Nemec
Denis Kadlečík, Adam Vlčák - Miroslav Tyršel, Denis Malík, Michal Blanárik
David Rapant, Maxim Jazovskich - Denis Klíma, Lukáš Kuba, Matej Čulen
Alexander Kovalskij
Žilina: Jakub Sihelský
Ján Kocúr, Daniel Slanička - Norbert Gálik, Denis Valášek, Šimon Lopušan
Maroš Puškár, Petr Kráľ - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Samuel Domanický - Filip Mrázik, Jakub Šteiniger, Martin Vydra

 

9. kolo P. BYSTRICA - SLOVAN 2:3sn (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
03:21 Pelech v oslabení 1:0
17:08 Parobek (Mojžiš, Demo) v presilovke 1:1
32:57 Saboš (Kubala) v presilovke 2:1
37:05 Rolný (Čech, Demo) 2:2
rozhodujúci samostatný nájazd Slávik 2:3
Vylúčenia: 6:6 na 2 min, navyše Markocsy 10 napadnutie oblasti hlavy a krku - Roháček TS hákovanie. Presilovky: 1:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 33:43 (8:14, 15:15, 7:10 - 3:4).
Rozhodovali: Peter Lokšík - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 120.
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Samuel Saboš, Ján Nahálka - Pavol Kubala, Adrián Gálik, Lukáš Urbánek
Adam Zlocha, Filip Koreník - Patrik Ladecký, Tibor Bezák, Samuel Pelech
Viliam Krajčovič, Radovan Rusnák - Samuel Džerenga, Tomáš Markocsy, Mychailo Čykancev
Simon Mikeš, Tomáš Ganát - Jaroslav Michalík, Juraj Andráško, Ladislav Vrbica
Slovan: Roman Sabo
Matej Repka, Andrej Škultéty - Juraj Čech, Martin Rolný, Sebastián Slávik
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Michail Lepskij, Lukáš Lačný, Adam Kormúth
Branislav Brúder, Roman Roháček - Michal Jasenec, Adam Lukošik, Samuel Mojžiš
Daniel Pangrác, Richard Rogožník - Ferdinand Tóth, Radovan Hanula, Peter Šandor

 

10. kolo P. BYSTRICA - SLOVAN 2:10 (1:3, 0:5, 1:2)
08:03 Mojžiš (Lukošik) 0:1
10:21 Čykancev (Gálik, Džerenga) 1:1
11:58 Demo (Mojžiš, Čech) 1:2
15:45 Slávik (Škultéty, Repka) v presilovke 1:3
24:27 Slávik (Lačný, Lepskij) 1:4
25:27 Mojžiš (Lukošik, Čech) 1:5
32:01 Slávik (Brúder, Tóth) 1:6
32:40 Slávik (Lepskij, Repka) 1:7
33:17 Demo (Rolný, Jasenec) 1:8
44:14 Urbánek (Kubala, Džerenga) 2:8
45:06 Pangrác (Rogožník) 2:9
48:49 Rolný (Lepskij, Brúder) 2:10
Vylúčenia: 5:2 na 2 min, navyše Koreník 5+DKZ hrubosť - Parobek TS držanie. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 22:50 (7:17, 10:19, 5:14).
Rozhodovali: Mário Krist - Michal Drblík, Marek Makúch.
Divákov: 120.
P. Bystrica: Daniel Kmošena
Samuel Saboš, Adam Zlocha - Pavol Kubala, Adrián Gálik, Lukáš Urbánek
Vladimír Omelka, Filip Koreník - Patrik Ladecký, Tibor Bezák, Samuel Pelech
Viliam Krajčovič, Radovan Rusnák - Samuel Džerenga, Tomáš Markocsy, Mychailo Čykancev
Tomáš Ganát - Simon Mikeš, Jaroslav Michalík, Juraj Andráško
Slovan: Ádám Beke
Matej Repka, Andrej Škultéty - Michail Lepskij, Lukáš Lačný, Sebastián Slávik
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Michal Jasenec, Martin Rolný, Adam Kormúth
Branislav Brúder, Daniel Pangrác - Juraj Čech, Adam Lukošik, Samuel Mojžiš
Roman Roháček, Richard Rogožník - Ferdinand Tóth, Radovan Hanula, Peter Šandor
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež

Pridať komentár


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.N. Zámky413:88
4.Michalovce416:128
5.Košice415:117
6.Poprad311:56
7.Detva416:176
8.Trenčín514:176
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš24:100
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Bratislava5210215:198
9.Linz9210623:298
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 25.10.2020 09:44
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Ambri-Piotta - Zürich 5:2 v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočník Stanislavom Horanským zvíťazili v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy nad Zürichom 5:2. výsledky: Ambri-Piotta - Zürich 5:2, Langnau - Fribourg 3:4 pp, Lausanne - Lugano 2:1 pp, Servette Ženeva - Bern 5:3.
včera o 22:31 - TASR

Färjestad - Rögle 2:5 v utorňajšom zápase švédskej ligy

Hokejisti Rögle zvíťazili v utorňajšom zápase švédskej ligy na ľade Färjestadu 5:2. výsledky: Färjestad - Rögle 2:5, Leksand - HV 71 1:3, Malmö - Skelleftea 3:2 pp, Örebro - Brynäs 3:0, Oskarshamn - Frölunda 3:2.
včera o 21:46 - TASR

Colorado podpísalo štvorročnú zmluvu s obrancom Devonom Toewsom

Klub zámorskej hokejovej NHL Colorado Avalanche sa dohodol na štvorročnej zmluve s obrancom Devonom Toewsom. Colorado ho získalo pred dvoma týždňami z New Yorku Islanders výmenou za výbery v 2. kole draftu v rokoch 2021 i 2022. Dvadsaťšesťročný bek podpísal kontrakt vo výške 4,1 milióna dolárov ročne a vyhol sa arbitráži, ktorá bola naplánovaná na 31. októbra.
včera o 19:40 - TASR

Hráč EHC Biel-Bienne má koronavírus, celý tím musel ísť do karantény

Švajčiarsky tím EHC Biel-Bienne musel ísť na desať dní do karantény po tom, ako mal jeden z jeho hokejistov pozitívny test na nový koronavírus. Vedenie ligy odložilo všetky štyri zápasy klubu v najvyššej súťaži, ktoré mal odohrať do novembrovej reprezentačnej prestávky počnúc utorňajším domácim duelom s Rapperswilom.
včera o 16:08 - TASR

Obranca Daley ukončil kariéru, bude pôsobiť v manažmente Pittsburghu

Kanadský hokejový obranca Trevor Daley ukončil vo veku 37 rokov aktívnu kariéru. Po nej bude pôsobiť ako poradca pre hokejové operácie v klube NHL Pittsburgh Penguins. Informovala o tom oficiálna stránka "tučniakov."
včera o 09:58 - TASR

Salzburg získal bývalého hráča NHL Skilleho

Rakúsky hokejový klub Red Bull Salzburg z nadnárodnej Ice Hockey League získal do svojich služieb bývalého hráča NHL Jacka Skilleho. Tridsaťtriročný krídelník odohral v dresoch Chicaga Blackhawks, Floridy Panthers, Columbusu Blue Jackets, Colorada Avalanche a Vancouveru Canucks 368 zápasov základnej časti s bilanciou 43 gólov a 41 asistencií.
26.10.2020 12:51 - TASR

Buffalo sa tesne pred arbitrážou dohodlo s Ullmarkom na ročnej zmluve

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na podmienkach novej zmluvy s brankárom Linusom Ullmarkom. Ten bude hrať v tíme ďalší rok za 2,6 milióna dolárov. Buffalo sa tak vyhlo arbitráži, ktorá bola naplánovaná na pondelok.
26.10.2020 08:04 - TASR

Buffalo sa tesne pred arbitrážou dohodlo s Reinhartom na ročnej zmluve

Klub zámorskej hokejovej NHL Buffalo Sabres sa dohodol na podmienkach novej zmluvy s útočníkom Samom Reinhartom. Ten bude hrať v tíme ďalší rok za 5,2 milióna dolárov. Buffalo sa tak vyhlo arbitráži, ktorá bola naplánovaná už na utorok.
25.10.2020 18:18 - TASR

Calgary podpísalo zmluvu s Leivom

Kanadský hokejový klub NHL Calgary Flames podpísal ročný kontrakt na 875. 000 dolárov s útočníkom Joshom Leivom. Dvadsaťsedemročný krídelník strelil v minulej sezóne sedem gólov a nazbieral devätnásť bodov v 36 zápasoch v drese Vancouveru Canucks.
25.10.2020 12:01 - TASR

Dermott zostáva v Toronte, podpísal ročný kontrakt

Kanadský obranca Travis Dermott podpísal ročnú zmluvu s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs. Platový strop organizácie zaťaží sumou približne 740-tisíc eur. "Javorové listy" si 23-ročného Dermotta vybrali v roku 2015 v druhom kole draftu.
24.10.2020 10:50 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

30. 10. 2020
Michalovce - L. Mikuláš o 17:00
Detva - N. Zámky o 18:00
01. 11. 2020
N. Zámky - Slovan o 16:00
Poprad - L. Mikuláš o 17:00
Detva - Košice o 17:00
02. 11. 2020
Košice - Trenčín o 18:00

Odohrané zápasy

27. 10. 2020
KošiceL. Mikuláš
5:1REPORT
25. 10. 2020
MichalovceN. Zámky
3:4REPORT
23. 10. 2020
N. ZámkyMiškovec
0:0REPORT
KošiceMichalovce
3:4 PPREPORT
20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Baránek M.KOS7

Najlepší strelec

Marek BartánusMIC5 gólov
2.Puliš R.ZVO5
3.Lalancette C.MIC4
4.Gašpar R.DEV4
5.Charbonneau J.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.29 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov