Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.

Diskusia: Extraliga juniorov: Prvé zápasy štvrťfinále play-off

zdroj: HokejPortal.sk/Domi Handzušová
21.2.2020 19:48 Dominika Handzušová / HokejPortal.sk

Štvrťfinálovú sériu začali dvoma výhrami, a k súperovi tak pocestujú s mečbalom, Nitra a Poprad. Súboje medzi Duklou so Slovanom a Košicami s Banskou Bystricou sú vyrovnané. Tretie zápasy sa odohrajú v pondelok 24. februára, štvrťfinále následne pokračuje v utorok 25. februára. Prípadný rozhodujúci zápas je na programe vo štvrtok 27. februára.


DUKLA (1.) - SLOVAN (8.) stav série 1:1
prvý zápas 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
06:38 Repka (Lepskij, Škultéty) v presilovke 0:1
20:58 Komloš (Janík, Dúžek) 1:1
26:04 Lepskij 1:2
29:41 Lepskij (Brúder, Mojžiš) 1:3
47:03 Mojžiš (Lepskij, Repka) 1:4
57:48 Slávik (Tóth) 1:5
Vylúčenia: 2:6 na 2 min, navyše Maniaček 5+DKZ faul kolenom - Parobek 5+DKZ vrazenie na mantinel. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 44:33 (15:11, 20:12, 9:10).
Rozhodovali: Milan Novák - Martin Krajčík, Jozef Valo.
Divákov: 214.
Dukla: Tomáš Hrušík
Adam Dúžek, David Janík - Boris Deneš, Kristián Kováčik, Matej Komloš
Damian Hudík, Šimon Bečár - David Maniaček, Jozef Haščák, Jakub Gaťár
Daniel Pisch, Ján Urban - Roman Vaňo, Matej Sádecký, Nicolas Korbel
Vladimír Kuchárik, Erik Párička - Samuel Krajč, Patrik Ladecký, Filip Chudý
Slovan: Ádám Beke
Matej Repka, Andrej Škultéty - Michail Lepskij, Richard Petráš, Samuel Mojžiš
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Michal Jasenec, Martin Rolný, Peter Šandor
Oliver Ketner, Samuel Houdek - Patrik Abaffy, Adam Lukošik, Sebastián Slávik
Branislav Brúder, Roman Roháček - Ferdinand Tóth, Radovan Hanula, Juraj Čech

 

druhý zápas 4:2 (0:2, 3:0, 1:0)
17:25 Škultéty (Lepskij, Repka) v presilovke 0:1
18:23 Abaffy (Lukošik, Houdek) 0:2
20:16 Komloš (Dúžek, Kováčik) 1:2
22:23 Komloš (Kováčik, Ďurina) v presilovke 2:2
27:33 Kováčik (Ďurina, Dúžek) v presilovke 3:2
58:35 Kováčik v oslabení do prázdnej brány 4:2
Vylúčenia: 4:4 na 2 min, navyše Rolný 10 napádanie rozhodcov, Repka TS podrazenie. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 44:37 (13:16, 17:10, 14:11).
Rozhodovali: Milan Adamec - Andrej Kollár, Adam Rehák.
Divákov: 285.
Dukla: Michal Gabriš
Adam Dúžek, Šimon Bečár- Viktor Ďurina, Kristián Kováčik, Matej Komloš
Rayen Petrovický, David Janík - Boris Deneš, Jozef Haščák, Jakub Gaťár
Damian Hudík, Ján Urban - David Maniaček, Matej Sádecký, Nicolas Korbel
Daniel Pisch, Erik Párička - Roman Vaňo, Samuel Krajč, Filip Chudý
Slovan: Ádám Beke
Matej Repka, Andrej Škultéty - Michail Lepskij, Richard Petráš, Samuel Mojžiš
Matúš Miroslav Parobek, Daniel Demo - Michal Jasenec, Martin Rolný, Peter Šandor
Oliver Ketner, Samuel Houdek - Patrik Abaffy, Adam Lukošik, Sebastián Slávik
Branislav Brúder, Roman Roháček - Ferdinand Tóth, Radovan Hanula, Juraj Čech

 

NITRA (2.) - ŽILINA (7.) stav série 2:0
prvý zápas 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
56:16 Adamovič 1:0
Vylúčenia: 1:0. Presilovky: 0:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:26 (10:8, 14:10, 18:8).
Rozhodovali: Daniel Konc st. - Daniel Konc ml., Juraj Konc ml.
Divákov: 127.
Nitra: Juraj Beržinec
Šimon Nemec, Juraj Štefanka - Hugo Kováč, Alexander Hvizdoš, Alex Hoffmann
Matúš Hlinka, Karol Švajlen - Viktor Varga, Marek Šramaty, Adam Baran
Adrián Jandák, Šimon Ďurech - Oliver Stümpel, Lukáš Škvarek, Tomáš Adamovič
Peter Rohaľ, Roman Ryšavý - Dávid Bagin, Kristián Gorž, Kristián Včelka
Žilina: Jakub Lackovič
Ľubomír Patlevič, Dominik Surán - Simeon Pjaták, Marek Minárik, Norbert Gálik
Jozef Myšiak, Jakub Pišoja - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Marek Scheuer, Ján Kocúr - Denis Valášek, Šimon Lopušan, Samuel Rehák
Šimon Káčer, Daniel Slanička - Filip Mrázik, Petr Kráľ, Martin Vydra

 

druhý zápas 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
05:44 Pjaták (Valášek) v presilovke 0:1
14:35 Baran (Ďurech, Škvarek) 1:1
37:40 Šramaty (Varga, Hlinka) 2:1
51:03 Bagin (Uram) 3:1
56:51 Štefánik (Káčer, Lopušan) 3:2
Vylúčenia: 3:1. Presilovky: 0:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 42:24 (7:8, 16:10, 19:6).
Rozhodovali: Michal Mĺkvy - Róbert Frimmel, Denis Piovarči.
Divákov: 160.
Nitra: Juraj Beržinec
Šimon Nemec, Juraj Štefanka - Alexander Hvizdoš, Jakub Minárik, Tomáš Adamovič
Matúš Hlinka, Karol Švajlen - Viktor Varga, Marek Šramaty, Alex Hoffmann
Adrián Jandák, Šimon Ďurech - Oliver Stümpel, Lukáš Škvarek, Adam Baran
Peter Rohaľ, Roman Ryšavý - Dávid Bagin, Jakub Uram, Kristián Gorž
Žilina: Jakub Lackovič
Maroš Puškár, Marek Scheuer - Simeon Pjaták, Denis Valášek, Norbert Gálik
Šimon Káčer, Ján Kocúr - Andrej Straka, Matúš Korbáš, Ivan Bielousov
Daniel Slanička, Jozef Myšiak - Andrej Štefánik, Šimon Lopušan, Lukáš Mrenica
Samuel Domanický - Filip Mrázik, Petr Kráľ, Martin Vydra

 

POPRAD (3.) - ZVOLEN (6.) stav série 2:0
prvý zápas 6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
09:23 Svitana (Šotek, Lukáč) 1:0
18:54 Semaňák (Králik, Mešár) v presilovke 2:0
19:24 Petrek (Semaňák) v presilovke o dvoch 3:0
26:49 Slivka (Turan, Novák) 4:0
28:41 Mešár (Králik) 5:0
30:06 Kolenič (Jedlička, Nociar) v presilovke 5:1
54:07 Skalickij (Nociar, Kalousek) 5:2
56:10 Pavlov (Krempaský, Nespala) 6:2
Vylúčenia: 7:7. Presilovky: 2:1. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 37:25 (12:14, 16:4, 9:7).
Rozhodovali: Vladimír Snášel - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 100.
Poprad: Roman Rychlík
Tomáš Božoň, Ján Lukáč - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Martin Semaňák, Matej Petrek - Semjon Podurujev, Filip Mešár, Michal Králik
Dávid Šoltés, Kamil Krempaský - Jakub Nespala, Adam Jevoš, Adrián Pavlov
Stanislav Slavkovský, René Turan - Ivan Novák, Radoslav Hohol, Jakub Slivka
Zvolen: Marek Lupták
Jakub Debnár, Tomáš Nociar - Michailo Skalickij, Simon Kalousek, Róbert Svitek
Martin Pleva, Andrej Guriš - Jakub Kolenič, Maroš Jedlička, Andrej Balciar
Šimon Šimkovič, Michal Štec - Dominik Martuš, Karol Vrbka, Patrik Gergeľ
Michal Novodomský, Daniel Krempaský, Filip Kochlica

 

druhý zápas 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
01:41 Novák (Pavlov, Jevoš) 1:0
24:45 Dzivjak (Šoltés, Svitana) 2:0
45:27 Dzivjak (Svitana, Šotek) v presilovke 3:0
50:57 Jevoš (Novák, Krempaský) 4:0
Vylúčenia: 7:12 na 2 min, navyše Krigovský 5+DKZ pästný súboj, Dzivjak a Svitana 10 nešportové správanie - Kochlica 5+DKZ pästný súboj Nociar a Štec 10 nešportové správanie. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 48:21 (16:7, 19:9, 13:5).
Rozhodovali: Juraj Tornay - Ľudovít Šoltés, Matúš Stanzel.
Divákov: 155.
Poprad: Roman Rychlík
Tomáš Božoň, Ján Lukáč - Alex Šotek, René Svitana, Jakub Dzivjak
Martin Semaňák, Matej Petrek - Semjon Podurujev, Filip Mešár, Patrik Sokoli
Peter Harbut, Kamil Krempaský - Ivan Novák, Adam Jevoš, Adrián Pavlov
Stanislav Slavkovský, René Turan - Branislav Krigovský, Radoslav Hohol, Jakub Slivka
Zvolen: Marek Lupták
Šimon Šimkovič, Tomáš Nociar - Michailo Skalickij, Simon Kalousek, Róbert Svitek
Martin Pleva, Andrej Guriš - Patrik Gergeľ, Andrej Balciar, Dominik Martuš
Michal Štec - Michal Novodomský, Daniel Krempaský, Filip Kochlica

 

KOŠICE (4.) - B. BYSTRICA (5.) stav série 1:1
prvý zápas 1:4 (0:3, 1:1, 0:0)
00:49 Lunter 0:1
10:07 Slameň (Sojka, Šimko) 0:2
13:07 Kobolka (Lunter, Sarvaš) 0:3
21:08 Šimko (Slameň, Sojka) 0:4
30:16 Pavlík (Frič, Vereš) v presilovke 1:4
Vylúčenia: 4:5. Presilovky: 1:0. Oslabenia: 0:0.
Strely na bránu: 21:31 (3:14, 11:6, 7:11).
Rozhodovali: Martin Korba - Jaroslav Riš, Andrej Bogdaň.
Divákov: 151.
Košice: Rastislav Eliaš (14. Jakub Balogáč)
Adam Jobbágy, Adam Markuš - Samuel Pavlík, Gabriel Vereš, Patrik Frič
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Samuel Hrabčák, Juraj Eliaš, Samuel Nagy
Martin Bučko, Matej Jacko - Lukáš Vaculik, Jakub Demek, Adam Matej
Tomáš Veteška - Oliver Zahuranec, Patrik Barger, Jakub Sedlák
B. Bystrica: Filip Belányi
Adrián Zubák, Sebastián Hudec - Lukáš Lunter, Michal Matoušek, Ján Sarvaš
Adam Kobolka, Jakub Lopejský - Dominik Sojka, Jakub Šimko, Filip Slameň
Michal Ganz, Samuel Hudák - Alex Vargaeštók, Samuel Širo, Roan Raáb
Kevin Jendroľ, Branislav Ferenčík - Oliver Giertl, Marek Chamula, Matej Kraut

 

druhý zápas 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
16:03 Barger (Demek, Sirotňák) v oslabení 1:0
19:16 Matej (Pavlík, Frič) v presilovke 2:0
40:41 Pavlík (Frič, Matej) v presilovke 3:0
42:54 Kraut (Vargaeštók, Lopejský) 3:1
Vylúčenia: 8:10 na 2 min, navyše Barger 10 pästný súboj. Presilovky: 2:0. Oslabenia: 1:0.
Strely na bránu: 20:24 (7:6, 7:7, 6:11).
Rozhodovali: Vladimír Smerek - Jaroslav Riš, Peter Hriško.
Divákov: 202.
Košice: Rastislav Eliaš
Adam Jobbágy, Adam Markuš - Samuel Hrabčák, Patrik Frič, Adam Matej
Adrián Palacko, Samuel Sirotňák - Lukáš Vaculik, Gabriel Vereš, Lukáš Kaža
Martin Bučko, Matej Jacko - Samuel Pavlík, Jakub Demek, Patrik Barger
Tomáš Veteška - Oliver Zahuranec, Jakub Sedlák
B. Bystrica: Filip Belányi
Adrián Zubák, Sebastián Hudec - Kevin Jendroľ, Lukáš Lunter, Michal Matoušek, Ján Sarvaš
Adam Kobolka, Jakub Lopejský - Dominik Sojka, Jakub Šimko, Filip Slameň
Michal Ganz, Samuel Hudák - Alex Vargaeštók, Samuel Širo, Roan Raáb
Branislav Ferenčík - Oliver Giertl, Marek Chamula, Matej Kraut
Pridaj sa k našim fanúšikom na facebooku a dostávaj vždy čerstvé info s vôňou ľadu!

Rubrika: Mládež


Fanusik2002

 

Systematická práca v Poprade,Nitre a Trenčíne,aj keď prvý zápas Dukly nebol podľa predstav sa ukazuje naďalej.
Je na škodu Slovenského hokeja,že takýchto klubov je malo.
21.2.2020 - 22:45
+4

MojNazor

 

Systematicka praca .....: .....v Poprade by to mohli este viac zdokonalit tym aby nezatahovali uz juniorov do postupovych kalkulacii ,aby zvyraznili chlapcom potrebu vyhravat za kazdych okolnosti a neucili ich uz odteraz zľahčovat si cestu za vrcholom ....inak vsetko ok ,....nech vyhra skutocne ten naj naj
22.2.2020 - 8:44
+1

len_tak

 

Rayen Petrovický: Neporušila Dukla Trenčín pravidlá prestupového poriadku v prípade štartu tohto hráča? 19.2. hral za Žilinu v zápase SHL.
22.2.2020 - 10:04
+1

kamenný pavúk

 

tak potom aj poprad: lebo bozon a nespala hrali v piatok za l.mikulas tipsport ligu vo stvrtok za poprad juniorku
22.2.2020 - 10:35
+1

len_tak

 

Toto to vysvetľuje: Prestupový poriadok SZĽH (od 1.8.2019) - Striedavý štart
...
14.20 Po ukončení prestupového obdobia do konca súťažného obdobia môžu hráči vekových kategórii kadet, dorast, junior a senior štartovať na striedavý štart podľa tohto článku len za klub, v ktorom odohrá prvé súťažné stretnutie po skončení prestupového obdobia, to sa nevzťahuje na štart hráčov kategórie dorast a junior v súťažiach seniorov. Porušenie tohto ustanovenia sa bude považovať za neoprávnený štart hráča.
...

Takže je to OK, ale mám taký dojem, že toto pravidlo tam v minulosti nebolo.
23.2.2020 - 9:08
+1

duckfuck

 

Pribudlo robiť roku.
23.2.2020 - 10:16
0

kamenný pavúk

 

a hrusik?: chytal za juniorku dukly trencin, potom za muzov puchova v druhej lige a este stihal byt na lavicke Acka dukly
23.2.2020 - 19:18
0

miško DUKLA

 

Nenastúpil do zápasu takže z toho nič nebude.
24.2.2020 - 10:56
0

duckfuck

 

Je nové pravidlo, kde môže hrať junior v dvoch súťažiach, nesmie hrať za dva tímy v rovnakej súťaži ale môže napríklad 1.liga a juniorka alebo extraliga juniorka. Nemôže však extraliga a prvá liga.
22.2.2020 - 16:34
0

Kopitar11HKPOPRAD

 

Starsie fotky nie su? :/
22.2.2020 - 18:59
0

Suomi BLOG

 

už viac ako dva roky nefotím mládež a mimo finálové zápasy už nemám chuť, a ostatný rok ani čas, vyhľadávať po sieti fotky iných nadšencov. popravde je momentálne aj tento pravidelný sumár trošku nad moje možnosti (nakoľko mi pribudol do života špeciálny prcek, ktorý vyžaduje 24 hodín mojej pozornosti), takže nech sa páči, keď sa nájde šikovný nástupca, môže dávať k článkom aktuálne fotky, videá a správy z DK... a ja si to tu prídem len raz za mesiac prečítať
23.2.2020 - 0:03
+13


Ak chcete diskutovať, musíte sa prihlásiť.


Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZSkóreB
1.Zvolen619:1313
2.Nitra413:912
3.Poprad311:56
4.Michalovce29:56
5.Detva416:176
6.Trenčín514:176
7.N. Zámky39:55
8.Košice27:63
9.Slovan411:152
10.Miškovec46:122
11.B. Bystrica48:172
12.L. Mikuláš13:50
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
tímZVVPPPPSkóreB
1.Nitra5410040:1014
2.Slovan4300114:89
3.Dukla4210113:88
4.Martin4111114:146
5.B. Bystrica5200313:166
6.Poprad210109:84
7.Skalica4101216:244
8.Košice210015:33
9.Žilina410034:233
10.Zvolen5010411:252
-SR 183101112:124
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TímZVVPPPPSkóreB
1.Slovan4400030:1112
2.Nitra4310020:1211
3.Dukla4310016:1011
4.Púchov4210113:108
5.Martin4200216:156
6.Michalovce420029:56
7.B. Bystrica4102112:165
8.Skalica4101214:184
9.Zvolen4011212:143
10.Spišská4100314:193
11.Žilina410037:223
12.Poprad400049:200
13.Trnava000000:00
14.Košice000000:00
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Sp.Nová Ves2200011:36
2.Martin220007:36
3.Žilina110007:03
4.Trnava110005:03
5.Skalica210016:53
6.P.Bystrica210013:63
7.Topoľčany000000:00
8.Dubnica100012:40
9.Humenné100012:40
10.Levice100010:70
SR 18300034:150
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
TÍMZVVPPPPGB
1.Viedeň7500232:1516
2.Graz7410225:1714
3.Salzburg6400223:1512
4.Klagenfurt7400315:1412
5.Fehérvár7311227:2712
6.Bolzano5301118:1310
7.Innsbruck8301422:2910
8.Linz7200517:236
9.Bratislava4110211:165
10.Dornbirn6110411:195
11.Villach6100513:263
Aktualizované: 19.10.2020 12:28
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 14.10.2020 09:46
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 14.10.2020 09:46

Bleskovky

Zürich - Zug 3:6 vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Zugu zvíťazili vo štvrtkovom zápase švajčiarskej ligy na ľade Zürichu 6:3. výsledok: Zürich - Zug 3:6 rrŠvajčiarsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledok
včera o 21:58 - TASR

HV 71 - Brynäs 6:4 vo štvrtkovom zápase švédskej ligy

Hokejisti HV 71 zvíťazili vo štvrtkovom domácom zápase švédskej ligy nad Brynäsom 6:4. výsledky: Färjestad - Örebro 7:3, HV 71 - Brynäs 6:4, Lulea - Leksand 5:2, Rögle - Frölunda 5:4, Växjö - Malmö 4:3 rrŠvédsko-Hokej-liga-štvrtok-výsledky
včera o 21:34 - TASR

Tappara Tampere - Ässät Pori 5:3 vo fínskej lige

Vo štvrtkovom stretnutí fínskej hokejovej ligy zvíťazila Tappara Tampere nad Ässätom Pori 5:3.
včera o 20:18 - TASR

Brown sa dohodol na zmluve s Ottawou a vyhne sa arbitráži

Kanadský hokejista Connor Brown sa vyhne arbitráži. So svojím klubom NHL Ottawou Senators sa dohodol na trojročnej zmluve, ktorá mu zabezpečí celkový príjem 10,8 milióna dolárov.
včera o 18:31 - TASR

Carolina angažovala brankára Bibeaua a obrancu Shorea

Vedenie Caroliny Hurricanes angažovalo Antoinea Bibeaua a obrancu Drewa Shorea. Obaja podpísali ročné kontrakty. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.
včera o 17:41 - TASR

Viacero hráčov Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus

Viacero hokejistov rakúskeho Klagenfurtu malo pozitívne testy na koronavírus. Nemajú žiadne symptómy ochorenia COVID-19, poputujú však do karantény. PCR testom sa podrobilo celé mužstvo EC-KAC vrátane trénerov a členov realizačného tímu.
včera o 16:03 - TASR

Russell predĺžil zmluvu s Edmontonom

Kanadský hokejový útočník Kris Russel bude aj v sezóne 2020/2021 pôsobiť v klube NHL Edmonton Oilers. S vedením "olejárov" podpísal kontrakt v hodnote 1,25 milióna dolárov. Russella draftoval v roku 2005 Columbus Blue Jackets, v NHL si zahral aj za St. Louis, Calgary a Dallas.
včera o 06:49 - TASR

SaiPa Lappeenranta - Sport Vassa 0:3 vo fínskej lige

V stredajšom stretnutí fínskej hokejovej ligy prehrala Saipa Lappeenranta s tímom Sport Vassa 0:3.
21.10.2020 21:06 - TASR

Ruský krídelník Michejev sa dohodol s Torontom na dvojročnej zmluve

Ruský hokejista Iľja Michejev podpísal dvojročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Toronto Maple Leafs v celkovej hodnote 3,29 milióna amerických dolárov.
21.10.2020 06:46 - TASR

Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp v utorňajšom zápase švajčiarskej ligy

Hokejisti Ambri-Piotta v zostave so slovenským útočníkom Stanislavom Horanským prehrali v utorňajšom domácom zápase švajčiarskej ligy s Lausanne 2:3 po predĺžení. výsledky: Ambri-Piotta - Lausanne 2:3 pp, Biel - Bern 3:4, Langnau - Rapperswil 0:1.
20.10.2020 22:22 - TASR

Archív krátkych správ »

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

23. 10. 2020
N. Zámky - Miškovec o 18:00
Košice - Michalovce o 18:00
25. 10. 2020
Michalovce - Zvolen o 16:00
B. Bystrica - L. Mikuláš o 17:00
Trenčín - Košice o 17:00
27. 10. 2020
B. Bystrica - N. Zámky o 17:30

Odohrané zápasy

20. 10. 2020
N. ZámkyZvolen
1:0 SNREPORT
KošiceMiškovec
4:1REPORT
18. 10. 2020
ZvolenKošice
5:3REPORT
N. ZámkyTrenčín
5:1REPORT
16. 10. 2020
MiškovecTrenčín
2:3REPORT
11. 10. 2020
N. ZámkyNitra
3:4REPORT

Najviac bodov

Rastislav GašparDEV9 bodov
2.McPherson A.ZVO8
3.Puliš R.ZVO7
4.Nuutinen M.ZVO7
5.Obdržálek P.NZA6

Najlepší strelec

Radovan PulišZVO5 gólov
2.Klhůfek P.KOS4
3.Lalancette C.MIC4
4.Hrnka T.NIT4
5.Gašpar R.DEV4

Najlepší brankár

Henri KiviahoNZA94.79 perc
2.Cowley E.NIT94.04 %
3.Rahm R.ZVO92.62 %
4.Rajna M.MIS91.73 %
5.Valent M.TRE90.48 %
Offensive výrobca dresov, oblečenia a suvenírov